On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Eschweiler - odstartováno
Start 2.6.2018 - 07:00:00

Souřadnice startu: 50°51'4'' - 6°14'27''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

PACHOLE Vítězslav

host x

561860 1 - 13:27:56 1448.342 m/min 13-084-1156 e
2

PACHOLE Vítězslav

host x

561860 1 - 13:42:57 1394.367 m/min 15-084-120 e
3

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

609490 1 - 14:34:09 1342.046 m/min 11-0311-78E
4

HRADIL Marek

Písek

589090 1 - 14:19:33 1340.212 m/min 13-0121-405E
5

KODL-FRENZL

Holubice BU

573910 1 - 14:12:20 1327.471 m/min 15-045-1128 He
6

SINDELAR Josef

Repec

611250 1 - 14:40:41 1326.833 m/min 15-0127-75 h
7

KONEČNÝ Richard

Beroun BE

564240 1 - 14:08:26 1316.984 m/min CZ-15-043-3760 e
8

BERNHARD Karel

Kamenný Újezd

502830 1 - 13:22:00 1316.309 m/min 14-081-434 He
9

ANÝŽ Jiří

Cheznovice

552270 1 - 13:59:51 1315.398 m/min 16-086-108 He
10

FUKA Jaroslav

Písek

609290 1 - 14:43:56 1313.314 m/min 14-0127-321H
11

PATOLAN Jan

Olesna KN

533630 1 - 13:46:55 1311.399 m/min 14-054-419 he
12

BUCHAL TEAM

Vlasim

621700 1 - 14:54:24 1310.497 m/min 16-0115-659 h
13

KODL-FRENZL

Holubice BU

573910 1 - 14:18:06 1309.998 m/min 14-045-1935 he
14

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

611440 1 - 14:46:54 1309.574 m/min He 16-0329-340
15

DUŠEK Stanislav

Přeštice

523120 1 - 13:39:38 1309 m/min CZ 12 - 0308 - 1000 He
16

HNOJSKÝ Vlastislav

Přeštice

523380 1 - 13:40:21 1307.306 m/min CZ 14 - 035 - 416 H
17

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

582130 1 - 14:25:31 1306.64 m/min CZ-15-095-588
18

KRAFT Jan

Karlovy Vary

474300 1 - 13:04:15 1302.128 m/min CZ 16 025 1022 E
19

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

611440 1 - 14:50:03 1300.798 m/min He 15-0311-579
20

FÜRST Václav

Cheznovice

545380 1 - 14:00:46 1296.158 m/min 13-044-852 e
21

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

581280 1 - 14:31:00 1288.869 m/min 14-045-1511e
22

JEŘÁBEK Jaroslav

Strakonice

574490 1 - 14:26:08 1287.709 m/min 14-0125-3073E
23

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

560810 1 - 14:16:03 1286.114 m/min CZ-16-043-8043
24

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

553580 1 - 14:11:18 1283.515 m/min 12-045-2583 he
25

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

557550 1 - 14:14:35 1282.953 m/min 11-043-5674
26

NIČOVSKÝ Jan

Domažlice

501050 1 - 13:30:36 1282.77 m/min CZ 15 - 032 - 448 H
27

SRNEC Jan

Cheb

442790 1 - 12:45:30 1281.592 m/min CZ 16 08915 220 E
28

NIČOVSKÝ Jan

Domažlice

501050 1 - 13:31:17 1280.53 m/min CZ 15 - 032 - 436 He
29

VEVERKA Karel

Zruč

524490 1 - 13:50:15 1278.464 m/min 16-087-149 e
30

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

464560 1 - 13:03:30 1278.019 m/min CZ 14 - 031 - 191 H
31

KÖNIGSMARK František

Kamenný Újezd

508530 1 - 13:38:00 1277.714 m/min 15-081-908 H
32

FRÝBA L. st.+ml.

Zruč

524570 1 - 13:50:42 1277.258 m/min 15-087-37 H
33

NERSOVÁ Barbora

Všeruby

509550 1 - 13:39:37 1275.097 m/min DV 14 - 06111 - 334 H
34

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

593220 1 - 14:45:28 1274.463 m/min 15 0100 361
35

KRAFT Jan

Karlovy Vary

474300 1 - 13:12:42 1272.605 m/min CZ 14 025 812 H
36

BRANDTLÍK Václav

Trnová

514170 1 - 13:44:10 1272.173 m/min 16-086-846 H
37

CHMELÍŘ Vladimír

Plzeň

522470 1 - 13:50:42 1272.145 m/min 15-083-10 H
38

FRÝBA L. st.+ml.

Zruč

524570 1 - 13:52:50 1270.658 m/min 15-087-125 H
39

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

557550 1 - 14:19:14 1269.371 m/min 15-043-3693
40

Navara Miroslav

TnV Vodňany

596430 1 - 14:49:53 1269.315 m/min He 16-0311-487
41

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

614460 1 - 15:04:26 1268.41 m/min He 16-0123-579
42

GREŠLE Jan

Stod

510890 1 - 13:43:03 1267.56 m/min CZ 14 - 080 - 487 H
43

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

650230 1 - 15:33:10 1267.093 m/min H 15-0120-228
44

KOTAS Vladimír

Beroun BE

562910 1 - 14:24:22 1266.769 m/min CZ-16-043-8452
45

KOTAS Vladimír

Beroun BE

562910 1 - 14:24:50 1265.44 m/min CZ-14-043-908
46

KOTAS Vladimír

Beroun BE

562910 1 - 14:24:56 1265.156 m/min CZ-14-043-1880
47

JÍLEK Jiří

ČK Zl. Koruna

622530 1 - 15:13:00 1262.738 m/min 13-03-851
48

BUCHAL TEAM

Vlasim

621700 1 - 15:13:14 1260.458 m/min 15-0115-494 he
49

ECHTNER Ant. a Rad

Kamenný Újezd

499810 1 - 13:37:00 1258.967 m/min 16-081-132 H
50

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

560810 1 - 14:25:54 1257.704 m/min CZ-11-043-4497e
51

NERS Jaroslav

Všeruby

509550 1 - 13:45:47 1255.719 m/min CZ 16 - 034 - 224 He
52

ONDRASEK Karel

TU

553580 1 - 14:21:09 1254.857 m/min 15-045-554 H
53

SVOBODA/JÁRA

Pernink

464630 1 - 13:10:29 1254.118 m/min CZ 16 025 111 E
54

THURNVALD Václav

Chvalšovice

536030 1 - 14:07:41 1253.334 m/min CZ 15 - 031 - 1357 H
55

CHMELÍŘ Vladimír

Plzeň

522470 1 - 13:57:05 1252.675 m/min 16-083-248 He
56

KOSTKA Kamil

Libuš

589280 1 - 14:50:33 1252.322 m/min 15 0111 722 h
57

PEXA Vaclav

LE C.Budejovice

625600 1 - 15:19:48 1251.701 m/min H 14-07-406
58

DRNAK Marian

Tuchlovice TU

553230 1 - 14:22:57 1248.967 m/min 14-045-830 h
59

PROCHÁZKA Bedřich

Hředle BE

554770 1 - 14:24:31 1248.03 m/min 14-043-1580
60

TEAM SMUTNÝ

TnV Bohunice

609890 1 - 15:08:41 1248.027 m/min H 15-09-54
61

THURNVALD Václav

Chvalšovice

536030 1 - 14:09:51 1247.016 m/min CZ 14 - 031 - 454 He
62

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

602600 1 - 15:04:06 1244.784 m/min 14-0114-258
63

KRET Jiří

Tachov

472200 1 - 13:19:41 1243.668 m/min CZ 15 - 0343 - 409 H
64

KOSTKA Kamil

Libuš

589280 1 - 14:54:41 1241.417 m/min 16 0111 808 h
65

SLAVÍK Václav

P-Slivenec BE

581810 1 - 14:49:45 1238.552 m/min 15-043-2631
66

ŠKARDA Josef

Rokycany

543790 1 - 14:19:24 1237.574 m/min 14-085-758
67

HERZIG Team

Trnová

519430 1 - 13:59:51 1237.18 m/min 16-086-108 He
68

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

553580 1 - 14:27:42 1236.498 m/min 15-045-35 H
69

PÍSEK Petr

Luby

440010 1 - 12:55:57 1236.157 m/min CZ 16 027 1122 H
70

KUBÍK Vojtěch

Kvasetice

541720 1 - 14:18:20 1235.863 m/min CZ 15 - 031 - 1142 H
71

ROTBAUER Vojtěch

NE Netolice

603010 1 - 15:08:00 1235.676 m/min H 13-08-513
72

VEJVODA Zdeněk

Dubeč

591280 1 - 14:58:33 1235.566 m/min 14 088 491h
73

VACEK Josef

Hraničná

439150 1 - 12:55:36 1234.955 m/min DV 16 3017 596 H
74

JÁCHYM Stanislav

Lhovice

522410 1 - 14:03:08 1234.623 m/min CZ 13 - 031 - 1028 H
75

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

602600 1 - 15:08:23 1233.867 m/min 15-0400-1500
76

KOLÁŘ František

Cheb

441660 1 - 12:58:19 1232.597 m/min CZ 17 023 1574 E
77

FISCHER Petr

Stříbrná

447800 1 - 13:04:02 1230.107 m/min CZ 16 027 1380 H
78

BUCHAL TEAM

Vlasim

621700 1 - 15:25:36 1229.628 m/min 15-0115-452 h
79

BĚHOUNEK Jan

LI Lišov

632610 1 - 15:35:00 1228.369 m/min H 15-07-116
80

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

500400 1 - 13:47:36 1227.674 m/min 15-081-378 He
81

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

628840 1 - 15:32:19 1227.444 m/min H 13-07-33
82

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

500400 1 - 13:47:59 1226.521 m/min 13-081-9 H
83

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

641440 1 - 15:43:26 1225.447 m/min He 16-05-124
84

HAVLÍK Václav

Žižkov

585350 1 - 14:58:00 1224.582 m/min 02 098 120
85

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

553580 1 - 14:32:27 1223.516 m/min 13-SK01706-1261 H
86

SVOBODA/JÁRA

Pernink

464630 1 - 13:19:45 1223.515 m/min CZ 16 025 179 E
87

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

609490 1 - 15:18:13 1223.343 m/min 16-0294-365H
88

ONDRASEK Karel

TU

553580 1 - 14:32:45 1222.706 m/min 11-045-4440 he
89

SVOBODA Miroslav

Kamenný Újezd

485200 1 - 13:37:00 1222.166 m/min 17-0434-94 H
90

VOJTA Jiri

Vlasim

631040 1 - 15:36:25 1221.959 m/min 11-0115-968 he
91

NOVÁK Vladislav

Ejpovice

530450 1 - 14:14:20 1221.297 m/min 15-078-488
92

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE+

583230 1 - 14:58:25 1219.084 m/min 14-0112-227 he
93

KULÍK Přemysl

Michle

592580 1 - 15:06:40 1217.63 m/min 15 093 726 h
94

MIKEŠ Miloslav

Volyně

570260 1 - 14:49:00 1215.906 m/min 15-010-634H
95

KLIMOVIČ Eduard

Chlum

451920 1 - 13:11:41 1215.874 m/min CZ 14 027 636 H
96

ŠTEFAN st. + ml.

Zvírotice SE+

586710 1 - 15:02:44 1215.392 m/min 15-0112-1257 he
97

KLIMOVIČ Eduard

Chlum

451920 1 - 13:11:52 1215.274 m/min CZ 16 027 1754 H
98

MISKO Petr

Luby

439990 1 - 13:02:05 1215.162 m/min CZ 14 027 167 H
99

KUŽELÍK Václav

Vřeskovice

521500 1 - 14:09:13 1215.004 m/min CZ 12 - 0308 - 377 H
100

VIDNER Václav

Horoměřice SL

577520 1 - 14:55:23 1214.851 m/min 15-045-887e
101

VACEK Josef

Hraničná

439150 1 - 13:01:32 1214.687 m/min DV14 3017 283 E
102

SRNEC Jan

Cheb

442790 1 - 13:05:03 1212.957 m/min DV 15 08915 634 E
103

VOJTA Jiri

Vlasim

631040 1 - 15:40:24 1212.606 m/min 15-0317-381 h
104

MILOTA Milan

Protivín

602370 1 - 15:17:17 1211.322 m/min 16-0123-592E
105

SVOBODA/JÁRA

Pernink

464630 1 - 13:23:51 1210.447 m/min CZ 16 025 156 H
106

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

441330 1 - 13:05:20 1208.02 m/min CZ 16 022 153 E
107

JONÁŠ Jan

Dubeč

597280 1 - 15:14:40 1207.439 m/min 14 088 594
108

KLIMOVIČ Eduard

Chlum

451920 1 - 13:14:19 1207.32 m/min CZ 16 027 1755 E
109

MACHA Radek

Milevsko

604890 1 - 15:21:02 1207.285 m/min 16-0127-1704 he
110

NOVÁK Vladislav

Ejpovice

530450 1 - 14:19:27 1207.077 m/min 13-078-776 e
111

BUCHAL TEAM

Vlasim

621700 1 - 15:35:33 1205.897 m/min 15-0115-453 h
112

MATOUŠEK JaroslavDr

Říčany

603170 1 - 15:20:29 1205.175 m/min 15 094 247
113

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

557550 1 - 14:43:08 1203.865 m/min 15-043-3671
114

RUDOLF Jaroslav

Újezd n. Lesy

604710 1 - 15:23:21 1201.371 m/min 14 088 754
115

ZITTOVI V + B

Dubeč

621490 1 - 15:37:33 1200.831 m/min 14 088 397
116

JIRÁNEK Milič

Kraslice

445940 1 - 13:12:20 1197.69 m/min CZ 15 027 1130 H
117

MACHA Radek

Milevsko

604890 1 - 15:25:07 1197.525 m/min 16-0121-386 he
118

PEŠEK Ladislav

Sedlcany SE+

597280 1 - 15:20:00 1194.56 m/min 11-0112-289 h
119

NERS Jaroslav

Všeruby

509550 1 - 14:06:35 1194.491 m/min DV - 13 - 08389 - 2392 H
120

MILOTA Josef

Plzeň

512220 1 - 14:09:00 1193.986 m/min 14-081-230 He
121

MATOUŠEK JaroslavDr

Říčany

603170 1 - 15:25:25 1193.411 m/min 16 094 1434
122

BALÁŽ Jan

Nová Role

465770 1 - 13:30:59 1191.278 m/min DV 15 06687 1108 E
123

POLÁČEK Václav

Vodňany

597850 1 - 15:23:00 1188.569 m/min 13-0311-222H
124

BASTL Josef

Dehtín

525780 1 - 14:23:10 1186.416 m/min CZ 14 - 031 - 373 H
125

BASTL Josef

Dehtín

525780 1 - 14:23:27 1185.658 m/min CZ 15 - 031 -710 H
126

DROZDA Jaroslav

Trnová

517320 1 - 14:17:07 1183.483 m/min 15-086-528 H
127

ŠKARDA Josef

Rokycany

543790 1 - 14:39:42 1182.924 m/min 13-085-344 e
128

MAYER Antonín

Meclov

496220 1 - 13:59:30 1182.884 m/min CZ 15 - 032 - 825 H
129

MATOUŠEK JaroslavDr

Říčany

603170 1 - 15:30:26 1181.682 m/min 13 094 653
130

MIKEŠ Miloslav

Volyně

570260 1 - 15:03:00 1180.663 m/min 14-010-19H
131

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

594180 1 - 15:23:29 1180.138 m/min 15-0112-371 h
132

ŠÍMA Miroslav

Rokycany

543170 1 - 14:41:44 1176.372 m/min 15-085-560 e
133

ŠKARDA Josef

Rokycany

543790 1 - 14:42:28 1175.847 m/min 16-085-183
134

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

609490 1 - 15:38:35 1175.298 m/min 16-0311-834E
135

SMRČINA David

Kostelec n/Č.L.

620510 1 - 15:48:00 1175.208 m/min 16 019 450e
136

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

464560 1 - 13:35:19 1175.159 m/min CZ 16 - 030 - 430 H
137

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

623790 1 - 15:51:27 1173.751 m/min 14 0108 3669e
138

BURSA M+M

Volyně

585970 1 - 15:19:25 1173.309 m/min 15-010-216E
139

SCHNEIDER Milan

Cheb

442770 1 - 13:17:58 1171.453 m/min CZ 16 023 139 E
140

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

609490 1 - 15:40:20 1171.345 m/min 14-0311-909E
141

ŠKARDA Josef

Rokycany

543790 1 - 14:44:18 1171.204 m/min 15-045-590 e
142

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

597370 1 - 15:30:47 1169.517 m/min 14-0112-564 h
143

JÍLEK Jiří

ČK Zl. Koruna

622530 1 - 15:52:27 1169.18 m/min 15-03-81
144

ŠPILAR Václav

Rokycany

531890 1 - 14:34:56 1169.16 m/min 13-087-529 e
145

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

464560 1 - 13:38:07 1166.894 m/min DV 16 - 0948 - 43 He
146

JÁCHYM Stanislav

Lhovice

522410 1 - 14:27:45 1166.745 m/min CZ 15 - 031 - 68 H
147

SCHNEIDER Milan

Cheb

442770 1 - 13:19:34 1166.514 m/min CZ 16 023 292 H
148

MISKO Petr

Luby

439990 1 - 13:18:24 1162.764 m/min CZ 16 027 1158 H
149

POLÁČEK Václav

Vodňany

597850 1 - 15:35:00 1160.874 m/min 13-0311-271E
150

KOPP Miroslav

Újezd n. Lesy

602720 1 - 15:39:23 1160.453 m/min 13 0114 506h
151

BALÁŽ Jan

Nová Role

465770 1 - 13:42:06 1158.344 m/min CZ 14 025 976 E
152

MISKO Petr

Luby

439990 1 - 13:20:31 1156.296 m/min CZ 14 027 188 E
153

KOUBA František

Strakonice

580000 1 - 15:23:03 1152.967 m/min 14-0125-2762H
154

PÍSEK Petr

Luby

440010 1 - 13:21:51 1152.311 m/min CZ 15 031 909 E
155

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

609490 1 - 15:49:33 1150.958 m/min 14-0311-986E
156

MACH Václav

Cheznovice

552560 1 - 15:01:00 1148.773 m/min 15-079-708 e
157

BÁRTÍK Ladislav

Strakonice

572040 1 - 15:18:13 1148.175 m/min 16-0294-365H
158

HERZIG Team

Trnová

519430 1 - 14:33:04 1146.476 m/min 15-086-429 H
159

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

594180 1 - 15:38:54 1145.076 m/min 15-0112-394 h
160

MACHA Radek

Milevsko

604890 1 - 15:48:50 1143.82 m/min 16-0127-1538 he
161

MACHA Radek

Milevsko

604890 1 - 15:48:51 1143.784 m/min 16-0121-379 h
162

TVARDÍK Josef

Chodská Lhota

515380 1 - 14:30:46 1143.341 m/min CZ 16 - 0329 - 13 He
163

REZAC Boh+Petr

Tabor

622660 1 - 16:04:55 1142.67 m/min 14-0127-2725 h
164

BARTEJS Petr

Žižkov

585390 1 - 15:32:54 1141.334 m/min 15 098 392h
165

KONOPÍK Jiří

Starý Klíčov

505380 1 - 14:23:21 1139.912 m/min CZ 15 - 034 - 441 He
166

HOREJSI Jaroslav

Repec

611460 1 - 15:56:57 1138.765 m/min 12-0127-2144 h
167

SINDELAR Josef

Repec

611250 1 - 15:57:37 1136.963 m/min 13-0127-117 h
168

FILIPČÍK Miroslav

Plesná

437560 1 - 13:25:09 1136.077 m/min CZ 14 027 845 H
169

NOVOTNÝ Jaroslav

Michle

594220 1 - 15:44:00 1134.008 m/min 14 093 315e
170

ČERNÝ Jakub

Brnířov

512140 1 - 14:31:46 1133.638 m/min CZ 16 - 032 - 251He
171

POLÁČEK Milan

Vodňany

597300 1 - 15:48:00 1131.25 m/min 13-0311-224H
172

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE+

583230 1 - 15:36:23 1129.452 m/min 12-06-636 h
173

MICHALEC Petr

Bl. Lhota SE+

592690 1 - 15:44:49 1129.328 m/min 11-0112-730 h
174

ŠPILAR Václav

Rokycany

531890 1 - 14:51:33 1127.961 m/min 14-085-605 e
175

ŠKARDA Josef

Rokycany

543790 1 - 15:02:43 1126.52 m/min 14-085-795 e
176

ČERNÝ Jakub

Brnířov

512140 1 - 14:35:01 1125.541 m/min CZ 13 - 032 - 833 He
177

MACHA Radek

Milevsko

604890 1 - 15:57:34 1125.237 m/min 16-0127-1819 h
178

BALŠÁNCI

Pečky

622620 1 - 16:13:27 1124.98 m/min 14 0107 987e
179

ŠPILAR Václav

Rokycany

531890 1 - 14:53:23 1123.593 m/min 13-085-130
180

FILIPČÍK Miroslav

Plesná

437560 1 - 13:29:32 1123.293 m/min CZ 15 079 523 H
181

LEXA Josef

Vodňany

611630 1 - 16:06:00 1120.201 m/min 14-0311-625E
182

VOJTA Jiri

Vlasim

631040 1 - 16:24:18 1118.27 m/min 14-0317-239 h
183

FILIPČÍK Miroslav

Plesná

437560 1 - 13:31:56 1116.414 m/min CZ 15 027 1604 E
184

ŘEZNÍČEK Jiří

Postřekov

493150 1 - 14:24:42 1108.95 m/min DV 12 - 0931 - 1912 H
185

TUREK Milan

Fr.Lázně

438900 1 - 13:36:15 1107.634 m/min CZ 14 022 50 H
186

SINDELAR Josef

Repec

611250 1 - 16:13:58 1103.406 m/min 16-0127-1444 h
187

MIKEŠ Miloslav

Volyně

570260 1 - 15:38:00 1100.888 m/min 14-010-332E
188

POLÁČEK Václav

Vodňany

597850 1 - 16:05:00 1096.972 m/min 14-0311-369H
189

MICHALEC Petr

Bl. Lhota SE+

592690 1 - 16:01:27 1094.635 m/min 15-0112-49 h
190

MIKEŠ Miloslav

Volyně

570260 1 - 15:41:00 1094.549 m/min 15-010-630H
191

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE+

583230 1 - 15:57:27 1085.18 m/min 14-0112-278 h
192

BREJCHA Stanislav

Vlachovo Březí

586390 1 - 16:01:00 1083.9 m/min 15-0337-224E
193

MIKEŠ Miloslav

Volyně

570260 1 - 15:48:00 1080.038 m/min 14-010-365E
194

MARES Frantisek

Mesice

620060 1 - 16:34:35 1079.147 m/min 12-0127-3133 h
195

CHVATAL Josef

Soběslav

648350 1 - 17:02:00 1076.993 m/min 16-09-62 he
196

VONEŠ TEAM

Postřekov

492420 1 - 14:42:02 1065.767 m/min CZ 12 - 034 - 276 H
197

BREJCHA Stanislav

Vlachovo Březí

586390 1 - 16:12:00 1062.301 m/min 11-08-426H
198

BUKOVSKÝ Aleš Ing.

448650 1 - 14:06:22 1052.263 m/min CZ 16 - 083 - 755 H
199

MICHALEC Petr

Bl. Lhota SE+

592690 1 - 16:25:59 1047.186 m/min 11-0112-707 h
200

MAYER Antonín

Meclov

496220 1 - 14:56:25 1041.567 m/min CZ 16 - 032 - 455
201

PRAZMA Frantisek

Repec

612190 1 - 16:51:30 1034.979 m/min 12-0127-2774 h
202

SITTA Antonin

Tabor

615250 1 - 16:59:04 1027.014 m/min 15-0127-980 he
203

VOLF Miloslav

Tabor

623600 1 - 17:14:14 1015.249 m/min 13-0127-1075 h
204

MICHALEC Petr

Bl. Lhota SE+

592690 1 - 17:05:56 978.144 m/min 16-0112-1164 h
205

REICH Vratislav

Trnová

508480 1 - 15:50:00 959.396 m/min 14-086-1048 He
206

POLÁČEK Václav

Vodňany

597850 1 - 15:35:00 -0.023 m/min 14-0311-352E
207

POLÁČEK Václav

Vodňany

597850 1 - 16:05:00 -0.023 m/min 14-0311-335H
208

BÁRTA Karel

NE Netolice

602870 1 - 00:00:00 -0.024 m/min

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2018 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv