On-line výsledky (dle hlášení)
Národní závod ČMS CHPH Knokke - odstartováno
Start 28.7.2018 - 08:30:00

Počasí na startu: polojasno, Z vítr

On-line výsledky (dle hlášení) dle propozic zemských spolků:

ČS CHPH

MSS CHPH

Souřadnice startu: 51°19'2'' - 3°17'44''

Startovní komise: Ing. Jaroslav Novotný a Jan Filipi

Celkové výsledky NZ

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 19:25:56 1255.051 m/min 13-0127-117h
2

DUŠEK Stanislav

Přeštice

735210 1 - 18:17:28 1251.492 m/min CZ 15 - 0308 - 25 H
3

KASIK Frantisek

Vesky

1041030 2 - 05:53:24 1249.136 m/min 14-0256-3433
4

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

999600 2 - 05:30:43 1232.983 m/min 13-0179-5334 h
5

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 1 - 19:01:21 1222.491 m/min cz-12-05-235 h
6

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

1006960 2 - 05:45:45 1219.449 m/min 14-0178-4558 e
7

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 1 - 19:49:02 1210.103 m/min 15-0311-325E
8

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

792290 1 - 19:24:56 1209.726 m/min cz-14-044-924 h
9

GREGOR Věroslav

Rousínov

993580 2 - 05:42:10 1208.49 m/min 10-0144-235 He
10

MINARČÍK Drahomír

Krabčice RD

778440 1 - 19:14:14 1208.32 m/min 13-0400-2204 h
11

HOREJSI Jiri

Repec

823650 1 - 19:52:42 1206.46 m/min 13-098-523h
12

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

823650 1 - 19:53:00 1205.93 m/min 14-0311-721E
13

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 1 - 18:47:58 1203.366 m/min 14-085-522 h
14

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 1 - 19:02:03 1198.639 m/min 15-0117-1130E
15

DUŠEK Stanislav

Přeštice

735210 1 - 18:43:24 1198.582 m/min CZ 14 - 0308 - 396 H
16

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 18:48:03 1194.03 m/min 16-031-1132 H
17

ONDRASEK Karel

TU

763420 1 - 19:09:25 1193.932 m/min 15-045-554 h
18

VEVERKA Karel

Zruč

735960 1 - 18:46:45 1193.287 m/min 16-087-145 e
19

KRÁL Vilém

Zruč

734680 1 - 18:46:09 1192.372 m/min 14-087-157 h
20

BÁRTÍK Ladislav

Strakonice

784240 1 - 19:28:00 1191.854 m/min 14-0125-2344E
21

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

954980 2 - 05:23:36 1188.377 m/min 13-0229-8176-H
22

KOTEK Martin

Liberec

807920 1 - 19:49:53 1188.322 m/min 12-051-128 E
23

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

892440 1 - 21:03:12 1184.865 m/min 14-069-1071 He
24

KRET Jiří

Tachov

684100 1 - 18:08:03 1183.462 m/min CZ 15 - 0343 - 362 H
25

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 18:53:35 1183.434 m/min 16-031-1030 HE
26

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 1 - 20:12:22 1177.533 m/min 13-0110-292 H
27

KUTÁK Petr

Blatná

757640 1 - 19:15:56 1172.938 m/min 16-0117-805H
28

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 06:46:55 1172.613 m/min 13-0254-2159
29

ŠÍPEK Josef

Protivín

810720 1 - 20:03:19 1169.336 m/min 12-0123-668H
30

KUČERA Lukáš

Kynšperk

663360 1 - 17:58:10 1167.545 m/min DV 17 7216 617 E
31

LANDA Václav

Vodňany

821750 1 - 20:15:00 1165.603 m/min 12-0311-773H
32

NERSOVÁ Barbora

Všeruby

721720 1 - 18:49:11 1165.6 m/min CZ 14 - 034 - 1049 H
33

SCHÁNILEC Karel

Protivín

814430 1 - 20:09:19 1164.608 m/min 16-0123-406E
34

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

845100 1 - 20:35:58 1164.103 m/min 13-066-1527-e
35

SMRČINA David

Kostelec n/Č.L.

830570 1 - 20:24:00 1163.263 m/min 16 019 450e
36

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 17:49:38 1162.404 m/min CZ 17 023 1108 E
37

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 1 - 19:28:23 1159.537 m/min 13-045-1226 h
38

KAVKA Jaroslav

Libuš

800560 1 - 20:01:15 1158.134 m/min CZ-15-0111-1180 H
39

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 19:40:43 1157.881 m/min 16-013-1044 He
40

NOVOTNÝ Vlastimil

Neratovice VŠ

796370 1 - 19:58:45 1156.254 m/min 15-0116-152 H
41

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 1 - 19:30:52 1155.18 m/min 14-045-716 h
42

RUDOLF Jaroslav

Újezd n. Lesy

814560 1 - 20:16:30 1152.951 m/min 14 088 161 h
43

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 19:53:36 1152.267 m/min CZ-12-0321-57
44

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 17:56:32 1148.247 m/min CZ 17 023 1237 H
45

NEDVĚDICKÝ Jindřich

Milotice

1020210 2 - 06:49:00 1147.593 m/min 13-0165-387H
46

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 18:59:35 1146.345 m/min DV 13 - 08389 - 2392 H
47

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

1017630 2 - 06:49:02 1144.648 m/min 15-0164-29H
48

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 1 - 21:10:48 1143.113 m/min 13-040-3303 E
49

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 19:02:08 1141.721 m/min CZ 16 - 034 - 212 H
50

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

841040 1 - 20:46:42 1141.632 m/min 16-07-56 E
51

CARDA Bohumil

Brandýs n.Labem

819420 1 - 20:27:49 1141.545 m/min 15 0101 144h
52

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

812060 1 - 20:22:01 1140.507 m/min cz-14-0114-368-h
53

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 1 - 19:47:11 1139.75 m/min 13-043-1-h-cz
54

BUCHCAR Roman

Repec

822460 1 - 20:33:41 1136.492 m/min 14-0127-440he
55

DUŠEK Stanislav

Přeštice

735210 1 - 19:17:15 1135.898 m/min 14 - 0308 - 320 H
56

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

1001270 2 - 06:42:00 1135.227 m/min 14-0178-4337 e
57

NOVÁČEK Josef

Mohelno

948360 2 - 05:55:53 1134.56 m/min 13-0296-919 He
58

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 18:57:47 1134.356 m/min 12-081-903 H
59

BARTL Pavel

Šumvald

989540 2 - 06:32:29 1134.165 m/min 12-0236-6571-He
60

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 19:21:10 1133.304 m/min 15-031-779 H
61

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 18:52:26 1132.844 m/min CZ 12 - 034 - 506 H
62

RŮZHA František

NE Chvalšiny

825900 1 - 20:41:00 1129.822 m/min 14-011-335 H
63

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 20:27:00 1129.791 m/min 13-0311-271E
64

BARTL Pavel

Šumvald

989540 2 - 06:36:29 1128.989 m/min 13-0236-445-H
65

LÉTAL Milan

Zaječí

997370 2 - 06:43:26 1128.97 m/min 14-0174-774
66

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 1 - 20:37:51 1128.941 m/min 14-0311-909E
67

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 05:58:12 1128.716 m/min 12-074-1384 H
68

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

805570 1 - 20:23:45 1128.644 m/min 15-0112-328h
69

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 07:59:57 1127.142 m/min 13-0189-175 H
70

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 20:00:29 1124.734 m/min 15-013-1206 H
71

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 20:11:05 1123.533 m/min CZ-15-0321000307
72

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 18:09:00 1123.523 m/min DV 16 3017 527 E
73

VOJTA Václav

Strakonice

786550 1 - 20:10:08 1123.429 m/min 14-0125-2914E
74

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 19:12:35 1123.154 m/min DV 14 - 06111 - 330 He
75

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

676520 1 - 18:32:36 1122.668 m/min DV 15 - 1039 - 70 H
76

KOTEK Martin

Liberec

807920 1 - 20:29:54 1122.267 m/min 14-017-256 He
77

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 18:09:58 1121.651 m/min CZ 17 023 1218 E
78

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 1 - 19:49:14 1115.375 m/min 16-0160-585E
79

ECHTNER Ant. a Rad

Kamenný Újezd

712000 1 - 19:08:28 1115.172 m/min 14-025-788 He
80

ZEMAN František

Moravany

973910 2 - 06:34:22 1113.846 m/min 15-0141-102 H
81

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov 7

1027980 2 - 07:25:10 1111.13 m/min 13-0216-20 H
82

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

652410 1 - 18:17:23 1110.706 m/min CZ 17 022 1189 H
83

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 1 - 20:56:47 1107.497 m/min 15-0110-1487 H
84

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

915640 2 - 05:47:40 1106.291 m/min 15-0303-119 He
85

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 05:26:12 1104.887 m/min 11-0129-867 H
86

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 18:21:52 1103.255 m/min CZ 14 023 1038 H
87

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 05:47:52 1102.231 m/min 16-060-178 H
88

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 20:25:16 1101.254 m/min 15-0321-332 He
89

BECHA Lubomír

Vedrovice

964880 2 - 06:37:27 1099.641 m/min 14-0281-80 he
90

SULÁN Petr

Sušice

756290 1 - 19:58:07 1099.072 m/min 16-0126-434E
91

TVARDÍK Josef

Chodská Lhota

727580 1 - 19:32:03 1098.98 m/min DV 01 - 554 - 441 H
92

NOVOTNY Milan

Liberec

809700 1 - 20:46:56 1098.743 m/min 15-017-1063 He
93

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

740780 1 - 19:47:23 1093.591 m/min 13-019-611 H
94

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

1075560 2 - 08:23:49 1093.252 m/min 13-0248-710
95

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 19:48:07 1088.264 m/min 14-031-373 H
96

KOSTKA Kamil

hostující LI+

799530 1 - 20:46:57 1084.918 m/min cz-15-0111-722-h
97

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 2 - 07:27:00 1083.668 m/min 14-0178-4735
98

SULÁN Petr

Sušice

756290 1 - 20:11:20 1078.36 m/min 16-0126-413H
99

BAHENSKÝ Jan

Novosedly

980150 2 - 07:09:34 1077.601 m/min 14-0280-5145
100

KOUTNÝ Petr

Přerov 7

1019120 2 - 07:46:04 1077.218 m/min 15-0216-996
101

FUKSA Josef

Holešov

1038150 2 - 08:05:52 1074.838 m/min 15-0266-65 He
102

KRET Jiří

Tachov

684100 1 - 19:06:42 1074.446 m/min CZ 16 - 0343 - 502 He
103

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 18:36:15 1073.023 m/min DV 15 3017 23 E
104

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

1028770 2 - 08:01:55 1069.5 m/min 15-0270-1421 H
105

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

1063090 2 - 08:35:07 1068.307 m/min 14-0195-87 He
106

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 20:47:53 1067.499 m/min 15-0321-586 He
107

PASEKA Jaroslav

Holešov

1035000 2 - 08:10:38 1066.314 m/min 12-0266-53 H
108

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

1003110 2 - 07:41:42 1065.212 m/min 11-0234-1038-He
109

KULÍK Přemysl

Michle

802240 1 - 21:03:29 1064.708 m/min 14 093 126h
110

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

988940 2 - 07:29:28 1063.987 m/min 12-0231-4087-He
111

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 20:03:56 1063.46 m/min 14-031-19 H
112

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

812060 1 - 21:13:39 1063.393 m/min cz-11-0114-299-h
113

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

1007450 2 - 07:48:54 1061.703 m/min 13-0164-325H
114

HOUDEK Václav

Zruč

728010 1 - 19:55:51 1061.471 m/min 13-087-132 He
115

PROBOŠT Bohumil

Mor.Krumlov

960920 2 - 07:08:00 1058.282 m/min 14-0281-538 he
116

VADURA Jaroslav

Zlechov

1032060 2 - 08:17:22 1055.96 m/min 15-0263-3339 He
117

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

853520 2 - 05:29:11 1054.792 m/min 16-05-1118 H
118

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 19:45:10 1054.747 m/min 14-081-634 H
119

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

1028770 2 - 08:22:41 1046.899 m/min 15-0270-1078 H
120

HASTIK Josef

Susice

1035080 2 - 08:29:35 1045.976 m/min 13-0244-317
121

PASEKA Jaroslav

Holešov

1035000 2 - 08:29:44 1045.736 m/min 13-0266-5675 H
122

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

1001270 2 - 07:57:50 1045.349 m/min 13-0178-3929 e
123

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 05:52:36 1044.535 m/min 16-031-1024 H
124

NAVRÁTIL Karel

Lipník n/Bečvou

1021780 2 - 08:19:45 1042.899 m/min 10-0265-716 E
125

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 05:49:28 1042.73 m/min 14-0113-208 HE
126

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 06:19:37 1042.488 m/min 13-0301-684 H
127

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

902870 2 - 06:27:32 1040.732 m/min 13-063-433 He
128

SLOVÁČEK František

Hodonín

1022840 2 - 08:23:38 1039.859 m/min 11-0169-8E
129

FAJMON Team

Velký Dvůr

977630 2 - 07:40:30 1039.479 m/min 15-0180-296 he
130

HANZELKA Josef

Štramberk

1065990 2 - 09:07:00 1037.965 m/min 12-0306-7424 h
131

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

740780 1 - 20:23:53 1037.677 m/min 14-019-828 He
132

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

1017630 2 - 08:21:28 1036.846 m/min 15-0172-1019E
133

DVOŘÁK Karel

Hostákov

929170 2 - 07:00:08 1032.258 m/min 15-0296-847 he
134

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 20:25:00 1032.126 m/min 16-031-1015 H
135

HOLICKÝ Rostislav

Pohořelice

975410 2 - 07:45:29 1031.652 m/min 16-0312-238
136

STRATIL Petr

Holesov

1036870 2 - 08:45:48 1030.891 m/min 13-0266-5315Vlastik
137

STRAŠIL Jaroslav

Borová

904210 2 - 06:37:24 1030.556 m/min 14-0299-483-e
138

TOMEK Jindřich

Křižanov

933330 2 - 07:08:41 1027.123 m/min 13-0302-590 He
139

HANAK Milan

Blatnice

1041820 2 - 08:54:36 1026.828 m/min 12-0246-318
140

RIHA Josef

Drslavice

1048040 2 - 09:04:00 1023.477 m/min 15-0250-1576
141

MAULER Aleš

Strukov

995490 2 - 08:15:41 1020.3 m/min 16-0233-2521-He
142

ŘEZNÍČEK Miloslav

Ždár nad Sáz.

915640 2 - 06:58:33 1019.02 m/min 14-0303-525 H
143

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

1007160 2 - 08:31:01 1016.29 m/min 14-0173-410 e
144

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 2 - 09:43:29 1015.794 m/min 15-0149-295 H
145

HOUDEK Pavel

Štěpánov n.Svr.

944440 2 - 07:29:46 1015.782 m/min 15-0292-385 H
146

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

1017630 2 - 08:43:10 1014.418 m/min 15-0164-55H
147

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

945140 2 - 07:32:16 1013.809 m/min 14-0333-433 He
148

KYTLICA Jan

Bezměrov

1019570 2 - 08:46:00 1013.489 m/min 10-0264-1302 H
149

CAREK a syn

Vlasim

845590 2 - 05:54:40 1013.087 m/min 14-0115-111h
150

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

1075880 2 - 09:43:46 1011.387 m/min 14-0183-63
151

OHAREK Josef

Tlumačov

1033740 2 - 09:02:37 1010.877 m/min 13-0275-4535 H
152

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 20:41:12 1009.259 m/min 14-031-152 H
153

KOLÁČEK Josef

Staré Brno

968070 2 - 07:59:47 1008.634 m/min 11-0145-471
154

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 06:22:49 1007.955 m/min 15-05-752 E
155

NOVÁK Karel

Holešov

1034120 2 - 09:06:00 1007.914 m/min 14-0266-1015 H
156

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

1072320 2 - 09:44:51 1007.015 m/min 14-0187-332-H
157

OLYMPIA Mácha

Krmelín

1069190 2 - 09:43:13 1005.618 m/min 13-0153-201He
158

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

1040860 2 - 09:15:17 1005.387 m/min 12-0267-753 H
159

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 2 - 06:44:22 1002.955 m/min 14-0128-54 H
160

KREJČÍ Slavomír

Perná

988030 2 - 08:27:39 1000.385 m/min 16-0280-2722
161

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

823650 2 - 05:43:55 999.676 m/min 13-0311-7 H
162

ZELINA Jiří

Kurovice

1036250 2 - 09:17:25 998.875 m/min 12-0269-59 H
163

THURNVALD Václav

Chvalšovice

748180 1 - 21:00:25 997.019 m/min 14-031-409 H
164

MATYAS Jaroslav

Uh.Brod

1051720 2 - 09:35:00 996.891 m/min 14-0250-1114
165

STRACHOTA Fr.+ Vít

Lipov

1043340 2 - 09:26:58 996.536 m/min 15-0163-853E
166

NAVRÁTIL Karel

Lipník n/Bečvou

1021780 2 - 09:05:54 995.984 m/min 14-0210-81
167

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

652410 1 - 19:25:10 995.792 m/min CZ 16 022 171 H
168

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 2 - 08:49:19 995.287 m/min 14-0178-4839
169

JANCA Karel

Korytna

1055830 2 - 09:41:12 994.94 m/min 14 0255 3458 He
170

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 06:18:51 993.922 m/min 14-05-696 E
171

NIČOVSKÝ Jan

Domažlice

713260 1 - 20:27:44 993.767 m/min CZ 12 - 032 - 102 He
172

LAVIČKA Pavel

ŽÁ Kamenná

859090 2 - 06:25:06 993.053 m/min 14-012-1409 E
173

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

862330 2 - 06:29:25 991.849 m/min 14-066-1190-H
174

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

1001270 2 - 08:50:04 991.291 m/min 15-0173-662 e
175

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 2 - 08:50:57 988.981 m/min 14-0212-463
176

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 2 - 05:37:54 988.654 m/min 14-0123-140E
177

HOUDEK Václav

Zruč

728010 1 - 20:46:25 988.584 m/min 14-087-376 he
178

KUBÍNEK František

Rousínov

985450 2 - 08:36:55 988.498 m/min 14-0144-314
179

VARMUZA Martin

Knezpole

1039890 2 - 09:32:29 988.035 m/min 13 0254 2041 H
180

MOŤKA Josef

Bílá Lhota

983070 2 - 08:37:04 985.962 m/min 13-0231-4304-H
181

HANAK Milan

Blatnice

1041820 2 - 09:36:50 985.794 m/min 13-0246-983 H
182

KOVÁŘ Jiří

Bořitov

964940 2 - 08:20:32 984.097 m/min 10-0142-51 H
183

MARSIK Zdenek

Humpolec

874190 2 - 06:49:01 983.322 m/min 13-0105-149h
184

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

1073680 2 - 10:12:08 983.103 m/min 12-0157-505 HE
185

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

973370 2 - 08:32:17 980.94 m/min 14-0278-298
186

ECHTNER Ant. a Rad

Kamenný Újezd

712000 1 - 20:36:24 980.176 m/min 14-024-6 He
187

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

1029010 2 - 09:29:52 980.134 m/min 13-0215-3822 H
188

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

1047580 2 - 09:49:26 979.566 m/min 14-0210-1427
189

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 2 - 10:03:13 979.435 m/min 14-0197-418
190

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 2 - 10:22:58 979.431 m/min 14-0149-1254 He
191

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

1075560 2 - 10:19:23 978.33 m/min 13-0248-797 He
192

KUTRA Josef

Ludgeřovice

1072340 2 - 10:16:51 977.654 m/min 14-0187-372 He
193

PALUPA Ladislav

Křenovice

991540 2 - 08:54:14 977.625 m/min 14-0140-215
194

SRNEC Jan

Cheb

654160 1 - 19:40:30 975.63 m/min CZ 15 023 2127 E
195

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

1047580 2 - 09:53:57 975.446 m/min 12-1905-1026
196

VARMUZA Martin

Knezpole

1039890 2 - 09:46:10 975.354 m/min 11 0263 1396 H
197

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 07:16:16 972.162 m/min 12-0135-7
198

MAZUCH Milan

Mutěnice

1014130 2 - 09:25:11 970.289 m/min 11-0166-907
199

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 20:58:08 969.921 m/min 15-086-657 H
200

HOUDEK Václav

Zruč

728010 1 - 21:00:48 969.646 m/min 14-087-318 He
201

SINDELAR Josef

Repec

823230 2 - 06:09:29 969.095 m/min 16-0127-2101h
202

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

823650 2 - 06:10:16 968.696 m/min 16-0311-680 E
203

MILOTA Milan

Protivín

814540 2 - 06:01:16 968.23 m/min 13-0123-220H
204

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 2 - 07:42:27 968.115 m/min 15-0303-321 He
205

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

1037590 2 - 09:51:53 968.006 m/min 13-0271-2032 He
206

KROUPA Jan

Přerov 2

1023200 2 - 09:37:52 967.23 m/min 13-0215-3137
207

CHLUBNA Josef

Jihlava

895750 2 - 07:27:47 965.473 m/min 16-0294-847 H
208

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

790810 2 - 05:39:06 965.462 m/min cz-11-045-368h
209

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 06:13:16 963.005 m/min 16-0311-716E
210

SALGA Jaromír

Krásné Pole

1055570 2 - 10:16:38 962.555 m/min 14-0228-730 HE
211

KOPŘIVA Pavel

ŽÁ Byňov

865980 2 - 07:00:00 962.2 m/min 14-012-1259 E
212

NĚMEČEK František

Moravský Písek

1031370 2 - 09:52:01 962.084 m/min 13-0160-763H
213

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 07:31:56 961.592 m/min 13-04-6 H
214

ONTL Roman

Sušice

749990 1 - 21:52:22 961.526 m/min 14-0126-489E
215

THURNVALD Václav

Chvalšovice

748180 1 - 21:29:01 960.416 m/min 14-031-404 H
216

MAULER Aleš

Strukov

995490 2 - 09:17:38 959.385 m/min 16-0233-2510-H
217

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

1047580 2 - 10:13:06 958.357 m/min 15-0210-1596
218

ŽEDEK Alois

Mor.Bránice

966960 2 - 08:50:00 957.386 m/min 16-0312-379
219

AUGUSTINOVÁ Aneta

Borová

904210 2 - 07:45:05 956.752 m/min 15-0299-350-H
220

KONOPÍK Jiří

Starý Klíčov

717580 1 - 21:00:55 955.605 m/min CZ 17 - 034 - 545 He
221

BAHENSKÝ Jan

Novosedly

980150 2 - 09:05:59 955.327 m/min 15-0180-1256
222

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

942800 2 - 08:27:02 955.186 m/min 15-0292-340 H
223

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

1075880 2 - 10:48:03 953.752 m/min 15-0183-268
224

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

929100 2 - 08:14:11 953.722 m/min 15-0302-739 He
225

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

1047010 2 - 10:20:15 951.611 m/min 14-0163-38H
226

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 06:29:21 951.354 m/min 15-0116-1485 H
227

NOVÁČEK Josef

Mohelno

948360 2 - 08:36:53 951.325 m/min 14-0296-321 H
228

Zima Milan

Nový Bydžov

865150 2 - 07:10:33 950.14 m/min 15-0134-698 HE
229

KOPŘIVOVI

Místek

1076760 2 - 10:53:23 950.04 m/min 14 0155 675 H
230

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

1045090 2 - 10:21:40 948.644 m/min 15-0265-101 He
231

SUCHAN Josef

Halenkov

1078730 2 - 10:57:08 948.64 m/min 14-0191-174
232

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 2 - 06:14:00 948.548 m/min 15-0311-445H
233

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 06:33:03 947.323 m/min 14-0110-57E
234

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 2 - 08:04:18 946.179 m/min 14-0400-1815 H
235

HLOŽEK Miroslav

Místek

1083280 2 - 11:05:47 945.449 m/min 15-0155-313 H
236

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

1040860 2 - 10:23:19 943.392 m/min 13-0267-662 H
237

BUCHCAR Roman

Repec

822460 2 - 06:33:08 941.964 m/min 14-0127-438he
238

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

1040860 2 - 10:25:51 941.231 m/min 11-0267-301 H
239

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 2 - 11:07:55 941.079 m/min 13-0149-950 He
240

BARTL Pavel

Šumvald

989540 2 - 09:32:02 940.598 m/min 17-0236-1054-He
241

MAHULÍK Pravoslav

Brandýs n.Labem

813810 2 - 06:25:13 940.585 m/min 14 0100 766
242

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 10:44:20 940.202 m/min 15-0198-373 HE
243

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

1045090 2 - 10:32:41 939.252 m/min 12-0265-618 H
244

MACHA Radek

Milevsko

816800 2 - 06:31:01 937.755 m/min 16-0127-1538he
245

PAŽITKA Miroslav

Hroznová Lhota

1040350 2 - 10:30:15 937.041 m/min 13-0603-174E
246

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

923840 2 - 08:27:46 935.282 m/min 15-077-437 H
247

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 06:39:06 934.706 m/min 16-0311-816E
248

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 20:09:19 933.74 m/min CZ 15 023 2127 E
249

SLOVÁČEK František

Hodonín

1022840 2 - 10:15:26 933.731 m/min 14-0169-440H
250

BUCHCAR Roman

Repec

822460 2 - 06:43:23 931.034 m/min 14-0127-435he
251

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 21:07:37 930.708 m/min CZ 14 - 034 - 751 H
252

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

812060 2 - 06:33:43 929.432 m/min cz-15-0114-305-h
253

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 07:31:31 928.497 m/min 14-0113-277 H
254

KASIK Frantisek

Vesky

1041030 2 - 10:43:10 926.87 m/min 13-0256-2920
255

ZELINKA Jaroslav

St.Mesto

1035800 2 - 10:37:47 926.655 m/min 12-0256-1317 H
256

KOUKAL Josef

Uherčice

917740 2 - 08:30:23 926.651 m/min 11-04-859 e
257

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 07:38:58 926.21 m/min 15-05-718 E
258

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

845100 2 - 07:12:40 925.968 m/min 13-066-1564-HE
259

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 08:09:23 924.443 m/min 14-04-355 h
260

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

1003110 2 - 10:05:44 923.901 m/min 14-0234-355-H
261

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 2 - 08:27:55 923.56 m/min 14-0400-1849 H
262

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 09:05:10 922.865 m/min 14-067-807 H
263

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

1063090 2 - 11:14:09 921.102 m/min 13-07-314 H
264

KONOPÍK Jiří

Starý Klíčov

717580 1 - 21:39:35 919.974 m/min CZ 17 - 034 - 513 He
265

HOŘEJŠÍ Rudolf

LI Lišov

846410 2 - 07:20:22 919.644 m/min 16-07-235 E
266

SNÁŠEL Antonín

Rousínov

991690 2 - 10:02:32 916.083 m/min 13-0144-1023
267

Rojšl Miroslav

Náchod

906300 2 - 08:31:24 914.162 m/min 13-0132-589 -H
268

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 07:02:59 912.143 m/min 13-0127-16h
269

Kacálek Jaroslav

Vamberk

930070 2 - 09:00:10 911.684 m/min 15-0264-2632 HE
270

JANÁL Pavel

Holešov

1038650 2 - 11:02:00 909.501 m/min 15-0148-1736 H
271

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 11:50:23 908.951 m/min 12-0186-57 He
272

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 09:23:30 906.651 m/min 14-074-767 H
273

JAROŠ Václav

Rokycany

748300 2 - 05:46:05 905.841 m/min 14-079-233
274

KREJČÍ Josef

Strukov

995490 2 - 10:20:00 904.991 m/min 11-0233-402-H
275

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

973370 2 - 09:59:01 902.09 m/min 14-0145-91 he
276

HLAVINKA František

Holešov

1038630 2 - 11:13:00 900.807 m/min 12-0266-799 H
277

BUCHAL TEAM

Vlasim

832840 2 - 07:24:37 900.741 m/min 15-0115-464he
278

Vikovi Team

Náchod

901250 2 - 08:42:03 899.406 m/min 16-0132-851-HE
279

HESOUN Jiří

Vodňany

818730 2 - 07:11:00 898.716 m/min 16-0311-114H
280

VINTRLÍK Jan

Vojkovice

981600 2 - 10:12:38 898.38 m/min 13-0180-889 he
281

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 2 - 06:19:08 898.37 m/min cz-14-043-138-h
282

SITTA Antonin

Tabor

827230 2 - 07:21:45 897.456 m/min 15-0127-1654h
283

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

923840 2 - 09:12:47 894.515 m/min 15-077-425 H
284

BIEL Rostislav

Vsetín

1060670 2 - 11:46:11 894.187 m/min 13-0200-307He
285

MATOUŠEK JaroslavDr

Říčany

813240 2 - 07:10:55 892.771 m/min 15 094 273
286

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

1081230 2 - 12:14:32 890.243 m/min 14.0149.935 H
287

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

826640 2 - 07:31:17 887.635 m/min 16-0294-369 E
288

STRAŠIL Jaroslav

Borová

904210 2 - 08:59:22 887.031 m/min 15-0299-343 h
289

HUTÁREK Jiří ml.

Vícenice *

940860 2 - 09:40:51 886.893 m/min 14-0296-817 H
290

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

842380 2 - 07:50:53 885.892 m/min 14-066-2152-h
291

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 2 - 08:02:03 884.486 m/min 16-066-309-h
292

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

792290 2 - 06:57:16 883.004 m/min cz-15-095-531-h
293

KOUKAL Petr a Jan

Staré Brno

973010 2 - 10:22:00 882.949 m/min 15-0145-283 he
294

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 2 - 06:02:23 882.781 m/min 13-085-130 h
295

CARDA Bohumil

Brandýs n.Labem

819420 2 - 07:28:47 882.251 m/min 15 0101 75
296

LAŇKA Alfons, In

Kravaře

1061710 2 - 12:05:00 881.087 m/min 12-0285-4394 H
297

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 07:37:06 878.935 m/min 14-0127-172h
298

Futera Karel

Nový Bydžov

865360 2 - 08:26:32 877.173 m/min 15-0134-1321 H
299

ŽEDEK Alois

Mor.Bránice

966960 2 - 10:22:22 877.167 m/min 16-0312-336 H
300

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

1071340 2 - 12:22:20 876.471 m/min 14-0194-54 He
301

ZÁHORSKY Luděk

Všenory SL

791880 2 - 07:05:00 875.006 m/min cz-15-095-404-e
302

CHLUBNA Josef

Jihlava

895750 2 - 09:04:03 874.713 m/min 14-0400-517 H
303

HANČL Tomáš

hostující LI+

799400 2 - 07:14:43 873.932 m/min cz-14-0111-213-h
304

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 2 - 08:59:12 870.271 m/min 13-0128-351H
305

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 08:41:24 868.464 m/min 15-05-727 E
306

Školník Josef

Podbřezí

911680 2 - 09:31:05 867.372 m/min 16-0334-9071-H
307

KUŠKA Jiří

Rokycany

746480 2 - 06:21:05 866.908 m/min 13-086-1606 h
308

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 08:25:19 866.351 m/min 16-05-1215 H
309

HOROŽANIECKI Andrej

Polsko

858460 2 - 08:31:17 866.009 m/min 17-0432-15247 H PL
310

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 07:50:05 864.872 m/min 14-0311-924E
311

CABALA Jan

Nová Bělá

1069100 2 - 12:45:39 858.267 m/min 15-0156-465 H
312

KRÁTKÝ Jan

Dešná

910080 2 - 09:40:54 857.838 m/min 10-04-1276 H
313

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 13:04:03 855.979 m/min 13-0189-170 He
314

ONTL Roman

Sušice

749990 2 - 06:37:27 854.738 m/min 09-0126-97H
315

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 08:04:12 854.231 m/min 14-024-141h
316

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 2 - 06:14:10 853.276 m/min 16-086-607 H
317

NOVÁČEK Josef

Mohelno

948360 2 - 10:33:07 851.986 m/min 14-0296-322 He
318

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 08:04:29 851.959 m/min 16-0311-704E
319

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 2 - 09:21:48 851.392 m/min 12-0128-440 H
320

Čipera Pavel

TnV Zahájí

825430 2 - 08:11:00 850.082 m/min 14-0311-240 H
321

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

1049470 2 - 12:35:36 849.361 m/min 14-0400-2471
322

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

805570 2 - 07:48:58 848.892 m/min 12-0112-908h
323

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 08:47:30 847.275 m/min 14-05-694 H
324

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 2 - 06:16:41 847.022 m/min 16-086-883 H
325

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 09:06:53 846.912 m/min 14-019-85 E
326

HANČL Tomáš

hostující LI+

799400 2 - 07:44:33 846.329 m/min cz-15-0111-95-h
327

ŠÍMA Miroslav

Rokycany

754930 2 - 06:54:02 844.409 m/min 15-085-515 he
328

KLIMEK Jan

Bystřice

1105080 2 - 13:52:23 842.041 m/min 15-0238-34 H
329

ČERNÝ Josef

Holešov

1037040 2 - 12:31:51 841.856 m/min 15-0284-291 He
330

KOTAS Vladimír

Beroun BE

773550 2 - 07:18:54 841.822 m/min cz-15-043-2590-h
331

CABALA Jan

Nová Bělá

1069100 2 - 13:10:19 841.601 m/min 16-0156-875 HE
332

GREBENÍČEK Jaroslav

Napajedla

1034520 2 - 12:30:02 841.05 m/min 14-0271-313 He
333

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

945140 2 - 10:47:37 838.175 m/min 13-0333-2387 H
334

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 09:12:51 837.401 m/min 16-0134-1028 H
335

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 09:44:14 836.997 m/min 14-0135-556 H
336

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 09:13:36 836.794 m/min 15-0113-710 HE
337

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 09:00:30 836.482 m/min 13-05-329 H
338

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 10:55:17 833.351 m/min 12-074-1654 H
339

KANTOR Bronislav

Návsi

1107190 2 - 14:08:58 833.121 m/min 15-0240-533 He
340

KREJČÍ Slavomír

Perná

988030 2 - 11:47:57 831.71 m/min 15-0280-1817
341

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 2 - 09:04:29 830.585 m/min 13-066-6h
342

BORTEL Jaromír

Mniší

1064850 2 - 13:22:13 830.476 m/min 14-0194-342He
343

VESELÁ Eva

Vysoké Mýto

923840 2 - 10:34:52 828.655 m/min 14-077-386 He
344

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

892440 2 - 10:02:22 824.527 m/min 13-069-309 H
345

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

929120 2 - 10:50:07 822.145 m/min 14-0303-255 H
346

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 13:56:30 821.876 m/min 12-0186-86 H
347

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 2 - 09:19:45 818.389 m/min 15-066-45 h
348

FRÝBA L. st.+ml.

Zruč

736160 2 - 06:59:39 818.274 m/min 16-087-366 h
349

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 2 - 07:13:50 813.759 m/min 14-085-605 e
350

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 08:56:21 813.755 m/min 15-0110-1489 H
351

LANDA Václav

Vodňany

821750 2 - 08:50:00 813.614 m/min 13-0311-117H
352

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 2 - 06:55:54 813.528 m/min 11-086-102 He
353

KUDELA Jaromír

Místek

1079430 2 - 14:12:34 810.038 m/min 14-0155-211 he
354

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 2 - 13:51:33 808.921 m/min 12 0334 8207 E
355

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

832850 2 - 09:11:00 807.808 m/min 15-08-490 H
356

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 2 - 10:15:00 805.516 m/min 13-0135-381 H
357

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 2 - 14:24:31 803.471 m/min 15-0149-97
358

KROUPA Jan

Lidečko

1076640 2 - 14:23:58 801.091 m/min 13-0611-609He
359

PEXA Vaclav

LE C.Budejovice

837790 2 - 09:28:03 799.38 m/min 14-07-406 H
360

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 2 - 06:42:07 799.35 m/min CZ 14 - 034 - 726 He
361

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

1066340 2 - 14:15:05 798.707 m/min 15-0197-157
362

ADAM Josef

Tabor

836680 2 - 09:29:11 797.458 m/min 15-0115-543he
363

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 11:10:36 793.064 m/min 11-072-59 He
364

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 09:23:18 792.735 m/min 11-0110-850 H
365

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 2 - 08:15:09 791.488 m/min cz-16-043-8098-e
366

HESOUN Jiří

Vodňany

818730 2 - 09:15:00 791.043 m/min 15-0311-711E
367

SINDELAR Josef

Repec

823230 2 - 09:21:01 790.794 m/min 14-0127-353he
368

FILIPI Bohumil

Česká Třebová

938440 2 - 11:47:44 790.11 m/min 15-060-939 He
369

WESSELY Petr

Starovičky

996270 2 - 13:03:50 788.292 m/min 14-0176-2480
370

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 14:23:23 786.894 m/min 12-0198-673
371

JACKULÁK Josef

Přelouč

882840 2 - 10:42:33 786.459 m/min 12-073-1318 H
372

MAYER Antonín

Meclov

708420 2 - 07:03:02 784.489 m/min CZ 14 - 032 - 838 He
373

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 2 - 10:09:09 781.27 m/min 13-066-69h
374

TUMA Josef

LE Nemanice

836500 2 - 09:53:00 779.59 m/min 13-06-232 H
375

TUMA Josef

LE Nemanice

836500 2 - 09:53:08 779.493 m/min 13-06-207 E
376

NOVÁK Vladislav

Ejpovice

742130 2 - 07:52:26 779.194 m/min 16-078-187 h
377

DOHNAL Karel

Mniší

1069820 2 - 14:58:02 776.338 m/min 13-0194-66
378

Rojšl Miroslav

Náchod

906300 2 - 11:28:34 775.566 m/min 16-0132-210-HE
379

NESVADBA Petr

Stratov NB

826010 2 - 09:46:02 774.844 m/min 13-0108-2683 E
380

Poddaný Miroslav

Nový Bydžov

865440 2 - 10:44:44 769.462 m/min 13-0134-255 HE
381

KUNÁGL Jaroslav

ŽÁ Žár

860440 2 - 10:42:29 766.55 m/min 12-012-1290 E
382

PETER Milan

Baška

1090460 2 - 15:44:42 765.396 m/min 14-0149-94 he
383

Navara Miroslav

TnV Vodňany

808630 2 - 09:40:25 762.559 m/min 14-0311-559 E
384

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 10:06:31 761.203 m/min 14-0110-54 E
385

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 10:58:01 760.015 m/min 15-0113-683 H
386

DUDA Rostislav

Těrlicko

1085830 2 - 15:50:36 759.003 m/min 14.0150.7841 He
387

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 11:34:14 758.589 m/min 14-0135-511 H
388

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

787260 2 - 09:18:01 758.427 m/min 15-0116-619 H
389

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

1065520 2 - 15:26:00 757.838 m/min 14-0197-540He
390

MOLEK Karel

Halenkov

1072790 2 - 15:37:04 757.05 m/min 15-0191-942He
391

PETRÁČEK Jiří

Libáň KP

843200 2 - 10:34:22 756.663 m/min 15-0113-179 H
392

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

790810 2 - 09:26:00 756.033 m/min cz-10-045-1302-h
393

NOVOTNÝ Václav

Zašovice

911000 2 - 12:06:37 755.004 m/min 14-0322-663 H
394

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

874500 2 - 11:20:35 753.5 m/min 10-073-429 H
395

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 13:01:26 750.012 m/min 09-074-234 H
396

MATEJOVIE Team

Přelouč

863140 2 - 11:12:25 748.983 m/min 16-066-262 H
397

DYNKA Miroslav

Lidečko

1074830 2 - 16:04:23 744.145 m/min 15-0193-1178 He
398

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 2 - 09:02:20 741.05 m/min 15-0117-1105H
399

KAISER František

Dětmarovice

1084740 2 - 16:23:54 740.993 m/min 12-0184- 263 - H
400

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

812060 2 - 10:20:48 737.7 m/min cz-14-0114-258-h
401

MAULER Aleš

Strukov

995490 2 - 14:30:39 737.045 m/min 14-0137-890-H
402

ČERNÝ Jakub

Brnířov

724340 2 - 08:23:04 736.817 m/min CZ 13 - 032 - 833 He
403

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 2 - 12:03:00 733.2 m/min 13-0135-324 H
404

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

787260 2 - 09:57:00 730.975 m/min 16-0283-71 H
405

VARAČKA Petr

Vsetín

1060000 2 - 16:14:33 728.748 m/min 15-0200-650
406

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 2 - 09:06:22 724.536 m/min 15-085-705 h
407

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 2 - 12:20:00 722.984 m/min 15-0135-674 H
408

NOVOTNÝ Tomáš

Choťánky KP

844820 2 - 11:39:01 716.546 m/min 16-0400-2963 E
409

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

1081230 2 - 17:09:23 716.339 m/min 14.0149.923 H
410

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

1073680 2 - 17:00:13 715.683 m/min 14-0157-4244 HE
411

KAVKA Jaroslav

Libuš

800560 2 - 10:40:38 714.382 m/min CZ - 15 - 0111 - 1134
412

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 2 - 08:27:31 714.034 m/min CZ 13 - 034 - 75 H
413

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

1081230 2 - 17:16:59 712.75 m/min 16.0149.1123 h
414

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 2 - 16:51:12 711.467 m/min 14-0197-437
415

KOTAS Vladimír

Beroun BE

773550 2 - 10:10:03 709.646 m/min cz-15-043-2544-e
416

KURTIN Miroslav

Lidečko

1073360 2 - 17:13:00 709.425 m/min 14-0193-913He
417

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

1040100 2 - 16:27:07 708.942 m/min 13-0223-66 H
418

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 12:25:15 705.905 m/min 15-0113-751 HE
419

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

808830 2 - 11:06:20 705.58 m/min 15-0112-814h
420

MAŠÍN Ing. Zdeněk

Chrast

905250 2 - 13:37:10 697.867 m/min 11-063-164 H
421

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 14:06:18 688.004 m/min 14-072-928 He
422

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 2 - 10:25:29 685.311 m/min 14-0117-258H
423

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 17:48:48 682.528 m/min 16-0198-1184 He
424

KURTIN Miroslav

Lidečko

1073360 2 - 18:21:00 678.912 m/min 13-0193-135He
425

Hryzlík Václav

Třebechovice

892370 2 - 13:54:41 678.772 m/min 15-0137-1112 H
426

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 13:21:47 674.771 m/min 14-061-370 HE
427

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 18:06:45 674.709 m/min 14-0198-640 He
428

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 13:22:59 674.14 m/min 13-0113-558 H
429

MATEJOVIE Team

Přelouč

863140 2 - 13:21:42 673.434 m/min 13-066-632 He
430

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 13:31:50 669.521 m/min 15-0113-705 H
431

ŘEHÁK Karel

Místek

1085880 2 - 19:10:19 666.055 m/min 15-0155-326 HE
432

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 2 - 19:12:09 665.276 m/min 14.0152.1250 H
433

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

1084360 2 - 19:43:24 651.894 m/min 12 - 0152-1167 He
434

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 19:22:44 643.501 m/min 15-0198-327
435

PEROUTKA Jan

Podlesí

1060280 2 - 19:51:50 634.202 m/min 2015-0316-394
436

KRAJČÍ Zdeněk

Dolní Lutyně

1076290 2 - 20:32:47 628.387 m/min 12-0183-205-HE
437

ČERNÝ Jan

Služovice

1044130 2 - 20:13:15 616.643 m/min 13-0225-537 He
438

PETER Milan

Baška

1090460 3 - 06:47:53 580.686 m/min 13-0149-1127 h
439

PEROUTKA Jan

Podlesí

1060280 3 - 06:03:10 578.387 m/min 13-0316-81
440

DUDA Rostislav

Těrlicko

1085830 3 - 07:04:13 573.234 m/min 14.0334.106 He
441

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 3 - 07:05:00 572.997 m/min 14.0150.7869 H
442

Rais Jaroslav

Náchod

883960 2 - 18:02:46 565.638 m/min 12-0132-564-H
443

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 3 - 07:34:37 564.18 m/min 16.0152.572 H
444

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

1076360 3 - 08:27:27 544.317 m/min 12-0150-4608
445

BARTL Pavel

Šumvald

989540 3 - 06:20:07 534.853 m/min 17-0236-1036 He
446

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 3 - 09:13:14 533.937 m/min 15-0149-283He
447

ONDRÁČEK Petr

Služovice

1042300 3 - 08:12:30 531.108 m/min 14-0223-419 He
448

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 3 - 10:05:21 523.203 m/min 13.0152.584 H
449

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 3 - 10:06:34 522.897 m/min 17.0152.1027 H
450

PETRLÁK Vlastimil

Česká Třebová

931290 3 - 06:27:18 501.421 m/min 12-0233-575 H
451

DUDA Rostislav

Těrlicko

1085830 3 - 11:36:27 501.202 m/min 17.0152.29 He
452

BARTL Pavel

Šumvald

989540 5 - 08:53:41 248.398 m/min 17-0236-1091 H
453

FILIPI TEAM

Proseč

912500 7 - 21:40:46 135.789 m/min 17-060-1109 H

 

Pásmo č. 1 (do 800 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

DUŠEK Stanislav

Přeštice

735210 1 - 18:17:28 1251.492 m/min CZ 15 - 0308 - 25 H
2

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 1 - 19:01:21 1222.491 m/min cz-12-05-235 h
3

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

792290 1 - 19:24:56 1209.726 m/min cz-14-044-924 h
4

MINARČÍK Drahomír

Krabčice RD

778440 1 - 19:14:14 1208.32 m/min 13-0400-2204 h
5

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 1 - 18:47:58 1203.366 m/min 14-085-522 h
6

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 1 - 19:02:03 1198.639 m/min 15-0117-1130E
7

DUŠEK Stanislav

Přeštice

735210 1 - 18:43:24 1198.582 m/min CZ 14 - 0308 - 396 H
8

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 18:48:03 1194.03 m/min 16-031-1132 H
9

ONDRASEK Karel

TU

763420 1 - 19:09:25 1193.932 m/min 15-045-554 h
10

VEVERKA Karel

Zruč

735960 1 - 18:46:45 1193.287 m/min 16-087-145 e
11

KRÁL Vilém

Zruč

734680 1 - 18:46:09 1192.372 m/min 14-087-157 h
12

BÁRTÍK Ladislav

Strakonice

784240 1 - 19:28:00 1191.854 m/min 14-0125-2344E
13

KRET Jiří

Tachov

684100 1 - 18:08:03 1183.462 m/min CZ 15 - 0343 - 362 H
14

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 18:53:35 1183.434 m/min 16-031-1030 HE
15

KUTÁK Petr

Blatná

757640 1 - 19:15:56 1172.938 m/min 16-0117-805H
16

KUČERA Lukáš

Kynšperk

663360 1 - 17:58:10 1167.545 m/min DV 17 7216 617 E
17

NERSOVÁ Barbora

Všeruby

721720 1 - 18:49:11 1165.6 m/min CZ 14 - 034 - 1049 H
18

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 17:49:38 1162.404 m/min CZ 17 023 1108 E
19

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 1 - 19:28:23 1159.537 m/min 13-045-1226 h
20

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 19:40:43 1157.881 m/min 16-013-1044 He
21

NOVOTNÝ Vlastimil

Neratovice VŠ

796370 1 - 19:58:45 1156.254 m/min 15-0116-152 H
22

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 1 - 19:30:52 1155.18 m/min 14-045-716 h
23

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 19:53:36 1152.267 m/min CZ-12-0321-57
24

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 17:56:32 1148.247 m/min CZ 17 023 1237 H
25

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 18:59:35 1146.345 m/min DV 13 - 08389 - 2392 H
26

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 19:02:08 1141.721 m/min CZ 16 - 034 - 212 H
27

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 1 - 19:47:11 1139.75 m/min 13-043-1-h-cz
28

DUŠEK Stanislav

Přeštice

735210 1 - 19:17:15 1135.898 m/min 14 - 0308 - 320 H
29

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 18:57:47 1134.356 m/min 12-081-903 H
30

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 19:21:10 1133.304 m/min 15-031-779 H
31

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 18:52:26 1132.844 m/min CZ 12 - 034 - 506 H
32

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 20:00:29 1124.734 m/min 15-013-1206 H
33

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 20:11:05 1123.533 m/min CZ-15-0321000307
34

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 18:09:00 1123.523 m/min DV 16 3017 527 E
35

VOJTA Václav

Strakonice

786550 1 - 20:10:08 1123.429 m/min 14-0125-2914E
36

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 19:12:35 1123.154 m/min DV 14 - 06111 - 330 He
37

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

676520 1 - 18:32:36 1122.668 m/min DV 15 - 1039 - 70 H
38

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 18:09:58 1121.651 m/min CZ 17 023 1218 E
39

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 1 - 19:49:14 1115.375 m/min 16-0160-585E
40

ECHTNER Ant. a Rad

Kamenný Újezd

712000 1 - 19:08:28 1115.172 m/min 14-025-788 He
41

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

652410 1 - 18:17:23 1110.706 m/min CZ 17 022 1189 H
42

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 18:21:52 1103.255 m/min CZ 14 023 1038 H
43

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 20:25:16 1101.254 m/min 15-0321-332 He
44

SULÁN Petr

Sušice

756290 1 - 19:58:07 1099.072 m/min 16-0126-434E
45

TVARDÍK Josef

Chodská Lhota

727580 1 - 19:32:03 1098.98 m/min DV 01 - 554 - 441 H
46

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

740780 1 - 19:47:23 1093.591 m/min 13-019-611 H
47

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 19:48:07 1088.264 m/min 14-031-373 H
48

KOSTKA Kamil

hostující LI+

799530 1 - 20:46:57 1084.918 m/min cz-15-0111-722-h
49

SULÁN Petr

Sušice

756290 1 - 20:11:20 1078.36 m/min 16-0126-413H
50

KRET Jiří

Tachov

684100 1 - 19:06:42 1074.446 m/min CZ 16 - 0343 - 502 He
51

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 18:36:15 1073.023 m/min DV 15 3017 23 E
52

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 20:47:53 1067.499 m/min 15-0321-586 He
53

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 20:03:56 1063.46 m/min 14-031-19 H
54

HOUDEK Václav

Zruč

728010 1 - 19:55:51 1061.471 m/min 13-087-132 He
55

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 19:45:10 1054.747 m/min 14-081-634 H
56

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

740780 1 - 20:23:53 1037.677 m/min 14-019-828 He
57

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 20:25:00 1032.126 m/min 16-031-1015 H
58

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 20:41:12 1009.259 m/min 14-031-152 H
59

THURNVALD Václav

Chvalšovice

748180 1 - 21:00:25 997.019 m/min 14-031-409 H
60

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

652410 1 - 19:25:10 995.792 m/min CZ 16 022 171 H
61

NIČOVSKÝ Jan

Domažlice

713260 1 - 20:27:44 993.767 m/min CZ 12 - 032 - 102 He
62

HOUDEK Václav

Zruč

728010 1 - 20:46:25 988.584 m/min 14-087-376 he
63

ECHTNER Ant. a Rad

Kamenný Újezd

712000 1 - 20:36:24 980.176 m/min 14-024-6 He
64

SRNEC Jan

Cheb

654160 1 - 19:40:30 975.63 m/min CZ 15 023 2127 E
65

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 20:58:08 969.921 m/min 15-086-657 H
66

HOUDEK Václav

Zruč

728010 1 - 21:00:48 969.646 m/min 14-087-318 He
67

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

790810 2 - 05:39:06 965.462 m/min cz-11-045-368h
68

ONTL Roman

Sušice

749990 1 - 21:52:22 961.526 m/min 14-0126-489E
69

THURNVALD Václav

Chvalšovice

748180 1 - 21:29:01 960.416 m/min 14-031-404 H
70

KONOPÍK Jiří

Starý Klíčov

717580 1 - 21:00:55 955.605 m/min CZ 17 - 034 - 545 He
71

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 20:09:19 933.74 m/min CZ 15 023 2127 E
72

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 21:07:37 930.708 m/min CZ 14 - 034 - 751 H
73

KONOPÍK Jiří

Starý Klíčov

717580 1 - 21:39:35 919.974 m/min CZ 17 - 034 - 513 He
74

JAROŠ Václav

Rokycany

748300 2 - 05:46:05 905.841 m/min 14-079-233
75

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 2 - 06:19:08 898.37 m/min cz-14-043-138-h
76

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

792290 2 - 06:57:16 883.004 m/min cz-15-095-531-h
77

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 2 - 06:02:23 882.781 m/min 13-085-130 h
78

ZÁHORSKY Luděk

Všenory SL

791880 2 - 07:05:00 875.006 m/min cz-15-095-404-e
79

HANČL Tomáš

hostující LI+

799400 2 - 07:14:43 873.932 m/min cz-14-0111-213-h
80

KUŠKA Jiří

Rokycany

746480 2 - 06:21:05 866.908 m/min 13-086-1606 h
81

ONTL Roman

Sušice

749990 2 - 06:37:27 854.738 m/min 09-0126-97H
82

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 2 - 06:14:10 853.276 m/min 16-086-607 H
83

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 2 - 06:16:41 847.022 m/min 16-086-883 H
84

HANČL Tomáš

hostující LI+

799400 2 - 07:44:33 846.329 m/min cz-15-0111-95-h
85

ŠÍMA Miroslav

Rokycany

754930 2 - 06:54:02 844.409 m/min 15-085-515 he
86

KOTAS Vladimír

Beroun BE

773550 2 - 07:18:54 841.822 m/min cz-15-043-2590-h
87

FRÝBA L. st.+ml.

Zruč

736160 2 - 06:59:39 818.274 m/min 16-087-366 h
88

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 2 - 07:13:50 813.759 m/min 14-085-605 e
89

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 2 - 06:55:54 813.528 m/min 11-086-102 He
90

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 2 - 06:42:07 799.35 m/min CZ 14 - 034 - 726 He
91

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 2 - 08:15:09 791.488 m/min cz-16-043-8098-e
92

MAYER Antonín

Meclov

708420 2 - 07:03:02 784.489 m/min CZ 14 - 032 - 838 He
93

NOVÁK Vladislav

Ejpovice

742130 2 - 07:52:26 779.194 m/min 16-078-187 h
94

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

787260 2 - 09:18:01 758.427 m/min 15-0116-619 H
95

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

790810 2 - 09:26:00 756.033 m/min cz-10-045-1302-h
96

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 2 - 09:02:20 741.05 m/min 15-0117-1105H
97

ČERNÝ Jakub

Brnířov

724340 2 - 08:23:04 736.817 m/min CZ 13 - 032 - 833 He
98

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

787260 2 - 09:57:00 730.975 m/min 16-0283-71 H
99

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 2 - 09:06:22 724.536 m/min 15-085-705 h
100

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 2 - 08:27:31 714.034 m/min CZ 13 - 034 - 75 H
101

KOTAS Vladimír

Beroun BE

773550 2 - 10:10:03 709.646 m/min cz-15-043-2544-e
102

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 2 - 10:25:29 685.311 m/min 14-0117-258H

 

Pásmo č. 2 (801-1000 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 19:25:56 1255.051 m/min 13-0127-117h
2

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

999600 2 - 05:30:43 1232.983 m/min 13-0179-5334 h
3

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 1 - 19:49:02 1210.103 m/min 15-0311-325E
4

GREGOR Věroslav

Rousínov

993580 2 - 05:42:10 1208.49 m/min 10-0144-235 He
5

HOREJSI Jiri

Repec

823650 1 - 19:52:42 1206.46 m/min 13-098-523h
6

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

823650 1 - 19:53:00 1205.93 m/min 14-0311-721E
7

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

954980 2 - 05:23:36 1188.377 m/min 13-0229-8176-H
8

KOTEK Martin

Liberec

807920 1 - 19:49:53 1188.322 m/min 12-051-128 E
9

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

892440 1 - 21:03:12 1184.865 m/min 14-069-1071 He
10

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 1 - 20:12:22 1177.533 m/min 13-0110-292 H
11

ŠÍPEK Josef

Protivín

810720 1 - 20:03:19 1169.336 m/min 12-0123-668H
12

LANDA Václav

Vodňany

821750 1 - 20:15:00 1165.603 m/min 12-0311-773H
13

SCHÁNILEC Karel

Protivín

814430 1 - 20:09:19 1164.608 m/min 16-0123-406E
14

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

845100 1 - 20:35:58 1164.103 m/min 13-066-1527-e
15

SMRČINA David

Kostelec n/Č.L.

830570 1 - 20:24:00 1163.263 m/min 16 019 450e
16

KAVKA Jaroslav

Libuš

800560 1 - 20:01:15 1158.134 m/min CZ-15-0111-1180 H
17

RUDOLF Jaroslav

Újezd n. Lesy

814560 1 - 20:16:30 1152.951 m/min 14 088 161 h
18

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 1 - 21:10:48 1143.113 m/min 13-040-3303 E
19

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

841040 1 - 20:46:42 1141.632 m/min 16-07-56 E
20

CARDA Bohumil

Brandýs n.Labem

819420 1 - 20:27:49 1141.545 m/min 15 0101 144h
21

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

812060 1 - 20:22:01 1140.507 m/min cz-14-0114-368-h
22

BUCHCAR Roman

Repec

822460 1 - 20:33:41 1136.492 m/min 14-0127-440he
23

NOVÁČEK Josef

Mohelno

948360 2 - 05:55:53 1134.56 m/min 13-0296-919 He
24

BARTL Pavel

Šumvald

989540 2 - 06:32:29 1134.165 m/min 12-0236-6571-He
25

RŮZHA František

NE Chvalšiny

825900 1 - 20:41:00 1129.822 m/min 14-011-335 H
26

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 20:27:00 1129.791 m/min 13-0311-271E
27

BARTL Pavel

Šumvald

989540 2 - 06:36:29 1128.989 m/min 13-0236-445-H
28

LÉTAL Milan

Zaječí

997370 2 - 06:43:26 1128.97 m/min 14-0174-774
29

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 1 - 20:37:51 1128.941 m/min 14-0311-909E
30

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 05:58:12 1128.716 m/min 12-074-1384 H
31

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

805570 1 - 20:23:45 1128.644 m/min 15-0112-328h
32

KOTEK Martin

Liberec

807920 1 - 20:29:54 1122.267 m/min 14-017-256 He
33

ZEMAN František

Moravany

973910 2 - 06:34:22 1113.846 m/min 15-0141-102 H
34

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 1 - 20:56:47 1107.497 m/min 15-0110-1487 H
35

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

915640 2 - 05:47:40 1106.291 m/min 15-0303-119 He
36

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 05:26:12 1104.887 m/min 11-0129-867 H
37

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 05:47:52 1102.231 m/min 16-060-178 H
38

BECHA Lubomír

Vedrovice

964880 2 - 06:37:27 1099.641 m/min 14-0281-80 he
39

NOVOTNY Milan

Liberec

809700 1 - 20:46:56 1098.743 m/min 15-017-1063 He
40

BAHENSKÝ Jan

Novosedly

980150 2 - 07:09:34 1077.601 m/min 14-0280-5145
41

KULÍK Přemysl

Michle

802240 1 - 21:03:29 1064.708 m/min 14 093 126h
42

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

988940 2 - 07:29:28 1063.987 m/min 12-0231-4087-He
43

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

812060 1 - 21:13:39 1063.393 m/min cz-11-0114-299-h
44

PROBOŠT Bohumil

Mor.Krumlov

960920 2 - 07:08:00 1058.282 m/min 14-0281-538 he
45

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

853520 2 - 05:29:11 1054.792 m/min 16-05-1118 H
46

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 05:52:36 1044.535 m/min 16-031-1024 H
47

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 05:49:28 1042.73 m/min 14-0113-208 HE
48

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 06:19:37 1042.488 m/min 13-0301-684 H
49

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

902870 2 - 06:27:32 1040.732 m/min 13-063-433 He
50

FAJMON Team

Velký Dvůr

977630 2 - 07:40:30 1039.479 m/min 15-0180-296 he
51

DVOŘÁK Karel

Hostákov

929170 2 - 07:00:08 1032.258 m/min 15-0296-847 he
52

HOLICKÝ Rostislav

Pohořelice

975410 2 - 07:45:29 1031.652 m/min 16-0312-238
53

STRAŠIL Jaroslav

Borová

904210 2 - 06:37:24 1030.556 m/min 14-0299-483-e
54

TOMEK Jindřich

Křižanov

933330 2 - 07:08:41 1027.123 m/min 13-0302-590 He
55

MAULER Aleš

Strukov

995490 2 - 08:15:41 1020.3 m/min 16-0233-2521-He
56

ŘEZNÍČEK Miloslav

Ždár nad Sáz.

915640 2 - 06:58:33 1019.02 m/min 14-0303-525 H
57

HOUDEK Pavel

Štěpánov n.Svr.

944440 2 - 07:29:46 1015.782 m/min 15-0292-385 H
58

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

945140 2 - 07:32:16 1013.809 m/min 14-0333-433 He
59

CAREK a syn

Vlasim

845590 2 - 05:54:40 1013.087 m/min 14-0115-111h
60

KOLÁČEK Josef

Staré Brno

968070 2 - 07:59:47 1008.634 m/min 11-0145-471
61

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 06:22:49 1007.955 m/min 15-05-752 E
62

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 2 - 06:44:22 1002.955 m/min 14-0128-54 H
63

KREJČÍ Slavomír

Perná

988030 2 - 08:27:39 1000.385 m/min 16-0280-2722
64

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

823650 2 - 05:43:55 999.676 m/min 13-0311-7 H
65

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 06:18:51 993.922 m/min 14-05-696 E
66

LAVIČKA Pavel

ŽÁ Kamenná

859090 2 - 06:25:06 993.053 m/min 14-012-1409 E
67

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

862330 2 - 06:29:25 991.849 m/min 14-066-1190-H
68

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 2 - 08:50:57 988.981 m/min 14-0212-463
69

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 2 - 05:37:54 988.654 m/min 14-0123-140E
70

KUBÍNEK František

Rousínov

985450 2 - 08:36:55 988.498 m/min 14-0144-314
71

MOŤKA Josef

Bílá Lhota

983070 2 - 08:37:04 985.962 m/min 13-0231-4304-H
72

KOVÁŘ Jiří

Bořitov

964940 2 - 08:20:32 984.097 m/min 10-0142-51 H
73

MARSIK Zdenek

Humpolec

874190 2 - 06:49:01 983.322 m/min 13-0105-149h
74

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

973370 2 - 08:32:17 980.94 m/min 14-0278-298
75

PALUPA Ladislav

Křenovice

991540 2 - 08:54:14 977.625 m/min 14-0140-215
76

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 07:16:16 972.162 m/min 12-0135-7
77

SINDELAR Josef

Repec

823230 2 - 06:09:29 969.095 m/min 16-0127-2101h
78

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

823650 2 - 06:10:16 968.696 m/min 16-0311-680 E
79

MILOTA Milan

Protivín

814540 2 - 06:01:16 968.23 m/min 13-0123-220H
80

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 2 - 07:42:27 968.115 m/min 15-0303-321 He
81

CHLUBNA Josef

Jihlava

895750 2 - 07:27:47 965.473 m/min 16-0294-847 H
82

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 06:13:16 963.005 m/min 16-0311-716E
83

KOPŘIVA Pavel

ŽÁ Byňov

865980 2 - 07:00:00 962.2 m/min 14-012-1259 E
84

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 07:31:56 961.592 m/min 13-04-6 H
85

MAULER Aleš

Strukov

995490 2 - 09:17:38 959.385 m/min 16-0233-2510-H
86

ŽEDEK Alois

Mor.Bránice

966960 2 - 08:50:00 957.386 m/min 16-0312-379
87

AUGUSTINOVÁ Aneta

Borová

904210 2 - 07:45:05 956.752 m/min 15-0299-350-H
88

BAHENSKÝ Jan

Novosedly

980150 2 - 09:05:59 955.327 m/min 15-0180-1256
89

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

942800 2 - 08:27:02 955.186 m/min 15-0292-340 H
90

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

929100 2 - 08:14:11 953.722 m/min 15-0302-739 He
91

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 06:29:21 951.354 m/min 15-0116-1485 H
92

NOVÁČEK Josef

Mohelno

948360 2 - 08:36:53 951.325 m/min 14-0296-321 H
93

Zima Milan

Nový Bydžov

865150 2 - 07:10:33 950.14 m/min 15-0134-698 HE
94

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 2 - 06:14:00 948.548 m/min 15-0311-445H
95

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 06:33:03 947.323 m/min 14-0110-57E
96

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 2 - 08:04:18 946.179 m/min 14-0400-1815 H
97

BUCHCAR Roman

Repec

822460 2 - 06:33:08 941.964 m/min 14-0127-438he
98

BARTL Pavel

Šumvald

989540 2 - 09:32:02 940.598 m/min 17-0236-1054-He
99

MAHULÍK Pravoslav

Brandýs n.Labem

813810 2 - 06:25:13 940.585 m/min 14 0100 766
100

MACHA Radek

Milevsko

816800 2 - 06:31:01 937.755 m/min 16-0127-1538he
101

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

923840 2 - 08:27:46 935.282 m/min 15-077-437 H
102

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 06:39:06 934.706 m/min 16-0311-816E
103

BUCHCAR Roman

Repec

822460 2 - 06:43:23 931.034 m/min 14-0127-435he
104

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

812060 2 - 06:33:43 929.432 m/min cz-15-0114-305-h
105

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 07:31:31 928.497 m/min 14-0113-277 H
106

KOUKAL Josef

Uherčice

917740 2 - 08:30:23 926.651 m/min 11-04-859 e
107

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 07:38:58 926.21 m/min 15-05-718 E
108

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

845100 2 - 07:12:40 925.968 m/min 13-066-1564-HE
109

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 08:09:23 924.443 m/min 14-04-355 h
110

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 2 - 08:27:55 923.56 m/min 14-0400-1849 H
111

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 09:05:10 922.865 m/min 14-067-807 H
112

HOŘEJŠÍ Rudolf

LI Lišov

846410 2 - 07:20:22 919.644 m/min 16-07-235 E
113

SNÁŠEL Antonín

Rousínov

991690 2 - 10:02:32 916.083 m/min 13-0144-1023
114

Rojšl Miroslav

Náchod

906300 2 - 08:31:24 914.162 m/min 13-0132-589 -H
115

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 07:02:59 912.143 m/min 13-0127-16h
116

Kacálek Jaroslav

Vamberk

930070 2 - 09:00:10 911.684 m/min 15-0264-2632 HE
117

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 09:23:30 906.651 m/min 14-074-767 H
118

KREJČÍ Josef

Strukov

995490 2 - 10:20:00 904.991 m/min 11-0233-402-H
119

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

973370 2 - 09:59:01 902.09 m/min 14-0145-91 he
120

BUCHAL TEAM

Vlasim

832840 2 - 07:24:37 900.741 m/min 15-0115-464he
121

Vikovi Team

Náchod

901250 2 - 08:42:03 899.406 m/min 16-0132-851-HE
122

HESOUN Jiří

Vodňany

818730 2 - 07:11:00 898.716 m/min 16-0311-114H
123

VINTRLÍK Jan

Vojkovice

981600 2 - 10:12:38 898.38 m/min 13-0180-889 he
124

SITTA Antonin

Tabor

827230 2 - 07:21:45 897.456 m/min 15-0127-1654h
125

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

923840 2 - 09:12:47 894.515 m/min 15-077-425 H
126

MATOUŠEK JaroslavDr

Říčany

813240 2 - 07:10:55 892.771 m/min 15 094 273
127

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

826640 2 - 07:31:17 887.635 m/min 16-0294-369 E
128

STRAŠIL Jaroslav

Borová

904210 2 - 08:59:22 887.031 m/min 15-0299-343 h
129

HUTÁREK Jiří ml.

Vícenice *

940860 2 - 09:40:51 886.893 m/min 14-0296-817 H
130

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

842380 2 - 07:50:53 885.892 m/min 14-066-2152-h
131

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 2 - 08:02:03 884.486 m/min 16-066-309-h
132

KOUKAL Petr a Jan

Staré Brno

973010 2 - 10:22:00 882.949 m/min 15-0145-283 he
133

CARDA Bohumil

Brandýs n.Labem

819420 2 - 07:28:47 882.251 m/min 15 0101 75
134

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 07:37:06 878.935 m/min 14-0127-172h
135

Futera Karel

Nový Bydžov

865360 2 - 08:26:32 877.173 m/min 15-0134-1321 H
136

ŽEDEK Alois

Mor.Bránice

966960 2 - 10:22:22 877.167 m/min 16-0312-336 H
137

CHLUBNA Josef

Jihlava

895750 2 - 09:04:03 874.713 m/min 14-0400-517 H
138

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 2 - 08:59:12 870.271 m/min 13-0128-351H
139

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 08:41:24 868.464 m/min 15-05-727 E
140

Školník Josef

Podbřezí

911680 2 - 09:31:05 867.372 m/min 16-0334-9071-H
141

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 08:25:19 866.351 m/min 16-05-1215 H
142

HOROŽANIECKI Andrej

Polsko

858460 2 - 08:31:17 866.009 m/min 17-0432-15247 H PL
143

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 07:50:05 864.872 m/min 14-0311-924E
144

KRÁTKÝ Jan

Dešná

910080 2 - 09:40:54 857.838 m/min 10-04-1276 H
145

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 08:04:12 854.231 m/min 14-024-141h
146

NOVÁČEK Josef

Mohelno

948360 2 - 10:33:07 851.986 m/min 14-0296-322 He
147

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 08:04:29 851.959 m/min 16-0311-704E
148

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 2 - 09:21:48 851.392 m/min 12-0128-440 H
149

Čipera Pavel

TnV Zahájí

825430 2 - 08:11:00 850.082 m/min 14-0311-240 H
150

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

805570 2 - 07:48:58 848.892 m/min 12-0112-908h
151

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 08:47:30 847.275 m/min 14-05-694 H
152

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 09:06:53 846.912 m/min 14-019-85 E
153

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

945140 2 - 10:47:37 838.175 m/min 13-0333-2387 H
154

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 09:12:51 837.401 m/min 16-0134-1028 H
155

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 09:44:14 836.997 m/min 14-0135-556 H
156

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 09:13:36 836.794 m/min 15-0113-710 HE
157

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 09:00:30 836.482 m/min 13-05-329 H
158

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 10:55:17 833.351 m/min 12-074-1654 H
159

KREJČÍ Slavomír

Perná

988030 2 - 11:47:57 831.71 m/min 15-0280-1817
160

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 2 - 09:04:29 830.585 m/min 13-066-6h
161

VESELÁ Eva

Vysoké Mýto

923840 2 - 10:34:52 828.655 m/min 14-077-386 He
162

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

892440 2 - 10:02:22 824.527 m/min 13-069-309 H
163

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

929120 2 - 10:50:07 822.145 m/min 14-0303-255 H
164

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 2 - 09:19:45 818.389 m/min 15-066-45 h
165

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 08:56:21 813.755 m/min 15-0110-1489 H
166

LANDA Václav

Vodňany

821750 2 - 08:50:00 813.614 m/min 13-0311-117H
167

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

832850 2 - 09:11:00 807.808 m/min 15-08-490 H
168

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 2 - 10:15:00 805.516 m/min 13-0135-381 H
169

PEXA Vaclav

LE C.Budejovice

837790 2 - 09:28:03 799.38 m/min 14-07-406 H
170

ADAM Josef

Tabor

836680 2 - 09:29:11 797.458 m/min 15-0115-543he
171

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 11:10:36 793.064 m/min 11-072-59 He
172

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 09:23:18 792.735 m/min 11-0110-850 H
173

HESOUN Jiří

Vodňany

818730 2 - 09:15:00 791.043 m/min 15-0311-711E
174

SINDELAR Josef

Repec

823230 2 - 09:21:01 790.794 m/min 14-0127-353he
175

FILIPI Bohumil

Česká Třebová

938440 2 - 11:47:44 790.11 m/min 15-060-939 He
176

WESSELY Petr

Starovičky

996270 2 - 13:03:50 788.292 m/min 14-0176-2480
177

JACKULÁK Josef

Přelouč

882840 2 - 10:42:33 786.459 m/min 12-073-1318 H
178

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 2 - 10:09:09 781.27 m/min 13-066-69h
179

TUMA Josef

LE Nemanice

836500 2 - 09:53:00 779.59 m/min 13-06-232 H
180

TUMA Josef

LE Nemanice

836500 2 - 09:53:08 779.493 m/min 13-06-207 E
181

Rojšl Miroslav

Náchod

906300 2 - 11:28:34 775.566 m/min 16-0132-210-HE
182

NESVADBA Petr

Stratov NB

826010 2 - 09:46:02 774.844 m/min 13-0108-2683 E
183

Poddaný Miroslav

Nový Bydžov

865440 2 - 10:44:44 769.462 m/min 13-0134-255 HE
184

KUNÁGL Jaroslav

ŽÁ Žár

860440 2 - 10:42:29 766.55 m/min 12-012-1290 E
185

Navara Miroslav

TnV Vodňany

808630 2 - 09:40:25 762.559 m/min 14-0311-559 E
186

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 10:06:31 761.203 m/min 14-0110-54 E
187

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 10:58:01 760.015 m/min 15-0113-683 H
188

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 11:34:14 758.589 m/min 14-0135-511 H
189

PETRÁČEK Jiří

Libáň KP

843200 2 - 10:34:22 756.663 m/min 15-0113-179 H
190

NOVOTNÝ Václav

Zašovice

911000 2 - 12:06:37 755.004 m/min 14-0322-663 H
191

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

874500 2 - 11:20:35 753.5 m/min 10-073-429 H
192

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 13:01:26 750.012 m/min 09-074-234 H
193

MATEJOVIE Team

Přelouč

863140 2 - 11:12:25 748.983 m/min 16-066-262 H
194

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

812060 2 - 10:20:48 737.7 m/min cz-14-0114-258-h
195

MAULER Aleš

Strukov

995490 2 - 14:30:39 737.045 m/min 14-0137-890-H
196

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 2 - 12:03:00 733.2 m/min 13-0135-324 H
197

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 2 - 12:20:00 722.984 m/min 15-0135-674 H
198

NOVOTNÝ Tomáš

Choťánky KP

844820 2 - 11:39:01 716.546 m/min 16-0400-2963 E
199

KAVKA Jaroslav

Libuš

800560 2 - 10:40:38 714.382 m/min CZ - 15 - 0111 - 1134
200

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 12:25:15 705.905 m/min 15-0113-751 HE
201

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

808830 2 - 11:06:20 705.58 m/min 15-0112-814h
202

MAŠÍN Ing. Zdeněk

Chrast

905250 2 - 13:37:10 697.867 m/min 11-063-164 H
203

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 14:06:18 688.004 m/min 14-072-928 He
204

Hryzlík Václav

Třebechovice

892370 2 - 13:54:41 678.772 m/min 15-0137-1112 H
205

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 13:21:47 674.771 m/min 14-061-370 HE
206

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 13:22:59 674.14 m/min 13-0113-558 H
207

MATEJOVIE Team

Přelouč

863140 2 - 13:21:42 673.434 m/min 13-066-632 He
208

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 13:31:50 669.521 m/min 15-0113-705 H
209

Rais Jaroslav

Náchod

883960 2 - 18:02:46 565.638 m/min 12-0132-564-H
210

BARTL Pavel

Šumvald

989540 3 - 06:20:07 534.853 m/min 17-0236-1036 He
211

PETRLÁK Vlastimil

Česká Třebová

931290 3 - 06:27:18 501.421 m/min 12-0233-575 H
212

BARTL Pavel

Šumvald

989540 5 - 08:53:41 248.398 m/min 17-0236-1091 H
213

FILIPI TEAM

Proseč

912500 7 - 21:40:46 135.789 m/min 17-060-1109 H

 

Pásmo č. 3 (nad 1000 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KASIK Frantisek

Vesky

1041030 2 - 05:53:24 1249.136 m/min 14-0256-3433
2

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

1006960 2 - 05:45:45 1219.449 m/min 14-0178-4558 e
3

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 06:46:55 1172.613 m/min 13-0254-2159
4

NEDVĚDICKÝ Jindřich

Milotice

1020210 2 - 06:49:00 1147.593 m/min 13-0165-387H
5

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

1017630 2 - 06:49:02 1144.648 m/min 15-0164-29H
6

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

1001270 2 - 06:42:00 1135.227 m/min 14-0178-4337 e
7

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 07:59:57 1127.142 m/min 13-0189-175 H
8

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov 7

1027980 2 - 07:25:10 1111.13 m/min 13-0216-20 H
9

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

1075560 2 - 08:23:49 1093.252 m/min 13-0248-710
10

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 2 - 07:27:00 1083.668 m/min 14-0178-4735
11

KOUTNÝ Petr

Přerov 7

1019120 2 - 07:46:04 1077.218 m/min 15-0216-996
12

FUKSA Josef

Holešov

1038150 2 - 08:05:52 1074.838 m/min 15-0266-65 He
13

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

1028770 2 - 08:01:55 1069.5 m/min 15-0270-1421 H
14

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

1063090 2 - 08:35:07 1068.307 m/min 14-0195-87 He
15

PASEKA Jaroslav

Holešov

1035000 2 - 08:10:38 1066.314 m/min 12-0266-53 H
16

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

1003110 2 - 07:41:42 1065.212 m/min 11-0234-1038-He
17

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

1007450 2 - 07:48:54 1061.703 m/min 13-0164-325H
18

VADURA Jaroslav

Zlechov

1032060 2 - 08:17:22 1055.96 m/min 15-0263-3339 He
19

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

1028770 2 - 08:22:41 1046.899 m/min 15-0270-1078 H
20

HASTIK Josef

Susice

1035080 2 - 08:29:35 1045.976 m/min 13-0244-317
21

PASEKA Jaroslav

Holešov

1035000 2 - 08:29:44 1045.736 m/min 13-0266-5675 H
22

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

1001270 2 - 07:57:50 1045.349 m/min 13-0178-3929 e
23

NAVRÁTIL Karel

Lipník n/Bečvou

1021780 2 - 08:19:45 1042.899 m/min 10-0265-716 E
24

SLOVÁČEK František

Hodonín

1022840 2 - 08:23:38 1039.859 m/min 11-0169-8E
25

HANZELKA Josef

Štramberk

1065990 2 - 09:07:00 1037.965 m/min 12-0306-7424 h
26

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

1017630 2 - 08:21:28 1036.846 m/min 15-0172-1019E
27

STRATIL Petr

Holesov

1036870 2 - 08:45:48 1030.891 m/min 13-0266-5315Vlastik
28

HANAK Milan

Blatnice

1041820 2 - 08:54:36 1026.828 m/min 12-0246-318
29

RIHA Josef

Drslavice

1048040 2 - 09:04:00 1023.477 m/min 15-0250-1576
30

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

1007160 2 - 08:31:01 1016.29 m/min 14-0173-410 e
31

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 2 - 09:43:29 1015.794 m/min 15-0149-295 H
32

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

1017630 2 - 08:43:10 1014.418 m/min 15-0164-55H
33

KYTLICA Jan

Bezměrov

1019570 2 - 08:46:00 1013.489 m/min 10-0264-1302 H
34

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

1075880 2 - 09:43:46 1011.387 m/min 14-0183-63
35

OHAREK Josef

Tlumačov

1033740 2 - 09:02:37 1010.877 m/min 13-0275-4535 H
36

NOVÁK Karel

Holešov

1034120 2 - 09:06:00 1007.914 m/min 14-0266-1015 H
37

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

1072320 2 - 09:44:51 1007.015 m/min 14-0187-332-H
38

OLYMPIA Mácha

Krmelín

1069190 2 - 09:43:13 1005.618 m/min 13-0153-201He
39

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

1040860 2 - 09:15:17 1005.387 m/min 12-0267-753 H
40

ZELINA Jiří

Kurovice

1036250 2 - 09:17:25 998.875 m/min 12-0269-59 H
41

MATYAS Jaroslav

Uh.Brod

1051720 2 - 09:35:00 996.891 m/min 14-0250-1114
42

STRACHOTA Fr.+ Vít

Lipov

1043340 2 - 09:26:58 996.536 m/min 15-0163-853E
43

NAVRÁTIL Karel

Lipník n/Bečvou

1021780 2 - 09:05:54 995.984 m/min 14-0210-81
44

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 2 - 08:49:19 995.287 m/min 14-0178-4839
45

JANCA Karel

Korytna

1055830 2 - 09:41:12 994.94 m/min 14 0255 3458 He
46

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

1001270 2 - 08:50:04 991.291 m/min 15-0173-662 e
47

VARMUZA Martin

Knezpole

1039890 2 - 09:32:29 988.035 m/min 13 0254 2041 H
48

HANAK Milan

Blatnice

1041820 2 - 09:36:50 985.794 m/min 13-0246-983 H
49

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

1073680 2 - 10:12:08 983.103 m/min 12-0157-505 HE
50

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

1029010 2 - 09:29:52 980.134 m/min 13-0215-3822 H
51

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

1047580 2 - 09:49:26 979.566 m/min 14-0210-1427
52

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 2 - 10:03:13 979.435 m/min 14-0197-418
53

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 2 - 10:22:58 979.431 m/min 14-0149-1254 He
54

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

1075560 2 - 10:19:23 978.33 m/min 13-0248-797 He
55

KUTRA Josef

Ludgeřovice

1072340 2 - 10:16:51 977.654 m/min 14-0187-372 He
56

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

1047580 2 - 09:53:57 975.446 m/min 12-1905-1026
57

VARMUZA Martin

Knezpole

1039890 2 - 09:46:10 975.354 m/min 11 0263 1396 H
58

MAZUCH Milan

Mutěnice

1014130 2 - 09:25:11 970.289 m/min 11-0166-907
59

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

1037590 2 - 09:51:53 968.006 m/min 13-0271-2032 He
60

KROUPA Jan

Přerov 2

1023200 2 - 09:37:52 967.23 m/min 13-0215-3137
61

SALGA Jaromír

Krásné Pole

1055570 2 - 10:16:38 962.555 m/min 14-0228-730 HE
62

NĚMEČEK František

Moravský Písek

1031370 2 - 09:52:01 962.084 m/min 13-0160-763H
63

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

1047580 2 - 10:13:06 958.357 m/min 15-0210-1596
64

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

1075880 2 - 10:48:03 953.752 m/min 15-0183-268
65

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

1047010 2 - 10:20:15 951.611 m/min 14-0163-38H
66

KOPŘIVOVI

Místek

1076760 2 - 10:53:23 950.04 m/min 14 0155 675 H
67

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

1045090 2 - 10:21:40 948.644 m/min 15-0265-101 He
68

SUCHAN Josef

Halenkov

1078730 2 - 10:57:08 948.64 m/min 14-0191-174
69

HLOŽEK Miroslav

Místek

1083280 2 - 11:05:47 945.449 m/min 15-0155-313 H
70

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

1040860 2 - 10:23:19 943.392 m/min 13-0267-662 H
71

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

1040860 2 - 10:25:51 941.231 m/min 11-0267-301 H
72

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 2 - 11:07:55 941.079 m/min 13-0149-950 He
73

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 10:44:20 940.202 m/min 15-0198-373 HE
74

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

1045090 2 - 10:32:41 939.252 m/min 12-0265-618 H
75

PAŽITKA Miroslav

Hroznová Lhota

1040350 2 - 10:30:15 937.041 m/min 13-0603-174E
76

SLOVÁČEK František

Hodonín

1022840 2 - 10:15:26 933.731 m/min 14-0169-440H
77

KASIK Frantisek

Vesky

1041030 2 - 10:43:10 926.87 m/min 13-0256-2920
78

ZELINKA Jaroslav

St.Mesto

1035800 2 - 10:37:47 926.655 m/min 12-0256-1317 H
79

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

1003110 2 - 10:05:44 923.901 m/min 14-0234-355-H
80

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

1063090 2 - 11:14:09 921.102 m/min 13-07-314 H
81

JANÁL Pavel

Holešov

1038650 2 - 11:02:00 909.501 m/min 15-0148-1736 H
82

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 11:50:23 908.951 m/min 12-0186-57 He
83

HLAVINKA František

Holešov

1038630 2 - 11:13:00 900.807 m/min 12-0266-799 H
84

BIEL Rostislav

Vsetín

1060670 2 - 11:46:11 894.187 m/min 13-0200-307He
85

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

1081230 2 - 12:14:32 890.243 m/min 14.0149.935 H
86

LAŇKA Alfons, In

Kravaře

1061710 2 - 12:05:00 881.087 m/min 12-0285-4394 H
87

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

1071340 2 - 12:22:20 876.471 m/min 14-0194-54 He
88

CABALA Jan

Nová Bělá

1069100 2 - 12:45:39 858.267 m/min 15-0156-465 H
89

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 13:04:03 855.979 m/min 13-0189-170 He
90

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

1049470 2 - 12:35:36 849.361 m/min 14-0400-2471
91

KLIMEK Jan

Bystřice

1105080 2 - 13:52:23 842.041 m/min 15-0238-34 H
92

ČERNÝ Josef

Holešov

1037040 2 - 12:31:51 841.856 m/min 15-0284-291 He
93

CABALA Jan

Nová Bělá

1069100 2 - 13:10:19 841.601 m/min 16-0156-875 HE
94

GREBENÍČEK Jaroslav

Napajedla

1034520 2 - 12:30:02 841.05 m/min 14-0271-313 He
95

KANTOR Bronislav

Návsi

1107190 2 - 14:08:58 833.121 m/min 15-0240-533 He
96

BORTEL Jaromír

Mniší

1064850 2 - 13:22:13 830.476 m/min 14-0194-342He
97

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 13:56:30 821.876 m/min 12-0186-86 H
98

KUDELA Jaromír

Místek

1079430 2 - 14:12:34 810.038 m/min 14-0155-211 he
99

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 2 - 13:51:33 808.921 m/min 12 0334 8207 E
100

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 2 - 14:24:31 803.471 m/min 15-0149-97
101

KROUPA Jan

Lidečko

1076640 2 - 14:23:58 801.091 m/min 13-0611-609He
102

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

1066340 2 - 14:15:05 798.707 m/min 15-0197-157
103

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 14:23:23 786.894 m/min 12-0198-673
104

DOHNAL Karel

Mniší

1069820 2 - 14:58:02 776.338 m/min 13-0194-66
105

PETER Milan

Baška

1090460 2 - 15:44:42 765.396 m/min 14-0149-94 he
106

DUDA Rostislav

Těrlicko

1085830 2 - 15:50:36 759.003 m/min 14.0150.7841 He
107

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

1065520 2 - 15:26:00 757.838 m/min 14-0197-540He
108

MOLEK Karel

Halenkov

1072790 2 - 15:37:04 757.05 m/min 15-0191-942He
109

DYNKA Miroslav

Lidečko

1074830 2 - 16:04:23 744.145 m/min 15-0193-1178 He
110

KAISER František

Dětmarovice

1084740 2 - 16:23:54 740.993 m/min 12-0184- 263 - H
111

VARAČKA Petr

Vsetín

1060000 2 - 16:14:33 728.748 m/min 15-0200-650
112

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

1081230 2 - 17:09:23 716.339 m/min 14.0149.923 H
113

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

1073680 2 - 17:00:13 715.683 m/min 14-0157-4244 HE
114

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

1081230 2 - 17:16:59 712.75 m/min 16.0149.1123 h
115

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 2 - 16:51:12 711.467 m/min 14-0197-437
116

KURTIN Miroslav

Lidečko

1073360 2 - 17:13:00 709.425 m/min 14-0193-913He
117

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

1040100 2 - 16:27:07 708.942 m/min 13-0223-66 H
118

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 17:48:48 682.528 m/min 16-0198-1184 He
119

KURTIN Miroslav

Lidečko

1073360 2 - 18:21:00 678.912 m/min 13-0193-135He
120

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 18:06:45 674.709 m/min 14-0198-640 He
121

ŘEHÁK Karel

Místek

1085880 2 - 19:10:19 666.055 m/min 15-0155-326 HE
122

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 2 - 19:12:09 665.276 m/min 14.0152.1250 H
123

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

1084360 2 - 19:43:24 651.894 m/min 12 - 0152-1167 He
124

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 19:22:44 643.501 m/min 15-0198-327
125

PEROUTKA Jan

Podlesí

1060280 2 - 19:51:50 634.202 m/min 2015-0316-394
126

KRAJČÍ Zdeněk

Dolní Lutyně

1076290 2 - 20:32:47 628.387 m/min 12-0183-205-HE
127

ČERNÝ Jan

Služovice

1044130 2 - 20:13:15 616.643 m/min 13-0225-537 He
128

PETER Milan

Baška

1090460 3 - 06:47:53 580.686 m/min 13-0149-1127 h
129

PEROUTKA Jan

Podlesí

1060280 3 - 06:03:10 578.387 m/min 13-0316-81
130

DUDA Rostislav

Těrlicko

1085830 3 - 07:04:13 573.234 m/min 14.0334.106 He
131

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 3 - 07:05:00 572.997 m/min 14.0150.7869 H
132

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 3 - 07:34:37 564.18 m/min 16.0152.572 H
133

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

1076360 3 - 08:27:27 544.317 m/min 12-0150-4608
134

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 3 - 09:13:14 533.937 m/min 15-0149-283He
135

ONDRÁČEK Petr

Služovice

1042300 3 - 08:12:30 531.108 m/min 14-0223-419 He
136

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 3 - 10:05:21 523.203 m/min 13.0152.584 H
137

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 3 - 10:06:34 522.897 m/min 17.0152.1027 H
138

DUDA Rostislav

Těrlicko

1085830 3 - 11:36:27 501.202 m/min 17.0152.29 He

 

Celkové ocenění NZ

Pásmo č. 1 (do 800 km)
1. místo pohár + účast na CV
2. místo pohár + účast na CV
3. místo pohár + účast na CV

Pásmo č. 2 (801-1000 km)
1. místo pohár + účast na CV
2. místo pohár + účast na CV
3. místo pohár + účast na CV

Pásmo č. 3 (nad 1000 km)
1. místo pohár + účast na CV
2. místo pohár + účast na CV
3. místo pohár + účast na CV

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČMS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2018 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv