On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Eschweiler - odstartováno
Start 1.6.2019 - 06:00:00

Souřadnice startu: 50°51'4'' - 6°14'27''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

533820 1 - 12:26:07 1382.536 m/min 17 019 369 HE
2

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

553580 1 - 12:58:25 1323.035 m/min 15-045-48 h
3

KRET Jiří

Tachov

472200 1 - 11:58:27 1317.339 m/min CZ 16 0343 506 E
4

SVOBODA/JÁRA

Pernink

464630 1 - 11:54:33 1310.478 m/min CZ 15 025 264 H
5

PüSPÖKI TEAM Pišta+Míša

Želenice LO

528430 1 - 12:44:05 1307.725 m/min 17 018 578 H
6

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

533450 1 - 12:49:34 1302.474 m/min 17 019 1016 H
7

VACEK Josef

Hraničná

439150 1 - 11:38:18 1298.108 m/min DV 14 3017 337 E
8

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

533450 1 - 12:53:10 1291.125 m/min 15 019 78 H
9

ZAPLETAL Bedřich st

Brod n. T.

474930 1 - 12:08:31 1288.761 m/min CZ 18 0343 359 E
10

PAULÍKOVÁ Veronika

Krabčice*

570480 1 - 13:24:21 1283.853 m/min CZ 15 - 055 - 1881 H
11

PüSPÖKI TEAM Pišta+Míša

Želenice LO

528430 1 - 12:51:41 1283.584 m/min 16 018 457 H
12

KRAFT Jan

Karlovy Vary

474300 1 - 12:11:48 1275.686 m/min CZ 16 025 1022 E
13

KLIMOVIČ Eduard

Chlum

451920 1 - 11:55:31 1271.164 m/min CZ 16 027 1738 H
14

HORA Petr

Jirkov CH

508650 1 - 12:40:56 1268.665 m/min 15-015-1037 H
15

ANTROPIUS Václav

Lenešice MO

533580 1 - 13:01:24 1266.208 m/min 13 051 149 HE
16

PüSPÖKI TEAM Pišta+Míša

Želenice LO

528430 1 - 12:58:31 1262.626 m/min 17 018 609 HE
17

KOTAS Vladimír

Beroun BE

562910 1 - 13:26:40 1260.246 m/min 15-043-2542 E
18

HARTMAN Zdeněk

Černovice CH

504320 1 - 12:40:22 1259.645 m/min 15 015 64 H
19

HARTMAN Zdeněk

Černovice CH

504320 1 - 12:40:32 1259.121 m/min 15 015 119 H
20

HARTMAN Zdeněk

Černovice CH

504320 1 - 12:40:58 1257.76 m/min 16 018 2 H
21

JONÁŠ Jan

Dubeč

597280 1 - 13:54:55 1257.652 m/min 16 088 1051
22

KODL-FRENZL

Holubice BU

573910 1 - 13:37:10 1255.363 m/min 16-045-664 e
23

ŠPIROCH František

Štědrá

495150 1 - 12:35:16 1252.699 m/min CZ 17 025 1343 E
24

VEJVODA Zdeněk

Dubeč

591280 1 - 13:52:20 1251.828 m/min 14 088 491 h
25

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

464560 1 - 12:12:20 1247.699 m/min CZ 17 030 70 H
26

BURSA M+M

Volyně

585970 1 - 13:49:45 1247.408 m/min 16-010-315H
27

MILOTA Milan

Protivín

602370 1 - 14:03:21 1246.24 m/min CZ 15 0123 472 E
28

FISCHER Petr

Stříbrná

447800 1 - 11:59:29 1245.677 m/min CZ 15 027 1245 H
29

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

641440 1 - 14:35:33 1244.186 m/min 16-05-1207 H
30

ŠKARDA Josef

Rokycany

543790 1 - 13:17:26 1243.138 m/min 15-045-590 He
31

KOLÁŘ František

Cheb

441660 1 - 11:56:09 1240.095 m/min CZ 17 023 1550 H
32

HEJDUK Jiri

Svermov SV

561980 1 - 13:33:16 1239.844 m/min 14-045-617 h
33

FRENZL Jakub

Holubice BU

573910 1 - 13:42:55 1239.77 m/min 16-045-475 e
34

KUŠKA Jiří

Rokycany

535020 1 - 13:11:58 1238.568 m/min 14-0341-851 He
35

BERNHARD Karel

Kamenný Újezd

502830 1 - 12:47:23 1234.292 m/min 17-081-721 he
36

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

611440 1 - 14:15:39 1233.612 m/min 15-0311-579 E
37

BUCHTELA Karel

Most MO

521730 1 - 13:03:15 1232.676 m/min 15 019 846 H
38

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

560810 1 - 13:35:00 1232.549 m/min 16-043-8114 H
39

JONÁŠ Jan

Dubeč

597280 1 - 14:06:13 1228.424 m/min 15 088 689
40

PüSPÖKI TEAM Pišta+Míša

Želenice LO

528430 1 - 13:10:33 1227.337 m/min 17 018 563 HE
41

KOTAS Vladimír

Beroun BE

562910 1 - 13:39:16 1225.671 m/min 14 - 043 - 1887 H
42

BUCHTELA Karel

Most MO

521730 1 - 13:05:51 1225.15 m/min 16 019 948 HE
43

SVOBODA Jan

Teplá

478680 1 - 12:30:57 1224.402 m/min CZ 13 025 456 H
44

VOJTA Václav

Strakonice

574370 1 - 13:49:20 1223.8 m/min 16-0125-816E
45

PÍSEK Petr

Luby

440010 1 - 12:00:40 1219.991 m/min CZ 15 027 1409 E
46

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

560810 1 - 13:40:13 1218.578 m/min 16 - 043 - 8133 E
47

BEYER Martin

NE Malovičky

603610 1 - 14:15:45 1217.569 m/min 13-011-639 E
48

MINARČÍK Drahomír

Krabčice RD

570480 1 - 13:49:26 1215.252 m/min CZ 13 - 0400 - 2204 H
49

ZIEGLER Jan

Hostomice MO

533600 1 - 13:19:43 1213.509 m/min 15 019 333 HE
50

HERZIG Team

Trnová

519430 1 - 13:08:35 1211.97 m/min 15-086-336 He
51

ZIEGLER Jan

Hostomice MO

533600 1 - 13:20:37 1211.03 m/min 15 019 328 H
52

JÍLEK Jiří

ČK Zl. Koruna

622530 1 - 14:35:00 1208.796 m/min 16-03-133 E
53

FUKA Jaroslav

Písek

609290 1 - 14:24:05 1208.709 m/min 16-0127-1592H
54

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

611440 1 - 14:26:15 1207.783 m/min 16-0329-340 E
55

MILOTA Milan

Protivín

602370 1 - 14:19:36 1205.705 m/min CZ 17 0123 659 E
56

ZIEGLER Jan

Hostomice MO

533600 1 - 13:23:01 1204.469 m/min 17 019 221 HE
57

HOUDEK Václav

Zruč

516340 1 - 13:09:03 1203.449 m/min 17-087-358 H
58

NAČERADSKÝ Miroslav

Libuš

596300 1 - 14:15:42 1202.945 m/min 15 - 0111 - 514 H
59

TYDLITAT Tomas

Tursko BU

575760 1 - 13:58:48 1202.506 m/min 16-095-7116 h
60

PERGER Jiri

Mesice

624080 1 - 14:39:19 1201.733 m/min 15-0127-620-H
61

Šůs Vladimír

Pelhřimov

440970 1 - 12:07:24 1200.245 m/min CZ 16 0400 2364 E
62

ŠINDELÁŘ Jan

Písek

610520 1 - 14:29:05 1199.254 m/min 14-0127-87H
63

KOSTKA Kamil

Libuš

589280 1 - 14:13:21 1194.446 m/min 15 0111 722
64

VALTA Josef

host x

564110 1 - 13:52:36 1193.631 m/min 15-084-402 He
65

BRANDTLÍK Václav

Trnová

514170 1 - 13:11:12 1192.417 m/min 14-086-770 He
66

MICHALEC Petr

Bl. Lhota SE+

592690 1 - 14:17:20 1191.736 m/min 14-0112-2668-H
67

BĚHOUNEK Jan

LI Lišov

632610 1 - 14:51:00 1191.356 m/min 15-07-16 E
68

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

609490 1 - 14:31:57 1190.526 m/min 16-0311-872H
69

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

609490 1 - 14:32:01 1190.371 m/min 16-0311-883H
70

HORA Petr

Jirkov CH

508650 1 - 13:07:34 1189.639 m/min 16-015-1188 HE
71

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

611440 1 - 14:34:09 1189.225 m/min 16-0311-689 E
72

LANDA Václav

Vodňany

609550 1 - 14:33:00 1188.207 m/min 16-0311-25H
73

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE+

583230 1 - 14:11:05 1187.64 m/min 16-0112-627-H
74

ONDRASEK Karel

TU

553580 1 - 13:47:15 1184.762 m/min 11-045-4440 e
75

KOHLER Vaclav

Rakovnik NS

536140 1 - 13:32:33 1184.709 m/min 17-054-58 h
76

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

545500 1 - 13:40:32 1184.496 m/min 16-0117-1189E
77

KABELE Zdeněk

Písek

601550 1 - 14:28:06 1183.92 m/min 16-0122-850H
78

VOJTA Václav

Strakonice

574370 1 - 14:05:50 1182.237 m/min 16-0125-823E
79

ŠVIKRUHA Zdeněk

Klášterec KL

492060 1 - 12:56:20 1181.89 m/min 17 016 368 H
80

RUDOLF Jaroslav

Újezd n. Lesy

604710 1 - 14:32:00 1181.074 m/min 13 093 917
81

BEYER Martin

NE Malovičky

603610 1 - 14:31:18 1180.54 m/min 14-08-112 H
82

HOREJSI Jiri

Repec

611690 1 - 14:38:41 1179.313 m/min 14-0122-517-H
83

ONDRASEK Karel

TU

553580 1 - 13:49:27 1179.21 m/min 15-0221-3110 e
84

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

594180 1 - 14:23:57 1179.046 m/min 16-0112-1216-H
85

PRŮŠA Josef

Vráž BE

567080 1 - 14:01:34 1177.573 m/min 15 - 043 - 2754 E
86

ŠPILAR Václav

Rokycany

531890 1 - 13:32:12 1176.227 m/min 15-085-705 H
87

ZIEGLER Jan

Hostomice MO

533600 1 - 13:33:40 1176.194 m/min 17 019 223 HE
88

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

581280 1 - 14:14:45 1174.896 m/min 16 - 045 - 963 E
89

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

568640 1 - 14:04:00 1174.876 m/min CZ 13 - 055 - 35 H
90

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

594180 1 - 14:26:11 1173.843 m/min 17-0112-979-H
91

FRÝBA L. st.+ml.

Zruč

524570 1 - 13:27:06 1173.272 m/min 15-087-202 He
92

DÍTKO Jan

ČK Větřní

621420 1 - 14:49:45 1173.044 m/min SK 16-0605-1429 E
93

LAVIČKA Pavel

ŽÁ Kamenná

647010 1 - 15:11:42 1172.757 m/min 16-012-444 H
94

KOLÁŘ František

Cheb

441660 1 - 12:16:42 1172.445 m/min CZ 17 023 1559 H
95

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

609490 1 - 14:40:04 1171.946 m/min 16-0311-705H
96

ZIEGLER Jan

Hostomice MO

533600 1 - 13:35:29 1171.503 m/min 17 019 219 HE
97

ZAHRADNÍK Radek

Plzeň

512220 1 - 13:17:48 1169.986 m/min 16-082-687 H
98

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

560810 1 - 14:00:30 1167.138 m/min 15 - 043 - 2067 H
99

ZIEGLER Jan

Hostomice MO

533600 1 - 13:37:22 1166.679 m/min 17 019 204 HE
100

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

500400 1 - 13:08:56 1166.615 m/min 15-081-322 He
101

SINDELAR Josef

Repec

611250 1 - 14:44:23 1165.655 m/min 16-0127-2158He
102

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

641340 1 - 15:10:22 1165.296 m/min 15-05-543 H
103

MILOTA Josef

Plzeň

512220 1 - 13:20:00 1164.136 m/min 14-081-230 He
104

PÍTRA Václav Ing

Protivín

596440 1 - 14:32:24 1164.012 m/min CZ 16 0127 158 E
105

KREPELKA Milos

Cernovice

633670 1 - 15:04:37 1163.516 m/min 16-0118-5-He
106

KONEČNÝ Richard

Beroun BE

564240 1 - 14:05:34 1162.024 m/min 15 - 043 - 3760 E
107

PÍTRA Václav Ing

Protivín

596440 1 - 14:33:20 1161.896 m/min CZ 15 0123 216 H
108

JÍLEK Jiří

ČK Zl. Koruna

622530 1 - 14:56:00 1161.437 m/min 15-011-229 H
109

KOVRZEK Zdeněk

Žižkov

585350 1 - 14:24:00 1161.409 m/min 14 098 393
110

KAHOUN Jan

Oldřichov LO

529510 1 - 13:36:43 1159.384 m/min 17 018 152 H
111

ŠPILAR Václav

Rokycany

531890 1 - 13:38:54 1159.054 m/min 13-085-130 H
112

PERGER Jiri

Mesice

624080 1 - 14:59:40 1156.418 m/min 15-0127-618-H
113

KONEČNÝ Richard

Beroun BE

564240 1 - 14:08:17 1155.559 m/min 14 - 043 - 117 H
114

VOZABAL Josef

Repec

611790 1 - 14:49:33 1155.302 m/min 14-0127-1573-H
115

BENDA Jaroslav

Sobeslav

634850 1 - 15:10:31 1153.189 m/min 14-0124-87-He
116

NOVÁK Vladislav

Ejpovice

530450 1 - 13:40:02 1153.069 m/min 17-079-950 He
117

FUKA Jaroslav

Písek

609290 1 - 14:48:26 1153.012 m/min 16-0127-1508H
118

HOREJSI Jiri

Repec

611690 1 - 14:51:26 1151.019 m/min 14-024-141-H
119

JOHAN Vlastimil

Opatov

441630 1 - 12:23:58 1150.178 m/min DV 17 3658 879 H
120

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

657510 1 - 15:31:43 1150.063 m/min 16-031-1024 E
121

PERGER Jiri

Mesice

624080 1 - 15:02:44 1149.883 m/min 16-0127-0266-H
122

PERGER Jiri

Mesice

624080 1 - 15:02:46 1149.813 m/min 16-0127-263-H
123

FUKA Jaroslav

Písek

609290 1 - 14:50:05 1149.423 m/min 14-0127-321H
124

FUKA Jaroslav

Písek

609290 1 - 14:50:08 1149.315 m/min 16-0127-1520H
125

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

620900 1 - 15:00:17 1149.212 m/min 14-08-354 H
126

KUTÁK Petr

Blatná

545480 1 - 13:54:47 1148.903 m/min 16-0117-835E
127

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

650230 1 - 15:26:51 1147.094 m/min 15-0120-212 E
128

HOMOLA Petr

ŽÁ Otěvek

639900 1 - 15:18:00 1146.774 m/min 13-012-907 H
129

KOTAS Vladimír

Beroun BE

562910 1 - 14:10:55 1146.651 m/min 15 - 043 - 2579 H
130

FÜRST Václav

Cheznovice

545380 1 - 13:56:12 1145.275 m/min 15-079-378 He
131

FÜRST Václav

Cheznovice

545380 1 - 13:56:17 1145.075 m/min 14-079-273 He
132

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

583950 1 - 14:31:26 1141.791 m/min 16-0122-331H
133

ADAM Josef

Tabor

625160 1 - 15:07:43 1141.393 m/min 16-0127-17-H
134

MOTTL Jiří

ČK Vyněžda

632590 1 - 15:14:43 1140.384 m/min 16-03-541 H
135

ZÁHORSKY Luděk

Všenory SL

581300 1 - 14:30:00 1139.804 m/min 15 - 095 - 411 H
136

CINIBULK Petr

Drinov SL

556680 1 - 14:09:00 1138.405 m/min 16-045-1807 h
137

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

609490 1 - 14:56:03 1137.002 m/min 16-0311-875E
138

SITTA Antonin

Tabor

615250 1 - 15:01:23 1136.441 m/min 17-0127-805-He
139

GALSCHNEIDER Peter

ŽÁ Rejta

643970 1 - 15:26:44 1136.284 m/min DV 17-08328-377 H
140

HRUDKA Václav

Blatná

574660 1 - 14:25:59 1135.729 m/min 17-0117-733H
141

KONEČNÝ Richard

Beroun BE

564240 1 - 14:16:55 1135.482 m/min 15 - 043 - 3765 E
142

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

614460 1 - 15:01:57 1133.795 m/min 13-011-276 E
143

ŘECHTÁČEK Josef

Cheznovice

552980 1 - 14:08:00 1133.156 m/min 14-079-447 H
144

VOLF Zdeněk

Volyně

583030 1 - 14:34:33 1133.087 m/min 15-010-0529H
145

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

620900 1 - 15:08:06 1132.822 m/min 16-08-571 E
146

VLÁŠEK Jiří

ČB Křenovice

616930 1 - 15:04:58 1132.051 m/min 16-011-482 H
147

TUREK Milan

Fr.Lázně

438900 1 - 12:27:47 1131.818 m/min CZ 14 022 26 H
148

MILOTA Milan

Protivín

602370 1 - 14:52:28 1131.282 m/min CZ 16 0123 506 H
149

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

500400 1 - 13:22:23 1131.146 m/min 14-081-634 H
150

ŠINDELÁŘ Zdeněk

NE Zliv

614160 1 - 15:03:04 1130.911 m/min 15-011-54 H
151

MAŠÍNOVI P + J

Újezd n. Lesy

623580 1 - 15:11:37 1130.459 m/min 16 070 894 e
152

JÍLEK Jiří

ČK Zl. Koruna

622530 1 - 15:11:00 1129.819 m/min 15-03-20 E
153

ZITTOVI V + B

Dubeč

621490 1 - 15:10:11 1129.605 m/min 14 043 621
154

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

582130 1 - 14:36:00 1128.159 m/min 14 - 095 - 1345 H
155

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

597370 1 - 14:49:35 1128 m/min 15-0112-740-H
156

JÍLEK Jiří

ČK Zl. Koruna

622530 1 - 15:12:00 1127.772 m/min 15-03-9 H
157

MIKEŠ Miloslav

Volyně

570260 1 - 14:26:15 1126.44 m/min 14-010-383H
158

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

614460 1 - 15:05:53 1125.625 m/min 16-0294-369 E
159

GALSCHNEIDER Peter

ŽÁ Rejta

643970 1 - 15:32:19 1125.199 m/min 17-032-190 E
160

FÜRST Václav

Cheznovice

545380 1 - 14:05:12 1124.031 m/min 14-079-225 He
161

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

628840 1 - 15:20:09 1122.628 m/min 14-07-769 E
162

PACHOLE Vítězslav

host x

561860 1 - 14:20:42 1122.149 m/min 15-084-120 He
163

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

628840 1 - 15:21:09 1120.627 m/min 15-05-711 E
164

HODINA Ing. Stanislav

NE Protivec

594770 1 - 14:51:00 1120.094 m/min 15-010-27 E
165

HOREJSI Jiri

Repec

611690 1 - 15:06:25 1119.457 m/min 17-0127-259-H
166

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

641440 1 - 15:33:26 1118.596 m/min 16-05-1246 E
167

SINDELAR Josef

Repec

611250 1 - 15:07:46 1115.895 m/min 16-0127-2101-H
168

ŠÍPEK Josef

Protivín

598520 1 - 14:56:30 1115.601 m/min CZ 14 0123 540 H
169

PERGER Jiri

Mesice

624080 1 - 15:19:25 1115.591 m/min 16-0127-260-H
170

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

557550 1 - 14:20:00 1115.1 m/min 16 - 043 - 8273 H
171

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

545500 1 - 14:09:18 1114.858 m/min 16-0117-21E
172

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

620900 1 - 15:17:12 1114.322 m/min 16-08-993 H
173

OPIČKA ING. Lubomír

Votice SE+

612500 1 - 15:09:47 1114.075 m/min 13-0112-504-He
174

ADAM Josef

Tabor

625160 1 - 15:21:12 1113.97 m/min 15-0115-543-He
175

ZIKMUND Václav ing

Plzeň

519590 1 - 13:46:34 1113.646 m/min 16-083-140 H
176

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

500400 1 - 13:30:34 1110.601 m/min 16-081-837 He
177

HRUDKA Václav

Blatná

574660 1 - 14:37:34 1110.311 m/min 14-0117-458E
178

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

628840 1 - 15:26:26 1110.175 m/min 16-04-40 H
179

KUPEC Václav

Mníšk p.Br. SL

582500 1 - 14:45:00 1109.524 m/min 17 - 0112 - 1851 H
180

ROTBAUER Vojtěch

NE Netolice

603010 1 - 15:04:52 1106.711 m/min 14-08-835 H
181

POLÁČEK Václav

Vodňany

597850 1 - 15:02:00 1103.044 m/min 15-0311-439H
182

KABELE Zdeněk

Písek

601550 1 - 15:05:27 1102.851 m/min 16-0122-1183H
183

KONEČNÝ Richard

Beroun BE

564240 1 - 14:31:45 1102.57 m/min 16 - 043 - 7919 H
184

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

582130 1 - 14:48:00 1102.519 m/min 14 - 044 - 924 H
185

VEVERKA Karel

Zruč

524490 1 - 13:55:56 1102.024 m/min 17-087-250 He
186

HERZIG Team

Trnová

519430 1 - 13:52:07 1100.215 m/min 17-DV-05183-600 He
187

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

641440 1 - 15:43:24 1099.486 m/min 15-05-329 H
188

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

641340 1 - 15:43:33 1099.032 m/min 14-05-726 H
189

BERNHARD Karel

Kamenný Újezd

502830 1 - 13:38:00 1097.882 m/min 14-081-852 H
190

ŠIMEK Jaroslav

Tmaň BE

562430 1 - 14:32:47 1096.818 m/min 15 - 043 - 3199 E
191

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

582130 1 - 14:51:00 1096.29 m/min 16 - 0400 - 2049
192

VOZABAL Josef

Repec

611790 1 - 15:18:39 1095.122 m/min 15-0127-156-He
193

DROZDA Jaroslav

Trnová

517320 1 - 13:52:58 1093.777 m/min 16-086-528 He
194

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

582130 1 - 14:55:00 1088.093 m/min 17 - 043 - 78
195

ZAHRADNÍK Miloslav

Plzeň

512230 1 - 13:51:00 1087.537 m/min 13-082-140 H
196

MISKO Petr

Luby

439990 1 - 12:44:37 1087.424 m/min CZ 14 027 188 E
197

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

500400 1 - 13:40:13 1087.314 m/min 16-081-836He
198

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

620900 1 - 15:32:18 1084.92 m/min 15-08-490 H
199

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

500400 1 - 13:41:52 1083.43 m/min 15-081-463 He
200

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

609490 1 - 15:22:50 1082.896 m/min 17-0311-49E
201

SINDELAR Josef

Repec

611250 1 - 15:25:22 1081.157 m/min 16-0127-2112-He
202

BRANDTLÍK Václav

Trnová

514170 1 - 13:57:38 1076.495 m/min 16-086-883 H
203

SLAVÍK Václav

P-Slivenec SL

581810 1 - 15:00:34 1076.296 m/min 15 - 043 - 2687
204

VOZABAL Josef

Repec

611790 1 - 15:28:29 1076.179 m/min 16-0127-2427-H
205

VOZABAL Josef

Repec

611790 1 - 15:28:29 1076.179 m/min 16-0127-2427-H
206

BRANDTLÍK Václav

Trnová

514170 1 - 13:58:24 1074.77 m/min 16-086-815 H
207

SINDELAR Josef

Repec

611250 1 - 15:29:24 1073.498 m/min 17-0127-152-H
208

HRYZAK Miroslav

427270 1 - 12:38:21 1072.599 m/min CZ 16 022 9 H
209

KRÁL Vilém

Zruč

523100 1 - 14:09:16 1069.151 m/min 14-087-147 H
210

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE+

583230 1 - 15:05:46 1068.643 m/min 16-0112-657-H
211

ŠVIKRUHA Zdeněk

Klášterec KL

492060 1 - 13:40:38 1068.225 m/min 16 016 141 HE
212

PROCHÁZKA Bedřich

Hředle BE

554770 1 - 14:41:00 1064.818 m/min 15 - 043 - 3803 H
213

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

557550 1 - 14:46:08 1059.712 m/min 16 - 043 - 8233
214

REICH Vratislav

Trnová

508480 1 - 14:02:00 1054.938 m/min 15-086-274 H
215

KUTÁK Petr

Blatná

545480 1 - 14:37:25 1054.237 m/min 16-0117-844H
216

HOREJSI Jiri

Repec

611690 1 - 15:44:14 1046.996 m/min 13-098-523-H
217

KRAIF Václav

Lovčice SE+

603540 1 - 15:38:56 1042.503 m/min 15-0112-1690-H
218

CVANIGA Milan

Písek

584130 1 - 15:20:35 1042.004 m/min 15-0122-18E
219

SINDELAR Josef

Repec

611250 1 - 15:48:34 1038.54 m/min 17-0127-116-He
220

SRNEC Jan

Cheb

442790 1 - 13:08:01 1034.516 m/min CZ 17 023 1328 E
221

KUČERA Lukáš

Kynšperk

452310 1 - 13:18:17 1032.004 m/min CZ 18 027 504 E
222

ŠKARDA Josef

Rokycany

543790 1 - 14:48:01 1029.873 m/min 16-085-777 He
223

SINDELAR Josef

Repec

611250 1 - 15:53:36 1029.734 m/min 16-0127-2113-He
224

ŠÍPEK Josef

Protivín

598520 1 - 15:42:26 1027.62 m/min 15 0123 637 E
225

JAROŠ Václav

Rokycany

537050 1 - 14:45:00 1022.952 m/min 14-079-103 H
226

ŠKARDA Josef

Rokycany

543790 1 - 14:52:54 1020.435 m/min 14-085-758 H
227

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

597370 1 - 15:47:29 1016.829 m/min 15-0112-736-H
228

ŠINDELÁŘ Jan

Písek

610520 1 - 16:04:31 1009.931 m/min 13-0127-214H
229

ŠPILAR Václav

Rokycany

531890 1 - 14:48:35 1006.256 m/min 13-087-529 He
230

NOVÁK Vladislav

Ejpovice

530450 1 - 14:55:34 990.446 m/min 15-078-324 He
231

TOMÁŠEK Mirosl.st.

Újezd n. Lesy

602600 1 - 16:10:59 986.279 m/min 11 0114 299
232

OPATRNÝ Pavel JUDr

Protivín

595040 1 - 16:04:05 985.03 m/min 16 0123 212 E
233

ŠÍMA Miroslav

Rokycany

543170 1 - 15:19:13 971.305 m/min 12-085-804 H
234

ŠÍMA Miroslav

Rokycany

543170 1 - 15:24:43 961.845 m/min 15-085-529 He
235

LANGMAYER Josef

Rokycany

541720 1 - 15:23:16 961.747 m/min 12-078-226 H
236

PROCHÁZKA Bedřich

Hředle BE

554770 1 - 15:37:43 960.28 m/min 14 - 043 - 3820 H
237

KOVRZEK Zdeněk

Žižkov

585350 1 - 14:24:00 -0.023 m/min 14 098 393

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2019 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv