On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Verleine - Burdinne 1. (MJČ) - odstartováno
Start 15.6.2019 - 08:00:00

Souřadnice startu: 50°34'20'' - 5°4'42''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KOLÁŘ František

Cheb

519830 1 - 13:14:09 1654.719 m/min DV 16 5794 590 E
2

NOVÁK Vladislav

Ejpovice

607310 1 - 14:17:49 1607.42 m/min 15-078-324 He
3

NOVÁK Vladislav

Ejpovice

607310 1 - 14:17:51 1607.278 m/min 17-079-950 He
4

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

577240 1 - 13:59:30 1605.675 m/min 14-081-634 H
5

KLIMOVIČ Eduard

Chlum

530890 1 - 13:33:39 1591.158 m/min CZ 17 027 131 E
6

DROZDA Jaroslav

Trnová

594680 1 - 14:14:35 1587.577 m/min 15-086-552 he
7

KRET Jiří

Tachov

548510 1 - 13:45:38 1586.971 m/min CZ 17 0343 159 H
8

ŠPILAR Václav

Rokycany

608490 1 - 14:23:32 1586.537 m/min 13-087-529 He
9

DROZDA Jaroslav

Trnová

594680 1 - 14:15:52 1582.157 m/min 16-086-628 he
10

KRET Jiří

Tachov

548510 1 - 13:48:11 1575.348 m/min CZ 16 0343 529 E
11

KRET Jiří

Tachov

548510 1 - 13:48:15 1575.047 m/min CZ 15 0343 363 H
12

KÖNIGSMARK František

Kamenný Újezd

584240 1 - 14:13:00 1566.327 m/min 15-081-908 he
13

BRANDTLÍK Václav

Trnová

591680 1 - 14:18:07 1564.808 m/min 17-086-106 he
14

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

620420 1 - 14:37:06 1562.377 m/min 16-0117-2H
15

HERZIG Team

Trnová

596260 1 - 14:22:00 1560.89 m/min 16-086-43 he
16

KLIMOVIČ Eduard

Chlum

530890 1 - 13:40:17 1560.141 m/min CZ 16 027 1750 H
17

ZAPLETAL Bedřich st

Brod n. T.

551420 1 - 13:53:51 1558.344 m/min CZ 18 0343 328 H
18

HOUDEK Václav

Zruč

593280 1 - 14:22:00 1553.089 m/min 14-087-376 he
19

KRET Jiří

Tachov

548510 1 - 13:53:13 1552.9 m/min CZ 16 0343 506 E
20

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

540640 1 - 13:50:27 1542.702 m/min DV 16 0948 422 E
21

BRANDTLÍK Václav

Trnová

591680 1 - 14:23:41 1542.105 m/min 16-08-824 h
22

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

577240 1 - 14:14:47 1540.197 m/min 15-081-463 He
23

FÜRST Václav

Cheznovice

622800 1 - 14:44:23 1540.123 m/min 14-079-204 He
24

BERNHARD Karel

Kamenný Újezd

578780 1 - 14:16:05 1538.967 m/min 15-0126-271 he
25

BERNHARD Karel

Kamenný Újezd

578780 1 - 14:16:05 1538.967 m/min 15-0126-271 he
26

TUREK Milan

Fr.Lázně

517560 1 - 13:36:49 1536.622 m/min CZ 16 022 215 E
27

TUREK Milan

Fr.Lázně

517560 1 - 13:38:47 1527.702 m/min CZ 15 022 408 H
28

ZAPLETAL Bedřich st

Brod n. T.

551420 1 - 14:01:10 1526.774 m/min CZ 18 0343 340 E
29

FÜRST Václav

Cheznovice

622800 1 - 14:47:58 1526.595 m/min 14-079-273 He
30

NOVÁK Vladislav

Ejpovice

607310 1 - 14:37:59 1525.968 m/min 16-078-216 H
31

FÜRST Václav

Cheznovice

622800 1 - 14:48:14 1525.598 m/min 15-079-378 He
32

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

658510 1 - 15:12:00 1524.329 m/min 14-0122-920H
33

HNOJSKÝ Vlastislav

598470 1 - 14:33:00 1522.824 m/min 17-054-327 he
34

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

682570 1 - 15:28:14 1522.801 m/min 16-0311-883H
35

FRÝBA L. st.+ml.

Zruč

601730 1 - 14:35:09 1522.789 m/min 16-087-366 h
36

HOUDEK Václav

Zruč

593280 1 - 14:29:42 1522.402 m/min 17-087-358 H
37

Šůs Vladimír

Pelhřimov

519020 1 - 13:41:07 1521.532 m/min DV 16 3017 994 H
38

HERZIG Team

Trnová

596260 1 - 14:32:00 1521.071 m/min 16-086-645 he
39

KOLÁŘ František

Cheb

519830 1 - 13:42:16 1518.787 m/min CZ 14 023 1038 H
40

FÜRST Václav

Cheznovice

622800 1 - 14:50:30 1517.174 m/min 13-044-808 He
41

NOVÝ Jiří

Trnová

592930 1 - 14:31:36 1514.122 m/min 14-086-124 he
42

PÍSEK Petr

Luby

519830 1 - 13:44:01 1511.061 m/min CZ15 027 1416 H
43

HNOJSKÝ Vlastislav

598470 1 - 14:36:18 1510.144 m/min 17-054-330 h
44

KOVAČIK Štefan

Oloví

531210 1 - 13:51:55 1509.477 m/min CZ 15 027 1381 H
45

SRNEC Jan

Cheb

520820 1 - 13:45:38 1506.857 m/min CZ 16 023 73 E
46

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

682570 1 - 15:33:15 1505.946 m/min 16-0311-872H
47

KUŠKA Jiří

Rokycany

612480 1 - 14:46:58 1504.988 m/min 16-0341-529 H
48

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

686620 1 - 15:36:14 1504.976 m/min 16-011-59 e
49

FRÝBA L. st.+ml.

Zruč

601730 1 - 14:40:28 1502.572 m/min 16-087-305 h
50

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

682570 1 - 15:34:27 1501.969 m/min 16-0311-865E
51

JÍLEK Jiří

ČK Zl. Koruna

693540 1 - 15:42:00 1501.169 m/min 14-03-974
52

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

684620 1 - 15:36:32 1499.606 m/min 14-0124-42 E
53

VOJTA Václav

Strakonice

648360 1 - 15:13:05 1497.079 m/min 16-0125-823E
54

HERZIG Team

Trnová

596260 1 - 14:38:25 1496.574 m/min 16-086-98 he
55

HERZIG Team

Trnová

596260 1 - 14:38:35 1495.948 m/min 16-086-39 h
56

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

577240 1 - 14:26:03 1495.247 m/min 15-081-354 he
57

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

715140 1 - 15:58:43 1493.869 m/min 16-05-1207 H
58

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

715140 1 - 15:59:02 1492.881 m/min 14-05-696 e
59

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

701330 1 - 15:49:47 1492.88 m/min 16-07-59
60

BRANDTLÍK Václav

Trnová

591680 1 - 14:36:26 1492.508 m/min 17-086-384 h
61

VAINAR Jaroslav

Tachov

540640 1 - 14:02:21 1492.038 m/min DV 17 0948 715 H
62

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

686620 1 - 15:40:46 1490.169 m/min 16-011-41 E
63

HEUME P. + P.

JH Staňkov

730430 1 - 16:10:45 1488.395 m/min 16-05-549 E
64

MISKO Petr

Luby

519750 1 - 13:49:52 1485.566 m/min CZ 16 027 1161 H
65

SRNEC Jan

Cheb

520820 1 - 13:52:15 1478.552 m/min CZ 16 027 1234 H
66

BRANDTLÍK Václav

Trnová

591680 1 - 14:40:41 1476.677 m/min 16-086-815 H
67

TEAM BARTOŠ

ČK Mříč

689800 1 - 15:47:30 1475.508 m/min 16-03-409
68

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

715030 1 - 16:04:53 1474.643 m/min 16-05-1118
69

MISKO Petr

Luby

519750 1 - 13:52:50 1473.075 m/min CZ 14 027 188 E
70

JEŘÁBEK Jaroslav

Strakonice

648080 1 - 15:20:18 1471.906 m/min 16-0125-125E
71

BRANDTLÍK Václav

Trnová

591680 1 - 14:42:05 1471.536 m/min 17-086-159 he
72

BRANDTLÍK Václav

Trnová

591680 1 - 14:42:05 1471.536 m/min 17-086-159 he
73

FILIPČÍK Miroslav

Plesná

516950 1 - 13:52:28 1466.664 m/min CZ 14 027 842 E
74

FÜRST Václav

Cheznovice

622800 1 - 15:04:47 1466.159 m/min 15-079-390 He
75

ADAM Josef

Tabor

702190 1 - 15:59:39 1463.963 m/min 16-0127-17-H
76

MIKEŠ Miloslav

Volyně

642660 1 - 15:19:09 1463.418 m/min 16-010-703H
77

GALSCHNEIDER Peter

ŽÁ Rejta

715460 1 - 16:09:46 1460.818 m/min 17-032-191
78

KUŠKA Jiří

Rokycany

612480 1 - 14:59:58 1458.401 m/min 14-0341-530 H
79

KOČALKA Josef

Ejpovice

601660 1 - 14:53:02 1456.686 m/min 16-0308-58 H
80

BĚHOUNEK Jan

LI Lišov

705410 1 - 16:06:00 1451.461 m/min 14-07-304 E
81

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

731430 1 - 16:24:31 1449.764 m/min 17-05-630 E
82

PACHOLE Vítězslav

host x

639110 1 - 15:21:07 1448.846 m/min 17-084-385 H
83

LANDA Václav

Vodňany

682840 1 - 15:53:00 1443.636 m/min 16-0311-25H
84

ŠÍMA Miroslav

Rokycany

619720 1 - 15:09:26 1443.111 m/min 15-085-515 He
85

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

674610 1 - 15:47:29 1443.067 m/min 15-0112-736-H
86

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

671610 1 - 15:45:44 1442.048 m/min 16-0112-1216-H
87

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

620420 1 - 15:11:01 1439.434 m/min 16-0117-44H
88

MILOTA Milan

Protivín

676460 1 - 15:53:04 1429.946 m/min 15-0123-499 HE
89

MIKEŠ Miloslav

Volyně

642660 1 - 15:29:46 1428.874 m/min 16-010-767H
90

LANDA Václav

Vodňany

682840 1 - 15:59:00 1425.553 m/min 14-0311-672H
91

BUCHCAR Roman

Repec

685820 1 - 16:01:34 1424.143 m/min 16-0127-1405-H
92

NOVÁK Vladislav

Ejpovice

607310 1 - 15:06:35 1423.661 m/min 15-078-361 H
93

PERGER Jiri

Mesice

699700 1 - 16:12:33 1420.566 m/min 15-0127-618-H
94

KLIPA Petr

JH Hurky

740870 1 - 16:43:00 1416.577 m/min 16-05-601
95

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

724690 1 - 16:32:46 1413.294 m/min 16-05-133 E
96

PERGER Jiri

Mesice

699700 1 - 16:17:31 1406.385 m/min 15-0127-620-H
97

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

724690 1 - 16:36:01 1404.393 m/min 16-05-117 E
98

ŠKARDA Josef

Rokycany

620560 1 - 15:21:58 1404.088 m/min 16-045-3324 He
99

KROFIKA Jiří

LE Ledenice

709240 1 - 16:27:00 1398.895 m/min 14-06-376
100

SINDELAR Josef

Repec

686680 1 - 16:11:41 1396.59 m/min 16-0127-2101-H
101

SINDELAR Josef

Repec

686680 1 - 16:14:00 1390.04 m/min 16-0127-2158-He
102

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

671610 1 - 16:03:39 1388.628 m/min 16-0112-1268-H
103

ŠINDELÁŘ Zdeněk

NE Zliv

686890 1 - 16:15:09 1387.236 m/min 15-011-97
104

VLÁŠEK Jiří

ČB Křenovice

689000 1 - 16:19:00 1380.762 m/min 15-011-171
105

FISCHER Petr

Stříbrná

528530 1 - 14:23:33 1377.995 m/min CZ 15 027 1245 H
106

HODINA Ing. Stanislav

NE Protivec

667080 1 - 16:08:00 1366.967 m/min 15-010-27 E
107

VACEK Josef

Hraničná

517230 1 - 14:24:09 1346.427 m/min DV 16 3017 558 E
108

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

691240 1 - 16:35:33 1340.782 m/min 17-08-1408 E
109

MICHALEC Petr

Bl. Lhota SE+

669480 1 - 16:19:53 1339.272 m/min 17-0112-469-He
110

SCHÁNILEC Karel

Protivín

676350 1 - 16:26:14 1336.044 m/min 15-0123-395 HE
111

SCHÁNILEC Karel

Protivín

676350 1 - 16:26:14 1336.044 m/min 15-0123-395 HE
112

BURSA M+M

Volyně

658050 1 - 16:15:10 1328.946 m/min 15-010-216E
113

FUKA Jaroslav

Písek

684800 1 - 16:38:33 1320.606 m/min 16-0127-1533H
114

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE+

660510 1 - 16:20:10 1320.58 m/min 16-0112-657-H
115

VOZABAL Josef

Repec

687380 1 - 16:41:32 1317.998 m/min 15-0127-156-He
116

GALSCHNEIDER Peter

ŽÁ Rejta

715460 1 - 17:03:01 1317.565 m/min 17-032-174 E
117

GALSCHNEIDER Peter

ŽÁ Rejta

715460 1 - 17:05:26 1311.728 m/min 17-032-184 E
118

VOLF Zdeněk

Volyně

656620 1 - 16:25:00 1300.238 m/min 15-010-575H
119

MICHALEC Petr

Bl. Lhota SE+

669480 1 - 16:35:50 1297.861 m/min 15-0112-62-H
120

VLÁŠEK Jiří

ČB Křenovice

689000 1 - 16:52:00 1295.113 m/min 16-011-482
121

VOZABAL Josef

Repec

687380 1 - 16:54:07 1286.947 m/min 16-0127-2427-H
122

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

674610 1 - 16:50:20 1272.049 m/min 16-0112-1520-H
123

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

674610 1 - 16:53:00 1265.685 m/min 16-0112-1472-H
124

PRAZMA Frantisek

Repec

687620 1 - 17:07:29 1255.965 m/min 12-0127-2774-H
125

SINDELAR Josef

Repec

686680 1 - 17:06:50 1255.739 m/min 17-0127-152-H
126

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE+

660510 1 - 16:47:18 1252.627 m/min 16-0112-725-He
127

BURSA M+M

Volyně

658050 1 - 16:47:07 1248.395 m/min 16-010-315H
128

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE+

660510 1 - 16:53:51 1237.258 m/min 16-0112-627-H
129

FUKA Jaroslav

Písek

684800 1 - 17:15:52 1231.95 m/min 16-0127-1532H
130

HOREJSI Jaroslav

Repec

687030 1 - 17:20:56 1224.798 m/min 12-0127-2144-H
131

KABELE Zdeněk

Písek

676230 1 - 17:14:07 1220.375 m/min 16-0122-850H
132

KABELE Zdeněk

Písek

676230 1 - 17:14:07 1220.375 m/min 16-0122-1153H
133

VONDRÁŠEK Bohumír

Blatná

634580 1 - 16:40:58 1218.082 m/min 15-0117-1172H
134

KABELE Zdeněk

Písek

676230 1 - 17:21:16 1204.828 m/min 16-0122-778H
135

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE+

660510 1 - 17:09:56 1201.073 m/min 14-0112-227-He
136

SINDELAR Josef

Repec

686680 1 - 17:42:28 1178.917 m/min 16-0127-62-He
137

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

620420 1 - 16:59:24 1150.204 m/min 18-0117-715H
138

LOPATA Milan

Písek

658670 1 - 17:39:23 1136.847 m/min 12-031-110H
139

VONDRÁŠEK Bohumír

Blatná

634580 1 - 17:34:25 1104.738 m/min 16-0117-480H
140

DROZDA Jaroslav

Trnová

594680 1 - 00:00:00 -0.023 m/min
141

FRÝBA L. st.+ml.

Zruč

601730 1 - 00:00:00 -0.023 m/min

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2019 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv