On-line výsledky
Závod Oostende - Knokke
- Memoriál Vladimíra Kolaříka - odstartován
Start 16.7.2016 - 07:00:00

Počasí na startu: zataženo, JZ vítr

 

Na startu 2456 holubů!

Oficiální výsledky

Celkové zde...
Pásmo č. 1 zde...
Pásmo č. 2 zde...
Pásmo č. 3 zde...

Výsledky dle OS CHPH

České Budějovice

+ Tábor

zde...

Český západ

zde...

Domažlice

+ Karlovy Vary

zde...

Horácko

+ Podoubraví

zde...

Chomutov

zde...

Lidice

+ Středočeské

zde...

Louny

zde...

Náchod

zde...

Pardubice

zde...

Polabí

zde...

Praha

zde...

Prácheň

zde...

Sever

zde...

Východočeský

zde...

Počty nasazených holubů dle OS CHPH:
Horácko: 87ks | Náchod: 58ks
Pardubice: 180ks | Východočeský: 115ks
Podoubraví: 129ks | Sever: 184ks
Polabí: 148ks | Praha: 169ks
Tábor: 166ks | České Budějovice: 86ks
Prácheň: 171ks | Český západ: 199ks
Domažlice: 91ks | Karlovy Vary: 191ks
Chomutov: 59ks | Lidice: 109ks
Středočeské: 141ks | Louny: 158ks

Videozáznam přepravy (OS CHPH Pardubice) a startu...

Podklady úspěšných holubů zasílejte na e-mail filipiteam@seznam.cz. Děkuji!

1. cena - Pásmo č. 1 (do 780 km)

CZ 13-035-395 He - HNOJSKÝ Vlastislav (Přeštice) 735 km - 1 - 15:36:29 - 1423.976 m/min

 

2. cena - Pásmo č. 1 (do 780 km)

CZ 12-027-683 H - MISKO Petr (Luby) 650 km - 1 - 14:40:39 - 1412.005 m/min

 
 

3. cena - Pásmo č. 1 (do 780 km)

CZ 13-032-48 H - ČERNÝ Milan (Blatná) 757 km - 1 - 16:08:49 - 1380.880 m/min

 
 

1. cena - Pásmo č. 2 (781-840 km)

CZ 14-017-228 He - BRZOBOHATY Ladislav (Liberec) 809 km - 1 - 16:54:20 - 1362.081 m/min

 

 

2. cena - Pásmo č. 2 (781-840 km)

CZ 14-0321-555 H - HAHNEL Rudolf (Staré Křečany) 787 km - 1 - 16:48:45 - 1337.902 m/min

 
 

3. cena - Pásmo č. 2 (781-840 km)

CZ 14-0311-986 He - VÍTOVEC P+M (Velice) 821 km - 1 - 17:20:22 - 1324.539 m/min

 
 

1. cena - Pásmo č. 3 (nad 840 km)

CZ 12-0299-653 He - STRAŠIL Jaroslav (Borová) 904 km - 1 - 18:00:42 - 1368.564 m/min

 
 

2. cena - Pásmo č. 3 (nad 840 km)

CZ 11-04-106 H - KUŽEL Antonín (Slavonice) 896 km - 1 - 18:22:11 - 1313.635 m/min

 
 

3. cena - Pásmo č. 3 (nad 840 km)

CZ 11-072-59 He - FILIPI TEAM (Proseč) 912 km - 1 - 18:36:54 - 1309.370 m/min

foto z kontroly...

Souřadnice startu: 51°19'2'' - 3°17'44''

Startovní komise: Jan Filipi, Vítězslav Truksa a Pavel Lundák
Propozice ZZ ČS CHPH zde...

Celkové výsledky ZZ

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

MISKO Petr

Luby

650440 1 - 14:40:39 1412.005 m/min CZ 12 027 683 H
2

ČERNÝ Milan

Blatná

757850 1 - 16:08:49 1380.88 m/min 13-032-48
3

ČERNÝ Milan

Blatná

757850 1 - 16:08:51 1380.796 m/min 14-0117-68 E
4

STRAŠIL Jaroslav

Havl. Borová

904210 1 - 18:00:42 1368.564 m/min 12-0299-653 He
5

BRZOBOHATY Ladislav

Liberec

809530 1 - 16:54:20 1362.081 m/min CZ-017-228 He
6

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 16:48:45 1337.902 m/min CZ-14-0321-555
7

SOUKUP Miloslav

Blatná

771240 1 - 16:41:21 1326.636 m/min 12-0119-704E
8

LAVKO Michal

Liberec

823750 1 - 17:24:34 1318.914 m/min 12-020-902 H
9

KUŽEL Antonín

Dačice

896140 1 - 18:22:11 1313.635 m/min 11-04-106 H
10

FILIPI TEAM

Proseč

912500 1 - 18:36:54 1309.37 m/min 11-072-59 He
11

KONOPÍK Jiří

Postřekov

717580 1 - 16:09:15 1306.472 m/min 15 - 034 - 449 He
12

KONOPÍK Jiří

Postřekov

717580 1 - 16:10:58 1302.402 m/min 15 - 034 - 347 H
13

REITERMAN Jar. ml.

Jihlava

911040 1 - 18:39:37 1302.199 m/min 09-0294-926 H
14

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 15:46:44 1299.386 m/min CZ 14 025 862 H
15

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 15:47:35 1297.293 m/min CZ 13 025 701 H
16

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 15:47:37 1297.211 m/min CZ 12 025 91H
17

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 17:09:21 1292.673 m/min CZ-12-0321-57
18

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 16:19:06 1290.86 m/min DV - 13 - 08389 - 2392 H
19

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 16:19:08 1290.783 m/min DV - 14 - 6111 - 317 He
20

KALOUSEK Jindrich

Libus

805980 1 - 17:27:00 1285.455 m/min 11 0111 726
21

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 15:52:48 1284.591 m/min CZ14 025 822 H
22

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 15:53:41 1282.465 m/min CZ 14 025 863 H
23

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 15:53:42 1282.425 m/min CZ 14 025 821 HE
24

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto 2.

923840 1 - 19:01:05 1281.183 m/min 13-077-277 H
25

LÍSKOVEC Jiri

Jindř. Hradec

853630 1 - 18:06:32 1280.701 m/min 12-05-827H
26

FÜRST Václav

CHeznovice

756850 1 - 16:51:35 1279.363 m/min 13-044-852e
27

BALÁŽ Jan

Karlovy Vary

675810 1 - 15:48:44 1278.168 m/min DV 11 06687 407 H
28

BUCHCAR Roman

Repec

822460 1 - 17:45:26 1274.276 m/min 11-0127-250 h
29

ŘECHTÁČEK Josef

CHeznovice

764310 1 - 17:00:19 1273.178 m/min 11-079-723
30

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 17:10:24 1272.297 m/min CZ-13-013-59 H
31

ŠMÍDOVÁ Květa

CHeznovice

755410 1 - 16:55:45 1267.998 m/min 13-044-213e
32

ČERYCH Jaroslav

Velká Bukovina

778580 1 - 17:15:14 1265.504 m/min CZ-13-013-607 H
33

DVOŘÁK Jiří

Všetaty VŠ

802360 1 - 17:34:48 1263.957 m/min CZ-12-0116-390 H MP
34

NOVOTNY Milan

Liberec

809700 1 - 17:41:37 1261.968 m/min cz-13-017-1540 E
35

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 17:53:22 1259.982 m/min 13-0127-117 h
36

NOVOTNY Milan

Liberec

809700 1 - 17:43:57 1257.396 m/min cz-12-017-266 H
37

KOSTKA Kamil

Libus

799530 1 - 17:36:42 1255.741 m/min 13 0111 267
38

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 17:47:00 1252.025 m/min 11-0311-947H
39

BUCHCAR Roman

Repec

822460 1 - 17:57:47 1250.351 m/min 11-0127-1374 he
40

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 16:37:24 1249.948 m/min DV 14 - 06111 - 318 He
41

MORAVEC Frantisek

Humpolec

876800 1 - 18:41:34 1249.774 m/min 11-0105-206 h
42

PASSAUER Milan

Louny

745270 1 - 16:57:30 1247.314 m/min 12-051-789
43

NOVAK Josef

Mesice

844000 1 - 18:17:44 1245.328 m/min 11-0127-101 h
44

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

796120 1 - 17:39:22 1245.17 m/min 10-0122-1353H
45

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 15:44:35 1244.759 m/min DV 12 02005 1112 H
46

MORAVEC Frantisek

Humpolec

876800 1 - 18:45:14 1243.276 m/min 13-0105-373 h
47

PEVNÝ Josef

Mor.Budějovice

925390 1 - 19:24:36 1242.802 m/min 12-0244-144 H
48

KULÍK Přemysl

Michle

802240 1 - 17:45:46 1242.306 m/min 13 0111 344
49

NERSOVÁ Barbora

Postřekov

721720 1 - 16:41:18 1241.562 m/min 14 - 034 - 981 He
50

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 1 - 16:59:45 1239.917 m/min 12-085-316
51

BARTOŠ Miroslav

Bakov n/J BA

825590 1 - 18:08:00 1235.913 m/min CZ-12-0804-89 H MK
52

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 16:44:30 1234.765 m/min DV 12 - 05294 - 1124 He
53

KOTEK Martin

Liberec

807920 1 - 17:54:44 1233.968 m/min cz-14-017-1077 E
54

HRUDKA Václav

Blatná

786600 1 - 17:38:56 1231.114 m/min 12-0117-209
55

Šůs Vladimír

As

652350 1 - 15:50:30 1229.689 m/min CZ 11 023 11 H
56

TEAM KOLÁŘ M+M

As

652410 1 - 15:52:48 1224.493 m/min CZ 12 023 498 H
57

BUKOVSKÝ Aleš

Plzeň

733290 1 - 16:59:00 1224.19 m/min 11-083-398
58

LUKÁŠ Václav

Beroun

768470 1 - 17:28:57 1221.83 m/min 13-043-1866
59

NOVÁK Zdeněk

Brandys n/L.

810480 1 - 18:04:00 1220.602 m/min 11 0100 155
60

BALÁŽ Jan

Karlovy Vary

675810 1 - 16:14:09 1219.543 m/min CZ 13 025 303 HE
61

FILIPI TEAM

Proseč

912500 1 - 19:28:24 1219.268 m/min 11-072-73 He
62

BUKOVSKÝ Aleš

Plzeň

733290 1 - 17:02:00 1218.09 m/min 13-083-177
63

KOTEK Martin

Liberec

807920 1 - 18:03:59 1216.778 m/min cz-12-051-128 E
64

PECHA Oldrich

Mesice

832410 1 - 18:24:30 1216.085 m/min 12-0302-1276 h
65

BALÁŽ Jan

Karlovy Vary

675810 1 - 16:16:30 1214.394 m/min CZ 12 025 280 H
66

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 18:18:05 1214.054 m/min 14-0127-371 he
67

LUKÁŠ Václav

Beroun

768470 1 - 17:33:16 1213.501 m/min 11-043-5674
68

FILIPČÍK Miroslav

Luby

648260 1 - 15:54:40 1212.456 m/min CZ 14 027 842 H
69

NOVÁK Pavel

Všetaty VŠ

787260 1 - 17:49:29 1212.133 m/min CZ-09-055-732 H MP
70

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 1 - 19:08:27 1210.845 m/min 13-0135-384 H
71

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 1 - 20:01:41 1210.324 m/min 12-074-1654 H
72

VONÁŠEK Josef

Blatná

774130 1 - 17:40:00 1209.578 m/min 11-0117-421 E
73

RINGEL Pavel

Puchlovice

875880 1 - 19:04:34 1208.833 m/min 13-0315-410-he
74

ČERNÝ Milan

Blatná

757850 1 - 17:27:39 1207.44 m/min 12-0400-1797 E
75

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 16:49:48 1207.409 m/min 10-081-442
76

ECHTNER Ant. a Rad

Kamenný Újezd

712000 1 - 16:51:08 1204.466 m/min 13-025-156e
77

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 17:53:59 1204.45 m/min CZ-12-0321-49
78

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 16:02:09 1204.427 m/min CZ 14 023 1057 H
79

KOVAČIK Štefan

Luby

661640 1 - 16:09:52 1203.274 m/min CZ 10 026 501 H
80

MAREK Petr

Nový Bydžov

864470 1 - 18:58:47 1202.685 m/min 13-0134-1033 h
81

SMEJKAL Jiří

Jihlava

894670 1 - 19:23:57 1202.594 m/min 12-0400-1267 H
82

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

947960 1 - 20:09:00 1201.47 m/min 13-074-2036
83

REITERMAN Jar. ml.

Jihlava

911040 1 - 19:39:17 1199.868 m/min 12-0294-589 H
84

BOHÁČ Václav

Horažďovice

777260 1 - 17:48:00 1199.475 m/min 13-0119-141E
85

KOTEK Martin

Liberec

807920 1 - 18:14:27 1197.895 m/min cz-12-017-718 E
86

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 16:48:40 1197.826 m/min 13 - 034 - 74 H
87

MARSIK Zdenek

Humpolec

874190 1 - 19:09:59 1197.548 m/min 14-0342-273 he
88

HRUDKA Václav

Blatná

786600 1 - 17:57:51 1195.713 m/min 14-0117-438
89

CURDA Josef

Cernovice

851280 1 - 18:52:00 1195.618 m/min 11-0118-318 h
90

VACEK Josef

Cheb

650520 1 - 16:04:51 1193.943 m/min CZ 11 023 602 HE
91

SODOMKA Bohumír

Svítkov

887380 1 - 19:24:00 1192.715 m/min 12-0128-862 He
92

FILIPI TEAM

Proseč

912500 1 - 19:45:59 1191.279 m/min 15-072-461 He
93

KOUBA František

Strakonice

792200 1 - 18:05:05 1191.129 m/min 11-0125-1526E
94

HOREJSI Jiri

Repec

823650 1 - 18:31:58 1190.303 m/min 14-0127-172 h
95

TOUŠEK Josef

Roudnice n/L

775380 1 - 17:51:44 1189.72 m/min 12-055-349
96

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 18:32:10 1189.352 m/min 14-0127-362 h
97

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

856920 1 - 19:00:30 1189.341 m/min 12-066-2163-He
98

KRATOCHVÍL Petr

Vamberk

929580 1 - 20:02:16 1188.316 m/min 14-076-697
99

FUKA Jaroslav

Repec

821250 1 - 18:34:49 1181.966 m/min 14-0127-287 he
100

Pastyřík Jiří, Ing.

Jičín

852000 1 - 19:01:38 1180.655 m/min 12-0131--156 h
101

HILLEBRAND Vilém

Nový Bydžov

862750 1 - 19:10:45 1180.636 m/min 08-0134-1 h
102

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 1 - 19:27:36 1179.829 m/min 12-0135-264 H
103

SMEJKAL Jiří

Jihlava

894670 1 - 19:40:10 1176.939 m/min 09-0294-1147 H
104

RULÍK Petr

Ml.Boleslav MB

827060 1 - 18:43:10 1176.193 m/min CZ 09-0110-639-H MK
105

RUDOLF Jaroslav

Šestajovice

814560 1 - 18:33:00 1175.411 m/min 11 088475
106

ČERNÝ Milan

Blatná

757850 1 - 17:44:50 1175.265 m/min 14-0117-54 E
107

ŠIMŮNEK Roman

Nový Bydžov

857930 1 - 19:10:54 1173.799 m/min 12-0134-1238 h
108

MULLER Petr

Bakov n/J BA

801640 1 - 18:23:00 1173.704 m/min CZ-14-0102-141 E MK
109

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/CL

833140 1 - 18:51:35 1170.826 m/min 13 0108 2821
110

KUŽEL Antonín

Dačice

896140 1 - 19:46:04 1169.794 m/min 13-04-17 H
111

HOLUB Jindř. a synové

Přelouč

876150 1 - 19:30:00 1168.2 m/min 12-073-1223 He
112

FÜRST Václav

CHeznovice

756850 1 - 17:47:57 1168.069 m/min 11-079-41e
113

FRANC Jiří

Kutná Hora

857800 1 - 19:15:10 1166.81 m/min 11-066-1039-He
114

SMRČINOVI

Kostelec n/CL

830570 1 - 18:52:00 1166.531 m/min 13 0106 311 he
115

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 1 - 18:34:23 1164.515 m/min 12-0123-500H
116

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

896480 1 - 19:49:56 1164.361 m/min 12-0294-139 H
117

PETRÁČEK Jiří

Kopidlno

843200 1 - 19:06:00 1161.433 m/min CZ-12-0113-956 H MK
118

ŘECHTÁČEK Josef

CHeznovice

764310 1 - 17:58:11 1161.242 m/min 12-079-942e
119

FILIPI Bohumil

Česká Třebová

938440 1 - 20:29:37 1159.116 m/min 12-060-2384 H
120

POKORNÝ Jan

Čistá

935770 1 - 20:28:53 1156.866 m/min 12-061-1065
121

BUKOVSKÝ Aleš

Plzeň

733290 1 - 17:34:00 1156.609 m/min 14-083-366
122

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 1 - 19:43:20 1155.511 m/min 12-0135-249 H
123

KAVKA Jaroslav

Libus

800560 1 - 18:34:08 1153.323 m/min 12 0114 656
124

PETRLÁK Vlastimil

Česká Třebová

931290 1 - 20:28:00 1152.587 m/min 12-0233-575 H
125

HRADIL Marek

Písek

801080 1 - 18:35:07 1152.44 m/min 13-0212-405E
126

MATOUŠEK J + J

Ricany

813240 1 - 18:46:28 1151.137 m/min 10 045 121 he
127

TRUKSA Vítězslav

Ml.Boleslav

825590 1 - 18:57:28 1150.702 m/min CZ-11-0110-209 H MK
128

PÍSEK Petr

Luby

650420 1 - 16:26:20 1148.476 m/min DV 12 6326 570 H
129

MARTINEC Petr

Ricany

816750 1 - 18:51:44 1147.551 m/min 13 094 287
130

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec

792290 1 - 18:31:10 1146.308 m/min 13-095-2605
131

MATOUŠEK J + J

Ricany

813240 1 - 18:50:13 1145.059 m/min 11 094 239
132

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 1 - 18:02:36 1143.375 m/min 13-0117-145H
133

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

856920 1 - 19:29:55 1142.687 m/min 11-0317-1276-He
134

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 1 - 18:49:18 1140.025 m/min 12-0123-447H
135

SVOBODA/JÁRA

Karlovy Vary

674020 1 - 16:53:11 1136.276 m/min CZ 14 025 673 H
136

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec

792290 1 - 18:37:32 1135.845 m/min 14-044-924
137

KUŽEL Antonín

Dačice

896140 1 - 20:09:16 1135.408 m/min 13-04-29 H
138

HRUDKA Václav

Blatná

786600 1 - 18:33:06 1134.901 m/min 13-0117-329
139

KUŽEL Antonín

Dačice

896140 1 - 20:12:42 1130.491 m/min 14-04-327 He
140

NOVÁK Pavel

Všetaty VŠ

787260 1 - 18:36:46 1129.876 m/min CZ-12-0116-763 H MK
141

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

845100 1 - 19:29:17 1127.878 m/min 12-066-1901-He
142

SVOBODA/JÁRA

Karlovy Vary

674020 1 - 16:58:17 1126.59 m/min CZ 14 025 659 HE
143

JANKŮ Petr

Třebechovice

895740 1 - 20:15:27 1126.08 m/min 13-0137-1489 e
144

MAHULÍK Pravoslav

Brandys n/L.

813810 1 - 19:07:00 1119.409 m/min 11 0100 821
145

TRUKSA Vítězslav

Ml.Boleslav

825590 1 - 19:17:43 1119.115 m/min CZ-12-0110-331 H
146

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 1 - 20:08:53 1118.087 m/min 13-0135-324 H
147

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 1 - 20:17:00 1117.641 m/min 11-075-208 H
148

TUREK Milan

As

650000 1 - 16:41:35 1117.639 m/min CZ 11 022 1221 HE
149

BALŠÁNCI

Pečky PE

832280 1 - 19:25:24 1116.555 m/min CZ-10-070-631 E
150

LÍSKOVEC Jiri

Jindř. Hradec

853630 1 - 19:44:48 1116.148 m/min 11-05-20H
151

BUKOVSKÝ Aleš

Plzeň

733290 1 - 17:57:00 1116.119 m/min 12-083-492
152

ŘECHTÁČEK Josef

CHeznovice

764310 1 - 18:26:16 1113.722 m/min 09-079-223
153

STRAŠIL Jaroslav

Havl. Borová

904210 1 - 20:32:58 1112.235 m/min 11-0299-336 He
154

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 1 - 20:22:16 1110.304 m/min 11-0135-421 H
155

RADOS ML. Jindrich

Cernovice

850120 1 - 19:48:07 1106.759 m/min 10-0127-809 he
156

FILIPI TEAM

Proseč

912500 1 - 20:45:39 1105.19 m/min 14-060-1096 He
157

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

802140 1 - 19:06:13 1104.546 m/min 11 0100 68
158

AUGUSTINOVÁ Aneta

Havl. Borová

904020 1 - 20:39:36 1103.001 m/min 10-0299-558
159

MAHULÍK Pravoslav

Brandys n/L.

813810 1 - 19:20:00 1099.743 m/min 13 0100 651
160

KOSINA Jaromír

Kobylisy

797090 1 - 19:05:00 1099.434 m/min 11 090 413
161

BOHÁČ Václav

Horažďovice

777260 1 - 18:47:00 1099.378 m/min 09-0119-40E
162

PETR Luboš st.

Mutěnín

699060 1 - 17:38:32 1094.79 m/min 15 - 0344 - 21 He
163

BEDNAR Vaclav

Jindř. Hradec

862350 1 - 20:09:36 1092.135 m/min 12-0120-695H
164

Pastyřík Jiří, Ing.

Jičín

852000 1 - 20:02:28 1088.864 m/min 11-0131-828 h
165

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

856920 1 - 20:07:03 1088.775 m/min 12-066-1374-He
166

LANDA Václav

Vodňany

821750 1 - 19:35:00 1088.411 m/min 14-0311-686H
167

KRATOCHVÍL Petr

Vamberk

929580 1 - 21:28:51 1087.228 m/min 13.076.542
168

Pastyřík Jiří, Ing.

Jičín

852000 1 - 20:03:58 1086.781 m/min 10-0131-40 h
169

ŠKARDA Josef

Rokycany

755480 1 - 18:39:00 1080.801 m/min 12-085-56e
170

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

892440 1 - 20:46:09 1080.24 m/min 11-069-21
171

HOREJSI Jiri

Repec

823650 1 - 19:44:44 1077.042 m/min 13-098-523 h
172

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 19:48:51 1070.729 m/min 14-0127-353 he
173

FILIPI TEAM

Proseč

912500 1 - 21:15:22 1067.251 m/min 12-072-192 He
174

ZIKMUND Václav ing

Plzeň

731290 1 - 18:26:45 1064.856 m/min 11-083-551e
175

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec

792290 1 - 19:24:36 1064.048 m/min 12-095-100
176

ŠKARDA Josef

Rokycany

755480 1 - 18:51:42 1061.515 m/min 13-085-633e
177

SPIŠÁK Ladislav

Lišov

836910 1 - 20:09:07 1060.566 m/min 14-07-269He
178

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec

792290 1 - 19:27:09 1060.416 m/min 13-095-2668
179

MATOUŠEK J + J

Ricany

813240 1 - 19:48:22 1058.401 m/min 10 094 729 h
180

PTÁČEK Miroslav

Kutná Hora

859490 1 - 20:33:08 1057.01 m/min 11-066-1539-He
181

GREGOR Jaroslav

Lišov

841040 1 - 20:17:01 1055.235 m/min 13-07-33H
182

Vikovi Team

Náchod

901250 1 - 21:17:02 1054.094 m/min 13.0132.820 He
183

KOSINA Jaromír

Kobylisy

797090 1 - 19:38:00 1051.57 m/min 08 090 244
184

HRUDKA Václav

Blatná

786600 1 - 19:28:31 1050.878 m/min 14-0117-458 E
185

SODOMKA Bohumír

Svítkov

887380 1 - 21:12:00 1041.526 m/min 09-0128-164 He
186

FIKAROVÁ Ludmila

Havl. Borová

888950 1 - 21:21:38 1039.708 m/min 11-0299-747 He
187

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

862330 1 - 20:49:29 1039.599 m/min 13-066-1045-H
188

MICHOVSKÝ Josef

Ricany

815550 1 - 20:04:40 1039.359 m/min 13´095 232
189

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 18:25:30 1038.848 m/min 13-081-164
190

MARSA+ŠTĚPÁN Team

Jindř. Hradec

853520 1 - 20:50:05 1028.234 m/min 12-05-913He
191

SALOUN Karel

Bakov n/J BA

820620 1 - 20:18:07 1028.196 m/min CZ-13-099-559 H
192

SURMA Oleg MVDr.

Brandys n/L.

816500 1 - 20:14:22 1027.863 m/min 12 0100 747
193

HANZAL Bohumil

Jindř. Hradec

876090 1 - 21:14:00 1025.867 m/min 11-0120-427H
194

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 1 - 18:51:47 1023.963 m/min 11-086-102e
195

BERNHARD Karel

Kamenný Újezd

714790 1 - 18:38:32 1023.273 m/min 13-081-269e
196

HALAMA Marian

Čáslav

874270 1 - 21:14:48 1022.777 m/min 13-059-2027-H
197

REICH Vratislav

Trnová

719820 1 - 18:46:00 1019.575 m/min 12-086-691
198

MICHOVSKÝ Josef

Ricany

815550 1 - 20:21:01 1018.144 m/min 10 094 562
199

RADOS ML. Jindrich

Cernovice

850120 1 - 20:56:38 1016.12 m/min 11-0127-3091 h
200

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 1 - 20:59:11 1013.986 m/min 13-066-69-H
201

HRUDKA Václav

Blatná

786600 1 - 20:07:24 998.984 m/min 13-0117-349
202

FILIPI Bohumil

Česká Třebová

938440 2 - 06:16:33 991.432 m/min 11-060-451 H
203

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 05:54:06 987.447 m/min 07-063-1208 He
204

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 19:23:11 976.381 m/min 15-086-607
205

MACH Václav

CHeznovice

763890 1 - 20:15:00 960.868 m/min 12-044-368
206

REICH Vratislav

Trnová

719820 1 - 19:45:00 940.941 m/min 11-086-706e
207

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto 2.

923840 2 - 07:02:40 930.665 m/min 12-077-180 He
208

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto 2.

923840 2 - 07:15:21 918.924 m/min 13-077-108 H
209

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

892440 2 - 06:44:56 915.386 m/min 12-069-426
210

HOLUB Jindř. a synové

Přelouč

876150 2 - 06:36:00 906.988 m/min He 1159
211

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 07:04:43 895.491 m/min 11-0135-445 H
212

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

874500 2 - 07:22:02 864.102 m/min 14-073-884 He
213

STANICE KLERA Potůček

hostující

736300 1 - 15:39:46 0 m/min CZ 15 035 139 H
214

STANICE KLERA Potůček

hostující

736300 1 - 16:22:16 0 m/min CZ 11 035 1208 H
215

STANICE KLERA Potůček

hostující

736300 1 - 17:12:30 0 m/min CZ 13 035 270 H
216

STANICE KLERA Potůček

hostující

736300 1 - 17:16:29 0 m/min CZ 12 035 885 H
217

STANICE KLERA Potůček

hostující

736300 1 - 17:23:04 0 m/min CZ 09 035 636 H
218

ČERNÝ Jakub

hostující

724340 1 - 18:18:57 0 m/min CZ 13 032 899 H
219

ČERNÝ Jakub

hostující

724340 1 - 18:20:47 0 m/min CZ 14 032 481 H
220

STANICE KLERA Potůček

hostující

736300 1 - 18:23:00 0 m/min 12-035-704 H
221

ČERNÝ Jakub

hostující

724340 1 - 18:31:17 0 m/min CZ 10 032 315 HE
222

STANICE KLERA Potůček

hostující

736300 1 - 19:18:24 0 m/min 14-035-542 H

 

Pásmo č. 1 (do 780 km)

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

MISKO Petr

Luby

650440 1 - 14:40:39 1412.005 m/min CZ 12 027 683 H
2

ČERNÝ Milan

Blatná

757850 1 - 16:08:49 1380.88 m/min 13-032-48
3

ČERNÝ Milan

Blatná

757850 1 - 16:08:51 1380.796 m/min 14-0117-68 E
4

SOUKUP Miloslav

Blatná

771240 1 - 16:41:21 1326.636 m/min 12-0119-704E
5

KONOPÍK Jiří

Postřekov

717580 1 - 16:09:15 1306.472 m/min 15 - 034 - 449 He
6

KONOPÍK Jiří

Postřekov

717580 1 - 16:10:58 1302.402 m/min 15 - 034 - 347 H
7

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 15:46:44 1299.386 m/min CZ 14 025 862 H
8

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 15:47:35 1297.293 m/min CZ 13 025 701 H
9

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 15:47:37 1297.211 m/min CZ 12 025 91H
10

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 16:19:06 1290.86 m/min DV - 13 - 08389 - 2392 H
11

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 16:19:08 1290.783 m/min DV - 14 - 6111 - 317 He
12

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 15:52:48 1284.591 m/min CZ14 025 822 H
13

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 15:53:41 1282.465 m/min CZ 14 025 863 H
14

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 15:53:42 1282.425 m/min CZ 14 025 821 HE
15

FÜRST Václav

CHeznovice

756850 1 - 16:51:35 1279.363 m/min 13-044-852e
16

BALÁŽ Jan

Karlovy Vary

675810 1 - 15:48:44 1278.168 m/min DV 11 06687 407 H
17

ŘECHTÁČEK Josef

CHeznovice

764310 1 - 17:00:19 1273.178 m/min 11-079-723
18

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 17:10:24 1272.297 m/min CZ-13-013-59 H
19

ŠMÍDOVÁ Květa

CHeznovice

755410 1 - 16:55:45 1267.998 m/min 13-044-213e
20

ČERYCH Jaroslav

Velká Bukovina

778580 1 - 17:15:14 1265.504 m/min CZ-13-013-607 H
21

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 16:37:24 1249.948 m/min DV 14 - 06111 - 318 He
22

PASSAUER Milan

Louny

745270 1 - 16:57:30 1247.314 m/min 12-051-789
23

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 15:44:35 1244.759 m/min DV 12 02005 1112 H
24

NERSOVÁ Barbora

Postřekov

721720 1 - 16:41:18 1241.562 m/min 14 - 034 - 981 He
25

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 1 - 16:59:45 1239.917 m/min 12-085-316
26

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 16:44:30 1234.765 m/min DV 12 - 05294 - 1124 He
27

Šůs Vladimír

As

652350 1 - 15:50:30 1229.689 m/min CZ 11 023 11 H
28

TEAM KOLÁŘ M+M

As

652410 1 - 15:52:48 1224.493 m/min CZ 12 023 498 H
29

BUKOVSKÝ Aleš

Plzeň

733290 1 - 16:59:00 1224.19 m/min 11-083-398
30

LUKÁŠ Václav

Beroun

768470 1 - 17:28:57 1221.83 m/min 13-043-1866
31

BALÁŽ Jan

Karlovy Vary

675810 1 - 16:14:09 1219.543 m/min CZ 13 025 303 HE
32

BUKOVSKÝ Aleš

Plzeň

733290 1 - 17:02:00 1218.09 m/min 13-083-177
33

BALÁŽ Jan

Karlovy Vary

675810 1 - 16:16:30 1214.394 m/min CZ 12 025 280 H
34

LUKÁŠ Václav

Beroun

768470 1 - 17:33:16 1213.501 m/min 11-043-5674
35

FILIPČÍK Miroslav

Luby

648260 1 - 15:54:40 1212.456 m/min CZ 14 027 842 H
36

VONÁŠEK Josef

Blatná

774130 1 - 17:40:00 1209.578 m/min 11-0117-421 E
37

ČERNÝ Milan

Blatná

757850 1 - 17:27:39 1207.44 m/min 12-0400-1797 E
38

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 16:49:48 1207.409 m/min 10-081-442
39

ECHTNER Ant. a Rad

Kamenný Újezd

712000 1 - 16:51:08 1204.466 m/min 13-025-156e
40

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 16:02:09 1204.427 m/min CZ 14 023 1057 H
41

KOVAČIK Štefan

Luby

661640 1 - 16:09:52 1203.274 m/min CZ 10 026 501 H
42

BOHÁČ Václav

Horažďovice

777260 1 - 17:48:00 1199.475 m/min 13-0119-141E
43

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 16:48:40 1197.826 m/min 13 - 034 - 74 H
44

VACEK Josef

Cheb

650520 1 - 16:04:51 1193.943 m/min CZ 11 023 602 HE
45

TOUŠEK Josef

Roudnice n/L

775380 1 - 17:51:44 1189.72 m/min 12-055-349
46

ČERNÝ Milan

Blatná

757850 1 - 17:44:50 1175.265 m/min 14-0117-54 E
47

FÜRST Václav

CHeznovice

756850 1 - 17:47:57 1168.069 m/min 11-079-41e
48

ŘECHTÁČEK Josef

CHeznovice

764310 1 - 17:58:11 1161.242 m/min 12-079-942e
49

BUKOVSKÝ Aleš

Plzeň

733290 1 - 17:34:00 1156.609 m/min 14-083-366
50

PÍSEK Petr

Luby

650420 1 - 16:26:20 1148.476 m/min DV 12 6326 570 H
51

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 1 - 18:02:36 1143.375 m/min 13-0117-145H
52

SVOBODA/JÁRA

Karlovy Vary

674020 1 - 16:53:11 1136.276 m/min CZ 14 025 673 H
53

SVOBODA/JÁRA

Karlovy Vary

674020 1 - 16:58:17 1126.59 m/min CZ 14 025 659 HE
54

TUREK Milan

As

650000 1 - 16:41:35 1117.639 m/min CZ 11 022 1221 HE
55

BUKOVSKÝ Aleš

Plzeň

733290 1 - 17:57:00 1116.119 m/min 12-083-492
56

ŘECHTÁČEK Josef

CHeznovice

764310 1 - 18:26:16 1113.722 m/min 09-079-223
57

BOHÁČ Václav

Horažďovice

777260 1 - 18:47:00 1099.378 m/min 09-0119-40E
58

PETR Luboš st.

Mutěnín

699060 1 - 17:38:32 1094.79 m/min 15 - 0344 - 21 He
59

ŠKARDA Josef

Rokycany

755480 1 - 18:39:00 1080.801 m/min 12-085-56e
60

ZIKMUND Václav ing

Plzeň

731290 1 - 18:26:45 1064.856 m/min 11-083-551e
61

ŠKARDA Josef

Rokycany

755480 1 - 18:51:42 1061.515 m/min 13-085-633e
62

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 18:25:30 1038.848 m/min 13-081-164
63

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 1 - 18:51:47 1023.963 m/min 11-086-102e
64

BERNHARD Karel

Kamenný Újezd

714790 1 - 18:38:32 1023.273 m/min 13-081-269e
65

REICH Vratislav

Trnová

719820 1 - 18:46:00 1019.575 m/min 12-086-691
66

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 19:23:11 976.381 m/min 15-086-607
67

MACH Václav

CHeznovice

763890 1 - 20:15:00 960.868 m/min 12-044-368
68

REICH Vratislav

Trnová

719820 1 - 19:45:00 940.941 m/min 11-086-706e
69

STANICE KLERA Potůček

hostující

736300 1 - 15:39:46 0 m/min CZ 15 035 139 H
70

STANICE KLERA Potůček

hostující

736300 1 - 16:22:16 0 m/min CZ 11 035 1208 H
71

STANICE KLERA Potůček

hostující

736300 1 - 17:12:30 0 m/min CZ 13 035 270 H
72

STANICE KLERA Potůček

hostující

736300 1 - 17:16:29 0 m/min CZ 12 035 885 H
73

STANICE KLERA Potůček

hostující

736300 1 - 17:23:04 0 m/min CZ 09 035 636 H
74

ČERNÝ Jakub

hostující

724340 1 - 18:18:57 0 m/min CZ 13 032 899 H
75

ČERNÝ Jakub

hostující

724340 1 - 18:20:47 0 m/min CZ 14 032 481 H
76

STANICE KLERA Potůček

hostující

736300 1 - 18:23:00 0 m/min 12-035-704 H
77

ČERNÝ Jakub

hostující

724340 1 - 18:31:17 0 m/min CZ 10 032 315 HE
78

STANICE KLERA Potůček

hostující

736300 1 - 19:18:24 0 m/min 14-035-542 H

 

Pásmo č. 2 (781-840 km)

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BRZOBOHATY Ladislav

Liberec

809530 1 - 16:54:20 1362.081 m/min CZ-017-228 He
2

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 16:48:45 1337.902 m/min CZ-14-0321-555
3

LAVKO Michal

Liberec

823750 1 - 17:24:34 1318.914 m/min 12-020-902 H
4

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 17:09:21 1292.673 m/min CZ-12-0321-57
5

KALOUSEK Jindrich

Libus

805980 1 - 17:27:00 1285.455 m/min 11 0111 726
6

BUCHCAR Roman

Repec

822460 1 - 17:45:26 1274.276 m/min 11-0127-250 h
7

DVOŘÁK Jiří

Všetaty VŠ

802360 1 - 17:34:48 1263.957 m/min CZ-12-0116-390 H MP
8

NOVOTNY Milan

Liberec

809700 1 - 17:41:37 1261.968 m/min cz-13-017-1540 E
9

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 17:53:22 1259.982 m/min 13-0127-117 h
10

NOVOTNY Milan

Liberec

809700 1 - 17:43:57 1257.396 m/min cz-12-017-266 H
11

KOSTKA Kamil

Libus

799530 1 - 17:36:42 1255.741 m/min 13 0111 267
12

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 17:47:00 1252.025 m/min 11-0311-947H
13

BUCHCAR Roman

Repec

822460 1 - 17:57:47 1250.351 m/min 11-0127-1374 he
14

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

796120 1 - 17:39:22 1245.17 m/min 10-0122-1353H
15

KULÍK Přemysl

Michle

802240 1 - 17:45:46 1242.306 m/min 13 0111 344
16

BARTOŠ Miroslav

Bakov n/J BA

825590 1 - 18:08:00 1235.913 m/min CZ-12-0804-89 H MK
17

KOTEK Martin

Liberec

807920 1 - 17:54:44 1233.968 m/min cz-14-017-1077 E
18

HRUDKA Václav

Blatná

786600 1 - 17:38:56 1231.114 m/min 12-0117-209
19

NOVÁK Zdeněk

Brandys n/L.

810480 1 - 18:04:00 1220.602 m/min 11 0100 155
20

KOTEK Martin

Liberec

807920 1 - 18:03:59 1216.778 m/min cz-12-051-128 E
21

PECHA Oldrich

Mesice

832410 1 - 18:24:30 1216.085 m/min 12-0302-1276 h
22

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 18:18:05 1214.054 m/min 14-0127-371 he
23

NOVÁK Pavel

Všetaty VŠ

787260 1 - 17:49:29 1212.133 m/min CZ-09-055-732 H MP
24

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 17:53:59 1204.45 m/min CZ-12-0321-49
25

KOTEK Martin

Liberec

807920 1 - 18:14:27 1197.895 m/min cz-12-017-718 E
26

HRUDKA Václav

Blatná

786600 1 - 17:57:51 1195.713 m/min 14-0117-438
27

KOUBA František

Strakonice

792200 1 - 18:05:05 1191.129 m/min 11-0125-1526E
28

HOREJSI Jiri

Repec

823650 1 - 18:31:58 1190.303 m/min 14-0127-172 h
29

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 18:32:10 1189.352 m/min 14-0127-362 h
30

FUKA Jaroslav

Repec

821250 1 - 18:34:49 1181.966 m/min 14-0127-287 he
31

RULÍK Petr

Ml.Boleslav MB

827060 1 - 18:43:10 1176.193 m/min CZ 09-0110-639-H MK
32

RUDOLF Jaroslav

Šestajovice

814560 1 - 18:33:00 1175.411 m/min 11 088475
33

MULLER Petr

Bakov n/J BA

801640 1 - 18:23:00 1173.704 m/min CZ-14-0102-141 E MK
34

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/CL

833140 1 - 18:51:35 1170.826 m/min 13 0108 2821
35

SMRČINOVI

Kostelec n/CL

830570 1 - 18:52:00 1166.531 m/min 13 0106 311 he
36

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 1 - 18:34:23 1164.515 m/min 12-0123-500H
37

KAVKA Jaroslav

Libus

800560 1 - 18:34:08 1153.323 m/min 12 0114 656
38

HRADIL Marek

Písek

801080 1 - 18:35:07 1152.44 m/min 13-0212-405E
39

MATOUŠEK J + J

Ricany

813240 1 - 18:46:28 1151.137 m/min 10 045 121 he
40

TRUKSA Vítězslav

Ml.Boleslav

825590 1 - 18:57:28 1150.702 m/min CZ-11-0110-209 H MK
41

MARTINEC Petr

Ricany

816750 1 - 18:51:44 1147.551 m/min 13 094 287
42

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec

792290 1 - 18:31:10 1146.308 m/min 13-095-2605
43

MATOUŠEK J + J

Ricany

813240 1 - 18:50:13 1145.059 m/min 11 094 239
44

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 1 - 18:49:18 1140.025 m/min 12-0123-447H
45

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec

792290 1 - 18:37:32 1135.845 m/min 14-044-924
46

HRUDKA Václav

Blatná

786600 1 - 18:33:06 1134.901 m/min 13-0117-329
47

NOVÁK Pavel

Všetaty VŠ

787260 1 - 18:36:46 1129.876 m/min CZ-12-0116-763 H MK
48

MAHULÍK Pravoslav

Brandys n/L.

813810 1 - 19:07:00 1119.409 m/min 11 0100 821
49

TRUKSA Vítězslav

Ml.Boleslav

825590 1 - 19:17:43 1119.115 m/min CZ-12-0110-331 H
50

BALŠÁNCI

Pečky PE

832280 1 - 19:25:24 1116.555 m/min CZ-10-070-631 E
51

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

802140 1 - 19:06:13 1104.546 m/min 11 0100 68
52

MAHULÍK Pravoslav

Brandys n/L.

813810 1 - 19:20:00 1099.743 m/min 13 0100 651
53

KOSINA Jaromír

Kobylisy

797090 1 - 19:05:00 1099.434 m/min 11 090 413
54

LANDA Václav

Vodňany

821750 1 - 19:35:00 1088.411 m/min 14-0311-686H
55

HOREJSI Jiri

Repec

823650 1 - 19:44:44 1077.042 m/min 13-098-523 h
56

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 19:48:51 1070.729 m/min 14-0127-353 he
57

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec

792290 1 - 19:24:36 1064.048 m/min 12-095-100
58

SPIŠÁK Ladislav

Lišov

836910 1 - 20:09:07 1060.566 m/min 14-07-269He
59

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec

792290 1 - 19:27:09 1060.416 m/min 13-095-2668
60

MATOUŠEK J + J

Ricany

813240 1 - 19:48:22 1058.401 m/min 10 094 729 h
61

KOSINA Jaromír

Kobylisy

797090 1 - 19:38:00 1051.57 m/min 08 090 244
62

HRUDKA Václav

Blatná

786600 1 - 19:28:31 1050.878 m/min 14-0117-458 E
63

MICHOVSKÝ Josef

Ricany

815550 1 - 20:04:40 1039.359 m/min 13´095 232
64

SALOUN Karel

Bakov n/J BA

820620 1 - 20:18:07 1028.196 m/min CZ-13-099-559 H
65

SURMA Oleg MVDr.

Brandys n/L.

816500 1 - 20:14:22 1027.863 m/min 12 0100 747
66

MICHOVSKÝ Josef

Ricany

815550 1 - 20:21:01 1018.144 m/min 10 094 562
67

HRUDKA Václav

Blatná

786600 1 - 20:07:24 998.984 m/min 13-0117-349

 

Pásmo č. 3 (nad 840 km)

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

STRAŠIL Jaroslav

Havl. Borová

904210 1 - 18:00:42 1368.564 m/min 12-0299-653 He
2

KUŽEL Antonín

Dačice

896140 1 - 18:22:11 1313.635 m/min 11-04-106 H
3

FILIPI TEAM

Proseč

912500 1 - 18:36:54 1309.37 m/min 11-072-59 He
4

REITERMAN Jar. ml.

Jihlava

911040 1 - 18:39:37 1302.199 m/min 09-0294-926 H
5

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto 2.

923840 1 - 19:01:05 1281.183 m/min 13-077-277 H
6

LÍSKOVEC Jiri

Jindř. Hradec

853630 1 - 18:06:32 1280.701 m/min 12-05-827H
7

MORAVEC Frantisek

Humpolec

876800 1 - 18:41:34 1249.774 m/min 11-0105-206 h
8

NOVAK Josef

Mesice

844000 1 - 18:17:44 1245.328 m/min 11-0127-101 h
9

MORAVEC Frantisek

Humpolec

876800 1 - 18:45:14 1243.276 m/min 13-0105-373 h
10

PEVNÝ Josef

Mor.Budějovice

925390 1 - 19:24:36 1242.802 m/min 12-0244-144 H
11

FILIPI TEAM

Proseč

912500 1 - 19:28:24 1219.268 m/min 11-072-73 He
12

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 1 - 19:08:27 1210.845 m/min 13-0135-384 H
13

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 1 - 20:01:41 1210.324 m/min 12-074-1654 H
14

RINGEL Pavel

Puchlovice

875880 1 - 19:04:34 1208.833 m/min 13-0315-410-he
15

MAREK Petr

Nový Bydžov

864470 1 - 18:58:47 1202.685 m/min 13-0134-1033 h
16

SMEJKAL Jiří

Jihlava

894670 1 - 19:23:57 1202.594 m/min 12-0400-1267 H
17

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

947960 1 - 20:09:00 1201.47 m/min 13-074-2036
18

REITERMAN Jar. ml.

Jihlava

911040 1 - 19:39:17 1199.868 m/min 12-0294-589 H
19

MARSIK Zdenek

Humpolec

874190 1 - 19:09:59 1197.548 m/min 14-0342-273 he
20

CURDA Josef

Cernovice

851280 1 - 18:52:00 1195.618 m/min 11-0118-318 h
21

SODOMKA Bohumír

Svítkov

887380 1 - 19:24:00 1192.715 m/min 12-0128-862 He
22

FILIPI TEAM

Proseč

912500 1 - 19:45:59 1191.279 m/min 15-072-461 He
23

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

856920 1 - 19:00:30 1189.341 m/min 12-066-2163-He
24

KRATOCHVÍL Petr

Vamberk

929580 1 - 20:02:16 1188.316 m/min 14-076-697
25

Pastyřík Jiří, Ing.

Jičín

852000 1 - 19:01:38 1180.655 m/min 12-0131--156 h
26

HILLEBRAND Vilém

Nový Bydžov

862750 1 - 19:10:45 1180.636 m/min 08-0134-1 h
27

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 1 - 19:27:36 1179.829 m/min 12-0135-264 H
28

SMEJKAL Jiří

Jihlava

894670 1 - 19:40:10 1176.939 m/min 09-0294-1147 H
29

ŠIMŮNEK Roman

Nový Bydžov

857930 1 - 19:10:54 1173.799 m/min 12-0134-1238 h
30

KUŽEL Antonín

Dačice

896140 1 - 19:46:04 1169.794 m/min 13-04-17 H
31

HOLUB Jindř. a synové

Přelouč

876150 1 - 19:30:00 1168.2 m/min 12-073-1223 He
32

FRANC Jiří

Kutná Hora

857800 1 - 19:15:10 1166.81 m/min 11-066-1039-He
33

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

896480 1 - 19:49:56 1164.361 m/min 12-0294-139 H
34

PETRÁČEK Jiří

Kopidlno

843200 1 - 19:06:00 1161.433 m/min CZ-12-0113-956 H MK
35

FILIPI Bohumil

Česká Třebová

938440 1 - 20:29:37 1159.116 m/min 12-060-2384 H
36

POKORNÝ Jan

Čistá

935770 1 - 20:28:53 1156.866 m/min 12-061-1065
37

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 1 - 19:43:20 1155.511 m/min 12-0135-249 H
38

PETRLÁK Vlastimil

Česká Třebová

931290 1 - 20:28:00 1152.587 m/min 12-0233-575 H
39

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

856920 1 - 19:29:55 1142.687 m/min 11-0317-1276-He
40

KUŽEL Antonín

Dačice

896140 1 - 20:09:16 1135.408 m/min 13-04-29 H
41

KUŽEL Antonín

Dačice

896140 1 - 20:12:42 1130.491 m/min 14-04-327 He
42

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

845100 1 - 19:29:17 1127.878 m/min 12-066-1901-He
43

JANKŮ Petr

Třebechovice

895740 1 - 20:15:27 1126.08 m/min 13-0137-1489 e
44

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 1 - 20:08:53 1118.087 m/min 13-0135-324 H
45

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 1 - 20:17:00 1117.641 m/min 11-075-208 H
46

LÍSKOVEC Jiri

Jindř. Hradec

853630 1 - 19:44:48 1116.148 m/min 11-05-20H
47

STRAŠIL Jaroslav

Havl. Borová

904210 1 - 20:32:58 1112.235 m/min 11-0299-336 He
48

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 1 - 20:22:16 1110.304 m/min 11-0135-421 H
49

RADOS ML. Jindrich

Cernovice

850120 1 - 19:48:07 1106.759 m/min 10-0127-809 he
50

FILIPI TEAM

Proseč

912500 1 - 20:45:39 1105.19 m/min 14-060-1096 He
51

AUGUSTINOVÁ Aneta

Havl. Borová

904020 1 - 20:39:36 1103.001 m/min 10-0299-558
52

BEDNAR Vaclav

Jindř. Hradec

862350 1 - 20:09:36 1092.135 m/min 12-0120-695H
53

Pastyřík Jiří, Ing.

Jičín

852000 1 - 20:02:28 1088.864 m/min 11-0131-828 h
54

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

856920 1 - 20:07:03 1088.775 m/min 12-066-1374-He
55

KRATOCHVÍL Petr

Vamberk

929580 1 - 21:28:51 1087.228 m/min 13.076.542
56

Pastyřík Jiří, Ing.

Jičín

852000 1 - 20:03:58 1086.781 m/min 10-0131-40 h
57

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

892440 1 - 20:46:09 1080.24 m/min 11-069-21
58

FILIPI TEAM

Proseč

912500 1 - 21:15:22 1067.251 m/min 12-072-192 He
59

PTÁČEK Miroslav

Kutná Hora

859490 1 - 20:33:08 1057.01 m/min 11-066-1539-He
60

GREGOR Jaroslav

Lišov

841040 1 - 20:17:01 1055.235 m/min 13-07-33H
61

Vikovi Team

Náchod

901250 1 - 21:17:02 1054.094 m/min 13.0132.820 He
62

SODOMKA Bohumír

Svítkov

887380 1 - 21:12:00 1041.526 m/min 09-0128-164 He
63

FIKAROVÁ Ludmila

Havl. Borová

888950 1 - 21:21:38 1039.708 m/min 11-0299-747 He
64

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

862330 1 - 20:49:29 1039.599 m/min 13-066-1045-H
65

MARSA+ŠTĚPÁN Team

Jindř. Hradec

853520 1 - 20:50:05 1028.234 m/min 12-05-913He
66

HANZAL Bohumil

Jindř. Hradec

876090 1 - 21:14:00 1025.867 m/min 11-0120-427H
67

HALAMA Marian

Čáslav

874270 1 - 21:14:48 1022.777 m/min 13-059-2027-H
68

RADOS ML. Jindrich

Cernovice

850120 1 - 20:56:38 1016.12 m/min 11-0127-3091 h
69

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 1 - 20:59:11 1013.986 m/min 13-066-69-H
70

FILIPI Bohumil

Česká Třebová

938440 2 - 06:16:33 991.432 m/min 11-060-451 H
71

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 05:54:06 987.447 m/min 07-063-1208 He
72

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto 2.

923840 2 - 07:02:40 930.665 m/min 12-077-180 He
73

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto 2.

923840 2 - 07:15:21 918.924 m/min 13-077-108 H
74

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

892440 2 - 06:44:56 915.386 m/min 12-069-426
75

HOLUB Jindř. a synové

Přelouč

876150 2 - 06:36:00 906.988 m/min He 1159
76

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 07:04:43 895.491 m/min 11-0135-445 H
77

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

874500 2 - 07:22:02 864.102 m/min 14-073-884 He

 

Celkové ocenění ZZ
1.-3. místo pohár

Pásmo č. 1 (do 780 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 2 (781-840 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 3 (nad 840 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2020 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv