On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Bad Bentheim (ZZ MSS CHPH) - oblačno, JZ vítr 13km/h, 12°C
Start 3.7.2016 - 05:40:00

První dolétlí holubi musí být nahlášeni ihned,
nejpozději však do 30 minut po příletu na určeného koordinátora
v každém výpočetním pásmu...

Pásmo Západ - Ing. J. Novotný
Pásmo Jih - J. Fridrich
Pásmo Střed - M. Polášek
Pásmo Sever - J. Swaczyna

Video ze startu...

Několik dalších fotografií...

Pozn.: na fotoaparátu byl nastaven špatný datum a čas (o den napřed a o hodinu později)...

Souřadnice startu: 52°18'51'' - 7°4'19''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

MRTÝNEK Ladislav

Olomouc

772130 1 - 14:06:10 1525.446 m/min 10-0213-662
2

PŘIKRYL Karel

Hoštice

778890 1 - 14:35:49 1453.65 m/min 12-0208-486
3

VELŠ+SMÉKAL František

Olomouc

773970 1 - 14:32:45 1452.783 m/min 10-0213-105
4

SUCHÁNEK Zdeněk

Olomouc

774040 1 - 14:36:46 1442.042 m/min 11-0202-1442
5

JURENIK Jiri st.

Sumice

833320 1 - 15:17:53 1442.021 m/min 10 0262 640 H
6

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

838350 1 - 15:21:29 1441.744 m/min 09-0197-574 E
7

TALLA František

Dřevohostice

803510 1 - 14:58:03 1439.853 m/min 06-0205-468
8

BÁTĚK Josef

Luběnice

762660 1 - 14:31:00 1436.271 m/min 11-0211-202
9

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

774190 1 - 14:39:16 1435.635 m/min 08-0234-736 He
10

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

818810 1 - 15:11:00 1433.993 m/min 11-0228-468 H
11

GROH Aleš

Domašov

773670 1 - 14:40:27 1431.529 m/min 13-0234-CZ-553-H
12

CHOBOT Lukáš

Darkovičky

820500 1 - 15:13:16 1431.271 m/min 13-0285--1055 He
13

SVOBODA František

Val.Mez.

820970 1 - 15:15:34 1426.368 m/min 13-0199-162
14

SKRBEK Marek

Studénka

819520 1 - 15:14:47 1425.789 m/min 13-0198-41 H
15

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

769070 1 - 14:39:57 1424.336 m/min 11-0243-1034HE
16

SRNÍČEK J.+R.

Baška

844220 1 - 15:32:51 1424.003 m/min 11-0149-1661 H
17

VYSLOUŽIL Zdeněk

Rataje

792840 1 - 14:57:00 1423.411 m/min 11-0217-560
18

VACL Vladimír

Rataje

797620 1 - 15:02:13 1418.706 m/min 12-0217-2279
19

BRI.UHERKOVI

Knezpole

816810 1 - 15:15:46 1418.648 m/min 12 0254 1450 H
20

HONES Jiri

Mniší

817940 1 - 15:17:19 1416.796 m/min 13-0306-8714 H
21

SUCHÁNEK Břetislav

Olomouc

773790 1 - 14:46:18 1416.42 m/min 11-0202-1206
22

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

829240 1 - 15:26:29 1413.919 m/min 09-0195-154 H
23

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

774190 1 - 14:47:40 1413.615 m/min 14-0234-462 He
24

BARON Lukáš

Těrlicko

855050 1 - 15:45:11 1412.878 m/min 10-0223-2435-e
25

BARTL Pavel

Šumvald

754440 1 - 14:34:00 1412.809 m/min 13-CZ-0236-371-H
26

KONEČNÝ Mir.Yvetta

Kurovice

806560 1 - 15:12:00 1410.07 m/min 12-0269-562
27

GROH Aleš

Domašov

773670 1 - 14:48:53 1409.535 m/min 14-CZ-0234-1338-H
28

DUDA R. + Emil

Těrlicko

846730 1 - 15:41:00 1408.869 m/min 11.0152.737 H
29

SKRBEK Marek

Studénka

819520 1 - 15:21:48 1408.594 m/min 12-0198-609 H
30

BORTEL Jaromír

Mniší

829840 1 - 15:29:26 1407.861 m/min 08-0306-4512 He
31

KAZICKÝ Karel

Slezská Ostrava

833140 1 - 15:32:00 1407.331 m/min 10-0187-274 H
32

PISTEK Vitezslav

Uh.Ostroh

816220 1 - 15:19:59 1407.316 m/min 10-0259-708
33

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

790910 1 - 15:02:10 1406.896 m/min 12.0178.2597
34

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

850220 1 - 15:44:34 1406.33 m/min 13-0248-706 E
35

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

825030 1 - 15:27:00 1405.503 m/min 11-0289-561 H
36

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

835710 1 - 15:34:47 1405.066 m/min 12-0194-772 He
37

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov 7

797160 1 - 15:07:28 1404.77 m/min 11-0216-1261
38

DAVID Petr

Šternberk

770190 1 - 14:49:00 1402.896 m/min 12-0334-2221HE
39

SKRBEK Marek

Studénka

819520 1 - 15:24:49 1401.328 m/min 10-0198-3618 H
40

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

804800 1 - 15:14:19 1401.318 m/min 12-0266-754
41

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

779850 1 - 14:56:51 1400.467 m/min 10-0214-388e
42

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

792680 1 - 15:06:19 1399.712 m/min 14.0178.4411
43

SIK Jaroslav

Buchlovice

806560 1 - 15:16:49 1398.295 m/min 08-0263-125
44

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

835490 1 - 15:37:32 1398.232 m/min 12-0183-401-H
45

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

815810 1 - 15:23:57 1397.055 m/min 13-0192-434
46

SVOBODNÍK + DOBIÁŠ

Prostějov

770590 1 - 14:51:36 1397.009 m/min 08-0214-610
47

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

788890 1 - 15:04:53 1396.554 m/min 13-0264-231
48

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

834580 1 - 15:37:37 1396.514 m/min 07-0183-613-HE
49

JASINEK Jindřich

Křepice

772790 1 - 14:53:33 1396.062 m/min 13.0175.1781.HE
50

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

842150 1 - 15:43:18 1395.906 m/min 12-0186-57 He
51

ŽEDEK Alois

Mor.Bránice

750910 1 - 14:38:00 1395.743 m/min 09-0312-487 He
52

HOLUŠA David

Krásné Pole

819830 1 - 15:28:00 1394.269 m/min 13-0228-744
53

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

774190 1 - 14:55:17 1394.225 m/min 14-0234-581 H
54

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

839880 1 - 15:42:54 1393.067 m/min 14-0155-626 H
55

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

756150 1 - 14:43:17 1391.815 m/min 13-CZ-0231-4481-H
56

ZALESAK Josef

Banov

836070 1 - 15:40:45 1391.71 m/min 09 0245 211 E
57

ŠTARHA Lubomír

Štěpánov n.Svr.

720370 1 - 14:17:44 1391.392 m/min 12-0303-1423 H
58

NAVRÁTIL Luděk

Přerov 2

793850 1 - 15:10:44 1390.93 m/min 10-0215-766
59

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

821000 1 - 15:30:17 1390.857 m/min 13-0324-311 H
60

SKRBEK Marek

Studénka

819520 1 - 15:29:14 1390.824 m/min 12-0198-530H
61

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

815730 1 - 15:26:42 1390.37 m/min 13-0224-1829
62

VYSEKAL David+Voj.

Krnov

778580 1 - 15:00:00 1390.321 m/min
63

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

799640 1 - 15:16:00 1388.264 m/min 11-0223-182H
64

KOLMAN Oldřich

Kroměříž

798720 1 - 15:15:34 1387.711 m/min 12-0270-462
65

LAMÁČEK Jos.+David

Mutěnice

797580 1 - 15:15:09 1386.734 m/min 10-0166-350 H
66

LUNGA Stanislav

Vlkoš

801220 1 - 15:18:04 1386.034 m/min 13-0172-311
67

KUTRA Josef

Slezská Ostrava

831830 1 - 15:40:14 1385.844 m/min 13-0187-10-H
68

KUTRA Josef

Slezská Ostrava

831830 1 - 15:40:18 1385.69 m/min 13-0187-22-H
69

KOLMAN Oldřich

Kroměříž

798720 1 - 15:16:33 1385.344 m/min 12-0270-636
70

GROH Aleš

Domašov

773670 1 - 14:59:46 1382.129 m/min 13-0234-548-H
71

PASEKA Jaroslav

Holešov

807300 1 - 15:24:55 1380.197 m/min 12-0266-92
72

STRNAD Jaroslav

Rohatec

809170 1 - 15:26:24 1379.894 m/min 10-0168-126
73

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

799640 1 - 15:20:00 1378.69 m/min 09-0223-1212e
74

STRUŽKA Libor

Bylnice

841850 1 - 15:50:40 1378.575 m/min 12-0248-1538 H
75

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

845060 1 - 15:53:30 1377.441 m/min 13-0152-799-H
76

VYSEKAL David+Voj.

Krnov

778580 1 - 15:05:44 1376.231 m/min 10-0222-3503e
77

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

798070 1 - 15:20:00 1375.983 m/min 11-0169-88
78

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

720750 1 - 14:24:01 1375.433 m/min 09-0303-943 H
79

BOBŘÍK Konrád

Darkovičky

820670 1 - 15:37:00 1374.657 m/min 13-0285-1175 H
80

SUCHAN Josef

Halenkov

847530 1 - 15:56:34 1374.596 m/min 13-0191-73
81

BARTL Pavel

Šumvald

754440 1 - 14:49:00 1374.208 m/min 13-CZ-0236-446-He
82

SEVCIK Josef

Brezova

840650 1 - 15:51:47 1374.098 m/min 13 0250 179
83

SEVCIK Josef

Brezova

840650 1 - 15:51:50 1373.985 m/min 14 0245 45
84

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

714030 1 - 14:19:43 1373.883 m/min 11-0143-38 He
85

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

789130 1 - 15:14:42 1373.116 m/min 12.0127.215
86

JASINEK Jindřich

Křepice

772790 1 - 15:03:09 1372.263 m/min 14.0175.1095.HE
87

BARTL Pavel

Šumvald

754440 1 - 14:50:00 1371.709 m/min 13-CZ-0236-357-H
88

DUDA R. + Emil

Těrlicko

846730 1 - 15:57:31 1371.186 m/min 14.0152.1272 H
89

ORSÁG Dušan

Otice

788340 1 - 15:15:00 1371.026 m/min 14-0334-6471H
90

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

774190 1 - 15:04:44 1370.895 m/min 13-0234-1567 He
91

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

774190 1 - 15:04:45 1370.854 m/min 14-0234-483 He
92

ŘÍKOVSKÝ Antonín

Rajhrad

763520 1 - 14:57:22 1369.87 m/min 12-0180-1909
93

ZEMAN František

Moravany

755510 1 - 14:51:38 1369.587 m/min 14-0141-13
94

BAŠISTA František

Hlučín 2

817620 1 - 15:37:47 1367.753 m/min 12-0324-942 H
95

ZELINA Jiří

Kurovice

809600 1 - 15:32:00 1367.568 m/min 11-0269-777 e
96

WITOS Team

Nebory

855750 1 - 16:06:00 1367.013 m/min 14-0152-1253 H
97

BIALAS Richard

Ludgeřovice

820330 1 - 15:40:12 1366.761 m/min 13-0289-1014 H
98

BAŠISTA František

Hlučín 2

817620 1 - 15:38:29 1366.153 m/min 13-0324-197 H
99

SATORA Miroslav

Litovel

757870 1 - 14:55:00 1365.532 m/min 12-0231-1458H
100

LYSEK Jan

Třinec

862860 1 - 16:12:00 1365.285 m/min 11-0242-47 H
101

GANČAŘ Miroslav

Otice

795890 1 - 15:23:00 1365.163 m/min 10-0252-405e
102

SEVCIK Josef

Brezova

840650 1 - 15:55:50 1365.061 m/min 13 0245 34
103

WITOS Team

Nebory

855750 1 - 16:07:00 1364.833 m/min 13-0241-417 H
104

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

751870 1 - 14:51:00 1364.555 m/min 10-0233-1256-H
105

VARGA M + P

Hor.Loděnice

772970 1 - 15:07:00 1363.263 m/min 11-02344-91H
106

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

844650 1 - 16:00:00 1362.339 m/min 14-0182-159-He
107

RODINA MAZUROVA

Návsi

871370 1 - 16:19:37 1362.332 m/min 14-0240-823 He
108

SLOVÁČEK František

Hodonín

806110 1 - 15:31:50 1362.056 m/min 12-0169-561 E
109

BARTL Pavel

Šumvald

754440 1 - 14:54:00 1361.805 m/min 13-CZ-0236-445-H
110

SVOBODA Zdeněk

Cholina

758450 1 - 14:57:00 1361.67 m/min 13-0237-444HE
111

PAVERA Josef

Štěpánkovice

807440 1 - 15:33:00 1361.619 m/min 13-0226-8e
112

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

756150 1 - 14:55:22 1361.533 m/min 14-CZ-0231-5058-He
113

RODINA MAZUROVA

Návsi

871370 1 - 16:20:02 1361.445 m/min 13-0240-336 He
114

RIHA Josef

Drslavice

825400 1 - 15:46:17 1361.41 m/min 12-0400-697
115

ZALESAK Josef

Banov

836070 1 - 15:54:21 1360.902 m/min 12 0245 330 E
116

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

756150 1 - 14:55:41 1360.757 m/min 12-CZ-0231-4087-He
117

KUTRA Josef

Slezská Ostrava

831830 1 - 15:51:20 1360.682 m/min 14-0187-366 H
118

VACL Vladimír

Rataje

797620 1 - 15:26:15 1360.546 m/min 12-0217-2223
119

SALGA Jaromír

Krásné Pole

815950 1 - 15:40:00 1359.917 m/min 12-0228-415
120

NAVRÁTIL Karel

Lipník n/Bečvou

789720 1 - 15:20:46 1359.789 m/min 13-0210-763e
121

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

807400 1 - 15:34:02 1359.183 m/min 12-0266-592
122

GELNAR Jaromír

Třebovice

823950 1 - 15:46:21 1358.869 m/min 13-0159-642 H
123

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

756150 1 - 14:56:35 1358.557 m/min 10-CZ-0231-1619-H
124

CIESLAR Josef

Jablunkov

872180 1 - 16:22:00 1358.536 m/min 12-0239-836 H
125

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

824940 1 - 15:47:26 1358.075 m/min 10-0200-719 E
126

ČERVEŇÁK Radek

Perná

775670 1 - 15:11:10 1358.045 m/min 12.0127.215
127

MANASEK Miroslav

Modra

809050 1 - 15:35:49 1357.884 m/min 12-0252-283
128

JASINEK Jindřich

Křepice

772790 1 - 15:09:09 1357.797 m/min 13.0175.1729.HE
129

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

751870 1 - 14:53:45 1357.779 m/min 12-0233-503-H
130

STRUŽKA Libor

Bylnice

841850 1 - 16:01:08 1355.345 m/min 13-0248-512
131

SAMIEC Miroslav +

Mosty

874250 1 - 16:25:17 1354.831 m/min 11-0310-30 H
132

GAVLÍK Josef

Petrov

814400 1 - 15:41:11 1354.662 m/min 13-0171-554 H
133

VOZÁK Miroslav

Dřevohostice

808360 1 - 15:36:47 1354.528 m/min 13-0205-2742
134

ZIMÁČEK Lubomír

Vracov

804630 1 - 15:34:30 1353.457 m/min 09-0400-306
135

NOVOTNÝ Jar. Ing

Židenice

756730 1 - 14:59:25 1352.713 m/min 12-0148-749 He
136

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

824940 1 - 15:49:53 1352.619 m/min 11-0200-829
137

KOUDELKA Jan

Deblín

730750 1 - 14:40:51 1351.114 m/min 11-0302-835 H
138

BARON Lukáš

Těrlicko

855050 1 - 16:13:20 1350.079 m/min 14-020pl-3843-e
139

ROSIK Zdenek

Veletiny

823490 1 - 15:50:00 1349.984 m/min 11-0250-1136
140

OSTÁREK Lukáš

Krnov

778170 1 - 15:16:49 1349.077 m/min 12-0222-26e
141

KAISER František

Karviná St. Měs

843320 1 - 16:05:44 1347.731 m/min 10-0184-140 H
142

SAMIEC Miroslav +

Mosty

874250 1 - 16:29:00 1347.072 m/min 10-0310-758 He
143

OSTÁREK Lukáš

Krnov

778170 1 - 15:18:16 1345.694 m/min 12-0222-7e
144

DUDA R. + Emil

Těrlicko

846730 1 - 16:09:23 1345.333 m/min 14.0152.1320 H
145

BARON Lukáš

Těrlicko

855050 1 - 16:15:40 1345.123 m/min 12-0152-62-e
146

GEBAUER Josef

Otice

795820 1 - 15:32:00 1344.291 m/min 11-0224-201H
147

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

788890 1 - 15:26:51 1344.279 m/min 14-0264-650
148

ČECH František

Moravský Písek

811490 1 - 15:44:09 1343.193 m/min 11-0160-653
149

VYSEKAL David+Voj.

Krnov

778580 1 - 15:19:55 1342.572 m/min 12-0222-434e
150

CELNAR Oldřich

Ivaň

768320 1 - 15:12:23 1342.317 m/min 13-0180-1242
151

TRUHLAR Ales

Holešov

807300 1 - 15:41:35 1341.959 m/min 14-0266-869
152

NOVOTNÝ Zdeněk

Tuřany

766240 1 - 15:11:00 1341.926 m/min 11-0146-99
153

KOVÁŘ Jiří

Bořitov

740740 1 - 14:52:00 1341.92 m/min 06-0142-903 H
154

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

845060 1 - 16:09:46 1341.862 m/min 13-0238-478- H
155

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

715930 1 - 14:34:29 1339.48 m/min 11-CZ-0229-5166-H
156

KUBÍČEK Vladimír

Uničov

756190 1 - 15:04:35 1339.377 m/min 13-0231-4045H
157

NEDVĚDICKÝ Jindřich

Milotice

802170 1 - 15:39:05 1338.996 m/min 11-0165-120
158

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

756150 1 - 15:04:59 1338.358 m/min 14-0231-5437HE
159

BRI.UHERKOVI

Knezpole

816810 1 - 15:50:23 1338.192 m/min 13 0254 2166 H
160

HOLEŠA Štefan

Těrlicko

844510 1 - 16:11:30 1337.308 m/min 11-0152-432 H
161

SIK Jaroslav

Buchlovice

806560 1 - 15:43:10 1337.209 m/min 12-0263-1814
162

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

802210 1 - 15:40:06 1336.794 m/min 13-0165-456
163

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

828660 1 - 16:00:03 1336.441 m/min 12-0163-774 E
164

HUTÁREK Jiří

Vícenice

724240 1 - 14:42:01 1336.195 m/min 13-0296-602 H
165

POLÁŠEK Josef

Bylnice

849800 1 - 16:16:00 1336.164 m/min 11-0248-929
166

HODOVSKÝ Ludvík

Vojkovice

762790 1 - 15:11:00 1335.884 m/min 13-0180-250
167

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

807400 1 - 15:44:31 1335.612 m/min 13-0266-5411
168

HANAK Milan

Blatnice

821860 1 - 15:55:26 1335.417 m/min 10-0246-609
169

KASIK Frantisek

Vesky

819020 1 - 15:53:29 1335.032 m/min 12-0256-1629
170

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

751870 1 - 15:03:35 1334.088 m/min 11-0233-238-HE
171

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

813120 1 - 15:49:37 1333.822 m/min 10-0271-924
172

RUBEY Antonín

Otice

797500 1 - 15:38:00 1333.612 m/min 12-0224-1040H
173

SLOVÁČEK František

Hodonín

806110 1 - 15:44:35 1333.331 m/min 10-0169-228 E
174

ŠŤASTNÝ Jan

Vacenovice

804580 1 - 15:43:47 1332.564 m/min 10-0165-403
175

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

754180 1 - 15:06:00 1332.473 m/min 11-0145-1
176

BARON Lukáš

Těrlicko

855050 1 - 16:21:43 1332.442 m/min 10-0223-2422-H
177

MACHAČ Patrik

Bylnice

851310 1 - 16:19:00 1332.254 m/min 11-0248-1514
178

IŠTVÁNEK Stanislav

Dol. Bojanovice

800180 1 - 15:40:38 1332.227 m/min 11-0169-83
179

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

817460 1 - 15:53:38 1332.164 m/min 13-0265-992
180

DVOŘÁK Josef

Lhotky

711560 1 - 14:34:13 1331.969 m/min 12-0302-958 H
181

KADLEČÍK Jiří

Drnholec

767230 1 - 15:16:52 1329.995 m/min 14-0278-168
182

PASEKA Jaroslav

Holešov

807300 1 - 15:47:21 1329.217 m/min 12-0266-6635
183

BENEŠ Josef

Lipník n/Bečvou

795970 1 - 15:39:01 1328.794 m/min 10-0210-255
184

SVOBODA František

Val.Mez.

820970 1 - 15:57:57 1328.538 m/min 13-0199-701 H
185

ČECH František

Moravský Písek

811490 1 - 15:50:50 1328.497 m/min 13-0160-415
186

MANASEK Miroslav

Modra

809050 1 - 15:49:00 1328.489 m/min 13-0252-466 HE
187

TRHLÍK Josef+Ales

Holešov

804990 1 - 15:46:18 1327.709 m/min 14-0266-977
188

ŠŤASTNÝ Jan

Vacenovice

804580 1 - 15:46:28 1326.668 m/min 11-0165-44
189

KRIŠTOF Oldřich

Heřmanice

716130 1 - 14:40:07 1325.88 m/min 14-CZ-0229-767-He
190

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

766180 1 - 15:18:00 1325.571 m/min 13-0180-1898
191

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

835490 1 - 16:10:23 1325.368 m/min 13-0183-570 H
192

NEDVĚDICKÝ Jindřich

Milotice

802170 1 - 15:45:28 1324.879 m/min 11-0165-171 E
193

KŠICA Miroslav

Vojkovice

763750 1 - 15:16:35 1324.613 m/min 12-0180-955 He
194

NĚMEČEK 102 Josef

Kurovice

806530 1 - 15:49:00 1324.351 m/min 13-0269-207
195

GREBENÍČEK Jaroslav

Napajedla

810260 1 - 15:52:16 1323.378 m/min 13-0271-2390 e
196

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

766180 1 - 15:19:00 1323.282 m/min 12-0180-981
197

BARON Lukáš

Těrlicko

855050 1 - 16:26:11 1323.231 m/min 10-0182-111-H BASTIK
198

FAJMON Team

Velký Dvůr

763460 1 - 15:17:00 1323.154 m/min 11-0282-20
199

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

835490 1 - 16:11:28 1323.094 m/min 11-0184-216 H
200

DVOŘÁK Milan

Dolní Heřmanice

714100 1 - 14:40:04 1322.244 m/min 13-03018-21 He
201

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

787810 1 - 15:36:22 1321.016 m/min 12-0164-102 H
202

ŠTARHA Lubomír

Štěpánov n.Svr.

720370 1 - 14:45:28 1320.649 m/min 11-0333-385 H
203

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

802210 1 - 15:47:36 1320.293 m/min 09-0165-608
204

ILČÍK Václav

Dubňany

801360 1 - 15:47:35 1318.93 m/min 09-0162-16 H
205

DUDA R. + Emil

Těrlicko

846730 1 - 16:22:28 1317.936 m/min 12.0152.1006 He
206

ZEMEK Roman

Vlcnov

826660 1 - 16:07:47 1316.792 m/min 13-0250-157 He
207

MARŠÁLEK Igor

Staré Brno

754280 1 - 15:13:00 1316.37 m/min 13-0141-387 He
208

STRNAD Jaroslav

Rohatec

809170 1 - 15:54:48 1316.152 m/min 12-0168-624 He
209

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

717840 1 - 14:45:53 1315.006 m/min 13-0292-2004 H
210

MIKLAS Jan

Bylnice

849920 1 - 16:27:00 1313.632 m/min 12-0248-1671
211

GALUSKA Lud.+Mir.

Veseli

816840 1 - 16:01:53 1313.494 m/min 13 0259 2612
212

JURASEK Ant.

Ost.N.Ves

817390 1 - 16:02:44 1312.584 m/min 12 0246 321 E
213

DOSTÁL Vojtěch

Černovice

727100 1 - 14:54:10 1312.06 m/min 13-0292-2293 H
214

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

766180 1 - 15:24:00 1311.952 m/min 11-0180-1291
215

BECHA Lubomír

Vedrovice

750590 1 - 15:12:09 1311.876 m/min 12-0281-837 he
216

KADLEČÍK Jiří

Drnholec

767230 1 - 15:24:56 1311.654 m/min 11-0278-612
217

DUDA R. + Emil

Těrlicko

846730 1 - 16:26:05 1310.558 m/min 13.0152.530 He
218

VARMUZA Ant+Martin

Knezpole

816700 1 - 16:03:17 1310.319 m/min 13 0254 2032
219

DOLÁK Josef

Lipník n/Bečvou

802110 1 - 15:52:45 1309.033 m/min 10-0210-852
220

VYSLOUŽIL Zd.+ LUCAS

Dřevohostice

805480 1 - 15:55:24 1308.872 m/min 14-0210-1784e
221

VACEK Jiří

Červená Voda

719600 1 - 14:49:53 1308.641 m/min 10-0229-3208-HE
222

VACEK Jiří

Červená Voda

719600 1 - 14:49:57 1308.483 m/min 12-0229-6672-H
223

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

817330 1 - 16:05:04 1307.589 m/min 12 0260 930
224

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

827210 1 - 16:14:23 1303.959 m/min 13-0199-388
225

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

835490 1 - 16:20:48 1303.823 m/min 11-0183-321 HE
226

VÍTEK Jan

Mutěnice

797910 1 - 15:52:00 1303.775 m/min 12-0166-3060
227

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

827210 1 - 16:14:42 1303.309 m/min 12-0199-222
228

ZEZULA František

Dolní Heřmanice

714330 1 - 14:48:36 1302.096 m/min 14-0318-356 H
229

GRUBER Marek Lubomír

Moravany

755640 1 - 15:20:25 1301.892 m/min 14-0141-325
230

CHALUPNÍK Štěp.MVDr.

Koroužné

719770 1 - 14:52:58 1301.652 m/min 13-0142-747 H
231

ZEMAN František

Moravany

755510 1 - 15:20:39 1301.145 m/min 11-0141-357
232

DUDA R. + Emil

Těrlicko

846730 1 - 16:31:10 1300.328 m/min 13.0152.133 He
233

RODINA MAZUROVA

Návsi

871370 1 - 16:50:26 1299.712 m/min 14-0240-398 He
234

RODINA MAZUROVA

Návsi

871370 1 - 16:50:28 1299.647 m/min 12-0240-464 H
235

KOVÁŘ Jiří

Bořitov

740740 1 - 15:09:58 1299.62 m/min 07-0142-795 H
236

KŘIVÁNEK Petr+Filip

Rousínov

770030 1 - 15:32:42 1299.19 m/min 12-0105-2313e
237

ŠENKÝŘ Pavel

Bystřice n.P.

715000 1 - 14:50:24 1299.055 m/min 10-0292-398 H
238

ŠABATA Jan

Sentice

738140 1 - 15:08:50 1297.638 m/min 13-0143-125 H
239

FAJMON Team

Velký Dvůr

763460 1 - 15:28:48 1296.637 m/min 09-0282-301 he
240

ČEJKA Václav

Sázava

687060 1 - 14:30:35 1294.914 m/min 13-0303-2388 H
241

DUDA R. + Emil

Těrlicko

846730 1 - 16:34:13 1294.265 m/min 14.0152.1250 He
242

SOUČEK Petr

Žadovice

801220 1 - 16:00:38 1290.972 m/min 11-0172-530
243

SOUČEK Petr

Žadovice

801220 1 - 16:00:48 1290.625 m/min 14-0172-673
244

JAHODA Alois

Židenice

758040 1 - 15:28:03 1289.074 m/min 11-0148-481
245

KŘIVÁNEK Petr+Filip

Rousínov

770030 1 - 15:37:34 1288.609 m/min 11-0144-486e
246

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

692220 1 - 14:37:13 1288.53 m/min 13-0303-52 H
247

ZELINKA Jaroslav

Staré Město

813580 1 - 16:11:40 1287.989 m/min 12 0256 1313
248

SNÁŠEL Antonín

Rousínov

770110 1 - 15:37:56 1287.953 m/min 13-0144-5
249

STRNAD Jaroslav

Rohatec

809170 1 - 16:10:05 1284.227 m/min 13-0169-1444
250

MRŇA Bohuslav

Velká Bíteš

724230 1 - 15:04:21 1283.299 m/min 11-0302-365 H
251

MUSIL Jaroslav

Černovice

726470 1 - 15:06:30 1282.383 m/min 09-0303-308 H
252

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

714030 1 - 14:56:48 1282.381 m/min 12-0283-599 He
253

DUDA R. + Emil

Těrlicko

846730 1 - 16:40:32 1281.888 m/min 14.0152.350 H
254

KOHOUTEK Boh.+Marek

Mirosl.Knínice

749710 1 - 15:25:28 1280.534 m/min 12-0277-495
255

BEZDEK Antonin

Ost.N.Ves

817350 1 - 16:21:40 1273.792 m/min 13-0246-777
256

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

754180 1 - 15:33:00 1271.804 m/min 13-0145-304
257

DUDA R. + Emil

Těrlicko

846730 1 - 16:45:50 1271.685 m/min 12.0152.1040 H
258

TOMEK Jindřich

Křižanov

712770 1 - 15:01:00 1270.535 m/min 11-0400-108 H
259

DUDA R. + Emil

Těrlicko

846730 1 - 16:47:25 1268.668 m/min 13.0152.561 H
260

TOMEK Jindřich

Křižanov

712770 1 - 15:02:36 1266.921 m/min 12-0302-675 He
261

JAKŠA Zdeněk

Vracov

805270 1 - 16:16:34 1265.021 m/min 08-0160-591
262

MUSIL Jaroslav

Černovice

726470 1 - 15:15:10 1263.06 m/min 12-0333-1103 H
263

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

714030 1 - 15:06:48 1259.757 m/min 11-0318-431 He
264

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

754180 1 - 15:40:00 1256.967 m/min 11-0145-14 he
265

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

705470 1 - 15:01:50 1255.657 m/min 13-0229-9285 H
266

ROHOVSKÝ Milan

Dolní Heřmanice

714100 1 - 15:10:45 1251.161 m/min 11-0318-386 H
267

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

705470 1 - 15:05:38 1247.221 m/min 10-0303-332 H
268

DVOŘÁK Karel

Hostákov

713090 1 - 15:14:16 1241.74 m/min 13-0296-260 H
269

VAŠÍČEK Karel Ing

Židenice

775800 1 - 16:05:39 1239.99 m/min 12-0180-511
270

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

692220 1 - 15:02:32 1230.54 m/min 12-0303-1454 He

 

Pásmo ZÁPAD

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

ŽEDEK Alois

Mor.Bránice

750910 1 - 14:38:00 1395.743 m/min 09-0312-487 He
2

ŠTARHA Lubomír

Štěpánov n.Svr.

720370 1 - 14:17:44 1391.392 m/min 12-0303-1423 H
3

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

720750 1 - 14:24:01 1375.433 m/min 09-0303-943 H
4

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

714030 1 - 14:19:43 1373.883 m/min 11-0143-38 He
5

ŘÍKOVSKÝ Antonín

Rajhrad

763520 1 - 14:57:22 1369.87 m/min 12-0180-1909
6

ZEMAN František

Moravany

755510 1 - 14:51:38 1369.587 m/min 14-0141-13
7

NOVOTNÝ Jar. Ing

Židenice

756730 1 - 14:59:25 1352.713 m/min 12-0148-749 He
8

KOUDELKA Jan

Deblín

730750 1 - 14:40:51 1351.114 m/min 11-0302-835 H
9

CELNAR Oldřich

Ivaň

768320 1 - 15:12:23 1342.317 m/min 13-0180-1242
10

NOVOTNÝ Zdeněk

Tuřany

766240 1 - 15:11:00 1341.926 m/min 11-0146-99
11

KOVÁŘ Jiří

Bořitov

740740 1 - 14:52:00 1341.92 m/min 06-0142-903 H
12

HUTÁREK Jiří

Vícenice

724240 1 - 14:42:01 1336.195 m/min 13-0296-602 H
13

HODOVSKÝ Ludvík

Vojkovice

762790 1 - 15:11:00 1335.884 m/min 13-0180-250
14

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

754180 1 - 15:06:00 1332.473 m/min 11-0145-1
15

DVOŘÁK Josef

Lhotky

711560 1 - 14:34:13 1331.969 m/min 12-0302-958 H
16

KADLEČÍK Jiří

Drnholec

767230 1 - 15:16:52 1329.995 m/min 14-0278-168
17

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

766180 1 - 15:18:00 1325.571 m/min 13-0180-1898
18

KŠICA Miroslav

Vojkovice

763750 1 - 15:16:35 1324.613 m/min 12-0180-955 He
19

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

766180 1 - 15:19:00 1323.282 m/min 12-0180-981
20

FAJMON Team

Velký Dvůr

763460 1 - 15:17:00 1323.154 m/min 11-0282-20
21

DVOŘÁK Milan

Dolní Heřmanice

714100 1 - 14:40:04 1322.244 m/min 13-03018-21 He
22

ŠTARHA Lubomír

Štěpánov n.Svr.

720370 1 - 14:45:28 1320.649 m/min 11-0333-385 H
23

MARŠÁLEK Igor

Staré Brno

754280 1 - 15:13:00 1316.37 m/min 13-0141-387 He
24

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

717840 1 - 14:45:53 1315.006 m/min 13-0292-2004 H
25

DOSTÁL Vojtěch

Černovice

727100 1 - 14:54:10 1312.06 m/min 13-0292-2293 H
26

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

766180 1 - 15:24:00 1311.952 m/min 11-0180-1291
27

BECHA Lubomír

Vedrovice

750590 1 - 15:12:09 1311.876 m/min 12-0281-837 he
28

KADLEČÍK Jiří

Drnholec

767230 1 - 15:24:56 1311.654 m/min 11-0278-612
29

ZEZULA František

Dolní Heřmanice

714330 1 - 14:48:36 1302.096 m/min 14-0318-356 H
30

GRUBER Marek Lubomír

Moravany

755640 1 - 15:20:25 1301.892 m/min 14-0141-325
31

CHALUPNÍK Štěp.MVDr.

Koroužné

719770 1 - 14:52:58 1301.652 m/min 13-0142-747 H
32

ZEMAN František

Moravany

755510 1 - 15:20:39 1301.145 m/min 11-0141-357
33

KOVÁŘ Jiří

Bořitov

740740 1 - 15:09:58 1299.62 m/min 07-0142-795 H
34

KŘIVÁNEK Petr+Filip

Rousínov

770030 1 - 15:32:42 1299.19 m/min 12-0105-2313e
35

ŠENKÝŘ Pavel

Bystřice n.P.

715000 1 - 14:50:24 1299.055 m/min 10-0292-398 H
36

ŠABATA Jan

Sentice

738140 1 - 15:08:50 1297.638 m/min 13-0143-125 H
37

FAJMON Team

Velký Dvůr

763460 1 - 15:28:48 1296.637 m/min 09-0282-301 he
38

ČEJKA Václav

Sázava

687060 1 - 14:30:35 1294.914 m/min 13-0303-2388 H
39

JAHODA Alois

Židenice

758040 1 - 15:28:03 1289.074 m/min 11-0148-481
40

KŘIVÁNEK Petr+Filip

Rousínov

770030 1 - 15:37:34 1288.609 m/min 11-0144-486e
41

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

692220 1 - 14:37:13 1288.53 m/min 13-0303-52 H
42

SNÁŠEL Antonín

Rousínov

770110 1 - 15:37:56 1287.953 m/min 13-0144-5
43

MRŇA Bohuslav

Velká Bíteš

724230 1 - 15:04:21 1283.299 m/min 11-0302-365 H
44

MUSIL Jaroslav

Černovice

726470 1 - 15:06:30 1282.383 m/min 09-0303-308 H
45

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

714030 1 - 14:56:48 1282.381 m/min 12-0283-599 He
46

KOHOUTEK Boh.+Marek

Mirosl.Knínice

749710 1 - 15:25:28 1280.534 m/min 12-0277-495
47

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

754180 1 - 15:33:00 1271.804 m/min 13-0145-304
48

TOMEK Jindřich

Křižanov

712770 1 - 15:01:00 1270.535 m/min 11-0400-108 H
49

TOMEK Jindřich

Křižanov

712770 1 - 15:02:36 1266.921 m/min 12-0302-675 He
50

MUSIL Jaroslav

Černovice

726470 1 - 15:15:10 1263.06 m/min 12-0333-1103 H
51

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

714030 1 - 15:06:48 1259.757 m/min 11-0318-431 He
52

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

754180 1 - 15:40:00 1256.967 m/min 11-0145-14 he
53

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

705470 1 - 15:01:50 1255.657 m/min 13-0229-9285 H
54

ROHOVSKÝ Milan

Dolní Heřmanice

714100 1 - 15:10:45 1251.161 m/min 11-0318-386 H
55

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

705470 1 - 15:05:38 1247.221 m/min 10-0303-332 H
56

DVOŘÁK Karel

Hostákov

713090 1 - 15:14:16 1241.74 m/min 13-0296-260 H
57

VAŠÍČEK Karel Ing

Židenice

775800 1 - 16:05:39 1239.99 m/min 12-0180-511
58

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

692220 1 - 15:02:32 1230.54 m/min 12-0303-1454 He

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

JURENIK Jiri st.

Sumice

833320 1 - 15:17:53 1442.021 m/min 10 0262 640 H
2

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

838350 1 - 15:21:29 1441.744 m/min 09-0197-574 E
3

SVOBODA František

Val.Mez.

820970 1 - 15:15:34 1426.368 m/min 13-0199-162
4

BRI.UHERKOVI

Knezpole

816810 1 - 15:15:46 1418.648 m/min 12 0254 1450 H
5

PISTEK Vitezslav

Uh.Ostroh

816220 1 - 15:19:59 1407.316 m/min 10-0259-708
6

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

790910 1 - 15:02:10 1406.896 m/min 12.0178.2597
7

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

850220 1 - 15:44:34 1406.33 m/min 13-0248-706 E
8

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

792680 1 - 15:06:19 1399.712 m/min 14.0178.4411
9

SIK Jaroslav

Buchlovice

806560 1 - 15:16:49 1398.295 m/min 08-0263-125
10

JASINEK Jindřich

Křepice

772790 1 - 14:53:33 1396.062 m/min 13.0175.1781.HE
11

ZALESAK Josef

Banov

836070 1 - 15:40:45 1391.71 m/min 09 0245 211 E
12

LAMÁČEK Jos.+David

Mutěnice

797580 1 - 15:15:09 1386.734 m/min 10-0166-350 H
13

LUNGA Stanislav

Vlkoš

801220 1 - 15:18:04 1386.034 m/min 13-0172-311
14

STRNAD Jaroslav

Rohatec

809170 1 - 15:26:24 1379.894 m/min 10-0168-126
15

STRUŽKA Libor

Bylnice

841850 1 - 15:50:40 1378.575 m/min 12-0248-1538 H
16

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

798070 1 - 15:20:00 1375.983 m/min 11-0169-88
17

SUCHAN Josef

Halenkov

847530 1 - 15:56:34 1374.596 m/min 13-0191-73
18

SEVCIK Josef

Brezova

840650 1 - 15:51:47 1374.098 m/min 13 0250 179
19

SEVCIK Josef

Brezova

840650 1 - 15:51:50 1373.985 m/min 14 0245 45
20

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

789130 1 - 15:14:42 1373.116 m/min 12.0127.215
21

JASINEK Jindřich

Křepice

772790 1 - 15:03:09 1372.263 m/min 14.0175.1095.HE
22

SEVCIK Josef

Brezova

840650 1 - 15:55:50 1365.061 m/min 13 0245 34
23

SLOVÁČEK František

Hodonín

806110 1 - 15:31:50 1362.056 m/min 12-0169-561 E
24

RIHA Josef

Drslavice

825400 1 - 15:46:17 1361.41 m/min 12-0400-697
25

ZALESAK Josef

Banov

836070 1 - 15:54:21 1360.902 m/min 12 0245 330 E
26

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

824940 1 - 15:47:26 1358.075 m/min 10-0200-719 E
27

ČERVEŇÁK Radek

Perná

775670 1 - 15:11:10 1358.045 m/min 12.0127.215
28

MANASEK Miroslav

Modra

809050 1 - 15:35:49 1357.884 m/min 12-0252-283
29

JASINEK Jindřich

Křepice

772790 1 - 15:09:09 1357.797 m/min 13.0175.1729.HE
30

STRUŽKA Libor

Bylnice

841850 1 - 16:01:08 1355.345 m/min 13-0248-512
31

GAVLÍK Josef

Petrov

814400 1 - 15:41:11 1354.662 m/min 13-0171-554 H
32

ZIMÁČEK Lubomír

Vracov

804630 1 - 15:34:30 1353.457 m/min 09-0400-306
33

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

824940 1 - 15:49:53 1352.619 m/min 11-0200-829
34

ROSIK Zdenek

Veletiny

823490 1 - 15:50:00 1349.984 m/min 11-0250-1136
35

ČECH František

Moravský Písek

811490 1 - 15:44:09 1343.193 m/min 11-0160-653
36

NEDVĚDICKÝ Jindřich

Milotice

802170 1 - 15:39:05 1338.996 m/min 11-0165-120
37

BRI.UHERKOVI

Knezpole

816810 1 - 15:50:23 1338.192 m/min 13 0254 2166 H
38

SIK Jaroslav

Buchlovice

806560 1 - 15:43:10 1337.209 m/min 12-0263-1814
39

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

802210 1 - 15:40:06 1336.794 m/min 13-0165-456
40

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

828660 1 - 16:00:03 1336.441 m/min 12-0163-774 E
41

POLÁŠEK Josef

Bylnice

849800 1 - 16:16:00 1336.164 m/min 11-0248-929
42

HANAK Milan

Blatnice

821860 1 - 15:55:26 1335.417 m/min 10-0246-609
43

KASIK Frantisek

Vesky

819020 1 - 15:53:29 1335.032 m/min 12-0256-1629
44

SLOVÁČEK František

Hodonín

806110 1 - 15:44:35 1333.331 m/min 10-0169-228 E
45

ŠŤASTNÝ Jan

Vacenovice

804580 1 - 15:43:47 1332.564 m/min 10-0165-403
46

MACHAČ Patrik

Bylnice

851310 1 - 16:19:00 1332.254 m/min 11-0248-1514
47

IŠTVÁNEK Stanislav

Dol. Bojanovice

800180 1 - 15:40:38 1332.227 m/min 11-0169-83
48

SVOBODA František

Val.Mez.

820970 1 - 15:57:57 1328.538 m/min 13-0199-701 H
49

ČECH František

Moravský Písek

811490 1 - 15:50:50 1328.497 m/min 13-0160-415
50

MANASEK Miroslav

Modra

809050 1 - 15:49:00 1328.489 m/min 13-0252-466 HE
51

ŠŤASTNÝ Jan

Vacenovice

804580 1 - 15:46:28 1326.668 m/min 11-0165-44
52

NEDVĚDICKÝ Jindřich

Milotice

802170 1 - 15:45:28 1324.879 m/min 11-0165-171 E
53

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

787810 1 - 15:36:22 1321.016 m/min 12-0164-102 H
54

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

802210 1 - 15:47:36 1320.293 m/min 09-0165-608
55

ILČÍK Václav

Dubňany

801360 1 - 15:47:35 1318.93 m/min 09-0162-16 H
56

ZEMEK Roman

Vlcnov

826660 1 - 16:07:47 1316.792 m/min 13-0250-157 He
57

STRNAD Jaroslav

Rohatec

809170 1 - 15:54:48 1316.152 m/min 12-0168-624 He
58

MIKLAS Jan

Bylnice

849920 1 - 16:27:00 1313.632 m/min 12-0248-1671
59

GALUSKA Lud.+Mir.

Veseli

816840 1 - 16:01:53 1313.494 m/min 13 0259 2612
60

JURASEK Ant.

Ost.N.Ves

817390 1 - 16:02:44 1312.584 m/min 12 0246 321 E
61

VARMUZA Ant+Martin

Knezpole

816700 1 - 16:03:17 1310.319 m/min 13 0254 2032
62

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

817330 1 - 16:05:04 1307.589 m/min 12 0260 930
63

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

827210 1 - 16:14:23 1303.959 m/min 13-0199-388
64

VÍTEK Jan

Mutěnice

797910 1 - 15:52:00 1303.775 m/min 12-0166-3060
65

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

827210 1 - 16:14:42 1303.309 m/min 12-0199-222
66

SOUČEK Petr

Žadovice

801220 1 - 16:00:38 1290.972 m/min 11-0172-530
67

SOUČEK Petr

Žadovice

801220 1 - 16:00:48 1290.625 m/min 14-0172-673
68

ZELINKA Jaroslav

Staré Město

813580 1 - 16:11:40 1287.989 m/min 12 0256 1313
69

STRNAD Jaroslav

Rohatec

809170 1 - 16:10:05 1284.227 m/min 13-0169-1444
70

BEZDEK Antonin

Ost.N.Ves

817350 1 - 16:21:40 1273.792 m/min 13-0246-777
71

JAKŠA Zdeněk

Vracov

805270 1 - 16:16:34 1265.021 m/min 08-0160-591

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

MRTÝNEK Ladislav

Olomouc

772130 1 - 14:06:10 1525.446 m/min 10-0213-662
2

PŘIKRYL Karel

Hoštice

778890 1 - 14:35:49 1453.65 m/min 12-0208-486
3

VELŠ+SMÉKAL František

Olomouc

773970 1 - 14:32:45 1452.783 m/min 10-0213-105
4

SUCHÁNEK Zdeněk

Olomouc

774040 1 - 14:36:46 1442.042 m/min 11-0202-1442
5

TALLA František

Dřevohostice

803510 1 - 14:58:03 1439.853 m/min 06-0205-468
6

BÁTĚK Josef

Luběnice

762660 1 - 14:31:00 1436.271 m/min 11-0211-202
7

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

774190 1 - 14:39:16 1435.635 m/min 08-0234-736 He
8

GROH Aleš

Domašov

773670 1 - 14:40:27 1431.529 m/min 13-0234-CZ-553-H
9

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

769070 1 - 14:39:57 1424.336 m/min 11-0243-1034HE
10

VYSLOUŽIL Zdeněk

Rataje

792840 1 - 14:57:00 1423.411 m/min 11-0217-560
11

VACL Vladimír

Rataje

797620 1 - 15:02:13 1418.706 m/min 12-0217-2279
12

SUCHÁNEK Břetislav

Olomouc

773790 1 - 14:46:18 1416.42 m/min 11-0202-1206
13

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

774190 1 - 14:47:40 1413.615 m/min 14-0234-462 He
14

BARTL Pavel

Šumvald

754440 1 - 14:34:00 1412.809 m/min 13-CZ-0236-371-H
15

KONEČNÝ Mir.Yvetta

Kurovice

806560 1 - 15:12:00 1410.07 m/min 12-0269-562
16

GROH Aleš

Domašov

773670 1 - 14:48:53 1409.535 m/min 14-CZ-0234-1338-H
17

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov 7

797160 1 - 15:07:28 1404.77 m/min 11-0216-1261
18

DAVID Petr

Šternberk

770190 1 - 14:49:00 1402.896 m/min 12-0334-2221HE
19

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

804800 1 - 15:14:19 1401.318 m/min 12-0266-754
20

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

779850 1 - 14:56:51 1400.467 m/min 10-0214-388e
21

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

815810 1 - 15:23:57 1397.055 m/min 13-0192-434
22

SVOBODNÍK + DOBIÁŠ

Prostějov

770590 1 - 14:51:36 1397.009 m/min 08-0214-610
23

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

788890 1 - 15:04:53 1396.554 m/min 13-0264-231
24

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

774190 1 - 14:55:17 1394.225 m/min 14-0234-581 H
25

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

756150 1 - 14:43:17 1391.815 m/min 13-CZ-0231-4481-H
26

NAVRÁTIL Luděk

Přerov 2

793850 1 - 15:10:44 1390.93 m/min 10-0215-766
27

KOLMAN Oldřich

Kroměříž

798720 1 - 15:15:34 1387.711 m/min 12-0270-462
28

KOLMAN Oldřich

Kroměříž

798720 1 - 15:16:33 1385.344 m/min 12-0270-636
29

GROH Aleš

Domašov

773670 1 - 14:59:46 1382.129 m/min 13-0234-548-H
30

PASEKA Jaroslav

Holešov

807300 1 - 15:24:55 1380.197 m/min 12-0266-92
31

BARTL Pavel

Šumvald

754440 1 - 14:49:00 1374.208 m/min 13-CZ-0236-446-He
32

BARTL Pavel

Šumvald

754440 1 - 14:50:00 1371.709 m/min 13-CZ-0236-357-H
33

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

774190 1 - 15:04:44 1370.895 m/min 13-0234-1567 He
34

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

774190 1 - 15:04:45 1370.854 m/min 14-0234-483 He
35

ZELINA Jiří

Kurovice

809600 1 - 15:32:00 1367.568 m/min 11-0269-777 e
36

SATORA Miroslav

Litovel

757870 1 - 14:55:00 1365.532 m/min 12-0231-1458H
37

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

751870 1 - 14:51:00 1364.555 m/min 10-0233-1256-H
38

VARGA M + P

Hor.Loděnice

772970 1 - 15:07:00 1363.263 m/min 11-02344-91H
39

BARTL Pavel

Šumvald

754440 1 - 14:54:00 1361.805 m/min 13-CZ-0236-445-H
40

SVOBODA Zdeněk

Cholina

758450 1 - 14:57:00 1361.67 m/min 13-0237-444HE
41

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

756150 1 - 14:55:22 1361.533 m/min 14-CZ-0231-5058-He
42

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

756150 1 - 14:55:41 1360.757 m/min 12-CZ-0231-4087-He
43

VACL Vladimír

Rataje

797620 1 - 15:26:15 1360.546 m/min 12-0217-2223
44

NAVRÁTIL Karel

Lipník n/Bečvou

789720 1 - 15:20:46 1359.789 m/min 13-0210-763e
45

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

807400 1 - 15:34:02 1359.183 m/min 12-0266-592
46

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

756150 1 - 14:56:35 1358.557 m/min 10-CZ-0231-1619-H
47

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

751870 1 - 14:53:45 1357.779 m/min 12-0233-503-H
48

VOZÁK Miroslav

Dřevohostice

808360 1 - 15:36:47 1354.528 m/min 13-0205-2742
49

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

788890 1 - 15:26:51 1344.279 m/min 14-0264-650
50

TRUHLAR Ales

Holešov

807300 1 - 15:41:35 1341.959 m/min 14-0266-869
51

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

715930 1 - 14:34:29 1339.48 m/min 11-CZ-0229-5166-H
52

KUBÍČEK Vladimír

Uničov

756190 1 - 15:04:35 1339.377 m/min 13-0231-4045H
53

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

756150 1 - 15:04:59 1338.358 m/min 14-0231-5437HE
54

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

807400 1 - 15:44:31 1335.612 m/min 13-0266-5411
55

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

751870 1 - 15:03:35 1334.088 m/min 11-0233-238-HE
56

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

813120 1 - 15:49:37 1333.822 m/min 10-0271-924
57

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

817460 1 - 15:53:38 1332.164 m/min 13-0265-992
58

PASEKA Jaroslav

Holešov

807300 1 - 15:47:21 1329.217 m/min 12-0266-6635
59

BENEŠ Josef

Lipník n/Bečvou

795970 1 - 15:39:01 1328.794 m/min 10-0210-255
60

TRHLÍK Josef+Ales

Holešov

804990 1 - 15:46:18 1327.709 m/min 14-0266-977
61

KRIŠTOF Oldřich

Heřmanice

716130 1 - 14:40:07 1325.88 m/min 14-CZ-0229-767-He
62

NĚMEČEK 102 Josef

Kurovice

806530 1 - 15:49:00 1324.351 m/min 13-0269-207
63

GREBENÍČEK Jaroslav

Napajedla

810260 1 - 15:52:16 1323.378 m/min 13-0271-2390 e
64

DOLÁK Josef

Lipník n/Bečvou

802110 1 - 15:52:45 1309.033 m/min 10-0210-852
65

VYSLOUŽIL Zd.+ LUCAS

Dřevohostice

805480 1 - 15:55:24 1308.872 m/min 14-0210-1784e
66

VACEK Jiří

Červená Voda

719600 1 - 14:49:53 1308.641 m/min 10-0229-3208-HE
67

VACEK Jiří

Červená Voda

719600 1 - 14:49:57 1308.483 m/min 12-0229-6672-H

 

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

818810 1 - 15:11:00 1433.993 m/min 11-0228-468 H
2

CHOBOT Lukáš

Darkovičky

820500 1 - 15:13:16 1431.271 m/min 13-0285--1055 He
3

SKRBEK Marek

Studénka

819520 1 - 15:14:47 1425.789 m/min 13-0198-41 H
4

SRNÍČEK J.+R.

Baška

844220 1 - 15:32:51 1424.003 m/min 11-0149-1661 H
5

HONES Jiri

Mniší

817940 1 - 15:17:19 1416.796 m/min 13-0306-8714 H
6

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

829240 1 - 15:26:29 1413.919 m/min 09-0195-154 H
7

BARON Lukáš

Těrlicko

855050 1 - 15:45:11 1412.878 m/min 10-0223-2435-e
8

DUDA R. + Emil

Těrlicko

846730 1 - 15:41:00 1408.869 m/min 11.0152.737 H
9

SKRBEK Marek

Studénka

819520 1 - 15:21:48 1408.594 m/min 12-0198-609 H
10

BORTEL Jaromír

Mniší

829840 1 - 15:29:26 1407.861 m/min 08-0306-4512 He
11

KAZICKÝ Karel

Slezská Ostrava

833140 1 - 15:32:00 1407.331 m/min 10-0187-274 H
12

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

825030 1 - 15:27:00 1405.503 m/min 11-0289-561 H
13

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

835710 1 - 15:34:47 1405.066 m/min 12-0194-772 He
14

SKRBEK Marek

Studénka

819520 1 - 15:24:49 1401.328 m/min 10-0198-3618 H
15

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

835490 1 - 15:37:32 1398.232 m/min 12-0183-401-H
16

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

834580 1 - 15:37:37 1396.514 m/min 07-0183-613-HE
17

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

842150 1 - 15:43:18 1395.906 m/min 12-0186-57 He
18

HOLUŠA David

Krásné Pole

819830 1 - 15:28:00 1394.269 m/min 13-0228-744
19

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

839880 1 - 15:42:54 1393.067 m/min 14-0155-626 H
20

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

821000 1 - 15:30:17 1390.857 m/min 13-0324-311 H
21

SKRBEK Marek

Studénka

819520 1 - 15:29:14 1390.824 m/min 12-0198-530H
22

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

815730 1 - 15:26:42 1390.37 m/min 13-0224-1829
23

VYSEKAL David+Voj.

Krnov

778580 1 - 15:00:00 1390.321 m/min
24

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

799640 1 - 15:16:00 1388.264 m/min 11-0223-182H
25

KUTRA Josef

Slezská Ostrava

831830 1 - 15:40:14 1385.844 m/min 13-0187-10-H
26

KUTRA Josef

Slezská Ostrava

831830 1 - 15:40:18 1385.69 m/min 13-0187-22-H
27

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

799640 1 - 15:20:00 1378.69 m/min 09-0223-1212e
28

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

845060 1 - 15:53:30 1377.441 m/min 13-0152-799-H
29

VYSEKAL David+Voj.

Krnov

778580 1 - 15:05:44 1376.231 m/min 10-0222-3503e
30

BOBŘÍK Konrád

Darkovičky

820670 1 - 15:37:00 1374.657 m/min 13-0285-1175 H
31

DUDA R. + Emil

Těrlicko

846730 1 - 15:57:31 1371.186 m/min 14.0152.1272 H
32

ORSÁG Dušan

Otice

788340 1 - 15:15:00 1371.026 m/min 14-0334-6471H
33

BAŠISTA František

Hlučín 2

817620 1 - 15:37:47 1367.753 m/min 12-0324-942 H
34

WITOS Team

Nebory

855750 1 - 16:06:00 1367.013 m/min 14-0152-1253 H
35

BIALAS Richard

Ludgeřovice

820330 1 - 15:40:12 1366.761 m/min 13-0289-1014 H
36

BAŠISTA František

Hlučín 2

817620 1 - 15:38:29 1366.153 m/min 13-0324-197 H
37

LYSEK Jan

Třinec

862860 1 - 16:12:00 1365.285 m/min 11-0242-47 H
38

GANČAŘ Miroslav

Otice

795890 1 - 15:23:00 1365.163 m/min 10-0252-405e
39

WITOS Team

Nebory

855750 1 - 16:07:00 1364.833 m/min 13-0241-417 H
40

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

844650 1 - 16:00:00 1362.339 m/min 14-0182-159-He
41

RODINA MAZUROVA

Návsi

871370 1 - 16:19:37 1362.332 m/min 14-0240-823 He
42

PAVERA Josef

Štěpánkovice

807440 1 - 15:33:00 1361.619 m/min 13-0226-8e
43

RODINA MAZUROVA

Návsi

871370 1 - 16:20:02 1361.445 m/min 13-0240-336 He
44

KUTRA Josef

Slezská Ostrava

831830 1 - 15:51:20 1360.682 m/min 14-0187-366 H
45

SALGA Jaromír

Krásné Pole

815950 1 - 15:40:00 1359.917 m/min 12-0228-415
46

GELNAR Jaromír

Třebovice

823950 1 - 15:46:21 1358.869 m/min 13-0159-642 H
47

CIESLAR Josef

Jablunkov

872180 1 - 16:22:00 1358.536 m/min 12-0239-836 H
48

SAMIEC Miroslav +

Mosty

874250 1 - 16:25:17 1354.831 m/min 11-0310-30 H
49

BARON Lukáš

Těrlicko

855050 1 - 16:13:20 1350.079 m/min 14-020pl-3843-e
50

OSTÁREK Lukáš

Krnov

778170 1 - 15:16:49 1349.077 m/min 12-0222-26e
51

KAISER František

Karviná St. Měs

843320 1 - 16:05:44 1347.731 m/min 10-0184-140 H
52

SAMIEC Miroslav +

Mosty

874250 1 - 16:29:00 1347.072 m/min 10-0310-758 He
53

OSTÁREK Lukáš

Krnov

778170 1 - 15:18:16 1345.694 m/min 12-0222-7e
54

DUDA R. + Emil

Těrlicko

846730 1 - 16:09:23 1345.333 m/min 14.0152.1320 H
55

BARON Lukáš

Těrlicko

855050 1 - 16:15:40 1345.123 m/min 12-0152-62-e
56

GEBAUER Josef

Otice

795820 1 - 15:32:00 1344.291 m/min 11-0224-201H
57

VYSEKAL David+Voj.

Krnov

778580 1 - 15:19:55 1342.572 m/min 12-0222-434e
58

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

845060 1 - 16:09:46 1341.862 m/min 13-0238-478- H
59

HOLEŠA Štefan

Těrlicko

844510 1 - 16:11:30 1337.308 m/min 11-0152-432 H
60

RUBEY Antonín

Otice

797500 1 - 15:38:00 1333.612 m/min 12-0224-1040H
61

BARON Lukáš

Těrlicko

855050 1 - 16:21:43 1332.442 m/min 10-0223-2422-H
62

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

835490 1 - 16:10:23 1325.368 m/min 13-0183-570 H
63

BARON Lukáš

Těrlicko

855050 1 - 16:26:11 1323.231 m/min 10-0182-111-H BASTIK
64

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

835490 1 - 16:11:28 1323.094 m/min 11-0184-216 H
65

DUDA R. + Emil

Těrlicko

846730 1 - 16:22:28 1317.936 m/min 12.0152.1006 He
66

DUDA R. + Emil

Těrlicko

846730 1 - 16:26:05 1310.558 m/min 13.0152.530 He
67

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

835490 1 - 16:20:48 1303.823 m/min 11-0183-321 HE
68

DUDA R. + Emil

Těrlicko

846730 1 - 16:31:10 1300.328 m/min 13.0152.133 He
69

RODINA MAZUROVA

Návsi

871370 1 - 16:50:26 1299.712 m/min 14-0240-398 He
70

RODINA MAZUROVA

Návsi

871370 1 - 16:50:28 1299.647 m/min 12-0240-464 H
71

DUDA R. + Emil

Těrlicko

846730 1 - 16:34:13 1294.265 m/min 14.0152.1250 He
72

DUDA R. + Emil

Těrlicko

846730 1 - 16:40:32 1281.888 m/min 14.0152.350 H
73

DUDA R. + Emil

Těrlicko

846730 1 - 16:45:50 1271.685 m/min 12.0152.1040 H
74

DUDA R. + Emil

Těrlicko

846730 1 - 16:47:25 1268.668 m/min 13.0152.561 H

Pro tisk pořadí klikni zde...

PIGEON-AUCTION.CZ

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2017 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv