On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Oostende - Knokke - ZZ MSS CHPH - odstartováno
oblačno, JZ vítr
Start 30.7.2016 - 07:00:00

První dolétlí holubi musí být nahlášeni ihned,
nejpozději však do 30 minut po příletu na určeného koordinátora
v každém výpočetním pásmu...

Pásmo Západ - Ing. J. Novotný
Pásmo Jih - J. Fridrich
Pásmo Střed - M. Polášek
Pásmo Sever - J. Swaczyna

První napájení v Rozvadově - 29.7.2016 - cca 6-8 hod.

29.7.2016 16:00 - Miroslav Uherek

Přeprava do Knokke zatím jde podle předpokladu.

Druhé dnešní napájení v čase cca 12:45 až 14:00 hod. zhruba 40 km před Kolínem n. R.

Po trase v Německu střídavě zataženo s deštěm, teplota 20 až 22°C.

Foto bude posláno, pokud se podaří osádce připojit na síť.

Předpokládaný příjezd na místo mezi 18 - 19 hod.

29.7.2016 21:30 - Miroslav Uherek

Přeprava se díky kolonám na dálnicích lehce zdržuje,

za těchto okolností bylo nutné nakrmení a napájení

zajistit dříve a ne až na místě startu.

Tato zastávka byla u Liege v čase od 18:00 do cca 19:30 na benzinové pumpě.

S osádkou jsem mluvil v půl deváté do cíle jim chybí asi 70 km,

počasí v tu dobu bylo téměř jasno a 22°C.

Video startu:

Souřadnice startu: 51°19'2'' - 3°17'44''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

1007130 1 - 18:20:22 1480.275 m/min 13-0234-1557 H
2

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

1007130 1 - 18:24:42 1470.907 m/min 08-0234-736 He
3

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 1 - 18:40:15 1427.79 m/min 11-0147-85
4

KYTLICA Jan

Bezměrov

1019570 1 - 18:58:00 1420.014 m/min 11-0264-387
5

SIK Jaroslav

Buchlovice

1028530 1 - 19:13:32 1402.159 m/min 13-0256-1046
6

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

930930 1 - 18:05:43 1398.388 m/min 13-0318-343 he
7

STRNAD Jaroslav

Rohatec

1026430 1 - 19:16:57 1392.808 m/min 13-0169-1444
8

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

945140 1 - 18:23:12 1383.402 m/min 11-0333-375 he
9

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

1038050 1 - 19:31:08 1381.978 m/min 14 0260 2556
10

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

994740 1 - 19:00:41 1380.273 m/min 11-0236-6044-H
11

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

986430 1 - 18:57:41 1374.464 m/min 11-0233-238-HE
12

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

929100 1 - 18:16:18 1373.799 m/min 12-0400-2568 he
13

SLOVÁČEK František

Hodonín

1022840 1 - 19:25:14 1372.51 m/min 12-0169-582
14

ŠENKÝŘ Pavel

Bystřice n.P.

939460 1 - 18:25:21 1370.774 m/min 11-0303-412
15

KOHOUTEK Boh.+Marek

Mirosl.Knínice

962730 1 - 18:42:24 1370.629 m/min 13-0277-603 he
16

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

1076760 1 - 20:05:57 1370.011 m/min 14-0155-625 He
17

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

954980 1 - 18:38:31 1367.154 m/min 12-0229-6331-H
18

TRUHLAR Ales

Holešov

1035000 1 - 19:38:18 1364.895 m/min 11-0266-4210
19

ŠABATA Jan

Sentice

959240 1 - 18:43:18 1363.913 m/min 12-0143-1681
20

FUKSA Josef

Holešov

1038150 1 - 19:42:00 1362.402 m/min 12-0266-908e
21

PLAČKO Vladimír

Paskov

1072500 1 - 20:07:30 1361.905 m/min 10-0156-301 H
22

OLYMPIA Mácha

Krmelín

1069190 1 - 20:06:00 1360.293 m/min 13-0153-42 He
23

KOHOUTEK Boh.+Marek

Mirosl.Knínice

962730 1 - 18:47:54 1359.98 m/min 11-0277-23
24

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

983110 1 - 19:03:18 1359.201 m/min 11-0180-1291
25

KORNEL Lubomír

Přerov 7

1022510 1 - 19:32:20 1359.118 m/min 10-0216-439
26

ŠUP Jan

Tuřany

981190 1 - 19:02:00 1358.989 m/min 13-0180-2316
27

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov 7

1027980 1 - 19:36:55 1358.115 m/min 11-0216-1244
28

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

1035120 1 - 19:43:44 1355.342 m/min 13-0266-5411
29

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 1 - 19:48:38 1353.064 m/min 11 0254 1085
30

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

1007130 1 - 19:24:55 1352.004 m/min 12-0234-1288 H
31

KOUDELKA Jan

Deblín

951260 1 - 18:44:38 1350.007 m/min 08-0302-232 he
32

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

983110 1 - 19:08:49 1348.913 m/min 13-0180-2040
33

OSIČKA František

Přerov 7

1022330 1 - 19:38:27 1347.92 m/min 09-0216-713
34

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 1 - 18:17:53 1345.954 m/min 12-0400-4372 he
35

RŮŽIČKA Arnošt

Vranov u Brna

970320 1 - 19:02:05 1343.778 m/min 11-0291-71 he
36

HRADSKÝ Josef

Novosedly

979940 1 - 19:09:20 1343.611 m/min 0139-808
37

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 1 - 19:27:40 1343.593 m/min CZ-11-0178-1872 H
38

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

1007450 1 - 19:30:15 1342.819 m/min 11-0164-25 H
39

DOSTÁL Vojtěch

Černovice

951620 1 - 18:49:00 1342.2 m/min 11-292-658
40

PETER Milan

Baška

1090460 1 - 20:33:17 1340.812 m/min 13-0149-1158 H
41

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

986430 1 - 19:16:27 1339.439 m/min 12-0233-509-HE
42

ŠTARHA Lubomír

Štěpánov n.Svr.

944910 1 - 18:46:00 1338.399 m/min 10-0248-611
43

DUDA R. + Emil

Těrlicko

1085830 1 - 20:32:31 1336.379 m/min 14.0152.1272
44

DOSTÁL Milan

Lysice

960670 1 - 18:59:12 1335.748 m/min 11-0326-186
45

VARMUZA Ant+Martin

Knezpole

1039890 1 - 19:58:56 1335.018 m/min 13 0254 2057
46

KURTIN Miroslav

Lidečko

1073360 1 - 20:24:05 1334.887 m/min 12-0193-1104
47

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

988940 1 - 19:23:40 1329.816 m/min 10-0231-1619-H
48

ŘÍKOVSKÝ Antonín

Rajhrad

980900 1 - 19:18:19 1328.563 m/min 12-0180-1905
49

JANÁL Pavel

Holešov

1038650 1 - 20:02:00 1328.197 m/min 12-0266-1044
50

RANOCHA Václav+syn

Krmelín

1069940 1 - 20:25:47 1327.826 m/min 13-0142-741 He
51

PŘIKRYL Karel

Hoštice

1003560 1 - 19:36:09 1327.197 m/min 12-0208-486
52

ČUMBA Jaroslav

Násedlovice

1004960 1 - 19:37:30 1326.68 m/min 11-0167-180
53

HUBÁČEK Antonín

Znojmo

950040 1 - 18:57:27 1324.19 m/min 14-0305-433 he
54

GERSPITZER Team

Hrušovany n.J.

973730 1 - 19:15:31 1323.872 m/min 11-0278-265
55

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

983110 1 - 19:24:46 1320.024 m/min 13-0180-1910
56

ČUMBA Jaroslav

Násedlovice

1004960 1 - 19:41:29 1319.74 m/min 10-0167-511
57

GERSPITZER Team

Hrušovany n.J.

973730 1 - 19:17:52 1319.656 m/min 12-0180-1726
58

ČERMÁK Miroslav

Vojkovice

981830 1 - 19:24:04 1319.546 m/min 10-0180-1934 he
59

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

929100 1 - 18:45:07 1317.654 m/min 13-0302-835
60

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

929100 1 - 18:45:25 1317.094 m/min 10-0302-107 he
61

PASEKA Jaroslav

Holešov

1035000 1 - 20:06:41 1315.65 m/min 12-0266-67
62

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 1 - 20:23:36 1315.455 m/min 13-0198-165 H
63

NĚMEČEK 102 Josef

Kurovice

1033210 1 - 20:06:00 1314.517 m/min 12-0269-332
64

GAJDOS Josef

Babice

1036160 1 - 20:08:38 1313.868 m/min 12 0244 133
65

KOHOUTEK Boh.+Marek

Mirosl.Knínice

962730 1 - 19:12:45 1313.859 m/min 12-0277-495
66

PALUPA Ladislav

Křenovice

991540 1 - 19:36:00 1311.561 m/min 12-0140-64
67

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 1 - 18:36:28 1310.041 m/min 14-0303-286 he
68

BECHA Lubomír

Vedrovice

964880 1 - 19:16:35 1309.94 m/min 13-0400-11 he
69

PONÍŽIL Jan

Přerov 7

1021870 1 - 20:00:28 1309.306 m/min 10-0216-564
70

HOLICKÝ Rostislav

Pohořelice

975410 1 - 19:25:10 1308.982 m/min 13-0180-1757
71

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

930930 1 - 18:52:26 1306.691 m/min 11-0318-431 he
72

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 1 - 20:48:26 1306.08 m/min 12-0186-86-H
73

KŘIVÁNEK Emil

Rousínov

990260 1 - 19:39:25 1303.975 m/min 09-0144-875e
74

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

988940 1 - 19:38:33 1303.724 m/min 12-0231-4087-HE
75

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

1003110 1 - 19:49:38 1303.361 m/min 10-0234-8134-H
76

RIHA Josef

Drslavice

1048040 1 - 20:24:30 1302.722 m/min 12 0400 637
77

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 1 - 19:47:32 1302.627 m/min 11-0147-76
78

TRUHLAR Ales

Holešov

1035000 1 - 20:14:39 1302.46 m/min 10-0266-3546
79

INGR Ivan

Kyjov

1017200 1 - 20:01:21 1301.849 m/min 12-0164-564
80

CHALUPNÍK Štěp.MVDr.

Koroužné

944780 1 - 19:05:58 1301.41 m/min 11-0333-55
81

BECHA Lubomír

Vedrovice

964880 1 - 19:21:25 1301.4 m/min 13-0400-10 he
82

ZELINA Jiří

Kurovice

1036250 1 - 20:17:00 1300.188 m/min 11-0269-832
83

SUCHÁNEK Břetislav

Olomouc

1004420 1 - 19:52:36 1300.052 m/min 13-0202-421
84

KUTRA Josef

Slezská Ostrava

1072340 1 - 20:45:09 1299.57 m/min 13-0187-33-H
85

NOVOTNÝ Miloš

Sudice

949240 1 - 19:10:47 1298.935 m/min 12-0296-924
86

PARENICA Marian

Štramberk

1068860 1 - 20:44:17 1296.714 m/min 12-0195-616 He
87

MUSIL Jaroslav

Černovice

950930 1 - 19:13:50 1295.839 m/min 10-0303-1194 he
88

DVOŘÁK Karel

Hostákov

929170 1 - 18:57:10 1295.612 m/min 10-02805-69
89

ŠTARHA Lubomír

Štěpánov n.Svr.

944910 1 - 19:09:20 1295.58 m/min 10-0303-1459
90

CERNUSKA Vratislav

Kunovice

1039450 1 - 20:23:18 1293.975 m/min 14 0256 3210
91

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

929120 1 - 18:58:05 1293.889 m/min 10-303-350
92

KOLÁČEK Josef

Staré Brno

968070 1 - 19:28:38 1293.116 m/min 11-0145-471
93

KROUPA Jan

Přerov 2

1023200 1 - 20:11:35 1292.599 m/min 12-0215-1250
94

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

1075560 1 - 20:53:37 1290.233 m/min 12-0248-934 E
95

ŠABATA Jan

Sentice

959240 1 - 19:23:44 1289.763 m/min 09-0143-327
96

KASIK Frantisek

Vesky

1041030 1 - 20:27:38 1288.988 m/min 12 0256 1629
97

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

1020200 1 - 20:12:23 1287.508 m/min 12-0165-305
98

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

945140 1 - 19:15:20 1285.322 m/min 09-0303-943
99

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

983110 1 - 19:46:00 1283.433 m/min 10-0180-2231
100

GRUBER Marek Lubomír

Moravany

973950 1 - 19:39:00 1283.202 m/min 12-0148-90
101

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

1015080 1 - 20:11:17 1282.827 m/min 12-0264-475
102

MOŤKA Josef

Bílá Lhota

983070 1 - 19:47:07 1281.513 m/min 12-0231-3280-H
103

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 1 - 20:04:12 1281 m/min 12-0178-2536
104

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 1 - 20:04:38 1280.292 m/min 11-0178-1707 H
105

CELNAR Oldřich

Ivaň

982070 1 - 19:48:00 1278.737 m/min 13-0180-1291
106

LUDVÍK Ladislav

Studénka

1051600 1 - 20:44:35 1275.311 m/min 13-0198-280 H
107

KUBÍČEK Vladimír

Uničov

990080 1 - 19:56:30 1275.055 m/min 13-0231-4043-HE
108

GROH Aleš

Domašov

1007400 1 - 20:11:18 1273.095 m/min 10-0234-8555-H
109

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

1007130 1 - 20:11:14 1272.861 m/min 14-0234-483 He
110

TOMEK Jindřich

Křižanov

933330 1 - 19:13:58 1271.625 m/min 12-0302-605 he
111

ŠTARHA Lubomír

Štěpánov n.Svr.

944910 1 - 19:24:20 1269.472 m/min 11-0303-428
112

STRUŽKA Libor

Bylnice

1069090 1 - 21:03:37 1267.27 m/min 14-0248-1431
113

LÉTAL Milan

Zaječí

997370 1 - 20:07:16 1266.877 m/min 11-0174-546 H
114

LÉTAL Milan

Zaječí

997370 1 - 20:07:20 1266.77 m/min 13-0174-304 H
115

HRADIL František

Lipník n/Bečvou

1029220 1 - 20:32:29 1266.758 m/min 11-0215-439
116

DVOŘÁK Karel

Hostákov

929170 1 - 19:13:36 1266.589 m/min 13-0294-203
117

MRŇA Bohuslav

Velká Bíteš

943360 1 - 19:25:00 1266.255 m/min 13-0302-713 he
118

ROMAN Vladislav

Paskov

1073600 1 - 21:08:45 1264.919 m/min 09-0157-46 H
119

DAVID Petr

Šternberk

1004310 1 - 20:14:44 1263.707 m/min 12-0334-2021-HE
120

KAMENÍK Josef

Vojkovice

978640 1 - 19:56:00 1261.134 m/min 12-0180-279
121

LÉTAL Milan

Zaječí

997370 1 - 20:10:55 1261.03 m/min 11-0174-440 H
122

HANZELKA Josef

Štramberk

1065990 1 - 21:05:44 1260.433 m/min 12-0306-7424
123

GROH Aleš

Domašov

1007400 1 - 20:20:41 1258.175 m/min 14-0234-1348-H
124

PEŠEK Ing. Ludvík

Želechovice

992940 1 - 20:09:49 1257.178 m/min 12-0233-350-H
125

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

988940 1 - 20:08:17 1254.549 m/min 13-0231-4481-H
126

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 1 - 20:49:09 1254.309 m/min 13 0254 2133
127

KYTLICA Jan

Bezměrov

1019570 1 - 20:33:11 1253.801 m/min 10-0264-1298
128

KYTLICA Jan

Bezměrov

1019570 1 - 20:34:06 1252.389 m/min 10-0264-1302
129

NĚMEČEK 102 Josef

Kurovice

1033210 1 - 20:45:00 1252.376 m/min 12-0269-328e
130

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

986430 1 - 20:08:43 1250.677 m/min 12-0233-503-H
131

KŠICA Miroslav

Vojkovice

980170 1 - 20:05:30 1247.829 m/min 12-0180-429
132

JAHODA Alois

Židenice

977440 1 - 20:04:52 1245.358 m/min 12-0148-566
133

ČEJKA Václav

Sázava

909650 1 - 19:10:33 1245.158 m/min 12-0303-1242
134

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

973370 1 - 20:02:30 1243.923 m/min 13-0145-339
135

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 1 - 21:10:25 1243.038 m/min 10-0198-3618 h
136

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 1 - 20:29:04 1241.628 m/min 12-0178-2597
137

KYTLICA Jan

Bezměrov

1019570 1 - 20:42:53 1239.021 m/min 10-0264-1354
138

ZIMÁČEK Lubomír

Vracov

1023450 1 - 20:47:42 1236.499 m/min 12-0160-409
139

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

915640 1 - 19:21:07 1235.487 m/min 13-0303-2550
140

POSPÍŠIL Petr

Mor. Nová Ves

1017660 1 - 20:43:44 1235.424 m/min 14-0173-540 He
141

INGR Ivan

Kyjov

1017200 1 - 20:43:53 1234.641 m/min 12-164-512
142

JASINEK Jindřich

Křepice

989070 1 - 20:24:05 1230.059 m/min 14-0175-1100 He
143

PROCHÁZKA Fr. Ing.

Vracov

1024610 1 - 20:59:00 1221.228 m/min 10-0160-406
144

BLATA Miroslav

Šardice

1011960 1 - 20:50:42 1218.202 m/min 11-0164-60
145

RZYMAN Jan

Karviná St. Měs

1084770 2 - 05:30:15 1204.965 m/min 11-0184-34 - H
146

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

981490 1 - 20:36:08 1202.61 m/min 14-0280-5212 He
147

RYŠAVÝ Jan

Strukov

995690 1 - 20:53:38 1194.398 m/min 10-0233-49-H
148

CZAKON Vratislav

Paskov

1073380 2 - 05:34:56 1186.143 m/min 13-0157-105 He
149

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 05:09:52 1182.009 m/min 13 0254 2159
150

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

1020200 1 - 21:25:52 1178.241 m/min 12-0165-333
151

KAISER František

Karviná St. Měs

1084740 2 - 05:51:34 1177.061 m/min 12-0184- 263 - H
152

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 05:57:45 1166.262 m/min 12-0186-57 He
153

SÍBAL Alois

Halenkov

1083730 2 - 06:00:00 1165.301 m/min 13-0191-46 e
154

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

1061590 2 - 05:44:12 1161.223 m/min 13-0324-311 H
155

PARENICA Marian

Štramberk

1068860 2 - 05:53:06 1157.903 m/min 11-0195-1398 He
156

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

1061590 2 - 05:59:52 1141.658 m/min 11-0324-1020 H
157

BAŠISTA František

Hlučín 2

1058270 2 - 05:59:25 1138.639 m/min 12-0324-942 H
158

KASIK Frantisek

Vesky

1041030 2 - 05:45:41 1136.889 m/min 08 0246 797
159

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

1071340 2 - 06:14:06 1134.774 m/min 10-0201-38 He
160

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

986430 2 - 05:03:32 1129.241 m/min 12-0233-524-HE
161

JURASEK Ant.

Ost.N.Ves

1038180 2 - 05:52:00 1126.009 m/min 13 0260 1232 E
162

CZAKON Vratislav

Paskov

1073380 2 - 06:29:45 1118.395 m/min 13-0157-93 He
163

Klemens Karel ml.

Kravaře

1052590 2 - 06:23:16 1104.193 m/min 15-0221-3188-H
164

SUSZKA Emil

Jablunkov

1112130 2 - 07:18:45 1102.483 m/min 11-0239-1259 He
165

ŠIMČÍK Milan

Hlučín 2

1061210 2 - 06:34:00 1100.84 m/min 12-0324-1321 H
166

BARON Lukáš

Těrlicko

1094520 2 - 07:04:20 1100.758 m/min 12-0152-62-e
167

KŘEMPEK Leo

Štěpánkovice

1046140 2 - 06:21:00 1100.042 m/min 13-0226-7372 H
168

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

1038050 2 - 06:14:25 1099.144 m/min 13 0260 1109
169

MUŠÁLEK Jiří

Hlučín 2

1061410 2 - 06:37:00 1097.632 m/min 09-PL0235-356 H
170

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

1060090 2 - 06:36:05 1097.307 m/min 12-0199-255 E
171

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 2 - 06:40:23 1093.321 m/min 13-0197-386
172

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

1075880 2 - 06:54:15 1093.096 m/min 10-0183-723-He
173

VARMUZA Ant+Martin

Knezpole

1039890 2 - 06:21:57 1092.379 m/min 12 0254 1117
174

VARMUZA Ant+Martin

Knezpole

1039890 2 - 06:22:15 1092.035 m/min 11 0254 365
175

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 07:01:30 1091.276 m/min 11-0187-571-H
176

KOVÁŘ František

Podlesí

1060940 2 - 06:43:12 1090.156 m/min 10-0316-1153 H
177

LAŇKA Alfons, In

Kravaře

1061710 2 - 06:46:40 1087.075 m/min 10-0285-482-H
178

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 06:31:31 1081.635 m/min 10 0254 840
179

BOBŘÍK Konrád

Darkovičky

1061830 2 - 06:56:40 1076.179 m/min 13-0285-1183 He
180

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

1075560 2 - 07:13:40 1071.631 m/min 10-0248-149 H
181

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 2 - 07:18:33 1071.122 m/min 13-0149-950 He
182

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

1065520 2 - 07:05:00 1070.874 m/min 11-0197-903 e
183

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

1075880 2 - 07:14:49 1070.723 m/min 13-0183-630-He
184

KLIMEK Jan

Bystřice

1105080 2 - 07:43:25 1069.346 m/min 13-0243-100 He
185

KUNČICKÝ Josef

Těrlicko

1084040 2 - 07:23:54 1069.178 m/min 13-0152-959 H
186

ŘÍMÁNEK Zdeněk

Karviná St. Měs

1086610 2 - 07:27:00 1068.446 m/min 12 - 0184 - 39 - HE
187

GELNAR Jaromír

Třebovice

1063450 2 - 07:08:22 1065.19 m/min 13-0159-603 He
188

CIESLAR Josef

Jablunkov

1109280 2 - 07:54:20 1062.19 m/min 10-0239-111 He
189

PROCHÁZKA Fr. Ing.

Vracov

1024610 2 - 06:35:00 1061.772 m/min 12-0160-308
190

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 2 - 07:12:53 1057.89 m/min 12-0197-218 E
191

MUSIOLEK Vladislav

Karviná St. Měs

1085440 2 - 07:38:54 1054.952 m/min 14-0184-26 - H
192

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

1076360 2 - 07:33:20 1051.818 m/min 13-0150-7494-HE
193

GOŘOLKA Jan

Jablunkov

1110360 2 - 08:05:58 1051.51 m/min 11-0239-1174 H
194

FILIPEK František

Dolní Lutyně

1076780 2 - 07:34:13 1051.321 m/min 12-0183-139 H
195

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

1086030 2 - 07:51:00 1043.256 m/min 13-0182-74-H
196

BORTEL Jaromír

Mniší

1064850 2 - 07:32:54 1041.011 m/min 08-0306-4512 He
197

ŘÍMÁNEK Zdeněk

Karviná St. Měs

1086610 2 - 08:03:30 1031.429 m/min 12 - 0184 - 205 - H
198

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

1075880 2 - 07:59:50 1024.81 m/min 13-0183-603-He
199

RZYMAN Jan

Karviná St. Měs

1084770 2 - 08:10:16 1023.111 m/min 12-0184-147 - HE
200

BORTEL Jaromír

Mniší

1064850 2 - 07:55:33 1018.459 m/min 10-0306-5259 H
201

SANTARIUS Jiří

Těrlicko

1084800 2 - 08:20:00 1013.832 m/min 10-0186-1084-He
202

HONES Jiri

Mniší

1052800 2 - 07:51:15 1011.092 m/min 10-0195-1079 HE
203

SAMIEC Miroslav +

Mosty

1110980 2 - 08:51:45 1008.378 m/min 12-0310-116 He
204

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

1076840 2 - 08:19:12 1007.146 m/min 12-0183-401h
205

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

1086030 2 - 08:34:00 1001.873 m/min 13-0182-18-HE
206

MUSIOLEK Vladislav

Karviná St. Měs

1085440 2 - 08:35:42 999.761 m/min 12-0184-69 - H
207

STRNAD Jaroslav

Rohatec

1026430 2 - 07:38:41 997.809 m/min 11-0221-157 E
208

DORNA Günter

Služovice

1040400 2 - 07:57:00 993.696 m/min 12-0225-257 HE
209

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

1084360 2 - 08:50:02 985.752 m/min 11-0153-891-He
210

CHLUP Ladislav

Hovorany

1008980 2 - 07:34:57 984.419 m/min 07-0170-337
211

PARENICA Marian

Štramberk

1068860 2 - 08:42:43 978.168 m/min 12-0195-533 H
212

PARENICA Marian

Štramberk

1068860 2 - 08:52:37 969.385 m/min 12-0194-767 He
213

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

1110530 2 - 09:44:54 961.581 m/min 10-0310-456 He
214

LYSEK Jan

Třinec

1101640 2 - 09:38:30 959.199 m/min 11-0242-36 He
215

STRNAD Jaroslav

Rohatec

1026430 2 - 08:33:43 947.139 m/min 13-0169-1601
216

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

1110530 2 - 10:07:29 943.139 m/min 13-0310-86 H
217

DITTRICH Adolf

Slezská Ostrava

1072570 2 - 09:42:00 931.05 m/min 12-0157-185-H
218

PAŽITKA Miroslav

Hroznová Lhota

1040350 2 - 09:07:55 930.615 m/min 13-01704-1100 E
219

SAMIEC Miroslav +

Mosty

1110980 2 - 10:28:11 927.22 m/min 09-0310-431 H
220

STRNAD Jaroslav

Rohatec

1026430 2 - 09:11:33 915.189 m/min 10-0168-126
221

HYBNER Otto

Petrov

1031640 2 - 09:38:51 897.976 m/min 11-0168-1850 E
222

IŠTVÁNEK František

Strážnice

1034390 2 - 09:42:36 897.441 m/min H 10-0169-462
223

RODINA MARTYNKOVA

Bystřice

1107310 2 - 11:14:51 889.513 m/min 10-0310-65 H
224

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

1017250 2 - 09:37:00 886.879 m/min 13-0164-215
225

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

1071340 2 - 10:43:04 883.167 m/min 14-0195-874 H
226

DUDA R. + Emil

Těrlicko

1085830 2 - 11:03:21 880.391 m/min 11.0152.737 H
227

DUDA R. + Emil

Těrlicko

1085830 2 - 11:13:29 873.216 m/min 08.0186.197 H
228

SLOVÁČEK František

Hodonín

1022840 2 - 10:07:06 868.949 m/min 14-0164-783 E

 

Pásmo ZÁPAD

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

930930 1 - 18:05:43 1398.388 m/min 13-0318-343 he
2

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

945140 1 - 18:23:12 1383.402 m/min 11-0333-375 he
3

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

929100 1 - 18:16:18 1373.799 m/min 12-0400-2568 he
4

ŠENKÝŘ Pavel

Bystřice n.P.

939460 1 - 18:25:21 1370.774 m/min 11-0303-412
5

KOHOUTEK Boh.+Marek

Mirosl.Knínice

962730 1 - 18:42:24 1370.629 m/min 13-0277-603 he
6

ŠABATA Jan

Sentice

959240 1 - 18:43:18 1363.913 m/min 12-0143-1681
7

KOHOUTEK Boh.+Marek

Mirosl.Knínice

962730 1 - 18:47:54 1359.98 m/min 11-0277-23
8

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

983110 1 - 19:03:18 1359.201 m/min 11-0180-1291
9

ŠUP Jan

Tuřany

981190 1 - 19:02:00 1358.989 m/min 13-0180-2316
10

KOUDELKA Jan

Deblín

951260 1 - 18:44:38 1350.007 m/min 08-0302-232 he
11

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

983110 1 - 19:08:49 1348.913 m/min 13-0180-2040
12

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 1 - 18:17:53 1345.954 m/min 12-0400-4372 he
13

RŮŽIČKA Arnošt

Vranov u Brna

970320 1 - 19:02:05 1343.778 m/min 11-0291-71 he
14

HRADSKÝ Josef

Novosedly

979940 1 - 19:09:20 1343.611 m/min 0139-808
15

DOSTÁL Vojtěch

Černovice

951620 1 - 18:49:00 1342.2 m/min 11-292-658
16

ŠTARHA Lubomír

Štěpánov n.Svr.

944910 1 - 18:46:00 1338.399 m/min 10-0248-611
17

DOSTÁL Milan

Lysice

960670 1 - 18:59:12 1335.748 m/min 11-0326-186
18

ŘÍKOVSKÝ Antonín

Rajhrad

980900 1 - 19:18:19 1328.563 m/min 12-0180-1905
19

HUBÁČEK Antonín

Znojmo

950040 1 - 18:57:27 1324.19 m/min 14-0305-433 he
20

GERSPITZER Team

Hrušovany n.J.

973730 1 - 19:15:31 1323.872 m/min 11-0278-265
21

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

983110 1 - 19:24:46 1320.024 m/min 13-0180-1910
22

GERSPITZER Team

Hrušovany n.J.

973730 1 - 19:17:52 1319.656 m/min 12-0180-1726
23

ČERMÁK Miroslav

Vojkovice

981830 1 - 19:24:04 1319.546 m/min 10-0180-1934 he
24

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

929100 1 - 18:45:07 1317.654 m/min 13-0302-835
25

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

929100 1 - 18:45:25 1317.094 m/min 10-0302-107 he
26

KOHOUTEK Boh.+Marek

Mirosl.Knínice

962730 1 - 19:12:45 1313.859 m/min 12-0277-495
27

PALUPA Ladislav

Křenovice

991540 1 - 19:36:00 1311.561 m/min 12-0140-64
28

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 1 - 18:36:28 1310.041 m/min 14-0303-286 he
29

BECHA Lubomír

Vedrovice

964880 1 - 19:16:35 1309.94 m/min 13-0400-11 he
30

HOLICKÝ Rostislav

Pohořelice

975410 1 - 19:25:10 1308.982 m/min 13-0180-1757
31

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

930930 1 - 18:52:26 1306.691 m/min 11-0318-431 he
32

KŘIVÁNEK Emil

Rousínov

990260 1 - 19:39:25 1303.975 m/min 09-0144-875e
33

CHALUPNÍK Štěp.MVDr.

Koroužné

944780 1 - 19:05:58 1301.41 m/min 11-0333-55
34

BECHA Lubomír

Vedrovice

964880 1 - 19:21:25 1301.4 m/min 13-0400-10 he
35

NOVOTNÝ Miloš

Sudice

949240 1 - 19:10:47 1298.935 m/min 12-0296-924
36

MUSIL Jaroslav

Černovice

950930 1 - 19:13:50 1295.839 m/min 10-0303-1194 he
37

DVOŘÁK Karel

Hostákov

929170 1 - 18:57:10 1295.612 m/min 10-02805-69
38

ŠTARHA Lubomír

Štěpánov n.Svr.

944910 1 - 19:09:20 1295.58 m/min 10-0303-1459
39

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

929120 1 - 18:58:05 1293.889 m/min 10-303-350
40

KOLÁČEK Josef

Staré Brno

968070 1 - 19:28:38 1293.116 m/min 11-0145-471
41

ŠABATA Jan

Sentice

959240 1 - 19:23:44 1289.763 m/min 09-0143-327
42

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

945140 1 - 19:15:20 1285.322 m/min 09-0303-943
43

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

983110 1 - 19:46:00 1283.433 m/min 10-0180-2231
44

GRUBER Marek Lubomír

Moravany

973950 1 - 19:39:00 1283.202 m/min 12-0148-90
45

CELNAR Oldřich

Ivaň

982070 1 - 19:48:00 1278.737 m/min 13-0180-1291
46

TOMEK Jindřich

Křižanov

933330 1 - 19:13:58 1271.625 m/min 12-0302-605 he
47

ŠTARHA Lubomír

Štěpánov n.Svr.

944910 1 - 19:24:20 1269.472 m/min 11-0303-428
48

DVOŘÁK Karel

Hostákov

929170 1 - 19:13:36 1266.589 m/min 13-0294-203
49

MRŇA Bohuslav

Velká Bíteš

943360 1 - 19:25:00 1266.255 m/min 13-0302-713 he
50

KAMENÍK Josef

Vojkovice

978640 1 - 19:56:00 1261.134 m/min 12-0180-279
51

KŠICA Miroslav

Vojkovice

980170 1 - 20:05:30 1247.829 m/min 12-0180-429
52

JAHODA Alois

Židenice

977440 1 - 20:04:52 1245.358 m/min 12-0148-566
53

ČEJKA Václav

Sázava

909650 1 - 19:10:33 1245.158 m/min 12-0303-1242
54

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

973370 1 - 20:02:30 1243.923 m/min 13-0145-339
55

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

915640 1 - 19:21:07 1235.487 m/min 13-0303-2550

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SIK Jaroslav

Buchlovice

1028530 1 - 19:13:32 1402.159 m/min 13-0256-1046
2

STRNAD Jaroslav

Rohatec

1026430 1 - 19:16:57 1392.808 m/min 13-0169-1444
3

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

1038050 1 - 19:31:08 1381.978 m/min 14 0260 2556
4

SLOVÁČEK František

Hodonín

1022840 1 - 19:25:14 1372.51 m/min 12-0169-582
5

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 1 - 19:48:38 1353.064 m/min 11 0254 1085
6

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 1 - 19:27:40 1343.593 m/min CZ-11-0178-1872 H
7

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

1007450 1 - 19:30:15 1342.819 m/min 11-0164-25 H
8

VARMUZA Ant+Martin

Knezpole

1039890 1 - 19:58:56 1335.018 m/min 13 0254 2057
9

KURTIN Miroslav

Lidečko

1073360 1 - 20:24:05 1334.887 m/min 12-0193-1104
10

ČUMBA Jaroslav

Násedlovice

1004960 1 - 19:37:30 1326.68 m/min 11-0167-180
11

ČUMBA Jaroslav

Násedlovice

1004960 1 - 19:41:29 1319.74 m/min 10-0167-511
12

GAJDOS Josef

Babice

1036160 1 - 20:08:38 1313.868 m/min 12 0244 133
13

RIHA Josef

Drslavice

1048040 1 - 20:24:30 1302.722 m/min 12 0400 637
14

INGR Ivan

Kyjov

1017200 1 - 20:01:21 1301.849 m/min 12-0164-564
15

CERNUSKA Vratislav

Kunovice

1039450 1 - 20:23:18 1293.975 m/min 14 0256 3210
16

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

1075560 1 - 20:53:37 1290.233 m/min 12-0248-934 E
17

KASIK Frantisek

Vesky

1041030 1 - 20:27:38 1288.988 m/min 12 0256 1629
18

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

1020200 1 - 20:12:23 1287.508 m/min 12-0165-305
19

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 1 - 20:04:12 1281 m/min 12-0178-2536
20

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 1 - 20:04:38 1280.292 m/min 11-0178-1707 H
21

STRUŽKA Libor

Bylnice

1069090 1 - 21:03:37 1267.27 m/min 14-0248-1431
22

LÉTAL Milan

Zaječí

997370 1 - 20:07:16 1266.877 m/min 11-0174-546 H
23

LÉTAL Milan

Zaječí

997370 1 - 20:07:20 1266.77 m/min 13-0174-304 H
24

LÉTAL Milan

Zaječí

997370 1 - 20:10:55 1261.03 m/min 11-0174-440 H
25

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 1 - 20:49:09 1254.309 m/min 13 0254 2133
26

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 1 - 20:29:04 1241.628 m/min 12-0178-2597
27

ZIMÁČEK Lubomír

Vracov

1023450 1 - 20:47:42 1236.499 m/min 12-0160-409
28

POSPÍŠIL Petr

Mor. Nová Ves

1017660 1 - 20:43:44 1235.424 m/min 14-0173-540 He
29

INGR Ivan

Kyjov

1017200 1 - 20:43:53 1234.641 m/min 12-164-512
30

JASINEK Jindřich

Křepice

989070 1 - 20:24:05 1230.059 m/min 14-0175-1100 He
31

PROCHÁZKA Fr. Ing.

Vracov

1024610 1 - 20:59:00 1221.228 m/min 10-0160-406
32

BLATA Miroslav

Šardice

1011960 1 - 20:50:42 1218.202 m/min 11-0164-60
33

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

981490 1 - 20:36:08 1202.61 m/min 14-0280-5212 He
34

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 05:09:52 1182.009 m/min 13 0254 2159
35

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

1020200 1 - 21:25:52 1178.241 m/min 12-0165-333
36

SÍBAL Alois

Halenkov

1083730 2 - 06:00:00 1165.301 m/min 13-0191-46 e
37

KASIK Frantisek

Vesky

1041030 2 - 05:45:41 1136.889 m/min 08 0246 797
38

JURASEK Ant.

Ost.N.Ves

1038180 2 - 05:52:00 1126.009 m/min 13 0260 1232 E
39

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

1038050 2 - 06:14:25 1099.144 m/min 13 0260 1109
40

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

1060090 2 - 06:36:05 1097.307 m/min 12-0199-255 E
41

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 2 - 06:40:23 1093.321 m/min 13-0197-386
42

VARMUZA Ant+Martin

Knezpole

1039890 2 - 06:21:57 1092.379 m/min 12 0254 1117
43

VARMUZA Ant+Martin

Knezpole

1039890 2 - 06:22:15 1092.035 m/min 11 0254 365
44

KOVÁŘ František

Podlesí

1060940 2 - 06:43:12 1090.156 m/min 10-0316-1153 H
45

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 06:31:31 1081.635 m/min 10 0254 840
46

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

1075560 2 - 07:13:40 1071.631 m/min 10-0248-149 H
47

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

1065520 2 - 07:05:00 1070.874 m/min 11-0197-903 e
48

PROCHÁZKA Fr. Ing.

Vracov

1024610 2 - 06:35:00 1061.772 m/min 12-0160-308
49

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 2 - 07:12:53 1057.89 m/min 12-0197-218 E
50

STRNAD Jaroslav

Rohatec

1026430 2 - 07:38:41 997.809 m/min 11-0221-157 E
51

CHLUP Ladislav

Hovorany

1008980 2 - 07:34:57 984.419 m/min 07-0170-337
52

STRNAD Jaroslav

Rohatec

1026430 2 - 08:33:43 947.139 m/min 13-0169-1601
53

PAŽITKA Miroslav

Hroznová Lhota

1040350 2 - 09:07:55 930.615 m/min 13-01704-1100 E
54

STRNAD Jaroslav

Rohatec

1026430 2 - 09:11:33 915.189 m/min 10-0168-126
55

HYBNER Otto

Petrov

1031640 2 - 09:38:51 897.976 m/min 11-0168-1850 E
56

IŠTVÁNEK František

Strážnice

1034390 2 - 09:42:36 897.441 m/min H 10-0169-462
57

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

1017250 2 - 09:37:00 886.879 m/min 13-0164-215
58

SLOVÁČEK František

Hodonín

1022840 2 - 10:07:06 868.949 m/min 14-0164-783 E

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

1007130 1 - 18:20:22 1480.275 m/min 13-0234-1557 H
2

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

1007130 1 - 18:24:42 1470.907 m/min 08-0234-736 He
3

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 1 - 18:40:15 1427.79 m/min 11-0147-85
4

KYTLICA Jan

Bezměrov

1019570 1 - 18:58:00 1420.014 m/min 11-0264-387
5

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

994740 1 - 19:00:41 1380.273 m/min 11-0236-6044-H
6

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

986430 1 - 18:57:41 1374.464 m/min 11-0233-238-HE
7

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

954980 1 - 18:38:31 1367.154 m/min 12-0229-6331-H
8

TRUHLAR Ales

Holešov

1035000 1 - 19:38:18 1364.895 m/min 11-0266-4210
9

FUKSA Josef

Holešov

1038150 1 - 19:42:00 1362.402 m/min 12-0266-908e
10

KORNEL Lubomír

Přerov 7

1022510 1 - 19:32:20 1359.118 m/min 10-0216-439
11

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov 7

1027980 1 - 19:36:55 1358.115 m/min 11-0216-1244
12

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

1035120 1 - 19:43:44 1355.342 m/min 13-0266-5411
13

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

1007130 1 - 19:24:55 1352.004 m/min 12-0234-1288 H
14

OSIČKA František

Přerov 7

1022330 1 - 19:38:27 1347.92 m/min 09-0216-713
15

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

986430 1 - 19:16:27 1339.439 m/min 12-0233-509-HE
16

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

988940 1 - 19:23:40 1329.816 m/min 10-0231-1619-H
17

JANÁL Pavel

Holešov

1038650 1 - 20:02:00 1328.197 m/min 12-0266-1044
18

PŘIKRYL Karel

Hoštice

1003560 1 - 19:36:09 1327.197 m/min 12-0208-486
19

PASEKA Jaroslav

Holešov

1035000 1 - 20:06:41 1315.65 m/min 12-0266-67
20

NĚMEČEK 102 Josef

Kurovice

1033210 1 - 20:06:00 1314.517 m/min 12-0269-332
21

PONÍŽIL Jan

Přerov 7

1021870 1 - 20:00:28 1309.306 m/min 10-0216-564
22

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

988940 1 - 19:38:33 1303.724 m/min 12-0231-4087-HE
23

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

1003110 1 - 19:49:38 1303.361 m/min 10-0234-8134-H
24

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 1 - 19:47:32 1302.627 m/min 11-0147-76
25

TRUHLAR Ales

Holešov

1035000 1 - 20:14:39 1302.46 m/min 10-0266-3546
26

ZELINA Jiří

Kurovice

1036250 1 - 20:17:00 1300.188 m/min 11-0269-832
27

SUCHÁNEK Břetislav

Olomouc

1004420 1 - 19:52:36 1300.052 m/min 13-0202-421
28

KROUPA Jan

Přerov 2

1023200 1 - 20:11:35 1292.599 m/min 12-0215-1250
29

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

1015080 1 - 20:11:17 1282.827 m/min 12-0264-475
30

MOŤKA Josef

Bílá Lhota

983070 1 - 19:47:07 1281.513 m/min 12-0231-3280-H
31

KUBÍČEK Vladimír

Uničov

990080 1 - 19:56:30 1275.055 m/min 13-0231-4043-HE
32

GROH Aleš

Domašov

1007400 1 - 20:11:18 1273.095 m/min 10-0234-8555-H
33

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

1007130 1 - 20:11:14 1272.861 m/min 14-0234-483 He
34

HRADIL František

Lipník n/Bečvou

1029220 1 - 20:32:29 1266.758 m/min 11-0215-439
35

DAVID Petr

Šternberk

1004310 1 - 20:14:44 1263.707 m/min 12-0334-2021-HE
36

GROH Aleš

Domašov

1007400 1 - 20:20:41 1258.175 m/min 14-0234-1348-H
37

PEŠEK Ing. Ludvík

Želechovice

992940 1 - 20:09:49 1257.178 m/min 12-0233-350-H
38

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

988940 1 - 20:08:17 1254.549 m/min 13-0231-4481-H
39

KYTLICA Jan

Bezměrov

1019570 1 - 20:33:11 1253.801 m/min 10-0264-1298
40

KYTLICA Jan

Bezměrov

1019570 1 - 20:34:06 1252.389 m/min 10-0264-1302
41

NĚMEČEK 102 Josef

Kurovice

1033210 1 - 20:45:00 1252.376 m/min 12-0269-328e
42

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

986430 1 - 20:08:43 1250.677 m/min 12-0233-503-H
43

KYTLICA Jan

Bezměrov

1019570 1 - 20:42:53 1239.021 m/min 10-0264-1354
44

RYŠAVÝ Jan

Strukov

995690 1 - 20:53:38 1194.398 m/min 10-0233-49-H
45

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

986430 2 - 05:03:32 1129.241 m/min 12-0233-524-HE

 

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

1076760 1 - 20:05:57 1370.011 m/min 14-0155-625 He
2

PLAČKO Vladimír

Paskov

1072500 1 - 20:07:30 1361.905 m/min 10-0156-301 H
3

OLYMPIA Mácha

Krmelín

1069190 1 - 20:06:00 1360.293 m/min 13-0153-42 He
4

PETER Milan

Baška

1090460 1 - 20:33:17 1340.812 m/min 13-0149-1158 H
5

DUDA R. + Emil

Těrlicko

1085830 1 - 20:32:31 1336.379 m/min 14.0152.1272
6

RANOCHA Václav+syn

Krmelín

1069940 1 - 20:25:47 1327.826 m/min 13-0142-741 He
7

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 1 - 20:23:36 1315.455 m/min 13-0198-165 H
8

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 1 - 20:48:26 1306.08 m/min 12-0186-86-H
9

KUTRA Josef

Slezská Ostrava

1072340 1 - 20:45:09 1299.57 m/min 13-0187-33-H
10

PARENICA Marian

Štramberk

1068860 1 - 20:44:17 1296.714 m/min 12-0195-616 He
11

LUDVÍK Ladislav

Studénka

1051600 1 - 20:44:35 1275.311 m/min 13-0198-280 H
12

ROMAN Vladislav

Paskov

1073600 1 - 21:08:45 1264.919 m/min 09-0157-46 H
13

HANZELKA Josef

Štramberk

1065990 1 - 21:05:44 1260.433 m/min 12-0306-7424
14

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 1 - 21:10:25 1243.038 m/min 10-0198-3618 h
15

RZYMAN Jan

Karviná St. Měs

1084770 2 - 05:30:15 1204.965 m/min 11-0184-34 - H
16

CZAKON Vratislav

Paskov

1073380 2 - 05:34:56 1186.143 m/min 13-0157-105 He
17

KAISER František

Karviná St. Měs

1084740 2 - 05:51:34 1177.061 m/min 12-0184- 263 - H
18

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 05:57:45 1166.262 m/min 12-0186-57 He
19

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

1061590 2 - 05:44:12 1161.223 m/min 13-0324-311 H
20

PARENICA Marian

Štramberk

1068860 2 - 05:53:06 1157.903 m/min 11-0195-1398 He
21

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

1061590 2 - 05:59:52 1141.658 m/min 11-0324-1020 H
22

BAŠISTA František

Hlučín 2

1058270 2 - 05:59:25 1138.639 m/min 12-0324-942 H
23

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

1071340 2 - 06:14:06 1134.774 m/min 10-0201-38 He
24

CZAKON Vratislav

Paskov

1073380 2 - 06:29:45 1118.395 m/min 13-0157-93 He
25

Klemens Karel ml.

Kravaře

1052590 2 - 06:23:16 1104.193 m/min 15-0221-3188-H
26

SUSZKA Emil

Jablunkov

1112130 2 - 07:18:45 1102.483 m/min 11-0239-1259 He
27

ŠIMČÍK Milan

Hlučín 2

1061210 2 - 06:34:00 1100.84 m/min 12-0324-1321 H
28

BARON Lukáš

Těrlicko

1094520 2 - 07:04:20 1100.758 m/min 12-0152-62-e
29

KŘEMPEK Leo

Štěpánkovice

1046140 2 - 06:21:00 1100.042 m/min 13-0226-7372 H
30

MUŠÁLEK Jiří

Hlučín 2

1061410 2 - 06:37:00 1097.632 m/min 09-PL0235-356 H
31

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

1075880 2 - 06:54:15 1093.096 m/min 10-0183-723-He
32

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 07:01:30 1091.276 m/min 11-0187-571-H
33

LAŇKA Alfons, In

Kravaře

1061710 2 - 06:46:40 1087.075 m/min 10-0285-482-H
34

BOBŘÍK Konrád

Darkovičky

1061830 2 - 06:56:40 1076.179 m/min 13-0285-1183 He
35

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 2 - 07:18:33 1071.122 m/min 13-0149-950 He
36

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

1075880 2 - 07:14:49 1070.723 m/min 13-0183-630-He
37

KLIMEK Jan

Bystřice

1105080 2 - 07:43:25 1069.346 m/min 13-0243-100 He
38

KUNČICKÝ Josef

Těrlicko

1084040 2 - 07:23:54 1069.178 m/min 13-0152-959 H
39

ŘÍMÁNEK Zdeněk

Karviná St. Měs

1086610 2 - 07:27:00 1068.446 m/min 12 - 0184 - 39 - HE
40

GELNAR Jaromír

Třebovice

1063450 2 - 07:08:22 1065.19 m/min 13-0159-603 He
41

CIESLAR Josef

Jablunkov

1109280 2 - 07:54:20 1062.19 m/min 10-0239-111 He
42

MUSIOLEK Vladislav

Karviná St. Měs

1085440 2 - 07:38:54 1054.952 m/min 14-0184-26 - H
43

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

1076360 2 - 07:33:20 1051.818 m/min 13-0150-7494-HE
44

GOŘOLKA Jan

Jablunkov

1110360 2 - 08:05:58 1051.51 m/min 11-0239-1174 H
45

FILIPEK František

Dolní Lutyně

1076780 2 - 07:34:13 1051.321 m/min 12-0183-139 H
46

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

1086030 2 - 07:51:00 1043.256 m/min 13-0182-74-H
47

BORTEL Jaromír

Mniší

1064850 2 - 07:32:54 1041.011 m/min 08-0306-4512 He
48

ŘÍMÁNEK Zdeněk

Karviná St. Měs

1086610 2 - 08:03:30 1031.429 m/min 12 - 0184 - 205 - H
49

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

1075880 2 - 07:59:50 1024.81 m/min 13-0183-603-He
50

RZYMAN Jan

Karviná St. Měs

1084770 2 - 08:10:16 1023.111 m/min 12-0184-147 - HE
51

BORTEL Jaromír

Mniší

1064850 2 - 07:55:33 1018.459 m/min 10-0306-5259 H
52

SANTARIUS Jiří

Těrlicko

1084800 2 - 08:20:00 1013.832 m/min 10-0186-1084-He
53

HONES Jiri

Mniší

1052800 2 - 07:51:15 1011.092 m/min 10-0195-1079 HE
54

SAMIEC Miroslav +

Mosty

1110980 2 - 08:51:45 1008.378 m/min 12-0310-116 He
55

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

1076840 2 - 08:19:12 1007.146 m/min 12-0183-401h
56

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

1086030 2 - 08:34:00 1001.873 m/min 13-0182-18-HE
57

MUSIOLEK Vladislav

Karviná St. Měs

1085440 2 - 08:35:42 999.761 m/min 12-0184-69 - H
58

DORNA Günter

Služovice

1040400 2 - 07:57:00 993.696 m/min 12-0225-257 HE
59

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

1084360 2 - 08:50:02 985.752 m/min 11-0153-891-He
60

PARENICA Marian

Štramberk

1068860 2 - 08:42:43 978.168 m/min 12-0195-533 H
61

PARENICA Marian

Štramberk

1068860 2 - 08:52:37 969.385 m/min 12-0194-767 He
62

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

1110530 2 - 09:44:54 961.581 m/min 10-0310-456 He
63

LYSEK Jan

Třinec

1101640 2 - 09:38:30 959.199 m/min 11-0242-36 He
64

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

1110530 2 - 10:07:29 943.139 m/min 13-0310-86 H
65

DITTRICH Adolf

Slezská Ostrava

1072570 2 - 09:42:00 931.05 m/min 12-0157-185-H
66

SAMIEC Miroslav +

Mosty

1110980 2 - 10:28:11 927.22 m/min 09-0310-431 H
67

RODINA MARTYNKOVA

Bystřice

1107310 2 - 11:14:51 889.513 m/min 10-0310-65 H
68

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

1071340 2 - 10:43:04 883.167 m/min 14-0195-874 H
69

DUDA R. + Emil

Těrlicko

1085830 2 - 11:03:21 880.391 m/min 11.0152.737 H
70

DUDA R. + Emil

Těrlicko

1085830 2 - 11:13:29 873.216 m/min 08.0186.197 H

Pro tisk pořadí klikni zde...

PIGEON-AUCTION.CZ

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2017 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv