On-line výsledky (dle hlášení)
Zemský závod ČS CHPH Herborn - odstartován
Start 26.6.2016 - 06:00:00

Počasí na startu: jasno, bezvětří

Na startu 4557 holubů!

Videozáznam přepravy (OS CHPH Pardubice) a startu...

Oficiální výsledky

Celkové zde...
Pásmo č. 1 zde...
Pásmo č. 2 zde...
Pásmo č. 3 zde...

Oficiální výsledky dle OS CHPH

Domažlice zde...
Horácko zde...
Chomutov zde...
Karlovy Vary zde...
Lidice zde...
Louny zde...
Náchod zde...
Pardubice zde...
Podoubraví zde...
Středočeské zde...
Východočeský zde...

Zúčastněné OS CHPH:
Domažlice: 484ks
Karlovy Vary: 473ks
Chomutov: 397ks
Lidice: 447ks
Středočeské: 453ks
Louny: 438ks
Horácko: 386ks
Náchod, Pardubice, Podoubraví a Východočeský: cca 1550ks
Sever: porucha auta - NMS

Nezúčastněné OS CHPH:
České Budějovice, Český západ, Polabí, Praha, Prácheň a Tábor

Podklady úspěšných holubů zasílejte na e-mail filipiteam@seznam.cz. Děkuji!

1. cena - Pásmo č. 1 (do 400 km)

CZ 11-057-509 H - PRIATKA ing. David+Jan (Třeskonice) 384 km - 1 - 10:17:03 - 1495.312 m/min

 

2. cena - Pásmo č. 1 (do 400 km)

CZ 14-025-627 H - SVOBODA/JÁRA (Pernink) 321 km - 1 - 09:35:08 1494.747 m/min

 
 

3. cena - Pásmo č. 1 (do 400 km)

CZ 12-025-149 H - SYROVÁTKA Jiří (Nejdek) 319 km - 1 - 09:33:45 1493.895 m/min

Bez ocenění! Z důvodu pozdního nahlášení (o 42 minut a 37 sekund)...

 
 

1. cena - Pásmo č. 2 (401-500 km)

CZ 12-055-380 H - TOUŠEK Josef (Vědomice) 425 km - 1 - 10:36:21 - 1538.809 m/min

Mp holub "380" je

vnukem holuba 09-030-492 od J. Gomoláka z linie G. Vandenabeele

a vnukem holuba "As 1145" 08-0128-1145 od P. Rodra.

 

2. cena - Pásmo č. 2 (401-500 km)

CZ 14-055-972 H - TOUŠEK Josef (Vědomice) 425 km - 1 - 10:36:28 - 1538.16 m/min

Mk holub "972" je odchován

z holuba linie Prange DV 08-09460-585 (vnuk "330") od M. Všetečky

a z holubice van Elsacker-Jepsen od dua Kodl-Frenzl.

 

3. cena - Pásmo č. 2 (401-500 km)

CZ 11-049-626 H - ŠKUTHAN Václav (Martiněves) 417 km - 1 - 10:33:47 - 1526.718 m/min

 
 

1. cena - Pásmo č. 3 (nad 500 km)

CZ 14-0338-425 H - ŠKOLNÍK Josef (Voděrady) 561 km - 1 - 12:08:28 - 1523.259 m/min

Otec holuba "425" pochází ze staré linie Josefa Školníka - Espt/Jannsen/NL/...

Matka holuba "425" pochází z holubníku p. Bumbalíka.

 

2. cena - Pásmo č. 3 (nad 500 km)

CZ 13-0136-446 He - ŠVORC Josef (Kohoutov) 540 km - 1 - 11:56:51 - 1515.987 m/min

Bez ocenění! Z důvodu nenahlášení...

 
 

3. cena - Pásmo č. 3 (nad 500 km)

CZ 14-072-312 H - FILIPI TEAM (Proseč) 559 km - 1 - 12:17:14 - 1482.928 m/min

"Middle Sovereign 312" je synem

"Middleho Jr." (vkrevněný syn "Mr. Middle" a "Schellens 636")

a "Sovereign 4245" (org. Kubáček - vnučka "Kolera").

Souřadnice startu: 50°40'13'' - 8°15'31''

Startovní komise: Jan Filipi, Vítězslav Truksa a Pavel Lundák
Propozice ZZ ČS CHPH zde...

Celkové výsledky ZZ

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

TOUŠEK Josef

Vědomice RD

425250 1 - 10:36:21 1538.809 m/min 12 055 380
2

TOUŠEK Josef

Vědomice RD

425250 1 - 10:36:28 1538.16 m/min 14 055 972
3

ŠKUTHAN Václav

Martiněves LB

417990 1 - 10:33:47 1526.718 m/min 11-049-626
4

ŠKOLNÍK Josef

Voděrady

561270 1 - 12:08:28 1523.259 m/min 14.0338.425
5

BIZOŇ Milan

Podlesí LT

432810 1 - 10:44:15 1522.639 m/min 14 02501 19
6

TOUŠEK Josef

Vědomice RD

425250 1 - 10:40:18 1517.125 m/min 10 055 749
7

Švorc Josef

Kohoutov

540980 1 - 11:56:51 1515.987 m/min NENAHLÁŠEN
8

ZIMA Daniel

Vlastislav LB

402370 1 - 10:25:33 1515.233 m/min 12-049-654 E
9

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

497340 1 - 11:29:46 1508.157 m/min 14-066-114-H
10

MINARČÍK Drahomír

Krabčice RD

427960 1 - 10:43:48 1507.963 m/min 13-035-1335
11

PRIATKA ing. David+Jan

Třeskonice TCH

384370 1 - 10:17:03 1495.312 m/min 11-057-509
12

SVOBODA/JÁRA

Pernink

321570 1 - 09:35:08 1494.747 m/min CZ 14 025 627 H
13

SYROVÁTKA Jiří

Nejdek

319320 1 - 09:33:45 1493.895 m/min CZ 12 025 149 H
nahlášen pozdě...
14

JELÍNEK Miloslav

Chudoslavice LT

418320 1 - 10:41:30 1486.039 m/min 13 050 125 H
15

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:17:14 1482.928 m/min CZ 14-072-312 H
16

JACKEL Otto

Ustí n/L UL

404770 1 - 10:33:05 1482.222 m/min 10 021 10 E
17

TOMÁŠEK Mir. ml.

Šestajovice SL

459420 1 - 11:10:02 1481.841 m/min 11-0114-299
18

FIDRANT Jiří ing.

Pohořany LT

417500 1 - 10:42:00 1480.496 m/min 10 050 650 H
19

KUŽEL Antonín

Slavonice

541820 1 - 12:06:45 1477.355 m/min 13-0301-684 h
20

SCHWARZ Václav

Most MO

379470 1 - 10:17:05 1476.058 m/min 04-019-445 He
21

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

426010 1 - 10:48:56 1474.423 m/min 13 055 85
22

KOLÁŘ František

Cheb

298360 1 - 09:22:42 1471.929 m/min CZ 13 023 1064 H
23

ing.JELÍNEK Miloslav

Těchobuzice LT

419290 1 - 10:44:54 1471.709 m/min 13 050 470 E
24

KOLÁŘ František

Cheb

298360 1 - 09:22:47 1471.324 m/min CZ 13 023 653 E
25

KOLOUCH Zdeněk

Česká Bělá

538640 1 - 12:06:16 1470.622 m/min 11-0330-322 He
26

Horáček J.+ J.

Skřivany

514160 1 - 11:51:02 1464.704 m/min 12 -0134-18 e
27

POKORNÝ Jan

Čistá

582780 1 - 12:37:57 1464.455 m/min 12-061-1054 H
28

KODL-FRENZL

Holubice BU

430830 1 - 10:54:22 1463.583 m/min 14-045-1983 h
29

STUDNIČKA Ivo

Teplice LO

393270 1 - 10:28:56 1462.333 m/min 14-018-533 He
30

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

410320 1 - 10:40:38 1462.121 m/min 14-045-1002 he
31

PRIATKA ing. David+Jan

Třeskonice TCH

384370 1 - 10:23:42 1457.603 m/min 12-057-355
32

DAVID Václav

Lovosice LT

410650 1 - 10:41:58 1456.378 m/min 11 050 139 H
33

KLIMOVIČ Eduard

Chlum

308530 1 - 09:32:34 1451.451 m/min CZ 15 027 1533 E
34

Šůs Vladimír

Pelhřimov

297700 1 - 09:25:08 1451.251 m/min CZ 14 023 1416 H
35

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

491490 1 - 11:38:41 1451.179 m/min 12-066-1932-He
36

KOVAČIK Štefan

Oloví

307980 1 - 09:32:34 1448.863 m/min CZ 15 027 1726 H
37

NĚMEC Jaroslav

Kutná Hora

511030 1 - 11:53:11 1446.926 m/min 12-077-269-He
38

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

509040 1 - 11:52:43 1443.198 m/min 11-066-1815-H
39

PEVNÝ Josef

Mor. Budějovice

570750 1 - 12:35:57 1441.47 m/min 13-0300-66
40

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:28:22 1440.417 m/min 13-0234-90 H
41

KAPLAN Ing. Jan

Holice

552710 1 - 12:23:45 1440.287 m/min 13 062 582 He
42

ELIÁŠ Luboš

Mělník RD

443620 1 - 11:08:06 1439.857 m/min 11 0109 9
43

DAVID Václav

Lovosice LT

410650 1 - 10:45:17 1439.446 m/min 11 050 1251 H
44

KAPLAN Ing. Jan

Holice

552710 1 - 12:24:00 1439.349 m/min 13 0400 3472 He
45

ZIMA Daniel

Vlastislav LB

402370 1 - 10:39:40 1438.749 m/min 15-049-52 E
46

MINARČÍK M.+J.-MCH

Vražkov RD

426010 1 - 10:56:20 1437.604 m/min 09 055 803 E
47

KAPLAN Ing. Jan

Holice

552710 1 - 12:24:39 1436.917 m/min 13 062 615 He
48

ZDRUBECKY Jiri

Svermov SV

418810 1 - 10:51:29 1436.823 m/min 14-045-140 he
49

RODROVÁ Eva Bc.

Hořice

523690 1 - 12:04:40 1436.079 m/min 11-01298-325 h
50

MALEC Vratislav

Kutná Hora

507920 1 - 11:54:11 1434.06 m/min 11-066-314-H
51

IZERA Antonín

Brníkov LB

413000 1 - 10:48:00 1434.028 m/min 14-049-19
52

FILIPČÍK Miroslav

Plesná

294180 1 - 09:25:12 1433.626 m/min CZ 14 027 842 E
53

KRAFT Jan

Karlovy Vary

331000 1 - 09:51:05 1432.384 m/min CZ 14 025 865 E
54

KAHOUN Jan

Oldřichov LO

387880 1 - 10:30:52 1431.996 m/min 12-018-259 He
55

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:30:40 1431.937 m/min 11-072-59 He
56

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:30:50 1431.326 m/min 14-072-306 He
57

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:30:52 1431.204 m/min 13-072-238 H
58

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

390680 1 - 10:33:02 1430.888 m/min 10-051-249 H
59

MAŠÍN Ing. Zdeněk

Chrast

552530 1 - 12:26:13 1430.622 m/min 03-063-513
60

BARTEJSOVÁ Zuzana

Žižkov

442570 1 - 11:09:28 1430.106 m/min 14-098-21
61

ZADRAŽIL Martin Bc.

Stonařov

546330 1 - 12:22:28 1428.438 m/min 12-0294-1233
62

ZADRAŽIL Martin Bc.

Stonařov

546330 1 - 12:22:33 1428.127 m/min 12-0294-1266
63

MINARČÍK M.+J.-MCH

Vražkov RD

426010 1 - 10:58:31 1427.089 m/min 13-0109-404
64

TYDLITAT Tomas

Tursko BU

432660 1 - 11:03:45 1424.395 m/min 08-MDPR-29158 h
65

KVASNICA Tomáš

Čistá

590010 1 - 12:54:55 1421.996 m/min He 12-074-1047
66

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

390680 1 - 10:34:47 1421.775 m/min 12-051-428 H
67

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:33:35 1421.325 m/min 14-072-309 H
68

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:34:06 1419.462 m/min 13-072-212 H
69

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

509040 1 - 11:58:37 1419.454 m/min 13-066-1045-H
70

FIKAROVÁ Ludmila

Borová

535260 1 - 12:17:28 1418.032 m/min 13-0299-106 e
71

MALEC Vratislav

Kutná Hora

507920 1 - 11:58:41 1416.068 m/min 10-066-186-H
72

ČERMÁK Václav

Klobuky PE

407490 1 - 10:48:00 1414.896 m/min 13-053-347
73

MRAČNO Zdeněk

Kutná Hora

518500 1 - 12:06:37 1414.284 m/min 10-066-1076-H
74

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

488760 1 - 11:45:47 1413.486 m/min 13-066-1412
75

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

503210 1 - 11:56:05 1413.18 m/min 13-066-442-H
76

Pour Josef

Jicin

510260 1 - 12:01:09 1412.876 m/min 13-0131-1845 e
77

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:36:01 1412.592 m/min 12-072-178 He
78

Šafranko Jiří

Třebechovice

547420 1 - 12:27:32 1412.575 m/min 13-0137-365 h
79

ROZENBERG Vincenc

Vrutice RD

426570 1 - 11:02:00 1412.483 m/min 14-055-1098
80

PATOLAN Jan

Olesna KN

390310 1 - 10:36:25 1412.035 m/min 13-054-369 he
81

SYROVÁTKA Jiří

Nejdek

319320 1 - 09:46:18 1411.047 m/min CZ 08 025 862 E
82

VACEK Josef

Hraničná

295880 1 - 09:29:58 1409.176 m/min CZ 13 023 106 H
83

KRAFT Jan

Karlovy Vary

331000 1 - 09:54:55 1409.01 m/min CZ 14 025 863 H
84

BALÁŽ Jan

Nová Role

322490 1 - 09:48:54 1408.869 m/min CZ 14 025 20
85

RUDALSCY Syl.+Mar.

Boboszov Host

601520 1 - 13:07:43 1406.352 m/min PL.12.0224.8515
86

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:38:38 1403.32 m/min 12-060-2305 He
87

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:38:42 1403.085 m/min 12-072-192 He
88

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:38:47 1402.792 m/min 13-072-241 He
89

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:38:48 1402.733 m/min 13-060-3812 H
90

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

598910 1 - 13:07:00 1402.6 m/min 12-060-2709 He
91

SVOBODA/JÁRA

Pernink

321570 1 - 09:49:35 1400.668 m/min CZ 14 025 667 H
92

Mrkvička Milan

Honyle

525470 1 - 12:15:18 1400.133 m/min 2013-0315-545-H
93

FRANC Pavel

Kutná Hora

504410 1 - 12:00:36 1398.808 m/min 13-066-1557-He
94

HEJDUK Jiri

Svermov SV

418780 1 - 10:59:28 1398.419 m/min 15-045-3659 h
95

MISKO Petr

Luby

296640 1 - 09:32:10 1398.146 m/min CZ 14 027 160 E
96

Marek Petr

Nepolisy

513220 1 - 12:07:05 1398.102 m/min 12-0134-871 h
97

VOKROUHLÍK Antonín

Jirkov CH

366270 1 - 10:22:14 1396.733 m/min 14-015-163
98

ŠVANCAR Štefan

Staré Ždánice

529840 1 - 12:19:26 1396.398 m/min 12-0315-234 H
99

Batka Vladimír

Lisičky

508270 1 - 12:04:00 1396.346 m/min 12-0134-1010 h
100

ANTROPIUS Václav

Lenešice MO

390820 1 - 10:39:56 1396.118 m/min 13-051-124
101

JETMAR Zdeněk

Litomyšl

577910 1 - 12:54:05 1395.637 m/min 12-077-1472
102

Zima Milan

Sloupno

514500 1 - 12:08:40 1395.57 m/min 10-0113-73 e
103

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:41:01 1394.979 m/min 13-072-247 H
104

ZIEGLER Jan

Hostomice MO

391700 1 - 10:40:57 1394.198 m/min 15-015-326 He
105

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

438800 1 - 11:14:44 1394.196 m/min 14-095-1345
106

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE

454150 1 - 11:25:48 1393.953 m/min 12-035-248
107

Janků Zdeněk

Česká Skalice

550400 1 - 12:34:56 1393.653 m/min 12-0132-3912 H
108

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

571000 1 - 12:49:55 1392.966 m/min 12-077-137 H
109

GUSTAN Josef

Holany LT

439420 1 - 11:15:36 1392.332 m/min 11 193 871 H
110

KRYCNER V+V

Podbradec LB

411770 1 - 10:55:46 1392.212 m/min 12-049-52
111

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

541800 1 - 12:29:22 1391.49 m/min 13-0294-832 h
112

Forman Milan

Sloupno

514340 1 - 12:09:42 1391.236 m/min 14-0113-208 e
113

STOFANAKOVA A + A HOST

Brezhrad

518680 1 - 12:12:56 1390.812 m/min 2013-0128-15-H
114

ANASTAZOV Ivan

Zásmuky

494500 1 - 11:55:34 1390.738 m/min 14-088-998H
115

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

556350 1 - 12:40:03 1390.701 m/min 10-0294-1062
116

JELÍNEK Miroslav

Chabařovice UL

400030 1 - 10:48:00 1388.993 m/min 14-050-1177
117

KOTĚŠOVEC Josef st.

Stod

368120 1 - 10:25:03 1388.87 m/min 10 - 080 - 800
118

ČÁSTKA Zdeněk

Březhrad

536120 1 - 12:26:29 1387.175 m/min 13-0128-324
119

HOLUB Erich

Pardubice

539290 1 - 12:29:00 1386.35 m/min 12-09-34 He
120

Pospíšil Miroslav

Hořice

519630 1 - 12:15:00 1385.68 m/min 12-0129-239 e
121

GREŠLE Jan

Stod

368380 1 - 10:25:58 1385.061 m/min 13 - 080 - 672 He
122

ŠÍR Jan

Tuchořice TCH

384600 1 - 10:37:48 1384.449 m/min 14-07-367 He
123

KINDL Zdenek

N.Straseci NS

402670 1 - 10:50:55 1384.142 m/min 14-045-3871 he
124

PILÁTOVÁ Michaela

Zašovice

556240 1 - 12:41:53 1384.083 m/min 11-0322-205 he
125

Futera + Hála

Skřivany

514780 1 - 12:12:00 1383.817 m/min 13-0134-517 e
126

KŘÍŽEK Vladimír

Dubany LB

408190 1 - 10:55:00 1383.695 m/min 14-049-426 H
127

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:44:25 1383.252 m/min 13-072-248 He
128

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:44:25 1383.252 m/min 14-030-742 H
129

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

598910 1 - 13:13:00 1383.164 m/min 12-060-3330
130

BŘÍZA Team

Pardubice

537960 1 - 12:29:00 1382.931 m/min 12-0241-303
131

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:44:32 1382.853 m/min 14-072-342 He
132

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:44:39 1382.454 m/min 13-060-3930 He
133

ONDRASEK Karel

TU

410320 1 - 10:56:49 1382.402 m/min 11-045-4329 he
134

ROZENBERG Vincenc

Vrutice RD

426570 1 - 11:08:37 1382.2 m/min 14 055 1128
135

Beneš Jaroslav

Prasek

518190 1 - 12:15:05 1381.533 m/min 13-0134-894 h
136

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:44:58 1381.373 m/min 14-072-935 H
137

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

530420 1 - 12:24:02 1381.182 m/min 10-0135-401 H
138

PROCHÁZKA Bedřich

Hředle BE

411400 1 - 10:58:00 1380.537 m/min 14-043-1580
139

SKALSKI Kazimierz

Klapy LB

406640 1 - 10:54:38 1380.156 m/min 11-049-518
140

SKALSKI Kazimierz

Klapy LB

406640 1 - 10:54:41 1379.922 m/min 14-049-220
141

KONEČNÝ Richard

Beroun BE

420860 1 - 11:05:00 1379.869 m/min 14-043-1677 E
142

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

593310 1 - 13:10:02 1379.684 m/min 13-074-2538
143

CHABADAJosef +Marcela

Horní PočáplyRD

434180 1 - 11:15:00 1378.349 m/min 10 055 563
144

BAREŠ, Ing. Ladislav

Čáslav

516160 1 - 12:14:30 1378.264 m/min 13-073-25 H
145

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

539150 1 - 12:31:51 1375.909 m/min 11-0135-514 H
146

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

571000 1 - 12:55:00 1375.904 m/min
147

CECH Vlastimil

Dačice

544110 1 - 12:35:28 1375.868 m/min 12-04-376
148

FISER Miroslav

Cernuc SL

422980 1 - 11:07:34 1375.247 m/min 13-045-3577 h
149

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

530420 1 - 12:25:49 1374.798 m/min 12-0135-251 H
150

MRKVA Vladimír

Kňovice SE

450930 1 - 11:28:23 1373.182 m/min 12-0112-923
151

Šimůnek Roman

Hlušice

507220 1 - 12:09:23 1373.153 m/min 12-0134-796 h
152

KOHOUT Jaroslav

Chomutov CH

362120 1 - 10:23:45 1372.967 m/min 13-015-227 H
153

ZADRAŽIL Martin Bc.

Stonařov

546330 1 - 12:37:59 1372.746 m/min 11-0294-1156
154

CHYNORANSKÝ Jozef

Peč

541770 1 - 12:34:50 1372.149 m/min 10-04-524
155

TUREK Milan

Fr.Lázně

295540 1 - 09:35:28 1371.627 m/min CZ 13 022 84 H
156

PTÁČEK Miroslav

Kutná Hora

505790 1 - 12:08:47 1371.51 m/min 13-066-210-H
157

Ringel Pavel

Puchlovice

524750 1 - 12:22:58 1370.224 m/min 2015-0315-21-E
158

VONDRAČEK Ladislav

Lipenec TCH

387570 1 - 10:43:04 1369.183 m/min 11-057-329 H
159

STEHLIK Jaroslav

Hostivice LI

430110 1 - 11:14:09 1369.123 m/min 14-092-15 h
160

KOHOUT Jaroslav

Chomutov CH

362120 1 - 10:24:32 1368.901 m/min 12-015-175 H
161

KINC Jiří

Česká Třebová

588200 1 - 13:10:15 1367.112 m/min 09-060-474
162

KINC Jiří

Česká Třebová

588200 1 - 13:10:19 1366.9 m/min 11-060-1110
163

MICHALEC Petr

Bl. Lhota SE

449580 1 - 11:29:23 1364.914 m/min 15-0112-26
164

SODOMKA Bohumír

Svitkov

536270 1 - 12:33:00 1364.555 m/min 14-075-603 H
165

PüSPÖKI TEAM Pišta+Míša

Želenice LO

386230 1 - 10:43:03 1364.529 m/min 14-018-616 He
166

GLOCAR Jaromír

Česká Třebová

605990 1 - 13:24:27 1363.46 m/min 14-060-909 He
167

PTÁČEK Miroslav

Kutná Hora

505790 1 - 12:11:08 1362.826 m/min 13-066-206-H
168

VESELÝ Luboš ml.

Dešná

555960 1 - 12:48:00 1362.647 m/min 12-0300-120
169

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

488760 1 - 11:58:47 1362.271 m/min 13-066-1407
170

Janků Petr

Svinišťany

546880 1 - 12:41:57 1360.567 m/min 14-0137-88 H
171

PEŠEK Ladislav

Sedlcany SE

454060 1 - 11:33:50 1360.14 m/min 13-0112-113
172

Pastyřík Jiří, Ing.

Robousy

503030 1 - 12:09:52 1360.031 m/min 13-0131-1447 e
173

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

550240 1 - 12:45:00 1358.617 m/min 14-063-32 H
174

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

550240 1 - 12:45:00 1358.617 m/min 14-063-55 He
175

Hillebrand Vilém

Smidary

512370 1 - 12:17:13 1358.291 m/min 09-0134-1244 e
176

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

556350 1 - 12:49:37 1358.221 m/min 12-0294-560
177

KRET Jiří

Lom u Tachova

329400 1 - 10:02:39 1357.511 m/min 15 - 0343 -363 H
178

LÉBL Jar.+Tom.

Česká Bělá

541970 1 - 12:39:15 1357.47 m/min 12-0330-324
179

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

321860 1 - 09:57:12 1356.914 m/min 14 - 030 - 194 He
180

ZAPLETAL Bedřich

Brod nad Tichou

332050 1 - 10:04:43 1356.875 m/min 15 - 0400 - 804 H
181

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE

440020 1 - 11:24:22 1356.551 m/min 13-0112-1286 E
182

KOLOUCH Zdeněk

Česká Bělá

538640 1 - 12:37:11 1356.15 m/min 12-0330-418
183

JRS Team SLÁDEK

Hudlice BE

413280 1 - 11:05:00 1355.016 m/min 13-043-870 E
184

KRATOCHVÍL Petr

Rybná

578640 1 - 13:07:19 1354.125 m/min 13.076.546
185

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

438800 1 - 11:24:03 1354.112 m/min 10-095-2851
186

MUSIL Ivan

Polná

549510 1 - 12:45:49 1354.084 m/min CZ-11-0298-38
187

DONDA Tomáš-MCH

Klobuky PE

407490 1 - 11:01:12 1352.888 m/min 10-053-403
188

FENCL Jaroslav

Meziboří LO

376640 1 - 10:38:27 1352.631 m/min 13-018-516 H
189

Moravec František

Hořice

527480 1 - 12:30:00 1352.513 m/min 13-0129-492 e
190

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE

440020 1 - 11:25:22 1352.382 m/min 12-0112-879
191

POKORNÝ Jan

Čistá

582780 1 - 13:11:16 1351.322 m/min He 13-061-2681
192

FENCL Jaroslav

Meziboří LO

376640 1 - 10:38:44 1351.256 m/min 13-018-366 H
193

SLAVÍK Václav

P-Slivenec BE

438470 1 - 11:24:30 1351.217 m/min 14-032-468
194

JEŠETICKY Josef

Spořice CH

363710 1 - 10:29:12 1351.077 m/min 14-019-582
195

KONOPCIK Jan Ing.

Slany-Kvicek SL

414810 1 - 11:07:08 1350.586 m/min 14-045-2811 h
196

Machek Jiří

Hořice

529360 1 - 12:32:00 1350.408 m/min 11-0137-2151 e
197

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

571000 1 - 13:03:00 1349.882 m/min
198

ŠVANCAR Štefan

Staré Ždánice

529840 1 - 12:32:34 1349.682 m/min 14-0315-641 H
199

FLESAR Rostislav

Luka n.Jihlavou

551090 1 - 12:48:21 1349.553 m/min 14-0294-1398
200

MISKO Petr

Luby

296640 1 - 09:39:56 1348.772 m/min CZ 14 027 188 E
201

Raich Jan

Librantice

547130 1 - 12:45:54 1347.943 m/min 07-0137-362 h
202

FIKAROVÁ Ludmila

Borová

535260 1 - 12:37:10 1347.696 m/min 14-0299-394
203

VONEŠ TEAM

Postřekov

351240 1 - 10:20:43 1347.21 m/min 14 - 034 - 815 He
204

SRNEC Jan

Cheb

299510 1 - 09:42:21 1347.02 m/min CZ 15 023 2151 H
205

VOJTĚCH Miroslav

Staré Ždánice

532580 1 - 12:35:45 1345.749 m/min 12-0315-255 H
206

KOVÁŘ Jaromír

Litomyšl

582450 1 - 13:12:51 1345.616 m/min 11-060-605 H
207

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

550240 1 - 12:49:00 1345.33 m/min 14-063-45 He
208

BERÁNEK Zdeněk

Chotěšov LB

412110 1 - 11:06:22 1345.153 m/min 11-134-639
209

LÉBL Jar.+Tom.

Česká Bělá

541970 1 - 12:42:58 1344.95 m/min 11-0330-249 e
210

NERS Jaroslav

Všeruby

368770 1 - 10:34:19 1344.322 m/min 15 - 034 - 107 He
211

BERAN Jiří

Unčín UL

397550 1 - 10:56:00 1343.074 m/min 14 021 166
212

KOLOUCH Zdeněk

Česká Bělá

538640 1 - 12:41:06 1342.907 m/min 13-0330-58
213

JRS Team SLÁDEK

Hudlice BE

413280 1 - 11:08:00 1341.818 m/min 13-043-834
214

NADENICEK Bohumil

Praha 6 BU

438100 1 - 11:26:30 1341.807 m/min 10-045-1302 h
215

CACH Josef sen.

Polička

579320 1 - 13:11:45 1341.795 m/min 12-0325-1443
216

KOLOUCH Zdeněk

Česká Bělá

538640 1 - 12:41:35 1341.291 m/min 12-0330-439
217

SRNEC Jan

Cheb

299510 1 - 09:43:18 1341.29 m/min CZ 15 023 2127 E
218

KARAS Antonín

Vilémov

328100 1 - 10:04:42 1340.826 m/min 15 - 035 - 457 He
219

PRUCHA Vlastislav

Lištany LN

393910 1 - 10:54:00 1339.83 m/min 11-051-287
220

RUDALSCY Syl.+Mar.

Boboszov Host

601520 1 - 13:29:27 1338.347 m/min CZ 14-0327-356
221

Hryzlík Václav

Újezd

541990 1 - 12:45:35 1336.322 m/min 12-0137-312 h
222

ŠTĚPÁNEK Zdeněk

Rybná

578080 1 - 13:12:36 1336.292 m/min 13.076.129
223

ŘEBÍČEK Zdeněk

Březhrad

536170 1 - 12:41:29 1335.473 m/min 13-0128-1216 H
224

CHRASTIL Jaroslav

Zásmuky

487670 1 - 12:05:18 1334.985 m/min 13-0317-2
225

PRIATKA ing. David+Jan

Třeskonice TCH

384370 1 - 10:47:56 1334.927 m/min 14-057-761
226

FILIPČÍK Miroslav

Plesná

294180 1 - 09:40:34 1333.746 m/min CZ 15 027 1615 H
227

Poddaný Miroslav

Sloupno

514760 1 - 12:26:07 1333.172 m/min 07-0113-629 h
228

VONDRAČEK Ladislav

Lipenec TCH

387570 1 - 10:50:55 1332.237 m/min 12-051-10 H
229

DOHNAL František

Třešť

538160 1 - 12:44:00 1332.079 m/min 12-0301-491
230

Vikovi Team

Červ.Kostelec

553420 1 - 12:55:32 1331.831 m/min 14.0132.715 he
231

BÍLÝ Josef

Zelená CH

358720 1 - 10:29:30 1331.058 m/min 14-015-451
232

OPÁLKA Vlastimil

Horšovský Týn

356580 1 - 10:28:06 1330.026 m/min 14 - 0329 - 145
233

KVASNICA Tomáš

Čistá

590010 1 - 13:23:49 1329.4 m/min DV 13-05248-258 H
234

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

550240 1 - 12:54:00 1329.082 m/min 14-063-7 He
235

SEDLÁK Jiří

Chrast

543560 1 - 12:49:00 1328.998 m/min 11-063-605
236

PILAŘ TEAM

Proseč

552380 1 - 12:55:42 1328.795 m/min UKR 12-2258599 H
237

DUBEC Jiří

Pardubice

540400 1 - 12:46:46 1328.526 m/min 09-069-441 H
238

ANASTAZOV Ivan

Zásmuky

494500 1 - 12:12:18 1328.23 m/min 14-065-386E
239

SVOBODA/JÁRA

Pernink

321570 1 - 10:02:10 1327.887 m/min CZ 14 025 603 E
240

POKORNÝ Jan

Čistá

582780 1 - 13:18:54 1327.82 m/min He 12-061-1065
241

PUCHNER Jiří

Krnčice

569670 1 - 13:09:37 1325.996 m/min 13-0300-154
242

KOLOUCH Zdeněk

Česká Bělá

538640 1 - 12:46:34 1324.85 m/min 12-0330-401
243

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

571000 1 - 13:11:00 1324.826 m/min 13-077-235
244

KÁPIČKA Jan

Čáslav

530000 1 - 12:40:24 1323.676 m/min 13-059-2370 H
245

BARTEJS Petr

Žižkov

442180 1 - 11:34:15 1322.902 m/min 12-090-50
246

OPÁLKA Vlastimil

Horšovský Týn

356580 1 - 10:29:33 1322.871 m/min 14 - 0329 - 132 He
247

HUSÁK st. & ml.

Vráž BE

423560 1 - 11:20:17 1322.454 m/min 14-043-659
248

BERÁNEK Zdeněk

Chotěšov LB

412110 1 - 11:12:00 1320.865 m/min 10-051-181
249

KVASNICA Tomáš

Čistá

590010 1 - 13:26:50 1320.425 m/min 14-074-328 He
250

CHLUBNA Josef

Jihlava

541080 1 - 12:50:05 1319.439 m/min 13-0294-209 he
251

ŠKOLNÍK Josef

Voděrady

561270 1 - 13:06:02 1317.432 m/min 11.076.822 He
252

FIKAROVÁ Ludmila

Borová

535260 1 - 12:46:28 1316.861 m/min 10-0299-145
253

PÍSEK Petr

Luby

296670 1 - 09:45:19 1316.68 m/min CZ 14 027 571 E
254

BARTÁK Ladislav

Brod nad Tichou

332020 1 - 10:12:18 1315.973 m/min 15 - 0343 - 134 H
255

SARKÖZI Josef

Podbořany KR

367920 1 - 10:39:55 1314.391 m/min 15-072-621 He
256

VOPATA Vladimír

Lištany LN

394210 1 - 11:00:00 1314.033 m/min 10-051-689
257

STUDENÝ Rudolf

Žatec TCH

375270 1 - 10:46:47 1308.549 m/min 13-057-977 H
258

PILAŘ TEAM

Proseč

552380 1 - 13:02:15 1308.182 m/min 12-072-98 He
259

HALAMKA M+M+M

Proseč

561780 1 - 13:09:31 1307.935 m/min 13-072-156 H
260

ANDRŠ Vladimír

Dobruška

559700 1 - 13:07:58 1307.812 m/min 12.0137.1857
261

STRAŠIL Jaroslav

Borová

550000 1 - 13:00:59 1306.465 m/min 14-0299-478
262

KRET Jiří

Lom u Tachova

329400 1 - 10:12:20 1305.416 m/min 15 - 0343 - 368 He
263

NERS Jaroslav

Všeruby

368770 1 - 10:42:35 1304.996 m/min 15 - 034 - 55 He
264

NERS Jaroslav

Všeruby

368770 1 - 10:42:36 1304.919 m/min 13 - 034 - 949
265

ČERVENKA Jindřich

Hluboš PB

422750 1 - 11:24:00 1304.784 m/min 14-084-1209 E
266

VŠETEČKA všetečkova

Zvírotice PB

443530 1 - 11:40:00 1304.5 m/min 12-030-348
267

FIKAROVÁ Ludmila

Borová

535260 1 - 12:50:21 1304.399 m/min 13-0299-173e
268

KUŽELÍK Václav

Vřeskovice 24

379350 1 - 10:50:52 1304.206 m/min 12 - 0308 - 329
269

POSPÍŠIL David

Postřekov

351970 1 - 10:30:14 1302.467 m/min 14 - 034 - 481 He
270

VŠETEČKA všetečkova

Zvírotice PB

443530 1 - 11:40:34 1302.329 m/min 13-084-121
271

VONEŠ TEAM

Postřekov

351240 1 - 10:29:46 1302.014 m/min 15 - 034 - 901
272

VONEŠ TEAM

Postřekov

351240 1 - 10:29:46 1302.014 m/min 14 - 034 - 840
273

KONOPÍK Jiří

Klíčov

364320 1 - 10:39:52 1301.763 m/min 14 - 034 - 121
274

ZADROBÍLEK Josef

Staré Ždánice

534200 1 - 12:51:03 1299.599 m/min 13-0135-547
275

SALAVA Jiří

Uherčice

563780 1 - 13:13:55 1299.282 m/min 14-0339-201
276

ŠOBÍŠEK Václav

Lipka SE

458510 1 - 11:52:54 1299.263 m/min 13-0112-2914
277

KONOPÍK Jiří

Klíčov

364320 1 - 10:40:26 1299.132 m/min 15 - 034 - 366 He
278

Kracek Jaroslav

Bystřice

494840 1 - 12:20:55 1299.077 m/min 10-0131-603 e
279

BERKOVEC Pavel

Slavonice

541550 1 - 12:56:54 1298.993 m/min 11-04-71
280

PTÁČEK, Bc. Miroslav

Kutná Hora

505700 1 - 12:29:50 1297.221 m/min 15-066-1448-H
281

ZOBAČ Jaromír

Čistá

591940 1 - 13:36:30 1296.692 m/min 14-074-191 H
282

VONEŠ TEAM

Postřekov

351240 1 - 10:30:56 1296.407 m/min 14 - 034 - 883
283

ŠVANCAR Štefan

Staré Ždánice

529840 1 - 12:48:54 1295.769 m/min 12-0315-223 H
284

ŠUS Zdeněk

Černčice LN

396470 1 - 11:06:00 1295.654 m/min 13-051-859
285

ŘEZNÍČEK Jiří

Postřekov

351970 1 - 10:31:41 1295.516 m/min 14 - 034 - 418
286

HAVRÁNEK Jos.+ Petr

Přelouč

522840 1 - 12:44:00 1294.158 m/min 11-073-499 He
287

HARTMAN Zdeněk

Černovice CH

361670 1 - 10:39:28 1294.144 m/min 15-016-270 H
288

ČECH Svatopluk

Lenešice LN

390680 1 - 11:02:00 1293.642 m/min 10-051-935
289

KONOPÍK Jiří

Klíčov

364320 1 - 10:41:42 1293.291 m/min 14 - 034 - 183
290

NOŽKA Karel

Tisová

332880 1 - 10:17:37 1292.152 m/min 13 - 030 - 636
291

HARTMAN Zdeněk

Černovice CH

361670 1 - 10:39:57 1291.909 m/min 15-016-290 H
292

PRŮŠA Josef

Vráž BE

423710 1 - 11:28:00 1291.799 m/min 14-043-1418 E
293

KONOPÍK Jiří

Klíčov

364320 1 - 10:42:11 1291.076 m/min 13 - 034 - 434 He
294

KOTĚŠOVEC Josef st.

Stod

368120 1 - 10:45:25 1289.764 m/min 09 - 0328 - 4
295

RICZO Josef

Vetla RD

426460 1 - 11:30:39 1289.763 m/min 09 055 394
296

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

414180 1 - 11:21:11 1289.544 m/min 13-043-1486
297

SVOBODA/JÁRA

Pernink

321570 1 - 10:09:24 1289.374 m/min CZ 15 025 187 H
298

NERS Jaroslav

Všeruby

368770 1 - 10:46:07 1288.88 m/min 14 - 06111 - 304 He
299

Spejchal Jiří

Městec Králové

500970 1 - 12:29:00 1287.841 m/min 11--0134-1394 e
300

FIKAROVÁ Ludmila

Borová

535260 1 - 12:56:03 1286.528 m/min 10-0299-131
301

VŠETEČKA všetečkova

Zvírotice PB

443530 1 - 11:44:58 1285.718 m/min 13-084-11
302

MURÁRIK Emil

Čáslav

515420 1 - 12:41:37 1283.363 m/min 10-059-596 H
303

VOZÁBAL Jakub

Postřekov

351240 1 - 10:34:00 1281.898 m/min 14 - 034 - 833
304

NETUŠIL Josef

Holice

552440 1 - 13:11:00 1281.763 m/min 11-062-449
305

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

540050 1 - 13:01:46 1280.447 m/min 14-0294-882 he
306

BARTEJSOVÁ Zuzana

Žižkov

442570 1 - 11:45:42 1280.214 m/min 13-098-429
307

VARGA Josef

Pardubice

543750 1 - 13:05:00 1279.412 m/min He 13-069-944
308

HUSÁK st. & ml.

Vráž BE

423560 1 - 11:31:19 1278.414 m/min 14-043-625
309

OPÁLKA Vlastimil

Horšovský Týn

356580 1 - 10:39:01 1277.988 m/min 14 - 0329 - 185
310

VŠETEČKA všetečkova

Zvírotice PB

443530 1 - 11:48:11 1273.84 m/min 12-084-790
311

KRAIF Václav

Lovčice SE

460350 1 - 12:02:12 1270.983 m/min 15-0316-172
312

HRYZAK Miroslav

283890 1 - 09:43:25 1270.675 m/min CZ 10 022 1056 H
313

LEBEDOVI V+J

Čáslav

528050 1 - 12:56:38 1267.421 m/min 14-059-403 H
314

STRAŠIL Jaroslav

Borová

550000 1 - 13:14:27 1265.968 m/min 11-0299-331 e
315

VLACH Josef

Holice

550030 1 - 13:14:41 1265.358 m/min 12-062-70 H
316

VŠETEČKA všetečkova

Zvírotice PB

443530 1 - 11:50:44 1264.579 m/min 13-084-1625
317

PRINCL Rudolf

Horšovský Týn

357920 1 - 10:43:53 1260.8 m/min 11 - 0329 - 798
318

DUBEC Milan

Svitkov

534920 1 - 13:05:28 1257.255 m/min He 13-075-602
319

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

488760 1 - 12:29:11 1255.861 m/min 14-066-2152
320

OPIČKA ING. Lubomír

Votice SE

469250 1 - 12:13:48 1255.35 m/min 13-0112-526 E
321

FUKA Jaroslav

Hostující SE

466570 1 - 12:11:43 1255.176 m/min 13-0127-657 E
322

BARTEJSOVÁ Zuzana

Žižkov

442570 1 - 11:52:40 1254.924 m/min 12-098-230 He
323

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

550240 1 - 13:18:33 1254.68 m/min 14-063-92
324

VŠETEČKA všetečkova

Zvírotice PB

443530 1 - 11:53:52 1253.382 m/min 13-084-173
325

RUDALSCY Syl.+Mar.

Boboszov Host

601520 1 - 14:00:03 1253.036 m/min CZ 13-0235-1189
326

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

571000 1 - 13:36:00 1252.193 m/min 13-077-214
327

STRNADOVÁ Libuše

Klášterec

349200 1 - 10:39:14 1250.567 m/min 12-016-211 H
328

SLÁDEK Oto Ing.

Pardubice

540730 1 - 13:12:30 1250.243 m/min He 13-063-1551
329

LÉBL Jar.+Tom.

Česká Bělá

541970 1 - 13:14:01 1248.731 m/min 13-0330-477 e
330

VÁVRA Miloslav

Čáslav

526270 1 - 13:02:02 1246.987 m/min 14-059-524 H
331

HANÁK Jaroslav

Mezholezy

373410 1 - 11:00:03 1244.493 m/min 15 - 034 - 737 He
332

DRÁBEK Drahoslav

Přelouč

523260 1 - 13:00:47 1243.538 m/min 11-063-1540 H
333

VŠETEČKA všetečkova

Zvírotice PB

443530 1 - 11:56:45 1243.252 m/min 11-0112-2620 E
334

PETR Luboš st.

Hostouň

345140 1 - 10:37:37 1243.225 m/min 10 - 0329 - 303
335

HALAMA Marian

Čáslav

521020 1 - 12:59:07 1243.138 m/min 12-059-1725 H
336

BARTEJS Petr

Žižkov

442180 1 - 11:55:47 1242.835 m/min 14-098-792
337

BARTEJS Petr

Žižkov

442180 1 - 11:56:30 1240.337 m/min 13-090-461
338

HUSÁK st. & ml.

Vráž BE

423560 1 - 11:41:35 1239.99 m/min 12-043-313
339

ŠIMON Zdeněk

Hradištko SE

444960 1 - 11:59:15 1238.58 m/min 14-0112-2271
340

KOŘENKOVÁ Lenka

Polná

543090 1 - 13:20:57 1231.636 m/min CZ-12-0298-64 E
341

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

503210 1 - 12:48:43 1231.195 m/min 13-066-471
342

PAVELKA Vladimír

Kounice PE

472080 1 - 12:25:14 1225.439 m/min 15-070-807E
343

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

488760 1 - 12:39:51 1222.358 m/min 11-066-463
344

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

488760 1 - 12:39:54 1222.206 m/min 13-066-1432
345

MALEC Vratislav

Kutná Hora

507920 1 - 12:55:55 1221.206 m/min 13-066-509-H
346

VALTA Josef

Lazec PB

421010 1 - 11:45:00 1220.319 m/min 14-084-306 E
347

MALEC Vratislav

Kutná Hora

507920 1 - 12:56:24 1219.789 m/min 13-066-550-H
348

HRUDKA Václav

Blatná

431910 1 - 11:57:26 1208.365 m/min 14-0117-434
349

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

297970 1 - 10:08:20 1199.879 m/min CZ 12 023 498 H
350

SVOBODA Pavel

Hradištko SE

446180 1 - 12:13:08 1195.766 m/min 14-0112-1983 E
351

HOLUB Erich

Pardubice

539290 1 - 13:33:00 1190.486 m/min 13-069-526 H
352

KLOFANDA Miloslav

Čistá

593750 1 - 14:20:00 1187.5 m/min 13-074-2125
353

NIČOVSKÝ Jan

hostující

359790 1 - 11:03:52 1184.039 m/min 15 - 032 - 431 He
354

KALENDA +VOLF

Borová

546460 1 - 13:41:58 1182.899 m/min 14-0299-306
355

KOTAS Vladimír

Beroun BE

419530 1 - 11:57:22 1173.948 m/min 14-043-952 E
356

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

571000 1 - 14:08:00 1170.082 m/min 14-077-320
357

FIALA Miroslav

Kovářská KL

339740 1 - 10:51:29 1165.555 m/min 10-016-136 H
358

VÁCHAL Pavel

Postřekov

351730 1 - 11:03:53 1157.451 m/min 14 - 034 - 800
359

HUTNÍK Ján

Tachov

326150 1 - 10:45:38 1141.849 m/min 14 - 030 - 644 He
360

KRASANOVSKÝ Josef+Hana

Bor u Tachova

339230 1 - 10:57:48 1139.12 m/min 15 - 0343 - 284
361

ZASPAL Antonin

Nižbor BE

414240 1 - 12:06:06 1131.494 m/min 11-043-1218
362

STAHL Lad.JUDr.

Beroun BE

419900 1 - 12:11:41 1129.725 m/min 13-0173-733 E
363

DRÁBEK Drahoslav

Přelouč

523260 1 - 13:48:13 1117.56 m/min 10-063-1182
364

MOUČEK Jiří

Lisov

363820 1 - 11:29:38 1103.711 m/min 14 - 080 - 263 He
365

ŠVEHLOVÁ Helena

Hostouň

345140 1 - 11:27:07 1055.098 m/min 15 - 0344 - 317 He
366

JACKULÁK Josef

Přelouč

529610 1 - 14:23:49 1051.196 m/min 13-073-749 H
367

JACKULÁK Josef

Přelouč

529610 1 - 14:30:44 1036.96 m/min 13-073-718 He
368

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

540610 1 - 14:42:34 1034.528 m/min He 14-069-1074

 

Pásmo č. 1 (do 400 km)

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

PRIATKA ing. David+Jan

Třeskonice TCH

384370 1 - 10:17:03 1495.312 m/min 11-057-509
2

SVOBODA/JÁRA

Pernink

321570 1 - 09:35:08 1494.747 m/min CZ 14 025 627 H
3

SYROVÁTKA Jiří

Nejdek

319320 1 - 09:33:45 1493.895 m/min CZ 12 025 149 H
nahlášen pozdě...
4

SCHWARZ Václav

Most MO

379470 1 - 10:17:05 1476.058 m/min 04-019-445 He
5

KOLÁŘ František

Cheb

298360 1 - 09:22:42 1471.929 m/min CZ 13 023 1064 H
6

KOLÁŘ František

Cheb

298360 1 - 09:22:47 1471.324 m/min CZ 13 023 653 E
7

STUDNIČKA Ivo

Teplice LO

393270 1 - 10:28:56 1462.333 m/min 14-018-533 He
8

PRIATKA ing. David+Jan

Třeskonice TCH

384370 1 - 10:23:42 1457.603 m/min 12-057-355
9

KLIMOVIČ Eduard

Chlum

308530 1 - 09:32:34 1451.451 m/min CZ 15 027 1533 E
10

Šůs Vladimír

Pelhřimov

297700 1 - 09:25:08 1451.251 m/min CZ 14 023 1416 H
11

KOVAČIK Štefan

Oloví

307980 1 - 09:32:34 1448.863 m/min CZ 15 027 1726 H
12

FILIPČÍK Miroslav

Plesná

294180 1 - 09:25:12 1433.626 m/min CZ 14 027 842 E
13

KRAFT Jan

Karlovy Vary

331000 1 - 09:51:05 1432.384 m/min CZ 14 025 865 E
14

KAHOUN Jan

Oldřichov LO

387880 1 - 10:30:52 1431.996 m/min 12-018-259 He
15

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

390680 1 - 10:33:02 1430.888 m/min 10-051-249 H
16

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

390680 1 - 10:34:47 1421.775 m/min 12-051-428 H
17

PATOLAN Jan

Olesna KN

390310 1 - 10:36:25 1412.035 m/min 13-054-369 he
18

SYROVÁTKA Jiří

Nejdek

319320 1 - 09:46:18 1411.047 m/min CZ 08 025 862 E
19

VACEK Josef

Hraničná

295880 1 - 09:29:58 1409.176 m/min CZ 13 023 106 H
20

KRAFT Jan

Karlovy Vary

331000 1 - 09:54:55 1409.01 m/min CZ 14 025 863 H
21

BALÁŽ Jan

Nová Role

322490 1 - 09:48:54 1408.869 m/min CZ 14 025 20
22

SVOBODA/JÁRA

Pernink

321570 1 - 09:49:35 1400.668 m/min CZ 14 025 667 H
23

MISKO Petr

Luby

296640 1 - 09:32:10 1398.146 m/min CZ 14 027 160 E
24

VOKROUHLÍK Antonín

Jirkov CH

366270 1 - 10:22:14 1396.733 m/min 14-015-163
25

ANTROPIUS Václav

Lenešice MO

390820 1 - 10:39:56 1396.118 m/min 13-051-124
26

ZIEGLER Jan

Hostomice MO

391700 1 - 10:40:57 1394.198 m/min 15-015-326 He
27

KOTĚŠOVEC Josef st.

Stod

368120 1 - 10:25:03 1388.87 m/min 10 - 080 - 800
28

GREŠLE Jan

Stod

368380 1 - 10:25:58 1385.061 m/min 13 - 080 - 672 He
29

ŠÍR Jan

Tuchořice TCH

384600 1 - 10:37:48 1384.449 m/min 14-07-367 He
30

KOHOUT Jaroslav

Chomutov CH

362120 1 - 10:23:45 1372.967 m/min 13-015-227 H
31

TUREK Milan

Fr.Lázně

295540 1 - 09:35:28 1371.627 m/min CZ 13 022 84 H
32

VONDRAČEK Ladislav

Lipenec TCH

387570 1 - 10:43:04 1369.183 m/min 11-057-329 H
33

KOHOUT Jaroslav

Chomutov CH

362120 1 - 10:24:32 1368.901 m/min 12-015-175 H
34

PüSPÖKI TEAM Pišta+Míša

Želenice LO

386230 1 - 10:43:03 1364.529 m/min 14-018-616 He
35

KRET Jiří

Lom u Tachova

329400 1 - 10:02:39 1357.511 m/min 15 - 0343 -363 H
36

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

321860 1 - 09:57:12 1356.914 m/min 14 - 030 - 194 He
37

ZAPLETAL Bedřich

Brod nad Tichou

332050 1 - 10:04:43 1356.875 m/min 15 - 0400 - 804 H
38

FENCL Jaroslav

Meziboří LO

376640 1 - 10:38:27 1352.631 m/min 13-018-516 H
39

FENCL Jaroslav

Meziboří LO

376640 1 - 10:38:44 1351.256 m/min 13-018-366 H
40

JEŠETICKY Josef

Spořice CH

363710 1 - 10:29:12 1351.077 m/min 14-019-582
41

MISKO Petr

Luby

296640 1 - 09:39:56 1348.772 m/min CZ 14 027 188 E
42

VONEŠ TEAM

Postřekov

351240 1 - 10:20:43 1347.21 m/min 14 - 034 - 815 He
43

SRNEC Jan

Cheb

299510 1 - 09:42:21 1347.02 m/min CZ 15 023 2151 H
44

NERS Jaroslav

Všeruby

368770 1 - 10:34:19 1344.322 m/min 15 - 034 - 107 He
45

BERAN Jiří

Unčín UL

397550 1 - 10:56:00 1343.074 m/min 14 021 166
46

SRNEC Jan

Cheb

299510 1 - 09:43:18 1341.29 m/min CZ 15 023 2127 E
47

KARAS Antonín

Vilémov

328100 1 - 10:04:42 1340.826 m/min 15 - 035 - 457 He
48

PRUCHA Vlastislav

Lištany LN

393910 1 - 10:54:00 1339.83 m/min 11-051-287
49

PRIATKA ing. David+Jan

Třeskonice TCH

384370 1 - 10:47:56 1334.927 m/min 14-057-761
50

FILIPČÍK Miroslav

Plesná

294180 1 - 09:40:34 1333.746 m/min CZ 15 027 1615 H
51

VONDRAČEK Ladislav

Lipenec TCH

387570 1 - 10:50:55 1332.237 m/min 12-051-10 H
52

BÍLÝ Josef

Zelená CH

358720 1 - 10:29:30 1331.058 m/min 14-015-451
53

OPÁLKA Vlastimil

Horšovský Týn

356580 1 - 10:28:06 1330.026 m/min 14 - 0329 - 145
54

SVOBODA/JÁRA

Pernink

321570 1 - 10:02:10 1327.887 m/min CZ 14 025 603 E
55

OPÁLKA Vlastimil

Horšovský Týn

356580 1 - 10:29:33 1322.871 m/min 14 - 0329 - 132 He
56

PÍSEK Petr

Luby

296670 1 - 09:45:19 1316.68 m/min CZ 14 027 571 E
57

BARTÁK Ladislav

Brod nad Tichou

332020 1 - 10:12:18 1315.973 m/min 15 - 0343 - 134 H
58

SARKÖZI Josef

Podbořany KR

367920 1 - 10:39:55 1314.391 m/min 15-072-621 He
59

VOPATA Vladimír

Lištany LN

394210 1 - 11:00:00 1314.033 m/min 10-051-689
60

STUDENÝ Rudolf

Žatec TCH

375270 1 - 10:46:47 1308.549 m/min 13-057-977 H
61

KRET Jiří

Lom u Tachova

329400 1 - 10:12:20 1305.416 m/min 15 - 0343 - 368 He
62

NERS Jaroslav

Všeruby

368770 1 - 10:42:35 1304.996 m/min 15 - 034 - 55 He
63

NERS Jaroslav

Všeruby

368770 1 - 10:42:36 1304.919 m/min 13 - 034 - 949
64

KUŽELÍK Václav

Vřeskovice 24

379350 1 - 10:50:52 1304.206 m/min 12 - 0308 - 329
65

POSPÍŠIL David

Postřekov

351970 1 - 10:30:14 1302.467 m/min 14 - 034 - 481 He
66

VONEŠ TEAM

Postřekov

351240 1 - 10:29:46 1302.014 m/min 15 - 034 - 901
67

VONEŠ TEAM

Postřekov

351240 1 - 10:29:46 1302.014 m/min 14 - 034 - 840
68

KONOPÍK Jiří

Klíčov

364320 1 - 10:39:52 1301.763 m/min 14 - 034 - 121
69

KONOPÍK Jiří

Klíčov

364320 1 - 10:40:26 1299.132 m/min 15 - 034 - 366 He
70

VONEŠ TEAM

Postřekov

351240 1 - 10:30:56 1296.407 m/min 14 - 034 - 883
71

ŠUS Zdeněk

Černčice LN

396470 1 - 11:06:00 1295.654 m/min 13-051-859
72

ŘEZNÍČEK Jiří

Postřekov

351970 1 - 10:31:41 1295.516 m/min 14 - 034 - 418
73

HARTMAN Zdeněk

Černovice CH

361670 1 - 10:39:28 1294.144 m/min 15-016-270 H
74

ČECH Svatopluk

Lenešice LN

390680 1 - 11:02:00 1293.642 m/min 10-051-935
75

KONOPÍK Jiří

Klíčov

364320 1 - 10:41:42 1293.291 m/min 14 - 034 - 183
76

NOŽKA Karel

Tisová

332880 1 - 10:17:37 1292.152 m/min 13 - 030 - 636
77

HARTMAN Zdeněk

Černovice CH

361670 1 - 10:39:57 1291.909 m/min 15-016-290 H
78

KONOPÍK Jiří

Klíčov

364320 1 - 10:42:11 1291.076 m/min 13 - 034 - 434 He
79

KOTĚŠOVEC Josef st.

Stod

368120 1 - 10:45:25 1289.764 m/min 09 - 0328 - 4
80

SVOBODA/JÁRA

Pernink

321570 1 - 10:09:24 1289.374 m/min CZ 15 025 187 H
81

NERS Jaroslav

Všeruby

368770 1 - 10:46:07 1288.88 m/min 14 - 06111 - 304 He
82

VOZÁBAL Jakub

Postřekov

351240 1 - 10:34:00 1281.898 m/min 14 - 034 - 833
83

OPÁLKA Vlastimil

Horšovský Týn

356580 1 - 10:39:01 1277.988 m/min 14 - 0329 - 185
84

HRYZAK Miroslav

283890 1 - 09:43:25 1270.675 m/min CZ 10 022 1056 H
85

PRINCL Rudolf

Horšovský Týn

357920 1 - 10:43:53 1260.8 m/min 11 - 0329 - 798
86

STRNADOVÁ Libuše

Klášterec

349200 1 - 10:39:14 1250.567 m/min 12-016-211 H
87

HANÁK Jaroslav

Mezholezy

373410 1 - 11:00:03 1244.493 m/min 15 - 034 - 737 He
88

PETR Luboš st.

Hostouň

345140 1 - 10:37:37 1243.225 m/min 10 - 0329 - 303
89

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

297970 1 - 10:08:20 1199.879 m/min CZ 12 023 498 H
90

NIČOVSKÝ Jan

hostující

359790 1 - 11:03:52 1184.039 m/min 15 - 032 - 431 He
91

FIALA Miroslav

Kovářská KL

339740 1 - 10:51:29 1165.555 m/min 10-016-136 H
92

VÁCHAL Pavel

Postřekov

351730 1 - 11:03:53 1157.451 m/min 14 - 034 - 800
93

HUTNÍK Ján

Tachov

326150 1 - 10:45:38 1141.849 m/min 14 - 030 - 644 He
94

KRASANOVSKÝ Josef+Hana

Bor u Tachova

339230 1 - 10:57:48 1139.12 m/min 15 - 0343 - 284
95

MOUČEK Jiří

Lisov

363820 1 - 11:29:38 1103.711 m/min 14 - 080 - 263 He
96

ŠVEHLOVÁ Helena

Hostouň

345140 1 - 11:27:07 1055.098 m/min 15 - 0344 - 317 He

 

Pásmo č. 2 (401-500 km)

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

TOUŠEK Josef

Vědomice RD

425250 1 - 10:36:21 1538.809 m/min 12 055 380
2

TOUŠEK Josef

Vědomice RD

425250 1 - 10:36:28 1538.16 m/min 14 055 972
3

ŠKUTHAN Václav

Martiněves LB

417990 1 - 10:33:47 1526.718 m/min 11-049-626
4

BIZOŇ Milan

Podlesí LT

432810 1 - 10:44:15 1522.639 m/min 14 02501 19
5

TOUŠEK Josef

Vědomice RD

425250 1 - 10:40:18 1517.125 m/min 10 055 749
6

ZIMA Daniel

Vlastislav LB

402370 1 - 10:25:33 1515.233 m/min 12-049-654 E
7

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

497340 1 - 11:29:46 1508.157 m/min 14-066-114-H
8

MINARČÍK Drahomír

Krabčice RD

427960 1 - 10:43:48 1507.963 m/min 13-035-1335
9

JELÍNEK Miloslav

Chudoslavice LT

418320 1 - 10:41:30 1486.039 m/min 13 050 125 H
10

JACKEL Otto

Ustí n/L UL

404770 1 - 10:33:05 1482.222 m/min 10 021 10 E
11

TOMÁŠEK Mir. ml.

Šestajovice SL

459420 1 - 11:10:02 1481.841 m/min 11-0114-299
12

FIDRANT Jiří ing.

Pohořany LT

417500 1 - 10:42:00 1480.496 m/min 10 050 650 H
13

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

426010 1 - 10:48:56 1474.423 m/min 13 055 85
14

ing.JELÍNEK Miloslav

Těchobuzice LT

419290 1 - 10:44:54 1471.709 m/min 13 050 470 E
15

KODL-FRENZL

Holubice BU

430830 1 - 10:54:22 1463.583 m/min 14-045-1983 h
16

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

410320 1 - 10:40:38 1462.121 m/min 14-045-1002 he
17

DAVID Václav

Lovosice LT

410650 1 - 10:41:58 1456.378 m/min 11 050 139 H
18

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

491490 1 - 11:38:41 1451.179 m/min 12-066-1932-He
19

ELIÁŠ Luboš

Mělník RD

443620 1 - 11:08:06 1439.857 m/min 11 0109 9
20

DAVID Václav

Lovosice LT

410650 1 - 10:45:17 1439.446 m/min 11 050 1251 H
21

ZIMA Daniel

Vlastislav LB

402370 1 - 10:39:40 1438.749 m/min 15-049-52 E
22

MINARČÍK M.+J.-MCH

Vražkov RD

426010 1 - 10:56:20 1437.604 m/min 09 055 803 E
23

ZDRUBECKY Jiri

Svermov SV

418810 1 - 10:51:29 1436.823 m/min 14-045-140 he
24

IZERA Antonín

Brníkov LB

413000 1 - 10:48:00 1434.028 m/min 14-049-19
25

BARTEJSOVÁ Zuzana

Žižkov

442570 1 - 11:09:28 1430.106 m/min 14-098-21
26

MINARČÍK M.+J.-MCH

Vražkov RD

426010 1 - 10:58:31 1427.089 m/min 13-0109-404
27

TYDLITAT Tomas

Tursko BU

432660 1 - 11:03:45 1424.395 m/min 08-MDPR-29158 h
28

ČERMÁK Václav

Klobuky PE

407490 1 - 10:48:00 1414.896 m/min 13-053-347
29

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

488760 1 - 11:45:47 1413.486 m/min 13-066-1412
30

ROZENBERG Vincenc

Vrutice RD

426570 1 - 11:02:00 1412.483 m/min 14-055-1098
31

HEJDUK Jiri

Svermov SV

418780 1 - 10:59:28 1398.419 m/min 15-045-3659 h
32

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

438800 1 - 11:14:44 1394.196 m/min 14-095-1345
33

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE

454150 1 - 11:25:48 1393.953 m/min 12-035-248
34

GUSTAN Josef

Holany LT

439420 1 - 11:15:36 1392.332 m/min 11 193 871 H
35

KRYCNER V+V

Podbradec LB

411770 1 - 10:55:46 1392.212 m/min 12-049-52
36

ANASTAZOV Ivan

Zásmuky

494500 1 - 11:55:34 1390.738 m/min 14-088-998H
37

JELÍNEK Miroslav

Chabařovice UL

400030 1 - 10:48:00 1388.993 m/min 14-050-1177
38

KINDL Zdenek

N.Straseci NS

402670 1 - 10:50:55 1384.142 m/min 14-045-3871 he
39

KŘÍŽEK Vladimír

Dubany LB

408190 1 - 10:55:00 1383.695 m/min 14-049-426 H
40

ONDRASEK Karel

TU

410320 1 - 10:56:49 1382.402 m/min 11-045-4329 he
41

ROZENBERG Vincenc

Vrutice RD

426570 1 - 11:08:37 1382.2 m/min 14 055 1128
42

PROCHÁZKA Bedřich

Hředle BE

411400 1 - 10:58:00 1380.537 m/min 14-043-1580
43

SKALSKI Kazimierz

Klapy LB

406640 1 - 10:54:38 1380.156 m/min 11-049-518
44

SKALSKI Kazimierz

Klapy LB

406640 1 - 10:54:41 1379.922 m/min 14-049-220
45

KONEČNÝ Richard

Beroun BE

420860 1 - 11:05:00 1379.869 m/min 14-043-1677 E
46

CHABADAJosef +Marcela

Horní PočáplyRD

434180 1 - 11:15:00 1378.349 m/min 10 055 563
47

FISER Miroslav

Cernuc SL

422980 1 - 11:07:34 1375.247 m/min 13-045-3577 h
48

MRKVA Vladimír

Kňovice SE

450930 1 - 11:28:23 1373.182 m/min 12-0112-923
49

STEHLIK Jaroslav

Hostivice LI

430110 1 - 11:14:09 1369.123 m/min 14-092-15 h
50

MICHALEC Petr

Bl. Lhota SE

449580 1 - 11:29:23 1364.914 m/min 15-0112-26
51

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

488760 1 - 11:58:47 1362.271 m/min 13-066-1407
52

PEŠEK Ladislav

Sedlcany SE

454060 1 - 11:33:50 1360.14 m/min 13-0112-113
53

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE

440020 1 - 11:24:22 1356.551 m/min 13-0112-1286 E
54

JRS Team SLÁDEK

Hudlice BE

413280 1 - 11:05:00 1355.016 m/min 13-043-870 E
55

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

438800 1 - 11:24:03 1354.112 m/min 10-095-2851
56

DONDA Tomáš-MCH

Klobuky PE

407490 1 - 11:01:12 1352.888 m/min 10-053-403
57

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE

440020 1 - 11:25:22 1352.382 m/min 12-0112-879
58

SLAVÍK Václav

P-Slivenec BE

438470 1 - 11:24:30 1351.217 m/min 14-032-468
59

KONOPCIK Jan Ing.

Slany-Kvicek SL

414810 1 - 11:07:08 1350.586 m/min 14-045-2811 h
60

BERÁNEK Zdeněk

Chotěšov LB

412110 1 - 11:06:22 1345.153 m/min 11-134-639
61

JRS Team SLÁDEK

Hudlice BE

413280 1 - 11:08:00 1341.818 m/min 13-043-834
62

NADENICEK Bohumil

Praha 6 BU

438100 1 - 11:26:30 1341.807 m/min 10-045-1302 h
63

CHRASTIL Jaroslav

Zásmuky

487670 1 - 12:05:18 1334.985 m/min 13-0317-2
64

ANASTAZOV Ivan

Zásmuky

494500 1 - 12:12:18 1328.23 m/min 14-065-386E
65

BARTEJS Petr

Žižkov

442180 1 - 11:34:15 1322.902 m/min 12-090-50
66

HUSÁK st. & ml.

Vráž BE

423560 1 - 11:20:17 1322.454 m/min 14-043-659
67

BERÁNEK Zdeněk

Chotěšov LB

412110 1 - 11:12:00 1320.865 m/min 10-051-181
68

ČERVENKA Jindřich

Hluboš PB

422750 1 - 11:24:00 1304.784 m/min 14-084-1209 E
69

VŠETEČKA všetečkova

Zvírotice PB

443530 1 - 11:40:00 1304.5 m/min 12-030-348
70

VŠETEČKA všetečkova

Zvírotice PB

443530 1 - 11:40:34 1302.329 m/min 13-084-121
71

ŠOBÍŠEK Václav

Lipka SE

458510 1 - 11:52:54 1299.263 m/min 13-0112-2914
72

Kracek Jaroslav

Bystřice

494840 1 - 12:20:55 1299.077 m/min 10-0131-603 e
73

PRŮŠA Josef

Vráž BE

423710 1 - 11:28:00 1291.799 m/min 14-043-1418 E
74

RICZO Josef

Vetla RD

426460 1 - 11:30:39 1289.763 m/min 09 055 394
75

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

414180 1 - 11:21:11 1289.544 m/min 13-043-1486
76

VŠETEČKA všetečkova

Zvírotice PB

443530 1 - 11:44:58 1285.718 m/min 13-084-11
77

BARTEJSOVÁ Zuzana

Žižkov

442570 1 - 11:45:42 1280.214 m/min 13-098-429
78

HUSÁK st. & ml.

Vráž BE

423560 1 - 11:31:19 1278.414 m/min 14-043-625
79

VŠETEČKA všetečkova

Zvírotice PB

443530 1 - 11:48:11 1273.84 m/min 12-084-790
80

KRAIF Václav

Lovčice SE

460350 1 - 12:02:12 1270.983 m/min 15-0316-172
81

VŠETEČKA všetečkova

Zvírotice PB

443530 1 - 11:50:44 1264.579 m/min 13-084-1625
82

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

488760 1 - 12:29:11 1255.861 m/min 14-066-2152
83

OPIČKA ING. Lubomír

Votice SE

469250 1 - 12:13:48 1255.35 m/min 13-0112-526 E
84

FUKA Jaroslav

Hostující SE

466570 1 - 12:11:43 1255.176 m/min 13-0127-657 E
85

BARTEJSOVÁ Zuzana

Žižkov

442570 1 - 11:52:40 1254.924 m/min 12-098-230 He
86

VŠETEČKA všetečkova

Zvírotice PB

443530 1 - 11:53:52 1253.382 m/min 13-084-173
87

VŠETEČKA všetečkova

Zvírotice PB

443530 1 - 11:56:45 1243.252 m/min 11-0112-2620 E
88

BARTEJS Petr

Žižkov

442180 1 - 11:55:47 1242.835 m/min 14-098-792
89

BARTEJS Petr

Žižkov

442180 1 - 11:56:30 1240.337 m/min 13-090-461
90

HUSÁK st. & ml.

Vráž BE

423560 1 - 11:41:35 1239.99 m/min 12-043-313
91

ŠIMON Zdeněk

Hradištko SE

444960 1 - 11:59:15 1238.58 m/min 14-0112-2271
92

PAVELKA Vladimír

Kounice PE

472080 1 - 12:25:14 1225.439 m/min 15-070-807E
93

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

488760 1 - 12:39:51 1222.358 m/min 11-066-463
94

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

488760 1 - 12:39:54 1222.206 m/min 13-066-1432
95

VALTA Josef

Lazec PB

421010 1 - 11:45:00 1220.319 m/min 14-084-306 E
96

HRUDKA Václav

Blatná

431910 1 - 11:57:26 1208.365 m/min 14-0117-434
97

SVOBODA Pavel

Hradištko SE

446180 1 - 12:13:08 1195.766 m/min 14-0112-1983 E
98

KOTAS Vladimír

Beroun BE

419530 1 - 11:57:22 1173.948 m/min 14-043-952 E
99

ZASPAL Antonin

Nižbor BE

414240 1 - 12:06:06 1131.494 m/min 11-043-1218
100

STAHL Lad.JUDr.

Beroun BE

419900 1 - 12:11:41 1129.725 m/min 13-0173-733 E

 

Pásmo č. 3 (nad 500 km)

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

ŠKOLNÍK Josef

Voděrady

561270 1 - 12:08:28 1523.259 m/min 14.0338.425
2

Švorc Josef

Kohoutov

540980 1 - 11:56:51 1515.987 m/min NENAHLÁŠEN
3

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:17:14 1482.928 m/min CZ 14-072-312 H
4

KUŽEL Antonín

Slavonice

541820 1 - 12:06:45 1477.355 m/min 13-0301-684 h
5

KOLOUCH Zdeněk

Česká Bělá

538640 1 - 12:06:16 1470.622 m/min 11-0330-322 He
6

Horáček J.+ J.

Skřivany

514160 1 - 11:51:02 1464.704 m/min 12 -0134-18 e
7

POKORNÝ Jan

Čistá

582780 1 - 12:37:57 1464.455 m/min 12-061-1054 H
8

NĚMEC Jaroslav

Kutná Hora

511030 1 - 11:53:11 1446.926 m/min 12-077-269-He
9

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

509040 1 - 11:52:43 1443.198 m/min 11-066-1815-H
10

PEVNÝ Josef

Mor. Budějovice

570750 1 - 12:35:57 1441.47 m/min 13-0300-66
11

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:28:22 1440.417 m/min 13-0234-90 H
12

KAPLAN Ing. Jan

Holice

552710 1 - 12:23:45 1440.287 m/min 13 062 582 He
13

KAPLAN Ing. Jan

Holice

552710 1 - 12:24:00 1439.349 m/min 13 0400 3472 He
14

KAPLAN Ing. Jan

Holice

552710 1 - 12:24:39 1436.917 m/min 13 062 615 He
15

RODROVÁ Eva Bc.

Hořice

523690 1 - 12:04:40 1436.079 m/min 11-01298-325 h
16

MALEC Vratislav

Kutná Hora

507920 1 - 11:54:11 1434.06 m/min 11-066-314-H
17

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:30:40 1431.937 m/min 11-072-59 He
18

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:30:50 1431.326 m/min 14-072-306 He
19

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:30:52 1431.204 m/min 13-072-238 H
20

MAŠÍN Ing. Zdeněk

Chrast

552530 1 - 12:26:13 1430.622 m/min 03-063-513
21

ZADRAŽIL Martin Bc.

Stonařov

546330 1 - 12:22:28 1428.438 m/min 12-0294-1233
22

ZADRAŽIL Martin Bc.

Stonařov

546330 1 - 12:22:33 1428.127 m/min 12-0294-1266
23

KVASNICA Tomáš

Čistá

590010 1 - 12:54:55 1421.996 m/min He 12-074-1047
24

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:33:35 1421.325 m/min 14-072-309 H
25

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:34:06 1419.462 m/min 13-072-212 H
26

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

509040 1 - 11:58:37 1419.454 m/min 13-066-1045-H
27

FIKAROVÁ Ludmila

Borová

535260 1 - 12:17:28 1418.032 m/min 13-0299-106 e
28

MALEC Vratislav

Kutná Hora

507920 1 - 11:58:41 1416.068 m/min 10-066-186-H
29

MRAČNO Zdeněk

Kutná Hora

518500 1 - 12:06:37 1414.284 m/min 10-066-1076-H
30

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

503210 1 - 11:56:05 1413.18 m/min 13-066-442-H
31

Pour Josef

Jicin

510260 1 - 12:01:09 1412.876 m/min 13-0131-1845 e
32

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:36:01 1412.592 m/min 12-072-178 He
33

Šafranko Jiří

Třebechovice

547420 1 - 12:27:32 1412.575 m/min 13-0137-365 h
34

RUDALSCY Syl.+Mar.

Boboszov Host

601520 1 - 13:07:43 1406.352 m/min PL.12.0224.8515
35

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:38:38 1403.32 m/min 12-060-2305 He
36

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:38:42 1403.085 m/min 12-072-192 He
37

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:38:47 1402.792 m/min 13-072-241 He
38

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:38:48 1402.733 m/min 13-060-3812 H
39

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

598910 1 - 13:07:00 1402.6 m/min 12-060-2709 He
40

Mrkvička Milan

Honyle

525470 1 - 12:15:18 1400.133 m/min 2013-0315-545-H
41

FRANC Pavel

Kutná Hora

504410 1 - 12:00:36 1398.808 m/min 13-066-1557-He
42

Marek Petr

Nepolisy

513220 1 - 12:07:05 1398.102 m/min 12-0134-871 h
43

ŠVANCAR Štefan

Staré Ždánice

529840 1 - 12:19:26 1396.398 m/min 12-0315-234 H
44

Batka Vladimír

Lisičky

508270 1 - 12:04:00 1396.346 m/min 12-0134-1010 h
45

JETMAR Zdeněk

Litomyšl

577910 1 - 12:54:05 1395.637 m/min 12-077-1472
46

Zima Milan

Sloupno

514500 1 - 12:08:40 1395.57 m/min 10-0113-73 e
47

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:41:01 1394.979 m/min 13-072-247 H
48

Janků Zdeněk

Česká Skalice

550400 1 - 12:34:56 1393.653 m/min 12-0132-3912 H
49

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

571000 1 - 12:49:55 1392.966 m/min 12-077-137 H
50

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

541800 1 - 12:29:22 1391.49 m/min 13-0294-832 h
51

Forman Milan

Sloupno

514340 1 - 12:09:42 1391.236 m/min 14-0113-208 e
52

STOFANAKOVA A + A HOST

Brezhrad

518680 1 - 12:12:56 1390.812 m/min 2013-0128-15-H
53

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

556350 1 - 12:40:03 1390.701 m/min 10-0294-1062
54

ČÁSTKA Zdeněk

Březhrad

536120 1 - 12:26:29 1387.175 m/min 13-0128-324
55

HOLUB Erich

Pardubice

539290 1 - 12:29:00 1386.35 m/min 12-09-34 He
56

Pospíšil Miroslav

Hořice

519630 1 - 12:15:00 1385.68 m/min 12-0129-239 e
57

PILÁTOVÁ Michaela

Zašovice

556240 1 - 12:41:53 1384.083 m/min 11-0322-205 he
58

Futera + Hála

Skřivany

514780 1 - 12:12:00 1383.817 m/min 13-0134-517 e
59

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:44:25 1383.252 m/min 13-072-248 He
60

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:44:25 1383.252 m/min 14-030-742 H
61

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

598910 1 - 13:13:00 1383.164 m/min 12-060-3330
62

BŘÍZA Team

Pardubice

537960 1 - 12:29:00 1382.931 m/min 12-0241-303
63

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:44:32 1382.853 m/min 14-072-342 He
64

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:44:39 1382.454 m/min 13-060-3930 He
65

Beneš Jaroslav

Prasek

518190 1 - 12:15:05 1381.533 m/min 13-0134-894 h
66

FILIPI TEAM

Proseč

559410 1 - 12:44:58 1381.373 m/min 14-072-935 H
67

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

530420 1 - 12:24:02 1381.182 m/min 10-0135-401 H
68

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

593310 1 - 13:10:02 1379.684 m/min 13-074-2538
69

BAREŠ, Ing. Ladislav

Čáslav

516160 1 - 12:14:30 1378.264 m/min 13-073-25 H
70

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

539150 1 - 12:31:51 1375.909 m/min 11-0135-514 H
71

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

571000 1 - 12:55:00 1375.904 m/min
72

CECH Vlastimil

Dačice

544110 1 - 12:35:28 1375.868 m/min 12-04-376
73

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

530420 1 - 12:25:49 1374.798 m/min 12-0135-251 H
74

Šimůnek Roman

Hlušice

507220 1 - 12:09:23 1373.153 m/min 12-0134-796 h
75

ZADRAŽIL Martin Bc.

Stonařov

546330 1 - 12:37:59 1372.746 m/min 11-0294-1156
76

CHYNORANSKÝ Jozef

Peč

541770 1 - 12:34:50 1372.149 m/min 10-04-524
77

PTÁČEK Miroslav

Kutná Hora

505790 1 - 12:08:47 1371.51 m/min 13-066-210-H
78

Ringel Pavel

Puchlovice

524750 1 - 12:22:58 1370.224 m/min 2015-0315-21-E
79

KINC Jiří

Česká Třebová

588200 1 - 13:10:15 1367.112 m/min 09-060-474
80

KINC Jiří

Česká Třebová

588200 1 - 13:10:19 1366.9 m/min 11-060-1110
81

SODOMKA Bohumír

Svitkov

536270 1 - 12:33:00 1364.555 m/min 14-075-603 H
82

GLOCAR Jaromír

Česká Třebová

605990 1 - 13:24:27 1363.46 m/min 14-060-909 He
83

PTÁČEK Miroslav

Kutná Hora

505790 1 - 12:11:08 1362.826 m/min 13-066-206-H
84

VESELÝ Luboš ml.

Dešná

555960 1 - 12:48:00 1362.647 m/min 12-0300-120
85

Janků Petr

Svinišťany

546880 1 - 12:41:57 1360.567 m/min 14-0137-88 H
86

Pastyřík Jiří, Ing.

Robousy

503030 1 - 12:09:52 1360.031 m/min 13-0131-1447 e
87

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

550240 1 - 12:45:00 1358.617 m/min 14-063-32 H
88

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

550240 1 - 12:45:00 1358.617 m/min 14-063-55 He
89

Hillebrand Vilém

Smidary

512370 1 - 12:17:13 1358.291 m/min 09-0134-1244 e
90

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

556350 1 - 12:49:37 1358.221 m/min 12-0294-560
91

LÉBL Jar.+Tom.

Česká Bělá

541970 1 - 12:39:15 1357.47 m/min 12-0330-324
92

KOLOUCH Zdeněk

Česká Bělá

538640 1 - 12:37:11 1356.15 m/min 12-0330-418
93

KRATOCHVÍL Petr

Rybná

578640 1 - 13:07:19 1354.125 m/min 13.076.546
94

MUSIL Ivan

Polná

549510 1 - 12:45:49 1354.084 m/min CZ-11-0298-38
95

Moravec František

Hořice

527480 1 - 12:30:00 1352.513 m/min 13-0129-492 e
96

POKORNÝ Jan

Čistá

582780 1 - 13:11:16 1351.322 m/min He 13-061-2681
97

Machek Jiří

Hořice

529360 1 - 12:32:00 1350.408 m/min 11-0137-2151 e
98

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

571000 1 - 13:03:00 1349.882 m/min
99

ŠVANCAR Štefan

Staré Ždánice

529840 1 - 12:32:34 1349.682 m/min 14-0315-641 H
100

FLESAR Rostislav

Luka n.Jihlavou

551090 1 - 12:48:21 1349.553 m/min 14-0294-1398
101

Raich Jan

Librantice

547130 1 - 12:45:54 1347.943 m/min 07-0137-362 h
102

FIKAROVÁ Ludmila

Borová

535260 1 - 12:37:10 1347.696 m/min 14-0299-394
103

VOJTĚCH Miroslav

Staré Ždánice

532580 1 - 12:35:45 1345.749 m/min 12-0315-255 H
104

KOVÁŘ Jaromír

Litomyšl

582450 1 - 13:12:51 1345.616 m/min 11-060-605 H
105

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

550240 1 - 12:49:00 1345.33 m/min 14-063-45 He
106

LÉBL Jar.+Tom.

Česká Bělá

541970 1 - 12:42:58 1344.95 m/min 11-0330-249 e
107

KOLOUCH Zdeněk

Česká Bělá

538640 1 - 12:41:06 1342.907 m/min 13-0330-58
108

CACH Josef sen.

Polička

579320 1 - 13:11:45 1341.795 m/min 12-0325-1443
109

KOLOUCH Zdeněk

Česká Bělá

538640 1 - 12:41:35 1341.291 m/min 12-0330-439
110

RUDALSCY Syl.+Mar.

Boboszov Host

601520 1 - 13:29:27 1338.347 m/min CZ 14-0327-356
111

Hryzlík Václav

Újezd

541990 1 - 12:45:35 1336.322 m/min 12-0137-312 h
112

ŠTĚPÁNEK Zdeněk

Rybná

578080 1 - 13:12:36 1336.292 m/min 13.076.129
113

ŘEBÍČEK Zdeněk

Březhrad

536170 1 - 12:41:29 1335.473 m/min 13-0128-1216 H
114

Poddaný Miroslav

Sloupno

514760 1 - 12:26:07 1333.172 m/min 07-0113-629 h
115

DOHNAL František

Třešť

538160 1 - 12:44:00 1332.079 m/min 12-0301-491
116

Vikovi Team

Červ.Kostelec

553420 1 - 12:55:32 1331.831 m/min 14.0132.715 he
117

KVASNICA Tomáš

Čistá

590010 1 - 13:23:49 1329.4 m/min DV 13-05248-258 H
118

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

550240 1 - 12:54:00 1329.082 m/min 14-063-7 He
119

SEDLÁK Jiří

Chrast

543560 1 - 12:49:00 1328.998 m/min 11-063-605
120

PILAŘ TEAM

Proseč

552380 1 - 12:55:42 1328.795 m/min UKR 12-2258599 H
121

DUBEC Jiří

Pardubice

540400 1 - 12:46:46 1328.526 m/min 09-069-441 H
122

POKORNÝ Jan

Čistá

582780 1 - 13:18:54 1327.82 m/min He 12-061-1065
123

PUCHNER Jiří

Krnčice

569670 1 - 13:09:37 1325.996 m/min 13-0300-154
124

KOLOUCH Zdeněk

Česká Bělá

538640 1 - 12:46:34 1324.85 m/min 12-0330-401
125

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

571000 1 - 13:11:00 1324.826 m/min 13-077-235
126

KÁPIČKA Jan

Čáslav

530000 1 - 12:40:24 1323.676 m/min 13-059-2370 H
127

KVASNICA Tomáš

Čistá

590010 1 - 13:26:50 1320.425 m/min 14-074-328 He
128

CHLUBNA Josef

Jihlava

541080 1 - 12:50:05 1319.439 m/min 13-0294-209 he
129

ŠKOLNÍK Josef

Voděrady

561270 1 - 13:06:02 1317.432 m/min 11.076.822 He
130

FIKAROVÁ Ludmila

Borová

535260 1 - 12:46:28 1316.861 m/min 10-0299-145
131

PILAŘ TEAM

Proseč

552380 1 - 13:02:15 1308.182 m/min 12-072-98 He
132

HALAMKA M+M+M

Proseč

561780 1 - 13:09:31 1307.935 m/min 13-072-156 H
133

ANDRŠ Vladimír

Dobruška

559700 1 - 13:07:58 1307.812 m/min 12.0137.1857
134

STRAŠIL Jaroslav

Borová

550000 1 - 13:00:59 1306.465 m/min 14-0299-478
135

FIKAROVÁ Ludmila

Borová

535260 1 - 12:50:21 1304.399 m/min 13-0299-173e
136

ZADROBÍLEK Josef

Staré Ždánice

534200 1 - 12:51:03 1299.599 m/min 13-0135-547
137

SALAVA Jiří

Uherčice

563780 1 - 13:13:55 1299.282 m/min 14-0339-201
138

BERKOVEC Pavel

Slavonice

541550 1 - 12:56:54 1298.993 m/min 11-04-71
139

PTÁČEK, Bc. Miroslav

Kutná Hora

505700 1 - 12:29:50 1297.221 m/min 15-066-1448-H
140

ZOBAČ Jaromír

Čistá

591940 1 - 13:36:30 1296.692 m/min 14-074-191 H
141

ŠVANCAR Štefan

Staré Ždánice

529840 1 - 12:48:54 1295.769 m/min 12-0315-223 H
142

HAVRÁNEK Jos.+ Petr

Přelouč

522840 1 - 12:44:00 1294.158 m/min 11-073-499 He
143

Spejchal Jiří

Městec Králové

500970 1 - 12:29:00 1287.841 m/min 11--0134-1394 e
144

FIKAROVÁ Ludmila

Borová

535260 1 - 12:56:03 1286.528 m/min 10-0299-131
145

MURÁRIK Emil

Čáslav

515420 1 - 12:41:37 1283.363 m/min 10-059-596 H
146

NETUŠIL Josef

Holice

552440 1 - 13:11:00 1281.763 m/min 11-062-449
147

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

540050 1 - 13:01:46 1280.447 m/min 14-0294-882 he
148

VARGA Josef

Pardubice

543750 1 - 13:05:00 1279.412 m/min He 13-069-944
149

LEBEDOVI V+J

Čáslav

528050 1 - 12:56:38 1267.421 m/min 14-059-403 H
150

STRAŠIL Jaroslav

Borová

550000 1 - 13:14:27 1265.968 m/min 11-0299-331 e
151

VLACH Josef

Holice

550030 1 - 13:14:41 1265.358 m/min 12-062-70 H
152

DUBEC Milan

Svitkov

534920 1 - 13:05:28 1257.255 m/min He 13-075-602
153

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

550240 1 - 13:18:33 1254.68 m/min 14-063-92
154

RUDALSCY Syl.+Mar.

Boboszov Host

601520 1 - 14:00:03 1253.036 m/min CZ 13-0235-1189
155

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

571000 1 - 13:36:00 1252.193 m/min 13-077-214
156

SLÁDEK Oto Ing.

Pardubice

540730 1 - 13:12:30 1250.243 m/min He 13-063-1551
157

LÉBL Jar.+Tom.

Česká Bělá

541970 1 - 13:14:01 1248.731 m/min 13-0330-477 e
158

VÁVRA Miloslav

Čáslav

526270 1 - 13:02:02 1246.987 m/min 14-059-524 H
159

DRÁBEK Drahoslav

Přelouč

523260 1 - 13:00:47 1243.538 m/min 11-063-1540 H
160

HALAMA Marian

Čáslav

521020 1 - 12:59:07 1243.138 m/min 12-059-1725 H
161

KOŘENKOVÁ Lenka

Polná

543090 1 - 13:20:57 1231.636 m/min CZ-12-0298-64 E
162

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

503210 1 - 12:48:43 1231.195 m/min 13-066-471
163

MALEC Vratislav

Kutná Hora

507920 1 - 12:55:55 1221.206 m/min 13-066-509-H
164

MALEC Vratislav

Kutná Hora

507920 1 - 12:56:24 1219.789 m/min 13-066-550-H
165

HOLUB Erich

Pardubice

539290 1 - 13:33:00 1190.486 m/min 13-069-526 H
166

KLOFANDA Miloslav

Čistá

593750 1 - 14:20:00 1187.5 m/min 13-074-2125
167

KALENDA +VOLF

Borová

546460 1 - 13:41:58 1182.899 m/min 14-0299-306
168

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

571000 1 - 14:08:00 1170.082 m/min 14-077-320
169

DRÁBEK Drahoslav

Přelouč

523260 1 - 13:48:13 1117.56 m/min 10-063-1182
170

JACKULÁK Josef

Přelouč

529610 1 - 14:23:49 1051.196 m/min 13-073-749 H
171

JACKULÁK Josef

Přelouč

529610 1 - 14:30:44 1036.96 m/min 13-073-718 He
172

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

540610 1 - 14:42:34 1034.528 m/min He 14-069-1074

 

Celkové ocenění ZZ
1.-3. místo pohár

Pásmo č. 1 (do 400 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 2 (401-500 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 3 (nad 500 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2017 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv