On-line výsledky
Závod NMS Hettenleideiheim (KUDT) - odstartováno
Start 27.6.2020 - 08:15:00

Administrace závodu zde...

Souřadnice startu: 49°32'14'' - 8°5'20''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

DROPPA Julius

Kladno

428260 1 - 12:44:40 1588.109 m/min 13-045-1227 h
2

DROPPA Julius

Kladno

428260 1 - 12:44:49 1587.226 m/min 15 - 045-48 h
3

DROPPA Julius

Kladno

428260 1 - 12:44:49 1587.226 m/min 15 - 045-48 h
4

ANTROPIUS Marek

Libochovice

416650 1 - 12:39:27 1575.534 m/min 17-019-1129 he
5

ANTROPIUS Marek

Libochovice

416650 1 - 12:40:55 1566.844 m/min 14-051-957
6

KODL - FRENZL Team

Kladno

451130 1 - 13:03:03 1566.152 m/min 16-045-421 He
7

JANECH Dan+Michal

Lom u Mostu

424970 1 - 12:48:02 1556.477 m/min 18-019-1003
8

ANTROPIUS Václav

Libochovice

416880 1 - 12:45:51 1539.155 m/min 16-019-378 he
9

ANTROPIUS Václav

Libochovice

416880 1 - 12:45:51 1539.155 m/min 16-019-378 he
10

ANTROPIUS Marek

Libochovice

416650 1 - 12:46:02 1537.265 m/min 17-019-1016
11

ANTROPIUS Václav

Libochovice

416880 1 - 12:46:27 1535.752 m/min SK-16-0605-1336
12

ANTROPIUS Marek

Libochovice

416650 1 - 12:47:04 1531.426 m/min 15-019-188
13

DAVID Václav

Litoměřice

440720 1 - 13:03:04 1529.924 m/min 17-050-742 h. Sázka
14

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/CL

497980 1 - 13:41:11 1526.687 m/min 17 0107 230
15

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/CL

497980 1 - 13:41:11 1526.687 m/min 17 0107 230
16

STUDENÝ Rudolf

Tuchořice

399670 1 - 12:36:55 1525.943 m/min 17-057-400 h. Sázka
17

KŘÍŽEK Vladimír

Libochovice

434730 1 - 13:00:25 1523.142 m/min 14 049 480 h
18

ANTROPIUS Václav

Libochovice

416880 1 - 12:49:03 1521.182 m/min 16-019-791
19

ANTROPIUS Václav

Libochovice

416880 1 - 12:49:10 1520.535 m/min 15-019-6 he
20

TOMÁŠEK M.+ syn

Šestajovice

477080 1 - 13:29:16 1518.074 m/min 17-0114-552H SAZKA
21

BRZOBOHATÝ Ladislav

Liberec LB

499730 1 - 13:44:55 1514.716 m/min 15-017-455 H
22

DROPPA Julius

Kladno

428260 1 - 12:58:34 1510.262 m/min 18 - 045-1692 h
23

DROPPA Julius

Kladno

428260 1 - 12:58:34 1510.262 m/min 18 - 045-1692 h
24

DROPPA Julius

Kladno

428260 1 - 12:58:34 1510.262 m/min 18 - 045-1692 h
25

ONDRÁŠEK Karel

Kladno

428260 1 - 12:58:51 1508.755 m/min 17-0193-835 he
26

ONDRÁŠEK Karel

Kladno

428260 1 - 12:58:51 1508.755 m/min 17-0193-835 He sázka
27

ONDRÁŠEK Karel

Kladno

428260 1 - 12:58:51 1508.755 m/min 17-0193-835 He sázka
28

JANECH Dan+Michal

Lom u Mostu

424970 1 - 12:57:06 1506.452 m/min 18-019-1082
29

TYDLITÁT Tomáš

Kladno

452600 1 - 13:15:27 1506.407 m/min 17-045-3090 H
30

TRUKSA Vítězslav

Ml.Boleslav

500910 1 - 13:47:32 1506.345 m/min cz - 16 - 0110 - 662 He sazka
31

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

471160 1 - 13:27:53 1505.865 m/min 17 0319 1000 H
32

BRAŇKA Stan. Ing.

Dubeč

492490 1 - 13:43:23 1499.741 m/min 15 088 765 H
33

BRZOBOHATÝ Ladislav

Liberec LB

499730 1 - 13:48:53 1496.72 m/min 17-017-561 He
34

TRUKSA Vítězslav

Ml.Boleslav

500910 1 - 13:50:47 1491.766 m/min cz - 16 - 0110 - 601 He sazka
35

NOVOTNÝ Tomáš

Kopidlno KP

511630 1 - 13:59:12 1486.432 m/min Cz 17 0113 146 sazka
36

DROPPA Julius

Kladno

428260 1 - 13:03:28 1484.608 m/min 16-0127-470 He
37

DROPPA Julius

Kladno

428260 1 - 13:03:28 1484.608 m/min 16-0127-470 He
38

DROPPA Julius

Kladno

428260 1 - 13:03:28 1484.608 m/min 16-0127-470 He
39

TRUKSA Vítězslav

Ml.Boleslav

500910 1 - 13:52:48 1482.86 m/min cz-17 - 0110 - 732 H sazka
40

KREJZEK ing. Rostislav

Beroun

446220 1 - 13:16:54 1478.039 m/min CZ-18-079-117E
41

KOTOUČ M+M

V.Bukovina VB

467410 1 - 13:31:38 1476.187 m/min CZ-17-013-555 H sazka
42

CARDA Bohumil

Brandys n/L.

485800 1 - 13:45:26 1470.191 m/min 15 0101 33
43

GREŽDO Zdeněk st.

Kunratice KU

489130 1 - 13:48:08 1468.271 m/min 17-0319-540
44

LUKAS Vaclav

Stredoceske

424370 1 - 13:04:35 1465.45 m/min 17 043 1554
45

DVOŘÁK Jiří

Všetaty VŠ

474790 1 - 13:39:03 1465.175 m/min CZ 16-0116-681 H
46

KREJZEK ing. Rostislav

Beroun

446220 1 - 13:19:55 1463.416 m/min CZ-18-079-31E
47

KREJZEK ing. Rostislav

Beroun

446220 1 - 13:19:58 1463.176 m/min CZ-18-079-63
48

KREJZEK ing. Rostislav

Beroun

446220 1 - 13:20:02 1462.857 m/min CZ-18-079-17E
49

KOTAS Vladimír

Beroun

431700 1 - 13:10:34 1460.584 m/min 15 043 2521
50

KOTAS Vladimír

Beroun

431700 1 - 13:10:34 1460.584 m/min 18 043 327 e
51

KOSTKA Kamil

Libus

459530 1 - 13:29:47 1459.83 m/min 16 0111 306
52

KŘÍŽEK Vladimír

Libochovice

434730 1 - 13:12:58 1458.989 m/min 16 049 693 h
53

ONDRÁŠEK Karel

Kladno

428260 1 - 13:08:59 1456.749 m/min 16-045-3329 h
54

NOVOTNÝ Jaroslav

Bakov n/J BA

503750 1 - 14:01:52 1452.287 m/min h 17 099 645
55

MASOJÍDEK Zdeněk

Most

410600 1 - 12:58:05 1450.456 m/min 16-019-1263H
56

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

471160 1 - 13:39:53 1450.244 m/min 17 0100 113 H
57

KREJZEK ing. Rostislav

Beroun

446220 1 - 13:23:01 1448.688 m/min CZ-18-079-104
58

VEJVODA Zdeněk

Dubeč

464590 1 - 13:35:42 1448.675 m/min 11 088 161 H
59

RUDOLF Jaroslav

Šestajovice

476850 1 - 13:44:20 1447.925 m/min 17-0114-224H SAZKA
60

KREJZEK ing. Rostislav

Beroun

446220 1 - 13:23:33 1446.184 m/min CZ-18-079-24E
61

KREJZEK ing. Rostislav

Beroun

446220 1 - 13:23:33 1446.184 m/min CZ-18-079-24E
62

CINIBULK Petr

Kladno

436180 1 - 13:16:39 1445.98 m/min 16-045-1805
63

KOTAS Vladimír

Beroun

431700 1 - 13:13:35 1445.828 m/min 14 043 1887 sazka
64

TRUKSA Vítězslav

Ml.Boleslav

500910 1 - 14:01:35 1445.28 m/min cz - 17 - 0110 745 He
65

NESVADBA Petr

Nymburk NB

494380 1 - 13:57:04 1445.274 m/min 17-0108-124
66

BERÁNEK Tomáš

Bakov n/J BA

500310 1 - 14:01:18 1444.73 m/min 17-099-487 H
67

MATOUŠEK J + J

Ricany

474010 1 - 13:43:43 1442.002 m/min 16-094-1411 He
68

MINARČÍK Martin

Libochovice

451730 1 - 13:28:27 1441.155 m/min 16-055-669 he
69

DVOŘÁK Jiří

Všetaty VŠ

474790 1 - 13:44:49 1439.557 m/min CZ 17-0116-185 H
70

BALŠÁNCI

Pečky

495080 1 - 14:00:00 1435.014 m/min 14-088-134H SAZKA
71

CARDA Bohumil

Brandys n/L.

485800 1 - 13:53:51 1433.673 m/min 15 0101 191
72

ZITTOVI V + B

Dubeč

495820 1 - 14:01:02 1432.868 m/min 14 043 621 H
73

NOVÁK Zdeněk

Brandys n/L.

477470 1 - 13:48:21 1432.338 m/min 16 0100 482 H
74

RAK Stanislav

Libuš

459500 1 - 13:35:52 1432.059 m/min 15 0111 469
75

NOVOTNÝ Jaroslav

Bakov n/J BA

503750 1 - 14:06:57 1431.311 m/min h 099 22
76

SEVERA Miroslav

Kunratice KU

489800 1 - 13:57:18 1430.909 m/min 17-0319-560
77

KOTAS Vladimir

Stredoceske

431700 1 - 13:16:51 1430.181 m/min 18 0256 206 he
78

KOTOUČ M+M

V.Bukovina VB

467410 1 - 13:42:27 1427.424 m/min CZ-18-013-729 H sazka
79

KOTOUČ M+M

V.Bukovina VB

467410 1 - 13:42:27 1427.424 m/min CZ-18-013-729 H sazka
80

VEJVODA Zdeněk

Dubeč

464590 1 - 13:40:31 1427.239 m/min 14 088 437 H
81

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

471160 1 - 13:45:14 1426.749 m/min 13 0100 845 H
82

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec

453320 1 - 13:32:51 1426.207 m/min 17 095 641 e
83

HELLER Pavel

Nymburk

498700 1 - 14:04:56 1425.129 m/min 16-0108-107 H
84

KOSTKA Kamil

Libus

459530 1 - 13:38:17 1421.447 m/min 17 0111 513 H
85

HAUZR Miroslav

Bakov n/J BA

503020 1 - 14:08:56 1421.228 m/min 099-15-431 He
86

HELLER Pavel

Nymburk

498700 1 - 14:06:16 1419.719 m/min 17-0108-233 H
87

VÁVRA Emil

Bakov n/J BA

514460 1 - 14:18:25 1415.62 m/min 16-099-396-H
88

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

471160 1 - 13:47:52 1415.462 m/min 14 0112 3003 H
89

TRUKSA Vítězslav

Ml.Boleslav

500910 1 - 14:10:21 1409.624 m/min cz - 16 - 0110 - 615 He
90

NOVÁK Pavel

Všetaty VŠ

459700 1 - 13:41:18 1408.826 m/min Cz 12 0116 763
91

VEJVODA Zdeněk

Dubeč

464590 1 - 13:44:58 1407.991 m/min 16 088 1645
92

BERÁNEK Tomáš

Bakov n/J BA

500310 1 - 14:11:18 1404.182 m/min 17:099:482 HE
93

CINIBULK Petr

Kladno

436180 1 - 13:26:15 1401.382 m/min 16-45-1502
94

NESVADBA Petr

Nymburk

494380 1 - 14:08:05 1400.179 m/min 17-0108-181
95

TYDLITÁT Tomáš

Kladno

452600 1 - 13:38:16 1400.082 m/min 12-045-3558 H
96

LUKAS Vaclav

Stredoceske

424370 1 - 13:18:10 1399.791 m/min 14 043 1329
97

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/CL

497980 1 - 14:10:50 1399.475 m/min 17 0107 298 sazka
98

TYDLITÁT Tomáš

Kladno

452600 1 - 13:38:44 1398.064 m/min 17-045-2406 H
99

SMRČINOVI

Kostelec n/CL

490570 1 - 14:05:56 1397.901 m/min 17/0107/804 H
100

SMRČINOVI

Kostelec n/CL

490570 1 - 14:05:56 1397.901 m/min 17/0107/804 H
101

GREŽDO Zdeněk st.

Kunratice KU

489130 1 - 14:05:08 1396.982 m/min 17-0319-455
102

RULÍK Petr

Ml.Boleslav

502130 1 - 14:14:44 1395.84 m/min cz-14-0110-54 e
103

MROZEK Miroslav

Kostelec n/CL

492730 1 - 14:08:00 1395.836 m/min 14 0107 1027
104

HELLER Pavel

Nymburk

498700 1 - 14:12:37 1394.51 m/min 14-0108-3011
105

RAK Stanislav

Libuš

459500 1 - 13:44:47 1393.339 m/min 17 0111 606 sazka
106

MATOUŠEK Luděk

Ml.Boleslav MB

495010 1 - 14:12:11 1385.871 m/min CZ17-0110-316
107

ŠŤASTNÝ František

Kostelec n/CL

499540 1 - 14:16:12 1383.001 m/min 16 0107 733
108

KREJZEK ing. Rostislav

Beroun

446220 1 - 13:38:02 1381.344 m/min CZ-19-079-627
109

KOTAS Vladimir

Stredoceske

431700 1 - 13:28:39 1376.375 m/min 16 093 548
110

KOTAS Vladimír

Beroun

431700 1 - 13:28:46 1375.863 m/min 14 043 980
111

EGRT František

Kopidlno

518860 1 - 14:32:20 1375.071 m/min 16-0113-30 H
112

KOTAS Vladimír

Beroun

431700 1 - 13:30:05 1370.114 m/min 15 043 2599
113

KOSTKA Kamil

Libus

459530 1 - 13:50:27 1369.891 m/min 16 0111 979 H
114

SMRČINOVI

Kostelec n/CL

490570 1 - 14:14:45 1363.641 m/min 16/0107/553 H
115

KREJZEK ing. Rostislav

Beroun

446220 1 - 13:42:56 1360.703 m/min CZ-18-079-88E
116

RULÍK Petr

Ml.Boleslav

502130 1 - 14:25:20 1355.887 m/min CZ-16-0110 -429 E sazka
117

RAK Stanislav

Libuš

459500 1 - 13:53:55 1355.791 m/min 13 0111 982
118

ČERYCH Jaroslav

V.Bukovina VB

468710 1 - 14:00:55 1354.98 m/min CZ-15-013-937 H sazka
119

NOVOTNÝ Tomáš

Kopidlno KP

511630 1 - 14:33:42 1351.017 m/min 17 0113 123h
120

ŠŤASTNÝ František

Kostelec n/CL

499540 1 - 14:25:13 1349.318 m/min 14 0107 1198
121

ŠTÁFEK Roman

Slivenec

455150 1 - 13:52:22 1349.126 m/min 15 095 373 e
122

NOVOTNÝ Tomáš

Kopidlno KP

511630 1 - 14:34:43 1347.399 m/min 17 0113 113h
123

POCHMANOVÁ Kristýna

Kladno

456360 1 - 13:54:42 1343.421 m/min 15-057-1143 H
124

RULÍK Petr

Ml.Boleslav

502130 1 - 14:29:04 1342.354 m/min cz-15-0110-1478 e
125

RAK Stanislav

Libuš

459500 1 - 13:59:59 1331.948 m/min 15 0111 428
126

RAK Stanislav

Libuš

459500 1 - 14:01:05 1327.715 m/min 16 0111 511
127

NÁDENÍČEK Bohumil

Slivenec

456450 1 - 14:04:05 1307.567 m/min CZ-11-045-368-H
128

ŠŤASTNÝ František

Kostelec n/CL

499540 1 - 14:37:12 1307.012 m/min 16 0107 755
129

KAŠE Jaroslav

Pečky

490810 1 - 14:34:24 1293.648 m/min 16 088 1924 He
130

LUKAS Vaclav

Stredoceske

424370 1 - 13:43:55 1290.205 m/min 18 043 1343he
131

JONÁŠ Jan

Dubeč

470140 1 - 14:19:27 1289.999 m/min 15 088 689 H
132

ZÁHORSKY Luděk

Slivenec

449640 1 - 14:06:00 1281.026 m/min 15-095-411 H
133

NOVOTNÝ Jaroslav

Bakov n/J BA

503750 1 - 15:06:57 1222.843 m/min h 099 22
134

ADLT Miroslav

Kladno

421820 1 - 14:12:11 1180.962 m/min CZ17-0110-316
135

ZITTOVI V + B

Dubeč

495820 1 - 15:16:15 1177.021 m/min 17-088-249
136

MATOUŠEK Luděk

Ml.Boleslav MB

495010 1 - 16:05:48 1051.423 m/min CZ16-0110-252
137

BARTŮNĚK Jaroslav

Všetaty VŠ

477440 1 - 16:04:30 1016.912 m/min Cz 15 0116 624he
138

NOVOTNÝ Jaroslav

Bakov n/J BA

503750 1 - 17:01:52 956.124 m/min
139

ADLT Miroslav

Kladno

421820 1 - 16:05:48 895.964 m/min CZ16-0110-252

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2020 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv