On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Bad Vilbel - odstartováno
Start 24.6.2018 - 06:00:00

Počasí na startu: polojasno, mírný SZ vítr

Videozáznam startu (OS CHPH České Budějovice)

Videozáznam přepravy a startu (OS CHPH Pardubice)

Videozáznam startu (OS CHPH Sever)

Na startu cca 8114ks...

Zúčastněné OS CHPH:
Prácheň 1240ks
Tábor 991ks
České Budějovice 950ks
Domažlice 742ks
Polabí 671ks
Sever 609ks
Pardubice 465ks
Chomutov 447ks
Východočeská 446ks
Lidice 386ks
Louny 359ks
Podoubraví 354ks
Horácko 193ks
Náchod 176ks
Praha 44ks
Středočeské 41ks

Nezúčastněné OS CHPH:
Český západ a Karlovy Vary

Souřadnice startu: 50°11'31'' - 8°44'5''

Startovní komise: Jan Filipi, Václav Špilar a Jiří Kroupa
Propozice ZZ ČS CHPH zde...

Celkové výsledky ZZ

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

495670 1 - 11:26:21 1518.829 m/min 13-0135-386 H
2

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

461990 1 - 11:05:18 1513.233 m/min 15-0120-267 H
3

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:17:54 1513.054 m/min 15-0113-750 HE
4

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

461990 1 - 11:05:24 1512.737 m/min 14-0120-148 H
5

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

499530 1 - 11:31:35 1506.499 m/min 14-0294-7h
6

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 11:46:30 1506.407 m/min 12-072-144 H
7

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

556640 1 - 12:09:42 1505.653 m/min 16-074-240 He
8

BASTL Josef

Dehtín

337070 1 - 09:44:02 1504.553 m/min 16-031-1502 HE
9

KAPLAN Ing. Jan

Holice

517200 1 - 11:44:13 1502.542 m/min 14-062-406 H
10

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 11:35:41 1502.487 m/min 11-02905-182 H
11

DRNAK Marian

Tuchlovice TU

373820 1 - 10:09:05 1500.783 m/min 16-045-3421 h
12

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

556640 1 - 12:11:00 1500.377 m/min 15-074-714 H
13

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

395790 1 - 10:23:51 1500.057 m/min 16-0122-313 H
14

KABELE Zdeněk

Písek

413510 1 - 10:35:42 1499.855 m/min 16-0122-1117 H
15

HRADIL Marek

Písek

401850 1 - 10:28:01 1499.347 m/min 16-01424-973 H
16

HRADIL Marek

Písek

401850 1 - 10:28:13 1498.229 m/min 16-0122-48 He
17

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 10:40:29 1498.021 m/min 16-0311-818E
18

NOVOTNÝ Tomáš

Choťánky KP

457890 1 - 11:05:48 1497.351 m/min 17-0113-107 e
19

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

422190 1 - 10:42:09 1496.332 m/min 16-0311-269
20

BĚHOUNEK Jan

LI Lišov

443130 1 - 10:56:11 1496.134 m/min 14-07-304 E
21

PÍTRA Václav Ing

Protivín

407800 1 - 10:32:38 1495.782 m/min 16-0123-322H
22

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 09:59:22 1494.318 m/min 16-0117-5 He
23

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 11:49:39 1492.836 m/min 11-072-24 H
24

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 11:49:40 1492.765 m/min 13-072-238 H
25

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:22:16 1492.553 m/min 15-0113-676 H
26

MILOTA Milan

Protivín

413810 1 - 10:37:24 1491.745 m/min 13-0123-53E
27

MILOTA Milan

Protivín

413810 1 - 10:37:31 1491.118 m/min 13-0123-226E
28

JEŘÁBEK Jaroslav

Strakonice

385520 1 - 10:18:43 1490.124 m/min 16-0125-123 He
29

SVOBODA Bohumil

Chrast

514410 1 - 11:45:18 1489.748 m/min 16-063-797 He
30

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 11:50:25 1489.57 m/min 15-060-896 He
31

Poddaný Miroslav

Nový Bydžov

481490 1 - 11:23:18 1489.298 m/min 15-0134-651 HE
32

SOUKUP Miloslav

Blatná

370610 1 - 10:08:54 1488.992 m/min 15-0117-401 H
33

ZDICHYNEC Karel

Horaždovice

377050 1 - 10:13:14 1488.943 m/min 15-0119-769H
34

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 10:42:12 1488.909 m/min 14-0311-970H
35

MILOTA Milan

Protivín

413810 1 - 10:38:02 1488.347 m/min 17-0123-688H
36

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

374220 1 - 10:11:44 1486.573 m/min 16-0127-470 he
37

KYSLÍK Jiří

ŽÁ Besednice

448380 1 - 11:01:52 1485.358 m/min 16-012-354 He
38

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 10:42:55 1485.137 m/min 14-0311-926H
39

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

395790 1 - 10:26:39 1484.305 m/min 12-0122-503 H
40

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

395790 1 - 10:26:41 1484.12 m/min 16-0122-972 H
41

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 11:09:36 1483.592 m/min 15-066-2131
42

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 11:09:37 1483.512 m/min 16-066-374
43

ŠINDELÁŘ Zdeněk

NE Zliv

424620 1 - 10:46:56 1479.856 m/min 15-011-52
44

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

422190 1 - 10:45:23 1479.379 m/min 14-0311-735
45

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

533950 1 - 12:01:00 1479.086 m/min 16-077-567 H
46

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 11:41:10 1478.339 m/min 14-0135-424 H
47

PEŠEK Josef

Strakonice

379860 1 - 10:17:00 1478.054 m/min 15-0125-2110 H
48

VANČURA Miloš

Čáslav

482630 1 - 11:26:55 1476.309 m/min 16-059-1233
49

PEXA Vaclav

LE C.Budejovice

435840 1 - 10:55:19 1475.839 m/min 14-07-445 H
50

Lekeš Ludvík

Puchlovice

496020 1 - 11:36:10 1475.518 m/min 15-0133-276 H
51

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 11:53:49 1475.256 m/min 14-072-334 He
52

Beneš Jaroslav

Nový Bydžov

484780 1 - 11:28:47 1474.466 m/min 15-0134-336 H
53

SVANCAR Štefan

Staré Ždánice

495720 1 - 11:36:21 1473.822 m/min 15-0315-427 He
54

BEYER Martin

NE Malovičky

414070 1 - 10:41:08 1472.86 m/min 13-011-639 e
55

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 11:42:42 1471.725 m/min 11-0135-514 H
56

BOHÁČ Václav

Horaždovice

376430 1 - 10:16:00 1470.43 m/min 15-0119-554H
57

KRET Jiří

Tachov

286080 1 - 09:14:37 1469.967 m/min CZ 16 - 0343 - 475 He
58

TICHAVA František

Písek

397080 1 - 10:30:12 1469.578 m/min 12-0123-515 H
59

JEŘÁBEK Jaroslav

Strakonice

385520 1 - 10:22:29 1468.741 m/min 16-078-260 He
60

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:27:31 1468.628 m/min 16-0134-1093 HE
61

PÍTRA Václav Ing

Protivín

407800 1 - 10:37:43 1468.403 m/min 16-0123-324E
62

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

468830 1 - 11:19:29 1467.463 m/min 15-05-46 H
63

Raich Jan

Třebechovice

513980 1 - 11:50:19 1467.187 m/min 12-0137-728
64

Baťka Vladimír

Nový Bydžov

474140 1 - 11:23:18 1466.564 m/min 14-0134-112 H
65

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 11:43:57 1466.376 m/min 15-0135-800 H
66

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 11:55:59 1466.277 m/min 16-060-68 He
67

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 11:56:00 1466.208 m/min 16-060-65 He
68

STRAŠIL Jaroslav

Borová

509880 1 - 11:47:50 1465.874 m/min 16-0299-524
69

DRNEK Josef

Strakonice

380860 1 - 10:20:00 1464.846 m/min 16-0125-1074 H
70

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

505480 1 - 11:45:06 1464.735 m/min 15-069-626 H
71

POLÁČEK Václav

Vodňany

408530 1 - 10:39:00 1464.265 m/min 12-0311-30H
72

POLÁČEK Václav

Vodňany

408530 1 - 10:39:00 1464.265 m/min 16-0311-537H
73

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

468830 1 - 11:20:29 1462.884 m/min 14-05-195 H
74

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

453440 1 - 11:10:13 1461.688 m/min 14-066-330e
75

DAVID Václav

Lovosice LT

380200 1 - 10:20:10 1461.371 m/min 16 050 634 H
76

PEŠEK Ladislav

Sedlcany SE

412310 1 - 10:42:11 1461.142 m/min 13-0112-113
77

Zima Milan

Nový Bydžov

481260 1 - 11:29:25 1460.946 m/min 16-0134-571 HE
78

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

556230 1 - 12:20:47 1460.752 m/min 15-067-332 H
79

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:29:34 1459.492 m/min 15-0113-658 HE
80

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 11:57:42 1459.24 m/min 14-072-306 He
81

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 11:57:45 1459.036 m/min 14-072-312 H
82

KRET Jiří

Tachov

286080 1 - 09:16:12 1458.104 m/min CZ 15 - 0343 - 363 H
83

ZDICHYNEC Karel

Horaždovice

377050 1 - 10:18:39 1457.761 m/min 14-0119-1117H
84

BASTL Josef

Dehtín

337070 1 - 09:51:14 1457.705 m/min 15-031-921 H
85

ELIÁŠ Luboš

Mělník RD

410970 1 - 10:42:01 1457.254 m/min 16 055 857 H
86

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

439170 1 - 11:01:23 1457.181 m/min 16-07-55 H
87

LÉBL Tomáš

Česká Bělá

502140 1 - 11:44:37 1457.097 m/min 16-0330-230
88

VONÁŠEK R. + RÝZNAR S.

Sedlec

344850 1 - 09:56:42 1456.907 m/min CZ 13 - 037 - 413 H
89

Marek Petr

Nový Bydžov

479170 1 - 11:29:08 1455.854 m/min 17-0134-114 H
90

HEUME P. + P.

JH Staňkov

468040 1 - 11:21:31 1455.725 m/min 16-05-530 H
91

PEŠEK Josef

Strakonice

379860 1 - 10:21:00 1455.402 m/min 16-0125-627 He
92

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 11:53:12 1455.21 m/min 13-0294-47h
93

JANECKÝ Jan

Vysoké Mýto

539870 1 - 12:11:03 1454.979 m/min 15-077-1069
94

ELIÁŠ Luboš

Mělník RD

410970 1 - 10:42:29 1454.847 m/min 16 055 934 H
95

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

393640 1 - 10:30:36 1454.693 m/min SK 13 02212 20 H
96

LANDA František

Vodňany

420380 1 - 10:49:00 1454.602 m/min 16-0311-399H
97

MACHA Radek

Milevsko

418000 1 - 10:47:22 1454.588 m/min 16 0121 341
98

Častka Zdeněk

Březhrad

502400 1 - 11:45:35 1453.774 m/min 16-0128-245 H
99

DRNEK Josef

Strakonice

380860 1 - 10:22:00 1453.664 m/min 15-0125-3119 He
100

ŠTOUDEK Bohuslav

Litomyšl

541320 1 - 12:12:25 1453.533 m/min 15-0325-102 H
101

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 11:59:08 1453.416 m/min 16-072-605 He
102

KOLOUCH Zdeněk

Česká Bělá

499560 1 - 11:43:58 1452.35 m/min 16 0330 145
103

FIALA Václav

Sušice

368500 1 - 10:13:49 1451.835 m/min 16-0126-181H
104

ŠINDELÁŘ Jan

Písek

423150 1 - 10:51:38 1450.966 m/min 14-0127-26 H
105

PERGER Jiri

Mesice

436990 1 - 11:01:12 1450.83 m/min 14-05-166H
106

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

439170 1 - 11:02:47 1450.443 m/min 16-07-20 H
107

KOTEK Martin

Liberec

436210 1 - 11:00:52 1449.845 m/min 16-017-260 H
108

LANDA Václav

Vodňany

420380 1 - 10:50:00 1449.586 m/min 17-0311-717H
109

KOUBA František

Strakonice

390950 1 - 10:29:44 1449.394 m/min 15-0125-2276H
110

ZOBAČ Jaromír

Čistá

554260 1 - 12:22:25 1449.362 m/min 15-074-309 He
111

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

464820 1 - 11:20:52 1448.639 m/min 14-066-1576h
112

ŽLIČAŘ Roman

Česká Třebová

556450 1 - 12:24:16 1448.083 m/min 15-074-426 He
113

BASTL Josef

Dehtín

337070 1 - 09:52:54 1447.274 m/min 16-031-1161 H
114

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 12:00:40 1447.237 m/min 16-060-188 H
115

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:32:30 1446.617 m/min 15-0113-767 HE
116

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

439170 1 - 11:03:38 1446.383 m/min 16-07-23 H
117

HEUME P. + P.

JH Staňkov

468040 1 - 11:23:58 1444.717 m/min 16-0294-436 E
118

HNOJSKÝ Vlastislav

Přeštice

335740 1 - 09:52:28 1444.25 m/min CZ 16 - 0308 - 617 H
119

DYTRYCH Milan

Holice

522450 1 - 12:01:45 1444.229 m/min 15-062-2615 H
120

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

420910 1 - 10:51:27 1444.193 m/min CZ-17-569
121

DUŠEK Stanislav

Přeštice

335480 1 - 09:52:25 1443.442 m/min CZ 15 - 0308 - 19 H
122

KOVAŘÍK Jiří

Plánice

351360 1 - 10:03:33 1442.661 m/min 15-0119-1008 HE
123

ZOBAČ Jaromír

Čistá

554260 1 - 12:24:15 1442.446 m/min 14-074-108 He
124

BOHÁČ Václav

Horaždovice

376430 1 - 10:21:00 1442.261 m/min 14-0119-320H
125

OPLUŠTIL Milostav

Liberec

437590 1 - 11:03:26 1442.129 m/min CZ-15-017-243 He
126

Marek Petr

Nový Bydžov

479170 1 - 11:32:21 1441.763 m/min 17-0134-128 H
127

Raich Jan

Třebechovice

513980 1 - 11:56:39 1441.133 m/min 13-0137-1247
128

BRZOBOHATY Ladislav

Liberec

436750 1 - 11:03:08 1440.785 m/min CZ-017-672 HE
129

BASTL Josef

Dehtín

337070 1 - 09:53:57 1440.778 m/min 15-031-936 H
130

TYDLITAT Tomas

Tursko BU

397690 1 - 10:36:09 1440.123 m/min 13-045-2920 h
131

PATOLAN Jan

Olesna NS

353750 1 - 10:05:43 1439.666 m/min 13-054-369 he
132

JANECKÝ Jan

Vysoké Mýto

539870 1 - 12:15:01 1439.589 m/min 14-077-52 H
133

POUZAR team

ČK Chvalšiny

422570 1 - 10:53:33 1439.516 m/min 14-03-276 e
134

FIALA Václav

Sušice

368500 1 - 10:16:00 1439.453 m/min 15-0126-426H
135

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 10:54:33 1439.314 m/min 15 0127 45 HE
136

ANTROPIUS Filip

Lenešice MO

358040 1 - 10:08:46 1439.26 m/min 15 019 188
137

JEŘÁBEK Jaroslav

Strakonice

385520 1 - 10:28:01 1438.418 m/min 16-0125-125 He
138

CECH Vlastimil

Dačice

498480 1 - 11:46:34 1438.338 m/min 12-04-380h
139

PUCHNER Jiří

Krnčice

524270 1 - 12:04:33 1438.129 m/min 12-0300-945 H
140

BURSA M+M

Volyně

396040 1 - 10:35:28 1437.706 m/min 14-010-116H
141

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 11:27:43 1437.705 m/min 10-066-186h
142

DOHNAL František

Třešť

494440 1 - 11:44:00 1437.326 m/min 12-0301-462h
143

KOLOUCH Zdeněk

Česká Bělá

499560 1 - 11:47:45 1436.549 m/min 14 0330 147
144

UNGER Ladislav

Dobroviz BU

390900 1 - 10:32:08 1436.428 m/min 16-045-833 h
145

GREŠLE Jan

Stod

323610 1 - 09:45:18 1436.352 m/min CZ 16 - 080 - 108 He
146

KOVAŘÍK Jiří

Plánice

351360 1 - 10:04:45 1435.587 m/min 16-031-716
147

CHABADAJosef +Marcela

Horní PočáplyRD

402480 1 - 10:40:24 1435.378 m/min 17 055 1003 H
148

KODL-FRENZL

Holubice BU

396010 1 - 10:35:55 1435.252 m/min 16-045-548 he
149

LÉBL Tomáš

Česká Bělá

502140 1 - 11:49:52 1435.232 m/min 15-0330-106
150

BEYER Martin

NE Malovičky

414070 1 - 10:48:31 1435.168 m/min 13-011-236
151

FUKA Jaroslav

Písek

422080 1 - 10:54:06 1435.158 m/min 16-0127-1501 He
152

BEYER Martin

NE Malovičky

414070 1 - 10:48:33 1435.003 m/min 13-08-28
153

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

452580 1 - 11:15:24 1434.94 m/min 16-05-1224 E
154

KOTĚŠOVEC JOS. st.+ ml.

Stod

323330 1 - 09:45:21 1434.79 m/min CZ 16 - 080 - 341 H
155

ŠIMÁNEK M. a syn

ČK Chvalšiny

422200 1 - 10:54:17 1434.672 m/min 15-03-1198 e
156

SKALSKI Kazimierz

Klapy LB

375000 1 - 10:21:25 1434.492 m/min 15 049 16 H
157

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

452580 1 - 11:15:33 1434.258 m/min 16-05-1057 E
158

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

278140 1 - 09:14:08 1432.727 m/min CZ 15 - 030 - 384 He
159

PEXA Vaclav

LE C.Budejovice

435840 1 - 11:04:15 1432.506 m/min 14-07-468 H
160

Školník Josef

Podbřezí

527910 1 - 12:08:51 1431.232 m/min 15-0338-10 H
161

BOUŠKA Tomáš

Pardubice

507630 1 - 11:54:42 1431.153 m/min 12-069-144 H
162

ŠINDELÁŘ Jan

Písek

423150 1 - 10:55:44 1430.85 m/min 12-0127-503 H
163

KOTĚŠOVEC JOS. st.+ ml.

Stod

323330 1 - 09:46:01 1430.558 m/min CZ 15 - 080 100 H
164

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

374780 1 - 10:21:59 1430.549 m/min 15-043-3642
165

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 11:29:25 1430.286 m/min 14-066-814h
166

ŘEZÁČ Josef

Dřísy VŠ

420450 1 - 10:54:00 1430.102 m/min 16-0100-562 h
167

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

468830 1 - 11:27:51 1430.014 m/min 13-05-480 H
168

HOŘEJŠÍ Rudolf

LI Lišov

444720 1 - 11:11:06 1429.508 m/min 16-07-222 E
169

Hollý Milan

Třebechovice

515240 1 - 12:00:29 1429.303 m/min 15-0137-553 H
170

ANTROPIUS Václav

Lenešice MO

358220 1 - 10:10:38 1429.259 m/min 15 019 29
171

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:36:34 1429.137 m/min 15-0113-670 HE
172

BASTL Josef

Dehtín

337070 1 - 09:55:52 1429.07 m/min 17-031-609 HE
173

PETRÁČEK Jiří

Libáň KP

461300 1 - 11:22:51 1428.837 m/min 15-0134-406
174

BRZOBOHATY Ladislav

Liberec

436750 1 - 11:05:44 1428.532 m/min CZ-16-017-628 He
175

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

424600 1 - 10:57:15 1428.427 m/min 14-011-304 e
176

FRANC Jiří

Kutná Hora

466850 1 - 11:26:52 1428.258 m/min 15-066-699e
177

KINC Jiří

Česká Třebová

551910 1 - 12:26:30 1427.969 m/min 15-060-593 He
178

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 10:10:37 1427.239 m/min 16-0117-51 H
179

NOVOTNY Milan

Liberec

436890 1 - 11:06:17 1426.424 m/min CZ-17-017-1673 He
180

ŠINDELÁŘ Jan

Písek

423150 1 - 10:56:48 1425.708 m/min 15-0127-659 H
181

Kacálek Jaroslav

Vamberk

544510 1 - 12:21:58 1425.543 m/min 14-076-492 HE
182

NOVOTNÝ Zdeněk

Svitkov

498660 1 - 11:49:55 1425.082 m/min 16-075-219 He
183

DOHNAL František

Třešť

494440 1 - 11:47:00 1424.899 m/min 14-0301-300h
184

JÁCHYM Stanislav

Lhovice

334110 1 - 09:54:36 1424.169 m/min 14-031-1261 H
185

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:37:46 1424.06 m/min 15-0113-716 H
186

PEXA Vaclav

LE C.Budejovice

435840 1 - 11:06:09 1423.616 m/min 14-07-409 H
187

Šimůnek Roman

Nový Bydžov

474000 1 - 11:32:58 1423.566 m/min 16-0134-1605 H
188

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 11:02:18 1423.42 m/min 17-08-19 e
189

BŘÍZA Team

Pardubice

502180 1 - 11:53:00 1422.606 m/min 15-069-531 H
190

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 11:31:17 1422.227 m/min 15-066-1325
191

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 11:31:21 1421.941 m/min 14-066-825
192

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 12:01:29 1421.864 m/min 12-0294-576h
193

RULÍK Petr

Úherce MB

444770 1 - 11:12:49 1421.823 m/min 16-0110-488
194

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

562880 1 - 12:36:00 1421.414 m/min 13-060-4238 H
195

JÍLEK Jiří

ČK Zl. Koruna

432160 1 - 11:04:06 1421.111 m/min 15-03-297
196

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:38:35 1420.625 m/min 16-0134-1057 H
197

HELLER Pavel

Straky NB

443380 1 - 11:12:10 1420.331 m/min 15-0108-18 h
198

FLESAR Rostislav

Luka n.Jihlavou

508650 1 - 11:58:09 1420.215 m/min 14-0294-1341 H
199

EGRT František

Hřmenín KP

461080 1 - 11:24:40 1420.164 m/min 14-0113-602
200

Hillebrand Vilém

Nový Bydžov

479530 1 - 11:37:40 1420.128 m/min 02-0134-549 H
201

KOVÁŘ Jaromír

Litomyšl

546490 1 - 12:25:00 1419.455 m/min 13-060-4526 H
202

BENDA Jiří

Štěnovický Bore

341290 1 - 10:00:29 1419.184 m/min CZ 12 - 031 - 964 He
203

KINC Jiří

Česká Třebová

551910 1 - 12:29:00 1418.792 m/min 15-060-654 H
204

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

468830 1 - 11:30:38 1417.976 m/min 17-05-630 E
205

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

562880 1 - 12:37:00 1417.834 m/min 13-060-4255 H
206

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:39:19 1417.555 m/min 14-061-370 HE
207

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 11:32:25 1417.378 m/min 14-066-813h
208

JETMAR Zdeněk

Litomyšl

540850 1 - 12:21:37 1417.26 m/min 14-067-229
209

CECH Vlastimil

Dačice

498480 1 - 11:51:47 1417.009 m/min 16-04-256h
210

ŠTĚTINA Petr

N.Město p.Smrke

458490 1 - 11:23:43 1416.331 m/min 16-020-351 E
211

ŠTĚTINA Petr

N.Město p.Smrke

458490 1 - 11:23:45 1416.185 m/min 17-020-44 H
212

KURFÜRST Vlastimil

Strakonice

389410 1 - 10:35:00 1416.036 m/min 16-0125-302 He
213

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

452480 1 - 11:19:36 1415.77 m/min 16-05-1128 E
214

DUŠEK Stanislav

Přeštice

335480 1 - 09:56:58 1415.727 m/min CZ 15 - 0308 - 22 He
215

ZOBAČ Jaromír

Čistá

554260 1 - 12:31:34 1415.493 m/min 15-074-303 He
216

VODIČKA Michal

Proseč

520270 1 - 12:07:41 1414.995 m/min He 15-063-808
217

JÍLEK Jiří

ČK Zl. Koruna

432160 1 - 11:05:25 1414.985 m/min 15-03-9
218

ŠINDELÁŘ Jan

Písek

423150 1 - 10:59:08 1414.587 m/min 14-0127-87 H
219

ONDRASEK Karel

TU

374220 1 - 10:24:35 1414.375 m/min 11-045-4329 he
220

VOJTA Václav

Strakonice

385710 1 - 10:32:48 1413.893 m/min 16-0125-808 H
221

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

402770 1 - 10:44:52 1413.89 m/min 14-0116-109 h
222

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:40:15 1413.666 m/min 15-0113-734 HE
223

MAŠÍN Ing. Zdeněk

Chrast

515830 1 - 12:04:54 1413.62 m/min 13-063-511 He
224

PTÁČEK Miroslav

Kutná Hora

467380 1 - 11:30:41 1413.376 m/min 14-066-507e
225

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:40:25 1412.974 m/min 16-0134-1061 HE
226

MATOUŠEK Luděk

Lipník MB

439020 1 - 11:10:49 1412.473 m/min 15-0110-533
227

PEŠEK Josef

Strakonice

379860 1 - 10:29:00 1412.119 m/min 15-0125-2033
228

KOTAS Vladimír

Beroun BE

381030 1 - 10:29:51 1412.007 m/min DV-16-02624-144
229

MURÁRIK Emil

Čáslav

477840 1 - 11:38:26 1411.918 m/min 14-059-890
230

DVOŘÁK Jiří

Byšice VŠ

418110 1 - 10:56:10 1411.739 m/min 14-0116-466 h
231

DURIK Stefan

Trebusice BU

387560 1 - 10:34:40 1411.019 m/min 15-045-925 he
232

JACKULÁK Josef

Přelouč

492100 1 - 11:48:50 1410.702 m/min 16-073-783 H
233

Hryzlík Václav

Třebechovice

509610 1 - 12:01:16 1410.62 m/min 13-0137-945
234

KUŽELÍK Václav

Vřeskovice

333370 1 - 09:56:22 1410.393 m/min CZ 15 - 0308 - 360 H
235

FUKA Jaroslav

Písek

422080 1 - 10:59:20 1410.067 m/min 15-0127-511 H
236

BARTOŠ Miroslav

Násedlice BA

445520 1 - 11:16:00 1409.873 m/min 16-0110-1066
237

TAJC Borivoj

Velvary SL

391540 1 - 10:37:47 1409.516 m/min 10-045-2211 h
238

HEŘMAN J.+M.

Libákovice

344070 1 - 10:04:09 1409.257 m/min CZ 14 - 0308 - 41 He
239

Pospíšil Miroslav

Hořice

487260 1 - 11:45:46 1409.216 m/min 15-0129-55-H
240

Václavík Jiří

ČK Skláře

424330 1 - 11:01:07 1409.188 m/min 16-03-1261
241

HNOJSKÝ Vlastislav

Přeštice

335740 1 - 09:58:18 1408.896 m/min CZ 15 - 035 - 548 He
242

CHRASTIL Karel

Starý Plzenec

342970 1 - 10:03:26 1408.887 m/min CZ 16 - 037 - 457 He
243

CHRASTIL Karel

Starý Plzenec

342970 1 - 10:03:28 1408.694 m/min Cz 12 - 037 - 971 H
244

ČERYCH Jaroslav

Velká Bukovina

405220 1 - 10:47:41 1408.563 m/min CZ-15-013-936 H
245

ZDICHYNEC Karel

Horaždovice

377050 1 - 10:27:48 1407.954 m/min 15-0119-746H
246

KROTKÝ Vladimír

Vícenice

524160 1 - 12:12:31 1407.078 m/min 13-0300-955 He
247

ZOBAČ Jaromír

Čistá

554260 1 - 12:33:56 1406.989 m/min 14-074-102 H
248

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:41:53 1406.913 m/min 16-0134-1010 HE
249

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

468830 1 - 11:33:15 1406.842 m/min 12-0400-4406 H
250

POUZAR team

ČK Chvalšiny

422570 1 - 11:00:26 1406.535 m/min 14-03-137 e
251

PUCHNER Jiří

Krnčice

524270 1 - 12:13:03 1405.361 m/min 13-0300-130 H
252

Pospíšil Miroslav

Hořice

487260 1 - 11:46:44 1405.287 m/min 15-0129-79 -H
253

VARGA Josef

Pardubice

508300 1 - 12:01:54 1404.532 m/min 13-069-956 H
254

KRÁL Jiří

Kolín

461980 1 - 11:29:00 1404.195 m/min 14-0110-1201
255

ONTL Roman

Sušice

348180 1 - 10:08:00 1403.952 m/min 14-0126-490H
256

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

278140 1 - 09:18:12 1403.33 m/min DV 15 - 0948 - 107 H
257

VAINAR Jaroslav

Tachov

278140 1 - 09:18:15 1402.976 m/min CZ - 16 - 030 - 433 H
258

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 11:35:54 1402.679 m/min 15-066-802
259

STEHLÍK Jan

Čáslav

476250 1 - 11:39:35 1402.454 m/min 16-066-1568
260

DVOŘÁK Jiří

Byšice VŠ

418110 1 - 10:58:09 1402.348 m/min 10-0116-711 h
261

FIKAROVÁ Ludmila

Borová

496670 1 - 11:54:13 1402.164 m/min 16 0299 36 He
262

ŠIMON Zdeněk

Hradištko SE

405860 1 - 10:49:28 1402.096 m/min 13-0112-1356 e
263

NERS Jaroslav

Všeruby

319740 1 - 09:48:06 1401.754 m/min CZ 16 - 034 -218 H
264

PEŠEK Josef

Strakonice

379860 1 - 10:31:00 1401.697 m/min 15-0125-2027 E
265

KŘÍŽEK Vladimír

Dubany LB

376020 1 - 10:28:18 1401.491 m/min 16 049 665 H
266

Kubín Petr

Nový Bydžov

484010 1 - 11:45:25 1401.235 m/min 15-0134-1073 H
267

KONOPCIK Jan Ing.

Slany-Kvicek SL

379990 1 - 10:31:14 1400.971 m/min 16-045-1354 h
268

KUŽELÍK Václav

Vřeskovice

333370 1 - 09:57:58 1400.91 m/min CZ 16 - 0308 - 446 H
269

NOVOTNÝ Zdeněk

Svitkov

498660 1 - 11:56:06 1400.337 m/min 13-075-655 He
270

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

403670 1 - 10:48:17 1400.254 m/min CZ-17-013-414 H
271

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

403670 1 - 10:48:19 1400.092 m/min CZ-17-013-547 H
272

BARTŮNĚK Jaroslav

Konětopy VŠ

421380 1 - 11:01:01 1399.856 m/min 16-0440-2276 h
273

KORBA Martin

Nový Knín DO*

399940 1 - 10:45:44 1399.697 m/min 15-0112-2337
274

Kratochvíl Petr

Vamberk

544480 1 - 12:29:05 1399.392 m/min 16-076-1084 H
275

KONŮPEK Jaromír

Bystřice JC

462980 1 - 11:30:52 1399.295 m/min 15-0113-503
276

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 11:07:32 1399.198 m/min 14-08-337 e
277

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 11:07:34 1399.046 m/min 16-0325-398
278

KINC Jiří

Česká Třebová

551910 1 - 12:34:34 1398.775 m/min 14-060-190 He
279

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 11:07:38 1398.743 m/min 15-08-408
280

ŠTEFAN st. + ml.

Zvírotice SE

401990 1 - 10:47:24 1398.713 m/min 16-0112-062
281

MINARČÍK Drahomír

Krabčice RD

396050 1 - 10:43:19 1397.906 m/min 12 055 443 H
282

KRÁSNÝ Miroslav

Nezbavětice

344820 1 - 10:06:44 1397.541 m/min CZ 15 - 086 - 563 He
283

PEVNÝ Josef

Mor. Budějovice

525590 1 - 12:16:08 1397.35 m/min 15-0300-646 H
284

HRBEK Jaroslav

LI Vlkov

446050 1 - 11:19:13 1397.327 m/min 14-07-50 H
285

PEVNÝ Josef

Mor. Budějovice

525590 1 - 12:16:10 1397.226 m/min 15-0300-653 H
286

BREDOVÁ Mgr. Eva

NE Větřní

430300 1 - 11:08:00 1397.078 m/min 17-08-7 e
287

NERSOVÁ Barbora

Všeruby

319740 1 - 09:48:55 1396.753 m/min CZ 13 - 034 -56 He
288

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

393640 1 - 10:41:54 1396.382 m/min 15 0400 3254 H
289

HOŘEJŠÍ Rudolf

LI Lišov

444720 1 - 11:18:31 1396.222 m/min 17-07-166 E
290

ROSA Miroslav

H.Počáply RD

402250 1 - 10:48:13 1395.651 m/min 17 055 684 HE
291

THURNVALD Václav

Chvalšovice

346080 1 - 10:08:00 1395.484 m/min 15-031-1222 H
292

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

393640 1 - 10:42:15 1394.65 m/min 15 055 575 H
293

HRBEK Jaroslav

LI Vlkov

446050 1 - 11:19:58 1394.051 m/min 16-07-263 H
294

POKORNÝ Jan

Čistá

545390 1 - 12:31:14 1394.027 m/min 15-0234-3139 H
295

HEJDUK Jiri

Svermov SV

383200 1 - 10:35:01 1393.37 m/min 16-045-2997 he
296

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

513710 1 - 12:08:42 1393.301 m/min 16-063-179 He
297

BARTŮNĚK Jaroslav

Konětopy VŠ

421380 1 - 11:02:27 1393.222 m/min 16-0400-2270 h
298

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 11:19:23 1393.091 m/min 13-0127-412 H
299

JACKULÁK Josef

Přelouč

492100 1 - 11:53:19 1392.802 m/min 13-073-749 H
300

BUCHAL TEAM

Vlasim

437680 1 - 11:14:23 1392.186 m/min 14-0115-578h
301

HOLUBNÍK Svoboda

Zamachy MB

425810 1 - 11:05:53 1392.067 m/min 14-099-1165 H
302

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE

412370 1 - 10:56:14 1392.045 m/min 14-0112-561
303

HELLER Pavel

Straky NB

443380 1 - 11:18:34 1391.797 m/min 14-0108-312 E
304

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

486460 1 - 11:49:33 1391.675 m/min 15-073-801 H
305

KŘÍŽEK Vladimír

Dubany LB

376020 1 - 10:30:12 1391.636 m/min 16 049 662 H
306

PUCHNER Jiří

Krnčice

524270 1 - 12:16:51 1391.19 m/min 13-0300-132 H
307

KURFÜRST Vlastimil

Strakonice

389410 1 - 10:40:00 1390.75 m/min 16-0125-366 He
308

JACKULÁK Josef

Přelouč

492100 1 - 11:53:51 1390.702 m/min 13-0214-1000 H
309

Vik Jiří

Náchod

523090 1 - 12:16:12 1390.457 m/min 14-0132-727 HE
310

ZDRUBECKY Jiri

Svermov SV

383340 1 - 10:35:44 1390.256 m/min 16-045-2461 h
311

SULÁN Petr

Sušice

354220 1 - 10:14:49 1390.097 m/min 17-0126-15E
312

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

362740 1 - 10:21:01 1389.72 m/min 15 01408 846 HE
313

FLESAR Rostislav

Luka n.Jihlavou

508650 1 - 12:06:15 1388.805 m/min 15-0294-122 H
314

DUBEC Milan

Svitkov

498690 1 - 11:59:13 1388.271 m/min 15-0400-2030
315

NERS Jaroslav

Všeruby

319740 1 - 09:50:20 1388.162 m/min CZ 17 - 034 - 377 He
316

ZDICHYNEC Karel

Horaždovice

377050 1 - 10:31:40 1387.914 m/min 13-066-46H
317

ZDICHYNEC Karel

Horaždovice

377050 1 - 10:31:40 1387.914 m/min 13-066-46H
318

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

402770 1 - 10:50:16 1387.586 m/min 14-0116-568 h
319

FIKAROVÁ Ludmila

Borová

496670 1 - 11:57:57 1387.54 m/min 16 0299 23
320

DÍTKO Jan

ČK Větřní

430810 1 - 11:10:46 1386.281 m/min 11-03-491
321

THURNVALD Václav

Chvalšovice

346080 1 - 10:09:43 1385.891 m/min 16-031-507 HE
322

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

443430 1 - 11:20:00 1385.719 m/min 17-0110-745 e
323

BAYER Rudolf

Stratov NB

439720 1 - 11:17:36 1384.509 m/min 15-0108-344
324

HARTMAN Zdeněk

Černovice CH

330010 1 - 09:58:27 1383.98 m/min 15 015 111 HE
325

KABELE Zdeněk

Písek

413510 1 - 10:58:48 1383.902 m/min 16-0122-1148 H
326

Václavík Jiří

ČK Skláře

424330 1 - 11:06:41 1383.61 m/min 16-0748-616
327

JETMAR Zdeněk

Litomyšl

540850 1 - 12:30:55 1383.543 m/min 12-077-814
328

Zadrobílek Josef

Březhrad

499870 1 - 12:01:22 1383.276 m/min 14-0135-364 H
329

MINARČÍK M.+J.-MCH

Vražkov*

393640 1 - 10:44:44 1382.487 m/min 16 055 612 H
330

Vlček Václav

Náchod

524030 1 - 12:19:04 1382.422 m/min 15-0132-41 H
331

Prošvic Luděk

Trutnov

507750 1 - 12:07:22 1382.134 m/min 15-0136-354 H
332

OPATRNÝ Pavel JUDr

Protivín

406330 1 - 10:54:00 1382.075 m/min 16-0123-288E
333

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE

398300 1 - 10:48:12 1382.026 m/min 15-0112-550
334

DÍTKO Jan

ČK Větřní

430810 1 - 11:11:44 1381.982 m/min 13-03-795
335

NERSOVÁ Barbora

Všeruby

319740 1 - 09:51:27 1381.465 m/min CZ 17 - 034 - 394 H
336

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

486460 1 - 11:52:25 1380.355 m/min 11-073-1137 H
337

HALAMKOVI

Proseč

524340 1 - 12:19:53 1380.266 m/min 14-072-415 H
338

SVOBODA Jiří

N.Město p.Smrke

465990 1 - 11:37:42 1379.893 m/min 16-020-17 H
339

KRÁL Miroslav

Sedlec LB

376230 1 - 10:32:40 1379.817 m/min 16 049 546 H
340

SULÁN Petr

Sušice

354220 1 - 10:16:54 1378.824 m/min 17-0126-18H
341

CHVATAL Josef

Debolin

459850 1 - 11:33:43 1377.965 m/min 16-09-24he
342

KINC Jiří

Česká Třebová

551910 1 - 12:40:40 1377.479 m/min 15-060-613 He
343

HEŘMAN J.+M.

Libákovice

344070 1 - 10:10:00 1376.28 m/min CZ 14 - 0308 - 78 He
344

PRAZMA Frantisek

Repec

424890 1 - 11:08:48 1375.939 m/min 15 0127 663 H
345

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 11:12:50 1375.493 m/min 12-08-58
346

HLAVÁČ Václav

Horaždovice

362880 1 - 10:24:00 1374.545 m/min 16-0119-35H
347

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 11:08:26 1374.527 m/min 16 0127 2113 He
348

KOZDEBA Stanislav

Polsko +

490410 1 - 11:56:51 1374.275 m/min 14-0446-5736 E PL
349

KRÁTKÝ Jan

Dešná

509270 1 - 12:10:40 1373.93 m/min 15-0339-194 H
350

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

401500 1 - 10:52:17 1373.667 m/min 10-095-2851
351

KONOPÍK Jiří

Starý Klíčov

315840 1 - 09:50:00 1373.217 m/min CZ 17 - 034 - 483 He
352

HRBEK Jaroslav

LI Vlkov

446050 1 - 11:24:56 1372.743 m/min 16-07-288 H
353

HOROŽANIECKI Andrej

Polsko

490170 1 - 11:57:18 1371.872 m/min 15-02432-5294 E PL
354

SKALSKI Kazimierz

Klapy LB

375000 1 - 10:33:21 1371.868 m/min 15 049 5 H
355

Slezák + Nožková

Náchod

524960 1 - 12:22:40 1371.847 m/min 16-0132-121 HE
356

OPATRNÝ Pavel JUDr

Protivín

406330 1 - 10:56:13 1371.732 m/min 16-0123-212E
357

DAVIDÍK Štefan

Radíčeves TCH

339940 1 - 10:08:00 1370.726 m/min 14 054 297 H
358

REZAC Boh+Petr

Tabor

436310 1 - 11:18:22 1370.464 m/min 16-0127-139he
359

POLESZAK Ryszard

Polsko +

437830 1 - 11:19:33 1370.146 m/min Pl-17-0487-12561 He
360

NESVADBA Petr

Stratov NB

439720 1 - 11:21:00 1369.844 m/min 15-0108-344
361

BURSA M+M

Volyně

396040 1 - 10:49:17 1369.038 m/min 16-010-333E
362

ANTROPIUS Filip

Lenešice MO

358040 1 - 10:21:36 1368.654 m/min 15 019 166
363

MRKVA Vladimír

Kňovice SE

409470 1 - 10:59:19 1368.016 m/min 15-0112-367 e
364

BARTEJS Petr

Žižkov

406300 1 - 10:57:11 1367.17 m/min 16 098 188 h
365

CHASA Jiří

Horaždovice

376760 1 - 10:35:47 1366.145 m/min 15-05378-417E
366

SALOUN Karel

Kosmonosy MB

439920 1 - 11:22:21 1364.728 m/min 14-099-300
367

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

450690 1 - 11:30:22 1364.211 m/min 15-0317-406
368

POUR Josef

Roškopov JC

480180 1 - 11:52:00 1364.148 m/min 16-0131-653 E
369

ADAM Josef

Tabor

439820 1 - 11:22:42 1362.938 m/min 16-0127-37he
370

MORAVEC Frantisek

Humpolec

481170 1 - 11:53:12 1362.316 m/min 16-0342-441h
371

HARTMAN Zdeněk

Černovice CH

330010 1 - 10:02:16 1362.177 m/min 16 015 274 H
372

MINARČÍK M.+J.-MCH

Vražkov*

393640 1 - 10:49:12 1361.134 m/min 14 055 874 H
373

ELIÁŠ Luboš

Mělník RD

410970 1 - 11:01:57 1361.053 m/min 17 055 269 H
374

Florian Miloslav

Náchod

524580 1 - 12:25:30 1360.778 m/min 15-0132-393 H
375

ČERNÝ Jan

Holýšov

319750 1 - 09:55:00 1360.638 m/min CZ 14 - 083 - 662 H
376

Švorc Josef

Trutnov

510190 1 - 12:15:04 1360.265 m/min 14-0136-1302 -H
377

KOUKAL Josef

Uherčice

516810 1 - 12:20:05 1359.728 m/min 11-04-874 He
378

MARSIK Zdenek

Humpolec

478030 1 - 11:51:35 1359.649 m/min 16-0342-12h
379

Pomezný Ludvík

Hořice

491790 1 - 12:01:44 1359.537 m/min 16-0129-282 H
380

KABELE Zdeněk

Písek

413510 1 - 11:04:11 1359.41 m/min 15-0121-312 H
381

CHASA Jiří

Horaždovice

376760 1 - 10:37:18 1358.673 m/min 16-0119-155H
382

Pomezný Ludvík

Hořice

491790 1 - 12:02:02 1358.411 m/min 14-0133-537 H
383

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

452480 1 - 11:33:12 1357.983 m/min 16-05-1160 E
384

SMRČINA David

Kostelec n/Č.L.

439750 1 - 11:24:00 1357.253 m/min 17 0107 825 he
385

ŠÁMAL Martin

Chudoslavice LT

388980 1 - 10:46:40 1356.907 m/min 12 025 343 H
386

DRÁBEK Drahoslav

Přelouč

488230 1 - 11:59:55 1356.508 m/min 15-063-917 H
387

NESVADBA Petr

Stratov NB

439720 1 - 11:24:11 1356.393 m/min 14-0108-3520
388

ADAM Josef

Tabor

439820 1 - 11:24:19 1356.144 m/min 16-0127-4h
389

BREDOVÁ Mgr. Eva

NE Větřní

430300 1 - 11:17:21 1355.916 m/min 16-08-993
390

VONDRÁČEK Ladislav

Lipenec TCH

353920 1 - 10:21:02 1355.842 m/min 15 057 1003 HE
391

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 11:28:11 1355.736 m/min 17-0127-37 HE
392

RŮZHA František

NE Chvalšiny

423720 1 - 11:12:36 1355.47 m/min 15-011-476
393

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

393640 1 - 10:50:29 1355.121 m/min 15 055 1008 HE
394

VOLEK Milan

Bartoušov KP

467490 1 - 11:45:02 1354.913 m/min 15-0113-351
395

FIKAR Jiri

Humpolec

486490 1 - 11:59:06 1354.748 m/min 16-0342-694h
396

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

358040 1 - 10:24:23 1354.246 m/min 16 019 348 HE
397

JÓN Vladimír

Noviny p.Ral BR

429940 1 - 11:17:30 1354.142 m/min 13-038-984
398

SKALSKI Kazimierz

Klapy LB

375000 1 - 10:37:05 1353.383 m/min 16 049 70 H
399

ČEJKA Petr

Proseč

528740 1 - 12:30:44 1353.199 m/min 16-072-423
400

ELIÁŠ Luboš

Mělník RD

410970 1 - 11:03:44 1353.062 m/min 14 055 165 H
401

MARSIK Zdenek

Humpolec

478030 1 - 11:53:23 1352.724 m/min 14-0118-28h
402

ZELENÝ Miloš

Zásmuky

454020 1 - 11:35:43 1352.39 m/min 14-066-1010
403

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 12:20:06 1352.223 m/min 12-0294-560h
404

Štěpánek Zdeněk

Vamberk

543700 1 - 12:42:17 1351.535 m/min 15-076-2427 HE
405

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 12:20:29 1350.861 m/min 12-0294-562h
406

PTÁČEK, Bc. Miroslav

Kutná Hora

467320 1 - 11:46:01 1350.571 m/min 15-066-1448
407

MINARČÍK Drahomír

Krabčice RD

396050 1 - 10:53:26 1349.71 m/min 13 0400 2204 H
408

SMRČINA František

Kostelec n/Č.L.

439770 1 - 11:26:00 1348.988 m/min 16 0107 86 h
409

NIČOVSKÝ Jan

Domažlice

311740 1 - 09:51:08 1348.745 m/min CZ 17 - 032 - 744 He
410

BAŠTRNÁK Jaroslav

Velká Bukovina

407610 1 - 11:02:14 1348.66 m/min CZ-17-013-1322 H
411

PAULÍKOVÁ Veronika

Krabčice*

396050 1 - 10:53:41 1348.561 m/min 13 0109 404 H
412

BUCHTELA Karel

Most MO

348860 1 - 10:18:43 1348.425 m/min 17 019 1 H
413

Buchtelová Dagmar

Želenice LO

356070 1 - 10:24:11 1347.814 m/min 17 018 644 H
414

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 12:21:21 1347.791 m/min 14-0294-715h
415

KOŘENKOVÁ Lenka

Polná

501830 1 - 12:12:32 1347.074 m/min 13-0298-7 HE
416

BREJCHA Stanislav

Vlachovo Březí

396480 1 - 10:54:20 1347.044 m/min 16-0337-12E
417

BUCHAL TEAM

Vlasim

437680 1 - 11:24:58 1346.846 m/min 13-0115-151h
418

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

499530 1 - 12:11:04 1346.2 m/min 13-0294-777h
419

ZACEK Libor

Humpolec

481170 1 - 11:57:26 1346.181 m/min 16-0342-173h
420

VOLF Zdeněk

Volyně

394060 1 - 10:52:44 1346.14 m/min 15-010-573H
421

ELIÁŠ Luboš

Mělník RD

410970 1 - 11:05:30 1345.237 m/min 16 055 990 H
422

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

499530 1 - 12:11:23 1345.052 m/min 11-0294-920h
423

BERKOVEC Pavel

Slavonice

495030 1 - 12:08:26 1343.608 m/min 12-04-414 H
424

SKALSKI Kazimierz

Klapy LB

375000 1 - 10:39:19 1342.562 m/min 17 049 147 H
425

FIKAR Jiri

Humpolec

486490 1 - 12:02:26 1342.288 m/min 15-0342-130h
426

BOYKO Andrey

Proseč

528740 1 - 12:34:05 1341.696 m/min 16-2283778 He
427

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 10:26:47 1340.751 m/min 14-0117-534 H
428

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

423690 1 - 11:16:11 1340.014 m/min 15-0114-219
429

SARKÖZI Josef

Podbořany KR

332640 1 - 10:08:21 1339.4 m/min 16 08 984 H
430

SARKÖZI Josef

Podbořany KR

332640 1 - 10:08:26 1338.951 m/min 17 048 24 HE
431

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 11:32:20 1338.806 m/min 16-0127-226 H
432

PüSPÖKI TEAM Pišta+Míša

Želenice LO

356070 1 - 10:26:00 1338.609 m/min 16 018 436 HE
433

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:17:33 1336.892 m/min 16 0127 1893 HE
434

ŠÍR Jan

Tuchořice TCH

350460 1 - 10:22:12 1336.613 m/min 15 057 1129 H
435

VANÍČEK Jan

Tuchořice TCH

350860 1 - 10:22:30 1336.61 m/min 15 057 1218 H
436

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:17:46 1335.98 m/min 15 0127 255 H
437

KOUBA Jan

Volyně

393980 1 - 10:55:00 1335.525 m/min 16-010-36H
438

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

452480 1 - 11:38:50 1335.406 m/min 16-05-1116 H
439

IZERA Antonín

Brníkov LB

380560 1 - 10:45:01 1335.22 m/min 16 049 962 H
440

BRABEC Václav

Přeštice

341520 1 - 10:16:11 1333.108 m/min CZ 14 - 0308 - 751 H
441

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 10:28:31 1332.096 m/min 15-0117-1105 H
442

KOHOUT Jaroslav

Chomutov CH

330770 1 - 10:08:20 1331.96 m/min 15 015 675 H
443

FLESAR Rostislav

Luka n.Jihlavou

508650 1 - 12:22:07 1331.138 m/min 14-0294-1377 H
444

ŠVIKRUHA Zdeněk

Klášterec KL

316700 1 - 09:58:00 1330.672 m/min 16 016 112 He
445

MIKEŠ Miloslav

Volyně

380490 1 - 10:46:16 1329.145 m/min 15-010-612E
446

MIKEŠ Miloslav

Volyně

380490 1 - 10:46:16 1329.145 m/min 14-010-351H
447

BURSA M+M

Volyně

396040 1 - 10:58:04 1328.696 m/min 13-0119-1506E
448

MATĚJÍČEK Pavel

Polná

506660 1 - 12:21:32 1327.957 m/min 16-0294-259
449

FLESAR Rostislav

Luka n.Jihlavou

508650 1 - 12:23:47 1325.357 m/min 11-0294-57 H
450

MORAVEC Frantisek

Humpolec

481170 1 - 12:03:07 1325.111 m/min 16-0342-188h
451

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 10:30:03 1324.532 m/min 16-0160-585 He
452

SVOBODA Jiří

N.Město p.Smrke

465990 1 - 11:51:56 1324.086 m/min 17-020-252E
453

ZACEK Libor

Humpolec

481170 1 - 12:03:29 1323.775 m/min 16-0342-179h
454

BUCHAL TEAM

Vlasim

437680 1 - 11:30:50 1322.962 m/min 16-0115-1000h
455

DOSTÁL Josef

Holice

524180 1 - 12:36:18 1322.685 m/min 14-062-642 He
456

Rais Jaroslav

Náchod

503970 1 - 12:21:29 1321.08 m/min 15-0132-916 H
457

SITTA Antonin

Tabor

427930 1 - 11:23:56 1321.043 m/min 17-0127-1171h
458

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 11:36:55 1320.594 m/min 16-0303-488 H
459

DUBEC Milan

Svitkov

498690 1 - 12:17:45 1320.159 m/min 14-075-489
460

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

499530 1 - 12:18:32 1319.646 m/min 14-0294-165h
461

DOHNAL Zdeněk

Polná

506660 1 - 12:24:16 1318.511 m/min 17-0298-36
462

SCHLEHOFER Václav

Šlovice

335100 1 - 10:14:15 1317.994 m/min CZ 16 - 037 - 788 H
463

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:22:08 1317.87 m/min 15 038 430 H
464

CHVATAL Josef

Soběslav

459850 1 - 11:49:16 1316.616 m/min 16-09-21h
465

BIZOŇ Milan

Podlesí LT

405190 1 - 11:08:07 1315.054 m/min 16 050 845 H
466

VOZABAL Josef

Repec

424660 1 - 11:23:02 1314.601 m/min 16 0127 23 02 H
467

VOZABAL Josef

Repec

424660 1 - 11:23:02 1314.601 m/min 16 0127 23 02 H
468

PüSPÖKI TEAM Pišta+Míša

Želenice LO

356070 1 - 10:31:38 1310.848 m/min 16 018 443 H
469

VOJTA Jiri

Vlasim

447550 1 - 11:41:27 1310.734 m/min 12-0317-345he
470

KOŘENKOVÁ Lenka

Polná

501830 1 - 12:22:54 1310.603 m/min 13-0298-32 HE
471

ŠTOREK Jaroslav

Liberec

451170 1 - 11:44:28 1309.764 m/min CZ-14-020-13 He
472

KOCOUREK Vratislav

Krabčice RD

395950 1 - 11:02:40 1308.205 m/min 15 055 1517 H
473

FENCL Jaroslav

Meziboří LO

348120 1 - 10:26:13 1307.657 m/min 16 018 621 H
474

FENCL Jaroslav

Meziboří LO

348120 1 - 10:26:16 1307.411 m/min 15 018 524 H
475

Pacovský Pavel

Trutnov

511370 1 - 12:31:15 1307.016 m/min 14-0132-927 HE
476

BERKOVEC Pavel

Slavonice

495030 1 - 12:19:25 1304.713 m/min 13-04-133 H
477

KRAUS Pavel

Lysá n/L NB

433650 1 - 11:32:55 1302.578 m/min 15-0108-3153
478

MASOJÍDEK Zdeněk

Most MO

349110 1 - 10:28:11 1301.759 m/min 16 019 1051 H
479

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 10:34:55 1301.085 m/min 15-0117-1124 He
480

VESELÝ Luboš ml.

Dešná *

509470 1 - 12:33:05 1296.086 m/min 11-0300-877 H
481

MINARČÍK M.+J.-MCH

Vražkov*

393640 1 - 11:03:51 1295.508 m/min 15 055 1066 HE
482

JELÍNEK Leoš

Borová

506520 1 - 12:31:17 1294.51 m/min 12-0298-255
483

MOTL Frantisek

Humpolec

482100 1 - 12:12:38 1293.765 m/min 15-0342-35h
484

FIALA Miroslav

Kovářská KL

307870 1 - 09:58:00 1293.571 m/min 14 016 214 H
485

BUCHAL TEAM

Vlasim

437680 1 - 11:38:26 1293.253 m/min 16-0115-658h
486

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:28:50 1291.019 m/min 16 0127 1894 H
487

JELÍNEK Leoš

Borová

506520 1 - 12:32:36 1290.168 m/min 14-0298-342
488

LITVIAK Josef

JH N. Bystřice

476600 1 - 12:09:30 1289.851 m/min 16-05-1019 E
489

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
490

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
491

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
492

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
493

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
494

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
495

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
496

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
497

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
498

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
499

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
500

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
501

VOLF Miloslav

Tabor

436740 1 - 11:39:11 1287.622 m/min 13-0127-1079h
502

SODOMKA Bohumír

Svitkov

502210 1 - 12:31:00 1284.425 m/min 15-075-739 He
503

ODVARKA Jiří

Liberec

452510 1 - 11:52:34 1283.474 m/min 15-017-572 H
504

VONEŠ TEAM

Postřekov

303050 1 - 09:56:57 1278.962 m/min CZ 12 - 034 - 214 He
505

MINARČÍK M.+J.-MCH

Vražkov*

393640 1 - 11:07:47 1278.952 m/min 13 0400 2237 H
506

OPÁLKA Vlastimil

Horšovský Týn

309670 1 - 10:02:27 1277.253 m/min CZ 17 - 0329 - 479 He
507

SPIŠÁK Ladislav

LI Č.Budějovice

435070 1 - 11:41:08 1275.366 m/min 15-07-416 H
508

BÁRTA Karel

NE Netolice

413080 1 - 11:24:00 1274.938 m/min 15-08-860 e
509

MIROVSKY Jaroslav

Vlasim

460640 1 - 12:03:00 1268.981 m/min 13-0115-288h
510

VOJTA Jiri

Vlasim

447550 1 - 11:52:50 1268.446 m/min 15-0317-386h
511

ADAM Josef

Tabor

439820 1 - 11:46:46 1268.346 m/min 14 0127 1573 H
512

VONEŠ TEAM

Postřekov

303050 1 - 09:59:11 1267.02 m/min CZ 14 - 034 - 824 H
513

BERKOVEC Pavel

Slavonice

495030 1 - 12:31:56 1263.046 m/min 15-04-490 H
514

BARTEJS Petr

Žižkov

406300 1 - 11:21:46 1262.716 m/min 16 019 244 e
515

MAYER Antonín

Meclov

307290 1 - 10:03:52 1260.074 m/min CZ 14 - 032 - 840 H
516

BERÁNEK Zdeněk

Chotěšov LB

380620 1 - 11:02:17 1259.15 m/min 15 049 813 H
517

NĚMEC Martin

Lom u Mostu LO

359010 1 - 10:45:11 1258.874 m/min 16 019 518 HE
518

MICHALEC Petr

Bl. Lhota SE

407050 1 - 11:23:56 1256.586 m/min 16-0112-1136
519

KOŘENKOVÁ Lenka

Polná

501830 1 - 12:39:32 1256.04 m/min 12-0298-64 HE
520

MIROVSKY Jaroslav

Vlasim

460640 1 - 12:07:00 1255.15 m/min 14-0115-231h
521

NÁHODA Jan MVDr.

Sedlčany SE

411030 1 - 11:28:10 1252.504 m/min 15-0112-2040 e
522

PüSPÖKI TEAM Pišta+Míša

Želenice LO

356070 1 - 10:44:43 1250.612 m/min 16 018 457 H
523

VANÍČEK Jan

Tuchořice TCH

350860 1 - 10:41:20 1247.133 m/min 13 025 947 H
524

VOJTA Jiri

Vlasim

447550 1 - 12:00:33 1241.298 m/min 15-0317-393h
525

DYTRT Jakub a Tomáš

Holice

520500 1 - 12:59:50 1239.778 m/min 16-072-657 He
526

VANÍČEK Jan

Tuchořice TCH

350860 1 - 10:43:12 1238.912 m/min 14 057 933 H
527

BUCHTELA Karel

Most MO

348860 1 - 10:41:42 1238.41 m/min 17 019 31 H
528

DOHNAL Zdeněk

Polná

506660 1 - 12:49:13 1238.122 m/min 16-0294-258
529

Navara Miroslav

TnV Vodňany

406990 1 - 11:29:10 1236.425 m/min 16-0311-498
530

BUCHAL TEAM

Vlasim

437680 1 - 11:54:04 1236.151 m/min 14-0115-510h
531

SOUČEK Tibor

Polná

501830 1 - 12:48:28 1228.57 m/min 15-0298-312
532

BERKOVEC Pavel

Slavonice

495030 1 - 12:44:18 1224.413 m/min 12-04-449 H
533

JINDA Zdenek

Sobeslav

444240 1 - 12:03:22 1222.567 m/min 14-0124-275h
534

ŠIDLÁK Josef

Borová

499540 1 - 12:48:45 1222.116 m/min 15-0299-523
535

VOZABAL Josef

Repec

424660 1 - 11:48:09 1219.762 m/min 14 0127 1336 H
536

VOZABAL Josef

Repec

424660 1 - 11:48:09 1219.762 m/min 14 0127 1336 H
537

Navara Miroslav

TnV Vodňany

406990 1 - 11:35:24 1213.447 m/min 15-0311-1058
538

PüSPÖKI TEAM Pišta+Míša

Želenice LO

356070 1 - 10:59:51 1187.494 m/min 15 018 370 HE
539

BUCHTELA Karel

Most MO

348860 1 - 10:54:45 1183.579 m/min 17 019 23 H
540

BENDA Jaroslav

Sobeslav

446500 1 - 12:19:46 1175.722 m/min 15-0400-515h
541

VOKROUHLÍK Antonín

Jirkov CH

335560 1 - 10:49:13 1160.237 m/min 15 015 734 H
542

STAHL Lad.JUDr.

Beroun BE

381470 1 - 11:32:38 1146.818 m/min 14-043-1500
543

OBERAJTR Václav ml.

Horní Metelsko

306130 1 - 10:55:18 1036.675 m/min CZ 17 . 0329 - 447 H
544

OBERAJTR Václav ml.

Horní Metelsko

306130 1 - 10:59:44 1021.341 m/min CZ - 17 - 0329 - 437 He
545

BRANDTLÍK Václav

Trnová

329760 1 - 17:58:44 458.807 m/min 15-086-624 He
546

VOZABAL Josef

Repec

424660 1 - 11:00:00 -0.017 m/min
547

HAUZR Miroslav

Ouč BA

442230 1 - 11:05:00 -0.017 m/min 13-099-451

 

Pásmo č. 1 (do 400 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BASTL Josef

Dehtín

337070 1 - 09:44:02 1504.553 m/min 16-031-1502 HE
2

DRNAK Marian

Tuchlovice TU

373820 1 - 10:09:05 1500.783 m/min 16-045-3421 h
3

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

395790 1 - 10:23:51 1500.057 m/min 16-0122-313 H
4

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 09:59:22 1494.318 m/min 16-0117-5 He
5

JEŘÁBEK Jaroslav

Strakonice

385520 1 - 10:18:43 1490.124 m/min 16-0125-123 He
6

SOUKUP Miloslav

Blatná

370610 1 - 10:08:54 1488.992 m/min 15-0117-401 H
7

ZDICHYNEC Karel

Horaždovice

377050 1 - 10:13:14 1488.943 m/min 15-0119-769H
8

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

374220 1 - 10:11:44 1486.573 m/min 16-0127-470 he
9

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

395790 1 - 10:26:39 1484.305 m/min 12-0122-503 H
10

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

395790 1 - 10:26:41 1484.12 m/min 16-0122-972 H
11

PEŠEK Josef

Strakonice

379860 1 - 10:17:00 1478.054 m/min 15-0125-2110 H
12

BOHÁČ Václav

Horaždovice

376430 1 - 10:16:00 1470.43 m/min 15-0119-554H
13

KRET Jiří

Tachov

286080 1 - 09:14:37 1469.967 m/min CZ 16 - 0343 - 475 He
14

TICHAVA František

Písek

397080 1 - 10:30:12 1469.578 m/min 12-0123-515 H
15

JEŘÁBEK Jaroslav

Strakonice

385520 1 - 10:22:29 1468.741 m/min 16-078-260 He
16

DRNEK Josef

Strakonice

380860 1 - 10:20:00 1464.846 m/min 16-0125-1074 H
17

DAVID Václav

Lovosice LT

380200 1 - 10:20:10 1461.371 m/min 16 050 634 H
18

KRET Jiří

Tachov

286080 1 - 09:16:12 1458.104 m/min CZ 15 - 0343 - 363 H
19

ZDICHYNEC Karel

Horaždovice

377050 1 - 10:18:39 1457.761 m/min 14-0119-1117H
20

BASTL Josef

Dehtín

337070 1 - 09:51:14 1457.705 m/min 15-031-921 H
21

VONÁŠEK R. + RÝZNAR S.

Sedlec

344850 1 - 09:56:42 1456.907 m/min CZ 13 - 037 - 413 H
22

PEŠEK Josef

Strakonice

379860 1 - 10:21:00 1455.402 m/min 16-0125-627 He
23

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

393640 1 - 10:30:36 1454.693 m/min SK 13 02212 20 H
24

DRNEK Josef

Strakonice

380860 1 - 10:22:00 1453.664 m/min 15-0125-3119 He
25

FIALA Václav

Sušice

368500 1 - 10:13:49 1451.835 m/min 16-0126-181H
26

KOUBA František

Strakonice

390950 1 - 10:29:44 1449.394 m/min 15-0125-2276H
27

BASTL Josef

Dehtín

337070 1 - 09:52:54 1447.274 m/min 16-031-1161 H
28

HNOJSKÝ Vlastislav

Přeštice

335740 1 - 09:52:28 1444.25 m/min CZ 16 - 0308 - 617 H
29

DUŠEK Stanislav

Přeštice

335480 1 - 09:52:25 1443.442 m/min CZ 15 - 0308 - 19 H
30

KOVAŘÍK Jiří

Plánice

351360 1 - 10:03:33 1442.661 m/min 15-0119-1008 HE
31

BOHÁČ Václav

Horaždovice

376430 1 - 10:21:00 1442.261 m/min 14-0119-320H
32

BASTL Josef

Dehtín

337070 1 - 09:53:57 1440.778 m/min 15-031-936 H
33

TYDLITAT Tomas

Tursko BU

397690 1 - 10:36:09 1440.123 m/min 13-045-2920 h
34

PATOLAN Jan

Olesna NS

353750 1 - 10:05:43 1439.666 m/min 13-054-369 he
35

FIALA Václav

Sušice

368500 1 - 10:16:00 1439.453 m/min 15-0126-426H
36

ANTROPIUS Filip

Lenešice MO

358040 1 - 10:08:46 1439.26 m/min 15 019 188
37

JEŘÁBEK Jaroslav

Strakonice

385520 1 - 10:28:01 1438.418 m/min 16-0125-125 He
38

BURSA M+M

Volyně

396040 1 - 10:35:28 1437.706 m/min 14-010-116H
39

UNGER Ladislav

Dobroviz BU

390900 1 - 10:32:08 1436.428 m/min 16-045-833 h
40

GREŠLE Jan

Stod

323610 1 - 09:45:18 1436.352 m/min CZ 16 - 080 - 108 He
41

KOVAŘÍK Jiří

Plánice

351360 1 - 10:04:45 1435.587 m/min 16-031-716
42

KODL-FRENZL

Holubice BU

396010 1 - 10:35:55 1435.252 m/min 16-045-548 he
43

KOTĚŠOVEC JOS. st.+ ml.

Stod

323330 1 - 09:45:21 1434.79 m/min CZ 16 - 080 - 341 H
44

SKALSKI Kazimierz

Klapy LB

375000 1 - 10:21:25 1434.492 m/min 15 049 16 H
45

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

278140 1 - 09:14:08 1432.727 m/min CZ 15 - 030 - 384 He
46

KOTĚŠOVEC JOS. st.+ ml.

Stod

323330 1 - 09:46:01 1430.558 m/min CZ 15 - 080 100 H
47

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

374780 1 - 10:21:59 1430.549 m/min 15-043-3642
48

ANTROPIUS Václav

Lenešice MO

358220 1 - 10:10:38 1429.259 m/min 15 019 29
49

BASTL Josef

Dehtín

337070 1 - 09:55:52 1429.07 m/min 17-031-609 HE
50

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 10:10:37 1427.239 m/min 16-0117-51 H
51

JÁCHYM Stanislav

Lhovice

334110 1 - 09:54:36 1424.169 m/min 14-031-1261 H
52

BENDA Jiří

Štěnovický Bore

341290 1 - 10:00:29 1419.184 m/min CZ 12 - 031 - 964 He
53

KURFÜRST Vlastimil

Strakonice

389410 1 - 10:35:00 1416.036 m/min 16-0125-302 He
54

DUŠEK Stanislav

Přeštice

335480 1 - 09:56:58 1415.727 m/min CZ 15 - 0308 - 22 He
55

ONDRASEK Karel

TU

374220 1 - 10:24:35 1414.375 m/min 11-045-4329 he
56

VOJTA Václav

Strakonice

385710 1 - 10:32:48 1413.893 m/min 16-0125-808 H
57

PEŠEK Josef

Strakonice

379860 1 - 10:29:00 1412.119 m/min 15-0125-2033
58

KOTAS Vladimír

Beroun BE

381030 1 - 10:29:51 1412.007 m/min DV-16-02624-144
59

DURIK Stefan

Trebusice BU

387560 1 - 10:34:40 1411.019 m/min 15-045-925 he
60

KUŽELÍK Václav

Vřeskovice

333370 1 - 09:56:22 1410.393 m/min CZ 15 - 0308 - 360 H
61

TAJC Borivoj

Velvary SL

391540 1 - 10:37:47 1409.516 m/min 10-045-2211 h
62

HEŘMAN J.+M.

Libákovice

344070 1 - 10:04:09 1409.257 m/min CZ 14 - 0308 - 41 He
63

HNOJSKÝ Vlastislav

Přeštice

335740 1 - 09:58:18 1408.896 m/min CZ 15 - 035 - 548 He
64

CHRASTIL Karel

Starý Plzenec

342970 1 - 10:03:26 1408.887 m/min CZ 16 - 037 - 457 He
65

CHRASTIL Karel

Starý Plzenec

342970 1 - 10:03:28 1408.694 m/min Cz 12 - 037 - 971 H
66

ZDICHYNEC Karel

Horaždovice

377050 1 - 10:27:48 1407.954 m/min 15-0119-746H
67

ONTL Roman

Sušice

348180 1 - 10:08:00 1403.952 m/min 14-0126-490H
68

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

278140 1 - 09:18:12 1403.33 m/min DV 15 - 0948 - 107 H
69

VAINAR Jaroslav

Tachov

278140 1 - 09:18:15 1402.976 m/min CZ - 16 - 030 - 433 H
70

NERS Jaroslav

Všeruby

319740 1 - 09:48:06 1401.754 m/min CZ 16 - 034 -218 H
71

PEŠEK Josef

Strakonice

379860 1 - 10:31:00 1401.697 m/min 15-0125-2027 E
72

KŘÍŽEK Vladimír

Dubany LB

376020 1 - 10:28:18 1401.491 m/min 16 049 665 H
73

KONOPCIK Jan Ing.

Slany-Kvicek SL

379990 1 - 10:31:14 1400.971 m/min 16-045-1354 h
74

KUŽELÍK Václav

Vřeskovice

333370 1 - 09:57:58 1400.91 m/min CZ 16 - 0308 - 446 H
75

KORBA Martin

Nový Knín DO*

399940 1 - 10:45:44 1399.697 m/min 15-0112-2337
76

MINARČÍK Drahomír

Krabčice RD

396050 1 - 10:43:19 1397.906 m/min 12 055 443 H
77

KRÁSNÝ Miroslav

Nezbavětice

344820 1 - 10:06:44 1397.541 m/min CZ 15 - 086 - 563 He
78

NERSOVÁ Barbora

Všeruby

319740 1 - 09:48:55 1396.753 m/min CZ 13 - 034 -56 He
79

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

393640 1 - 10:41:54 1396.382 m/min 15 0400 3254 H
80

THURNVALD Václav

Chvalšovice

346080 1 - 10:08:00 1395.484 m/min 15-031-1222 H
81

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

393640 1 - 10:42:15 1394.65 m/min 15 055 575 H
82

HEJDUK Jiri

Svermov SV

383200 1 - 10:35:01 1393.37 m/min 16-045-2997 he
83

KŘÍŽEK Vladimír

Dubany LB

376020 1 - 10:30:12 1391.636 m/min 16 049 662 H
84

KURFÜRST Vlastimil

Strakonice

389410 1 - 10:40:00 1390.75 m/min 16-0125-366 He
85

ZDRUBECKY Jiri

Svermov SV

383340 1 - 10:35:44 1390.256 m/min 16-045-2461 h
86

SULÁN Petr

Sušice

354220 1 - 10:14:49 1390.097 m/min 17-0126-15E
87

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

362740 1 - 10:21:01 1389.72 m/min 15 01408 846 HE
88

NERS Jaroslav

Všeruby

319740 1 - 09:50:20 1388.162 m/min CZ 17 - 034 - 377 He
89

ZDICHYNEC Karel

Horaždovice

377050 1 - 10:31:40 1387.914 m/min 13-066-46H
90

ZDICHYNEC Karel

Horaždovice

377050 1 - 10:31:40 1387.914 m/min 13-066-46H
91

THURNVALD Václav

Chvalšovice

346080 1 - 10:09:43 1385.891 m/min 16-031-507 HE
92

HARTMAN Zdeněk

Černovice CH

330010 1 - 09:58:27 1383.98 m/min 15 015 111 HE
93

MINARČÍK M.+J.-MCH

Vražkov*

393640 1 - 10:44:44 1382.487 m/min 16 055 612 H
94

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE

398300 1 - 10:48:12 1382.026 m/min 15-0112-550
95

NERSOVÁ Barbora

Všeruby

319740 1 - 09:51:27 1381.465 m/min CZ 17 - 034 - 394 H
96

KRÁL Miroslav

Sedlec LB

376230 1 - 10:32:40 1379.817 m/min 16 049 546 H
97

SULÁN Petr

Sušice

354220 1 - 10:16:54 1378.824 m/min 17-0126-18H
98

HEŘMAN J.+M.

Libákovice

344070 1 - 10:10:00 1376.28 m/min CZ 14 - 0308 - 78 He
99

HLAVÁČ Václav

Horaždovice

362880 1 - 10:24:00 1374.545 m/min 16-0119-35H
100

KONOPÍK Jiří

Starý Klíčov

315840 1 - 09:50:00 1373.217 m/min CZ 17 - 034 - 483 He
101

SKALSKI Kazimierz

Klapy LB

375000 1 - 10:33:21 1371.868 m/min 15 049 5 H
102

DAVIDÍK Štefan

Radíčeves TCH

339940 1 - 10:08:00 1370.726 m/min 14 054 297 H
103

BURSA M+M

Volyně

396040 1 - 10:49:17 1369.038 m/min 16-010-333E
104

ANTROPIUS Filip

Lenešice MO

358040 1 - 10:21:36 1368.654 m/min 15 019 166
105

CHASA Jiří

Horaždovice

376760 1 - 10:35:47 1366.145 m/min 15-05378-417E
106

HARTMAN Zdeněk

Černovice CH

330010 1 - 10:02:16 1362.177 m/min 16 015 274 H
107

MINARČÍK M.+J.-MCH

Vražkov*

393640 1 - 10:49:12 1361.134 m/min 14 055 874 H
108

ČERNÝ Jan

Holýšov

319750 1 - 09:55:00 1360.638 m/min CZ 14 - 083 - 662 H
109

CHASA Jiří

Horaždovice

376760 1 - 10:37:18 1358.673 m/min 16-0119-155H
110

ŠÁMAL Martin

Chudoslavice LT

388980 1 - 10:46:40 1356.907 m/min 12 025 343 H
111

VONDRÁČEK Ladislav

Lipenec TCH

353920 1 - 10:21:02 1355.842 m/min 15 057 1003 HE
112

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

393640 1 - 10:50:29 1355.121 m/min 15 055 1008 HE
113

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

358040 1 - 10:24:23 1354.246 m/min 16 019 348 HE
114

SKALSKI Kazimierz

Klapy LB

375000 1 - 10:37:05 1353.383 m/min 16 049 70 H
115

MINARČÍK Drahomír

Krabčice RD

396050 1 - 10:53:26 1349.71 m/min 13 0400 2204 H
116

NIČOVSKÝ Jan

Domažlice

311740 1 - 09:51:08 1348.745 m/min CZ 17 - 032 - 744 He
117

PAULÍKOVÁ Veronika

Krabčice*

396050 1 - 10:53:41 1348.561 m/min 13 0109 404 H
118

BUCHTELA Karel

Most MO

348860 1 - 10:18:43 1348.425 m/min 17 019 1 H
119

Buchtelová Dagmar

Želenice LO

356070 1 - 10:24:11 1347.814 m/min 17 018 644 H
120

BREJCHA Stanislav

Vlachovo Březí

396480 1 - 10:54:20 1347.044 m/min 16-0337-12E
121

VOLF Zdeněk

Volyně

394060 1 - 10:52:44 1346.14 m/min 15-010-573H
122

SKALSKI Kazimierz

Klapy LB

375000 1 - 10:39:19 1342.562 m/min 17 049 147 H
123

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 10:26:47 1340.751 m/min 14-0117-534 H
124

SARKÖZI Josef

Podbořany KR

332640 1 - 10:08:21 1339.4 m/min 16 08 984 H
125

SARKÖZI Josef

Podbořany KR

332640 1 - 10:08:26 1338.951 m/min 17 048 24 HE
126

PüSPÖKI TEAM Pišta+Míša

Želenice LO

356070 1 - 10:26:00 1338.609 m/min 16 018 436 HE
127

ŠÍR Jan

Tuchořice TCH

350460 1 - 10:22:12 1336.613 m/min 15 057 1129 H
128

VANÍČEK Jan

Tuchořice TCH

350860 1 - 10:22:30 1336.61 m/min 15 057 1218 H
129

KOUBA Jan

Volyně

393980 1 - 10:55:00 1335.525 m/min 16-010-36H
130

IZERA Antonín

Brníkov LB

380560 1 - 10:45:01 1335.22 m/min 16 049 962 H
131

BRABEC Václav

Přeštice

341520 1 - 10:16:11 1333.108 m/min CZ 14 - 0308 - 751 H
132

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 10:28:31 1332.096 m/min 15-0117-1105 H
133

KOHOUT Jaroslav

Chomutov CH

330770 1 - 10:08:20 1331.96 m/min 15 015 675 H
134

ŠVIKRUHA Zdeněk

Klášterec KL

316700 1 - 09:58:00 1330.672 m/min 16 016 112 He
135

MIKEŠ Miloslav

Volyně

380490 1 - 10:46:16 1329.145 m/min 15-010-612E
136

MIKEŠ Miloslav

Volyně

380490 1 - 10:46:16 1329.145 m/min 14-010-351H
137

BURSA M+M

Volyně

396040 1 - 10:58:04 1328.696 m/min 13-0119-1506E
138

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 10:30:03 1324.532 m/min 16-0160-585 He
139

SCHLEHOFER Václav

Šlovice

335100 1 - 10:14:15 1317.994 m/min CZ 16 - 037 - 788 H
140

PüSPÖKI TEAM Pišta+Míša

Želenice LO

356070 1 - 10:31:38 1310.848 m/min 16 018 443 H
141

KOCOUREK Vratislav

Krabčice RD

395950 1 - 11:02:40 1308.205 m/min 15 055 1517 H
142

FENCL Jaroslav

Meziboří LO

348120 1 - 10:26:13 1307.657 m/min 16 018 621 H
143

FENCL Jaroslav

Meziboří LO

348120 1 - 10:26:16 1307.411 m/min 15 018 524 H
144

MASOJÍDEK Zdeněk

Most MO

349110 1 - 10:28:11 1301.759 m/min 16 019 1051 H
145

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 10:34:55 1301.085 m/min 15-0117-1124 He
146

MINARČÍK M.+J.-MCH

Vražkov*

393640 1 - 11:03:51 1295.508 m/min 15 055 1066 HE
147

FIALA Miroslav

Kovářská KL

307870 1 - 09:58:00 1293.571 m/min 14 016 214 H
148

VONEŠ TEAM

Postřekov

303050 1 - 09:56:57 1278.962 m/min CZ 12 - 034 - 214 He
149

MINARČÍK M.+J.-MCH

Vražkov*

393640 1 - 11:07:47 1278.952 m/min 13 0400 2237 H
150

OPÁLKA Vlastimil

Horšovský Týn

309670 1 - 10:02:27 1277.253 m/min CZ 17 - 0329 - 479 He
151

VONEŠ TEAM

Postřekov

303050 1 - 09:59:11 1267.02 m/min CZ 14 - 034 - 824 H
152

MAYER Antonín

Meclov

307290 1 - 10:03:52 1260.074 m/min CZ 14 - 032 - 840 H
153

BERÁNEK Zdeněk

Chotěšov LB

380620 1 - 11:02:17 1259.15 m/min 15 049 813 H
154

NĚMEC Martin

Lom u Mostu LO

359010 1 - 10:45:11 1258.874 m/min 16 019 518 HE
155

PüSPÖKI TEAM Pišta+Míša

Želenice LO

356070 1 - 10:44:43 1250.612 m/min 16 018 457 H
156

VANÍČEK Jan

Tuchořice TCH

350860 1 - 10:41:20 1247.133 m/min 13 025 947 H
157

VANÍČEK Jan

Tuchořice TCH

350860 1 - 10:43:12 1238.912 m/min 14 057 933 H
158

BUCHTELA Karel

Most MO

348860 1 - 10:41:42 1238.41 m/min 17 019 31 H
159

PüSPÖKI TEAM Pišta+Míša

Želenice LO

356070 1 - 10:59:51 1187.494 m/min 15 018 370 HE
160

BUCHTELA Karel

Most MO

348860 1 - 10:54:45 1183.579 m/min 17 019 23 H
161

VOKROUHLÍK Antonín

Jirkov CH

335560 1 - 10:49:13 1160.237 m/min 15 015 734 H
162

STAHL Lad.JUDr.

Beroun BE

381470 1 - 11:32:38 1146.818 m/min 14-043-1500
163

OBERAJTR Václav ml.

Horní Metelsko

306130 1 - 10:55:18 1036.675 m/min CZ 17 . 0329 - 447 H
164

OBERAJTR Václav ml.

Horní Metelsko

306130 1 - 10:59:44 1021.341 m/min CZ - 17 - 0329 - 437 He
165

BRANDTLÍK Václav

Trnová

329760 1 - 17:58:44 458.807 m/min 15-086-624 He

 

Pásmo č. 2 (401-450 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KABELE Zdeněk

Písek

413510 1 - 10:35:42 1499.855 m/min 16-0122-1117 H
2

HRADIL Marek

Písek

401850 1 - 10:28:01 1499.347 m/min 16-01424-973 H
3

HRADIL Marek

Písek

401850 1 - 10:28:13 1498.229 m/min 16-0122-48 He
4

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 10:40:29 1498.021 m/min 16-0311-818E
5

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

422190 1 - 10:42:09 1496.332 m/min 16-0311-269
6

BĚHOUNEK Jan

LI Lišov

443130 1 - 10:56:11 1496.134 m/min 14-07-304 E
7

PÍTRA Václav Ing

Protivín

407800 1 - 10:32:38 1495.782 m/min 16-0123-322H
8

MILOTA Milan

Protivín

413810 1 - 10:37:24 1491.745 m/min 13-0123-53E
9

MILOTA Milan

Protivín

413810 1 - 10:37:31 1491.118 m/min 13-0123-226E
10

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 10:42:12 1488.909 m/min 14-0311-970H
11

MILOTA Milan

Protivín

413810 1 - 10:38:02 1488.347 m/min 17-0123-688H
12

KYSLÍK Jiří

ŽÁ Besednice

448380 1 - 11:01:52 1485.358 m/min 16-012-354 He
13

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 10:42:55 1485.137 m/min 14-0311-926H
14

ŠINDELÁŘ Zdeněk

NE Zliv

424620 1 - 10:46:56 1479.856 m/min 15-011-52
15

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

422190 1 - 10:45:23 1479.379 m/min 14-0311-735
16

PEXA Vaclav

LE C.Budejovice

435840 1 - 10:55:19 1475.839 m/min 14-07-445 H
17

BEYER Martin

NE Malovičky

414070 1 - 10:41:08 1472.86 m/min 13-011-639 e
18

PÍTRA Václav Ing

Protivín

407800 1 - 10:37:43 1468.403 m/min 16-0123-324E
19

POLÁČEK Václav

Vodňany

408530 1 - 10:39:00 1464.265 m/min 12-0311-30H
20

POLÁČEK Václav

Vodňany

408530 1 - 10:39:00 1464.265 m/min 16-0311-537H
21

PEŠEK Ladislav

Sedlcany SE

412310 1 - 10:42:11 1461.142 m/min 13-0112-113
22

ELIÁŠ Luboš

Mělník RD

410970 1 - 10:42:01 1457.254 m/min 16 055 857 H
23

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

439170 1 - 11:01:23 1457.181 m/min 16-07-55 H
24

ELIÁŠ Luboš

Mělník RD

410970 1 - 10:42:29 1454.847 m/min 16 055 934 H
25

LANDA František

Vodňany

420380 1 - 10:49:00 1454.602 m/min 16-0311-399H
26

MACHA Radek

Milevsko

418000 1 - 10:47:22 1454.588 m/min 16 0121 341
27

ŠINDELÁŘ Jan

Písek

423150 1 - 10:51:38 1450.966 m/min 14-0127-26 H
28

PERGER Jiri

Mesice

436990 1 - 11:01:12 1450.83 m/min 14-05-166H
29

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

439170 1 - 11:02:47 1450.443 m/min 16-07-20 H
30

KOTEK Martin

Liberec

436210 1 - 11:00:52 1449.845 m/min 16-017-260 H
31

LANDA Václav

Vodňany

420380 1 - 10:50:00 1449.586 m/min 17-0311-717H
32

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

439170 1 - 11:03:38 1446.383 m/min 16-07-23 H
33

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

420910 1 - 10:51:27 1444.193 m/min CZ-17-569
34

OPLUŠTIL Milostav

Liberec

437590 1 - 11:03:26 1442.129 m/min CZ-15-017-243 He
35

BRZOBOHATY Ladislav

Liberec

436750 1 - 11:03:08 1440.785 m/min CZ-017-672 HE
36

POUZAR team

ČK Chvalšiny

422570 1 - 10:53:33 1439.516 m/min 14-03-276 e
37

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 10:54:33 1439.314 m/min 15 0127 45 HE
38

CHABADAJosef +Marcela

Horní PočáplyRD

402480 1 - 10:40:24 1435.378 m/min 17 055 1003 H
39

BEYER Martin

NE Malovičky

414070 1 - 10:48:31 1435.168 m/min 13-011-236
40

FUKA Jaroslav

Písek

422080 1 - 10:54:06 1435.158 m/min 16-0127-1501 He
41

BEYER Martin

NE Malovičky

414070 1 - 10:48:33 1435.003 m/min 13-08-28
42

ŠIMÁNEK M. a syn

ČK Chvalšiny

422200 1 - 10:54:17 1434.672 m/min 15-03-1198 e
43

PEXA Vaclav

LE C.Budejovice

435840 1 - 11:04:15 1432.506 m/min 14-07-468 H
44

ŠINDELÁŘ Jan

Písek

423150 1 - 10:55:44 1430.85 m/min 12-0127-503 H
45

ŘEZÁČ Josef

Dřísy VŠ

420450 1 - 10:54:00 1430.102 m/min 16-0100-562 h
46

HOŘEJŠÍ Rudolf

LI Lišov

444720 1 - 11:11:06 1429.508 m/min 16-07-222 E
47

BRZOBOHATY Ladislav

Liberec

436750 1 - 11:05:44 1428.532 m/min CZ-16-017-628 He
48

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

424600 1 - 10:57:15 1428.427 m/min 14-011-304 e
49

NOVOTNY Milan

Liberec

436890 1 - 11:06:17 1426.424 m/min CZ-17-017-1673 He
50

ŠINDELÁŘ Jan

Písek

423150 1 - 10:56:48 1425.708 m/min 15-0127-659 H
51

PEXA Vaclav

LE C.Budejovice

435840 1 - 11:06:09 1423.616 m/min 14-07-409 H
52

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 11:02:18 1423.42 m/min 17-08-19 e
53

RULÍK Petr

Úherce MB

444770 1 - 11:12:49 1421.823 m/min 16-0110-488
54

JÍLEK Jiří

ČK Zl. Koruna

432160 1 - 11:04:06 1421.111 m/min 15-03-297
55

HELLER Pavel

Straky NB

443380 1 - 11:12:10 1420.331 m/min 15-0108-18 h
56

JÍLEK Jiří

ČK Zl. Koruna

432160 1 - 11:05:25 1414.985 m/min 15-03-9
57

ŠINDELÁŘ Jan

Písek

423150 1 - 10:59:08 1414.587 m/min 14-0127-87 H
58

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

402770 1 - 10:44:52 1413.89 m/min 14-0116-109 h
59

MATOUŠEK Luděk

Lipník MB

439020 1 - 11:10:49 1412.473 m/min 15-0110-533
60

DVOŘÁK Jiří

Byšice VŠ

418110 1 - 10:56:10 1411.739 m/min 14-0116-466 h
61

FUKA Jaroslav

Písek

422080 1 - 10:59:20 1410.067 m/min 15-0127-511 H
62

BARTOŠ Miroslav

Násedlice BA

445520 1 - 11:16:00 1409.873 m/min 16-0110-1066
63

Václavík Jiří

ČK Skláře

424330 1 - 11:01:07 1409.188 m/min 16-03-1261
64

ČERYCH Jaroslav

Velká Bukovina

405220 1 - 10:47:41 1408.563 m/min CZ-15-013-936 H
65

POUZAR team

ČK Chvalšiny

422570 1 - 11:00:26 1406.535 m/min 14-03-137 e
66

DVOŘÁK Jiří

Byšice VŠ

418110 1 - 10:58:09 1402.348 m/min 10-0116-711 h
67

ŠIMON Zdeněk

Hradištko SE

405860 1 - 10:49:28 1402.096 m/min 13-0112-1356 e
68

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

403670 1 - 10:48:17 1400.254 m/min CZ-17-013-414 H
69

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

403670 1 - 10:48:19 1400.092 m/min CZ-17-013-547 H
70

BARTŮNĚK Jaroslav

Konětopy VŠ

421380 1 - 11:01:01 1399.856 m/min 16-0440-2276 h
71

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 11:07:32 1399.198 m/min 14-08-337 e
72

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 11:07:34 1399.046 m/min 16-0325-398
73

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 11:07:38 1398.743 m/min 15-08-408
74

ŠTEFAN st. + ml.

Zvírotice SE

401990 1 - 10:47:24 1398.713 m/min 16-0112-062
75

HRBEK Jaroslav

LI Vlkov

446050 1 - 11:19:13 1397.327 m/min 14-07-50 H
76

BREDOVÁ Mgr. Eva

NE Větřní

430300 1 - 11:08:00 1397.078 m/min 17-08-7 e
77

HOŘEJŠÍ Rudolf

LI Lišov

444720 1 - 11:18:31 1396.222 m/min 17-07-166 E
78

ROSA Miroslav

H.Počáply RD

402250 1 - 10:48:13 1395.651 m/min 17 055 684 HE
79

HRBEK Jaroslav

LI Vlkov

446050 1 - 11:19:58 1394.051 m/min 16-07-263 H
80

BARTŮNĚK Jaroslav

Konětopy VŠ

421380 1 - 11:02:27 1393.222 m/min 16-0400-2270 h
81

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 11:19:23 1393.091 m/min 13-0127-412 H
82

BUCHAL TEAM

Vlasim

437680 1 - 11:14:23 1392.186 m/min 14-0115-578h
83

HOLUBNÍK Svoboda

Zamachy MB

425810 1 - 11:05:53 1392.067 m/min 14-099-1165 H
84

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE

412370 1 - 10:56:14 1392.045 m/min 14-0112-561
85

HELLER Pavel

Straky NB

443380 1 - 11:18:34 1391.797 m/min 14-0108-312 E
86

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

402770 1 - 10:50:16 1387.586 m/min 14-0116-568 h
87

DÍTKO Jan

ČK Větřní

430810 1 - 11:10:46 1386.281 m/min 11-03-491
88

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

443430 1 - 11:20:00 1385.719 m/min 17-0110-745 e
89

BAYER Rudolf

Stratov NB

439720 1 - 11:17:36 1384.509 m/min 15-0108-344
90

KABELE Zdeněk

Písek

413510 1 - 10:58:48 1383.902 m/min 16-0122-1148 H
91

Václavík Jiří

ČK Skláře

424330 1 - 11:06:41 1383.61 m/min 16-0748-616
92

OPATRNÝ Pavel JUDr

Protivín

406330 1 - 10:54:00 1382.075 m/min 16-0123-288E
93

DÍTKO Jan

ČK Větřní

430810 1 - 11:11:44 1381.982 m/min 13-03-795
94

PRAZMA Frantisek

Repec

424890 1 - 11:08:48 1375.939 m/min 15 0127 663 H
95

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 11:12:50 1375.493 m/min 12-08-58
96

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 11:08:26 1374.527 m/min 16 0127 2113 He
97

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

401500 1 - 10:52:17 1373.667 m/min 10-095-2851
98

HRBEK Jaroslav

LI Vlkov

446050 1 - 11:24:56 1372.743 m/min 16-07-288 H
99

OPATRNÝ Pavel JUDr

Protivín

406330 1 - 10:56:13 1371.732 m/min 16-0123-212E
100

REZAC Boh+Petr

Tabor

436310 1 - 11:18:22 1370.464 m/min 16-0127-139he
101

POLESZAK Ryszard

Polsko +

437830 1 - 11:19:33 1370.146 m/min Pl-17-0487-12561 He
102

NESVADBA Petr

Stratov NB

439720 1 - 11:21:00 1369.844 m/min 15-0108-344
103

MRKVA Vladimír

Kňovice SE

409470 1 - 10:59:19 1368.016 m/min 15-0112-367 e
104

BARTEJS Petr

Žižkov

406300 1 - 10:57:11 1367.17 m/min 16 098 188 h
105

SALOUN Karel

Kosmonosy MB

439920 1 - 11:22:21 1364.728 m/min 14-099-300
106

ADAM Josef

Tabor

439820 1 - 11:22:42 1362.938 m/min 16-0127-37he
107

ELIÁŠ Luboš

Mělník RD

410970 1 - 11:01:57 1361.053 m/min 17 055 269 H
108

KABELE Zdeněk

Písek

413510 1 - 11:04:11 1359.41 m/min 15-0121-312 H
109

SMRČINA David

Kostelec n/Č.L.

439750 1 - 11:24:00 1357.253 m/min 17 0107 825 he
110

NESVADBA Petr

Stratov NB

439720 1 - 11:24:11 1356.393 m/min 14-0108-3520
111

ADAM Josef

Tabor

439820 1 - 11:24:19 1356.144 m/min 16-0127-4h
112

BREDOVÁ Mgr. Eva

NE Větřní

430300 1 - 11:17:21 1355.916 m/min 16-08-993
113

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 11:28:11 1355.736 m/min 17-0127-37 HE
114

RŮZHA František

NE Chvalšiny

423720 1 - 11:12:36 1355.47 m/min 15-011-476
115

JÓN Vladimír

Noviny p.Ral BR

429940 1 - 11:17:30 1354.142 m/min 13-038-984
116

ELIÁŠ Luboš

Mělník RD

410970 1 - 11:03:44 1353.062 m/min 14 055 165 H
117

SMRČINA František

Kostelec n/Č.L.

439770 1 - 11:26:00 1348.988 m/min 16 0107 86 h
118

BAŠTRNÁK Jaroslav

Velká Bukovina

407610 1 - 11:02:14 1348.66 m/min CZ-17-013-1322 H
119

BUCHAL TEAM

Vlasim

437680 1 - 11:24:58 1346.846 m/min 13-0115-151h
120

ELIÁŠ Luboš

Mělník RD

410970 1 - 11:05:30 1345.237 m/min 16 055 990 H
121

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

423690 1 - 11:16:11 1340.014 m/min 15-0114-219
122

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 11:32:20 1338.806 m/min 16-0127-226 H
123

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:17:33 1336.892 m/min 16 0127 1893 HE
124

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:17:46 1335.98 m/min 15 0127 255 H
125

BUCHAL TEAM

Vlasim

437680 1 - 11:30:50 1322.962 m/min 16-0115-1000h
126

SITTA Antonin

Tabor

427930 1 - 11:23:56 1321.043 m/min 17-0127-1171h
127

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 11:36:55 1320.594 m/min 16-0303-488 H
128

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:22:08 1317.87 m/min 15 038 430 H
129

BIZOŇ Milan

Podlesí LT

405190 1 - 11:08:07 1315.054 m/min 16 050 845 H
130

VOZABAL Josef

Repec

424660 1 - 11:23:02 1314.601 m/min 16 0127 23 02 H
131

VOZABAL Josef

Repec

424660 1 - 11:23:02 1314.601 m/min 16 0127 23 02 H
132

VOJTA Jiri

Vlasim

447550 1 - 11:41:27 1310.734 m/min 12-0317-345he
133

KRAUS Pavel

Lysá n/L NB

433650 1 - 11:32:55 1302.578 m/min 15-0108-3153
134

BUCHAL TEAM

Vlasim

437680 1 - 11:38:26 1293.253 m/min 16-0115-658h
135

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:28:50 1291.019 m/min 16 0127 1894 H
136

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
137

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
138

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
139

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
140

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
141

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
142

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
143

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
144

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
145

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
146

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
147

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 11:29:27 1288.602 m/min 16 0127 1919 He
148

VOLF Miloslav

Tabor

436740 1 - 11:39:11 1287.622 m/min 13-0127-1079h
149

SPIŠÁK Ladislav

LI Č.Budějovice

435070 1 - 11:41:08 1275.366 m/min 15-07-416 H
150

BÁRTA Karel

NE Netolice

413080 1 - 11:24:00 1274.938 m/min 15-08-860 e
151

VOJTA Jiri

Vlasim

447550 1 - 11:52:50 1268.446 m/min 15-0317-386h
152

ADAM Josef

Tabor

439820 1 - 11:46:46 1268.346 m/min 14 0127 1573 H
153

BARTEJS Petr

Žižkov

406300 1 - 11:21:46 1262.716 m/min 16 019 244 e
154

MICHALEC Petr

Bl. Lhota SE

407050 1 - 11:23:56 1256.586 m/min 16-0112-1136
155

NÁHODA Jan MVDr.

Sedlčany SE

411030 1 - 11:28:10 1252.504 m/min 15-0112-2040 e
156

VOJTA Jiri

Vlasim

447550 1 - 12:00:33 1241.298 m/min 15-0317-393h
157

Navara Miroslav

TnV Vodňany

406990 1 - 11:29:10 1236.425 m/min 16-0311-498
158

BUCHAL TEAM

Vlasim

437680 1 - 11:54:04 1236.151 m/min 14-0115-510h
159

JINDA Zdenek

Sobeslav

444240 1 - 12:03:22 1222.567 m/min 14-0124-275h
160

VOZABAL Josef

Repec

424660 1 - 11:48:09 1219.762 m/min 14 0127 1336 H
161

VOZABAL Josef

Repec

424660 1 - 11:48:09 1219.762 m/min 14 0127 1336 H
162

Navara Miroslav

TnV Vodňany

406990 1 - 11:35:24 1213.447 m/min 15-0311-1058
163

BENDA Jaroslav

Sobeslav

446500 1 - 12:19:46 1175.722 m/min 15-0400-515h
164

VOZABAL Josef

Repec

424660 1 - 11:00:00 -0.017 m/min
165

HAUZR Miroslav

Ouč BA

442230 1 - 11:05:00 -0.017 m/min 13-099-451

 

Pásmo č. 3 (nad 450 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

495670 1 - 11:26:21 1518.829 m/min 13-0135-386 H
2

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

461990 1 - 11:05:18 1513.233 m/min 15-0120-267 H
3

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:17:54 1513.054 m/min 15-0113-750 HE
4

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

461990 1 - 11:05:24 1512.737 m/min 14-0120-148 H
5

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

499530 1 - 11:31:35 1506.499 m/min 14-0294-7h
6

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 11:46:30 1506.407 m/min 12-072-144 H
7

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

556640 1 - 12:09:42 1505.653 m/min 16-074-240 He
8

KAPLAN Ing. Jan

Holice

517200 1 - 11:44:13 1502.542 m/min 14-062-406 H
9

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 11:35:41 1502.487 m/min 11-02905-182 H
10

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

556640 1 - 12:11:00 1500.377 m/min 15-074-714 H
11

NOVOTNÝ Tomáš

Choťánky KP

457890 1 - 11:05:48 1497.351 m/min 17-0113-107 e
12

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 11:49:39 1492.836 m/min 11-072-24 H
13

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 11:49:40 1492.765 m/min 13-072-238 H
14

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:22:16 1492.553 m/min 15-0113-676 H
15

SVOBODA Bohumil

Chrast

514410 1 - 11:45:18 1489.748 m/min 16-063-797 He
16

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 11:50:25 1489.57 m/min 15-060-896 He
17

Poddaný Miroslav

Nový Bydžov

481490 1 - 11:23:18 1489.298 m/min 15-0134-651 HE
18

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 11:09:36 1483.592 m/min 15-066-2131
19

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 11:09:37 1483.512 m/min 16-066-374
20

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

533950 1 - 12:01:00 1479.086 m/min 16-077-567 H
21

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 11:41:10 1478.339 m/min 14-0135-424 H
22

VANČURA Miloš

Čáslav

482630 1 - 11:26:55 1476.309 m/min 16-059-1233
23

Lekeš Ludvík

Puchlovice

496020 1 - 11:36:10 1475.518 m/min 15-0133-276 H
24

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 11:53:49 1475.256 m/min 14-072-334 He
25

Beneš Jaroslav

Nový Bydžov

484780 1 - 11:28:47 1474.466 m/min 15-0134-336 H
26

SVANCAR Štefan

Staré Ždánice

495720 1 - 11:36:21 1473.822 m/min 15-0315-427 He
27

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 11:42:42 1471.725 m/min 11-0135-514 H
28

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:27:31 1468.628 m/min 16-0134-1093 HE
29

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

468830 1 - 11:19:29 1467.463 m/min 15-05-46 H
30

Raich Jan

Třebechovice

513980 1 - 11:50:19 1467.187 m/min 12-0137-728
31

Baťka Vladimír

Nový Bydžov

474140 1 - 11:23:18 1466.564 m/min 14-0134-112 H
32

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 11:43:57 1466.376 m/min 15-0135-800 H
33

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 11:55:59 1466.277 m/min 16-060-68 He
34

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 11:56:00 1466.208 m/min 16-060-65 He
35

STRAŠIL Jaroslav

Borová

509880 1 - 11:47:50 1465.874 m/min 16-0299-524
36

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

505480 1 - 11:45:06 1464.735 m/min 15-069-626 H
37

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

468830 1 - 11:20:29 1462.884 m/min 14-05-195 H
38

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

453440 1 - 11:10:13 1461.688 m/min 14-066-330e
39

Zima Milan

Nový Bydžov

481260 1 - 11:29:25 1460.946 m/min 16-0134-571 HE
40

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

556230 1 - 12:20:47 1460.752 m/min 15-067-332 H
41

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:29:34 1459.492 m/min 15-0113-658 HE
42

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 11:57:42 1459.24 m/min 14-072-306 He
43

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 11:57:45 1459.036 m/min 14-072-312 H
44

LÉBL Tomáš

Česká Bělá

502140 1 - 11:44:37 1457.097 m/min 16-0330-230
45

Marek Petr

Nový Bydžov

479170 1 - 11:29:08 1455.854 m/min 17-0134-114 H
46

HEUME P. + P.

JH Staňkov

468040 1 - 11:21:31 1455.725 m/min 16-05-530 H
47

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 11:53:12 1455.21 m/min 13-0294-47h
48

JANECKÝ Jan

Vysoké Mýto

539870 1 - 12:11:03 1454.979 m/min 15-077-1069
49

Častka Zdeněk

Březhrad

502400 1 - 11:45:35 1453.774 m/min 16-0128-245 H
50

ŠTOUDEK Bohuslav

Litomyšl

541320 1 - 12:12:25 1453.533 m/min 15-0325-102 H
51

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 11:59:08 1453.416 m/min 16-072-605 He
52

KOLOUCH Zdeněk

Česká Bělá

499560 1 - 11:43:58 1452.35 m/min 16 0330 145
53

ZOBAČ Jaromír

Čistá

554260 1 - 12:22:25 1449.362 m/min 15-074-309 He
54

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

464820 1 - 11:20:52 1448.639 m/min 14-066-1576h
55

ŽLIČAŘ Roman

Česká Třebová

556450 1 - 12:24:16 1448.083 m/min 15-074-426 He
56

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 12:00:40 1447.237 m/min 16-060-188 H
57

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:32:30 1446.617 m/min 15-0113-767 HE
58

HEUME P. + P.

JH Staňkov

468040 1 - 11:23:58 1444.717 m/min 16-0294-436 E
59

DYTRYCH Milan

Holice

522450 1 - 12:01:45 1444.229 m/min 15-062-2615 H
60

ZOBAČ Jaromír

Čistá

554260 1 - 12:24:15 1442.446 m/min 14-074-108 He
61

Marek Petr

Nový Bydžov

479170 1 - 11:32:21 1441.763 m/min 17-0134-128 H
62

Raich Jan

Třebechovice

513980 1 - 11:56:39 1441.133 m/min 13-0137-1247
63

JANECKÝ Jan

Vysoké Mýto

539870 1 - 12:15:01 1439.589 m/min 14-077-52 H
64

CECH Vlastimil

Dačice

498480 1 - 11:46:34 1438.338 m/min 12-04-380h
65

PUCHNER Jiří

Krnčice

524270 1 - 12:04:33 1438.129 m/min 12-0300-945 H
66

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 11:27:43 1437.705 m/min 10-066-186h
67

DOHNAL František

Třešť

494440 1 - 11:44:00 1437.326 m/min 12-0301-462h
68

KOLOUCH Zdeněk

Česká Bělá

499560 1 - 11:47:45 1436.549 m/min 14 0330 147
69

LÉBL Tomáš

Česká Bělá

502140 1 - 11:49:52 1435.232 m/min 15-0330-106
70

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

452580 1 - 11:15:24 1434.94 m/min 16-05-1224 E
71

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

452580 1 - 11:15:33 1434.258 m/min 16-05-1057 E
72

Školník Josef

Podbřezí

527910 1 - 12:08:51 1431.232 m/min 15-0338-10 H
73

BOUŠKA Tomáš

Pardubice

507630 1 - 11:54:42 1431.153 m/min 12-069-144 H
74

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 11:29:25 1430.286 m/min 14-066-814h
75

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

468830 1 - 11:27:51 1430.014 m/min 13-05-480 H
76

Hollý Milan

Třebechovice

515240 1 - 12:00:29 1429.303 m/min 15-0137-553 H
77

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:36:34 1429.137 m/min 15-0113-670 HE
78

PETRÁČEK Jiří

Libáň KP

461300 1 - 11:22:51 1428.837 m/min 15-0134-406
79

FRANC Jiří

Kutná Hora

466850 1 - 11:26:52 1428.258 m/min 15-066-699e
80

KINC Jiří

Česká Třebová

551910 1 - 12:26:30 1427.969 m/min 15-060-593 He
81

Kacálek Jaroslav

Vamberk

544510 1 - 12:21:58 1425.543 m/min 14-076-492 HE
82

NOVOTNÝ Zdeněk

Svitkov

498660 1 - 11:49:55 1425.082 m/min 16-075-219 He
83

DOHNAL František

Třešť

494440 1 - 11:47:00 1424.899 m/min 14-0301-300h
84

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:37:46 1424.06 m/min 15-0113-716 H
85

Šimůnek Roman

Nový Bydžov

474000 1 - 11:32:58 1423.566 m/min 16-0134-1605 H
86

BŘÍZA Team

Pardubice

502180 1 - 11:53:00 1422.606 m/min 15-069-531 H
87

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 11:31:17 1422.227 m/min 15-066-1325
88

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 11:31:21 1421.941 m/min 14-066-825
89

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 12:01:29 1421.864 m/min 12-0294-576h
90

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

562880 1 - 12:36:00 1421.414 m/min 13-060-4238 H
91

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:38:35 1420.625 m/min 16-0134-1057 H
92

FLESAR Rostislav

Luka n.Jihlavou

508650 1 - 11:58:09 1420.215 m/min 14-0294-1341 H
93

EGRT František

Hřmenín KP

461080 1 - 11:24:40 1420.164 m/min 14-0113-602
94

Hillebrand Vilém

Nový Bydžov

479530 1 - 11:37:40 1420.128 m/min 02-0134-549 H
95

KOVÁŘ Jaromír

Litomyšl

546490 1 - 12:25:00 1419.455 m/min 13-060-4526 H
96

KINC Jiří

Česká Třebová

551910 1 - 12:29:00 1418.792 m/min 15-060-654 H
97

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

468830 1 - 11:30:38 1417.976 m/min 17-05-630 E
98

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

562880 1 - 12:37:00 1417.834 m/min 13-060-4255 H
99

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:39:19 1417.555 m/min 14-061-370 HE
100

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 11:32:25 1417.378 m/min 14-066-813h
101

JETMAR Zdeněk

Litomyšl

540850 1 - 12:21:37 1417.26 m/min 14-067-229
102

CECH Vlastimil

Dačice

498480 1 - 11:51:47 1417.009 m/min 16-04-256h
103

ŠTĚTINA Petr

N.Město p.Smrke

458490 1 - 11:23:43 1416.331 m/min 16-020-351 E
104

ŠTĚTINA Petr

N.Město p.Smrke

458490 1 - 11:23:45 1416.185 m/min 17-020-44 H
105

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

452480 1 - 11:19:36 1415.77 m/min 16-05-1128 E
106

ZOBAČ Jaromír

Čistá

554260 1 - 12:31:34 1415.493 m/min 15-074-303 He
107

VODIČKA Michal

Proseč

520270 1 - 12:07:41 1414.995 m/min He 15-063-808
108

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:40:15 1413.666 m/min 15-0113-734 HE
109

MAŠÍN Ing. Zdeněk

Chrast

515830 1 - 12:04:54 1413.62 m/min 13-063-511 He
110

PTÁČEK Miroslav

Kutná Hora

467380 1 - 11:30:41 1413.376 m/min 14-066-507e
111

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:40:25 1412.974 m/min 16-0134-1061 HE
112

MURÁRIK Emil

Čáslav

477840 1 - 11:38:26 1411.918 m/min 14-059-890
113

JACKULÁK Josef

Přelouč

492100 1 - 11:48:50 1410.702 m/min 16-073-783 H
114

Hryzlík Václav

Třebechovice

509610 1 - 12:01:16 1410.62 m/min 13-0137-945
115

Pospíšil Miroslav

Hořice

487260 1 - 11:45:46 1409.216 m/min 15-0129-55-H
116

KROTKÝ Vladimír

Vícenice

524160 1 - 12:12:31 1407.078 m/min 13-0300-955 He
117

ZOBAČ Jaromír

Čistá

554260 1 - 12:33:56 1406.989 m/min 14-074-102 H
118

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 11:41:53 1406.913 m/min 16-0134-1010 HE
119

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

468830 1 - 11:33:15 1406.842 m/min 12-0400-4406 H
120

PUCHNER Jiří

Krnčice

524270 1 - 12:13:03 1405.361 m/min 13-0300-130 H
121

Pospíšil Miroslav

Hořice

487260 1 - 11:46:44 1405.287 m/min 15-0129-79 -H
122

VARGA Josef

Pardubice

508300 1 - 12:01:54 1404.532 m/min 13-069-956 H
123

KRÁL Jiří

Kolín

461980 1 - 11:29:00 1404.195 m/min 14-0110-1201
124

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 11:35:54 1402.679 m/min 15-066-802
125

STEHLÍK Jan

Čáslav

476250 1 - 11:39:35 1402.454 m/min 16-066-1568
126

FIKAROVÁ Ludmila

Borová

496670 1 - 11:54:13 1402.164 m/min 16 0299 36 He
127

Kubín Petr

Nový Bydžov

484010 1 - 11:45:25 1401.235 m/min 15-0134-1073 H
128

NOVOTNÝ Zdeněk

Svitkov

498660 1 - 11:56:06 1400.337 m/min 13-075-655 He
129

Kratochvíl Petr

Vamberk

544480 1 - 12:29:05 1399.392 m/min 16-076-1084 H
130

KONŮPEK Jaromír

Bystřice JC

462980 1 - 11:30:52 1399.295 m/min 15-0113-503
131

KINC Jiří

Česká Třebová

551910 1 - 12:34:34 1398.775 m/min 14-060-190 He
132

PEVNÝ Josef

Mor. Budějovice

525590 1 - 12:16:08 1397.35 m/min 15-0300-646 H
133

PEVNÝ Josef

Mor. Budějovice

525590 1 - 12:16:10 1397.226 m/min 15-0300-653 H
134

POKORNÝ Jan

Čistá

545390 1 - 12:31:14 1394.027 m/min 15-0234-3139 H
135

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

513710 1 - 12:08:42 1393.301 m/min 16-063-179 He
136

JACKULÁK Josef

Přelouč

492100 1 - 11:53:19 1392.802 m/min 13-073-749 H
137

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

486460 1 - 11:49:33 1391.675 m/min 15-073-801 H
138

PUCHNER Jiří

Krnčice

524270 1 - 12:16:51 1391.19 m/min 13-0300-132 H
139

JACKULÁK Josef

Přelouč

492100 1 - 11:53:51 1390.702 m/min 13-0214-1000 H
140

Vik Jiří

Náchod

523090 1 - 12:16:12 1390.457 m/min 14-0132-727 HE
141

FLESAR Rostislav

Luka n.Jihlavou

508650 1 - 12:06:15 1388.805 m/min 15-0294-122 H
142

DUBEC Milan

Svitkov

498690 1 - 11:59:13 1388.271 m/min 15-0400-2030
143

FIKAROVÁ Ludmila

Borová

496670 1 - 11:57:57 1387.54 m/min 16 0299 23
144

JETMAR Zdeněk

Litomyšl

540850 1 - 12:30:55 1383.543 m/min 12-077-814
145

Zadrobílek Josef

Březhrad

499870 1 - 12:01:22 1383.276 m/min 14-0135-364 H
146

Vlček Václav

Náchod

524030 1 - 12:19:04 1382.422 m/min 15-0132-41 H
147

Prošvic Luděk

Trutnov

507750 1 - 12:07:22 1382.134 m/min 15-0136-354 H
148

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

486460 1 - 11:52:25 1380.355 m/min 11-073-1137 H
149

HALAMKOVI

Proseč

524340 1 - 12:19:53 1380.266 m/min 14-072-415 H
150

SVOBODA Jiří

N.Město p.Smrke

465990 1 - 11:37:42 1379.893 m/min 16-020-17 H
151

CHVATAL Josef

Debolin

459850 1 - 11:33:43 1377.965 m/min 16-09-24he
152

KINC Jiří

Česká Třebová

551910 1 - 12:40:40 1377.479 m/min 15-060-613 He
153

KOZDEBA Stanislav

Polsko +

490410 1 - 11:56:51 1374.275 m/min 14-0446-5736 E PL
154

KRÁTKÝ Jan

Dešná

509270 1 - 12:10:40 1373.93 m/min 15-0339-194 H
155

HOROŽANIECKI Andrej

Polsko

490170 1 - 11:57:18 1371.872 m/min 15-02432-5294 E PL
156

Slezák + Nožková

Náchod

524960 1 - 12:22:40 1371.847 m/min 16-0132-121 HE
157

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

450690 1 - 11:30:22 1364.211 m/min 15-0317-406
158

POUR Josef

Roškopov JC

480180 1 - 11:52:00 1364.148 m/min 16-0131-653 E
159

MORAVEC Frantisek

Humpolec

481170 1 - 11:53:12 1362.316 m/min 16-0342-441h
160

Florian Miloslav

Náchod

524580 1 - 12:25:30 1360.778 m/min 15-0132-393 H
161

Švorc Josef

Trutnov

510190 1 - 12:15:04 1360.265 m/min 14-0136-1302 -H
162

KOUKAL Josef

Uherčice

516810 1 - 12:20:05 1359.728 m/min 11-04-874 He
163

MARSIK Zdenek

Humpolec

478030 1 - 11:51:35 1359.649 m/min 16-0342-12h
164

Pomezný Ludvík

Hořice

491790 1 - 12:01:44 1359.537 m/min 16-0129-282 H
165

Pomezný Ludvík

Hořice

491790 1 - 12:02:02 1358.411 m/min 14-0133-537 H
166

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

452480 1 - 11:33:12 1357.983 m/min 16-05-1160 E
167

DRÁBEK Drahoslav

Přelouč

488230 1 - 11:59:55 1356.508 m/min 15-063-917 H
168

VOLEK Milan

Bartoušov KP

467490 1 - 11:45:02 1354.913 m/min 15-0113-351
169

FIKAR Jiri

Humpolec

486490 1 - 11:59:06 1354.748 m/min 16-0342-694h
170

ČEJKA Petr

Proseč

528740 1 - 12:30:44 1353.199 m/min 16-072-423
171

MARSIK Zdenek

Humpolec

478030 1 - 11:53:23 1352.724 m/min 14-0118-28h
172

ZELENÝ Miloš

Zásmuky

454020 1 - 11:35:43 1352.39 m/min 14-066-1010
173

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 12:20:06 1352.223 m/min 12-0294-560h
174

Štěpánek Zdeněk

Vamberk

543700 1 - 12:42:17 1351.535 m/min 15-076-2427 HE
175

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 12:20:29 1350.861 m/min 12-0294-562h
176

PTÁČEK, Bc. Miroslav

Kutná Hora

467320 1 - 11:46:01 1350.571 m/min 15-066-1448
177

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 12:21:21 1347.791 m/min 14-0294-715h
178

KOŘENKOVÁ Lenka

Polná

501830 1 - 12:12:32 1347.074 m/min 13-0298-7 HE
179

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

499530 1 - 12:11:04 1346.2 m/min 13-0294-777h
180

ZACEK Libor

Humpolec

481170 1 - 11:57:26 1346.181 m/min 16-0342-173h
181

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

499530 1 - 12:11:23 1345.052 m/min 11-0294-920h
182

BERKOVEC Pavel

Slavonice

495030 1 - 12:08:26 1343.608 m/min 12-04-414 H
183

FIKAR Jiri

Humpolec

486490 1 - 12:02:26 1342.288 m/min 15-0342-130h
184

BOYKO Andrey

Proseč

528740 1 - 12:34:05 1341.696 m/min 16-2283778 He
185

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

452480 1 - 11:38:50 1335.406 m/min 16-05-1116 H
186

FLESAR Rostislav

Luka n.Jihlavou

508650 1 - 12:22:07 1331.138 m/min 14-0294-1377 H
187

MATĚJÍČEK Pavel

Polná

506660 1 - 12:21:32 1327.957 m/min 16-0294-259
188

FLESAR Rostislav

Luka n.Jihlavou

508650 1 - 12:23:47 1325.357 m/min 11-0294-57 H
189

MORAVEC Frantisek

Humpolec

481170 1 - 12:03:07 1325.111 m/min 16-0342-188h
190

SVOBODA Jiří

N.Město p.Smrke

465990 1 - 11:51:56 1324.086 m/min 17-020-252E
191

ZACEK Libor

Humpolec

481170 1 - 12:03:29 1323.775 m/min 16-0342-179h
192

DOSTÁL Josef

Holice

524180 1 - 12:36:18 1322.685 m/min 14-062-642 He
193

Rais Jaroslav

Náchod

503970 1 - 12:21:29 1321.08 m/min 15-0132-916 H
194

DUBEC Milan

Svitkov

498690 1 - 12:17:45 1320.159 m/min 14-075-489
195

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

499530 1 - 12:18:32 1319.646 m/min 14-0294-165h
196

DOHNAL Zdeněk

Polná

506660 1 - 12:24:16 1318.511 m/min 17-0298-36
197

CHVATAL Josef

Soběslav

459850 1 - 11:49:16 1316.616 m/min 16-09-21h
198

KOŘENKOVÁ Lenka

Polná

501830 1 - 12:22:54 1310.603 m/min 13-0298-32 HE
199

ŠTOREK Jaroslav

Liberec

451170 1 - 11:44:28 1309.764 m/min CZ-14-020-13 He
200

Pacovský Pavel

Trutnov

511370 1 - 12:31:15 1307.016 m/min 14-0132-927 HE
201

BERKOVEC Pavel

Slavonice

495030 1 - 12:19:25 1304.713 m/min 13-04-133 H
202

VESELÝ Luboš ml.

Dešná *

509470 1 - 12:33:05 1296.086 m/min 11-0300-877 H
203

JELÍNEK Leoš

Borová

506520 1 - 12:31:17 1294.51 m/min 12-0298-255
204

MOTL Frantisek

Humpolec

482100 1 - 12:12:38 1293.765 m/min 15-0342-35h
205

JELÍNEK Leoš

Borová

506520 1 - 12:32:36 1290.168 m/min 14-0298-342
206

LITVIAK Josef

JH N. Bystřice

476600 1 - 12:09:30 1289.851 m/min 16-05-1019 E
207

SODOMKA Bohumír

Svitkov

502210 1 - 12:31:00 1284.425 m/min 15-075-739 He
208

ODVARKA Jiří

Liberec

452510 1 - 11:52:34 1283.474 m/min 15-017-572 H
209

MIROVSKY Jaroslav

Vlasim

460640 1 - 12:03:00 1268.981 m/min 13-0115-288h
210

BERKOVEC Pavel

Slavonice

495030 1 - 12:31:56 1263.046 m/min 15-04-490 H
211

KOŘENKOVÁ Lenka

Polná

501830 1 - 12:39:32 1256.04 m/min 12-0298-64 HE
212

MIROVSKY Jaroslav

Vlasim

460640 1 - 12:07:00 1255.15 m/min 14-0115-231h
213

DYTRT Jakub a Tomáš

Holice

520500 1 - 12:59:50 1239.778 m/min 16-072-657 He
214

DOHNAL Zdeněk

Polná

506660 1 - 12:49:13 1238.122 m/min 16-0294-258
215

SOUČEK Tibor

Polná

501830 1 - 12:48:28 1228.57 m/min 15-0298-312
216

BERKOVEC Pavel

Slavonice

495030 1 - 12:44:18 1224.413 m/min 12-04-449 H
217

ŠIDLÁK Josef

Borová

499540 1 - 12:48:45 1222.116 m/min 15-0299-523

 

Celkové ocenění ZZ
1.-3. místo pohár

Pásmo č. 1 (do 400 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 2 (401-450 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 3 (nad 450 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2018 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv