On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Leverkusen (pásmo JIH + STŘED) - oblačno, klidno, 12°C
Start 16.7.2016 - 06:00:00

Pro zadání Vašeho doletu
kontaktujte pověřeného koordinátora pásma!

Pásmo Jih - J. Fridrich
Pásmo Střed - M. Polášek

Souřadnice startu: 51°0'56'' - 6°59'50''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

745420 1 - 14:34:55 1447.652 m/min 13.0178.3188
2

BARTL Pavel

Šumvald

729380 1 - 14:30:15 1429.456 m/min 13-0236-371-H
3

BARTL Pavel

Šumvald

729380 1 - 14:30:16 1429.409 m/min 12-0236-6662-H
4

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

742050 1 - 14:42:52 1419.195 m/min 12.0176.99
5

JAKŠA Zdeněk

Vracov

764520 1 - 15:06:00 1400.22 m/min 13-0160-19
6

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

742070 1 - 14:50:45 1398.154 m/min 11.0178.1211
7

STRNAD Jaroslav

Rohatec

766880 1 - 15:08:31 1398.098 m/min 13-0169-1601
8

HANAK Milan

Blatnice

782010 1 - 15:21:40 1392.303 m/min 12-0246-318
9

GAVLÍK Josef

Petrov

772370 1 - 15:15:33 1390.28 m/min 13-0171-509 E
10

GAVLÍK Josef

Petrov

772370 1 - 15:16:00 1389.155 m/min 13-0171-510
11

DEMEL Karel

Rybníček

736090 1 - 14:50:51 1386.625 m/min 11-0233-1179-H
12

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

747730 1 - 14:59:19 1386.44 m/min 14:0178:4444
13

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

745420 1 - 14:58:38 1383.91 m/min 12.0178.2538
14

HLUBINKA Jan

Haňovice

727950 1 - 14:46:29 1382.665 m/min 11-0231-4379-H
15

MOŤKA Josef

Bílá Lhota

722790 1 - 14:43:49 1379.853 m/min 14-0231-5165-H
16

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

746850 1 - 15:02:58 1375.499 m/min 14-0234-488 He
17

MAZUCH Milan

Mutěnice

754650 1 - 15:09:59 1372.132 m/min 13-0166-4054 H
18

BRADÁČ Miroslav

Olomouc

748450 1 - 15:06:00 1370.788 m/min 13-0213-133
19

TERNAVCHUK Vasylyna

Podivín

745420 1 - 15:05:15 1367.116 m/min 14:0178:4750.HE
20

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

745420 1 - 15:05:52 1365.572 m/min 12.0178.2504
21

SOUČEK Petr

Žadovice

761020 1 - 15:18:01 1363.794 m/min 12-0172-578 E
22

JASINEK Jindřich

Křepice

729550 1 - 14:54:57 1363.772 m/min 14.0175.1031
23

VARMUZA Ant+Martin

Knezpole

779820 1 - 15:31:51 1363.679 m/min 13 0254 2057
24

SEDLÁK František

Rousínov

733550 1 - 14:59:38 1359.349 m/min 11-0144-876
25

ŘIHÁK Jaroslav

Vacenovice

763300 1 - 15:22:33 1356.857 m/min 13-0165-64 E
26

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

745420 1 - 15:09:24 1356.789 m/min 13.0178.3032
27

BÁTĚK Josef

Luběnice

733420 1 - 15:01:00 1355.675 m/min 08-0211-553
28

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

742050 1 - 15:07:50 1354.518 m/min 13.0176.3727.HE
29

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 15:35:51 1354.398 m/min 12 0254 1432
30

WESSELY Petr

Starovičky

736960 1 - 15:04:12 1354.208 m/min 14.0180.241
31

SUCHÁNEK Břetislav

Olomouc

744090 1 - 15:09:34 1353.958 m/min 12-0202-1348
32

ZIMÁČEK Lubomír

Vracov

763720 1 - 15:24:09 1353.753 m/min 09-0400-306
33

KUBAŇ František

Bzenec

769610 1 - 15:28:34 1353.597 m/min 09-0160-341
34

KUBÍČEK Vladimír

Uničov

729850 1 - 15:00:29 1350.365 m/min 14-0231-4036-HE
35

SLOVÁČEK František

Hodonín

763340 1 - 15:26:10 1348.26 m/min 14-0164-783 E
36

TERNAVCHUK Vasylyna

Podivín

745420 1 - 15:12:55 1348.16 m/min 14:0178:4833HE
37

KASIK Frantisek

Vesky

781040 1 - 15:39:21 1348.132 m/min 13-0256-2712
38

GROH Aleš

Domašov

747160 1 - 15:15:31 1344.982 m/min 13-0234-549-H
39

FOLTYNEK Zdenek

Popovice

782310 1 - 15:42:26 1343.175 m/min 14-0256-3073
40

DOMANSKÝ Josef

Vracov

763810 1 - 15:28:45 1342.963 m/min 10-0160-854
41

TRUHLAR Ales

Holešov

774710 1 - 15:36:57 1342.768 m/min 13-0266-5580
42

TRUHLAR Ales

Holešov

774710 1 - 15:37:07 1342.38 m/min 11-0266-4210
43

POSPÍŠIL Jaroslav

Mutěnice

754490 1 - 15:22:25 1341.514 m/min 12-0203-1193 E
44

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

815390 1 - 16:08:07 1340.845 m/min 12-0248-915 E
45

STRACHOTA Fr.+ Vít

Lipov

783620 1 - 15:44:46 1340.056 m/min 14-0163-700 e
46

HRADIL František

Lipník n/Bečvou

768890 1 - 15:34:00 1339.53 m/min 13-0215-3914
47

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

789570 1 - 15:51:04 1335.839 m/min 13-0249-1368
48

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

734580 1 - 15:09:56 1335.762 m/min 12-0282-812-H
49

STRNAD Jaroslav

Rohatec

766880 1 - 15:34:31 1334.826 m/min 13-0169-1444
50

VACEK Jiří

Červená Voda

697100 1 - 14:42:44 1333.567 m/min 10-0229-3208-HE
51

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

728670 1 - 15:06:28 1333.421 m/min 14-0231-5034-H
52

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

728670 1 - 15:06:29 1333.38 m/min 12-0231-4087-HE
53

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

777430 1 - 15:44:00 1331.216 m/min 12-0271-1413
54

KULENDA Jaroslav

Tlumačov

773090 1 - 15:41:00 1330.62 m/min 13-0275-4708
55

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

760550 1 - 15:31:39 1330.447 m/min 13-0165-419 e
56

NĚMEČEK 102 Josef

Kurovice

772950 1 - 15:41:00 1330.379 m/min 12-0269-301
57

LYSÁK Stanislav

Kroměříž

771540 1 - 15:40:00 1330.241 m/min 12-0270-45
58

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

774830 1 - 15:42:37 1329.914 m/min 12-0266-555
59

INGR Ivan

Kyjov

757440 1 - 15:29:53 1329.114 m/min 13-0164-30 e
60

ŠRAHŮLEK Josef

Kozojidky

779250 1 - 15:46:53 1327.777 m/min 12-0163-14 e
61

GAJDOS Josef

Babice

776080 1 - 15:45:29 1325.537 m/min 12 0244 179
62

KROUPA Jan

Přerov 2

762890 1 - 15:36:16 1323.849 m/min 12-0215-1250
63

RIHA Josef

Drslavice

788020 1 - 15:55:25 1323.477 m/min 12-0400-697
64

KASIK Frantisek

Vesky

781040 1 - 15:50:21 1323.012 m/min 12-0256-1629
65

DAVID Petr

Šternberk

744080 1 - 15:22:26 1322.966 m/min 12-0334-2021-HE
66

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

778170 1 - 15:48:29 1322.331 m/min 14 0260 2531
67

BALAŠTÍK Marek

Mutěnice

754650 1 - 15:30:53 1321.899 m/min 12-0166-2262
68

CITTERBARD Oldřich

Velké Němčice

726980 1 - 15:10:15 1321.181 m/min 10.0175.829
69

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

695220 1 - 14:46:14 1321.125 m/min 12-0229-6331-H
70

ŠŤASTNÝ Jan

Vacenovice

763050 1 - 15:38:04 1320.003 m/min 11-0165-18e
71

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

794150 1 - 16:01:42 1319.844 m/min 12 0258 369
72

PISTEK Vitezslav

Uh.Ostroh

776820 1 - 15:49:04 1318.73 m/min 13-0259-2316
73

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 15:51:32 1318.489 m/min 13 0254 2159
74

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

778170 1 - 15:50:26 1317.964 m/min 14 031 351
75

GAJDOS Josef

Babice

776080 1 - 15:48:57 1317.735 m/min 12 0244 175
76

NĚMEČEK František

Moravský Písek

771530 1 - 15:45:35 1317.541 m/min 12-0160-885 e
77

NĚMEČEK František

Moravský Písek

771530 1 - 15:45:35 1317.541 m/min 12-0160-885 e
78

VECERA Miloslav

Brezolupy

783570 1 - 15:55:11 1316.519 m/min 12 0254 1854
79

NEDVĚDICKÝ Jindřich

Milotice

760560 1 - 15:37:54 1316.075 m/min 11-0165-120
80

NEDVĚDICKÝ Jindřich

Milotice

760560 1 - 15:38:45 1314.143 m/min 12-165-657 e
81

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

742880 1 - 15:25:50 1312.895 m/min 10-0234-8160-HE
82

JURČÁK Jiří

Pozděchov

800530 1 - 16:09:59 1312.38 m/min 12-0197-115
83

KUBÍČEK Vladimír

Uničov

729850 1 - 15:16:23 1311.775 m/min 13-0231-4004-H
84

VELECKY Stanislav

Nivnice

793870 1 - 16:05:46 1310.521 m/min 14 0258 2357
85

VOJTESEK Ladislav

Hluk

784610 1 - 15:59:09 1309.539 m/min 12-0251-707
86

MANASEK Miroslav

Modra

771730 1 - 15:49:25 1309.311 m/min 12-0252-293
87

MAZUCH Milan

Mutěnice

754650 1 - 15:36:30 1309.02 m/min 11-0166-907
88

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

774830 1 - 15:52:05 1308.65 m/min 13-0266-5411
89

KASIK Frantisek

Vesky

781040 1 - 15:56:52 1308.567 m/min 13-0256-2920 He
90

ULIČNÝ Jaroslav

Nezamyslice

747960 1 - 15:31:56 1307.775 m/min 13-0212-326
91

MAZUCH Milan

Mutěnice

754650 1 - 15:37:23 1307.017 m/min 14-0166-5232
92

OHAREK Josef

Tlumačov

773510 1 - 15:52:00 1306.605 m/min 13-0275-4503
93

SEVCIK Josef

Brezova

802000 1 - 16:13:50 1306.544 m/min 13-0245-1004
94

SIK Jaroslav

Buchlovice

768530 1 - 15:48:33 1305.802 m/min 13-0256-2647 He
95

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

760550 1 - 15:42:41 1305.254 m/min 09-0165-608
96

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

789570 1 - 16:05:06 1304.859 m/min 12-0251-607
97

KOLMAN Oldřich

Kroměříž

764390 1 - 15:46:29 1303.345 m/min 13-0270-2479
98

KORNEL Lubomír

Přerov 7

762200 1 - 15:45:00 1302.906 m/min 12-0216-1257
99

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

778170 1 - 15:57:18 1302.813 m/min 14 0260 2550 E
100

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

789570 1 - 16:06:06 1302.706 m/min 12-0233-301
101

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov 7

767650 1 - 15:49:56 1301.249 m/min 13-0216-19
102

INGR Ivan

Kyjov

757440 1 - 15:42:09 1301.108 m/min 12-0166-3368
103

MAŇÁK Štěpán

Lipov

783360 1 - 16:02:56 1299.248 m/min 14-0163-635-e
104

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

754830 1 - 15:41:05 1299.005 m/min 12-0264-473
105

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

806050 1 - 16:20:40 1298.684 m/min 14-0197-802
106

STRNAD Jaroslav

Rohatec

766880 1 - 15:50:39 1298.366 m/min 13-0162-649 e
107

HLUBINKA Jan

Haňovice

727950 1 - 15:20:54 1297.825 m/min 12-0231-3652-H
108

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

774830 1 - 15:57:04 1297.728 m/min 12-0266-556
109

ZELINA Jiří

Kurovice

775990 1 - 15:58:00 1297.642 m/min 12-069-27 e
110

GORCIK Frantisek

St.Hrozenkov

808820 1 - 16:26:01 1292.01 m/min 13-0247-834 He
111

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

772300 1 - 15:57:49 1291.868 m/min 12-0266-709
112

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 16:03:58 1291.346 m/min 11 0254 1155
113

TRUHLAR Ales

Holešov

774710 1 - 16:00:39 1289.786 m/min 08-0266-1048
114

SÝKORA Jaromír

Hoštice

738380 1 - 15:32:29 1289.784 m/min 10-0147-718
115

PASEKA Jaroslav

Holešov

774710 1 - 16:01:29 1287.999 m/min 12-0266-92
116

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

760550 1 - 15:50:46 1287.395 m/min 12-0165-305
117

KŘÍŽEK Jaromír

Olomouc

743390 1 - 15:37:34 1287.107 m/min 13-0202-734e
118

KASIK Frantisek

Vesky

781040 1 - 16:07:57 1284.711 m/min 12-0256-1716
119

KASIK Frantisek

Vesky

781040 1 - 16:07:57 1284.711 m/min 09-0256-311
120

MRTÝNEK Miroslav

Olomouc

743200 1 - 15:38:53 1283.851 m/min 08-0213-495
121

KOCOUREK Lubomír

Labuty

761360 1 - 15:53:03 1283.804 m/min 12-0172-396
122

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

726240 1 - 15:26:00 1283.11 m/min 09-0233-89-H
123

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

772300 1 - 16:02:19 1282.216 m/min 12-0266-733 e
124

VÍTEK Jan

Mutěnice

754780 1 - 15:49:10 1281.098 m/min 14-0166-5124 e
125

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

805230 1 - 16:29:00 1280.175 m/min 12-0197-751
126

KOLMAN Oldřich

Kroměříž

764390 1 - 15:57:08 1280.099 m/min 12-0270-670
127

KŘIVÁNEK Petr+Filip

Rousínov

731610 1 - 15:31:32 1280.083 m/min 13-0144-534
128

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

747610 1 - 15:44:05 1279.971 m/min 13-0164-328
129

FUKSA Josef

Holešov

777850 1 - 16:08:00 1279.359 m/min 11-0266-3009 e
130

FUKSA Josef

Holešov

777850 1 - 16:08:01 1279.323 m/min 12-0266-902
131

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

815390 1 - 16:37:28 1279.11 m/min 13-0248-706 E
132

KŘIVÁNEK Petr+Filip

Rousínov

731610 1 - 15:33:27 1275.804 m/min 13-0144-583e
133

GREBENÍČEK Jaroslav

Napajedla

774370 1 - 16:07:05 1275.558 m/min 09-0271-305 e
134

ŠRAHŮLEK Josef

Kozojidky

779250 1 - 16:11:05 1275.194 m/min 10-0163-785
135

BAJÁK Karel

Násedlovice

745370 1 - 15:44:46 1274.645 m/min 14-0163-700 e
136

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

800650 1 - 16:28:45 1273.4 m/min 12-0197-218 E
137

PONÍŽIL Jan

Přerov 7

761560 1 - 15:58:06 1273.299 m/min 11-0216-1517
138

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

754830 1 - 15:53:19 1272.221 m/min 12-0264-581
139

TRUHLAR Ales

Holešov

774710 1 - 16:09:26 1271.197 m/min 13-0266-5680
140

KŘIVÁNEK Petr+Filip

Rousínov

731610 1 - 15:35:38 1270.965 m/min 13-0144-146
141

HRADIL František

Lipník n/Bečvou

768890 1 - 16:05:00 1270.893 m/min 11-0215-438
142

STRUŽKA Libor

Bylnice

808820 1 - 16:37:14 1269.268 m/min 12-0248-1538 H
143

BAJÁK Karel

Násedlovice

745370 1 - 15:47:24 1268.931 m/min 13-0160-718 e
144

ZELINKA Jaroslav

Staré Město

775790 1 - 16:11:25 1268.84 m/min 12-0256-1731
145

PINTERA Jaroslav

Věteřov

750990 1 - 15:51:53 1268.814 m/min 12-0167-743
146

VYSLOUŽIL Zd.+ LUCAS

Dřevohostice

776160 1 - 16:12:09 1267.925 m/min 14-1905-2511e
147

KRUTIL Karel

Dřevohostice

773460 1 - 16:11:40 1264.512 m/min 12-0205-1219
148

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

748040 1 - 15:51:57 1263.688 m/min 10-0214-388e
149

SÝKORA Jaromír

Hoštice

738380 1 - 15:45:27 1261.218 m/min 13-0208-1241
150

TALLA František

Dřevohostice

772840 1 - 16:12:57 1260.853 m/min 10-0205-1363
151

TRÁVNÍČEK + SRBECKÝ

Prasklice

749920 1 - 15:55:00 1260.37 m/min 04-0273-861
152

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

760550 1 - 16:03:54 1259.397 m/min 12-0165-333
153

BAJÁK Karel

Násedlovice

745370 1 - 15:51:53 1259.319 m/min 12-0167-743
154

SLOVÁČEK František

Hodonín

763340 1 - 16:07:45 1256.01 m/min 11-0169-15 e
155

HRADIL František

Lipník n/Bečvou

768890 1 - 16:12:13 1255.912 m/min 14-0210-1813
156

KUBITA Antonín

Prasklice

754000 1 - 16:00:48 1254.993 m/min 12-0273-752 e
157

STUDNIČKA Oldřich

Libina

725540 1 - 15:38:41 1253.777 m/min 12-0236-7313-HE
158

STRNAD Jaroslav

Rohatec

766880 1 - 16:12:56 1251.164 m/min 13-0169-1439 e
159

CHLUP Ladislav

Hovorany

749410 1 - 16:01:34 1245.764 m/min 12-0164-1049
160

SÝKORA Jaromír

Hoštice

738380 1 - 15:53:15 1244.635 m/min 13-0208-1300e
161

PEŠEK Ing. Ludvík

Želechovice

732700 1 - 15:50:00 1241.864 m/min 12-0322-350-H
162

MAŇÁK Štěpán

Lipov

783360 1 - 16:33:35 1236.396 m/min 14-063-722 e
163

SLOVÁČEK František

Hodonín

763340 1 - 16:17:48 1235.578 m/min 11-0169-182 e
164

ZELINKA Jaroslav

Staré Město

775790 1 - 16:28:58 1233.436 m/min 11-0263-235
165

BÁTĚK Josef

Luběnice

733420 1 - 15:55:00 1232.639 m/min 11-0211-202
166

SÝKORA Jaromír

Hoštice

738380 1 - 15:59:43 1231.215 m/min 12-0147-241
167

ŠRAHŮLEK Josef

Kozojidky

779250 1 - 16:35:52 1225.493 m/min 11-0163-833
168

SÝKORA Jaromír

Hoštice

738380 1 - 16:02:39 1225.222 m/min 12-0147-297
169

VÁLEK Luboš

Ždánice

747840 1 - 16:11:48 1222.36 m/min 13-0167-599 H
170

JAKŠA Zdeněk

Vracov

764520 1 - 16:29:15 1214.97 m/min 08-0160-591
171

SLOVÁČEK František

Hodonín

763340 1 - 16:28:39 1214.253 m/min 12-0169-561 E
172

SLOVÁČEK František

Hodonín

763340 1 - 16:29:41 1212.26 m/min 12-0205-718
173

STRNAD Jaroslav

Rohatec

766880 1 - 16:32:51 1211.788 m/min 12-0168-624 e
174

ŠRAHŮLEK Josef

Kozojidky

779250 1 - 16:43:27 1211.05 m/min 12-0163-33
175

SLOVÁČEK František

Hodonín

763340 1 - 16:31:04 1209.603 m/min 12-0169-582
176

SLOVÁČEK František

Hodonín

763340 1 - 16:31:36 1208.581 m/min 10-0169-228 E
177

IŠTVÁNEK František

Strážnice

774760 1 - 16:43:29 1204.009 m/min 10-0169-462
178

BUMBALÍK Pavel

Mladkov

687740 1 - 15:32:00 1202.343 m/min 10-0229-2638-H
179

DĚRNAR Vitalij

Hlivice

724700 1 - 16:03:00 1201.824 m/min 12-0233-612-HE
180

STRNAD Jaroslav

Rohatec

766880 1 - 16:39:13 1199.718 m/min 10-0168-54
181

KŘÍŽ František

Prostějov

741370 1 - 16:18:52 1197.948 m/min 08-0214-938e
182

STRNAD Jaroslav

Rohatec

766880 1 - 16:49:30 1180.724 m/min 13-0169-1629 e
183

JOCH Jan

Mutěnice

754430 1 - 16:40:21 1178.153 m/min 11-0166-656 H
184

HYBNER Otto

Petrov

772080 1 - 16:57:54 1173.552 m/min 14-0163-135
185

HYBNER Otto

Petrov

772080 1 - 16:58:46 1172.008 m/min 13-0163-807
186

HYBNER Otto

Petrov

772080 1 - 17:02:28 1165.462 m/min 12-1068-751
187

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

743510 1 - 18:28:03 993.931 m/min 15-0214-139e

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

745420 1 - 14:34:55 1447.652 m/min 13.0178.3188
2

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

742050 1 - 14:42:52 1419.195 m/min 12.0176.99
3

JAKŠA Zdeněk

Vracov

764520 1 - 15:06:00 1400.22 m/min 13-0160-19
4

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

742070 1 - 14:50:45 1398.154 m/min 11.0178.1211
5

STRNAD Jaroslav

Rohatec

766880 1 - 15:08:31 1398.098 m/min 13-0169-1601
6

HANAK Milan

Blatnice

782010 1 - 15:21:40 1392.303 m/min 12-0246-318
7

GAVLÍK Josef

Petrov

772370 1 - 15:15:33 1390.28 m/min 13-0171-509 E
8

GAVLÍK Josef

Petrov

772370 1 - 15:16:00 1389.155 m/min 13-0171-510
9

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

747730 1 - 14:59:19 1386.44 m/min 14:0178:4444
10

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

745420 1 - 14:58:38 1383.91 m/min 12.0178.2538
11

MAZUCH Milan

Mutěnice

754650 1 - 15:09:59 1372.132 m/min 13-0166-4054 H
12

TERNAVCHUK Vasylyna

Podivín

745420 1 - 15:05:15 1367.116 m/min 14:0178:4750.HE
13

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

745420 1 - 15:05:52 1365.572 m/min 12.0178.2504
14

SOUČEK Petr

Žadovice

761020 1 - 15:18:01 1363.794 m/min 12-0172-578 E
15

JASINEK Jindřich

Křepice

729550 1 - 14:54:57 1363.772 m/min 14.0175.1031
16

VARMUZA Ant+Martin

Knezpole

779820 1 - 15:31:51 1363.679 m/min 13 0254 2057
17

SEDLÁK František

Rousínov

733550 1 - 14:59:38 1359.349 m/min 11-0144-876
18

ŘIHÁK Jaroslav

Vacenovice

763300 1 - 15:22:33 1356.857 m/min 13-0165-64 E
19

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

745420 1 - 15:09:24 1356.789 m/min 13.0178.3032
20

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

742050 1 - 15:07:50 1354.518 m/min 13.0176.3727.HE
21

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 15:35:51 1354.398 m/min 12 0254 1432
22

WESSELY Petr

Starovičky

736960 1 - 15:04:12 1354.208 m/min 14.0180.241
23

ZIMÁČEK Lubomír

Vracov

763720 1 - 15:24:09 1353.753 m/min 09-0400-306
24

KUBAŇ František

Bzenec

769610 1 - 15:28:34 1353.597 m/min 09-0160-341
25

SLOVÁČEK František

Hodonín

763340 1 - 15:26:10 1348.26 m/min 14-0164-783 E
26

TERNAVCHUK Vasylyna

Podivín

745420 1 - 15:12:55 1348.16 m/min 14:0178:4833HE
27

KASIK Frantisek

Vesky

781040 1 - 15:39:21 1348.132 m/min 13-0256-2712
28

FOLTYNEK Zdenek

Popovice

782310 1 - 15:42:26 1343.175 m/min 14-0256-3073
29

DOMANSKÝ Josef

Vracov

763810 1 - 15:28:45 1342.963 m/min 10-0160-854
30

POSPÍŠIL Jaroslav

Mutěnice

754490 1 - 15:22:25 1341.514 m/min 12-0203-1193 E
31

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

815390 1 - 16:08:07 1340.845 m/min 12-0248-915 E
32

STRACHOTA Fr.+ Vít

Lipov

783620 1 - 15:44:46 1340.056 m/min 14-0163-700 e
33

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

789570 1 - 15:51:04 1335.839 m/min 13-0249-1368
34

STRNAD Jaroslav

Rohatec

766880 1 - 15:34:31 1334.826 m/min 13-0169-1444
35

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

760550 1 - 15:31:39 1330.447 m/min 13-0165-419 e
36

INGR Ivan

Kyjov

757440 1 - 15:29:53 1329.114 m/min 13-0164-30 e
37

ŠRAHŮLEK Josef

Kozojidky

779250 1 - 15:46:53 1327.777 m/min 12-0163-14 e
38

GAJDOS Josef

Babice

776080 1 - 15:45:29 1325.537 m/min 12 0244 179
39

RIHA Josef

Drslavice

788020 1 - 15:55:25 1323.477 m/min 12-0400-697
40

KASIK Frantisek

Vesky

781040 1 - 15:50:21 1323.012 m/min 12-0256-1629
41

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

778170 1 - 15:48:29 1322.331 m/min 14 0260 2531
42

BALAŠTÍK Marek

Mutěnice

754650 1 - 15:30:53 1321.899 m/min 12-0166-2262
43

CITTERBARD Oldřich

Velké Němčice

726980 1 - 15:10:15 1321.181 m/min 10.0175.829
44

ŠŤASTNÝ Jan

Vacenovice

763050 1 - 15:38:04 1320.003 m/min 11-0165-18e
45

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

794150 1 - 16:01:42 1319.844 m/min 12 0258 369
46

PISTEK Vitezslav

Uh.Ostroh

776820 1 - 15:49:04 1318.73 m/min 13-0259-2316
47

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 15:51:32 1318.489 m/min 13 0254 2159
48

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

778170 1 - 15:50:26 1317.964 m/min 14 031 351
49

GAJDOS Josef

Babice

776080 1 - 15:48:57 1317.735 m/min 12 0244 175
50

NĚMEČEK František

Moravský Písek

771530 1 - 15:45:35 1317.541 m/min 12-0160-885 e
51

NĚMEČEK František

Moravský Písek

771530 1 - 15:45:35 1317.541 m/min 12-0160-885 e
52

VECERA Miloslav

Brezolupy

783570 1 - 15:55:11 1316.519 m/min 12 0254 1854
53

NEDVĚDICKÝ Jindřich

Milotice

760560 1 - 15:37:54 1316.075 m/min 11-0165-120
54

NEDVĚDICKÝ Jindřich

Milotice

760560 1 - 15:38:45 1314.143 m/min 12-165-657 e
55

JURČÁK Jiří

Pozděchov

800530 1 - 16:09:59 1312.38 m/min 12-0197-115
56

VELECKY Stanislav

Nivnice

793870 1 - 16:05:46 1310.521 m/min 14 0258 2357
57

VOJTESEK Ladislav

Hluk

784610 1 - 15:59:09 1309.539 m/min 12-0251-707
58

MANASEK Miroslav

Modra

771730 1 - 15:49:25 1309.311 m/min 12-0252-293
59

MAZUCH Milan

Mutěnice

754650 1 - 15:36:30 1309.02 m/min 11-0166-907
60

KASIK Frantisek

Vesky

781040 1 - 15:56:52 1308.567 m/min 13-0256-2920 He
61

MAZUCH Milan

Mutěnice

754650 1 - 15:37:23 1307.017 m/min 14-0166-5232
62

SEVCIK Josef

Brezova

802000 1 - 16:13:50 1306.544 m/min 13-0245-1004
63

SIK Jaroslav

Buchlovice

768530 1 - 15:48:33 1305.802 m/min 13-0256-2647 He
64

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

760550 1 - 15:42:41 1305.254 m/min 09-0165-608
65

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

789570 1 - 16:05:06 1304.859 m/min 12-0251-607
66

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

778170 1 - 15:57:18 1302.813 m/min 14 0260 2550 E
67

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

789570 1 - 16:06:06 1302.706 m/min 12-0233-301
68

INGR Ivan

Kyjov

757440 1 - 15:42:09 1301.108 m/min 12-0166-3368
69

MAŇÁK Štěpán

Lipov

783360 1 - 16:02:56 1299.248 m/min 14-0163-635-e
70

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

806050 1 - 16:20:40 1298.684 m/min 14-0197-802
71

STRNAD Jaroslav

Rohatec

766880 1 - 15:50:39 1298.366 m/min 13-0162-649 e
72

GORCIK Frantisek

St.Hrozenkov

808820 1 - 16:26:01 1292.01 m/min 13-0247-834 He
73

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 16:03:58 1291.346 m/min 11 0254 1155
74

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

760550 1 - 15:50:46 1287.395 m/min 12-0165-305
75

KASIK Frantisek

Vesky

781040 1 - 16:07:57 1284.711 m/min 12-0256-1716
76

KASIK Frantisek

Vesky

781040 1 - 16:07:57 1284.711 m/min 09-0256-311
77

KOCOUREK Lubomír

Labuty

761360 1 - 15:53:03 1283.804 m/min 12-0172-396
78

VÍTEK Jan

Mutěnice

754780 1 - 15:49:10 1281.098 m/min 14-0166-5124 e
79

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

805230 1 - 16:29:00 1280.175 m/min 12-0197-751
80

KŘIVÁNEK Petr+Filip

Rousínov

731610 1 - 15:31:32 1280.083 m/min 13-0144-534
81

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

747610 1 - 15:44:05 1279.971 m/min 13-0164-328
82

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

815390 1 - 16:37:28 1279.11 m/min 13-0248-706 E
83

KŘIVÁNEK Petr+Filip

Rousínov

731610 1 - 15:33:27 1275.804 m/min 13-0144-583e
84

ŠRAHŮLEK Josef

Kozojidky

779250 1 - 16:11:05 1275.194 m/min 10-0163-785
85

BAJÁK Karel

Násedlovice

745370 1 - 15:44:46 1274.645 m/min 14-0163-700 e
86

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

800650 1 - 16:28:45 1273.4 m/min 12-0197-218 E
87

KŘIVÁNEK Petr+Filip

Rousínov

731610 1 - 15:35:38 1270.965 m/min 13-0144-146
88

STRUŽKA Libor

Bylnice

808820 1 - 16:37:14 1269.268 m/min 12-0248-1538 H
89

BAJÁK Karel

Násedlovice

745370 1 - 15:47:24 1268.931 m/min 13-0160-718 e
90

ZELINKA Jaroslav

Staré Město

775790 1 - 16:11:25 1268.84 m/min 12-0256-1731
91

PINTERA Jaroslav

Věteřov

750990 1 - 15:51:53 1268.814 m/min 12-0167-743
92

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

760550 1 - 16:03:54 1259.397 m/min 12-0165-333
93

BAJÁK Karel

Násedlovice

745370 1 - 15:51:53 1259.319 m/min 12-0167-743
94

SLOVÁČEK František

Hodonín

763340 1 - 16:07:45 1256.01 m/min 11-0169-15 e
95

STRNAD Jaroslav

Rohatec

766880 1 - 16:12:56 1251.164 m/min 13-0169-1439 e
96

CHLUP Ladislav

Hovorany

749410 1 - 16:01:34 1245.764 m/min 12-0164-1049
97

MAŇÁK Štěpán

Lipov

783360 1 - 16:33:35 1236.396 m/min 14-063-722 e
98

SLOVÁČEK František

Hodonín

763340 1 - 16:17:48 1235.578 m/min 11-0169-182 e
99

ZELINKA Jaroslav

Staré Město

775790 1 - 16:28:58 1233.436 m/min 11-0263-235
100

ŠRAHŮLEK Josef

Kozojidky

779250 1 - 16:35:52 1225.493 m/min 11-0163-833
101

VÁLEK Luboš

Ždánice

747840 1 - 16:11:48 1222.36 m/min 13-0167-599 H
102

JAKŠA Zdeněk

Vracov

764520 1 - 16:29:15 1214.97 m/min 08-0160-591
103

SLOVÁČEK František

Hodonín

763340 1 - 16:28:39 1214.253 m/min 12-0169-561 E
104

SLOVÁČEK František

Hodonín

763340 1 - 16:29:41 1212.26 m/min 12-0205-718
105

STRNAD Jaroslav

Rohatec

766880 1 - 16:32:51 1211.788 m/min 12-0168-624 e
106

ŠRAHŮLEK Josef

Kozojidky

779250 1 - 16:43:27 1211.05 m/min 12-0163-33
107

SLOVÁČEK František

Hodonín

763340 1 - 16:31:04 1209.603 m/min 12-0169-582
108

SLOVÁČEK František

Hodonín

763340 1 - 16:31:36 1208.581 m/min 10-0169-228 E
109

IŠTVÁNEK František

Strážnice

774760 1 - 16:43:29 1204.009 m/min 10-0169-462
110

STRNAD Jaroslav

Rohatec

766880 1 - 16:39:13 1199.718 m/min 10-0168-54
111

STRNAD Jaroslav

Rohatec

766880 1 - 16:49:30 1180.724 m/min 13-0169-1629 e
112

JOCH Jan

Mutěnice

754430 1 - 16:40:21 1178.153 m/min 11-0166-656 H
113

HYBNER Otto

Petrov

772080 1 - 16:57:54 1173.552 m/min 14-0163-135
114

HYBNER Otto

Petrov

772080 1 - 16:58:46 1172.008 m/min 13-0163-807
115

HYBNER Otto

Petrov

772080 1 - 17:02:28 1165.462 m/min 12-1068-751

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BARTL Pavel

Šumvald

729380 1 - 14:30:15 1429.456 m/min 13-0236-371-H
2

BARTL Pavel

Šumvald

729380 1 - 14:30:16 1429.409 m/min 12-0236-6662-H
3

DEMEL Karel

Rybníček

736090 1 - 14:50:51 1386.625 m/min 11-0233-1179-H
4

HLUBINKA Jan

Haňovice

727950 1 - 14:46:29 1382.665 m/min 11-0231-4379-H
5

MOŤKA Josef

Bílá Lhota

722790 1 - 14:43:49 1379.853 m/min 14-0231-5165-H
6

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

746850 1 - 15:02:58 1375.499 m/min 14-0234-488 He
7

BRADÁČ Miroslav

Olomouc

748450 1 - 15:06:00 1370.788 m/min 13-0213-133
8

BÁTĚK Josef

Luběnice

733420 1 - 15:01:00 1355.675 m/min 08-0211-553
9

SUCHÁNEK Břetislav

Olomouc

744090 1 - 15:09:34 1353.958 m/min 12-0202-1348
10

KUBÍČEK Vladimír

Uničov

729850 1 - 15:00:29 1350.365 m/min 14-0231-4036-HE
11

GROH Aleš

Domašov

747160 1 - 15:15:31 1344.982 m/min 13-0234-549-H
12

TRUHLAR Ales

Holešov

774710 1 - 15:36:57 1342.768 m/min 13-0266-5580
13

TRUHLAR Ales

Holešov

774710 1 - 15:37:07 1342.38 m/min 11-0266-4210
14

HRADIL František

Lipník n/Bečvou

768890 1 - 15:34:00 1339.53 m/min 13-0215-3914
15

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

734580 1 - 15:09:56 1335.762 m/min 12-0282-812-H
16

VACEK Jiří

Červená Voda

697100 1 - 14:42:44 1333.567 m/min 10-0229-3208-HE
17

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

728670 1 - 15:06:28 1333.421 m/min 14-0231-5034-H
18

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

728670 1 - 15:06:29 1333.38 m/min 12-0231-4087-HE
19

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

777430 1 - 15:44:00 1331.216 m/min 12-0271-1413
20

KULENDA Jaroslav

Tlumačov

773090 1 - 15:41:00 1330.62 m/min 13-0275-4708
21

NĚMEČEK 102 Josef

Kurovice

772950 1 - 15:41:00 1330.379 m/min 12-0269-301
22

LYSÁK Stanislav

Kroměříž

771540 1 - 15:40:00 1330.241 m/min 12-0270-45
23

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

774830 1 - 15:42:37 1329.914 m/min 12-0266-555
24

KROUPA Jan

Přerov 2

762890 1 - 15:36:16 1323.849 m/min 12-0215-1250
25

DAVID Petr

Šternberk

744080 1 - 15:22:26 1322.966 m/min 12-0334-2021-HE
26

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

695220 1 - 14:46:14 1321.125 m/min 12-0229-6331-H
27

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

742880 1 - 15:25:50 1312.895 m/min 10-0234-8160-HE
28

KUBÍČEK Vladimír

Uničov

729850 1 - 15:16:23 1311.775 m/min 13-0231-4004-H
29

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

774830 1 - 15:52:05 1308.65 m/min 13-0266-5411
30

ULIČNÝ Jaroslav

Nezamyslice

747960 1 - 15:31:56 1307.775 m/min 13-0212-326
31

OHAREK Josef

Tlumačov

773510 1 - 15:52:00 1306.605 m/min 13-0275-4503
32

KOLMAN Oldřich

Kroměříž

764390 1 - 15:46:29 1303.345 m/min 13-0270-2479
33

KORNEL Lubomír

Přerov 7

762200 1 - 15:45:00 1302.906 m/min 12-0216-1257
34

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov 7

767650 1 - 15:49:56 1301.249 m/min 13-0216-19
35

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

754830 1 - 15:41:05 1299.005 m/min 12-0264-473
36

HLUBINKA Jan

Haňovice

727950 1 - 15:20:54 1297.825 m/min 12-0231-3652-H
37

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

774830 1 - 15:57:04 1297.728 m/min 12-0266-556
38

ZELINA Jiří

Kurovice

775990 1 - 15:58:00 1297.642 m/min 12-069-27 e
39

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

772300 1 - 15:57:49 1291.868 m/min 12-0266-709
40

TRUHLAR Ales

Holešov

774710 1 - 16:00:39 1289.786 m/min 08-0266-1048
41

SÝKORA Jaromír

Hoštice

738380 1 - 15:32:29 1289.784 m/min 10-0147-718
42

PASEKA Jaroslav

Holešov

774710 1 - 16:01:29 1287.999 m/min 12-0266-92
43

KŘÍŽEK Jaromír

Olomouc

743390 1 - 15:37:34 1287.107 m/min 13-0202-734e
44

MRTÝNEK Miroslav

Olomouc

743200 1 - 15:38:53 1283.851 m/min 08-0213-495
45

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

726240 1 - 15:26:00 1283.11 m/min 09-0233-89-H
46

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

772300 1 - 16:02:19 1282.216 m/min 12-0266-733 e
47

KOLMAN Oldřich

Kroměříž

764390 1 - 15:57:08 1280.099 m/min 12-0270-670
48

FUKSA Josef

Holešov

777850 1 - 16:08:00 1279.359 m/min 11-0266-3009 e
49

FUKSA Josef

Holešov

777850 1 - 16:08:01 1279.323 m/min 12-0266-902
50

GREBENÍČEK Jaroslav

Napajedla

774370 1 - 16:07:05 1275.558 m/min 09-0271-305 e
51

PONÍŽIL Jan

Přerov 7

761560 1 - 15:58:06 1273.299 m/min 11-0216-1517
52

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

754830 1 - 15:53:19 1272.221 m/min 12-0264-581
53

TRUHLAR Ales

Holešov

774710 1 - 16:09:26 1271.197 m/min 13-0266-5680
54

HRADIL František

Lipník n/Bečvou

768890 1 - 16:05:00 1270.893 m/min 11-0215-438
55

VYSLOUŽIL Zd.+ LUCAS

Dřevohostice

776160 1 - 16:12:09 1267.925 m/min 14-1905-2511e
56

KRUTIL Karel

Dřevohostice

773460 1 - 16:11:40 1264.512 m/min 12-0205-1219
57

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

748040 1 - 15:51:57 1263.688 m/min 10-0214-388e
58

SÝKORA Jaromír

Hoštice

738380 1 - 15:45:27 1261.218 m/min 13-0208-1241
59

TALLA František

Dřevohostice

772840 1 - 16:12:57 1260.853 m/min 10-0205-1363
60

TRÁVNÍČEK + SRBECKÝ

Prasklice

749920 1 - 15:55:00 1260.37 m/min 04-0273-861
61

HRADIL František

Lipník n/Bečvou

768890 1 - 16:12:13 1255.912 m/min 14-0210-1813
62

KUBITA Antonín

Prasklice

754000 1 - 16:00:48 1254.993 m/min 12-0273-752 e
63

STUDNIČKA Oldřich

Libina

725540 1 - 15:38:41 1253.777 m/min 12-0236-7313-HE
64

SÝKORA Jaromír

Hoštice

738380 1 - 15:53:15 1244.635 m/min 13-0208-1300e
65

PEŠEK Ing. Ludvík

Želechovice

732700 1 - 15:50:00 1241.864 m/min 12-0322-350-H
66

BÁTĚK Josef

Luběnice

733420 1 - 15:55:00 1232.639 m/min 11-0211-202
67

SÝKORA Jaromír

Hoštice

738380 1 - 15:59:43 1231.215 m/min 12-0147-241
68

SÝKORA Jaromír

Hoštice

738380 1 - 16:02:39 1225.222 m/min 12-0147-297
69

BUMBALÍK Pavel

Mladkov

687740 1 - 15:32:00 1202.343 m/min 10-0229-2638-H
70

DĚRNAR Vitalij

Hlivice

724700 1 - 16:03:00 1201.824 m/min 12-0233-612-HE
71

KŘÍŽ František

Prostějov

741370 1 - 16:18:52 1197.948 m/min 08-0214-938e
72

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

743510 1 - 18:28:03 993.931 m/min 15-0214-139e

Pro tisk pořadí klikni zde...

PIGEON-AUCTION.CZ

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2017 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv