On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Mayen (pásmo JIH + STŘED) - ...zataženo,klidno,11°C
Start 18.6.2016 - 06:15:00

Pro zadání Vašeho doletu
kontaktujte pověřeného koordinátora pásma!

Pásmo Jih - J. Fridrich
Pásmo Střed - M. Polášek

Souřadnice startu: 50°19'53'' - 7°14'14''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KUBÍČEK Vladimír

Uničov

707470 1 - 14:06:06 1501.741 m/min 14-0231-CZ-4850
2

JEŽEK Jiří

Kojetín

725840 1 - 14:19:51 1497.04 m/min 12-0209-32
3

BARTL Pavel

Šumvald

707710 1 - 14:08:35 1494.373 m/min 12-0236-CZ-6663
4

BARTL Pavel

Šumvald

707710 1 - 14:09:19 1492.062 m/min 13-0236-CZ-813
5

DAVID Petr

Šternberk

721610 1 - 14:19:22 1489.801 m/min 09-0234-CZ-5039
6

KAMENÁŘ Karel

Lukov

758890 1 - 14:47:04 1482.014 m/min 12-0265-275
7

PASEKA Jaroslav

Holešov

748280 1 - 14:40:36 1479.984 m/min 13-0266-6335
8

KŘÍŽEK Jaromír

Olomouc

718310 1 - 14:23:40 1469.939 m/min 11-0202-615
9

BARTL Pavel

Šumvald

707710 1 - 14:16:44 1469.091 m/min 13-NL-5909755
10

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

723670 1 - 14:28:44 1465.71 m/min 14-0234-564 He
11

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

723670 1 - 14:28:44 1465.71 m/min 14-0234-488 He
12

JURASEK Ant.

Ost.N.Ves

748280 1 - 14:46:22 1463.294 m/min 13-0260-1236
13

HLUBINKA Jan

Haňovice

704470 1 - 14:18:05 1458.278 m/min 13-0231-CZ-5025
14

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

748410 1 - 14:50:20 1452.283 m/min 11-0266-4102
15

ZELINA Jiří

Kurovice

748990 1 - 14:51:00 1451.531 m/min 13-0269-525 e
16

HLUBINKA Jan

Haňovice

704470 1 - 14:21:09 1449.08 m/min 12-0231-CZ-3665
17

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

758200 1 - 14:58:56 1447.131 m/min 13-0265-992
18

SVOBODNÍK + DOBIÁŠ

Prostějov

712630 1 - 14:28:16 1444.716 m/min 08-0202-681
19

TRUHLAR Ales

Holešov

748280 1 - 14:53:07 1444.231 m/min 09-0266-455
20

MAZUCH Milan

Mutěnice

722800 1 - 14:36:58 1439.936 m/min 13-0166-3277 H
21

ŠVÁB Josef

Čejkovice

716250 1 - 14:35:57 1429.783 m/min 13-0166-4278 H
22

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

775850 1 - 15:18:54 1426.457 m/min 13-0199-388
23

TERNAVCHUK Vasylyna

Podivín

712370 1 - 14:34:56 1424.93 m/min 14.0178.4863.E
24

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

727870 1 - 14:47:06 1421.343 m/min 14-0264-650
25

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

712370 1 - 14:36:27 1420.62 m/min 13.0178.3249
26

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

741110 1 - 14:57:16 1419.026 m/min 10-0254-884 e
27

VADURA Jaroslav

Zlechov

742680 1 - 14:58:31 1418.637 m/min 10 0263 909 E
28

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

748410 1 - 15:03:09 1417.041 m/min 11-0266-4080
29

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

712370 1 - 14:37:45 1416.947 m/min 12.0178.2429
30

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

712370 1 - 14:37:55 1416.477 m/min 12.0178.2538
31

MRTÝNEK Ladislav

Olomouc

719210 1 - 14:43:37 1414.051 m/min 12-0213-56
32

KUCERA Josef

Vlcnov

758250 1 - 15:12:23 1411.004 m/min 13-0250-280
33

ZLÁMALÍK Ladislav

Přerov 7

742000 1 - 15:02:38 1406.28 m/min 08-0216-1383
34

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

712890 1 - 14:42:00 1406.095 m/min 12-0282-CZ-812
35

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

723670 1 - 14:50:24 1404.094 m/min 13-0234-1557 H
36

BRI.UHERKOVI

Knezpole

751120 1 - 15:10:20 1403.088 m/min 11 0254 1011
37

MOŤKA Josef

Bílá Lhota

699640 1 - 14:34:01 1402.037 m/min 13-0231-CZ-4388
38

NOVÁK Libor

Nezamyslice

712280 1 - 14:43:31 1400.701 m/min 11-0147-73e
39

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

712370 1 - 14:43:45 1400.236 m/min 12.0178.2536
40

LAMÁČEK Jos.+David

Mutěnice

722780 1 - 14:52:28 1396.766 m/min 13-0166-3840 H
41

TALLA František

Dřevohostice

747480 1 - 15:11:00 1394.552 m/min 11-0205-1272
42

ŠTEFEK Miroslav

Radějov

746200 1 - 15:13:00 1386.989 m/min 12-0171-845
43

PEROUTKA Jan

Podlesí

775690 1 - 15:34:37 1386.11 m/min 13-0316-195
44

VÁLEK Luboš

Ždánice

717660 1 - 14:53:39 1383.708 m/min 13-0167-599 H
45

KANAK Josef

Brezolupy

755410 1 - 15:21:10 1383.113 m/min 12 0254 1782 E
46

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

712370 1 - 14:50:08 1382.885 m/min 12.0178.2426
47

PISTEK Vitezslav

Uh.Ostroh

746670 1 - 15:15:33 1381.315 m/min 11-0259-2045
48

JANÁL Pavel

Holešov

752070 1 - 15:20:00 1379.945 m/min 12-0266-1055
49

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

705690 1 - 14:46:51 1378.705 m/min 13-0231-CZ-4498
50

OSIČKA František

Přerov 7

736900 1 - 15:09:54 1377.641 m/min 13-0216-1274
51

JANÁL Pavel

Holešov

752070 1 - 15:21:00 1377.418 m/min 12-0266-1081 e
52

GAVLÍK Josef

Petrov

740850 1 - 15:12:55 1377.258 m/min 14-0171-666 E
53

VACL Vladimír

Rataje

736620 1 - 15:10:08 1376.517 m/min 12-0217-2221 e
54

DEMEL Karel

Rybníček

713840 1 - 14:54:00 1375.414 m/min 10-0233-CZ-374
55

VACEK Jiří

Červená Voda

677350 1 - 14:27:52 1374.307 m/min 10-0229-CZ-3228
56

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

741110 1 - 15:14:57 1372.553 m/min 13-0215-3822
57

STRNAD Jaroslav

Rohatec

735290 1 - 15:10:49 1372.279 m/min 13-0169-1444
58

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

720370 1 - 15:00:25 1371.045 m/min 11-0234-CZ-576
59

ZELINA Jiří

Kurovice

748990 1 - 15:22:00 1369.269 m/min 11-0269-777 e
60

JANCA Karel

Korytna

765900 1 - 15:34:27 1369.023 m/min 12-0255-566
61

STRUŽKA Libor

Bylnice

781730 1 - 15:46:37 1367.577 m/min 13-0248-512
62

VARMUZA Ant+Martin

Knezpole

751000 1 - 15:25:18 1364.71 m/min 13 0254 2042
63

KASIK Frantisek

Vesky

751610 1 - 15:25:45 1364.703 m/min 10 0256 1226
64

SUCHÁNEK Břetislav

Olomouc

719670 1 - 15:03:00 1363.011 m/min 12 -0202-1379
65

VARMUZA Ant+Martin

Knezpole

751000 1 - 15:26:07 1362.688 m/min 11 0254 365
66

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

748130 1 - 15:24:32 1361.391 m/min 12 0260 974
67

SUCHAN Josef

Halenkov

793300 1 - 15:59:47 1356.571 m/min 14-0191-174
68

SLÁDEK Martin

Dol.Bojanovice

723860 1 - 15:08:47 1356.093 m/min 09-0250-653
69

STRNAD Jaroslav

Rohatec

735290 1 - 15:17:24 1355.623 m/min 10-0168-202
70

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

676480 1 - 14:34:10 1355.219 m/min 11-0229-CZ-5183
71

KOLMAN Oldřich

Kroměříž

737160 1 - 15:19:20 1354.244 m/min 11-0270-530
72

PASEKA Jaroslav

Holešov

748280 1 - 15:28:08 1352.802 m/min 12-0266-92
73

TRUHLAR Ales

Holešov

748280 1 - 15:29:09 1350.32 m/min 14-0266-857
74

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

748410 1 - 15:29:40 1349.297 m/min 13-0266-5411
75

STRUŽKA Libor

Bylnice

781730 1 - 15:55:21 1346.998 m/min 12-0248-1526
76

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

704300 1 - 14:58:00 1346.654 m/min 11-0233-CZ-238
77

SEVCIK Josef

Brezova

771950 1 - 15:48:45 1345.447 m/min 13 0245 1004
78

MACHAČ Marek

Bylnice

789890 1 - 16:02:35 1344.303 m/min 14-0248-706
79

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

727870 1 - 15:16:27 1344.298 m/min 13-0264-231
80

FOCHR Vladimír

Rataje

737690 1 - 15:24:00 1343.698 m/min 13-0217-3154
81

SOJDR Frantisek

Sumice

767900 1 - 15:46:43 1343.148 m/min 10-0245-701
82

SÝKORA Jaromír

Hoštice

710890 1 - 15:04:51 1341.682 m/min 13-0208-1241
83

STRNAD Jaroslav

Rohatec

735290 1 - 15:24:08 1339.001 m/min 13-0140-717 e
84

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

717420 1 - 15:10:57 1338.595 m/min 13-0164-313
85

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

775850 1 - 15:54:55 1337.865 m/min 12-0199-222
86

KŘIVÁNEK Emil

Rousínov

701240 1 - 14:59:31 1336.926 m/min 12-0144-913
87

GORCIK Frantisek

St.Hrozenkov

779380 1 - 15:58:46 1335.088 m/min 13-0191-131
88

TRUHLAR Ales

Holešov

748280 1 - 15:35:33 1334.903 m/min 11-0266-4390
89

KONEČNÝ Mir.Yvetta

Kurovice

746190 1 - 15:34:00 1334.866 m/min 11-0269-280
90

SUCHÁNEK Zdeněk

Olomouc

719970 1 - 15:14:22 1334.843 m/min 10-0202-1134
91

PASEKA Jaroslav

Holešov

748280 1 - 15:36:20 1333.04 m/min 12-0266-67
92

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

762860 1 - 15:48:27 1330.299 m/min 12-0192-636
93

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

764350 1 - 15:49:38 1330.153 m/min 13-0258-2015
94

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

764350 1 - 15:49:38 1330.153 m/min 13-0258-2015
95

SOUČEK Petr

Žadovice

730660 1 - 15:24:31 1329.641 m/min 14-0172-673
96

KUBAŇ František

Bzenec

739040 1 - 15:31:39 1327.657 m/min 12-0160-577
97

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

762860 1 - 15:49:58 1326.79 m/min 12-0249-336
98

BRI.UHERKOVI

Knezpole

751120 1 - 15:41:46 1325.272 m/min 12 0254 1405
99

ZIMÁČEK Lubomír

Vracov

732930 1 - 15:28:13 1324.852 m/min 11-0160-314
100

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

712890 1 - 15:13:07 1324.787 m/min 11-0236-CZ-6044
101

STUDNIČKA Oldřich

Libina

704240 1 - 15:07:22 1322.848 m/min 12-0236-7313
102

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

727870 1 - 15:25:23 1322.478 m/min 12-0264-581
103

NEJEZCHLEBA Miroslav

Babice

747520 1 - 15:42:27 1317.332 m/min 12-0244-247
104

BRI.UHERKOVI

Knezpole

751120 1 - 15:45:32 1316.523 m/min 13 0254 2159
105

DOMANSKÝ Josef

Vracov

733090 1 - 15:32:49 1314.213 m/min 10-0160-854
106

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

768600 1 - 16:00:11 1313.435 m/min 12-0200-602
107

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

787240 1 - 16:15:00 1312.067 m/min 13-0248-724
108

MAZUCH Milan

Mutěnice

722800 1 - 15:26:41 1310.172 m/min 13-0166-4078
109

NOVÁK František

Bylnice

787200 1 - 16:16:00 1309.817 m/min 13-0248-380
110

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

748130 1 - 15:46:14 1309.675 m/min 14 0260 2550 E
111

KŘIVÁNEK Petr+Filip

Rousínov

702610 1 - 15:11:34 1309.455 m/min 12-0144-130
112

SIK Jaroslav

Buchlovice

739230 1 - 15:40:09 1308.024 m/min 13-0256-1046
113

IŠTVÁNEK Stanislav

Dol. Bojanovice

723990 1 - 15:29:08 1306.527 m/min 11-0169-83
114

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

787240 1 - 16:19:00 1303.377 m/min 13-0248-797 E
115

STRACHOTA Fr.+ Vít

Lipov

752710 1 - 15:53:32 1301.066 m/min 13-0163-440
116

DYNKA Miroslav

Lidečko

787560 1 - 16:20:24 1300.892 m/min 14-0193-490
117

NEDVĚDICKÝ Jindřich

Milotice

729420 1 - 15:35:57 1300.33 m/min 13-0165-358-
118

KŘÍŽEK Jaromír

Olomouc

718310 1 - 15:28:09 1298.581 m/min 11-0202-1631e
119

SIK Jaroslav

Buchlovice

739230 1 - 15:45:27 1295.872 m/min 12-0263-1814
120

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

778580 1 - 16:16:00 1295.474 m/min 12-0197-703
121

SVOBODA František

Val.Mez.

769440 1 - 16:09:49 1293.575 m/min 13-0199-162
122

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

748130 1 - 15:53:39 1292.889 m/min 14 0260 2503 E
123

SIK Jaroslav

Buchlovice

739230 1 - 15:46:46 1292.888 m/min 13-0256-2603 E
124

SLOVÁČEK František

Hodonín

731540 1 - 15:41:15 1291.903 m/min 12-0169-558 e
125

NAVRÁTIL Karel

Lipník n/Bečvou

737590 1 - 15:46:03 1291.638 m/min 14-0210-85
126

STRUŽKA Libor

Bylnice

781730 1 - 16:20:32 1290.978 m/min 14-0248-1491
127

TREFIL Jaromír

Val.Mez.

770290 1 - 16:11:48 1290.7 m/min 13-0199-964
128

OPAVSKÝ Zdeněk

Dubňany

727530 1 - 15:38:48 1290.404 m/min 13-0162-810
129

ŠINDLER Vladimír

Vlkoš

729570 1 - 15:41:40 1287.476 m/min 12-0172-677 e
130

BEZDEK Antonin

Ost.N.Ves

748090 1 - 15:57:30 1284.275 m/min 14-0260-2763
131

HYBNER Otto

Petrov

740510 1 - 15:52:05 1283.194 m/min 12-0168-755
132

STRACHOTA Fr.+ Vít

Lipov

752710 1 - 16:01:51 1282.628 m/min 13-0163-427
133

POLÁŠEK Josef

Bylnice

786870 1 - 16:28:32 1282.522 m/min 11-0248-906
134

KOSTKA Rostislav

Bylnice

787940 1 - 16:29:51 1281.516 m/min 12-0248-424
135

STRUŽKA Libor

Bylnice

781730 1 - 16:25:12 1281.105 m/min 14-0254-3815
136

BAJÁK Karel

Násedlovice

714450 1 - 15:33:26 1279.383 m/min 09-0160-633
137

BAJÁK Karel

Násedlovice

714450 1 - 15:35:50 1273.908 m/min 10-0160-994
138

KOLÍNEK Ing. Jarolím

Bylnice

790090 1 - 16:36:17 1271.706 m/min 11-0248-337
139

DOFEK + NOVOTNÝ

Náměšť n.H.

707400 1 - 15:32:59 1267.78 m/min 12-0237-CZ-1113
140

MIKLAS Jan

Bylnice

787240 1 - 16:40:25 1258.745 m/min 12-0248-1670
141

SÝKORA Jaromír

Hoštice

710890 1 - 15:39:57 1258.324 m/min 10-0147-718
142

BUČEK Jiří

Lidečko

786340 1 - 16:40:00 1258.144 m/min 13-0193-703
143

SÝKORA Jaromír

Hoštice

710890 1 - 15:40:12 1257.767 m/min 09-0147-321
144

SÝKORA Jaromír

Hoštice

710890 1 - 15:42:15 1253.222 m/min 13-0208-1240
145

VOJTESEK Ladislav

Hluk

754640 1 - 16:17:45 1251.995 m/min 11-0251-448
146

NĚMEČEK František

Moravský Písek

741250 1 - 16:08:12 1249.579 m/min 09-0160-429
147

SLOVÁČEK František

Hodonín

731540 1 - 16:03:15 1243.587 m/min 12-0169-582
148

DOLÁK Josef

Lipník n/Bečvou

747940 1 - 16:16:30 1243.458 m/min 12-0210-944
149

BAJÁK Karel

Násedlovice

714450 1 - 15:49:56 1242.666 m/min 12-0165-669 e
150

INGR Ivan

Kyjov

726840 1 - 16:00:31 1241.365 m/min 11-0164-317 E
151

JOCH Jan

Mutěnice

722520 1 - 15:57:49 1239.704 m/min 11-0166-656 H
152

ZELINKA Jaroslav

Staré Město

746530 1 - 16:18:08 1237.753 m/min 12-0256-1313
153

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

726930 1 - 16:04:00 1234.177 m/min 13-0164-215
154

KOUDELA Lumir

Zahorovice

771280 1 - 16:42:05 1229.948 m/min 10-0247-444
155

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

718080 1 - 16:02:40 1221.917 m/min 13 -0214-15
156

VESELY David

Olomouc

720500 1 - 16:05:05 1221.014 m/min 12-0213-374
157

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

756070 1 - 16:37:08 1215.286 m/min 12-0164-620 e
158

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

756070 1 - 16:41:11 1207.426 m/min 012-0164-617 e
159

SÝKORA Jaromír

Hoštice

710890 1 - 16:10:39 1193.469 m/min 14-0208-150
160

SÝKORA Jaromír

Hoštice

710890 1 - 16:15:30 1183.83 m/min 12-0147-297
161

GLOCMAN Jan

Třebářov

677860 1 - 15:53:00 1172.768 m/min 11-068-CZ-511

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

JURASEK Ant.

Ost.N.Ves

748280 1 - 14:46:22 1463.294 m/min 13-0260-1236
2

MAZUCH Milan

Mutěnice

722800 1 - 14:36:58 1439.936 m/min 13-0166-3277 H
3

ŠVÁB Josef

Čejkovice

716250 1 - 14:35:57 1429.783 m/min 13-0166-4278 H
4

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

775850 1 - 15:18:54 1426.457 m/min 13-0199-388
5

TERNAVCHUK Vasylyna

Podivín

712370 1 - 14:34:56 1424.93 m/min 14.0178.4863.E
6

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

712370 1 - 14:36:27 1420.62 m/min 13.0178.3249
7

VADURA Jaroslav

Zlechov

742680 1 - 14:58:31 1418.637 m/min 10 0263 909 E
8

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

712370 1 - 14:37:45 1416.947 m/min 12.0178.2429
9

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

712370 1 - 14:37:55 1416.477 m/min 12.0178.2538
10

KUCERA Josef

Vlcnov

758250 1 - 15:12:23 1411.004 m/min 13-0250-280
11

BRI.UHERKOVI

Knezpole

751120 1 - 15:10:20 1403.088 m/min 11 0254 1011
12

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

712370 1 - 14:43:45 1400.236 m/min 12.0178.2536
13

LAMÁČEK Jos.+David

Mutěnice

722780 1 - 14:52:28 1396.766 m/min 13-0166-3840 H
14

ŠTEFEK Miroslav

Radějov

746200 1 - 15:13:00 1386.989 m/min 12-0171-845
15

PEROUTKA Jan

Podlesí

775690 1 - 15:34:37 1386.11 m/min 13-0316-195
16

VÁLEK Luboš

Ždánice

717660 1 - 14:53:39 1383.708 m/min 13-0167-599 H
17

KANAK Josef

Brezolupy

755410 1 - 15:21:10 1383.113 m/min 12 0254 1782 E
18

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

712370 1 - 14:50:08 1382.885 m/min 12.0178.2426
19

PISTEK Vitezslav

Uh.Ostroh

746670 1 - 15:15:33 1381.315 m/min 11-0259-2045
20

GAVLÍK Josef

Petrov

740850 1 - 15:12:55 1377.258 m/min 14-0171-666 E
21

STRNAD Jaroslav

Rohatec

735290 1 - 15:10:49 1372.279 m/min 13-0169-1444
22

JANCA Karel

Korytna

765900 1 - 15:34:27 1369.023 m/min 12-0255-566
23

STRUŽKA Libor

Bylnice

781730 1 - 15:46:37 1367.577 m/min 13-0248-512
24

VARMUZA Ant+Martin

Knezpole

751000 1 - 15:25:18 1364.71 m/min 13 0254 2042
25

KASIK Frantisek

Vesky

751610 1 - 15:25:45 1364.703 m/min 10 0256 1226
26

VARMUZA Ant+Martin

Knezpole

751000 1 - 15:26:07 1362.688 m/min 11 0254 365
27

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

748130 1 - 15:24:32 1361.391 m/min 12 0260 974
28

SUCHAN Josef

Halenkov

793300 1 - 15:59:47 1356.571 m/min 14-0191-174
29

SLÁDEK Martin

Dol.Bojanovice

723860 1 - 15:08:47 1356.093 m/min 09-0250-653
30

STRNAD Jaroslav

Rohatec

735290 1 - 15:17:24 1355.623 m/min 10-0168-202
31

STRUŽKA Libor

Bylnice

781730 1 - 15:55:21 1346.998 m/min 12-0248-1526
32

SEVCIK Josef

Brezova

771950 1 - 15:48:45 1345.447 m/min 13 0245 1004
33

MACHAČ Marek

Bylnice

789890 1 - 16:02:35 1344.303 m/min 14-0248-706
34

SOJDR Frantisek

Sumice

767900 1 - 15:46:43 1343.148 m/min 10-0245-701
35

STRNAD Jaroslav

Rohatec

735290 1 - 15:24:08 1339.001 m/min 13-0140-717 e
36

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

717420 1 - 15:10:57 1338.595 m/min 13-0164-313
37

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

775850 1 - 15:54:55 1337.865 m/min 12-0199-222
38

GORCIK Frantisek

St.Hrozenkov

779380 1 - 15:58:46 1335.088 m/min 13-0191-131
39

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

764350 1 - 15:49:38 1330.153 m/min 13-0258-2015
40

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

764350 1 - 15:49:38 1330.153 m/min 13-0258-2015
41

SOUČEK Petr

Žadovice

730660 1 - 15:24:31 1329.641 m/min 14-0172-673
42

KUBAŇ František

Bzenec

739040 1 - 15:31:39 1327.657 m/min 12-0160-577
43

BRI.UHERKOVI

Knezpole

751120 1 - 15:41:46 1325.272 m/min 12 0254 1405
44

ZIMÁČEK Lubomír

Vracov

732930 1 - 15:28:13 1324.852 m/min 11-0160-314
45

NEJEZCHLEBA Miroslav

Babice

747520 1 - 15:42:27 1317.332 m/min 12-0244-247
46

BRI.UHERKOVI

Knezpole

751120 1 - 15:45:32 1316.523 m/min 13 0254 2159
47

DOMANSKÝ Josef

Vracov

733090 1 - 15:32:49 1314.213 m/min 10-0160-854
48

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

768600 1 - 16:00:11 1313.435 m/min 12-0200-602
49

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

787240 1 - 16:15:00 1312.067 m/min 13-0248-724
50

MAZUCH Milan

Mutěnice

722800 1 - 15:26:41 1310.172 m/min 13-0166-4078
51

NOVÁK František

Bylnice

787200 1 - 16:16:00 1309.817 m/min 13-0248-380
52

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

748130 1 - 15:46:14 1309.675 m/min 14 0260 2550 E
53

SIK Jaroslav

Buchlovice

739230 1 - 15:40:09 1308.024 m/min 13-0256-1046
54

IŠTVÁNEK Stanislav

Dol. Bojanovice

723990 1 - 15:29:08 1306.527 m/min 11-0169-83
55

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

787240 1 - 16:19:00 1303.377 m/min 13-0248-797 E
56

STRACHOTA Fr.+ Vít

Lipov

752710 1 - 15:53:32 1301.066 m/min 13-0163-440
57

DYNKA Miroslav

Lidečko

787560 1 - 16:20:24 1300.892 m/min 14-0193-490
58

NEDVĚDICKÝ Jindřich

Milotice

729420 1 - 15:35:57 1300.33 m/min 13-0165-358-
59

SIK Jaroslav

Buchlovice

739230 1 - 15:45:27 1295.872 m/min 12-0263-1814
60

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

778580 1 - 16:16:00 1295.474 m/min 12-0197-703
61

SVOBODA František

Val.Mez.

769440 1 - 16:09:49 1293.575 m/min 13-0199-162
62

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

748130 1 - 15:53:39 1292.889 m/min 14 0260 2503 E
63

SIK Jaroslav

Buchlovice

739230 1 - 15:46:46 1292.888 m/min 13-0256-2603 E
64

SLOVÁČEK František

Hodonín

731540 1 - 15:41:15 1291.903 m/min 12-0169-558 e
65

STRUŽKA Libor

Bylnice

781730 1 - 16:20:32 1290.978 m/min 14-0248-1491
66

TREFIL Jaromír

Val.Mez.

770290 1 - 16:11:48 1290.7 m/min 13-0199-964
67

OPAVSKÝ Zdeněk

Dubňany

727530 1 - 15:38:48 1290.404 m/min 13-0162-810
68

ŠINDLER Vladimír

Vlkoš

729570 1 - 15:41:40 1287.476 m/min 12-0172-677 e
69

BEZDEK Antonin

Ost.N.Ves

748090 1 - 15:57:30 1284.275 m/min 14-0260-2763
70

HYBNER Otto

Petrov

740510 1 - 15:52:05 1283.194 m/min 12-0168-755
71

STRACHOTA Fr.+ Vít

Lipov

752710 1 - 16:01:51 1282.628 m/min 13-0163-427
72

POLÁŠEK Josef

Bylnice

786870 1 - 16:28:32 1282.522 m/min 11-0248-906
73

KOSTKA Rostislav

Bylnice

787940 1 - 16:29:51 1281.516 m/min 12-0248-424
74

STRUŽKA Libor

Bylnice

781730 1 - 16:25:12 1281.105 m/min 14-0254-3815
75

BAJÁK Karel

Násedlovice

714450 1 - 15:33:26 1279.383 m/min 09-0160-633
76

BAJÁK Karel

Násedlovice

714450 1 - 15:35:50 1273.908 m/min 10-0160-994
77

KOLÍNEK Ing. Jarolím

Bylnice

790090 1 - 16:36:17 1271.706 m/min 11-0248-337
78

MIKLAS Jan

Bylnice

787240 1 - 16:40:25 1258.745 m/min 12-0248-1670
79

BUČEK Jiří

Lidečko

786340 1 - 16:40:00 1258.144 m/min 13-0193-703
80

VOJTESEK Ladislav

Hluk

754640 1 - 16:17:45 1251.995 m/min 11-0251-448
81

NĚMEČEK František

Moravský Písek

741250 1 - 16:08:12 1249.579 m/min 09-0160-429
82

SLOVÁČEK František

Hodonín

731540 1 - 16:03:15 1243.587 m/min 12-0169-582
83

BAJÁK Karel

Násedlovice

714450 1 - 15:49:56 1242.666 m/min 12-0165-669 e
84

INGR Ivan

Kyjov

726840 1 - 16:00:31 1241.365 m/min 11-0164-317 E
85

JOCH Jan

Mutěnice

722520 1 - 15:57:49 1239.704 m/min 11-0166-656 H
86

ZELINKA Jaroslav

Staré Město

746530 1 - 16:18:08 1237.753 m/min 12-0256-1313
87

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

726930 1 - 16:04:00 1234.177 m/min 13-0164-215
88

KOUDELA Lumir

Zahorovice

771280 1 - 16:42:05 1229.948 m/min 10-0247-444
89

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

756070 1 - 16:37:08 1215.286 m/min 12-0164-620 e
90

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

756070 1 - 16:41:11 1207.426 m/min 012-0164-617 e

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KUBÍČEK Vladimír

Uničov

707470 1 - 14:06:06 1501.741 m/min 14-0231-CZ-4850
2

JEŽEK Jiří

Kojetín

725840 1 - 14:19:51 1497.04 m/min 12-0209-32
3

BARTL Pavel

Šumvald

707710 1 - 14:08:35 1494.373 m/min 12-0236-CZ-6663
4

BARTL Pavel

Šumvald

707710 1 - 14:09:19 1492.062 m/min 13-0236-CZ-813
5

DAVID Petr

Šternberk

721610 1 - 14:19:22 1489.801 m/min 09-0234-CZ-5039
6

KAMENÁŘ Karel

Lukov

758890 1 - 14:47:04 1482.014 m/min 12-0265-275
7

PASEKA Jaroslav

Holešov

748280 1 - 14:40:36 1479.984 m/min 13-0266-6335
8

KŘÍŽEK Jaromír

Olomouc

718310 1 - 14:23:40 1469.939 m/min 11-0202-615
9

BARTL Pavel

Šumvald

707710 1 - 14:16:44 1469.091 m/min 13-NL-5909755
10

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

723670 1 - 14:28:44 1465.71 m/min 14-0234-564 He
11

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

723670 1 - 14:28:44 1465.71 m/min 14-0234-488 He
12

HLUBINKA Jan

Haňovice

704470 1 - 14:18:05 1458.278 m/min 13-0231-CZ-5025
13

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

748410 1 - 14:50:20 1452.283 m/min 11-0266-4102
14

ZELINA Jiří

Kurovice

748990 1 - 14:51:00 1451.531 m/min 13-0269-525 e
15

HLUBINKA Jan

Haňovice

704470 1 - 14:21:09 1449.08 m/min 12-0231-CZ-3665
16

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

758200 1 - 14:58:56 1447.131 m/min 13-0265-992
17

SVOBODNÍK + DOBIÁŠ

Prostějov

712630 1 - 14:28:16 1444.716 m/min 08-0202-681
18

TRUHLAR Ales

Holešov

748280 1 - 14:53:07 1444.231 m/min 09-0266-455
19

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

727870 1 - 14:47:06 1421.343 m/min 14-0264-650
20

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

741110 1 - 14:57:16 1419.026 m/min 10-0254-884 e
21

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

748410 1 - 15:03:09 1417.041 m/min 11-0266-4080
22

MRTÝNEK Ladislav

Olomouc

719210 1 - 14:43:37 1414.051 m/min 12-0213-56
23

ZLÁMALÍK Ladislav

Přerov 7

742000 1 - 15:02:38 1406.28 m/min 08-0216-1383
24

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

712890 1 - 14:42:00 1406.095 m/min 12-0282-CZ-812
25

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

723670 1 - 14:50:24 1404.094 m/min 13-0234-1557 H
26

MOŤKA Josef

Bílá Lhota

699640 1 - 14:34:01 1402.037 m/min 13-0231-CZ-4388
27

NOVÁK Libor

Nezamyslice

712280 1 - 14:43:31 1400.701 m/min 11-0147-73e
28

TALLA František

Dřevohostice

747480 1 - 15:11:00 1394.552 m/min 11-0205-1272
29

JANÁL Pavel

Holešov

752070 1 - 15:20:00 1379.945 m/min 12-0266-1055
30

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

705690 1 - 14:46:51 1378.705 m/min 13-0231-CZ-4498
31

OSIČKA František

Přerov 7

736900 1 - 15:09:54 1377.641 m/min 13-0216-1274
32

JANÁL Pavel

Holešov

752070 1 - 15:21:00 1377.418 m/min 12-0266-1081 e
33

VACL Vladimír

Rataje

736620 1 - 15:10:08 1376.517 m/min 12-0217-2221 e
34

DEMEL Karel

Rybníček

713840 1 - 14:54:00 1375.414 m/min 10-0233-CZ-374
35

VACEK Jiří

Červená Voda

677350 1 - 14:27:52 1374.307 m/min 10-0229-CZ-3228
36

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

741110 1 - 15:14:57 1372.553 m/min 13-0215-3822
37

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

720370 1 - 15:00:25 1371.045 m/min 11-0234-CZ-576
38

ZELINA Jiří

Kurovice

748990 1 - 15:22:00 1369.269 m/min 11-0269-777 e
39

SUCHÁNEK Břetislav

Olomouc

719670 1 - 15:03:00 1363.011 m/min 12 -0202-1379
40

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

676480 1 - 14:34:10 1355.219 m/min 11-0229-CZ-5183
41

KOLMAN Oldřich

Kroměříž

737160 1 - 15:19:20 1354.244 m/min 11-0270-530
42

PASEKA Jaroslav

Holešov

748280 1 - 15:28:08 1352.802 m/min 12-0266-92
43

TRUHLAR Ales

Holešov

748280 1 - 15:29:09 1350.32 m/min 14-0266-857
44

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

748410 1 - 15:29:40 1349.297 m/min 13-0266-5411
45

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

704300 1 - 14:58:00 1346.654 m/min 11-0233-CZ-238
46

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

727870 1 - 15:16:27 1344.298 m/min 13-0264-231
47

FOCHR Vladimír

Rataje

737690 1 - 15:24:00 1343.698 m/min 13-0217-3154
48

SÝKORA Jaromír

Hoštice

710890 1 - 15:04:51 1341.682 m/min 13-0208-1241
49

KŘIVÁNEK Emil

Rousínov

701240 1 - 14:59:31 1336.926 m/min 12-0144-913
50

TRUHLAR Ales

Holešov

748280 1 - 15:35:33 1334.903 m/min 11-0266-4390
51

KONEČNÝ Mir.Yvetta

Kurovice

746190 1 - 15:34:00 1334.866 m/min 11-0269-280
52

SUCHÁNEK Zdeněk

Olomouc

719970 1 - 15:14:22 1334.843 m/min 10-0202-1134
53

PASEKA Jaroslav

Holešov

748280 1 - 15:36:20 1333.04 m/min 12-0266-67
54

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

762860 1 - 15:48:27 1330.299 m/min 12-0192-636
55

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

762860 1 - 15:49:58 1326.79 m/min 12-0249-336
56

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

712890 1 - 15:13:07 1324.787 m/min 11-0236-CZ-6044
57

STUDNIČKA Oldřich

Libina

704240 1 - 15:07:22 1322.848 m/min 12-0236-7313
58

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

727870 1 - 15:25:23 1322.478 m/min 12-0264-581
59

KŘIVÁNEK Petr+Filip

Rousínov

702610 1 - 15:11:34 1309.455 m/min 12-0144-130
60

KŘÍŽEK Jaromír

Olomouc

718310 1 - 15:28:09 1298.581 m/min 11-0202-1631e
61

NAVRÁTIL Karel

Lipník n/Bečvou

737590 1 - 15:46:03 1291.638 m/min 14-0210-85
62

DOFEK + NOVOTNÝ

Náměšť n.H.

707400 1 - 15:32:59 1267.78 m/min 12-0237-CZ-1113
63

SÝKORA Jaromír

Hoštice

710890 1 - 15:39:57 1258.324 m/min 10-0147-718
64

SÝKORA Jaromír

Hoštice

710890 1 - 15:40:12 1257.767 m/min 09-0147-321
65

SÝKORA Jaromír

Hoštice

710890 1 - 15:42:15 1253.222 m/min 13-0208-1240
66

DOLÁK Josef

Lipník n/Bečvou

747940 1 - 16:16:30 1243.458 m/min 12-0210-944
67

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

718080 1 - 16:02:40 1221.917 m/min 13 -0214-15
68

VESELY David

Olomouc

720500 1 - 16:05:05 1221.014 m/min 12-0213-374
69

SÝKORA Jaromír

Hoštice

710890 1 - 16:10:39 1193.469 m/min 14-0208-150
70

SÝKORA Jaromír

Hoštice

710890 1 - 16:15:30 1183.83 m/min 12-0147-297
71

GLOCMAN Jan

Třebářov

677860 1 - 15:53:00 1172.768 m/min 11-068-CZ-511

Pro tisk pořadí klikni zde...

PIGEON-AUCTION.CZ

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2016 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv