On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Verleine - Burdinne 2. (MJČ) - odstartováno
Start 14.7.2019 - 06:00:00

Souřadnice startu: 50°34'20'' - 5°4'42''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

PERGER Jiri

Mesice

699700 1 - 16:52:13 1072.803 m/min 16-0127-260 H
2

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

701330 1 - 17:00:50 1061.281 m/min 16-07-56 HE
3

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

731430 1 - 17:37:49 1048.169 m/min 15-05-720 H
4

HRUDKA Václav

Blatná

650400 1 - 16:24:26 1041.584 m/min 16-0117-765H
5

ŠPILAR Václav

Rokycany

608490 1 - 15:44:21 1041.311 m/min 14-085-605 He
6

Navara Miroslav

Protivín

669330 1 - 16:45:42 1036.596 m/min 15-0311-1014E
7

PÍTRA Václav Ing

Protivín

670450 1 - 16:49:07 1032.865 m/min 15-123-993E
8

NOVÁK Vladislav

Ejpovice

607310 1 - 15:48:21 1032.226 m/min 15-078-361 H
9

DÍTKO Jan

ČK Větřní

691710 1 - 17:13:30 1027.038 m/min 16-03-1115 H
10

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

715140 1 - 17:40:26 1020.997 m/min 14-05-696 HE
11

PERGER Jiri

Mesice

699700 1 - 17:27:14 1018.14 m/min 16-0127-263 H
12

NOVÁK Vladislav

Ejpovice

607310 1 - 16:05:00 1003.818 m/min 16-078-215 He
13

PERGER Jiri

Mesice

699700 1 - 17:37:22 1003.346 m/min 15-0127-618 H
14

HEUME P. + P.

JH Staňkov

730430 1 - 18:14:41 994.211 m/min 17-05-466 H
15

SVOBODA Miroslav

Kamenný Újezd

561760 1 - 15:25:41 993.064 m/min 17-0343-80 He
16

SINDELAR Josef

Repec

686680 1 - 17:36:18 986.184 m/min 17-0127-124-H
17

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

577240 1 - 15:45:59 985.079 m/min 15-081-322 He
18

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

520010 1 - 14:49:15 982.541 m/min 16-022-171 H
19

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

701330 1 - 17:56:30 978.828 m/min 18-07-406 HE
20

POLÁČEK Milan

Vodňany

670260 1 - 17:34:09 965.584 m/min 16-0311-931H
21

ZAPLETAL Bedřich st

Brod n. T.

551420 1 - 15:31:40 964.583 m/min 18-0343-312 He
22

PÍSEK Petr

Luby

519830 1 - 14:59:23 963.749 m/min 15-027-1405 He
23

HOREJSI Jiri

Repec

687250 1 - 17:56:18 959.444 m/min 13-0127-3300-H
24

KLIMOVIČ Eduard

Chlum

530890 1 - 15:16:30 953.98 m/min 15-027-1520 H
25

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

620420 1 - 16:51:19 952.563 m/min 14-0117-534H
26

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

682570 1 - 17:58:34 949.905 m/min 16-0311-808H
27

BERNHARD Karel

Kamenný Újezd

578780 1 - 16:11:18 946.802 m/min 14-081-852 H
28

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

715140 1 - 18:35:53 946.098 m/min 14-05-651 H
29

KROFIKA Jiří

LE Ledenice

709240 1 - 18:43:46 928.608 m/min 14-06-376 H
30

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

577240 1 - 16:22:24 927.442 m/min 16-081-836H
31

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

540640 1 - 15:42:57 927.421 m/min DV 16-0948-43 He
32

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

682570 1 - 18:23:14 918.379 m/min 14-0311-909E
33

HEROUT Vlast+Marc

Repec

683590 1 - 18:25:05 917.468 m/min 17-0127-2739-H
34

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

671610 1 - 18:21:14 906.071 m/min 17-0112-972-E
35

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

671610 1 - 18:22:24 904.647 m/min 16-0112-1248-H
36

TUREK Milan

Fr.Lázně

517560 1 - 15:35:33 899.244 m/min 16-022-201 He
37

Šůs Vladimír

Pelhřimov

519020 1 - 15:45:25 886.582 m/min 17-022-1214 H
38

Šůs Vladimír

Pelhřimov

519020 1 - 15:45:35 886.33 m/min 18-022-666 He
39

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

658510 1 - 18:23:11 886.067 m/min 16-0122-331H
40

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

682570 1 - 18:53:37 882.31 m/min 17-0311-893E
41

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

682570 1 - 18:58:40 876.588 m/min 14-0311-986E
42

SVOBODA Miroslav

Kamenný Újezd

561760 1 - 16:41:36 875.561 m/min 17-0343-110
43

ŠINDELÁŘ Jan

Písek

685870 1 - 19:03:31 875.374 m/min 13-0127-214H
44

MARSA+ŠTĚPÁN Team

JH Kolence

715030 1 - 19:36:53 875.315 m/min 15-05-529 H
45

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

731430 1 - 20:18:26 852.052 m/min 16-05-1418 HE
46

POLÁČEK Václav

Vodňany

670930 1 - 19:10:00 849.278 m/min 15-0311-445H
47

FÜRST Václav

Cheznovice

622800 1 - 18:13:43 848.829 m/min 15-079-390 He
48

POLÁČEK Václav

Vodňany

670930 1 - 19:12:00 847.134 m/min 13-0311-273E
49

DROZDA Jaroslav

Trnová

594680 1 - 17:42:20 846.72 m/min 16-086-652
50

PÍTRA Václav Ing

Protivín

670450 1 - 19:12:23 846.118 m/min 16-0123-466E
51

SVOBODA Miroslav

Kamenný Újezd

561760 1 - 17:08:31 840.308 m/min 16-0343-201
52

SINDELAR Josef

Repec

686680 1 - 19:40:06 837.313 m/min 17-0127-170-E
53

HOREJSI Jiri

Repec

687250 1 - 19:41:25 836.664 m/min 17-0118-647-H
54

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

724690 1 - 20:30:27 832.546 m/min 17-05-1186 H
55

NOVÁK Vladislav

Ejpovice

607310 1 - 18:09:40 832.312 m/min 16-078-216 H
56

POLÁČEK Václav

Vodňany

670930 1 - 19:29:00 829.333 m/min 15-0311-439H
57

FÜRST Václav

Cheznovice

622800 1 - 18:31:50 828.375 m/min 15-079-364 He
58

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

686620 1 - 19:53:14 824.043 m/min 17-0311-898 H
59

BUCHCAR Roman

Repec

685820 1 - 19:55:55 820.441 m/min 14-0127-438-E
60

SINDELAR Josef

Repec

686680 1 - 19:59:54 817.574 m/min 16-0127-2158-E
61

KRET Jiří

Tachov

548510 1 - 17:13:43 814.155 m/min 16-0343-292 He
62

SINDELAR Josef

Repec

686680 1 - 20:07:53 809.876 m/min 17-0127-152-H
63

FÜRST Václav

Cheznovice

622800 1 - 18:51:33 807.206 m/min 14-079-225 He
64

Šůs Vladimír

Pelhřimov

519020 1 - 16:46:17 803.084 m/min 18-022-669 He
65

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

540640 1 - 17:16:29 799.192 m/min DV 17-05262-247 He
66

VACEK Josef

Hraničná

517230 1 - 17:03:19 779.763 m/min 17-023-1237 H
67

BUCHCAR Roman

Repec

685820 1 - 20:50:33 770.108 m/min 16-0127-1422-H
68

HNOJSKÝ Vlastislav

598470 1 - 18:59:50 767.433 m/min 16-0308-698 He
69

POLÁČEK Václav

Vodňany

670930 1 - 20:35:00 766.777 m/min 15-0311-449H
70

MAREK Josef

Cheznovice

625950 1 - 19:37:35 765.61 m/min 14-079-367 H
71

VACEK Josef

Hraničná

517230 1 - 17:21:00 759.515 m/min DV 16-03017-508 H
72

HERZIG Team

Trnová

596260 1 - 19:06:27 758.166 m/min 16-086-43 he
73

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

540640 1 - 17:54:17 756.899 m/min DV 16-0948-422 He
74

ŠKARDA Josef

Rokycany

620560 1 - 19:40:45 756.089 m/min 14-085-31 He
75

ŠKARDA Josef

Rokycany

620560 1 - 19:57:41 740.805 m/min 15-045-590 He
76

VACEK Josef

Hraničná

517230 1 - 17:41:21 737.478 m/min 17-023-1201 H
77

NOVÁK Vladislav

Ejpovice

607310 1 - 19:59:39 723.289 m/min 16-078-281 H
78

DROZDA Jaroslav

Trnová

594680 1 - 19:52:22 714.445 m/min 16-086-628 he
79

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

715140 2 - 05:46:06 710.804 m/min 16-05-1222 HE
80

SINDELAR Josef

Repec

686680 2 - 05:07:19 709.881 m/min 16-0127-2101-H
81

MIKEŠ Miloslav

Volyně

642660 1 - 21:07:09 708.439 m/min 16-010-767H
82

ŠPILAR Václav

Rokycany

608490 1 - 20:22:31 705.482 m/min 15-085-705 H
83

SRNEC Jan

Cheb

520820 1 - 18:25:10 698.931 m/min 15-023-2127 he
84

REICH Vratislav

Trnová

586320 1 - 20:17:00 684.154 m/min 17-086-347
85

CAREK a syn

Vlasim

713580 2 - 06:33:20 677.449 m/min 14-0115-111 H
86

KROFIKA Jiří

LE Ledenice

709240 2 - 06:30:29 675.156 m/min 16-06-623 H
87

HOUDEK Václav

Zruč

593280 1 - 20:40:54 673.493 m/min 17-087-334 He
88

VACEK Josef

Hraničná

517230 1 - 18:48:05 673.403 m/min 17-023-1226 He
89

DROZDA Jaroslav

Trnová

594680 1 - 21:06:35 655.957 m/min 11-086-102 He
90

SINDELAR Josef

Repec

686680 2 - 06:27:04 655.813 m/min 17-0127-0116-E
91

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

701330 2 - 07:33:35 629.796 m/min 15-05-711 HE
92

GALSCHNEIDER Peter

ŽÁ Rejta

715460 2 - 08:08:38 622.879 m/min 17-08328-365 HE
93

MIKEŠ Miloslav

Volyně

642660 2 - 06:25:18 614.809 m/min 16-010-751H
94

GALSCHNEIDER Peter

ŽÁ Rejta

715460 2 - 09:11:14 590.687 m/min 17-032-174 HE
95

HEUME P. + P.

JH Staňkov

730430 2 - 10:15:23 572.714 m/min 16-07-14 HE
96

ŠKARDA Josef

Rokycany

620560 2 - 07:59:34 544.558 m/min 14-085-789 H
97

ŠÍMA Miroslav

Rokycany

619720 2 - 10:16:47 485.376 m/min 15-085-515 He

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2019 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv