On-line výsledky (dle hlášení)
Zemský závod ČS CHPH Knokke - národní závod - odstartován
Start 29.7.2017 - 06:30:00

Počasí na startu: zataženo, JZ vítr

Počty nasazených holubů dle OS CHPH:
České Budějovice - 181ks | Český západ - 213ks | Domažlice - 105ks
Chomutov - 32ks | Karlovy Vary - 69ks | Pardubice - 13ks | Podoubraví - 27ks
Prácheň - 172ks | Tábor - 109ks | Východočeská - 44ks

Nezúčastněné OS CHPH:
Horácko, Lidice, Louny, Náchod, Polabí, Praha, Sever a Středočeský

Na startu cca 965 holubů!

Souřadnice startu: 51°19'2'' - 3°17'44''

Propozice ZZ ČS CHPH zde...

Celkové výsledky ZZ

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 15:00:26 1340.88 m/min CZ 12 025 21 HE
2

BRANDTLÍK Václav

Trnová 38

725630 1 - 15:38:26 1323.096 m/min CZ 16-059-1675 H
3

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 15:07:50 1321.719 m/min CZ 12 025 91 H
4

FÜRST Václav

Mýto 208

756850 1 - 16:10:46 1303.191 m/min CZ 11-079-41 E
5

ČIPERA J+M

Velice

823650 1 - 17:03:47 1299.577 m/min 14-0311-785 He
6

NOVÁK Vladislav

Ejpovice 140

742130 1 - 16:06:17 1287.787 m/min CZ 15-078-362
7

KLIMOVIČ Eduard

Chlum

662820 1 - 15:06:28 1283.374 m/min CZ 15 027 1534 HE
8

VONDRAČEK Ladislav

Lipenec TCH

739580 1 - 16:06:18 1283.325 m/min 10-057-520H
9

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 16:05:07 1283.166 m/min CZ 16-031-1135 HE
10

DUŠEK Stanislav

Přeštice

735210 1 - 16:04:19 1280.147 m/min CZ 12 - 0308 - 932 H
11

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 16:06:47 1279.458 m/min CZ 16-031-1076 H
12

HERZIG Team

Plzeň, Karlovar

731130 1 - 16:01:34 1279.168 m/min CZ 14-086-835 E
13

BRANDTLÍK Václav

Trnová 38

725630 1 - 16:01:05 1270.62 m/min CZ 15-086-624 HE
14

FÜRST Václav

Mýto 208

756850 1 - 16:28:15 1265.107 m/min CZ 13-044-817 E
15

VÍTOVEC P+M

Velice

821700 1 - 17:20:20 1263.506 m/min 15-0311-325E
16

DRÁB Jaroslav

Písek

796060 1 - 17:00:10 1263.253 m/min 13-0122-836H
17

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 1 - 17:58:48 1262.602 m/min 15-0127-2417 He
18

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

652410 1 - 15:10:08 1254.313 m/min CZ 14 022 450 H
19

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 15:10:49 1253.762 m/min CZ 15 023 2020 H
20

FRÝBA L. st.+ml.

Druztová 51

736160 1 - 16:18:36 1250.697 m/min CZ 12-087-112 H
21

MILOTA Milan

Protivín

814540 1 - 17:21:44 1249.806 m/min 12-0123-690E
22

ČERNÝ Jakub

ČZ

724340 1 - 16:15:18 1237.553 m/min CZ 11-032-2 H
23

FÜRST Václav

Mýto 208

756850 1 - 16:42:37 1235.438 m/min CZ 13-079-852 E
24

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

676520 1 - 15:37:38 1235.352 m/min CZ 15 - 081 - 1037 H
25

NOVÁK Vladislav

Ejpovice 140

742130 1 - 16:31:30 1233.799 m/min CZ 15-078-332 H
26

FÜRST Václav

Mýto 208

756850 1 - 16:45:33 1229.551 m/min CZ 13-079-130 E
27

ZELENKA Miloň

Černovice 76

712130 1 - 16:10:04 1227.669 m/min CZ 14-081-634 H
28

HUTNÍK Ján

Tachov

680810 1 - 15:44:48 1227.127 m/min CZ 12 - 030 - 152 H
29

KRÁL Vilém

Zruč 216

734680 1 - 16:31:16 1221.887 m/min CZ 11-087-423 H
30

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 17:44:10 1221.108 m/min 14-0127-353 E
31

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 16:21:12 1220.771 m/min DV 16 - 5944 - 881 H
32

SÝKORA Oldřich

Kyšice 2

740240 1 - 16:37:17 1218.937 m/min CZ 11-078-67 E
33

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 16:37:27 1214.865 m/min CZ 15-031-792 H
34

MAYER Antonín

ČZ

708420 1 - 16:13:30 1214.087 m/min CZ 15-032-189 H
35

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 1 - 18:13:45 1209.123 m/min 15-066-237H
36

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 16:40:46 1208.268 m/min CZ 14-031-152 H
37

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 16:44:24 1201.123 m/min CZ 15-031-850 H
38

KROPÁČEK Zdeněk

ČZ

733880 1 - 16:41:29 1200.164 m/min CZ 16-035-782 E
39

BEBR Pavel

Hoste

838030 1 - 18:09:32 1197.984 m/min 15-0115-581 H
40

FÜRST Václav

Mýto 208

756850 1 - 17:02:15 1197.074 m/min CZ 14-079-220 E
41

VOJTA Jiri

Hoste

842000 1 - 18:13:35 1196.731 m/min 15-0317-346 E
42

VOJTA Václav

Strakonice

786550 1 - 17:28:54 1193.732 m/min 14-0125-2914E
43

BEDNAR Vaclav

JH Debolin Host

862350 1 - 18:32:31 1193.536 m/min 14-0120-109 H
44

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

652410 1 - 15:38:20 1189.805 m/min cz 14 022 414 h
45

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 16:50:42 1188.932 m/min CZ 15-031-831 H
46

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 16:23:42 1187.671 m/min DV 14 - 5262 - 156 He
47

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 1 - 18:44:32 1183.99 m/min 15-05-751 He
48

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 17:56:00 1180.845 m/min 13-0311-271E
49

BUKOVSKÝ Aleš

Litice

733290 1 - 16:51:06 1180.631 m/min CZ 15-083-465 H
50

ZELENKA Miloň

Černovice 76

712130 1 - 16:34:26 1178.178 m/min CZ 12-081-903 H
51

BRANDTLÍK Václav

Trnová 38

725630 1 - 16:46:08 1177.716 m/min CZ 15-086-657 H
52

MAYER Antonín

ČZ

708420 1 - 16:32:28 1175.866 m/min CZ 15-032-825 H
53

THURNVALD Václav

Chvalšovice

748180 1 - 17:08:06 1172.512 m/min CZ 14-031-439 E
54

ČERNÝ Milan

Blatná

757850 1 - 17:18:01 1169.492 m/min 13-0117-871E
55

Remza Petr

Starý Bydžov

862240 1 - 18:47:43 1168.796 m/min 13-0134-603 H
56

VOJTA Jiri

Hoste

842000 1 - 18:31:05 1167.688 m/min 14-0317-239 H
57

MILOTA Milan

Protivín

814540 1 - 18:10:44 1162.411 m/min 13-0123-219E
58

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 1 - 19:10:09 1160.35 m/min 12-0135-274 H
59

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 16:38:19 1159.133 m/min CZ 14 - 034 - 751
60

Remza Petr

Starý Bydžov

862240 1 - 18:55:30 1156.593 m/min 11-0134-566 H
61

KRÁSNÝ Miroslav

Nezbavětice

743300 1 - 17:12:58 1156.047 m/min CZ 13-037-17 E
62

HRADIL Marek

Písek

801080 1 - 18:03:01 1155.932 m/min 13-0127-336H
63

STANICE KLERA Potůček

ČZ

736300 1 - 17:07:16 1155.403 m/min CZ 14-035-190 H
64

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 16:54:44 1155.245 m/min CZ 15 - 034 - 137 He
65

SOUKUP Miloslav

Blatná

771240 1 - 17:41:15 1148.961 m/min 12-0119-704E
66

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

796120 1 - 18:03:38 1147.753 m/min 11-0122-562H
67

KROPÁČEK Zdeněk

ČZ

733880 1 - 17:10:17 1146.18 m/min CZ 16-035-762 E
68

Forman Milan

Sloupno

865000 1 - 19:04:54 1145.847 m/min 15-0113-780 H
69

CHRASTIL Karel

St. Plzenec

740980 1 - 17:19:36 1140.671 m/min CZ 14-037-1028 H
70

THURNVALD Václav

Chvalšovice

748180 1 - 17:27:52 1137.282 m/min CZ 14-031-625 E
71

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 18:24:00 1134.538 m/min 13-0311-222H
72

PERGER Jiri

Mesice

836020 1 - 18:48:16 1132.409 m/min 13-0127-1428 E
73

NOVAK Pavel

CV C. Velenice

878180 1 - 19:27:33 1129.419 m/min 14-02-136 H
74

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 17:09:53 1127.893 m/min CZ 16 - 034 - 226 He
75

REZAC Boh+Petr

Tabor

834440 1 - 18:55:04 1119.953 m/min 15-0127-365 H
76

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 1 - 18:32:55 1118.552 m/min 13-0123-110H
77

MISKO Petr

Luby

650440 1 - 16:11:58 1117.659 m/min CZ 14 027 167 H
78

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 17:31:13 1116.079 m/min CZ 15-031-779 H
79

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 17:31:25 1115.741 m/min CZ 16-031-1015 H
80

NOVAK Pavel

CV C. Velenice

878180 1 - 19:37:11 1115.598 m/min 10-02-246 H
81

THURNVALD Václav

Chvalšovice

748180 1 - 17:41:17 1114.552 m/min CZ 14-031-404 H
82

STUDENÝ Rudolf

Žatec TCH

727350 1 - 17:22:40 1114.428 m/min 15-095-390He
83

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 17:34:20 1110.843 m/min CZ 15-031-814 H
84

JEŘÁBEK Jaroslav

Strakonice

786690 1 - 18:18:42 1110.047 m/min 14-0125-3073E
85

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 1 - 18:38:34 1109.878 m/min 14-0123-140E
86

LANDA Václav

Vodňany

821750 1 - 18:51:00 1108.974 m/min 14-0311-669H
87

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 17:36:09 1107.814 m/min CZ 15-031-796 H
88

HERZIG Team

Plzeň, Karlovar

731130 1 - 17:32:17 1103.953 m/min CZ 15-086-338 H
89

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

841040 1 - 19:12:02 1103.679 m/min 15-05-711 He
90

KRÁSNÝ Miroslav

Nezbavětice

743300 1 - 17:43:32 1103.583 m/min CZ 14-037-513 H
91

THURNVALD Václav

Chvalšovice

748180 1 - 17:48:49 1102.183 m/min CZ 14-031-454 E
92

VONÁŠEK Josef

Blatná

774130 1 - 18:15:00 1098.057 m/min 14-0117-1194H
93

NERSOVÁ Barbora

Všeruby

721720 1 - 17:27:42 1097.339 m/min CZ 14 - 034 - 991 He
94

SÝKORA Oldřich

Kyšice 2

740240 1 - 17:45:50 1095.3 m/min CZ 13-078-567 E
95

SRNEC Jan

Cheb

654160 1 - 16:27:50 1094.218 m/min CZ 12 023 775 H
96

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 17:46:16 1091.241 m/min CZ 16-031-1170 HE
97

VONÁŠEK Josef

Blatná

774130 1 - 18:20:00 1090.324 m/min 13-0117-798E
98

Forman Milan

Sloupno

865000 1 - 19:43:56 1089.512 m/min 15-0113-668 He
99

DROZDA Jaroslav

Horní Bříza 65

728840 1 - 17:40:29 1087.037 m/min CZ 12-037-602 E
100

BUCHCAR Roman

Repec

822460 1 - 19:06:52 1086.664 m/min 13-0127-301 E
101

CHRASTIL Karel

St. Plzenec

740980 1 - 17:53:11 1084.599 m/min CZ 12-037-924 E
102

BÁRTÍK Ladislav

Strakonice

784240 1 - 18:36:00 1080.22 m/min 14-0125-2344E
103

ZELENKA Miloň

Černovice 76

712130 1 - 17:29:33 1079.721 m/min CZ 12-081-961 H
104

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 1 - 20:10:00 1075.659 m/min 13-0135-324 H
105

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 17:56:30 1074.975 m/min CZ 13-031-1509 H
106

ZELENKA Miloň

Černovice 76

712130 1 - 17:36:52 1067.875 m/min CZ 13-081-9 H
107

KONOPÍK Jiří

Klíčov

717580 1 - 17:42:05 1067.695 m/min CZ 15 - 034 - 562 H
108

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 17:54:18 1054.684 m/min DV 13 - 8389 - 2392 H
109

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

841040 1 - 19:47:37 1054.441 m/min 13-07-33 H
110

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

853520 1 - 20:00:00 1053.728 m/min 14-05-745 H
111

VÍTOVEC P+M

Velice

821700 1 - 19:36:53 1044.246 m/min 15-0311-208
112

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 19:38:35 1043.935 m/min 13-0127-117 H
113

ČERNÝ Milan

Blatná

757850 1 - 18:36:25 1043.272 m/min 14-0117-69E
114

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

832850 1 - 19:49:52 1041.236 m/min 15-08-490 H
115

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 19:28:00 1041.208 m/min 14-0311-369H
116

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 19:30:00 1038.538 m/min 14-0311-335H
117

MILOTA Milan

Protivín

814540 1 - 19:40:19 1030.65 m/min 14-0123-217H
118

STANICE KLERA Potůček

ČZ

736300 1 - 18:24:40 1030.271 m/min CZ 11-035-1208 H
119

VÍTOVEC P+M

Velice

821700 1 - 19:48:29 1029.076 m/min 14-0311-909
120

KRÁSNÝ Miroslav

Nezbavětice

743300 1 - 18:32:24 1028.931 m/min CZ 15-037-716 E
121

VONÁŠEK Josef

Blatná

774130 1 - 19:03:00 1028.061 m/min 14-0117-1198H
122

ČERNÝ Milan

Blatná

757850 1 - 18:49:32 1024.768 m/min 13-0117-843E
123

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

853520 1 - 20:25:26 1021.649 m/min 12-05-913 He
124

STANICE KLERA Potůček

ČZ

736300 1 - 18:31:07 1021.055 m/min CZ 15-035-111 H
125

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 19:56:19 1020.976 m/min 15-0127-62 E
126

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 1 - 20:42:57 1019.614 m/min 13-0400-3303 He
127

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 1 - 18:55:48 1015.822 m/min 14-0117-1176H
128

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 18:21:40 1014.126 m/min CZ 14 - 034 - 981 He
129

JÍLEK Jiří

ČK Zl. Koruna

834580 1 - 20:27:51 996.097 m/min 13-03-876 He
130

ADAM Josef

Tabor

836680 1 - 20:36:49 988.03 m/min 12-0127-1060 H
131

HOREJSI Jiri

Repec

823650 1 - 20:27:18 983.698 m/min 13-098-523 H
132

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 20:30:00 964.357 m/min 13-0311-273E
133

HOMOLA Petr

ŽÁ Otěvek

852030 1 - 21:17:47 962.746 m/min 15-012-207 He
134

NOVÁK Vladislav

Ejpovice 140

742130 1 - 19:22:33 960.624 m/min CZ 13-078-776 E
135

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 19:02:12 959.479 m/min CZ 16 - 034 - 224 He
136

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 06:22:23 943.266 m/min CZ 14-072-928 He
137

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

832850 1 - 21:18:24 941.073 m/min 15-08-489 H
138

VÍTOVEC P+M

Velice

821700 1 - 21:09:48 933.962 m/min 14-0311-924E
139

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

853520 2 - 05:35:47 926.95 m/min 15-05-47 H
140

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 05:55:12 924.995 m/min 14-05-120 H
141

REICH+FILIP Team

Lité 3

719820 1 - 19:35:00 916.968 m/min CZ 12-086-691 H
142

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 19:19:56 915.82 m/min CZ 12 - 034 - 593 H
143

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 05:52:09 910.879 m/min 14-05-651 H
144

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 06:51:28 872.764 m/min 13-05-412 H
145

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 07:00:29 864.937 m/min 12-05-294 H
146

PEXA Vaclav

LE C.Budejovice

837790 2 - 06:35:08 854.771 m/min 14-07-406 H
147

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 07:07:00 843.508 m/min 11-05-20 H
148

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 08:17:45 842.761 m/min CZ 16-060-178 H
149

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

826640 2 - 06:42:20 837.245 m/min 14-011-319 H
150

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 07:15:23 836.578 m/min 13-05-329 H
151

MIKEŠ Miloslav

Volyně

782440 2 - 06:16:43 813.587 m/min 14-010-321H
152

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

832850 2 - 07:23:00 810.165 m/min 14-08-309 He
153

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 08:14:55 790.459 m/min 14-05-694 H
154

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 08:35:22 790.355 m/min 14-05-168 He
155

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 08:50:18 779.772 m/min 15-05-14 He
156

ROTBAUER Vojtěch

NE Netolice

815190 2 - 08:04:17 762.37 m/min 12-08-639 H
157

JÍLEK Jiří

ČK Zl. Koruna

834580 2 - 08:47:07 750.443 m/min 13-03-851 He

 

Pásmo č. 1 (do 780 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 15:00:26 1340.88 m/min CZ 12 025 21 HE
2

BRANDTLÍK Václav

Trnová 38

725630 1 - 15:38:26 1323.096 m/min CZ 16-059-1675 H
3

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 15:07:50 1321.719 m/min CZ 12 025 91 H
4

FÜRST Václav

Mýto 208

756850 1 - 16:10:46 1303.191 m/min CZ 11-079-41 E
5

NOVÁK Vladislav

Ejpovice 140

742130 1 - 16:06:17 1287.787 m/min CZ 15-078-362
6

KLIMOVIČ Eduard

Chlum

662820 1 - 15:06:28 1283.374 m/min CZ 15 027 1534 HE
7

VONDRAČEK Ladislav

Lipenec TCH

739580 1 - 16:06:18 1283.325 m/min 10-057-520H
8

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 16:05:07 1283.166 m/min CZ 16-031-1135 HE
9

DUŠEK Stanislav

Přeštice

735210 1 - 16:04:19 1280.147 m/min CZ 12 - 0308 - 932 H
10

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 16:06:47 1279.458 m/min CZ 16-031-1076 H
11

HERZIG Team

Plzeň, Karlovar

731130 1 - 16:01:34 1279.168 m/min CZ 14-086-835 E
12

BRANDTLÍK Václav

Trnová 38

725630 1 - 16:01:05 1270.62 m/min CZ 15-086-624 HE
13

FÜRST Václav

Mýto 208

756850 1 - 16:28:15 1265.107 m/min CZ 13-044-817 E
14

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

652410 1 - 15:10:08 1254.313 m/min CZ 14 022 450 H
15

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 15:10:49 1253.762 m/min CZ 15 023 2020 H
16

FRÝBA L. st.+ml.

Druztová 51

736160 1 - 16:18:36 1250.697 m/min CZ 12-087-112 H
17

ČERNÝ Jakub

ČZ

724340 1 - 16:15:18 1237.553 m/min CZ 11-032-2 H
18

FÜRST Václav

Mýto 208

756850 1 - 16:42:37 1235.438 m/min CZ 13-079-852 E
19

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

676520 1 - 15:37:38 1235.352 m/min CZ 15 - 081 - 1037 H
20

NOVÁK Vladislav

Ejpovice 140

742130 1 - 16:31:30 1233.799 m/min CZ 15-078-332 H
21

FÜRST Václav

Mýto 208

756850 1 - 16:45:33 1229.551 m/min CZ 13-079-130 E
22

ZELENKA Miloň

Černovice 76

712130 1 - 16:10:04 1227.669 m/min CZ 14-081-634 H
23

HUTNÍK Ján

Tachov

680810 1 - 15:44:48 1227.127 m/min CZ 12 - 030 - 152 H
24

KRÁL Vilém

Zruč 216

734680 1 - 16:31:16 1221.887 m/min CZ 11-087-423 H
25

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 16:21:12 1220.771 m/min DV 16 - 5944 - 881 H
26

SÝKORA Oldřich

Kyšice 2

740240 1 - 16:37:17 1218.937 m/min CZ 11-078-67 E
27

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 16:37:27 1214.865 m/min CZ 15-031-792 H
28

MAYER Antonín

ČZ

708420 1 - 16:13:30 1214.087 m/min CZ 15-032-189 H
29

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 16:40:46 1208.268 m/min CZ 14-031-152 H
30

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 16:44:24 1201.123 m/min CZ 15-031-850 H
31

KROPÁČEK Zdeněk

ČZ

733880 1 - 16:41:29 1200.164 m/min CZ 16-035-782 E
32

FÜRST Václav

Mýto 208

756850 1 - 17:02:15 1197.074 m/min CZ 14-079-220 E
33

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

652410 1 - 15:38:20 1189.805 m/min cz 14 022 414 h
34

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 16:50:42 1188.932 m/min CZ 15-031-831 H
35

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 16:23:42 1187.671 m/min DV 14 - 5262 - 156 He
36

BUKOVSKÝ Aleš

Litice

733290 1 - 16:51:06 1180.631 m/min CZ 15-083-465 H
37

ZELENKA Miloň

Černovice 76

712130 1 - 16:34:26 1178.178 m/min CZ 12-081-903 H
38

BRANDTLÍK Václav

Trnová 38

725630 1 - 16:46:08 1177.716 m/min CZ 15-086-657 H
39

MAYER Antonín

ČZ

708420 1 - 16:32:28 1175.866 m/min CZ 15-032-825 H
40

THURNVALD Václav

Chvalšovice

748180 1 - 17:08:06 1172.512 m/min CZ 14-031-439 E
41

ČERNÝ Milan

Blatná

757850 1 - 17:18:01 1169.492 m/min 13-0117-871E
42

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 16:38:19 1159.133 m/min CZ 14 - 034 - 751
43

KRÁSNÝ Miroslav

Nezbavětice

743300 1 - 17:12:58 1156.047 m/min CZ 13-037-17 E
44

STANICE KLERA Potůček

ČZ

736300 1 - 17:07:16 1155.403 m/min CZ 14-035-190 H
45

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 16:54:44 1155.245 m/min CZ 15 - 034 - 137 He
46

SOUKUP Miloslav

Blatná

771240 1 - 17:41:15 1148.961 m/min 12-0119-704E
47

KROPÁČEK Zdeněk

ČZ

733880 1 - 17:10:17 1146.18 m/min CZ 16-035-762 E
48

CHRASTIL Karel

St. Plzenec

740980 1 - 17:19:36 1140.671 m/min CZ 14-037-1028 H
49

THURNVALD Václav

Chvalšovice

748180 1 - 17:27:52 1137.282 m/min CZ 14-031-625 E
50

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 17:09:53 1127.893 m/min CZ 16 - 034 - 226 He
51

MISKO Petr

Luby

650440 1 - 16:11:58 1117.659 m/min CZ 14 027 167 H
52

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 17:31:13 1116.079 m/min CZ 15-031-779 H
53

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 17:31:25 1115.741 m/min CZ 16-031-1015 H
54

THURNVALD Václav

Chvalšovice

748180 1 - 17:41:17 1114.552 m/min CZ 14-031-404 H
55

STUDENÝ Rudolf

Žatec TCH

727350 1 - 17:22:40 1114.428 m/min 15-095-390He
56

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 17:34:20 1110.843 m/min CZ 15-031-814 H
57

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 17:36:09 1107.814 m/min CZ 15-031-796 H
58

HERZIG Team

Plzeň, Karlovar

731130 1 - 17:32:17 1103.953 m/min CZ 15-086-338 H
59

KRÁSNÝ Miroslav

Nezbavětice

743300 1 - 17:43:32 1103.583 m/min CZ 14-037-513 H
60

THURNVALD Václav

Chvalšovice

748180 1 - 17:48:49 1102.183 m/min CZ 14-031-454 E
61

VONÁŠEK Josef

Blatná

774130 1 - 18:15:00 1098.057 m/min 14-0117-1194H
62

NERSOVÁ Barbora

Všeruby

721720 1 - 17:27:42 1097.339 m/min CZ 14 - 034 - 991 He
63

SÝKORA Oldřich

Kyšice 2

740240 1 - 17:45:50 1095.3 m/min CZ 13-078-567 E
64

SRNEC Jan

Cheb

654160 1 - 16:27:50 1094.218 m/min CZ 12 023 775 H
65

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 17:46:16 1091.241 m/min CZ 16-031-1170 HE
66

VONÁŠEK Josef

Blatná

774130 1 - 18:20:00 1090.324 m/min 13-0117-798E
67

DROZDA Jaroslav

Horní Bříza 65

728840 1 - 17:40:29 1087.037 m/min CZ 12-037-602 E
68

CHRASTIL Karel

St. Plzenec

740980 1 - 17:53:11 1084.599 m/min CZ 12-037-924 E
69

ZELENKA Miloň

Černovice 76

712130 1 - 17:29:33 1079.721 m/min CZ 12-081-961 H
70

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 17:56:30 1074.975 m/min CZ 13-031-1509 H
71

ZELENKA Miloň

Černovice 76

712130 1 - 17:36:52 1067.875 m/min CZ 13-081-9 H
72

KONOPÍK Jiří

Klíčov

717580 1 - 17:42:05 1067.695 m/min CZ 15 - 034 - 562 H
73

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 17:54:18 1054.684 m/min DV 13 - 8389 - 2392 H
74

ČERNÝ Milan

Blatná

757850 1 - 18:36:25 1043.272 m/min 14-0117-69E
75

STANICE KLERA Potůček

ČZ

736300 1 - 18:24:40 1030.271 m/min CZ 11-035-1208 H
76

KRÁSNÝ Miroslav

Nezbavětice

743300 1 - 18:32:24 1028.931 m/min CZ 15-037-716 E
77

VONÁŠEK Josef

Blatná

774130 1 - 19:03:00 1028.061 m/min 14-0117-1198H
78

ČERNÝ Milan

Blatná

757850 1 - 18:49:32 1024.768 m/min 13-0117-843E
79

STANICE KLERA Potůček

ČZ

736300 1 - 18:31:07 1021.055 m/min CZ 15-035-111 H
80

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 1 - 18:55:48 1015.822 m/min 14-0117-1176H
81

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 18:21:40 1014.126 m/min CZ 14 - 034 - 981 He
82

NOVÁK Vladislav

Ejpovice 140

742130 1 - 19:22:33 960.624 m/min CZ 13-078-776 E
83

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 19:02:12 959.479 m/min CZ 16 - 034 - 224 He
84

REICH+FILIP Team

Lité 3

719820 1 - 19:35:00 916.968 m/min CZ 12-086-691 H
85

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 19:19:56 915.82 m/min CZ 12 - 034 - 593 H

 

Pásmo č. 2 (781-840 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

ČIPERA J+M

Velice

823650 1 - 17:03:47 1299.577 m/min 14-0311-785 He
2

VÍTOVEC P+M

Velice

821700 1 - 17:20:20 1263.506 m/min 15-0311-325E
3

DRÁB Jaroslav

Písek

796060 1 - 17:00:10 1263.253 m/min 13-0122-836H
4

MILOTA Milan

Protivín

814540 1 - 17:21:44 1249.806 m/min 12-0123-690E
5

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 17:44:10 1221.108 m/min 14-0127-353 E
6

BEBR Pavel

Hoste

838030 1 - 18:09:32 1197.984 m/min 15-0115-581 H
7

VOJTA Václav

Strakonice

786550 1 - 17:28:54 1193.732 m/min 14-0125-2914E
8

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 17:56:00 1180.845 m/min 13-0311-271E
9

MILOTA Milan

Protivín

814540 1 - 18:10:44 1162.411 m/min 13-0123-219E
10

HRADIL Marek

Písek

801080 1 - 18:03:01 1155.932 m/min 13-0127-336H
11

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

796120 1 - 18:03:38 1147.753 m/min 11-0122-562H
12

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 18:24:00 1134.538 m/min 13-0311-222H
13

PERGER Jiri

Mesice

836020 1 - 18:48:16 1132.409 m/min 13-0127-1428 E
14

REZAC Boh+Petr

Tabor

834440 1 - 18:55:04 1119.953 m/min 15-0127-365 H
15

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 1 - 18:32:55 1118.552 m/min 13-0123-110H
16

JEŘÁBEK Jaroslav

Strakonice

786690 1 - 18:18:42 1110.047 m/min 14-0125-3073E
17

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 1 - 18:38:34 1109.878 m/min 14-0123-140E
18

LANDA Václav

Vodňany

821750 1 - 18:51:00 1108.974 m/min 14-0311-669H
19

BUCHCAR Roman

Repec

822460 1 - 19:06:52 1086.664 m/min 13-0127-301 E
20

BÁRTÍK Ladislav

Strakonice

784240 1 - 18:36:00 1080.22 m/min 14-0125-2344E
21

VÍTOVEC P+M

Velice

821700 1 - 19:36:53 1044.246 m/min 15-0311-208
22

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 19:38:35 1043.935 m/min 13-0127-117 H
23

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

832850 1 - 19:49:52 1041.236 m/min 15-08-490 H
24

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 19:28:00 1041.208 m/min 14-0311-369H
25

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 19:30:00 1038.538 m/min 14-0311-335H
26

MILOTA Milan

Protivín

814540 1 - 19:40:19 1030.65 m/min 14-0123-217H
27

VÍTOVEC P+M

Velice

821700 1 - 19:48:29 1029.076 m/min 14-0311-909
28

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 19:56:19 1020.976 m/min 15-0127-62 E
29

JÍLEK Jiří

ČK Zl. Koruna

834580 1 - 20:27:51 996.097 m/min 13-03-876 He
30

ADAM Josef

Tabor

836680 1 - 20:36:49 988.03 m/min 12-0127-1060 H
31

HOREJSI Jiri

Repec

823650 1 - 20:27:18 983.698 m/min 13-098-523 H
32

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 20:30:00 964.357 m/min 13-0311-273E
33

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

832850 1 - 21:18:24 941.073 m/min 15-08-489 H
34

VÍTOVEC P+M

Velice

821700 1 - 21:09:48 933.962 m/min 14-0311-924E
35

PEXA Vaclav

LE C.Budejovice

837790 2 - 06:35:08 854.771 m/min 14-07-406 H
36

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

826640 2 - 06:42:20 837.245 m/min 14-011-319 H
37

MIKEŠ Miloslav

Volyně

782440 2 - 06:16:43 813.587 m/min 14-010-321H
38

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

832850 2 - 07:23:00 810.165 m/min 14-08-309 He
39

ROTBAUER Vojtěch

NE Netolice

815190 2 - 08:04:17 762.37 m/min 12-08-639 H
40

JÍLEK Jiří

ČK Zl. Koruna

834580 2 - 08:47:07 750.443 m/min 13-03-851 He

 

Pásmo č. 3 (nad 840 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 1 - 17:58:48 1262.602 m/min 15-0127-2417 He
2

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 1 - 18:13:45 1209.123 m/min 15-066-237H
3

VOJTA Jiri

Hoste

842000 1 - 18:13:35 1196.731 m/min 15-0317-346 E
4

BEDNAR Vaclav

JH Debolin Host

862350 1 - 18:32:31 1193.536 m/min 14-0120-109 H
5

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 1 - 18:44:32 1183.99 m/min 15-05-751 He
6

Remza Petr

Starý Bydžov

862240 1 - 18:47:43 1168.796 m/min 13-0134-603 H
7

VOJTA Jiri

Hoste

842000 1 - 18:31:05 1167.688 m/min 14-0317-239 H
8

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 1 - 19:10:09 1160.35 m/min 12-0135-274 H
9

Remza Petr

Starý Bydžov

862240 1 - 18:55:30 1156.593 m/min 11-0134-566 H
10

Forman Milan

Sloupno

865000 1 - 19:04:54 1145.847 m/min 15-0113-780 H
11

NOVAK Pavel

CV C. Velenice

878180 1 - 19:27:33 1129.419 m/min 14-02-136 H
12

NOVAK Pavel

CV C. Velenice

878180 1 - 19:37:11 1115.598 m/min 10-02-246 H
13

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

841040 1 - 19:12:02 1103.679 m/min 15-05-711 He
14

Forman Milan

Sloupno

865000 1 - 19:43:56 1089.512 m/min 15-0113-668 He
15

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 1 - 20:10:00 1075.659 m/min 13-0135-324 H
16

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

841040 1 - 19:47:37 1054.441 m/min 13-07-33 H
17

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

853520 1 - 20:00:00 1053.728 m/min 14-05-745 H
18

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

853520 1 - 20:25:26 1021.649 m/min 12-05-913 He
19

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 1 - 20:42:57 1019.614 m/min 13-0400-3303 He
20

HOMOLA Petr

ŽÁ Otěvek

852030 1 - 21:17:47 962.746 m/min 15-012-207 He
21

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 06:22:23 943.266 m/min CZ 14-072-928 He
22

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

853520 2 - 05:35:47 926.95 m/min 15-05-47 H
23

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 05:55:12 924.995 m/min 14-05-120 H
24

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 05:52:09 910.879 m/min 14-05-651 H
25

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 06:51:28 872.764 m/min 13-05-412 H
26

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 07:00:29 864.937 m/min 12-05-294 H
27

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 07:07:00 843.508 m/min 11-05-20 H
28

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 08:17:45 842.761 m/min CZ 16-060-178 H
29

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 07:15:23 836.578 m/min 13-05-329 H
30

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 08:14:55 790.459 m/min 14-05-694 H
31

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 08:35:22 790.355 m/min 14-05-168 He
32

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 08:50:18 779.772 m/min 15-05-14 He

 

Celkové ocenění ZZ
1.-3. místo pohár

Pásmo č. 1 (do 780 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 2 (781-840 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 3 (nad 840 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2017 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv