On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Oostende - Knokke - Memoriál Vladimíra Kolaříka - odstartováno
Start 30.6.2018 - 06:00:00

Počasí na startu: jasno, bezvětří, 17°C

Videozáznam přepravy a startu (OS CHPH Pardubice)

Na startu 2307ks...

Zúčastněné OS CHPH:
České Budějovice 136ks
Český západ 137ks
Domažlice 203ks
Horácko 49ks
Chomutov 60ks
Karlovy Vary 114ks
Lidice 96ks
Louny 105ks
Náchod 54ks
Pardubice 142ks
Podoubraví 86ks
Polabí 121ks
Praha 153ks
Prácheň 185ks
Sever 157ks
Středočeské 142ks
Tábor 149ks
Východočeská 218ks

Souřadnice startu: 51°19'2'' - 3°17'44''

Startovní komise: Jan Filipi, Václav Špilar a Jiří Kroupa
Propozice ZZ ČS CHPH zde...

Celkové výsledky ZZ

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 15:56:11 1091.141 m/min DV 16 3017 590 E
2

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 17:31:09 1067.742 m/min 15-031-814 H
3

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 16:41:30 1066.921 m/min CZ 16 025 1022 E
4

SCHÁNILEC Karel

Protivín

814430 1 - 18:50:40 1056.786 m/min 15-0123-395E
5

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 17:47:37 1042.895 m/min 14-031-152 H
6

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 17:48:44 1041.252 m/min 13-031-1434 H
7

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 1 - 19:09:34 1040.697 m/min 16-0311-816E
8

THURNVALD Václav

Chvalšovice

748180 1 - 18:01:54 1036.404 m/min 14-031-404 H
9

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 1 - 18:27:50 1032.075 m/min CZ-16-043-8114 H
10

VALTA Josef

host x

775750 1 - 18:34:27 1028.232 m/min 15-084-498 he
11

DUŠEK Stanislav

Přeštice

735210 1 - 17:55:20 1027.787 m/min CZ - 13 - 0308 - 250 H
12

TVARDÍK Josef

Chodská Lhota

727580 1 - 17:48:56 1026.302 m/min DV 16 - 01554 - 441 H
13

KOTAS Vladimír

Beroun BE

773550 1 - 18:35:17 1024.185 m/min CZ-14-043-1880 H
14

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 1 - 18:26:13 1023.054 m/min 12-045-2583 he
15

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 18:53:31 1018.323 m/min CZ-15-0321000307
16

FÜRST Václav

Cheznovice

756850 1 - 18:23:32 1017.91 m/min 13-044-817 he
17

NETUŠIL Bohuslav

Přelouč

873020 1 - 20:18:30 1016.913 m/min 14-073-754 H
18

DUŠEK Stanislav

Přeštice

735210 1 - 18:03:39 1015.975 m/min CZ - 14 -0308 - 396 H
19

TAJC Borivoj

Velvary SL

777190 1 - 18:45:52 1014.785 m/min 14-045-3367 he
20

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

652410 1 - 16:43:20 1014.109 m/min CZ 14 022 450 H
21

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

826640 1 - 19:36:18 1012.667 m/min 16-0294-369 e
22

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 1 - 19:31:49 1012.174 m/min 14-0311-986E
23

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 16:43:40 1010.647 m/min DV 14 3017 337 H
24

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 17:58:44 1009.596 m/min 15-086-624 he
25

NIČOVSKÝ Jan

Domažlice

713260 1 - 17:49:56 1004.686 m/min CZ 14 - 032 - 301 H
26

NOVOTNY Milan

Liberec

809700 1 - 19:27:15 1003.035 m/min 14-017-892 H
27

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 18:55:13 1001.797 m/min CZ-14-013-100 H
28

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

790810 1 - 19:10:53 999.907 m/min CZ-11-045-368 H
29

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 1 - 18:24:01 999.494 m/min 15-085-705
30

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

676520 1 - 17:18:25 997.204 m/min DV - 15 - 01039 - 70 H
31

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

790810 1 - 19:13:44 996.317 m/min CZ-10-045-1302 H
32

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 19:34:00 995.16 m/min 13-0311-222H
33

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 1 - 20:31:28 992.476 m/min 14-0113-277 H
34

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 18:24:00 991.895 m/min 15-031-796 H
35

THURNVALD Václav

Chvalšovice

748180 1 - 18:34:28 991.667 m/min 15-031-1357 H
36

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 1 - 20:23:19 985.641 m/min 14-066-176-H
37

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 17:01:01 984.12 m/min DV 16 3017 527 E
38

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 1 - 18:20:41 984.01 m/min 15-086-552 He
39

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 1 - 20:24:54 983.836 m/min 13-066-6H
40

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 1 - 19:56:16 982.581 m/min 14-0311-969H
41

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

862350 1 - 20:39:48 980.166 m/min 16-05-117e
42

SULÁN Petr

Sušice

756290 1 - 18:52:30 979.016 m/min 16-043-8049H
43

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

768470 1 - 19:05:56 977.78 m/min CZ-15-043-3901 H
44

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 1 - 19:10:44 976.081 m/min CZ-12-05-235 H
45

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 18:04:07 973.766 m/min CZ 12 - 034 - 506 H
46

ŠÍMA Miroslav

Rokycany

754930 1 - 18:56:42 971.971 m/min 12-085-804 h
47

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 19:30:27 971.917 m/min CZ-0321-000332 E
48

STRAŠIL Jaroslav

Borová

904210 1 - 21:30:46 971.468 m/min 14-0299-491
49

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

768470 1 - 19:12:02 970.25 m/min CZ-15-043-3913 H
50

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 1 - 18:31:56 969.288 m/min 11-086-102 He
51

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

812060 1 - 19:59:15 967.602 m/min CZ-12-0114-679 H
52

KUČERA Lukáš

Kynšperk

663360 1 - 17:26:49 965.847 m/min CZ 16 027 1694 H
53

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

776820 1 - 19:24:29 965.614 m/min SK 13 02212 20 H
54

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 18:18:02 964.902 m/min 12-081-903 H
55

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 19:25:20 964.334 m/min CZ-15-013-1206 H
56

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 1 - 19:15:31 959.653 m/min 14-045-716 h
57

KAVKA Jaroslav

Libuš

800560 1 - 19:55:50 957.799 m/min 15-0111-1180 H
58

SVOBODA/JÁRA

Pernink

674020 1 - 17:46:01 954.68 m/min CZ 14 025 638 H
59

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 1 - 19:32:52 949.504 m/min CZ-13-043-1 H
60

KRASANOVSKÝ J+ HRUBÁ H.

Bor u Tachova

693750 1 - 18:12:07 947.595 m/min CZ 15 - 0343 - -298
61

KULÍK Přemysl

Michle

802240 1 - 20:08:05 945.945 m/min 15 093 886 h
62

ZDRUBECKY Jiri

Svermov SV

771560 1 - 19:35:57 945.597 m/min 14-045-140 he
63

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 1 - 21:17:13 945.257 m/min 16-0134-1028 H
64

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 17:30:20 942.327 m/min DV 16 3017 596 H
65

KONOPÍK Jiří

Starý Klíčov

717580 1 - 18:42:34 941.006 m/min CZ 16 - 034 - 780 He
66

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 18:38:10 939.279 m/min 14-081-634 H
67

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

823650 1 - 20:38:04 938.027 m/min 14-0124-42e
68

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 1 - 21:24:54 935.139 m/min 15-0113-683 H
69

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 20:40:56 934.498 m/min 16-0127-2101h
70

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 20:44:49 930.396 m/min 13-0127-117h
71

NERSOVÁ Barbora

Všeruby

721720 1 - 18:56:08 929.892 m/min CZ 14 - 034 - 1049 H
72

KUČERA Lukáš

Kynšperk

663360 1 - 17:54:13 928.794 m/min CZ 16 027 1657 H
73

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 1 - 19:05:41 927.651 m/min 16-086-628 He
74

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

832850 1 - 20:58:30 926.934 m/min 15-08-490
75

HNOJSKÝ Vlastislav

Přeštice

735460 1 - 19:14:14 926 m/min CZ 14 - 035 - 406 H
76

KRET Jiří

Tachov

684100 1 - 18:20:21 924.022 m/min CZ - 15 - 0343 -362 H
77

NIČOVSKÝ Jan

Domažlice

713260 1 - 18:56:34 918.479 m/min CZ 15 - 032 - 436 He
78

NOVÁK Vladislav

Ejpovice

742130 1 - 19:29:38 916.625 m/min 15-078-324 he
79

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 1 - 20:43:17 915.471 m/min 12-0123-500H
80

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

841040 1 - 21:19:03 915.119 m/min 15-05-711e
81

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 1 - 19:57:23 911.673 m/min 15-045-69 he
82

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 19:15:43 907.006 m/min DV 17 - 02043 - 84 H
83

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 18:35:04 906.45 m/min CZ 16 025 1065 H
84

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 18:35:37 905.79 m/min CZ 14 025 852 H
85

HNOJSKÝ Vlastislav

Přeštice

735460 1 - 19:32:54 904.736 m/min CZ 13 - 035 - 395 He
86

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

833140 1 - 21:26:34 899.169 m/min 15 0107 8 he
87

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

812060 1 - 21:03:44 898.562 m/min CZ-14-0114-368 H
88

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 20:26:35 896.175 m/min CZ-15-013-1239 He
89

THURNVALD Václav

Chvalšovice

748180 1 - 19:55:35 895.398 m/min 15-031-1314 H
90

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

825590 1 - 21:23:00 894.464 m/min CZ-14-0110-507 E
91

FÜRST Václav

Cheznovice

756850 1 - 20:07:32 893.003 m/min 13-044-852 e
92

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 1 - 21:24:06 889.189 m/min 14-0311-924E
93

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 1 - 20:12:53 888.281 m/min 13-0248-763E
94

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 18:50:37 888.159 m/min CZ 14 025 863 H
95

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 05:44:05 882.424 m/min 11-072-59 He
96

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 19:41:14 878.825 m/min CZ 15 - 034 - 137 He
97

HAVLÍK Václav

Žižkov

794950 1 - 21:05:00 878.398 m/min 14 098 320
98

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

742040 1 - 20:06:31 876.58 m/min 14-051-773 H
99

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

742040 1 - 20:08:05 874.961 m/min 13-051-654 H
100

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 05:29:09 874.022 m/min 14-0135-511 H
101

TUREK Milan

Fr.Lázně

650000 1 - 18:26:46 870.419 m/min CZ 16 022 184 H
102

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 19:07:38 868.97 m/min CZ 12 025 91 H
103

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 19:55:50 868.152 m/min 16-059-1671 He
104

MAYER Antonín

Meclov

708420 1 - 19:38:06 865.933 m/min CZ 15 - 032 - 825 H
105

TUREK Milan

Fr.Lázně

650000 1 - 18:30:40 865.897 m/min CZ 13 022 77 H
106

KODL-FRENZL

Holubice BU

783150 1 - 21:06:13 864.197 m/min 14-045-1935 he
107

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 05:16:59 863.649 m/min 16-031-1024
108

KLIMOVIČ Eduard

Chlum

662820 1 - 18:48:00 863.047 m/min CZ15 027 1510 H
109

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 20:15:36 862.518 m/min 14-031-19 H
110

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 18:39:55 859.278 m/min CZ 14 023 1038 H
111

HOREŠOVSKÁ Ivana

Zálezlice VŠ

789810 1 - 21:20:00 858.489 m/min CZ-16-0116-18 H
112

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE+

794700 1 - 21:27:40 856.665 m/min 15-0112-423he
113

STAHL Lad.JUDr.

Beroun BE

773890 1 - 21:07:46 852.521 m/min CZ-13-0173-733 HE
114

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 05:56:37 851.085 m/min 11-0129-867 H
115

KLIMOVIČ Eduard

Chlum

662820 1 - 19:02:15 847.325 m/min CZ 15 027 1552 H
116

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 20:31:38 846.652 m/min 14-031-373 H
117

ONDRASEK Karel

TU

763420 1 - 21:05:40 842.937 m/min 15-0221-3110 he
118

BENDA Jiří

Štěnovický Bore

739910 1 - 20:39:00 841.763 m/min 13-037-372
119

ROSA Miroslav

H.Počáply RD

784100 1 - 21:31:36 841.67 m/min CZ 15 - 055 - 314 H
120

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 06:37:09 839.351 m/min 16-060-178 H
121

FRÝBA L. st.+ml.

Zruč

736160 1 - 20:37:10 839.248 m/min DV 16-03017-877 he
122

VEVERKA Karel

Zruč

735960 1 - 20:49:27 827.433 m/min 15-087-321 He
123

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 2 - 06:20:56 823.618 m/min 11-0135-5 H
124

Růžička Jiří

Podbřezí

913400 2 - 07:09:55 815.596 m/min 13-0338-966 -H
125

KRÁL Vilém

Zruč

734680 1 - 21:01:43 814.757 m/min 14-087-157 h
126

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

902870 2 - 07:02:31 811.556 m/min 13-063-433 He
127

PAULÍKOVÁ Veronika

Krabčice*

778440 1 - 22:00:40 810.875 m/min CZ 13 - 0109 - 404 H
128

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 2 - 06:47:04 808.501 m/min 12-062-192 h
129

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 2 - 06:02:51 808.206 m/min 15-066-294
130

ANTROPIUS Václav

Lenešice MO

742150 1 - 21:19:28 807.153 m/min 13-019-149 He
131

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 21:00:00 806.256 m/min 16-086-883 H
132

HELLER Pavel

Straky NB

828670 2 - 05:38:31 805.694 m/min CZ-16-0108-131 H
133

KONOPÍK Jiří

Starý Klíčov

717580 1 - 20:56:35 800.349 m/min CZ 17 - 034 - 406 H
134

MILOTA Milan

Protivín

814540 2 - 05:27:57 800.177 m/min 13-0123-219E
135

FEREŠ František

Říčany

813200 2 - 05:28:00 798.821 m/min 14 094 117 e
136

DRÁBEK Drahoslav

Přelouč

875120 2 - 06:50:09 795.455 m/min 15-063-935
137

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 07:10:35 794.907 m/min 15-0135-212 H
138

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 21:13:00 794.775 m/min 14-059-250 H
139

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 07:20:10 792.927 m/min 14-04-347 H
140

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 07:24:33 789.864 m/min 13-04-29 H
141

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 2 - 07:10:35 787.126 m/min 12-0135-264 H
142

ZITTOVI V + B

Dubeč

830830 2 - 06:06:36 786.324 m/min 14 088 1069
143

HORA Petr

Jirkov CH

716610 1 - 21:17:37 780.947 m/min 15-015-1030 He
144

BUCHAL TEAM

Vlasim

832840 2 - 06:17:08 780.446 m/min 15-0115-494he
145

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 06:09:02 777.738 m/min 14-024-141h
146

BUCHCAR Roman

Repec

822460 2 - 06:07:34 777.691 m/min 14-0127-435he
147

HELLER Pavel

Straky NB

828670 2 - 06:17:15 776.454 m/min CZ-14-0108-3003 H
148

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

923840 2 - 08:25:39 772.668 m/min 15-077-437
149

BŘÍZA Team

Pardubice

890210 2 - 07:42:11 772.629 m/min 12-069-648 He
150

Zima Milan

Nový Bydžov

865150 2 - 07:13:35 769.992 m/min 15-0134-698 ze
151

SALAVA Jiří

Uherčice

918050 2 - 08:29:31 765.35 m/min 14-0339-219 H
152

CHMELÍŘ Vladimír

Plzeň

734260 2 - 02:10:53 764.854 m/min 15-083-16 H
153

FRANC Pavel

Kutná Hora

857800 2 - 07:12:49 763.972 m/min 13-066-2116H
154

KOHOUT Jaroslav

Chomutov CH

713010 1 - 21:33:20 763.939 m/min 13-015-228 H
155

BIZOŇ Milan

Podlesí LT

779610 2 - 05:34:25 761.028 m/min CZ 13 - 0336 - 157 H
156

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

802140 2 - 06:06:16 759.411 m/min 13 0100 1033
157

ADAM Josef

Tabor

836680 2 - 06:57:02 755.786 m/min 15-0115-543he
158

MAYER Antonín

Meclov

708420 1 - 21:37:34 755.594 m/min CZ 14 - 032 - 420 He
159

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

823650 2 - 06:41:19 754.731 m/min 14-0311-721e
160

BUCHAL TEAM

Vlasim

832840 2 - 06:54:21 754.145 m/min 15-0115-452h
161

DUBEC Milan

Svitkov

887450 2 - 08:13:44 749.704 m/min 13-066-1344 H
162

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 06:46:15 749.555 m/min 14-0311-909E
163

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

805570 2 - 06:31:07 745.128 m/min 15-0112-319h
164

MATOUŠEK Luděk

Lipník MB

823520 2 - 07:03:43 739.434 m/min CZ-15-0110-545 E
165

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 08:07:31 738.571 m/min 14-05-175
166

MAYER Antonín

Meclov

708420 1 - 22:24:30 737.938 m/min CZ 15 - 032 - 436 He
167

IZERA Antonín

Brníkov LB

764000 2 - 05:47:09 736.634 m/min CZ 13 - 049 - 450 H
168

FÜRST Václav

Cheznovice

756850 2 - 05:39:35 735.103 m/min 13-079-130 he
169

FRANC Jiří

Kutná Hora

857920 2 - 08:00:15 733.108 m/min 16-066-1762H
170

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

892440 2 - 08:54:35 728.77 m/min 14-069-1071 He
171

CHLUBNA Josef

Jihlava

895750 2 - 09:00:08 728.173 m/min 14-0294-904 He
172

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 08:20:24 726.571 m/min 15-0113-710 HE
173

BUCHAL TEAM

Vlasim

832840 2 - 07:42:04 722.91 m/min 16-0115-996h
174

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 07:35:00 719.345 m/min 13-093-523h
175

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

892440 2 - 09:11:32 718.821 m/min 13-069-339 He
176

Poddaný Miroslav

Nový Bydžov

865440 2 - 08:36:20 717.414 m/min 16-0134-131 H E
177

ADAM Josef

Tabor

836680 2 - 07:58:19 716.141 m/min 14-0127-713h
178

ONTL Roman

Sušice

749990 2 - 05:58:43 715.15 m/min 14-0126-459H
179

Hetcl Josef

Třebechovice

908070 2 - 09:39:46 715.147 m/min 15-0137-933 He
180

DRNEK Josef

Strakonice

782010 2 - 06:45:00 714.164 m/min 14-0125-2472E
181

ČERYCH Jaroslav

Velká Bukovina

778580 2 - 06:44:40 711.248 m/min CZ-15-013-936 H
182

STRAŠIL Jaroslav

Borová

904210 2 - 09:50:35 706.092 m/min 12-0299-642He
183

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 09:03:54 704.822 m/min 15-05-751e
184

PASTYŘÍK Ing. Jiří

Robousy JC

852000 2 - 08:38:58 704.734 m/min CZ-15-0131-2686 E
185

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 07:59:14 702.768 m/min 15-0311-341E
186

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

802140 2 - 07:41:46 696.443 m/min 13 0100 845
187

ONTL Roman

Sušice

749990 2 - 06:26:59 696.38 m/min 14-0126-489E
188

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 10:00:17 694.53 m/min 13-0301-684 H
189

VIDNER Václav

Horoměřice SL

787120 2 - 07:23:37 694.344 m/min 15-045-822 H
190

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 2 - 06:21:39 693.921 m/min 14-085-522 h
191

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

862350 2 - 09:13:20 693.579 m/min 15-0120-227e
192

ZDRUBECKY Jiri

Svermov SV

771560 2 - 07:02:48 693.35 m/min 12-045-1639 h
193

MAYER Antonín

Meclov

708420 2 - 05:34:18 691.614 m/min CZ 15 - 032 -34 He
194

MATEJOVIE Team

Přelouč

863140 2 - 09:28:00 686.121 m/min 13-066-632 He
195

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

802140 2 - 07:59:19 685.99 m/min 14 0100 115
196

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

787260 2 - 07:40:42 684.157 m/min CZ-11-0116-913 H
197

ŽLIČAŘ Roman

Česká Třebová

947640 2 - 11:37:00 683.23 m/min 15-074-435 He
198

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

896480 2 - 10:28:16 680.045 m/min 14-0294-135 He
199

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 09:46:00 677.829 m/min 15-0134-734 HE
200

HAVLÍK Václav

Žižkov

794950 2 - 08:02:49 677.813 m/min 13 098 212 h
201

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

787260 2 - 07:52:43 677.087 m/min CZ-16-0253-71 H
202

JÓN Vladimír

Noviny p.Ral BR

804220 2 - 08:19:06 676.327 m/min CZ-11-038-257 H
203

Poddaný Miroslav

Nový Bydžov

865440 2 - 09:51:09 675.518 m/min 13-0134-255 HE
204

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 2 - 07:13:20 674.421 m/min 15-0117-1105H
205

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

805570 2 - 08:24:56 674.155 m/min 12-0112-908h
206

Šimůnek Roman

Nový Bydžov

857930 2 - 09:46:24 672.148 m/min 12-0134-1238 h
207

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

825590 2 - 09:09:10 666.246 m/min CZ-15-0110-458 H
208

CECH Vlastimil

Dačice

898650 2 - 11:01:39 664.854 m/min 14-04-411 H
209

CECH Vlastimil

Dačice

898650 2 - 11:01:39 664.854 m/min 14-04-411 H
210

PETRLÁK Vlastimil

Česká Třebová

931290 2 - 11:58:07 661.373 m/min 12-0233-575 H
211

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 2 - 07:35:39 661.284 m/min 16-0117-30E
212

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 11:05:12 661.26 m/min 14-04-355 H
213

CECH Vlastimil

Dačice

898650 2 - 11:10:34 660.497 m/min 13-04-68 H
214

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

902870 2 - 11:20:54 658.597 m/min 15-063-475 H
215

HOUŽVIC Josef

Ledce MB

805580 2 - 08:57:16 656.402 m/min CZ-15-0116-416 E
216

GLOCAR Jaromír

Česká Třebová

958310 2 - 12:57:14 653.141 m/min 13-060-447 H
217

ONDRASEK Karel

TU

763420 2 - 08:01:22 651.734 m/min 13-045-1871 He
218

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 2 - 11:15:45 649.445 m/min 12-0128-432 h
219

WISCHIN Pavel

Obecnice KO

773390 2 - 08:33:15 642.751 m/min 11-084-629
220

FÜRST Václav

Cheznovice

756850 2 - 08:11:50 640.403 m/min 14-079-220 he
221

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 11:01:54 639.774 m/min 13-0113-558 H
222

SVANCAR Štefan

Staré Ždánice

881030 2 - 11:28:22 639.184 m/min 13-0315-322 H
223

BAŠTRNÁK Jaroslav

Velká Bukovina

779080 2 - 08:51:32 637.789 m/min CZ-16-013-580 H
224

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

808830 2 - 09:48:08 632.821 m/min 15-0112-860h
225

NOVOTNÝ Zdeněk

Svitkov

887360 2 - 11:55:02 631.558 m/min 14-075-152 H
226

KONOPCIK Jan Ing.

Slany-Kvicek SL

767250 2 - 08:57:54 624.847 m/min 11-045-2134 h
227

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 12:30:16 622.204 m/min 13-04-6 H
228

VÁVRA Miloslav

Čáslav

879850 2 - 12:17:13 616.48 m/min 14-059-519h
229

Vik Jiří

Náchod

901250 2 - 12:53:24 615.86 m/min 13-0132-809 -HE
230

CHMELÍŘ Vladimír

Plzeň

734260 2 - 08:52:48 600.474 m/min 15-083-10 H
231

KÖNIGSMARK František

Kamenný Újezd

720530 2 - 08:30:00 600.442 m/min 15-081-908 H
232

MICHALEC Petr

Bl. Lhota SE+

804330 2 - 10:53:43 598.586 m/min 13-0400-3591h
233

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

902870 2 - 14:17:45 583.344 m/min 16-063-191 He
234

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 2 - 13:48:23 580.907 m/min 13-0135-324 H
235

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE+

794700 2 - 11:27:10 577.054 m/min 12-06-668h
236

Rojšl Miroslav

Náchod

906300 2 - 15:03:52 568.617 m/min 13-0132-589 -H
237

BARTEJS Petr

Žižkov

795000 2 - 12:07:17 560.932 m/min 14 098 792 h
238

ZADRAŽIL Václav

Jihlava *

894740 2 - 15:46:49 546.634 m/min 14-0294-829 He
239

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 2 - 16:22:00 530.49 m/min 12-0128-440 h

 

Pásmo č. 1 (do 780 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 15:56:11 1091.141 m/min DV 16 3017 590 E
2

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 17:31:09 1067.742 m/min 15-031-814 H
3

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 16:41:30 1066.921 m/min CZ 16 025 1022 E
4

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 17:47:37 1042.895 m/min 14-031-152 H
5

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 17:48:44 1041.252 m/min 13-031-1434 H
6

THURNVALD Václav

Chvalšovice

748180 1 - 18:01:54 1036.404 m/min 14-031-404 H
7

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 1 - 18:27:50 1032.075 m/min CZ-16-043-8114 H
8

VALTA Josef

host x

775750 1 - 18:34:27 1028.232 m/min 15-084-498 he
9

DUŠEK Stanislav

Přeštice

735210 1 - 17:55:20 1027.787 m/min CZ - 13 - 0308 - 250 H
10

TVARDÍK Josef

Chodská Lhota

727580 1 - 17:48:56 1026.302 m/min DV 16 - 01554 - 441 H
11

KOTAS Vladimír

Beroun BE

773550 1 - 18:35:17 1024.185 m/min CZ-14-043-1880 H
12

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 1 - 18:26:13 1023.054 m/min 12-045-2583 he
13

FÜRST Václav

Cheznovice

756850 1 - 18:23:32 1017.91 m/min 13-044-817 he
14

DUŠEK Stanislav

Přeštice

735210 1 - 18:03:39 1015.975 m/min CZ - 14 -0308 - 396 H
15

TAJC Borivoj

Velvary SL

777190 1 - 18:45:52 1014.785 m/min 14-045-3367 he
16

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

652410 1 - 16:43:20 1014.109 m/min CZ 14 022 450 H
17

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 16:43:40 1010.647 m/min DV 14 3017 337 H
18

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 17:58:44 1009.596 m/min 15-086-624 he
19

NIČOVSKÝ Jan

Domažlice

713260 1 - 17:49:56 1004.686 m/min CZ 14 - 032 - 301 H
20

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 18:55:13 1001.797 m/min CZ-14-013-100 H
21

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 1 - 18:24:01 999.494 m/min 15-085-705
22

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

676520 1 - 17:18:25 997.204 m/min DV - 15 - 01039 - 70 H
23

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 18:24:00 991.895 m/min 15-031-796 H
24

THURNVALD Václav

Chvalšovice

748180 1 - 18:34:28 991.667 m/min 15-031-1357 H
25

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 17:01:01 984.12 m/min DV 16 3017 527 E
26

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 1 - 18:20:41 984.01 m/min 15-086-552 He
27

SULÁN Petr

Sušice

756290 1 - 18:52:30 979.016 m/min 16-043-8049H
28

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

768470 1 - 19:05:56 977.78 m/min CZ-15-043-3901 H
29

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 1 - 19:10:44 976.081 m/min CZ-12-05-235 H
30

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 18:04:07 973.766 m/min CZ 12 - 034 - 506 H
31

ŠÍMA Miroslav

Rokycany

754930 1 - 18:56:42 971.971 m/min 12-085-804 h
32

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

768470 1 - 19:12:02 970.25 m/min CZ-15-043-3913 H
33

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 1 - 18:31:56 969.288 m/min 11-086-102 He
34

KUČERA Lukáš

Kynšperk

663360 1 - 17:26:49 965.847 m/min CZ 16 027 1694 H
35

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

776820 1 - 19:24:29 965.614 m/min SK 13 02212 20 H
36

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 18:18:02 964.902 m/min 12-081-903 H
37

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 19:25:20 964.334 m/min CZ-15-013-1206 H
38

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 1 - 19:15:31 959.653 m/min 14-045-716 h
39

SVOBODA/JÁRA

Pernink

674020 1 - 17:46:01 954.68 m/min CZ 14 025 638 H
40

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 1 - 19:32:52 949.504 m/min CZ-13-043-1 H
41

KRASANOVSKÝ J+ HRUBÁ H.

Bor u Tachova

693750 1 - 18:12:07 947.595 m/min CZ 15 - 0343 - -298
42

ZDRUBECKY Jiri

Svermov SV

771560 1 - 19:35:57 945.597 m/min 14-045-140 he
43

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 17:30:20 942.327 m/min DV 16 3017 596 H
44

KONOPÍK Jiří

Starý Klíčov

717580 1 - 18:42:34 941.006 m/min CZ 16 - 034 - 780 He
45

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 18:38:10 939.279 m/min 14-081-634 H
46

NERSOVÁ Barbora

Všeruby

721720 1 - 18:56:08 929.892 m/min CZ 14 - 034 - 1049 H
47

KUČERA Lukáš

Kynšperk

663360 1 - 17:54:13 928.794 m/min CZ 16 027 1657 H
48

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 1 - 19:05:41 927.651 m/min 16-086-628 He
49

HNOJSKÝ Vlastislav

Přeštice

735460 1 - 19:14:14 926 m/min CZ 14 - 035 - 406 H
50

KRET Jiří

Tachov

684100 1 - 18:20:21 924.022 m/min CZ - 15 - 0343 -362 H
51

NIČOVSKÝ Jan

Domažlice

713260 1 - 18:56:34 918.479 m/min CZ 15 - 032 - 436 He
52

NOVÁK Vladislav

Ejpovice

742130 1 - 19:29:38 916.625 m/min 15-078-324 he
53

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 1 - 19:57:23 911.673 m/min 15-045-69 he
54

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 19:15:43 907.006 m/min DV 17 - 02043 - 84 H
55

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 18:35:04 906.45 m/min CZ 16 025 1065 H
56

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 18:35:37 905.79 m/min CZ 14 025 852 H
57

HNOJSKÝ Vlastislav

Přeštice

735460 1 - 19:32:54 904.736 m/min CZ 13 - 035 - 395 He
58

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 20:26:35 896.175 m/min CZ-15-013-1239 He
59

THURNVALD Václav

Chvalšovice

748180 1 - 19:55:35 895.398 m/min 15-031-1314 H
60

FÜRST Václav

Cheznovice

756850 1 - 20:07:32 893.003 m/min 13-044-852 e
61

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 1 - 20:12:53 888.281 m/min 13-0248-763E
62

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 18:50:37 888.159 m/min CZ 14 025 863 H
63

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 19:41:14 878.825 m/min CZ 15 - 034 - 137 He
64

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

742040 1 - 20:06:31 876.58 m/min 14-051-773 H
65

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

742040 1 - 20:08:05 874.961 m/min 13-051-654 H
66

TUREK Milan

Fr.Lázně

650000 1 - 18:26:46 870.419 m/min CZ 16 022 184 H
67

KRAFT Jan

Karlovy Vary

684430 1 - 19:07:38 868.97 m/min CZ 12 025 91 H
68

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 19:55:50 868.152 m/min 16-059-1671 He
69

MAYER Antonín

Meclov

708420 1 - 19:38:06 865.933 m/min CZ 15 - 032 - 825 H
70

TUREK Milan

Fr.Lázně

650000 1 - 18:30:40 865.897 m/min CZ 13 022 77 H
71

KLIMOVIČ Eduard

Chlum

662820 1 - 18:48:00 863.047 m/min CZ15 027 1510 H
72

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 20:15:36 862.518 m/min 14-031-19 H
73

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 18:39:55 859.278 m/min CZ 14 023 1038 H
74

STAHL Lad.JUDr.

Beroun BE

773890 1 - 21:07:46 852.521 m/min CZ-13-0173-733 HE
75

KLIMOVIČ Eduard

Chlum

662820 1 - 19:02:15 847.325 m/min CZ 15 027 1552 H
76

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 20:31:38 846.652 m/min 14-031-373 H
77

ONDRASEK Karel

TU

763420 1 - 21:05:40 842.937 m/min 15-0221-3110 he
78

BENDA Jiří

Štěnovický Bore

739910 1 - 20:39:00 841.763 m/min 13-037-372
79

FRÝBA L. st.+ml.

Zruč

736160 1 - 20:37:10 839.248 m/min DV 16-03017-877 he
80

VEVERKA Karel

Zruč

735960 1 - 20:49:27 827.433 m/min 15-087-321 He
81

KRÁL Vilém

Zruč

734680 1 - 21:01:43 814.757 m/min 14-087-157 h
82

PAULÍKOVÁ Veronika

Krabčice*

778440 1 - 22:00:40 810.875 m/min CZ 13 - 0109 - 404 H
83

ANTROPIUS Václav

Lenešice MO

742150 1 - 21:19:28 807.153 m/min 13-019-149 He
84

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 21:00:00 806.256 m/min 16-086-883 H
85

KONOPÍK Jiří

Starý Klíčov

717580 1 - 20:56:35 800.349 m/min CZ 17 - 034 - 406 H
86

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 21:13:00 794.775 m/min 14-059-250 H
87

HORA Petr

Jirkov CH

716610 1 - 21:17:37 780.947 m/min 15-015-1030 He
88

CHMELÍŘ Vladimír

Plzeň

734260 2 - 02:10:53 764.854 m/min 15-083-16 H
89

KOHOUT Jaroslav

Chomutov CH

713010 1 - 21:33:20 763.939 m/min 13-015-228 H
90

BIZOŇ Milan

Podlesí LT

779610 2 - 05:34:25 761.028 m/min CZ 13 - 0336 - 157 H
91

MAYER Antonín

Meclov

708420 1 - 21:37:34 755.594 m/min CZ 14 - 032 - 420 He
92

MAYER Antonín

Meclov

708420 1 - 22:24:30 737.938 m/min CZ 15 - 032 - 436 He
93

IZERA Antonín

Brníkov LB

764000 2 - 05:47:09 736.634 m/min CZ 13 - 049 - 450 H
94

FÜRST Václav

Cheznovice

756850 2 - 05:39:35 735.103 m/min 13-079-130 he
95

ONTL Roman

Sušice

749990 2 - 05:58:43 715.15 m/min 14-0126-459H
96

ČERYCH Jaroslav

Velká Bukovina

778580 2 - 06:44:40 711.248 m/min CZ-15-013-936 H
97

ONTL Roman

Sušice

749990 2 - 06:26:59 696.38 m/min 14-0126-489E
98

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 2 - 06:21:39 693.921 m/min 14-085-522 h
99

ZDRUBECKY Jiri

Svermov SV

771560 2 - 07:02:48 693.35 m/min 12-045-1639 h
100

MAYER Antonín

Meclov

708420 2 - 05:34:18 691.614 m/min CZ 15 - 032 -34 He
101

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 2 - 07:13:20 674.421 m/min 15-0117-1105H
102

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 2 - 07:35:39 661.284 m/min 16-0117-30E
103

ONDRASEK Karel

TU

763420 2 - 08:01:22 651.734 m/min 13-045-1871 He
104

WISCHIN Pavel

Obecnice KO

773390 2 - 08:33:15 642.751 m/min 11-084-629
105

FÜRST Václav

Cheznovice

756850 2 - 08:11:50 640.403 m/min 14-079-220 he
106

BAŠTRNÁK Jaroslav

Velká Bukovina

779080 2 - 08:51:32 637.789 m/min CZ-16-013-580 H
107

KONOPCIK Jan Ing.

Slany-Kvicek SL

767250 2 - 08:57:54 624.847 m/min 11-045-2134 h
108

CHMELÍŘ Vladimír

Plzeň

734260 2 - 08:52:48 600.474 m/min 15-083-10 H
109

KÖNIGSMARK František

Kamenný Újezd

720530 2 - 08:30:00 600.442 m/min 15-081-908 H

 

Pásmo č. 2 (781-840 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SCHÁNILEC Karel

Protivín

814430 1 - 18:50:40 1056.786 m/min 15-0123-395E
2

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 1 - 19:09:34 1040.697 m/min 16-0311-816E
3

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 18:53:31 1018.323 m/min CZ-15-0321000307
4

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

826640 1 - 19:36:18 1012.667 m/min 16-0294-369 e
5

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 1 - 19:31:49 1012.174 m/min 14-0311-986E
6

NOVOTNY Milan

Liberec

809700 1 - 19:27:15 1003.035 m/min 14-017-892 H
7

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

790810 1 - 19:10:53 999.907 m/min CZ-11-045-368 H
8

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

790810 1 - 19:13:44 996.317 m/min CZ-10-045-1302 H
9

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 19:34:00 995.16 m/min 13-0311-222H
10

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 1 - 19:56:16 982.581 m/min 14-0311-969H
11

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 19:30:27 971.917 m/min CZ-0321-000332 E
12

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

812060 1 - 19:59:15 967.602 m/min CZ-12-0114-679 H
13

KAVKA Jaroslav

Libuš

800560 1 - 19:55:50 957.799 m/min 15-0111-1180 H
14

KULÍK Přemysl

Michle

802240 1 - 20:08:05 945.945 m/min 15 093 886 h
15

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

823650 1 - 20:38:04 938.027 m/min 14-0124-42e
16

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 20:40:56 934.498 m/min 16-0127-2101h
17

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 20:44:49 930.396 m/min 13-0127-117h
18

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

832850 1 - 20:58:30 926.934 m/min 15-08-490
19

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 1 - 20:43:17 915.471 m/min 12-0123-500H
20

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

833140 1 - 21:26:34 899.169 m/min 15 0107 8 he
21

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

812060 1 - 21:03:44 898.562 m/min CZ-14-0114-368 H
22

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

825590 1 - 21:23:00 894.464 m/min CZ-14-0110-507 E
23

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 1 - 21:24:06 889.189 m/min 14-0311-924E
24

HAVLÍK Václav

Žižkov

794950 1 - 21:05:00 878.398 m/min 14 098 320
25

KODL-FRENZL

Holubice BU

783150 1 - 21:06:13 864.197 m/min 14-045-1935 he
26

HOREŠOVSKÁ Ivana

Zálezlice VŠ

789810 1 - 21:20:00 858.489 m/min CZ-16-0116-18 H
27

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE+

794700 1 - 21:27:40 856.665 m/min 15-0112-423he
28

ROSA Miroslav

H.Počáply RD

784100 1 - 21:31:36 841.67 m/min CZ 15 - 055 - 314 H
29

HELLER Pavel

Straky NB

828670 2 - 05:38:31 805.694 m/min CZ-16-0108-131 H
30

MILOTA Milan

Protivín

814540 2 - 05:27:57 800.177 m/min 13-0123-219E
31

FEREŠ František

Říčany

813200 2 - 05:28:00 798.821 m/min 14 094 117 e
32

ZITTOVI V + B

Dubeč

830830 2 - 06:06:36 786.324 m/min 14 088 1069
33

BUCHAL TEAM

Vlasim

832840 2 - 06:17:08 780.446 m/min 15-0115-494he
34

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 06:09:02 777.738 m/min 14-024-141h
35

BUCHCAR Roman

Repec

822460 2 - 06:07:34 777.691 m/min 14-0127-435he
36

HELLER Pavel

Straky NB

828670 2 - 06:17:15 776.454 m/min CZ-14-0108-3003 H
37

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

802140 2 - 06:06:16 759.411 m/min 13 0100 1033
38

ADAM Josef

Tabor

836680 2 - 06:57:02 755.786 m/min 15-0115-543he
39

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

823650 2 - 06:41:19 754.731 m/min 14-0311-721e
40

BUCHAL TEAM

Vlasim

832840 2 - 06:54:21 754.145 m/min 15-0115-452h
41

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 06:46:15 749.555 m/min 14-0311-909E
42

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

805570 2 - 06:31:07 745.128 m/min 15-0112-319h
43

MATOUŠEK Luděk

Lipník MB

823520 2 - 07:03:43 739.434 m/min CZ-15-0110-545 E
44

BUCHAL TEAM

Vlasim

832840 2 - 07:42:04 722.91 m/min 16-0115-996h
45

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 07:35:00 719.345 m/min 13-093-523h
46

ADAM Josef

Tabor

836680 2 - 07:58:19 716.141 m/min 14-0127-713h
47

DRNEK Josef

Strakonice

782010 2 - 06:45:00 714.164 m/min 14-0125-2472E
48

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 07:59:14 702.768 m/min 15-0311-341E
49

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

802140 2 - 07:41:46 696.443 m/min 13 0100 845
50

VIDNER Václav

Horoměřice SL

787120 2 - 07:23:37 694.344 m/min 15-045-822 H
51

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

802140 2 - 07:59:19 685.99 m/min 14 0100 115
52

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

787260 2 - 07:40:42 684.157 m/min CZ-11-0116-913 H
53

HAVLÍK Václav

Žižkov

794950 2 - 08:02:49 677.813 m/min 13 098 212 h
54

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

787260 2 - 07:52:43 677.087 m/min CZ-16-0253-71 H
55

JÓN Vladimír

Noviny p.Ral BR

804220 2 - 08:19:06 676.327 m/min CZ-11-038-257 H
56

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

805570 2 - 08:24:56 674.155 m/min 12-0112-908h
57

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

825590 2 - 09:09:10 666.246 m/min CZ-15-0110-458 H
58

HOUŽVIC Josef

Ledce MB

805580 2 - 08:57:16 656.402 m/min CZ-15-0116-416 E
59

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

808830 2 - 09:48:08 632.821 m/min 15-0112-860h
60

MICHALEC Petr

Bl. Lhota SE+

804330 2 - 10:53:43 598.586 m/min 13-0400-3591h
61

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE+

794700 2 - 11:27:10 577.054 m/min 12-06-668h
62

BARTEJS Petr

Žižkov

795000 2 - 12:07:17 560.932 m/min 14 098 792 h

 

Pásmo č. 3 (nad 840 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

NETUŠIL Bohuslav

Přelouč

873020 1 - 20:18:30 1016.913 m/min 14-073-754 H
2

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 1 - 20:31:28 992.476 m/min 14-0113-277 H
3

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 1 - 20:23:19 985.641 m/min 14-066-176-H
4

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 1 - 20:24:54 983.836 m/min 13-066-6H
5

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

862350 1 - 20:39:48 980.166 m/min 16-05-117e
6

STRAŠIL Jaroslav

Borová

904210 1 - 21:30:46 971.468 m/min 14-0299-491
7

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 1 - 21:17:13 945.257 m/min 16-0134-1028 H
8

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 1 - 21:24:54 935.139 m/min 15-0113-683 H
9

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

841040 1 - 21:19:03 915.119 m/min 15-05-711e
10

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 05:44:05 882.424 m/min 11-072-59 He
11

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 05:29:09 874.022 m/min 14-0135-511 H
12

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 05:16:59 863.649 m/min 16-031-1024
13

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 05:56:37 851.085 m/min 11-0129-867 H
14

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 06:37:09 839.351 m/min 16-060-178 H
15

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 2 - 06:20:56 823.618 m/min 11-0135-5 H
16

Růžička Jiří

Podbřezí

913400 2 - 07:09:55 815.596 m/min 13-0338-966 -H
17

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

902870 2 - 07:02:31 811.556 m/min 13-063-433 He
18

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 2 - 06:47:04 808.501 m/min 12-062-192 h
19

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 2 - 06:02:51 808.206 m/min 15-066-294
20

DRÁBEK Drahoslav

Přelouč

875120 2 - 06:50:09 795.455 m/min 15-063-935
21

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 07:10:35 794.907 m/min 15-0135-212 H
22

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 07:20:10 792.927 m/min 14-04-347 H
23

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 07:24:33 789.864 m/min 13-04-29 H
24

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 2 - 07:10:35 787.126 m/min 12-0135-264 H
25

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

923840 2 - 08:25:39 772.668 m/min 15-077-437
26

BŘÍZA Team

Pardubice

890210 2 - 07:42:11 772.629 m/min 12-069-648 He
27

Zima Milan

Nový Bydžov

865150 2 - 07:13:35 769.992 m/min 15-0134-698 ze
28

SALAVA Jiří

Uherčice

918050 2 - 08:29:31 765.35 m/min 14-0339-219 H
29

FRANC Pavel

Kutná Hora

857800 2 - 07:12:49 763.972 m/min 13-066-2116H
30

DUBEC Milan

Svitkov

887450 2 - 08:13:44 749.704 m/min 13-066-1344 H
31

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 08:07:31 738.571 m/min 14-05-175
32

FRANC Jiří

Kutná Hora

857920 2 - 08:00:15 733.108 m/min 16-066-1762H
33

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

892440 2 - 08:54:35 728.77 m/min 14-069-1071 He
34

CHLUBNA Josef

Jihlava

895750 2 - 09:00:08 728.173 m/min 14-0294-904 He
35

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 08:20:24 726.571 m/min 15-0113-710 HE
36

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

892440 2 - 09:11:32 718.821 m/min 13-069-339 He
37

Poddaný Miroslav

Nový Bydžov

865440 2 - 08:36:20 717.414 m/min 16-0134-131 H E
38

Hetcl Josef

Třebechovice

908070 2 - 09:39:46 715.147 m/min 15-0137-933 He
39

STRAŠIL Jaroslav

Borová

904210 2 - 09:50:35 706.092 m/min 12-0299-642He
40

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 09:03:54 704.822 m/min 15-05-751e
41

PASTYŘÍK Ing. Jiří

Robousy JC

852000 2 - 08:38:58 704.734 m/min CZ-15-0131-2686 E
42

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 10:00:17 694.53 m/min 13-0301-684 H
43

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

862350 2 - 09:13:20 693.579 m/min 15-0120-227e
44

MATEJOVIE Team

Přelouč

863140 2 - 09:28:00 686.121 m/min 13-066-632 He
45

ŽLIČAŘ Roman

Česká Třebová

947640 2 - 11:37:00 683.23 m/min 15-074-435 He
46

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

896480 2 - 10:28:16 680.045 m/min 14-0294-135 He
47

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 09:46:00 677.829 m/min 15-0134-734 HE
48

Poddaný Miroslav

Nový Bydžov

865440 2 - 09:51:09 675.518 m/min 13-0134-255 HE
49

Šimůnek Roman

Nový Bydžov

857930 2 - 09:46:24 672.148 m/min 12-0134-1238 h
50

CECH Vlastimil

Dačice

898650 2 - 11:01:39 664.854 m/min 14-04-411 H
51

CECH Vlastimil

Dačice

898650 2 - 11:01:39 664.854 m/min 14-04-411 H
52

PETRLÁK Vlastimil

Česká Třebová

931290 2 - 11:58:07 661.373 m/min 12-0233-575 H
53

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 11:05:12 661.26 m/min 14-04-355 H
54

CECH Vlastimil

Dačice

898650 2 - 11:10:34 660.497 m/min 13-04-68 H
55

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

902870 2 - 11:20:54 658.597 m/min 15-063-475 H
56

GLOCAR Jaromír

Česká Třebová

958310 2 - 12:57:14 653.141 m/min 13-060-447 H
57

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 2 - 11:15:45 649.445 m/min 12-0128-432 h
58

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 11:01:54 639.774 m/min 13-0113-558 H
59

SVANCAR Štefan

Staré Ždánice

881030 2 - 11:28:22 639.184 m/min 13-0315-322 H
60

NOVOTNÝ Zdeněk

Svitkov

887360 2 - 11:55:02 631.558 m/min 14-075-152 H
61

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 12:30:16 622.204 m/min 13-04-6 H
62

VÁVRA Miloslav

Čáslav

879850 2 - 12:17:13 616.48 m/min 14-059-519h
63

Vik Jiří

Náchod

901250 2 - 12:53:24 615.86 m/min 13-0132-809 -HE
64

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

902870 2 - 14:17:45 583.344 m/min 16-063-191 He
65

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 2 - 13:48:23 580.907 m/min 13-0135-324 H
66

Rojšl Miroslav

Náchod

906300 2 - 15:03:52 568.617 m/min 13-0132-589 -H
67

ZADRAŽIL Václav

Jihlava *

894740 2 - 15:46:49 546.634 m/min 14-0294-829 He
68

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 2 - 16:22:00 530.49 m/min 12-0128-440 h

 

Celkové ocenění ZZ
1.-3. místo pohár

Pásmo č. 1 (do 780 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 2 (781-840 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 3 (nad 840 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2018 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv