On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Bad Vilbel 2. - odstartováno
Start 27.7.2019 - 06:05:00

Počasí na startu: polojasno, bezvětří

Na startu cca 3600 ks...

Zúčastněné OS CHPH:
Tábor 646 ks

Prácheň cca 600 ks

Sever 385 ks
Polabí 324 ks

Východočeská cca 300 ks

Podoubraví 253 ks

Středočeský 246 ks

Chomutov 169 ks

Horácko 156 ks

Lidice 151 ks

Náchod 146 ks

Louny 145 ks
Pardubice 38 ks

České Budějovice 22 ks
Praha 20 ks

Vítěz ZZ 17-0127-62 H se svou partnerkou:

2. cena ZZ 17-0127-80 H:

Nezúčastněné OS CHPH:
Český západ, Domažlice a Karlovy Vary

Souřadnice startu: 50°11'31'' - 8°44'5''

Startovní komise: Jan Filipi, Václav Špilar a Jiří Kroupa
Propozice ZZ ČS CHPH zde...

Celkové výsledky ZZ

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 12:40:25 1125.218 m/min 17-0127-62 H
2

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 12:40:26 1125.171 m/min 17-0127-80 H
3

SCHÁNILEC Karel

Protivín

413690 1 - 12:13:59 1121.162 m/min 17-0123-514E
4

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 12:20:45 1118.217 m/min 17-08-621H
5

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 12:21:01 1117.424 m/min 16-0311-893E
6

KUTÁK Petr

Blatná

357190 1 - 11:25:57 1112.915 m/min 16-0117-838E
7

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 12:22:54 1111.855 m/min 18-08-734H
8

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 12:23:11 1111.022 m/min 16-0311-877H
9

MILOTA Milan

Protivín

413810 1 - 12:18:40 1107.431 m/min 18-0123-741E
10

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 11:30:03 1100.415 m/min 17-0117-167E
11

TICHAVA František

Písek

397080 1 - 12:06:19 1098.981 m/min 16-0122-420H
12

MILOTA Milan

Protivín

413810 1 - 12:21:43 1098.465 m/min 18-0123-887H
13

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

461990 1 - 13:06:11 1096.886 m/min 13-0120-11 H
14

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 13:56:45 1089.518 m/min 11-0294-1231 h
15

ANTROPIUS Václav

Lenešice MO

358220 1 - 11:33:54 1089.146 m/min 16 019 329 HE
16

DRÁB Jaroslav

Písek

395770 1 - 12:08:44 1088.077 m/min 16-0122-553H
17

PÍTRA Václav Ing

Protivín

407800 1 - 12:20:39 1085.585 m/min 16-0123-460E
18

MACHA Radek

Milevsko

418000 1 - 12:30:37 1083.978 m/min 16-0121-381-H
19

DRÁB Jaroslav

Písek

395770 1 - 12:10:38 1082.423 m/min 17-0122-1040H
20

PAULÍKOVÁ Veronika

Krabčice*

396050 1 - 12:11:16 1081.316 m/min CZ 16 - 055 - 87 H
21

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 12:37:19 1080.632 m/min 17-0119-1599-He
22

DRÁB Jaroslav

Písek

395770 1 - 12:12:23 1077.267 m/min 15-0122-762H
23

VOJTA Václav

Strakonice

385710 1 - 12:03:21 1076.35 m/min 18-0125-644E
24

OPATRNÝ Pavel JUDr

Protivín

406330 1 - 12:22:59 1074.994 m/min 16-0123-266H
25

PüSPÖKI TEAM Pišta+Míša

Želenice LO

356070 1 - 11:37:02 1072.392 m/min 17 018 527 H
26

HRADIL Marek

Řepeč Host+

401850 1 - 12:19:55 1071.838 m/min 17-05560-239-He
27

VOZABAL Josef

Repec

424660 1 - 12:41:20 1071.472 m/min 14-0127-1336-H
28

DRNAK Marian

Tuchlovice TU

373820 1 - 11:54:02 1071.015 m/min 16-045-3402 he
29

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

461990 1 - 13:17:13 1068.885 m/min 15-0120-267 H
30

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

374220 1 - 11:55:22 1068.081 m/min 17-045-2009 h
31

ONDRASEK Karel

TU

374220 1 - 11:55:23 1068.03 m/min 17-0193-835 He
32

KROTKÝ Vladimír

Vícenice

524160 1 - 14:16:24 1066.667 m/min 17-0300-82 h
33

KUTÁKOVÁ Renata

Blatná

357190 1 - 11:40:00 1066.239 m/min 18-0117-64H
34

SUCHARDA Jindřich

Protivín

410540 1 - 12:30:04 1066.153 m/min 17-0123-963H
35

VOZABAL Josef

Repec

424660 1 - 12:43:20 1066.092 m/min 16-0127-2441-H
36

MILOTA Milan

Protivín

413810 1 - 12:33:15 1065.834 m/min 17-0123-688H
37

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

374220 1 - 11:56:20 1065.142 m/min 17-045-2207 h
38

MACHA Radek

Milevsko

418000 1 - 12:38:21 1062.667 m/min 17-0122-663-He
39

PERGER Jiri

Mesice

436990 1 - 12:56:15 1062.59 m/min 16-0127-260 H
40

ŠINDELÁŘ Jan

Písek

423150 1 - 12:43:51 1060.925 m/min 16-0127-2010H
41

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 13:04:31 1060.578 m/min 16-0127-242 H
42

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

499530 1 - 13:56:02 1060.498 m/min 13-0294-787 h
43

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 13:04:33 1060.493 m/min 17-0127-25 H
44

MOTL Frantisek

Humpolec

482100 1 - 13:40:00 1059.56 m/min 17-0342-229-He
45

MIKEŠ Miloslav

Volyně

380490 1 - 12:04:11 1059.32 m/min 17-010-38H
46

KROTKÝ Vladimír

Vícenice

524160 1 - 14:20:33 1057.734 m/min 12-0300-463 h
47

POLÁČEK Václav

Vodňany

408530 1 - 12:32:00 1055.633 m/min 16-0311-546E
48

ŠINDELÁŘ Jan

Písek

423150 1 - 12:45:53 1055.544 m/min 16-0127-2020H
49

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

358040 1 - 11:44:12 1055.542 m/min 17-019-1139 H
50

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

420910 1 - 12:44:16 1054.208 m/min CZ-18-0321-171 H
51

VOZABAL Josef

Repec

424660 1 - 12:47:50 1054.183 m/min 18-0127-218-He
52

TAJC Borivoj

Velvary SL

391540 1 - 12:16:44 1053.282 m/min 16-045-1033 h
53

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

403670 1 - 12:28:22 1052.961 m/min CZ-17-013-424 H
54

NOVOTNY Milan

Liberec

436890 1 - 13:00:18 1051.987 m/min 17-017-1673 He
55

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

499530 1 - 14:00:04 1051.495 m/min 14-0294-41 h
56

BRZOBOHATY Ladislav

Liberec

436750 1 - 13:00:31 1051.101 m/min 17-017-549 He
57

VONÁŠEK Josef

Blatná

374320 1 - 12:01:12 1050.87 m/min 18-0117-518H
58

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

402480 1 - 12:28:55 1048.353 m/min DV-17-04849-642
59

KOLETA Milan

Cernovice

444890 1 - 13:09:45 1047.416 m/min 17-0118-269 He
60

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 13:10:06 1046.648 m/min 16-0127-204 H
61

DAVID Václav

Lovosice LT

380200 1 - 12:08:24 1046.23 m/min 15-050-584 h
62

DVOŘÁK Jiří

Byšice VŠ

418110 1 - 12:44:48 1045.798 m/min 17-0116-101 H
63

RAK Stanislav

Libuš

408220 1 - 12:36:13 1043.463 m/min 17-0111-1086
64

BÁRTÍK Ladislav

Strakonice

382950 1 - 12:12:00 1043.46 m/min 18-0125-778H
65

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE+

398300 1 - 12:27:16 1041.943 m/min 16-0112-620-H
66

ADAM Josef

Tabor

439820 1 - 13:07:07 1041.939 m/min 15-0127-90 He
67

ZIEGLER Jan

Hostomice MO

362530 1 - 11:53:10 1041.254 m/min 18-019-84He
68

UNGER Ladislav

Dobroviz BU

390900 1 - 12:20:37 1040.689 m/min 13-045-2015 h
69

SLAVÍK Václav

P-Slivenec SL

401170 1 - 12:30:53 1039.615 m/min 14-043-205
70

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 14:10:21 1039.168 m/min 16-0135-122 H
71

PUDIVITR Vaclav

Tabor

434210 1 - 13:03:00 1038.78 m/min 16-0127-579-H
72

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

362740 1 - 11:54:15 1038.626 m/min 18 019 1024 H
73

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

409470 1 - 12:39:19 1038.429 m/min 15-0112-399-H
74

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 12:53:34 1037.652 m/min 17-0127-159-H
75

TROJACEK Jiri

Repec

409780 1 - 12:40:05 1037.199 m/min 18-0127-1833-H
76

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

403670 1 - 12:34:12 1037.179 m/min CZ-17-013-555 H
77

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 13:28:11 1036.411 m/min 17-066-459 h
78

OPATRNÝ Pavel JUDr

Protivín

406330 1 - 12:37:16 1035.851 m/min 16-0123-231H
79

FISER Miroslav

Cernuc SL

389460 1 - 12:20:59 1035.844 m/min 17-045-375 he
80

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

402770 1 - 12:33:58 1035.487 m/min 14-0116-568 H
81

KOLETA Milan

Cernovice

444890 1 - 13:14:55 1034.828 m/min 17-0118-670 H
82

LANDA Václav

Vodňany

420380 1 - 12:52:00 1032.875 m/min 16-0311-1H
83

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 11:51:34 1032.096 m/min 17-0117-123H
84

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

461990 1 - 13:32:42 1031.919 m/min 17-05-1134 H
85

EGRT František

Hřmenín KP

461080 1 - 13:32:07 1031.23 m/min 15-0113-464 H
86

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 13:16:44 1030.567 m/min 17-0127-72 H
87

Marek Petr

Nový Bydžov

479170 1 - 13:50:08 1030.178 m/min 16-0134-77 H
88

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 12:56:35 1030.047 m/min 16-0127-2162-H
89

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

412370 1 - 12:45:39 1029.252 m/min 17-0112-1119-H
90

Marek Petr

Nový Bydžov

479170 1 - 13:51:10 1027.894 m/min 16-0134-28 H
91

VOJTA Václav

Strakonice

385710 1 - 12:20:45 1026.507 m/min 18-0125-731H
92

VACH Karel

Tabor

428560 1 - 13:02:35 1026.286 m/min 17-0127-1930 He
93

KUŽEL Antonín

Slavonice

495320 1 - 14:07:44 1026.074 m/min 16-04-532 h
94

STUDENÝ Rudolf

Žatec TCH

341700 1 - 11:38:02 1026.023 m/min 17-019-1128He
95

KAVKA Jaroslav

Libuš

409450 1 - 12:44:07 1025.891 m/min 15-0111-1151
96

VACH Karel

Tabor

428560 1 - 13:02:48 1025.754 m/min 17-0127-1912 He
97

KUŽEL Antonín

Slavonice

495320 1 - 14:08:05 1025.33 m/min 18-04-144 he
98

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

495670 1 - 14:08:38 1024.888 m/min 16-0135-493 H
99

SVOBODA Jiří

N.Město p.Smrke

465990 1 - 13:39:42 1024.83 m/min 17-020-287 H
100

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

403670 1 - 12:39:21 1023.634 m/min CZ-17-013-436 H
101

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 12:59:50 1023.375 m/min 15-0127-343-He
102

ČIHÁKOVÁ Milada

Putimov

476560 1 - 13:50:55 1022.844 m/min 17-0118-68 h
103

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

420910 1 - 12:57:18 1020.883 m/min CZ-16-0400-1885 E
104

SVOBODA Oldřich

Zamachy

425810 1 - 13:02:14 1020.556 m/min 15-0116-767 H
105

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

420910 1 - 12:57:36 1020.141 m/min CZ-18-0321 E
106

VOLF Miloslav

Tabor

436740 1 - 13:13:11 1019.984 m/min 17-0127-937 H
107

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 11:55:54 1019.35 m/min 14-0117-208H
108

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

362740 1 - 12:00:59 1018.98 m/min 18 019 1045 HE
109

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

362740 1 - 12:01:30 1017.504 m/min 18 019 1004 H
110

TROJACEK Jiri

Repec

409780 1 - 12:47:54 1017.076 m/min 17-0127-1736-H
111

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 14:31:31 1014.735 m/min 15-0294-815 h
112

MIKEŠ Miloslav

Volyně

380490 1 - 12:21:04 1011.762 m/min 17-010-56E
113

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 13:39:03 1011.607 m/min 18-066-586H
114

MARSIK Jan

Humpolec

473940 1 - 13:53:55 1010.713 m/min 16-0342-29 H
115

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

374780 1 - 12:15:50 1010.643 m/min 17-043-1524
116

CECH Vlastimil

Dačice

498480 1 - 14:18:24 1010.296 m/min 14-04-411 h
117

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 14:41:43 1010.167 m/min 16-072-605 He
118

ŠÍR Jan

Tuchořice TCH

350460 1 - 11:52:02 1009.874 m/min 16-057-651H
119

MIKEŠ Miloslav

Volyně

380490 1 - 12:21:53 1009.57 m/min 15-010-602E
120

SLAVÍK Václav

P-Slivenec SL

401170 1 - 12:42:50 1008.387 m/min 14-043-276
121

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

468830 1 - 13:50:04 1008.092 m/min 17-0303-502 H
122

PERGER Jiri

Mesice

436990 1 - 13:18:46 1007.431 m/min 16-0127-263 H
123

PTÁČEK, Bc. Miroslav

Kutná Hora

467320 1 - 13:49:23 1006.324 m/min CZ 15-066-1413 E
124

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

439170 1 - 13:21:33 1006.002 m/min 17-07-252 H
125

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE+

398300 1 - 12:40:57 1005.935 m/min 17-0112-23-He
126

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE+

398300 1 - 12:41:28 1004.624 m/min 17-0248-895-H
127

BULÍŘ + syn

Bakov n/J BA

441290 1 - 13:24:29 1004.111 m/min 17-099-439 H
128

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 14:45:23 1003.049 m/min 15-072-543 H
129

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 13:08:43 1001.92 m/min 17-0127-329-He
130

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 13:08:44 1001.88 m/min 17-0127-283-H
131

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 14:29:33 999.623 m/min 12-0135-7 H
132

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 14:06:15 999.481 m/min 17-0134-787 H
133

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 14:39:36 998.795 m/min 12-0294-562 h
134

HUSÁK st. & ml.

Vráž BE

385430 1 - 12:30:59 998.566 m/min SK-17-999-3426
135

KORBA Miroslav

Nový Knín DO+

399940 1 - 12:45:47 997.896 m/min 15-0112-2337-H
136

BÁRTÍK Ladislav

Strakonice

382950 1 - 12:29:00 997.266 m/min 16-0125-59H
137

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 14:48:37 996.855 m/min 16-060-20 H
138

ŠIMON Zdeněk

Hradištko SE+

405860 1 - 12:52:23 996.261 m/min 17-0112-2266-He
139

HOREJSI Jaroslav

Repec

424320 1 - 13:11:06 995.823 m/min 17-09-477-He
140

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

374780 1 - 12:21:38 995.079 m/min 11-043-5643
141

JEŘÁBEK Jaroslav

Strakonice

385520 1 - 12:33:26 992.5 m/min 17-0125-728H
142

Lekeš Ludvík

Puchlovice

496020 1 - 14:25:01 992.007 m/min 14-0133-160-H
143

HONSA František

Suchdol SL

403030 1 - 12:51:17 991.992 m/min 17-095-399
144

BARTŮNĚK Jaroslav

Konětopy VŠ

421380 1 - 13:10:19 990.744 m/min 17-0116-490 H
145

Šafranko Jiří

Třebechovice

514280 1 - 14:44:10 990.587 m/min 14-0137-414 H
146

TROJACEK Jiri

Repec

409780 1 - 12:58:47 990.325 m/min 15-0127-1577-H
147

Poddaný Miroslav

Nový Bydžov

481490 1 - 14:11:15 990.211 m/min 16-0134-102 H
148

ŠUSTR Jaroslav

Vodňany

411910 1 - 13:01:00 990.168 m/min 17-0311-641H
149

KUBA Jaroslav

Konětopy VŠ

421070 1 - 13:10:56 988.582 m/min 15-0116-469 HE
150

TOMÁŠEK Mirosl.st.

Újezd n. Lesy

423690 1 - 13:14:05 987.431 m/min 16 0114 340
151

ČIHÁKOVÁ Milada

Putimov

476560 1 - 14:08:23 985.884 m/min 16-0118-261 h
152

Zima Milan

Nový Bydžov

481260 1 - 14:13:36 984.977 m/min 15-0134-422 HE
153

Štofaňáková A + A

Puchlovice

484190 1 - 14:16:45 984.626 m/min 13-0135-264 H
154

MACHA Radek

Milevsko

418000 1 - 13:10:20 982.759 m/min 16-0121-343-H
155

BUCHTELA Karel

Most MO

348860 1 - 12:00:19 981.828 m/min 17 019 23 H
156

NOVOTNÝ Vlastimil

Neratovice VŠ

410840 1 - 13:03:30 981.697 m/min 17-0116-355 H
157

FIKAR Jiri

Humpolec

486490 1 - 14:21:03 980.728 m/min 17-0342-25 H
158

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 13:18:09 978.76 m/min 17-093-197-H
159

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 13:54:28 978.387 m/min 17-066-465H
160

CECH Vlastimil

Dačice

498480 1 - 14:34:46 977.859 m/min 12-04-380
161

NOVOTNÝ Jaroslav

Semčice BA

446400 1 - 13:41:31 977.839 m/min 17-099-641 H
162

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

362740 1 - 12:15:59 977.78 m/min 18 019 1019 HE
163

Častka Zdeněk

Březhrad

502400 1 - 14:39:09 977.147 m/min 16-0128-241 H
164

PüSPÖKI TEAM Pišta+Míša

Želenice LO

356070 1 - 12:09:30 976.872 m/min 16 018 457 H
165

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

362740 1 - 12:16:44 975.807 m/min 18 019 1061 H
166

HAUZR Miroslav

Ouč BA

442230 1 - 13:38:25 975.328 m/min 16-099-29 HE
167

Školník Josef

Podbřezí

527910 1 - 15:07:07 973.794 m/min 17-0338-242-H
168

RULÍK Petr

Úherce MB

444770 1 - 13:41:50 973.594 m/min 16-0110-488 H
169

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

362740 1 - 12:17:41 973.32 m/min 18 019 1018 H
170

KŘÍŽEK Vladimír

Dubany LB

376020 1 - 12:31:38 972.549 m/min 16-049-132 h
171

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 14:19:54 971.914 m/min 17-0134-759 H
172

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 13:57:50 971.421 m/min 17-066-403H
173

CHYNORANSKÝ Jozef

Peč

495830 1 - 14:36:30 969.365 m/min 11-04-650 h
174

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 14:21:55 967.969 m/min 15-0113-670 HE
175

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 13:23:30 966.819 m/min 16-0127-2107-H
176

BUCHTELA Karel

Most MO

348860 1 - 12:06:46 964.323 m/min 17 019 62 H
177

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 14:24:06 963.735 m/min 16-0134-1020 H
178

Vlček Václav

Náchod

524030 1 - 15:08:51 963.556 m/min 13-0132-211-H
179

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

495670 1 - 14:39:35 963.245 m/min 15-0135-650 H
180

STUDENÝ Rudolf

Žatec TCH

341700 1 - 12:00:00 962.535 m/min 17-019-1060H
181

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

495670 1 - 14:40:28 961.595 m/min 16-0135-430 H
182

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

393640 1 - 12:54:23 961.544 m/min CZ 17 - 055 - 51 H
183

CHLUBNA Josef

Jihlava

498930 1 - 14:44:02 961.268 m/min 16-0294-802 h
184

ČERYCH Jaroslav

Velká Bukovina

405220 1 - 13:07:07 959.972 m/min CZ-17-013-398 H
185

ELIÁŠ Luboš

Mělník RD

410970 1 - 13:13:43 958.605 m/min CZ 17 - 055 - 211 H
186

KOTAS Vladimír

Beroun BE

381030 1 - 12:42:56 957.522 m/min 14-043-1887
187

VANÍČEK Jan

Tuchořice TCH

350860 1 - 12:11:34 957.152 m/min 12-057-543H
188

SEVERA Miroslav

Brniště KU

427150 1 - 13:31:20 957.02 m/min 16-0319-566 H
189

NOVOTNÝ Tomáš

Choťánky KP

457890 1 - 14:03:29 956.961 m/min 17-0113-123 H
190

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 15:02:19 956.568 m/min 16-0294-656 h
191

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 14:27:52 956.516 m/min 17-0134-1399 HE
192

HAVLÍK Josef

Velká Bukovina

404560 1 - 13:08:26 955.428 m/min CZ-18-013-607 H
193

PETRÁČEK Jiří

Libáň KP

461300 1 - 14:08:34 953.953 m/min 18-0113-965 H
194

BUCHTELA Karel

Most MO

348860 1 - 12:10:49 953.647 m/min 17 019 601 H
195

Hillebrand Vilém

Nový Bydžov

479530 1 - 14:28:04 953.214 m/min 14-0134-629 H
196

KRYCNER V+V

Podbradec LB

379120 1 - 12:43:20 951.766 m/min 16-049-703 h
197

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 14:30:52 950.843 m/min 17-0267-10 HE
198

ČECHURA ing. Jaroslav

Volyně

377180 1 - 12:41:50 950.475 m/min 17-085-196E
199

DOHNAL František

Třešť

494440 1 - 14:45:50 949.325 m/min 13-0301-531 h
200

Baťka Vladimír

Nový Bydžov

474140 1 - 14:24:28 949.293 m/min 15-0134-212 H
201

MURÁRIK Emil

Čáslav

477840 1 - 14:28:33 948.943 m/min 14-059-15H
202

MACHA Radek

Milevsko

418000 1 - 13:25:42 948.491 m/min 16-0121-341-H
203

Hillebrand Vilém

Nový Bydžov

479530 1 - 14:31:23 946.97 m/min 15-0134-826 H
204

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 14:58:11 945.941 m/min 16-0135-11 H
205

BAŠTRNÁK Jaroslav

Velká Bukovina

407610 1 - 13:16:24 944.854 m/min CZ-18-013-433 He
206

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

412370 1 - 13:21:33 944.611 m/min 16-0112-1520-H
207

DOHNAL František

Třešť

494440 1 - 14:49:29 942.718 m/min 14-0301-300 h
208

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 15:10:19 942.535 m/min 16-0294-602 h
209

CECH Vlastimil

Dačice

498480 1 - 14:56:58 937.051 m/min 16-04-278
210

CECH Vlastimil

Dačice

498480 1 - 14:57:29 936.142 m/min 17-04-301
211

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 14:39:00 935.798 m/min 17-0134-763 HE
212

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 14:39:05 935.646 m/min 17-0134-851 HE
213

BUCHTELA Karel

Most MO

348860 1 - 12:17:55 935.491 m/min 17 019 100 H
214

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

499530 1 - 14:59:06 935.274 m/min 14-0294-7 h
215

PRIATKA ing. David+Jan

Třeskonice TCH

349960 1 - 12:19:40 934.057 m/min 18-057-211H
216

LÉBL Tomáš

Česká Bělá

502140 1 - 15:03:53 931.816 m/min 15-0330-112 He
217

MUSIL Ivan

Polná

507400 1 - 15:10:00 931.009 m/min 17-0298-144 He
218

Vlček Václav

Náchod

524030 1 - 15:28:39 929.708 m/min 12-0132-53-H
219

Šimůnek Roman

Nový Bydžov

474000 1 - 14:34:58 929.473 m/min 15-0134-749 HE
220

PERGER Jiri

Mesice

436990 1 - 13:55:11 929.403 m/min 18-0127-265 H
221

MURÁRIK Emil

Čáslav

477840 1 - 14:39:40 928.446 m/min 13-059-2394h
222

KORBA Miroslav

Nový Knín DO+

399940 1 - 13:15:47 928.402 m/min 10-0112-227-H
223

Poddaný Miroslav

Nový Bydžov

481490 1 - 14:44:32 926.774 m/min 18-0134-847 HE
224

KURFÜRST Vlastimil

Strakonice

389410 1 - 13:06:00 924.964 m/min 15-0125-2308H
225

PRIATKA ing. David+Jan

Třeskonice TCH

349960 1 - 12:23:42 924.109 m/min 12-057-380H
226

MASOJÍDEK Zdeněk ml.

Most MO

349110 1 - 12:22:57 923.694 m/min 16-019-1193H
227

STRAŠIL Jaroslav

Borová

509880 1 - 15:17:33 922.776 m/min 17-0299-309 He
228

TOMÁŠEK Mirosl.st.

Újezd n. Lesy

423690 1 - 13:44:22 922.335 m/min 16 0114 412
229

ZADRAŽIL Václav

Jihlava *

497720 1 - 15:05:15 921.277 m/min 15-0294-30 he
230

BUCHTELA Karel

Most MO

348860 1 - 12:24:08 920.151 m/min 17 019 46 H
231

Vlček Václav

Náchod

524030 1 - 15:35:40 918.277 m/min 11-0132-602-H
232

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 14:25:40 917.417 m/min 17-066-76h
233

Hillebrand Vilém

Nový Bydžov

479530 1 - 14:47:51 917.146 m/min 16-0134-407 HE
234

KOHOUT Jaroslav

Chomutov CH

330770 1 - 12:05:44 916.938 m/min 16-015-311H
235

PROCHÁZKA Bedřich

Hředle BE

371900 1 - 12:51:55 913.946 m/min 17-043-1407
236

ŠTÁFEK Roman

Strnady SL

404650 1 - 13:28:25 912.573 m/min 16-095-358
237

Vlček Václav

Náchod

524030 1 - 15:40:18 910.881 m/min 16-0132-908-H
238

BÁLEK Milan

Radotínc SL

402940 1 - 13:28:18 908.956 m/min 16-095-531e
239

MURÁRIK Emil

Čáslav

477840 1 - 14:52:40 905.572 m/min 17-059-792h
240

Rojšl Miroslav

Náchod

527740 1 - 15:47:48 905.525 m/min 15-0132-1371-H
241

BARTOŠ Miroslav

Násedlice MB

445520 1 - 14:17:07 905.314 m/min 16-099-1063 HE
242

PTÁČEK, Bc. Miroslav

Kutná Hora

467320 1 - 14:41:55 904.053 m/min CZ 15-066-1443 E
243

Vlček Václav

Náchod

524030 1 - 15:45:20 902.981 m/min 16-0132-901-H
244

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 14:33:43 902.899 m/min 15-066-208H
245

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 14:34:43 901.128 m/min 15-066-213H
246

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 15:36:19 899.641 m/min 14-0294-715 h
247

Raich Jan

Třebechovice

513980 1 - 15:37:52 897.207 m/min 12-0137-728 H
248

STEHLÍK Jan

Čáslav

476250 1 - 14:57:41 894.058 m/min 18-059-351HE
249

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 15:29:27 893.542 m/min 16-0135-40 H
250

MURÁRIK Emil

Čáslav

477840 1 - 15:01:00 891.493 m/min 14-059-890h
251

ČIHÁKOVÁ Milada

Putimov

476560 1 - 15:00:16 890.323 m/min 16-0118-286 h
252

ZADRAŽIL Václav

Jihlava *

497720 1 - 15:26:53 885.807 m/min 14-0294-845 h
253

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 15:00:09 880.426 m/min 14-066-825h
254

Hollý Milan

Třebechovice

515240 1 - 16:07:57 854.532 m/min 15-0137-435 H
255

STEHLÍK Jan

Čáslav

476250 1 - 15:51:48 811.605 m/min 18-059-08 H
256

HRUŠKA František

Lom u M. LO

352250 1 - 14:05:09 733.625 m/min 17 018 803 H

 

Pásmo č. 1 (do 400 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KUTÁK Petr

Blatná

357190 1 - 11:25:57 1112.915 m/min 16-0117-838E
2

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 11:30:03 1100.415 m/min 17-0117-167E
3

TICHAVA František

Písek

397080 1 - 12:06:19 1098.981 m/min 16-0122-420H
4

ANTROPIUS Václav

Lenešice MO

358220 1 - 11:33:54 1089.146 m/min 16 019 329 HE
5

DRÁB Jaroslav

Písek

395770 1 - 12:08:44 1088.077 m/min 16-0122-553H
6

DRÁB Jaroslav

Písek

395770 1 - 12:10:38 1082.423 m/min 17-0122-1040H
7

PAULÍKOVÁ Veronika

Krabčice*

396050 1 - 12:11:16 1081.316 m/min CZ 16 - 055 - 87 H
8

DRÁB Jaroslav

Písek

395770 1 - 12:12:23 1077.267 m/min 15-0122-762H
9

VOJTA Václav

Strakonice

385710 1 - 12:03:21 1076.35 m/min 18-0125-644E
10

PüSPÖKI TEAM Pišta+Míša

Želenice LO

356070 1 - 11:37:02 1072.392 m/min 17 018 527 H
11

DRNAK Marian

Tuchlovice TU

373820 1 - 11:54:02 1071.015 m/min 16-045-3402 he
12

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

374220 1 - 11:55:22 1068.081 m/min 17-045-2009 h
13

ONDRASEK Karel

TU

374220 1 - 11:55:23 1068.03 m/min 17-0193-835 He
14

KUTÁKOVÁ Renata

Blatná

357190 1 - 11:40:00 1066.239 m/min 18-0117-64H
15

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

374220 1 - 11:56:20 1065.142 m/min 17-045-2207 h
16

MIKEŠ Miloslav

Volyně

380490 1 - 12:04:11 1059.32 m/min 17-010-38H
17

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

358040 1 - 11:44:12 1055.542 m/min 17-019-1139 H
18

TAJC Borivoj

Velvary SL

391540 1 - 12:16:44 1053.282 m/min 16-045-1033 h
19

VONÁŠEK Josef

Blatná

374320 1 - 12:01:12 1050.87 m/min 18-0117-518H
20

DAVID Václav

Lovosice LT

380200 1 - 12:08:24 1046.23 m/min 15-050-584 h
21

BÁRTÍK Ladislav

Strakonice

382950 1 - 12:12:00 1043.46 m/min 18-0125-778H
22

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE+

398300 1 - 12:27:16 1041.943 m/min 16-0112-620-H
23

ZIEGLER Jan

Hostomice MO

362530 1 - 11:53:10 1041.254 m/min 18-019-84He
24

UNGER Ladislav

Dobroviz BU

390900 1 - 12:20:37 1040.689 m/min 13-045-2015 h
25

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

362740 1 - 11:54:15 1038.626 m/min 18 019 1024 H
26

FISER Miroslav

Cernuc SL

389460 1 - 12:20:59 1035.844 m/min 17-045-375 he
27

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 11:51:34 1032.096 m/min 17-0117-123H
28

VOJTA Václav

Strakonice

385710 1 - 12:20:45 1026.507 m/min 18-0125-731H
29

STUDENÝ Rudolf

Žatec TCH

341700 1 - 11:38:02 1026.023 m/min 17-019-1128He
30

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

357690 1 - 11:55:54 1019.35 m/min 14-0117-208H
31

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

362740 1 - 12:00:59 1018.98 m/min 18 019 1045 HE
32

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

362740 1 - 12:01:30 1017.504 m/min 18 019 1004 H
33

MIKEŠ Miloslav

Volyně

380490 1 - 12:21:04 1011.762 m/min 17-010-56E
34

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

374780 1 - 12:15:50 1010.643 m/min 17-043-1524
35

ŠÍR Jan

Tuchořice TCH

350460 1 - 11:52:02 1009.874 m/min 16-057-651H
36

MIKEŠ Miloslav

Volyně

380490 1 - 12:21:53 1009.57 m/min 15-010-602E
37

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE+

398300 1 - 12:40:57 1005.935 m/min 17-0112-23-He
38

LUNDÁK Pavel

Lipiny SE+

398300 1 - 12:41:28 1004.624 m/min 17-0248-895-H
39

HUSÁK st. & ml.

Vráž BE

385430 1 - 12:30:59 998.566 m/min SK-17-999-3426
40

KORBA Miroslav

Nový Knín DO+

399940 1 - 12:45:47 997.896 m/min 15-0112-2337-H
41

BÁRTÍK Ladislav

Strakonice

382950 1 - 12:29:00 997.266 m/min 16-0125-59H
42

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

374780 1 - 12:21:38 995.079 m/min 11-043-5643
43

JEŘÁBEK Jaroslav

Strakonice

385520 1 - 12:33:26 992.5 m/min 17-0125-728H
44

BUCHTELA Karel

Most MO

348860 1 - 12:00:19 981.828 m/min 17 019 23 H
45

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

362740 1 - 12:15:59 977.78 m/min 18 019 1019 HE
46

PüSPÖKI TEAM Pišta+Míša

Želenice LO

356070 1 - 12:09:30 976.872 m/min 16 018 457 H
47

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

362740 1 - 12:16:44 975.807 m/min 18 019 1061 H
48

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

362740 1 - 12:17:41 973.32 m/min 18 019 1018 H
49

KŘÍŽEK Vladimír

Dubany LB

376020 1 - 12:31:38 972.549 m/min 16-049-132 h
50

BUCHTELA Karel

Most MO

348860 1 - 12:06:46 964.323 m/min 17 019 62 H
51

STUDENÝ Rudolf

Žatec TCH

341700 1 - 12:00:00 962.535 m/min 17-019-1060H
52

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

393640 1 - 12:54:23 961.544 m/min CZ 17 - 055 - 51 H
53

KOTAS Vladimír

Beroun BE

381030 1 - 12:42:56 957.522 m/min 14-043-1887
54

VANÍČEK Jan

Tuchořice TCH

350860 1 - 12:11:34 957.152 m/min 12-057-543H
55

BUCHTELA Karel

Most MO

348860 1 - 12:10:49 953.647 m/min 17 019 601 H
56

KRYCNER V+V

Podbradec LB

379120 1 - 12:43:20 951.766 m/min 16-049-703 h
57

ČECHURA ing. Jaroslav

Volyně

377180 1 - 12:41:50 950.475 m/min 17-085-196E
58

BUCHTELA Karel

Most MO

348860 1 - 12:17:55 935.491 m/min 17 019 100 H
59

PRIATKA ing. David+Jan

Třeskonice TCH

349960 1 - 12:19:40 934.057 m/min 18-057-211H
60

KORBA Miroslav

Nový Knín DO+

399940 1 - 13:15:47 928.402 m/min 10-0112-227-H
61

KURFÜRST Vlastimil

Strakonice

389410 1 - 13:06:00 924.964 m/min 15-0125-2308H
62

PRIATKA ing. David+Jan

Třeskonice TCH

349960 1 - 12:23:42 924.109 m/min 12-057-380H
63

MASOJÍDEK Zdeněk ml.

Most MO

349110 1 - 12:22:57 923.694 m/min 16-019-1193H
64

BUCHTELA Karel

Most MO

348860 1 - 12:24:08 920.151 m/min 17 019 46 H
65

KOHOUT Jaroslav

Chomutov CH

330770 1 - 12:05:44 916.938 m/min 16-015-311H
66

PROCHÁZKA Bedřich

Hředle BE

371900 1 - 12:51:55 913.946 m/min 17-043-1407
67

HRUŠKA František

Lom u M. LO

352250 1 - 14:05:09 733.625 m/min 17 018 803 H

 

Pásmo č. 2 (401-450 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 12:40:25 1125.218 m/min 17-0127-62 H
2

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 12:40:26 1125.171 m/min 17-0127-80 H
3

SCHÁNILEC Karel

Protivín

413690 1 - 12:13:59 1121.162 m/min 17-0123-514E
4

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 12:20:45 1118.217 m/min 17-08-621H
5

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 12:21:01 1117.424 m/min 16-0311-893E
6

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 12:22:54 1111.855 m/min 18-08-734H
7

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

420170 1 - 12:23:11 1111.022 m/min 16-0311-877H
8

MILOTA Milan

Protivín

413810 1 - 12:18:40 1107.431 m/min 18-0123-741E
9

MILOTA Milan

Protivín

413810 1 - 12:21:43 1098.465 m/min 18-0123-887H
10

PÍTRA Václav Ing

Protivín

407800 1 - 12:20:39 1085.585 m/min 16-0123-460E
11

MACHA Radek

Milevsko

418000 1 - 12:30:37 1083.978 m/min 16-0121-381-H
12

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 12:37:19 1080.632 m/min 17-0119-1599-He
13

OPATRNÝ Pavel JUDr

Protivín

406330 1 - 12:22:59 1074.994 m/min 16-0123-266H
14

HRADIL Marek

Řepeč Host+

401850 1 - 12:19:55 1071.838 m/min 17-05560-239-He
15

VOZABAL Josef

Repec

424660 1 - 12:41:20 1071.472 m/min 14-0127-1336-H
16

SUCHARDA Jindřich

Protivín

410540 1 - 12:30:04 1066.153 m/min 17-0123-963H
17

VOZABAL Josef

Repec

424660 1 - 12:43:20 1066.092 m/min 16-0127-2441-H
18

MILOTA Milan

Protivín

413810 1 - 12:33:15 1065.834 m/min 17-0123-688H
19

MACHA Radek

Milevsko

418000 1 - 12:38:21 1062.667 m/min 17-0122-663-He
20

PERGER Jiri

Mesice

436990 1 - 12:56:15 1062.59 m/min 16-0127-260 H
21

ŠINDELÁŘ Jan

Písek

423150 1 - 12:43:51 1060.925 m/min 16-0127-2010H
22

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 13:04:31 1060.578 m/min 16-0127-242 H
23

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 13:04:33 1060.493 m/min 17-0127-25 H
24

POLÁČEK Václav

Vodňany

408530 1 - 12:32:00 1055.633 m/min 16-0311-546E
25

ŠINDELÁŘ Jan

Písek

423150 1 - 12:45:53 1055.544 m/min 16-0127-2020H
26

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

420910 1 - 12:44:16 1054.208 m/min CZ-18-0321-171 H
27

VOZABAL Josef

Repec

424660 1 - 12:47:50 1054.183 m/min 18-0127-218-He
28

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

403670 1 - 12:28:22 1052.961 m/min CZ-17-013-424 H
29

NOVOTNY Milan

Liberec

436890 1 - 13:00:18 1051.987 m/min 17-017-1673 He
30

BRZOBOHATY Ladislav

Liberec

436750 1 - 13:00:31 1051.101 m/min 17-017-549 He
31

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

402480 1 - 12:28:55 1048.353 m/min DV-17-04849-642
32

KOLETA Milan

Cernovice

444890 1 - 13:09:45 1047.416 m/min 17-0118-269 He
33

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 13:10:06 1046.648 m/min 16-0127-204 H
34

DVOŘÁK Jiří

Byšice VŠ

418110 1 - 12:44:48 1045.798 m/min 17-0116-101 H
35

RAK Stanislav

Libuš

408220 1 - 12:36:13 1043.463 m/min 17-0111-1086
36

ADAM Josef

Tabor

439820 1 - 13:07:07 1041.939 m/min 15-0127-90 He
37

SLAVÍK Václav

P-Slivenec SL

401170 1 - 12:30:53 1039.615 m/min 14-043-205
38

PUDIVITR Vaclav

Tabor

434210 1 - 13:03:00 1038.78 m/min 16-0127-579-H
39

MRKVA Vladimír

Kňovice SE+

409470 1 - 12:39:19 1038.429 m/min 15-0112-399-H
40

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 12:53:34 1037.652 m/min 17-0127-159-H
41

TROJACEK Jiri

Repec

409780 1 - 12:40:05 1037.199 m/min 18-0127-1833-H
42

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

403670 1 - 12:34:12 1037.179 m/min CZ-17-013-555 H
43

OPATRNÝ Pavel JUDr

Protivín

406330 1 - 12:37:16 1035.851 m/min 16-0123-231H
44

NOVÁK Pavel

Bukol VŠ

402770 1 - 12:33:58 1035.487 m/min 14-0116-568 H
45

KOLETA Milan

Cernovice

444890 1 - 13:14:55 1034.828 m/min 17-0118-670 H
46

LANDA Václav

Vodňany

420380 1 - 12:52:00 1032.875 m/min 16-0311-1H
47

NOVAK Josef

Mesice

444930 1 - 13:16:44 1030.567 m/min 17-0127-72 H
48

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 12:56:35 1030.047 m/min 16-0127-2162-H
49

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

412370 1 - 12:45:39 1029.252 m/min 17-0112-1119-H
50

VACH Karel

Tabor

428560 1 - 13:02:35 1026.286 m/min 17-0127-1930 He
51

KAVKA Jaroslav

Libuš

409450 1 - 12:44:07 1025.891 m/min 15-0111-1151
52

VACH Karel

Tabor

428560 1 - 13:02:48 1025.754 m/min 17-0127-1912 He
53

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

403670 1 - 12:39:21 1023.634 m/min CZ-17-013-436 H
54

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 12:59:50 1023.375 m/min 15-0127-343-He
55

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

420910 1 - 12:57:18 1020.883 m/min CZ-16-0400-1885 E
56

SVOBODA Oldřich

Zamachy

425810 1 - 13:02:14 1020.556 m/min 15-0116-767 H
57

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

420910 1 - 12:57:36 1020.141 m/min CZ-18-0321 E
58

VOLF Miloslav

Tabor

436740 1 - 13:13:11 1019.984 m/min 17-0127-937 H
59

TROJACEK Jiri

Repec

409780 1 - 12:47:54 1017.076 m/min 17-0127-1736-H
60

SLAVÍK Václav

P-Slivenec SL

401170 1 - 12:42:50 1008.387 m/min 14-043-276
61

PERGER Jiri

Mesice

436990 1 - 13:18:46 1007.431 m/min 16-0127-263 H
62

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

439170 1 - 13:21:33 1006.002 m/min 17-07-252 H
63

BULÍŘ + syn

Bakov n/J BA

441290 1 - 13:24:29 1004.111 m/min 17-099-439 H
64

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 13:08:43 1001.92 m/min 17-0127-329-He
65

HOREJSI Jiri

Repec

424530 1 - 13:08:44 1001.88 m/min 17-0127-283-H
66

ŠIMON Zdeněk

Hradištko SE+

405860 1 - 12:52:23 996.261 m/min 17-0112-2266-He
67

HOREJSI Jaroslav

Repec

424320 1 - 13:11:06 995.823 m/min 17-09-477-He
68

HONSA František

Suchdol SL

403030 1 - 12:51:17 991.992 m/min 17-095-399
69

BARTŮNĚK Jaroslav

Konětopy VŠ

421380 1 - 13:10:19 990.744 m/min 17-0116-490 H
70

TROJACEK Jiri

Repec

409780 1 - 12:58:47 990.325 m/min 15-0127-1577-H
71

ŠUSTR Jaroslav

Vodňany

411910 1 - 13:01:00 990.168 m/min 17-0311-641H
72

KUBA Jaroslav

Konětopy VŠ

421070 1 - 13:10:56 988.582 m/min 15-0116-469 HE
73

TOMÁŠEK Mirosl.st.

Újezd n. Lesy

423690 1 - 13:14:05 987.431 m/min 16 0114 340
74

MACHA Radek

Milevsko

418000 1 - 13:10:20 982.759 m/min 16-0121-343-H
75

NOVOTNÝ Vlastimil

Neratovice VŠ

410840 1 - 13:03:30 981.697 m/min 17-0116-355 H
76

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 13:18:09 978.76 m/min 17-093-197-H
77

NOVOTNÝ Jaroslav

Semčice BA

446400 1 - 13:41:31 977.839 m/min 17-099-641 H
78

HAUZR Miroslav

Ouč BA

442230 1 - 13:38:25 975.328 m/min 16-099-29 HE
79

RULÍK Petr

Úherce MB

444770 1 - 13:41:50 973.594 m/min 16-0110-488 H
80

SINDELAR Josef

Repec

423950 1 - 13:23:30 966.819 m/min 16-0127-2107-H
81

ČERYCH Jaroslav

Velká Bukovina

405220 1 - 13:07:07 959.972 m/min CZ-17-013-398 H
82

ELIÁŠ Luboš

Mělník RD

410970 1 - 13:13:43 958.605 m/min CZ 17 - 055 - 211 H
83

SEVERA Miroslav

Brniště KU

427150 1 - 13:31:20 957.02 m/min 16-0319-566 H
84

HAVLÍK Josef

Velká Bukovina

404560 1 - 13:08:26 955.428 m/min CZ-18-013-607 H
85

MACHA Radek

Milevsko

418000 1 - 13:25:42 948.491 m/min 16-0121-341-H
86

BAŠTRNÁK Jaroslav

Velká Bukovina

407610 1 - 13:16:24 944.854 m/min CZ-18-013-433 He
87

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

412370 1 - 13:21:33 944.611 m/min 16-0112-1520-H
88

PERGER Jiri

Mesice

436990 1 - 13:55:11 929.403 m/min 18-0127-265 H
89

TOMÁŠEK Mirosl.st.

Újezd n. Lesy

423690 1 - 13:44:22 922.335 m/min 16 0114 412
90

ŠTÁFEK Roman

Strnady SL

404650 1 - 13:28:25 912.573 m/min 16-095-358
91

BÁLEK Milan

Radotínc SL

402940 1 - 13:28:18 908.956 m/min 16-095-531e
92

BARTOŠ Miroslav

Násedlice MB

445520 1 - 14:17:07 905.314 m/min 16-099-1063 HE

 

Pásmo č. 3 (nad 450 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

461990 1 - 13:06:11 1096.886 m/min 13-0120-11 H
2

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 13:56:45 1089.518 m/min 11-0294-1231 h
3

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

461990 1 - 13:17:13 1068.885 m/min 15-0120-267 H
4

KROTKÝ Vladimír

Vícenice

524160 1 - 14:16:24 1066.667 m/min 17-0300-82 h
5

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

499530 1 - 13:56:02 1060.498 m/min 13-0294-787 h
6

MOTL Frantisek

Humpolec

482100 1 - 13:40:00 1059.56 m/min 17-0342-229-He
7

KROTKÝ Vladimír

Vícenice

524160 1 - 14:20:33 1057.734 m/min 12-0300-463 h
8

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

499530 1 - 14:00:04 1051.495 m/min 14-0294-41 h
9

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 14:10:21 1039.168 m/min 16-0135-122 H
10

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 13:28:11 1036.411 m/min 17-066-459 h
11

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

461990 1 - 13:32:42 1031.919 m/min 17-05-1134 H
12

EGRT František

Hřmenín KP

461080 1 - 13:32:07 1031.23 m/min 15-0113-464 H
13

Marek Petr

Nový Bydžov

479170 1 - 13:50:08 1030.178 m/min 16-0134-77 H
14

Marek Petr

Nový Bydžov

479170 1 - 13:51:10 1027.894 m/min 16-0134-28 H
15

KUŽEL Antonín

Slavonice

495320 1 - 14:07:44 1026.074 m/min 16-04-532 h
16

KUŽEL Antonín

Slavonice

495320 1 - 14:08:05 1025.33 m/min 18-04-144 he
17

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

495670 1 - 14:08:38 1024.888 m/min 16-0135-493 H
18

SVOBODA Jiří

N.Město p.Smrke

465990 1 - 13:39:42 1024.83 m/min 17-020-287 H
19

ČIHÁKOVÁ Milada

Putimov

476560 1 - 13:50:55 1022.844 m/min 17-0118-68 h
20

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 14:31:31 1014.735 m/min 15-0294-815 h
21

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 13:39:03 1011.607 m/min 18-066-586H
22

MARSIK Jan

Humpolec

473940 1 - 13:53:55 1010.713 m/min 16-0342-29 H
23

CECH Vlastimil

Dačice

498480 1 - 14:18:24 1010.296 m/min 14-04-411 h
24

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 14:41:43 1010.167 m/min 16-072-605 He
25

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

468830 1 - 13:50:04 1008.092 m/min 17-0303-502 H
26

PTÁČEK, Bc. Miroslav

Kutná Hora

467320 1 - 13:49:23 1006.324 m/min CZ 15-066-1413 E
27

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 14:45:23 1003.049 m/min 15-072-543 H
28

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 14:29:33 999.623 m/min 12-0135-7 H
29

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 14:06:15 999.481 m/min 17-0134-787 H
30

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 14:39:36 998.795 m/min 12-0294-562 h
31

FILIPI TEAM

Proseč

521970 1 - 14:48:37 996.855 m/min 16-060-20 H
32

Lekeš Ludvík

Puchlovice

496020 1 - 14:25:01 992.007 m/min 14-0133-160-H
33

Šafranko Jiří

Třebechovice

514280 1 - 14:44:10 990.587 m/min 14-0137-414 H
34

Poddaný Miroslav

Nový Bydžov

481490 1 - 14:11:15 990.211 m/min 16-0134-102 H
35

ČIHÁKOVÁ Milada

Putimov

476560 1 - 14:08:23 985.884 m/min 16-0118-261 h
36

Zima Milan

Nový Bydžov

481260 1 - 14:13:36 984.977 m/min 15-0134-422 HE
37

Štofaňáková A + A

Puchlovice

484190 1 - 14:16:45 984.626 m/min 13-0135-264 H
38

FIKAR Jiri

Humpolec

486490 1 - 14:21:03 980.728 m/min 17-0342-25 H
39

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 13:54:28 978.387 m/min 17-066-465H
40

CECH Vlastimil

Dačice

498480 1 - 14:34:46 977.859 m/min 12-04-380
41

Častka Zdeněk

Březhrad

502400 1 - 14:39:09 977.147 m/min 16-0128-241 H
42

Školník Josef

Podbřezí

527910 1 - 15:07:07 973.794 m/min 17-0338-242-H
43

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 14:19:54 971.914 m/min 17-0134-759 H
44

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 13:57:50 971.421 m/min 17-066-403H
45

CHYNORANSKÝ Jozef

Peč

495830 1 - 14:36:30 969.365 m/min 11-04-650 h
46

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 14:21:55 967.969 m/min 15-0113-670 HE
47

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 14:24:06 963.735 m/min 16-0134-1020 H
48

Vlček Václav

Náchod

524030 1 - 15:08:51 963.556 m/min 13-0132-211-H
49

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

495670 1 - 14:39:35 963.245 m/min 15-0135-650 H
50

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

495670 1 - 14:40:28 961.595 m/min 16-0135-430 H
51

CHLUBNA Josef

Jihlava

498930 1 - 14:44:02 961.268 m/min 16-0294-802 h
52

NOVOTNÝ Tomáš

Choťánky KP

457890 1 - 14:03:29 956.961 m/min 17-0113-123 H
53

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 15:02:19 956.568 m/min 16-0294-656 h
54

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 14:27:52 956.516 m/min 17-0134-1399 HE
55

PETRÁČEK Jiří

Libáň KP

461300 1 - 14:08:34 953.953 m/min 18-0113-965 H
56

Hillebrand Vilém

Nový Bydžov

479530 1 - 14:28:04 953.214 m/min 14-0134-629 H
57

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 14:30:52 950.843 m/min 17-0267-10 HE
58

DOHNAL František

Třešť

494440 1 - 14:45:50 949.325 m/min 13-0301-531 h
59

Baťka Vladimír

Nový Bydžov

474140 1 - 14:24:28 949.293 m/min 15-0134-212 H
60

MURÁRIK Emil

Čáslav

477840 1 - 14:28:33 948.943 m/min 14-059-15H
61

Hillebrand Vilém

Nový Bydžov

479530 1 - 14:31:23 946.97 m/min 15-0134-826 H
62

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 14:58:11 945.941 m/min 16-0135-11 H
63

DOHNAL František

Třešť

494440 1 - 14:49:29 942.718 m/min 14-0301-300 h
64

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 15:10:19 942.535 m/min 16-0294-602 h
65

CECH Vlastimil

Dačice

498480 1 - 14:56:58 937.051 m/min 16-04-278
66

CECH Vlastimil

Dačice

498480 1 - 14:57:29 936.142 m/min 17-04-301
67

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 14:39:00 935.798 m/min 17-0134-763 HE
68

Forman Milan

Nový Bydžov

481000 1 - 14:39:05 935.646 m/min 17-0134-851 HE
69

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

499530 1 - 14:59:06 935.274 m/min 14-0294-7 h
70

LÉBL Tomáš

Česká Bělá

502140 1 - 15:03:53 931.816 m/min 15-0330-112 He
71

MUSIL Ivan

Polná

507400 1 - 15:10:00 931.009 m/min 17-0298-144 He
72

Vlček Václav

Náchod

524030 1 - 15:28:39 929.708 m/min 12-0132-53-H
73

Šimůnek Roman

Nový Bydžov

474000 1 - 14:34:58 929.473 m/min 15-0134-749 HE
74

MURÁRIK Emil

Čáslav

477840 1 - 14:39:40 928.446 m/min 13-059-2394h
75

Poddaný Miroslav

Nový Bydžov

481490 1 - 14:44:32 926.774 m/min 18-0134-847 HE
76

STRAŠIL Jaroslav

Borová

509880 1 - 15:17:33 922.776 m/min 17-0299-309 He
77

ZADRAŽIL Václav

Jihlava *

497720 1 - 15:05:15 921.277 m/min 15-0294-30 he
78

Vlček Václav

Náchod

524030 1 - 15:35:40 918.277 m/min 11-0132-602-H
79

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 14:25:40 917.417 m/min 17-066-76h
80

Hillebrand Vilém

Nový Bydžov

479530 1 - 14:47:51 917.146 m/min 16-0134-407 HE
81

Vlček Václav

Náchod

524030 1 - 15:40:18 910.881 m/min 16-0132-908-H
82

MURÁRIK Emil

Čáslav

477840 1 - 14:52:40 905.572 m/min 17-059-792h
83

Rojšl Miroslav

Náchod

527740 1 - 15:47:48 905.525 m/min 15-0132-1371-H
84

PTÁČEK, Bc. Miroslav

Kutná Hora

467320 1 - 14:41:55 904.053 m/min CZ 15-066-1443 E
85

Vlček Václav

Náchod

524030 1 - 15:45:20 902.981 m/min 16-0132-901-H
86

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 14:33:43 902.899 m/min 15-066-208H
87

MENŠÍK Ladislav

Kutná Hora

459320 1 - 14:34:43 901.128 m/min 15-066-213H
88

REITERMAN Jar. ml.

Kamenice u Jihl

513980 1 - 15:36:19 899.641 m/min 14-0294-715 h
89

Raich Jan

Třebechovice

513980 1 - 15:37:52 897.207 m/min 12-0137-728 H
90

STEHLÍK Jan

Čáslav

476250 1 - 14:57:41 894.058 m/min 18-059-351HE
91

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

504360 1 - 15:29:27 893.542 m/min 16-0135-40 H
92

MURÁRIK Emil

Čáslav

477840 1 - 15:01:00 891.493 m/min 14-059-890h
93

ČIHÁKOVÁ Milada

Putimov

476560 1 - 15:00:16 890.323 m/min 16-0118-286 h
94

ZADRAŽIL Václav

Jihlava *

497720 1 - 15:26:53 885.807 m/min 14-0294-845 h
95

MALEC Vratislav

Kutná Hora

471160 1 - 15:00:09 880.426 m/min 14-066-825h
96

Hollý Milan

Třebechovice

515240 1 - 16:07:57 854.532 m/min 15-0137-435 H
97

STEHLÍK Jan

Čáslav

476250 1 - 15:51:48 811.605 m/min 18-059-08 H

 

Celkové ocenění ZZ
1.-3. místo pohár

Pásmo č. 1 (do 400 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 2 (401-450 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 3 (nad 450 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2019 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv