On-line výsledky (dle hlášení)
Zemský závod ČS CHPH Herborn - Haiger - odstartováno
Start 25.6.2017 - 06:05:00

Počasí na startu: polojasno, mírný Z vítr

Na startu cca 5500 holubů!

Video ze startu (OS CHPH Sever):

Video z přepravy a startu (OS CHPH Pardubice):

Zúčastněné OS CHPH:
Domažlice: 553ks
Chomutov: 358ks
Karlovy Vary: 468ks
Louny: 369ks
Polabí: 521ks
Praha: 445ks
Sever: 514ks
Středočeský: 565ks
Horácko, Náchod, Pardubice, Podoubraví a Východočeská: cca 1500ks
Český západ: 0ks

Nezúčastněné OS CHPH:
České Budějovice, Lidice, Prácheň a Tábor

Podklady úspěšných holubů zasílejte na e-mail filipiteam@seznam.cz. Děkuji!

Vítěz Pásma č. 1 (do 400km):

15-015-2 H - BÍLÝ Josef (Zelená)

366,36 km - 1752,755m/min - 1490ks

Pan Bílý nasadil na ZZ 5ks a v pásmu č. 1 z toho byla 1. a 9. cena!

Rodiče vítěze zakoupil jako holoubata z chovné stanice Natural.

Otec je rasy Janssen a matka Aarden.

Spolu byli poprvé v roce 2015 a hned to na sebe sedlo.

Další bratr se taky projevu dobře.

Stav holubů u pana Bílého není vysoký!

Přes zimu má 30 ks, ale na jaře mu "chráněnec křivozobí" 10ks a někdy i víc roztrhá.

 

3. cena Pásma č. 1 (do 400km):

16-025-127 He - SVOBODA/JÁRA (Pernink)

329,59 km - 1699,599m/min - 1490ks

Závodíme v tandemu Svoboda-Jára z MS Karlovy Vary.

Holubník je v obci Pernink v horách 876 m.n.m, 100 m od lesa, ideální podmínky pro holuby.

Holubice 16-025-127 je z 80% van Dyck, tato rodina má asi hromadné starty velice ráda,

vždyť její starší bratr 14-025-627 se v loni ze ZZ umístil v pásmu na 2. místě.

Celkový vítěz ZZ proti 5576ks

a vítěz Pásma č. 2 (401-500km):

14-050-306 H - Ing. JELÍNEK Miloslav (Těchobuzice)

426,44 km - 1892,183m/min - 2385ks

Vítěz Pásma č. 3 (nad 500km):

14-074-505 He - HLOUŠ Pavel (Česká Třebová)

603,09 km - 1761,624m/min - 1701ks

Souřadnice startu: 50°45'43'' - 8°9'25''

Startovní komise: Jan Filipi, Václav Špilar a Jiří Kroupa
Propozice ZZ ČS CHPH zde...

Celkové výsledky ZZ

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

ing.JELÍNEK Miloslav

Těchobuzice LT

426430 1 - 09:50:22 1892.161 m/min H CZ 14 050 306
2

KOTEK Martin

Liberec

469270 1 - 10:17:55 1855.433 m/min 16-017-1431 H
3

BRZOBOHATY Ladislav

Liberec

470430 1 - 10:19:40 1847.238 m/min 15-017-409 He
4

BRZOBOHATY Ladislav

Liberec

470430 1 - 10:21:30 1834.035 m/min 15-017-496 H
5

KOTEK Martin

Liberec

469270 1 - 10:22:56 1819.346 m/min 14-017-239 He
6

HAVLÍK Josef

Velká Bukovina

438290 1 - 10:06:25 1815.492 m/min CZ-15-013-572 He
7

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

437170 1 - 10:06:04 1813.482 m/min CZ-16-013-1099 H
8

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

451030 1 - 10:14:43 1806.167 m/min PL-10-0285013647
9

NOVOTNY Milan

Liberec

470600 1 - 10:25:46 1804.679 m/min 13-038-227 He
10

SVOBODA Jiří

N.Město p.Smrke

496960 1 - 10:40:37 1803.084 m/min 16-0128-334-H
11

LAVKO Michal

Liberec

485290 1 - 10:35:17 1795.486 m/min 15-017-830 H
12

LANGR Jindřich

Liberec

484210 1 - 10:35:58 1786.973 m/min 15-017-437 He
13

BIZOŇ Milan

Podlesí LT

439590 1 - 10:11:10 1785.741 m/min DV 14 3017 340 H
14

LAVKO Michal

Liberec

485290 1 - 10:37:09 1783.171 m/min 15-020-1012 H
15

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

437170 1 - 10:10:25 1781.338 m/min CZ-14-013-109 H
16

SVOBODA Jiří

N.Město p.Smrke

496960 1 - 10:44:59 1774.963 m/min 16-020-48-E
17

SVOBODA Jiří

N.Město p.Smrke

496960 1 - 10:45:14 1773.379 m/min CZ-15-020-647 H
18

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

603090 1 - 11:47:00 1763.421 m/min 14-074-505 He
19

ing.JELÍNEK Miloslav

Těchobuzice LT

426430 1 - 10:07:18 1759.926 m/min H CZ 13 050 775
20

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

437170 1 - 10:14:22 1753.121 m/min CZ-15-013-1285 H
21

BÍLÝ Josef

Zelená CH

366360 1 - 09:34:01 1752.779 m/min 15-015-2 H
22

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

437170 1 - 10:14:28 1752.418 m/min CZ-15-013-1227 H
23

OPLUŠTIL Milostav

Liberec

469490 1 - 10:33:32 1748.349 m/min 15-017-1197 H
24

RUTTER Martin

Kravaře LT

439330 1 - 10:16:29 1746.955 m/min CZ 015 050 51 H
25

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

547050 1 - 11:18:26 1745.347 m/min 14-0135-529 H
26

MINARČÍK Drahomír

Krabčice RD

435510 1 - 10:15:26 1739.026 m/min CZ 11 055 137 H
27

HUSÁK st. & ml.

Vráž BE

432180 1 - 10:13:40 1737.989 m/min 13-043-2056 H
28

DAVID Václav

Lovosice LT

417970 1 - 10:07:08 1726.198 m/min CZ 014 050 487 H
29

MIKA Václav

Velká Bukovina

438240 1 - 10:19:05 1724.788 m/min CZ-15-013-1092 H
30

DANKO Jan

Deštné

581100 1 - 11:42:41 1720.843 m/min CZ 14-0400-157 H
31

BAŠTRNÁK Jaroslav

Velká Bukovina

440270 1 - 10:21:10 1718.686 m/min CZ-14-013-491 H
32

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 11:06:37 1711.444 m/min 14-066-809e
33

FILIPI TEAM

Proseč

567750 1 - 11:37:14 1708.889 m/min 13-072-248 He
34

ANTROPIUS Václav

Lenešice MO

398550 1 - 09:58:21 1707.949 m/min 15-019-18 H
35

FILIPI TEAM

Proseč

567750 1 - 11:37:33 1707.262 m/min 16-060-20 H
36

BIZOŇ Milan

Podlesí LT

439590 1 - 10:23:18 1701.858 m/min 16 050 846 HE
37

Šimůnek Roman

Hlušice

514880 1 - 11:07:46 1700.584 m/min 11 0134 1120 h
38

SVOBODA/JÁRA

Pernink

329590 1 - 09:18:56 1699.502 m/min CZ 16 025 127 HE
39

ZIEGLER Jan

Hostomice MO

398840 1 - 10:00:06 1696.47 m/min 16-019-458 H
40

KVASNICA Tomáš

Čistá

598410 1 - 11:58:04 1694.892 m/min 13-074-3015 He
41

KRÁL Miroslav

Sedlec LB

415100 1 - 10:10:29 1690.95 m/min CZ 012 049 0196 H
42

Forman Milan

Sloupno

521990 1 - 11:14:01 1689.197 m/min 15 0113 685 e
43

SKALSKI Kazimierz

Klapy LB

414170 1 - 10:10:32 1686.818 m/min CZ 013 049 683 H
44

ANTROPIUS Filip

Lenešice MO

398420 1 - 10:01:23 1685.483 m/min 15-019-170 He
45

ŠŤASTNÝ František

Kostelec n/Č.L.

495830 1 - 11:00:00 1680.78 m/min 16 0107 779
46

ŠÁMAL Martin

Chudoslavice LT

425370 1 - 10:18:21 1678.982 m/min CZ 012 050 132 HE
47

ČÁSTKA Zdeněk

Březhrad

543830 1 - 11:29:00 1678.488 m/min 15-0135-22 H
48

KŘÍŽEK Vladimír

Dubany LB

415820 1 - 10:12:50 1677.821 m/min CZ 013 049 101 H
49

Šimůnek Roman

Hlušice

514880 1 - 11:12:04 1676.769 m/min 11 0134 147 h
50

PILAŘ TEAM

Proseč

560630 1 - 11:39:38 1675.356 m/min 15-072-203 H
51

PAULÍKOVÁ Veronika

MCH

435510 1 - 10:25:07 1674.287 m/min 15-055-586 H
52

ZIMA Daniel

Vlastislav LB

409750 1 - 10:09:44 1674.271 m/min CZ 013 049 204 HE
53

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

398420 1 - 10:03:00 1674.034 m/min 14-051-941 He
54

HRUŠA Zdeněk

Dneboh BA

484640 1 - 10:54:56 1671.557 m/min 15-099-718 e
55

HRUŠA Zdeněk

Dneboh BA

484640 1 - 10:55:01 1671.076 m/min 15-099-765 h
56

IZERA Antonín

Brníkov LB

420660 1 - 10:17:03 1668.955 m/min CZ 014 049 297 HE
57

Forman Milan

Sloupno

521990 1 - 11:18:15 1666.369 m/min 14 0110 1690 e
58

Remza Petr

Starý Bydžov

519160 1 - 11:16:37 1666.021 m/min 15 0134 42 h
59

PAULÍKOVÁ Veronika

MCH

435510 1 - 10:26:26 1665.855 m/min 14-055-346 He
60

BÍLÝ Josef

Zelená CH

366360 1 - 09:45:05 1664.642 m/min 13-015-468 He
61

Šafranko Jiří

Třebechovice

555010 1 - 11:38:39 1663.45 m/min 13 0137 376 h
62

LÉBL Tomáš

Česká Bělá

550750 1 - 11:36:07 1663.311 m/min 14-0330-52e
63

KOLÁŘ Jiří

Nový Bor KU

449410 1 - 10:35:20 1662.429 m/min 12-040-236 h
64

HAUZR Miroslav

Ouč BA

478290 1 - 10:53:00 1660.729 m/min 13-099-94 h
65

Pour Leoš

Lázně Bělohrad

524600 1 - 11:20:54 1660.652 m/min 13 0129 116 e
66

DUGA Jan

Litvínov LOM

385360 1 - 09:57:18 1658.889 m/min 13-018-1038 He
67

KINC Jiří

Česká Třebová

596310 1 - 12:04:58 1656.57 m/min 14-060-181 He
68

Pour Josef

Třebechovice

546870 1 - 11:35:10 1656.345 m/min 14-0131-496 H
69

ZOBAČ Jaromír

Čistá

600300 1 - 12:07:27 1656.228 m/min 11-074-282 H
70

ČERYCH Jaroslav

Velká Bukovina

438980 1 - 10:30:11 1655.383 m/min CZ-14-013-327 He
71

STOFANAKOVA A + A HOST

Brezhrad

526550 1 - 11:23:21 1653.997 m/min 13-0135-264-H
72

KAPLAN Ing. Jan

Holice

560720 1 - 11:44:27 1651.849 m/min 13-062-608
73

ŽLIČAŘ Roman

Česká Třebová

602800 1 - 12:09:59 1651.582 m/min 13-074-2334 He
74

DUBEC Milan

Svitkov

543070 1 - 11:33:51 1651.422 m/min 13-075-614 H
75

SVOBODA Bohumil

Chrast

559500 1 - 11:43:48 1651.417 m/min 13-063-2046 H
76

NEMEC Martin

Duchcov

394960 1 - 10:04:17 1650.596 m/min 16-019-587 He
77

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

433640 1 - 10:28:02 1648.612 m/min CZ 015 055 1000 H
78

Janků Petr

Svinišťany

554160 1 - 11:41:17 1647.896 m/min 15 0137 265 h
79

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

538320 1 - 11:31:46 1647.414 m/min 13-0135-381
80

Zima Milan

Sloupno

522150 1 - 11:22:27 1644.826 m/min 14 0134 296 h
81

Ringel Pavel

Puchlovice

532520 1 - 11:28:48 1644.595 m/min 15-0315-69-H
82

Batka Vladimír

Lisičky

516080 1 - 11:19:05 1643.131 m/min 14 0134 125 h
83

KINC Jiří

Česká Třebová

596310 1 - 12:08:10 1641.973 m/min 14-060-190 He
84

JANÁČEK Stanislav

Říčany

469440 1 - 10:51:00 1641.399 m/min 13 094 32 E
85

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

398420 1 - 10:07:44 1641.39 m/min 13-051-657 He
86

KAVKA Jaroslav

Libuš

455480 1 - 10:42:55 1638.909 m/min 14 0111 1087
87

JEŠETICKY Josef

Spořice CH

371350 1 - 09:51:40 1638.309 m/min 15-015-665 H
88

ROSA Miroslav

H.Počáply RD

441390 1 - 10:34:26 1638.216 m/min CZ 015 055 320 H
89

KRATOCHVÍL Petr

Rybná

586390 1 - 12:03:10 1637.199 m/min CZ 13-076-546 H
90

HARTMAN Zdeněk

Černovice CH

369310 1 - 09:51:00 1634.115 m/min 15-015-64 H
91

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

547050 1 - 11:39:47 1634.042 m/min 11-0135-514 H
92

STRAŠIL Jaroslav

Borová

558820 1 - 11:47:00 1633.977 m/min 13-0299-284e
93

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

505850 1 - 11:14:43 1633.267 m/min 15-066-229h
94

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

458170 1 - 10:45:45 1631.95 m/min 13 0100 851
95

NOVOTNÝ Jaroslav

Semčice BA

486040 1 - 11:02:57 1631.28 m/min 15-099-16 e
96

ŽLIČAŘ Roman

Česká Třebová

602800 1 - 12:15:06 1628.749 m/min 15-074-435 He
97

PTÁČEK Josef

Kutná Hora

513040 1 - 11:20:00 1628.698 m/min 13-066-1886
98

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

511780 1 - 11:19:30 1627.281 m/min 14-066-1576h
99

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

601560 1 - 12:14:46 1626.864 m/min 12-074-1324 H
100

Lekeš Ludvík

Nechanice

535810 1 - 11:35:01 1623.585 m/min 15-0133-287-H
101

HARTMAN Zdeněk

Černovice CH

369310 1 - 09:52:28 1623.579 m/min 13-0310-323 H
102

KROTKÝ Vladimír

Vícenice

578610 1 - 12:01:39 1622.347 m/min 15-0300-760 h
103

ROSA Miroslav

H.Počáply RD

441390 1 - 10:37:21 1620.672 m/min CZ 015 055 314 H
104

KRET Jiří

Lom u Tachova

339040 1 - 09:34:14 1620.392 m/min CZ 10 - 030 - 1489 H
105

MUSIL Team

Polevsko KU

448490 1 - 10:41:48 1620.267 m/min 14-013-940 h
106

FLESAR Rostislav

Luka n.Jihlavou

560310 1 - 11:51:22 1617.679 m/min 11-0294-62
107

Hillebrand Vilém

Smidary

519960 1 - 11:26:43 1616.205 m/min 09 0134 1217 e
108

BUCHTELA Karel

Most MO

386810 1 - 10:04:23 1615.86 m/min 15-019-848 He
109

MURÁRIK Emil

Čáslav

523830 1 - 11:29:15 1615.513 m/min 13-059-2394h
110

BERGR Miroslav

Česká Třebová

595530 1 - 12:14:00 1613.902 m/min 13-060-3549 H
111

HRUŠKA Luděk

Svitkov

543520 1 - 11:42:00 1612.819 m/min 12-075-713 H
112

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

606970 1 - 12:22:00 1610 m/min 14-060-432 H
113

ČEJKA Petr

Proseč

574700 1 - 12:02:00 1609.804 m/min 14-072-190 H
114

FIKAROVÁ Ludmila

Borová

543820 1 - 11:42:51 1609.649 m/min 14-0299-15 He
115

DURDIL Miroslav

Mokrovraty DO

446330 1 - 10:42:20 1609.363 m/min 13-0112-1490
116

Krezolek Czeslaw

K.Zdrój Host

571770 1 - 12:00:22 1608.958 m/min CZ 14-0132-2551 H
117

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 11:26:00 1608.1 m/min 10-066-186h
118

FILIPI Bohumil

Česká Třebová

594320 1 - 12:14:36 1608.009 m/min 14-0198-754
119

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

548570 1 - 11:46:13 1607.688 m/min 14-069-1036
120

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

551000 1 - 11:47:46 1607.508 m/min 14-0294-42 H
121

NOVOTNÝ Vlastimil

Neratovice VŠ

452580 1 - 10:46:44 1606.413 m/min 15-0116-201h
122

NOVOTNÝ Vlastimil

Neratovice VŠ

452580 1 - 10:46:46 1606.223 m/min 15-0116-210 h
123

NOVOTNÝ Vlastimil

Neratovice VŠ

452580 1 - 10:46:48 1606.033 m/min 14-0116-246 h
124

KŘÍŽEK Vladimír

Dubany LB

415820 1 - 10:23:55 1605.999 m/min CZ 015 049 275 H
125

FIKAROVÁ Ludmila

Borová

543820 1 - 11:44:13 1603.164 m/min 14-0299-35 He
126

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

505850 1 - 11:21:28 1598.431 m/min 14-066-114
127

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

511780 1 - 11:25:47 1595.407 m/min 15-066-113e
128

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

565560 1 - 11:59:31 1595.299 m/min 10-0294-1062 h
129

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

551000 1 - 11:50:37 1594.252 m/min 14-0294-32 e
130

Pospíšil Miroslav

Hořice

527120 1 - 11:36:10 1591.706 m/min 12 0129 450 h
131

DRÁBEK Drahoslav

Přelouč

531220 1 - 11:38:48 1591.432 m/min 15-063-916
132

ŠIBA Jaroslav

Liberec

477310 1 - 11:05:00 1591.033 m/min 15-017-1574 H
133

FIKAROVÁ Ludmila

Borová

543820 1 - 11:47:02 1589.962 m/min 15-0299-110 He
134

Romportl Jaroslav

Hradec Králové

548340 1 - 11:50:05 1589.007 m/min 14 0137 651 e
135

FENCL Jaroslav

Meziboří LO

383700 1 - 10:06:29 1588.93 m/min 12-018-352 H
136

Hryzlík Václav

Újezd

549530 1 - 11:50:55 1588.62 m/min 14 0137 597 h
137

Beneš Jaroslav

Prasek

525880 1 - 11:36:10 1587.962 m/min 13 0134 880 h
138

ŠVANCAR Štefan

Staré Ždánice

537630 1 - 11:43:37 1587.725 m/min 15-0135-429 H
139

FRANC Jiří

Kutná Hora

512850 1 - 11:28:12 1586.788 m/min 15-066-691e
140

ZELENÝ Josef

Kutná Hora

521050 1 - 11:33:57 1583.979 m/min 13-066-710h
141

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

497280 1 - 11:18:59 1583.778 m/min 14-066-84h
142

DUGA Jan

Litvínov LOM

385360 1 - 10:08:20 1583.671 m/min 14-018-41 He
143

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

579260 1 - 12:11:00 1582.678 m/min 15-077-496 H
144

BĚLOHOUBEK Jan

Česká Třebová

597610 1 - 12:22:39 1582.444 m/min 12-060-2141 H
145

Hollý Milan

Librantice

556000 1 - 11:56:39 1581.118 m/min 13 0137 1312 e
146

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

530280 1 - 11:40:29 1580.645 m/min 11-073-875 H
147

JANÁČEK Stanislav

Říčany

469440 1 - 11:02:00 1580.606 m/min CZ 14 094 365 E
148

JÓN Vladimír

Noviny p.Ral BR

464460 1 - 10:59:00 1579.796 m/min 12-038-892 h
149

VODIČKA Michal

Proseč

565380 1 - 12:03:00 1579.274 m/min 984 H
150

DRÁBEK Drahoslav

Přelouč

531220 1 - 11:41:41 1577.803 m/min 15-040-74
151

PTÁČEK, Bc. Miroslav

Kutná Hora

514260 1 - 11:31:04 1577.162 m/min 15-066-1448h
152

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

565560 1 - 12:03:53 1575.888 m/min 13-0294-763 h
153

Beneš Jaroslav

Prasek

525880 1 - 11:38:50 1575.277 m/min 14 0134 763 h
154

TAJC Borivoj

Velvary SL

433280 1 - 10:40:16 1574.037 m/min 12-045-843
155

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

505850 1 - 11:26:49 1571.858 m/min 15-066-294
156

ŠKOLNÍK Josef

Voděrady

568890 1 - 12:07:06 1571.085 m/min CZ 15-0137-1521 H
157

FLESAR Rostislav

Luka n.Jihlavou

560310 1 - 12:01:44 1570.669 m/min 15-0294-105
158

POPP Jan

Sopotnice

585790 1 - 12:18:00 1570.483 m/min CZ 14-076-106 H
159

GLOCAR Jaromír

Česká Třebová

614110 1 - 12:36:06 1570.212 m/min 14-060-934 H
160

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

511780 1 - 11:31:04 1569.556 m/min 14-066-1548e
161

ŠTĚPÁNEK Zdeněk

Rybná

585860 1 - 12:18:20 1569.268 m/min CZ 15-076-2404 He
162

Beneš Jiří

Puchlovice

532120 1 - 11:44:08 1569.058 m/min 12-0315-8-H
163

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

551000 1 - 11:56:15 1568.683 m/min 14-0294-21
164

SCHNEIDER Milan

Cheb

308490 1 - 09:21:43 1568.195 m/min CZ 16-027-1784 He
165

KONEČNÝ Richard

Beroun BE

429530 1 - 10:39:08 1566.865 m/min 15-043-3787
166

HAVRÁNEK Jos.+ Petr

Přelouč

531020 1 - 11:43:59 1566.508 m/min 11-066-1121 He X
167

SCHREDEROVA Jana

Hořovice KO

421390 1 - 10:34:00 1566.506 m/min 12-044-411
168

VACEK Josef

Hraničná

305040 1 - 09:19:44 1566.45 m/min DV 15 3017 0119 HE
169

PETRÁČEK Jiří

Libáň KP

500780 1 - 11:24:42 1566.406 m/min 14-0113-1100 e
170

OTÁSEK Václav

Kobylisy

450750 1 - 10:53:00 1565.104 m/min CZ 10 090 77 H
171

ZELENÝ Josef

Kutná Hora

521050 1 - 11:38:29 1562.447 m/min 15-066-1196h
172

VONDRAČEK Ladislav

Lipenec TCH

395500 1 - 10:18:27 1560.466 m/min 15-057-1019 H
173

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 11:36:08 1558.889 m/min 14-066-813h
174

KOLOUCH Zdeněk

Česká Bělá

547290 1 - 11:56:50 1555.538 m/min 14-0330-161e
175

JEŠETICKY Josef

Spořice CH

371350 1 - 10:04:03 1553.441 m/min 15-015-881 H
176

SVOBODA/JÁRA

Pernink

329590 1 - 09:37:15 1552.839 m/min CZ 16 025 179 HE
177

KRATOCHVÍL Petr

Rybná

586390 1 - 12:22:42 1552.528 m/min CZ 12-0229-7318 H
178

BULÍŘ + syn

Bakov n/J BA

479240 1 - 11:14:00 1550.939 m/min 15-099-146 h
179

Prošvic Luděk

Oblánov

544320 1 - 11:56:00 1550.769 m/min CZ 13-0136-783 H
180

POKORNÝ Jan

Čistá

591090 1 - 12:26:15 1550.4 m/min 14-061-139
181

FENCL Jaroslav

Meziboří LO

383700 1 - 10:12:30 1550.303 m/min 15-108-548 He
182

MICHOVSKÝ Josef

Říčany

470640 1 - 11:08:58 1548.328 m/min CZ15 094 438 H
183

CHLUBNA Josef

Jihlava

550260 1 - 12:00:29 1547.921 m/min 14-0294-925
184

Rojšl Miroslav

Slavíkov

565430 1 - 12:10:22 1547.569 m/min CZ 15-0132-1380 He
185

KRYCNER V+V

Podbradec LB

419470 1 - 10:36:04 1547.479 m/min CZ 015 049 1034 h
186

KOLÁŘ František

Cheb

307490 1 - 09:23:48 1546.73 m/min CZ 13 023 653 HE
187

Chlosta Zbigniew

K.Zdrój Host

570570 1 - 12:14:01 1546.19 m/min CZ 14-0132-1764 He
188

HAVRÁNEK Jos.+ Petr

Přelouč

531020 1 - 11:48:33 1545.685 m/min 14-073-922 H X
189

FIALA Miroslav

Kovářská KL

347480 1 - 09:49:51 1545.386 m/min 15-016-386 H
190

JACKULÁK Josef

Přelouč

538000 1 - 11:53:18 1544.645 m/min 13-073-718 He
191

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

447250 1 - 10:54:33 1544.638 m/min 14-095-1460 he
192

ZADROBÍLEK Josef

Staré Ždánice

542020 1 - 11:56:10 1543.484 m/min 14-0135-356 H
193

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

530280 1 - 11:49:06 1541.064 m/min 11-073-831
194

VEJVODA Zdeněk

Dubeč 1

456310 1 - 11:01:08 1540.894 m/min 14 088 491
195

MAHULÍK Pravoslav

Brandýs n.Labem

469690 1 - 11:10:00 1539.967 m/min CZ 15 0100 537 H
196

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

497280 1 - 11:28:03 1539.328 m/min 09-066-106h
197

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

443730 1 - 10:53:19 1539.037 m/min 15-0116-135 h
198

BŘÍZA Team

Pardubice

546030 1 - 12:00:00 1538.113 m/min 14-069-627
199

KVASNICA Tomáš

Čistá

598410 1 - 12:34:06 1537.934 m/min 15-074-220 H
200

Florián Miloslav

Zábrodí

562240 1 - 12:10:41 1537.505 m/min CZ 12-0132-1352 H
201

Pastyřík Jiří, Ing.

Robousy

510310 1 - 11:36:55 1537.464 m/min 13-0131-1404 H
202

KONŮPEK Jaromír

Bysřice KP

502100 1 - 11:31:36 1537.355 m/min 16-0113-873 h
203

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

606970 1 - 12:40:00 1536.633 m/min 14-060-555 H
204

VACEK Josef

Hraničná

305040 1 - 09:23:31 1536.596 m/min DV 15 3017 95 HE
205

SVOBODA/JÁRA

Pernink

329590 1 - 09:39:36 1535.834 m/min CZ 16 025 154 HE
206

Švorc Josef

Kohoutov

548170 1 - 12:02:00 1535.49 m/min CZ 13-0136-445 H
207

HELLER Pavel

Straky NB

485080 1 - 11:21:18 1533.607 m/min 14-0108-3011 h
208

ŠPIROCH František

Štědrá

360610 1 - 10:00:22 1532.12 m/min CZ 16 025 527 H
209

Hylmar Jaroslav

Hořice

530180 1 - 11:51:15 1531.206 m/min 11 0129 789 e
210

Florián Miloslav

Zábrodí

562240 1 - 12:12:24 1530.321 m/min CZ 12-0132-1366 He
211

GREŠLE Jan

Stod

378190 1 - 10:12:08 1530.308 m/min CZ 14 - 080 - 778 He
212

Florián Miloslav

Zábrodí

562240 1 - 12:12:27 1530.113 m/min CZ 11-0132-362 H
213

DYTRT Jakub a Tomáš

Holice

559970 1 - 12:11:00 1529.973 m/min 16-062-400 H
214

MATOUŠEK JaroslavDr

Říčany

468270 1 - 11:11:23 1528.379 m/min CZ 10 094 783 H
215

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

482990 1 - 11:21:05 1528.046 m/min 13-0110-201 h
216

ABRAHAM Jiří

Litomyšl

579900 1 - 12:24:48 1526.856 m/min 15-072-202 He
217

ŠTEFAN st. + ml.

Zvírotice SE

452630 1 - 11:01:28 1526.748 m/min 15-0112-1285
218

SYROVÁTKA Jiří

Nejdek

327510 1 - 09:39:34 1526.379 m/min CZ 14 025 308 H
219

DYTRT Jakub a Tomáš

Holice

559970 1 - 12:12:00 1525.804 m/min 15-062-156 He
220

POKORNÝ Jan

Čistá

591090 1 - 12:32:43 1524.541 m/min 15-061-112 He
221

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

530280 1 - 11:53:09 1523.137 m/min 11-073-826 H
222

NOVOTNÝ Jaroslav

Michle

459280 1 - 11:07:20 1519.118 m/min CZ14 093 301 He
223

SALOUN Karel

Kosmonosy BA

478500 1 - 11:20:29 1516.72 m/min 06-0110-1892 h
224

CACH Josef sen.

Polička

587810 1 - 12:32:48 1515.756 m/min 2072
225

CACH Josef sen.

Polička

587810 1 - 12:32:53 1515.43 m/min 10
226

SOUČEK Tibor

Polná

552110 1 - 12:09:27 1514.913 m/min 12-0298-64
227

KONOPCIK Jan Ing.

Slany-Kvicek SL

422890 1 - 10:44:18 1514.107 m/min 14-045-2811 H
228

DYTRT Jakub a Tomáš

Holice

559970 1 - 12:15:00 1513.432 m/min 15-062-171 H
229

PRÁŠEK Bedřich

Libuš

455060 1 - 11:06:00 1511.827 m/min CZ 13 0111 642 H
230

TOMÁŠEK Mir. ml.

Šestajovice SL

467580 1 - 11:14:32 1510.597 m/min 14-0114-368
231

KRAFT Jan

Karlovy Vary

339390 1 - 09:49:49 1509.63 m/min CZ 16 025 1024 HE
232

KRAFT Jan

Karlovy Vary

339390 1 - 09:49:52 1509.294 m/min CZ 14 025 853 HE
233

KVASNICA Tomáš

Čistá

598410 1 - 12:41:31 1509.167 m/min 15-061-383 He
234

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 11:47:24 1507.593 m/min 14-066-814h
235

EGRT František

Hřmenín KP

500010 1 - 11:37:33 1503.563 m/min 14-0113-613 h
236

PLÍŠTIL Tomáš

Kosořice MB

483460 1 - 11:26:48 1502.362 m/min 13-0110-499 h
237

KUTHAN Jiří

Kostelec n/Č.L.

482090 1 - 11:26:00 1501.838 m/min 14 0107 329 e
238

HOLUB Jan

Říčany

472200 1 - 11:19:58 1499.206 m/min CZ 14 094 74 H
239

DVOŘÁK Vlastimil

Dvorce

545490 1 - 12:09:30 1496.543 m/min 14-0294-493
240

KOVRZEK Zdeněk

Žižkov

450350 1 - 11:05:58 1496.345 m/min CZ 14 03 236 H
241

RULÍK Petr

Úherce MB

484420 1 - 11:29:00 1495.123 m/min 15-0110-330 e
242

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

551000 1 - 12:14:16 1492.147 m/min 11-0294-920 h
243

DUBEC Milan

Svitkov

543070 1 - 12:09:05 1491.609 m/min 13-066-1344
244

PILAŘ TEAM

Proseč

560630 1 - 12:20:54 1491.434 m/min 14-0325-334 He
245

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

565560 1 - 12:24:40 1489.622 m/min 11-0294-1231 h
246

MATOUŠEK Luděk

Lipník MB

480150 1 - 11:27:27 1489.068 m/min 16-0110-205 h
247

SLÁDEK Oto Ing.

Pardubice

548910 1 - 12:13:38 1489.041 m/min 14-063-1742 He
248

DOHNAL Zdeněk

Polná

557000 1 - 12:19:32 1487.184 m/min 12-0298-181
249

SMRČINA František

Kostelec n/Č.L.

485630 1 - 11:32:00 1485.107 m/min 15 019 433
250

SVOBODA Oldřich

Zamachy

465340 1 - 11:19:00 1481.975 m/min 14-099-1158 h
251

VEINHOLD Jaroslav

Dolní Slivno MB

467600 1 - 11:20:34 1481.779 m/min 14-0110-1424 h
252

CHYNORANSKÝ Jozef

Peč

551590 1 - 12:17:42 1479.984 m/min 10-04-545 h
253

SCHEJBAL Vítěz.aSyn

Libuš

456810 1 - 11:13:42 1479.786 m/min 12 0111 830 He
254

FEREŠ František

Říčany

468260 1 - 11:22:00 1477.161 m/min CZ 12 094 917 H
255

MROZEK Miroslav

Kostelec n/Č.L.

487230 1 - 11:34:58 1476.604 m/min 15 0107 240
256

ŘEHÁK Josef

Poděbrady KP

498260 1 - 11:42:33 1476.107 m/min 13-0108-2762 h
257

BERÁNEK Zdeněk

Chotěšov LB

419610 1 - 10:49:17 1476.027 m/min CZ 013 049 641 H
258

MRKVA Vladimír

Kňovice SE

460080 1 - 11:17:33 1472.02 m/min 14-0112-746
259

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 11:56:20 1469.26 m/min 14-066-830h
260

Kracek Jaroslav

Bystřice

502240 1 - 11:47:00 1468.538 m/min 11-0131-720 H
261

Vikovi Team

Červ.Kostelec

560510 1 - 12:26:44 1468.329 m/min CZ 11-0132-11 H
262

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

423030 1 - 10:53:53 1464.363 m/min 14-043-1329
263

PEŘINA František

Kutná Hora

516190 1 - 11:57:35 1464.023 m/min 14-066-2137e
264

SVOBODA Oldřich

Zamachy

465340 1 - 11:23:00 1463.333 m/min 14-099-1171 h
265

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

306920 1 - 09:35:03 1461.176 m/min CZ 16 022 146 HE
266

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

565560 1 - 12:32:41 1458.819 m/min 13-0294-40 h
267

SVOBODA Oldřich

Zamachy

465340 1 - 11:24:01 1458.67 m/min 13-0116-426 h
268

Krotil Miroslav

Studenec

549700 1 - 12:22:00 1458.09 m/min CZ 10-0136-943 He
269

LAZEBNÍK Mir. st.

Stod

378090 1 - 10:24:33 1456.714 m/min CZ 13 - 080 - 15 H
270

KRAFT Jan

Karlovy Vary

339390 1 - 09:58:22 1454.321 m/min CZ 15 025 83 HE
271

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

331580 1 - 09:53:26 1451.539 m/min CZ 16 - 030 - 478 He
272

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

331580 1 - 09:53:43 1449.741 m/min CZ 15 - 030 - 348 H
273

BLECHA Jiří

Uherčice

573390 1 - 12:41:22 1446.615 m/min 15-0339-262 He
274

ŽID Václav

Obecnice PB

427270 1 - 11:01:34 1440.722 m/min 16-084-679
275

FLESAR Rostislav

Luka n.Jihlavou

560310 1 - 12:34:11 1439.707 m/min 14-0294-315
276

SYROVÁTKA Jiří

Nejdek

327510 1 - 09:52:35 1439.077 m/min CZ 15 025 858 H
277

BARTEJS Petr

Žižkov

450390 1 - 11:18:00 1438.946 m/min CZ 08 098 61 H
278

SVOBODA Pavel

Hradištko SE

454950 1 - 11:21:15 1438.577 m/min 14-0112-1183
279

KOTAS Vladimír

Beroun BE

428220 1 - 11:03:28 1434.733 m/min 15-043-2553
280

BUDÍNSKÝ Jan

Březno MB

484930 1 - 11:43:00 1434.704 m/min 15-0110-213 h
281

MARTINEC Petr

Říčany

471830 1 - 11:34:23 1432.465 m/min CZ 14 094 602 H
282

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 12:05:38 1431.371 m/min 14-066-803e
283

NESVADBA Petr

Stratov NB

482120 1 - 11:42:17 1429.421 m/min 14-0108-3520 h
284

VÁVRA Jiří

Proseč

561640 1 - 12:38:00 1429.109 m/min 70
285

Šůs Vladimír

Pelhřimov

306870 1 - 09:40:16 1425.534 m/min CZ 16 0400 2358 H
286

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

549260 1 - 12:30:38 1424.306 m/min 15-0294-18 He
287

PĚTIOKÝ Václav

Svitkov

542060 1 - 12:25:37 1424.163 m/min 12-075-525 He
288

SVOBODA Oldřich

Zamachy

465340 1 - 11:32:15 1421.971 m/min 14-099-1165 h
289

HOLUB Erich

Pardubice

547410 1 - 12:30:00 1421.844 m/min 15-069-717 He
290

PEŠEK Ladislav

Sedlcany SE

463250 1 - 11:31:00 1421.012 m/min 15-0112-1554
291

JONÁŠ Jan

Dubeč 1

462310 1 - 11:30:45 1419.217 m/min 13 088 422 h
292

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

565560 1 - 12:43:43 1418.451 m/min 12-0294-527 h
293

MARTINEC Petr

Říčany

471830 1 - 11:38:00 1416.907 m/min CZ 15 0107 444 H
294

HEŘMAN Josefst+ml

Libákovice

398910 1 - 10:47:12 1413.572 m/min CZ 15 - 0308 - 678 H
295

PTÁČEK Miroslav

Kutná Hora

514350 1 - 12:10:32 1407.122 m/min 15-066-1423 H
296

SVOBODA Oldřich

Zamachy

465340 1 - 11:36:00 1405.861 m/min 13-0116-480 h
297

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE

449230 1 - 11:25:11 1403.04 m/min 12-06-636
298

VÍTOVEC P+M

Velice

478130 1 - 11:46:01 1402.072 m/min 13-0311-310 He
299

NERS Jaroslav

Všeruby

379250 1 - 10:36:05 1399.016 m/min DV 12 - 5294 - 1140 He
300

NERS Jaroslav

Všeruby

379250 1 - 10:36:07 1398.844 m/min DV - 14 - 6111 - 329 He
301

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

549260 1 - 12:38:46 1394.887 m/min 14-0294-884 H
302

FLESAR Rostislav

Luka n.Jihlavou

560310 1 - 12:46:53 1394.211 m/min 14-0294-1377 H
303

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 12:15:29 1393.315 m/min 15-066-437e
304

PTÁČEK Miroslav

Kutná Hora

514350 1 - 12:14:35 1391.702 m/min 13-066-205 E
305

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE

463350 1 - 11:38:21 1389.981 m/min 12-061-1399
306

MUSIL Ivan

Polná

558670 1 - 12:48:34 1384.331 m/min 15-0298-127 He
307

KULÍK Přemysl

Michle

457590 1 - 11:35:35 1384.19 m/min 15 093 747 h
308

KLIMOVIČ Eduard

Chlum

317370 1 - 09:54:38 1382.073 m/min CZ 16 027 1750 H
309

ZADRAŽIL Martin Bc.

Stonařov

555740 1 - 12:47:22 1381.178 m/min 14-0294-429 He
310

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

549260 1 - 12:43:20 1378.895 m/min 14-0294-823 H
311

MICHALEC Petr

Bl. Lhota SE

458920 1 - 11:38:09 1377.518 m/min 16-0112-1172
312

ŠVIKRUHA Zdeněk

Klášterec KL

357010 1 - 10:24:30 1375.761 m/min 15-016-46 He
313

KESL Stanislav

Nová Role

331430 1 - 10:05:55 1375.704 m/min CZ 16 025 831 H
314

ŘEZNÍČEK Jiří

Postřekov

362340 1 - 10:28:34 1374.757 m/min CZ 14 - 034 - 418 H
315

BARTEJSOVÁ Zuzana

Žižkov

450780 1 - 11:32:55 1374.679 m/min CZ 14 098 51 H
316

KOUKAL Josef

Uherčice

573390 1 - 13:02:24 1373.718 m/min 13-0339-43 He
317

SOUČEK Tibor

Polná

552110 1 - 12:48:44 1367.512 m/min 13-0298-12 He
318

BÁLEK Milan

Radotínc SL

449010 1 - 11:33:58 1364.91 m/min 09-095-1283 he
319

SALAVA Jiří

Uherčice

573710 1 - 13:05:46 1363.487 m/min 14-0339-233 He
320

BERKOVEC Pavel

Slavonice

551470 1 - 12:49:33 1363.169 m/min 09-04-175 h
321

SALAVA Jiří

Uherčice

573710 1 - 13:06:26 1361.33 m/min 14-0339-232 H
322

DOSTÁL Josef

Holice

567240 1 - 13:02:00 1360.288 m/min 11-062-305 He
323

SALAVA Jiří

Uherčice

573710 1 - 13:07:07 1359.127 m/min 14-0339-227 H
324

BARTEJS Petr

Žižkov

450390 1 - 11:37:24 1354.964 m/min SK 08 0107 197 E
325

ZADRAŽIL Martin Bc.

Stonařov

555740 1 - 12:56:21 1351.015 m/min 11-0294-1175 H
326

ZADRAŽIL Martin Bc.

Stonařov

555740 1 - 12:57:31 1347.194 m/min 11-0294-1156 H
327

ZADRAŽIL Martin Bc.

Stonařov

555740 1 - 12:57:38 1346.813 m/min 12-0294-1233
328

SLÁDEK Oto Ing.

Pardubice

548910 1 - 12:52:47 1346.082 m/min 14-063-1747 He
329

FLESAR Rostislav

Luka n.Jihlavou

560310 1 - 13:02:07 1343.293 m/min 14-0294-330 H
330

ŘÍHA Vítězslav

Krchleby NB

489380 1 - 12:10:00 1340.767 m/min 15-0110-1613 h
331

VALTA Josef

Lazec PB

430350 1 - 11:26:25 1338.916 m/min 15-084-498 he
332

HRYZAK Miroslav

292630 1 - 09:44:25 1333.673 m/min CZ 16 022 43 H
333

KRÁTKÝ Jan

Dešná

565660 1 - 13:09:37 1332.166 m/min 15-0339-185 H
334

ZADRAŽIL Martin Bc.

Stonařov

555740 1 - 13:03:21 1328.409 m/min 12-0294-1264 He
335

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

426350 1 - 11:26:56 1324.343 m/min 14-043-51
336

SLÁDEK Oto Ing.

Pardubice

548910 1 - 12:59:50 1323.206 m/min 15-063-148 He
337

ŠIMON Zdeněk

Hradištko SE

453720 1 - 11:48:00 1322.799 m/min 14-0112-2278
338

PÍSEK Petr

Luby

305190 1 - 09:56:27 1318.6 m/min CZ 14 027 567 H
339

KORBA Miroslav

Nový Knín DO

449340 1 - 11:46:52 1314.372 m/min 11-0112-2188
340

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

549260 1 - 13:03:15 1313.234 m/min 13-0294-180 H
341

PACHOLE Vitězslav

Drahlín PB

427900 1 - 11:30:52 1313.114 m/min 15-084-120 he
342

BRABEC Jindřich

Mutěnín

353720 1 - 10:34:54 1310.559 m/min CZ 14 - 0308 - 963 He
343

ZADRAŽIL Martin Bc.

Stonařov

555740 1 - 13:09:29 1309.215 m/min 14-0294-421 H
344

OPÁLKA Vlastimil

Horšovský Týn

366750 1 - 10:45:19 1308.342 m/min CZ 13 - 0329 - 11 H
345

KUČERA Lukáš

Kynšperk

317870 1 - 10:08:04 1307.748 m/min CZ 15 027 1822 HE
346

M+M Tůma Team

Bělěč n.Orlicí

554480 1 - 13:10:46 1302.31 m/min 15 iihus 99078 lrl h
347

SOBOTKA Josef

Holice

560030 1 - 13:18:00 1293.372 m/min 11-062-496
348

SRNEC Jan

Cheb

308690 1 - 10:03:54 1292.131 m/min CZ 16 023 84 HE
349

ZADRAŽIL Martin Bc.

Stonařov

555740 1 - 13:15:16 1291.618 m/min 14-0294-430 H
350

PROCHÁZKA Bedřich

Hředle BE

420270 1 - 11:30:38 1290.623 m/min 15-043-3820
351

KUČERA Lukáš

Kynšperk

317870 1 - 10:14:18 1275.05 m/min CZ 16 027 1622 HE
352

KOUKAL Josef

Uherčice

573390 1 - 13:36:00 1271.375 m/min 12-04-346 H
353

VESELÝ Luboš ml.

Dešná

565860 1 - 13:35:00 1257.467 m/min 12-0300-120 H
354

MISKO Petr

Luby

305190 1 - 10:11:03 1240.358 m/min CZ 16 027 1179 H
355

VÁCHAL Pavel

Postřekov

362100 1 - 10:59:45 1228.499 m/min CZ 14 - 034 - 716 He
356

VONEŠ TEAM

Postřekov

361610 1 - 11:01:55 1217.884 m/min CZ 14 - 034 - 851 He
357

KROUPA Jiří

Host

525360 1 - 13:19:30 1209.114 m/min 15-05-745 e
358

VONEŠ TEAM

Postřekov

361610 1 - 11:09:44 1186.644 m/min CZ 14 - 034 - 824 H
359

KLÍMA Josef

Stod

376050 1 - 11:28:16 1163.281 m/min CZ 15 - 080 - 498 He
360

PROKOP Josef

Tachov

336370 1 - 10:55:13 1159.031 m/min CZ 16 - 030 - 345 He
361

ČERNÝ Jan

Holýšov

375250 1 - 11:46:20 1099.365 m/min CZ 13 - 080 - 446 H
362

HUTNÍK Ján

Tachov

335880 1 - 11:10:44 1098.604 m/min CZ 14 - 030 - 644 He
363

Rais Jaroslav

Dvůr Králové

542430 1 - 15:26:53 965.378 m/min CZ 15-0132-916 H
364

BARTEJS Petr

Žižkov

450390 1 - 11:27:00 -0.018 m/min CZ 14 98 797 E

 

Pásmo č. 1 (do 400 km)

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BÍLÝ Josef

Zelená CH

366360 1 - 09:34:01 1752.779 m/min 15-015-2 H
2

ANTROPIUS Václav

Lenešice MO

398550 1 - 09:58:21 1707.949 m/min 15-019-18 H
3

SVOBODA/JÁRA

Pernink

329590 1 - 09:18:56 1699.502 m/min CZ 16 025 127 HE
4

ZIEGLER Jan

Hostomice MO

398840 1 - 10:00:06 1696.47 m/min 16-019-458 H
5

ANTROPIUS Filip

Lenešice MO

398420 1 - 10:01:23 1685.483 m/min 15-019-170 He
6

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

398420 1 - 10:03:00 1674.034 m/min 14-051-941 He
7

BÍLÝ Josef

Zelená CH

366360 1 - 09:45:05 1664.642 m/min 13-015-468 He
8

DUGA Jan

Litvínov LOM

385360 1 - 09:57:18 1658.889 m/min 13-018-1038 He
9

NEMEC Martin

Duchcov

394960 1 - 10:04:17 1650.596 m/min 16-019-587 He
10

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

398420 1 - 10:07:44 1641.39 m/min 13-051-657 He
11

JEŠETICKY Josef

Spořice CH

371350 1 - 09:51:40 1638.309 m/min 15-015-665 H
12

HARTMAN Zdeněk

Černovice CH

369310 1 - 09:51:00 1634.115 m/min 15-015-64 H
13

HARTMAN Zdeněk

Černovice CH

369310 1 - 09:52:28 1623.579 m/min 13-0310-323 H
14

KRET Jiří

Lom u Tachova

339040 1 - 09:34:14 1620.392 m/min CZ 10 - 030 - 1489 H
15

BUCHTELA Karel

Most MO

386810 1 - 10:04:23 1615.86 m/min 15-019-848 He
16

FENCL Jaroslav

Meziboří LO

383700 1 - 10:06:29 1588.93 m/min 12-018-352 H
17

DUGA Jan

Litvínov LOM

385360 1 - 10:08:20 1583.671 m/min 14-018-41 He
18

SCHNEIDER Milan

Cheb

308490 1 - 09:21:43 1568.195 m/min CZ 16-027-1784 He
19

VACEK Josef

Hraničná

305040 1 - 09:19:44 1566.45 m/min DV 15 3017 0119 HE
20

VONDRAČEK Ladislav

Lipenec TCH

395500 1 - 10:18:27 1560.466 m/min 15-057-1019 H
21

JEŠETICKY Josef

Spořice CH

371350 1 - 10:04:03 1553.441 m/min 15-015-881 H
22

SVOBODA/JÁRA

Pernink

329590 1 - 09:37:15 1552.839 m/min CZ 16 025 179 HE
23

FENCL Jaroslav

Meziboří LO

383700 1 - 10:12:30 1550.303 m/min 15-108-548 He
24

KOLÁŘ František

Cheb

307490 1 - 09:23:48 1546.73 m/min CZ 13 023 653 HE
25

FIALA Miroslav

Kovářská KL

347480 1 - 09:49:51 1545.386 m/min 15-016-386 H
26

VACEK Josef

Hraničná

305040 1 - 09:23:31 1536.596 m/min DV 15 3017 95 HE
27

SVOBODA/JÁRA

Pernink

329590 1 - 09:39:36 1535.834 m/min CZ 16 025 154 HE
28

ŠPIROCH František

Štědrá

360610 1 - 10:00:22 1532.12 m/min CZ 16 025 527 H
29

GREŠLE Jan

Stod

378190 1 - 10:12:08 1530.308 m/min CZ 14 - 080 - 778 He
30

SYROVÁTKA Jiří

Nejdek

327510 1 - 09:39:34 1526.379 m/min CZ 14 025 308 H
31

KRAFT Jan

Karlovy Vary

339390 1 - 09:49:49 1509.63 m/min CZ 16 025 1024 HE
32

KRAFT Jan

Karlovy Vary

339390 1 - 09:49:52 1509.294 m/min CZ 14 025 853 HE
33

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

306920 1 - 09:35:03 1461.176 m/min CZ 16 022 146 HE
34

LAZEBNÍK Mir. st.

Stod

378090 1 - 10:24:33 1456.714 m/min CZ 13 - 080 - 15 H
35

KRAFT Jan

Karlovy Vary

339390 1 - 09:58:22 1454.321 m/min CZ 15 025 83 HE
36

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

331580 1 - 09:53:26 1451.539 m/min CZ 16 - 030 - 478 He
37

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

331580 1 - 09:53:43 1449.741 m/min CZ 15 - 030 - 348 H
38

SYROVÁTKA Jiří

Nejdek

327510 1 - 09:52:35 1439.077 m/min CZ 15 025 858 H
39

Šůs Vladimír

Pelhřimov

306870 1 - 09:40:16 1425.534 m/min CZ 16 0400 2358 H
40

HEŘMAN Josefst+ml

Libákovice

398910 1 - 10:47:12 1413.572 m/min CZ 15 - 0308 - 678 H
41

NERS Jaroslav

Všeruby

379250 1 - 10:36:05 1399.016 m/min DV 12 - 5294 - 1140 He
42

NERS Jaroslav

Všeruby

379250 1 - 10:36:07 1398.844 m/min DV - 14 - 6111 - 329 He
43

KLIMOVIČ Eduard

Chlum

317370 1 - 09:54:38 1382.073 m/min CZ 16 027 1750 H
44

ŠVIKRUHA Zdeněk

Klášterec KL

357010 1 - 10:24:30 1375.761 m/min 15-016-46 He
45

KESL Stanislav

Nová Role

331430 1 - 10:05:55 1375.704 m/min CZ 16 025 831 H
46

ŘEZNÍČEK Jiří

Postřekov

362340 1 - 10:28:34 1374.757 m/min CZ 14 - 034 - 418 H
47

HRYZAK Miroslav

292630 1 - 09:44:25 1333.673 m/min CZ 16 022 43 H
48

PÍSEK Petr

Luby

305190 1 - 09:56:27 1318.6 m/min CZ 14 027 567 H
49

BRABEC Jindřich

Mutěnín

353720 1 - 10:34:54 1310.559 m/min CZ 14 - 0308 - 963 He
50

OPÁLKA Vlastimil

Horšovský Týn

366750 1 - 10:45:19 1308.342 m/min CZ 13 - 0329 - 11 H
51

KUČERA Lukáš

Kynšperk

317870 1 - 10:08:04 1307.748 m/min CZ 15 027 1822 HE
52

SRNEC Jan

Cheb

308690 1 - 10:03:54 1292.131 m/min CZ 16 023 84 HE
53

KUČERA Lukáš

Kynšperk

317870 1 - 10:14:18 1275.05 m/min CZ 16 027 1622 HE
54

MISKO Petr

Luby

305190 1 - 10:11:03 1240.358 m/min CZ 16 027 1179 H
55

VÁCHAL Pavel

Postřekov

362100 1 - 10:59:45 1228.499 m/min CZ 14 - 034 - 716 He
56

VONEŠ TEAM

Postřekov

361610 1 - 11:01:55 1217.884 m/min CZ 14 - 034 - 851 He
57

VONEŠ TEAM

Postřekov

361610 1 - 11:09:44 1186.644 m/min CZ 14 - 034 - 824 H
58

KLÍMA Josef

Stod

376050 1 - 11:28:16 1163.281 m/min CZ 15 - 080 - 498 He
59

PROKOP Josef

Tachov

336370 1 - 10:55:13 1159.031 m/min CZ 16 - 030 - 345 He
60

ČERNÝ Jan

Holýšov

375250 1 - 11:46:20 1099.365 m/min CZ 13 - 080 - 446 H
61

HUTNÍK Ján

Tachov

335880 1 - 11:10:44 1098.604 m/min CZ 14 - 030 - 644 He

 

Pásmo č. 2 (401-500 km)

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

ing.JELÍNEK Miloslav

Těchobuzice LT

426430 1 - 09:50:22 1892.161 m/min H CZ 14 050 306
2

KOTEK Martin

Liberec

469270 1 - 10:17:55 1855.433 m/min 16-017-1431 H
3

BRZOBOHATY Ladislav

Liberec

470430 1 - 10:19:40 1847.238 m/min 15-017-409 He
4

BRZOBOHATY Ladislav

Liberec

470430 1 - 10:21:30 1834.035 m/min 15-017-496 H
5

KOTEK Martin

Liberec

469270 1 - 10:22:56 1819.346 m/min 14-017-239 He
6

HAVLÍK Josef

Velká Bukovina

438290 1 - 10:06:25 1815.492 m/min CZ-15-013-572 He
7

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

437170 1 - 10:06:04 1813.482 m/min CZ-16-013-1099 H
8

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

451030 1 - 10:14:43 1806.167 m/min PL-10-0285013647
9

NOVOTNY Milan

Liberec

470600 1 - 10:25:46 1804.679 m/min 13-038-227 He
10

SVOBODA Jiří

N.Město p.Smrke

496960 1 - 10:40:37 1803.084 m/min 16-0128-334-H
11

LAVKO Michal

Liberec

485290 1 - 10:35:17 1795.486 m/min 15-017-830 H
12

LANGR Jindřich

Liberec

484210 1 - 10:35:58 1786.973 m/min 15-017-437 He
13

BIZOŇ Milan

Podlesí LT

439590 1 - 10:11:10 1785.741 m/min DV 14 3017 340 H
14

LAVKO Michal

Liberec

485290 1 - 10:37:09 1783.171 m/min 15-020-1012 H
15

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

437170 1 - 10:10:25 1781.338 m/min CZ-14-013-109 H
16

SVOBODA Jiří

N.Město p.Smrke

496960 1 - 10:44:59 1774.963 m/min 16-020-48-E
17

SVOBODA Jiří

N.Město p.Smrke

496960 1 - 10:45:14 1773.379 m/min CZ-15-020-647 H
18

ing.JELÍNEK Miloslav

Těchobuzice LT

426430 1 - 10:07:18 1759.926 m/min H CZ 13 050 775
19

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

437170 1 - 10:14:22 1753.121 m/min CZ-15-013-1285 H
20

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

437170 1 - 10:14:28 1752.418 m/min CZ-15-013-1227 H
21

OPLUŠTIL Milostav

Liberec

469490 1 - 10:33:32 1748.349 m/min 15-017-1197 H
22

RUTTER Martin

Kravaře LT

439330 1 - 10:16:29 1746.955 m/min CZ 015 050 51 H
23

MINARČÍK Drahomír

Krabčice RD

435510 1 - 10:15:26 1739.026 m/min CZ 11 055 137 H
24

HUSÁK st. & ml.

Vráž BE

432180 1 - 10:13:40 1737.989 m/min 13-043-2056 H
25

DAVID Václav

Lovosice LT

417970 1 - 10:07:08 1726.198 m/min CZ 014 050 487 H
26

MIKA Václav

Velká Bukovina

438240 1 - 10:19:05 1724.788 m/min CZ-15-013-1092 H
27

BAŠTRNÁK Jaroslav

Velká Bukovina

440270 1 - 10:21:10 1718.686 m/min CZ-14-013-491 H
28

BIZOŇ Milan

Podlesí LT

439590 1 - 10:23:18 1701.858 m/min 16 050 846 HE
29

KRÁL Miroslav

Sedlec LB

415100 1 - 10:10:29 1690.95 m/min CZ 012 049 0196 H
30

SKALSKI Kazimierz

Klapy LB

414170 1 - 10:10:32 1686.818 m/min CZ 013 049 683 H
31

ŠŤASTNÝ František

Kostelec n/Č.L.

495830 1 - 11:00:00 1680.78 m/min 16 0107 779
32

ŠÁMAL Martin

Chudoslavice LT

425370 1 - 10:18:21 1678.982 m/min CZ 012 050 132 HE
33

KŘÍŽEK Vladimír

Dubany LB

415820 1 - 10:12:50 1677.821 m/min CZ 013 049 101 H
34

PAULÍKOVÁ Veronika

MCH

435510 1 - 10:25:07 1674.287 m/min 15-055-586 H
35

ZIMA Daniel

Vlastislav LB

409750 1 - 10:09:44 1674.271 m/min CZ 013 049 204 HE
36

HRUŠA Zdeněk

Dneboh BA

484640 1 - 10:54:56 1671.557 m/min 15-099-718 e
37

HRUŠA Zdeněk

Dneboh BA

484640 1 - 10:55:01 1671.076 m/min 15-099-765 h
38

IZERA Antonín

Brníkov LB

420660 1 - 10:17:03 1668.955 m/min CZ 014 049 297 HE
39

PAULÍKOVÁ Veronika

MCH

435510 1 - 10:26:26 1665.855 m/min 14-055-346 He
40

KOLÁŘ Jiří

Nový Bor KU

449410 1 - 10:35:20 1662.429 m/min 12-040-236 h
41

HAUZR Miroslav

Ouč BA

478290 1 - 10:53:00 1660.729 m/min 13-099-94 h
42

ČERYCH Jaroslav

Velká Bukovina

438980 1 - 10:30:11 1655.383 m/min CZ-14-013-327 He
43

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

433640 1 - 10:28:02 1648.612 m/min CZ 015 055 1000 H
44

JANÁČEK Stanislav

Říčany

469440 1 - 10:51:00 1641.399 m/min 13 094 32 E
45

KAVKA Jaroslav

Libuš

455480 1 - 10:42:55 1638.909 m/min 14 0111 1087
46

ROSA Miroslav

H.Počáply RD

441390 1 - 10:34:26 1638.216 m/min CZ 015 055 320 H
47

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

458170 1 - 10:45:45 1631.95 m/min 13 0100 851
48

NOVOTNÝ Jaroslav

Semčice BA

486040 1 - 11:02:57 1631.28 m/min 15-099-16 e
49

ROSA Miroslav

H.Počáply RD

441390 1 - 10:37:21 1620.672 m/min CZ 015 055 314 H
50

MUSIL Team

Polevsko KU

448490 1 - 10:41:48 1620.267 m/min 14-013-940 h
51

DURDIL Miroslav

Mokrovraty DO

446330 1 - 10:42:20 1609.363 m/min 13-0112-1490
52

NOVOTNÝ Vlastimil

Neratovice VŠ

452580 1 - 10:46:44 1606.413 m/min 15-0116-201h
53

NOVOTNÝ Vlastimil

Neratovice VŠ

452580 1 - 10:46:46 1606.223 m/min 15-0116-210 h
54

NOVOTNÝ Vlastimil

Neratovice VŠ

452580 1 - 10:46:48 1606.033 m/min 14-0116-246 h
55

KŘÍŽEK Vladimír

Dubany LB

415820 1 - 10:23:55 1605.999 m/min CZ 015 049 275 H
56

ŠIBA Jaroslav

Liberec

477310 1 - 11:05:00 1591.033 m/min 15-017-1574 H
57

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

497280 1 - 11:18:59 1583.778 m/min 14-066-84h
58

JANÁČEK Stanislav

Říčany

469440 1 - 11:02:00 1580.606 m/min CZ 14 094 365 E
59

JÓN Vladimír

Noviny p.Ral BR

464460 1 - 10:59:00 1579.796 m/min 12-038-892 h
60

TAJC Borivoj

Velvary SL

433280 1 - 10:40:16 1574.037 m/min 12-045-843
61

KONEČNÝ Richard

Beroun BE

429530 1 - 10:39:08 1566.865 m/min 15-043-3787
62

SCHREDEROVA Jana

Hořovice KO

421390 1 - 10:34:00 1566.506 m/min 12-044-411
63

OTÁSEK Václav

Kobylisy

450750 1 - 10:53:00 1565.104 m/min CZ 10 090 77 H
64

BULÍŘ + syn

Bakov n/J BA

479240 1 - 11:14:00 1550.939 m/min 15-099-146 h
65

MICHOVSKÝ Josef

Říčany

470640 1 - 11:08:58 1548.328 m/min CZ15 094 438 H
66

KRYCNER V+V

Podbradec LB

419470 1 - 10:36:04 1547.479 m/min CZ 015 049 1034 h
67

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

447250 1 - 10:54:33 1544.638 m/min 14-095-1460 he
68

VEJVODA Zdeněk

Dubeč 1

456310 1 - 11:01:08 1540.894 m/min 14 088 491
69

MAHULÍK Pravoslav

Brandýs n.Labem

469690 1 - 11:10:00 1539.967 m/min CZ 15 0100 537 H
70

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

497280 1 - 11:28:03 1539.328 m/min 09-066-106h
71

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

443730 1 - 10:53:19 1539.037 m/min 15-0116-135 h
72

HELLER Pavel

Straky NB

485080 1 - 11:21:18 1533.607 m/min 14-0108-3011 h
73

MATOUŠEK JaroslavDr

Říčany

468270 1 - 11:11:23 1528.379 m/min CZ 10 094 783 H
74

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

482990 1 - 11:21:05 1528.046 m/min 13-0110-201 h
75

ŠTEFAN st. + ml.

Zvírotice SE

452630 1 - 11:01:28 1526.748 m/min 15-0112-1285
76

NOVOTNÝ Jaroslav

Michle

459280 1 - 11:07:20 1519.118 m/min CZ14 093 301 He
77

SALOUN Karel

Kosmonosy BA

478500 1 - 11:20:29 1516.72 m/min 06-0110-1892 h
78

KONOPCIK Jan Ing.

Slany-Kvicek SL

422890 1 - 10:44:18 1514.107 m/min 14-045-2811 H
79

PRÁŠEK Bedřich

Libuš

455060 1 - 11:06:00 1511.827 m/min CZ 13 0111 642 H
80

TOMÁŠEK Mir. ml.

Šestajovice SL

467580 1 - 11:14:32 1510.597 m/min 14-0114-368
81

PLÍŠTIL Tomáš

Kosořice MB

483460 1 - 11:26:48 1502.362 m/min 13-0110-499 h
82

KUTHAN Jiří

Kostelec n/Č.L.

482090 1 - 11:26:00 1501.838 m/min 14 0107 329 e
83

HOLUB Jan

Říčany

472200 1 - 11:19:58 1499.206 m/min CZ 14 094 74 H
84

KOVRZEK Zdeněk

Žižkov

450350 1 - 11:05:58 1496.345 m/min CZ 14 03 236 H
85

RULÍK Petr

Úherce MB

484420 1 - 11:29:00 1495.123 m/min 15-0110-330 e
86

MATOUŠEK Luděk

Lipník MB

480150 1 - 11:27:27 1489.068 m/min 16-0110-205 h
87

SMRČINA František

Kostelec n/Č.L.

485630 1 - 11:32:00 1485.107 m/min 15 019 433
88

SVOBODA Oldřich

Zamachy

465340 1 - 11:19:00 1481.975 m/min 14-099-1158 h
89

VEINHOLD Jaroslav

Dolní Slivno MB

467600 1 - 11:20:34 1481.779 m/min 14-0110-1424 h
90

SCHEJBAL Vítěz.aSyn

Libuš

456810 1 - 11:13:42 1479.786 m/min 12 0111 830 He
91

FEREŠ František

Říčany

468260 1 - 11:22:00 1477.161 m/min CZ 12 094 917 H
92

MROZEK Miroslav

Kostelec n/Č.L.

487230 1 - 11:34:58 1476.604 m/min 15 0107 240
93

ŘEHÁK Josef

Poděbrady KP

498260 1 - 11:42:33 1476.107 m/min 13-0108-2762 h
94

BERÁNEK Zdeněk

Chotěšov LB

419610 1 - 10:49:17 1476.027 m/min CZ 013 049 641 H
95

MRKVA Vladimír

Kňovice SE

460080 1 - 11:17:33 1472.02 m/min 14-0112-746
96

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

423030 1 - 10:53:53 1464.363 m/min 14-043-1329
97

SVOBODA Oldřich

Zamachy

465340 1 - 11:23:00 1463.333 m/min 14-099-1171 h
98

SVOBODA Oldřich

Zamachy

465340 1 - 11:24:01 1458.67 m/min 13-0116-426 h
99

ŽID Václav

Obecnice PB

427270 1 - 11:01:34 1440.722 m/min 16-084-679
100

BARTEJS Petr

Žižkov

450390 1 - 11:18:00 1438.946 m/min CZ 08 098 61 H
101

SVOBODA Pavel

Hradištko SE

454950 1 - 11:21:15 1438.577 m/min 14-0112-1183
102

KOTAS Vladimír

Beroun BE

428220 1 - 11:03:28 1434.733 m/min 15-043-2553
103

BUDÍNSKÝ Jan

Březno MB

484930 1 - 11:43:00 1434.704 m/min 15-0110-213 h
104

MARTINEC Petr

Říčany

471830 1 - 11:34:23 1432.465 m/min CZ 14 094 602 H
105

NESVADBA Petr

Stratov NB

482120 1 - 11:42:17 1429.421 m/min 14-0108-3520 h
106

SVOBODA Oldřich

Zamachy

465340 1 - 11:32:15 1421.971 m/min 14-099-1165 h
107

PEŠEK Ladislav

Sedlcany SE

463250 1 - 11:31:00 1421.012 m/min 15-0112-1554
108

JONÁŠ Jan

Dubeč 1

462310 1 - 11:30:45 1419.217 m/min 13 088 422 h
109

MARTINEC Petr

Říčany

471830 1 - 11:38:00 1416.907 m/min CZ 15 0107 444 H
110

SVOBODA Oldřich

Zamachy

465340 1 - 11:36:00 1405.861 m/min 13-0116-480 h
111

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE

449230 1 - 11:25:11 1403.04 m/min 12-06-636
112

VÍTOVEC P+M

Velice

478130 1 - 11:46:01 1402.072 m/min 13-0311-310 He
113

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE

463350 1 - 11:38:21 1389.981 m/min 12-061-1399
114

KULÍK Přemysl

Michle

457590 1 - 11:35:35 1384.19 m/min 15 093 747 h
115

MICHALEC Petr

Bl. Lhota SE

458920 1 - 11:38:09 1377.518 m/min 16-0112-1172
116

BARTEJSOVÁ Zuzana

Žižkov

450780 1 - 11:32:55 1374.679 m/min CZ 14 098 51 H
117

BÁLEK Milan

Radotínc SL

449010 1 - 11:33:58 1364.91 m/min 09-095-1283 he
118

BARTEJS Petr

Žižkov

450390 1 - 11:37:24 1354.964 m/min SK 08 0107 197 E
119

ŘÍHA Vítězslav

Krchleby NB

489380 1 - 12:10:00 1340.767 m/min 15-0110-1613 h
120

VALTA Josef

Lazec PB

430350 1 - 11:26:25 1338.916 m/min 15-084-498 he
121

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

426350 1 - 11:26:56 1324.343 m/min 14-043-51
122

ŠIMON Zdeněk

Hradištko SE

453720 1 - 11:48:00 1322.799 m/min 14-0112-2278
123

KORBA Miroslav

Nový Knín DO

449340 1 - 11:46:52 1314.372 m/min 11-0112-2188
124

PACHOLE Vitězslav

Drahlín PB

427900 1 - 11:30:52 1313.114 m/min 15-084-120 he
125

PROCHÁZKA Bedřich

Hředle BE

420270 1 - 11:30:38 1290.623 m/min 15-043-3820
126

BARTEJS Petr

Žižkov

450390 1 - 11:27:00 -0.018 m/min CZ 14 98 797 E

 

Pásmo č. 3 (nad 500 km)

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

603090 1 - 11:47:00 1763.421 m/min 14-074-505 He
2

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

547050 1 - 11:18:26 1745.347 m/min 14-0135-529 H
3

DANKO Jan

Deštné

581100 1 - 11:42:41 1720.843 m/min CZ 14-0400-157 H
4

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 11:06:37 1711.444 m/min 14-066-809e
5

FILIPI TEAM

Proseč

567750 1 - 11:37:14 1708.889 m/min 13-072-248 He
6

FILIPI TEAM

Proseč

567750 1 - 11:37:33 1707.262 m/min 16-060-20 H
7

Šimůnek Roman

Hlušice

514880 1 - 11:07:46 1700.584 m/min 11 0134 1120 h
8

KVASNICA Tomáš

Čistá

598410 1 - 11:58:04 1694.892 m/min 13-074-3015 He
9

Forman Milan

Sloupno

521990 1 - 11:14:01 1689.197 m/min 15 0113 685 e
10

ČÁSTKA Zdeněk

Březhrad

543830 1 - 11:29:00 1678.488 m/min 15-0135-22 H
11

Šimůnek Roman

Hlušice

514880 1 - 11:12:04 1676.769 m/min 11 0134 147 h
12

PILAŘ TEAM

Proseč

560630 1 - 11:39:38 1675.356 m/min 15-072-203 H
13

Forman Milan

Sloupno

521990 1 - 11:18:15 1666.369 m/min 14 0110 1690 e
14

Remza Petr

Starý Bydžov

519160 1 - 11:16:37 1666.021 m/min 15 0134 42 h
15

Šafranko Jiří

Třebechovice

555010 1 - 11:38:39 1663.45 m/min 13 0137 376 h
16

LÉBL Tomáš

Česká Bělá

550750 1 - 11:36:07 1663.311 m/min 14-0330-52e
17

Pour Leoš

Lázně Bělohrad

524600 1 - 11:20:54 1660.652 m/min 13 0129 116 e
18

KINC Jiří

Česká Třebová

596310 1 - 12:04:58 1656.57 m/min 14-060-181 He
19

Pour Josef

Třebechovice

546870 1 - 11:35:10 1656.345 m/min 14-0131-496 H
20

ZOBAČ Jaromír

Čistá

600300 1 - 12:07:27 1656.228 m/min 11-074-282 H
21

STOFANAKOVA A + A HOST

Brezhrad

526550 1 - 11:23:21 1653.997 m/min 13-0135-264-H
22

KAPLAN Ing. Jan

Holice

560720 1 - 11:44:27 1651.849 m/min 13-062-608
23

ŽLIČAŘ Roman

Česká Třebová

602800 1 - 12:09:59 1651.582 m/min 13-074-2334 He
24

DUBEC Milan

Svitkov

543070 1 - 11:33:51 1651.422 m/min 13-075-614 H
25

SVOBODA Bohumil

Chrast

559500 1 - 11:43:48 1651.417 m/min 13-063-2046 H
26

Janků Petr

Svinišťany

554160 1 - 11:41:17 1647.896 m/min 15 0137 265 h
27

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

538320 1 - 11:31:46 1647.414 m/min 13-0135-381
28

Zima Milan

Sloupno

522150 1 - 11:22:27 1644.826 m/min 14 0134 296 h
29

Ringel Pavel

Puchlovice

532520 1 - 11:28:48 1644.595 m/min 15-0315-69-H
30

Batka Vladimír

Lisičky

516080 1 - 11:19:05 1643.131 m/min 14 0134 125 h
31

KINC Jiří

Česká Třebová

596310 1 - 12:08:10 1641.973 m/min 14-060-190 He
32

KRATOCHVÍL Petr

Rybná

586390 1 - 12:03:10 1637.199 m/min CZ 13-076-546 H
33

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

547050 1 - 11:39:47 1634.042 m/min 11-0135-514 H
34

STRAŠIL Jaroslav

Borová

558820 1 - 11:47:00 1633.977 m/min 13-0299-284e
35

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

505850 1 - 11:14:43 1633.267 m/min 15-066-229h
36

ŽLIČAŘ Roman

Česká Třebová

602800 1 - 12:15:06 1628.749 m/min 15-074-435 He
37

PTÁČEK Josef

Kutná Hora

513040 1 - 11:20:00 1628.698 m/min 13-066-1886
38

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

511780 1 - 11:19:30 1627.281 m/min 14-066-1576h
39

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

601560 1 - 12:14:46 1626.864 m/min 12-074-1324 H
40

Lekeš Ludvík

Nechanice

535810 1 - 11:35:01 1623.585 m/min 15-0133-287-H
41

KROTKÝ Vladimír

Vícenice

578610 1 - 12:01:39 1622.347 m/min 15-0300-760 h
42

FLESAR Rostislav

Luka n.Jihlavou

560310 1 - 11:51:22 1617.679 m/min 11-0294-62
43

Hillebrand Vilém

Smidary

519960 1 - 11:26:43 1616.205 m/min 09 0134 1217 e
44

MURÁRIK Emil

Čáslav

523830 1 - 11:29:15 1615.513 m/min 13-059-2394h
45

BERGR Miroslav

Česká Třebová

595530 1 - 12:14:00 1613.902 m/min 13-060-3549 H
46

HRUŠKA Luděk

Svitkov

543520 1 - 11:42:00 1612.819 m/min 12-075-713 H
47

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

606970 1 - 12:22:00 1610 m/min 14-060-432 H
48

ČEJKA Petr

Proseč

574700 1 - 12:02:00 1609.804 m/min 14-072-190 H
49

FIKAROVÁ Ludmila

Borová

543820 1 - 11:42:51 1609.649 m/min 14-0299-15 He
50

Krezolek Czeslaw

K.Zdrój Host

571770 1 - 12:00:22 1608.958 m/min CZ 14-0132-2551 H
51

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 11:26:00 1608.1 m/min 10-066-186h
52

FILIPI Bohumil

Česká Třebová

594320 1 - 12:14:36 1608.009 m/min 14-0198-754
53

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

548570 1 - 11:46:13 1607.688 m/min 14-069-1036
54

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

551000 1 - 11:47:46 1607.508 m/min 14-0294-42 H
55

FIKAROVÁ Ludmila

Borová

543820 1 - 11:44:13 1603.164 m/min 14-0299-35 He
56

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

505850 1 - 11:21:28 1598.431 m/min 14-066-114
57

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

511780 1 - 11:25:47 1595.407 m/min 15-066-113e
58

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

565560 1 - 11:59:31 1595.299 m/min 10-0294-1062 h
59

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

551000 1 - 11:50:37 1594.252 m/min 14-0294-32 e
60

Pospíšil Miroslav

Hořice

527120 1 - 11:36:10 1591.706 m/min 12 0129 450 h
61

DRÁBEK Drahoslav

Přelouč

531220 1 - 11:38:48 1591.432 m/min 15-063-916
62

FIKAROVÁ Ludmila

Borová

543820 1 - 11:47:02 1589.962 m/min 15-0299-110 He
63

Romportl Jaroslav

Hradec Králové

548340 1 - 11:50:05 1589.007 m/min 14 0137 651 e
64

Hryzlík Václav

Újezd

549530 1 - 11:50:55 1588.62 m/min 14 0137 597 h
65

Beneš Jaroslav

Prasek

525880 1 - 11:36:10 1587.962 m/min 13 0134 880 h
66

ŠVANCAR Štefan

Staré Ždánice

537630 1 - 11:43:37 1587.725 m/min 15-0135-429 H
67

FRANC Jiří

Kutná Hora

512850 1 - 11:28:12 1586.788 m/min 15-066-691e
68

ZELENÝ Josef

Kutná Hora

521050 1 - 11:33:57 1583.979 m/min 13-066-710h
69

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

579260 1 - 12:11:00 1582.678 m/min 15-077-496 H
70

BĚLOHOUBEK Jan

Česká Třebová

597610 1 - 12:22:39 1582.444 m/min 12-060-2141 H
71

Hollý Milan

Librantice

556000 1 - 11:56:39 1581.118 m/min 13 0137 1312 e
72

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

530280 1 - 11:40:29 1580.645 m/min 11-073-875 H
73

VODIČKA Michal

Proseč

565380 1 - 12:03:00 1579.274 m/min 984 H
74

DRÁBEK Drahoslav

Přelouč

531220 1 - 11:41:41 1577.803 m/min 15-040-74
75

PTÁČEK, Bc. Miroslav

Kutná Hora

514260 1 - 11:31:04 1577.162 m/min 15-066-1448h
76

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

565560 1 - 12:03:53 1575.888 m/min 13-0294-763 h
77

Beneš Jaroslav

Prasek

525880 1 - 11:38:50 1575.277 m/min 14 0134 763 h
78

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

505850 1 - 11:26:49 1571.858 m/min 15-066-294
79

ŠKOLNÍK Josef

Voděrady

568890 1 - 12:07:06 1571.085 m/min CZ 15-0137-1521 H
80

FLESAR Rostislav

Luka n.Jihlavou

560310 1 - 12:01:44 1570.669 m/min 15-0294-105
81

POPP Jan

Sopotnice

585790 1 - 12:18:00 1570.483 m/min CZ 14-076-106 H
82

GLOCAR Jaromír

Česká Třebová

614110 1 - 12:36:06 1570.212 m/min 14-060-934 H
83

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

511780 1 - 11:31:04 1569.556 m/min 14-066-1548e
84

ŠTĚPÁNEK Zdeněk

Rybná

585860 1 - 12:18:20 1569.268 m/min CZ 15-076-2404 He
85

Beneš Jiří

Puchlovice

532120 1 - 11:44:08 1569.058 m/min 12-0315-8-H
86

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

551000 1 - 11:56:15 1568.683 m/min 14-0294-21
87

HAVRÁNEK Jos.+ Petr

Přelouč

531020 1 - 11:43:59 1566.508 m/min 11-066-1121 He X
88

PETRÁČEK Jiří

Libáň KP

500780 1 - 11:24:42 1566.406 m/min 14-0113-1100 e
89

ZELENÝ Josef

Kutná Hora

521050 1 - 11:38:29 1562.447 m/min 15-066-1196h
90

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 11:36:08 1558.889 m/min 14-066-813h
91

KOLOUCH Zdeněk

Česká Bělá

547290 1 - 11:56:50 1555.538 m/min 14-0330-161e
92

KRATOCHVÍL Petr

Rybná

586390 1 - 12:22:42 1552.528 m/min CZ 12-0229-7318 H
93

Prošvic Luděk

Oblánov

544320 1 - 11:56:00 1550.769 m/min CZ 13-0136-783 H
94

POKORNÝ Jan

Čistá

591090 1 - 12:26:15 1550.4 m/min 14-061-139
95

CHLUBNA Josef

Jihlava

550260 1 - 12:00:29 1547.921 m/min 14-0294-925
96

Rojšl Miroslav

Slavíkov

565430 1 - 12:10:22 1547.569 m/min CZ 15-0132-1380 He
97

Chlosta Zbigniew

K.Zdrój Host

570570 1 - 12:14:01 1546.19 m/min CZ 14-0132-1764 He
98

HAVRÁNEK Jos.+ Petr

Přelouč

531020 1 - 11:48:33 1545.685 m/min 14-073-922 H X
99

JACKULÁK Josef

Přelouč

538000 1 - 11:53:18 1544.645 m/min 13-073-718 He
100

ZADROBÍLEK Josef

Staré Ždánice

542020 1 - 11:56:10 1543.484 m/min 14-0135-356 H
101

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

530280 1 - 11:49:06 1541.064 m/min 11-073-831
102

BŘÍZA Team

Pardubice

546030 1 - 12:00:00 1538.113 m/min 14-069-627
103

KVASNICA Tomáš

Čistá

598410 1 - 12:34:06 1537.934 m/min 15-074-220 H
104

Florián Miloslav

Zábrodí

562240 1 - 12:10:41 1537.505 m/min CZ 12-0132-1352 H
105

Pastyřík Jiří, Ing.

Robousy

510310 1 - 11:36:55 1537.464 m/min 13-0131-1404 H
106

KONŮPEK Jaromír

Bysřice KP

502100 1 - 11:31:36 1537.355 m/min 16-0113-873 h
107

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

606970 1 - 12:40:00 1536.633 m/min 14-060-555 H
108

Švorc Josef

Kohoutov

548170 1 - 12:02:00 1535.49 m/min CZ 13-0136-445 H
109

Hylmar Jaroslav

Hořice

530180 1 - 11:51:15 1531.206 m/min 11 0129 789 e
110

Florián Miloslav

Zábrodí

562240 1 - 12:12:24 1530.321 m/min CZ 12-0132-1366 He
111

Florián Miloslav

Zábrodí

562240 1 - 12:12:27 1530.113 m/min CZ 11-0132-362 H
112

DYTRT Jakub a Tomáš

Holice

559970 1 - 12:11:00 1529.973 m/min 16-062-400 H
113

ABRAHAM Jiří

Litomyšl

579900 1 - 12:24:48 1526.856 m/min 15-072-202 He
114

DYTRT Jakub a Tomáš

Holice

559970 1 - 12:12:00 1525.804 m/min 15-062-156 He
115

POKORNÝ Jan

Čistá

591090 1 - 12:32:43 1524.541 m/min 15-061-112 He
116

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

530280 1 - 11:53:09 1523.137 m/min 11-073-826 H
117

CACH Josef sen.

Polička

587810 1 - 12:32:48 1515.756 m/min 2072
118

CACH Josef sen.

Polička

587810 1 - 12:32:53 1515.43 m/min 10
119

SOUČEK Tibor

Polná

552110 1 - 12:09:27 1514.913 m/min 12-0298-64
120

DYTRT Jakub a Tomáš

Holice

559970 1 - 12:15:00 1513.432 m/min 15-062-171 H
121

KVASNICA Tomáš

Čistá

598410 1 - 12:41:31 1509.167 m/min 15-061-383 He
122

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 11:47:24 1507.593 m/min 14-066-814h
123

EGRT František

Hřmenín KP

500010 1 - 11:37:33 1503.563 m/min 14-0113-613 h
124

DVOŘÁK Vlastimil

Dvorce

545490 1 - 12:09:30 1496.543 m/min 14-0294-493
125

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

551000 1 - 12:14:16 1492.147 m/min 11-0294-920 h
126

DUBEC Milan

Svitkov

543070 1 - 12:09:05 1491.609 m/min 13-066-1344
127

PILAŘ TEAM

Proseč

560630 1 - 12:20:54 1491.434 m/min 14-0325-334 He
128

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

565560 1 - 12:24:40 1489.622 m/min 11-0294-1231 h
129

SLÁDEK Oto Ing.

Pardubice

548910 1 - 12:13:38 1489.041 m/min 14-063-1742 He
130

DOHNAL Zdeněk

Polná

557000 1 - 12:19:32 1487.184 m/min 12-0298-181
131

CHYNORANSKÝ Jozef

Peč

551590 1 - 12:17:42 1479.984 m/min 10-04-545 h
132

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 11:56:20 1469.26 m/min 14-066-830h
133

Kracek Jaroslav

Bystřice

502240 1 - 11:47:00 1468.538 m/min 11-0131-720 H
134

Vikovi Team

Červ.Kostelec

560510 1 - 12:26:44 1468.329 m/min CZ 11-0132-11 H
135

PEŘINA František

Kutná Hora

516190 1 - 11:57:35 1464.023 m/min 14-066-2137e
136

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

565560 1 - 12:32:41 1458.819 m/min 13-0294-40 h
137

Krotil Miroslav

Studenec

549700 1 - 12:22:00 1458.09 m/min CZ 10-0136-943 He
138

BLECHA Jiří

Uherčice

573390 1 - 12:41:22 1446.615 m/min 15-0339-262 He
139

FLESAR Rostislav

Luka n.Jihlavou

560310 1 - 12:34:11 1439.707 m/min 14-0294-315
140

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 12:05:38 1431.371 m/min 14-066-803e
141

VÁVRA Jiří

Proseč

561640 1 - 12:38:00 1429.109 m/min 70
142

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

549260 1 - 12:30:38 1424.306 m/min 15-0294-18 He
143

PĚTIOKÝ Václav

Svitkov

542060 1 - 12:25:37 1424.163 m/min 12-075-525 He
144

HOLUB Erich

Pardubice

547410 1 - 12:30:00 1421.844 m/min 15-069-717 He
145

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

565560 1 - 12:43:43 1418.451 m/min 12-0294-527 h
146

PTÁČEK Miroslav

Kutná Hora

514350 1 - 12:10:32 1407.122 m/min 15-066-1423 H
147

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

549260 1 - 12:38:46 1394.887 m/min 14-0294-884 H
148

FLESAR Rostislav

Luka n.Jihlavou

560310 1 - 12:46:53 1394.211 m/min 14-0294-1377 H
149

MALEC Vratislav

Kutná Hora

516200 1 - 12:15:29 1393.315 m/min 15-066-437e
150

PTÁČEK Miroslav

Kutná Hora

514350 1 - 12:14:35 1391.702 m/min 13-066-205 E
151

MUSIL Ivan

Polná

558670 1 - 12:48:34 1384.331 m/min 15-0298-127 He
152

ZADRAŽIL Martin Bc.

Stonařov

555740 1 - 12:47:22 1381.178 m/min 14-0294-429 He
153

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

549260 1 - 12:43:20 1378.895 m/min 14-0294-823 H
154

KOUKAL Josef

Uherčice

573390 1 - 13:02:24 1373.718 m/min 13-0339-43 He
155

SOUČEK Tibor

Polná

552110 1 - 12:48:44 1367.512 m/min 13-0298-12 He
156

SALAVA Jiří

Uherčice

573710 1 - 13:05:46 1363.487 m/min 14-0339-233 He
157

BERKOVEC Pavel

Slavonice

551470 1 - 12:49:33 1363.169 m/min 09-04-175 h
158

SALAVA Jiří

Uherčice

573710 1 - 13:06:26 1361.33 m/min 14-0339-232 H
159

DOSTÁL Josef

Holice

567240 1 - 13:02:00 1360.288 m/min 11-062-305 He
160

SALAVA Jiří

Uherčice

573710 1 - 13:07:07 1359.127 m/min 14-0339-227 H
161

ZADRAŽIL Martin Bc.

Stonařov

555740 1 - 12:56:21 1351.015 m/min 11-0294-1175 H
162

ZADRAŽIL Martin Bc.

Stonařov

555740 1 - 12:57:31 1347.194 m/min 11-0294-1156 H
163

ZADRAŽIL Martin Bc.

Stonařov

555740 1 - 12:57:38 1346.813 m/min 12-0294-1233
164

SLÁDEK Oto Ing.

Pardubice

548910 1 - 12:52:47 1346.082 m/min 14-063-1747 He
165

FLESAR Rostislav

Luka n.Jihlavou

560310 1 - 13:02:07 1343.293 m/min 14-0294-330 H
166

KRÁTKÝ Jan

Dešná

565660 1 - 13:09:37 1332.166 m/min 15-0339-185 H
167

ZADRAŽIL Martin Bc.

Stonařov

555740 1 - 13:03:21 1328.409 m/min 12-0294-1264 He
168

SLÁDEK Oto Ing.

Pardubice

548910 1 - 12:59:50 1323.206 m/min 15-063-148 He
169

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

549260 1 - 13:03:15 1313.234 m/min 13-0294-180 H
170

ZADRAŽIL Martin Bc.

Stonařov

555740 1 - 13:09:29 1309.215 m/min 14-0294-421 H
171

M+M Tůma Team

Bělěč n.Orlicí

554480 1 - 13:10:46 1302.31 m/min 15 iihus 99078 lrl h
172

SOBOTKA Josef

Holice

560030 1 - 13:18:00 1293.372 m/min 11-062-496
173

ZADRAŽIL Martin Bc.

Stonařov

555740 1 - 13:15:16 1291.618 m/min 14-0294-430 H
174

KOUKAL Josef

Uherčice

573390 1 - 13:36:00 1271.375 m/min 12-04-346 H
175

VESELÝ Luboš ml.

Dešná

565860 1 - 13:35:00 1257.467 m/min 12-0300-120 H
176

KROUPA Jiří

Host

525360 1 - 13:19:30 1209.114 m/min 15-05-745 e
177

Rais Jaroslav

Dvůr Králové

542430 1 - 15:26:53 965.378 m/min CZ 15-0132-916 H

 

Celkové ocenění ZZ
1.-3. místo pohár

Pásmo č. 1 (do 400 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 2 (401-500 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 3 (nad 500 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2017 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv