On-line výsledky
Závod Knokke-Damme (ČS CHPH) - Memoriál Vladimíra Kolaříka
- odstartováno - jasno, 11°C, bezvětří
Start 11.7.2020 - 07:00:00


z místa startu, proklik na webkameru Bruggy...

9.7.2020:
16:00-17:00 holubi napojeni v ZS Přelouč
21:30-22:00 holubi napojeni v ZS Slaný

10.7.2020:
5:00-6:00 holubi nakrmeni a napojeni v ZS Slaný
10:00-11:00 holubi napojeni
15:00-16:00 holubi napojeni
19:00 holubi na místě startu - nakrmeno a napojeno

11.7.2020:
6:00-7:00 holubi napojeni

Zúčastněné OS CHPH:
Horácko 31 ks
Lidice 156 ks
Náchod 37 ks
Pardubice 84 ks
Podoubraví 90 ks
Polabí 166 ks
Praha 92 ks + 58 ks (hosté)
Středočeský 100 ks
Východočeská 92 ks

Souřadnice startu: 51°13'58'' - 3°18'30''

Startovní komise: J. Frenzl, T. Bouška, P. Husák
Propozice ZZ ČS CHPH zde...

Celkové výsledky ZZ

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

DROPPA Julius

Kladno

761660 1 - 16:47:56 1295.487 m/min 15-045-69 he
2

JANECH Dan+Michal

Lom u Mostu

739590 1 - 16:32:34 1291.71 m/min 18-019-1003 h
3

HELLER Pavel

Nymburk

827210 1 - 17:42:12 1288.088 m/min 17-0108-233 H
4

ONDRÁŠEK Karel

Kladno

761660 1 - 16:56:15 1277.417 m/min 17-045-1975 he
5

KODL - FRENZL Team

Kladno

781530 1 - 17:13:05 1274.753 m/min 16-045-475 he
6

LUKÁŠ Václav

Beroun

766400 1 - 17:06:13 1264.234 m/min 15-043-3913
7

SODOMKA Bohumír

Svítkov

885990 1 - 18:41:28 1263.054 m/min 17-075-644 H
8

ANTROPIUS Marek

Libochovice

740550 1 - 16:49:11 1256.909 m/min 17-019-1016 h
9

HAVLÍK Josef

V.Bukovina VB

776970 1 - 17:18:43 1255.777 m/min CZ-15-013-469 H sazka
10

NOVOTNÝ Tomáš

Nymburk NB

843280 1 - 18:12:00 1254.881 m/min 17-0113-123 H sazka
11

KODL - FRENZL Team

Kladno

781530 1 - 17:23:31 1253.423 m/min 17-045-2574 he
12

RULÍK Petr

Ml.Boleslav

825770 1 - 17:58:53 1253.287 m/min 16-0110-435 He sázka
13

ECHTNER Ant. a Rad

host

709160 1 - 16:26:58 1250.797 m/min CZ-16-025-453 He
14

HEUME P. + P.

host

866580 1 - 18:33:40 1249.274 m/min 18 05 214 he
15

NOVOTNÝ Milan

Liberec LB

808870 1 - 17:49:35 1245.214 m/min 13-017-83 H sazka
16

SKLENÁŘ Miloslav

Beroun

769720 1 - 17:18:54 1243.69 m/min 16-043-8232
17

SKLENÁŘ Miloslav

Beroun

769720 1 - 17:19:08 1243.222 m/min 16-043-8193
18

PRŮŠA Josef

Beroun

775640 1 - 17:25:10 1240.693 m/min 16-043-7261 he
19

ZITTOVI V + B

Dubeč

829200 1 - 18:10:42 1236.32 m/min 17 088 230
20

MAREK Petr

Nový Bydžov

863050 1 - 18:38:10 1236.166 m/min 17-0134-160 H
21

DVOŘÁK Jiří

Všetaty VŠ

800940 1 - 17:48:18 1235.447 m/min 16-0116-670 H
22

MENŠÍK Ladislav

Kolín

849070 1 - 18:33:37 1224.12 m/min 17-066-878h
23

RAK Stanislav

Libuš

797530 1 - 17:55:03 1217.51 m/min CZ 16 0111 511 H
24

FRANC Jiří

Kutná Hora

856110 1 - 18:43:20 1217.218 m/min 18-066-1474 h
25

KOTOUČ M+M

V.Bukovina VB

775720 1 - 17:37:44 1216.37 m/min 18-013-780 H sazka
26

MENŠÍK Ladislav

Kolín

849070 1 - 18:38:07 1216.229 m/min 13-066-69h
27

MENŠÍK Ladislav

Kolín

849070 1 - 18:38:07 1216.229 m/min 13-066-69h
28

HEUME P. + P.

host

866580 1 - 18:56:18 1209.8 m/min 18 05 286 he
29

JANECH Dan+Michal

Lom u Mostu

739590 1 - 17:12:19 1207.855 m/min 17-SK01406-1139 he
30

NOVOTNÝ Tomáš

Nymburk NB

843280 1 - 18:38:56 1206.524 m/min 17-0110-1468 H sazka
31

DROPPA Julius

Kladno

761660 1 - 17:31:23 1206.335 m/min 18-019-1073 h
32

HELLER Pavel

Nymburk

827210 1 - 18:26:11 1205.523 m/min 16-0108-107 H
33

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

944440 1 - 20:04:35 1203.747 m/min 15-067-392 H
34

JANECH Dan+Michal

Lom u Mostu

739590 1 - 17:14:34 1203.433 m/min 18-019-1073 h
35

MATOUŠEK Luděk

Ml.Boleslav MB

822110 1 - 18:27:14 1196.26 m/min 17-0110-316 H
36

DAVID Václav

Litoměřice

758980 1 - 17:35:21 1194.586 m/min 17-050-728 h
37

DAVID Václav

Litoměřice

758980 1 - 17:36:03 1193.271 m/min 17-050-754 h
38

BRZOBOHATÝ Ladislav

Liberec LB

808690 1 - 18:18:45 1191.44 m/min 18-017-743 He sázka
39

LAVKO Michal

Liberec LB

822990 1 - 18:31:30 1190.152 m/min 18-017-532 H
40

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

843250 1 - 18:50:34 1186.729 m/min 13-066-1527-e
41

BRZOBOHATÝ Ladislav

Liberec LB

808690 1 - 18:22:19 1185.212 m/min 17-017-561 He sázka
42

STRAŠIL Jaroslav

Havl. Borová

902190 1 - 19:41:16 1185.117 m/min CZ-16-0299-543 E
43

MAREK Petr

Nový Bydžov

863050 1 - 19:08:22 1184.911 m/min 14-0134-1106 H
44

FORMAN Milan

Nový Bydžov

863570 1 - 19:08:53 1184.785 m/min 17-0134-787 H
45

FIKAR Jiří

Humpolec

879680 1 - 19:26:04 1179.09 m/min CZ-15-0342-125
46

TRUKSA Vítězslav

Ml.Boleslav

824300 1 - 18:39:06 1179.087 m/min cz - 16 - 0110 - 608 He sázka
47

KUŽEL Antonín

Dačice

893360 1 - 19:39:02 1176.971 m/min 18.04.108 he
48

TYDLITÁT Tomáš

Kladno

783420 1 - 18:05:40 1176.895 m/min 17-045-2406 h
49

TYDLITÁT Tomáš

Kladno

783420 1 - 18:05:40 1176.895 m/min 17-045-2406 h
50

ČERYCH Jaroslav

V.Bukovina VB

777670 1 - 18:00:56 1176.624 m/min 17-013-380 H
51

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec

790450 1 - 18:12:11 1175.944 m/min CZ 18 095 4020 H
52

TAJČ Bořivoj

Kladno

775650 1 - 18:01:02 1173.39 m/min 14-045-3334 h
53

TAJČ Bořivoj

Kladno

775650 1 - 18:01:02 1173.39 m/min 14-045-3334 h
54

KUDRNA a syn

Puchlovice

882680 1 - 19:32:45 1172.607 m/min 14-073-1045-h
55

Pastyřík Jiří, Ing.

Jičín

850860 1 - 19:05:46 1172.36 m/min 17-0131-795 HE
56

MENŠÍK Ladislav

Kolín

849070 1 - 19:06:31 1168.686 m/min 18-066-586h
57

HEUME P. + P.

host

866580 1 - 19:22:45 1166.718 m/min 18 05 223 He
58

HEUME P. + P.

host

866580 1 - 19:22:51 1166.561 m/min 18 05 847 He
59

SMRČINOVI

Kostelec n/CL

828770 1 - 18:51:25 1164.957 m/min 14 0107 1000
60

CARDA Bohumil

Brandys n/L.

817820 1 - 18:42:43 1163.798 m/min 15 0101 71
61

KOTAS Vladimír

Beroun

771570 1 - 18:03:06 1163.58 m/min 15-043-2599
62

ONDRÁŠEK Karel

Kladno

761660 1 - 17:55:31 1161.923 m/min 16-045-3329 h
63

HUSÁK st. & ml.

Beroun

775500 1 - 18:07:31 1161.769 m/min 15-043-2873
64

KODL - FRENZL Team

Kladno

781530 1 - 18:13:38 1160.171 m/min 16-045-421 he
65

KODL - FRENZL Team

Kladno

781530 1 - 18:13:38 1160.171 m/min 16-045-421 he
66

FRANC Jiří

Kutná Hora

856110 1 - 19:19:13 1158.131 m/min 16-066-1785 h
67

BARTOŠ Miroslav

Bakov n/J BA

824420 1 - 18:52:04 1157.785 m/min 16-0110-1063 He
68

PÍSEK Zdeněk

Libochovice

774020 1 - 18:09:07 1156.779 m/min 15-055-1822 h
69

PÍSEK Zdeněk

Libochovice

774020 1 - 18:09:07 1156.779 m/min 15-055-1822 h
70

CECH Vlastimil

Dačice

895980 1 - 19:55:19 1155.631 m/min He 17-04-346
71

DAVID Václav

Litoměřice

758980 1 - 17:58:35 1152.443 m/min 17-050-800 h
72

ADLT Miroslav

Kladno

754700 1 - 17:55:11 1151.891 m/min 19-019-122 he
73

HILLEBRAND Vilém

Nový Bydžov

861450 1 - 19:30:39 1147.605 m/min 12-0134-157 H
74

SEVERA Miroslav

Kunratice KU

800140 1 - 18:39:07 1144.501 m/min 17-0319-604 H
75

CHABADA Josef

Libochovice

783100 1 - 18:28:31 1137.373 m/min 16-055-1608 h
76

CHABADA Josef

Libochovice

783100 1 - 18:28:31 1137.373 m/min 16-055-1608 h
77

CHABADA Josef

Libochovice

783100 1 - 18:28:31 1137.373 m/min 16-055-1608 h
78

FRANC Jiří

Kutná Hora

856110 1 - 19:33:40 1135.927 m/min 17-066-109 h
79

MROZEK Miroslav

Kostelec n/CL

830340 1 - 19:11:00 1135.896 m/min 14 0107 1027
80

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

944440 1 - 20:53:06 1133.645 m/min 15-067-328 H
81

FORMAN Milan

Nový Bydžov

863570 1 - 19:44:03 1130.253 m/min 16-0134-1061 HE
82

ZIEGLER Jan

Lom u Mostu

739360 1 - 17:55:11 1128.478 m/min 19-019-122 he
83

SKLENÁŘ Miloslav

Beroun

769720 1 - 18:22:08 1128.401 m/min 16-043-8170
84

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

880570 1 - 20:00:41 1127.948 m/min 15-073-332 H
85

NOVOTNÝ Tomáš

Nymburk NB

843280 1 - 19:28:24 1126.777 m/min 17-0113-113 H
86

KAVKA Jaroslav

Libuš

798700 1 - 18:49:02 1126.463 m/min cz 15 0111 1134 H
87

FILIPI TEAM

Proseč

910780 1 - 20:28:40 1126.274 m/min 17-060-1109 H
88

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

800600 1 - 18:54:34 1120.399 m/min 17 0100 113
89

ZIEGLER Jan

Lom u Mostu

739360 1 - 18:01:27 1117.787 m/min 15-019-33 he
90

FORMAN Milan

Nový Bydžov

863570 1 - 19:52:49 1117.432 m/min 17-0134-831 H
91

ŠKOLNÍK Josef

Podbřezí

910390 1 - 20:38:00 1112.946 m/min 15-0338-8 HE
92

ONDRÁŠEK Karel

Kladno

761660 1 - 18:26:13 1109.941 m/min 15-0221-3110 he
93

ONDRÁŠEK Karel

Kladno

761660 1 - 18:26:13 1109.941 m/min 15-0221-3110 he
94

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

843250 1 - 19:40:36 1108.664 m/min 14-066-308e
95

JANECH Dan+Michal

Lom u Mostu

739590 1 - 18:07:11 1108.526 m/min 17-019-311 h
96

JANECH Dan+Michal

Lom u Mostu

739590 1 - 18:07:11 1108.526 m/min 17-019-311 h
97

MOTL František

Humpolec

875900 1 - 20:14:22 1102.639 m/min CZ 12-0105-213 E
98

LÍSKOVEC Jiri

host

850800 1 - 19:51:52 1102.263 m/min 16 05 1207 H
99

FORMAN Milan

Nový Bydžov

863570 1 - 20:11:03 1091.676 m/min 16-0134-1010 HE
100

ŠIMŮNEK Roman

Nový Bydžov

856580 1 - 20:05:07 1091.023 m/min 16-0134-1673 H
101

Kvíčera Josef

Náchod

891910 1 - 20:39:51 1087.894 m/min 16-0132-1327 HE
102

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

843250 1 - 19:57:06 1085.124 m/min 14-066-312e
103

LEKEŠ Ludvík

Puchlovice

878610 1 - 20:30:00 1084.704 m/min 14-128-1056-h
104

CARDA Bohumil

Brandys n/L.

817820 1 - 19:37:10 1080.106 m/min 16 088 1029
105

HEUME P. + P.

host

866580 1 - 20:24:43 1076.876 m/min 17 0107 264
106

KROUPA Jiří

host

866890 1 - 20:27:40 1073.326 m/min 17 05 607 sázka
107

DVOŘÁK Jaroslav

Přelouč

868390 1 - 20:37:21 1062.446 m/min 19.070.154 H
108

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec

790450 1 - 19:31:19 1052.086 m/min CZ 18 095 3941 H
109

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

880570 1 - 21:01:00 1047.051 m/min 16-0135-430 H
110

FORMAN Milan

Nový Bydžov

863570 1 - 20:47:12 1043.968 m/min 16-0134-1020 H
111

KOTAS Vladimír

Beroun

771570 1 - 19:22:31 1039.128 m/min 14-043-1887
112

TRUKSA Vítězslav

Ml.Boleslav

824300 1 - 20:18:18 1032.569 m/min cz - 14 - 0110 - 507 He
113

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

894210 1 - 21:28:52 1029.168 m/min 16-0294-351 He
114

MENŠÍK Ladislav

Kolín

849070 1 - 20:56:14 1015.351 m/min 17-066-403h
115

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

843250 1 - 21:01:52 1001.643 m/min 12-066-1949h
116

DROPPA Julius

Kladno

761660 1 - 19:52:33 985.904 m/min 15-045-79 he
117

STUDENÝ Rudolf

Tuchořice

725750 1 - 19:19:49 980.986 m/min 14-095-1377 he
118

KROUPA Jiří

host

866890 1 - 21:51:34 979.537 m/min 16 031 1024he
119

SMRČINOVI

Kostelec n/CL

828770 1 - 21:07:58 977.362 m/min 13 0106 412 h
120

SMRČINOVI

Kostelec n/CL

828770 1 - 21:07:58 977.362 m/min 13 0106 412 h
121

STUDENÝ Rudolf

Tuchořice

725750 1 - 19:34:40 961.683 m/min 14-045-1063 h
122

TOMÁŠEK M.+ syn

Šestajovice

810400 1 - 21:08:33 955.041 m/min 11 0114 299 sazka
123

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

946190 2 - 06:37:38 948.435 m/min 16-074-263 H
124

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/CL

831510 2 - 05:14:31 909.234 m/min 16 0107 147 he
125

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

946190 2 - 07:21:50 908.197 m/min 16-074-240 He
126

HOŘEJŠÍ Rudolf

host

843440 2 - 05:38:06 899.094 m/min 16 07 235 He
127

PETRLÁK Vlastimil

Česká Třebová

929790 2 - 07:16:13 897.293 m/min 16-060-506 H
128

SKLENÁŘ Miloslav

Beroun

769720 1 - 21:31:47 882.926 m/min 18-043-825
129

Rojšl Miroslav

Náchod

905300 2 - 07:29:28 862.629 m/min 16-0132-220 E
130

ŠULC Libor

Čáslav

865000 2 - 06:49:47 856.619 m/min CZ-16-066-1631-H
131

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

892450 2 - 07:32:08 848.229 m/min 17-0294-446
132

KAVKA Jaroslav

Libuš

798700 2 - 05:52:25 838.604 m/min CZ 12 0114 656 H
133

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/CL

831510 2 - 06:35:19 835.423 m/min 14 0108 3637 h
134

FILIPI TEAM

Proseč

910780 2 - 08:21:46 826.654 m/min 14-072-394 H
135

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

880570 2 - 07:46:00 826.051 m/min 17-0135-260 H
136

KAVKA Jaroslav

Libuš

798700 2 - 06:08:30 824.677 m/min CZ 17 0111 23 H
137

Pour Josef

Jičín

857270 2 - 07:46:21 803.929 m/min 17-0131-59 H
138

HEUME P. + P.

host

866580 2 - 08:05:01 798.679 m/min 18 05 807 he
139

HEUME P. + P.

host

866580 2 - 08:05:20 798.446 m/min 18 05 238
140

BRAŇKA Stan. Ing.

Dubeč

825110 2 - 07:21:47 792.017 m/min 15 088 839 he
141

HEUME P. + P.

host

866580 2 - 08:18:11 789.103 m/min 17 0294 239 h
142

CECH Vlastimil

Dačice

895980 2 - 08:56:22 788.46 m/min 15-04-29h
143

RACHMAN Petr

Brandys n/L.

808640 2 - 07:08:27 786.271 m/min 12 0100 402
144

HEUME P. + P.

host

866580 2 - 08:26:44 783.007 m/min 17 05 417 h
145

NOVOTNÝ Zdeněk

Svítkov

885740 2 - 08:56:28 779.381 m/min 13-075-655 He
146

HEUME P. + P.

host

866580 2 - 08:32:17 779.1 m/min 17 05 466
147

CECH Vlastimil

Dačice

895980 2 - 09:19:56 772.441 m/min 16-04-278h
148

TEAM MATEJICEK P + M

Havl. Borová

900330 2 - 09:33:59 766.902 m/min CZ-18-0298-223 E
149

Vikovi Team

Náchod

900260 2 - 09:36:31 765.191 m/min 16-0132-851 H
150

KAVKA Jaroslav

Libuš

798700 2 - 07:58:01 740.898 m/min CZ 18 0111 254 H
151

ŽÍŽALA Oldřich

Šestajovice

819960 2 - 08:39:53 732.183 m/min 13 070 1158 he
152

ZITTOVI V + B

Dubeč

829200 2 - 08:55:30 730.251 m/min 14 043 621
153

ZÁHORSKY Luděk

Slivenec

789920 2 - 08:04:00 728.708 m/min CZ 14 095 1151 HE
154

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/CL

831510 2 - 09:01:40 728.33 m/min 17 0107 298h
155

STEHLÍK Jan

Čáslav

865170 2 - 10:10:34 714.682 m/min CZ-18-059-007-H-Stein
156

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

800600 2 - 08:46:08 710.928 m/min 14 0100 421
157

STEHLÍK Jan

Čáslav

865170 2 - 11:46:18 662.306 m/min CZ-18-059-029-H-Stein

 

Pásmo č. 1 (do 780 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

DROPPA Julius

Kladno

761660 1 - 16:47:56 1295.487 m/min 15-045-69 he
2

JANECH Dan+Michal

Lom u Mostu

739590 1 - 16:32:34 1291.71 m/min 18-019-1003 h
3

ONDRÁŠEK Karel

Kladno

761660 1 - 16:56:15 1277.417 m/min 17-045-1975 he
4

LUKÁŠ Václav

Beroun

766400 1 - 17:06:13 1264.234 m/min 15-043-3913
5

ANTROPIUS Marek

Libochovice

740550 1 - 16:49:11 1256.909 m/min 17-019-1016 h
6

HAVLÍK Josef

V.Bukovina VB

776970 1 - 17:18:43 1255.777 m/min CZ-15-013-469 H sazka
7

ECHTNER Ant. a Rad

host

709160 1 - 16:26:58 1250.797 m/min CZ-16-025-453 He
8

SKLENÁŘ Miloslav

Beroun

769720 1 - 17:18:54 1243.69 m/min 16-043-8232
9

SKLENÁŘ Miloslav

Beroun

769720 1 - 17:19:08 1243.222 m/min 16-043-8193
10

PRŮŠA Josef

Beroun

775640 1 - 17:25:10 1240.693 m/min 16-043-7261 he
11

KOTOUČ M+M

V.Bukovina VB

775720 1 - 17:37:44 1216.37 m/min 18-013-780 H sazka
12

JANECH Dan+Michal

Lom u Mostu

739590 1 - 17:12:19 1207.855 m/min 17-SK01406-1139 he
13

DROPPA Julius

Kladno

761660 1 - 17:31:23 1206.335 m/min 18-019-1073 h
14

JANECH Dan+Michal

Lom u Mostu

739590 1 - 17:14:34 1203.433 m/min 18-019-1073 h
15

DAVID Václav

Litoměřice

758980 1 - 17:35:21 1194.586 m/min 17-050-728 h
16

DAVID Václav

Litoměřice

758980 1 - 17:36:03 1193.271 m/min 17-050-754 h
17

ČERYCH Jaroslav

V.Bukovina VB

777670 1 - 18:00:56 1176.624 m/min 17-013-380 H
18

TAJČ Bořivoj

Kladno

775650 1 - 18:01:02 1173.39 m/min 14-045-3334 h
19

TAJČ Bořivoj

Kladno

775650 1 - 18:01:02 1173.39 m/min 14-045-3334 h
20

KOTAS Vladimír

Beroun

771570 1 - 18:03:06 1163.58 m/min 15-043-2599
21

ONDRÁŠEK Karel

Kladno

761660 1 - 17:55:31 1161.923 m/min 16-045-3329 h
22

HUSÁK st. & ml.

Beroun

775500 1 - 18:07:31 1161.769 m/min 15-043-2873
23

PÍSEK Zdeněk

Libochovice

774020 1 - 18:09:07 1156.779 m/min 15-055-1822 h
24

PÍSEK Zdeněk

Libochovice

774020 1 - 18:09:07 1156.779 m/min 15-055-1822 h
25

DAVID Václav

Litoměřice

758980 1 - 17:58:35 1152.443 m/min 17-050-800 h
26

ADLT Miroslav

Kladno

754700 1 - 17:55:11 1151.891 m/min 19-019-122 he
27

ZIEGLER Jan

Lom u Mostu

739360 1 - 17:55:11 1128.478 m/min 19-019-122 he
28

SKLENÁŘ Miloslav

Beroun

769720 1 - 18:22:08 1128.401 m/min 16-043-8170
29

ZIEGLER Jan

Lom u Mostu

739360 1 - 18:01:27 1117.787 m/min 15-019-33 he
30

ONDRÁŠEK Karel

Kladno

761660 1 - 18:26:13 1109.941 m/min 15-0221-3110 he
31

ONDRÁŠEK Karel

Kladno

761660 1 - 18:26:13 1109.941 m/min 15-0221-3110 he
32

JANECH Dan+Michal

Lom u Mostu

739590 1 - 18:07:11 1108.526 m/min 17-019-311 h
33

JANECH Dan+Michal

Lom u Mostu

739590 1 - 18:07:11 1108.526 m/min 17-019-311 h
34

KOTAS Vladimír

Beroun

771570 1 - 19:22:31 1039.128 m/min 14-043-1887
35

DROPPA Julius

Kladno

761660 1 - 19:52:33 985.904 m/min 15-045-79 he
36

STUDENÝ Rudolf

Tuchořice

725750 1 - 19:19:49 980.986 m/min 14-095-1377 he
37

STUDENÝ Rudolf

Tuchořice

725750 1 - 19:34:40 961.683 m/min 14-045-1063 h
38

SKLENÁŘ Miloslav

Beroun

769720 1 - 21:31:47 882.926 m/min 18-043-825

 

Pásmo č. 2 (781-840 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

HELLER Pavel

Nymburk

827210 1 - 17:42:12 1288.088 m/min 17-0108-233 H
2

KODL - FRENZL Team

Kladno

781530 1 - 17:13:05 1274.753 m/min 16-045-475 he
3

KODL - FRENZL Team

Kladno

781530 1 - 17:23:31 1253.423 m/min 17-045-2574 he
4

RULÍK Petr

Ml.Boleslav

825770 1 - 17:58:53 1253.287 m/min 16-0110-435 He sázka
5

NOVOTNÝ Milan

Liberec LB

808870 1 - 17:49:35 1245.214 m/min 13-017-83 H sazka
6

ZITTOVI V + B

Dubeč

829200 1 - 18:10:42 1236.32 m/min 17 088 230
7

DVOŘÁK Jiří

Všetaty VŠ

800940 1 - 17:48:18 1235.447 m/min 16-0116-670 H
8

RAK Stanislav

Libuš

797530 1 - 17:55:03 1217.51 m/min CZ 16 0111 511 H
9

HELLER Pavel

Nymburk

827210 1 - 18:26:11 1205.523 m/min 16-0108-107 H
10

MATOUŠEK Luděk

Ml.Boleslav MB

822110 1 - 18:27:14 1196.26 m/min 17-0110-316 H
11

BRZOBOHATÝ Ladislav

Liberec LB

808690 1 - 18:18:45 1191.44 m/min 18-017-743 He sázka
12

LAVKO Michal

Liberec LB

822990 1 - 18:31:30 1190.152 m/min 18-017-532 H
13

BRZOBOHATÝ Ladislav

Liberec LB

808690 1 - 18:22:19 1185.212 m/min 17-017-561 He sázka
14

TRUKSA Vítězslav

Ml.Boleslav

824300 1 - 18:39:06 1179.087 m/min cz - 16 - 0110 - 608 He sázka
15

TYDLITÁT Tomáš

Kladno

783420 1 - 18:05:40 1176.895 m/min 17-045-2406 h
16

TYDLITÁT Tomáš

Kladno

783420 1 - 18:05:40 1176.895 m/min 17-045-2406 h
17

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec

790450 1 - 18:12:11 1175.944 m/min CZ 18 095 4020 H
18

SMRČINOVI

Kostelec n/CL

828770 1 - 18:51:25 1164.957 m/min 14 0107 1000
19

CARDA Bohumil

Brandys n/L.

817820 1 - 18:42:43 1163.798 m/min 15 0101 71
20

KODL - FRENZL Team

Kladno

781530 1 - 18:13:38 1160.171 m/min 16-045-421 he
21

KODL - FRENZL Team

Kladno

781530 1 - 18:13:38 1160.171 m/min 16-045-421 he
22

BARTOŠ Miroslav

Bakov n/J BA

824420 1 - 18:52:04 1157.785 m/min 16-0110-1063 He
23

SEVERA Miroslav

Kunratice KU

800140 1 - 18:39:07 1144.501 m/min 17-0319-604 H
24

CHABADA Josef

Libochovice

783100 1 - 18:28:31 1137.373 m/min 16-055-1608 h
25

CHABADA Josef

Libochovice

783100 1 - 18:28:31 1137.373 m/min 16-055-1608 h
26

CHABADA Josef

Libochovice

783100 1 - 18:28:31 1137.373 m/min 16-055-1608 h
27

MROZEK Miroslav

Kostelec n/CL

830340 1 - 19:11:00 1135.896 m/min 14 0107 1027
28

KAVKA Jaroslav

Libuš

798700 1 - 18:49:02 1126.463 m/min cz 15 0111 1134 H
29

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

800600 1 - 18:54:34 1120.399 m/min 17 0100 113
30

CARDA Bohumil

Brandys n/L.

817820 1 - 19:37:10 1080.106 m/min 16 088 1029
31

RŮŽIČKA Bedřich

Slivenec

790450 1 - 19:31:19 1052.086 m/min CZ 18 095 3941 H
32

TRUKSA Vítězslav

Ml.Boleslav

824300 1 - 20:18:18 1032.569 m/min cz - 14 - 0110 - 507 He
33

SMRČINOVI

Kostelec n/CL

828770 1 - 21:07:58 977.362 m/min 13 0106 412 h
34

SMRČINOVI

Kostelec n/CL

828770 1 - 21:07:58 977.362 m/min 13 0106 412 h
35

TOMÁŠEK M.+ syn

Šestajovice

810400 1 - 21:08:33 955.041 m/min 11 0114 299 sazka
36

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/CL

831510 2 - 05:14:31 909.234 m/min 16 0107 147 he
37

KAVKA Jaroslav

Libuš

798700 2 - 05:52:25 838.604 m/min CZ 12 0114 656 H
38

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/CL

831510 2 - 06:35:19 835.423 m/min 14 0108 3637 h
39

KAVKA Jaroslav

Libuš

798700 2 - 06:08:30 824.677 m/min CZ 17 0111 23 H
40

BRAŇKA Stan. Ing.

Dubeč

825110 2 - 07:21:47 792.017 m/min 15 088 839 he
41

RACHMAN Petr

Brandys n/L.

808640 2 - 07:08:27 786.271 m/min 12 0100 402
42

KAVKA Jaroslav

Libuš

798700 2 - 07:58:01 740.898 m/min CZ 18 0111 254 H
43

ŽÍŽALA Oldřich

Šestajovice

819960 2 - 08:39:53 732.183 m/min 13 070 1158 he
44

ZITTOVI V + B

Dubeč

829200 2 - 08:55:30 730.251 m/min 14 043 621
45

ZÁHORSKY Luděk

Slivenec

789920 2 - 08:04:00 728.708 m/min CZ 14 095 1151 HE
46

MECEROVÁ Michaela

Kostelec n/CL

831510 2 - 09:01:40 728.33 m/min 17 0107 298h
47

BOUŠEK a syn - KYSLÍK

Brandys n/L.

800600 2 - 08:46:08 710.928 m/min 14 0100 421

 

Pásmo č. 3 (nad 840 km)

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SODOMKA Bohumír

Svítkov

885990 1 - 18:41:28 1263.054 m/min 17-075-644 H
2

NOVOTNÝ Tomáš

Nymburk NB

843280 1 - 18:12:00 1254.881 m/min 17-0113-123 H sazka
3

HEUME P. + P.

host

866580 1 - 18:33:40 1249.274 m/min 18 05 214 he
4

MAREK Petr

Nový Bydžov

863050 1 - 18:38:10 1236.166 m/min 17-0134-160 H
5

MENŠÍK Ladislav

Kolín

849070 1 - 18:33:37 1224.12 m/min 17-066-878h
6

FRANC Jiří

Kutná Hora

856110 1 - 18:43:20 1217.218 m/min 18-066-1474 h
7

MENŠÍK Ladislav

Kolín

849070 1 - 18:38:07 1216.229 m/min 13-066-69h
8

MENŠÍK Ladislav

Kolín

849070 1 - 18:38:07 1216.229 m/min 13-066-69h
9

HEUME P. + P.

host

866580 1 - 18:56:18 1209.8 m/min 18 05 286 he
10

NOVOTNÝ Tomáš

Nymburk NB

843280 1 - 18:38:56 1206.524 m/min 17-0110-1468 H sazka
11

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

944440 1 - 20:04:35 1203.747 m/min 15-067-392 H
12

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

843250 1 - 18:50:34 1186.729 m/min 13-066-1527-e
13

STRAŠIL Jaroslav

Havl. Borová

902190 1 - 19:41:16 1185.117 m/min CZ-16-0299-543 E
14

MAREK Petr

Nový Bydžov

863050 1 - 19:08:22 1184.911 m/min 14-0134-1106 H
15

FORMAN Milan

Nový Bydžov

863570 1 - 19:08:53 1184.785 m/min 17-0134-787 H
16

FIKAR Jiří

Humpolec

879680 1 - 19:26:04 1179.09 m/min CZ-15-0342-125
17

KUŽEL Antonín

Dačice

893360 1 - 19:39:02 1176.971 m/min 18.04.108 he
18

KUDRNA a syn

Puchlovice

882680 1 - 19:32:45 1172.607 m/min 14-073-1045-h
19

Pastyřík Jiří, Ing.

Jičín

850860 1 - 19:05:46 1172.36 m/min 17-0131-795 HE
20

MENŠÍK Ladislav

Kolín

849070 1 - 19:06:31 1168.686 m/min 18-066-586h
21

HEUME P. + P.

host

866580 1 - 19:22:45 1166.718 m/min 18 05 223 He
22

HEUME P. + P.

host

866580 1 - 19:22:51 1166.561 m/min 18 05 847 He
23

FRANC Jiří

Kutná Hora

856110 1 - 19:19:13 1158.131 m/min 16-066-1785 h
24

CECH Vlastimil

Dačice

895980 1 - 19:55:19 1155.631 m/min He 17-04-346
25

HILLEBRAND Vilém

Nový Bydžov

861450 1 - 19:30:39 1147.605 m/min 12-0134-157 H
26

FRANC Jiří

Kutná Hora

856110 1 - 19:33:40 1135.927 m/min 17-066-109 h
27

POLÁK Jaroslav

Litomyšl

944440 1 - 20:53:06 1133.645 m/min 15-067-328 H
28

FORMAN Milan

Nový Bydžov

863570 1 - 19:44:03 1130.253 m/min 16-0134-1061 HE
29

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

880570 1 - 20:00:41 1127.948 m/min 15-073-332 H
30

NOVOTNÝ Tomáš

Nymburk NB

843280 1 - 19:28:24 1126.777 m/min 17-0113-113 H
31

FILIPI TEAM

Proseč

910780 1 - 20:28:40 1126.274 m/min 17-060-1109 H
32

FORMAN Milan

Nový Bydžov

863570 1 - 19:52:49 1117.432 m/min 17-0134-831 H
33

ŠKOLNÍK Josef

Podbřezí

910390 1 - 20:38:00 1112.946 m/min 15-0338-8 HE
34

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

843250 1 - 19:40:36 1108.664 m/min 14-066-308e
35

MOTL František

Humpolec

875900 1 - 20:14:22 1102.639 m/min CZ 12-0105-213 E
36

LÍSKOVEC Jiri

host

850800 1 - 19:51:52 1102.263 m/min 16 05 1207 H
37

FORMAN Milan

Nový Bydžov

863570 1 - 20:11:03 1091.676 m/min 16-0134-1010 HE
38

ŠIMŮNEK Roman

Nový Bydžov

856580 1 - 20:05:07 1091.023 m/min 16-0134-1673 H
39

Kvíčera Josef

Náchod

891910 1 - 20:39:51 1087.894 m/min 16-0132-1327 HE
40

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

843250 1 - 19:57:06 1085.124 m/min 14-066-312e
41

LEKEŠ Ludvík

Puchlovice

878610 1 - 20:30:00 1084.704 m/min 14-128-1056-h
42

HEUME P. + P.

host

866580 1 - 20:24:43 1076.876 m/min 17 0107 264
43

KROUPA Jiří

host

866890 1 - 20:27:40 1073.326 m/min 17 05 607 sázka
44

DVOŘÁK Jaroslav

Přelouč

868390 1 - 20:37:21 1062.446 m/min 19.070.154 H
45

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

880570 1 - 21:01:00 1047.051 m/min 16-0135-430 H
46

FORMAN Milan

Nový Bydžov

863570 1 - 20:47:12 1043.968 m/min 16-0134-1020 H
47

REITERMAN Jar. st.

Jihlava

894210 1 - 21:28:52 1029.168 m/min 16-0294-351 He
48

MENŠÍK Ladislav

Kolín

849070 1 - 20:56:14 1015.351 m/min 17-066-403h
49

TVRDÍK Václav

Kutná Hora

843250 1 - 21:01:52 1001.643 m/min 12-066-1949h
50

KROUPA Jiří

host

866890 1 - 21:51:34 979.537 m/min 16 031 1024he
51

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

946190 2 - 06:37:38 948.435 m/min 16-074-263 H
52

HLOUŠ Pavel

Česká Třebová

946190 2 - 07:21:50 908.197 m/min 16-074-240 He
53

HOŘEJŠÍ Rudolf

host

843440 2 - 05:38:06 899.094 m/min 16 07 235 He
54

PETRLÁK Vlastimil

Česká Třebová

929790 2 - 07:16:13 897.293 m/min 16-060-506 H
55

Rojšl Miroslav

Náchod

905300 2 - 07:29:28 862.629 m/min 16-0132-220 E
56

ŠULC Libor

Čáslav

865000 2 - 06:49:47 856.619 m/min CZ-16-066-1631-H
57

ZADRAŽIL Václav

Jihlava

892450 2 - 07:32:08 848.229 m/min 17-0294-446
58

FILIPI TEAM

Proseč

910780 2 - 08:21:46 826.654 m/min 14-072-394 H
59

NOVÁK Jos.+ syn

Staré Ždánice

880570 2 - 07:46:00 826.051 m/min 17-0135-260 H
60

Pour Josef

Jičín

857270 2 - 07:46:21 803.929 m/min 17-0131-59 H
61

HEUME P. + P.

host

866580 2 - 08:05:01 798.679 m/min 18 05 807 he
62

HEUME P. + P.

host

866580 2 - 08:05:20 798.446 m/min 18 05 238
63

HEUME P. + P.

host

866580 2 - 08:18:11 789.103 m/min 17 0294 239 h
64

CECH Vlastimil

Dačice

895980 2 - 08:56:22 788.46 m/min 15-04-29h
65

HEUME P. + P.

host

866580 2 - 08:26:44 783.007 m/min 17 05 417 h
66

NOVOTNÝ Zdeněk

Svítkov

885740 2 - 08:56:28 779.381 m/min 13-075-655 He
67

HEUME P. + P.

host

866580 2 - 08:32:17 779.1 m/min 17 05 466
68

CECH Vlastimil

Dačice

895980 2 - 09:19:56 772.441 m/min 16-04-278h
69

TEAM MATEJICEK P + M

Havl. Borová

900330 2 - 09:33:59 766.902 m/min CZ-18-0298-223 E
70

Vikovi Team

Náchod

900260 2 - 09:36:31 765.191 m/min 16-0132-851 H
71

STEHLÍK Jan

Čáslav

865170 2 - 10:10:34 714.682 m/min CZ-18-059-007-H-Stein
72

STEHLÍK Jan

Čáslav

865170 2 - 11:46:18 662.306 m/min CZ-18-059-029-H-Stein

 

Celkové ocenění ZZ
1.-3. místo pohár

Pozn.: Oceněny budou pouze závody s minimální účastí 1.000 holubů.

Pásmo č. 1 (do 780 km)
1. místo pohár + 3000 Kč
2. místo pohár + 2000 Kč
3. místo pohár + 1000 Kč

Pásmo č. 2 (781-840 km)
1. místo pohár + 3000 Kč
2. místo pohár + 2000 Kč
3. místo pohár + 1000 Kč

Pásmo č. 3 (nad 840 km)
1. místo pohár + 3000 Kč
2. místo pohár + 2000 Kč
3. místo pohár + 1000 Kč

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2020 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv