On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Knokke 2. - odstartováno
Start 28.7.2019 - 08:40:00

Počasí na startu: zataženo, Z vítr

Na startu 1232 ks...

Zúčastněné OS CHPH:
České Budějovice 133 ks

Prácheň 126 ks
Tábor 107 ks

Praha 97 ks
Sever 91 ks
Středočeský 91 ks

Karlovy Vary 81 ks

Český západ 78 ks
Pardubice 75 ks
Chomutov 67 ks
Polabí 65 ks

Louny 56 ks

Podoubraví 53 ks

Lidice 49 ks
Východočeská 49 ks

Náchod 14 ks

Video přepravy a startu (OS CHPH Polabí)

Harmonogram:

OS CHPH Pardubice

OS CHPH Polabí

čt 17:00 hod. napojeno

pá 6:30

nakrmeno a napojeno

čt 17:45 hod. napojeno

 

čt 19:30 hod. napojeno

 

pá 6:30 hod.

nakrmeno a napojeno

 

pá 10:00 hod. napojeno

pá 10:00 hod. napojeno

pá 12:00 hod. napojeno

 

pá 14:00 hod. napojeno

pá 14:00 hod. napojeno

pá 18:30 hod.

nakrmeno a napojeno

na místě startu

pá 20:30 hod.

nakrmeno a napojeno

na místě startu

so 9:00 hod. napojeno

so 9:00 hod. napojeno

so 9:30 hod. nakrmeno

so 9:30 hod. nakrmeno

so 10:00 hod. napojeno

so 10:00 hod. napojeno

so 11:45 hod. napojeno

so 11:45 hod. napojeno

so 13:30 hod. napojeno

so 13:30 hod. napojeno

so 17:00 hod. napojeno

so 17:00 hod. napojeno

so 20:00 hod.

nakrmeno a napojeno

so 20:00 hod.

nakrmeno a napojeno

ne 7:00 hod. napojeno

ne 7:00 hod. napojeno

ne 8:15 hod. napojeno

ne 8:15 hod. napojeno

Nezúčastněné OS CHPH:
Domažlice, Horácko

Souřadnice startu: 51°19'2'' - 3°17'44''

Startovní komise: Jan Filipi, Václav Špilar a Jiří Kroupa
Propozice ZZ ČS CHPH zde...

Celkové výsledky ZZ

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 20:30:26 1021.391 m/min 16-086-865 He
2

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

841040 2 - 06:24:48 983.903 m/min 16-07-56 HE
3

TUREK Milan

Fr.Lázně

650000 1 - 19:53:16 965.442 m/min CZ 16 022 215 E
4

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

776820 2 - 05:43:12 955.263 m/min CZ 15 - 055 - 1035 He
5

DÍTKO Jan

ČK Větřní

833360 2 - 07:13:31 922.352 m/min 16-03-63 H
6

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

652410 1 - 20:45:05 899.772 m/min CZ 16 022 171 H
7

SINDELAR Josef

Repec

823230 2 - 07:46:44 878.831 m/min 16-0127-2169-H
8

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

768470 2 - 06:55:05 868.246 m/min 14-043-1337
9

STEHLÍK Jan

Čáslav

866940 2 - 08:53:13 864.16 m/min 16-066-1568 H
10

GALSCHNEIDER Peter

ŽÁ Rejta

856090 2 - 08:50:18 855.833 m/min 17-2509-426 H
11

VOJTA Václav

Strakonice

786550 2 - 07:29:42 855.225 m/min 17-0125-37E
12

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

862350 2 - 08:58:33 855.039 m/min 17-05-1142 H
13

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 08:18:39 850.307 m/min 13-0127-3300 H
14

KAVKA Jaroslav

Libuš

800560 2 - 07:54:41 847.437 m/min CZ - 12 - 0114 - 656 H
15

KODL-FRENZL

Holubice BU

783150 2 - 07:34:24 847.198 m/min 15-045-1133 he
16

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

845100 2 - 09:09:19 829.085 m/min CZ-14-066-312 HE
17

NOVOTNY Milan

Liberec

809700 2 - 08:31:49 824.696 m/min 15-017-1063 He
18

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 2 - 08:05:44 824.173 m/min CZ-15-0321-586 E
19

RAK Stanislav

Libuš

799390 2 - 08:26:00 819.047 m/min CZ - 15 - 0111 - 428 H
20

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

862330 2 - 09:49:48 813.672 m/min 16-066-1738 He
21

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 2 - 08:04:37 813.531 m/min 14-013-109 H
22

BRAŇKA Stan. Ing.

Dubeč

826720 2 - 09:12:45 808.33 m/min 15 088 765
23

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

833140 2 - 09:22:17 807.085 m/min 16 0107 174 e
24

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 11:44:08 805.777 m/min 15-067-392 H
25

MATOUŠEK JaroslavDr

Říčany

813240 2 - 09:06:38 799.934 m/min 16 094 1443
26

JEŘÁBEK Jaroslav

Strakonice

786690 2 - 08:35:24 798.346 m/min 17-0125-735H
27

SVOBODA Miroslav

Kamenný Újezd

697020 2 - 06:44:40 796.898 m/min 17-0343-110 H
28

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 10:23:38 795.221 m/min 16-0303-422 HE
29

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 09:31:15 789.148 m/min 16-0311-716E
30

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

740780 2 - 07:49:25 788.553 m/min 14-019-828 He
31

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

833140 2 - 09:47:07 788.125 m/min 16 0107 161 h
32

MATOUŠEK JaroslavDr

Říčany

813240 2 - 09:23:41 786.74 m/min 15 094 248 e
33

FRENZL Jakub

Holubice BU

783150 2 - 08:46:13 786.124 m/min 16-045-475 he
34

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 2 - 09:21:00 785.703 m/min 14-0311-321E
35

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

776820 2 - 08:40:53 783.967 m/min CZ 16 - 055 - 673 H
36

MIKEŠ Miloslav

Volyně

782440 2 - 08:50:36 781.971 m/min 15-010-624E
37

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

833140 2 - 09:56:23 781.276 m/min 16 0107 147 e
38

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

845100 2 - 10:18:27 776.425 m/min 14-066-316 He
39

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 10:45:42 775.217 m/min 16-0134-1028 H
40

FRENZL Jakub

Holubice BU

783150 2 - 09:01:24 774.323 m/min 16-045-567 he
41

FUKA Jaroslav

Písek

821250 2 - 09:52:24 773.014 m/min 16-0127-1509H
42

ONDRASEK Karel

TU

763420 2 - 08:44:43 767.475 m/min 15-0221-3110 he
43

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

792290 2 - 09:26:05 764.697 m/min CZ - 17 - 095 - 648 HE
44

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 12:49:56 763.017 m/min 16-067-693 H
45

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 11:05:55 761.42 m/min 15-0113-683 H
46

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 2 - 09:57:00 759.194 m/min 15-0311-445H
47

KRET Jiří

Tachov

684100 2 - 07:22:15 749.904 m/min 16-030-292 he
48

DAVID Václav

Lovosice LT

760230 2 - 09:06:42 747.743 m/min 14-050-450 h
49

VAINAR Jaroslav

Tachov

676520 2 - 07:16:55 745.956 m/min 17-030-569 he
50

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 11:39:54 743.38 m/min 16-05-1418 HE
51

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 2 - 09:19:12 741.761 m/min 16-0127-470 he
52

POLÁČEK Milan

Vodňany

809510 2 - 10:23:00 740.631 m/min 16-0311-931H
53

ČERYCH Jaroslav

Velká Bukovina

778580 2 - 09:48:52 735.296 m/min CZ-13-013-620 H
54

NOVOTNÝ Vlastimil

Neratovice VŠ

796370 2 - 10:14:08 734.568 m/min 15-0116-152 H
55

VEJVODA Zdeněk

Dubeč

801040 2 - 10:21:39 733.788 m/min 14 088 491
56

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 10:51:41 732.56 m/min 17-0311-890H
57

ČERYCH Jaroslav

Velká Bukovina

778580 2 - 09:52:59 732.448 m/min CZ-15-013-936 H
58

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 2 - 10:22:38 720.91 m/min CZ-16-0400-1772
59

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

802140 2 - 10:48:41 717.039 m/min 14 0100 111
60

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

802140 2 - 10:50:23 715.951 m/min 13 0100 x
61

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 11:26:22 715.223 m/min 15-0110-1489 H
62

DVOŘÁK Jiří

Byšice VŠ

802360 2 - 10:58:55 710.734 m/min 16-0116-670 H
63

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

742040 2 - 09:35:02 710.063 m/min 13-051-640He
64

FRANC Jiří

Kutná Hora

857920 2 - 12:19:38 709.24 m/min 15-066-1742 H
65

TOMÁŠEK Mirosl.st.

Újezd n. Lesy

812060 2 - 11:21:12 705.403 m/min 11 0114 299
66

HNOJSKÝ Vlastislav

735460 2 - 09:34:03 704.43 m/min 14-035-432 H
67

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

845100 2 - 12:10:34 703.918 m/min 12-066-1949 H
68

Školník Josef

Podbřezí

911680 2 - 13:52:39 699.866 m/min 15-0338-8-HE
69

KRYCNER V+V

Podbradec LB

762920 2 - 10:21:37 698.89 m/min 14-049-523 h
70

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

742040 2 - 09:52:12 698.588 m/min 17-019-1167He
71

KOLÁŘ František

Cheb

652980 2 - 07:47:24 696.586 m/min CZ 16 023 297 H
72

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

833140 2 - 12:17:04 690.219 m/min 13 0106 2838 h
73

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 2 - 10:49:10 676.932 m/min 16-0117-21E
74

VARGA Josef

Pardubice

895770 2 - 14:15:47 675.653 m/min 16-069-548 H
75

KRET Jiří

Tachov

684100 2 - 09:06:22 673.084 m/min CZ 16 0343 502 HE
76

ZITTOVI V + B

Dubeč

830830 2 - 12:49:26 670.331 m/min 14 043 621
77

LANDA Václav

Vodňany

821750 2 - 12:49:00 663.236 m/min 16-0311-25H
78

KLIMOVIČ Eduard

Chlum

662820 2 - 08:57:54 657.625 m/min CZ 16 027 1738 H
79

REZAC Boh+Petr

Tabor

834440 2 - 13:20:35 656.738 m/min 17-0127-637 He
80

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

796080 2 - 12:22:49 656.389 m/min 15-0122-1051H
81

TOMÁŠEK Mirosl.st.

Újezd n. Lesy

812060 2 - 12:54:51 652.336 m/min 12 0114 679
82

MICHOVSKÝ Josef

Říčany

815550 2 - 13:06:40 648.979 m/min 15 0297 11 e
83

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 2 - 13:00:21 646.715 m/min 12-0123-456H
84

MINARČÍK Drahomír

Krabčice RD

778440 2 - 12:23:53 641.281 m/min CZ 13 - 0109 - 404 H
85

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 2 - 12:00:33 641.233 m/min 13-045-1226 h
86

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

825590 2 - 13:42:10 638.919 m/min 16-0110-608 HE
87

KRET Jiří

Tachov

684100 2 - 10:04:43 636.54 m/min CZ 18 0343 46 H
88

BULÍŘ + syn

Bakov n/J BA

821000 2 - 13:45:35 633.691 m/min 17-099-405 HE
89

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

802140 2 - 13:19:18 631.955 m/min 14 0100 421
90

BARTEJS Petr

Žižkov

795000 2 - 13:22:40 624.673 m/min 12 0127 995 h
91

DRNAK Marian

Tuchlovice TU

763090 2 - 12:38:49 620.996 m/min 17-045-1901 h
92

PROCHÁZKA Bedřich

Hředle BE

765730 2 - 12:53:37 615.728 m/min CZ - 16 - 043 - 8344 H
93

KRET Jiří

Tachov

684100 2 - 10:48:36 611.568 m/min CZ 17 0343 167 H
94

PRAZMA Frantisek

Repec

824180 2 - 14:49:12 606.371 m/min 16-0127-2134 He
95

REICH Vratislav

Trnová

719820 2 - 11:57:29 606.173 m/min 16-086-455 H
96

PEXA Vaclav

LE C.Budejovice

837790 2 - 15:13:51 605.405 m/min 14-07-406 H
97

MARSIK Zdenek

Humpolec

874190 2 - 16:19:29 603.105 m/min 15-0342-261 H
98

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

825590 2 - 15:07:22 599.397 m/min 15-0110-408 H
99

KAVKA Jaroslav

Libuš

800560 2 - 14:32:20 596.394 m/min CZ-14-0111-1016 H
100

CAREK a syn

Vlasim

845590 2 - 15:48:22 596.172 m/min 17-0115-38 H
101

BEBR Pavel

Vlasim

838030 2 - 15:36:36 595.784 m/min 17-0115-144 He
102

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 16:27:50 593.285 m/min 17-0134-782 HE
103

KRASANOVSKÝ J+ HRUBÁ H.

Kamenný Újezd

693750 2 - 11:43:34 591.147 m/min 15-0343-253 He
104

REZAC Boh+Petr

Tabor

834440 2 - 15:58:49 584.008 m/min 14-0127-756 He
105

OPATRNÝ Pavel JUDr

Protivín

807230 2 - 15:12:53 583.73 m/min 16-0123-282E
106

RAK Stanislav

Libuš

799390 2 - 15:01:53 582.695 m/min CZ-13-0111-982 H
107

KAVKA Jaroslav

Libuš

800560 2 - 15:08:56 580.565 m/min CZ-17-0111-23 H
108

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 15:47:16 579.778 m/min 17-0311-164E
109

Šafranko Jiří

Třebechovice

897730 2 - 18:04:30 577.504 m/min 17-0137-729 he
110

STUDENÝ Rudolf

Žatec TCH

727350 2 - 13:18:37 573.341 m/min 15-095-390He
111

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 16:07:25 573.007 m/min 16-0127-1866 He
112

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

826640 2 - 16:32:39 565.166 m/min 16-0294-369 E
113

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

862330 2 - 17:38:44 564.081 m/min 12-066-368 H
114

MARSIK Zdenek

Humpolec

874190 2 - 18:05:53 561.861 m/min 14-0134-579 H
115

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 2 - 14:53:06 560.062 m/min 15-045-79 he
116

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 16:42:33 559.336 m/min 16-0122-517 H
117

DURIK Stefan

Trebusice BU

775010 2 - 15:30:50 553.249 m/min 14-045-1733 h
118

SINDELAR Josef

Repec

823230 2 - 17:04:10 550.963 m/min 17-0127-116-He
119

VACEK Josef

Hraničná

650520 2 - 11:56:31 548.26 m/min DV 16 3017 508 H
120

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

826640 2 - 17:34:38 542.189 m/min 14-0311-980 E
121

VOJTA Jiri

Vlasim

842000 2 - 18:03:49 541.891 m/min 17-0115-395 He
122

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 17:44:02 536.918 m/min 16-09-111 H
123

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 2 - 19:33:08 536.804 m/min 16-0400-2728 H
124

FISCHER Petr

Stříbrná

657480 2 - 12:37:05 535.807 m/min CZ 17 027 763 HE
125

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

826640 2 - 17:53:34 535.539 m/min 13-011-276 E
126

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

862350 2 - 19:00:36 535.422 m/min 16-05-177 H
127

ECHTNER Ant. a Rad

Kamenný Újezd

712000 2 - 14:20:30 535.137 m/min 14-024-60 H
128

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 20:36:19 534.778 m/min 14-060-1096 He
129

KROFIKA Jiří

LE Ledenice

849180 2 - 19:03:06 526.427 m/min 16-06-623 H
130

ADAM Josef

Tabor

836680 2 - 18:50:53 522.636 m/min 16-0127-4 H
131

SVOBODA Miroslav

Kamenný Újezd

697020 2 - 14:24:29 522.315 m/min 17-0343-80 He
132

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 20:09:55 517.692 m/min 15-05-720 H
133

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 2 - 15:38:06 517.605 m/min 11-086-102 He
134

ZAPLETAL Bedřich st

Brod n. T.

686780 2 - 14:26:42 513.788 m/min CZ 18 0343 340 HE
135

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 18:54:36 513.305 m/min 13-0127-16 H
136

STUDENÝ Rudolf

Žatec TCH

727350 2 - 15:57:50 509.408 m/min 14-095-1377 He
137

NOVOTNÝ Tomáš

Choťánky KP

844820 2 - 20:02:08 505.235 m/min 16-0400-2990 H
138

ŽÍŽALA Oldřich

Újezd n. Lesy

821620 2 - 19:23:00 503.135 m/min 13 070 1158e
139

VACEK Josef

Hraničná

650520 2 - 13:43:01 503.103 m/min CZ 17 023 1226 HE
140

VEVERKA Karel

Zruč

735960 2 - 16:35:22 502.236 m/min 17-087-249 H
141

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

676520 2 - 14:38:05 501.838 m/min DV 15 1039 70 H
142

RAK Stanislav

Libuš

799390 2 - 19:06:42 494.458 m/min CZ-13-0111-201 H
143

ŠKARDA Josef

Rokycany

755480 2 - 17:43:24 492.683 m/min 15-085-257 he
144

FILIPI TEAM

Proseč

912500 3 - 06:38:48 490.908 m/min 14-072-394 H
145

Vikovi Team

Náchod

901250 3 - 06:26:49 488.002 m/min 13-0132-820-HE
146

VACEK Josef

Hraničná

650520 2 - 14:23:37 487.786 m/min CZ 17 023 1237 HE
147

ONDRASEK Karel

TU

763420 2 - 18:20:35 486.074 m/min 16-SK0301-552 he
148

TUREK Milan

Fr.Lázně

650000 2 - 14:28:39 485.564 m/min CZ 14 022 26 H
149

ŠÍMA Miroslav

Rokycany

754930 2 - 18:12:15 483.233 m/min 15-085-560 he
150

NOVOTNÝ Václav

Přelouč

870820 3 - 05:53:59 480.06 m/min 13-073-488 H
151

HEUME P. + P.

JH Staňkov

869490 3 - 05:58:20 478.18 m/min B 14-6010468 E
152

PÍSEK Petr

Luby

650420 2 - 15:00:51 474.465 m/min CZ 15 027 1405 E
153

HOUDEK Václav

Zruč

728010 2 - 17:57:13 470.529 m/min 16-087-214 He
154

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

790810 2 - 20:12:15 470.091 m/min CZ-16-031-1197 H
155

ŘEZNÍČEK Vladislav

Pardubice

892410 3 - 07:40:00 464.797 m/min 16-069-642 H
156

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 2 - 19:45:00 461.281 m/min 15-045-69 he
157

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 2 - 17:54:45 461 m/min 16-081-728 He
158

KRET Jiří

Tachov

684100 2 - 17:00:29 458.979 m/min CZ 16 0343 520 HE
159

FILIPI Bohumil

Česká Třebová

938440 3 - 09:54:14 456.832 m/min 15-060-949 He
160

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

652410 2 - 15:58:38 456.667 m/min CZ 18 022 633 HE
161

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 3 - 06:55:27 455.16 m/min 14-05-696 E
162

HOMOLA Petr

ŽÁ Otěvek

852030 3 - 06:52:53 454.93 m/min 17-012-1566 E
163

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 3 - 08:14:20 453.853 m/min 14-128-54 H
164

Zadrobílek Josef

Březhrad

885520 3 - 08:20:00 451.796 m/min 14-0135-364 H
165

JÍLEK Jiří

ČK Zl. Koruna

834580 3 - 06:31:15 450.82 m/min 15-03-9 H
166

MATEJOVIE Team

Přelouč

863140 3 - 07:45:27 448.28 m/min 16-066-262 H
167

LANGMAYER Josef

Rokycany

753430 2 - 20:21:29 445.426 m/min 16-085-108 he
168

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 3 - 08:05:21 444.604 m/min 16-0134-1061 HE
169

ŠTEFANSKÝ Luboš

Litomyšl

941180 3 - 11:02:24 443.451 m/min 16-067-504 He
170

Rojšl Miroslav

Náchod

906300 3 - 09:49:04 442.299 m/min 16-0132-219-HE
171

HANČL Tomáš

Libuš

799400 3 - 06:02:50 438.548 m/min CZ - 16 - 0111 - 780 H
172

ECHTNER Ant. a Rad

Kamenný Újezd

712000 2 - 19:15:37 437.988 m/min 15-025-592 He
173

BULÍŘ + syn

Bakov n/J BA

821000 3 - 07:02:35 436.103 m/min 13-099-226 H
174

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 3 - 08:52:44 434.032 m/min 15-0113-710 HE
175

JÍLEK Jiří

ČK Zl. Koruna

834580 3 - 07:45:33 433.424 m/min 13-03-851 E
176

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

808830 3 - 06:53:00 431.837 m/min 15-0112-860 H
177

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 3 - 07:45:35 429.511 m/min 14-0110-54 E
178

Vik Jiří

Náchod

901250 3 - 10:48:47 427.379 m/min 13-0132-1639-H
179

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

862330 3 - 09:30:06 424.772 m/min 14-066-1046 H
180

KNIZE Jiri

Tabor

828910 3 - 08:18:20 423.273 m/min 16-0127-1616 H
181

STULÍK František

NE Novosedly

819280 3 - 08:02:00 421.874 m/min 16-08-416 H
182

FILIPI Bohumil

Česká Třebová

938440 3 - 13:17:27 415.708 m/min 14-072-915 He
183

NÁHODA Jan MVDr.

Sedlčany SE+

807510 3 - 08:16:39 412.7 m/min 13-0112-599 H
184

VEVERKA Karel

Zruč

735960 3 - 05:55:35 405.357 m/min 17-087-233 h
185

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 3 - 11:18:50 404.384 m/min 17-0134-766 HE
186

BLAŽEK Karel

Čáslav

884860 3 - 14:17:16 381.855 m/min 15-059-8886 H
187

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

947960 3 - 17:13:10 380.223 m/min 16-074-249 He
188

KÖNIGSMARK František

Kamenný Újezd

720530 3 - 08:00:20 371.343 m/min 15-081-908 h
189

ŠÍMA Miroslav

Rokycany

754930 3 - 10:19:52 362.97 m/min 15-085-265 he

 

Pásmo č. 1 (do 780 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BRANDTLÍK Václav

Trnová

725630 1 - 20:30:26 1021.391 m/min 16-086-865 He
2

TUREK Milan

Fr.Lázně

650000 1 - 19:53:16 965.442 m/min CZ 16 022 215 E
3

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

776820 2 - 05:43:12 955.263 m/min CZ 15 - 055 - 1035 He
4

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

652410 1 - 20:45:05 899.772 m/min CZ 16 022 171 H
5

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

768470 2 - 06:55:05 868.246 m/min 14-043-1337
6

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

776610 2 - 08:04:37 813.531 m/min 14-013-109 H
7

SVOBODA Miroslav

Kamenný Újezd

697020 2 - 06:44:40 796.898 m/min 17-0343-110 H
8

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

740780 2 - 07:49:25 788.553 m/min 14-019-828 He
9

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

776820 2 - 08:40:53 783.967 m/min CZ 16 - 055 - 673 H
10

ONDRASEK Karel

TU

763420 2 - 08:44:43 767.475 m/min 15-0221-3110 he
11

KRET Jiří

Tachov

684100 2 - 07:22:15 749.904 m/min 16-030-292 he
12

DAVID Václav

Lovosice LT

760230 2 - 09:06:42 747.743 m/min 14-050-450 h
13

VAINAR Jaroslav

Tachov

676520 2 - 07:16:55 745.956 m/min 17-030-569 he
14

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 2 - 09:19:12 741.761 m/min 16-0127-470 he
15

ČERYCH Jaroslav

Velká Bukovina

778580 2 - 09:48:52 735.296 m/min CZ-13-013-620 H
16

ČERYCH Jaroslav

Velká Bukovina

778580 2 - 09:52:59 732.448 m/min CZ-15-013-936 H
17

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

742040 2 - 09:35:02 710.063 m/min 13-051-640He
18

HNOJSKÝ Vlastislav

735460 2 - 09:34:03 704.43 m/min 14-035-432 H
19

KRYCNER V+V

Podbradec LB

762920 2 - 10:21:37 698.89 m/min 14-049-523 h
20

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

742040 2 - 09:52:12 698.588 m/min 17-019-1167He
21

KOLÁŘ František

Cheb

652980 2 - 07:47:24 696.586 m/min CZ 16 023 297 H
22

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

757600 2 - 10:49:10 676.932 m/min 16-0117-21E
23

KRET Jiří

Tachov

684100 2 - 09:06:22 673.084 m/min CZ 16 0343 502 HE
24

KLIMOVIČ Eduard

Chlum

662820 2 - 08:57:54 657.625 m/min CZ 16 027 1738 H
25

MINARČÍK Drahomír

Krabčice RD

778440 2 - 12:23:53 641.281 m/min CZ 13 - 0109 - 404 H
26

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 2 - 12:00:33 641.233 m/min 13-045-1226 h
27

KRET Jiří

Tachov

684100 2 - 10:04:43 636.54 m/min CZ 18 0343 46 H
28

DRNAK Marian

Tuchlovice TU

763090 2 - 12:38:49 620.996 m/min 17-045-1901 h
29

PROCHÁZKA Bedřich

Hředle BE

765730 2 - 12:53:37 615.728 m/min CZ - 16 - 043 - 8344 H
30

KRET Jiří

Tachov

684100 2 - 10:48:36 611.568 m/min CZ 17 0343 167 H
31

REICH Vratislav

Trnová

719820 2 - 11:57:29 606.173 m/min 16-086-455 H
32

KRASANOVSKÝ J+ HRUBÁ H.

Kamenný Újezd

693750 2 - 11:43:34 591.147 m/min 15-0343-253 He
33

STUDENÝ Rudolf

Žatec TCH

727350 2 - 13:18:37 573.341 m/min 15-095-390He
34

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 2 - 14:53:06 560.062 m/min 15-045-79 he
35

DURIK Stefan

Trebusice BU

775010 2 - 15:30:50 553.249 m/min 14-045-1733 h
36

VACEK Josef

Hraničná

650520 2 - 11:56:31 548.26 m/min DV 16 3017 508 H
37

FISCHER Petr

Stříbrná

657480 2 - 12:37:05 535.807 m/min CZ 17 027 763 HE
38

ECHTNER Ant. a Rad

Kamenný Újezd

712000 2 - 14:20:30 535.137 m/min 14-024-60 H
39

SVOBODA Miroslav

Kamenný Újezd

697020 2 - 14:24:29 522.315 m/min 17-0343-80 He
40

DROZDA Jaroslav

Trnová

728840 2 - 15:38:06 517.605 m/min 11-086-102 He
41

ZAPLETAL Bedřich st

Brod n. T.

686780 2 - 14:26:42 513.788 m/min CZ 18 0343 340 HE
42

STUDENÝ Rudolf

Žatec TCH

727350 2 - 15:57:50 509.408 m/min 14-095-1377 He
43

VACEK Josef

Hraničná

650520 2 - 13:43:01 503.103 m/min CZ 17 023 1226 HE
44

VEVERKA Karel

Zruč

735960 2 - 16:35:22 502.236 m/min 17-087-249 H
45

SZERENCZÉS Josef

Svobodka

676520 2 - 14:38:05 501.838 m/min DV 15 1039 70 H
46

ŠKARDA Josef

Rokycany

755480 2 - 17:43:24 492.683 m/min 15-085-257 he
47

VACEK Josef

Hraničná

650520 2 - 14:23:37 487.786 m/min CZ 17 023 1237 HE
48

ONDRASEK Karel

TU

763420 2 - 18:20:35 486.074 m/min 16-SK0301-552 he
49

TUREK Milan

Fr.Lázně

650000 2 - 14:28:39 485.564 m/min CZ 14 022 26 H
50

ŠÍMA Miroslav

Rokycany

754930 2 - 18:12:15 483.233 m/min 15-085-560 he
51

PÍSEK Petr

Luby

650420 2 - 15:00:51 474.465 m/min CZ 15 027 1405 E
52

HOUDEK Václav

Zruč

728010 2 - 17:57:13 470.529 m/min 16-087-214 He
53

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

763420 2 - 19:45:00 461.281 m/min 15-045-69 he
54

ZELENKA Miloň

Kamenný Újezd

712130 2 - 17:54:45 461 m/min 16-081-728 He
55

KRET Jiří

Tachov

684100 2 - 17:00:29 458.979 m/min CZ 16 0343 520 HE
56

TEAM KOLÁŘ M+M

Horní Ves

652410 2 - 15:58:38 456.667 m/min CZ 18 022 633 HE
57

LANGMAYER Josef

Rokycany

753430 2 - 20:21:29 445.426 m/min 16-085-108 he
58

ECHTNER Ant. a Rad

Kamenný Újezd

712000 2 - 19:15:37 437.988 m/min 15-025-592 He
59

VEVERKA Karel

Zruč

735960 3 - 05:55:35 405.357 m/min 17-087-233 h
60

KÖNIGSMARK František

Kamenný Újezd

720530 3 - 08:00:20 371.343 m/min 15-081-908 h
61

ŠÍMA Miroslav

Rokycany

754930 3 - 10:19:52 362.97 m/min 15-085-265 he

 

Pásmo č. 2 (781-840 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

DÍTKO Jan

ČK Větřní

833360 2 - 07:13:31 922.352 m/min 16-03-63 H
2

SINDELAR Josef

Repec

823230 2 - 07:46:44 878.831 m/min 16-0127-2169-H
3

VOJTA Václav

Strakonice

786550 2 - 07:29:42 855.225 m/min 17-0125-37E
4

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 08:18:39 850.307 m/min 13-0127-3300 H
5

KAVKA Jaroslav

Libuš

800560 2 - 07:54:41 847.437 m/min CZ - 12 - 0114 - 656 H
6

KODL-FRENZL

Holubice BU

783150 2 - 07:34:24 847.198 m/min 15-045-1133 he
7

NOVOTNY Milan

Liberec

809700 2 - 08:31:49 824.696 m/min 15-017-1063 He
8

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 2 - 08:05:44 824.173 m/min CZ-15-0321-586 E
9

RAK Stanislav

Libuš

799390 2 - 08:26:00 819.047 m/min CZ - 15 - 0111 - 428 H
10

BRAŇKA Stan. Ing.

Dubeč

826720 2 - 09:12:45 808.33 m/min 15 088 765
11

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

833140 2 - 09:22:17 807.085 m/min 16 0107 174 e
12

MATOUŠEK JaroslavDr

Říčany

813240 2 - 09:06:38 799.934 m/min 16 094 1443
13

JEŘÁBEK Jaroslav

Strakonice

786690 2 - 08:35:24 798.346 m/min 17-0125-735H
14

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 09:31:15 789.148 m/min 16-0311-716E
15

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

833140 2 - 09:47:07 788.125 m/min 16 0107 161 h
16

MATOUŠEK JaroslavDr

Říčany

813240 2 - 09:23:41 786.74 m/min 15 094 248 e
17

FRENZL Jakub

Holubice BU

783150 2 - 08:46:13 786.124 m/min 16-045-475 he
18

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 2 - 09:21:00 785.703 m/min 14-0311-321E
19

MIKEŠ Miloslav

Volyně

782440 2 - 08:50:36 781.971 m/min 15-010-624E
20

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

833140 2 - 09:56:23 781.276 m/min 16 0107 147 e
21

FRENZL Jakub

Holubice BU

783150 2 - 09:01:24 774.323 m/min 16-045-567 he
22

FUKA Jaroslav

Písek

821250 2 - 09:52:24 773.014 m/min 16-0127-1509H
23

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

792290 2 - 09:26:05 764.697 m/min CZ - 17 - 095 - 648 HE
24

POLÁČEK Václav

Vodňany

810060 2 - 09:57:00 759.194 m/min 15-0311-445H
25

POLÁČEK Milan

Vodňany

809510 2 - 10:23:00 740.631 m/min 16-0311-931H
26

NOVOTNÝ Vlastimil

Neratovice VŠ

796370 2 - 10:14:08 734.568 m/min 15-0116-152 H
27

VEJVODA Zdeněk

Dubeč

801040 2 - 10:21:39 733.788 m/min 14 088 491
28

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 10:51:41 732.56 m/min 17-0311-890H
29

HAHNEL Rudolf

Staré Křečany

787690 2 - 10:22:38 720.91 m/min CZ-16-0400-1772
30

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

802140 2 - 10:48:41 717.039 m/min 14 0100 111
31

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

802140 2 - 10:50:23 715.951 m/min 13 0100 x
32

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 2 - 11:26:22 715.223 m/min 15-0110-1489 H
33

DVOŘÁK Jiří

Byšice VŠ

802360 2 - 10:58:55 710.734 m/min 16-0116-670 H
34

TOMÁŠEK Mirosl.st.

Újezd n. Lesy

812060 2 - 11:21:12 705.403 m/min 11 0114 299
35

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

833140 2 - 12:17:04 690.219 m/min 13 0106 2838 h
36

ZITTOVI V + B

Dubeč

830830 2 - 12:49:26 670.331 m/min 14 043 621
37

LANDA Václav

Vodňany

821750 2 - 12:49:00 663.236 m/min 16-0311-25H
38

REZAC Boh+Petr

Tabor

834440 2 - 13:20:35 656.738 m/min 17-0127-637 He
39

NOVOTNÝ Jaroslav

Písek

796080 2 - 12:22:49 656.389 m/min 15-0122-1051H
40

TOMÁŠEK Mirosl.st.

Újezd n. Lesy

812060 2 - 12:54:51 652.336 m/min 12 0114 679
41

MICHOVSKÝ Josef

Říčany

815550 2 - 13:06:40 648.979 m/min 15 0297 11 e
42

PÍTRA Václav Ing

Protivín

808620 2 - 13:00:21 646.715 m/min 12-0123-456H
43

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

825590 2 - 13:42:10 638.919 m/min 16-0110-608 HE
44

BULÍŘ + syn

Bakov n/J BA

821000 2 - 13:45:35 633.691 m/min 17-099-405 HE
45

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

802140 2 - 13:19:18 631.955 m/min 14 0100 421
46

BARTEJS Petr

Žižkov

795000 2 - 13:22:40 624.673 m/min 12 0127 995 h
47

PRAZMA Frantisek

Repec

824180 2 - 14:49:12 606.371 m/min 16-0127-2134 He
48

PEXA Vaclav

LE C.Budejovice

837790 2 - 15:13:51 605.405 m/min 14-07-406 H
49

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

825590 2 - 15:07:22 599.397 m/min 15-0110-408 H
50

KAVKA Jaroslav

Libuš

800560 2 - 14:32:20 596.394 m/min CZ-14-0111-1016 H
51

BEBR Pavel

Vlasim

838030 2 - 15:36:36 595.784 m/min 17-0115-144 He
52

REZAC Boh+Petr

Tabor

834440 2 - 15:58:49 584.008 m/min 14-0127-756 He
53

OPATRNÝ Pavel JUDr

Protivín

807230 2 - 15:12:53 583.73 m/min 16-0123-282E
54

RAK Stanislav

Libuš

799390 2 - 15:01:53 582.695 m/min CZ-13-0111-982 H
55

KAVKA Jaroslav

Libuš

800560 2 - 15:08:56 580.565 m/min CZ-17-0111-23 H
56

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

821700 2 - 15:47:16 579.778 m/min 17-0311-164E
57

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 16:07:25 573.007 m/min 16-0127-1866 He
58

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

826640 2 - 16:32:39 565.166 m/min 16-0294-369 E
59

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 16:42:33 559.336 m/min 16-0122-517 H
60

SINDELAR Josef

Repec

823230 2 - 17:04:10 550.963 m/min 17-0127-116-He
61

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

826640 2 - 17:34:38 542.189 m/min 14-0311-980 E
62

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 17:44:02 536.918 m/min 16-09-111 H
63

PRÉDA TEAM

NE Žabovřesky

826640 2 - 17:53:34 535.539 m/min 13-011-276 E
64

ADAM Josef

Tabor

836680 2 - 18:50:53 522.636 m/min 16-0127-4 H
65

HOREJSI Jiri

Repec

823650 2 - 18:54:36 513.305 m/min 13-0127-16 H
66

ŽÍŽALA Oldřich

Újezd n. Lesy

821620 2 - 19:23:00 503.135 m/min 13 070 1158e
67

RAK Stanislav

Libuš

799390 2 - 19:06:42 494.458 m/min CZ-13-0111-201 H
68

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

790810 2 - 20:12:15 470.091 m/min CZ-16-031-1197 H
69

JÍLEK Jiří

ČK Zl. Koruna

834580 3 - 06:31:15 450.82 m/min 15-03-9 H
70

HANČL Tomáš

Libuš

799400 3 - 06:02:50 438.548 m/min CZ - 16 - 0111 - 780 H
71

BULÍŘ + syn

Bakov n/J BA

821000 3 - 07:02:35 436.103 m/min 13-099-226 H
72

JÍLEK Jiří

ČK Zl. Koruna

834580 3 - 07:45:33 433.424 m/min 13-03-851 E
73

SIROTEK TEAM Ovator

Sedlčany SE+

808830 3 - 06:53:00 431.837 m/min 15-0112-860 H
74

RULÍK Petr

Úherce MB

827060 3 - 07:45:35 429.511 m/min 14-0110-54 E
75

KNIZE Jiri

Tabor

828910 3 - 08:18:20 423.273 m/min 16-0127-1616 H
76

STULÍK František

NE Novosedly

819280 3 - 08:02:00 421.874 m/min 16-08-416 H
77

NÁHODA Jan MVDr.

Sedlčany SE+

807510 3 - 08:16:39 412.7 m/min 13-0112-599 H

 

Pásmo č. 3 (nad 840 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

GREGOR Jaroslav

LI Rudolfov

841040 2 - 06:24:48 983.903 m/min 16-07-56 HE
2

STEHLÍK Jan

Čáslav

866940 2 - 08:53:13 864.16 m/min 16-066-1568 H
3

GALSCHNEIDER Peter

ŽÁ Rejta

856090 2 - 08:50:18 855.833 m/min 17-2509-426 H
4

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

862350 2 - 08:58:33 855.039 m/min 17-05-1142 H
5

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

845100 2 - 09:09:19 829.085 m/min CZ-14-066-312 HE
6

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

862330 2 - 09:49:48 813.672 m/min 16-066-1738 He
7

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 11:44:08 805.777 m/min 15-067-392 H
8

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 10:23:38 795.221 m/min 16-0303-422 HE
9

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

845100 2 - 10:18:27 776.425 m/min 14-066-316 He
10

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 10:45:42 775.217 m/min 16-0134-1028 H
11

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

946090 2 - 12:49:56 763.017 m/min 16-067-693 H
12

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 11:05:55 761.42 m/min 15-0113-683 H
13

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 11:39:54 743.38 m/min 16-05-1418 HE
14

FRANC Jiří

Kutná Hora

857920 2 - 12:19:38 709.24 m/min 15-066-1742 H
15

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

845100 2 - 12:10:34 703.918 m/min 12-066-1949 H
16

Školník Josef

Podbřezí

911680 2 - 13:52:39 699.866 m/min 15-0338-8-HE
17

VARGA Josef

Pardubice

895770 2 - 14:15:47 675.653 m/min 16-069-548 H
18

MARSIK Zdenek

Humpolec

874190 2 - 16:19:29 603.105 m/min 15-0342-261 H
19

CAREK a syn

Vlasim

845590 2 - 15:48:22 596.172 m/min 17-0115-38 H
20

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 2 - 16:27:50 593.285 m/min 17-0134-782 HE
21

Šafranko Jiří

Třebechovice

897730 2 - 18:04:30 577.504 m/min 17-0137-729 he
22

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

862330 2 - 17:38:44 564.081 m/min 12-066-368 H
23

MARSIK Zdenek

Humpolec

874190 2 - 18:05:53 561.861 m/min 14-0134-579 H
24

VOJTA Jiri

Vlasim

842000 2 - 18:03:49 541.891 m/min 17-0115-395 He
25

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

882040 2 - 19:33:08 536.804 m/min 16-0400-2728 H
26

BEDNAR Vaclav

JH Debolin

862350 2 - 19:00:36 535.422 m/min 16-05-177 H
27

FILIPI TEAM

Proseč

912500 2 - 20:36:19 534.778 m/min 14-060-1096 He
28

KROFIKA Jiří

LE Ledenice

849180 2 - 19:03:06 526.427 m/min 16-06-623 H
29

KROUPA Jiří

JH Nová Ves

869680 2 - 20:09:55 517.692 m/min 15-05-720 H
30

NOVOTNÝ Tomáš

Choťánky KP

844820 2 - 20:02:08 505.235 m/min 16-0400-2990 H
31

FILIPI TEAM

Proseč

912500 3 - 06:38:48 490.908 m/min 14-072-394 H
32

Vikovi Team

Náchod

901250 3 - 06:26:49 488.002 m/min 13-0132-820-HE
33

NOVOTNÝ Václav

Přelouč

870820 3 - 05:53:59 480.06 m/min 13-073-488 H
34

HEUME P. + P.

JH Staňkov

869490 3 - 05:58:20 478.18 m/min B 14-6010468 E
35

ŘEZNÍČEK Vladislav

Pardubice

892410 3 - 07:40:00 464.797 m/min 16-069-642 H
36

FILIPI Bohumil

Česká Třebová

938440 3 - 09:54:14 456.832 m/min 15-060-949 He
37

LÍSKOVEC Jiri

JH Kolence

853630 3 - 06:55:27 455.16 m/min 14-05-696 E
38

HOMOLA Petr

ŽÁ Otěvek

852030 3 - 06:52:53 454.93 m/min 17-012-1566 E
39

Častka Zdeněk

Březhrad

886980 3 - 08:14:20 453.853 m/min 14-128-54 H
40

Zadrobílek Josef

Březhrad

885520 3 - 08:20:00 451.796 m/min 14-0135-364 H
41

MATEJOVIE Team

Přelouč

863140 3 - 07:45:27 448.28 m/min 16-066-262 H
42

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 3 - 08:05:21 444.604 m/min 16-0134-1061 HE
43

ŠTEFANSKÝ Luboš

Litomyšl

941180 3 - 11:02:24 443.451 m/min 16-067-504 He
44

Rojšl Miroslav

Náchod

906300 3 - 09:49:04 442.299 m/min 16-0132-219-HE
45

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 3 - 08:52:44 434.032 m/min 15-0113-710 HE
46

Vik Jiří

Náchod

901250 3 - 10:48:47 427.379 m/min 13-0132-1639-H
47

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

862330 3 - 09:30:06 424.772 m/min 14-066-1046 H
48

FILIPI Bohumil

Česká Třebová

938440 3 - 13:17:27 415.708 m/min 14-072-915 He
49

Forman Milan

Nový Bydžov

864910 3 - 11:18:50 404.384 m/min 17-0134-766 HE
50

BLAŽEK Karel

Čáslav

884860 3 - 14:17:16 381.855 m/min 15-059-8886 H
51

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

947960 3 - 17:13:10 380.223 m/min 16-074-249 He

 

Celkové ocenění ZZ
1.-3. místo pohár

Pásmo č. 1 (do 780 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 2 (781-840 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pásmo č. 3 (nad 840 km)
1. místo pohár + 5000 Kč
2. místo pohár + 3000 Kč
3. místo pohár + 2000 Kč

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2019 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv