On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Brémy (pásmo SEVER) - polojasno, 14°C, bezvětří
Start 16.7.2016 - 06:00:00

Pro zadání Vašeho doletu
kontaktujte pověřeného koordinátora pásma!

Pásmo Sever - J. Swaczyna

Souřadnice startu: 52°59'42'' - 8°17'24''

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SVOBODA Jindřich

Ludgeřovice

770050 1 - 15:01:00 1423.383 m/min 12-0289-2052 H
2

HALAJKOVI

Nová Bělá

775650 1 - 15:09:40 1411.128 m/min 12-0153-509 H
3

OLYMPIA Mácha

Krmelín

779320 1 - 15:14:27 1405.573 m/min 13-0153-95 H
4

LUDVÍK Ladislav

Studénka

762930 1 - 15:04:23 1401.457 m/min 11-0198-23 He
5

VYSEKAL David+Voj.

Krnov

724670 1 - 14:38:44 1396.999 m/min 12-0222-714 HE
6

BORTEL Jaromír

Mniší

780300 1 - 15:20:43 1391.612 m/min CZ-11-0194-521
7

VYSEKAL David+Voj.

Krnov

724670 1 - 14:41:36 1389.321 m/min 12-0222-434 HE
8

OLYMPIA Mácha

Krmelín

779320 1 - 15:21:00 1389.162 m/min 13-0153-32 H
9

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

789990 1 - 15:29:00 1388.383 m/min 12-0182-561-H
10

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

766150 1 - 15:11:58 1388.037 m/min 13-0228-898 H
11

KUTRA Josef

Slezská Ostrava

778060 1 - 15:22:06 1384.202 m/min 14-0187-366-H
12

SKRBEK Marek

Studénka

768220 1 - 15:19:48 1372.312 m/min 13-0198-165 H
13

KŘEMPEK Leo

Štěpánkovice

750030 1 - 15:07:00 1371.17 m/min 12-0226-134 H
14

BOBŘÍK Konrád

Darkovičky

766600 1 - 15:21:25 1365.474 m/min 13-0285-700 He
15

OLYMPIA Mácha

Krmelín

779320 1 - 15:31:36 1363.401 m/min 13-0153-175 H
16

KUNZ Ondřej

Nová Bělá

775910 1 - 15:29:40 1362.042 m/min 14-0156-697 H
17

OLYMPIA Mácha

Krmelín

779320 1 - 15:33:15 1359.477 m/min 13-0153-234 H
18

LAŇKA Alfons, In

Kravaře

766620 1 - 15:25:00 1356.85 m/min 12-0285-4394 H
19

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

785600 1 - 15:39:48 1354.95 m/min CZ-14-0194-84 He
20

VEČEŘA Jaromír

Paskov

778380 1 - 15:35:13 1353.194 m/min 11-0159-709 H
21

DVORAK Jiri a Andrea

Frydek

783530 1 - 15:39:49 1351.341 m/min 10-0289-2813 He
22

VANĚK Petr

Kravaře

753160 1 - 15:19:00 1347.335 m/min 12-0221-72 HE
23

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

767370 1 - 15:29:33 1347.327 m/min 11-0324-1020 H
24

CIENCIALA + MARTYNEK

Jablunkov

821160 1 - 16:09:34 1347.121 m/min 14-0239-932 He
25

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

785600 1 - 15:43:21 1346.704 m/min CZ.12-0194-772
26

SKRBEK Marek

Studénka

768220 1 - 15:31:06 1345.158 m/min 13-0198-298 H
27

HANZELKA Josef

Štramberk

781320 1 - 15:41:08 1344.476 m/min 12-0306-7424 H
28

BOBŘÍK Konrád

Darkovičky

766600 1 - 15:30:12 1344.441 m/min 13-0285-1183 He
29

SVOBODA Jindřich

Ludgeřovice

770050 1 - 15:33:00 1343.892 m/min 12-0289-2001 H
30

GELNAR Jaromír

Třebovice

771100 1 - 15:36:16 1338.096 m/min 12-0159-542 H
31

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

746480 1 - 15:18:00 1337.778 m/min 13-0223-66 H
32

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

788720 1 - 15:51:08 1334.251 m/min 13-0189-175 H
33

ČERNOHOUS Vladimír

Třebovice

771210 1 - 15:38:03 1334.158 m/min 12-SK1002-80 He
34

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

785600 1 - 15:49:54 1331.751 m/min CZ-14-0194-98 He
35

RANOCHA Václav+syn

Krmelín

781210 1 - 15:47:29 1329.757 m/min 13-0142-741 He
36

KUNZ Ondřej

Nová Bělá

775910 1 - 15:43:32 1329.676 m/min 13-0156-767 H
37

DUDA R. + Emil

Těrlicko

793800 1 - 15:57:09 1329.314 m/min 12.0152.675 He
38

ŠIMČÍK Milan

Hlučín 2

767190 1 - 15:38:00 1327.318 m/min 13-0324-640 H
39

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

771320 1 - 15:42:00 1325.292 m/min 13-0289-88 H
40

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

783650 1 - 15:52:54 1321.724 m/min 12-0185-214 He
41

HOLEŠA Štefan

Těrlicko

791580 1 - 15:59:00 1321.503 m/min 14-0152-103 H
42

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

746480 1 - 15:25:00 1321.204 m/min 12-0223-356 H
43

OLYMPIA Mácha

Krmelín

779320 1 - 15:50:00 1320.881 m/min 14-0153-1119 H
44

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

785600 1 - 15:54:46 1320.854 m/min CZ-13-0194-464 He
45

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

753870 1 - 15:32:00 1317.955 m/min 13-0226-348 H
46

KLEMENS Karel

Kravaře

758510 1 - 15:36:32 1315.639 m/min 13-0221-696 HE
47

BEZECNÝ Vlastislav

Nová Bělá

791380 1 - 16:02:04 1314.439 m/min 13-0156-185-H
48

GRIGIER Oldřich

Otice

743460 1 - 15:26:00 1313.534 m/min 11-0224-1420 HE
49

KNIEZEK Milan

Horní Suchá

788410 1 - 16:02:00 1309.651 m/min 10-0186-40 H
50

DUDA R. + Emil

Těrlicko

793800 1 - 16:06:12 1309.469 m/min 13.0152.512 He
51

RANOCHA Václav+syn

Krmelín

781210 1 - 15:56:38 1309.364 m/min 13-0153-539 H
52

KNIEZEK Milan

Horní Suchá

788410 1 - 16:02:09 1309.325 m/min 11-0186-702 H
53

JUZEK Antonín

Návsi

819420 1 - 16:27:02 1306.82 m/min 13-0240-887 H
54

BARON Lukáš

Těrlicko

801710 1 - 16:13:39 1306.461 m/min 10-0223-2435-e
55

BORTEL Jaromír

Mniší

780300 1 - 15:57:48 1305.286 m/min CZ-14-0194-409He
56

SAMIEC Miroslav +

Mosty

822650 1 - 16:30:37 1304.517 m/min 12-0310-116 He
57

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

767370 1 - 15:48:33 1303.831 m/min 14-0324-768 H
58

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

767370 1 - 15:48:37 1303.684 m/min 13-0324-311 H
59

VÝTISK Josef mlad

Krásné Pole

766200 1 - 15:48:00 1303.061 m/min 13-0400-5050 HE
60

RODINA MARTYNKOVA

Bystřice

816770 1 - 16:28:29 1299.589 m/min 11-0310-118 H
61

KLEMENS Karel

Kravaře

758510 1 - 15:43:47 1299.301 m/min 14-0221-313 HE
62

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

767910 1 - 15:54:00 1292.778 m/min 12-0324-1451 H
63

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

746480 1 - 15:38:00 1291.488 m/min 11-0223-182 H
64

SKRBEK Marek

Studénka

768220 1 - 15:55:06 1290.909 m/min 15-0198-373 He
65

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

753870 1 - 15:44:00 1290.873 m/min 13-0226-293 H
66

CIESLAR Josef

Jablunkov

820350 1 - 16:36:16 1289.318 m/min 10-0239-147 He
67

MUSIOLEK Vladislav

Karviná St. Měs

789880 1 - 16:12:40 1289.249 m/min 14-0184-27 H
68

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

779620 1 - 16:05:00 1288.628 m/min 14-0185-16 H
69

BOHUMINSKÝ Jiri

Nový Jičín

775960 1 - 16:03:03 1286.726 m/min 13-0195-317 He
70

OLYMPIA Mácha

Krmelín

779320 1 - 16:06:05 1285.83 m/min 10-0153-1300 H
71

OSTÁREK Lukáš

Krnov

724970 1 - 15:24:32 1284.193 m/min 12-0222-7 HE
72

HONES Jiri

Mniší

768750 1 - 15:58:38 1284.175 m/min 10-0195-1079 He
73

DUDA R. + Emil

Těrlicko

793800 1 - 16:18:38 1283.151 m/min 13.0152.133 He
74

SKRBEK Marek

Studénka

768220 1 - 15:59:31 1281.399 m/min 14-0198-720
75

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

753870 1 - 15:50:00 1277.746 m/min 13-0226-346 H
76

WITOS Team

Nebory

803220 1 - 16:29:48 1275.357 m/min 13-0241-417 H
77

GOŘOLKA Jan

Jablunkov

820750 1 - 16:44:17 1273.896 m/min 13-0239-565 H
78

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

762850 1 - 15:58:55 1273.716 m/min 14-0228-617
79

BARON Lukáš

Těrlicko

801710 1 - 16:31:22 1269.801 m/min 13-0152-430-e
80

WITOS Team

Nebory

803220 1 - 16:35:26 1264.051 m/min 14-0241-104 He
81

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

821850 1 - 16:50:25 1263.575 m/min 14-0310-395 H
82

DUDA R. + Emil

Těrlicko

793800 1 - 16:28:29 1263.041 m/min 14.0152.1272 H
83

DUDA R. + Emil

Těrlicko

793800 1 - 16:30:06 1259.8 m/min 13.0152.106 He
84

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

792000 1 - 16:29:18 1258.541 m/min 13-0152-799 H
85

BARON Lukáš

Těrlicko

801710 1 - 16:38:01 1256.566 m/min 13-0152-410-h
86

DUDA R. + Emil

Těrlicko

793800 1 - 16:33:46 1252.511 m/min 14.0152.344 He
87

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

781010 1 - 16:25:59 1247.653 m/min 11-0184-216 H
88

BARON Lukáš

Těrlicko

801710 1 - 16:42:46 1247.28 m/min 14-0198-763-e
89

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

821850 1 - 17:03:48 1238.099 m/min 11-0310-588 He
90

BARON Lukáš

Těrlicko

801710 1 - 16:48:17 1236.666 m/min 12-0152-62-e
91

WITOS Team

Nebory

803220 1 - 16:49:33 1236.579 m/min 13-0141-745 H
92

DUDA R. + Emil

Těrlicko

793800 1 - 16:43:22 1233.822 m/min 12.0152.707 He
93

DUDA R. + Emil

Těrlicko

793800 1 - 16:47:24 1226.135 m/min 14.0152.350 H
94

SAMIEC Miroslav +

Mosty

822650 1 - 17:11:40 1224.789 m/min 11-0310-30 H
95

KAZICKÝ Karel

Slezská Ostrava

779180 1 - 16:38:00 1221.285 m/min 10-0187-274 He
96

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

821850 1 - 17:13:56 1219.483 m/min 10-0310-456 He
97

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

779620 1 - 16:44:00 1210.59 m/min 09-0290-617 H
98

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

792000 1 - 16:54:18 1210.454 m/min 12-0152-1167 He
99

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

781010 1 - 16:48:42 1203.962 m/min 12-0183-401h
100

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

821850 1 - 17:27:28 1195.476 m/min 14-0310-386 He
101

RODINA MARTYNKOVA

Bystřice

816770 1 - 17:30:10 1183.439 m/min 13-0310-347 H

Pro tisk pořadí klikni zde...

PIGEON-AUCTION.CZ

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2016 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv