On-line výsledky
Závod Herborn - Haiger - odstartováno
Start 25.6.2017 - 06:05:00

Počasí na startu: polojasno, mírný Z vítr

Na startu cca 5500 holubů!

Video ze startu (OS CHPH Sever):

Video z přepravy a startu (OS CHPH Pardubice):

Zúčastněné OS CHPH:
Domažlice: 553ks
Chomutov: 358ks
Karlovy Vary: 468ks
Louny: 369ks
Polabí: 521ks
Praha: 445ks
Sever: 514ks
Středočeský: 565ks
Horácko, Náchod, Pardubice, Podoubraví a Východočeská: cca 1500ks
Český západ: 0ks

Nezúčastněné OS CHPH:
České Budějovice, Lidice, Prácheň a Tábor

Podklady úspěšných holubů zasílejte na e-mail filipiteam@seznam.cz. Děkuji!

Vítěz Pásma č. 1 (do 400km):

15-015-2 H - BÍLÝ Josef (Zelená)

366,36 km - 1752,755m/min - 1490ks

Pan Bílý nasadil na ZZ 5ks a v pásmu č. 1 z toho byla 1. a 9. cena!

Rodiče vítěze zakoupil jako holoubata z chovné stanice Natural.

Otec je rasy Janssen a matka Aarden.

Spolu byli poprvé v roce 2015 a hned to na sebe sedlo.

Další bratr se taky projevu dobře.

Stav holubů u pana Bílého není vysoký!

Přes zimu má 30 ks, ale na jaře mu "chráněnec křivozobí" 10ks a někdy i víc roztrhá.

 

3. cena Pásma č. 1 (do 400km):

16-025-127 He - SVOBODA/JÁRA (Pernink)

329,59 km - 1699,599m/min - 1490ks

Závodíme v tandemu Svoboda-Jára z MS Karlovy Vary.

Holubník je v obci Pernink v horách 876 m.n.m, 100 m od lesa, ideální podmínky pro holuby.

Holubice 16-025-127 je z 80% van Dyck, tato rodina má asi hromadné starty velice ráda,

vždyť její starší bratr 14-025-627 se v loni ze ZZ umístil v pásmu na 2. místě.

Celkový vítěz ZZ proti 5576ks

a vítěz Pásma č. 2 (401-500km):

14-050-306 H - Ing. JELÍNEK Miloslav (Těchobuzice)

426,44 km - 1892,183m/min - 2385ks

Vítěz Pásma č. 3 (nad 500km):

14-074-505 He - HLOUŠ Pavel (Česká Třebová)

603,09 km - 1761,624m/min - 1701ks

Souřadnice startu: 50°45'43'' - 8°9'25''

Startovní komise: Jan Filipi, Václav Špilar a Jiří Kroupa
Propozice ZZ ČS CHPH zde...

Celkové výsledky ZZ

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KOTEK Martin

Liberec

469270 1 - 10:17:55 1855.433 m/min 16-017-1431 H
2

BRZOBOHATY Ladislav

Liberec

470430 1 - 10:19:40 1847.238 m/min 15-017-409 He
3

BRZOBOHATY Ladislav

Liberec

470430 1 - 10:21:30 1834.035 m/min 15-017-496 H
4

KOTEK Martin

Liberec

469270 1 - 10:22:56 1819.346 m/min 14-017-239 He
5

HAVLÍK Josef

Velká Bukovina

438290 1 - 10:06:25 1815.492 m/min CZ-15-013-572 He
6

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

437170 1 - 10:06:04 1813.482 m/min CZ-16-013-1099 H
7

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

451030 1 - 10:14:43 1806.167 m/min PL-10-0285013647
8

NOVOTNY Milan

Liberec

470600 1 - 10:25:46 1804.679 m/min 13-038-227 He
9

SVOBODA Jiří

N.Město p Smrk

496960 1 - 10:40:37 1803.084 m/min 16-0128-334-H
10

LAVKO Michal

Liberec

485290 1 - 10:35:17 1795.486 m/min 15-017-830 H
11

LANGR Jindřich

Liberec

484210 1 - 10:35:58 1786.973 m/min 15-017-437 He
12

LAVKO Michal

Liberec

485290 1 - 10:37:09 1783.171 m/min 15-020-1012 H
13

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

437170 1 - 10:10:25 1781.338 m/min CZ-14-013-109 H
14

SVOBODA Jiří

N.Město p Smrk

496960 1 - 10:44:59 1774.963 m/min 16-020-48-E
15

SVOBODA Jiří

N.Město p Smrk

496960 1 - 10:45:14 1773.379 m/min CZ-15-020-647 H
16

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

603090 1 - 11:47:00 1763.421 m/min 14-074-505 He
17

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

437170 1 - 10:14:22 1753.121 m/min CZ-15-013-1285 H
18

BÍLÝ Josef

Chomutov

366360 1 - 09:34:01 1752.779 m/min 15-015-2 H
19

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

437170 1 - 10:14:28 1752.418 m/min CZ-15-013-1227 H
20

OPLUŠTIL Milostav

Liberec

469490 1 - 10:33:32 1748.349 m/min 15-017-1197 H
21

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

547050 1 - 11:18:26 1745.347 m/min 14-0135-529 H
22

HUSÁK st. & ml.

Beroun

432180 1 - 10:13:40 1737.989 m/min 13-043-2056 H
23

MIKA Václav

Velká Bukovina

438240 1 - 10:19:05 1724.788 m/min CZ-15-013-1092 H
24

DANKO Jan

Podbřezí

581100 1 - 11:42:41 1720.843 m/min CZ 14-0400-157 H
25

BAŠTRNÁK Jaroslav

Velká Bukovina

440270 1 - 10:21:10 1718.686 m/min CZ-14-013-491 H
26

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 11:06:37 1711.444 m/min 14-066-809e
27

FILIPI TEAM

Proseč

567750 1 - 11:37:14 1708.889 m/min 13-072-248 He
28

FILIPI TEAM

Proseč

567750 1 - 11:37:33 1707.262 m/min 16-060-20 H
29

ŠIMŮNEK Roman

Nový Bydžov

514880 1 - 11:07:46 1700.584 m/min 11 0134 1120 h
30

SVOBODA/JÁRA

Karlovy Vary

329590 1 - 09:18:56 1699.502 m/min CZ 16 025 127 HE
31

KVASNICA Tom+Eliška

Čistá

598410 1 - 11:58:04 1694.892 m/min 13-074-3015 He
32

FORMAN Milan

Nový Bydžov

521990 1 - 11:14:01 1689.197 m/min 15 0113 685 e
33

ŠŤASTNÝ František

Kostelec n/CL

495830 1 - 11:00:00 1680.78 m/min 16 0107 779
34

ŠIMŮNEK Roman

Nový Bydžov

514880 1 - 11:12:04 1676.769 m/min 11 0134 147 h
35

PILAŘ TEAM

Proseč

560630 1 - 11:39:38 1675.356 m/min 15-072-203 H
36

HRUŠA Zdeněk

Bakov n/J BA

484640 1 - 10:54:56 1671.557 m/min 15-099-718 e
37

HRUŠA Zdeněk

Bakov n/J BA

484640 1 - 10:55:01 1671.076 m/min 15-099-765 h
38

FORMAN Milan

Nový Bydžov

521990 1 - 11:18:15 1666.369 m/min 14 0110 1690 e
39

REMZA Petr

Nový Bydžov

519160 1 - 11:16:37 1666.021 m/min 15 0134 42 h
40

BÍLÝ Josef

Chomutov

366360 1 - 09:45:05 1664.642 m/min 13-015-468 He
41

ŠAFRANKO Jiří

Třebechovice

555010 1 - 11:38:39 1663.45 m/min 13 0137 376 h
42

LÉBL Tomáš

Česká Bělá

550750 1 - 11:36:07 1663.311 m/min 14-0330-52e
43

KOLÁŘ Jiří

Kunratice KU

449410 1 - 10:35:20 1662.429 m/min 12-040-236 h
44

HAUZR Miroslav

Bakov n/J BA

478290 1 - 10:53:00 1660.729 m/min 13-099-94 h
45

POUR Leoš

Hořice

524600 1 - 11:20:54 1660.652 m/min 13 0129 116 e
46

KINC Jiří

Česká Třebová

596310 1 - 12:04:58 1656.57 m/min 14-060-181 He
47

ZOBAČ Jaromír

Čistá

600300 1 - 12:07:27 1656.228 m/min 11-074-282 H
48

ČERYCH Jaroslav

Velká Bukovina

438980 1 - 10:30:11 1655.383 m/min CZ-14-013-327 He
49

KAPLAN Ing. Jan

Holice

560720 1 - 11:44:27 1651.849 m/min 13-062-608
50

ŽLIČAŘ Roman

Česká Třebová

602800 1 - 12:09:59 1651.582 m/min 13-074-2334 He
51

DUBEC Milan

Svítkov

543070 1 - 11:33:51 1651.422 m/min 13-075-614 H
52

SVOBODA Bohumil

Chrast

559500 1 - 11:43:48 1651.417 m/min 13-063-2046 H
53

JANKŮ Petr

Třebechovice

554160 1 - 11:41:17 1647.896 m/min 15 0137 265 h
54

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

538320 1 - 11:31:46 1647.414 m/min 13-0135-381
55

ZIMA Milan

Nový Bydžov

522150 1 - 11:22:27 1644.826 m/min 14 0134 296 h
56

RINGEL Pavel

Puchlovice

532520 1 - 11:28:48 1644.595 m/min 15-0315-69-H
57

BAŤKA Vladimír

Nový Bydžov

516080 1 - 11:19:05 1643.131 m/min 14 0134 125 h
58

KINC Jiří

Česká Třebová

596310 1 - 12:08:10 1641.973 m/min 14-060-190 He
59

JANÁČEK Stanislav

Ricany

469440 1 - 10:51:00 1641.399 m/min 13 094 32 E
60

KAVKA Jaroslav

Libus

455480 1 - 10:42:55 1638.909 m/min 14 0111 1087
61

JEŠETICKY Josef

Chomutov

371350 1 - 09:51:40 1638.309 m/min 15-015-665 H
62

KRATOCHVÍL Petr

Vamberk

586390 1 - 12:03:10 1637.199 m/min CZ 13-076-546 H
63

HARTMAN Zdeněk

Chomutov

369310 1 - 09:51:00 1634.115 m/min 15-015-64 H
64

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

547050 1 - 11:39:47 1634.042 m/min 11-0135-514 H
65

STRAŠIL Jaroslav

Havl. Borová

558820 1 - 11:47:00 1633.977 m/min 13-0299-284e
66

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

505850 1 - 11:14:43 1633.267 m/min 15-066-229h
67

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

458170 1 - 10:45:45 1631.95 m/min 13 0100 851
68

NOVOTNÝ Jaroslav

Bakov n/J BA

486040 1 - 11:02:57 1631.28 m/min 15-099-16 e
69

ŽLIČAŘ Roman

Česká Třebová

602800 1 - 12:15:06 1628.749 m/min 15-074-435 He
70

PTÁČEK Josef

Kutná Hora

513040 1 - 11:20:00 1628.698 m/min 13-066-1886
71

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

511780 1 - 11:19:30 1627.281 m/min 14-066-1576h
72

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

601560 1 - 12:14:46 1626.864 m/min 12-074-1324 H
73

LEKEŠ Ludvík

Puchlovice

535810 1 - 11:35:01 1623.585 m/min 15-0133-287-H
74

HARTMAN Zdeněk

Chomutov

369310 1 - 09:52:28 1623.579 m/min 13-0310-323 H
75

KROTKÝ Vladimír

Mor.Budějovice

578610 1 - 12:01:39 1622.347 m/min 15-0300-760 h
76

MUSIL Team

Kunratice KU

448490 1 - 10:41:48 1620.267 m/min 14-013-940 h
77

FLESAR Rostislav

Jihlava

560310 1 - 11:51:22 1617.679 m/min 11-0294-62
78

HILLEBRAND Vilém

Nový Bydžov

519960 1 - 11:26:43 1616.205 m/min 09 0134 1217 e
79

MURÁRIK Emil

Čáslav

523830 1 - 11:29:15 1615.513 m/min 13-059-2394h
80

BERGR Miroslav

Česká Třebová

595530 1 - 12:14:00 1613.902 m/min 13-060-3549 H
81

HRUŠKA Luděk

Svítkov

543520 1 - 11:42:00 1612.819 m/min 12-075-713 H
82

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

606970 1 - 12:22:00 1610 m/min 14-060-432 H
83

ČEJKA Petr

Proseč

574700 1 - 12:02:00 1609.804 m/min 14-072-190 H
84

FIKAROVÁ Ludmila

Havl. Borová

543820 1 - 11:42:51 1609.649 m/min 14-0299-15 He
85

Krezolek Czeslaw

Kudowa Zdrój

571770 1 - 12:00:22 1608.958 m/min CZ 14-0132-2551 H
86

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 11:26:00 1608.1 m/min 10-066-186h
87

FILIPI Bohumil

Česká Třebová

594320 1 - 12:14:36 1608.009 m/min 14-0198-754
88

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

548570 1 - 11:46:13 1607.688 m/min 14-069-1036
89

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

551000 1 - 11:47:46 1607.508 m/min 14-0294-42 H
90

NOVOTNÝ Vlastimil

Všetaty VŠ

452580 1 - 10:46:44 1606.413 m/min 15-0116-201h
91

NOVOTNÝ Vlastimil

Všetaty VŠ

452580 1 - 10:46:46 1606.223 m/min 15-0116-210 h
92

NOVOTNÝ Vlastimil

Všetaty VŠ

452580 1 - 10:46:48 1606.033 m/min 14-0116-246 h
93

FIKAROVÁ Ludmila

Havl. Borová

543820 1 - 11:44:13 1603.164 m/min 14-0299-35 He
94

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

505850 1 - 11:21:28 1598.431 m/min 14-066-114
95

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

511780 1 - 11:25:47 1595.407 m/min 15-066-113e
96

REITERMAN Jar. ml.

Jihlava

565560 1 - 11:59:31 1595.299 m/min 10-0294-1062 h
97

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

551000 1 - 11:50:37 1594.252 m/min 14-0294-32 e
98

POSPÍŠIL Miroslav

Hořice

527120 1 - 11:36:10 1591.706 m/min 12 0129 450 h
99

DRÁBEK Drahoslav

Přelouč

531220 1 - 11:38:48 1591.432 m/min 15-063-916
100

ŠIBA Jaroslav

Liberec

477310 1 - 11:05:00 1591.033 m/min 15-017-1574 H
101

FIKAROVÁ Ludmila

Havl. Borová

543820 1 - 11:47:02 1589.962 m/min 15-0299-110 He
102

ROMPORTL Jaroslav

Třebechovice

548340 1 - 11:50:05 1589.007 m/min 14 0137 651 e
103

HRYZLÍK Václav

Třebechovice

549530 1 - 11:50:55 1588.62 m/min 14 0137 597 h
104

BENEŠ Jaroslav

Nový Bydžov

525880 1 - 11:36:10 1587.962 m/min 13 0134 880 h
105

SVANCAR Štefan

Staré Ždánice

537630 1 - 11:43:37 1587.725 m/min 15-0135-429 H
106

FRANC Jiří

Kutná Hora

512850 1 - 11:28:12 1586.788 m/min 15-066-691e
107

ZELENÝ Josef

Kutná Hora

521050 1 - 11:33:57 1583.979 m/min 13-066-710h
108

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

497280 1 - 11:18:59 1583.778 m/min 14-066-84h
109

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto 2.

579260 1 - 12:11:00 1582.678 m/min 15-077-496 H
110

BĚLOHOUBEK Jan

Česká Třebová

597610 1 - 12:22:39 1582.444 m/min 12-060-2141 H
111

HOLÝ Milan

Třebechovice

556000 1 - 11:56:39 1581.118 m/min 13 0137 1312 e
112

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

530280 1 - 11:40:29 1580.645 m/min 11-073-875 H
113

JANÁČEK Stanislav

Ricany

469440 1 - 11:02:00 1580.606 m/min CZ 14 094 365 E
114

JÓN Vladimír

Brniště BR

464460 1 - 10:59:00 1579.796 m/min 12-038-892 h
115

VODIČKA Michal

Proseč

565380 1 - 12:03:00 1579.274 m/min 984 H
116

DRÁBEK Drahoslav

Přelouč

531220 1 - 11:41:41 1577.803 m/min 15-040-74
117

PTÁČEK, Bc. Miroslav

Kutná Hora

514260 1 - 11:31:04 1577.162 m/min 15-066-1448h
118

REITERMAN Jar. ml.

Jihlava

565560 1 - 12:03:53 1575.888 m/min 13-0294-763 h
119

BENEŠ Jaroslav

Nový Bydžov

525880 1 - 11:38:50 1575.277 m/min 14 0134 763 h
120

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

505850 1 - 11:26:49 1571.858 m/min 15-066-294
121

ŠKOLNÍK Josef

Podbřezí

568890 1 - 12:07:06 1571.085 m/min CZ 15-0137-1521 H
122

FLESAR Rostislav

Jihlava

560310 1 - 12:01:44 1570.669 m/min 15-0294-105
123

POPP Jan

Vamberk

585790 1 - 12:18:00 1570.483 m/min CZ 14-076-106 H
124

GLOCAR Jaromír

Česká Třebová

614110 1 - 12:36:06 1570.212 m/min 14-060-934 H
125

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

511780 1 - 11:31:04 1569.556 m/min 14-066-1548e
126

ŠTĚPÁNEK Zdeněk

Vamberk

585860 1 - 12:18:20 1569.268 m/min CZ 15-076-2404 He
127

BENEŠ Jiří

Puchlovice

532120 1 - 11:44:08 1569.058 m/min 12-0315-8-H
128

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

551000 1 - 11:56:15 1568.683 m/min 14-0294-21
129

KONEČNÝ Richard

Beroun

429530 1 - 10:39:08 1566.865 m/min 15-043-3787
130

HAVRÁNEK Jos.+ Petr

Přelouč

531020 1 - 11:43:59 1566.508 m/min 11-066-1121 He X
131

SCHREDEROVA Jana

Komárov

421390 1 - 10:34:00 1566.506 m/min 12-044-411
132

VACEK Josef

Cheb

305040 1 - 09:19:44 1566.45 m/min DV 15 3017 0119 HE
133

PETRÁČEK Jiří

Kopidlno

500780 1 - 11:24:42 1566.406 m/min 14-0113-1100 e
134

OTÁSEK Václav

Kobylisy

450750 1 - 10:53:00 1565.104 m/min CZ 10 090 77 H
135

ZELENÝ Josef

Kutná Hora

521050 1 - 11:38:29 1562.447 m/min 15-066-1196h
136

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 11:36:08 1558.889 m/min 14-066-813h
137

KOLOUCH Zdeněk

Česká Bělá

547290 1 - 11:56:50 1555.538 m/min 14-0330-161e
138

JEŠETICKY Josef

Chomutov

371350 1 - 10:04:03 1553.441 m/min 15-015-881 H
139

SVOBODA/JÁRA

Karlovy Vary

329590 1 - 09:37:15 1552.839 m/min CZ 16 025 179 HE
140

KRATOCHVÍL Petr

Vamberk

586390 1 - 12:22:42 1552.528 m/min CZ 12-0229-7318 H
141

BULÍŘ + syn

Bakov n/J BA

479240 1 - 11:14:00 1550.939 m/min 15-099-146 h
142

Prošvic Luděk

Trutnov

544320 1 - 11:56:00 1550.769 m/min CZ 13-0136-783 H
143

POKORNÝ Jan

Čistá

591090 1 - 12:26:15 1550.4 m/min 14-061-139
144

MICHOVSKÝ Josef

Ricany

470640 1 - 11:08:58 1548.328 m/min CZ15 094 438 H
145

CHLUBNOVÁ Alena

Jihlava

550260 1 - 12:00:29 1547.921 m/min 14-0294-925
146

Rojšl Miroslav

Náchod

565430 1 - 12:10:22 1547.569 m/min CZ 15-0132-1380 He
147

KOLÁŘ František

Cheb

307490 1 - 09:23:48 1546.73 m/min CZ 13 023 653 HE
148

Chlosta Zbigniew

Kudowa Zdrój

570570 1 - 12:14:01 1546.19 m/min CZ 14-0132-1764 He
149

HAVRÁNEK Jos.+ Petr

Přelouč

531020 1 - 11:48:33 1545.685 m/min 14-073-922 H X
150

FIALA Miroslav

Klášterec n/O

347480 1 - 09:49:51 1545.386 m/min 15-016-386 H
151

JACKULÁK Josef

Přelouč

538000 1 - 11:53:18 1544.645 m/min 13-073-718 He
152

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec

447250 1 - 10:54:33 1544.638 m/min 14-095-1460 he
153

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

530280 1 - 11:49:06 1541.064 m/min 11-073-831
154

VEJVODA Zdeněk

Dubeč

456310 1 - 11:01:08 1540.894 m/min 14 088 491
155

MAHULÍK Pravoslav

Brandys n/L.

469690 1 - 11:10:00 1539.967 m/min CZ 15 0100 537 H
156

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

497280 1 - 11:28:03 1539.328 m/min 09-066-106h
157

NOVÁK Pavel

Všetaty VŠ

443730 1 - 10:53:19 1539.037 m/min 15-0116-135 h
158

BŘÍZA Team

Pardubice

546030 1 - 12:00:00 1538.113 m/min 14-069-627
159

KVASNICA Tom+Eliška

Čistá

598410 1 - 12:34:06 1537.934 m/min 15-074-220 H
160

Florián Miloslav

Náchod

562240 1 - 12:10:41 1537.505 m/min CZ 12-0132-1352 H
161

Pastyřík Jiří, Ing.

Jičín

510310 1 - 11:36:55 1537.464 m/min 13-0131-1404 H
162

KONŮPEK Jaromír

Kopidlno KP

502100 1 - 11:31:36 1537.355 m/min 16-0113-873 h
163

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

606970 1 - 12:40:00 1536.633 m/min 14-060-555 H
164

VACEK Josef

Cheb

305040 1 - 09:23:31 1536.596 m/min DV 15 3017 95 HE
165

SVOBODA/JÁRA

Karlovy Vary

329590 1 - 09:39:36 1535.834 m/min CZ 16 025 154 HE
166

Švorc Josef

Trutnov

548170 1 - 12:02:00 1535.49 m/min CZ 13-0136-445 H
167

HELLER Pavel

Nymburk NB

485080 1 - 11:21:18 1533.607 m/min 14-0108-3011 h
168

ŠPIROCH František

Karlovy Vary

360610 1 - 10:00:22 1532.12 m/min CZ 16 025 527 H
169

HYLMAR Jaroslav

Hořice

530180 1 - 11:51:15 1531.206 m/min 11 0129 789 e
170

Florián Miloslav

Náchod

562240 1 - 12:12:24 1530.321 m/min CZ 12-0132-1366 He
171

GREŠLE Jan

Stod

378190 1 - 10:12:08 1530.308 m/min CZ 14 - 080 - 778 He
172

Florián Miloslav

Náchod

562240 1 - 12:12:27 1530.113 m/min CZ 11-0132-362 H
173

DYTRT Jakub a Tomáš

Holice

559970 1 - 12:11:00 1529.973 m/min 16-062-400 H
174

MATOUŠEK J + J

Ricany

468270 1 - 11:11:23 1528.379 m/min CZ 10 094 783 H
175

TRUKSA Vítězslav

Ml.Boleslav MB

482990 1 - 11:21:05 1528.046 m/min 13-0110-201 h
176

ABRAHAM Jiří

Litomyšl

579900 1 - 12:24:48 1526.856 m/min 15-072-202 He
177

SYROVÁTKA Jiří

Karlovy Vary

327510 1 - 09:39:34 1526.379 m/min CZ 14 025 308 H
178

DYTRT Jakub a Tomáš

Holice

559970 1 - 12:12:00 1525.804 m/min 15-062-156 He
179

POKORNÝ Jan

Čistá

591090 1 - 12:32:43 1524.541 m/min 15-061-112 He
180

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

530280 1 - 11:53:09 1523.137 m/min 11-073-826 H
181

NOVOTNÝ Jaroslav

Michle

459280 1 - 11:07:20 1519.118 m/min CZ14 093 301 He
182

SALOUN Karel

Bakov n/J BA

478500 1 - 11:20:29 1516.72 m/min 06-0110-1892 h
183

DYTRT Jakub a Tomáš

Holice

559970 1 - 12:15:00 1513.432 m/min 15-062-171 H
184

PRÁŠEK Bedřich

Libus

455060 1 - 11:06:00 1511.827 m/min CZ 13 0111 642 H
185

KRAFT Jan

Karlovy Vary

339390 1 - 09:49:49 1509.63 m/min CZ 16 025 1024 HE
186

KRAFT Jan

Karlovy Vary

339390 1 - 09:49:52 1509.294 m/min CZ 14 025 853 HE
187

KVASNICA Tom+Eliška

Čistá

598410 1 - 12:41:31 1509.167 m/min 15-061-383 He
188

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 11:47:24 1507.593 m/min 14-066-814h
189

EGRT František

Kopidlno KP

500010 1 - 11:37:33 1503.563 m/min 14-0113-613 h
190

PLÍŠTIL Tomáš

Ml.Boleslav MB

483460 1 - 11:26:48 1502.362 m/min 13-0110-499 h
191

KUTHAN Jiří

Kostelec n/CL

482090 1 - 11:26:00 1501.838 m/min 14 0107 329 e
192

HOLUB Jan

Ricany

472200 1 - 11:19:58 1499.206 m/min CZ 14 094 74 H
193

DVOŘÁK Vlastimil

Jihlava

545490 1 - 12:09:30 1496.543 m/min 14-0294-493
194

KOVRZEK Zdeněk

Zizkov

450350 1 - 11:05:58 1496.345 m/min CZ 14 03 236 H
195

RULÍK Petr

Ml.Boleslav MB

484420 1 - 11:29:00 1495.123 m/min 15-0110-330 e
196

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

551000 1 - 12:14:16 1492.147 m/min 11-0294-920 h
197

DUBEC Milan

Svítkov

543070 1 - 12:09:05 1491.609 m/min 13-066-1344
198

PILAŘ TEAM

Proseč

560630 1 - 12:20:54 1491.434 m/min 14-0325-334 He
199

REITERMAN Jar. ml.

Jihlava

565560 1 - 12:24:40 1489.622 m/min 11-0294-1231 h
200

MATOUŠEK Luděk

Ml.Boleslav MB

480150 1 - 11:27:27 1489.068 m/min 16-0110-205 h
201

SLÁDEK Oto Ing.

Pardubice

548910 1 - 12:13:38 1489.041 m/min 14-063-1742 He
202

SVOBODA Oldřich

Všetaty VŠ

465340 1 - 11:19:00 1481.975 m/min 14-099-1158 h
203

VEINHOLD Jaroslav

Ml.Boleslav

467600 1 - 11:20:34 1481.779 m/min 14-0110-1424 h
204

CHYNORANSKÝ Jozef

Dačice

551590 1 - 12:17:42 1479.984 m/min 10-04-545 h
205

SCHEJBAL Vítěz.aSyn

Libus

456810 1 - 11:13:42 1479.786 m/min 12 0111 830 He
206

FEREŠ František

Ricany

468260 1 - 11:22:00 1477.161 m/min CZ 12 094 917 H
207

MROZEK Miroslav

Kostelec n/CL

487230 1 - 11:34:58 1476.604 m/min 15 0107 240
208

ŘEHÁK Josef

Kopidlno KP

498260 1 - 11:42:33 1476.107 m/min 13-0108-2762 h
209

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 11:56:20 1469.26 m/min 14-066-830h
210

Kracek Jaroslav

Jičín

502240 1 - 11:47:00 1468.538 m/min 11-0131-720 H
211

Vikovi Team

Náchod

560510 1 - 12:26:44 1468.329 m/min CZ 11-0132-11 H
212

LUKÁŠ Václav

Beroun

423030 1 - 10:53:53 1464.363 m/min 14-043-1329
213

PEŘINA František

Kutná Hora

516190 1 - 11:57:35 1464.023 m/min 14-066-2137e
214

SVOBODA Oldřich

Všetaty VŠ

465340 1 - 11:23:00 1463.333 m/min 14-099-1171 h
215

TEAM KOLÁŘ M+M

As

306920 1 - 09:35:03 1461.176 m/min CZ 16 022 146 HE
216

REITERMAN Jar. ml.

Jihlava

565560 1 - 12:32:41 1458.819 m/min 13-0294-40 h
217

SVOBODA Oldřich

Všetaty VŠ

465340 1 - 11:24:01 1458.67 m/min 13-0116-426 h
218

Krotil Miroslav

Trutnov

549700 1 - 12:22:00 1458.09 m/min CZ 10-0136-943 He
219

LAZEBNÍK MIR. st.+ ml.

Stod

378090 1 - 10:24:33 1456.714 m/min CZ 13 - 080 - 15 H
220

KRAFT Jan

Karlovy Vary

339390 1 - 09:58:22 1454.321 m/min CZ 15 025 83 HE
221

BLECHA Jiří

Dešná

573390 1 - 12:41:22 1446.615 m/min 15-0339-262 He
222

FLESAR Rostislav

Jihlava

560310 1 - 12:34:11 1439.707 m/min 14-0294-315
223

SYROVÁTKA Jiří

Karlovy Vary

327510 1 - 09:52:35 1439.077 m/min CZ 15 025 858 H
224

BARTEJS Petr

Zizkov

450390 1 - 11:18:00 1438.946 m/min CZ 08 098 61 H
225

KOTAS Vladimír

Beroun

428220 1 - 11:03:28 1434.733 m/min 15-043-2553
226

BUDÍNSKÝ Jan

Ml.Boleslav MB

484930 1 - 11:43:00 1434.704 m/min 15-0110-213 h
227

MARTINEC Petr

Ricany

471830 1 - 11:34:23 1432.465 m/min CZ 14 094 602 H
228

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 12:05:38 1431.371 m/min 14-066-803e
229

NESVADBA Petr

Nymburk NB

482120 1 - 11:42:17 1429.421 m/min 14-0108-3520 h
230

VÁVRA Jiří

Proseč

561640 1 - 12:38:00 1429.109 m/min 70
231

Šůs Vladimír

As

306870 1 - 09:40:16 1425.534 m/min CZ 16 0400 2358 H
232

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

549260 1 - 12:30:38 1424.306 m/min 15-0294-18 He
233

PĚTIOKÝ Václav

Svítkov

542060 1 - 12:25:37 1424.163 m/min 12-075-525 He
234

SVOBODA Oldřich

Všetaty VŠ

465340 1 - 11:32:15 1421.971 m/min 14-099-1165 h
235

HOLUB Erich

Pardubice

547410 1 - 12:30:00 1421.844 m/min 15-069-717 He
236

JONÁŠ Jan

Dubeč

462310 1 - 11:30:45 1419.217 m/min 13 088 422 h
237

REITERMAN Jar. ml.

Jihlava

565560 1 - 12:43:43 1418.451 m/min 12-0294-527 h
238

MARTINEC Petr

Ricany

471830 1 - 11:38:00 1416.907 m/min CZ 15 0107 444 H
239

PTÁČEK Miroslav

Kutná Hora

514350 1 - 12:10:32 1407.122 m/min 15-066-1423 H
240

SVOBODA Oldřich

Všetaty VŠ

465340 1 - 11:36:00 1405.861 m/min 13-0116-480 h
241

NERS Jaroslav

Postřekov

379250 1 - 10:36:05 1399.016 m/min DV 12 - 5294 - 1140 He
242

NERS Jaroslav

Postřekov

379250 1 - 10:36:07 1398.844 m/min DV - 14 - 6111 - 329 He
243

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

549260 1 - 12:38:46 1394.887 m/min 14-0294-884 H
244

FLESAR Rostislav

Jihlava

560310 1 - 12:46:53 1394.211 m/min 14-0294-1377 H
245

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 12:15:29 1393.315 m/min 15-066-437e
246

PTÁČEK Miroslav

Kutná Hora

514350 1 - 12:14:35 1391.702 m/min 13-066-205 E
247

KULÍK Přemysl

Michle

457590 1 - 11:35:35 1384.19 m/min 15 093 747 h
248

KLIMOVIČ Eduard

Luby

317370 1 - 09:54:38 1382.073 m/min CZ 16 027 1750 H
249

ZADRAŽILOVI Mar.a Pav.

Jihlava

555740 1 - 12:47:22 1381.178 m/min 14-0294-429 He
250

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

549260 1 - 12:43:20 1378.895 m/min 14-0294-823 H
251

ŠVIKRUHA Zdeněk

Klášterec n/O

357010 1 - 10:24:30 1375.761 m/min 15-016-46 He
252

KESL Stanislav

Karlovy Vary

331430 1 - 10:05:55 1375.704 m/min CZ 16 025 831 H
253

ŘEZNÍČEK Jiří

Postřekov

362340 1 - 10:28:34 1374.757 m/min CZ 14 - 034 - 418 H
254

BARTEJSOVÁ Zuzana

Zizkov

450780 1 - 11:32:55 1374.679 m/min CZ 14 098 51 H
255

KOUKAL Josef

Dešná

573390 1 - 13:02:24 1373.718 m/min 13-0339-43 He
256

BÁLEK Milan

Slivenec

449010 1 - 11:33:58 1364.91 m/min 09-095-1283 he
257

SALAVA Jiří

Dešná

573710 1 - 13:05:46 1363.487 m/min 14-0339-233 He
258

BERKOVEC Pavel

Dačice

551470 1 - 12:49:33 1363.169 m/min 09-04-175 h
259

SALAVA Jiří

Dešná

573710 1 - 13:06:26 1361.33 m/min 14-0339-232 H
260

DOSTÁL Josef

Holice

567240 1 - 13:02:00 1360.288 m/min 11-062-305 He
261

SALAVA Jiří

Dešná

573710 1 - 13:07:07 1359.127 m/min 14-0339-227 H
262

BARTEJS Petr

Zizkov

450390 1 - 11:37:24 1354.964 m/min SK 08 0107 197 E
263

ZADRAŽILOVI Mar.a Pav.

Jihlava

555740 1 - 12:56:21 1351.015 m/min 11-0294-1175 H
264

ZADRAŽILOVI Mar.a Pav.

Jihlava

555740 1 - 12:57:31 1347.194 m/min 11-0294-1156 H
265

ZADRAŽILOVI Mar.a Pav.

Jihlava

555740 1 - 12:57:38 1346.813 m/min 12-0294-1233
266

SLÁDEK Oto Ing.

Pardubice

548910 1 - 12:52:47 1346.082 m/min 14-063-1747 He
267

FLESAR Rostislav

Jihlava

560310 1 - 13:02:07 1343.293 m/min 14-0294-330 H
268

ŘÍHA Vítězslav

Nymburk NB

489380 1 - 12:10:00 1340.767 m/min 15-0110-1613 h
269

HRYZAK Miroslav

As

292630 1 - 09:44:25 1333.673 m/min CZ 16 022 43 H
270

KRÁTKÝ Jan

Dešná

565660 1 - 13:09:37 1332.166 m/min 15-0339-185 H
271

ZADRAŽILOVI Mar.a Pav.

Jihlava

555740 1 - 13:03:21 1328.409 m/min 12-0294-1264 He
272

SKLENÁŘ Miloslav

Beroun

426350 1 - 11:26:56 1324.343 m/min 14-043-51
273

SLÁDEK Oto Ing.

Pardubice

548910 1 - 12:59:50 1323.206 m/min 15-063-148 He
274

PÍSEK Petr

Luby

305190 1 - 09:56:27 1318.6 m/min CZ 14 027 567 H
275

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

549260 1 - 13:03:15 1313.234 m/min 13-0294-180 H
276

ZADRAŽILOVI Mar.a Pav.

Jihlava

555740 1 - 13:09:29 1309.215 m/min 14-0294-421 H
277

OPÁLKA Vlastimil

Horšovský Týn

366750 1 - 10:45:19 1308.342 m/min CZ 13 - 0329 - 11 H
278

KUČERA Lukáš

Luby

317870 1 - 10:08:04 1307.748 m/min CZ 15 027 1822 HE
279

TŮMA Miloslav

Třebechovice

554480 1 - 13:10:46 1302.31 m/min 15 iihus 99078 lrl h
280

SOBOTKA Josef

Holice

560030 1 - 13:18:00 1293.372 m/min 11-062-496
281

SRNEC Jan

Cheb

308690 1 - 10:03:54 1292.131 m/min CZ 16 023 84 HE
282

ZADRAŽILOVI Mar.a Pav.

Jihlava

555740 1 - 13:15:16 1291.618 m/min 14-0294-430 H
283

PROCHÁZKA Bedřich

Beroun

420270 1 - 11:30:38 1290.623 m/min 15-043-3820
284

KUČERA Lukáš

Luby

317870 1 - 10:14:18 1275.05 m/min CZ 16 027 1622 HE
285

KOUKAL Josef

Dešná

573390 1 - 13:36:00 1271.375 m/min 12-04-346 H
286

VESELÝ Luboš ml.

Dešná

565860 1 - 13:35:00 1257.467 m/min 12-0300-120 H
287

MISKO Petr

Luby

305190 1 - 10:11:03 1240.358 m/min CZ 16 027 1179 H
288

VÁCHAL Pavel

Postřekov

362100 1 - 10:59:45 1228.499 m/min CZ 14 - 034 - 716 He
289

VONEŠ TEAM

Postřekov

361610 1 - 11:01:55 1217.884 m/min CZ 14 - 034 - 851 He
290

VONEŠ TEAM

Postřekov

361610 1 - 11:09:44 1186.644 m/min CZ 14 - 034 - 824 H
291

KLÍMA Jiří

Horšovský Týn

376050 1 - 11:28:16 1163.281 m/min CZ 15 - 080 - 498 He
292

ČERNÝ Jan

Stod

375250 1 - 11:46:20 1099.365 m/min CZ 13 - 080 - 446 H
293

Rais Jaroslav

Náchod

542430 1 - 15:26:53 965.378 m/min CZ 15-0132-916 H
294

BARTEJS Petr

Zizkov

450390 1 - 11:27:00 -0.018 m/min CZ 14 98 797 E

 

Pásmo č. 1 (do 400 km)

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BÍLÝ Josef

Chomutov

366360 1 - 09:34:01 1752.779 m/min 15-015-2 H
2

SVOBODA/JÁRA

Karlovy Vary

329590 1 - 09:18:56 1699.502 m/min CZ 16 025 127 HE
3

BÍLÝ Josef

Chomutov

366360 1 - 09:45:05 1664.642 m/min 13-015-468 He
4

JEŠETICKY Josef

Chomutov

371350 1 - 09:51:40 1638.309 m/min 15-015-665 H
5

HARTMAN Zdeněk

Chomutov

369310 1 - 09:51:00 1634.115 m/min 15-015-64 H
6

HARTMAN Zdeněk

Chomutov

369310 1 - 09:52:28 1623.579 m/min 13-0310-323 H
7

VACEK Josef

Cheb

305040 1 - 09:19:44 1566.45 m/min DV 15 3017 0119 HE
8

JEŠETICKY Josef

Chomutov

371350 1 - 10:04:03 1553.441 m/min 15-015-881 H
9

SVOBODA/JÁRA

Karlovy Vary

329590 1 - 09:37:15 1552.839 m/min CZ 16 025 179 HE
10

KOLÁŘ František

Cheb

307490 1 - 09:23:48 1546.73 m/min CZ 13 023 653 HE
11

FIALA Miroslav

Klášterec n/O

347480 1 - 09:49:51 1545.386 m/min 15-016-386 H
12

VACEK Josef

Cheb

305040 1 - 09:23:31 1536.596 m/min DV 15 3017 95 HE
13

SVOBODA/JÁRA

Karlovy Vary

329590 1 - 09:39:36 1535.834 m/min CZ 16 025 154 HE
14

ŠPIROCH František

Karlovy Vary

360610 1 - 10:00:22 1532.12 m/min CZ 16 025 527 H
15

GREŠLE Jan

Stod

378190 1 - 10:12:08 1530.308 m/min CZ 14 - 080 - 778 He
16

SYROVÁTKA Jiří

Karlovy Vary

327510 1 - 09:39:34 1526.379 m/min CZ 14 025 308 H
17

KRAFT Jan

Karlovy Vary

339390 1 - 09:49:49 1509.63 m/min CZ 16 025 1024 HE
18

KRAFT Jan

Karlovy Vary

339390 1 - 09:49:52 1509.294 m/min CZ 14 025 853 HE
19

TEAM KOLÁŘ M+M

As

306920 1 - 09:35:03 1461.176 m/min CZ 16 022 146 HE
20

LAZEBNÍK MIR. st.+ ml.

Stod

378090 1 - 10:24:33 1456.714 m/min CZ 13 - 080 - 15 H
21

KRAFT Jan

Karlovy Vary

339390 1 - 09:58:22 1454.321 m/min CZ 15 025 83 HE
22

SYROVÁTKA Jiří

Karlovy Vary

327510 1 - 09:52:35 1439.077 m/min CZ 15 025 858 H
23

Šůs Vladimír

As

306870 1 - 09:40:16 1425.534 m/min CZ 16 0400 2358 H
24

NERS Jaroslav

Postřekov

379250 1 - 10:36:05 1399.016 m/min DV 12 - 5294 - 1140 He
25

NERS Jaroslav

Postřekov

379250 1 - 10:36:07 1398.844 m/min DV - 14 - 6111 - 329 He
26

KLIMOVIČ Eduard

Luby

317370 1 - 09:54:38 1382.073 m/min CZ 16 027 1750 H
27

ŠVIKRUHA Zdeněk

Klášterec n/O

357010 1 - 10:24:30 1375.761 m/min 15-016-46 He
28

KESL Stanislav

Karlovy Vary

331430 1 - 10:05:55 1375.704 m/min CZ 16 025 831 H
29

ŘEZNÍČEK Jiří

Postřekov

362340 1 - 10:28:34 1374.757 m/min CZ 14 - 034 - 418 H
30

HRYZAK Miroslav

As

292630 1 - 09:44:25 1333.673 m/min CZ 16 022 43 H
31

PÍSEK Petr

Luby

305190 1 - 09:56:27 1318.6 m/min CZ 14 027 567 H
32

OPÁLKA Vlastimil

Horšovský Týn

366750 1 - 10:45:19 1308.342 m/min CZ 13 - 0329 - 11 H
33

KUČERA Lukáš

Luby

317870 1 - 10:08:04 1307.748 m/min CZ 15 027 1822 HE
34

SRNEC Jan

Cheb

308690 1 - 10:03:54 1292.131 m/min CZ 16 023 84 HE
35

KUČERA Lukáš

Luby

317870 1 - 10:14:18 1275.05 m/min CZ 16 027 1622 HE
36

MISKO Petr

Luby

305190 1 - 10:11:03 1240.358 m/min CZ 16 027 1179 H
37

VÁCHAL Pavel

Postřekov

362100 1 - 10:59:45 1228.499 m/min CZ 14 - 034 - 716 He
38

VONEŠ TEAM

Postřekov

361610 1 - 11:01:55 1217.884 m/min CZ 14 - 034 - 851 He
39

VONEŠ TEAM

Postřekov

361610 1 - 11:09:44 1186.644 m/min CZ 14 - 034 - 824 H
40

KLÍMA Jiří

Horšovský Týn

376050 1 - 11:28:16 1163.281 m/min CZ 15 - 080 - 498 He
41

ČERNÝ Jan

Stod

375250 1 - 11:46:20 1099.365 m/min CZ 13 - 080 - 446 H

 

Pásmo č. 2 (401-500 km)

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KOTEK Martin

Liberec

469270 1 - 10:17:55 1855.433 m/min 16-017-1431 H
2

BRZOBOHATY Ladislav

Liberec

470430 1 - 10:19:40 1847.238 m/min 15-017-409 He
3

BRZOBOHATY Ladislav

Liberec

470430 1 - 10:21:30 1834.035 m/min 15-017-496 H
4

KOTEK Martin

Liberec

469270 1 - 10:22:56 1819.346 m/min 14-017-239 He
5

HAVLÍK Josef

Velká Bukovina

438290 1 - 10:06:25 1815.492 m/min CZ-15-013-572 He
6

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

437170 1 - 10:06:04 1813.482 m/min CZ-16-013-1099 H
7

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

451030 1 - 10:14:43 1806.167 m/min PL-10-0285013647
8

NOVOTNY Milan

Liberec

470600 1 - 10:25:46 1804.679 m/min 13-038-227 He
9

SVOBODA Jiří

N.Město p Smrk

496960 1 - 10:40:37 1803.084 m/min 16-0128-334-H
10

LAVKO Michal

Liberec

485290 1 - 10:35:17 1795.486 m/min 15-017-830 H
11

LANGR Jindřich

Liberec

484210 1 - 10:35:58 1786.973 m/min 15-017-437 He
12

LAVKO Michal

Liberec

485290 1 - 10:37:09 1783.171 m/min 15-020-1012 H
13

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

437170 1 - 10:10:25 1781.338 m/min CZ-14-013-109 H
14

SVOBODA Jiří

N.Město p Smrk

496960 1 - 10:44:59 1774.963 m/min 16-020-48-E
15

SVOBODA Jiří

N.Město p Smrk

496960 1 - 10:45:14 1773.379 m/min CZ-15-020-647 H
16

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

437170 1 - 10:14:22 1753.121 m/min CZ-15-013-1285 H
17

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

437170 1 - 10:14:28 1752.418 m/min CZ-15-013-1227 H
18

OPLUŠTIL Milostav

Liberec

469490 1 - 10:33:32 1748.349 m/min 15-017-1197 H
19

HUSÁK st. & ml.

Beroun

432180 1 - 10:13:40 1737.989 m/min 13-043-2056 H
20

MIKA Václav

Velká Bukovina

438240 1 - 10:19:05 1724.788 m/min CZ-15-013-1092 H
21

BAŠTRNÁK Jaroslav

Velká Bukovina

440270 1 - 10:21:10 1718.686 m/min CZ-14-013-491 H
22

ŠŤASTNÝ František

Kostelec n/CL

495830 1 - 11:00:00 1680.78 m/min 16 0107 779
23

HRUŠA Zdeněk

Bakov n/J BA

484640 1 - 10:54:56 1671.557 m/min 15-099-718 e
24

HRUŠA Zdeněk

Bakov n/J BA

484640 1 - 10:55:01 1671.076 m/min 15-099-765 h
25

KOLÁŘ Jiří

Kunratice KU

449410 1 - 10:35:20 1662.429 m/min 12-040-236 h
26

HAUZR Miroslav

Bakov n/J BA

478290 1 - 10:53:00 1660.729 m/min 13-099-94 h
27

ČERYCH Jaroslav

Velká Bukovina

438980 1 - 10:30:11 1655.383 m/min CZ-14-013-327 He
28

JANÁČEK Stanislav

Ricany

469440 1 - 10:51:00 1641.399 m/min 13 094 32 E
29

KAVKA Jaroslav

Libus

455480 1 - 10:42:55 1638.909 m/min 14 0111 1087
30

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

458170 1 - 10:45:45 1631.95 m/min 13 0100 851
31

NOVOTNÝ Jaroslav

Bakov n/J BA

486040 1 - 11:02:57 1631.28 m/min 15-099-16 e
32

MUSIL Team

Kunratice KU

448490 1 - 10:41:48 1620.267 m/min 14-013-940 h
33

NOVOTNÝ Vlastimil

Všetaty VŠ

452580 1 - 10:46:44 1606.413 m/min 15-0116-201h
34

NOVOTNÝ Vlastimil

Všetaty VŠ

452580 1 - 10:46:46 1606.223 m/min 15-0116-210 h
35

NOVOTNÝ Vlastimil

Všetaty VŠ

452580 1 - 10:46:48 1606.033 m/min 14-0116-246 h
36

ŠIBA Jaroslav

Liberec

477310 1 - 11:05:00 1591.033 m/min 15-017-1574 H
37

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

497280 1 - 11:18:59 1583.778 m/min 14-066-84h
38

JANÁČEK Stanislav

Ricany

469440 1 - 11:02:00 1580.606 m/min CZ 14 094 365 E
39

JÓN Vladimír

Brniště BR

464460 1 - 10:59:00 1579.796 m/min 12-038-892 h
40

KONEČNÝ Richard

Beroun

429530 1 - 10:39:08 1566.865 m/min 15-043-3787
41

SCHREDEROVA Jana

Komárov

421390 1 - 10:34:00 1566.506 m/min 12-044-411
42

OTÁSEK Václav

Kobylisy

450750 1 - 10:53:00 1565.104 m/min CZ 10 090 77 H
43

BULÍŘ + syn

Bakov n/J BA

479240 1 - 11:14:00 1550.939 m/min 15-099-146 h
44

MICHOVSKÝ Josef

Ricany

470640 1 - 11:08:58 1548.328 m/min CZ15 094 438 H
45

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec

447250 1 - 10:54:33 1544.638 m/min 14-095-1460 he
46

VEJVODA Zdeněk

Dubeč

456310 1 - 11:01:08 1540.894 m/min 14 088 491
47

MAHULÍK Pravoslav

Brandys n/L.

469690 1 - 11:10:00 1539.967 m/min CZ 15 0100 537 H
48

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

497280 1 - 11:28:03 1539.328 m/min 09-066-106h
49

NOVÁK Pavel

Všetaty VŠ

443730 1 - 10:53:19 1539.037 m/min 15-0116-135 h
50

HELLER Pavel

Nymburk NB

485080 1 - 11:21:18 1533.607 m/min 14-0108-3011 h
51

MATOUŠEK J + J

Ricany

468270 1 - 11:11:23 1528.379 m/min CZ 10 094 783 H
52

TRUKSA Vítězslav

Ml.Boleslav MB

482990 1 - 11:21:05 1528.046 m/min 13-0110-201 h
53

NOVOTNÝ Jaroslav

Michle

459280 1 - 11:07:20 1519.118 m/min CZ14 093 301 He
54

SALOUN Karel

Bakov n/J BA

478500 1 - 11:20:29 1516.72 m/min 06-0110-1892 h
55

PRÁŠEK Bedřich

Libus

455060 1 - 11:06:00 1511.827 m/min CZ 13 0111 642 H
56

PLÍŠTIL Tomáš

Ml.Boleslav MB

483460 1 - 11:26:48 1502.362 m/min 13-0110-499 h
57

KUTHAN Jiří

Kostelec n/CL

482090 1 - 11:26:00 1501.838 m/min 14 0107 329 e
58

HOLUB Jan

Ricany

472200 1 - 11:19:58 1499.206 m/min CZ 14 094 74 H
59

KOVRZEK Zdeněk

Zizkov

450350 1 - 11:05:58 1496.345 m/min CZ 14 03 236 H
60

RULÍK Petr

Ml.Boleslav MB

484420 1 - 11:29:00 1495.123 m/min 15-0110-330 e
61

MATOUŠEK Luděk

Ml.Boleslav MB

480150 1 - 11:27:27 1489.068 m/min 16-0110-205 h
62

SVOBODA Oldřich

Všetaty VŠ

465340 1 - 11:19:00 1481.975 m/min 14-099-1158 h
63

VEINHOLD Jaroslav

Ml.Boleslav

467600 1 - 11:20:34 1481.779 m/min 14-0110-1424 h
64

SCHEJBAL Vítěz.aSyn

Libus

456810 1 - 11:13:42 1479.786 m/min 12 0111 830 He
65

FEREŠ František

Ricany

468260 1 - 11:22:00 1477.161 m/min CZ 12 094 917 H
66

MROZEK Miroslav

Kostelec n/CL

487230 1 - 11:34:58 1476.604 m/min 15 0107 240
67

ŘEHÁK Josef

Kopidlno KP

498260 1 - 11:42:33 1476.107 m/min 13-0108-2762 h
68

LUKÁŠ Václav

Beroun

423030 1 - 10:53:53 1464.363 m/min 14-043-1329
69

SVOBODA Oldřich

Všetaty VŠ

465340 1 - 11:23:00 1463.333 m/min 14-099-1171 h
70

SVOBODA Oldřich

Všetaty VŠ

465340 1 - 11:24:01 1458.67 m/min 13-0116-426 h
71

BARTEJS Petr

Zizkov

450390 1 - 11:18:00 1438.946 m/min CZ 08 098 61 H
72

KOTAS Vladimír

Beroun

428220 1 - 11:03:28 1434.733 m/min 15-043-2553
73

BUDÍNSKÝ Jan

Ml.Boleslav MB

484930 1 - 11:43:00 1434.704 m/min 15-0110-213 h
74

MARTINEC Petr

Ricany

471830 1 - 11:34:23 1432.465 m/min CZ 14 094 602 H
75

NESVADBA Petr

Nymburk NB

482120 1 - 11:42:17 1429.421 m/min 14-0108-3520 h
76

SVOBODA Oldřich

Všetaty VŠ

465340 1 - 11:32:15 1421.971 m/min 14-099-1165 h
77

JONÁŠ Jan

Dubeč

462310 1 - 11:30:45 1419.217 m/min 13 088 422 h
78

MARTINEC Petr

Ricany

471830 1 - 11:38:00 1416.907 m/min CZ 15 0107 444 H
79

SVOBODA Oldřich

Všetaty VŠ

465340 1 - 11:36:00 1405.861 m/min 13-0116-480 h
80

KULÍK Přemysl

Michle

457590 1 - 11:35:35 1384.19 m/min 15 093 747 h
81

BARTEJSOVÁ Zuzana

Zizkov

450780 1 - 11:32:55 1374.679 m/min CZ 14 098 51 H
82

BÁLEK Milan

Slivenec

449010 1 - 11:33:58 1364.91 m/min 09-095-1283 he
83

BARTEJS Petr

Zizkov

450390 1 - 11:37:24 1354.964 m/min SK 08 0107 197 E
84

ŘÍHA Vítězslav

Nymburk NB

489380 1 - 12:10:00 1340.767 m/min 15-0110-1613 h
85

SKLENÁŘ Miloslav

Beroun

426350 1 - 11:26:56 1324.343 m/min 14-043-51
86

PROCHÁZKA Bedřich

Beroun

420270 1 - 11:30:38 1290.623 m/min 15-043-3820
87

BARTEJS Petr

Zizkov

450390 1 - 11:27:00 -0.018 m/min CZ 14 98 797 E

 

Pásmo č. 3 (nad 500 km)

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

603090 1 - 11:47:00 1763.421 m/min 14-074-505 He
2

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

547050 1 - 11:18:26 1745.347 m/min 14-0135-529 H
3

DANKO Jan

Podbřezí

581100 1 - 11:42:41 1720.843 m/min CZ 14-0400-157 H
4

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 11:06:37 1711.444 m/min 14-066-809e
5

FILIPI TEAM

Proseč

567750 1 - 11:37:14 1708.889 m/min 13-072-248 He
6

FILIPI TEAM

Proseč

567750 1 - 11:37:33 1707.262 m/min 16-060-20 H
7

ŠIMŮNEK Roman

Nový Bydžov

514880 1 - 11:07:46 1700.584 m/min 11 0134 1120 h
8

KVASNICA Tom+Eliška

Čistá

598410 1 - 11:58:04 1694.892 m/min 13-074-3015 He
9

FORMAN Milan

Nový Bydžov

521990 1 - 11:14:01 1689.197 m/min 15 0113 685 e
10

ŠIMŮNEK Roman

Nový Bydžov

514880 1 - 11:12:04 1676.769 m/min 11 0134 147 h
11

PILAŘ TEAM

Proseč

560630 1 - 11:39:38 1675.356 m/min 15-072-203 H
12

FORMAN Milan

Nový Bydžov

521990 1 - 11:18:15 1666.369 m/min 14 0110 1690 e
13

REMZA Petr

Nový Bydžov

519160 1 - 11:16:37 1666.021 m/min 15 0134 42 h
14

ŠAFRANKO Jiří

Třebechovice

555010 1 - 11:38:39 1663.45 m/min 13 0137 376 h
15

LÉBL Tomáš

Česká Bělá

550750 1 - 11:36:07 1663.311 m/min 14-0330-52e
16

POUR Leoš

Hořice

524600 1 - 11:20:54 1660.652 m/min 13 0129 116 e
17

KINC Jiří

Česká Třebová

596310 1 - 12:04:58 1656.57 m/min 14-060-181 He
18

ZOBAČ Jaromír

Čistá

600300 1 - 12:07:27 1656.228 m/min 11-074-282 H
19

KAPLAN Ing. Jan

Holice

560720 1 - 11:44:27 1651.849 m/min 13-062-608
20

ŽLIČAŘ Roman

Česká Třebová

602800 1 - 12:09:59 1651.582 m/min 13-074-2334 He
21

DUBEC Milan

Svítkov

543070 1 - 11:33:51 1651.422 m/min 13-075-614 H
22

SVOBODA Bohumil

Chrast

559500 1 - 11:43:48 1651.417 m/min 13-063-2046 H
23

JANKŮ Petr

Třebechovice

554160 1 - 11:41:17 1647.896 m/min 15 0137 265 h
24

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

538320 1 - 11:31:46 1647.414 m/min 13-0135-381
25

ZIMA Milan

Nový Bydžov

522150 1 - 11:22:27 1644.826 m/min 14 0134 296 h
26

RINGEL Pavel

Puchlovice

532520 1 - 11:28:48 1644.595 m/min 15-0315-69-H
27

BAŤKA Vladimír

Nový Bydžov

516080 1 - 11:19:05 1643.131 m/min 14 0134 125 h
28

KINC Jiří

Česká Třebová

596310 1 - 12:08:10 1641.973 m/min 14-060-190 He
29

KRATOCHVÍL Petr

Vamberk

586390 1 - 12:03:10 1637.199 m/min CZ 13-076-546 H
30

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

547050 1 - 11:39:47 1634.042 m/min 11-0135-514 H
31

STRAŠIL Jaroslav

Havl. Borová

558820 1 - 11:47:00 1633.977 m/min 13-0299-284e
32

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

505850 1 - 11:14:43 1633.267 m/min 15-066-229h
33

ŽLIČAŘ Roman

Česká Třebová

602800 1 - 12:15:06 1628.749 m/min 15-074-435 He
34

PTÁČEK Josef

Kutná Hora

513040 1 - 11:20:00 1628.698 m/min 13-066-1886
35

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

511780 1 - 11:19:30 1627.281 m/min 14-066-1576h
36

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

601560 1 - 12:14:46 1626.864 m/min 12-074-1324 H
37

LEKEŠ Ludvík

Puchlovice

535810 1 - 11:35:01 1623.585 m/min 15-0133-287-H
38

KROTKÝ Vladimír

Mor.Budějovice

578610 1 - 12:01:39 1622.347 m/min 15-0300-760 h
39

FLESAR Rostislav

Jihlava

560310 1 - 11:51:22 1617.679 m/min 11-0294-62
40

HILLEBRAND Vilém

Nový Bydžov

519960 1 - 11:26:43 1616.205 m/min 09 0134 1217 e
41

MURÁRIK Emil

Čáslav

523830 1 - 11:29:15 1615.513 m/min 13-059-2394h
42

BERGR Miroslav

Česká Třebová

595530 1 - 12:14:00 1613.902 m/min 13-060-3549 H
43

HRUŠKA Luděk

Svítkov

543520 1 - 11:42:00 1612.819 m/min 12-075-713 H
44

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

606970 1 - 12:22:00 1610 m/min 14-060-432 H
45

ČEJKA Petr

Proseč

574700 1 - 12:02:00 1609.804 m/min 14-072-190 H
46

FIKAROVÁ Ludmila

Havl. Borová

543820 1 - 11:42:51 1609.649 m/min 14-0299-15 He
47

Krezolek Czeslaw

Kudowa Zdrój

571770 1 - 12:00:22 1608.958 m/min CZ 14-0132-2551 H
48

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 11:26:00 1608.1 m/min 10-066-186h
49

FILIPI Bohumil

Česká Třebová

594320 1 - 12:14:36 1608.009 m/min 14-0198-754
50

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

548570 1 - 11:46:13 1607.688 m/min 14-069-1036
51

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

551000 1 - 11:47:46 1607.508 m/min 14-0294-42 H
52

FIKAROVÁ Ludmila

Havl. Borová

543820 1 - 11:44:13 1603.164 m/min 14-0299-35 He
53

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

505850 1 - 11:21:28 1598.431 m/min 14-066-114
54

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

511780 1 - 11:25:47 1595.407 m/min 15-066-113e
55

REITERMAN Jar. ml.

Jihlava

565560 1 - 11:59:31 1595.299 m/min 10-0294-1062 h
56

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

551000 1 - 11:50:37 1594.252 m/min 14-0294-32 e
57

POSPÍŠIL Miroslav

Hořice

527120 1 - 11:36:10 1591.706 m/min 12 0129 450 h
58

DRÁBEK Drahoslav

Přelouč

531220 1 - 11:38:48 1591.432 m/min 15-063-916
59

FIKAROVÁ Ludmila

Havl. Borová

543820 1 - 11:47:02 1589.962 m/min 15-0299-110 He
60

ROMPORTL Jaroslav

Třebechovice

548340 1 - 11:50:05 1589.007 m/min 14 0137 651 e
61

HRYZLÍK Václav

Třebechovice

549530 1 - 11:50:55 1588.62 m/min 14 0137 597 h
62

BENEŠ Jaroslav

Nový Bydžov

525880 1 - 11:36:10 1587.962 m/min 13 0134 880 h
63

SVANCAR Štefan

Staré Ždánice

537630 1 - 11:43:37 1587.725 m/min 15-0135-429 H
64

FRANC Jiří

Kutná Hora

512850 1 - 11:28:12 1586.788 m/min 15-066-691e
65

ZELENÝ Josef

Kutná Hora

521050 1 - 11:33:57 1583.979 m/min 13-066-710h
66

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto 2.

579260 1 - 12:11:00 1582.678 m/min 15-077-496 H
67

BĚLOHOUBEK Jan

Česká Třebová

597610 1 - 12:22:39 1582.444 m/min 12-060-2141 H
68

HOLÝ Milan

Třebechovice

556000 1 - 11:56:39 1581.118 m/min 13 0137 1312 e
69

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

530280 1 - 11:40:29 1580.645 m/min 11-073-875 H
70

VODIČKA Michal

Proseč

565380 1 - 12:03:00 1579.274 m/min 984 H
71

DRÁBEK Drahoslav

Přelouč

531220 1 - 11:41:41 1577.803 m/min 15-040-74
72

PTÁČEK, Bc. Miroslav

Kutná Hora

514260 1 - 11:31:04 1577.162 m/min 15-066-1448h
73

REITERMAN Jar. ml.

Jihlava

565560 1 - 12:03:53 1575.888 m/min 13-0294-763 h
74

BENEŠ Jaroslav

Nový Bydžov

525880 1 - 11:38:50 1575.277 m/min 14 0134 763 h
75

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

505850 1 - 11:26:49 1571.858 m/min 15-066-294
76

ŠKOLNÍK Josef

Podbřezí

568890 1 - 12:07:06 1571.085 m/min CZ 15-0137-1521 H
77

FLESAR Rostislav

Jihlava

560310 1 - 12:01:44 1570.669 m/min 15-0294-105
78

POPP Jan

Vamberk

585790 1 - 12:18:00 1570.483 m/min CZ 14-076-106 H
79

GLOCAR Jaromír

Česká Třebová

614110 1 - 12:36:06 1570.212 m/min 14-060-934 H
80

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

511780 1 - 11:31:04 1569.556 m/min 14-066-1548e
81

ŠTĚPÁNEK Zdeněk

Vamberk

585860 1 - 12:18:20 1569.268 m/min CZ 15-076-2404 He
82

BENEŠ Jiří

Puchlovice

532120 1 - 11:44:08 1569.058 m/min 12-0315-8-H
83

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

551000 1 - 11:56:15 1568.683 m/min 14-0294-21
84

HAVRÁNEK Jos.+ Petr

Přelouč

531020 1 - 11:43:59 1566.508 m/min 11-066-1121 He X
85

PETRÁČEK Jiří

Kopidlno

500780 1 - 11:24:42 1566.406 m/min 14-0113-1100 e
86

ZELENÝ Josef

Kutná Hora

521050 1 - 11:38:29 1562.447 m/min 15-066-1196h
87

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 11:36:08 1558.889 m/min 14-066-813h
88

KOLOUCH Zdeněk

Česká Bělá

547290 1 - 11:56:50 1555.538 m/min 14-0330-161e
89

KRATOCHVÍL Petr

Vamberk

586390 1 - 12:22:42 1552.528 m/min CZ 12-0229-7318 H
90

Prošvic Luděk

Trutnov

544320 1 - 11:56:00 1550.769 m/min CZ 13-0136-783 H
91

POKORNÝ Jan

Čistá

591090 1 - 12:26:15 1550.4 m/min 14-061-139
92

CHLUBNOVÁ Alena

Jihlava

550260 1 - 12:00:29 1547.921 m/min 14-0294-925
93

Rojšl Miroslav

Náchod

565430 1 - 12:10:22 1547.569 m/min CZ 15-0132-1380 He
94

Chlosta Zbigniew

Kudowa Zdrój

570570 1 - 12:14:01 1546.19 m/min CZ 14-0132-1764 He
95

HAVRÁNEK Jos.+ Petr

Přelouč

531020 1 - 11:48:33 1545.685 m/min 14-073-922 H X
96

JACKULÁK Josef

Přelouč

538000 1 - 11:53:18 1544.645 m/min 13-073-718 He
97

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

530280 1 - 11:49:06 1541.064 m/min 11-073-831
98

BŘÍZA Team

Pardubice

546030 1 - 12:00:00 1538.113 m/min 14-069-627
99

KVASNICA Tom+Eliška

Čistá

598410 1 - 12:34:06 1537.934 m/min 15-074-220 H
100

Florián Miloslav

Náchod

562240 1 - 12:10:41 1537.505 m/min CZ 12-0132-1352 H
101

Pastyřík Jiří, Ing.

Jičín

510310 1 - 11:36:55 1537.464 m/min 13-0131-1404 H
102

KONŮPEK Jaromír

Kopidlno KP

502100 1 - 11:31:36 1537.355 m/min 16-0113-873 h
103

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

606970 1 - 12:40:00 1536.633 m/min 14-060-555 H
104

Švorc Josef

Trutnov

548170 1 - 12:02:00 1535.49 m/min CZ 13-0136-445 H
105

HYLMAR Jaroslav

Hořice

530180 1 - 11:51:15 1531.206 m/min 11 0129 789 e
106

Florián Miloslav

Náchod

562240 1 - 12:12:24 1530.321 m/min CZ 12-0132-1366 He
107

Florián Miloslav

Náchod

562240 1 - 12:12:27 1530.113 m/min CZ 11-0132-362 H
108

DYTRT Jakub a Tomáš

Holice

559970 1 - 12:11:00 1529.973 m/min 16-062-400 H
109

ABRAHAM Jiří

Litomyšl

579900 1 - 12:24:48 1526.856 m/min 15-072-202 He
110

DYTRT Jakub a Tomáš

Holice

559970 1 - 12:12:00 1525.804 m/min 15-062-156 He
111

POKORNÝ Jan

Čistá

591090 1 - 12:32:43 1524.541 m/min 15-061-112 He
112

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

530280 1 - 11:53:09 1523.137 m/min 11-073-826 H
113

DYTRT Jakub a Tomáš

Holice

559970 1 - 12:15:00 1513.432 m/min 15-062-171 H
114

KVASNICA Tom+Eliška

Čistá

598410 1 - 12:41:31 1509.167 m/min 15-061-383 He
115

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 11:47:24 1507.593 m/min 14-066-814h
116

EGRT František

Kopidlno KP

500010 1 - 11:37:33 1503.563 m/min 14-0113-613 h
117

DVOŘÁK Vlastimil

Jihlava

545490 1 - 12:09:30 1496.543 m/min 14-0294-493
118

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

551000 1 - 12:14:16 1492.147 m/min 11-0294-920 h
119

DUBEC Milan

Svítkov

543070 1 - 12:09:05 1491.609 m/min 13-066-1344
120

PILAŘ TEAM

Proseč

560630 1 - 12:20:54 1491.434 m/min 14-0325-334 He
121

REITERMAN Jar. ml.

Jihlava

565560 1 - 12:24:40 1489.622 m/min 11-0294-1231 h
122

SLÁDEK Oto Ing.

Pardubice

548910 1 - 12:13:38 1489.041 m/min 14-063-1742 He
123

CHYNORANSKÝ Jozef

Dačice

551590 1 - 12:17:42 1479.984 m/min 10-04-545 h
124

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 11:56:20 1469.26 m/min 14-066-830h
125

Kracek Jaroslav

Jičín

502240 1 - 11:47:00 1468.538 m/min 11-0131-720 H
126

Vikovi Team

Náchod

560510 1 - 12:26:44 1468.329 m/min CZ 11-0132-11 H
127

PEŘINA František

Kutná Hora

516190 1 - 11:57:35 1464.023 m/min 14-066-2137e
128

REITERMAN Jar. ml.

Jihlava

565560 1 - 12:32:41 1458.819 m/min 13-0294-40 h
129

Krotil Miroslav

Trutnov

549700 1 - 12:22:00 1458.09 m/min CZ 10-0136-943 He
130

BLECHA Jiří

Dešná

573390 1 - 12:41:22 1446.615 m/min 15-0339-262 He
131

FLESAR Rostislav

Jihlava

560310 1 - 12:34:11 1439.707 m/min 14-0294-315
132

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 12:05:38 1431.371 m/min 14-066-803e
133

VÁVRA Jiří

Proseč

561640 1 - 12:38:00 1429.109 m/min 70
134

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

549260 1 - 12:30:38 1424.306 m/min 15-0294-18 He
135

PĚTIOKÝ Václav

Svítkov

542060 1 - 12:25:37 1424.163 m/min 12-075-525 He
136

HOLUB Erich

Pardubice

547410 1 - 12:30:00 1421.844 m/min 15-069-717 He
137

REITERMAN Jar. ml.

Jihlava

565560 1 - 12:43:43 1418.451 m/min 12-0294-527 h
138

PTÁČEK Miroslav

Kutná Hora

514350 1 - 12:10:32 1407.122 m/min 15-066-1423 H
139

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

549260 1 - 12:38:46 1394.887 m/min 14-0294-884 H
140

FLESAR Rostislav

Jihlava

560310 1 - 12:46:53 1394.211 m/min 14-0294-1377 H
141

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 12:15:29 1393.315 m/min 15-066-437e
142

PTÁČEK Miroslav

Kutná Hora

514350 1 - 12:14:35 1391.702 m/min 13-066-205 E
143

ZADRAŽILOVI Mar.a Pav.

Jihlava

555740 1 - 12:47:22 1381.178 m/min 14-0294-429 He
144

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

549260 1 - 12:43:20 1378.895 m/min 14-0294-823 H
145

KOUKAL Josef

Dešná

573390 1 - 13:02:24 1373.718 m/min 13-0339-43 He
146

SALAVA Jiří

Dešná

573710 1 - 13:05:46 1363.487 m/min 14-0339-233 He
147

BERKOVEC Pavel

Dačice

551470 1 - 12:49:33 1363.169 m/min 09-04-175 h
148

SALAVA Jiří

Dešná

573710 1 - 13:06:26 1361.33 m/min 14-0339-232 H
149

DOSTÁL Josef

Holice

567240 1 - 13:02:00 1360.288 m/min 11-062-305 He
150

SALAVA Jiří

Dešná

573710 1 - 13:07:07 1359.127 m/min 14-0339-227 H
151

ZADRAŽILOVI Mar.a Pav.

Jihlava

555740 1 - 12:56:21 1351.015 m/min 11-0294-1175 H
152

ZADRAŽILOVI Mar.a Pav.

Jihlava

555740 1 - 12:57:31 1347.194 m/min 11-0294-1156 H
153

ZADRAŽILOVI Mar.a Pav.

Jihlava

555740 1 - 12:57:38 1346.813 m/min 12-0294-1233
154

SLÁDEK Oto Ing.

Pardubice

548910 1 - 12:52:47 1346.082 m/min 14-063-1747 He
155

FLESAR Rostislav

Jihlava

560310 1 - 13:02:07 1343.293 m/min 14-0294-330 H
156

KRÁTKÝ Jan

Dešná

565660 1 - 13:09:37 1332.166 m/min 15-0339-185 H
157

ZADRAŽILOVI Mar.a Pav.

Jihlava

555740 1 - 13:03:21 1328.409 m/min 12-0294-1264 He
158

SLÁDEK Oto Ing.

Pardubice

548910 1 - 12:59:50 1323.206 m/min 15-063-148 He
159

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

549260 1 - 13:03:15 1313.234 m/min 13-0294-180 H
160

ZADRAŽILOVI Mar.a Pav.

Jihlava

555740 1 - 13:09:29 1309.215 m/min 14-0294-421 H
161

TŮMA Miloslav

Třebechovice

554480 1 - 13:10:46 1302.31 m/min 15 iihus 99078 lrl h
162

SOBOTKA Josef

Holice

560030 1 - 13:18:00 1293.372 m/min 11-062-496
163

ZADRAŽILOVI Mar.a Pav.

Jihlava

555740 1 - 13:15:16 1291.618 m/min 14-0294-430 H
164

KOUKAL Josef

Dešná

573390 1 - 13:36:00 1271.375 m/min 12-04-346 H
165

VESELÝ Luboš ml.

Dešná

565860 1 - 13:35:00 1257.467 m/min 12-0300-120 H
166

Rais Jaroslav

Náchod

542430 1 - 15:26:53 965.378 m/min CZ 15-0132-916 H

 

Celkové ocenění ZZ
1.-3. místo pohár

Pásmo č. 1 (do 400 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 2 (401-500 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 3 (nad 500 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2020 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv