On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Knokke - národní závod - odstartováno
Start 28.7.2018 - 08:30:00

Počasí na startu: polojasno, Z vítr

Počet nasazených holubů za OS CHPH:
Prácheň 195ks
Domažlice 188ks
České Budějovice 186ks
Sever 169ks
Pardubice 146ks
Tábor 132ks
Východočeská 117ks

Podoubraví 116ks
Polabí 114ks

Středočeské 101ks
Praha 91ks
Louny 90ks
Český západ 90ks

Lidice 71ks
Karlovy Vary 70ks

Horácko 61ks
Chomutov 60ks
Náchod 32ks

Celkem za ČS CHPH cca 2029 ks...

Souřadnice startu: 51°19'2'' - 3°17'44''

Propozice ZZ ČS CHPH zde...

Celkové výsledky ZZ

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 19:25:56 1255.051 m/min 13-0127-117h
2

DUŠEK Stanislav

Přeštice

735210 1 - 18:17:28 1251.492 m/min CZ 15 - 0308 - 25 H
3

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 1 - 19:01:21 1222.491 m/min cz-12-05-235 h
4

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 1 - 19:49:02 1210.103 m/min 15-0311-325E
5

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

792290 1 - 19:24:56 1209.726 m/min cz-14-044-924 h
6

MINARČÍK Drahomír

Krabčice RD

778440 1 - 19:14:14 1208.32 m/min 13-0400-2204 h
7

HOREJSI Jiri

Repec

823650 1 - 19:52:42 1206.46 m/min 13-098-523h
8

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

823650 1 - 19:53:00 1205.93 m/min 14-0311-721E
9

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 1 - 18:47:58 1203.366 m/min 14-085-522 h
10

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 1 - 19:02:03 1198.639 m/min 15-0117-1130E
11

DUŠEK Stanislav

Přeštice

735210 1 - 18:43:24 1198.582 m/min CZ 14 - 0308 - 396 H
12

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 18:48:03 1194.03 m/min 16-031-1132 H
13

ONDRASEK Karel

TU

763420 1 - 19:09:25 1193.932 m/min 15-045-554 h
14

VEVERKA Karel

Zruč

735960 1 - 18:46:45 1193.287 m/min 16-087-145 e
15

KRÁL Vilém

Zruč

734680 1 - 18:46:09 1192.372 m/min 14-087-157 h
16

BÁRTÍK Ladislav

Strakonice

784240 1 - 19:28:00 1191.854 m/min 14-0125-2344E
17

KOTEK Martin

Liberec

807920 1 - 19:49:53 1188.322 m/min 12-051-128 E
18

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

892440 1 - 21:03:12 1184.865 m/min 14-069-1071 He
19

KRET Jiří

Tachov

684100 1 - 18:08:03 1183.462 m/min CZ 15 - 0343 - 362 H
20

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 18:53:35 1183.434 m/min 16-031-1030 HE
21

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 1 - 20:12:22 1177.533 m/min 13-0110-292 H
22

KUTÁK Petr

Blatná

757640 1 - 19:15:56 1172.938 m/min 16-0117-805H
23

ŠÍPEK Josef

Protivín

810720 1 - 20:03:19 1169.336 m/min 12-0123-668H
24

KUČERA Lukáš

Kynšperk

663360 1 - 17:58:10 1167.545 m/min DV 17 7216 617 E
25

LANDA Václav

Vodňany

821750 1 - 20:15:00 1165.603 m/min 12-0311-773H
26

NERSOVÁ Barbora

Všeruby

721720 1 - 18:49:11 1165.6 m/min CZ 14 - 034 - 1049 H
27

SCHÁNILEC Karel

Protivín

814430 1 - 20:09:19 1164.608 m/min 16-0123-406E
28

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

845100 1 - 20:35:58 1164.103 m/min 13-066-1527-e
29

SMRČINA David

Kostelec n/Č.L.

830570 1 - 20:24:00 1163.263 m/min 16 019 450e
30

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 17:49:38 1162.404 m/min CZ 17 023 1108 E
31

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 1 - 19:28:23 1159.537 m/min 13-045-1226 h
32

KAVKA Jaroslav

Libuš

800560 1 - 20:01:15 1158.134 m/min CZ-15-0111-1180 H
33

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 19:40:43 1157.881 m/min 16-013-1044 He
34

NOVOTNÝ Vlastimil

Neratovice VŠ

796370 1 - 19:58:45 1156.254 m/min 15-0116-152 H
35

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 1 - 19:30:52 1155.18 m/min 14-045-716 h
36

RUDOLF Jaroslav

Újezd n. Lesy

814560 1 - 20:16:30 1152.951 m/min 14 088 161 h
37

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 19:53:36 1152.267 m/min CZ-12-0321-57
38

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 17:56:32 1148.247 m/min CZ 17 023 1237 H
39

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 18:59:35 1146.345 m/min DV 13 - 08389 - 2392 H
40

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 1 - 21:10:48 1143.113 m/min 13-040-3303 E
41

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 19:02:08 1141.721 m/min CZ 16 - 034 - 212 H
42

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

841040 1 - 20:46:42 1141.632 m/min 16-07-56 E
43

CARDA Bohumil

Brandýs n.Labem

819420 1 - 20:27:49 1141.545 m/min 15 0101 144h
44

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

812060 1 - 20:22:01 1140.507 m/min cz-14-0114-368-h
45

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 1 - 19:47:11 1139.75 m/min 13-043-1-h-cz
46

BUCHCAR Roman

Repec

822460 1 - 20:33:41 1136.492 m/min 14-0127-440he
47

DUŠEK Stanislav

Přeštice

735210 1 - 19:17:15 1135.898 m/min 14 - 0308 - 320 H
48

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 18:57:47 1134.356 m/min 12-081-903 H
49

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 19:21:10 1133.304 m/min 15-031-779 H
50

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 18:52:26 1132.844 m/min CZ 12 - 034 - 506 H
51

RŮZHA František

NE Chvalšiny

825900 1 - 20:41:00 1129.822 m/min 14-011-335 H
52

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 20:27:00 1129.791 m/min 13-0311-271E
53

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 1 - 20:37:51 1128.941 m/min 14-0311-909E
54

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 05:58:12 1128.716 m/min 12-074-1384 H
55

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

805570 1 - 20:23:45 1128.644 m/min 15-0112-328h
56

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 20:00:29 1124.734 m/min 15-013-1206 H
57

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 20:11:05 1123.533 m/min CZ-15-0321000307
58

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 18:09:00 1123.523 m/min DV 16 3017 527 E
59

VOJTA Václav

Strakonice

786550 1 - 20:10:08 1123.429 m/min 14-0125-2914E
60

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 19:12:35 1123.154 m/min DV 14 - 06111 - 330 He
61

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

676520 1 - 18:32:36 1122.668 m/min DV 15 - 1039 - 70 H
62

KOTEK Martin

Liberec

807920 1 - 20:29:54 1122.267 m/min 14-017-256 He
63

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 18:09:58 1121.651 m/min CZ 17 023 1218 E
64

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 1 - 19:49:14 1115.375 m/min 16-0160-585E
65

ECHTNER Ant. a Rad

Kamenný Újezd

712000 1 - 19:08:28 1115.172 m/min 14-025-788 He
66

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

652410 1 - 18:17:23 1110.706 m/min CZ 17 022 1189 H
67

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 1 - 20:56:47 1107.497 m/min 15-0110-1487 H
68

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 05:26:12 1104.887 m/min 11-0129-867 H
69

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 18:21:52 1103.255 m/min CZ 14 023 1038 H
70

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 05:47:52 1102.231 m/min 16-060-178 H
71

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 20:25:16 1101.254 m/min 15-0321-332 He
72

SULÁN Petr

Sušice

756290 1 - 19:58:07 1099.072 m/min 16-0126-434E
73

TVARDÍK Josef

Chodská Lhota

727580 1 - 19:32:03 1098.98 m/min DV 01 - 554 - 441 H
74

NOVOTNY Milan

Liberec

809700 1 - 20:46:56 1098.743 m/min 15-017-1063 He
75

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

740780 1 - 19:47:23 1093.591 m/min 13-019-611 H
76

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 19:48:07 1088.264 m/min 14-031-373 H
77

KOSTKA Kamil

hostující LI+

799530 1 - 20:46:57 1084.918 m/min cz-15-0111-722-h
78

SULÁN Petr

Sušice

756290 1 - 20:11:20 1078.36 m/min 16-0126-413H
79

KRET Jiří

Tachov

684100 1 - 19:06:42 1074.446 m/min CZ 16 - 0343 - 502 He
80

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 18:36:15 1073.023 m/min DV 15 3017 23 E
81

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 20:47:53 1067.499 m/min 15-0321-586 He
82

KULÍK Přemysl

Michle

802240 1 - 21:03:29 1064.708 m/min 14 093 126h
83

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 20:03:56 1063.46 m/min 14-031-19 H
84

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

812060 1 - 21:13:39 1063.393 m/min cz-11-0114-299-h
85

HOUDEK Václav

Zruč

728010 1 - 19:55:51 1061.471 m/min 13-087-132 He
86

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

853520 2 - 05:29:11 1054.792 m/min 16-05-1118 H
87

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 19:45:10 1054.747 m/min 14-081-634 H
88

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 05:52:36 1044.535 m/min 16-031-1024 H
89

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 05:49:28 1042.73 m/min 14-0113-208 HE
90

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 06:19:37 1042.488 m/min 13-0301-684 H
91

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 06:19:37 1042.488 m/min 13-0301-684 H
92

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 06:19:37 1042.488 m/min 13-0301-684 H
93

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 06:19:37 1042.488 m/min 13-0301-684 H
94

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

902870 2 - 06:27:32 1040.732 m/min 13-063-433 He
95

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

740780 1 - 20:23:53 1037.677 m/min 14-019-828 He
96

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 20:25:00 1032.126 m/min 16-031-1015 H
97

STRAŠIL Jaroslav

Borová

904210 2 - 06:37:24 1030.556 m/min 14-0299-483-e
98

CAREK a syn

Vlasim

845590 2 - 05:54:40 1013.087 m/min 14-0115-111h
99

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 20:41:12 1009.259 m/min 14-031-152 H
100

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 06:22:49 1007.955 m/min 15-05-752 E
101

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 2 - 06:44:22 1002.955 m/min 14-0128-54 H
102

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

823650 2 - 05:43:55 999.676 m/min 13-0311-7 H
103

THURNVALD Václav

Chvalšovice

748180 1 - 21:00:25 997.019 m/min 14-031-409 H
104

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

652410 1 - 19:25:10 995.792 m/min CZ 16 022 171 H
105

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 06:18:51 993.922 m/min 14-05-696 E
106

NIČOVSKÝ Jan

Domažlice

713260 1 - 20:27:44 993.767 m/min CZ 12 - 032 - 102 He
107

LAVIČKA Pavel

ŽÁ Kamenná

859090 2 - 06:25:06 993.053 m/min 14-012-1409 E
108

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

862330 2 - 06:29:25 991.849 m/min 14-066-1190-H
109

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 2 - 05:37:54 988.654 m/min 14-0123-140E
110

HOUDEK Václav

Zruč

728010 1 - 20:46:25 988.584 m/min 14-087-376 he
111

MARSIK Zdenek

Humpolec

874190 2 - 06:49:01 983.322 m/min 13-0105-149h
112

ECHTNER Ant. a Rad

Kamenný Újezd

712000 1 - 20:36:24 980.176 m/min 14-024-6 He
113

SRNEC Jan

Cheb

654160 1 - 19:40:30 975.63 m/min CZ 15 023 2127 E
114

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 07:16:16 972.162 m/min 12-0135-7
115

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 20:58:08 969.921 m/min 15-086-657 H
116

HOUDEK Václav

Zruč

728010 1 - 21:00:48 969.646 m/min 14-087-318 He
117

SINDELAR Josef

Repec

823230 2 - 06:09:29 969.095 m/min 16-0127-2101h
118

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

823650 2 - 06:10:16 968.696 m/min 16-0311-680 E
119

MILOTA Milan

Protivín

814540 2 - 06:01:16 968.23 m/min 13-0123-220H
120

CHLUBNA Josef

Jihlava

895750 2 - 07:27:47 965.473 m/min 16-0294-847 H
121

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

790810 2 - 05:39:06 965.462 m/min cz-11-045-368h
122

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 06:13:16 963.005 m/min 16-0311-716E
123

KOPŘIVA Pavel

ŽÁ Byňov

865980 2 - 07:00:00 962.2 m/min 14-012-1259 E
124

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 07:31:56 961.592 m/min 13-04-6 H
125

ONTL Roman

Sušice

749990 1 - 21:52:22 961.526 m/min 14-0126-489E
126

THURNVALD Václav

Chvalšovice

748180 1 - 21:29:01 960.416 m/min 14-031-404 H
127

AUGUSTINOVÁ Aneta

Borová

904210 2 - 07:45:05 956.752 m/min 15-0299-350-H
128

KONOPÍK Jiří

Starý Klíčov

717580 1 - 21:00:55 955.605 m/min CZ 17 - 034 - 545 He
129

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 06:29:21 951.354 m/min 15-0116-1485 H
130

Zima Milan

Nový Bydžov

865150 2 - 07:10:33 950.14 m/min 15-0134-698 HE
131

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 2 - 06:14:00 948.548 m/min 15-0311-445H
132

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 06:33:03 947.323 m/min 14-0110-57E
133

BUCHCAR Roman

Repec

822460 2 - 06:33:08 941.964 m/min 14-0127-438he
134

MAHULÍK Pravoslav

Brandýs n.Labem

813810 2 - 06:25:13 940.585 m/min 14 0100 766
135

MACHA Radek

Milevsko

816800 2 - 06:31:01 937.755 m/min 16-0127-1538he
136

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

923840 2 - 08:27:46 935.282 m/min 15-077-437 H
137

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 06:39:06 934.706 m/min 16-0311-816E
138

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 20:09:19 933.74 m/min CZ 15 023 2127 E
139

BUCHCAR Roman

Repec

822460 2 - 06:43:23 931.034 m/min 14-0127-435he
140

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 21:07:37 930.708 m/min CZ 14 - 034 - 751 H
141

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

812060 2 - 06:33:43 929.432 m/min cz-15-0114-305-h
142

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 07:31:31 928.497 m/min 14-0113-277 H
143

KOUKAL Josef

Uherčice

917740 2 - 08:30:23 926.651 m/min 11-04-859 e
144

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 07:38:58 926.21 m/min 15-05-718 E
145

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

845100 2 - 07:12:40 925.968 m/min 13-066-1564-HE
146

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 08:09:23 924.443 m/min 14-04-355 h
147

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 09:05:10 922.865 m/min 14-067-807 H
148

KONOPÍK Jiří

Starý Klíčov

717580 1 - 21:39:35 919.974 m/min CZ 17 - 034 - 513 He
149

HOŘEJŠÍ Rudolf

LI Lišov

846410 2 - 07:20:22 919.644 m/min 16-07-235 E
150

Rojšl Miroslav

Náchod

906300 2 - 08:31:24 914.162 m/min 13-0132-589 -H
151

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 07:02:59 912.143 m/min 13-0127-16h
152

Kacálek Jaroslav

Vamberk

930070 2 - 09:00:10 911.684 m/min 15-0264-2632 HE
153

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 09:23:30 906.651 m/min 14-074-767 H
154

JAROŠ Václav

Rokycany

748300 2 - 05:46:05 905.841 m/min 14-079-233
155

BUCHAL TEAM

Vlasim

832840 2 - 07:24:37 900.741 m/min 15-0115-464he
156

Vikovi Team

Náchod

901250 2 - 08:42:03 899.406 m/min 16-0132-851-HE
157

HESOUN Jiří

Vodňany

818730 2 - 07:11:00 898.716 m/min 16-0311-114H
158

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 2 - 06:19:08 898.37 m/min cz-14-043-138-h
159

SITTA Antonin

Tabor

827230 2 - 07:21:45 897.456 m/min 15-0127-1654h
160

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

923840 2 - 09:12:47 894.515 m/min 15-077-425 H
161

MATOUŠEK JaroslavDr

Říčany

813240 2 - 07:10:55 892.771 m/min 15 094 273
162

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

826640 2 - 07:31:17 887.635 m/min 16-0294-369 E
163

STRAŠIL Jaroslav

Borová

904210 2 - 08:59:22 887.031 m/min 15-0299-343 h
164

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

842380 2 - 07:50:53 885.892 m/min 14-066-2152-h
165

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 2 - 08:02:03 884.486 m/min 16-066-309-h
166

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

792290 2 - 06:57:16 883.004 m/min cz-15-095-531-h
167

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 2 - 06:02:23 882.781 m/min 13-085-130 h
168

CARDA Bohumil

Brandýs n.Labem

819420 2 - 07:28:47 882.251 m/min 15 0101 75
169

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 07:37:06 878.935 m/min 14-0127-172h
170

Futera Karel

Nový Bydžov

865360 2 - 08:26:32 877.173 m/min 15-0134-1321 H
171

ZÁHORSKY Luděk

Všenory SL

791880 2 - 07:05:00 875.006 m/min cz-15-095-404-e
172

CHLUBNA Josef

Jihlava

895750 2 - 09:04:03 874.713 m/min 14-0400-517 H
173

HANČL Tomáš

hostující LI+

799400 2 - 07:14:43 873.932 m/min cz-14-0111-213-h
174

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 2 - 08:59:12 870.271 m/min 13-0128-351H
175

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 08:41:24 868.464 m/min 15-05-727 E
176

Školník Josef

Podbřezí

911680 2 - 09:31:05 867.372 m/min 16-0334-9071-H
177

KUŠKA Jiří

Rokycany

746480 2 - 06:21:05 866.908 m/min 13-086-1606 h
178

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 08:25:19 866.351 m/min 16-05-1215 H
179

HOROŽANIECKI Andrej

Polsko

858460 2 - 08:31:17 866.009 m/min 17-0432-15247 H PL
180

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 07:50:05 864.872 m/min 14-0311-924E
181

KRÁTKÝ Jan

Dešná

910080 2 - 09:40:54 857.838 m/min 10-04-1276 H
182

ONTL Roman

Sušice

749990 2 - 06:37:27 854.738 m/min 09-0126-97H
183

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 08:04:12 854.231 m/min 14-024-141h
184

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 2 - 06:14:10 853.276 m/min 16-086-607 H
185

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 08:04:29 851.959 m/min 16-0311-704E
186

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 2 - 09:21:48 851.392 m/min 12-0128-440 H
187

Čipera Pavel

TnV Zahájí

825430 2 - 08:11:00 850.082 m/min 14-0311-240 H
188

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

805570 2 - 07:48:58 848.892 m/min 12-0112-908h
189

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 08:47:30 847.275 m/min 14-05-694 H
190

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 2 - 06:16:41 847.022 m/min 16-086-883 H
191

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 09:06:53 846.912 m/min 14-019-85 E
192

HANČL Tomáš

hostující LI+

799400 2 - 07:44:33 846.329 m/min cz-15-0111-95-h
193

ŠÍMA Miroslav

Rokycany

754930 2 - 06:54:02 844.409 m/min 15-085-515 he
194

KOTAS Vladimír

Beroun BE

773550 2 - 07:18:54 841.822 m/min cz-15-043-2590-h
195

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 09:12:51 837.401 m/min 16-0134-1028 H
196

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 09:44:14 836.997 m/min 14-0135-556 H
197

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 09:13:36 836.794 m/min 15-0113-710 HE
198

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 09:00:30 836.482 m/min 13-05-329 H
199

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 10:55:17 833.351 m/min 12-074-1654 H
200

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 2 - 09:04:29 830.585 m/min 13-066-6h
201

VESELÁ Eva

Vysoké Mýto

923840 2 - 10:34:52 828.655 m/min 14-077-386 He
202

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

892440 2 - 10:02:22 824.527 m/min 13-069-309 H
203

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 2 - 09:19:45 818.389 m/min 15-066-45 h
204

FRÝBA L. st.+ml.

Zruč

736160 2 - 06:59:39 818.274 m/min 16-087-366 h
205

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 2 - 07:13:50 813.759 m/min 14-085-605 e
206

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 08:56:21 813.755 m/min 15-0110-1489 H
207

LANDA Václav

Vodňany

821750 2 - 08:50:00 813.614 m/min 13-0311-117H
208

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 2 - 06:55:54 813.528 m/min 11-086-102 He
209

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 2 - 06:55:54 813.528 m/min 11-086-102 He
210

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

832850 2 - 09:11:00 807.808 m/min 15-08-490 H
211

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 2 - 10:15:00 805.516 m/min 13-0135-381 H
212

PEXA Vaclav

LE C.Budejovice

837790 2 - 09:28:03 799.38 m/min 14-07-406 H
213

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 2 - 06:42:07 799.35 m/min CZ 14 - 034 - 726 He
214

ADAM Josef

Tabor

836680 2 - 09:29:11 797.458 m/min 15-0115-543he
215

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 11:10:36 793.064 m/min 11-072-59 He
216

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 09:23:18 792.735 m/min 11-0110-850 H
217

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 2 - 08:15:09 791.488 m/min cz-16-043-8098-e
218

HESOUN Jiří

Vodňany

818730 2 - 09:15:00 791.043 m/min 15-0311-711E
219

SINDELAR Josef

Repec

823230 2 - 09:21:01 790.794 m/min 14-0127-353he
220

FILIPI Bohumil

Česká Třebová

938440 2 - 11:47:44 790.11 m/min 15-060-939 He
221

JACKULÁK Josef

Přelouč

882840 2 - 10:42:33 786.459 m/min 12-073-1318 H
222

MAYER Antonín

Meclov

708420 2 - 07:03:02 784.489 m/min CZ 14 - 032 - 838 He
223

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 2 - 10:09:09 781.27 m/min 13-066-69h
224

TUMA Josef

LE Nemanice

836500 2 - 09:53:00 779.59 m/min 13-06-232 H
225

TUMA Josef

LE Nemanice

836500 2 - 09:53:08 779.493 m/min 13-06-207 E
226

NOVÁK Vladislav

Ejpovice

742130 2 - 07:52:26 779.194 m/min 16-078-187 h
227

Rojšl Miroslav

Náchod

906300 2 - 11:28:34 775.566 m/min 16-0132-210-HE
228

NESVADBA Petr

Stratov NB

826010 2 - 09:46:02 774.844 m/min 13-0108-2683 E
229

Poddaný Miroslav

Nový Bydžov

865440 2 - 10:44:44 769.462 m/min 13-0134-255 HE
230

KUNÁGL Jaroslav

ŽÁ Žár

860440 2 - 10:42:29 766.55 m/min 12-012-1290 E
231

Navara Miroslav

TnV Vodňany

808630 2 - 09:40:25 762.559 m/min 14-0311-559 E
232

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 10:06:31 761.203 m/min 14-0110-54 E
233

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 10:58:01 760.015 m/min 15-0113-683 H
234

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 11:34:14 758.589 m/min 14-0135-511 H
235

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

787260 2 - 09:18:01 758.427 m/min 15-0116-619 H
236

PETRÁČEK Jiří

Libáň KP

843200 2 - 10:34:22 756.663 m/min 15-0113-179 H
237

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

790810 2 - 09:26:00 756.033 m/min cz-10-045-1302-h
238

NOVOTNÝ Václav

Zašovice

911000 2 - 12:06:37 755.004 m/min 14-0322-663 H
239

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

874500 2 - 11:20:35 753.5 m/min 10-073-429 H
240

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 13:01:26 750.012 m/min 09-074-234 H
241

MATEJOVIE Team

Přelouč

863140 2 - 11:12:25 748.983 m/min 16-066-262 H
242

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 2 - 09:02:20 741.05 m/min 15-0117-1105H
243

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

812060 2 - 10:20:48 737.7 m/min cz-14-0114-258-h
244

ČERNÝ Jakub

Brnířov

724340 2 - 08:23:04 736.817 m/min CZ 13 - 032 - 833 He
245

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 2 - 12:03:00 733.2 m/min 13-0135-324 H
246

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

787260 2 - 09:57:00 730.975 m/min 16-0283-71 H
247

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 2 - 09:06:22 724.536 m/min 15-085-705 h
248

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 2 - 12:20:00 722.984 m/min 15-0135-674 H
249

NOVOTNÝ Tomáš

Choťánky KP

844820 2 - 11:39:01 716.546 m/min 16-0400-2963 E
250

KAVKA Jaroslav

Libuš

800560 2 - 10:40:38 714.382 m/min CZ - 15 - 0111 - 1134
251

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 2 - 08:27:31 714.034 m/min CZ 13 - 034 - 75 H
252

KOTAS Vladimír

Beroun BE

773550 2 - 10:10:03 709.646 m/min cz-15-043-2544-e
253

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 12:25:15 705.905 m/min 15-0113-751 HE
254

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

808830 2 - 11:06:20 705.58 m/min 15-0112-814h
255

MAŠÍN Ing. Zdeněk

Chrast

905250 2 - 13:37:10 697.867 m/min 11-063-164 H
256

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 14:06:18 688.004 m/min 14-072-928 He
257

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 2 - 10:25:29 685.311 m/min 14-0117-258H
258

Hryzlík Václav

Třebechovice

892370 2 - 13:54:41 678.772 m/min 15-0137-1112 H
259

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 13:21:47 674.771 m/min 14-061-370 HE
260

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 13:22:59 674.14 m/min 13-0113-558 H
261

MATEJOVIE Team

Přelouč

863140 2 - 13:21:42 673.434 m/min 13-066-632 He
262

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 13:31:50 669.521 m/min 15-0113-705 H
263

Rais Jaroslav

Náchod

883960 2 - 18:02:46 565.638 m/min 12-0132-564-H
264

PETRLÁK Vlastimil

Česká Třebová

931290 3 - 06:27:18 501.421 m/min 12-0233-575 H
265

FILIPI TEAM

Proseč

912500 7 - 21:40:46 135.789 m/min 17-060-1109 H

 

Pásmo č. 1 (do 780 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

DUŠEK Stanislav

Přeštice

735210 1 - 18:17:28 1251.492 m/min CZ 15 - 0308 - 25 H
2

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 1 - 19:01:21 1222.491 m/min cz-12-05-235 h
3

MINARČÍK Drahomír

Krabčice RD

778440 1 - 19:14:14 1208.32 m/min 13-0400-2204 h
4

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 1 - 18:47:58 1203.366 m/min 14-085-522 h
5

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 1 - 19:02:03 1198.639 m/min 15-0117-1130E
6

DUŠEK Stanislav

Přeštice

735210 1 - 18:43:24 1198.582 m/min CZ 14 - 0308 - 396 H
7

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 18:48:03 1194.03 m/min 16-031-1132 H
8

ONDRASEK Karel

TU

763420 1 - 19:09:25 1193.932 m/min 15-045-554 h
9

VEVERKA Karel

Zruč

735960 1 - 18:46:45 1193.287 m/min 16-087-145 e
10

KRÁL Vilém

Zruč

734680 1 - 18:46:09 1192.372 m/min 14-087-157 h
11

KRET Jiří

Tachov

684100 1 - 18:08:03 1183.462 m/min CZ 15 - 0343 - 362 H
12

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 18:53:35 1183.434 m/min 16-031-1030 HE
13

KUTÁK Petr

Blatná

757640 1 - 19:15:56 1172.938 m/min 16-0117-805H
14

KUČERA Lukáš

Kynšperk

663360 1 - 17:58:10 1167.545 m/min DV 17 7216 617 E
15

NERSOVÁ Barbora

Všeruby

721720 1 - 18:49:11 1165.6 m/min CZ 14 - 034 - 1049 H
16

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 17:49:38 1162.404 m/min CZ 17 023 1108 E
17

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 1 - 19:28:23 1159.537 m/min 13-045-1226 h
18

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 19:40:43 1157.881 m/min 16-013-1044 He
19

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 1 - 19:30:52 1155.18 m/min 14-045-716 h
20

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 17:56:32 1148.247 m/min CZ 17 023 1237 H
21

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 18:59:35 1146.345 m/min DV 13 - 08389 - 2392 H
22

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 19:02:08 1141.721 m/min CZ 16 - 034 - 212 H
23

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 1 - 19:47:11 1139.75 m/min 13-043-1-h-cz
24

DUŠEK Stanislav

Přeštice

735210 1 - 19:17:15 1135.898 m/min 14 - 0308 - 320 H
25

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 18:57:47 1134.356 m/min 12-081-903 H
26

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 19:21:10 1133.304 m/min 15-031-779 H
27

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 18:52:26 1132.844 m/min CZ 12 - 034 - 506 H
28

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 20:00:29 1124.734 m/min 15-013-1206 H
29

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 18:09:00 1123.523 m/min DV 16 3017 527 E
30

NERS Jaroslav

Všeruby

721720 1 - 19:12:35 1123.154 m/min DV 14 - 06111 - 330 He
31

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

676520 1 - 18:32:36 1122.668 m/min DV 15 - 1039 - 70 H
32

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 18:09:58 1121.651 m/min CZ 17 023 1218 E
33

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 1 - 19:49:14 1115.375 m/min 16-0160-585E
34

ECHTNER Ant. a Rad

Kamenný Újezd

712000 1 - 19:08:28 1115.172 m/min 14-025-788 He
35

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

652410 1 - 18:17:23 1110.706 m/min CZ 17 022 1189 H
36

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 18:21:52 1103.255 m/min CZ 14 023 1038 H
37

SULÁN Petr

Sušice

756290 1 - 19:58:07 1099.072 m/min 16-0126-434E
38

TVARDÍK Josef

Chodská Lhota

727580 1 - 19:32:03 1098.98 m/min DV 01 - 554 - 441 H
39

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

740780 1 - 19:47:23 1093.591 m/min 13-019-611 H
40

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 19:48:07 1088.264 m/min 14-031-373 H
41

SULÁN Petr

Sušice

756290 1 - 20:11:20 1078.36 m/min 16-0126-413H
42

KRET Jiří

Tachov

684100 1 - 19:06:42 1074.446 m/min CZ 16 - 0343 - 502 He
43

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 18:36:15 1073.023 m/min DV 15 3017 23 E
44

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 20:03:56 1063.46 m/min 14-031-19 H
45

HOUDEK Václav

Zruč

728010 1 - 19:55:51 1061.471 m/min 13-087-132 He
46

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 1 - 19:45:10 1054.747 m/min 14-081-634 H
47

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

740780 1 - 20:23:53 1037.677 m/min 14-019-828 He
48

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 20:25:00 1032.126 m/min 16-031-1015 H
49

BASTL Josef

Dehtín

737970 1 - 20:41:12 1009.259 m/min 14-031-152 H
50

THURNVALD Václav

Chvalšovice

748180 1 - 21:00:25 997.019 m/min 14-031-409 H
51

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

652410 1 - 19:25:10 995.792 m/min CZ 16 022 171 H
52

NIČOVSKÝ Jan

Domažlice

713260 1 - 20:27:44 993.767 m/min CZ 12 - 032 - 102 He
53

HOUDEK Václav

Zruč

728010 1 - 20:46:25 988.584 m/min 14-087-376 he
54

ECHTNER Ant. a Rad

Kamenný Újezd

712000 1 - 20:36:24 980.176 m/min 14-024-6 He
55

SRNEC Jan

Cheb

654160 1 - 19:40:30 975.63 m/min CZ 15 023 2127 E
56

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 20:58:08 969.921 m/min 15-086-657 H
57

HOUDEK Václav

Zruč

728010 1 - 21:00:48 969.646 m/min 14-087-318 He
58

ONTL Roman

Sušice

749990 1 - 21:52:22 961.526 m/min 14-0126-489E
59

THURNVALD Václav

Chvalšovice

748180 1 - 21:29:01 960.416 m/min 14-031-404 H
60

KONOPÍK Jiří

Starý Klíčov

717580 1 - 21:00:55 955.605 m/min CZ 17 - 034 - 545 He
61

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 20:09:19 933.74 m/min CZ 15 023 2127 E
62

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 1 - 21:07:37 930.708 m/min CZ 14 - 034 - 751 H
63

KONOPÍK Jiří

Starý Klíčov

717580 1 - 21:39:35 919.974 m/min CZ 17 - 034 - 513 He
64

JAROŠ Václav

Rokycany

748300 2 - 05:46:05 905.841 m/min 14-079-233
65

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 2 - 06:19:08 898.37 m/min cz-14-043-138-h
66

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 2 - 06:02:23 882.781 m/min 13-085-130 h
67

KUŠKA Jiří

Rokycany

746480 2 - 06:21:05 866.908 m/min 13-086-1606 h
68

ONTL Roman

Sušice

749990 2 - 06:37:27 854.738 m/min 09-0126-97H
69

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 2 - 06:14:10 853.276 m/min 16-086-607 H
70

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 2 - 06:16:41 847.022 m/min 16-086-883 H
71

ŠÍMA Miroslav

Rokycany

754930 2 - 06:54:02 844.409 m/min 15-085-515 he
72

KOTAS Vladimír

Beroun BE

773550 2 - 07:18:54 841.822 m/min cz-15-043-2590-h
73

FRÝBA L. st.+ml.

Zruč

736160 2 - 06:59:39 818.274 m/min 16-087-366 h
74

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 2 - 07:13:50 813.759 m/min 14-085-605 e
75

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 2 - 06:55:54 813.528 m/min 11-086-102 He
76

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 2 - 06:55:54 813.528 m/min 11-086-102 He
77

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 2 - 06:42:07 799.35 m/min CZ 14 - 034 - 726 He
78

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 2 - 08:15:09 791.488 m/min cz-16-043-8098-e
79

MAYER Antonín

Meclov

708420 2 - 07:03:02 784.489 m/min CZ 14 - 032 - 838 He
80

NOVÁK Vladislav

Ejpovice

742130 2 - 07:52:26 779.194 m/min 16-078-187 h
81

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 2 - 09:02:20 741.05 m/min 15-0117-1105H
82

ČERNÝ Jakub

Brnířov

724340 2 - 08:23:04 736.817 m/min CZ 13 - 032 - 833 He
83

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 2 - 09:06:22 724.536 m/min 15-085-705 h
84

VÁCHAL Pavel

Postřekov

705120 2 - 08:27:31 714.034 m/min CZ 13 - 034 - 75 H
85

KOTAS Vladimír

Beroun BE

773550 2 - 10:10:03 709.646 m/min cz-15-043-2544-e
86

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 2 - 10:25:29 685.311 m/min 14-0117-258H

 

Pásmo č. 2 (781-840 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 19:25:56 1255.051 m/min 13-0127-117h
2

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 1 - 19:49:02 1210.103 m/min 15-0311-325E
3

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

792290 1 - 19:24:56 1209.726 m/min cz-14-044-924 h
4

HOREJSI Jiri

Repec

823650 1 - 19:52:42 1206.46 m/min 13-098-523h
5

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

823650 1 - 19:53:00 1205.93 m/min 14-0311-721E
6

BÁRTÍK Ladislav

Strakonice

784240 1 - 19:28:00 1191.854 m/min 14-0125-2344E
7

KOTEK Martin

Liberec

807920 1 - 19:49:53 1188.322 m/min 12-051-128 E
8

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 1 - 20:12:22 1177.533 m/min 13-0110-292 H
9

ŠÍPEK Josef

Protivín

810720 1 - 20:03:19 1169.336 m/min 12-0123-668H
10

LANDA Václav

Vodňany

821750 1 - 20:15:00 1165.603 m/min 12-0311-773H
11

SCHÁNILEC Karel

Protivín

814430 1 - 20:09:19 1164.608 m/min 16-0123-406E
12

SMRČINA David

Kostelec n/Č.L.

830570 1 - 20:24:00 1163.263 m/min 16 019 450e
13

KAVKA Jaroslav

Libuš

800560 1 - 20:01:15 1158.134 m/min CZ-15-0111-1180 H
14

NOVOTNÝ Vlastimil

Neratovice VŠ

796370 1 - 19:58:45 1156.254 m/min 15-0116-152 H
15

RUDOLF Jaroslav

Újezd n. Lesy

814560 1 - 20:16:30 1152.951 m/min 14 088 161 h
16

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 19:53:36 1152.267 m/min CZ-12-0321-57
17

CARDA Bohumil

Brandýs n.Labem

819420 1 - 20:27:49 1141.545 m/min 15 0101 144h
18

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

812060 1 - 20:22:01 1140.507 m/min cz-14-0114-368-h
19

BUCHCAR Roman

Repec

822460 1 - 20:33:41 1136.492 m/min 14-0127-440he
20

RŮZHA František

NE Chvalšiny

825900 1 - 20:41:00 1129.822 m/min 14-011-335 H
21

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 20:27:00 1129.791 m/min 13-0311-271E
22

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 1 - 20:37:51 1128.941 m/min 14-0311-909E
23

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

805570 1 - 20:23:45 1128.644 m/min 15-0112-328h
24

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 20:11:05 1123.533 m/min CZ-15-0321000307
25

VOJTA Václav

Strakonice

786550 1 - 20:10:08 1123.429 m/min 14-0125-2914E
26

KOTEK Martin

Liberec

807920 1 - 20:29:54 1122.267 m/min 14-017-256 He
27

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 1 - 20:56:47 1107.497 m/min 15-0110-1487 H
28

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 20:25:16 1101.254 m/min 15-0321-332 He
29

NOVOTNY Milan

Liberec

809700 1 - 20:46:56 1098.743 m/min 15-017-1063 He
30

KOSTKA Kamil

hostující LI+

799530 1 - 20:46:57 1084.918 m/min cz-15-0111-722-h
31

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 20:47:53 1067.499 m/min 15-0321-586 He
32

KULÍK Přemysl

Michle

802240 1 - 21:03:29 1064.708 m/min 14 093 126h
33

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

812060 1 - 21:13:39 1063.393 m/min cz-11-0114-299-h
34

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

823650 2 - 05:43:55 999.676 m/min 13-0311-7 H
35

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 2 - 05:37:54 988.654 m/min 14-0123-140E
36

SINDELAR Josef

Repec

823230 2 - 06:09:29 969.095 m/min 16-0127-2101h
37

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

823650 2 - 06:10:16 968.696 m/min 16-0311-680 E
38

MILOTA Milan

Protivín

814540 2 - 06:01:16 968.23 m/min 13-0123-220H
39

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

790810 2 - 05:39:06 965.462 m/min cz-11-045-368h
40

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 06:13:16 963.005 m/min 16-0311-716E
41

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 06:29:21 951.354 m/min 15-0116-1485 H
42

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 2 - 06:14:00 948.548 m/min 15-0311-445H
43

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 06:33:03 947.323 m/min 14-0110-57E
44

BUCHCAR Roman

Repec

822460 2 - 06:33:08 941.964 m/min 14-0127-438he
45

MAHULÍK Pravoslav

Brandýs n.Labem

813810 2 - 06:25:13 940.585 m/min 14 0100 766
46

MACHA Radek

Milevsko

816800 2 - 06:31:01 937.755 m/min 16-0127-1538he
47

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 06:39:06 934.706 m/min 16-0311-816E
48

BUCHCAR Roman

Repec

822460 2 - 06:43:23 931.034 m/min 14-0127-435he
49

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

812060 2 - 06:33:43 929.432 m/min cz-15-0114-305-h
50

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 07:02:59 912.143 m/min 13-0127-16h
51

BUCHAL TEAM

Vlasim

832840 2 - 07:24:37 900.741 m/min 15-0115-464he
52

HESOUN Jiří

Vodňany

818730 2 - 07:11:00 898.716 m/min 16-0311-114H
53

SITTA Antonin

Tabor

827230 2 - 07:21:45 897.456 m/min 15-0127-1654h
54

MATOUŠEK JaroslavDr

Říčany

813240 2 - 07:10:55 892.771 m/min 15 094 273
55

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

826640 2 - 07:31:17 887.635 m/min 16-0294-369 E
56

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

792290 2 - 06:57:16 883.004 m/min cz-15-095-531-h
57

CARDA Bohumil

Brandýs n.Labem

819420 2 - 07:28:47 882.251 m/min 15 0101 75
58

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 07:37:06 878.935 m/min 14-0127-172h
59

ZÁHORSKY Luděk

Všenory SL

791880 2 - 07:05:00 875.006 m/min cz-15-095-404-e
60

HANČL Tomáš

hostující LI+

799400 2 - 07:14:43 873.932 m/min cz-14-0111-213-h
61

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 07:50:05 864.872 m/min 14-0311-924E
62

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 08:04:12 854.231 m/min 14-024-141h
63

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 08:04:29 851.959 m/min 16-0311-704E
64

Čipera Pavel

TnV Zahájí

825430 2 - 08:11:00 850.082 m/min 14-0311-240 H
65

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

805570 2 - 07:48:58 848.892 m/min 12-0112-908h
66

HANČL Tomáš

hostující LI+

799400 2 - 07:44:33 846.329 m/min cz-15-0111-95-h
67

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 08:56:21 813.755 m/min 15-0110-1489 H
68

LANDA Václav

Vodňany

821750 2 - 08:50:00 813.614 m/min 13-0311-117H
69

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

832850 2 - 09:11:00 807.808 m/min 15-08-490 H
70

PEXA Vaclav

LE C.Budejovice

837790 2 - 09:28:03 799.38 m/min 14-07-406 H
71

ADAM Josef

Tabor

836680 2 - 09:29:11 797.458 m/min 15-0115-543he
72

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 09:23:18 792.735 m/min 11-0110-850 H
73

HESOUN Jiří

Vodňany

818730 2 - 09:15:00 791.043 m/min 15-0311-711E
74

SINDELAR Josef

Repec

823230 2 - 09:21:01 790.794 m/min 14-0127-353he
75

TUMA Josef

LE Nemanice

836500 2 - 09:53:00 779.59 m/min 13-06-232 H
76

TUMA Josef

LE Nemanice

836500 2 - 09:53:08 779.493 m/min 13-06-207 E
77

NESVADBA Petr

Stratov NB

826010 2 - 09:46:02 774.844 m/min 13-0108-2683 E
78

Navara Miroslav

TnV Vodňany

808630 2 - 09:40:25 762.559 m/min 14-0311-559 E
79

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 10:06:31 761.203 m/min 14-0110-54 E
80

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

787260 2 - 09:18:01 758.427 m/min 15-0116-619 H
81

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

790810 2 - 09:26:00 756.033 m/min cz-10-045-1302-h
82

TOMÁŠEK st.+ ml.

Šestajovice SL

812060 2 - 10:20:48 737.7 m/min cz-14-0114-258-h
83

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

787260 2 - 09:57:00 730.975 m/min 16-0283-71 H
84

KAVKA Jaroslav

Libuš

800560 2 - 10:40:38 714.382 m/min CZ - 15 - 0111 - 1134
85

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

808830 2 - 11:06:20 705.58 m/min 15-0112-814h

 

Pásmo č. 3 (nad 840 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

892440 1 - 21:03:12 1184.865 m/min 14-069-1071 He
2

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

845100 1 - 20:35:58 1164.103 m/min 13-066-1527-e
3

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 1 - 21:10:48 1143.113 m/min 13-040-3303 E
4

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

841040 1 - 20:46:42 1141.632 m/min 16-07-56 E
5

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 05:58:12 1128.716 m/min 12-074-1384 H
6

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 05:26:12 1104.887 m/min 11-0129-867 H
7

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 05:47:52 1102.231 m/min 16-060-178 H
8

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

853520 2 - 05:29:11 1054.792 m/min 16-05-1118 H
9

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 05:52:36 1044.535 m/min 16-031-1024 H
10

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 05:49:28 1042.73 m/min 14-0113-208 HE
11

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 06:19:37 1042.488 m/min 13-0301-684 H
12

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 06:19:37 1042.488 m/min 13-0301-684 H
13

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 06:19:37 1042.488 m/min 13-0301-684 H
14

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 06:19:37 1042.488 m/min 13-0301-684 H
15

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

902870 2 - 06:27:32 1040.732 m/min 13-063-433 He
16

STRAŠIL Jaroslav

Borová

904210 2 - 06:37:24 1030.556 m/min 14-0299-483-e
17

CAREK a syn

Vlasim

845590 2 - 05:54:40 1013.087 m/min 14-0115-111h
18

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 06:22:49 1007.955 m/min 15-05-752 E
19

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 2 - 06:44:22 1002.955 m/min 14-0128-54 H
20

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 06:18:51 993.922 m/min 14-05-696 E
21

LAVIČKA Pavel

ŽÁ Kamenná

859090 2 - 06:25:06 993.053 m/min 14-012-1409 E
22

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

862330 2 - 06:29:25 991.849 m/min 14-066-1190-H
23

MARSIK Zdenek

Humpolec

874190 2 - 06:49:01 983.322 m/min 13-0105-149h
24

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 07:16:16 972.162 m/min 12-0135-7
25

CHLUBNA Josef

Jihlava

895750 2 - 07:27:47 965.473 m/min 16-0294-847 H
26

KOPŘIVA Pavel

ŽÁ Byňov

865980 2 - 07:00:00 962.2 m/min 14-012-1259 E
27

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 07:31:56 961.592 m/min 13-04-6 H
28

AUGUSTINOVÁ Aneta

Borová

904210 2 - 07:45:05 956.752 m/min 15-0299-350-H
29

Zima Milan

Nový Bydžov

865150 2 - 07:10:33 950.14 m/min 15-0134-698 HE
30

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

923840 2 - 08:27:46 935.282 m/min 15-077-437 H
31

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 07:31:31 928.497 m/min 14-0113-277 H
32

KOUKAL Josef

Uherčice

917740 2 - 08:30:23 926.651 m/min 11-04-859 e
33

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 07:38:58 926.21 m/min 15-05-718 E
34

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

845100 2 - 07:12:40 925.968 m/min 13-066-1564-HE
35

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 08:09:23 924.443 m/min 14-04-355 h
36

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 09:05:10 922.865 m/min 14-067-807 H
37

HOŘEJŠÍ Rudolf

LI Lišov

846410 2 - 07:20:22 919.644 m/min 16-07-235 E
38

Rojšl Miroslav

Náchod

906300 2 - 08:31:24 914.162 m/min 13-0132-589 -H
39

Kacálek Jaroslav

Vamberk

930070 2 - 09:00:10 911.684 m/min 15-0264-2632 HE
40

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 09:23:30 906.651 m/min 14-074-767 H
41

Vikovi Team

Náchod

901250 2 - 08:42:03 899.406 m/min 16-0132-851-HE
42

VESELÝ Lubomír

Vysoké Mýto

923840 2 - 09:12:47 894.515 m/min 15-077-425 H
43

STRAŠIL Jaroslav

Borová

904210 2 - 08:59:22 887.031 m/min 15-0299-343 h
44

LIŠICKÝ Josef

Zásmuky

842380 2 - 07:50:53 885.892 m/min 14-066-2152-h
45

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 2 - 08:02:03 884.486 m/min 16-066-309-h
46

Futera Karel

Nový Bydžov

865360 2 - 08:26:32 877.173 m/min 15-0134-1321 H
47

CHLUBNA Josef

Jihlava

895750 2 - 09:04:03 874.713 m/min 14-0400-517 H
48

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 2 - 08:59:12 870.271 m/min 13-0128-351H
49

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 08:41:24 868.464 m/min 15-05-727 E
50

Školník Josef

Podbřezí

911680 2 - 09:31:05 867.372 m/min 16-0334-9071-H
51

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 08:25:19 866.351 m/min 16-05-1215 H
52

HOROŽANIECKI Andrej

Polsko

858460 2 - 08:31:17 866.009 m/min 17-0432-15247 H PL
53

KRÁTKÝ Jan

Dešná

910080 2 - 09:40:54 857.838 m/min 10-04-1276 H
54

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 2 - 09:21:48 851.392 m/min 12-0128-440 H
55

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 08:47:30 847.275 m/min 14-05-694 H
56

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 09:06:53 846.912 m/min 14-019-85 E
57

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 09:12:51 837.401 m/min 16-0134-1028 H
58

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 09:44:14 836.997 m/min 14-0135-556 H
59

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 09:13:36 836.794 m/min 15-0113-710 HE
60

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 09:00:30 836.482 m/min 13-05-329 H
61

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 10:55:17 833.351 m/min 12-074-1654 H
62

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 2 - 09:04:29 830.585 m/min 13-066-6h
63

VESELÁ Eva

Vysoké Mýto

923840 2 - 10:34:52 828.655 m/min 14-077-386 He
64

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

892440 2 - 10:02:22 824.527 m/min 13-069-309 H
65

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 2 - 09:19:45 818.389 m/min 15-066-45 h
66

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 2 - 10:15:00 805.516 m/min 13-0135-381 H
67

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 11:10:36 793.064 m/min 11-072-59 He
68

FILIPI Bohumil

Česká Třebová

938440 2 - 11:47:44 790.11 m/min 15-060-939 He
69

JACKULÁK Josef

Přelouč

882840 2 - 10:42:33 786.459 m/min 12-073-1318 H
70

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

850920 2 - 10:09:09 781.27 m/min 13-066-69h
71

Rojšl Miroslav

Náchod

906300 2 - 11:28:34 775.566 m/min 16-0132-210-HE
72

Poddaný Miroslav

Nový Bydžov

865440 2 - 10:44:44 769.462 m/min 13-0134-255 HE
73

KUNÁGL Jaroslav

ŽÁ Žár

860440 2 - 10:42:29 766.55 m/min 12-012-1290 E
74

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 10:58:01 760.015 m/min 15-0113-683 H
75

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

890760 2 - 11:34:14 758.589 m/min 14-0135-511 H
76

PETRÁČEK Jiří

Libáň KP

843200 2 - 10:34:22 756.663 m/min 15-0113-179 H
77

NOVOTNÝ Václav

Zašovice

911000 2 - 12:06:37 755.004 m/min 14-0322-663 H
78

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

874500 2 - 11:20:35 753.5 m/min 10-073-429 H
79

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 13:01:26 750.012 m/min 09-074-234 H
80

MATEJOVIE Team

Přelouč

863140 2 - 11:12:25 748.983 m/min 16-066-262 H
81

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 2 - 12:03:00 733.2 m/min 13-0135-324 H
82

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 2 - 12:20:00 722.984 m/min 15-0135-674 H
83

NOVOTNÝ Tomáš

Choťánky KP

844820 2 - 11:39:01 716.546 m/min 16-0400-2963 E
84

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 12:25:15 705.905 m/min 15-0113-751 HE
85

MAŠÍN Ing. Zdeněk

Chrast

905250 2 - 13:37:10 697.867 m/min 11-063-164 H
86

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 14:06:18 688.004 m/min 14-072-928 He
87

Hryzlík Václav

Třebechovice

892370 2 - 13:54:41 678.772 m/min 15-0137-1112 H
88

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 13:21:47 674.771 m/min 14-061-370 HE
89

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 13:22:59 674.14 m/min 13-0113-558 H
90

MATEJOVIE Team

Přelouč

863140 2 - 13:21:42 673.434 m/min 13-066-632 He
91

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 13:31:50 669.521 m/min 15-0113-705 H
92

Rais Jaroslav

Náchod

883960 2 - 18:02:46 565.638 m/min 12-0132-564-H
93

PETRLÁK Vlastimil

Česká Třebová

931290 3 - 06:27:18 501.421 m/min 12-0233-575 H
94

FILIPI TEAM

Proseč

912500 7 - 21:40:46 135.789 m/min 17-060-1109 H

 

Celkové ocenění ZZ
1.-3. místo pohár

Pásmo č. 1 (do 780 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 2 (781-840 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 3 (nad 840 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2018 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv