On-line výsledky
Závod Abony (Domažlice + Louny) - odstartováno
Start 27.6.2020 - 05:15:00

Administrace závodu zde...

Souřadnice startu: 47°11'2'' - 20°2'27''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

ČERNÝ-KOMÁR team

Nový Bor

561400 1 - 12:13:33 1341.297 m/min 16-040-206 He
2

FLIEGER Jaroslav

Velká Bukovina

575800 1 - 12:24:24 1340.941 m/min 17-013-965 H
3

JELÍNEK Miloslav

Roudnice n/L

570990 1 - 12:33:53 1301.006 m/min 17-050-84e
4

MUSIL Zdeněk

Nový Bor

567300 1 - 12:31:51 1298.615 m/min 17-0319-1079 He
5

BABEJ Jaroslav

Louny

596050 1 - 12:57:08 1289.779 m/min CZ-18-0321-101
6

MEDAL team Meďáci

Velká Bukovina

575570 1 - 12:42:30 1286.19 m/min 17-090-22 He
7

MIKA Václav

Velká Bukovina

571100 1 - 12:40:00 1283.371 m/min 18--013-932 HE
8

ŠPAČEK Vlastimil

Roudnice n/L

556720 1 - 12:32:03 1273.813 m/min 19-055 2234e
9

HANHEL Rudolf

Staré Křečany+

577180 1 - 12:57:08 1248.947 m/min CZ-18-0321-101
10

HANHEL Rudolf

Staré Křečany+

577180 1 - 12:57:11 1248.812 m/min CZ-17-0321-75
11

HUBATKA Miroslav

Roudnice n/L

550510 1 - 12:37:37 1243.762 m/min 18-055-1714e
12

FLIEGER Jaroslav

Velká Bukovina

575800 1 - 13:04:31 1226.368 m/min 18-013-1288 H
13

ČERNÝ Jakub

Kdyně

572040 1 - 13:01:58 1225.012 m/min 18-032-222
14

MEDAL team Meďáci

Velká Bukovina

575570 1 - 13:11:50 1207.067 m/min 17-013-809 H
15

DUŠEK Stanislav

Příchovice

563080 1 - 13:02:02 1205.653 m/min CZ-16-0308-501
16

TOUŠEK Josef

Roudnice n/L

556660 1 - 12:57:01 1204.848 m/min 16-055-220 H
17

PEJČOCH Pavel

Staré Křečany+

578060 1 - 13:15:58 1201.871 m/min CZ-14-0321-443
18

ing.JELÍNEK Miloslav

Roudnice n/L

569220 1 - 13:09:14 1200.295 m/min 16-050-1249
19

ing.JELÍNEK Miloslav

Roudnice n/L

569220 1 - 13:09:16 1200.211 m/min 15-050-1161e
20

ing.JELÍNEK Miloslav

Roudnice n/L

569220 1 - 13:09:47 1198.905 m/min 17-050-93e
21

GUŠTAN Josef

Velká Bukovina

557080 1 - 12:59:57 1198.15 m/min 17-050-243 He
22

TOUŠEK Josef

Roudnice n/L

556660 1 - 13:00:23 1196.132 m/min 18-055-43 H
23

VÁŇA Vlastimil

Roudnice n/L

493010 1 - 12:07:13 1195.997 m/min 17070
24

ŠÁTEK Jan

Roudnice n/L

556630 1 - 13:00:41 1195.297 m/min 18-055-1455 H
25

KRÁSNÝ Miroslav

Starý Plzenec

556700 1 - 13:06:15 1181.326 m/min CZ-17-037-439 e
26

BASTL Josef

Klatovy

559080 1 - 13:09:24 1178.499 m/min CZ-17-031-664
27

BENDA Jiří

Starý Plzenec

559850 1 - 13:12:48 1171.725 m/min CZ-17-037-645 e
28

DUŠEK Stanislav

Příchovice

563080 1 - 13:21:19 1157.846 m/min CZ-16-0308-505 e
29

HANHEL Rudolf

Staré Křečany+

577180 1 - 13:38:37 1146.07 m/min CZ-16-0400-1467
30

ŠÁTEK Jan

Roudnice n/L

556630 1 - 13:20:57 1145.447 m/min 19-055-1656 H
31

BENDA Jiří

Starý Plzenec

559850 1 - 13:25:48 1140.689 m/min CZ-16-037-213
32

KUŽELÍK Václav

Příchovice

564000 1 - 13:29:29 1140.584 m/min CZ-18-0308-402
33

BENDA Jiří

Starý Plzenec

559850 1 - 13:31:19 1128.01 m/min CZ-17-0308-697
34

JÁCHYM Stanislav

Klatovy

562880 1 - 13:38:55 1117.01 m/min CZ-18-031-1031 e
35

KUBÍK Vojtěch

Klatovy

543200 1 - 13:21:20 1116.929 m/min 17-031-1335 e
36

THURNVALD Václav

Klatovy

548070 1 - 13:33:47 1098.814 m/min CZ-17-031-147 e
37

Chasa Jiří

Horažďovice

517910 1 - 13:08:41 1093.368 m/min 18-05560-61 He
38

VONEŠ TEAM

Postřekov

591810 1 - 14:23:38 1078.699 m/min CZ - 16 - 034 - 84 He
39

Chasa Jiří

Horažďovice

517910 1 - 13:17:40 1073.018 m/min 15-05-44 H
40

CHRASTIL Karel

Starý Plzenec

559610 1 - 13:57:08 1071.776 m/min CZ-15-037-649
41

BASTL Josef

Klatovy

559080 1 - 13:57:29 1070.044 m/min CZ-18-031-1209
42

MELICHAR David

Staré Křečany+

577720 1 - 14:15:38 1068.599 m/min CZ 18-0321-833 H
43

BASTL Josef

Klatovy

559080 1 - 13:58:14 1068.51 m/min CZ-19-031-997 e
44

THURNVALD Václav

Klatovy

548070 1 - 13:50:09 1063.904 m/min CZ-17-031-58
45

KUŽELÍK Václav

Příchovice

564000 1 - 14:08:45 1056.674 m/min CZ-16-0308-463
46

BASTL Josef

Klatovy

559080 1 - 14:07:31 1049.883 m/min CZ-17-031-549 e
47

NERS Jaroslav

Postřekov

574540 1 - 14:23:43 1047.061 m/min 17-034-395 He
48

NERS Jaroslav

Postřekov

574540 1 - 14:23:54 1046.712 m/min 18-034-74 He
49

KUŽELÍK Václav

Příchovice

564000 1 - 14:18:52 1037.019 m/min CZ-15-0308-857 e
50

JÁCHYM Stanislav

Klatovy

562880 1 - 14:19:36 1033.566 m/min CZ-17-031-734
51

BENDA Jiří

Starý Plzenec

559850 1 - 14:17:17 1032.394 m/min CZ-18-0308-426
52

Drnek Josef

Horažďovice

515000 1 - 13:34:10 1031.72 m/min 17-0125-121 E
53

FIŠER Miroslav

Roudnice n/L

550360 1 - 14:10:46 1027.238 m/min 14-045-1120-HE
54

Pešek Josef Hostující

Horažďovice

515700 1 - 13:37:49 1025.622 m/min 14-0125-2253
55

KUŽELÍK Václav

Příchovice

564000 1 - 14:28:05 1019.738 m/min CZ-19-0308-760 e
56

DUŠEK Stanislav

Příchovice

563080 1 - 14:29:39 1015.199 m/min CZ-15-0308-24
57

Drnek Josef

Horažďovice

515000 1 - 13:42:59 1013.813 m/min 17-0125-118
58

NIČOVSKÝ Jan

Kdyně

583220 1 - 14:50:35 1013.268 m/min 16-032-99
59

DUŠEK Stanislav

Příchovice

563080 1 - 14:32:07 1010.704 m/min CZ-17-0308-607 e
60

RICZO Josef

Roudnice n/L

557480 1 - 14:30:40 1003.263 m/min CZ 15 055 1756
61

BASTL Josef

Klatovy

559080 1 - 14:33:30 1001.038 m/min CZ-17-031-604 e
62

Pešek Josef Hostující

Horažďovice

515700 1 - 14:00:43 980.947 m/min 15-0125-2049
63

KRÁSNÝ Miroslav

Starý Plzenec

556700 1 - 14:46:19 974.416 m/min Cz-13-037-17 e
64

BENDA Jiří

Starý Plzenec

559850 1 - 14:52:01 970.249 m/min CZ-17-037-682
65

ČERNÝ Jakub

Kdyně

572040 1 - 15:07:18 965.794 m/min 18-032-202
66

DUŠEK Stanislav

Příchovice

563080 1 - 15:01:17 960.423 m/min CZ-16-0308-533
67

ČERNÝ Jakub

Kdyně

572040 1 - 15:13:21 956.029 m/min 18-032-215
68

DUŠEK Stanislav

Příchovice

563080 1 - 15:07:38 950.132 m/min CZ-15-0308-23
69

BASTL Josef

Klatovy

559080 1 - 15:05:22 947.005 m/min CZ-17-031-594 e
70

ČECH Svatopluk

Louny

580700 1 - 15:54:00 908.764 m/min 18-051-303 He
71

NERSOVÁ Barbora

Postřekov

574560 1 - 15:54:12 898.874 m/min 18-034-140 He
72

Pešek Josef Hostující

Horažďovice

515700 1 - 14:56:40 886.59 m/min 17-0125-1453
73

Chasa Jiří

Horažďovice

517910 1 - 15:07:29 874.134 m/min DV 19-09527-202 He
74

RICZO Josef

Roudnice n/L

557480 1 - 16:00:22 863.819 m/min CZ 18 055 1877
75

Špilar Václav

Rokycany

557620 1 - 16:08:47 852.913 m/min 14-085-522 H
76

Chasa Jiří

Horažďovice

517910 1 - 15:32:46 838.359 m/min DV 18-5560-80 H
77

Langmayer Josef

Rokycany

548370 1 - 16:52:07 786.626 m/min 15-085-311 H
78

OBERAJTR Václav

Horšovský Týn

590430 1 - 17:51:57 780.012 m/min CZ-17-0329-440
79

NIČOVSKÝ Jan

Kdyně

583220 1 - 18:00:45 761.632 m/min 12-032-104 e
80

Šíma Miroslav

Rokycany

546490 1 - 17:21:15 752.482 m/min 15-085-265 HE
81

RICZO Josef

Roudnice n/L

557480 1 - 18:16:13 713.605 m/min CZ 18 055 1864

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2020 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv