On-line výsledky
Závod Saarlouis (KUDT) - odstartováno
Start 16.6.2020 - 07:45:00

Administrace závodu zde...

Souřadnice startu: 49°20'37'' - 6°45'34''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BARTOŠ Miroslav

Násedlice BA

602740 1 - 19:44:04 838.225 m/min CZ-17-0110-1450 E
2

MATOUŠEK Luděk

Lipník MB

593540 1 - 19:36:01 834.776 m/min CZ17-0110-316
3

KOTOUČ M+M

Velká Bukovina

565340 1 - 19:06:10 829.958 m/min 18-013-825 He sázka
4

NOVÁK Zdeněk

Brandýs n.Labem

575990 1 - 19:22:17 826.049 m/min 16 0100 482
5

ONDRASEK Karel

TU

526780 1 - 18:24:28 823.78 m/min 17-0193-835 he
6

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

524940 1 - 18:44:48 795.605 m/min 16 043 8193
7

BRZOBOHATY Ladislav

Liberec

597800 1 - 20:26:29 785.047 m/min 17-017-561 He
8

RULÍK Petr

Úherce MB

600650 1 - 20:36:50 778.212 m/min CZ-15-0110-1487 H SAZKA
9

ZÁHORSKY Luděk

Všenory SL

547970 1 - 19:29:53 777.391 m/min 14-095-1601 He S
10

ŠTĚTKA Vl. & Fr.

Malé Přílepy BE

534250 1 - 19:14:08 775.249 m/min 15-043-2246 sazka
11

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

550210 1 - 19:38:29 771.16 m/min 15-055-1035 he
12

DVOŘÁK Jiří

Byšice VŠ

573310 1 - 20:12:34 766.902 m/min 16-0116-670 H
13

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

596440 1 - 20:52:51 757.048 m/min 17 0107 251 H
14

BERÁNEK Zdeněk

Chotěšov LB

538380 1 - 19:46:13 746.489 m/min 17-049-195 h
15

ŠÍR Jan

Tuchořice TCH

506030 1 - 19:08:48 740.026 m/min 16-057-632 h
16

ONDRASEK Karel

TU

526780 1 - 19:43:07 733.558 m/min 15-0221-3110 he
17

RUDOLF Jaroslav

Újezd n. Lesy

575280 1 - 20:51:28 731.474 m/min 14-088-134H SAZKA
18

KOTAS Vladimír

Beroun BE

530080 1 - 19:49:50 731.313 m/min 17 043 460 SAZKA
19

MINARČÍK Martin

Vražkov RD

550210 1 - 20:18:30 730.206 m/min 13-055-35 h
20

UNGER Ladislav

Dobroviz BU

542940 1 - 20:11:13 727.59 m/min 17-045-2779 h
21

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

526780 1 - 19:49:32 727.061 m/min 15 - 045-69 he
22

MATOUŠEK JaroslavDr

Říčany

572390 1 - 20:52:30 726.844 m/min 16-094-1443
23

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

569690 1 - 20:49:00 726.645 m/min 17 0100 113 H
24

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

569690 1 - 20:50:54 724.889 m/min 14 0100 111 H
25

MATOUŠEK JaroslavDr

Říčany

572390 1 - 20:55:11 724.376 m/min 16-094-1416
26

SKLENÁŘ Miloslav

Libomyšl BE

524940 1 - 19:51:35 722.477 m/min 16 043 8170 sazka
27

CARDA Bohumil

Brandýs n.Labem

584310 1 - 21:24:46 721.37 m/min 15 0101 191 he
28

ČERYCH Jaroslav

Velká Bukovina

566680 1 - 20:57:52 714.723 m/min 15-013-937 H
29

ANTROPIUS Marek

Lenešice MO

515080 1 - 19:50:11 710.276 m/min 16-019-385
30

RUDOLF Jaroslav

Újezd n. Lesy

575280 1 - 21:29:30 710.222 m/min 17-0114-227H SAZKA
31

MASOJÍDEK Zdeněk ml.

Most MO

508770 1 - 19:48:49 702.899 m/min 16-019-1263 h
32

JONÁŠ Jan

Dubeč

568590 1 - 21:29:22 701.963 m/min 16-088-1027 E
33

BARTEJS Petr

Žižkov

558360 1 - 21:12:03 691.853 m/min 17-098-115 E Sázka
34

SEVERA Miroslav

Brniště KU

587910 2 - 05:41:36 690.359 m/min 14-0319-567
35

Ing. KREJZEK Rostislav

Beroun

544600 1 - 20:56:13 688.307 m/min CZ 18-079-24 He
36

NOVOTNÝ Tomáš

Choťánky KP

610110 2 - 06:19:23 685.992 m/min 17-0400-2990 S
37

MINARČÍK Drahomír

Krabčice RD

553060 1 - 21:33:59 682.79 m/min 17-055-761 h
38

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

551750 1 - 21:16:52 681.173 m/min 17 0335 178 h
39

JANECH Dan+Michal

Hostomice LO

523070 1 - 20:36:05 678.357 m/min 18-019-1019 he
40

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

526780 1 - 20:44:17 675.98 m/min 18-045-1692 h
41

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

599430 2 - 06:18:04 674.983 m/min cz-17-0110-745 He Sázka
42

Ing. KREJZEK Rostislav

Beroun

544600 1 - 21:20:41 672.346 m/min CZ 18-079-42 He
43

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

554970 2 - 05:16:22 671.578 m/min CZ-11-045-368-H
44

KINDL Zdenek

N.Straseci NS

519510 1 - 20:39:34 670.711 m/min 17-045-1286 He
45

SMRČINA David

Kostelec n/Č.L.

588900 2 - 06:10:44 668.647 m/min 17-0107-843 H sázka
46

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

526780 1 - 20:57:07 665.028 m/min 16-0127-470 He
47

BENEŠ Vladimír

Pečky

597880 2 - 06:36:10 659.79 m/min 16 070 333
48

STUDENÝ Rudolf

Žatec TCH

498120 1 - 20:20:22 659.441 m/min 15-095-390 He
49

BRAŇKA Stan. Ing.

Dubeč

590980 2 - 06:28:15 657.924 m/min 17 088 509 H
50

STUDENÝ Rudolf

Žatec TCH

498120 1 - 20:26:43 653.944 m/min 18-057-41 h
51

MAHULÍK Pravoslav

Brandýs n.Labem

579820 2 - 06:22:54 649.367 m/min 17 0100 636 H
52

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

596440 2 - 06:53:00 646.197 m/min 16 0107 126
53

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

569690 2 - 06:12:40 645.419 m/min 16 0100 766 H
54

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

522670 1 - 21:15:25 645.272 m/min 14 043 1337
55

MAŠÍNOVI P + J

Újezd n. Lesy

596110 2 - 06:55:13 644.292 m/min 17-0114-152 E
56

SEVERA Miroslav

Brniště KU

587910 2 - 06:44:27 642.911 m/min 15-0319-420
57

NOVOTNÝ Tomáš

Choťánky KP

610110 2 - 07:21:39 641.108 m/min 17-0110-1468
58

PATOLAN Jan

Olesna KN

506250 1 - 20:56:21 639.73 m/min 15-054-17 h
59

BARTEJS Petr

Žižkov

558360 2 - 06:08:15 635.764 m/min 14-098-142 H Sazka
60

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

551750 2 - 06:00:05 634.135 m/min 16 095 500 h
61

CARDA Bohumil

Brandýs n.Labem

584310 2 - 06:53:36 632.644 m/min 15 0101 33
62

STUDENÝ Rudolf

Žatec TCH

498120 1 - 20:58:06 628.067 m/min 17-057-400 h
63

LUKÁŠ - PATERA

Zdice BE

522670 2 - 05:25:23 625.665 m/min 17 043 1562
64

ZITTOVI V + B

Dubeč

594290 2 - 07:27:11 620.874 m/min 14-043-621
65

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

596440 2 - 07:31:00 620.645 m/min 17 0107 210
66

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec SL

551750 2 - 06:21:39 618.797 m/min 17 095 601 h
67

MATOUŠEK JaroslavDr

Říčany

572390 2 - 06:56:43 617.654 m/min 16-094-1456
68

Ing. KREJZEK Rostislav

Beroun

544600 2 - 06:11:59 617.472 m/min CZ-18-079-80 HE
69

POCHMANOVA Kristyna

K Roztokum BU

553930 2 - 06:27:12 617.399 m/min 16-092-383 HE
70

POCHMANOVA Kristyna

K Roztokum BU

553930 2 - 06:29:22 615.911 m/min 15-057-1143 H
71

CARDA Bohumil

Brandýs n.Labem

584310 2 - 07:22:33 613.417 m/min 15 0101 191 h
72

DVOŘÁK Jiří

Byšice VŠ

573310 2 - 07:05:59 612.522 m/min CZ 17-0116-106 H
73

ŠIMEK Jaroslav

Tmaň BE

527570 2 - 05:51:26 612.433 m/min 17-043-807
74

NOVOTNÝ Jaroslav

Semčice BA

602270 2 - 07:57:36 609.832 m/min 15-099-22 H
75

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

596440 2 - 07:49:00 609.234 m/min 17 0107 298
76

NÁDENÍČEK Bohumil

Praha 6 SL

554970 2 - 06:44:07 607.111 m/min CZ-16-045-939-E
77

ZIEGLER Jan

Hostomice MO

522880 2 - 05:53:12 605.746 m/min 15-019-333 he
78

DROPPA Julius

Tuchlovice TU

526780 2 - 06:00:06 605.425 m/min 15 - 045-48 h
79

KOTAS Vladimír

Beroun BE

530080 2 - 06:14:28 599.322 m/min 16 093 548
80

RUDOLF Jaroslav

Újezd n. Lesy

575280 2 - 07:41:00 592.461 m/min 16-088-1499H SAZKA
81

TOMÁŠEK Mirosl.st.

Újezd n. Lesy

575570 2 - 07:43:28 591.258 m/min 17-0114-552H SAZKA
82

BENEŠ Vladimír

Pečky

597880 2 - 08:21:22 591.16 m/min 13 066 74
83

STUDENÝ Rudolf

Žatec TCH

498120 2 - 05:32:58 590.913 m/min 18-057-82 h
84

NOVOTNÝ Vlastimil

Neratovice VŠ

565320 2 - 07:34:22 586.209 m/min cz 16 0116 428he
85

EGRT František

Hřmenín KP

617370 2 - 09:04:48 585.296 m/min 16-0113-10 He
86

KONEČNÝ Richard

Beroun BE

531580 2 - 06:41:00 583.513 m/min 15 043 3760
87

TOMÁŠEK Mirosl.st.

Újezd n. Lesy

575570 2 - 07:59:14 581.834 m/min 13-0114-541H SAZKA
88

KOTAS Vladimír

Beroun BE

530080 2 - 06:52:59 574.312 m/min 15 043 2599
89

Ing. KREJZEK Rostislav

Beroun

544600 2 - 07:24:30 570.561 m/min CZ-18-079-88 HE
90

BARTOŠ Miroslav

Násedlice MB

602740 2 - 09:11:53 567.614 m/min 16-0110-1063 He
91

EGRT František

Hřmenín KP

617370 2 - 09:40:28 566.152 m/min 14-0113-620 He
92

EGRT František

Hřmenín KP

617370 2 - 09:48:47 561.867 m/min 17-0113-518 He
93

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandýs n.Labem

569690 2 - 08:29:31 558.784 m/min 13 0319 1033 H
94

ONDRASEK Karel

TU

526780 2 - 07:17:22 556.047 m/min 18-SK0301-895 He
95

SEVERA Miroslav

Brniště KU

587910 2 - 09:15:01 552.02 m/min 17-0319-604
96

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/Č.L.

596440 2 - 09:37:00 548.703 m/min 17 0107 230
97

RULÍK Petr

Úherce MB

600650 2 - 09:49:38 546.228 m/min Cz 14 :0110:57 e
98

VEINHOLD Jaroslav

Dolní Slivno MB

581950 2 - 09:15:47 546.03 m/min CZ14-0110-1427
99

SNIRC Jaroslav

N.Straseci NS

520350 2 - 07:23:26 545.764 m/min 18-045-783 h
100

ZITTOVI V + B

Dubeč

594290 2 - 09:44:22 543.045 m/min 17-088-284
101

NOVOTNÝ Vlastimil

Neratovice VŠ

565320 2 - 08:53:59 541.503 m/min cz 16 0116 430H
102

RUDOLF Jaroslav

Újezd n. Lesy

575280 2 - 09:14:53 540.228 m/min 17-0114-224H SAZKA
103

ONDRASEK Karel

TU

526780 2 - 07:46:28 539.476 m/min 16-045 - 3329 h
104

KOTAS Vladimír

Beroun BE

530080 2 - 07:54:07 538.635 m/min 14 043 1887
105

ZITTOVI V + B

Dubeč

594290 2 - 09:54:29 538.071 m/min 16-088-1571
106

KOTAS Vladimír

Beroun BE

530080 2 - 07:59:08 535.903 m/min 16 043 8484
107

BARTEJSOVÁ Zuzana

Žižkov

558720 2 - 08:54:32 534.899 m/min 14-098-26 H Sazka
108

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

599430 2 - 10:11:40 534.41 m/min cz-16-0110-608 He
109

ŽÍŽALA Oldřich

Újezd n. Lesy

584530 2 - 09:44:47 533.923 m/min 13-0114-277 SAZKA
110

BERÁNEK Tomáš

Bakov n/J BA

598760 2 - 10:12:35 533.377 m/min 17-099-487 H
111

DVOŘÁK Jiří

Byšice VŠ

573310 2 - 09:26:49 532.412 m/min CZ 15-0116-2 H
112

VÁVRA Emil

Přepeře BA

612830 2 - 10:41:38 532.14 m/min 14-0113-984-H
113

DVOŘÁK Jiří

Byšice VŠ

573310 2 - 09:38:08 526.875 m/min CZ 16-0116-681 H
114

DVOŘÁK Jiří

Byšice VŠ

573310 2 - 09:42:33 524.745 m/min CZ 18-0116-855 H
115

BAŠTRNÁK Jaroslav

Velká Bukovina

569790 2 - 09:39:57 522.767 m/min CZ-18-013-434 He
116

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

599430 2 - 10:40:10 521.168 m/min cz-16-0110-615 He
117

RUDOLF Jaroslav

Újezd n. Lesy

575280 2 - 09:59:53 518.325 m/min 16-088-1464H SAZKA
118

MATOUŠEK JaroslavDr

Říčany

572390 2 - 10:01:13 515.102 m/min 16-094-1446
119

BARTEJSOVÁ Zuzana

Žižkov

558720 2 - 09:36:14 514.365 m/min 14-098-51 H Sazka
120

STUDENÝ Rudolf

Žatec TCH

498120 2 - 07:38:56 514.091 m/min 14-057-1063 h
121

NESVADBA Petr

Stratov NB

592900 2 - 10:44:19 513.637 m/min 14-0108-3520
122

SEVERA Miroslav

Brniště KU

587910 2 - 10:36:30 512.787 m/min 17-0319-655-E
123

ŽÍŽALA Oldřich

Újezd n. Lesy

584530 2 - 10:32:57 511.422 m/min 15-070-263 SAZKA
124

KONEČNÝ Richard

Beroun BE

531580 2 - 08:50:21 510.963 m/min 15-03108-1125 He
125

MATOUŠEK JaroslavDr

Říčany

572390 2 - 10:11:17 510.478 m/min 15-094-248 he
126

KONEČNÝ Richard

Beroun BE

531580 2 - 08:56:18 508.057 m/min CZ-18-1436-H
127

NOVOTNÝ Jaroslav

Michle

564990 2 - 10:05:42 506.4 m/min 18 093 636 H
128

EGRT František

Hřmenín KP

617370 2 - 11:51:45 505.316 m/min 16-0113-30 H
129

ONDRASEK Karel

TU

526780 2 - 08:53:51 504.651 m/min 17-045-1975 he
130

NOVOTNÝ Tomáš

Choťánky KP

610110 2 - 11:55:02 498.035 m/min 17-0113-150
131

SOPÍK František

Stehelčeves SL

541910 2 - 09:39:57 497.188 m/min CZ-17-095-273-E
132

FENCL Jaroslav

Meziboří LO

509300 2 - 08:43:18 492.887 m/min 17-018-781H
133

MATOUŠEK Luděk

Lipník MB

593540 2 - 11:41:39 489.861 m/min CZ14-0133-295 E
134

TRUKSA Vítězslav

Bojetice MB

599430 2 - 12:00:20 487.209 m/min cz-16-0110-649 He
135

NOVOTNÝ Tomáš

Choťánky KP

610110 2 - 12:39:24 480.629 m/min 18-0113-4 E
136

KONEČNÝ Richard

Beroun BE

531580 2 - 10:01:58 478.054 m/min CZ-15-043-3765 He
137

NOVOTNÝ Vlastimil

Neratovice VŠ

565320 2 - 11:14:55 477.097 m/min cz16 0116 443H
138

RULÍK Petr

Úherce MB

600650 2 - 12:41:31 472.389 m/min CZ-15-0110.-1489 H SAZKA
139

HONSA František

Suchdol SL

555520 2 - 11:40:24 458.956 m/min CZ-16-095-49
140

FENCL Jaroslav

Meziboří LO

509300 2 - 10:06:50 456.021 m/min 17-018-776 he
141

HELLER Pavel

Straky NB

597230 2 - 13:54:33 444.186 m/min 17-0108-211 E
142

DVOŘÁK Jiří

Byšice VŠ

573310 2 - 13:09:27 441.194 m/min CZ 17-0116-166 H
143

MATOUŠEK Luděk

Lipník MB

593540 2 - 15:11:01 417.687 m/min CZ16-0110-252
144

DVOŘÁK Jiří

Byšice VŠ

573310 2 - 14:33:01 414.536 m/min CZ 17-0116-198 H
145

RULÍK Petr

Úherce MB

600650 2 - 16:31:29 400.038 m/min CZ-16-0110 -429 E
146

VÁVRA Emil

Přepeře BA

612830 2 - 19:45:47 361.385 m/min 16-099-396-H

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2020 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv