On-line výsledky
Závod Darmstadt (ČS CHPH) - odstartováno - polojasno, 22°C, JZ vitr
Start 5.7.2020 - 06:00:00


před startem

Zúčastněné OS CHPH:
Horácko 93 ks
Lidice 717 ks
Náchod 132 ks
Pardubice cca 330 ks
Podoubraví cca 286 ks
Polabí cca 550 ks
Praha 555 ks (s hosty OS Č.B.)
Prácheň cca 590 ks
Středočeský 301 ks
Východočeská 293 ks

Souřadnice startu: 49°53'15'' - 8°39'28''

Startovní komise: J. Frenzl, T. Bouška, P. Husák
Propozice ZZ ČS CHPH zde...

Celkové výsledky ZZ

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

NOVOTNÝ Milan

Liberec LB

449590 1 - 09:42:23 2021.689 m/min 17-017-1541 He
2

NOVOTNÝ Milan

Liberec LB

449590 1 - 09:43:54 2007.995 m/min 15-017-1009 H
3

NOVOTNÝ Milan

Liberec LB

449590 1 - 09:43:57 2007.546 m/min 18-017-164 He
4

BRZOBOHATÝ Ladislav

Liberec LB

449470 1 - 09:44:07 2005.518 m/min 17-017-536 He
5

BRZOBOHATÝ Ladislav

Liberec LB

449470 1 - 09:44:41 2000.46 m/min 18-017-710 He
6

BRZOBOHATÝ Ladislav

Liberec LB

449470 1 - 09:44:49 1999.273 m/min 18-017-728 He
7

MINARČÍK Drah. + Paulíkov

Libochovice

406200 1 - 09:24:16 1988.577 m/min 18-055-354 h
8

JANECH Dan+Michal

Lom u Mostu

374850 1 - 09:09:29 1978.274 m/min 18-019-1121 h
9

DAVID Václav

Litoměřice

391390 1 - 09:18:01 1976.551 m/min 16-050-609 h
10

DAVID Václav

Litoměřice

391390 1 - 09:18:11 1974.889 m/min 18-050-843 h
11

JANECH Dan+Michal

Lom u Mostu

374850 1 - 09:10:11 1970.993 m/min 17-019-369 he
12

ANTROPIUS Václav

Libochovice

368310 1 - 09:07:07 1968.344 m/min 17-019-1043 he
13

FORMAN Milan

Nový Bydžov

489710 1 - 10:09:27 1963.159 m/min 15-0113-671 H
14

LAVKO Michal

Liberec LB

465050 1 - 09:57:27 1958.518 m/min 18-017-532 H
15

KOTOUČ M+M

V.Bukovina VB

416750 1 - 09:33:03 1956.114 m/min CZ-19-013-91 He
16

SMÍŠEK Antonín

Ml.Boleslav MB

441360 1 - 09:45:40 1955.805 m/min 15-0110-850
17

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

424320 1 - 09:37:44 1948.806 m/min 16 040 717
18

FORMAN Milan

Nový Bydžov

489710 1 - 10:11:47 1944.966 m/min 17-0134-797 H
19

ZIMA Milan

Nový Bydžov

489960 1 - 10:11:58 1944.543 m/min 16-0134-508 HE
20

FORMAN Milan

Nový Bydžov

489710 1 - 10:11:52 1944.322 m/min 17-0134-90 H
21

SVOBODA Oldřich

Všetaty VŠ

435650 1 - 09:44:15 1942.698 m/min 17-0110-1177 H
22

ANTROPIUS Marek

Libochovice

368100 1 - 09:09:46 1939.751 m/min 17-019-1010 he
23

RAICH Jan

Třebechovice

522560 1 - 10:29:50 1936.603 m/min 12-0137-728 H
24

BAŠTRNÁK Jaroslav

V.Bukovina VB

421050 1 - 09:38:01 1931.274 m/min CZ-19-013-300 H
25

TRUKSA Vítězslav

Ml.Boleslav

453120 1 - 09:54:51 1929.402 m/min cz - 17 - 0110 790 H
26

HONSA František

Slivenec

410740 1 - 09:33:05 1927.603 m/min CZ 17 095 383 H
27

ANTROPIUS Marek

Libochovice

368100 1 - 09:11:42 1920.188 m/min 18-019-651 h
28

NOVOTNÝ Tomáš

Kopidlno KP

465630 1 - 10:02:32 1919.86 m/min 19-0113-155 H
29

MAREK Petr

Nový Bydžov

487360 1 - 10:14:50 1912.466 m/min 17-0134-216 H
30

KOTOUČ M+M

V.Bukovina VB

416750 1 - 09:37:58 1911.99 m/min CZ-18-013-758 H
31

PÜSPÖKI Team Pišta+Míša

Lom u Mostu

367680 1 - 09:12:46 1907.384 m/min 18-018-101 he
32

PÜSPÖKI Team Pišta+Míša

Lom u Mostu

367680 1 - 09:12:58 1905.407 m/min 17-018-578 h
33

BUCHTELA Karel

Most

360610 1 - 09:09:44 1900.615 m/min 17-019-23 h
34

KŘÍŽEK Vladimír

Libochovice

386200 1 - 09:23:48 1894.995 m/min 14-049-485 h
35

RULÍK Petr

Ml.Boleslav

454390 1 - 09:59:53 1894.212 m/min 16-0110-459 h
36

MAREK Petr

Nový Bydžov

487360 1 - 10:17:49 1890.336 m/min 17-0134-149 H
37

ZIMA Milan

Nový Bydžov

489960 1 - 10:19:24 1888.82 m/min 17-0134-643 HE
38

HELLER Pavel

Nymburk

451910 1 - 09:59:19 1888.335 m/min 16-0108-139 H
39

NOVOTNÝ Tomáš

Kopidlno KP

465630 1 - 10:06:39 1887.817 m/min cz - 17 - 0113 - 113 H
40

NESVADBA Petr

Nymburk

447900 1 - 09:57:18 1887.484 m/min 18-0108-451
41

TRUKSA Vítězslav

Ml.Boleslav

453120 1 - 10:00:04 1887.476 m/min cz-18 - 0110 - 786 He
42

TRUKSA Vítězslav

Ml.Boleslav

453120 1 - 10:00:05 1887.345 m/min cz-19 - 0110 - 110 He
43

BRAŇKA Stan. Ing.

Dubeč

446550 1 - 09:56:49 1885.636 m/min 18 088 8442
44

NOVOTNÝ Jaroslav

Michle

421110 1 - 09:43:20 1885.567 m/min 17 093 18
45

BAŠTRNÁK Jaroslav

V.Bukovina VB

421050 1 - 09:43:21 1885.158 m/min CZ-18-013-388 He
46

NETUŠIL Bohuslav

Přelouč

491620 1 - 10:21:00 1883.602 m/min 15-073-443
47

EGRT František

Kopidlno

470960 1 - 10:10:10 1882.585 m/min 16-0113-7 HE
48

MATOUŠEK Luděk

Ml.Boleslav MB

447900 1 - 09:58:03 1881.537 m/min 18-0110-54 HE
49

TRUKSA Vítězslav

Ml.Boleslav

453120 1 - 10:00:54 1880.946 m/min cz-18 - 0110 - 302 He
50

BUDÍNSKÝ Jan

Ml.Boleslav

455780 1 - 10:02:39 1878.343 m/min 14-0110-152 H
51

KONOPČÍK Jan ing.

Kladno

388440 1 - 09:27:20 1873.505 m/min 18-045-2956 he
52

BARTOŠ Miroslav

Bakov n/J BA

455900 1 - 10:03:23 1873.177 m/min 19-081-1564 HE
53

Vlček Václav

Náchod

534310 1 - 10:45:57 1868.543 m/min 15-0132-18 H
54

ONDRÁŠEK Karel

Kladno

381870 1 - 09:24:30 1867.335 m/min 13-045-1866 he
55

PÍCHA Zdeněk

Puchlovice

493720 1 - 10:24:30 1866.616 m/min 18-0215-139-e
56

STAFEK Roman

Stredoceske

410570 1 - 09:40:00 1866.227 m/min CZ 16 095 722 H
57

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/CL

452300 1 - 10:02:31 1865.026 m/min 18 0107 346
58

KVASNICA Tom+Eliška

Čistá

557400 1 - 10:58:55 1864.734 m/min 15-074-248
59

HORÁČEK Josef

Nový Bydžov

492670 1 - 10:24:16 1864.291 m/min 17-0134-1538 HE
60

ŠTOFAŇÁKOVÁ A+A

Puchlovice

492060 1 - 10:24:08 1862.923 m/min 15-0315-217-e
61

BARTŮNĚK Jaroslav

Všetaty VŠ

430250 1 - 09:51:00 1862.554 m/min 18-0116-294 H
62

FRANC Pavel

Kutná Hora

472600 1 - 10:14:08 1859.654 m/min 15-066-1765-h
63

Slezák + Nozková

Náchod

534490 1 - 10:48:02 1855.653 m/min 14-0132-744 H
64

FRANC Pavel

Kutná Hora

472600 1 - 10:14:57 1853.697 m/min 18-066-603-e
65

ZIEGLER Jan

Lom u Mostu

374660 1 - 09:22:30 1850.173 m/min 19-019-152 he
66

FORMAN Milan

Nový Bydžov

489710 1 - 10:24:56 1848.427 m/min 17-0134-831 H
67

PODDANÝ Miroslav

Nový Bydžov

490170 1 - 10:25:17 1847.723 m/min 18-0134-847 HE
68

FORMAN Milan

Nový Bydžov

489710 1 - 10:25:12 1846.569 m/min 17-0134-751 HE
69

SOPÍK František

Slivenec

396820 1 - 09:35:12 1843.959 m/min CZ 18 095 3620 H
70

RAK Stanislav

Libuš

414550 1 - 09:45:05 1841.762 m/min CZ 18 0111 717 H
71

KODL - FRENZL Team

Kladno

404300 1 - 09:39:35 1841.214 m/min 18-045-2061 he
72

HAVRÁNEK Jos.+ Petr

Přelouč

493220 1 - 10:28:00 1840.373 m/min 17-073-1043
73

HAUZR Miroslav

Bakov n/J BA

453720 1 - 10:06:39 1839.53 m/min 16-099-29 HE
74

ČÁSTKA Zdeněk

Březhrad

510680 1 - 10:37:38 1839.404 m/min 17-0135-138 H
75

MENŠÍK Ladislav

Kolín

464970 1 - 10:13:08 1836.858 m/min 17-066-445-h
76

ŠIMŮNEK Roman

Nový Bydžov

482750 1 - 10:22:56 1836.017 m/min 16-0134-1620 H
77

TYDLITÁT Tomáš

Kladno

405880 1 - 09:41:08 1835.454 m/min 17-045-3090 h
78

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/CL

452300 1 - 10:06:35 1834.268 m/min 16 0107 226
79

TOMÁŠEK M.+ syn

Šestajovice

431160 1 - 09:55:30 1830.828 m/min 18 0114 161
80

ŠAFRANKO Jiří

Třebechovice

522860 1 - 10:45:44 1829.888 m/min 17-0137-757 H
81

BŘÍZA Team

Pardubice

509100 1 - 10:39:00 1824.731 m/min 16-069-1077
82

ŠKOLNÍK Josef

Podbřezí

536280 1 - 10:54:06 1823.461 m/min 14-0338-488 HE
83

KAJUK Miroslav

Ricany

436290 1 - 09:59:24 1822.431 m/min 16 094 1838
84

HOLÝ Milan

Třebechovice

523800 1 - 10:47:33 1821.596 m/min 15-0137-553 H
85

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

503320 1 - 10:36:41 1819.119 m/min 16-0135-459
86

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

503320 1 - 10:36:47 1818.462 m/min 17-0135-287 H
87

NOVOTNÝ Václav

Přelouč

490970 1 - 10:30:00 1818.407 m/min 15-073-683 He
88

LÉSEK Milan

Litoměřice

386900 1 - 09:33:02 1816.148 m/min 16-050-922 he
89

MENŠÍK Ladislav

Kolín

464970 1 - 10:16:10 1815.107 m/min 18-066-546
90

FORMAN Milan

Nový Bydžov

489710 1 - 10:30:05 1813.181 m/min 15-0113-751 HE
91

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

503320 1 - 10:37:42 1812.459 m/min 13-0135-322 H
92

MAHULÍK Pravoslav

Brandys n/L.

434880 1 - 10:00:00 1812 m/min 17 0100 269
93

NOVOTNÝ Václav

Přelouč

490970 1 - 10:31:00 1811.697 m/min 16-073-724 H
94

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

459110 1 - 10:13:29 1811.204 m/min 14-066-308 e
95

Slezák + Nozková

Náchod

534490 1 - 10:55:09 1810.91 m/min 14-0132-769 H
96

PEŘINA František

Kolín

478260 1 - 10:24:09 1810.562 m/min 17-066-281he
97

MILOTA Milan

Protivín

413290 1 - 09:48:24 1809.501 m/min CZ-13-0123-53 HE
98

MILOTA Milan

Protivín

413290 1 - 09:48:31 1808.577 m/min CZ-16-011-25 HE
99

ČERYCH Jaroslav

V.Bukovina VB

418160 1 - 09:51:13 1808.52 m/min CZ-18-013-10 H
100

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

470190 1 - 10:20:02 1808.191 m/min 15-066-185-e
101

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

424320 1 - 09:54:40 1808.182 m/min 17 0100 27
102

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

424320 1 - 09:54:40 1808.182 m/min 16 0100 777
103

MALEC Vratislav

Kolín

477600 1 - 10:24:16 1807.265 m/min 17-066-42h
104

Pastyřík Jiří, Ing.

Jičín

482150 1 - 10:26:55 1806.369 m/min 18-0131-3321 HE
105

MALEC Vratislav

Kolín

477600 1 - 10:24:29 1805.785 m/min 14-066-813h
106

MARTINEC Petr

Ricany

432790 1 - 09:59:41 1805.674 m/min 15 094 111
107

MENŠÍK Ladislav

Kolín

464970 1 - 10:17:37 1804.891 m/min 17-066-464h
108

MICHOVSKÝ Josef

Ricany

431690 1 - 09:59:20 1803.719 m/min 15 094 423
109

BAŤKA Vladimír

Nový Bydžov

482310 1 - 10:27:27 1803.365 m/min 16-0134-310 HE
110

NOVOTNÝ Jaroslav

Michle

421110 1 - 09:53:38 1802.44 m/min 18 093 618
111

FENCL Jaroslav

Lom u Mostu

360780 1 - 09:20:12 1802.098 m/min 17-018-811 h
112

ŠULC Libor

Čáslav

482270 1 - 10:28:07 1798.732 m/min CZ-18-059-295 H
113

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/CL

452300 1 - 10:11:39 1797.338 m/min 17 0107 236
114

FRANC Jiří

Kutná Hora

472700 1 - 10:23:00 1797.338 m/min 18-066-682 e
115

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

520070 1 - 10:49:27 1796.752 m/min 17-063-639 H
116

BENEŠ Jiří

Puchlovice

498500 1 - 10:37:28 1796.612 m/min 15-0315-128-e
117

KRYCNER Václav

Libochovice

388960 1 - 09:36:33 1796.167 m/min 17-049-233 h
118

REITERMAN Jar. ml.

Jihlava

516150 1 - 10:47:43 1793.952 m/min 16-0294-656 H
119

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

477510 1 - 10:26:28 1792.007 m/min CZ-12-066-368
120

NOVÁK Zdeněk

Brandys n/L.

431130 1 - 10:00:49 1790.283 m/min 14 0114 241
121

SODOMKA Bohumír

Svítkov

510260 1 - 10:45:05 1789.863 m/min 17-075-635 H
122

ŠKOLNÍK Josef

Podbřezí

536280 1 - 10:59:55 1788.097 m/min 18-0338-372 H
123

FORMAN Milan

Nový Bydžov

489710 1 - 10:34:00 1787.263 m/min 17-0134-714 H
124

FORMAN Milan

Nový Bydžov

489710 1 - 10:34:00 1787.263 m/min 18-0134-200 HE
125

NOVOTNÝ Jaroslav

Bakov n/J BA

456020 1 - 10:15:10 1787.146 m/min 17-099-668 H
126

LUKÁŠ Václav

Beroun

380130 1 - 09:33:02 1784.369 m/min 18-044-357
127

SODOMKA Bohumír

Svítkov

510260 1 - 10:46:00 1784.126 m/min 17-075-52 H
128

Pour Josef

Jičín

490840 1 - 10:35:08 1784.008 m/min 17-0131-34 H
129

MALEC Vratislav

Kolín

477600 1 - 10:27:56 1782.533 m/min 14-066-829h
130

MALEC Vratislav

Kolín

477600 1 - 10:27:57 1782.422 m/min 14-066-853h
131

MINARČÍK Drah. + Paulíkov

Libochovice

406200 1 - 09:47:59 1781.709 m/min 17-055-824 he
132

DROPPA Julius

Kladno

381870 1 - 09:34:22 1781.387 m/min 17-045-2073 he
133

HAVRÁNEK Jos.+ Petr

Přelouč

493220 1 - 10:37:00 1780.578 m/min 16-073-383
134

NOVÁK Pavel

Všetaty VŠ

412050 1 - 09:51:28 1780.17 m/min 16-0116-566 H
135

MALEC Vratislav

Kolín

477600 1 - 10:28:24 1779.434 m/min 14-066-825h
136

RUDOLF Jaroslav

Šestajovice

431550 1 - 10:02:34 1779.099 m/min 17 0114 224
137

KUTÁKOVI Team

Blatná

357430 1 - 09:21:14 1776.197 m/min 17-0117-637E
138

POCHMANOVÁ Kristýna

Kladno

410090 1 - 09:51:05 1774.641 m/min 17-092-183 h
139

ŠKOLNÍK Josef

Podbřezí

536280 1 - 11:02:25 1773.315 m/min 16-0338-191 H
140

KUDRNA a syn

Puchlovice

508780 1 - 10:47:07 1772.032 m/min 15-073-944-h
141

Slezák + Nozková

Náchod

534490 1 - 11:01:46 1771.203 m/min 17-0132-391 H
142

DRÁBEK Drahoslav

Přelouč

495730 1 - 10:40:21 1768.254 m/min 15-077-1303 H
143

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

561760 1 - 11:17:43 1768.116 m/min 17-060-370 He
144

NOVOTNÝ Jaroslav

Michle

421110 1 - 09:58:17 1767.266 m/min 17 093 40
145

ŠKOLNÍK Josef

Podbřezí

536280 1 - 11:03:38 1766.209 m/min 16-0338-127 H
146

ZITTOVI V + B

Dubeč

450080 1 - 10:14:50 1766.174 m/min 17 088 248
147

ŽÍŽALA Oldřich

Šestajovice

440360 1 - 10:09:31 1764.852 m/min 18 0114 500 e
148

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

511920 1 - 10:50:05 1764.734 m/min 18-0135-320 H
149

MENŠÍK Ladislav

Kolín

464970 1 - 10:23:44 1763.031 m/min 17-0134-377h
150

CHABADA Josef

Libochovice

412710 1 - 09:54:07 1762.839 m/min 18-SK0301-633 h
151

LÉBL Tomáš

Česká Bělá

506250 1 - 10:47:39 1759.951 m/min 16-0330-248 H
152

ŠÍPEK Josef

Protivín

408400 1 - 09:52:08 1759.334 m/min CZ-17-0123-844 He
153

SARKÖZI Josef

Kryry

341280 1 - 09:14:12 1757.364 m/min 17-048-18 h
154

KOTAS Vladimír

Beroun

386950 1 - 09:40:14 1757 m/min 17-043-455 He
155

FENCL Jaroslav

Lom u Mostu

360780 1 - 09:25:24 1756.475 m/min 17-018-783 he
156

FILIPI TEAM

Proseč

527660 1 - 11:00:28 1756.135 m/min 17-072-660 H
157

BŘÍZA Team

Pardubice

509100 1 - 10:50:00 1755.517 m/min 16-069-1031 He
158

NOVOTNÝ Jaroslav

Michle

421110 1 - 09:59:58 1754.869 m/min 17 093 14
159

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

511920 1 - 10:51:43 1754.853 m/min 16-0135-105 H
160

MAŠÍN Ing. Zdeněk

Chrast

522060 1 - 10:57:42 1753.645 m/min 16-063-75
161

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

562000 1 - 11:20:32 1753.328 m/min 17-067-79 H
162

KOSTKA Kamil

Libuš

414610 1 - 09:56:30 1753.108 m/min CZ 17 0111 520 H
163

ŠÍR Jan

Tuchořice

359650 1 - 09:25:16 1752.111 m/min 17-057-44 h
164

PROCHÁZKA Bedřich

Beroun

377200 1 - 09:35:26 1750.89 m/min 18-043-1614
165

MALEC Vratislav

Kolín

477600 1 - 10:33:00 1749.451 m/min 15-066-802h
166

BUDSKÝ Milan

Kostelec n/CL

443660 1 - 10:13:36 1749.448 m/min 18 0107419e
167

Janků Petr

Náchod

525140 1 - 11:00:35 1747.07 m/min 17-0137-608 H
168

MURÁRIK Emil

Čáslav

483690 1 - 10:36:56 1746.594 m/min 13-059-2394-H
169

JACKULÁK Josef

Přelouč

497910 1 - 10:45:05 1746.542 m/min 14-073-190 He
170

NOVOTNÝ Jaroslav

Michle

421110 1 - 10:01:07 1746.499 m/min 18093 606
171

MACHEK Jiří

Hořice

507490 1 - 10:51:00 1743.952 m/min 16-0129-957 HE
172

MENŠÍK Ladislav

Kolín

464970 1 - 10:26:39 1743.746 m/min 17-066-453h
173

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

477510 1 - 10:34:11 1741.572 m/min CZ-15-066-86
174

SLAVÍK Václav

Slivenec

407760 1 - 09:54:30 1738.849 m/min CZ 17 043 64 H
175

JANECKÝ Jan

Vysoké Mýto 2.

546300 1 - 11:14:18 1738.148 m/min 15-077-1069 He
176

PÍTRA Václav Ing

Protivín

407220 1 - 09:54:20 1737.781 m/min CZ-16-0123-336 He
177

RINGEL Pavel

Puchlovice

498920 1 - 10:47:07 1737.691 m/min 17-0315-340-h
178

KOVÁŘ Jaromír

Litomyšl

553070 1 - 11:18:18 1737.575 m/min 16-067-36
179

SLAVÍK Václav

Slivenec

407760 1 - 09:54:51 1736.257 m/min CZ 15 043 2687 H
180

NOVOTNÝ Jaroslav

Michle

421110 1 - 10:03:18 1730.826 m/min 18 093 618
181

DVOŘÁK Jiří

Všetaty VŠ

427300 1 - 10:06:58 1730.193 m/min 16-0116-681 H
182

NOVOTNÝ Vlastimil

Všetaty VŠ

419620 1 - 10:02:33 1730.035 m/min 17-0116-6 H
183

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

418490 1 - 10:01:57 1729.655 m/min 16-0311-716E
184

KVASNICA Tom+Eliška

Čistá

557400 1 - 11:22:25 1728.819 m/min 17-0142-728
185

SKALSKI Kazimierz

Libochovice

385510 1 - 09:43:06 1727.97 m/min 19-055-817 he
186

SUCHARDA Jindřich

Protivín

409940 1 - 09:57:18 1727.518 m/min CZ-17-0123-911 HE
187

BIZOŇ Milan

Litoměřice

417820 1 - 10:02:08 1725.578 m/min 17-050-970 h
188

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/CL

452300 1 - 10:22:16 1724.581 m/min 17 0107 243e
189

KOTAS Vladimír

Beroun

386950 1 - 09:44:27 1723.992 m/min CZ 18 0256 206 HE
190

ZELENÝ Miloš

Kolín

460280 1 - 10:27:40 1719.601 m/min 14-066-1010h
191

KREJZEK ing. Rostislav

Beroun

401480 1 - 09:53:56 1716.215 m/min 18-079-37 he
192

Janků Zdeněk

Náchod

528740 1 - 11:08:06 1716.131 m/min 17-0137-3626 E
193

Slezák + Nozková

Náchod

534490 1 - 11:11:28 1716.042 m/min 15-0132-270 H
194

PRIATKA ing. David +Jan

Tuchořice

358980 1 - 09:29:26 1714.054 m/min 18-057-255 h
195

KONEČNÝ Richard

Beroun

388420 1 - 09:46:51 1712.233 m/min 15-043-3715
196

RUDOLF Jaroslav

Šestajovice

431550 1 - 10:12:07 1711.708 m/min 18 0114 255
197

MAHULÍK Pravoslav

Brandys n/L.

434880 1 - 10:14:13 1710.667 m/min 17 0100 241
198

MENŠÍK Ladislav

Kolín

464970 1 - 10:31:51 1710.392 m/min 17-066-423h
199

SOUKUP Miloslav

Blatná

370520 1 - 09:36:44 1709.566 m/min 17-0117-67E
200

ZOBAČOVÁ Jana

Čistá

559630 1 - 11:27:36 1708.272 m/min 16-061-178 He
201

SMRČINOVI

Kostelec n/CL

445940 1 - 10:21:18 1706.621 m/min 19 0107 83
202

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

493500 1 - 10:49:19 1705.743 m/min 18-073-114 He
203

JANECKÝ Jan

Vysoké Mýto 2.

546300 1 - 11:21:13 1700.721 m/min 18-077-161 He
204

FIKAR Jiří

Humpolec

489930 1 - 10:48:17 1699.474 m/min CZ-18-0105-317
205

ŠÍDLO Jindřich

Kopidlno KP

475170 1 - 10:39:58 1697.238 m/min 17-0134-581 HE
206

BULÍŘ + syn

Bakov n/J BA

451830 1 - 10:26:27 1695.74 m/min 17-099-416 H
207

REITERMAN Jar. ml.

Jihlava

516150 1 - 11:04:30 1695.074 m/min 17-0294-1209 H
208

POKORNÝ Jan

Čistá

551000 1 - 11:25:42 1691.741 m/min 16-061-207
209

MILOTA Milan

Protivín

413290 1 - 10:04:29 1690.463 m/min CZ-17-0123-673 H
210

POKORNÝ Jan

Čistá

551000 1 - 11:26:27 1687.854 m/min 17-061-401 He
211

ZOBAČ Jaromír

Čistá

559630 1 - 11:31:41 1687.242 m/min 15-074-309 He
212

TOMÁŠEK M.+ syn

Šestajovice

431160 1 - 10:16:32 1680.717 m/min 17 0100 241
213

MURÁRIK Emil

Čáslav

483690 1 - 10:47:57 1679.771 m/min 14-059-15 H
214

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

493500 1 - 10:54:35 1675.248 m/min 18-073-128 He
215

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

418490 1 - 10:09:53 1674.742 m/min 15-0311-206E
216

ŠTĚPÁNEK Zdeněk

Vamberk

551370 1 - 11:29:22 1674.031 m/min 13-076-129 HE
217

KROUPA Jiří

host

467850 1 - 10:39:32 1673.682 m/min 16 0303 422 He
218

KVASNICA Tom+Eliška

Čistá

557400 1 - 11:33:43 1670.279 m/min DV 18-3010-346
219

JANECKÝ Jan

Vysoké Mýto 2.

546300 1 - 11:27:09 1669.876 m/min 15-077-1058 H
220

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec

408090 1 - 10:04:54 1666.354 m/min CZ 18 095 4035 H
221

PATOLÁN Jan

Kladno

361290 1 - 09:37:10 1663.653 m/min 15-054-39 h
222

KROUPA Jiří

host

467850 1 - 10:41:30 1661.989 m/min 18 0234 1129he
223

TAJČ Bořivoj

Kladno

400500 1 - 10:01:01 1661.711 m/min 16-045-1026 he
224

KALOUSEK Jindřich

Libuš

420180 1 - 10:13:02 1660.572 m/min CZ 17 0111 843 H
225

Rojšl Miroslav

Náchod

537850 1 - 11:24:08 1659.348 m/min 18-0132-1333 H
226

JANECKÝ Jan

Vysoké Mýto 2.

546300 1 - 11:30:09 1654.702 m/min 18-077-172 He
227

KVASNICA Tom+Eliška

Čistá

557400 1 - 11:37:00 1654.006 m/min 15-061-383
228

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

418490 1 - 10:13:09 1653.131 m/min 16-0311-881E
229

HONSA František

Slivenec

410740 1 - 10:08:47 1650.995 m/min CZ 18 095 3325 H
230

VEJVODA Zdeněk

Dubeč

418880 1 - 10:14:18 1647.188 m/min 17 088 161
231

MAHULÍK Pravoslav

Brandys n/L.

434880 1 - 10:24:03 1646.961 m/min 16 0100 31
232

PERGNER Vilém

Šestajovice

434020 1 - 10:24:00 1644.015 m/min 15 0114 81
233

PEČENKA Jaroslav

Kostelec n/CL

444180 1 - 10:31:00 1639.041 m/min 17 0107 1254
234

STRAŠIL Jaroslav

Havl. Borová

513740 1 - 11:13:29 1638.811 m/min CZ-17-0299-304
235

SVOBODA Jaroslav

Libuš

418900 1 - 10:15:43 1638.141 m/min CZ 19 0111 236 H
236

MILOTA Milan

Protivín

413290 1 - 10:12:38 1635.928 m/min CZ-18-0123-886 H
237

ČIPERA J. + M.

Vodňany

420610 1 - 10:17:12 1635.342 m/min 16-0311-267E
238

NOVOTNÝ Zdeněk

Svítkov

505330 1 - 11:09:03 1635.108 m/min 14-075-152
239

CACH Josef sen.

Čistá

538360 1 - 11:29:56 1631.724 m/min 16-0325-445
240

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

501860 1 - 11:07:41 1631.093 m/min 14-0294-41 H
241

VÁŇA Zdeněk

Chrast

517800 1 - 11:18:00 1628.302 m/min 18-063-603 H
242

NEJEDLÝ Jaroslav

Havl. Borová

512890 1 - 11:15:00 1628.222 m/min CZ-14-063-1132
243

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

569330 1 - 11:50:00 1626.657 m/min 16-060-786 H
244

TICHAVA ml. František

Písek

396360 1 - 10:03:40 1626.648 m/min 15-0122-1158H
245

CINIBULK Petr

Kladno

388670 1 - 10:00:03 1619.121 m/min 17-0410 PL-4685 he
246

ZOBAČ Jaromír

Čistá

559630 1 - 11:45:49 1618.285 m/min 16-061-535 He
247

BERÁNEK Zdeněk

Libochovice

391170 1 - 10:01:48 1617.742 m/min 17-049-152 h
248

FEREŠ František

Ricany

429150 1 - 10:25:32 1616.181 m/min 16 094 1266
249

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

501860 1 - 11:10:41 1615.343 m/min 16-0294-302 H
250

KVASNICA Bohumil

Čistá

557400 1 - 11:45:04 1615.34 m/min 14-0325-139 He
251

JETMAR Zdeněk

Litomyšl

546710 1 - 11:39:23 1610.892 m/min 17-067-496 H
252

JANECKÝ Jan

Vysoké Mýto 2.

546300 1 - 11:39:57 1607.001 m/min 16-077-1231 He
253

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

501860 1 - 11:12:28 1606.123 m/min 14-0294-7 H
254

NOVOTNÝ Zdeněk

Svítkov

505330 1 - 11:15:34 1601.342 m/min 13-075-655 He
255

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

424320 1 - 10:25:19 1599.296 m/min 17 0100 974
256

BÁLEK Milan

Slivenec

409340 1 - 10:16:07 1598.256 m/min CZ 18 095 315 H
257

MOTL František

Humpolec

485150 1 - 11:03:37 1597.903 m/min CZ-15-0342-5
258

BURSA M+M

Volyně

393380 1 - 10:06:29 1595.97 m/min 18-010-72E
259

VANČURA Miloš

Čáslav

488180 1 - 11:06:13 1594.231 m/min 17-059-142-E
260

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

418490 1 - 10:23:23 1588.901 m/min 18-0123-370E
261

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

418490 1 - 10:23:32 1587.996 m/min 18-0123-95E
262

BARTEJS Petr

Zizkov

413800 1 - 10:20:35 1587.976 m/min 14 098 350
263

ZOBAČ Jaromír

Čistá

559630 1 - 11:52:29 1587.678 m/min 15-074-303 He
264

KVASNICA Tom+Eliška

Čistá

557400 1 - 11:51:47 1584.498 m/min 17-061-770
265

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

424320 1 - 10:28:12 1582.103 m/min 17 0100 8
266

ŠULC Libor

Čáslav

482270 1 - 11:04:56 1581.559 m/min 17-059-97-E
267

MIKEŠ Miloslav

Volyně

378250 1 - 09:59:22 1580.212 m/min 15-010-602E
268

SCHÁNILEC Karel

Protivín

413160 1 - 10:21:49 1578.051 m/min CZ-17-0123-514 HE
269

HEUME P. + P.

host

466250 1 - 10:55:30 1577.834 m/min 17 05 417 h
270

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

500000 1 - 11:17:35 1574.39 m/min 19-0294-1530 He
271

BARTEJS Petr

Zizkov

413800 1 - 10:22:52 1574.182 m/min 18 098 63
272

BARTEJS Petr

Zizkov

413800 1 - 10:22:57 1573.683 m/min 16 0116 559
273

VÁVRA Miloslav

Čáslav

493330 1 - 11:13:33 1573.369 m/min 18-059-732-E
274

HEUME P. + P.

host

466250 1 - 10:56:22 1573.22 m/min 18 05 807 He
275

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

477510 1 - 11:03:36 1572.826 m/min CZ-17-066-530 H
276

POLÁČEK Václav

Vodňany

406900 1 - 10:19:00 1571.042 m/min 18-0311-171H
277

ŘEZÁČ Josef

Všetaty VŠ

429180 1 - 10:33:22 1569.979 m/min 18-0100-2177 H
278

MARSIK Zdenek

Humpolec

476070 1 - 11:03:28 1568.772 m/min CZ-15-0342-291
279

SVAČINA Václav

Brandys n/L.

433040 1 - 10:36:17 1567.376 m/min 15 0100 216
280

STEHLÍK Jan

Čáslav

482210 1 - 11:07:46 1566.804 m/min 17-059-994-E
281

DUGA Jan

Most

361530 1 - 09:50:49 1566.308 m/min 18-019-589 he
282

PERNICA Petr

Čáslav

482870 1 - 11:09:10 1561.844 m/min 16-066-229-H
283

NOVÁK Zdeněk

Brandys n/L.

431130 1 - 10:36:25 1559.711 m/min 14 0114 238
284

HONSA František

Slivenec

410740 1 - 10:23:29 1558.884 m/min DV 17 08829 457 E
285

TEAM MATEJICEK P + M

Havl. Borová

509670 1 - 11:27:08 1557.989 m/min CZ-16-0294-258
286

FEREŠ František

Ricany

429150 1 - 10:35:44 1556.395 m/min 14 094102
287

NAVARA Miroslav

Protivín

405170 1 - 10:20:32 1555.156 m/min CZ-15-0311-1058 H
288

VÁVRA Miloslav

Čáslav

493330 1 - 11:17:39 1553.062 m/min 18-059-704-E
289

KOUBA František

Volyně

389870 1 - 10:11:38 1549.358 m/min 15-0125-2249H
290

STEHLÍK Jan

Čáslav

482210 1 - 11:11:34 1547.694 m/min 18-059-007-H
291

ŠUSTR Jaroslav

Vodňany

409960 1 - 10:25:00 1547.019 m/min 17-0311-638H
292

MILOTA Milan

Protivín

413290 1 - 10:28:03 1541.839 m/min CZ-18-0123-741 HE
293

STRAKA Zdeněk

Ml.Boleslav

442700 1 - 10:47:28 1540.005 m/min 16-0110-98 HE
294

TOMÁŠEK M.+ syn

Šestajovice

431160 1 - 10:40:14 1538.575 m/min 15 0114 101
295

MILOTA Milan

Protivín

413290 1 - 10:28:44 1537.919 m/min CZ-18-0123-716 H
296

ŠUSTR Jaroslav

Vodňany

409960 1 - 10:27:00 1535.431 m/min 17-0311-660H
297

JANECKÝ Jan

Vysoké Mýto 2.

546300 1 - 11:56:14 1533.545 m/min 15-077-1038 He
298

ŠTEFL Libor

Litomyšl

547220 1 - 11:56:55 1533.187 m/min 18-067-430
299

MILOTA Milan

Protivín

413290 1 - 10:29:37 1532.88 m/min CZ-18-0123-887 H
300

KROUPA Jiří

host

467850 1 - 11:05:23 1532.009 m/min 18 0259 1106 H
301

PILAŘ TEAM

Proseč

517280 1 - 11:38:04 1530.112 m/min FR 17-233
302

KROUPA Jiří

host

467850 1 - 11:05:50 1529.755 m/min 17 05 607
303

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

501860 1 - 11:29:19 1523.944 m/min 17-0294-234 H
304

KROUPA Jiří

host

467850 1 - 11:07:04 1523.611 m/min 17 0303 648he
305

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

501860 1 - 11:30:47 1517.186 m/min 16-0294-407 He
306

ŠESTÁK Rostislav

Vodňany

415220 1 - 10:33:53 1516.047 m/min 18-0311-522H
307

OPATRNÝ Pavel JUDr

Protivín

405640 1 - 10:28:04 1513.206 m/min CZ-17-0123-301 HE
308

MURÁRIK Emil

Čáslav

483690 1 - 11:19:40 1513.107 m/min 19-059-168-H
309

ŠUSTR Jaroslav

Vodňany

409960 1 - 10:31:00 1512.768 m/min 19-0311-420E
310

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

500000 1 - 11:30:46 1511.64 m/min 15-0294-30 He
311

STEHLÍK Jan

Čáslav

482210 1 - 11:19:07 1511.077 m/min 16-066-1568-H
312

SURMA Oleg MVDr.

Brandys n/L.

441750 1 - 10:53:00 1507.679 m/min 15 0100 442
313

TEAM SMUTNÝ

Protivín

420470 1 - 10:38:55 1507.511 m/min CZ-15-09-91 HE
314

MASOJÍDEK Zdeněk

Most

360760 1 - 10:00:18 1501.29 m/min 16-019-1051 h
315

MILOTA Milan

Protivín

413290 1 - 10:35:42 1499.057 m/min CZ-17-0123-688 H
316

LÉBL Tomáš

Česká Bělá

506250 1 - 11:38:20 1496.305 m/min 16-0330-265 He
317

RUDOLF Jaroslav

Šestajovice

431550 1 - 10:50:16 1486.736 m/min 18 0114 247
318

LÍSKOVEC Jiri

host

451430 1 - 11:04:10 1484.153 m/min 14 05 696 He
319

LÍSKOVEC Jiri

host

451430 1 - 11:04:31 1482.448 m/min 15 05 568 H
320

RUDOLF Jaroslav

Šestajovice

431550 1 - 10:51:21 1481.208 m/min 16 088 1499
321

MAŘÍK Josef

Protivín

413200 1 - 10:39:11 1480.031 m/min CZ-16-0123-912 HE
322

ZADRAŽILOVI Mar.a Pav.

Jihlava

504140 1 - 11:41:10 1477.694 m/min 16-0294-50 He
323

POLÁČEK Milan

Vodňany

406140 1 - 10:35:00 1476.873 m/min 17-0127-693H
324

BUBNÍK Jiří

Kostelec n/CL

445540 1 - 11:02:01 1475.217 m/min 11 0108 644 H
325

VÁŇA Zdeněk

Chrast

517800 1 - 11:52:00 1471.023 m/min 19-063-631 He
326

ZADRAŽILOVI Mar.a Pav.

Jihlava

504140 1 - 11:44:57 1461.487 m/min 12-0294-1233 H
327

POLÁČEK Milan

Vodňany

406140 1 - 10:38:00 1460.935 m/min 16-0311-198H
328

ČECHURA ing. Jaroslav

Volyně

374070 1 - 10:16:08 1460.45 m/min 18-085-5E
329

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

500000 1 - 11:46:02 1444.948 m/min 16-0294-1061 He
330

POLÁČEK Milan

Vodňany

406140 1 - 10:42:00 1440.213 m/min 12-0311-706H
331

POLÁČEK Milan

Vodňany

406140 1 - 10:42:00 1440.213 m/min 17-0311-543H
332

HEUME P. + P.

host

466250 1 - 11:24:03 1438.821 m/min 16 0294 436
333

VOLF Zdeněk

Volyně

393080 1 - 10:35:00 1429.382 m/min 15-010-573H
334

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

358530 1 - 10:12:04 1422.362 m/min 16-0117-21E
335

OPATRNÝ Pavel JUDr

Protivín

405640 1 - 10:45:14 1422.134 m/min CZ-17-0123-348 HE
336

ZADRAŽILOVÁ Martina

Jihlava

504140 1 - 11:56:17 1414.997 m/min 16-0294-22 H
337

BROUKAL Jaroslav

Ricany

430100 1 - 11:04:00 1414.803 m/min 17 0137 3258 h
338

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

569330 1 - 12:48:00 1395.417 m/min 17-060-556 H
339

HEUME P. + P.

host

466250 1 - 11:34:53 1392.276 m/min BE 14 6010468 He
340

FILIPSKÝ Fran.Ing

Mor.Budějovice

521230 1 - 12:15:14 1389.082 m/min 15-0300-141
341

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

569330 1 - 12:56:00 1368.582 m/min 17-060-107 H
342

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

358530 1 - 10:23:35 1360.215 m/min 14-0117-208H
343

ZADRAŽILOVI Mar.a Pav.

Jihlava

504140 1 - 12:12:14 1354.366 m/min 14-0294-430 H
344

MAHULÍK Pravoslav

Brandys n/L.

434880 1 - 11:22:32 1348.326 m/min 16 0100 39
345

Rais Jaroslav

Náchod

513820 1 - 12:22:56 1341.8 m/min 18-0132-1258 H
346

ZÁHORSKY Luděk

Slivenec

405180 1 - 11:02:00 1341.656 m/min CZ 14 095 1151 E
347

ZITTOVI V + B

Dubeč

450080 1 - 11:45:29 1302.755 m/min 17 088 245
348

JAROŠ Pavel

Kostelec n/CL

445890 1 - 11:48:28 1279.577 m/min 478
349

HORT Leoš

Jihlava

491580 1 - 12:26:22 1272.315 m/min 18-0294-1316
350

HORT Leoš

Jihlava

491580 1 - 13:14:11 1132.195 m/min 18-0294-454
351

STEHLÍK Jan

Čáslav

482210 1 - 14:21:09 962.207 m/min 19-059-686-E
352

SENDY SENOHRÁBEK

Krakovany

475050 1 - 20:00:54 564.93 m/min 18-0116-294 H
353

ŘEZÁČ Josef

Všetaty VŠ

429180 1 - 00:00:00 -0.016 m/min
354

EGRT František

Kopidlno

470960 1 - 00:00:00 -0.018 m/min

 

Pásmo č. 1 (do 400 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

JANECH Dan+Michal

Lom u Mostu

374850 1 - 09:09:29 1978.274 m/min 18-019-1121 h
2

DAVID Václav

Litoměřice

391390 1 - 09:18:01 1976.551 m/min 16-050-609 h
3

DAVID Václav

Litoměřice

391390 1 - 09:18:11 1974.889 m/min 18-050-843 h
4

JANECH Dan+Michal

Lom u Mostu

374850 1 - 09:10:11 1970.993 m/min 17-019-369 he
5

ANTROPIUS Václav

Libochovice

368310 1 - 09:07:07 1968.344 m/min 17-019-1043 he
6

ANTROPIUS Marek

Libochovice

368100 1 - 09:09:46 1939.751 m/min 17-019-1010 he
7

ANTROPIUS Marek

Libochovice

368100 1 - 09:11:42 1920.188 m/min 18-019-651 h
8

PÜSPÖKI Team Pišta+Míša

Lom u Mostu

367680 1 - 09:12:46 1907.384 m/min 18-018-101 he
9

PÜSPÖKI Team Pišta+Míša

Lom u Mostu

367680 1 - 09:12:58 1905.407 m/min 17-018-578 h
10

BUCHTELA Karel

Most

360610 1 - 09:09:44 1900.615 m/min 17-019-23 h
11

KŘÍŽEK Vladimír

Libochovice

386200 1 - 09:23:48 1894.995 m/min 14-049-485 h
12

KONOPČÍK Jan ing.

Kladno

388440 1 - 09:27:20 1873.505 m/min 18-045-2956 he
13

ONDRÁŠEK Karel

Kladno

381870 1 - 09:24:30 1867.335 m/min 13-045-1866 he
14

ZIEGLER Jan

Lom u Mostu

374660 1 - 09:22:30 1850.173 m/min 19-019-152 he
15

SOPÍK František

Slivenec

396820 1 - 09:35:12 1843.959 m/min CZ 18 095 3620 H
16

LÉSEK Milan

Litoměřice

386900 1 - 09:33:02 1816.148 m/min 16-050-922 he
17

FENCL Jaroslav

Lom u Mostu

360780 1 - 09:20:12 1802.098 m/min 17-018-811 h
18

KRYCNER Václav

Libochovice

388960 1 - 09:36:33 1796.167 m/min 17-049-233 h
19

LUKÁŠ Václav

Beroun

380130 1 - 09:33:02 1784.369 m/min 18-044-357
20

DROPPA Julius

Kladno

381870 1 - 09:34:22 1781.387 m/min 17-045-2073 he
21

KUTÁKOVI Team

Blatná

357430 1 - 09:21:14 1776.197 m/min 17-0117-637E
22

SARKÖZI Josef

Kryry

341280 1 - 09:14:12 1757.364 m/min 17-048-18 h
23

KOTAS Vladimír

Beroun

386950 1 - 09:40:14 1757 m/min 17-043-455 He
24

FENCL Jaroslav

Lom u Mostu

360780 1 - 09:25:24 1756.475 m/min 17-018-783 he
25

ŠÍR Jan

Tuchořice

359650 1 - 09:25:16 1752.111 m/min 17-057-44 h
26

PROCHÁZKA Bedřich

Beroun

377200 1 - 09:35:26 1750.89 m/min 18-043-1614
27

SKALSKI Kazimierz

Libochovice

385510 1 - 09:43:06 1727.97 m/min 19-055-817 he
28

KOTAS Vladimír

Beroun

386950 1 - 09:44:27 1723.992 m/min CZ 18 0256 206 HE
29

PRIATKA ing. David +Jan

Tuchořice

358980 1 - 09:29:26 1714.054 m/min 18-057-255 h
30

KONEČNÝ Richard

Beroun

388420 1 - 09:46:51 1712.233 m/min 15-043-3715
31

SOUKUP Miloslav

Blatná

370520 1 - 09:36:44 1709.566 m/min 17-0117-67E
32

PATOLÁN Jan

Kladno

361290 1 - 09:37:10 1663.653 m/min 15-054-39 h
33

TICHAVA ml. František

Písek

396360 1 - 10:03:40 1626.648 m/min 15-0122-1158H
34

CINIBULK Petr

Kladno

388670 1 - 10:00:03 1619.121 m/min 17-0410 PL-4685 he
35

BERÁNEK Zdeněk

Libochovice

391170 1 - 10:01:48 1617.742 m/min 17-049-152 h
36

BURSA M+M

Volyně

393380 1 - 10:06:29 1595.97 m/min 18-010-72E
37

MIKEŠ Miloslav

Volyně

378250 1 - 09:59:22 1580.212 m/min 15-010-602E
38

DUGA Jan

Most

361530 1 - 09:50:49 1566.308 m/min 18-019-589 he
39

KOUBA František

Volyně

389870 1 - 10:11:38 1549.358 m/min 15-0125-2249H
40

MASOJÍDEK Zdeněk

Most

360760 1 - 10:00:18 1501.29 m/min 16-019-1051 h
41

ČECHURA ing. Jaroslav

Volyně

374070 1 - 10:16:08 1460.45 m/min 18-085-5E
42

VOLF Zdeněk

Volyně

393080 1 - 10:35:00 1429.382 m/min 15-010-573H
43

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

358530 1 - 10:12:04 1422.362 m/min 16-0117-21E
44

BRÁZDA Jiří+Monik

Blatná

358530 1 - 10:23:35 1360.215 m/min 14-0117-208H

 

Pásmo č. 2 (401-450 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

NOVOTNÝ Milan

Liberec LB

449590 1 - 09:42:23 2021.689 m/min 17-017-1541 He
2

NOVOTNÝ Milan

Liberec LB

449590 1 - 09:43:54 2007.995 m/min 15-017-1009 H
3

NOVOTNÝ Milan

Liberec LB

449590 1 - 09:43:57 2007.546 m/min 18-017-164 He
4

BRZOBOHATÝ Ladislav

Liberec LB

449470 1 - 09:44:07 2005.518 m/min 17-017-536 He
5

BRZOBOHATÝ Ladislav

Liberec LB

449470 1 - 09:44:41 2000.46 m/min 18-017-710 He
6

BRZOBOHATÝ Ladislav

Liberec LB

449470 1 - 09:44:49 1999.273 m/min 18-017-728 He
7

MINARČÍK Drah. + Paulíkov

Libochovice

406200 1 - 09:24:16 1988.577 m/min 18-055-354 h
8

KOTOUČ M+M

V.Bukovina VB

416750 1 - 09:33:03 1956.114 m/min CZ-19-013-91 He
9

SMÍŠEK Antonín

Ml.Boleslav MB

441360 1 - 09:45:40 1955.805 m/min 15-0110-850
10

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

424320 1 - 09:37:44 1948.806 m/min 16 040 717
11

SVOBODA Oldřich

Všetaty VŠ

435650 1 - 09:44:15 1942.698 m/min 17-0110-1177 H
12

BAŠTRNÁK Jaroslav

V.Bukovina VB

421050 1 - 09:38:01 1931.274 m/min CZ-19-013-300 H
13

HONSA František

Slivenec

410740 1 - 09:33:05 1927.603 m/min CZ 17 095 383 H
14

KOTOUČ M+M

V.Bukovina VB

416750 1 - 09:37:58 1911.99 m/min CZ-18-013-758 H
15

NESVADBA Petr

Nymburk

447900 1 - 09:57:18 1887.484 m/min 18-0108-451
16

BRAŇKA Stan. Ing.

Dubeč

446550 1 - 09:56:49 1885.636 m/min 18 088 8442
17

NOVOTNÝ Jaroslav

Michle

421110 1 - 09:43:20 1885.567 m/min 17 093 18
18

BAŠTRNÁK Jaroslav

V.Bukovina VB

421050 1 - 09:43:21 1885.158 m/min CZ-18-013-388 He
19

MATOUŠEK Luděk

Ml.Boleslav MB

447900 1 - 09:58:03 1881.537 m/min 18-0110-54 HE
20

STAFEK Roman

Stredoceske

410570 1 - 09:40:00 1866.227 m/min CZ 16 095 722 H
21

BARTŮNĚK Jaroslav

Všetaty VŠ

430250 1 - 09:51:00 1862.554 m/min 18-0116-294 H
22

RAK Stanislav

Libuš

414550 1 - 09:45:05 1841.762 m/min CZ 18 0111 717 H
23

KODL - FRENZL Team

Kladno

404300 1 - 09:39:35 1841.214 m/min 18-045-2061 he
24

TYDLITÁT Tomáš

Kladno

405880 1 - 09:41:08 1835.454 m/min 17-045-3090 h
25

TOMÁŠEK M.+ syn

Šestajovice

431160 1 - 09:55:30 1830.828 m/min 18 0114 161
26

KAJUK Miroslav

Ricany

436290 1 - 09:59:24 1822.431 m/min 16 094 1838
27

MAHULÍK Pravoslav

Brandys n/L.

434880 1 - 10:00:00 1812 m/min 17 0100 269
28

MILOTA Milan

Protivín

413290 1 - 09:48:24 1809.501 m/min CZ-13-0123-53 HE
29

MILOTA Milan

Protivín

413290 1 - 09:48:31 1808.577 m/min CZ-16-011-25 HE
30

ČERYCH Jaroslav

V.Bukovina VB

418160 1 - 09:51:13 1808.52 m/min CZ-18-013-10 H
31

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

424320 1 - 09:54:40 1808.182 m/min 17 0100 27
32

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

424320 1 - 09:54:40 1808.182 m/min 16 0100 777
33

MARTINEC Petr

Ricany

432790 1 - 09:59:41 1805.674 m/min 15 094 111
34

MICHOVSKÝ Josef

Ricany

431690 1 - 09:59:20 1803.719 m/min 15 094 423
35

NOVOTNÝ Jaroslav

Michle

421110 1 - 09:53:38 1802.44 m/min 18 093 618
36

NOVÁK Zdeněk

Brandys n/L.

431130 1 - 10:00:49 1790.283 m/min 14 0114 241
37

MINARČÍK Drah. + Paulíkov

Libochovice

406200 1 - 09:47:59 1781.709 m/min 17-055-824 he
38

NOVÁK Pavel

Všetaty VŠ

412050 1 - 09:51:28 1780.17 m/min 16-0116-566 H
39

RUDOLF Jaroslav

Šestajovice

431550 1 - 10:02:34 1779.099 m/min 17 0114 224
40

POCHMANOVÁ Kristýna

Kladno

410090 1 - 09:51:05 1774.641 m/min 17-092-183 h
41

NOVOTNÝ Jaroslav

Michle

421110 1 - 09:58:17 1767.266 m/min 17 093 40
42

ŽÍŽALA Oldřich

Šestajovice

440360 1 - 10:09:31 1764.852 m/min 18 0114 500 e
43

CHABADA Josef

Libochovice

412710 1 - 09:54:07 1762.839 m/min 18-SK0301-633 h
44

ŠÍPEK Josef

Protivín

408400 1 - 09:52:08 1759.334 m/min CZ-17-0123-844 He
45

NOVOTNÝ Jaroslav

Michle

421110 1 - 09:59:58 1754.869 m/min 17 093 14
46

KOSTKA Kamil

Libuš

414610 1 - 09:56:30 1753.108 m/min CZ 17 0111 520 H
47

BUDSKÝ Milan

Kostelec n/CL

443660 1 - 10:13:36 1749.448 m/min 18 0107419e
48

NOVOTNÝ Jaroslav

Michle

421110 1 - 10:01:07 1746.499 m/min 18093 606
49

SLAVÍK Václav

Slivenec

407760 1 - 09:54:30 1738.849 m/min CZ 17 043 64 H
50

PÍTRA Václav Ing

Protivín

407220 1 - 09:54:20 1737.781 m/min CZ-16-0123-336 He
51

SLAVÍK Václav

Slivenec

407760 1 - 09:54:51 1736.257 m/min CZ 15 043 2687 H
52

NOVOTNÝ Jaroslav

Michle

421110 1 - 10:03:18 1730.826 m/min 18 093 618
53

DVOŘÁK Jiří

Všetaty VŠ

427300 1 - 10:06:58 1730.193 m/min 16-0116-681 H
54

NOVOTNÝ Vlastimil

Všetaty VŠ

419620 1 - 10:02:33 1730.035 m/min 17-0116-6 H
55

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

418490 1 - 10:01:57 1729.655 m/min 16-0311-716E
56

SUCHARDA Jindřich

Protivín

409940 1 - 09:57:18 1727.518 m/min CZ-17-0123-911 HE
57

BIZOŇ Milan

Litoměřice

417820 1 - 10:02:08 1725.578 m/min 17-050-970 h
58

KREJZEK ing. Rostislav

Beroun

401480 1 - 09:53:56 1716.215 m/min 18-079-37 he
59

RUDOLF Jaroslav

Šestajovice

431550 1 - 10:12:07 1711.708 m/min 18 0114 255
60

MAHULÍK Pravoslav

Brandys n/L.

434880 1 - 10:14:13 1710.667 m/min 17 0100 241
61

SMRČINOVI

Kostelec n/CL

445940 1 - 10:21:18 1706.621 m/min 19 0107 83
62

MILOTA Milan

Protivín

413290 1 - 10:04:29 1690.463 m/min CZ-17-0123-673 H
63

TOMÁŠEK M.+ syn

Šestajovice

431160 1 - 10:16:32 1680.717 m/min 17 0100 241
64

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

418490 1 - 10:09:53 1674.742 m/min 15-0311-206E
65

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec

408090 1 - 10:04:54 1666.354 m/min CZ 18 095 4035 H
66

TAJČ Bořivoj

Kladno

400500 1 - 10:01:01 1661.711 m/min 16-045-1026 he
67

KALOUSEK Jindřich

Libuš

420180 1 - 10:13:02 1660.572 m/min CZ 17 0111 843 H
68

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

418490 1 - 10:13:09 1653.131 m/min 16-0311-881E
69

HONSA František

Slivenec

410740 1 - 10:08:47 1650.995 m/min CZ 18 095 3325 H
70

VEJVODA Zdeněk

Dubeč

418880 1 - 10:14:18 1647.188 m/min 17 088 161
71

MAHULÍK Pravoslav

Brandys n/L.

434880 1 - 10:24:03 1646.961 m/min 16 0100 31
72

PERGNER Vilém

Šestajovice

434020 1 - 10:24:00 1644.015 m/min 15 0114 81
73

PEČENKA Jaroslav

Kostelec n/CL

444180 1 - 10:31:00 1639.041 m/min 17 0107 1254
74

SVOBODA Jaroslav

Libuš

418900 1 - 10:15:43 1638.141 m/min CZ 19 0111 236 H
75

MILOTA Milan

Protivín

413290 1 - 10:12:38 1635.928 m/min CZ-18-0123-886 H
76

ČIPERA J. + M.

Vodňany

420610 1 - 10:17:12 1635.342 m/min 16-0311-267E
77

FEREŠ František

Ricany

429150 1 - 10:25:32 1616.181 m/min 16 094 1266
78

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

424320 1 - 10:25:19 1599.296 m/min 17 0100 974
79

BÁLEK Milan

Slivenec

409340 1 - 10:16:07 1598.256 m/min CZ 18 095 315 H
80

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

418490 1 - 10:23:23 1588.901 m/min 18-0123-370E
81

VÍTOVEC Pavel + Marcela

Protivín

418490 1 - 10:23:32 1587.996 m/min 18-0123-95E
82

BARTEJS Petr

Zizkov

413800 1 - 10:20:35 1587.976 m/min 14 098 350
83

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

424320 1 - 10:28:12 1582.103 m/min 17 0100 8
84

SCHÁNILEC Karel

Protivín

413160 1 - 10:21:49 1578.051 m/min CZ-17-0123-514 HE
85

BARTEJS Petr

Zizkov

413800 1 - 10:22:52 1574.182 m/min 18 098 63
86

BARTEJS Petr

Zizkov

413800 1 - 10:22:57 1573.683 m/min 16 0116 559
87

POLÁČEK Václav

Vodňany

406900 1 - 10:19:00 1571.042 m/min 18-0311-171H
88

ŘEZÁČ Josef

Všetaty VŠ

429180 1 - 10:33:22 1569.979 m/min 18-0100-2177 H
89

SVAČINA Václav

Brandys n/L.

433040 1 - 10:36:17 1567.376 m/min 15 0100 216
90

NOVÁK Zdeněk

Brandys n/L.

431130 1 - 10:36:25 1559.711 m/min 14 0114 238
91

HONSA František

Slivenec

410740 1 - 10:23:29 1558.884 m/min DV 17 08829 457 E
92

FEREŠ František

Ricany

429150 1 - 10:35:44 1556.395 m/min 14 094102
93

NAVARA Miroslav

Protivín

405170 1 - 10:20:32 1555.156 m/min CZ-15-0311-1058 H
94

ŠUSTR Jaroslav

Vodňany

409960 1 - 10:25:00 1547.019 m/min 17-0311-638H
95

MILOTA Milan

Protivín

413290 1 - 10:28:03 1541.839 m/min CZ-18-0123-741 HE
96

STRAKA Zdeněk

Ml.Boleslav

442700 1 - 10:47:28 1540.005 m/min 16-0110-98 HE
97

TOMÁŠEK M.+ syn

Šestajovice

431160 1 - 10:40:14 1538.575 m/min 15 0114 101
98

MILOTA Milan

Protivín

413290 1 - 10:28:44 1537.919 m/min CZ-18-0123-716 H
99

ŠUSTR Jaroslav

Vodňany

409960 1 - 10:27:00 1535.431 m/min 17-0311-660H
100

MILOTA Milan

Protivín

413290 1 - 10:29:37 1532.88 m/min CZ-18-0123-887 H
101

ŠESTÁK Rostislav

Vodňany

415220 1 - 10:33:53 1516.047 m/min 18-0311-522H
102

OPATRNÝ Pavel JUDr

Protivín

405640 1 - 10:28:04 1513.206 m/min CZ-17-0123-301 HE
103

ŠUSTR Jaroslav

Vodňany

409960 1 - 10:31:00 1512.768 m/min 19-0311-420E
104

SURMA Oleg MVDr.

Brandys n/L.

441750 1 - 10:53:00 1507.679 m/min 15 0100 442
105

TEAM SMUTNÝ

Protivín

420470 1 - 10:38:55 1507.511 m/min CZ-15-09-91 HE
106

MILOTA Milan

Protivín

413290 1 - 10:35:42 1499.057 m/min CZ-17-0123-688 H
107

RUDOLF Jaroslav

Šestajovice

431550 1 - 10:50:16 1486.736 m/min 18 0114 247
108

RUDOLF Jaroslav

Šestajovice

431550 1 - 10:51:21 1481.208 m/min 16 088 1499
109

MAŘÍK Josef

Protivín

413200 1 - 10:39:11 1480.031 m/min CZ-16-0123-912 HE
110

POLÁČEK Milan

Vodňany

406140 1 - 10:35:00 1476.873 m/min 17-0127-693H
111

BUBNÍK Jiří

Kostelec n/CL

445540 1 - 11:02:01 1475.217 m/min 11 0108 644 H
112

POLÁČEK Milan

Vodňany

406140 1 - 10:38:00 1460.935 m/min 16-0311-198H
113

POLÁČEK Milan

Vodňany

406140 1 - 10:42:00 1440.213 m/min 12-0311-706H
114

POLÁČEK Milan

Vodňany

406140 1 - 10:42:00 1440.213 m/min 17-0311-543H
115

OPATRNÝ Pavel JUDr

Protivín

405640 1 - 10:45:14 1422.134 m/min CZ-17-0123-348 HE
116

BROUKAL Jaroslav

Ricany

430100 1 - 11:04:00 1414.803 m/min 17 0137 3258 h
117

MAHULÍK Pravoslav

Brandys n/L.

434880 1 - 11:22:32 1348.326 m/min 16 0100 39
118

ZÁHORSKY Luděk

Slivenec

405180 1 - 11:02:00 1341.656 m/min CZ 14 095 1151 E
119

JAROŠ Pavel

Kostelec n/CL

445890 1 - 11:48:28 1279.577 m/min 478
120

ŘEZÁČ Josef

Všetaty VŠ

429180 1 - 00:00:00 -0.016 m/min

 

Pásmo č. 3 (nad 450 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

FORMAN Milan

Nový Bydžov

489710 1 - 10:09:27 1963.159 m/min 15-0113-671 H
2

LAVKO Michal

Liberec LB

465050 1 - 09:57:27 1958.518 m/min 18-017-532 H
3

FORMAN Milan

Nový Bydžov

489710 1 - 10:11:47 1944.966 m/min 17-0134-797 H
4

ZIMA Milan

Nový Bydžov

489960 1 - 10:11:58 1944.543 m/min 16-0134-508 HE
5

FORMAN Milan

Nový Bydžov

489710 1 - 10:11:52 1944.322 m/min 17-0134-90 H
6

RAICH Jan

Třebechovice

522560 1 - 10:29:50 1936.603 m/min 12-0137-728 H
7

TRUKSA Vítězslav

Ml.Boleslav

453120 1 - 09:54:51 1929.402 m/min cz - 17 - 0110 790 H
8

NOVOTNÝ Tomáš

Kopidlno KP

465630 1 - 10:02:32 1919.86 m/min 19-0113-155 H
9

MAREK Petr

Nový Bydžov

487360 1 - 10:14:50 1912.466 m/min 17-0134-216 H
10

RULÍK Petr

Ml.Boleslav

454390 1 - 09:59:53 1894.212 m/min 16-0110-459 h
11

MAREK Petr

Nový Bydžov

487360 1 - 10:17:49 1890.336 m/min 17-0134-149 H
12

ZIMA Milan

Nový Bydžov

489960 1 - 10:19:24 1888.82 m/min 17-0134-643 HE
13

HELLER Pavel

Nymburk

451910 1 - 09:59:19 1888.335 m/min 16-0108-139 H
14

NOVOTNÝ Tomáš

Kopidlno KP

465630 1 - 10:06:39 1887.817 m/min cz - 17 - 0113 - 113 H
15

TRUKSA Vítězslav

Ml.Boleslav

453120 1 - 10:00:04 1887.476 m/min cz-18 - 0110 - 786 He
16

TRUKSA Vítězslav

Ml.Boleslav

453120 1 - 10:00:05 1887.345 m/min cz-19 - 0110 - 110 He
17

NETUŠIL Bohuslav

Přelouč

491620 1 - 10:21:00 1883.602 m/min 15-073-443
18

EGRT František

Kopidlno

470960 1 - 10:10:10 1882.585 m/min 16-0113-7 HE
19

TRUKSA Vítězslav

Ml.Boleslav

453120 1 - 10:00:54 1880.946 m/min cz-18 - 0110 - 302 He
20

BUDÍNSKÝ Jan

Ml.Boleslav

455780 1 - 10:02:39 1878.343 m/min 14-0110-152 H
21

BARTOŠ Miroslav

Bakov n/J BA

455900 1 - 10:03:23 1873.177 m/min 19-081-1564 HE
22

Vlček Václav

Náchod

534310 1 - 10:45:57 1868.543 m/min 15-0132-18 H
23

PÍCHA Zdeněk

Puchlovice

493720 1 - 10:24:30 1866.616 m/min 18-0215-139-e
24

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/CL

452300 1 - 10:02:31 1865.026 m/min 18 0107 346
25

KVASNICA Tom+Eliška

Čistá

557400 1 - 10:58:55 1864.734 m/min 15-074-248
26

HORÁČEK Josef

Nový Bydžov

492670 1 - 10:24:16 1864.291 m/min 17-0134-1538 HE
27

ŠTOFAŇÁKOVÁ A+A

Puchlovice

492060 1 - 10:24:08 1862.923 m/min 15-0315-217-e
28

FRANC Pavel

Kutná Hora

472600 1 - 10:14:08 1859.654 m/min 15-066-1765-h
29

Slezák + Nozková

Náchod

534490 1 - 10:48:02 1855.653 m/min 14-0132-744 H
30

FRANC Pavel

Kutná Hora

472600 1 - 10:14:57 1853.697 m/min 18-066-603-e
31

FORMAN Milan

Nový Bydžov

489710 1 - 10:24:56 1848.427 m/min 17-0134-831 H
32

PODDANÝ Miroslav

Nový Bydžov

490170 1 - 10:25:17 1847.723 m/min 18-0134-847 HE
33

FORMAN Milan

Nový Bydžov

489710 1 - 10:25:12 1846.569 m/min 17-0134-751 HE
34

HAVRÁNEK Jos.+ Petr

Přelouč

493220 1 - 10:28:00 1840.373 m/min 17-073-1043
35

HAUZR Miroslav

Bakov n/J BA

453720 1 - 10:06:39 1839.53 m/min 16-099-29 HE
36

ČÁSTKA Zdeněk

Březhrad

510680 1 - 10:37:38 1839.404 m/min 17-0135-138 H
37

MENŠÍK Ladislav

Kolín

464970 1 - 10:13:08 1836.858 m/min 17-066-445-h
38

ŠIMŮNEK Roman

Nový Bydžov

482750 1 - 10:22:56 1836.017 m/min 16-0134-1620 H
39

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/CL

452300 1 - 10:06:35 1834.268 m/min 16 0107 226
40

ŠAFRANKO Jiří

Třebechovice

522860 1 - 10:45:44 1829.888 m/min 17-0137-757 H
41

BŘÍZA Team

Pardubice

509100 1 - 10:39:00 1824.731 m/min 16-069-1077
42

ŠKOLNÍK Josef

Podbřezí

536280 1 - 10:54:06 1823.461 m/min 14-0338-488 HE
43

HOLÝ Milan

Třebechovice

523800 1 - 10:47:33 1821.596 m/min 15-0137-553 H
44

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

503320 1 - 10:36:41 1819.119 m/min 16-0135-459
45

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

503320 1 - 10:36:47 1818.462 m/min 17-0135-287 H
46

NOVOTNÝ Václav

Přelouč

490970 1 - 10:30:00 1818.407 m/min 15-073-683 He
47

MENŠÍK Ladislav

Kolín

464970 1 - 10:16:10 1815.107 m/min 18-066-546
48

FORMAN Milan

Nový Bydžov

489710 1 - 10:30:05 1813.181 m/min 15-0113-751 HE
49

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

503320 1 - 10:37:42 1812.459 m/min 13-0135-322 H
50

NOVOTNÝ Václav

Přelouč

490970 1 - 10:31:00 1811.697 m/min 16-073-724 H
51

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

459110 1 - 10:13:29 1811.204 m/min 14-066-308 e
52

Slezák + Nozková

Náchod

534490 1 - 10:55:09 1810.91 m/min 14-0132-769 H
53

PEŘINA František

Kolín

478260 1 - 10:24:09 1810.562 m/min 17-066-281he
54

TVRDÍK Vladimír

Kutná Hora

470190 1 - 10:20:02 1808.191 m/min 15-066-185-e
55

MALEC Vratislav

Kolín

477600 1 - 10:24:16 1807.265 m/min 17-066-42h
56

Pastyřík Jiří, Ing.

Jičín

482150 1 - 10:26:55 1806.369 m/min 18-0131-3321 HE
57

MALEC Vratislav

Kolín

477600 1 - 10:24:29 1805.785 m/min 14-066-813h
58

MENŠÍK Ladislav

Kolín

464970 1 - 10:17:37 1804.891 m/min 17-066-464h
59

BAŤKA Vladimír

Nový Bydžov

482310 1 - 10:27:27 1803.365 m/min 16-0134-310 HE
60

ŠULC Libor

Čáslav

482270 1 - 10:28:07 1798.732 m/min CZ-18-059-295 H
61

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/CL

452300 1 - 10:11:39 1797.338 m/min 17 0107 236
62

FRANC Jiří

Kutná Hora

472700 1 - 10:23:00 1797.338 m/min 18-066-682 e
63

ŠPAČEK Jan sen.

Chrast

520070 1 - 10:49:27 1796.752 m/min 17-063-639 H
64

BENEŠ Jiří

Puchlovice

498500 1 - 10:37:28 1796.612 m/min 15-0315-128-e
65

REITERMAN Jar. ml.

Jihlava

516150 1 - 10:47:43 1793.952 m/min 16-0294-656 H
66

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

477510 1 - 10:26:28 1792.007 m/min CZ-12-066-368
67

SODOMKA Bohumír

Svítkov

510260 1 - 10:45:05 1789.863 m/min 17-075-635 H
68

ŠKOLNÍK Josef

Podbřezí

536280 1 - 10:59:55 1788.097 m/min 18-0338-372 H
69

FORMAN Milan

Nový Bydžov

489710 1 - 10:34:00 1787.263 m/min 17-0134-714 H
70

FORMAN Milan

Nový Bydžov

489710 1 - 10:34:00 1787.263 m/min 18-0134-200 HE
71

NOVOTNÝ Jaroslav

Bakov n/J BA

456020 1 - 10:15:10 1787.146 m/min 17-099-668 H
72

SODOMKA Bohumír

Svítkov

510260 1 - 10:46:00 1784.126 m/min 17-075-52 H
73

Pour Josef

Jičín

490840 1 - 10:35:08 1784.008 m/min 17-0131-34 H
74

MALEC Vratislav

Kolín

477600 1 - 10:27:56 1782.533 m/min 14-066-829h
75

MALEC Vratislav

Kolín

477600 1 - 10:27:57 1782.422 m/min 14-066-853h
76

HAVRÁNEK Jos.+ Petr

Přelouč

493220 1 - 10:37:00 1780.578 m/min 16-073-383
77

MALEC Vratislav

Kolín

477600 1 - 10:28:24 1779.434 m/min 14-066-825h
78

ŠKOLNÍK Josef

Podbřezí

536280 1 - 11:02:25 1773.315 m/min 16-0338-191 H
79

KUDRNA a syn

Puchlovice

508780 1 - 10:47:07 1772.032 m/min 15-073-944-h
80

Slezák + Nozková

Náchod

534490 1 - 11:01:46 1771.203 m/min 17-0132-391 H
81

DRÁBEK Drahoslav

Přelouč

495730 1 - 10:40:21 1768.254 m/min 15-077-1303 H
82

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

561760 1 - 11:17:43 1768.116 m/min 17-060-370 He
83

ŠKOLNÍK Josef

Podbřezí

536280 1 - 11:03:38 1766.209 m/min 16-0338-127 H
84

ZITTOVI V + B

Dubeč

450080 1 - 10:14:50 1766.174 m/min 17 088 248
85

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

511920 1 - 10:50:05 1764.734 m/min 18-0135-320 H
86

MENŠÍK Ladislav

Kolín

464970 1 - 10:23:44 1763.031 m/min 17-0134-377h
87

LÉBL Tomáš

Česká Bělá

506250 1 - 10:47:39 1759.951 m/min 16-0330-248 H
88

FILIPI TEAM

Proseč

527660 1 - 11:00:28 1756.135 m/min 17-072-660 H
89

BŘÍZA Team

Pardubice

509100 1 - 10:50:00 1755.517 m/min 16-069-1031 He
90

VILD Leoš + Fr.

Staré Ždánice

511920 1 - 10:51:43 1754.853 m/min 16-0135-105 H
91

MAŠÍN Ing. Zdeněk

Chrast

522060 1 - 10:57:42 1753.645 m/min 16-063-75
92

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

562000 1 - 11:20:32 1753.328 m/min 17-067-79 H
93

MALEC Vratislav

Kolín

477600 1 - 10:33:00 1749.451 m/min 15-066-802h
94

Janků Petr

Náchod

525140 1 - 11:00:35 1747.07 m/min 17-0137-608 H
95

MURÁRIK Emil

Čáslav

483690 1 - 10:36:56 1746.594 m/min 13-059-2394-H
96

JACKULÁK Josef

Přelouč

497910 1 - 10:45:05 1746.542 m/min 14-073-190 He
97

MACHEK Jiří

Hořice

507490 1 - 10:51:00 1743.952 m/min 16-0129-957 HE
98

MENŠÍK Ladislav

Kolín

464970 1 - 10:26:39 1743.746 m/min 17-066-453h
99

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

477510 1 - 10:34:11 1741.572 m/min CZ-15-066-86
100

JANECKÝ Jan

Vysoké Mýto 2.

546300 1 - 11:14:18 1738.148 m/min 15-077-1069 He
101

RINGEL Pavel

Puchlovice

498920 1 - 10:47:07 1737.691 m/min 17-0315-340-h
102

KOVÁŘ Jaromír

Litomyšl

553070 1 - 11:18:18 1737.575 m/min 16-067-36
103

KVASNICA Tom+Eliška

Čistá

557400 1 - 11:22:25 1728.819 m/min 17-0142-728
104

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/CL

452300 1 - 10:22:16 1724.581 m/min 17 0107 243e
105

ZELENÝ Miloš

Kolín

460280 1 - 10:27:40 1719.601 m/min 14-066-1010h
106

Janků Zdeněk

Náchod

528740 1 - 11:08:06 1716.131 m/min 17-0137-3626 E
107

Slezák + Nozková

Náchod

534490 1 - 11:11:28 1716.042 m/min 15-0132-270 H
108

MENŠÍK Ladislav

Kolín

464970 1 - 10:31:51 1710.392 m/min 17-066-423h
109

ZOBAČOVÁ Jana

Čistá

559630 1 - 11:27:36 1708.272 m/min 16-061-178 He
110

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

493500 1 - 10:49:19 1705.743 m/min 18-073-114 He
111

JANECKÝ Jan

Vysoké Mýto 2.

546300 1 - 11:21:13 1700.721 m/min 18-077-161 He
112

FIKAR Jiří

Humpolec

489930 1 - 10:48:17 1699.474 m/min CZ-18-0105-317
113

ŠÍDLO Jindřich

Kopidlno KP

475170 1 - 10:39:58 1697.238 m/min 17-0134-581 HE
114

BULÍŘ + syn

Bakov n/J BA

451830 1 - 10:26:27 1695.74 m/min 17-099-416 H
115

REITERMAN Jar. ml.

Jihlava

516150 1 - 11:04:30 1695.074 m/min 17-0294-1209 H
116

POKORNÝ Jan

Čistá

551000 1 - 11:25:42 1691.741 m/min 16-061-207
117

POKORNÝ Jan

Čistá

551000 1 - 11:26:27 1687.854 m/min 17-061-401 He
118

ZOBAČ Jaromír

Čistá

559630 1 - 11:31:41 1687.242 m/min 15-074-309 He
119

MURÁRIK Emil

Čáslav

483690 1 - 10:47:57 1679.771 m/min 14-059-15 H
120

NĚMEC Vlastimil

Přelouč

493500 1 - 10:54:35 1675.248 m/min 18-073-128 He
121

ŠTĚPÁNEK Zdeněk

Vamberk

551370 1 - 11:29:22 1674.031 m/min 13-076-129 HE
122

KROUPA Jiří

host

467850 1 - 10:39:32 1673.682 m/min 16 0303 422 He
123

KVASNICA Tom+Eliška

Čistá

557400 1 - 11:33:43 1670.279 m/min DV 18-3010-346
124

JANECKÝ Jan

Vysoké Mýto 2.

546300 1 - 11:27:09 1669.876 m/min 15-077-1058 H
125

KROUPA Jiří

host

467850 1 - 10:41:30 1661.989 m/min 18 0234 1129he
126

Rojšl Miroslav

Náchod

537850 1 - 11:24:08 1659.348 m/min 18-0132-1333 H
127

JANECKÝ Jan

Vysoké Mýto 2.

546300 1 - 11:30:09 1654.702 m/min 18-077-172 He
128

KVASNICA Tom+Eliška

Čistá

557400 1 - 11:37:00 1654.006 m/min 15-061-383
129

STRAŠIL Jaroslav

Havl. Borová

513740 1 - 11:13:29 1638.811 m/min CZ-17-0299-304
130

NOVOTNÝ Zdeněk

Svítkov

505330 1 - 11:09:03 1635.108 m/min 14-075-152
131

CACH Josef sen.

Čistá

538360 1 - 11:29:56 1631.724 m/min 16-0325-445
132

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

501860 1 - 11:07:41 1631.093 m/min 14-0294-41 H
133

VÁŇA Zdeněk

Chrast

517800 1 - 11:18:00 1628.302 m/min 18-063-603 H
134

NEJEDLÝ Jaroslav

Havl. Borová

512890 1 - 11:15:00 1628.222 m/min CZ-14-063-1132
135

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

569330 1 - 11:50:00 1626.657 m/min 16-060-786 H
136

ZOBAČ Jaromír

Čistá

559630 1 - 11:45:49 1618.285 m/min 16-061-535 He
137

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

501860 1 - 11:10:41 1615.343 m/min 16-0294-302 H
138

KVASNICA Bohumil

Čistá

557400 1 - 11:45:04 1615.34 m/min 14-0325-139 He
139

JETMAR Zdeněk

Litomyšl

546710 1 - 11:39:23 1610.892 m/min 17-067-496 H
140

JANECKÝ Jan

Vysoké Mýto 2.

546300 1 - 11:39:57 1607.001 m/min 16-077-1231 He
141

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

501860 1 - 11:12:28 1606.123 m/min 14-0294-7 H
142

NOVOTNÝ Zdeněk

Svítkov

505330 1 - 11:15:34 1601.342 m/min 13-075-655 He
143

MOTL František

Humpolec

485150 1 - 11:03:37 1597.903 m/min CZ-15-0342-5
144

VANČURA Miloš

Čáslav

488180 1 - 11:06:13 1594.231 m/min 17-059-142-E
145

ZOBAČ Jaromír

Čistá

559630 1 - 11:52:29 1587.678 m/min 15-074-303 He
146

KVASNICA Tom+Eliška

Čistá

557400 1 - 11:51:47 1584.498 m/min 17-061-770
147

ŠULC Libor

Čáslav

482270 1 - 11:04:56 1581.559 m/min 17-059-97-E
148

HEUME P. + P.

host

466250 1 - 10:55:30 1577.834 m/min 17 05 417 h
149

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

500000 1 - 11:17:35 1574.39 m/min 19-0294-1530 He
150

VÁVRA Miloslav

Čáslav

493330 1 - 11:13:33 1573.369 m/min 18-059-732-E
151

HEUME P. + P.

host

466250 1 - 10:56:22 1573.22 m/min 18 05 807 He
152

SVOBODA Ladislav

Kutná Hora

477510 1 - 11:03:36 1572.826 m/min CZ-17-066-530 H
153

MARSIK Zdenek

Humpolec

476070 1 - 11:03:28 1568.772 m/min CZ-15-0342-291
154

STEHLÍK Jan

Čáslav

482210 1 - 11:07:46 1566.804 m/min 17-059-994-E
155

PERNICA Petr

Čáslav

482870 1 - 11:09:10 1561.844 m/min 16-066-229-H
156

TEAM MATEJICEK P + M

Havl. Borová

509670 1 - 11:27:08 1557.989 m/min CZ-16-0294-258
157

VÁVRA Miloslav

Čáslav

493330 1 - 11:17:39 1553.062 m/min 18-059-704-E
158

STEHLÍK Jan

Čáslav

482210 1 - 11:11:34 1547.694 m/min 18-059-007-H
159

JANECKÝ Jan

Vysoké Mýto 2.

546300 1 - 11:56:14 1533.545 m/min 15-077-1038 He
160

ŠTEFL Libor

Litomyšl

547220 1 - 11:56:55 1533.187 m/min 18-067-430
161

KROUPA Jiří

host

467850 1 - 11:05:23 1532.009 m/min 18 0259 1106 H
162

PILAŘ TEAM

Proseč

517280 1 - 11:38:04 1530.112 m/min FR 17-233
163

KROUPA Jiří

host

467850 1 - 11:05:50 1529.755 m/min 17 05 607
164

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

501860 1 - 11:29:19 1523.944 m/min 17-0294-234 H
165

KROUPA Jiří

host

467850 1 - 11:07:04 1523.611 m/min 17 0303 648he
166

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

501860 1 - 11:30:47 1517.186 m/min 16-0294-407 He
167

MURÁRIK Emil

Čáslav

483690 1 - 11:19:40 1513.107 m/min 19-059-168-H
168

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

500000 1 - 11:30:46 1511.64 m/min 15-0294-30 He
169

STEHLÍK Jan

Čáslav

482210 1 - 11:19:07 1511.077 m/min 16-066-1568-H
170

LÉBL Tomáš

Česká Bělá

506250 1 - 11:38:20 1496.305 m/min 16-0330-265 He
171

LÍSKOVEC Jiri

host

451430 1 - 11:04:10 1484.153 m/min 14 05 696 He
172

LÍSKOVEC Jiri

host

451430 1 - 11:04:31 1482.448 m/min 15 05 568 H
173

ZADRAŽILOVI Mar.a Pav.

Jihlava

504140 1 - 11:41:10 1477.694 m/min 16-0294-50 He
174

VÁŇA Zdeněk

Chrast

517800 1 - 11:52:00 1471.023 m/min 19-063-631 He
175

ZADRAŽILOVI Mar.a Pav.

Jihlava

504140 1 - 11:44:57 1461.487 m/min 12-0294-1233 H
176

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

500000 1 - 11:46:02 1444.948 m/min 16-0294-1061 He
177

HEUME P. + P.

host

466250 1 - 11:24:03 1438.821 m/min 16 0294 436
178

ZADRAŽILOVÁ Martina

Jihlava

504140 1 - 11:56:17 1414.997 m/min 16-0294-22 H
179

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

569330 1 - 12:48:00 1395.417 m/min 17-060-556 H
180

HEUME P. + P.

host

466250 1 - 11:34:53 1392.276 m/min BE 14 6010468 He
181

FILIPSKÝ Fran.Ing

Mor.Budějovice

521230 1 - 12:15:14 1389.082 m/min 15-0300-141
182

JIRÁSEK Miroslav

Česká Třebová

569330 1 - 12:56:00 1368.582 m/min 17-060-107 H
183

ZADRAŽILOVI Mar.a Pav.

Jihlava

504140 1 - 12:12:14 1354.366 m/min 14-0294-430 H
184

Rais Jaroslav

Náchod

513820 1 - 12:22:56 1341.8 m/min 18-0132-1258 H
185

ZITTOVI V + B

Dubeč

450080 1 - 11:45:29 1302.755 m/min 17 088 245
186

HORT Leoš

Jihlava

491580 1 - 12:26:22 1272.315 m/min 18-0294-1316
187

HORT Leoš

Jihlava

491580 1 - 13:14:11 1132.195 m/min 18-0294-454
188

STEHLÍK Jan

Čáslav

482210 1 - 14:21:09 962.207 m/min 19-059-686-E
189

SENDY SENOHRÁBEK

Krakovany

475050 1 - 20:00:54 564.93 m/min 18-0116-294 H
190

EGRT František

Kopidlno

470960 1 - 00:00:00 -0.018 m/min

 

Celkové ocenění ZZ
1.-3. místo pohár

Pozn.: Oceněny budou pouze závody s minimální účastí 1.000 holubů.

Pásmo č. 1 (do 400 km)
1. místo pohár + 3000 Kč
2. místo pohár + 2000 Kč
3. místo pohár + 1000 Kč

Pásmo č. 2 (401-450 km)
1. místo pohár + 3000 Kč
2. místo pohár + 2000 Kč
3. místo pohár + 1000 Kč

Pásmo č. 3 (nad 450 km)
1. místo pohár + 3000 Kč
2. místo pohár + 2000 Kč
3. místo pohár + 1000 Kč

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2020 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv