On-line výsledky (dle hlášení)
Národní závod ČMS CHPH Knokke - odstartován
Start 29.7.2017 - 06:30:00

Počasí na startu: zataženo, JZ vítr

Několik momentek z přepravy a místa startu (OS CHPH České Buděkovice):

Video ze startu (OS CHPH České Budějovice):

Foto vítězky NZ (dle hlášení)

14-0303-286 He - ŘEZNÍČEK Jiří (Polnička)

912,400 km - 1379,255 m/min

Otec vítězky "286":

holub linie "Ons" od přítele Romana Vinklera z OS Uničov.

Matka vítězky "286":

Holubice orig. Ing. Jaroslav Novotný, linie Norman.

 

Holubička 14-0303-286 má letos na svém kontě 8 umístění, z toho 3 na dlouhých tratích,

už jako dvouletá umístila závod Oostende v roce 2016.

On-line výsledky (dle hlášení) dle propozic zemských spolků:

ČS CHPH

MSS CHPH

Souřadnice startu: 51°19'2'' - 3°17'44''

Startovní komise: Ing. Jaroslav Novotný a Jan Filipi

Celkové výsledky NZ

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

912400 1 - 17:31:31 1379.255 m/min 14-0303-286 He
2

KUNZOVI

Nová Bělá

1066310 1 - 19:31:34 1364.324 m/min 14-0156-697 H
3

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 15:00:26 1340.88 m/min CZ 12 025 21 HE
4

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 15:38:26 1323.096 m/min CZ 16-059-1675 H
5

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 15:07:50 1321.719 m/min CZ 12 025 91 H
6

FÜRST Václav

CHeznovice

756850 1 - 16:10:46 1303.191 m/min CZ 11-079-41 E
7

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

1007130 1 - 19:23:47 1301.566 m/min 15-0234-2161 H
8

TALLA František

Dřevohostice

1033160 1 - 19:47:21 1295.742 m/min 11-0205-942 H
9

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

912400 1 - 18:15:22 1293.512 m/min 14-0400-1804 H
10

KRUTIL Michal

Dřevohostice

1033950 1 - 19:54:00 1286.007 m/min 12-0205-623 H
11

KLIMOVIČ Eduard

Luby

662820 1 - 15:06:28 1283.374 m/min CZ 15 027 1534 HE
12

HERZIG Team

Trnová

731130 1 - 16:01:34 1279.168 m/min CZ 14-086-835 E
13

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 16:01:05 1270.62 m/min CZ 15-086-624 HE
14

FÜRST Václav

CHeznovice

756850 1 - 16:28:15 1265.107 m/min CZ 13-044-817 E
15

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 1 - 19:40:52 1264.195 m/min 11-0147-9 H
16

DRÁB Jaroslav

Písek

796060 1 - 17:00:10 1263.253 m/min 13-0122-836H
17

HRÁDEK Roman

Dol. Heřmanice

928710 1 - 18:45:15 1263.121 m/min 13-0318-594 He
18

SVOBODA Zdeněk

Vilémov

989910 1 - 19:34:57 1261.112 m/min 15-0187-383 H
19

OLYMPIA Mácha

Krmelín

1069190 1 - 20:39:42 1258.315 m/min 13-0153-42 He
20

TEAM KOLÁŘ M+M

As

652410 1 - 15:10:08 1254.313 m/min CZ 14 022 450 H
21

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 15:10:49 1253.762 m/min CZ 15 023 2020 H
22

RYŠAVÝ Jan

Uničov

995690 1 - 19:45:00 1252.44 m/min 14-0233-2451 H
23

MILOTA Milan

Protivín

814540 1 - 17:21:44 1249.806 m/min 12-0123-690E
24

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

912400 1 - 18:41:28 1247.357 m/min 14-0400-1849 H
25

MUSIL Jaroslav

Nedvědice

950930 1 - 19:15:17 1242.586 m/min 11-0212-241 H
26

DUDA Rostislav

Těrlicko

1085830 1 - 21:08:06 1236.568 m/min 14.0152.1230 He
27

FÜRST Václav

CHeznovice

756850 1 - 16:42:37 1235.438 m/min CZ 13-079-852 E
28

GERSPITZER Team

Hrušovany

973730 1 - 19:38:50 1234.393 m/min 13-0145-336 he
29

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

912400 1 - 18:49:49 1233.279 m/min 15-0303-321 He
30

FÜRST Václav

CHeznovice

756850 1 - 16:45:33 1229.551 m/min CZ 13-079-130 E
31

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 16:10:04 1227.669 m/min CZ 14-081-634 H
32

DAVID Petr

Old Šternberk

1004310 1 - 20:08:21 1227.238 m/min 11-0334-771 H
33

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 17:44:10 1221.108 m/min 14-0127-353 E
34

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 16:21:12 1220.771 m/min DV 16 - 5944 - 881 H
35

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 1 - 21:19:03 1220.655 m/min 13-0149-950 He
36

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 1 - 20:57:33 1218.489 m/min 12-0198-530 H
37

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Bystřice n.P.

942800 1 - 19:26:19 1214.453 m/min 14-0292-66 H
38

MIKULÁŠ Josef

Červená Voda

954980 1 - 19:39:24 1209.754 m/min 14-0229-1743 H
39

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 1 - 18:13:45 1209.123 m/min 15-066-237H
40

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

1007130 1 - 20:23:26 1208.411 m/min 15-0203-860 H
41

FUKSA Josef

Holešov

1038150 1 - 20:50:39 1206.239 m/min 12-0266-908 He
42

OLYMPIA Mácha

Krmelín

1069190 2 - 05:03:11 1203.794 m/min 11-0153-129 He
43

SVOBODA Jindřich

Ludgeřovice

1064530 2 - 04:59:11 1202.859 m/min 12-0289-2001 H
44

TOMEK Jindřich

Velké Meziříčí

933330 1 - 19:27:35 1200.296 m/min 14-0302-310 H
45

FÜRST Václav

CHeznovice

756850 1 - 17:02:15 1197.074 m/min CZ 14-079-220 E
46

GERSPITZER Team

Hrušovany

973730 1 - 20:04:12 1195.935 m/min 13-0278-485
47

VOJTA Václav

Strakonice

786550 1 - 17:28:54 1193.732 m/min 14-0125-2914E
48

BEDNAR Vaclav

Jindř. Hradec

862350 1 - 18:32:31 1193.536 m/min 14-0120-109 H
49

KOHOUTEK Boh.+Marek

Mor.Krumlov

962730 1 - 19:57:15 1192.605 m/min 15-0277-532 he
50

TEAM KOLÁŘ M+M

As

652410 1 - 15:38:20 1189.805 m/min cz 14 022 414 h
51

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 16:23:42 1187.671 m/min DV 14 - 5262 - 156 He
52

IRÁNEK Martin+Lad

Vojkovice

979390 1 - 20:15:23 1186.588 m/min 10-0180-1958
53

SÝKORA Jaromír

Hoštice

998590 1 - 20:32:22 1185.458 m/min 14-0208-37 H
54

KOHOUTEK Boh.+Marek

Mor.Krumlov

962730 1 - 20:02:54 1184.315 m/min 14-0277-109 he
55

TOMEK Jindřich

Velké Meziříčí

933330 1 - 19:38:17 1184.003 m/min 13-0302-555 H
56

KAMENÁŘ K+L

Lukov

1045780 1 - 21:15:07 1181.672 m/min 11-0265-179 H
57

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

983110 1 - 20:22:21 1181.126 m/min 13-0180-1949
58

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

912400 1 - 19:22:35 1180.973 m/min 14-0235-753 He
59

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 17:56:00 1180.845 m/min 13-0311-271E
60

BUKOVSKÝ Aleš

Plzeň

733290 1 - 16:51:06 1180.631 m/min CZ 15-083-465 H
61

VADURA Jaroslav

Zlechov

1032060 1 - 21:04:21 1180.374 m/min CZ-10-0263-909 He
62

ONDRÁČEK Zdeněk

Kyjov

1007450 1 - 20:44:59 1178.327 m/min 11-0164-25H
63

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 16:34:26 1178.178 m/min CZ 12-081-903 H
64

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 16:46:08 1177.716 m/min CZ 15-086-657 H
65

ONDRÁČEK Zdeněk

Kyjov

1007450 1 - 20:49:35 1172.021 m/min 13-0164-325H
66

JAŠEK Václav

Uničov

995590 1 - 20:40:00 1171.282 m/min 09-0233-706 H
67

BENEŠ Josef

Lipník

1027970 1 - 21:08:54 1169.61 m/min 12.0210.634
68

ČERNÝ Milan

Blatná

757850 1 - 17:18:01 1169.492 m/min 13-0117-871E
69

REMZA Petr

Nový Bydžov

862240 1 - 18:47:43 1168.796 m/min 13-0134-603 H
70

UTĚŠENÝ Antonín

Uničov

986430 1 - 20:34:04 1168.664 m/min 14-0233-2345 H
71

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

1075560 2 - 05:39:51 1162.956 m/min 13-0248-710
72

MILOTA Milan

Protivín

814540 1 - 18:10:44 1162.411 m/min 13-0123-219E
73

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 1 - 19:10:09 1160.35 m/min 12-0135-274 H
74

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 16:38:19 1159.133 m/min CZ 14 - 034 - 751
75

TOMEK Jindřich

Velké Meziříčí

933330 1 - 19:55:28 1158.744 m/min 14-0302-342 H
76

REMZA Petr

Nový Bydžov

862240 1 - 18:55:30 1156.593 m/min 11-0134-566 H
77

HUTÁREK Jiří

Náměšt n.Osl.

940860 1 - 20:03:51 1156.061 m/min 13-0296-738 H
78

HRADIL Marek

Písek

801080 1 - 18:03:01 1155.932 m/min 13-0127-336H
79

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 16:54:44 1155.245 m/min CZ 15 - 034 - 137 He
80

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 05:15:40 1154.711 m/min 13 0245 2159 H
81

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 05:33:44 1150.606 m/min 14-0198-640 He
82

SOUKUP Miloslav

Blatná

771240 1 - 17:41:15 1148.961 m/min 12-0119-704E
83

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

796120 1 - 18:03:38 1147.753 m/min 11-0122-562H
84

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Dol. Heřmanice

930930 1 - 20:01:26 1147.266 m/min 11-0143-38 He
85

VYROUBAL Pavel

Šumvald

990180 1 - 20:54:00 1146.042 m/min 11-0236-4276 He
86

FORMAN Milan

Nový Bydžov

865000 1 - 19:04:54 1145.847 m/min 15-0113-780 H
87

DVOŘÁK Karel

Náměšt n.Osl.

929170 1 - 20:02:31 1143.57 m/min 11-0296-338 H
88

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

1072800 2 - 05:55:00 1141.277 m/min 13-0185-358 H
89

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

1065620 2 - 05:51:16 1138.159 m/min 14-0289-246 H
90

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 18:24:00 1134.538 m/min 13-0311-222H
91

PERGER Jiri

Mesice

836020 1 - 18:48:16 1132.409 m/min 13-0127-1428 E
92

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

1086030 2 - 06:16:00 1130.104 m/min 13-0182-74-H
93

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

983110 1 - 21:00:09 1129.817 m/min 10-0180-2187
94

NOVAK Pavel

České Velenice

878180 1 - 19:27:33 1129.419 m/min 14-02-136 H
95

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 17:09:53 1127.893 m/min CZ 16 - 034 - 226 He
96

ČERNÝ Josef

Holešov

1037040 2 - 05:36:52 1124.935 m/min 14-0267-609 H
97

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

1075880 2 - 06:14:41 1121.078 m/min 14-0183-63-h
98

PASEKA Jaroslav

Holešov

1035000 2 - 05:39:32 1119.484 m/min 13.0266.6335 H
99

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 1 - 18:32:55 1118.552 m/min 13-0123-110H
100

GELNAR Jaromír

Třebovice

1063450 2 - 06:05:55 1118.342 m/min 13-0159-603
101

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 05:45:14 1118.01 m/min 14 0254 3709 H
102

MISKO Petr

Luby

650440 1 - 16:11:58 1117.659 m/min CZ 14 027 167 H
103

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

912400 1 - 20:07:47 1115.699 m/min 14-0303-295 He
104

NOVAK Pavel

České Velenice

878180 1 - 19:37:11 1115.598 m/min 10-02-246 H
105

HALAJKOVI

Nová Bělá

1064210 2 - 06:09:11 1115.31 m/min 14-0153-722 H
106

VALACH Pavel

Náměšt n.Osl.

951910 1 - 20:43:30 1115.302 m/min 14-0296-40 H
107

JEŘÁBEK Jaroslav

Strakonice

786690 1 - 18:18:42 1110.047 m/min 14-0125-3073E
108

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 1 - 18:38:34 1109.878 m/min 14-0123-140E
109

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 06:08:11 1109.021 m/min 12-0198-673 H
110

LANDA Václav

Vodňany

821750 1 - 18:51:00 1108.974 m/min 14-0311-669H
111

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

1066340 2 - 06:18:00 1107.31 m/min 13-0197-741
112

HERZIG Team

Trnová

731130 1 - 17:32:17 1103.953 m/min CZ 15-086-338 H
113

GREGOR Jaroslav

Lišov

841040 1 - 19:12:02 1103.679 m/min 15-05-711 He
114

VARMUZA Martin

Knezpole

1039890 2 - 05:58:23 1102.298 m/min 11 0263 1396 H
115

MUSIL Jaroslav

Nedvědice

950930 1 - 20:54:10 1100.401 m/min 13-0325-2117 H
116

ŠIMČÍK Milan

Hlučín 2

1061210 2 - 06:20:03 1099.643 m/min 13-0324-607 He
117

OHAREK Josef

Tlumačov

1033740 2 - 05:56:23 1098.107 m/min 13-0275-4530 H
118

VONÁŠEK Josef

Blatná

774130 1 - 18:15:00 1098.057 m/min 14-0117-1194H
119

NERSOVÁ Barbora

Postřekov

721720 1 - 17:27:42 1097.339 m/min CZ 14 - 034 - 991 He
120

SRNEC Jan

Cheb

654160 1 - 16:27:50 1094.218 m/min CZ 12 023 775 H
121

VONÁŠEK Josef

Blatná

774130 1 - 18:20:00 1090.324 m/min 13-0117-798E
122

FORMAN Milan

Nový Bydžov

865000 1 - 19:43:56 1089.512 m/min 15-0113-668 He
123

GOŘOLKA Jan

Jablunkov

1110360 2 - 07:15:43 1087.824 m/min 11 0239 1174 H
124

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 1 - 17:40:29 1087.037 m/min CZ 12-037-602 E
125

BUCHCAR Roman

Repec

822460 1 - 19:06:52 1086.664 m/min 13-0127-301 E
126

DVOŘÁK Karel

Náměšt n.Osl.

929170 1 - 20:46:26 1084.93 m/min 13-02805-69 H
127

PASEKA Jaroslav

Holešov

1035000 2 - 06:09:15 1084.621 m/min 12.0266.92 H
128

BUČEK Jiří

Lidečko

1073350 2 - 06:45:00 1084.192 m/min 13-0193-737 e
129

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

1007130 2 - 05:44:11 1083.887 m/min 12-0234-1258 He
130

FUKSA Josef

Holešov

1038150 2 - 06:13:24 1083.212 m/min 14-0266-230 H
131

BÁRTÍK Ladislav

Strakonice

784240 1 - 18:36:00 1080.22 m/min 14-0125-2344E
132

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 17:29:33 1079.721 m/min CZ 12-081-961 H
133

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

1035180 2 - 06:17:00 1076.071 m/min 14-0266-384 H
134

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 1 - 20:10:00 1075.659 m/min 13-0135-324 H
135

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

1086030 2 - 07:11:33 1068.349 m/min 15-0182-644-HE
136

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 17:36:52 1067.875 m/min CZ 13-081-9 H
137

KONOPÍK Jiří

Postřekov

717580 1 - 17:42:05 1067.695 m/min CZ 15 - 034 - 562 H
138

SUSZKA Emil

Jablunkov

1112130 2 - 07:38:37 1065.65 m/min 11 0239 1259 He
139

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

1054570 2 - 06:45:14 1064.971 m/min 12-0200-602
140

NOVÁK Karel

Holešov

1034120 2 - 06:28:21 1062.434 m/min 14-0266-1007 He
141

PALACKÝ Miroslav

Val.Meziříčí

1060090 2 - 06:56:14 1058.784 m/min 14-0199-453
142

STRNADEL Roman

Halenkov

1077360 2 - 07:13:00 1058.31 m/min 13-0191-442 E
143

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 17:54:18 1054.684 m/min DV 13 - 8389 - 2392 H
144

GREGOR Jaroslav

Lišov

841040 1 - 19:47:37 1054.441 m/min 13-07-33 H
145

MARSA+ŠTĚPÁN Team

Jindř. Hradec

853520 1 - 20:00:00 1053.728 m/min 14-05-745 H
146

STOKLASA Karel

Hlučín 2

1061490 2 - 07:07:48 1048.075 m/min 13-0324-549 He
147

DUDA Ing. Přemysl

Litovel

988940 2 - 06:00:13 1046.257 m/min 14-0231-5047 He
148

KAMENÁŘ K+L

Lukov

1045780 2 - 06:56:13 1044.509 m/min 13-0265-385 H
149

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 19:38:35 1043.935 m/min 13-0127-117 H
150

ČERNÝ Milan

Blatná

757850 1 - 18:36:25 1043.272 m/min 14-0117-69E
151

DUDA Rostislav

Těrlicko

1085830 2 - 07:36:24 1042.664 m/min 16.0152.59 He
152

NOVOTNÝ Jiří

Netolice

832850 1 - 19:49:52 1041.236 m/min 15-08-490 H
153

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 19:28:00 1041.208 m/min 14-0311-369H
154

STRUŽKA Libor

Bylnice

1069090 2 - 07:22:14 1040.747 m/min 12-0248-1538
155

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 19:30:00 1038.538 m/min 14-0311-335H
156

MAULER Aleš

Uničov

995490 2 - 06:20:14 1031.346 m/min 14-0233-3168 He
157

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

1071340 2 - 07:33:51 1031.275 m/min 14-0194-52 H
158

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

912400 1 - 21:32:57 1030.96 m/min 14-0400-1802 H
159

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

912400 1 - 21:38:45 1030.96 m/min 14-0400-1815 H
160

MILOTA Milan

Protivín

814540 1 - 19:40:19 1030.65 m/min 14-0123-217H
161

VONÁŠEK Josef

Blatná

774130 1 - 19:03:00 1028.061 m/min 14-0117-1198H
162

ONDRÁČEK Zdeněk

Kyjov

1007450 2 - 06:35:29 1027.503 m/min 15-0164-411H
163

ŠVIRK Stanislav

Petřvald

1078340 2 - 07:45:34 1026.437 m/min 13-0185-315 He
164

ČERNÝ Milan

Blatná

757850 1 - 18:49:32 1024.768 m/min 13-0117-843E
165

MARSA+ŠTĚPÁN Team

Jindř. Hradec

853520 1 - 20:25:26 1021.649 m/min 12-05-913 He
166

KLEMENS Karel

Kravaře

1052590 2 - 07:25:18 1021.634 m/min 14-0221-300-He
167

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 19:56:19 1020.976 m/min 15-0127-62 E
168

ZELINKA Jaroslav

Zlechov

1035800 2 - 07:11:30 1018.987 m/min 12 0256 1317 H
169

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 07:33:02 1018.368 m/min 15-0198-373 He
170

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

1008360 2 - 06:45:46 1017.757 m/min 09.0214.239 e
171

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 1 - 18:55:48 1015.822 m/min 14-0117-1176H
172

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

1063090 2 - 07:42:48 1014.592 m/min 13-07-314 H
173

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 18:21:40 1014.126 m/min CZ 14 - 034 - 981 He
174

KRUPA Josef

Dolní Lutyně

1076220 2 - 08:02:03 1008.594 m/min 12-0183-552-H
175

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

1061590 2 - 07:48:51 1007.344 m/min 14-0324-769 H
176

PASEKA Jaroslav

Holešov

1035000 2 - 07:23:44 1006.092 m/min 13.0266.5665 e
177

MOLEK Karel

Halenkov

1072790 2 - 08:01:40 1005.741 m/min 14-0193-765
178

DUDA Rostislav

Těrlicko

1085830 2 - 08:17:27 1003.123 m/min 14.0152.1250 H
179

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

1075880 2 - 08:13:15 997.802 m/min 14-0183-101-h
180

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

1065620 2 - 08:03:11 997.6 m/min 14-0289-276 H
181

SÍBAL Alois

Halenkov

1083730 2 - 08:22:45 996.304 m/min 14-0191-934
182

JÍLEK Jiří

Český Krumlov

834580 1 - 20:27:51 996.097 m/min 13-03-876 He
183

FUKSA Josef

Holešov

1038150 2 - 07:38:00 995.35 m/min 14-0275-5412 H
184

STRATIL Petr

Holešov

1036870 2 - 07:43:51 988.578 m/min 13-0266-5770 He
185

VARMUZA Martin

Knezpole

1039890 2 - 07:50:32 985.18 m/min 11 0254 365 H
186

JURASEK Ant.

Uh. Ostroh

1038180 2 - 07:50:07 983.948 m/min CZ-13-0260-1233 H
187

HOREJSI Jiri

Repec

823650 1 - 20:27:18 983.698 m/min 13-098-523 H
188

GROH Aleš

Šternberk

1007400 2 - 07:19:50 982.989 m/min 14-0234-1338 H
189

ŠENKÝŘ Pavel

Bystřice n.P.

939460 2 - 06:11:01 982.682 m/min 11-0303-412 H
190

SÝKORA Jaromír

Hoštice

998590 2 - 07:15:30 978.53 m/min 14.0208.191 he
191

SALGA Jaromír

Krásné Pole

1055570 2 - 08:14:48 977.561 m/min 12-0228-415-He
192

NOVÁK František

Bylnice

1075440 2 - 08:36:00 976.785 m/min 15-0248-1560
193

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 08:00:03 976.489 m/min 14 0254 3728 He
194

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 08:19:02 975.155 m/min 13-0198-41 H
195

KLEMENS Karel

Kravaře

1052590 2 - 08:15:04 974.56 m/min 15-0221-3127-He
196

PETER Milan

Baška

1090460 2 - 08:55:20 973.335 m/min 14-0149-113-H
197

OHAREK Josef

Tlumačov

1033740 2 - 07:58:00 972.474 m/min 13-0275-4503 H
198

KOVÁŘ Jiří

Rájec-Jestřebí

964940 2 - 06:48:00 971.742 m/min 10-0142-51 H
199

SÍBAL Alois

Halenkov

1083730 2 - 08:52:37 969.68 m/min 13-0191-99
200

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 2 - 07:27:35 968.261 m/min 11.0147.76 H
201

VÉMOLA Jaroslav

Šumvald

992380 2 - 07:22:00 966.29 m/min 13-0236-1348 H
202

KŘÍŽ František

Prostějov

1001690 2 - 07:32:00 965.95 m/min 13.0214.427 e
203

Team Chmelar Jurasek

Uh. Ostroh

1038050 2 - 08:09:50 965.778 m/min CZ-13-0260-1109 H
204

SLOVÁČEK František

Hodonín

1022840 2 - 07:54:17 965.596 m/min 12-0169-557H
205

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 20:30:00 964.357 m/min 13-0311-273E
206

ONDRÁČEK Zdeněk

Kyjov

1007450 2 - 07:41:57 962.271 m/min 13-0164-361H
207

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

1072800 2 - 08:51:00 961.29 m/min 15-0185-406 H
208

ONDRÁČEK Zdeněk

Kyjov

1007450 2 - 07:44:38 959.811 m/min 10-0164-612H
209

MACHAČ Marek

Bylnice

1077720 2 - 08:58:00 959.679 m/min 12-0248-316
210

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 19:02:12 959.479 m/min CZ 16 - 034 - 224 He
211

NOVOTNÝ Miloš

Náměšt n.Osl.

949240 2 - 06:47:39 956.269 m/min 14-0296-647 H
212

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

1007130 2 - 07:49:02 955.501 m/min 08-0234-736 He
213

SALGA Jaromír

Krásné Pole

1055570 2 - 08:40:20 954.979 m/min 13-0228-246-He
214

ONDRÁČEK Zdeněk

Kyjov

1007450 2 - 07:50:37 954.371 m/min 14-0164-928H
215

STRATIL Petr

Holešov

1036870 2 - 08:21:28 954.35 m/min 14-0400-1442 He
216

DAŇO Daniel

Bylnice

1073730 2 - 09:01:00 953.579 m/min 12-0248-1301
217

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 08:44:19 952.929 m/min 13-0198-48 He
218

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

1061590 2 - 08:50:17 951.857 m/min 11-0324-1020 H
219

DOHNAL Vaclav

Dolni Nemci

1049470 2 - 08:37:45 951.684 m/min CZ-13-0249-1368 H
220

KLEIN David

Těrlicko

1094650 2 - 09:25:31 951.442 m/min 14-0152-888 he
221

VACEK Jiří

Červená Voda

957040 2 - 07:02:04 950.324 m/min 10-0229-3208 He
222

SKALNÍK Vlad.+syn

Ždár nad Sáz.

929120 2 - 06:33:30 949.535 m/min 14-0303-155 H
223

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

1003110 2 - 07:53:04 948.059 m/min 11-0234-1038-He
224

DUDA Ing. Přemysl

Litovel

988940 2 - 07:42:19 944.261 m/min 12-0231-4087 He
225

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 06:22:23 943.266 m/min CZ 14-072-928 He
226

NOVOTNÝ Jiří

Netolice

832850 1 - 21:18:24 941.073 m/min 15-08-489 H
227

SVOBODA František

Val.Meziříčí

1053700 2 - 08:55:21 940.51 m/min 13-0199-602
228

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 08:40:50 940.476 m/min 14 0254 3769 H
229

VRZAL Bohumil

Rataje

1021050 2 - 08:25:00 936.743 m/min 14-0217-4623 H
230

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

1026470 2 - 08:33:13 934.67 m/min 14-0270-1590 H
231

SAMIEC TEAM

Mosty

1110980 2 - 10:05:24 933.283 m/min 12 0310 179 He
232

FOJTÍK Jan

Bylnice

1075260 2 - 09:29:00 931.768 m/min 14-SK-01806-45
233

POLÁŠEK Josef

Bylnice

1075170 2 - 09:34:00 927.67 m/min 11-0248-906
234

MARSA+ŠTĚPÁN Team

Jindř. Hradec

853520 2 - 05:35:47 926.95 m/min 15-05-47 H
235

INGR Ivan

Kyjov

1017200 2 - 08:39:08 921.266 m/min 12-0164-564H
236

INGR Ivan

Kyjov

1017200 2 - 08:43:19 917.788 m/min 13-0164-93E
237

REICH Vratislav

Trnová

719820 1 - 19:35:00 916.968 m/min CZ 12-086-691 H
238

GELNAR Jaromír

Třebovice

1063450 2 - 09:36:04 915.925 m/min 11-0159-773 H
239

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 19:19:56 915.82 m/min CZ 12 - 034 - 593 H
240

HANAK Milan

Uh. Ostroh

1041820 2 - 09:14:38 914.171 m/min CZ-15-0246-2022 H
241

KLEMENS Karel

Kravaře

1052590 2 - 09:28:47 912.294 m/min 15-0221-3173-He
242

PRCHALA Ladislav

Rychvald

1076920 2 - 09:56:36 911.408 m/min 13-0181-520-HE
243

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

1003840 2 - 08:36:51 911.05 m/min 14.0214.393 he
244

LÍSKOVEC Jiri

Jindř. Hradec

853630 2 - 05:52:09 910.879 m/min 14-05-651 H
245

FOJTÍK Jan

Bylnice

1075260 2 - 09:57:00 909.695 m/min 12-0248-1588
246

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

1078100 2 - 10:01:30 908.639 m/min 14-0188-143 H
247

KLEMENS Karel

Kravaře

1052590 2 - 09:38:40 904.546 m/min 16-0221-1073-H
248

CERNUSKA Vratislav

Kunovice

1039450 2 - 09:24:12 904.499 m/min 10 0256 1089 H
249

ŠAFAŘÍK Antonín

Pozděchov

1066550 2 - 10:04:00 897.014 m/min 13-0197-143 E
250

KUNZOVI

Nová Bělá

1066310 2 - 10:06:58 894.58 m/min 13-0156-766-h
251

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

1075560 2 - 10:30:37 884.785 m/min 12-0248-915 E
252

SALGA Jaromír

Krásné Pole

1055570 2 - 10:11:21 882.325 m/min 10-0228-2411-H
253

SÍBAL Alois

Halenkov

1083730 2 - 10:47:07 879.568 m/min 13-0191-46 E
254

KASIK Frantisek

Kunovice

1041030 2 - 10:06:28 873.738 m/min CZ-14-0256-3433 H
255

ŠIRGEL Pavel

Šternberk

999690 2 - 09:28:02 867.009 m/min 15-0234-2803 H
256

CIENCIALA + MARTYNEK

Jablunkov

1110780 2 - 11:41:54 863.144 m/min 13 0239 1035 He
257

KUNZOVI

Nová Bělá

1066310 2 - 10:51:55 862.071 m/min 13-0156-767-h
258

PEXA Vaclav

Ledenice

837790 2 - 06:35:08 854.771 m/min 14-07-406 H
259

LÍSKOVEC Jiri

Jindř. Hradec

853630 2 - 07:07:00 843.508 m/min 11-05-20 H
260

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 08:17:45 842.761 m/min CZ 16-060-178 H
261

GOCHOVA Eliska tym

Štramberk

1077850 2 - 11:36:15 841.249 m/min 13-0150-7285 H
262

TŮMA Josef

Závišice

1063440 2 - 11:19:11 841.207 m/min 13-0201-221 H
263

PRÉDA TEAM

Netolice

826640 2 - 06:42:20 837.245 m/min 14-011-319 H
264

LÍSKOVEC Jiri

Jindř. Hradec

853630 2 - 07:15:23 836.578 m/min 13-05-329 H
265

CMIEL Antonín

Jablunkov

1115700 2 - 12:31:06 835.042 m/min 14 0239 664 H
266

PYSZKO Karel+ Radek

Jablunkov

1109280 2 - 12:36:04 827.162 m/min 13 0310 452 He
267

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 11:37:17 824.389 m/min 13-0198-165 H
268

MIKEŠ Miloslav

Volyně

782440 2 - 06:16:43 813.587 m/min 14-010-321H
269

NOVOTNÝ Jiří

Netolice

832850 2 - 07:23:00 810.165 m/min 14-08-309 He
270

LÍSKOVEC Jiri

Jindř. Hradec

853630 2 - 08:14:55 790.459 m/min 14-05-694 H
271

DUDA Rostislav

Těrlicko

1085830 2 - 13:50:59 766.838 m/min 14.0152.350 H
272

NOVÁK František

Bylnice

1075440 2 - 13:44:00 763.265 m/min 14-0254-3869
273

ROTBAUER Vojtěch

Netolice

815190 2 - 08:04:17 762.37 m/min 12-08-639 H
274

JÍLEK Jiří

Český Krumlov

834580 2 - 08:47:07 750.443 m/min 13-03-851 He
275

KOPŘIVOVI

Mistek

1076760 2 - 14:52:50 728.607 m/min 14 0155 636 h
276

KUZNÍK Václav

Otice

1040480 2 - 14:15:07 722.497 m/min 15-0224-3194-h
277

KUZNÍK Václav

Otice

1040480 2 - 14:16:00 722.054 m/min 14-0224-1569 h
278

ŘEHÁK Karel

Mistek

1085880 2 - 19:58:13 608.945 m/min 15-0155-326 HE

 

Pásmo č. 1 (do 800 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 15:00:26 1340.88 m/min CZ 12 025 21 HE
2

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 15:38:26 1323.096 m/min CZ 16-059-1675 H
3

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 15:07:50 1321.719 m/min CZ 12 025 91 H
4

FÜRST Václav

CHeznovice

756850 1 - 16:10:46 1303.191 m/min CZ 11-079-41 E
5

KLIMOVIČ Eduard

Luby

662820 1 - 15:06:28 1283.374 m/min CZ 15 027 1534 HE
6

HERZIG Team

Trnová

731130 1 - 16:01:34 1279.168 m/min CZ 14-086-835 E
7

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 16:01:05 1270.62 m/min CZ 15-086-624 HE
8

FÜRST Václav

CHeznovice

756850 1 - 16:28:15 1265.107 m/min CZ 13-044-817 E
9

DRÁB Jaroslav

Písek

796060 1 - 17:00:10 1263.253 m/min 13-0122-836H
10

TEAM KOLÁŘ M+M

As

652410 1 - 15:10:08 1254.313 m/min CZ 14 022 450 H
11

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 15:10:49 1253.762 m/min CZ 15 023 2020 H
12

FÜRST Václav

CHeznovice

756850 1 - 16:42:37 1235.438 m/min CZ 13-079-852 E
13

FÜRST Václav

CHeznovice

756850 1 - 16:45:33 1229.551 m/min CZ 13-079-130 E
14

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 16:10:04 1227.669 m/min CZ 14-081-634 H
15

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 16:21:12 1220.771 m/min DV 16 - 5944 - 881 H
16

FÜRST Václav

CHeznovice

756850 1 - 17:02:15 1197.074 m/min CZ 14-079-220 E
17

VOJTA Václav

Strakonice

786550 1 - 17:28:54 1193.732 m/min 14-0125-2914E
18

TEAM KOLÁŘ M+M

As

652410 1 - 15:38:20 1189.805 m/min cz 14 022 414 h
19

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 16:23:42 1187.671 m/min DV 14 - 5262 - 156 He
20

BUKOVSKÝ Aleš

Plzeň

733290 1 - 16:51:06 1180.631 m/min CZ 15-083-465 H
21

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 16:34:26 1178.178 m/min CZ 12-081-903 H
22

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 16:46:08 1177.716 m/min CZ 15-086-657 H
23

ČERNÝ Milan

Blatná

757850 1 - 17:18:01 1169.492 m/min 13-0117-871E
24

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 16:38:19 1159.133 m/min CZ 14 - 034 - 751
25

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 16:54:44 1155.245 m/min CZ 15 - 034 - 137 He
26

SOUKUP Miloslav

Blatná

771240 1 - 17:41:15 1148.961 m/min 12-0119-704E
27

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

796120 1 - 18:03:38 1147.753 m/min 11-0122-562H
28

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 17:09:53 1127.893 m/min CZ 16 - 034 - 226 He
29

MISKO Petr

Luby

650440 1 - 16:11:58 1117.659 m/min CZ 14 027 167 H
30

JEŘÁBEK Jaroslav

Strakonice

786690 1 - 18:18:42 1110.047 m/min 14-0125-3073E
31

HERZIG Team

Trnová

731130 1 - 17:32:17 1103.953 m/min CZ 15-086-338 H
32

VONÁŠEK Josef

Blatná

774130 1 - 18:15:00 1098.057 m/min 14-0117-1194H
33

NERSOVÁ Barbora

Postřekov

721720 1 - 17:27:42 1097.339 m/min CZ 14 - 034 - 991 He
34

SRNEC Jan

Cheb

654160 1 - 16:27:50 1094.218 m/min CZ 12 023 775 H
35

VONÁŠEK Josef

Blatná

774130 1 - 18:20:00 1090.324 m/min 13-0117-798E
36

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 1 - 17:40:29 1087.037 m/min CZ 12-037-602 E
37

BÁRTÍK Ladislav

Strakonice

784240 1 - 18:36:00 1080.22 m/min 14-0125-2344E
38

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 17:29:33 1079.721 m/min CZ 12-081-961 H
39

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 17:36:52 1067.875 m/min CZ 13-081-9 H
40

KONOPÍK Jiří

Postřekov

717580 1 - 17:42:05 1067.695 m/min CZ 15 - 034 - 562 H
41

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 17:54:18 1054.684 m/min DV 13 - 8389 - 2392 H
42

ČERNÝ Milan

Blatná

757850 1 - 18:36:25 1043.272 m/min 14-0117-69E
43

VONÁŠEK Josef

Blatná

774130 1 - 19:03:00 1028.061 m/min 14-0117-1198H
44

ČERNÝ Milan

Blatná

757850 1 - 18:49:32 1024.768 m/min 13-0117-843E
45

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 1 - 18:55:48 1015.822 m/min 14-0117-1176H
46

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 18:21:40 1014.126 m/min CZ 14 - 034 - 981 He
47

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 19:02:12 959.479 m/min CZ 16 - 034 - 224 He
48

REICH Vratislav

Trnová

719820 1 - 19:35:00 916.968 m/min CZ 12-086-691 H
49

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 19:19:56 915.82 m/min CZ 12 - 034 - 593 H
50

MIKEŠ Miloslav

Volyně

782440 2 - 06:16:43 813.587 m/min 14-010-321H

 

Pásmo č. 2 (801-1000 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

912400 1 - 17:31:31 1379.255 m/min 14-0303-286 He
2

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

912400 1 - 18:15:22 1293.512 m/min 14-0400-1804 H
3

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 1 - 19:40:52 1264.195 m/min 11-0147-9 H
4

HRÁDEK Roman

Dol. Heřmanice

928710 1 - 18:45:15 1263.121 m/min 13-0318-594 He
5

SVOBODA Zdeněk

Vilémov

989910 1 - 19:34:57 1261.112 m/min 15-0187-383 H
6

RYŠAVÝ Jan

Uničov

995690 1 - 19:45:00 1252.44 m/min 14-0233-2451 H
7

MILOTA Milan

Protivín

814540 1 - 17:21:44 1249.806 m/min 12-0123-690E
8

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

912400 1 - 18:41:28 1247.357 m/min 14-0400-1849 H
9

MUSIL Jaroslav

Nedvědice

950930 1 - 19:15:17 1242.586 m/min 11-0212-241 H
10

GERSPITZER Team

Hrušovany

973730 1 - 19:38:50 1234.393 m/min 13-0145-336 he
11

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

912400 1 - 18:49:49 1233.279 m/min 15-0303-321 He
12

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 17:44:10 1221.108 m/min 14-0127-353 E
13

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Bystřice n.P.

942800 1 - 19:26:19 1214.453 m/min 14-0292-66 H
14

MIKULÁŠ Josef

Červená Voda

954980 1 - 19:39:24 1209.754 m/min 14-0229-1743 H
15

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 1 - 18:13:45 1209.123 m/min 15-066-237H
16

TOMEK Jindřich

Velké Meziříčí

933330 1 - 19:27:35 1200.296 m/min 14-0302-310 H
17

GERSPITZER Team

Hrušovany

973730 1 - 20:04:12 1195.935 m/min 13-0278-485
18

BEDNAR Vaclav

Jindř. Hradec

862350 1 - 18:32:31 1193.536 m/min 14-0120-109 H
19

KOHOUTEK Boh.+Marek

Mor.Krumlov

962730 1 - 19:57:15 1192.605 m/min 15-0277-532 he
20

IRÁNEK Martin+Lad

Vojkovice

979390 1 - 20:15:23 1186.588 m/min 10-0180-1958
21

SÝKORA Jaromír

Hoštice

998590 1 - 20:32:22 1185.458 m/min 14-0208-37 H
22

KOHOUTEK Boh.+Marek

Mor.Krumlov

962730 1 - 20:02:54 1184.315 m/min 14-0277-109 he
23

TOMEK Jindřich

Velké Meziříčí

933330 1 - 19:38:17 1184.003 m/min 13-0302-555 H
24

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

983110 1 - 20:22:21 1181.126 m/min 13-0180-1949
25

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

912400 1 - 19:22:35 1180.973 m/min 14-0235-753 He
26

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 17:56:00 1180.845 m/min 13-0311-271E
27

JAŠEK Václav

Uničov

995590 1 - 20:40:00 1171.282 m/min 09-0233-706 H
28

REMZA Petr

Nový Bydžov

862240 1 - 18:47:43 1168.796 m/min 13-0134-603 H
29

UTĚŠENÝ Antonín

Uničov

986430 1 - 20:34:04 1168.664 m/min 14-0233-2345 H
30

MILOTA Milan

Protivín

814540 1 - 18:10:44 1162.411 m/min 13-0123-219E
31

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 1 - 19:10:09 1160.35 m/min 12-0135-274 H
32

TOMEK Jindřich

Velké Meziříčí

933330 1 - 19:55:28 1158.744 m/min 14-0302-342 H
33

REMZA Petr

Nový Bydžov

862240 1 - 18:55:30 1156.593 m/min 11-0134-566 H
34

HUTÁREK Jiří

Náměšt n.Osl.

940860 1 - 20:03:51 1156.061 m/min 13-0296-738 H
35

HRADIL Marek

Písek

801080 1 - 18:03:01 1155.932 m/min 13-0127-336H
36

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Dol. Heřmanice

930930 1 - 20:01:26 1147.266 m/min 11-0143-38 He
37

VYROUBAL Pavel

Šumvald

990180 1 - 20:54:00 1146.042 m/min 11-0236-4276 He
38

FORMAN Milan

Nový Bydžov

865000 1 - 19:04:54 1145.847 m/min 15-0113-780 H
39

DVOŘÁK Karel

Náměšt n.Osl.

929170 1 - 20:02:31 1143.57 m/min 11-0296-338 H
40

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 18:24:00 1134.538 m/min 13-0311-222H
41

PERGER Jiri

Mesice

836020 1 - 18:48:16 1132.409 m/min 13-0127-1428 E
42

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

983110 1 - 21:00:09 1129.817 m/min 10-0180-2187
43

NOVAK Pavel

České Velenice

878180 1 - 19:27:33 1129.419 m/min 14-02-136 H
44

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 1 - 18:32:55 1118.552 m/min 13-0123-110H
45

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

912400 1 - 20:07:47 1115.699 m/min 14-0303-295 He
46

NOVAK Pavel

České Velenice

878180 1 - 19:37:11 1115.598 m/min 10-02-246 H
47

VALACH Pavel

Náměšt n.Osl.

951910 1 - 20:43:30 1115.302 m/min 14-0296-40 H
48

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 1 - 18:38:34 1109.878 m/min 14-0123-140E
49

LANDA Václav

Vodňany

821750 1 - 18:51:00 1108.974 m/min 14-0311-669H
50

GREGOR Jaroslav

Lišov

841040 1 - 19:12:02 1103.679 m/min 15-05-711 He
51

MUSIL Jaroslav

Nedvědice

950930 1 - 20:54:10 1100.401 m/min 13-0325-2117 H
52

FORMAN Milan

Nový Bydžov

865000 1 - 19:43:56 1089.512 m/min 15-0113-668 He
53

BUCHCAR Roman

Repec

822460 1 - 19:06:52 1086.664 m/min 13-0127-301 E
54

DVOŘÁK Karel

Náměšt n.Osl.

929170 1 - 20:46:26 1084.93 m/min 13-02805-69 H
55

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 1 - 20:10:00 1075.659 m/min 13-0135-324 H
56

GREGOR Jaroslav

Lišov

841040 1 - 19:47:37 1054.441 m/min 13-07-33 H
57

MARSA+ŠTĚPÁN Team

Jindř. Hradec

853520 1 - 20:00:00 1053.728 m/min 14-05-745 H
58

DUDA Ing. Přemysl

Litovel

988940 2 - 06:00:13 1046.257 m/min 14-0231-5047 He
59

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 19:38:35 1043.935 m/min 13-0127-117 H
60

NOVOTNÝ Jiří

Netolice

832850 1 - 19:49:52 1041.236 m/min 15-08-490 H
61

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 19:28:00 1041.208 m/min 14-0311-369H
62

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 19:30:00 1038.538 m/min 14-0311-335H
63

MAULER Aleš

Uničov

995490 2 - 06:20:14 1031.346 m/min 14-0233-3168 He
64

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

912400 1 - 21:32:57 1030.96 m/min 14-0400-1802 H
65

ŘEZNÍČEK Jiří

Ždár nad Sáz.

912400 1 - 21:38:45 1030.96 m/min 14-0400-1815 H
66

MILOTA Milan

Protivín

814540 1 - 19:40:19 1030.65 m/min 14-0123-217H
67

MARSA+ŠTĚPÁN Team

Jindř. Hradec

853520 1 - 20:25:26 1021.649 m/min 12-05-913 He
68

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 19:56:19 1020.976 m/min 15-0127-62 E
69

JÍLEK Jiří

Český Krumlov

834580 1 - 20:27:51 996.097 m/min 13-03-876 He
70

HOREJSI Jiri

Repec

823650 1 - 20:27:18 983.698 m/min 13-098-523 H
71

ŠENKÝŘ Pavel

Bystřice n.P.

939460 2 - 06:11:01 982.682 m/min 11-0303-412 H
72

SÝKORA Jaromír

Hoštice

998590 2 - 07:15:30 978.53 m/min 14.0208.191 he
73

KOVÁŘ Jiří

Rájec-Jestřebí

964940 2 - 06:48:00 971.742 m/min 10-0142-51 H
74

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 2 - 07:27:35 968.261 m/min 11.0147.76 H
75

VÉMOLA Jaroslav

Šumvald

992380 2 - 07:22:00 966.29 m/min 13-0236-1348 H
76

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 20:30:00 964.357 m/min 13-0311-273E
77

NOVOTNÝ Miloš

Náměšt n.Osl.

949240 2 - 06:47:39 956.269 m/min 14-0296-647 H
78

VACEK Jiří

Červená Voda

957040 2 - 07:02:04 950.324 m/min 10-0229-3208 He
79

SKALNÍK Vlad.+syn

Ždár nad Sáz.

929120 2 - 06:33:30 949.535 m/min 14-0303-155 H
80

DUDA Ing. Přemysl

Litovel

988940 2 - 07:42:19 944.261 m/min 12-0231-4087 He
81

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 06:22:23 943.266 m/min CZ 14-072-928 He
82

NOVOTNÝ Jiří

Netolice

832850 1 - 21:18:24 941.073 m/min 15-08-489 H
83

MARSA+ŠTĚPÁN Team

Jindř. Hradec

853520 2 - 05:35:47 926.95 m/min 15-05-47 H
84

LÍSKOVEC Jiri

Jindř. Hradec

853630 2 - 05:52:09 910.879 m/min 14-05-651 H
85

ŠIRGEL Pavel

Šternberk

999690 2 - 09:28:02 867.009 m/min 15-0234-2803 H
86

PEXA Vaclav

Ledenice

837790 2 - 06:35:08 854.771 m/min 14-07-406 H
87

LÍSKOVEC Jiri

Jindř. Hradec

853630 2 - 07:07:00 843.508 m/min 11-05-20 H
88

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 08:17:45 842.761 m/min CZ 16-060-178 H
89

PRÉDA TEAM

Netolice

826640 2 - 06:42:20 837.245 m/min 14-011-319 H
90

LÍSKOVEC Jiri

Jindř. Hradec

853630 2 - 07:15:23 836.578 m/min 13-05-329 H
91

NOVOTNÝ Jiří

Netolice

832850 2 - 07:23:00 810.165 m/min 14-08-309 He
92

LÍSKOVEC Jiri

Jindř. Hradec

853630 2 - 08:14:55 790.459 m/min 14-05-694 H
93

ROTBAUER Vojtěch

Netolice

815190 2 - 08:04:17 762.37 m/min 12-08-639 H
94

JÍLEK Jiří

Český Krumlov

834580 2 - 08:47:07 750.443 m/min 13-03-851 He

 

Pásmo č. 3 (nad 1000 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KUNZOVI

Nová Bělá

1066310 1 - 19:31:34 1364.324 m/min 14-0156-697 H
2

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

1007130 1 - 19:23:47 1301.566 m/min 15-0234-2161 H
3

TALLA František

Dřevohostice

1033160 1 - 19:47:21 1295.742 m/min 11-0205-942 H
4

KRUTIL Michal

Dřevohostice

1033950 1 - 19:54:00 1286.007 m/min 12-0205-623 H
5

OLYMPIA Mácha

Krmelín

1069190 1 - 20:39:42 1258.315 m/min 13-0153-42 He
6

DUDA Rostislav

Těrlicko

1085830 1 - 21:08:06 1236.568 m/min 14.0152.1230 He
7

DAVID Petr

Old Šternberk

1004310 1 - 20:08:21 1227.238 m/min 11-0334-771 H
8

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 1 - 21:19:03 1220.655 m/min 13-0149-950 He
9

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 1 - 20:57:33 1218.489 m/min 12-0198-530 H
10

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

1007130 1 - 20:23:26 1208.411 m/min 15-0203-860 H
11

FUKSA Josef

Holešov

1038150 1 - 20:50:39 1206.239 m/min 12-0266-908 He
12

OLYMPIA Mácha

Krmelín

1069190 2 - 05:03:11 1203.794 m/min 11-0153-129 He
13

SVOBODA Jindřich

Ludgeřovice

1064530 2 - 04:59:11 1202.859 m/min 12-0289-2001 H
14

KAMENÁŘ K+L

Lukov

1045780 1 - 21:15:07 1181.672 m/min 11-0265-179 H
15

VADURA Jaroslav

Zlechov

1032060 1 - 21:04:21 1180.374 m/min CZ-10-0263-909 He
16

ONDRÁČEK Zdeněk

Kyjov

1007450 1 - 20:44:59 1178.327 m/min 11-0164-25H
17

ONDRÁČEK Zdeněk

Kyjov

1007450 1 - 20:49:35 1172.021 m/min 13-0164-325H
18

BENEŠ Josef

Lipník

1027970 1 - 21:08:54 1169.61 m/min 12.0210.634
19

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

1075560 2 - 05:39:51 1162.956 m/min 13-0248-710
20

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 05:15:40 1154.711 m/min 13 0245 2159 H
21

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 05:33:44 1150.606 m/min 14-0198-640 He
22

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

1072800 2 - 05:55:00 1141.277 m/min 13-0185-358 H
23

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

1065620 2 - 05:51:16 1138.159 m/min 14-0289-246 H
24

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

1086030 2 - 06:16:00 1130.104 m/min 13-0182-74-H
25

ČERNÝ Josef

Holešov

1037040 2 - 05:36:52 1124.935 m/min 14-0267-609 H
26

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

1075880 2 - 06:14:41 1121.078 m/min 14-0183-63-h
27

PASEKA Jaroslav

Holešov

1035000 2 - 05:39:32 1119.484 m/min 13.0266.6335 H
28

GELNAR Jaromír

Třebovice

1063450 2 - 06:05:55 1118.342 m/min 13-0159-603
29

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 05:45:14 1118.01 m/min 14 0254 3709 H
30

HALAJKOVI

Nová Bělá

1064210 2 - 06:09:11 1115.31 m/min 14-0153-722 H
31

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 06:08:11 1109.021 m/min 12-0198-673 H
32

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

1066340 2 - 06:18:00 1107.31 m/min 13-0197-741
33

VARMUZA Martin

Knezpole

1039890 2 - 05:58:23 1102.298 m/min 11 0263 1396 H
34

ŠIMČÍK Milan

Hlučín 2

1061210 2 - 06:20:03 1099.643 m/min 13-0324-607 He
35

OHAREK Josef

Tlumačov

1033740 2 - 05:56:23 1098.107 m/min 13-0275-4530 H
36

GOŘOLKA Jan

Jablunkov

1110360 2 - 07:15:43 1087.824 m/min 11 0239 1174 H
37

PASEKA Jaroslav

Holešov

1035000 2 - 06:09:15 1084.621 m/min 12.0266.92 H
38

BUČEK Jiří

Lidečko

1073350 2 - 06:45:00 1084.192 m/min 13-0193-737 e
39

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

1007130 2 - 05:44:11 1083.887 m/min 12-0234-1258 He
40

FUKSA Josef

Holešov

1038150 2 - 06:13:24 1083.212 m/min 14-0266-230 H
41

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

1035180 2 - 06:17:00 1076.071 m/min 14-0266-384 H
42

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

1086030 2 - 07:11:33 1068.349 m/min 15-0182-644-HE
43

SUSZKA Emil

Jablunkov

1112130 2 - 07:38:37 1065.65 m/min 11 0239 1259 He
44

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

1054570 2 - 06:45:14 1064.971 m/min 12-0200-602
45

NOVÁK Karel

Holešov

1034120 2 - 06:28:21 1062.434 m/min 14-0266-1007 He
46

PALACKÝ Miroslav

Val.Meziříčí

1060090 2 - 06:56:14 1058.784 m/min 14-0199-453
47

STRNADEL Roman

Halenkov

1077360 2 - 07:13:00 1058.31 m/min 13-0191-442 E
48

STOKLASA Karel

Hlučín 2

1061490 2 - 07:07:48 1048.075 m/min 13-0324-549 He
49

KAMENÁŘ K+L

Lukov

1045780 2 - 06:56:13 1044.509 m/min 13-0265-385 H
50

DUDA Rostislav

Těrlicko

1085830 2 - 07:36:24 1042.664 m/min 16.0152.59 He
51

STRUŽKA Libor

Bylnice

1069090 2 - 07:22:14 1040.747 m/min 12-0248-1538
52

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

1071340 2 - 07:33:51 1031.275 m/min 14-0194-52 H
53

ONDRÁČEK Zdeněk

Kyjov

1007450 2 - 06:35:29 1027.503 m/min 15-0164-411H
54

ŠVIRK Stanislav

Petřvald

1078340 2 - 07:45:34 1026.437 m/min 13-0185-315 He
55

KLEMENS Karel

Kravaře

1052590 2 - 07:25:18 1021.634 m/min 14-0221-300-He
56

ZELINKA Jaroslav

Zlechov

1035800 2 - 07:11:30 1018.987 m/min 12 0256 1317 H
57

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 07:33:02 1018.368 m/min 15-0198-373 He
58

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

1008360 2 - 06:45:46 1017.757 m/min 09.0214.239 e
59

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

1063090 2 - 07:42:48 1014.592 m/min 13-07-314 H
60

KRUPA Josef

Dolní Lutyně

1076220 2 - 08:02:03 1008.594 m/min 12-0183-552-H
61

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

1061590 2 - 07:48:51 1007.344 m/min 14-0324-769 H
62

PASEKA Jaroslav

Holešov

1035000 2 - 07:23:44 1006.092 m/min 13.0266.5665 e
63

MOLEK Karel

Halenkov

1072790 2 - 08:01:40 1005.741 m/min 14-0193-765
64

DUDA Rostislav

Těrlicko

1085830 2 - 08:17:27 1003.123 m/min 14.0152.1250 H
65

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

1075880 2 - 08:13:15 997.802 m/min 14-0183-101-h
66

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

1065620 2 - 08:03:11 997.6 m/min 14-0289-276 H
67

SÍBAL Alois

Halenkov

1083730 2 - 08:22:45 996.304 m/min 14-0191-934
68

FUKSA Josef

Holešov

1038150 2 - 07:38:00 995.35 m/min 14-0275-5412 H
69

STRATIL Petr

Holešov

1036870 2 - 07:43:51 988.578 m/min 13-0266-5770 He
70

VARMUZA Martin

Knezpole

1039890 2 - 07:50:32 985.18 m/min 11 0254 365 H
71

JURASEK Ant.

Uh. Ostroh

1038180 2 - 07:50:07 983.948 m/min CZ-13-0260-1233 H
72

GROH Aleš

Šternberk

1007400 2 - 07:19:50 982.989 m/min 14-0234-1338 H
73

SALGA Jaromír

Krásné Pole

1055570 2 - 08:14:48 977.561 m/min 12-0228-415-He
74

NOVÁK František

Bylnice

1075440 2 - 08:36:00 976.785 m/min 15-0248-1560
75

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 08:00:03 976.489 m/min 14 0254 3728 He
76

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 08:19:02 975.155 m/min 13-0198-41 H
77

KLEMENS Karel

Kravaře

1052590 2 - 08:15:04 974.56 m/min 15-0221-3127-He
78

PETER Milan

Baška

1090460 2 - 08:55:20 973.335 m/min 14-0149-113-H
79

OHAREK Josef

Tlumačov

1033740 2 - 07:58:00 972.474 m/min 13-0275-4503 H
80

SÍBAL Alois

Halenkov

1083730 2 - 08:52:37 969.68 m/min 13-0191-99
81

KŘÍŽ František

Prostějov

1001690 2 - 07:32:00 965.95 m/min 13.0214.427 e
82

Team Chmelar Jurasek

Uh. Ostroh

1038050 2 - 08:09:50 965.778 m/min CZ-13-0260-1109 H
83

SLOVÁČEK František

Hodonín

1022840 2 - 07:54:17 965.596 m/min 12-0169-557H
84

ONDRÁČEK Zdeněk

Kyjov

1007450 2 - 07:41:57 962.271 m/min 13-0164-361H
85

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

1072800 2 - 08:51:00 961.29 m/min 15-0185-406 H
86

ONDRÁČEK Zdeněk

Kyjov

1007450 2 - 07:44:38 959.811 m/min 10-0164-612H
87

MACHAČ Marek

Bylnice

1077720 2 - 08:58:00 959.679 m/min 12-0248-316
88

KUBÁČEK Lubomír

Šternberk

1007130 2 - 07:49:02 955.501 m/min 08-0234-736 He
89

SALGA Jaromír

Krásné Pole

1055570 2 - 08:40:20 954.979 m/min 13-0228-246-He
90

ONDRÁČEK Zdeněk

Kyjov

1007450 2 - 07:50:37 954.371 m/min 14-0164-928H
91

STRATIL Petr

Holešov

1036870 2 - 08:21:28 954.35 m/min 14-0400-1442 He
92

DAŇO Daniel

Bylnice

1073730 2 - 09:01:00 953.579 m/min 12-0248-1301
93

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 08:44:19 952.929 m/min 13-0198-48 He
94

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

1061590 2 - 08:50:17 951.857 m/min 11-0324-1020 H
95

DOHNAL Vaclav

Dolni Nemci

1049470 2 - 08:37:45 951.684 m/min CZ-13-0249-1368 H
96

KLEIN David

Těrlicko

1094650 2 - 09:25:31 951.442 m/min 14-0152-888 he
97

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

1003110 2 - 07:53:04 948.059 m/min 11-0234-1038-He
98

SVOBODA František

Val.Meziříčí

1053700 2 - 08:55:21 940.51 m/min 13-0199-602
99

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 08:40:50 940.476 m/min 14 0254 3769 H
100

VRZAL Bohumil

Rataje

1021050 2 - 08:25:00 936.743 m/min 14-0217-4623 H
101

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

1026470 2 - 08:33:13 934.67 m/min 14-0270-1590 H
102

SAMIEC TEAM

Mosty

1110980 2 - 10:05:24 933.283 m/min 12 0310 179 He
103

FOJTÍK Jan

Bylnice

1075260 2 - 09:29:00 931.768 m/min 14-SK-01806-45
104

POLÁŠEK Josef

Bylnice

1075170 2 - 09:34:00 927.67 m/min 11-0248-906
105

INGR Ivan

Kyjov

1017200 2 - 08:39:08 921.266 m/min 12-0164-564H
106

INGR Ivan

Kyjov

1017200 2 - 08:43:19 917.788 m/min 13-0164-93E
107

GELNAR Jaromír

Třebovice

1063450 2 - 09:36:04 915.925 m/min 11-0159-773 H
108

HANAK Milan

Uh. Ostroh

1041820 2 - 09:14:38 914.171 m/min CZ-15-0246-2022 H
109

KLEMENS Karel

Kravaře

1052590 2 - 09:28:47 912.294 m/min 15-0221-3173-He
110

PRCHALA Ladislav

Rychvald

1076920 2 - 09:56:36 911.408 m/min 13-0181-520-HE
111

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

1003840 2 - 08:36:51 911.05 m/min 14.0214.393 he
112

FOJTÍK Jan

Bylnice

1075260 2 - 09:57:00 909.695 m/min 12-0248-1588
113

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

1078100 2 - 10:01:30 908.639 m/min 14-0188-143 H
114

KLEMENS Karel

Kravaře

1052590 2 - 09:38:40 904.546 m/min 16-0221-1073-H
115

CERNUSKA Vratislav

Kunovice

1039450 2 - 09:24:12 904.499 m/min 10 0256 1089 H
116

ŠAFAŘÍK Antonín

Pozděchov

1066550 2 - 10:04:00 897.014 m/min 13-0197-143 E
117

KUNZOVI

Nová Bělá

1066310 2 - 10:06:58 894.58 m/min 13-0156-766-h
118

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

1075560 2 - 10:30:37 884.785 m/min 12-0248-915 E
119

SALGA Jaromír

Krásné Pole

1055570 2 - 10:11:21 882.325 m/min 10-0228-2411-H
120

SÍBAL Alois

Halenkov

1083730 2 - 10:47:07 879.568 m/min 13-0191-46 E
121

KASIK Frantisek

Kunovice

1041030 2 - 10:06:28 873.738 m/min CZ-14-0256-3433 H
122

CIENCIALA + MARTYNEK

Jablunkov

1110780 2 - 11:41:54 863.144 m/min 13 0239 1035 He
123

KUNZOVI

Nová Bělá

1066310 2 - 10:51:55 862.071 m/min 13-0156-767-h
124

GOCHOVA Eliska tym

Štramberk

1077850 2 - 11:36:15 841.249 m/min 13-0150-7285 H
125

TŮMA Josef

Závišice

1063440 2 - 11:19:11 841.207 m/min 13-0201-221 H
126

CMIEL Antonín

Jablunkov

1115700 2 - 12:31:06 835.042 m/min 14 0239 664 H
127

PYSZKO Karel+ Radek

Jablunkov

1109280 2 - 12:36:04 827.162 m/min 13 0310 452 He
128

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 11:37:17 824.389 m/min 13-0198-165 H
129

DUDA Rostislav

Těrlicko

1085830 2 - 13:50:59 766.838 m/min 14.0152.350 H
130

NOVÁK František

Bylnice

1075440 2 - 13:44:00 763.265 m/min 14-0254-3869
131

KOPŘIVOVI

Mistek

1076760 2 - 14:52:50 728.607 m/min 14 0155 636 h
132

KUZNÍK Václav

Otice

1040480 2 - 14:15:07 722.497 m/min 15-0224-3194-h
133

KUZNÍK Václav

Otice

1040480 2 - 14:16:00 722.054 m/min 14-0224-1569 h
134

ŘEHÁK Karel

Mistek

1085880 2 - 19:58:13 608.945 m/min 15-0155-326 HE

 

Celkové ocenění NZ

Pásmo č. 1 (do 800 km)
1. místo pohár + účast na CV
2. místo pohár + účast na CV
3. místo pohár + účast na CV

Pásmo č. 2 (801-1000 km)
1. místo pohár + účast na CV
2. místo pohár + účast na CV
3. místo pohár + účast na CV

Pásmo č. 3 (nad 1000 km)
1. místo pohár + účast na CV
2. místo pohár + účast na CV
3. místo pohár + účast na CV

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČMS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2018 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv