On-line výsledky
Závod Oostende - Knokke
- Memoriál Vladimíra Kolaříka - odstartováno
Start 15.7.2017 - 06:15:00

Počasí na startu: polojasno, 14°C, bezvětří

Počty nasazených holubů dle OS CHPH:
České Budějovice - 158ks | Český západ - 265ks | Domažlice - 106ks
Horácko - 101ks | Chomutov - 85ks | Karlovy Vary - 100ks | Lidice - 92ks
Louny - 86ks | Náchod - 50ks | Pardubice - 165ks | Podoubraví - 105ks
Polabí - cca 110ks | Praha - 135ks | Prácheň - 172ks | Sever - 178ks
Středočeský - 154ks | Tábor - 90ks | Východočeská - 158ks

Na startu cca 2310 holubů!

Video z přepravy a startu (OS CHPH Pardubice):

Video ze startu (OS CHPH Louny):

Souřadnice startu: 51°19'2'' - 3°17'44''

Startovní komise: Jan Filipi, Václav Špilar a Jiří Kroupa
Propozice ZZ ČS CHPH zde...

Celkové výsledky ZZ

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

NERSOVÁ Barbora

Postřekov

721720 1 - 14:25:22 1471.797 m/min DV - 0971 - 275 H
2

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 15:29:00 1462.202 m/min 13-0311-222H
3

KONOPÍK Jiří

Postřekov

717580 1 - 14:27:12 1457.903 m/min CZ 15 - 034 - 492 He
4

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 14:35:00 1443.44 m/min DV 14 - 6111 - 318 He
5

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 1 - 15:35:39 1442.29 m/min 14--0123-167E
6

BERNHARD Karel

Kamenný Újezd

714790 1 - 14:36:15 1426.015 m/min CZ 11-081-71 H
7

GREGOR Jaroslav

Lišov

841040 1 - 16:05:20 1424.687 m/min 10-07-705 He
8

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 15:46:00 1418.669 m/min 13-0311-271E
9

ROTBAUER Vojtěch

Netolice

815190 1 - 15:49:59 1417.763 m/min 10-08-221 H
10

GREGOR Jaroslav

Lišov

841040 1 - 16:09:01 1415.853 m/min 11-6016320 H
11

MARSA+ŠTĚPÁN Team

Jindř. Hradec

853520 1 - 16:18:12 1414.987 m/min 15-05-571 H
12

LANDA Václav

Vodňany

821750 1 - 15:58:00 1409.52 m/min 14-0311-669H
13

KONOPÍK Jiří

Postřekov

717580 1 - 14:44:07 1409.461 m/min CZ 16 - 034 - 780 He
14

KONOPÍK Jiří

Postřekov

717580 1 - 14:44:19 1408.907 m/min CZ 15 - 034 - 449 He
15

DRNEK Josef

Strakonice

782010 1 - 15:31:00 1406.493 m/min 12-0125-657H
16

NERSOVÁ Barbora

Postřekov

721720 1 - 14:49:07 1403.806 m/min CZ 14 - 034 - 929 He
17

NERSOVÁ Barbora

Postřekov

721720 1 - 14:49:46 1402.033 m/min CZ 14 - 034 - 1049 H
18

SKLENÁŘ Miloslav

Beroun

771820 1 - 15:25:47 1401.313 m/min 14-043-140 HE
19

HRADIL Marek

Písek

801080 1 - 15:47:37 1398.981 m/min 10-0121-2744H
20

MIKEŠ Robert

Horšovský Týn

727580 1 - 14:56:00 1396.507 m/min CZ 15 - 0329 - 203 He
21

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 14:52:07 1395.662 m/min DV 13 - 8389 - 2392 H
22

PEXA Vaclav

Ledenice

837790 1 - 16:15:41 1394.728 m/min 14-07-406 H
23

HEUME P. + P.

Jindř. Hradec

869490 1 - 16:38:38 1394.233 m/min 15-6008177 He
24

KOUBA František

Strakonice

792200 1 - 15:44:00 1392.267 m/min 14-0125-2708H
25

LUKÁŠ Václav

Beroun

768470 1 - 15:27:00 1392.156 m/min 14-043-1309
26

FÜRST Václav

CHeznovice

756850 1 - 15:19:46 1389.31 m/min 11-079-41 HE
27

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 1 - 15:57:33 1388.07 m/min 12-0123-500H
28

BEDNAR Vaclav

Jindř. Hradec

862350 1 - 16:36:50 1386.786 m/min 14-0120-128 He
29

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 14:28:44 1386.234 m/min CZ 12 025 91 H
30

MILOTA Milan

Protivín

814540 1 - 16:03:00 1385.272 m/min 13-0123-219E
31

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 14:59:05 1384.57 m/min CZ 14-059-250 H
32

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 14:59:08 1384.438 m/min CZ 15-086-627 H
33

MARSA+ŠTĚPÁN Team

Jindř. Hradec

853520 1 - 16:32:02 1383.264 m/min 15-05-563 H
34

LUKÁŠ Václav

Beroun

768470 1 - 15:31:58 1379.741 m/min 13-043-1866 HE
35

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 14:32:25 1375.969 m/min CZ 12 025 21 HE
36

LANDA František

Vodňany

821740 1 - 16:13:00 1374.147 m/min 14-0311-850H
37

KOUBA František

Strakonice

792200 1 - 15:53:00 1370.588 m/min 14-0125-2756H
38

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 1 - 16:05:57 1368.339 m/min 13-0123-111E
39

GREŠLE Jan

Stod

722940 1 - 15:03:38 1367.564 m/min CZ 13 - 080 - 633 H
40

DÍTKO Jan

Český Krumlov

833360 1 - 16:24:31 1367.247 m/min 12-03-1273 H
41

SMRČINOVI

Kostelec n/CL

830570 1 - 16:23:00 1366.069 m/min 13 0106 358
42

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 14:57:03 1364.103 m/min 14-081-634 H
43

CECH Vlastimil

Dačice

898650 1 - 17:14:00 1363.657 m/min 14-04-411 H
44

VACEK Josef

Cheb

650520 1 - 14:12:12 1363.202 m/min DV 14 3017 337 H
45

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 15:04:58 1361.821 m/min 14-034-981 He
46

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 16:10:00 1361.445 m/min 11-0311-983H
47

BUKOVSKÝ Aleš

Plzeň

733290 1 - 15:13:37 1361.432 m/min 11-083-398 H
48

BUKOVSKÝ Aleš

Plzeň

733290 1 - 15:13:42 1361.221 m/min 11-083-264 H
49

JÍLEK Jiří

Český Krumlov

834580 1 - 16:28:46 1359.768 m/min 13-03-851 H
50

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 14:15:30 1358.959 m/min CZ 13 023 677 HE
51

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

796120 1 - 16:01:11 1358.142 m/min 11-0122-562H
52

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 1 - 15:24:01 1354.494 m/min 13-087-529 HE
53

KUŽEL Antonín

Dačice

896140 1 - 17:17:05 1353.515 m/min 13-04-29 H
54

ŠÍMA Miroslav

Rokycany

754930 1 - 15:32:50 1353.325 m/min 12-085-804 H
55

HERZIG Team

Trnová

731130 1 - 15:15:34 1352.525 m/min 14-086-835 HE
56

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 15:49:30 1351.802 m/min CZ-14-013-100 H
57

MILOTA Milan

Protivín

814540 1 - 16:18:16 1350.215 m/min 14-0123-377E
58

MARSA+ŠTĚPÁN Team

Jindř. Hradec

853520 1 - 16:47:35 1349.261 m/min 12-05-913 He
59

SOUKUP Miloslav

Blatná

771240 1 - 15:47:44 1346.595 m/min 13-0117-348H
60

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 1 - 15:16:26 1346.131 m/min 15-086-528 H
61

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 1 - 16:16:36 1344.116 m/min 12-0123-456H
62

FÜRST Václav

CHeznovice

756850 1 - 15:38:29 1343.163 m/min 11-079-118 HE
63

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

796120 1 - 16:08:00 1342.53 m/min 10-054-1421H
64

MISKO Petr

Luby

650440 1 - 14:20:01 1341.067 m/min CZ 14 027 170 H
65

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

902870 1 - 17:29:28 1338.643 m/min 13-063-433 He
66

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

892440 1 - 17:22:12 1337.59 m/min 13-069-309 H
67

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 15:17:36 1337.32 m/min CZ 15-086-624 HE
68

NERSOVÁ Barbora

Postřekov

721720 1 - 15:14:59 1336.56 m/min 14-034-991 He
69

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 16:31:04 1336.268 m/min 15-0127-62 E
70

SRNEC Jan

Cheb

654160 1 - 14:24:48 1335.566 m/min DV 15 8915 636 HE
71

MILOTA Milan

Protivín

814540 1 - 16:25:32 1334.145 m/min 12-0123-499E
72

HOREJSI Jiri

Repec

823650 1 - 16:32:42 1333.414 m/min 14-0127-172 H
73

BALÁŽ Jan

Karlovy Vary

675810 1 - 14:42:05 1332.74 m/min CZ 14 025 97 HE
74

VACEK Josef

Cheb

650520 1 - 14:23:46 1330.942 m/min DV 15 3017 35 H
75

VOZABAL Josef

Repec

823740 1 - 16:34:19 1330.079 m/min 13-0127-1715 E
76

KOSTKA Kamil

Libus

799530 1 - 16:17:02 1328.049 m/min 12 0111 417
77

HERZIG Team

Trnová

731130 1 - 15:25:40 1327.718 m/min 15-086-338 H
78

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 16:08:39 1326.859 m/min CZ-15-0321000342
79

HRADIL Marek

Písek

801080 1 - 16:19:13 1325.816 m/min 15-05927-578H
80

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 16:26:00 1325.794 m/min 13-0311-224H
81

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 15:12:15 1325.51 m/min 13-081-9 H
82

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 14:51:28 1325.216 m/min CZ 14 025 821 HE
83

SVOBODA/JÁRA

Karlovy Vary

674020 1 - 14:43:48 1324.725 m/min CZ 14 025 667 H
84

DRNEK Josef

Strakonice

782010 1 - 16:06:00 1323.198 m/min 14-0125-2448H
85

KABELE Zdeněk

Písek

813660 1 - 16:30:00 1323.024 m/min 14-0117-456H
86

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 1 - 16:58:14 1322.879 m/min 13-066-30H
87

MAHULÍK Pravoslav

Brandys n/L.

813810 1 - 16:30:31 1322.158 m/min 13 0100 624
88

FÜRST Václav

CHeznovice

756850 1 - 15:47:46 1321.393 m/min 13-079-852 HE
89

BUCHCAR Roman

Repec

822460 1 - 16:37:29 1321.256 m/min 14-0127-438 E
90

CECH Vlastimil

Dačice

898650 1 - 17:35:33 1320.476 m/min 14-04-438 H
91

JÍLEK Jiří

Český Krumlov

834580 1 - 16:47:10 1320.19 m/min 09-03-1786 H
92

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 1 - 15:38:45 1319.095 m/min 13-085-130 H
93

KROFIKA Jiří

Ledenice II.

849180 1 - 16:58:46 1319.08 m/min 14-06-376 H
94

HERZIG Team

Trnová

731130 1 - 15:29:56 1317.51 m/min 13-086-205 HE
95

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 16:40:04 1317.028 m/min 13-0127-117 H
96

HRADIL Marek

Písek

801080 1 - 16:23:51 1315.726 m/min 13-0121-405E
97

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 1 - 17:32:18 1315.163 m/min 11-0129-867 H
98

MAREK Petr

Nový Bydžov

864470 1 - 17:12:20 1315.117 m/min 09 0134 284 h
99

ŠVIKRUHA Zdeněk

Klášterec n/O

700940 1 - 15:08:00 1315.084 m/min 13-016-235H
100

KOUBA František

Strakonice

792200 1 - 16:18:00 1313.765 m/min 11-0125-117E
101

KOUBA František

Strakonice

792200 1 - 16:18:00 1313.765 m/min 11-0125-117E
102

MARSIK Zdenek

Humpolec

874190 1 - 17:21:01 1312.565 m/min 13-0105-149 H
103

KUŽEL Antonín

Dačice

896140 1 - 17:38:19 1311.456 m/min 13-04-28 H
104

VACEK Josef

Cheb

650520 1 - 14:31:21 1310.607 m/min DV 15 3017 23 HE
105

ČERNÝ Milan

Blatná

757850 1 - 15:54:47 1307.126 m/min 15-0117-143E
106

HAVLÍK Josef

Velká Bukovina

777880 1 - 16:10:15 1306.812 m/min CZ-14-013-649 He
107

PLÍŠTIL Tomáš

Ml.Boleslav MB

826370 1 - 16:48:23 1304.692 m/min CZ 12-0192-397 H
108

LANDA Václav

Vodňany

821750 1 - 16:45:00 1304.365 m/min 12-0311-773H
109

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 15:28:26 1304.078 m/min 15-034-137 He
110

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec

792290 1 - 16:23:34 1301.895 m/min 14-044-924
111

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 16:11:40 1301.581 m/min CZ-14-013-139 H
112

RAK Stanislav

Libus

799390 1 - 16:29:22 1301.161 m/min 13 0111 982
113

TEAM KOLÁŘ M+M

As

652410 1 - 14:37:21 1298.716 m/min CZ 14 022 414 H
114

KUŽEL Antonín

Dačice

896140 1 - 17:45:23 1298.032 m/min 13-0301-684 H
115

SMRČINOVI

Kostelec n/CL

830570 1 - 16:55:00 1297.766 m/min 14 0107 961
116

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 16:50:14 1295.949 m/min 10-0127-57 H
117

NERSOVÁ Barbora

Postřekov

721720 1 - 15:32:20 1294.952 m/min DV 14-06111-309 He
118

ŠTĚTINA Petr

N.Město p Smrk

826630 1 - 16:53:27 1294.745 m/min 15-020-1309-E
119

HRYZLÍK Václav

Třebechovice

892090 1 - 17:44:07 1294.541 m/min 11 0137 1562 h
120

KVASNICA Tom+Eliška

Čistá

943230 1 - 18:23:53 1294.075 m/min DV 13-05248-258 H
121

HANČL Tomáš

Libus

799400 1 - 16:33:06 1293.318 m/min 13 0111 7
122

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

896480 1 - 17:48:21 1292.969 m/min 14-0294-135 He
123

KUŽEL Antonín

Dačice

896140 1 - 17:48:20 1292.51 m/min 14-04-314 H
124

VONEŠ TEAM

Postřekov

704620 1 - 15:20:28 1291.775 m/min CZ 12 - 034 - 276 H
125

MISKO Petr

Luby

650440 1 - 14:39:00 1290.556 m/min CZ12 027 683 H
126

KLIMOVIČ Eduard

Luby

662820 1 - 14:49:37 1287.988 m/min CZ 15 027 1534 HE
127

TEAM BARTOŠ

Český Krumlov

830500 1 - 17:00:00 1287.597 m/min 03-12-973 He
128

LÍSKOVEC Jiri

Jindř. Hradec

853630 1 - 17:18:30 1286.556 m/min 11-05-20 H
129

MARSA+ŠTĚPÁN Team

Jindř. Hradec

853520 1 - 17:18:30 1286.39 m/min 15-05-543 H
130

BUKOVSKÝ Aleš

Plzeň

733290 1 - 15:46:03 1284.108 m/min 14-086-929 H
131

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec

792290 1 - 16:32:40 1282.715 m/min 13-095-2605
132

NOVÁK Pavel

Všetaty VŠ

787260 1 - 16:29:21 1281.452 m/min CZ-10-055-129 H
133

NOVOTNY Milan

Liberec

809700 1 - 16:47:47 1279.585 m/min cz-14-017-808 H
134

NOVOTNY Milan

Liberec

809700 1 - 16:47:48 1279.551 m/min cz-15-017-1099 He
135

Šůs Vladimír

As

652350 1 - 14:45:09 1278.742 m/min CZ 11 023 11 H
136

REICH Vratislav

Trnová

719820 1 - 15:38:00 1278.544 m/min CZ 15-086-227 HE
137

FILIPI TEAM

Proseč

912500 1 - 18:08:45 1278.459 m/min 14-060-1096 He
138

DVOŘÁK Jiří

Všetaty VŠ

802360 1 - 16:43:12 1277.237 m/min CZ 14-0113-196 H
139

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 1 - 15:45:47 1276.912 m/min 11-086-102 HE
140

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 16:32:02 1276.576 m/min CZ-14-0321-555
141

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 1 - 15:46:24 1275.534 m/min 12-037-602 HE
142

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

802140 1 - 16:44:06 1275.06 m/min 11 0100 68
143

VOZABAL Josef

Repec

823740 1 - 17:01:47 1273.595 m/min 14-0127-1358 E
144

DVOŘÁK Jiří

Všetaty VŠ

802360 1 - 16:46:06 1271.367 m/min CZ 12-0116-305 H
145

MOTL Frantisek

Humpolec

878100 1 - 17:46:05 1270.614 m/min 11-0105-519 H
146

PÍSEK Petr

Luby

650420 1 - 14:47:32 1269.03 m/min CZ 15 027 1405 HE
147

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 1 - 17:50:52 1267.542 m/min 12-0135-264 H
148

STRAŠIL Jaroslav

Havl. Borová

904210 1 - 18:08:32 1267.229 m/min 12-0299-642He
149

NOVOTNÝ Jiří

Netolice

832850 1 - 17:12:16 1267.142 m/min 15-08-490 H
150

SVOBODA Jaroslav

Libus

802970 1 - 16:49:25 1265.682 m/min dv 09 1315 09616
151

PRÁŠEK Bedřich

Libus

800080 1 - 16:47:28 1265.015 m/min 13 0111 642
152

HALAMA Marian

Čáslav

874270 1 - 17:46:14 1264.797 m/min 13-059-2027H
153

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 1 - 17:52:35 1264.422 m/min 13-0135-384 H
154

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 1 - 17:28:05 1264.212 m/min 12-066-904H
155

FILIPI TEAM

Proseč

912500 1 - 18:16:49 1264.171 m/min 11-072-59 He
156

MATOUŠEK J + J

Ricany

813240 1 - 16:58:22 1264.038 m/min 14 094 43 e
157

BUKOVSKÝ Aleš

Plzeň

733290 1 - 15:55:09 1263.966 m/min 15-083-460 H
158

VOJTA Václav

Strakonice

786550 1 - 16:37:35 1263.365 m/min 15-0125-3159E
159

ŠVIKRUHA Zdeněk

Klášterec n/O

700940 1 - 15:30:00 1262.955 m/min 15-016-6H
160

BARTEJS Petr

Zizkov

795000 1 - 16:44:40 1262.573 m/min 12 0127 995
161

MARSA+ŠTĚPÁN Team

Jindř. Hradec

853520 1 - 17:31:06 1262.417 m/min 13-05-258 H
162

RULÍK Petr

Ml.Boleslav MB

827060 1 - 17:10:26 1261.852 m/min CZ 14-0110-54 E
163

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 15:39:22 1261.822 m/min 12-081-903 H
164

LÍSKOVEC Jiri

Jindř. Hradec

853630 1 - 17:31:53 1261.118 m/min 13-05-329 H
165

NOVÁK Pavel

Všetaty VŠ

787260 1 - 16:39:49 1259.986 m/min CZ 14-0116-102 H
166

JANÁČEK Stanislav

Ricany

814390 1 - 17:02:04 1258.587 m/min 13 094 49
167

GRÜNER Team

Čistá

873200 1 - 17:50:16 1255.921 m/min 10-0315-970 H
168

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

802140 1 - 16:53:50 1255.633 m/min 15 0100 152
169

SMRČINOVI

Kostelec n/CL

830570 1 - 17:17:49 1253.092 m/min 140107 900
170

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 1 - 17:34:29 1252.304 m/min 13-066-69H
171

ROTBAUER Vojtěch

Netolice

815190 1 - 17:06:00 1252.212 m/min 12-08-639 H
172

ROMPORTL Jaroslav

Třebechovice

891590 1 - 18:07:21 1251.618 m/min 14 0137 651 e
173

KOSTKA Kamil

Libus

799530 1 - 16:54:08 1250.96 m/min 14 0111 764 e
174

RUDOLF Jaroslav

Šestajovice

814560 1 - 17:06:29 1250.316 m/min 14 088 754
175

KUBÍN Petr

Nový Bydžov

867840 1 - 17:49:18 1249.95 m/min 14 0134 819 h
176

PEXA Vaclav

Ledenice

837790 1 - 17:25:36 1249.314 m/min 15-07-754 H
177

SMRČINOVI

Kostelec n/CL

830570 1 - 17:21:00 1247.102 m/min 14 0107 888
178

KLÍPA Bohuslav

Jindř. Hradec

877660 1 - 17:59:33 1245.703 m/min 14-0120-47 H
179

SMRČINOVI

Kostelec n/CL

830570 1 - 17:22:00 1245.232 m/min 13 0106 412
180

HRADIL Marek

Písek

801080 1 - 16:59:53 1242.209 m/min 11-01009-1632H
181

HRUŠA Zdeněk

Bakov n/J BA

825900 1 - 17:20:03 1241.862 m/min CZ 14-099-611 E
182

HEUME P. + P.

Jindř. Hradec

869490 1 - 17:55:13 1241.744 m/min 15-05-660 He
183

SKLENÁŘ Miloslav

Beroun

771820 1 - 16:36:38 1241.6 m/min 12-043-515
184

STAHL Lad.JUDr.

Beroun

773890 1 - 16:40:01 1238.191 m/min 13-043-1703
185

ZIMA Milan

Nový Bydžov

865160 1 - 17:53:45 1238.154 m/min 15 0134 698 e
186

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 15:02:27 1237.994 m/min CZ 15 023 2017 H
187

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

862330 1 - 17:51:50 1237.498 m/min 13-066-1083H
188

LUKÁŠ Václav

Beroun

768470 1 - 16:37:07 1235.251 m/min 11-043-5674
189

ČERYCH Jaroslav

Velká Bukovina

778580 1 - 16:45:41 1234.502 m/min CZ-13-013-670 H
190

DUBEC Jiří

Pardubice

892510 1 - 18:21:00 1229.353 m/min 09-069-441 H
191

FORMAN Milan

Nový Bydžov

865000 1 - 18:01:05 1225.068 m/min 14 0113 185 h
192

FILIPI TEAM

Proseč

912500 1 - 18:40:12 1224.503 m/min 15-072-461 He
193

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

842380 1 - 17:43:14 1223.974 m/min 13-066-1412H
194

ZOBAČ Jaromír

Čistá

945060 1 - 19:08:06 1222.429 m/min 14-074-108 He
195

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

894740 1 - 18:29:40 1217.886 m/min 14-0294-859 H
196

KAPLAN Ing. Jan

Holice

904710 1 - 18:37:53 1217.836 m/min 14-062-464
197

HRUŠA Zdeněk

Bakov n/J BA

825900 1 - 17:33:20 1217.543 m/min CZ 14-099-636 H
198

ŠIMŮNEK Roman

Nový Bydžov

857930 1 - 18:00:00 1216.922 m/min 13 0110 441 h
199

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 1 - 18:27:28 1216.11 m/min 14-0135-511 H
200

KRÁTKÝ Jan

Dešná

910080 1 - 18:44:52 1213.656 m/min 13-0339-63 H
201

KRÁTKÝ Jan

Dešná

910080 1 - 18:44:58 1213.494 m/min 13-0339-94 H
202

DANKO Jan

Podbřezí

923060 1 - 18:56:53 1211.55 m/min CZ 14-0338-257 He
203

LUKÁŠ Václav

Beroun

768470 1 - 16:49:55 1210.348 m/min 13-043-1486
204

STAHL Lad.JUDr.

Beroun

773890 1 - 16:54:41 1209.802 m/min 14-043-1498
205

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

902870 1 - 18:41:20 1209.741 m/min 14-063-7 He
206

JANKŮ Zdeněk

Třebechovice

899190 1 - 18:39:30 1207.777 m/min 12 0132 3977 h
207

MIKEŠ Miloslav

Volyně

782440 1 - 17:03:59 1205.64 m/min 14-010-321H
208

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

896480 1 - 18:39:29 1204.164 m/min 12-0294-242 He
209

ŠISLER Team

Čistá

863140 1 - 18:13:00 1202.145 m/min 15-066-2037
210

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 1 - 16:46:43 1199.272 m/min 13-0117-145H
211

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

842380 1 - 17:57:34 1199.004 m/min 06-066-1058H
212

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

842380 1 - 17:57:51 1198.52 m/min 13-066-1433H
213

FORMAN Milan

Nový Bydžov

865000 1 - 18:17:23 1197.425 m/min 14 0113 167 h
214

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 1 - 18:05:46 1197.186 m/min 14-066-176H
215

HOLUB Jindř. a synové

Přelouč

876150 1 - 18:27:00 1196.926 m/min 11-073-1159
216

NOVOTNÝ Zdeněk

Svítkov

887360 1 - 18:36:28 1196.763 m/min 14-075-152 H
217

DUBEC Milan

Svítkov

887450 1 - 18:36:45 1196.427 m/min 13-066-1344 H
218

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 1 - 18:07:24 1194.441 m/min 13-066-6H
219

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

892440 1 - 18:43:04 1192.995 m/min 14-069-1071 H
220

CHLUBNOVÁ Alena

Jihlava

895750 1 - 18:48:14 1189.207 m/min 14-0294-904 He
221

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

902870 1 - 18:54:20 1189.03 m/min 14-063-60 He
222

RULÍK Petr

Ml.Boleslav MB

827060 1 - 17:51:59 1186.628 m/min CZ 12-0110-1021 E
223

LUKÁŠ Václav

Beroun

768470 1 - 17:02:52 1186.155 m/min 13-043-831
224

RULÍK Petr

Ml.Boleslav

827060 1 - 17:52:26 1185.862 m/min CZ 12-0110-1015 H
225

REMZA Petr

Nový Bydžov

862240 1 - 18:22:19 1185.508 m/min 13 0134 609 h
226

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 1 - 18:46:30 1185.309 m/min 11-0135-421 H
227

HARTMAN Zdeněk

Chomutov

712750 1 - 16:17:15 1183.479 m/min 13-0310-323H
228

KOSINA Jaromír

Kobylisy

797090 1 - 17:28:35 1183.358 m/min 08 090 227
229

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec

792290 1 - 17:26:39 1179.617 m/min 14-095-1866
230

HOREJSI Jaroslav

Repec

823410 1 - 17:55:08 1176.076 m/min 14-0127-1209 H
231

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

892440 1 - 18:55:29 1173.517 m/min 12-069-444
232

BARTOŠ Miroslav

Bakov n/J BA

825590 1 - 17:59:00 1172.713 m/min CZ 15-099-827 E
233

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 1 - 18:55:01 1172.027 m/min 14-0135-556 H
234

PTÁČEK Josef

Kutná Hora

857820 1 - 18:28:00 1170.286 m/min 13-066-1805H
235

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

894740 1 - 18:59:58 1169.646 m/min 14-0294-833 He
236

PODDANÝ Miroslav

Nový Bydžov

865440 1 - 18:35:51 1168.172 m/min 15 0134 647 h
237

RULÍK Petr

Ml.Boleslav

827060 1 - 18:05:20 1164.327 m/min CZ 11-0110-850 H
238

ŠKOLNÍK Josef

Podbřezí

911680 1 - 19:18:46 1163.203 m/min CZ 11-076-861 H
239

KOHOUT Jaroslav

Chomutov

713010 1 - 16:31:34 1156.42 m/min 13-015-212H
240

BLAŽEK Petr

Brandys n/L.

815060 1 - 18:00:40 1155.021 m/min 14 0111 536
241

KOSINA Jaromír

Kobylisy

797090 1 - 17:49:48 1147.222 m/min 08 090 244
242

PETRLÁK Vlastimil

Česká Třebová

931290 1 - 19:47:08 1146.721 m/min 12.060.3171
243

HARTMAN Zdeněk

Chomutov

712750 1 - 16:38:48 1142.594 m/min 15-016-1070H
244

MARTINEC Petr

Ricany

816750 1 - 18:16:35 1131.886 m/min 13 094 292
245

KOSINA Jaromír

Kobylisy

797090 1 - 18:10:32 1113.98 m/min 13 090 296
246

CHLUBNOVÁ Alena

Jihlava

895750 1 - 19:40:54 1111.49 m/min 13-0294-204 He
247

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 18:37:39 1108.503 m/min 14-0127-353 E
248

ŠAFRANKO Jiří

Třebechovice

897750 1 - 19:50:36 1100.723 m/min 13 0137 365 h
249

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

894740 1 - 19:49:22 1098.694 m/min 12-0294-86 H
250

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

896480 1 - 19:51:35 1097.843 m/min 14-0294-136 He
251

Rojšl Miroslav

Náchod

906300 1 - 20:03:50 1093.465 m/min CZ 11-0132-59 H
252

BAŠTRNÁK Jaroslav

Velká Bukovina

779080 1 - 18:09:47 1089.953 m/min CZ-14-013-491 H
253

Vikovi Team

Náchod

901250 1 - 20:07:14 1082.929 m/min CZ 12-0132-31 H
254

PILAŘ TEAM

Proseč

905190 1 - 20:27:07 1062.284 m/min UKR 12-2258599 H
255

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto 2.

923840 1 - 20:45:10 1061.682 m/min 14 077 343
256

KÖNIGSMARK František

Kamenný Újezd

720530 1 - 18:01:00 1020.581 m/min CZ 13-081-701 H
257

HÁJEK Jaroslav

Všetaty VŠ

785500 1 - 19:05:00 1020.13 m/min CZ 16-0116-264 H
258

VOZABAL Josef

Repec

823740 1 - 19:45:00 1016.963 m/min 14-0173-7 E
259

MRKVIČKA Oldřich

Letohrad

941640 2 - 07:19:35 905.786 m/min CZ 09-0327-346 H

 

Pásmo č. 1 (do 780 km)

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

NERSOVÁ Barbora

Postřekov

721720 1 - 14:25:22 1471.797 m/min DV - 0971 - 275 H
2

KONOPÍK Jiří

Postřekov

717580 1 - 14:27:12 1457.903 m/min CZ 15 - 034 - 492 He
3

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 14:35:00 1443.44 m/min DV 14 - 6111 - 318 He
4

BERNHARD Karel

Kamenný Újezd

714790 1 - 14:36:15 1426.015 m/min CZ 11-081-71 H
5

KONOPÍK Jiří

Postřekov

717580 1 - 14:44:07 1409.461 m/min CZ 16 - 034 - 780 He
6

KONOPÍK Jiří

Postřekov

717580 1 - 14:44:19 1408.907 m/min CZ 15 - 034 - 449 He
7

NERSOVÁ Barbora

Postřekov

721720 1 - 14:49:07 1403.806 m/min CZ 14 - 034 - 929 He
8

NERSOVÁ Barbora

Postřekov

721720 1 - 14:49:46 1402.033 m/min CZ 14 - 034 - 1049 H
9

SKLENÁŘ Miloslav

Beroun

771820 1 - 15:25:47 1401.313 m/min 14-043-140 HE
10

MIKEŠ Robert

Horšovský Týn

727580 1 - 14:56:00 1396.507 m/min CZ 15 - 0329 - 203 He
11

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 14:52:07 1395.662 m/min DV 13 - 8389 - 2392 H
12

LUKÁŠ Václav

Beroun

768470 1 - 15:27:00 1392.156 m/min 14-043-1309
13

FÜRST Václav

CHeznovice

756850 1 - 15:19:46 1389.31 m/min 11-079-41 HE
14

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 14:28:44 1386.234 m/min CZ 12 025 91 H
15

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 14:59:05 1384.57 m/min CZ 14-059-250 H
16

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 14:59:08 1384.438 m/min CZ 15-086-627 H
17

LUKÁŠ Václav

Beroun

768470 1 - 15:31:58 1379.741 m/min 13-043-1866 HE
18

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 14:32:25 1375.969 m/min CZ 12 025 21 HE
19

GREŠLE Jan

Stod

722940 1 - 15:03:38 1367.564 m/min CZ 13 - 080 - 633 H
20

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 14:57:03 1364.103 m/min 14-081-634 H
21

VACEK Josef

Cheb

650520 1 - 14:12:12 1363.202 m/min DV 14 3017 337 H
22

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 15:04:58 1361.821 m/min 14-034-981 He
23

BUKOVSKÝ Aleš

Plzeň

733290 1 - 15:13:37 1361.432 m/min 11-083-398 H
24

BUKOVSKÝ Aleš

Plzeň

733290 1 - 15:13:42 1361.221 m/min 11-083-264 H
25

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 14:15:30 1358.959 m/min CZ 13 023 677 HE
26

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 1 - 15:24:01 1354.494 m/min 13-087-529 HE
27

ŠÍMA Miroslav

Rokycany

754930 1 - 15:32:50 1353.325 m/min 12-085-804 H
28

HERZIG Team

Trnová

731130 1 - 15:15:34 1352.525 m/min 14-086-835 HE
29

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 15:49:30 1351.802 m/min CZ-14-013-100 H
30

SOUKUP Miloslav

Blatná

771240 1 - 15:47:44 1346.595 m/min 13-0117-348H
31

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 1 - 15:16:26 1346.131 m/min 15-086-528 H
32

FÜRST Václav

CHeznovice

756850 1 - 15:38:29 1343.163 m/min 11-079-118 HE
33

MISKO Petr

Luby

650440 1 - 14:20:01 1341.067 m/min CZ 14 027 170 H
34

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 15:17:36 1337.32 m/min CZ 15-086-624 HE
35

NERSOVÁ Barbora

Postřekov

721720 1 - 15:14:59 1336.56 m/min 14-034-991 He
36

SRNEC Jan

Cheb

654160 1 - 14:24:48 1335.566 m/min DV 15 8915 636 HE
37

BALÁŽ Jan

Karlovy Vary

675810 1 - 14:42:05 1332.74 m/min CZ 14 025 97 HE
38

VACEK Josef

Cheb

650520 1 - 14:23:46 1330.942 m/min DV 15 3017 35 H
39

HERZIG Team

Trnová

731130 1 - 15:25:40 1327.718 m/min 15-086-338 H
40

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 15:12:15 1325.51 m/min 13-081-9 H
41

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 14:51:28 1325.216 m/min CZ 14 025 821 HE
42

SVOBODA/JÁRA

Karlovy Vary

674020 1 - 14:43:48 1324.725 m/min CZ 14 025 667 H
43

FÜRST Václav

CHeznovice

756850 1 - 15:47:46 1321.393 m/min 13-079-852 HE
44

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 1 - 15:38:45 1319.095 m/min 13-085-130 H
45

HERZIG Team

Trnová

731130 1 - 15:29:56 1317.51 m/min 13-086-205 HE
46

ŠVIKRUHA Zdeněk

Klášterec n/O

700940 1 - 15:08:00 1315.084 m/min 13-016-235H
47

VACEK Josef

Cheb

650520 1 - 14:31:21 1310.607 m/min DV 15 3017 23 HE
48

ČERNÝ Milan

Blatná

757850 1 - 15:54:47 1307.126 m/min 15-0117-143E
49

HAVLÍK Josef

Velká Bukovina

777880 1 - 16:10:15 1306.812 m/min CZ-14-013-649 He
50

NERS Jaroslav

Postřekov

721720 1 - 15:28:26 1304.078 m/min 15-034-137 He
51

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 16:11:40 1301.581 m/min CZ-14-013-139 H
52

TEAM KOLÁŘ M+M

As

652410 1 - 14:37:21 1298.716 m/min CZ 14 022 414 H
53

NERSOVÁ Barbora

Postřekov

721720 1 - 15:32:20 1294.952 m/min DV 14-06111-309 He
54

VONEŠ TEAM

Postřekov

704620 1 - 15:20:28 1291.775 m/min CZ 12 - 034 - 276 H
55

MISKO Petr

Luby

650440 1 - 14:39:00 1290.556 m/min CZ12 027 683 H
56

KLIMOVIČ Eduard

Luby

662820 1 - 14:49:37 1287.988 m/min CZ 15 027 1534 HE
57

BUKOVSKÝ Aleš

Plzeň

733290 1 - 15:46:03 1284.108 m/min 14-086-929 H
58

Šůs Vladimír

As

652350 1 - 14:45:09 1278.742 m/min CZ 11 023 11 H
59

REICH Vratislav

Trnová

719820 1 - 15:38:00 1278.544 m/min CZ 15-086-227 HE
60

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 1 - 15:45:47 1276.912 m/min 11-086-102 HE
61

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 1 - 15:46:24 1275.534 m/min 12-037-602 HE
62

PÍSEK Petr

Luby

650420 1 - 14:47:32 1269.03 m/min CZ 15 027 1405 HE
63

BUKOVSKÝ Aleš

Plzeň

733290 1 - 15:55:09 1263.966 m/min 15-083-460 H
64

ŠVIKRUHA Zdeněk

Klášterec n/O

700940 1 - 15:30:00 1262.955 m/min 15-016-6H
65

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 15:39:22 1261.822 m/min 12-081-903 H
66

SKLENÁŘ Miloslav

Beroun

771820 1 - 16:36:38 1241.6 m/min 12-043-515
67

STAHL Lad.JUDr.

Beroun

773890 1 - 16:40:01 1238.191 m/min 13-043-1703
68

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 15:02:27 1237.994 m/min CZ 15 023 2017 H
69

LUKÁŠ Václav

Beroun

768470 1 - 16:37:07 1235.251 m/min 11-043-5674
70

ČERYCH Jaroslav

Velká Bukovina

778580 1 - 16:45:41 1234.502 m/min CZ-13-013-670 H
71

LUKÁŠ Václav

Beroun

768470 1 - 16:49:55 1210.348 m/min 13-043-1486
72

STAHL Lad.JUDr.

Beroun

773890 1 - 16:54:41 1209.802 m/min 14-043-1498
73

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 1 - 16:46:43 1199.272 m/min 13-0117-145H
74

LUKÁŠ Václav

Beroun

768470 1 - 17:02:52 1186.155 m/min 13-043-831
75

HARTMAN Zdeněk

Chomutov

712750 1 - 16:17:15 1183.479 m/min 13-0310-323H
76

KOHOUT Jaroslav

Chomutov

713010 1 - 16:31:34 1156.42 m/min 13-015-212H
77

HARTMAN Zdeněk

Chomutov

712750 1 - 16:38:48 1142.594 m/min 15-016-1070H
78

BAŠTRNÁK Jaroslav

Velká Bukovina

779080 1 - 18:09:47 1089.953 m/min CZ-14-013-491 H
79

KÖNIGSMARK František

Kamenný Újezd

720530 1 - 18:01:00 1020.581 m/min CZ 13-081-701 H

 

Pásmo č. 2 (781-840 km)

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 15:29:00 1462.202 m/min 13-0311-222H
2

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 1 - 15:35:39 1442.29 m/min 14--0123-167E
3

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 15:46:00 1418.669 m/min 13-0311-271E
4

ROTBAUER Vojtěch

Netolice

815190 1 - 15:49:59 1417.763 m/min 10-08-221 H
5

LANDA Václav

Vodňany

821750 1 - 15:58:00 1409.52 m/min 14-0311-669H
6

DRNEK Josef

Strakonice

782010 1 - 15:31:00 1406.493 m/min 12-0125-657H
7

HRADIL Marek

Písek

801080 1 - 15:47:37 1398.981 m/min 10-0121-2744H
8

PEXA Vaclav

Ledenice

837790 1 - 16:15:41 1394.728 m/min 14-07-406 H
9

KOUBA František

Strakonice

792200 1 - 15:44:00 1392.267 m/min 14-0125-2708H
10

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 1 - 15:57:33 1388.07 m/min 12-0123-500H
11

MILOTA Milan

Protivín

814540 1 - 16:03:00 1385.272 m/min 13-0123-219E
12

LANDA František

Vodňany

821740 1 - 16:13:00 1374.147 m/min 14-0311-850H
13

KOUBA František

Strakonice

792200 1 - 15:53:00 1370.588 m/min 14-0125-2756H
14

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 1 - 16:05:57 1368.339 m/min 13-0123-111E
15

DÍTKO Jan

Český Krumlov

833360 1 - 16:24:31 1367.247 m/min 12-03-1273 H
16

SMRČINOVI

Kostelec n/CL

830570 1 - 16:23:00 1366.069 m/min 13 0106 358
17

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 16:10:00 1361.445 m/min 11-0311-983H
18

JÍLEK Jiří

Český Krumlov

834580 1 - 16:28:46 1359.768 m/min 13-03-851 H
19

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

796120 1 - 16:01:11 1358.142 m/min 11-0122-562H
20

MILOTA Milan

Protivín

814540 1 - 16:18:16 1350.215 m/min 14-0123-377E
21

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 1 - 16:16:36 1344.116 m/min 12-0123-456H
22

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

796120 1 - 16:08:00 1342.53 m/min 10-054-1421H
23

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 16:31:04 1336.268 m/min 15-0127-62 E
24

MILOTA Milan

Protivín

814540 1 - 16:25:32 1334.145 m/min 12-0123-499E
25

HOREJSI Jiri

Repec

823650 1 - 16:32:42 1333.414 m/min 14-0127-172 H
26

VOZABAL Josef

Repec

823740 1 - 16:34:19 1330.079 m/min 13-0127-1715 E
27

KOSTKA Kamil

Libus

799530 1 - 16:17:02 1328.049 m/min 12 0111 417
28

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 16:08:39 1326.859 m/min CZ-15-0321000342
29

HRADIL Marek

Písek

801080 1 - 16:19:13 1325.816 m/min 15-05927-578H
30

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 16:26:00 1325.794 m/min 13-0311-224H
31

DRNEK Josef

Strakonice

782010 1 - 16:06:00 1323.198 m/min 14-0125-2448H
32

KABELE Zdeněk

Písek

813660 1 - 16:30:00 1323.024 m/min 14-0117-456H
33

MAHULÍK Pravoslav

Brandys n/L.

813810 1 - 16:30:31 1322.158 m/min 13 0100 624
34

BUCHCAR Roman

Repec

822460 1 - 16:37:29 1321.256 m/min 14-0127-438 E
35

JÍLEK Jiří

Český Krumlov

834580 1 - 16:47:10 1320.19 m/min 09-03-1786 H
36

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 16:40:04 1317.028 m/min 13-0127-117 H
37

HRADIL Marek

Písek

801080 1 - 16:23:51 1315.726 m/min 13-0121-405E
38

KOUBA František

Strakonice

792200 1 - 16:18:00 1313.765 m/min 11-0125-117E
39

KOUBA František

Strakonice

792200 1 - 16:18:00 1313.765 m/min 11-0125-117E
40

PLÍŠTIL Tomáš

Ml.Boleslav MB

826370 1 - 16:48:23 1304.692 m/min CZ 12-0192-397 H
41

LANDA Václav

Vodňany

821750 1 - 16:45:00 1304.365 m/min 12-0311-773H
42

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec

792290 1 - 16:23:34 1301.895 m/min 14-044-924
43

RAK Stanislav

Libus

799390 1 - 16:29:22 1301.161 m/min 13 0111 982
44

SMRČINOVI

Kostelec n/CL

830570 1 - 16:55:00 1297.766 m/min 14 0107 961
45

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 16:50:14 1295.949 m/min 10-0127-57 H
46

ŠTĚTINA Petr

N.Město p Smrk

826630 1 - 16:53:27 1294.745 m/min 15-020-1309-E
47

HANČL Tomáš

Libus

799400 1 - 16:33:06 1293.318 m/min 13 0111 7
48

TEAM BARTOŠ

Český Krumlov

830500 1 - 17:00:00 1287.597 m/min 03-12-973 He
49

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec

792290 1 - 16:32:40 1282.715 m/min 13-095-2605
50

NOVÁK Pavel

Všetaty VŠ

787260 1 - 16:29:21 1281.452 m/min CZ-10-055-129 H
51

NOVOTNY Milan

Liberec

809700 1 - 16:47:47 1279.585 m/min cz-14-017-808 H
52

NOVOTNY Milan

Liberec

809700 1 - 16:47:48 1279.551 m/min cz-15-017-1099 He
53

DVOŘÁK Jiří

Všetaty VŠ

802360 1 - 16:43:12 1277.237 m/min CZ 14-0113-196 H
54

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 16:32:02 1276.576 m/min CZ-14-0321-555
55

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

802140 1 - 16:44:06 1275.06 m/min 11 0100 68
56

VOZABAL Josef

Repec

823740 1 - 17:01:47 1273.595 m/min 14-0127-1358 E
57

DVOŘÁK Jiří

Všetaty VŠ

802360 1 - 16:46:06 1271.367 m/min CZ 12-0116-305 H
58

NOVOTNÝ Jiří

Netolice

832850 1 - 17:12:16 1267.142 m/min 15-08-490 H
59

SVOBODA Jaroslav

Libus

802970 1 - 16:49:25 1265.682 m/min dv 09 1315 09616
60

PRÁŠEK Bedřich

Libus

800080 1 - 16:47:28 1265.015 m/min 13 0111 642
61

MATOUŠEK J + J

Ricany

813240 1 - 16:58:22 1264.038 m/min 14 094 43 e
62

VOJTA Václav

Strakonice

786550 1 - 16:37:35 1263.365 m/min 15-0125-3159E
63

BARTEJS Petr

Zizkov

795000 1 - 16:44:40 1262.573 m/min 12 0127 995
64

RULÍK Petr

Ml.Boleslav MB

827060 1 - 17:10:26 1261.852 m/min CZ 14-0110-54 E
65

NOVÁK Pavel

Všetaty VŠ

787260 1 - 16:39:49 1259.986 m/min CZ 14-0116-102 H
66

JANÁČEK Stanislav

Ricany

814390 1 - 17:02:04 1258.587 m/min 13 094 49
67

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

802140 1 - 16:53:50 1255.633 m/min 15 0100 152
68

SMRČINOVI

Kostelec n/CL

830570 1 - 17:17:49 1253.092 m/min 140107 900
69

ROTBAUER Vojtěch

Netolice

815190 1 - 17:06:00 1252.212 m/min 12-08-639 H
70

KOSTKA Kamil

Libus

799530 1 - 16:54:08 1250.96 m/min 14 0111 764 e
71

RUDOLF Jaroslav

Šestajovice

814560 1 - 17:06:29 1250.316 m/min 14 088 754
72

PEXA Vaclav

Ledenice

837790 1 - 17:25:36 1249.314 m/min 15-07-754 H
73

SMRČINOVI

Kostelec n/CL

830570 1 - 17:21:00 1247.102 m/min 14 0107 888
74

SMRČINOVI

Kostelec n/CL

830570 1 - 17:22:00 1245.232 m/min 13 0106 412
75

HRADIL Marek

Písek

801080 1 - 16:59:53 1242.209 m/min 11-01009-1632H
76

HRUŠA Zdeněk

Bakov n/J BA

825900 1 - 17:20:03 1241.862 m/min CZ 14-099-611 E
77

HRUŠA Zdeněk

Bakov n/J BA

825900 1 - 17:33:20 1217.543 m/min CZ 14-099-636 H
78

MIKEŠ Miloslav

Volyně

782440 1 - 17:03:59 1205.64 m/min 14-010-321H
79

RULÍK Petr

Ml.Boleslav MB

827060 1 - 17:51:59 1186.628 m/min CZ 12-0110-1021 E
80

RULÍK Petr

Ml.Boleslav

827060 1 - 17:52:26 1185.862 m/min CZ 12-0110-1015 H
81

KOSINA Jaromír

Kobylisy

797090 1 - 17:28:35 1183.358 m/min 08 090 227
82

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec

792290 1 - 17:26:39 1179.617 m/min 14-095-1866
83

HOREJSI Jaroslav

Repec

823410 1 - 17:55:08 1176.076 m/min 14-0127-1209 H
84

BARTOŠ Miroslav

Bakov n/J BA

825590 1 - 17:59:00 1172.713 m/min CZ 15-099-827 E
85

RULÍK Petr

Ml.Boleslav

827060 1 - 18:05:20 1164.327 m/min CZ 11-0110-850 H
86

BLAŽEK Petr

Brandys n/L.

815060 1 - 18:00:40 1155.021 m/min 14 0111 536
87

KOSINA Jaromír

Kobylisy

797090 1 - 17:49:48 1147.222 m/min 08 090 244
88

MARTINEC Petr

Ricany

816750 1 - 18:16:35 1131.886 m/min 13 094 292
89

KOSINA Jaromír

Kobylisy

797090 1 - 18:10:32 1113.98 m/min 13 090 296
90

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 18:37:39 1108.503 m/min 14-0127-353 E
91

HÁJEK Jaroslav

Všetaty VŠ

785500 1 - 19:05:00 1020.13 m/min CZ 16-0116-264 H
92

VOZABAL Josef

Repec

823740 1 - 19:45:00 1016.963 m/min 14-0173-7 E

 

Pásmo č. 3 (nad 840 km)

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

GREGOR Jaroslav

Lišov

841040 1 - 16:05:20 1424.687 m/min 10-07-705 He
2

GREGOR Jaroslav

Lišov

841040 1 - 16:09:01 1415.853 m/min 11-6016320 H
3

MARSA+ŠTĚPÁN Team

Jindř. Hradec

853520 1 - 16:18:12 1414.987 m/min 15-05-571 H
4

HEUME P. + P.

Jindř. Hradec

869490 1 - 16:38:38 1394.233 m/min 15-6008177 He
5

BEDNAR Vaclav

Jindř. Hradec

862350 1 - 16:36:50 1386.786 m/min 14-0120-128 He
6

MARSA+ŠTĚPÁN Team

Jindř. Hradec

853520 1 - 16:32:02 1383.264 m/min 15-05-563 H
7

CECH Vlastimil

Dačice

898650 1 - 17:14:00 1363.657 m/min 14-04-411 H
8

KUŽEL Antonín

Dačice

896140 1 - 17:17:05 1353.515 m/min 13-04-29 H
9

MARSA+ŠTĚPÁN Team

Jindř. Hradec

853520 1 - 16:47:35 1349.261 m/min 12-05-913 He
10

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

902870 1 - 17:29:28 1338.643 m/min 13-063-433 He
11

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

892440 1 - 17:22:12 1337.59 m/min 13-069-309 H
12

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 1 - 16:58:14 1322.879 m/min 13-066-30H
13

CECH Vlastimil

Dačice

898650 1 - 17:35:33 1320.476 m/min 14-04-438 H
14

KROFIKA Jiří

Ledenice II.

849180 1 - 16:58:46 1319.08 m/min 14-06-376 H
15

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 1 - 17:32:18 1315.163 m/min 11-0129-867 H
16

MAREK Petr

Nový Bydžov

864470 1 - 17:12:20 1315.117 m/min 09 0134 284 h
17

MARSIK Zdenek

Humpolec

874190 1 - 17:21:01 1312.565 m/min 13-0105-149 H
18

KUŽEL Antonín

Dačice

896140 1 - 17:38:19 1311.456 m/min 13-04-28 H
19

KUŽEL Antonín

Dačice

896140 1 - 17:45:23 1298.032 m/min 13-0301-684 H
20

HRYZLÍK Václav

Třebechovice

892090 1 - 17:44:07 1294.541 m/min 11 0137 1562 h
21

KVASNICA Tom+Eliška

Čistá

943230 1 - 18:23:53 1294.075 m/min DV 13-05248-258 H
22

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

896480 1 - 17:48:21 1292.969 m/min 14-0294-135 He
23

KUŽEL Antonín

Dačice

896140 1 - 17:48:20 1292.51 m/min 14-04-314 H
24

LÍSKOVEC Jiri

Jindř. Hradec

853630 1 - 17:18:30 1286.556 m/min 11-05-20 H
25

MARSA+ŠTĚPÁN Team

Jindř. Hradec

853520 1 - 17:18:30 1286.39 m/min 15-05-543 H
26

FILIPI TEAM

Proseč

912500 1 - 18:08:45 1278.459 m/min 14-060-1096 He
27

MOTL Frantisek

Humpolec

878100 1 - 17:46:05 1270.614 m/min 11-0105-519 H
28

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 1 - 17:50:52 1267.542 m/min 12-0135-264 H
29

STRAŠIL Jaroslav

Havl. Borová

904210 1 - 18:08:32 1267.229 m/min 12-0299-642He
30

HALAMA Marian

Čáslav

874270 1 - 17:46:14 1264.797 m/min 13-059-2027H
31

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 1 - 17:52:35 1264.422 m/min 13-0135-384 H
32

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 1 - 17:28:05 1264.212 m/min 12-066-904H
33

FILIPI TEAM

Proseč

912500 1 - 18:16:49 1264.171 m/min 11-072-59 He
34

MARSA+ŠTĚPÁN Team

Jindř. Hradec

853520 1 - 17:31:06 1262.417 m/min 13-05-258 H
35

LÍSKOVEC Jiri

Jindř. Hradec

853630 1 - 17:31:53 1261.118 m/min 13-05-329 H
36

GRÜNER Team

Čistá

873200 1 - 17:50:16 1255.921 m/min 10-0315-970 H
37

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 1 - 17:34:29 1252.304 m/min 13-066-69H
38

ROMPORTL Jaroslav

Třebechovice

891590 1 - 18:07:21 1251.618 m/min 14 0137 651 e
39

KUBÍN Petr

Nový Bydžov

867840 1 - 17:49:18 1249.95 m/min 14 0134 819 h
40

KLÍPA Bohuslav

Jindř. Hradec

877660 1 - 17:59:33 1245.703 m/min 14-0120-47 H
41

HEUME P. + P.

Jindř. Hradec

869490 1 - 17:55:13 1241.744 m/min 15-05-660 He
42

ZIMA Milan

Nový Bydžov

865160 1 - 17:53:45 1238.154 m/min 15 0134 698 e
43

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

862330 1 - 17:51:50 1237.498 m/min 13-066-1083H
44

DUBEC Jiří

Pardubice

892510 1 - 18:21:00 1229.353 m/min 09-069-441 H
45

FORMAN Milan

Nový Bydžov

865000 1 - 18:01:05 1225.068 m/min 14 0113 185 h
46

FILIPI TEAM

Proseč

912500 1 - 18:40:12 1224.503 m/min 15-072-461 He
47

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

842380 1 - 17:43:14 1223.974 m/min 13-066-1412H
48

ZOBAČ Jaromír

Čistá

945060 1 - 19:08:06 1222.429 m/min 14-074-108 He
49

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

894740 1 - 18:29:40 1217.886 m/min 14-0294-859 H
50

KAPLAN Ing. Jan

Holice

904710 1 - 18:37:53 1217.836 m/min 14-062-464
51

ŠIMŮNEK Roman

Nový Bydžov

857930 1 - 18:00:00 1216.922 m/min 13 0110 441 h
52

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 1 - 18:27:28 1216.11 m/min 14-0135-511 H
53

KRÁTKÝ Jan

Dešná

910080 1 - 18:44:52 1213.656 m/min 13-0339-63 H
54

KRÁTKÝ Jan

Dešná

910080 1 - 18:44:58 1213.494 m/min 13-0339-94 H
55

DANKO Jan

Podbřezí

923060 1 - 18:56:53 1211.55 m/min CZ 14-0338-257 He
56

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

902870 1 - 18:41:20 1209.741 m/min 14-063-7 He
57

JANKŮ Zdeněk

Třebechovice

899190 1 - 18:39:30 1207.777 m/min 12 0132 3977 h
58

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

896480 1 - 18:39:29 1204.164 m/min 12-0294-242 He
59

ŠISLER Team

Čistá

863140 1 - 18:13:00 1202.145 m/min 15-066-2037
60

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

842380 1 - 17:57:34 1199.004 m/min 06-066-1058H
61

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

842380 1 - 17:57:51 1198.52 m/min 13-066-1433H
62

FORMAN Milan

Nový Bydžov

865000 1 - 18:17:23 1197.425 m/min 14 0113 167 h
63

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 1 - 18:05:46 1197.186 m/min 14-066-176H
64

HOLUB Jindř. a synové

Přelouč

876150 1 - 18:27:00 1196.926 m/min 11-073-1159
65

NOVOTNÝ Zdeněk

Svítkov

887360 1 - 18:36:28 1196.763 m/min 14-075-152 H
66

DUBEC Milan

Svítkov

887450 1 - 18:36:45 1196.427 m/min 13-066-1344 H
67

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 1 - 18:07:24 1194.441 m/min 13-066-6H
68

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

892440 1 - 18:43:04 1192.995 m/min 14-069-1071 H
69

CHLUBNOVÁ Alena

Jihlava

895750 1 - 18:48:14 1189.207 m/min 14-0294-904 He
70

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

902870 1 - 18:54:20 1189.03 m/min 14-063-60 He
71

REMZA Petr

Nový Bydžov

862240 1 - 18:22:19 1185.508 m/min 13 0134 609 h
72

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 1 - 18:46:30 1185.309 m/min 11-0135-421 H
73

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

892440 1 - 18:55:29 1173.517 m/min 12-069-444
74

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 1 - 18:55:01 1172.027 m/min 14-0135-556 H
75

PTÁČEK Josef

Kutná Hora

857820 1 - 18:28:00 1170.286 m/min 13-066-1805H
76

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

894740 1 - 18:59:58 1169.646 m/min 14-0294-833 He
77

PODDANÝ Miroslav

Nový Bydžov

865440 1 - 18:35:51 1168.172 m/min 15 0134 647 h
78

ŠKOLNÍK Josef

Podbřezí

911680 1 - 19:18:46 1163.203 m/min CZ 11-076-861 H
79

PETRLÁK Vlastimil

Česká Třebová

931290 1 - 19:47:08 1146.721 m/min 12.060.3171
80

CHLUBNOVÁ Alena

Jihlava

895750 1 - 19:40:54 1111.49 m/min 13-0294-204 He
81

ŠAFRANKO Jiří

Třebechovice

897750 1 - 19:50:36 1100.723 m/min 13 0137 365 h
82

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

894740 1 - 19:49:22 1098.694 m/min 12-0294-86 H
83

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

896480 1 - 19:51:35 1097.843 m/min 14-0294-136 He
84

Rojšl Miroslav

Náchod

906300 1 - 20:03:50 1093.465 m/min CZ 11-0132-59 H
85

Vikovi Team

Náchod

901250 1 - 20:07:14 1082.929 m/min CZ 12-0132-31 H
86

PILAŘ TEAM

Proseč

905190 1 - 20:27:07 1062.284 m/min UKR 12-2258599 H
87

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto 2.

923840 1 - 20:45:10 1061.682 m/min 14 077 343
88

MRKVIČKA Oldřich

Letohrad

941640 2 - 07:19:35 905.786 m/min CZ 09-0327-346 H

 

Celkové ocenění ZZ
1.-3. místo pohár

Pásmo č. 1 (do 780 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 2 (781-840 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 3 (nad 840 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2020 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv