On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Bad Vilbel - odstartováno
Start 23.6.2019 - 07:30:00

Počasí na startu: jasno, slabý SV vítr, 20°C

Video přepravy a startu (OS CHPH Pardubice)

Na startu více než 6.500 ks!

Zúčastněné OS CHPH:
České Budějovice 991 ks
Prácheň cca 820 ks

Tábor 680 ks

Sever 607 ks
Polabí 522 ks
Praha 404 ks
Chomutov cca 400 ks

Pardubice 399 ks

Podoubraví cca 350 ks
Východočeská 332 ks
Středočeský 299 ks

Louny 281 ks
Lidice 277 ks
Náchod 158 ks
Horácko 156 ks

Nezúčastněné OS CHPH:
Český západ, Domažlice a Karlovy Vary

Souřadnice startu: 50°11'31'' - 8°44'5''

Startovní komise: Jan Filipi, Václav Špilar a Jiří Kroupa
Propozice ZZ ČS CHPH zde...

Celkové výsledky ZZ

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

MIKEŠ Miloslav

Volyně

380490 1 - 13:06:55 1129.33 m/min 17-010-29E
2

BREJCHA Stanislav

Vlachovo Březí

396480 1 - 13:22:00 1126.364 m/min 17-0337-335E
3

JEŘÁBEK Jaroslav

Strakonice

385520 1 - 13:17:29 1109.463 m/min 17-0125-728H
4

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

374220 1 - 13:09:25 1102.539 m/min 17-045-2207 h
5

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 14:00:28 1102.015 m/min 18-08-200 HE
6

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

374220 1 - 13:10:23 1099.408 m/min 16-045-3177 e
7

DRNAK Marian

Tuchlovice TU

373820 1 - 13:10:08 1099.04 m/min 16-045-3402 e
8

ONDRASEK Karel

TU

374220 1 - 13:10:33 1098.869 m/min 17-045-1999 h
9

KODL-FRENZL

Holubice BU

396010 1 - 13:31:34 1095.261 m/min 15-045-1231 e
10

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

358040 1 - 12:56:54 1095.258 m/min 17 019 1088 H
11

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

358040 1 - 12:58:16 1090.699 m/min 17 019 1134 H
12

TICHAVA František

Písek

397080 1 - 13:35:32 1086.303 m/min 14-0122-1003H
13

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 13:56:49 1086.225 m/min 14-0311-970H
14

ŠPIROCH František

Štědrá

313110 1 - 12:18:19 1085.993 m/min CZ 18 025 1040 H
15

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

278140 1 - 11:46:33 1084.155 m/min DV 16 0948 422 E
16

DÍTKO Jan

ČK Větřní

430810 1 - 14:07:33 1083.662 m/min 16-03-1136 H
17

KUTÁK Petr

Blatná

357190 1 - 12:59:38 1083.598 m/min 16-0117-851E
18

ANTROPIUS Václav

Lenešice MO

358220 1 - 13:00:39 1083.381 m/min 16 019 329 HE
19

SMETANA Václav

ČK Kaliště

430040 1 - 14:07:26 1082.043 m/min 16-03-167 H
20

KRET Jiří

Tachov

286080 1 - 11:54:40 1080.907 m/min CZ 18 0343 41 H
21

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

424600 1 - 14:03:45 1078.349 m/min 15-0311-276 H
22

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

444960 1 - 14:23:29 1076.126 m/min 17 0107 236
23

JEŘÁBEK Jaroslav

Strakonice

385520 1 - 13:28:18 1075.97 m/min 16-0125-124E
24

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

444960 1 - 14:23:34 1075.909 m/min 17 0107 237
25

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

402770 1 - 13:45:01 1074.006 m/min 15-0116-187 H
26

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 14:01:21 1073.643 m/min 16-0311-817H
27

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 14:01:28 1073.323 m/min 18-0123-87H
28

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

424600 1 - 14:06:10 1071.771 m/min 17-08-653 HE
29

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

444960 1 - 14:25:23 1071.203 m/min 17 0107 246 e
30

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

422190 1 - 14:04:17 1070.778 m/min 18-09-35 HE
31

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 14:02:24 1070.77 m/min 18-0123-343E
32

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 14:03:00 1069.135 m/min 14-011-333E
33

SVOBODA Jan

Teplá

295180 1 - 12:06:13 1068.654 m/min CZ 17 025 1602 H
34

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 14:12:43 1068.493 m/min 18-08-171 HE
35

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

439170 1 - 14:21:41 1066.767 m/min 17-07-252 H
36

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 14:04:18 1065.61 m/min 11-0311-100E
37

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

362740 1 - 13:10:26 1065.524 m/min 18 019 1024 H
38

GALSCHNEIDER Peter

ŽÁ Rejta

453800 1 - 14:36:11 1064.8 m/min 17-08328-365 HE
39

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 14:08:48 1063.064 m/min 17-0127-124-H
40

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

401500 1 - 13:47:44 1062.919 m/min 15-095-593
41

BEYER Martin

NE Malovičky

414070 1 - 13:59:55 1061.945 m/min 15-08-252 HE
42

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 14:29:16 1061.21 m/min 17-0127-72-H
43

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

468830 1 - 14:51:48 1061.182 m/min 15-05-716 H
44

ANTROPIUS Václav

Lenešice MO

358220 1 - 13:07:37 1061.026 m/min SK 15 0605 1336 H
45

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

395790 1 - 13:43:17 1060.294 m/min 17-0122-426H
46

PüSPÖKI TEAM Pišta+Míša

Želenice LO

356070 1 - 13:06:05 1059.469 m/min 17 018 578 H
47

BUCHTELA Karel

Most MO

348860 1 - 12:59:17 1059.452 m/min 17 019 49 H
48

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 14:30:09 1058.979 m/min 16-0127-226-H
49

BUCHTELA Karel

Most MO

348860 1 - 12:59:45 1057.953 m/min 17 019 23 H
50

TYDLITAT Tomas

Tursko BU

397690 1 - 13:45:56 1057.874 m/min 16-045-252 h
51

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

362740 1 - 13:13:08 1057.14 m/min 18 019 1113 H
52

ŠINDELÁŘ Jan

Písek

423150 1 - 14:10:25 1056.774 m/min 16-0127-2078H
53

JÍLEK Jiří

ČK Zl. Koruna

432160 1 - 14:19:00 1056.626 m/min 15-03-19 H
54

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

278140 1 - 11:53:16 1056.495 m/min DV 16 0948 43 E
55

LAVIČKA Pavel

ŽÁ Kamenná

456690 1 - 14:42:38 1055.605 m/min 17-012-110 HE
56

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 14:31:56 1054.503 m/min 17-0127-9-H
57

PRIATKA ing. David+Jan

Třeskonice TCH

349960 1 - 13:02:01 1054.043 m/min 17 057 891 H
58

UNGER Ladislav

Dobroviz BU

390900 1 - 13:41:00 1053.639 m/min 17-045-2862 h
59

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

362740 1 - 13:14:19 1053.507 m/min 18 019 1073 H
60

FIKAR Jiri

Humpolec

486490 1 - 15:11:48 1053.465 m/min 17-0342-70 H
61

FIKAR Jiri

Humpolec

486490 1 - 15:11:50 1053.389 m/min 17-0342-25 H
62

DÍTKO Jan

ČK Větřní

430810 1 - 14:19:07 1053.025 m/min 16-03-63 H
63

ELIÁŠ Luboš

Mělník RD

410970 1 - 14:00:27 1052.555 m/min 17-055-276 H
64

ELIÁŠ Luboš

Mělník RD

410970 1 - 14:00:29 1052.465 m/min 17-055-214 H
65

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 14:18:55 1052.293 m/min 17-08-9 H
66

Baťka Vladimír

Nový Bydžov

474140 1 - 15:00:49 1051.736 m/min 15-0134-262 H
67

JÍLEK Jiří

ČK Zl. Koruna

432160 1 - 14:21:00 1051.484 m/min 15-03-297 H
68

MILOTA Milan

Protivín

413810 1 - 14:03:42 1051.08 m/min 17-0123-621 H
69

NOVOTNY Milan

Liberec

436890 1 - 14:26:12 1049.712 m/min 16-017-1288 H
70

TOMÁŠEK Mirosl.st.

Újezd n. Lesy

423690 1 - 14:14:06 1048.478 m/min 16 0114 368
71

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 14:20:32 1048.149 m/min 17-08-1401 H
72

FRANC Jiří

Kutná Hora

466850 1 - 14:55:38 1047.61 m/min 17-066-127 E
73

BĚHOUNEK Jan

LI Lišov

443130 1 - 14:33:06 1047.341 m/min 17-0122-74 H
74

HELLER Pavel

Straky NB

443380 1 - 14:33:56 1045.872 m/min 15-0108-58 H
75

LANDA Václav

Vodňany

420380 1 - 14:12:00 1045.721 m/min 16-0311-30H
76

SVOBODA Jan

Teplá

295180 1 - 12:12:21 1045.44 m/min CZ 17 025 1677 H
77

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

402770 1 - 13:55:26 1044.98 m/min 14-0116-568 H
78

KROTKÝ Vladimír

Vícenice

524160 1 - 15:51:54 1044.351 m/min 12-0300-463h
79

PÍTRA Václav Ing

Protivín

407800 1 - 14:00:42 1043.768 m/min 16-0123-324 E
80

DAVID Václav

Lovosice LT

380200 1 - 13:34:19 1043.598 m/min 17-050-703 H
81

KOUBOVÁ Marie

Volyně

393980 1 - 13:47:35 1043.425 m/min 15-0125-2249H
82

ZITTOVI V + B

Dubeč

442700 1 - 14:34:23 1043.161 m/min 16 070 547
83

SARKÖZI Josef

Podbořany KR

332640 1 - 12:48:53 1043.14 m/min 18 400 1888 H
84

LANDA Václav

Vodňany

420380 1 - 14:13:00 1043.127 m/min 15-0311-364H
85

SCHÁNILEC Karel

Protivín

413690 1 - 14:07:00 1042.04 m/min 17-0123-514 E
86

KNIZE Jiri

Tabor

429520 1 - 14:22:15 1041.892 m/min 17-0127-1826 He
87

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

278140 1 - 11:56:58 1041.853 m/min CZ 17 030 535 E
88

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

452480 1 - 14:44:38 1041.061 m/min 17-05-1013 HE
89

KROTKÝ Vladimír

Vícenice

524160 1 - 15:53:40 1040.688 m/min 17-0300-52 he
90

MIKEŠ Miloslav

Volyně

380490 1 - 13:35:37 1040.68 m/min 16-010-759H
91

TROJACEK Jiri

Repec

409780 1 - 14:03:46 1040.667 m/min 15-0127-1577-H
92

DRNEK Josef

Strakonice

380860 1 - 13:36:00 1040.601 m/min 17-0125-171H
93

KULÍK Přemysl

Michle

413260 1 - 14:07:11 1040.477 m/min 16 093 446
94

MILOTA Milan

Protivín

413810 1 - 14:07:47 1040.29 m/min 17-0123-688 H
95

ŠÍR Jan

Tuchořice TCH

350460 1 - 13:07:01 1039.889 m/min 17 057 31 HE
96

SCHÁNILEC Karel

Protivín

413690 1 - 14:07:59 1039.466 m/min 18-0123-662E
97

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 15:12:47 1039.363 m/min 17-0134-751 HE
98

BARTŮNĚK Jaroslav

Konětopy VŠ

421380 1 - 14:15:30 1039.162 m/min 15-0116-241 HE
99

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

453440 1 - 14:46:23 1039.086 m/min 14-0236-1528 H
100

KRAFT Jan

Karlovy Vary

295390 1 - 12:14:19 1038.947 m/min CZ 18 025 1208 H
101

ŠPIROCH František

Štědrá

313110 1 - 12:31:23 1038.909 m/min CZ 16 025 567 E
102

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

468830 1 - 15:01:21 1038.728 m/min 16-0303-422 HE
103

HUSÁK st. & ml.

Vráž BE

385430 1 - 13:41:08 1038.522 m/min sk-17-999-3426
104

SVOBODA Jan

Teplá

295180 1 - 12:14:14 1038.513 m/min CZ 17 025 1650 E
105

BARTEJS Petr

Žižkov

406300 1 - 14:01:26 1037.98 m/min 16 098 215
106

ZAPLETAL Bedřich st

Brod n. T.

289060 1 - 12:08:33 1037.731 m/min DV 17 5794 286 E
107

PEXA Vaclav

LE C.Budejovice

435840 1 - 14:30:14 1037.138 m/min 17-06-89 HE
108

DAVID Václav

Lovosice LT

380200 1 - 13:36:42 1036.815 m/min 15-050-512 H
109

SENOHRÁBEK Pavel

Kolín

467320 1 - 15:00:46 1036.723 m/min 14-065-954e
110

PRIATKA ing. David+Jan

Třeskonice TCH

349960 1 - 13:07:35 1036.663 m/min 17 057 824 H
111

VEJVODA Zdeněk

Dubeč

411710 1 - 14:07:11 1036.574 m/min 17 088 724
112

SENOHRÁBEK Pavel

Kolín

467320 1 - 15:00:52 1036.493 m/min DV-17-0510-1779h
113

KAPLAN Ing. Jan

Holice

517200 1 - 15:49:04 1036.334 m/min 17-062-6
114

FISER Miroslav

Cernuc SL

389460 1 - 13:46:05 1035.568 m/min 17-045-375 e
115

SENOHRÁBEK Pavel

Kolín

467320 1 - 15:01:18 1035.497 m/min DV-15-05022-817h
116

SYROVÁTKA Jiří

Nejdek

284760 1 - 12:05:00 1035.491 m/min CZ 13 025 532 H
117

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 14:25:48 1034.873 m/min 18-08-252 H
118

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

499530 1 - 15:32:44 1034.795 m/min 13-0294-787 h
119

ŠÍPEK Josef

Protivín

409530 1 - 14:05:49 1034.646 m/min 14-0123-519-E
120

ŠINDELÁŘ Jan

Písek

423150 1 - 14:19:04 1034.428 m/min 16-0127-2032H
121

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 14:26:01 1034.334 m/min 16-08-951 HE
122

HARTMAN Zdeněk

Černovice CH

330010 1 - 12:49:31 1032.841 m/min 17 018 696 He
123

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

495670 1 - 15:30:09 1032.323 m/min 17-0135-232
124

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 13:16:33 1032.145 m/min 17-0117-180H
125

TROJACEK Jiri

Repec

409780 1 - 14:07:21 1031.282 m/min 17-0127-1736-H
126

JEŘÁBEK Jaroslav

Strakonice

385520 1 - 13:43:51 1031.216 m/min 18-0400-1960E
127

HARTMAN Zdeněk

Černovice CH

330010 1 - 12:50:10 1030.744 m/min 17 015 669 HE
128

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE+

398300 1 - 13:56:26 1030.708 m/min 15-0112-550-H
129

SLAVÍK Václav

P-Slivenec SL

401170 1 - 13:59:16 1030.579 m/min 14-043-276
130

PERGER Jiri

Mesice

436990 1 - 14:34:31 1029.382 m/min 16-0127-263-H
131

HARTMAN Zdeněk

Černovice CH

330010 1 - 12:50:36 1029.351 m/min 17 015 678 H
132

BULÍŘ + syn

Bakov n/J BA

441290 1 - 14:38:43 1029.328 m/min 16-099-348 H
133

SARKÖZI Josef

Podbořany KR

332640 1 - 12:53:13 1029.155 m/min 17 048 86 He
134

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 14:28:08 1029.098 m/min 17-08-44 HE
135

DÍTKO Jan

ČK Větřní

430810 1 - 14:28:40 1029.005 m/min 16-03-98 HE
136

MIKEŠ Miloslav

Volyně

380490 1 - 13:39:47 1028.954 m/min 17-010-33E
137

KYSLÍK Jiří

ŽÁ Besednice

448380 1 - 14:45:47 1028.906 m/min 15-012-554 HE
138

KŘÍŽEK Vladimír

Dubany LB

376020 1 - 13:35:29 1028.829 m/min 16-049-642 H
139

BALŠÁNCI

Pečky

442960 1 - 14:40:39 1028.585 m/min 16 070 256
140

KAPLAN Ing. Jan

Holice

517200 1 - 15:52:58 1028.299 m/min 15-062-493
141

SYROVÁTKA Jiří

Nejdek

284760 1 - 12:07:00 1028.014 m/min CZ 14 025 396 H
142

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 14:42:51 1027.908 m/min 16-0127-242 H
143

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 15:17:57 1027.888 m/min 17-0134-837 H
144

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 14:42:54 1027.789 m/min 17-0127-62 H
145

HEUME P. + P.

JH Staňkov

468040 1 - 15:05:24 1027.756 m/min 18-05-214 HE
146

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 14:23:10 1027.503 m/min 17-0127-303-He
147

KOHOUT Jaroslav

Chomutov CH

330770 1 - 12:51:55 1027.502 m/min 16 015 311 H
148

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 14:23:13 1027.379 m/min 17-207-323-H
149

MILOTA Milan

Protivín

413810 1 - 14:12:50 1027.249 m/min 13-0123-53E
150

KYSLÍK Jiří

ŽÁ Besednice

448380 1 - 14:46:33 1027.099 m/min 15-012-594 H
151

Šimůnek Roman

Nový Bydžov

474000 1 - 15:11:35 1026.9 m/min 17-0134-1771 H
152

KABELE Zdeněk

Písek

413510 1 - 14:12:48 1026.589 m/min 16-0122-1123H
153

RAK Stanislav

Libuš

408220 1 - 14:07:39 1026.581 m/min 17 - 0111 - 723 H
154

HEUME P. + P.

JH Staňkov

468040 1 - 15:06:10 1026.028 m/min 16-05-1076 H
155

KROFIKA Jiří

LE Ledenice

447200 1 - 14:45:56 1025.845 m/min 17-06-955 H
156

ADAM Josef

Tabor

439820 1 - 14:38:56 1025.381 m/min 17-0127-181-H
157

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

556640 1 - 16:32:53 1025.34 m/min 15-074-714 H
158

KROFIKA Jiří

LE Ledenice

447200 1 - 14:46:16 1025.061 m/min 14-06-376 H
159

SCHÁNILEC Karel

Protivín

413690 1 - 14:13:43 1024.704 m/min 17-0123-530E
160

HORA Petr

Jirkov CH

335530 1 - 12:57:55 1023.217 m/min 16 015 525 HE
161

PüSPÖKI TEAM Pišta+Míša

Želenice LO

356070 1 - 13:18:03 1023.043 m/min 18 018 28 H
162

BŘÍZA Team

Pardubice

502180 1 - 15:41:06 1022.562 m/min 14-069-702 H
163

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

461990 1 - 15:02:14 1021.574 m/min 15-0120-267 H
164

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 14:25:04 1021.402 m/min 16-0127-2162-H
165

SOUKUP Miloslav

Blatná

370610 1 - 13:33:00 1020.964 m/min 16-0117-162H
166

SOUKUP Miloslav

Blatná

370610 1 - 13:33:01 1020.917 m/min 15-0117-405E
167

SOUKUP Miloslav

Blatná

370610 1 - 13:33:03 1020.824 m/min 17-0117-79H
168

KAPLAN Ing. Jan

Holice

517200 1 - 15:56:40 1020.789 m/min 17-0135-759
169

OPIČKA ING. Lubomír

Votice SE+

427680 1 - 14:29:04 1020.554 m/min 15-0112-949-H
170

EGRT František

Hřmenín KP

461080 1 - 15:01:49 1020.502 m/min 15-0113-464 H
171

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

452580 1 - 14:53:42 1020.014 m/min 17-05-32 H
172

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 15:00:24 1019.805 m/min 17-066-453 h
173

KAVKA Jaroslav

Libuš

409450 1 - 14:11:32 1019.716 m/min 16 - 0111 - 46 H
174

KOLETA Milan

Cernovice

444890 1 - 14:46:20 1019.61 m/min 17-0118-690-H
175

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

403670 1 - 14:06:03 1019.24 m/min CZ-17-013-410 H
176

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 14:46:32 1019.235 m/min 16-0127-227 H
177

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

461990 1 - 15:03:33 1018.609 m/min 15-0120-299 H
178

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

403670 1 - 14:06:34 1017.912 m/min CZ-17-013-546 H
179

KAVKA Jaroslav

Libuš

409450 1 - 14:12:24 1017.52 m/min 15 - 0111 - 1112 H
180

VOZABAL Josef

Repec

424660 1 - 14:27:23 1017.434 m/min 18-0127-221-He
181

POLÁČEK Václav

Vodňany

408530 1 - 14:12:00 1016.244 m/min 15-0311-986H
182

PERGER Jiri

Mesice

436990 1 - 14:40:04 1016.098 m/min 14-05-166-H
183

IZERA Antonín

Brníkov LB

380560 1 - 13:44:32 1016.091 m/min 16-049-962 H
184

BARTEJS Petr

Žižkov

406300 1 - 14:09:57 1015.877 m/min 14 098 142
185

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 13:22:12 1015.588 m/min 17-0117-131H
186

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 14:27:32 1015.368 m/min 17-0127-112-H
187

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

461990 1 - 15:05:03 1015.251 m/min 16-05-141 H
188

KORBA Miroslav

Nový Knín DO+

399940 1 - 14:03:56 1015.248 m/min 17-0112-193-He
189

VEJVODA Zdeněk

Dubeč

411710 1 - 14:15:34 1015.148 m/min 17 044 13
190

KOSTKA Kamil

Libuš

408310 1 - 14:12:14 1015.107 m/min 17 - 0111 - 532 HE
191

ZIEGLER Jan

Hostomice MO

362530 1 - 13:27:09 1015.064 m/min 18 019 84 H
192

KRAFT Jan

Karlovy Vary

295390 1 - 12:21:20 1013.924 m/min CZ 14 025 862 H
193

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

499530 1 - 15:42:49 1013.622 m/min 14-0294-7 h
194

ADAM Josef

Tabor

439820 1 - 14:44:15 1012.827 m/min 16-0127-37-He
195

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

374780 1 - 13:40:11 1012.417 m/min 17-043-1565
196

VSETECKA Miloslav

Milevsko

402380 1 - 14:07:34 1012.107 m/min 17-0127-668-H
197

PAULÍKOVÁ Veronika

Krabčice*

396050 1 - 14:01:24 1011.88 m/min 16-055-47 H
198

NAČERADSKÝ Miroslav

Libuš

416020 1 - 14:21:12 1011.722 m/min 12 - 0111 - 1066 H
199

POKORNÝ Jan

Čistá

545390 1 - 16:29:12 1011.48 m/min 16-0303-357
200

MATOUŠEK JaroslavDr

Říčany

422600 1 - 14:27:55 1011.206 m/min 16 094 1411
201

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 14:29:16 1011.17 m/min 17-0127-115-He
202

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 14:29:47 1009.926 m/min 17-0127-125-H
203

KORBA Miroslav

Nový Knín DO+

399940 1 - 14:06:05 1009.737 m/min 10-0112-227-H
204

JONÁŠ Jan

Dubeč

417560 1 - 14:23:40 1009.412 m/min 13 088 778
205

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

393640 1 - 14:00:05 1009.118 m/min 16-055-663 H
206

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

562880 1 - 16:48:00 1008.746 m/min 15-060-259 H
207

SVOBODA Oldřich

Zamachy

425810 1 - 14:32:11 1008.59 m/min 18-0110-1806 H
208

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

468830 1 - 15:15:00 1008.237 m/min 17-0303-502 H
209

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 14:51:21 1008.111 m/min 16-0127-204 H
210

VOZABAL Josef

Repec

424660 1 - 14:31:15 1008.095 m/min 18-0127-123-He
211

GALSCHNEIDER Peter

ŽÁ Rejta

453800 1 - 15:00:12 1007.996 m/min 18-012-648 HE
212

NOVOTNÝ Tomáš

Choťánky KP

457890 1 - 15:04:22 1007.754 m/min 17-0113-113 H
213

POUR Josef

Roškopov JC

480180 1 - 15:26:51 1006.983 m/min 16-0131-645 HE
214

DÍTKO Jan

ČK Větřní

430810 1 - 14:37:50 1006.958 m/min 13-03-754 H
215

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

556640 1 - 16:42:51 1006.855 m/min 16-074-211 H
216

DÍTKO Jan

ČK Větřní

430810 1 - 14:37:53 1006.84 m/min 14-03-772 H
217

KORBA Miroslav

Nový Knín DO+

399940 1 - 14:07:18 1006.645 m/min 15-0112-2337-H
218

PEXA Vaclav

LE C.Budejovice

435840 1 - 14:43:18 1005.862 m/min 14-0127-2989 H
219

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 14:32:04 1005.836 m/min 17-0127-283-H
220

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 14:52:27 1005.605 m/min 16-0127-151 H
221

DVOŘÁK Jiří

Byšice VŠ

418110 1 - 14:26:09 1004.71 m/min 17-0116-101 H
222

CHVATAL Josef

Debolin

459850 1 - 15:07:45 1004.588 m/min 15-09-368 H
223

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

412370 1 - 14:20:37 1004.27 m/min 17-0112-1008-H
224

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

403670 1 - 14:11:59 1004.196 m/min CZ-17-013-555 H
225

KUTÁK Petr

Blatná

357190 1 - 13:25:42 1004.189 m/min 17-0117-290H
226

PRIATKA ing. David+Jan

Třeskonice TCH

349960 1 - 13:18:44 1003.517 m/min 18 057 209 H
227

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

452580 1 - 15:01:06 1003.281 m/min 17-05-47 H
228

KROTKÝ Vladimír

Vícenice

524160 1 - 16:12:38 1002.921 m/min 06-0300-1436 h
229

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

409470 1 - 14:18:27 1002.497 m/min 15-0112-367-He
230

PTÁČEK, Bc. Miroslav

Kutná Hora

467320 1 - 15:16:19 1002.152 m/min 15-066-1448 H
231

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 14:33:38 1002.117 m/min 14-0127-148-He
232

EGRT František

Hřmenín KP

461080 1 - 15:10:11 1001.948 m/min 17-0113-152 H
233

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

409470 1 - 14:18:52 1001.476 m/min 14-0112-758-H
234

Marek Petr

Nový Bydžov

479170 1 - 15:28:33 1001.296 m/min 14-0134-1178 H
235

KURFÜRST Vlastimil

Strakonice

389410 1 - 13:59:00 1001.054 m/min 14-0125-2889H
236

KUTÁK Petr

Blatná

357190 1 - 13:26:51 1000.953 m/min 16-0117-835E
237

HELLER Pavel

Straky NB

443380 1 - 14:53:04 1000.707 m/min 15-0108-18 H
238

MARSIK Zdenek

Humpolec

478030 1 - 15:27:53 1000.307 m/min 18-0105-127-He
239

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 16:03:53 1000.188 m/min 17-0294-1209
240

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

452580 1 - 15:02:31 1000.14 m/min 16-05-1207 H
241

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 16:12:04 999.815 m/min 16-060-20 H
242

ŠUSTR Jaroslav

Vodňany

411910 1 - 14:22:00 999.782 m/min 17-0311-660H
243

SALAVA Jiří

Uherčice

517100 1 - 16:07:30 999.227 m/min 17-0339-289 he
244

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

468830 1 - 15:19:16 999.069 m/min 15-0303-514 HE
245

VSETECKA Miloslav

Milevsko

402380 1 - 14:12:55 998.668 m/min 14-084-1188-He
246

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 16:12:45 998.508 m/min 16-072-606 H
247

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 14:35:19 996.787 m/min 17-093-197-H
248

KABELE Zdeněk

Písek

413510 1 - 14:25:13 995.89 m/min 16-0122-558H
249

POCHMANOVA Kristyna

K Roztokum BU

401550 1 - 14:13:14 995.825 m/min 16-092-398 e
250

FUKA Jaroslav

Písek

422080 1 - 14:34:02 995.393 m/min 15-0127-511H
251

ŠTĚRBA Vladimír

Kostelec n/Č.L.

437870 1 - 14:49:58 995.234 m/min 15 0107 1043
252

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 16:14:40 994.86 m/min 16-072-666 H
253

CHABADAJosef +Marcela

Horní PočáplyRD

402480 1 - 14:15:06 993.532 m/min 17-055-1060 H
254

TOMÁŠEK Mirosl.st.

Újezd n. Lesy

423690 1 - 14:36:30 993.411 m/min 16 0114 482
255

TOMÁŠEK Mirosl.st.

Újezd n. Lesy

423690 1 - 14:36:31 993.373 m/min 16 0114 340
256

LÉBL Tomáš

Česká Bělá

502140 1 - 15:55:31 993.32 m/min 16-0330-269
257

KUTÁK Petr

Blatná

357190 1 - 13:29:37 993.252 m/min 16-0117-838E
258

PROCHÁZKA Bedřich

Hředle BE

371900 1 - 13:44:40 992.616 m/min 15-043-3803
259

Školník Josef

Podbřezí

527910 1 - 16:22:15 991.846 m/min 16-0338-168 -H
260

CAREK a syn

Vlasim

452190 1 - 15:06:07 991.391 m/min 17-0115-47-H
261

BAŠTRNÁK Jaroslav

Velká Bukovina

407610 1 - 14:21:12 991.269 m/min CZ-18-013-434 He
262

CIZEK Milan

LE Rudolfov

439360 1 - 14:53:23 990.926 m/min 17-06-616 H
263

PETRÁČEK Jiří

Libáň KP

461300 1 - 15:15:39 990.658 m/min 17-0113-493 HE
264

NOVÁČEK Václav

Žatec TCH

341680 1 - 13:14:56 990.568 m/min 18 0134 109 HE
265

ŠVIKRUHA Zdeněk

Klášterec KL

316700 1 - 12:49:44 990.513 m/min 17 016 320 he
266

ŠVIKRUHA Zdeněk

Klášterec KL

316700 1 - 12:49:44 990.513 m/min 13 016 112 he
267

HORNÍČEK Lad+Pavel

Vysoké Mýto

531120 1 - 16:26:15 990.434 m/min 14-077-437 H
268

ŠINDELÁŘ Zdeněk

NE Zliv

424620 1 - 14:38:52 990.098 m/min 17-07-468 H
269

SVOBODA/JÁRA

Pernink

288370 1 - 12:21:17 989.998 m/min CZ 15 025 214 H
270

JACKULÁK Josef

Přelouč

492100 1 - 15:47:12 989.743 m/min 15-073-434 H
271

SALAVA Jiří

Uherčice

517100 1 - 16:12:44 989.223 m/min 17-0339-269 he
272

Ringel Pavel

Puchlovice

490750 1 - 15:46:07 989.183 m/min 18-0315-482-h
273

MACHA Radek

Milevsko

418000 1 - 14:32:36 989.115 m/min 16-0127-1538-He
274

SVOBODA Jiří

N.Město p.Smrke

465990 1 - 15:21:09 989.048 m/min CZ-17-020-287 H
275

SVOBODA/JÁRA

Pernink

288370 1 - 12:21:35 988.98 m/min CZ 16 025 174 H
276

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 16:09:54 988.613 m/min 16-0294-602 h
277

Hryzlík Václav

Třebechovice

509610 1 - 16:05:29 988.606 m/min 14-0137547 H
278

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 13:31:50 988.549 m/min 14-0117-208H
279

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 16:10:04 988.296 m/min 15-0294-815 h
280

PETRÁČEK Jiří

Libáň KP

461300 1 - 15:17:11 987.407 m/min 17-0113-729 H
281

RULÍK Petr

Úherce MB

444770 1 - 15:00:30 987.281 m/min 16-0110-451 H
282

Navara Miroslav

Protivín

406990 1 - 14:22:24 986.882 m/min 15-0311-1058 H
283

LESEK Miloslav

Habrovany LT

374820 1 - 13:49:49 986.845 m/min 16-050-940 H
284

Navara Miroslav

Protivín

406990 1 - 14:22:26 986.802 m/min 16-0311-464H
285

BURSA M+M

Volyně

396040 1 - 14:11:25 986.606 m/min 15-010-216E
286

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 16:19:04 986.586 m/min 16-060-68 He
287

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

505480 1 - 16:02:24 986.495 m/min 14-065-1159 H
288

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

402480 1 - 14:18:02 986.39 m/min 17-045-2994e
289

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 16:01:24 986.234 m/min 14-0135-529 H
290

KUŽEL Antonín

Slavonice

495320 1 - 15:52:15 986.202 m/min 14-04-350
291

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 16:19:19 986.12 m/min 13-072-238 H
292

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

556640 1 - 16:54:30 986.076 m/min 16-074-240 He
293

NESVADBA Petr

Stratov NB

439720 1 - 14:56:12 985.477 m/min 18-0108-598 H
294

SITTA Antonin

Tabor

427930 1 - 14:44:25 985.068 m/min 17-0121-42-H
295

HORNÍČEK Lad+Pavel

Vysoké Mýto

531120 1 - 16:29:22 984.71 m/min 11-0137-236 H
296

MICHALEC Petr

Bl. Lhota SE+

407050 1 - 14:23:34 984.243 m/min 17-0112-1210-H
297

HOŘEJŠÍ Rudolf

LI Lišov

444720 1 - 15:01:55 984.075 m/min 18-07-400 H
298

FUKA Jaroslav

Písek

422080 1 - 14:39:01 983.831 m/min 17-0127-1091H
299

Častka Zdeněk

Březhrad

502400 1 - 16:00:51 983.459 m/min 16-0128-241 H
300

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

420910 1 - 14:38:07 983.167 m/min CZ-16-0400-1462
301

KUTÁK Petr

Blatná

357190 1 - 13:33:42 982.101 m/min 17-0117.276H
302

KUTÁK Petr

Blatná

357190 1 - 13:33:42 982.101 m/min 17-0117.276H
303

NOVÁK Zdeněk

Brandýs n.Labem

423190 1 - 14:40:57 981.993 m/min 17 0100 12
304

PRIATKA ing. David+Jan

Třeskonice TCH

349960 1 - 13:26:24 981.93 m/min 18 057 206 H
305

PATOLAN Jan

Olesna KN

353750 1 - 13:30:22 981.639 m/min 16-054-1218 h
306

MAŘÍK Josef

Protivín

413720 1 - 14:31:36 981.309 m/min 13-0123-695H
307

LÉBL Tomáš

Česká Bělá

502140 1 - 16:02:16 980.232 m/min 14-0330-70e
308

FIKAROVÁ Ludmila

Borová

496670 1 - 15:57:04 979.496 m/min 16-0330-161
309

PTÁČEK, Bc. Miroslav

Kutná Hora

467320 1 - 15:27:55 977.827 m/min 15-066-1443 E
310

MUSIL Ivan

Polná

507400 1 - 16:09:00 977.649 m/min 15-0298-122
311

MURÁRIK Emil

Čáslav

477840 1 - 15:38:48 977.578 m/min 13-059-2394h
312

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

412370 1 - 14:31:58 977.257 m/min 17-0112-1013-H
313

Raich Jan

Třebechovice

513980 1 - 16:16:05 976.994 m/min 14-0137-1146 H
314

ČIHÁKOVÁ Milada

Putimov

476560 1 - 15:37:47 976.991 m/min 17-0118-68 h
315

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 14:44:06 976.618 m/min 17-0127-170-He
316

Růžička Jiří

Podbřezí

531310 1 - 16:34:10 976.374 m/min 16-0338-247 E
317

Zima Milan

Nový Bydžov

481260 1 - 15:43:02 976.121 m/min 16-0134-508 HE
318

Zima Milan

Nový Bydžov

481260 1 - 15:43:05 976.022 m/min 17-0134-618 HE
319

BÁRTÍK Ladislav

Strakonice

382950 1 - 14:02:28 975.752 m/min 18-0123-382E
320

KOTAS Vladimír

Beroun BE

381030 1 - 14:00:34 975.582 m/min 17-043-481
321

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

499530 1 - 16:02:07 975.422 m/min 13-0294-708 h
322

ČIHÁKOVÁ Milada

Putimov

476560 1 - 15:38:42 975.159 m/min 15-0118-101 h
323

ŠTEFAN st. + ml.

Zvírotice SE+

401990 1 - 14:22:17 975.033 m/min 15-0112-1257-He
324

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

513710 1 - 16:17:18 974.227 m/min 17-063-639 H
325

ŠINDELÁŘ Zdeněk

NE Zliv

424620 1 - 14:46:02 973.825 m/min 17-0311-405 H
326

POLESZAK Ryszard

Polsko +

437830 1 - 14:59:40 973.677 m/min PL-17-0487-12571 E
327

KRYCNER V+V

Podbradec LB

379120 1 - 14:00:25 971.065 m/min 17-049-222 H
328

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 15:23:10 970.736 m/min 17-066-445h
329

Zima Milan

Nový Bydžov

481260 1 - 15:46:33 969.208 m/min 16-0134-528 HE
330

DOHNAL František

Třešť

494440 1 - 16:00:26 968.667 m/min 14-0301-300 H
331

Januš Jiří

Březhrad

503450 1 - 16:10:09 967.894 m/min 17-0128-700 H
332

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 15:36:48 967.872 m/min 17-066-18h
333

KUŽEL Antonín

Slavonice

495320 1 - 16:01:47 967.831 m/min 15-04-460 H
334

KOLOUCH Zdeněk

Česká Bělá

499560 1 - 16:06:12 967.764 m/min 14-0330-122
335

BOUŠKA Tomáš

Pardubice

507630 1 - 16:14:36 967.652 m/min 12-069-155 H
336

RUDOLF Jaroslav

Újezd n. Lesy

424740 1 - 14:49:00 967.517 m/min 14 088 161
337

HAVRÁNEK Jos.+ Petr

Přelouč

486550 1 - 15:53:00 967.296 m/min 16-073-399 He
338

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

402770 1 - 14:26:30 967.035 m/min 16-0116-566 H
339

HAVLÍK Václav

Žižkov

406260 1 - 14:30:10 966.902 m/min 16 098 580
340

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

513710 1 - 16:21:19 966.862 m/min 17-063-674 H
341

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 13:40:12 966.207 m/min 17-0117-123H
342

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 13:40:21 965.816 m/min 18-0117-727E
343

CHYNORANSKÝ Jozef

Peč

495830 1 - 16:03:30 965.589 m/min 10-04-542 h
344

KONEČNÝ Richard

Beroun BE

382440 1 - 14:06:14 965.189 m/min 11-043-5551
345

SALAVA Jiří

Uherčice

517100 1 - 16:25:50 965.039 m/min 16-0339-175 he
346

OPATRNÝ Pavel JUDr

Protivín

406330 1 - 14:31:13 964.658 m/min 15-0127-497E
347

TOMÁŠEK Mirosl.st.

Újezd n. Lesy

423690 1 - 14:49:26 964.174 m/min 16 0114 412
348

KOLETA Milan

Cernovice

444890 1 - 15:11:30 964.009 m/min 17-0118-670-H
349

KOLETA Milan

Cernovice

444890 1 - 15:11:31 963.974 m/min 17-0127-672-H
350

MICHOVSKÝ Josef

Říčany

425150 1 - 14:51:17 963.44 m/min 16 094 1148
351

BÁLEK Milan

Radotínc SL

402940 1 - 14:28:16 963.357 m/min 16-095-531e
352

Beneš Jaroslav

Nový Bydžov

484780 1 - 15:54:16 961.356 m/min 15-0134-308 H
353

RUDOLF Jaroslav

Újezd n. Lesy

424740 1 - 14:52:00 960.95 m/min 16 088 1499
354

PUDIVITR Vaclav

Tabor

434210 1 - 15:02:00 960.642 m/min 13-0127-1376-H
355

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 15:28:11 960.552 m/min 17-066-464h
356

KVASNICA Jaromír

Čistá

556900 1 - 17:09:55 960.31 m/min 16-061-140
357

MICHOVSKÝ Josef

Říčany

425150 1 - 14:52:46 960.212 m/min 17 094 114
358

BAŠTRNÁK Jaroslav

Velká Bukovina

407610 1 - 14:34:34 960.061 m/min CZ-18-013-388 He
359

ZOBAČ Jaromír

Čistá

554260 1 - 17:08:37 957.905 m/min 15-074-309 He
360

CHVATAL Josef

Debolin

459850 1 - 15:30:23 957.256 m/min 17-09-313 He
361

HAUZR Miroslav

Ouč BA

442230 1 - 15:12:03 957.104 m/min 16-099-10 H
362

KINC Team

Česká Třebová

551910 1 - 17:06:41 957.042 m/min 15-060-674 He
363

Poddaný Miroslav

Nový Bydžov

481490 1 - 15:53:16 956.729 m/min 16-0134-958 H
364

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 15:30:33 955.821 m/min 17-066-403h
365

OPATRNÝ Pavel JUDr

Protivín

406330 1 - 14:35:45 954.386 m/min 14-0123-4H
366

Šafranko Jiří

Třebechovice

514280 1 - 16:29:12 953.783 m/min 17-0137-753 he
367

SVOBODA/JÁRA

Pernink

288370 1 - 12:32:39 952.817 m/min CZ 17 025 1947 E
368

VACH Karel

Tabor

428560 1 - 15:00:04 952.214 m/min 17-0127-1912 H
369

STUDENÝ Rudolf

Žatec TCH

341700 1 - 13:29:04 951.634 m/min 18 045 1875 H
370

NOVOTNÝ Vlastimil

Neratovice VŠ

410840 1 - 14:42:03 950.908 m/min 17-0116-355 H
371

BÁRTÍK Ladislav

Strakonice

382950 1 - 14:12:50 950.641 m/min 13-0123-53 E
372

BÁRTÍK Ladislav

Strakonice

382950 1 - 14:12:50 950.641 m/min 13-0123-53-E
373

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

415890 1 - 14:47:31 950.57 m/min 16 0100 718
374

KOUBA Jan

LE C.Budejovice

449600 1 - 15:23:00 950.529 m/min 15-06-655 H
375

TUMA Josef

LE Nemanice

434670 1 - 15:07:30 950.098 m/min 14-06-635 H
376

JANECKÝ Jan

Vysoké Mýto

539870 1 - 16:58:40 949.361 m/min 15-077-1038 He
377

VANČURA Miloš

Čáslav

482630 1 - 15:58:33 949.032 m/min 16-066-1246h
378

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 16:21:33 948.848 m/min 12-0135-7 H
379

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 15:57:22 948.032 m/min 17-0134-851 HE
380

Hillebrand Vilém

Nový Bydžov

479530 1 - 15:56:01 947.657 m/min 16-0134-404 H
381

CARDA Bohumil

Brandýs n.Labem

431910 1 - 15:06:01 947.136 m/min 15 0101 191
382

JANECKÝ Jan

Vysoké Mýto

539870 1 - 17:02:09 943.581 m/min 15-077-1069 He
383

SALAVA Jiří

Uherčice

517100 1 - 16:38:32 942.696 m/min 16-0339-152 h
384

BOUŠKA Tomáš

Pardubice

507630 1 - 16:29:40 940.636 m/min 15-069-731 H
385

VACH Karel

Tabor

428560 1 - 15:06:10 939.481 m/min 18-0127-1552 H
386

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 15:39:05 939.145 m/min 17-066-76h
387

BAŠTRNÁK Jaroslav

Velká Bukovina

407610 1 - 14:44:03 939.085 m/min CZ-18-013-433 He
388

FIALA Miroslav

Kovářská KL

307870 1 - 12:57:54 938.914 m/min 16 0137 3448 H
389

HOFMANN Gunter

Kovářská KL

308280 1 - 12:58:32 938.352 m/min 17 016 253 HE
390

POKORNÝ Jan

Čistá

545390 1 - 17:11:34 937.794 m/min 15-061-217 H
391

STRAŠIL Jaroslav

Borová

509880 1 - 16:33:52 937.509 m/min 16-0299-518e
392

GLOCAR Jaromír

Česká Třebová

569610 1 - 17:38:14 936.499 m/min 16-060-670 H
393

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 16:28:58 935.791 m/min 16-0135-19 H
394

SUCHAN Frant.+ Irena

LI Jivno

441490 1 - 15:23:00 933.383 m/min 16-0400-2507 H
395

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 16:30:34 933.021 m/min 15-0135-212 H
396

Herel Ladislav

Březhrad

503070 1 - 16:30:00 931.611 m/min 14-0128-12 H
397

Prošvic Luděk

Trutnov

507750 1 - 16:35:14 931.253 m/min 17-0136-315
398

BREDOVÁ Mgr. Eva

NE Větřní

430300 1 - 15:12:18 930.781 m/min 18-05-841 H
399

HAVRÁNEK Jos.+ Petr

Přelouč

486550 1 - 16:13:00 930.306 m/min 15-073-228 He
400

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

513710 1 - 16:42:20 930.072 m/min 17-063-657 He
401

ČIHÁKOVÁ Milada

Putimov

476560 1 - 16:02:37 929.662 m/min 16-0118-283 h
402

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

402770 1 - 14:43:24 929.326 m/min 16-0116-80 H
403

AUGUSTINOVÁ Aneta

Borová

509880 1 - 16:38:44 929.195 m/min 17-0299-342
404

BÁRTÍK Ladislav

Strakonice

382950 1 - 14:22:26 928.514 m/min 16-0311-464 H
405

ERNEST Jaromír

Komárov KO

368780 1 - 14:07:20 928.138 m/min 15-079-1082 e
406

Vetecha Jiří

Trutnov

501320 1 - 16:30:23 927.712 m/min 14-0136-421
407

KOVÁŘ Jaromír

Litomyšl

546490 1 - 17:19:18 927.354 m/min 16-067-451 H
408

PRAZMA Frantisek

Repec

424890 1 - 15:08:53 925.922 m/min 17-0127-957-H
409

TEAM SMUTNÝ

Protivín

421210 1 - 15:05:09 925.431 m/min 16-09-369H
410

TUMA Josef

LE Nemanice

434670 1 - 15:20:00 924.83 m/min 17-06-865 HE
411

Harežlak Emil

Polsko

532890 1 - 17:06:22 924.568 m/min 16-0166-3631
412

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 16:00:24 923.119 m/min 17-066-42h
413

VOLF Zdeněk

Volyně

394060 1 - 14:37:00 922.857 m/min 16-0125-395H
414

ČIHÁKOVÁ Milada

Putimov

476560 1 - 16:06:46 922.196 m/min 16-0118-261 h
415

SOPÍK František

Stehelčeves SL

388870 1 - 14:32:04 921.347 m/min 17-0114-470e
416

GLOCAR Jaromír

Česká Třebová

569610 1 - 17:50:03 918.652 m/min H 16-060-625
417

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 16:13:43 918.436 m/min 15-0113-676 H
418

POKORNÝ Jan

Čistá

545390 1 - 17:23:57 918.242 m/min 16-034-229 He
419

KVASNICA Tomáš

Čistá

552140 1 - 17:32:56 915.756 m/min 15-074-245
420

BĚLOHOUBEK Jan

Česká Třebová

553050 1 - 17:34:01 915.62 m/min 14.060.336 h
421

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

562880 1 - 17:45:00 915.252 m/min 16 060 806 H
422

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 16:17:09 912.454 m/min 17-0134-714 H
423

DRNEK Josef

Strakonice

380860 1 - 14:28:00 911.148 m/min 16-0125-1062H
424

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 16:44:42 909.248 m/min 16-0135-11 H
425

KINC Team

Česká Třebová

551910 1 - 17:37:27 908.569 m/min 15.060.593 he
426

NOVOTNÝ Zdeněk

Svitkov

498660 1 - 16:38:55 908.444 m/min 16-075-219 He
427

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

402770 1 - 14:53:48 907.548 m/min 14-0116-730 H
428

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

513710 1 - 16:56:24 906.974 m/min 17-063-659 He
429

KRÁTKÝ Jan

Dešná

509270 1 - 16:51:32 906.927 m/min 15-0339-187 H
430

KVASNICA Tomáš

Čistá

552140 1 - 17:40:31 904.382 m/min 17-0142-728
431

POKORNÝ Jan

Čistá

545390 1 - 17:35:41 900.454 m/min 17.061.414
432

Školník Josef

Podbřezí

527910 1 - 17:16:35 899.974 m/min 17-0338-243 H
433

KVASNICA Tomáš

Čistá

552140 1 - 17:45:46 896.671 m/min 15-074-248
434

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

402770 1 - 14:59:31 896.007 m/min 17-0116-765 H
435

Vik Jiří

Náchod

523090 1 - 17:15:29 893.433 m/min 17-0132-891 He
436

JETMAR Zdeněk

Litomyšl

540850 1 - 17:41:41 884.199 m/min 16-067-315
437

GLOCAR Jaromír

Česká Třebová

569610 1 - 18:14:38 883.619 m/min 16.060.651 H
438

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 16:23:44 882.763 m/min 14-066-825h
439

Wiertelczyk Andzej

Polsko

536470 1 - 17:37:54 882.497 m/min 16-0132-1976
440

Urban Josef

Trutnov

510180 1 - 17:08:18 882.206 m/min 16-0110-50 -H
441

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 16:25:02 880.618 m/min 17-066-17h
442

MÁLEK Petr

Mělník VŠ

410780 1 - 15:16:41 880.211 m/min 16-0116-380 H
443

KAŠE Jaroslav

Pečky

438390 1 - 15:50:50 875.321 m/min 14 070 111
444

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 16:29:33 873.246 m/min 14-066-813h
445

Školník Josef

Podbřezí

527910 1 - 17:36:44 870.086 m/min 16-0338-117 H
446

NÁHODA Jan MVDr.

Sedlčany SE+

411030 1 - 15:25:00 865.326 m/min 15-0112-2028-He
447

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

513710 1 - 17:25:09 863.161 m/min 17.063.680 he
448

KOVRZEK Zdeněk

Žižkov

406260 1 - 15:24:01 857.058 m/min 16 098 131
449

SVOBODA Jaroslav

Libuš

412340 1 - 15:32:01 855.448 m/min 17 - 0111 - 335 H
450

BERKOVEC Pavel

Slavonice

495030 1 - 17:09:34 854.138 m/min 12-04-414 H
451

KRAIF Václav

Lovčice SE+

418370 1 - 15:39:51 854.078 m/min 16-0112-287-H
452

Švorc Josef

Trutnov

510190 1 - 17:27:40 853.636 m/min 15-0136-81-H
453

KRAIF Václav

Lovčice SE+

418370 1 - 15:41:13 851.702 m/min 17-0112-1421-H
454

SODOMKA Bohumír

Svitkov

502210 1 - 17:21:47 848.638 m/min 15-075-739 He
455

Štastný Z+Z

Čáslav

478770 1 - 16:55:43 846.307 m/min 17-059-494
456

HRUŠKA Luděk

Svitkov

499290 1 - 17:23:00 841.973 m/min 17 075 826
457

Školník Josef

Podbřezí

527910 1 - 18:08:42 826.538 m/min 14-0338-469 H
458

Matyáš Martin

Náchod

528350 1 - 18:11:50 823.189 m/min 15-0400-1855-H
459

LEUPOLD Karel

Urbanov

499430 1 - 17:40:00 818.738 m/min 14-0335-110 H
460

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

562880 1 - 18:58:00 818.14 m/min 15-060-232 H
461

ZADRAŽIL Václav

Jihlava *

497720 1 - 17:52:17 799.829 m/min 14-0294-845 H
462

SODOMKA Bohumír

Svitkov

502210 1 - 18:00:53 796.043 m/min 17-075-603 H
463

DUBEC Milan

Svitkov

498690 1 - 18:02:11 788.838 m/min H 15 0400 203
464

SODOMKA Bohumír

Svitkov

502210 1 - 18:11:55 782.36 m/min 17-075-644 H
465

BERKOVEC Pavel

Slavonice

495030 1 - 18:05:21 779.145 m/min 13-04-140 H
466

ZADRAŽIL Václav

Jihlava *

497720 1 - 18:09:49 777.91 m/min 14-0294-893 H
467

BĚLOHOUBEK Jan

Česká Třebová

553050 1 - 19:33:22 764.55 m/min 15-060-1082 He
468

DUBEC Milan

Svitkov

498690 1 - 18:27:44 758.195 m/min H 16 075 594
469

NOVOTNÝ Zdeněk

Svitkov

498660 1 - 18:36:05 748.645 m/min he 13 075 655
470

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

358040 1 - 00:00:00 -0.014 m/min

 

Pásmo č. 1 (do 400 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

MIKEŠ Miloslav

Volyně

380490 1 - 13:06:55 1129.33 m/min 17-010-29E
2

BREJCHA Stanislav

Vlachovo Březí

396480 1 - 13:22:00 1126.364 m/min 17-0337-335E
3

JEŘÁBEK Jaroslav

Strakonice

385520 1 - 13:17:29 1109.463 m/min 17-0125-728H
4

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

374220 1 - 13:09:25 1102.539 m/min 17-045-2207 h
5

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

374220 1 - 13:10:23 1099.408 m/min 16-045-3177 e
6

DRNAK Marian

Tuchlovice TU

373820 1 - 13:10:08 1099.04 m/min 16-045-3402 e
7

ONDRASEK Karel

TU

374220 1 - 13:10:33 1098.869 m/min 17-045-1999 h
8

KODL-FRENZL

Holubice BU

396010 1 - 13:31:34 1095.261 m/min 15-045-1231 e
9

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

358040 1 - 12:56:54 1095.258 m/min 17 019 1088 H
10

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

358040 1 - 12:58:16 1090.699 m/min 17 019 1134 H
11

TICHAVA František

Písek

397080 1 - 13:35:32 1086.303 m/min 14-0122-1003H
12

ŠPIROCH František

Štědrá

313110 1 - 12:18:19 1085.993 m/min CZ 18 025 1040 H
13

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

278140 1 - 11:46:33 1084.155 m/min DV 16 0948 422 E
14

KUTÁK Petr

Blatná

357190 1 - 12:59:38 1083.598 m/min 16-0117-851E
15

ANTROPIUS Václav

Lenešice MO

358220 1 - 13:00:39 1083.381 m/min 16 019 329 HE
16

KRET Jiří

Tachov

286080 1 - 11:54:40 1080.907 m/min CZ 18 0343 41 H
17

JEŘÁBEK Jaroslav

Strakonice

385520 1 - 13:28:18 1075.97 m/min 16-0125-124E
18

SVOBODA Jan

Teplá

295180 1 - 12:06:13 1068.654 m/min CZ 17 025 1602 H
19

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

362740 1 - 13:10:26 1065.524 m/min 18 019 1024 H
20

ANTROPIUS Václav

Lenešice MO

358220 1 - 13:07:37 1061.026 m/min SK 15 0605 1336 H
21

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

395790 1 - 13:43:17 1060.294 m/min 17-0122-426H
22

PüSPÖKI TEAM Pišta+Míša

Želenice LO

356070 1 - 13:06:05 1059.469 m/min 17 018 578 H
23

BUCHTELA Karel

Most MO

348860 1 - 12:59:17 1059.452 m/min 17 019 49 H
24

BUCHTELA Karel

Most MO

348860 1 - 12:59:45 1057.953 m/min 17 019 23 H
25

TYDLITAT Tomas

Tursko BU

397690 1 - 13:45:56 1057.874 m/min 16-045-252 h
26

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

362740 1 - 13:13:08 1057.14 m/min 18 019 1113 H
27

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

278140 1 - 11:53:16 1056.495 m/min DV 16 0948 43 E
28

PRIATKA ing. David+Jan

Třeskonice TCH

349960 1 - 13:02:01 1054.043 m/min 17 057 891 H
29

UNGER Ladislav

Dobroviz BU

390900 1 - 13:41:00 1053.639 m/min 17-045-2862 h
30

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

362740 1 - 13:14:19 1053.507 m/min 18 019 1073 H
31

SVOBODA Jan

Teplá

295180 1 - 12:12:21 1045.44 m/min CZ 17 025 1677 H
32

DAVID Václav

Lovosice LT

380200 1 - 13:34:19 1043.598 m/min 17-050-703 H
33

KOUBOVÁ Marie

Volyně

393980 1 - 13:47:35 1043.425 m/min 15-0125-2249H
34

SARKÖZI Josef

Podbořany KR

332640 1 - 12:48:53 1043.14 m/min 18 400 1888 H
35

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

278140 1 - 11:56:58 1041.853 m/min CZ 17 030 535 E
36

MIKEŠ Miloslav

Volyně

380490 1 - 13:35:37 1040.68 m/min 16-010-759H
37

DRNEK Josef

Strakonice

380860 1 - 13:36:00 1040.601 m/min 17-0125-171H
38

ŠÍR Jan

Tuchořice TCH

350460 1 - 13:07:01 1039.889 m/min 17 057 31 HE
39

KRAFT Jan

Karlovy Vary

295390 1 - 12:14:19 1038.947 m/min CZ 18 025 1208 H
40

ŠPIROCH František

Štědrá

313110 1 - 12:31:23 1038.909 m/min CZ 16 025 567 E
41

HUSÁK st. & ml.

Vráž BE

385430 1 - 13:41:08 1038.522 m/min sk-17-999-3426
42

SVOBODA Jan

Teplá

295180 1 - 12:14:14 1038.513 m/min CZ 17 025 1650 E
43

ZAPLETAL Bedřich st

Brod n. T.

289060 1 - 12:08:33 1037.731 m/min DV 17 5794 286 E
44

DAVID Václav

Lovosice LT

380200 1 - 13:36:42 1036.815 m/min 15-050-512 H
45

PRIATKA ing. David+Jan

Třeskonice TCH

349960 1 - 13:07:35 1036.663 m/min 17 057 824 H
46

FISER Miroslav

Cernuc SL

389460 1 - 13:46:05 1035.568 m/min 17-045-375 e
47

SYROVÁTKA Jiří

Nejdek

284760 1 - 12:05:00 1035.491 m/min CZ 13 025 532 H
48

HARTMAN Zdeněk

Černovice CH

330010 1 - 12:49:31 1032.841 m/min 17 018 696 He
49

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 13:16:33 1032.145 m/min 17-0117-180H
50

JEŘÁBEK Jaroslav

Strakonice

385520 1 - 13:43:51 1031.216 m/min 18-0400-1960E
51

HARTMAN Zdeněk

Černovice CH

330010 1 - 12:50:10 1030.744 m/min 17 015 669 HE
52

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE+

398300 1 - 13:56:26 1030.708 m/min 15-0112-550-H
53

HARTMAN Zdeněk

Černovice CH

330010 1 - 12:50:36 1029.351 m/min 17 015 678 H
54

SARKÖZI Josef

Podbořany KR

332640 1 - 12:53:13 1029.155 m/min 17 048 86 He
55

MIKEŠ Miloslav

Volyně

380490 1 - 13:39:47 1028.954 m/min 17-010-33E
56

KŘÍŽEK Vladimír

Dubany LB

376020 1 - 13:35:29 1028.829 m/min 16-049-642 H
57

SYROVÁTKA Jiří

Nejdek

284760 1 - 12:07:00 1028.014 m/min CZ 14 025 396 H
58

KOHOUT Jaroslav

Chomutov CH

330770 1 - 12:51:55 1027.502 m/min 16 015 311 H
59

HORA Petr

Jirkov CH

335530 1 - 12:57:55 1023.217 m/min 16 015 525 HE
60

PüSPÖKI TEAM Pišta+Míša

Želenice LO

356070 1 - 13:18:03 1023.043 m/min 18 018 28 H
61

SOUKUP Miloslav

Blatná

370610 1 - 13:33:00 1020.964 m/min 16-0117-162H
62

SOUKUP Miloslav

Blatná

370610 1 - 13:33:01 1020.917 m/min 15-0117-405E
63

SOUKUP Miloslav

Blatná

370610 1 - 13:33:03 1020.824 m/min 17-0117-79H
64

IZERA Antonín

Brníkov LB

380560 1 - 13:44:32 1016.091 m/min 16-049-962 H
65

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 13:22:12 1015.588 m/min 17-0117-131H
66

KORBA Miroslav

Nový Knín DO+

399940 1 - 14:03:56 1015.248 m/min 17-0112-193-He
67

ZIEGLER Jan

Hostomice MO

362530 1 - 13:27:09 1015.064 m/min 18 019 84 H
68

KRAFT Jan

Karlovy Vary

295390 1 - 12:21:20 1013.924 m/min CZ 14 025 862 H
69

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

374780 1 - 13:40:11 1012.417 m/min 17-043-1565
70

PAULÍKOVÁ Veronika

Krabčice*

396050 1 - 14:01:24 1011.88 m/min 16-055-47 H
71

KORBA Miroslav

Nový Knín DO+

399940 1 - 14:06:05 1009.737 m/min 10-0112-227-H
72

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

393640 1 - 14:00:05 1009.118 m/min 16-055-663 H
73

KORBA Miroslav

Nový Knín DO+

399940 1 - 14:07:18 1006.645 m/min 15-0112-2337-H
74

KUTÁK Petr

Blatná

357190 1 - 13:25:42 1004.189 m/min 17-0117-290H
75

PRIATKA ing. David+Jan

Třeskonice TCH

349960 1 - 13:18:44 1003.517 m/min 18 057 209 H
76

KURFÜRST Vlastimil

Strakonice

389410 1 - 13:59:00 1001.054 m/min 14-0125-2889H
77

KUTÁK Petr

Blatná

357190 1 - 13:26:51 1000.953 m/min 16-0117-835E
78

KUTÁK Petr

Blatná

357190 1 - 13:29:37 993.252 m/min 16-0117-838E
79

PROCHÁZKA Bedřich

Hředle BE

371900 1 - 13:44:40 992.616 m/min 15-043-3803
80

NOVÁČEK Václav

Žatec TCH

341680 1 - 13:14:56 990.568 m/min 18 0134 109 HE
81

ŠVIKRUHA Zdeněk

Klášterec KL

316700 1 - 12:49:44 990.513 m/min 17 016 320 he
82

ŠVIKRUHA Zdeněk

Klášterec KL

316700 1 - 12:49:44 990.513 m/min 13 016 112 he
83

SVOBODA/JÁRA

Pernink

288370 1 - 12:21:17 989.998 m/min CZ 15 025 214 H
84

SVOBODA/JÁRA

Pernink

288370 1 - 12:21:35 988.98 m/min CZ 16 025 174 H
85

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 13:31:50 988.549 m/min 14-0117-208H
86

LESEK Miloslav

Habrovany LT

374820 1 - 13:49:49 986.845 m/min 16-050-940 H
87

BURSA M+M

Volyně

396040 1 - 14:11:25 986.606 m/min 15-010-216E
88

KUTÁK Petr

Blatná

357190 1 - 13:33:42 982.101 m/min 17-0117.276H
89

KUTÁK Petr

Blatná

357190 1 - 13:33:42 982.101 m/min 17-0117.276H
90

PRIATKA ing. David+Jan

Třeskonice TCH

349960 1 - 13:26:24 981.93 m/min 18 057 206 H
91

PATOLAN Jan

Olesna KN

353750 1 - 13:30:22 981.639 m/min 16-054-1218 h
92

BÁRTÍK Ladislav

Strakonice

382950 1 - 14:02:28 975.752 m/min 18-0123-382E
93

KOTAS Vladimír

Beroun BE

381030 1 - 14:00:34 975.582 m/min 17-043-481
94

KRYCNER V+V

Podbradec LB

379120 1 - 14:00:25 971.065 m/min 17-049-222 H
95

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 13:40:12 966.207 m/min 17-0117-123H
96

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 13:40:21 965.816 m/min 18-0117-727E
97

KONEČNÝ Richard

Beroun BE

382440 1 - 14:06:14 965.189 m/min 11-043-5551
98

SVOBODA/JÁRA

Pernink

288370 1 - 12:32:39 952.817 m/min CZ 17 025 1947 E
99

STUDENÝ Rudolf

Žatec TCH

341700 1 - 13:29:04 951.634 m/min 18 045 1875 H
100

BÁRTÍK Ladislav

Strakonice

382950 1 - 14:12:50 950.641 m/min 13-0123-53 E
101

BÁRTÍK Ladislav

Strakonice

382950 1 - 14:12:50 950.641 m/min 13-0123-53-E
102

FIALA Miroslav

Kovářská KL

307870 1 - 12:57:54 938.914 m/min 16 0137 3448 H
103

HOFMANN Gunter

Kovářská KL

308280 1 - 12:58:32 938.352 m/min 17 016 253 HE
104

BÁRTÍK Ladislav

Strakonice

382950 1 - 14:22:26 928.514 m/min 16-0311-464 H
105

ERNEST Jaromír

Komárov KO

368780 1 - 14:07:20 928.138 m/min 15-079-1082 e
106

VOLF Zdeněk

Volyně

394060 1 - 14:37:00 922.857 m/min 16-0125-395H
107

SOPÍK František

Stehelčeves SL

388870 1 - 14:32:04 921.347 m/min 17-0114-470e
108

DRNEK Josef

Strakonice

380860 1 - 14:28:00 911.148 m/min 16-0125-1062H
109

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

358040 1 - 00:00:00 -0.014 m/min

 

Pásmo č. 2 (401-450 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 14:00:28 1102.015 m/min 18-08-200 HE
2

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 13:56:49 1086.225 m/min 14-0311-970H
3

DÍTKO Jan

ČK Větřní

430810 1 - 14:07:33 1083.662 m/min 16-03-1136 H
4

SMETANA Václav

ČK Kaliště

430040 1 - 14:07:26 1082.043 m/min 16-03-167 H
5

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

424600 1 - 14:03:45 1078.349 m/min 15-0311-276 H
6

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

444960 1 - 14:23:29 1076.126 m/min 17 0107 236
7

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

444960 1 - 14:23:34 1075.909 m/min 17 0107 237
8

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

402770 1 - 13:45:01 1074.006 m/min 15-0116-187 H
9

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 14:01:21 1073.643 m/min 16-0311-817H
10

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 14:01:28 1073.323 m/min 18-0123-87H
11

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

424600 1 - 14:06:10 1071.771 m/min 17-08-653 HE
12

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

444960 1 - 14:25:23 1071.203 m/min 17 0107 246 e
13

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

422190 1 - 14:04:17 1070.778 m/min 18-09-35 HE
14

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 14:02:24 1070.77 m/min 18-0123-343E
15

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 14:03:00 1069.135 m/min 14-011-333E
16

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 14:12:43 1068.493 m/min 18-08-171 HE
17

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

439170 1 - 14:21:41 1066.767 m/min 17-07-252 H
18

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 14:04:18 1065.61 m/min 11-0311-100E
19

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 14:08:48 1063.064 m/min 17-0127-124-H
20

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

401500 1 - 13:47:44 1062.919 m/min 15-095-593
21

BEYER Martin

NE Malovičky

414070 1 - 13:59:55 1061.945 m/min 15-08-252 HE
22

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 14:29:16 1061.21 m/min 17-0127-72-H
23

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 14:30:09 1058.979 m/min 16-0127-226-H
24

ŠINDELÁŘ Jan

Písek

423150 1 - 14:10:25 1056.774 m/min 16-0127-2078H
25

JÍLEK Jiří

ČK Zl. Koruna

432160 1 - 14:19:00 1056.626 m/min 15-03-19 H
26

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 14:31:56 1054.503 m/min 17-0127-9-H
27

DÍTKO Jan

ČK Větřní

430810 1 - 14:19:07 1053.025 m/min 16-03-63 H
28

ELIÁŠ Luboš

Mělník RD

410970 1 - 14:00:27 1052.555 m/min 17-055-276 H
29

ELIÁŠ Luboš

Mělník RD

410970 1 - 14:00:29 1052.465 m/min 17-055-214 H
30

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 14:18:55 1052.293 m/min 17-08-9 H
31

JÍLEK Jiří

ČK Zl. Koruna

432160 1 - 14:21:00 1051.484 m/min 15-03-297 H
32

MILOTA Milan

Protivín

413810 1 - 14:03:42 1051.08 m/min 17-0123-621 H
33

NOVOTNY Milan

Liberec

436890 1 - 14:26:12 1049.712 m/min 16-017-1288 H
34

TOMÁŠEK Mirosl.st.

Újezd n. Lesy

423690 1 - 14:14:06 1048.478 m/min 16 0114 368
35

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 14:20:32 1048.149 m/min 17-08-1401 H
36

BĚHOUNEK Jan

LI Lišov

443130 1 - 14:33:06 1047.341 m/min 17-0122-74 H
37

HELLER Pavel

Straky NB

443380 1 - 14:33:56 1045.872 m/min 15-0108-58 H
38

LANDA Václav

Vodňany

420380 1 - 14:12:00 1045.721 m/min 16-0311-30H
39

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

402770 1 - 13:55:26 1044.98 m/min 14-0116-568 H
40

PÍTRA Václav Ing

Protivín

407800 1 - 14:00:42 1043.768 m/min 16-0123-324 E
41

ZITTOVI V + B

Dubeč

442700 1 - 14:34:23 1043.161 m/min 16 070 547
42

LANDA Václav

Vodňany

420380 1 - 14:13:00 1043.127 m/min 15-0311-364H
43

SCHÁNILEC Karel

Protivín

413690 1 - 14:07:00 1042.04 m/min 17-0123-514 E
44

KNIZE Jiri

Tabor

429520 1 - 14:22:15 1041.892 m/min 17-0127-1826 He
45

TROJACEK Jiri

Repec

409780 1 - 14:03:46 1040.667 m/min 15-0127-1577-H
46

KULÍK Přemysl

Michle

413260 1 - 14:07:11 1040.477 m/min 16 093 446
47

MILOTA Milan

Protivín

413810 1 - 14:07:47 1040.29 m/min 17-0123-688 H
48

SCHÁNILEC Karel

Protivín

413690 1 - 14:07:59 1039.466 m/min 18-0123-662E
49

BARTŮNĚK Jaroslav

Konětopy VŠ

421380 1 - 14:15:30 1039.162 m/min 15-0116-241 HE
50

BARTEJS Petr

Žižkov

406300 1 - 14:01:26 1037.98 m/min 16 098 215
51

PEXA Vaclav

LE C.Budejovice

435840 1 - 14:30:14 1037.138 m/min 17-06-89 HE
52

VEJVODA Zdeněk

Dubeč

411710 1 - 14:07:11 1036.574 m/min 17 088 724
53

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 14:25:48 1034.873 m/min 18-08-252 H
54

ŠÍPEK Josef

Protivín

409530 1 - 14:05:49 1034.646 m/min 14-0123-519-E
55

ŠINDELÁŘ Jan

Písek

423150 1 - 14:19:04 1034.428 m/min 16-0127-2032H
56

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 14:26:01 1034.334 m/min 16-08-951 HE
57

TROJACEK Jiri

Repec

409780 1 - 14:07:21 1031.282 m/min 17-0127-1736-H
58

SLAVÍK Václav

P-Slivenec SL

401170 1 - 13:59:16 1030.579 m/min 14-043-276
59

PERGER Jiri

Mesice

436990 1 - 14:34:31 1029.382 m/min 16-0127-263-H
60

BULÍŘ + syn

Bakov n/J BA

441290 1 - 14:38:43 1029.328 m/min 16-099-348 H
61

NOVOTNÝ Jiří

NE Větřní

430300 1 - 14:28:08 1029.098 m/min 17-08-44 HE
62

DÍTKO Jan

ČK Větřní

430810 1 - 14:28:40 1029.005 m/min 16-03-98 HE
63

KYSLÍK Jiří

ŽÁ Besednice

448380 1 - 14:45:47 1028.906 m/min 15-012-554 HE
64

BALŠÁNCI

Pečky

442960 1 - 14:40:39 1028.585 m/min 16 070 256
65

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 14:42:51 1027.908 m/min 16-0127-242 H
66

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 14:42:54 1027.789 m/min 17-0127-62 H
67

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 14:23:10 1027.503 m/min 17-0127-303-He
68

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 14:23:13 1027.379 m/min 17-207-323-H
69

MILOTA Milan

Protivín

413810 1 - 14:12:50 1027.249 m/min 13-0123-53E
70

KYSLÍK Jiří

ŽÁ Besednice

448380 1 - 14:46:33 1027.099 m/min 15-012-594 H
71

KABELE Zdeněk

Písek

413510 1 - 14:12:48 1026.589 m/min 16-0122-1123H
72

RAK Stanislav

Libuš

408220 1 - 14:07:39 1026.581 m/min 17 - 0111 - 723 H
73

KROFIKA Jiří

LE Ledenice

447200 1 - 14:45:56 1025.845 m/min 17-06-955 H
74

ADAM Josef

Tabor

439820 1 - 14:38:56 1025.381 m/min 17-0127-181-H
75

KROFIKA Jiří

LE Ledenice

447200 1 - 14:46:16 1025.061 m/min 14-06-376 H
76

SCHÁNILEC Karel

Protivín

413690 1 - 14:13:43 1024.704 m/min 17-0123-530E
77

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 14:25:04 1021.402 m/min 16-0127-2162-H
78

OPIČKA ING. Lubomír

Votice SE+

427680 1 - 14:29:04 1020.554 m/min 15-0112-949-H
79

KAVKA Jaroslav

Libuš

409450 1 - 14:11:32 1019.716 m/min 16 - 0111 - 46 H
80

KOLETA Milan

Cernovice

444890 1 - 14:46:20 1019.61 m/min 17-0118-690-H
81

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

403670 1 - 14:06:03 1019.24 m/min CZ-17-013-410 H
82

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 14:46:32 1019.235 m/min 16-0127-227 H
83

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

403670 1 - 14:06:34 1017.912 m/min CZ-17-013-546 H
84

KAVKA Jaroslav

Libuš

409450 1 - 14:12:24 1017.52 m/min 15 - 0111 - 1112 H
85

VOZABAL Josef

Repec

424660 1 - 14:27:23 1017.434 m/min 18-0127-221-He
86

POLÁČEK Václav

Vodňany

408530 1 - 14:12:00 1016.244 m/min 15-0311-986H
87

PERGER Jiri

Mesice

436990 1 - 14:40:04 1016.098 m/min 14-05-166-H
88

BARTEJS Petr

Žižkov

406300 1 - 14:09:57 1015.877 m/min 14 098 142
89

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 14:27:32 1015.368 m/min 17-0127-112-H
90

VEJVODA Zdeněk

Dubeč

411710 1 - 14:15:34 1015.148 m/min 17 044 13
91

KOSTKA Kamil

Libuš

408310 1 - 14:12:14 1015.107 m/min 17 - 0111 - 532 HE
92

ADAM Josef

Tabor

439820 1 - 14:44:15 1012.827 m/min 16-0127-37-He
93

VSETECKA Miloslav

Milevsko

402380 1 - 14:07:34 1012.107 m/min 17-0127-668-H
94

NAČERADSKÝ Miroslav

Libuš

416020 1 - 14:21:12 1011.722 m/min 12 - 0111 - 1066 H
95

MATOUŠEK JaroslavDr

Říčany

422600 1 - 14:27:55 1011.206 m/min 16 094 1411
96

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 14:29:16 1011.17 m/min 17-0127-115-He
97

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 14:29:47 1009.926 m/min 17-0127-125-H
98

JONÁŠ Jan

Dubeč

417560 1 - 14:23:40 1009.412 m/min 13 088 778
99

SVOBODA Oldřich

Zamachy

425810 1 - 14:32:11 1008.59 m/min 18-0110-1806 H
100

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 14:51:21 1008.111 m/min 16-0127-204 H
101

VOZABAL Josef

Repec

424660 1 - 14:31:15 1008.095 m/min 18-0127-123-He
102

DÍTKO Jan

ČK Větřní

430810 1 - 14:37:50 1006.958 m/min 13-03-754 H
103

DÍTKO Jan

ČK Větřní

430810 1 - 14:37:53 1006.84 m/min 14-03-772 H
104

PEXA Vaclav

LE C.Budejovice

435840 1 - 14:43:18 1005.862 m/min 14-0127-2989 H
105

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 14:32:04 1005.836 m/min 17-0127-283-H
106

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 14:52:27 1005.605 m/min 16-0127-151 H
107

DVOŘÁK Jiří

Byšice VŠ

418110 1 - 14:26:09 1004.71 m/min 17-0116-101 H
108

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

412370 1 - 14:20:37 1004.27 m/min 17-0112-1008-H
109

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

403670 1 - 14:11:59 1004.196 m/min CZ-17-013-555 H
110

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

409470 1 - 14:18:27 1002.497 m/min 15-0112-367-He
111

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 14:33:38 1002.117 m/min 14-0127-148-He
112

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

409470 1 - 14:18:52 1001.476 m/min 14-0112-758-H
113

HELLER Pavel

Straky NB

443380 1 - 14:53:04 1000.707 m/min 15-0108-18 H
114

ŠUSTR Jaroslav

Vodňany

411910 1 - 14:22:00 999.782 m/min 17-0311-660H
115

VSETECKA Miloslav

Milevsko

402380 1 - 14:12:55 998.668 m/min 14-084-1188-He
116

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 14:35:19 996.787 m/min 17-093-197-H
117

KABELE Zdeněk

Písek

413510 1 - 14:25:13 995.89 m/min 16-0122-558H
118

POCHMANOVA Kristyna

K Roztokum BU

401550 1 - 14:13:14 995.825 m/min 16-092-398 e
119

FUKA Jaroslav

Písek

422080 1 - 14:34:02 995.393 m/min 15-0127-511H
120

ŠTĚRBA Vladimír

Kostelec n/Č.L.

437870 1 - 14:49:58 995.234 m/min 15 0107 1043
121

CHABADAJosef +Marcela

Horní PočáplyRD

402480 1 - 14:15:06 993.532 m/min 17-055-1060 H
122

TOMÁŠEK Mirosl.st.

Újezd n. Lesy

423690 1 - 14:36:30 993.411 m/min 16 0114 482
123

TOMÁŠEK Mirosl.st.

Újezd n. Lesy

423690 1 - 14:36:31 993.373 m/min 16 0114 340
124

BAŠTRNÁK Jaroslav

Velká Bukovina

407610 1 - 14:21:12 991.269 m/min CZ-18-013-434 He
125

CIZEK Milan

LE Rudolfov

439360 1 - 14:53:23 990.926 m/min 17-06-616 H
126

ŠINDELÁŘ Zdeněk

NE Zliv

424620 1 - 14:38:52 990.098 m/min 17-07-468 H
127

MACHA Radek

Milevsko

418000 1 - 14:32:36 989.115 m/min 16-0127-1538-He
128

RULÍK Petr

Úherce MB

444770 1 - 15:00:30 987.281 m/min 16-0110-451 H
129

Navara Miroslav

Protivín

406990 1 - 14:22:24 986.882 m/min 15-0311-1058 H
130

Navara Miroslav

Protivín

406990 1 - 14:22:26 986.802 m/min 16-0311-464H
131

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

402480 1 - 14:18:02 986.39 m/min 17-045-2994e
132

NESVADBA Petr

Stratov NB

439720 1 - 14:56:12 985.477 m/min 18-0108-598 H
133

SITTA Antonin

Tabor

427930 1 - 14:44:25 985.068 m/min 17-0121-42-H
134

MICHALEC Petr

Bl. Lhota SE+

407050 1 - 14:23:34 984.243 m/min 17-0112-1210-H
135

HOŘEJŠÍ Rudolf

LI Lišov

444720 1 - 15:01:55 984.075 m/min 18-07-400 H
136

FUKA Jaroslav

Písek

422080 1 - 14:39:01 983.831 m/min 17-0127-1091H
137

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

420910 1 - 14:38:07 983.167 m/min CZ-16-0400-1462
138

NOVÁK Zdeněk

Brandýs n.Labem

423190 1 - 14:40:57 981.993 m/min 17 0100 12
139

MAŘÍK Josef

Protivín

413720 1 - 14:31:36 981.309 m/min 13-0123-695H
140

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

412370 1 - 14:31:58 977.257 m/min 17-0112-1013-H
141

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 14:44:06 976.618 m/min 17-0127-170-He
142

ŠTEFAN st. + ml.

Zvírotice SE+

401990 1 - 14:22:17 975.033 m/min 15-0112-1257-He
143

ŠINDELÁŘ Zdeněk

NE Zliv

424620 1 - 14:46:02 973.825 m/min 17-0311-405 H
144

POLESZAK Ryszard

Polsko +

437830 1 - 14:59:40 973.677 m/min PL-17-0487-12571 E
145

RUDOLF Jaroslav

Újezd n. Lesy

424740 1 - 14:49:00 967.517 m/min 14 088 161
146

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

402770 1 - 14:26:30 967.035 m/min 16-0116-566 H
147

HAVLÍK Václav

Žižkov

406260 1 - 14:30:10 966.902 m/min 16 098 580
148

OPATRNÝ Pavel JUDr

Protivín

406330 1 - 14:31:13 964.658 m/min 15-0127-497E
149

TOMÁŠEK Mirosl.st.

Újezd n. Lesy

423690 1 - 14:49:26 964.174 m/min 16 0114 412
150

KOLETA Milan

Cernovice

444890 1 - 15:11:30 964.009 m/min 17-0118-670-H
151

KOLETA Milan

Cernovice

444890 1 - 15:11:31 963.974 m/min 17-0127-672-H
152

MICHOVSKÝ Josef

Říčany

425150 1 - 14:51:17 963.44 m/min 16 094 1148
153

BÁLEK Milan

Radotínc SL

402940 1 - 14:28:16 963.357 m/min 16-095-531e
154

RUDOLF Jaroslav

Újezd n. Lesy

424740 1 - 14:52:00 960.95 m/min 16 088 1499
155

PUDIVITR Vaclav

Tabor

434210 1 - 15:02:00 960.642 m/min 13-0127-1376-H
156

MICHOVSKÝ Josef

Říčany

425150 1 - 14:52:46 960.212 m/min 17 094 114
157

BAŠTRNÁK Jaroslav

Velká Bukovina

407610 1 - 14:34:34 960.061 m/min CZ-18-013-388 He
158

HAUZR Miroslav

Ouč BA

442230 1 - 15:12:03 957.104 m/min 16-099-10 H
159

OPATRNÝ Pavel JUDr

Protivín

406330 1 - 14:35:45 954.386 m/min 14-0123-4H
160

VACH Karel

Tabor

428560 1 - 15:00:04 952.214 m/min 17-0127-1912 H
161

NOVOTNÝ Vlastimil

Neratovice VŠ

410840 1 - 14:42:03 950.908 m/min 17-0116-355 H
162

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

415890 1 - 14:47:31 950.57 m/min 16 0100 718
163

KOUBA Jan

LE C.Budejovice

449600 1 - 15:23:00 950.529 m/min 15-06-655 H
164

TUMA Josef

LE Nemanice

434670 1 - 15:07:30 950.098 m/min 14-06-635 H
165

CARDA Bohumil

Brandýs n.Labem

431910 1 - 15:06:01 947.136 m/min 15 0101 191
166

VACH Karel

Tabor

428560 1 - 15:06:10 939.481 m/min 18-0127-1552 H
167

BAŠTRNÁK Jaroslav

Velká Bukovina

407610 1 - 14:44:03 939.085 m/min CZ-18-013-433 He
168

SUCHAN Frant.+ Irena

LI Jivno

441490 1 - 15:23:00 933.383 m/min 16-0400-2507 H
169

BREDOVÁ Mgr. Eva

NE Větřní

430300 1 - 15:12:18 930.781 m/min 18-05-841 H
170

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

402770 1 - 14:43:24 929.326 m/min 16-0116-80 H
171

PRAZMA Frantisek

Repec

424890 1 - 15:08:53 925.922 m/min 17-0127-957-H
172

TEAM SMUTNÝ

Protivín

421210 1 - 15:05:09 925.431 m/min 16-09-369H
173

TUMA Josef

LE Nemanice

434670 1 - 15:20:00 924.83 m/min 17-06-865 HE
174

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

402770 1 - 14:53:48 907.548 m/min 14-0116-730 H
175

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

402770 1 - 14:59:31 896.007 m/min 17-0116-765 H
176

MÁLEK Petr

Mělník VŠ

410780 1 - 15:16:41 880.211 m/min 16-0116-380 H
177

KAŠE Jaroslav

Pečky

438390 1 - 15:50:50 875.321 m/min 14 070 111
178

NÁHODA Jan MVDr.

Sedlčany SE+

411030 1 - 15:25:00 865.326 m/min 15-0112-2028-He
179

KOVRZEK Zdeněk

Žižkov

406260 1 - 15:24:01 857.058 m/min 16 098 131
180

SVOBODA Jaroslav

Libuš

412340 1 - 15:32:01 855.448 m/min 17 - 0111 - 335 H
181

KRAIF Václav

Lovčice SE+

418370 1 - 15:39:51 854.078 m/min 16-0112-287-H
182

KRAIF Václav

Lovčice SE+

418370 1 - 15:41:13 851.702 m/min 17-0112-1421-H

 

Pásmo č. 3 (nad 450 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

GALSCHNEIDER Peter

ŽÁ Rejta

453800 1 - 14:36:11 1064.8 m/min 17-08328-365 HE
2

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

468830 1 - 14:51:48 1061.182 m/min 15-05-716 H
3

LAVIČKA Pavel

ŽÁ Kamenná

456690 1 - 14:42:38 1055.605 m/min 17-012-110 HE
4

FIKAR Jiri

Humpolec

486490 1 - 15:11:48 1053.465 m/min 17-0342-70 H
5

FIKAR Jiri

Humpolec

486490 1 - 15:11:50 1053.389 m/min 17-0342-25 H
6

Baťka Vladimír

Nový Bydžov

474140 1 - 15:00:49 1051.736 m/min 15-0134-262 H
7

FRANC Jiří

Kutná Hora

466850 1 - 14:55:38 1047.61 m/min 17-066-127 E
8

KROTKÝ Vladimír

Vícenice

524160 1 - 15:51:54 1044.351 m/min 12-0300-463h
9

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

452480 1 - 14:44:38 1041.061 m/min 17-05-1013 HE
10

KROTKÝ Vladimír

Vícenice

524160 1 - 15:53:40 1040.688 m/min 17-0300-52 he
11

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 15:12:47 1039.363 m/min 17-0134-751 HE
12

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

453440 1 - 14:46:23 1039.086 m/min 14-0236-1528 H
13

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

468830 1 - 15:01:21 1038.728 m/min 16-0303-422 HE
14

SENOHRÁBEK Pavel

Kolín

467320 1 - 15:00:46 1036.723 m/min 14-065-954e
15

SENOHRÁBEK Pavel

Kolín

467320 1 - 15:00:52 1036.493 m/min DV-17-0510-1779h
16

KAPLAN Ing. Jan

Holice

517200 1 - 15:49:04 1036.334 m/min 17-062-6
17

SENOHRÁBEK Pavel

Kolín

467320 1 - 15:01:18 1035.497 m/min DV-15-05022-817h
18

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

499530 1 - 15:32:44 1034.795 m/min 13-0294-787 h
19

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

495670 1 - 15:30:09 1032.323 m/min 17-0135-232
20

KAPLAN Ing. Jan

Holice

517200 1 - 15:52:58 1028.299 m/min 15-062-493
21

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 15:17:57 1027.888 m/min 17-0134-837 H
22

HEUME P. + P.

JH Staňkov

468040 1 - 15:05:24 1027.756 m/min 18-05-214 HE
23

Šimůnek Roman

Nový Bydžov

474000 1 - 15:11:35 1026.9 m/min 17-0134-1771 H
24

HEUME P. + P.

JH Staňkov

468040 1 - 15:06:10 1026.028 m/min 16-05-1076 H
25

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

556640 1 - 16:32:53 1025.34 m/min 15-074-714 H
26

BŘÍZA Team

Pardubice

502180 1 - 15:41:06 1022.562 m/min 14-069-702 H
27

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

461990 1 - 15:02:14 1021.574 m/min 15-0120-267 H
28

KAPLAN Ing. Jan

Holice

517200 1 - 15:56:40 1020.789 m/min 17-0135-759
29

EGRT František

Hřmenín KP

461080 1 - 15:01:49 1020.502 m/min 15-0113-464 H
30

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

452580 1 - 14:53:42 1020.014 m/min 17-05-32 H
31

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 15:00:24 1019.805 m/min 17-066-453 h
32

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

461990 1 - 15:03:33 1018.609 m/min 15-0120-299 H
33

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

461990 1 - 15:05:03 1015.251 m/min 16-05-141 H
34

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

499530 1 - 15:42:49 1013.622 m/min 14-0294-7 h
35

POKORNÝ Jan

Čistá

545390 1 - 16:29:12 1011.48 m/min 16-0303-357
36

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

562880 1 - 16:48:00 1008.746 m/min 15-060-259 H
37

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

468830 1 - 15:15:00 1008.237 m/min 17-0303-502 H
38

GALSCHNEIDER Peter

ŽÁ Rejta

453800 1 - 15:00:12 1007.996 m/min 18-012-648 HE
39

NOVOTNÝ Tomáš

Choťánky KP

457890 1 - 15:04:22 1007.754 m/min 17-0113-113 H
40

POUR Josef

Roškopov JC

480180 1 - 15:26:51 1006.983 m/min 16-0131-645 HE
41

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

556640 1 - 16:42:51 1006.855 m/min 16-074-211 H
42

CHVATAL Josef

Debolin

459850 1 - 15:07:45 1004.588 m/min 15-09-368 H
43

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

452580 1 - 15:01:06 1003.281 m/min 17-05-47 H
44

KROTKÝ Vladimír

Vícenice

524160 1 - 16:12:38 1002.921 m/min 06-0300-1436 h
45

PTÁČEK, Bc. Miroslav

Kutná Hora

467320 1 - 15:16:19 1002.152 m/min 15-066-1448 H
46

EGRT František

Hřmenín KP

461080 1 - 15:10:11 1001.948 m/min 17-0113-152 H
47

Marek Petr

Nový Bydžov

479170 1 - 15:28:33 1001.296 m/min 14-0134-1178 H
48

MARSIK Zdenek

Humpolec

478030 1 - 15:27:53 1000.307 m/min 18-0105-127-He
49

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 16:03:53 1000.188 m/min 17-0294-1209
50

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

452580 1 - 15:02:31 1000.14 m/min 16-05-1207 H
51

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 16:12:04 999.815 m/min 16-060-20 H
52

SALAVA Jiří

Uherčice

517100 1 - 16:07:30 999.227 m/min 17-0339-289 he
53

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

468830 1 - 15:19:16 999.069 m/min 15-0303-514 HE
54

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 16:12:45 998.508 m/min 16-072-606 H
55

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 16:14:40 994.86 m/min 16-072-666 H
56

LÉBL Tomáš

Česká Bělá

502140 1 - 15:55:31 993.32 m/min 16-0330-269
57

Školník Josef

Podbřezí

527910 1 - 16:22:15 991.846 m/min 16-0338-168 -H
58

CAREK a syn

Vlasim

452190 1 - 15:06:07 991.391 m/min 17-0115-47-H
59

PETRÁČEK Jiří

Libáň KP

461300 1 - 15:15:39 990.658 m/min 17-0113-493 HE
60

HORNÍČEK Lad+Pavel

Vysoké Mýto

531120 1 - 16:26:15 990.434 m/min 14-077-437 H
61

JACKULÁK Josef

Přelouč

492100 1 - 15:47:12 989.743 m/min 15-073-434 H
62

SALAVA Jiří

Uherčice

517100 1 - 16:12:44 989.223 m/min 17-0339-269 he
63

Ringel Pavel

Puchlovice

490750 1 - 15:46:07 989.183 m/min 18-0315-482-h
64

SVOBODA Jiří

N.Město p.Smrke

465990 1 - 15:21:09 989.048 m/min CZ-17-020-287 H
65

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 16:09:54 988.613 m/min 16-0294-602 h
66

Hryzlík Václav

Třebechovice

509610 1 - 16:05:29 988.606 m/min 14-0137547 H
67

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 16:10:04 988.296 m/min 15-0294-815 h
68

PETRÁČEK Jiří

Libáň KP

461300 1 - 15:17:11 987.407 m/min 17-0113-729 H
69

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 16:19:04 986.586 m/min 16-060-68 He
70

MÁLEK Zdeněk

Pardubice

505480 1 - 16:02:24 986.495 m/min 14-065-1159 H
71

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 16:01:24 986.234 m/min 14-0135-529 H
72

KUŽEL Antonín

Slavonice

495320 1 - 15:52:15 986.202 m/min 14-04-350
73

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 16:19:19 986.12 m/min 13-072-238 H
74

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

556640 1 - 16:54:30 986.076 m/min 16-074-240 He
75

HORNÍČEK Lad+Pavel

Vysoké Mýto

531120 1 - 16:29:22 984.71 m/min 11-0137-236 H
76

Častka Zdeněk

Březhrad

502400 1 - 16:00:51 983.459 m/min 16-0128-241 H
77

LÉBL Tomáš

Česká Bělá

502140 1 - 16:02:16 980.232 m/min 14-0330-70e
78

FIKAROVÁ Ludmila

Borová

496670 1 - 15:57:04 979.496 m/min 16-0330-161
79

PTÁČEK, Bc. Miroslav

Kutná Hora

467320 1 - 15:27:55 977.827 m/min 15-066-1443 E
80

MUSIL Ivan

Polná

507400 1 - 16:09:00 977.649 m/min 15-0298-122
81

MURÁRIK Emil

Čáslav

477840 1 - 15:38:48 977.578 m/min 13-059-2394h
82

Raich Jan

Třebechovice

513980 1 - 16:16:05 976.994 m/min 14-0137-1146 H
83

ČIHÁKOVÁ Milada

Putimov

476560 1 - 15:37:47 976.991 m/min 17-0118-68 h
84

Růžička Jiří

Podbřezí

531310 1 - 16:34:10 976.374 m/min 16-0338-247 E
85

Zima Milan

Nový Bydžov

481260 1 - 15:43:02 976.121 m/min 16-0134-508 HE
86

Zima Milan

Nový Bydžov

481260 1 - 15:43:05 976.022 m/min 17-0134-618 HE
87

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

499530 1 - 16:02:07 975.422 m/min 13-0294-708 h
88

ČIHÁKOVÁ Milada

Putimov

476560 1 - 15:38:42 975.159 m/min 15-0118-101 h
89

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

513710 1 - 16:17:18 974.227 m/min 17-063-639 H
90

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 15:23:10 970.736 m/min 17-066-445h
91

Zima Milan

Nový Bydžov

481260 1 - 15:46:33 969.208 m/min 16-0134-528 HE
92

DOHNAL František

Třešť

494440 1 - 16:00:26 968.667 m/min 14-0301-300 H
93

Januš Jiří

Březhrad

503450 1 - 16:10:09 967.894 m/min 17-0128-700 H
94

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 15:36:48 967.872 m/min 17-066-18h
95

KUŽEL Antonín

Slavonice

495320 1 - 16:01:47 967.831 m/min 15-04-460 H
96

KOLOUCH Zdeněk

Česká Bělá

499560 1 - 16:06:12 967.764 m/min 14-0330-122
97

BOUŠKA Tomáš

Pardubice

507630 1 - 16:14:36 967.652 m/min 12-069-155 H
98

HAVRÁNEK Jos.+ Petr

Přelouč

486550 1 - 15:53:00 967.296 m/min 16-073-399 He
99

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

513710 1 - 16:21:19 966.862 m/min 17-063-674 H
100

CHYNORANSKÝ Jozef

Peč

495830 1 - 16:03:30 965.589 m/min 10-04-542 h
101

SALAVA Jiří

Uherčice

517100 1 - 16:25:50 965.039 m/min 16-0339-175 he
102

Beneš Jaroslav

Nový Bydžov

484780 1 - 15:54:16 961.356 m/min 15-0134-308 H
103

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 15:28:11 960.552 m/min 17-066-464h
104

KVASNICA Jaromír

Čistá

556900 1 - 17:09:55 960.31 m/min 16-061-140
105

ZOBAČ Jaromír

Čistá

554260 1 - 17:08:37 957.905 m/min 15-074-309 He
106

CHVATAL Josef

Debolin

459850 1 - 15:30:23 957.256 m/min 17-09-313 He
107

KINC Team

Česká Třebová

551910 1 - 17:06:41 957.042 m/min 15-060-674 He
108

Poddaný Miroslav

Nový Bydžov

481490 1 - 15:53:16 956.729 m/min 16-0134-958 H
109

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 15:30:33 955.821 m/min 17-066-403h
110

Šafranko Jiří

Třebechovice

514280 1 - 16:29:12 953.783 m/min 17-0137-753 he
111

JANECKÝ Jan

Vysoké Mýto

539870 1 - 16:58:40 949.361 m/min 15-077-1038 He
112

VANČURA Miloš

Čáslav

482630 1 - 15:58:33 949.032 m/min 16-066-1246h
113

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 16:21:33 948.848 m/min 12-0135-7 H
114

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 15:57:22 948.032 m/min 17-0134-851 HE
115

Hillebrand Vilém

Nový Bydžov

479530 1 - 15:56:01 947.657 m/min 16-0134-404 H
116

JANECKÝ Jan

Vysoké Mýto

539870 1 - 17:02:09 943.581 m/min 15-077-1069 He
117

SALAVA Jiří

Uherčice

517100 1 - 16:38:32 942.696 m/min 16-0339-152 h
118

BOUŠKA Tomáš

Pardubice

507630 1 - 16:29:40 940.636 m/min 15-069-731 H
119

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 15:39:05 939.145 m/min 17-066-76h
120

POKORNÝ Jan

Čistá

545390 1 - 17:11:34 937.794 m/min 15-061-217 H
121

STRAŠIL Jaroslav

Borová

509880 1 - 16:33:52 937.509 m/min 16-0299-518e
122

GLOCAR Jaromír

Česká Třebová

569610 1 - 17:38:14 936.499 m/min 16-060-670 H
123

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 16:28:58 935.791 m/min 16-0135-19 H
124

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 16:30:34 933.021 m/min 15-0135-212 H
125

Herel Ladislav

Březhrad

503070 1 - 16:30:00 931.611 m/min 14-0128-12 H
126

Prošvic Luděk

Trutnov

507750 1 - 16:35:14 931.253 m/min 17-0136-315
127

HAVRÁNEK Jos.+ Petr

Přelouč

486550 1 - 16:13:00 930.306 m/min 15-073-228 He
128

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

513710 1 - 16:42:20 930.072 m/min 17-063-657 He
129

ČIHÁKOVÁ Milada

Putimov

476560 1 - 16:02:37 929.662 m/min 16-0118-283 h
130

AUGUSTINOVÁ Aneta

Borová

509880 1 - 16:38:44 929.195 m/min 17-0299-342
131

Vetecha Jiří

Trutnov

501320 1 - 16:30:23 927.712 m/min 14-0136-421
132

KOVÁŘ Jaromír

Litomyšl

546490 1 - 17:19:18 927.354 m/min 16-067-451 H
133

Harežlak Emil

Polsko

532890 1 - 17:06:22 924.568 m/min 16-0166-3631
134

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 16:00:24 923.119 m/min 17-066-42h
135

ČIHÁKOVÁ Milada

Putimov

476560 1 - 16:06:46 922.196 m/min 16-0118-261 h
136

GLOCAR Jaromír

Česká Třebová

569610 1 - 17:50:03 918.652 m/min H 16-060-625
137

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 16:13:43 918.436 m/min 15-0113-676 H
138

POKORNÝ Jan

Čistá

545390 1 - 17:23:57 918.242 m/min 16-034-229 He
139

KVASNICA Tomáš

Čistá

552140 1 - 17:32:56 915.756 m/min 15-074-245
140

BĚLOHOUBEK Jan

Česká Třebová

553050 1 - 17:34:01 915.62 m/min 14.060.336 h
141

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

562880 1 - 17:45:00 915.252 m/min 16 060 806 H
142

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 16:17:09 912.454 m/min 17-0134-714 H
143

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 16:44:42 909.248 m/min 16-0135-11 H
144

KINC Team

Česká Třebová

551910 1 - 17:37:27 908.569 m/min 15.060.593 he
145

NOVOTNÝ Zdeněk

Svitkov

498660 1 - 16:38:55 908.444 m/min 16-075-219 He
146

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

513710 1 - 16:56:24 906.974 m/min 17-063-659 He
147

KRÁTKÝ Jan

Dešná

509270 1 - 16:51:32 906.927 m/min 15-0339-187 H
148

KVASNICA Tomáš

Čistá

552140 1 - 17:40:31 904.382 m/min 17-0142-728
149

POKORNÝ Jan

Čistá

545390 1 - 17:35:41 900.454 m/min 17.061.414
150

Školník Josef

Podbřezí

527910 1 - 17:16:35 899.974 m/min 17-0338-243 H
151

KVASNICA Tomáš

Čistá

552140 1 - 17:45:46 896.671 m/min 15-074-248
152

Vik Jiří

Náchod

523090 1 - 17:15:29 893.433 m/min 17-0132-891 He
153

JETMAR Zdeněk

Litomyšl

540850 1 - 17:41:41 884.199 m/min 16-067-315
154

GLOCAR Jaromír

Česká Třebová

569610 1 - 18:14:38 883.619 m/min 16.060.651 H
155

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 16:23:44 882.763 m/min 14-066-825h
156

Wiertelczyk Andzej

Polsko

536470 1 - 17:37:54 882.497 m/min 16-0132-1976
157

Urban Josef

Trutnov

510180 1 - 17:08:18 882.206 m/min 16-0110-50 -H
158

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 16:25:02 880.618 m/min 17-066-17h
159

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 16:29:33 873.246 m/min 14-066-813h
160

Školník Josef

Podbřezí

527910 1 - 17:36:44 870.086 m/min 16-0338-117 H
161

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

513710 1 - 17:25:09 863.161 m/min 17.063.680 he
162

BERKOVEC Pavel

Slavonice

495030 1 - 17:09:34 854.138 m/min 12-04-414 H
163

Švorc Josef

Trutnov

510190 1 - 17:27:40 853.636 m/min 15-0136-81-H
164

SODOMKA Bohumír

Svitkov

502210 1 - 17:21:47 848.638 m/min 15-075-739 He
165

Štastný Z+Z

Čáslav

478770 1 - 16:55:43 846.307 m/min 17-059-494
166

HRUŠKA Luděk

Svitkov

499290 1 - 17:23:00 841.973 m/min 17 075 826
167

Školník Josef

Podbřezí

527910 1 - 18:08:42 826.538 m/min 14-0338-469 H
168

Matyáš Martin

Náchod

528350 1 - 18:11:50 823.189 m/min 15-0400-1855-H
169

LEUPOLD Karel

Urbanov

499430 1 - 17:40:00 818.738 m/min 14-0335-110 H
170

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

562880 1 - 18:58:00 818.14 m/min 15-060-232 H
171

ZADRAŽIL Václav

Jihlava *

497720 1 - 17:52:17 799.829 m/min 14-0294-845 H
172

SODOMKA Bohumír

Svitkov

502210 1 - 18:00:53 796.043 m/min 17-075-603 H
173

DUBEC Milan

Svitkov

498690 1 - 18:02:11 788.838 m/min H 15 0400 203
174

SODOMKA Bohumír

Svitkov

502210 1 - 18:11:55 782.36 m/min 17-075-644 H
175

BERKOVEC Pavel

Slavonice

495030 1 - 18:05:21 779.145 m/min 13-04-140 H
176

ZADRAŽIL Václav

Jihlava *

497720 1 - 18:09:49 777.91 m/min 14-0294-893 H
177

BĚLOHOUBEK Jan

Česká Třebová

553050 1 - 19:33:22 764.55 m/min 15-060-1082 He
178

DUBEC Milan

Svitkov

498690 1 - 18:27:44 758.195 m/min H 16 075 594
179

NOVOTNÝ Zdeněk

Svitkov

498660 1 - 18:36:05 748.645 m/min he 13 075 655

 

Celkové ocenění ZZ
1.-3. místo pohár

Pásmo č. 1 (do 400 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 2 (401-450 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 3 (nad 450 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2019 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv