On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Oostende - Knokke - Memoriál Vladimíra Kolaříka - odstartováno
Start 29.6.2019 - 06:00:00

Počasí na startu: jasno, bezvětří

Surfers Paradise

Video přepravy a startu (OS CHPH Pardubice)

Video přepravy (OS CHPH Polabí)

Harmonogram:

OS CHPH Pardubice

OS CHPH Polabí

6:40 hod. nakrmeno a napojeno

7:00 hod. nakrmeno a napojeno

10:40 hod. napojeno

11:00 hod. napojeno

15:15 hod. napojeno

 

19:00 hod. dojezd na místo startu

20:30 hod. dojezd

na místo startu, nakrmeno

a napojeno

20:00 hod. nakrmeno

 

20:30 hod. napojeno

 

5:30 hod. napojeno

Na startu cca 1542 ks...

Zúčastněné OS CHPH:
České Budějovice 112 ks
Český západ 109 ks
Horácko 45 ks
Chomutov cca 88 ks
Karlovy Vary 133 ks
Lidice 62 ks
Louny 63 ks
Náchod 24 ks
Pardubice 67 ks
Podoubraví 61 ks
Polabí 70 ks
Praha 95 ks
Prácheň  163 ks
Sever 131 ks
Středočeský 120 ks
Tábor 118 ks
Východočeská 81 ks

Souřadnice startu: 51°19'2'' - 3°17'44''

Startovní komise: Jan Filipi, Václav Špilar a Jiří Kroupa
Propozice ZZ ČS CHPH zde...

Celkové výsledky ZZ

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

676520 1 - 17:05:25 1016.686 m/min CZ 16 030 229 E
2

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 19:32:54 1012.708 m/min 17-0127-152-H
3

SVOBODA/JÁRA

Pernink

674020 1 - 17:29:44 977.218 m/min CZ 14 025 638 H
4

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 19:14:54 976.991 m/min CZ-14-013-100 H
5

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

862350 1 - 21:00:26 957.706 m/min 17-05-1186 H
6

ZAPLETAL Bedřich st

Brod n. T.

686780 1 - 17:59:30 954.524 m/min DV 17 5794 286 E
7

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

776820 1 - 19:35:19 952.783 m/min 16 - 055 - 673 H
8

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 19:37:51 949.575 m/min CZ-15-013-1206 H
9

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 18:51:44 940.26 m/min 16-086-824 H
10

ŠTĚTINA Petr

N.Město p.Smrke

826630 1 - 20:47:39 931.257 m/min 15-020-1309-E
11

TAJC Borivoj

Velvary SL

777190 1 - 19:56:35 929.005 m/min 14-045-3334 H
12

KÖNIGSMARK František

Kamenný Újezd

720530 1 - 18:58:00 926.131 m/min 15-081-939 H
13

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 18:17:19 882.28 m/min DV 17 3017 337 H
14

FISCHER Petr

Stříbrná

657480 1 - 18:31:41 874.677 m/min CZ 15 027 1245 H
15

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

676520 1 - 18:53:58 874.094 m/min CZ 15 030 359 H
16

Šůs Vladimír

Pelhřimov

652350 1 - 18:29:45 870.09 m/min CZ 16 0400 2365 H
17

HORA Petr

Jirkov CH

716610 1 - 19:47:39 865.837 m/min 16-015-504 h
18

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 21:43:00 859.024 m/min 13-0311-273E
19

ANTROPIUS Václav

Lenešice MO

742150 1 - 20:24:09 858.821 m/min 15-019-16 He
20

FÜRST Václav

Cheznovice

756850 1 - 20:43:14 856.908 m/min 14-079-273 He
21

NOVÁK Vladislav

Ejpovice

742130 1 - 20:28:04 854.923 m/min CZ 16-078-216 H
22

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 1 - 20:17:49 849.645 m/min 16-086-652 He
23

SVOBODA Jan

Teplá

690020 1 - 19:39:37 841.881 m/min CZ 17 025 1602 H
24

ŠKARDA Josef

Rokycany

755480 1 - 20:58:05 841.214 m/min CZ 15-045-590 He
25

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 1 - 21:17:02 832.489 m/min 15-045-69 he
26

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

742040 1 - 20:55:05 829.018 m/min 15-019-138 H
27

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

742040 1 - 20:57:25 826.862 m/min 14-051-773 h
28

BRZOBOHATY Ladislav

Liberec

809530 2 - 04:50:44 825.433 m/min 13-017-123 He
29

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 21:54:20 825.382 m/min CZ-16-0400-1467
30

SVOBODA/JÁRA

Pernink

674020 1 - 19:40:37 821.358 m/min CZ 16 025 165 H
31

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 05:16:06 818.656 m/min 16-0127-1866 He
32

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 19:19:08 817.11 m/min DV 16 5794 590 E
33

PÍSEK Petr

Luby

650420 1 - 19:17:14 815.846 m/min CZ 15 027 1405 E
34

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

845100 2 - 06:02:25 803.009 m/min CZ 14-066-312 E
35

Remza Petr

Nový Bydžov

862240 2 - 06:38:51 791.881 m/min 13-0134-609 H
36

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 06:44:05 780.224 m/min 16-05-1246 HE
37

KOVAŘÍK Josef

Strakonice

783940 2 - 05:23:32 773.472 m/min 16-0125-219H
38

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

853520 2 - 06:53:36 773.396 m/min 15-05-543 H
39

PERGER Jiri

Mesice

836020 2 - 06:35:15 770.348 m/min 16-0127-266 H
40

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 09:03:05 767.256 m/min 15.067.392
41

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

808830 2 - 06:10:21 762.795 m/min 15-0112-860 H
42

TUREK Milan

Fr.Lázně

650000 1 - 20:21:45 754.279 m/min CZ 16 022 215 E
43

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 20:27:27 749.922 m/min DV 16 3017 508 H
44

BEBR Pavel

Vlasim

838030 2 - 07:10:06 748.174 m/min 17-0115-289 H
45

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 09:40:31 744.65 m/min 12.074.1324
46

HANČL Tomáš

Libuš

799400 2 - 06:28:58 740.894 m/min cz-16-0111-780
47

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

825590 2 - 07:08:51 737.892 m/min 15-0110-1002 he
48

ELIÁŠ Luboš

Mělník RD

794460 2 - 06:27:57 737.01 m/min CZ 15 - 055 - 636 H
49

Futera Karel

Nový Bydžov

865360 2 - 08:10:35 732.994 m/min 16-0134-1480 HE
50

ADAM Josef

Tabor

836680 2 - 07:33:06 731.939 m/min 16-0127-25 H
51

PATRAK Vaclav

Lhota TU

766750 2 - 06:08:50 724.146 m/min 15-045-519 h
52

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

805570 2 - 07:05:18 722.29 m/min 16-0112-1268 H
53

ČERYCH Jaroslav

Velká Bukovina

778580 2 - 06:29:35 721.186 m/min CZ-15-013-936 H
54

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 07:46:11 715.336 m/min 15-0110-1487 H
55

SCHÁNILEC Karel

Protivín

814430 2 - 07:36:15 710.517 m/min 15-0123-395E
56

TOMÁŠEK Mirosl.st.

Újezd n. Lesy

812060 2 - 07:37:38 707.595 m/min 12 0114 679
57

LÉBL Tomáš

Česká Bělá

896110 2 - 09:38:18 706.544 m/min CZ 16-0330-202 E
58

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

862350 2 - 08:55:31 703.662 m/min 15-0120-227 HE
59

Remza Petr

Nový Bydžov

862240 2 - 09:05:09 698.085 m/min 13-0134-603 H
60

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 08:10:33 696.032 m/min 14-0311-924E
61

CAREK a syn

Vlasim

845590 2 - 08:47:23 694.596 m/min 14-0115-111 H
62

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 2 - 09:47:52 694.11 m/min 14-0128-54 H
63

Kvičera Josef

Náchod

893130 2 - 10:03:04 690.707 m/min 17-0132-420-H
64

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 2 - 06:05:52 690.277 m/min 11-086-102 He
65

SUCHARDA Jindřich

Protivín

811340 2 - 08:12:52 685.91 m/min 15-0123-799H
66

HNOJSKÝ Vlastislav

735460 2 - 06:26:04 683.471 m/min 16-0308-694 He
67

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

862330 2 - 09:35:44 681.289 m/min CZ 12-066-368 H
68

MUSIL Ivan

Polná

904170 2 - 10:41:00 679.316 m/min 15.0298.122
69

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 08:42:44 679.168 m/min 13-098-523 H
70

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

823650 2 - 08:45:26 677.66 m/min 16-0311-680 HE
71

GALSCHNEIDER Peter

ŽÁ Rejta

856090 2 - 09:33:38 677.483 m/min 17-032-174 HE
72

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 2 - 07:11:33 675.494 m/min 15-0117-1130E
73

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 2 - 06:25:32 674.67 m/min 16-086-883 H
74

BUCHCAR Roman

Repec

822460 2 - 08:49:18 674.535 m/min 16-0127-1405 H
75

RAK Stanislav

Libuš

799390 2 - 08:15:38 674.23 m/min 15-0111-428
76

VALTA Josef

host x

775750 2 - 07:40:46 674.116 m/min CZ 15-084-404 He
77

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 2 - 10:32:27 670.71 m/min 12 0128 440 H
78

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

768470 2 - 07:40:57 667.683 m/min cz-14-043-1337
79

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

787260 2 - 08:10:58 666.623 m/min 14-0116-139 H
80

KAPLAN Ing. Jan

Holice

904710 2 - 11:10:54 664.788 m/min 14-062-464
81

ANTROPIUS Václav

Lenešice MO

742150 2 - 07:10:58 662.063 m/min 13-051-149 he
82

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

833140 2 - 09:36:05 658.045 m/min 16 0107 161 h
83

ZITTOVI V + B

Dubeč

830830 2 - 09:36:44 655.884 m/min 14 043 621
84

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

862350 2 - 10:24:55 655.821 m/min 16-05-117 HE
85

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

825590 2 - 09:31:31 654.442 m/min 14-0110-507 HE
86

ZÁHORSKY Luděk

Všenory SL

791880 2 - 08:40:30 654.176 m/min cz-15-095-425
87

RAK Stanislav

Libuš

799390 2 - 08:53:33 653.337 m/min 13-0111-982
88

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 09:34:31 651.356 m/min 14-0122-517-H
89

MARSIK Jan

Humpolec

871390 2 - 10:50:37 649.992 m/min 14-0134-579 H
90

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 10:49:17 649.362 m/min 16-05-1418 HE
91

FILIPI Bohumil

Česká Třebová

938440 2 - 12:35:48 649.08 m/min 15-060-949 he
92

ONDRASEK Karel

TU

763420 2 - 08:06:27 648.918 m/min 16-045-3329 h
93

ŽLIČAŘ Roman

Česká Třebová

947640 2 - 12:51:08 648.565 m/min 13-074-2334 He
94

BARTEJS Petr

Žižkov

795000 2 - 08:56:21 648.265 m/min 12 0127 995 h
95

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 10:45:15 647.751 m/min 16-0134-1028 H
96

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 12:02:10 646.17 m/min 16.060.178 H
97

BUCHCAR Roman

Repec

822460 2 - 09:45:39 644.738 m/min 16-0127-1419-E
98

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 10:51:57 644.517 m/min 15-0113-683 H
99

BÁRTÍK Ladislav

Strakonice

784240 2 - 08:56:00 639.674 m/min 13-0125-555E
100

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 2 - 07:03:26 639.58 m/min 14-081-634 H
101

FRANC Jiří

Kutná Hora

857920 2 - 10:51:27 639.547 m/min CZ 16-066-1763 E
102

Marek Petr

Nový Bydžov

864470 2 - 11:02:06 639.354 m/min 14 0134 1106 H
103

HEJDUK Jiri

Svermov SV

771590 2 - 08:37:33 638.971 m/min 14-045-617 h
104

TOMÁŠEK Mirosl.st.

Újezd n. Lesy

812060 2 - 09:44:07 637.351 m/min 11 0114 299
105

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 2 - 09:44:00 635.84 m/min 15-0311-420H
106

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

796080 2 - 09:24:09 634.757 m/min 15-0122-114H
107

SINDELAR Josef

Repec

823230 2 - 10:06:57 634.743 m/min 14-0127-353-E
108

VEJVODA Zdeněk

Dubeč

801040 2 - 09:33:08 634.169 m/min 14 088 491
109

ADAM Josef

Tabor

836680 2 - 10:30:44 633.497 m/min 16-0127-17-H
110

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 2 - 09:50:00 632.859 m/min 13-0311-224H
111

OPATRNÝ Pavel JUDr

Protivín

807230 2 - 09:47:26 631.916 m/min 15-0123-117H
112

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

833140 2 - 10:37:58 627.38 m/min 13 0108 2838
113

POCHMANOVA Kristyna

K Roztokum BU

790030 2 - 09:37:51 623.126 m/min 15-057-1143 h
114

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

833140 2 - 10:48:27 622.466 m/min 16 0107 167e
115

BENEŠ Vladimír

Pečky

832890 2 - 10:50:08 621.498 m/min 14 070 114
116

BUCHCAR Roman

Repec

822460 2 - 10:34:15 621.076 m/min 16-0127-1411-H
117

ECHTNER Ant. a Rad

Kamenný Újezd

712000 2 - 07:39:15 619.534 m/min 16-081-350 H
118

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

742040 2 - 08:30:51 617.929 m/min 13-051-654 h
119

KLIMOVIČ Eduard

Chlum

662820 2 - 06:23:55 617.199 m/min CZ 16 027 1737 E
120

SODOMKA Bohumír

Svitkov

887380 2 - 12:28:17 616.972 m/min 15-075-739 He
121

VEVERKA Karel

Zruč

735960 2 - 08:24:03 616.356 m/min 17-087-250 He
122

BUCHCAR Roman

Repec

822460 2 - 10:44:57 616.098 m/min 16-0127-1410-H
123

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

742040 2 - 08:35:31 615.537 m/min 15-019-177 he
124

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

805570 2 - 10:20:10 614.861 m/min 15-0112-319-H
125

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

825590 2 - 10:54:12 614.187 m/min 16-0110-608 HE
126

HOUDEK Václav

Zruč

728010 2 - 08:16:25 613.621 m/min 14-087-318 He
127

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 2 - 08:42:15 613.438 m/min CZ 14-085-605 He
128

SINDELAR Josef

Repec

823230 2 - 10:52:14 613.329 m/min 16-0127-2101-H
129

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 2 - 07:51:25 613.156 m/min 16-081-836He
130

GALSCHNEIDER Peter

ŽÁ Rejta

856090 2 - 11:47:05 612.769 m/min 17-032-190 HE
131

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

833140 2 - 11:20:25 607.946 m/min 16 0107 127 e
132

FUKA Jaroslav

Písek

821250 2 - 11:01:13 607.786 m/min 16-0127-1508H
133

Rojšl Miroslav

Náchod

906300 2 - 13:21:33 607.623 m/min 16-0132-220-HE
134

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

833140 2 - 11:22:46 606.906 m/min 16 0107 147 e
135

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 11:06:22 605.81 m/min 14-0311-924E
136

SINDELAR Josef

Repec

823230 2 - 11:09:22 605.598 m/min 15-0127-62-E
137

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

805570 2 - 10:40:53 605.29 m/min 12-0112-908-H
138

MATOUŠEK JaroslavDr

Říčany

813240 2 - 10:54:43 604.767 m/min 15 094 248
139

FUKA Jaroslav

Písek

821250 2 - 11:11:10 603.343 m/min 16-0127-1509H
140

KOTAS Vladimír

Beroun BE

773550 2 - 09:52:55 602.962 m/min 15-043-2599
141

POCHMANOVA Kristyna

K Roztokum BU

790030 2 - 10:20:16 602.954 m/min 16-092-429 h
142

PRAZMA Frantisek

Repec

824180 2 - 11:19:31 601.804 m/min 12-0127-2774-H
143

ONDRASEK Karel

TU

763420 2 - 09:40:51 600.716 m/min 11-045-4440 he
144

ONDRASEK Karel

TU

763420 2 - 09:43:13 599.599 m/min 16-SK0301-552 he
145

KOTAS Vladimír

Beroun BE

773550 2 - 10:01:42 598.862 m/min 15-043-2580
146

Ringel Pavel

Puchlovice

875870 2 - 12:52:38 598.831 m/min 14-0315-606-H
147

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 2 - 11:07:00 596.949 m/min 15-0311-439H
148

SEVERA Miroslav

Brniště KU

801040 2 - 10:53:25 596.271 m/min 16-0319-368 HE
149

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

853520 2 - 12:24:22 595.05 m/min 14-05-726 H
150

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE+

794700 2 - 10:50:46 592.721 m/min 16-0112-627-H
151

STUDENÝ Rudolf

Žatec TCH

727350 2 - 08:59:19 591.67 m/min 14 095 1377 E
152

HOUŽVIC Josef

Ledce MB

805580 2 - 11:15:00 590.168 m/min CZ-15-0116-416 E
153

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 2 - 09:10:51 587.372 m/min 15-086-552 he
154

VEVERKA Karel

Zruč

735960 2 - 09:25:37 586.134 m/min 17-087-249 He
155

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

802140 2 - 11:23:05 584.189 m/min 13 0319 1033
156

BUCHCAR Roman

Repec

822460 2 - 12:00:46 582.988 m/min 16-0127-1432-E
157

SOUKUP Miloslav

Blatná

771240 2 - 10:41:48 579.096 m/min SK-16-02302-543H
158

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

802140 2 - 11:35:40 578.884 m/min 14 0100 111
159

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 13:32:25 578.854 m/min 13-0400-3303 HE
160

VARGA Josef

Pardubice

895770 2 - 14:17:47 578.744 m/min 16-069-548 H
161

SVOBODA Miroslav

Kamenný Újezd

697020 2 - 08:34:40 578.6 m/min 17-0343-80 He
162

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 2 - 11:51:00 578.201 m/min 15-0311-493H
163

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 2 - 10:44:54 578.186 m/min 14-043-184
164

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

790810 2 - 11:23:50 575.623 m/min cz-16-031-1197
165

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 2 - 09:10:12 574.206 m/min 16-081-837He
166

VONÁŠEK Josef

Blatná

774130 2 - 11:04:00 571.736 m/min 13-0117-798H
167

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

796080 2 - 11:45:29 570.469 m/min 13-0122-741E
168

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 16:10:02 569.922 m/min 15-068-311 H
169

KAPLAN Ing. Jan

Holice

904710 2 - 15:02:43 568.029 m/min 14-062-443
170

ŠKARDA Josef

Rokycany

755480 2 - 10:42:20 567.035 m/min CZ 16-085-277 He
171

SOUKUP Vlastimil

Blatná

771450 2 - 11:12:00 566.41 m/min 17-0117-20E
172

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 12:44:17 565.021 m/min 16-0311-875E
173

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 14:16:01 559.444 m/min 16-0134-1061 HE
174

HERZIG Team

Trnová

731130 2 - 10:20:29 557.909 m/min 15-086-305 He
175

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 2 - 10:45:16 556.922 m/min CZ 15-085-705 H
176

FÜRST Václav

Cheznovice

756850 2 - 11:10:40 556.235 m/min CZ 13-044-808 He
177

ŠIMEK Jaroslav

Tmaň BE

773310 2 - 11:45:40 554.079 m/min 15-043-3199
178

HERZIG Team

Trnová

731130 2 - 10:29:45 553.991 m/min 15-086-43 He
179

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

826640 2 - 13:28:44 551.559 m/min 13-011-276 HE
180

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

790810 2 - 12:30:50 548.856 m/min cz-14-045-1537e
181

HEUME P. + P.

JH Staňkov

869490 2 - 14:59:18 547.09 m/min 15-05-656 HE
182

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 14:54:50 545.742 m/min 15-0113-751 HE
183

PRŮŠA Josef

Vráž BE

777580 2 - 12:17:13 544.823 m/min cz-16-043-7177
184

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 2 - 13:25:00 541.846 m/min 14-0311-341E
185

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 2 - 11:51:19 540.634 m/min 16-0117-21E
186

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

862350 2 - 15:13:11 537.899 m/min 15-0120-212 HE
187

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 16:23:10 535.595 m/min 16-04-502 h
188

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 2 - 11:40:04 534.967 m/min CZ 13-085-130 H
189

ŠÍMA Miroslav

Rokycany

754930 2 - 12:10:06 531.603 m/min CZ 15-085-560 He
190

ZIEGLER Jan

Hostomice MO

740550 2 - 11:45:04 530.835 m/min 15 019 341 E
191

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 2 - 14:15:00 524.311 m/min 15-0311-449H
192

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 17:33:00 523.523 m/min 14-072-394 H
193

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

790810 2 - 14:01:50 516.251 m/min cz-16-045-963e
194

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 16:35:39 513.102 m/min 15-0113-705 H
195

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 19:28:49 508.974 m/min 12-074-1654 H
196

TYDLITAT Tomas

Tursko BU

785050 2 - 14:14:43 508.216 m/min 16-045-870 h
197

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 18:04:36 504.981 m/min 14-04-355 h
198

SOUKUP Vlastimil

Blatná

771450 2 - 14:09:00 501.267 m/min 15-0233-2928E
199

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 17:39:44 494.31 m/min 13-0113-558 H
200

HANČL Tomáš

Libuš

799400 2 - 15:29:04 493.741 m/min cz-16-0111-712
201

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 2 - 14:07:55 492.614 m/min 14-0117-258H
202

HERZIG Team

Trnová

731130 2 - 13:42:20 483.445 m/min 16-086-39 H
203

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 18:22:08 482.615 m/min 17-0134-735 H
204

HUSÁK st. & ml.

Vráž BE

777440 2 - 15:26:56 480.811 m/min 12-043-361
205

MIKEŠ Miloslav

Volyně

782440 2 - 15:48:38 477.495 m/min 15-010-624E
206

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 19:00:47 472.426 m/min 17-0134-766 HE
207

NOVOTNÝ Zdeněk

Svitkov

887360 2 - 20:03:27 468.647 m/min 16-075-219 He
208

Zadrobílek Josef

Březhrad

885520 2 - 20:09:00 466.309 m/min 15-0135-589 H
209

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 2 - 20:29:00 459.635 m/min 14-0135-82 H
210

KVASNICA Tomáš

Čistá

943230 3 - 05:24:39 456.847 m/min 12-061-1509 He
211

Ringel Pavel

Puchlovice

875870 2 - 20:37:46 454.344 m/min 12-0315-624-H
212

FÜRST Václav

Cheznovice

756850 2 - 16:16:31 454.151 m/min CZ 14-079-225 He
213

NOVOTNÝ Zdeněk

Svitkov

887360 2 - 21:08:54 452.989 m/min 14-075-152 H
214

HORA Petr

Jirkov CH

716610 2 - 14:57:30 451.408 m/min 16 015 525 E
215

KUŠKA Jiří

Rokycany

746480 2 - 16:51:59 438.594 m/min 14-0341-851 He
216

ŠÍMA Miroslav

Rokycany

754930 2 - 20:12:42 396.768 m/min CZ 15-085-515 He
217

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 3 - 09:46:51 385.13 m/min 16-04-522 he

 

Pásmo č. 1 (do 780 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

676520 1 - 17:05:25 1016.686 m/min CZ 16 030 229 E
2

SVOBODA/JÁRA

Pernink

674020 1 - 17:29:44 977.218 m/min CZ 14 025 638 H
3

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 19:14:54 976.991 m/min CZ-14-013-100 H
4

ZAPLETAL Bedřich st

Brod n. T.

686780 1 - 17:59:30 954.524 m/min DV 17 5794 286 E
5

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

776820 1 - 19:35:19 952.783 m/min 16 - 055 - 673 H
6

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 1 - 19:37:51 949.575 m/min CZ-15-013-1206 H
7

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 18:51:44 940.26 m/min 16-086-824 H
8

TAJC Borivoj

Velvary SL

777190 1 - 19:56:35 929.005 m/min 14-045-3334 H
9

KÖNIGSMARK František

Kamenný Újezd

720530 1 - 18:58:00 926.131 m/min 15-081-939 H
10

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 18:17:19 882.28 m/min DV 17 3017 337 H
11

FISCHER Petr

Stříbrná

657480 1 - 18:31:41 874.677 m/min CZ 15 027 1245 H
12

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

676520 1 - 18:53:58 874.094 m/min CZ 15 030 359 H
13

Šůs Vladimír

Pelhřimov

652350 1 - 18:29:45 870.09 m/min CZ 16 0400 2365 H
14

HORA Petr

Jirkov CH

716610 1 - 19:47:39 865.837 m/min 16-015-504 h
15

ANTROPIUS Václav

Lenešice MO

742150 1 - 20:24:09 858.821 m/min 15-019-16 He
16

FÜRST Václav

Cheznovice

756850 1 - 20:43:14 856.908 m/min 14-079-273 He
17

NOVÁK Vladislav

Ejpovice

742130 1 - 20:28:04 854.923 m/min CZ 16-078-216 H
18

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 1 - 20:17:49 849.645 m/min 16-086-652 He
19

SVOBODA Jan

Teplá

690020 1 - 19:39:37 841.881 m/min CZ 17 025 1602 H
20

ŠKARDA Josef

Rokycany

755480 1 - 20:58:05 841.214 m/min CZ 15-045-590 He
21

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 1 - 21:17:02 832.489 m/min 15-045-69 he
22

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

742040 1 - 20:55:05 829.018 m/min 15-019-138 H
23

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

742040 1 - 20:57:25 826.862 m/min 14-051-773 h
24

SVOBODA/JÁRA

Pernink

674020 1 - 19:40:37 821.358 m/min CZ 16 025 165 H
25

KOLÁŘ František

Cheb

652980 1 - 19:19:08 817.11 m/min DV 16 5794 590 E
26

PÍSEK Petr

Luby

650420 1 - 19:17:14 815.846 m/min CZ 15 027 1405 E
27

TUREK Milan

Fr.Lázně

650000 1 - 20:21:45 754.279 m/min CZ 16 022 215 E
28

VACEK Josef

Hraničná

650520 1 - 20:27:27 749.922 m/min DV 16 3017 508 H
29

PATRAK Vaclav

Lhota TU

766750 2 - 06:08:50 724.146 m/min 15-045-519 h
30

ČERYCH Jaroslav

Velká Bukovina

778580 2 - 06:29:35 721.186 m/min CZ-15-013-936 H
31

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 2 - 06:05:52 690.277 m/min 11-086-102 He
32

HNOJSKÝ Vlastislav

735460 2 - 06:26:04 683.471 m/min 16-0308-694 He
33

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 2 - 07:11:33 675.494 m/min 15-0117-1130E
34

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 2 - 06:25:32 674.67 m/min 16-086-883 H
35

VALTA Josef

host x

775750 2 - 07:40:46 674.116 m/min CZ 15-084-404 He
36

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

768470 2 - 07:40:57 667.683 m/min cz-14-043-1337
37

ANTROPIUS Václav

Lenešice MO

742150 2 - 07:10:58 662.063 m/min 13-051-149 he
38

ONDRASEK Karel

TU

763420 2 - 08:06:27 648.918 m/min 16-045-3329 h
39

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 2 - 07:03:26 639.58 m/min 14-081-634 H
40

HEJDUK Jiri

Svermov SV

771590 2 - 08:37:33 638.971 m/min 14-045-617 h
41

ECHTNER Ant. a Rad

Kamenný Újezd

712000 2 - 07:39:15 619.534 m/min 16-081-350 H
42

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

742040 2 - 08:30:51 617.929 m/min 13-051-654 h
43

KLIMOVIČ Eduard

Chlum

662820 2 - 06:23:55 617.199 m/min CZ 16 027 1737 E
44

VEVERKA Karel

Zruč

735960 2 - 08:24:03 616.356 m/min 17-087-250 He
45

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

742040 2 - 08:35:31 615.537 m/min 15-019-177 he
46

HOUDEK Václav

Zruč

728010 2 - 08:16:25 613.621 m/min 14-087-318 He
47

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 2 - 08:42:15 613.438 m/min CZ 14-085-605 He
48

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 2 - 07:51:25 613.156 m/min 16-081-836He
49

KOTAS Vladimír

Beroun BE

773550 2 - 09:52:55 602.962 m/min 15-043-2599
50

ONDRASEK Karel

TU

763420 2 - 09:40:51 600.716 m/min 11-045-4440 he
51

ONDRASEK Karel

TU

763420 2 - 09:43:13 599.599 m/min 16-SK0301-552 he
52

KOTAS Vladimír

Beroun BE

773550 2 - 10:01:42 598.862 m/min 15-043-2580
53

STUDENÝ Rudolf

Žatec TCH

727350 2 - 08:59:19 591.67 m/min 14 095 1377 E
54

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 2 - 09:10:51 587.372 m/min 15-086-552 he
55

VEVERKA Karel

Zruč

735960 2 - 09:25:37 586.134 m/min 17-087-249 He
56

SOUKUP Miloslav

Blatná

771240 2 - 10:41:48 579.096 m/min SK-16-02302-543H
57

SVOBODA Miroslav

Kamenný Újezd

697020 2 - 08:34:40 578.6 m/min 17-0343-80 He
58

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

771820 2 - 10:44:54 578.186 m/min 14-043-184
59

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 2 - 09:10:12 574.206 m/min 16-081-837He
60

VONÁŠEK Josef

Blatná

774130 2 - 11:04:00 571.736 m/min 13-0117-798H
61

ŠKARDA Josef

Rokycany

755480 2 - 10:42:20 567.035 m/min CZ 16-085-277 He
62

SOUKUP Vlastimil

Blatná

771450 2 - 11:12:00 566.41 m/min 17-0117-20E
63

HERZIG Team

Trnová

731130 2 - 10:20:29 557.909 m/min 15-086-305 He
64

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 2 - 10:45:16 556.922 m/min CZ 15-085-705 H
65

FÜRST Václav

Cheznovice

756850 2 - 11:10:40 556.235 m/min CZ 13-044-808 He
66

ŠIMEK Jaroslav

Tmaň BE

773310 2 - 11:45:40 554.079 m/min 15-043-3199
67

HERZIG Team

Trnová

731130 2 - 10:29:45 553.991 m/min 15-086-43 He
68

PRŮŠA Josef

Vráž BE

777580 2 - 12:17:13 544.823 m/min cz-16-043-7177
69

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 2 - 11:51:19 540.634 m/min 16-0117-21E
70

ŠPILAR Václav

Rokycany

743640 2 - 11:40:04 534.967 m/min CZ 13-085-130 H
71

ŠÍMA Miroslav

Rokycany

754930 2 - 12:10:06 531.603 m/min CZ 15-085-560 He
72

ZIEGLER Jan

Hostomice MO

740550 2 - 11:45:04 530.835 m/min 15 019 341 E
73

SOUKUP Vlastimil

Blatná

771450 2 - 14:09:00 501.267 m/min 15-0233-2928E
74

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 2 - 14:07:55 492.614 m/min 14-0117-258H
75

HERZIG Team

Trnová

731130 2 - 13:42:20 483.445 m/min 16-086-39 H
76

HUSÁK st. & ml.

Vráž BE

777440 2 - 15:26:56 480.811 m/min 12-043-361
77

FÜRST Václav

Cheznovice

756850 2 - 16:16:31 454.151 m/min CZ 14-079-225 He
78

HORA Petr

Jirkov CH

716610 2 - 14:57:30 451.408 m/min 16 015 525 E
79

KUŠKA Jiří

Rokycany

746480 2 - 16:51:59 438.594 m/min 14-0341-851 He
80

ŠÍMA Miroslav

Rokycany

754930 2 - 20:12:42 396.768 m/min CZ 15-085-515 He

 

Pásmo č. 2 (781-840 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SINDELAR Josef

Repec

823230 1 - 19:32:54 1012.708 m/min 17-0127-152-H
2

ŠTĚTINA Petr

N.Město p.Smrke

826630 1 - 20:47:39 931.257 m/min 15-020-1309-E
3

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 1 - 21:43:00 859.024 m/min 13-0311-273E
4

BRZOBOHATY Ladislav

Liberec

809530 2 - 04:50:44 825.433 m/min 13-017-123 He
5

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 1 - 21:54:20 825.382 m/min CZ-16-0400-1467
6

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 05:16:06 818.656 m/min 16-0127-1866 He
7

KOVAŘÍK Josef

Strakonice

783940 2 - 05:23:32 773.472 m/min 16-0125-219H
8

PERGER Jiri

Mesice

836020 2 - 06:35:15 770.348 m/min 16-0127-266 H
9

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

808830 2 - 06:10:21 762.795 m/min 15-0112-860 H
10

BEBR Pavel

Vlasim

838030 2 - 07:10:06 748.174 m/min 17-0115-289 H
11

HANČL Tomáš

Libuš

799400 2 - 06:28:58 740.894 m/min cz-16-0111-780
12

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

825590 2 - 07:08:51 737.892 m/min 15-0110-1002 he
13

ELIÁŠ Luboš

Mělník RD

794460 2 - 06:27:57 737.01 m/min CZ 15 - 055 - 636 H
14

ADAM Josef

Tabor

836680 2 - 07:33:06 731.939 m/min 16-0127-25 H
15

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

805570 2 - 07:05:18 722.29 m/min 16-0112-1268 H
16

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 07:46:11 715.336 m/min 15-0110-1487 H
17

SCHÁNILEC Karel

Protivín

814430 2 - 07:36:15 710.517 m/min 15-0123-395E
18

TOMÁŠEK Mirosl.st.

Újezd n. Lesy

812060 2 - 07:37:38 707.595 m/min 12 0114 679
19

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 08:10:33 696.032 m/min 14-0311-924E
20

SUCHARDA Jindřich

Protivín

811340 2 - 08:12:52 685.91 m/min 15-0123-799H
21

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 08:42:44 679.168 m/min 13-098-523 H
22

Čipera Jiří a Michal

TnV Velice

823650 2 - 08:45:26 677.66 m/min 16-0311-680 HE
23

BUCHCAR Roman

Repec

822460 2 - 08:49:18 674.535 m/min 16-0127-1405 H
24

RAK Stanislav

Libuš

799390 2 - 08:15:38 674.23 m/min 15-0111-428
25

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

787260 2 - 08:10:58 666.623 m/min 14-0116-139 H
26

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

833140 2 - 09:36:05 658.045 m/min 16 0107 161 h
27

ZITTOVI V + B

Dubeč

830830 2 - 09:36:44 655.884 m/min 14 043 621
28

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

825590 2 - 09:31:31 654.442 m/min 14-0110-507 HE
29

ZÁHORSKY Luděk

Všenory SL

791880 2 - 08:40:30 654.176 m/min cz-15-095-425
30

RAK Stanislav

Libuš

799390 2 - 08:53:33 653.337 m/min 13-0111-982
31

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 09:34:31 651.356 m/min 14-0122-517-H
32

BARTEJS Petr

Žižkov

795000 2 - 08:56:21 648.265 m/min 12 0127 995 h
33

BUCHCAR Roman

Repec

822460 2 - 09:45:39 644.738 m/min 16-0127-1419-E
34

BÁRTÍK Ladislav

Strakonice

784240 2 - 08:56:00 639.674 m/min 13-0125-555E
35

TOMÁŠEK Mirosl.st.

Újezd n. Lesy

812060 2 - 09:44:07 637.351 m/min 11 0114 299
36

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 2 - 09:44:00 635.84 m/min 15-0311-420H
37

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

796080 2 - 09:24:09 634.757 m/min 15-0122-114H
38

SINDELAR Josef

Repec

823230 2 - 10:06:57 634.743 m/min 14-0127-353-E
39

VEJVODA Zdeněk

Dubeč

801040 2 - 09:33:08 634.169 m/min 14 088 491
40

ADAM Josef

Tabor

836680 2 - 10:30:44 633.497 m/min 16-0127-17-H
41

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 2 - 09:50:00 632.859 m/min 13-0311-224H
42

OPATRNÝ Pavel JUDr

Protivín

807230 2 - 09:47:26 631.916 m/min 15-0123-117H
43

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

833140 2 - 10:37:58 627.38 m/min 13 0108 2838
44

POCHMANOVA Kristyna

K Roztokum BU

790030 2 - 09:37:51 623.126 m/min 15-057-1143 h
45

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

833140 2 - 10:48:27 622.466 m/min 16 0107 167e
46

BENEŠ Vladimír

Pečky

832890 2 - 10:50:08 621.498 m/min 14 070 114
47

BUCHCAR Roman

Repec

822460 2 - 10:34:15 621.076 m/min 16-0127-1411-H
48

BUCHCAR Roman

Repec

822460 2 - 10:44:57 616.098 m/min 16-0127-1410-H
49

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

805570 2 - 10:20:10 614.861 m/min 15-0112-319-H
50

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

825590 2 - 10:54:12 614.187 m/min 16-0110-608 HE
51

SINDELAR Josef

Repec

823230 2 - 10:52:14 613.329 m/min 16-0127-2101-H
52

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

833140 2 - 11:20:25 607.946 m/min 16 0107 127 e
53

FUKA Jaroslav

Písek

821250 2 - 11:01:13 607.786 m/min 16-0127-1508H
54

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

833140 2 - 11:22:46 606.906 m/min 16 0107 147 e
55

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 11:06:22 605.81 m/min 14-0311-924E
56

SINDELAR Josef

Repec

823230 2 - 11:09:22 605.598 m/min 15-0127-62-E
57

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

805570 2 - 10:40:53 605.29 m/min 12-0112-908-H
58

MATOUŠEK JaroslavDr

Říčany

813240 2 - 10:54:43 604.767 m/min 15 094 248
59

FUKA Jaroslav

Písek

821250 2 - 11:11:10 603.343 m/min 16-0127-1509H
60

POCHMANOVA Kristyna

K Roztokum BU

790030 2 - 10:20:16 602.954 m/min 16-092-429 h
61

PRAZMA Frantisek

Repec

824180 2 - 11:19:31 601.804 m/min 12-0127-2774-H
62

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 2 - 11:07:00 596.949 m/min 15-0311-439H
63

SEVERA Miroslav

Brniště KU

801040 2 - 10:53:25 596.271 m/min 16-0319-368 HE
64

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE+

794700 2 - 10:50:46 592.721 m/min 16-0112-627-H
65

HOUŽVIC Josef

Ledce MB

805580 2 - 11:15:00 590.168 m/min CZ-15-0116-416 E
66

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

802140 2 - 11:23:05 584.189 m/min 13 0319 1033
67

BUCHCAR Roman

Repec

822460 2 - 12:00:46 582.988 m/min 16-0127-1432-E
68

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

802140 2 - 11:35:40 578.884 m/min 14 0100 111
69

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 2 - 11:51:00 578.201 m/min 15-0311-493H
70

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

790810 2 - 11:23:50 575.623 m/min cz-16-031-1197
71

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

796080 2 - 11:45:29 570.469 m/min 13-0122-741E
72

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 12:44:17 565.021 m/min 16-0311-875E
73

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

826640 2 - 13:28:44 551.559 m/min 13-011-276 HE
74

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

790810 2 - 12:30:50 548.856 m/min cz-14-045-1537e
75

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 2 - 13:25:00 541.846 m/min 14-0311-341E
76

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 2 - 14:15:00 524.311 m/min 15-0311-449H
77

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

790810 2 - 14:01:50 516.251 m/min cz-16-045-963e
78

TYDLITAT Tomas

Tursko BU

785050 2 - 14:14:43 508.216 m/min 16-045-870 h
79

HANČL Tomáš

Libuš

799400 2 - 15:29:04 493.741 m/min cz-16-0111-712
80

MIKEŠ Miloslav

Volyně

782440 2 - 15:48:38 477.495 m/min 15-010-624E

 

Pásmo č. 3 (nad 840 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

862350 1 - 21:00:26 957.706 m/min 17-05-1186 H
2

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

845100 2 - 06:02:25 803.009 m/min CZ 14-066-312 E
3

Remza Petr

Nový Bydžov

862240 2 - 06:38:51 791.881 m/min 13-0134-609 H
4

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 2 - 06:44:05 780.224 m/min 16-05-1246 HE
5

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

853520 2 - 06:53:36 773.396 m/min 15-05-543 H
6

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 09:03:05 767.256 m/min 15.067.392
7

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 09:40:31 744.65 m/min 12.074.1324
8

Futera Karel

Nový Bydžov

865360 2 - 08:10:35 732.994 m/min 16-0134-1480 HE
9

LÉBL Tomáš

Česká Bělá

896110 2 - 09:38:18 706.544 m/min CZ 16-0330-202 E
10

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

862350 2 - 08:55:31 703.662 m/min 15-0120-227 HE
11

Remza Petr

Nový Bydžov

862240 2 - 09:05:09 698.085 m/min 13-0134-603 H
12

CAREK a syn

Vlasim

845590 2 - 08:47:23 694.596 m/min 14-0115-111 H
13

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 2 - 09:47:52 694.11 m/min 14-0128-54 H
14

Kvičera Josef

Náchod

893130 2 - 10:03:04 690.707 m/min 17-0132-420-H
15

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

862330 2 - 09:35:44 681.289 m/min CZ 12-066-368 H
16

MUSIL Ivan

Polná

904170 2 - 10:41:00 679.316 m/min 15.0298.122
17

GALSCHNEIDER Peter

ŽÁ Rejta

856090 2 - 09:33:38 677.483 m/min 17-032-174 HE
18

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 2 - 10:32:27 670.71 m/min 12 0128 440 H
19

KAPLAN Ing. Jan

Holice

904710 2 - 11:10:54 664.788 m/min 14-062-464
20

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

862350 2 - 10:24:55 655.821 m/min 16-05-117 HE
21

MARSIK Jan

Humpolec

871390 2 - 10:50:37 649.992 m/min 14-0134-579 H
22

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 10:49:17 649.362 m/min 16-05-1418 HE
23

FILIPI Bohumil

Česká Třebová

938440 2 - 12:35:48 649.08 m/min 15-060-949 he
24

ŽLIČAŘ Roman

Česká Třebová

947640 2 - 12:51:08 648.565 m/min 13-074-2334 He
25

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 10:45:15 647.751 m/min 16-0134-1028 H
26

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 12:02:10 646.17 m/min 16.060.178 H
27

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 10:51:57 644.517 m/min 15-0113-683 H
28

FRANC Jiří

Kutná Hora

857920 2 - 10:51:27 639.547 m/min CZ 16-066-1763 E
29

Marek Petr

Nový Bydžov

864470 2 - 11:02:06 639.354 m/min 14 0134 1106 H
30

SODOMKA Bohumír

Svitkov

887380 2 - 12:28:17 616.972 m/min 15-075-739 He
31

GALSCHNEIDER Peter

ŽÁ Rejta

856090 2 - 11:47:05 612.769 m/min 17-032-190 HE
32

Rojšl Miroslav

Náchod

906300 2 - 13:21:33 607.623 m/min 16-0132-220-HE
33

Ringel Pavel

Puchlovice

875870 2 - 12:52:38 598.831 m/min 14-0315-606-H
34

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

853520 2 - 12:24:22 595.05 m/min 14-05-726 H
35

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 13:32:25 578.854 m/min 13-0400-3303 HE
36

VARGA Josef

Pardubice

895770 2 - 14:17:47 578.744 m/min 16-069-548 H
37

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 16:10:02 569.922 m/min 15-068-311 H
38

KAPLAN Ing. Jan

Holice

904710 2 - 15:02:43 568.029 m/min 14-062-443
39

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 14:16:01 559.444 m/min 16-0134-1061 HE
40

HEUME P. + P.

JH Staňkov

869490 2 - 14:59:18 547.09 m/min 15-05-656 HE
41

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 14:54:50 545.742 m/min 15-0113-751 HE
42

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

862350 2 - 15:13:11 537.899 m/min 15-0120-212 HE
43

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 16:23:10 535.595 m/min 16-04-502 h
44

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 17:33:00 523.523 m/min 14-072-394 H
45

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 16:35:39 513.102 m/min 15-0113-705 H
46

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 19:28:49 508.974 m/min 12-074-1654 H
47

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 2 - 18:04:36 504.981 m/min 14-04-355 h
48

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 17:39:44 494.31 m/min 13-0113-558 H
49

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 18:22:08 482.615 m/min 17-0134-735 H
50

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 19:00:47 472.426 m/min 17-0134-766 HE
51

NOVOTNÝ Zdeněk

Svitkov

887360 2 - 20:03:27 468.647 m/min 16-075-219 He
52

Zadrobílek Josef

Březhrad

885520 2 - 20:09:00 466.309 m/min 15-0135-589 H
53

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 2 - 20:29:00 459.635 m/min 14-0135-82 H
54

KVASNICA Tomáš

Čistá

943230 3 - 05:24:39 456.847 m/min 12-061-1509 He
55

Ringel Pavel

Puchlovice

875870 2 - 20:37:46 454.344 m/min 12-0315-624-H
56

NOVOTNÝ Zdeněk

Svitkov

887360 2 - 21:08:54 452.989 m/min 14-075-152 H
57

KUŽEL Antonín

Slavonice

896140 3 - 09:46:51 385.13 m/min 16-04-522 he

 

Celkové ocenění ZZ
1.-3. místo pohár

Pásmo č. 1 (do 780 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 2 (781-840 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 3 (nad 840 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2019 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv