On-line výsledky
Závod Komárno (ČS CHPH) - odstartováno
Start 12.7.2020 - 06:00:00


Zúčastněné OS CHPH:
OS CHPH České Budĕjovice 998 ks
OS CHPH Domažlice 895 ks
OS CHPH Louny 456 ks
OS CHPH Tábor 204 ks

Souřadnice startu: 47°45'40'' - 18°8'30''

Startovní komise: I. Voneš, P. Garančovský, M. Bartoš
Propozice ZZ ČS CHPH zde...

Celkové výsledky ZZ

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

NERS Jaroslav

Postřekov

418180 1 - 11:51:52 1188.462 m/min CZ 16 - 0119 - 173 H
2

NERS Jaroslav

Postřekov

418180 1 - 11:51:56 1188.236 m/min CZ - 18 - 034 - 54 He
3

KONOPÍK Jiří

Postřekov

422500 1 - 11:56:48 1184.137 m/min CZ - 19 -034 - 1207 He
4

Ontl Roman

Sušice

390100 1 - 11:29:41 1183.257 m/min Cz-19-034-697 He
5

NERS Jaroslav

Postřekov

418180 1 - 11:56:48 1172.029 m/min CZ - 17 - 034 - 327 H
6

BASTL Josef

Klatovy

403150 1 - 11:44:55 1168.833 m/min CZ-19-031-986 e
7

NIČOVSKÝ Jan

Kdyně

427000 1 - 12:06:57 1163.646 m/min CZ - 18 032 - 7 H
8

THURNVALD Václav

Klatovy

391680 1 - 11:36:45 1163.118 m/min CZ-19-031-457 e
9

THURNVALD Václav

Klatovy

391680 1 - 11:36:49 1162.888 m/min CZ-18-031-278 e
10

KONOPÍK Jiří

Postřekov

422500 1 - 12:04:07 1160.342 m/min CZ - 19 - 034 - 1250 He
11

BASTL Josef

Klatovy

403150 1 - 11:47:28 1160.255 m/min CZ-19-031-1238
12

BASTL Josef

Klatovy

403150 1 - 11:47:28 1160.255 m/min CZ-19-031-1020
13

THURNVALD Václav

Klatovy

391680 1 - 11:38:16 1157.903 m/min CZ-17-031-75
14

THURNVALD Václav

Klatovy

391680 1 - 11:38:29 1157.162 m/min CZ-15-0125-2637
15

VOLF Jaroslav

Příchovice

405890 1 - 11:51:15 1155.559 m/min CZ-18-0329-482
16

Ontl Roman

Sušice

390100 1 - 11:38:17 1153.175 m/min CZ-18-0126-253 H
17

PRÉDA TEAM

Netolice

313350 1 - 10:32:10 1151.317 m/min CZ-17-08-602 He
18

Ontl Roman

Sušice

390100 1 - 11:39:10 1150.172 m/min CZ-19-09095-415 H
19

GALSCHNEIDER Peter

Žár

283720 1 - 10:07:10 1147.889 m/min CZ-18-012-387 He
20

Boháč Václav

Horažďovice

364370 1 - 11:17:43 1146.839 m/min CZ-18-0119-443 He
21

PRÉDA TEAM

Netolice

313350 1 - 10:33:37 1145.215 m/min CZ-17-08-687 He
22

PRÉDA TEAM

Netolice

313350 1 - 10:33:38 1145.146 m/min cz-19-08-891 He
23

JÁCHYM Stanislav

Klatovy

407100 1 - 11:56:11 1142.951 m/min CZ-18-031-1043
24

BENDA Jiří

Starý Plzenec

404860 1 - 11:54:44 1141.308 m/min CZ-16-037-213
25

NIČOVSKÝ Jan

Kdyně

427000 1 - 12:14:22 1140.593 m/min CZ - 18 - 032 - 23 H
26

KRÁSNÝ Miroslav

Starý Plzenec

401800 1 - 11:53:09 1137.76 m/min CZ-19-086-557 e
27

DUŠEK Stanislav

Příchovice

407600 1 - 11:58:18 1137.594 m/min CZ-16-0329-455
28

NERSOVÁ Barbora

Postřekov

418190 1 - 12:07:42 1137.313 m/min CZ - 18 - 034 - 140 He
29

DÍTKO Jan

Český Krumlov

306930 1 - 10:30:01 1136.708 m/min CZ-18-03-1386 H
30

PEXA Vaclav

Ledenice

302330 1 - 10:26:02 1136.437 m/min cz-18-06-410 H
31

LAVIČKA Pavel

Žár

280750 1 - 10:07:05 1136.256 m/min CZ-17-012-140 He
32

BABEJ Jaroslav

Louny

449620 1 - 12:36:10 1134.926 m/min 15-055-1861
33

ČERNÝ Jakub

Kdyně

415770 1 - 12:06:22 1134.847 m/min CZ - 18 - 032 - 215 H
34

BĚHOUNEK Jan

Lišov II.

295790 1 - 10:20:44 1134.454 m/min CZ-18-07-318 H
35

NOVOTNÝ Jiří

Ledenice

307400 1 - 10:31:05 1133.969 m/min CZ-19-08-427 He
36

JÍLEK Jiří

Český Krumlov

305290 1 - 10:29:34 1132.521 m/min CZ-18-03-320 H
37

NOVOTNÝ Jiří

Ledenice

307400 1 - 10:31:57 1130.355 m/min cz-19-08-417 He
38

KUŽELÍK Václav

Příchovice

408300 1 - 12:01:54 1128.212 m/min CZ-17-0308-77
39

ČERNÝ Jakub

Kdyně

415770 1 - 12:08:37 1127.92 m/min CZ - 19 - 032 - 12 H
40

KUČERA Miroslav

Žár

275770 1 - 10:04:46 1126.665 m/min CZ-16-012-72 H
41

JÍLEK Jiří

Český Krumlov

305290 1 - 10:31:01 1126.462 m/min CZ-16-00-136 H
42

LAVIČKA Pavel

Žár

280750 1 - 10:09:14 1126.454 m/min CZ-17-012-149 He
43

JÍLEK Jiří

Český Krumlov

305290 1 - 10:31:13 1125.631 m/min cz-19-03-459 H
44

TEAM BARTOŠ

Český Krumlov

309310 1 - 10:34:48 1125.582 m/min cz-19-03-895 H
45

GALSCHNEIDER Peter

Žár

283720 1 - 10:12:12 1124.98 m/min cz-19-012-311 H
46

KUČERA Miloslav

Žár

275970 1 - 10:05:37 1123.58 m/min CZ-17-0294-692 He
47

KOTĚŠOVEC JOS. st.+ ml.

Stod

420470 1 - 12:14:19 1123.3 m/min CZ - 18 - 080 - 569 H
48

KUŽELÍK Václav

Příchovice

408300 1 - 12:03:40 1122.731 m/min CZ-19-0308-759
49

NOVOTNÝ Jiří

Ledenice

307400 1 - 10:34:07 1121.42 m/min CZ-18-079-200
50

VLÁSEK Vratislav

Žár

277440 1 - 10:07:26 1121.272 m/min CZ-19-0122-289 H
51

BEDNAR Vaclav

Jindř. Hradec

281930 1 - 10:11:27 1121.217 m/min CZ-17-05-798 H
52

Pešek Josef Hostující

Horažďovice

359750 1 - 11:21:04 1120.484 m/min CZ-18-0125-280 He
53

PREDIGER Miloslav

Žár

292470 1 - 10:21:13 1119.645 m/min cz-18-012-302 He
54

Kret Jiří

Horšovský Týn

459950 1 - 12:50:59 1119.145 m/min CZ-19-030-197
55

Sulán Petr

Sušice

383600 1 - 11:42:47 1119.074 m/min CZ-19-0126-373 H
56

KROFIKA Jiří

Ledenice II.

290930 1 - 10:20:05 1118.603 m/min CZ-17-06-355 H
57

LAVIČKA Pavel

Žár

280750 1 - 10:11:17 1117.265 m/min CZ-14-012-1409 He
58

GREGOR Jaroslav

Lišov

299220 1 - 10:28:00 1116.493 m/min cz-19-05-1092 H
59

VONEŠ TEAM

Postřekov

435560 1 - 12:30:17 1116.01 m/min CZ - 17 - 034 - 160 H
60

Boháč Václav

Horažďovice

364370 1 - 11:26:41 1115.361 m/min CZ-18-0126-496 H
61

BENDA Jiří

Starý Plzenec

404860 1 - 12:03:21 1114.242 m/min CZ-18-0308-426
62

Chasa Jiří

Horažďovice

361700 1 - 11:24:50 1113.494 m/min CZ-19-034-620 He
63

KLÍPA Bohuslav

Jindř. Hradec

264870 1 - 09:58:07 1112.354 m/min CZ-18-05-482
64

VOZABAL Josef

Repec

322900 1 - 10:50:43 1110.703 m/min Cz-18-0127-114 He
65

LÍSKOVEC Jiri

Jindř. Hradec

288510 1 - 10:20:14 1108.659 m/min CZ-18-05-207 He
66

VOZABAL Josef

Repec

322900 1 - 10:51:49 1106.517 m/min Cz-18-0127-122 He
67

MOTTL Jiří

Český Krumlov

295860 1 - 10:27:25 1106.363 m/min CZ-19-0155-135 He
68

PEXA Vaclav

Ledenice

302330 1 - 10:33:26 1105.681 m/min cz-19-06-650 H
69

KRÁSNÝ Miroslav

Starý Plzenec

401800 1 - 12:03:33 1105.212 m/min 19-037-208 He
70

Hes Lubomír

Sušice

379210 1 - 11:43:08 1105.139 m/min CZ-19-0231-116 H
71

PEXA Vaclav

Ledenice

302330 1 - 10:34:08 1102.857 m/min cz-18-06-307 H
72

HOŘEJŠÍ Rudolf

Lišov II.

294190 1 - 10:26:57 1102.042 m/min cz-19-07-550 He
73

KROUPA Jiří

Jindř. Hradec

273300 1 - 10:08:32 1099.651 m/min cz-19-05-1036 He
74

KROUPA Jiří

Jindř. Hradec

273300 1 - 10:08:34 1099.504 m/min cz-19-05-1034 He
75

SINDELAR Josef

Repec

322870 1 - 10:55:34 1092.376 m/min 17-0127-115-he
76

BENDA Jiří

Starý Plzenec

404860 1 - 12:11:09 1090.826 m/min CZ-17-037-645 e
77

HOREJSI Jiri

Repec

322900 1 - 10:56:28 1089.161 m/min 16-0127-1866-he
78

HEUME P. + P.

Jindř. Hradec

271840 1 - 10:09:51 1088.013 m/min CZ-18-0294-559 He
79

KRÁSNÝ Miroslav

Starý Plzenec

401800 1 - 12:10:27 1084.627 m/min 19-037-250 He
80

Pešek Josef Hostující

Horažďovice

359750 1 - 11:31:58 1083.693 m/min CZ-15-0125-2049 H
81

Pešek Josef Hostující

Horažďovice

359750 1 - 11:31:58 1083.693 m/min CZ-15-0125-2049 H
82

Fiala Jan

Staňkov

412000 1 - 12:20:58 1081.459 m/min CZ-18-036-1
83

HEŘMAN J.st. a M.ml.

Příchovice

399610 1 - 12:09:43 1080.855 m/min CZ-18-0308-225
84

Fiala Jan

Staňkov

412000 1 - 12:21:30 1079.948 m/min CZ-18-035-510
85

SINDELAR Josef

Repec

322870 1 - 10:59:00 1079.833 m/min 16-0127-2114-
86

HEŘMAN J.st. a M.ml.

Příchovice

399610 1 - 12:10:32 1078.472 m/min CZ-18-0308-257 e
87

KRÁSNÝ Miroslav

Starý Plzenec

401800 1 - 12:12:42 1078.079 m/min 17-037-445 H
88

VOZABAL Josef

Repec

322900 1 - 10:59:42 1077.411 m/min Cz-18-0127-172 He
89

Langmayer Josef

Rokycany

394090 1 - 12:06:20 1075.769 m/min 17-08-933 H
90

ŠINDELÁŘ Zdeněk

Netolice

314050 1 - 10:52:03 1075.33 m/min CZ-18-08-627 He
91

SINDELAR Josef

Repec

322870 1 - 11:00:48 1073.371 m/min 18-0127-484
92

Pouzar Team

Netolice

314940 1 - 10:53:34 1072.806 m/min CZ-18-043-950 He
93

Langmayer Josef

Rokycany

394090 1 - 12:07:35 1072.111 m/min 18-031-1101 H
94

Drnek Josef

Horažďovice

359120 1 - 11:35:12 1071.36 m/min CZ-18-0125-848 He
95

Vůch Jaroslav

Starý Plzenec

401170 1 - 12:14:30 1071.215 m/min 18-085-765 H
96

Špilar Václav

Rokycany

403110 1 - 12:16:19 1071.199 m/min 18-085-1011 H
97

VONEŠ TEAM

Postřekov

435560 1 - 12:46:37 1071.181 m/min CZ - 19 - 034 - 665 He
98

KUBÍK Vojtěch

Klatovy

387320 1 - 12:04:25 1062.849 m/min CZ-17-0329-215
99

CHRASTIL Karel

Starý Plzenec

404870 1 - 12:21:38 1060.887 m/min CZ-18-037-807
100

Chasa Jiří

Horažďovice

361700 1 - 11:41:01 1060.652 m/min DV-18-05560-61 He
101

OUŘEDNÍK Miloslav

Český Krumlov

302750 1 - 10:45:30 1060.42 m/min cz-19-03-311 H
102

Petráková M.

Netolice

314940 1 - 10:57:14 1059.572 m/min cz-19-08-1539 H
103

Chasa Jiří

Horažďovice

361700 1 - 11:41:47 1058.273 m/min CZ-19-09527-202 He
104

Špilar Václav

Rokycany

403110 1 - 12:21:08 1057.661 m/min 17-085-110 H
105

Kněžínek Daniel

Jindř. Hradec

270570 1 - 10:17:50 1049.399 m/min cz-19-05-631 He
106

VLÁŠEK Jiří

Č. Budějovice

310850 1 - 10:56:18 1049.106 m/min CZ-18-01-340 He
107

KUČERA Jiří

Žár

275330 1 - 10:22:33 1048.676 m/min cz-18-012-1695 He
108

HEUME P. + P.

Jindř. Hradec

271840 1 - 10:19:46 1046.478 m/min CZ-18-05-256 H
109

HEUME P. + P.

Jindř. Hradec

271840 1 - 10:19:48 1046.343 m/min cz-19-05-836 H
110

HODINA Ing. Stanislav

Netolice

333070 1 - 11:19:00 1044.107 m/min CZ-16-010-110 He
111

ing.JELÍNEK Miloslav

Roudnice n/L

423850 1 - 12:46:10 1043.537 m/min 16-050-1339e
112

ing.JELÍNEK Miloslav

Roudnice n/L

423850 1 - 12:46:17 1043.237 m/min 16-050-1215e
113

Langmayer Josef

Rokycany

394090 1 - 12:17:55 1042.796 m/min 18-085-644 He
114

TOUŠEK Josef

Roudnice n/L

410430 1 - 12:34:10 1041.26 m/min 17-055-708
115

BUMBA Jiří

Žár

278570 1 - 10:27:43 1040.54 m/min CZ-17-012-3 H
116

Chasa Jiří

Horažďovice

361700 1 - 11:49:22 1035.302 m/min CZ-15-0119-50 He
117

TOUŠEK Josef

Roudnice n/L

410430 1 - 12:36:39 1034.741 m/min 15-055-1861
118

Chasa Jiří

Horažďovice

361700 1 - 11:49:52 1033.822 m/min DV-17-05560-209 He
119

Chasa Jiří

Horažďovice

361700 1 - 11:50:12 1032.838 m/min CZ-15-05-44 H
120

JELÍNEK Miloslav

Roudnice n/L

425690 1 - 12:52:14 1032.643 m/min 17-050-84e
121

VONÁŠEK R. + RÝZNAR S.

Starý Plzenec

403460 1 - 12:31:10 1031.427 m/min CZ-17-037-521
122

Vůch Jaroslav

Starý Plzenec

401170 1 - 12:29:30 1029.961 m/min 19-085-916 He
123

KUBÍK Vojtěch

Klatovy

387320 1 - 12:16:06 1029.832 m/min CZ-19-031-1120 e
124

HUBATKA Miroslav

Roudnice n/L

405140 1 - 12:34:00 1028.274 m/min 17-055-1461
125

KUBÍK Vojtěch

Klatovy

387320 1 - 12:17:16 1026.648 m/min CZ-19-031-1118 e
126

JELÍNEK Miloslav

Roudnice n/L

425690 1 - 12:54:44 1026.419 m/min 17-050-46e
127

JELÍNEK Miloslav

Roudnice n/L

425690 1 - 12:54:47 1026.295 m/min 17-050-40
128

VACH Karel

Tabor

322830 1 - 11:17:01 1018.338 m/min 19-0127-1678 He
129

Chasa Jiří

Horažďovice

361700 1 - 11:55:50 1016.487 m/min DV-19-05569-133 H
130

Chasa Jiří

Horažďovice

361700 1 - 11:56:00 1016.011 m/min DV-19-0638-275 He
131

PERGER Jiri

Mesice

311290 1 - 11:07:33 1012.161 m/min 16-0127-266
132

VACH Karel

Tabor

322830 1 - 11:19:54 1009.159 m/min 17-0127-2136 He
133

BENDA Jaroslav

Sobeslav

296560 1 - 10:54:25 1007.28 m/min 16-1014-10-he
134

HANHEL Rudolf

Staré Křečany+

438100 1 - 13:15:47 1005.316 m/min 17-0321-10 H
135

HANHEL Rudolf

Staré Křečany+

438100 1 - 13:15:53 1005.085 m/min 19-0321-324 He
136

PERGER Jiri

Mesice

311290 1 - 11:09:49 1004.756 m/min 16-0127-260 H
137

CHVATAL Josef

Sobeslav

282830 1 - 10:42:14 1002.114 m/min 18-09-799-He
138

MEDAL team Meďáci

Velká Bukovina

432590 1 - 13:11:50 1001.752 m/min 18-013-1145 H
139

PERGER Jiri

Mesice

311290 1 - 11:11:34 999.112 m/min 18-0127-260 H
140

HUBATKA Miroslav

Roudnice n/L

405140 1 - 12:45:48 998.374 m/min 18-055-1714e
141

JINDA Zdenek

Sobeslav

298630 1 - 11:00:26 993.998 m/min 18-09-710-
142

FLIEGER Jaroslav

Velká Bukovina

433530 1 - 13:16:18 993.651 m/min 18-040-125 He
143

FLIEGER Jaroslav

Velká Bukovina

433530 1 - 13:17:02 991.984 m/min 18-013-1287 He
144

MIKA Václav

Velká Bukovina

428510 1 - 13:14:13 986.858 m/min 18-013-903 H
145

ŠPAČEK Vlastimil

Roudnice n/L

410490 1 - 12:57:07 984.113 m/min 18-055-1085
146

Šíma Miroslav

Rokycany

392100 1 - 12:40:02 980.168 m/min 16-085-16 He
147

ČERNÝ-KOMÁR team

Nový Bor

419180 1 - 13:13:29 967.004 m/min 16-040-169 H
148

CHVATAL Josef

Sobeslav

282830 1 - 10:52:52 965.73 m/min 17-09-472-HE
149

PERGER Jiri

Mesice

311290 1 - 11:24:03 960.623 m/min 17-0127-404
150

Chasa Jiří

Horažďovice

361700 1 - 12:17:02 959.332 m/min DV-17-05569-115 H
151

MEDAL team Meďáci

Velká Bukovina

432590 1 - 13:30:57 959.286 m/min 17-090-28 H
152

FLIEGER Jaroslav

Velká Bukovina

433530 1 - 13:34:00 954.912 m/min 18-013-1283 H
153

PERGER Jiri

Mesice

311290 1 - 11:26:06 954.584 m/min 16-0127-435 H
154

CHVATAL Josef

Sobeslav

282830 1 - 10:58:26 947.716 m/min 18-09-602-he
155

Chasa Jiří

Horažďovice

361700 1 - 12:22:40 945.209 m/min DV-19-05569-116 He
156

PERGER Jiri

Mesice

311290 1 - 11:29:33 944.591 m/min 16-0127-263 H
157

Chasa Jiří

Horažďovice

361700 1 - 12:23:48 942.418 m/min CZ-17-05-678 He
158

MARTIN Rudolf

Velká Bukovina

437360 1 - 13:53:38 923.415 m/min 16-50-1236
159

NOVÁK Ladislav

Louny

413980 1 - 13:36:39 906.559 m/min 16-051-127 H
160

NOVÁK Ladislav

Louny

413980 1 - 13:38:34 902.769 m/min 17-051-659 H
161

Chasa Jiří

Horažďovice

361700 1 - 12:46:51 889.025 m/min DV-18-05560-65 H
162

ROZENBERG Vincenc

Roudnice n/L

413830 1 - 13:45:43 888.587 m/min 17-055-401
163

MARTIN Rudolf

Velká Bukovina

437360 1 - 14:27:41 861.482 m/min 19-014-234
164

Chasa Jiří

Horažďovice

361700 1 - 13:01:43 857.685 m/min CZ-19-0119-15 H
165

Chasa Jiří

Horažďovice

361700 1 - 13:02:45 855.588 m/min DV-19-05569-144 He
166

Chasa Jiří

Horažďovice

361700 1 - 13:14:08 833.154 m/min Dv-19-05569-152 He
167

Chasa Jiří

Horažďovice

361700 1 - 13:30:23 803.094 m/min CZ-18-0119-507 He
168

Chasa Jiří

Horažďovice

361700 1 - 13:44:57 777.933 m/min DV-18-5560-80 H
169

MARTIN Rudolf

Velká Bukovina

437360 1 - 15:27:56 770.09 m/min 16-050-1268
170

Chasa Jiří

Horažďovice

361700 1 - 13:50:23 768.947 m/min DV-19-05569-125 H

 

Celkové ocenění ZZ
1. místo pohár + 3000 Kč
2. místo pohár + 2000 Kč
3. místo pohár + 1000 Kč

Pozn.: Oceněny budou pouze závody s minimální účastí 1.000 holubů.

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY for ČS CHPH ---
--- Copyright © 2014-2020 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv