On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Cheb - Pomezí - NMS Krajková - Květná
Start 2.10.2016 - 07:30:00

Hlášení 1. dolétlého holuba do 30 minut po příletu
na telefonní číslo: Truhlář Aleš: +420732666110 (nejlépe SMS),
nebo do 30 minut na e-mail: holubi@tiscali.cz!

Souřadnice startu: 50°12'22'' - 12°31'19''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

IVANOVSKI Zdeněk

Polička

265400 1 - 10:27:54 1491.849 m/min 16-0325-306
2

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

252060 1 - 10:26:00 1432.159 m/min 16-0303-448
3

HOLUŠA David

Krásné Pole

402660 1 - 12:13:56 1418.15 m/min 16-0228-940
4

ŠTARHA Lubomír

Štěpánov n.Svr.

284570 1 - 10:54:00 1394.951 m/min 16-0291-206
5

IVANOVSKI Zdeněk

Polička

265400 1 - 10:40:16 1394.884 m/min 16-0325-303
6

TRUHLAR Ales

Holešov

374700 1 - 11:59:09 1392.161 m/min 16-0266-6282
7

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

314900 1 - 11:16:47 1388.55 m/min 16-0141-660
8

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

314900 1 - 11:16:53 1387.938 m/min 16-0141-674
9

GRUBER Simon

Moravany

314840 1 - 11:17:10 1385.943 m/min 16-0141-554 TIP
10

KYTLICA Jan

Bezměrov

359230 1 - 11:51:00 1376.36 m/min 16-0266-440
11

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

252060 1 - 10:34:00 1369.891 m/min 16-0303-492
12

VÍTEK Jan

Mutěnice

356130 1 - 11:50:49 1365.442 m/min 16-0166-1076
13

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

255310 1 - 10:37:01 1365.172 m/min 16-0303-214 TIP
14

VÍTEK Jan

Mutěnice

356130 1 - 11:51:14 1363.264 m/min 16-0163-32
15

ŠKORPÍK Karel

Ostrov nad Osl.

261530 1 - 10:42:11 1360.836 m/min 16-0298-389
16

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

372310 1 - 12:05:00 1353.855 m/min 16-0266-6674
17

ZALESAK Josef

Banov

398360 1 - 12:25:00 1350.373 m/min 16-0245-427
18

VYSLOUŽIL Zden+Lucas

Lipník n/Bečvou

376700 1 - 12:09:01 1350.099 m/min 16-0210-207
19

Bakič Štefan

Čáčov

381970 1 - 12:13:06 1349.241 m/min 16-0207-509 TIP
20

MAZUCH Milan

Mutěnice

355990 1 - 11:54:18 1346.916 m/min 16-0166-194
21

VOZÁK Miroslav

Dřevohostice

380140 1 - 12:13:00 1343.251 m/min 16-0205-8526
22

TOMEK Jindřich

Křižanov

273400 1 - 10:54:00 1340.196 m/min 16-0302-36
23

Hornacek Miroslav

Myjava

389760 1 - 12:21:00 1339.381 m/min 16-0208-140 TIP
24

LANG Richard

Dřevohostice

378370 1 - 12:12:37 1338.81 m/min 16-0205-9377
25

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

314900 1 - 11:25:25 1337.628 m/min 16-0141-659
26

TRUHLAR Ales

Holešov

374700 1 - 12:10:09 1337.498 m/min 16-0266-6034
27

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

314900 1 - 11:25:27 1337.439 m/min 16-0141-656
28

TRUHLAR Ales

Holešov

374700 1 - 12:10:11 1337.339 m/min 16-0266-6072
29

TRUHLAR Ales

Holešov

374700 1 - 12:10:12 1337.259 m/min 16-0266-6284
30

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

314900 1 - 11:25:29 1337.25 m/min 16-0141-661
31

GRUBER Marek

Moravany

314840 1 - 11:25:29 1336.995 m/min 16-0141-191
32

NOVOTNÝ Zdeněk

Tuřany

325670 1 - 11:33:37 1336.813 m/min 16-0146-119
33

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

314900 1 - 11:25:40 1336.209 m/min 16-0141-667
34

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

252060 1 - 10:39:00 1333.651 m/min 16-0303-428 TIP
35

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

354740 1 - 11:56:22 1331.773 m/min 16-0264-175
36

HRUŠÁK Aleš

Bezměrov

354740 1 - 11:56:27 1331.357 m/min 16-0264-94 TIP
37

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

354740 1 - 11:56:30 1331.107 m/min 16-0264-166
38

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

268790 1 - 10:52:00 1330.644 m/min 16-0303-369
39

GRUBER Simon

Moravany

314840 1 - 11:26:58 1328.626 m/min 16-0180-4546
40

BUREŠ Jar. sen.

Bořetice

343810 1 - 11:48:55 1327.879 m/min 11-0179-6875
41

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 11:45:07 1325.942 m/min 16-0208-405
42

TRUHLAR Ales

Holešov

374700 1 - 12:13:01 1323.95 m/min 16-0266-6090
43

BUREŠ Jar. jun.

Vel.Pavlovice

342130 1 - 11:48:30 1323.52 m/min 16-0400-2338
44

GRUBER Simon

Moravany

314840 1 - 11:28:13 1321.654 m/min 16-0141-588 TIP
45

TOMEK Jindřich

Křižanov

273400 1 - 10:57:00 1320.773 m/min 16-0302-78
46

KAMENÁŘ Karel

Lukov

385470 1 - 12:22:12 1319.199 m/min 16-0265-603 TIP
47

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

399780 1 - 12:33:20 1317.956 m/min 26
48

Chalupa Pavol

Myjava

390000 1 - 12:26:15 1316.456 m/min 16-55M-903
49

DUDA R. + Emil

Těrlicko

429220 1 - 12:56:20 1315.281 m/min 16-0152-137 TIP
50

DUDA R. + Emil

Těrlicko

429220 1 - 12:56:23 1315.079 m/min 16-0152-101
51

TRUHLAR Ales

Holešov

374700 1 - 12:14:57 1314.968 m/min 16-0266-6408
52

TOMEK Jindřich

Křižanov

273400 1 - 10:58:00 1314.423 m/min 16-0302-3
53

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

372310 1 - 12:13:22 1313.881 m/min 16-0266-6641
54

KAMENÁŘ Karel

Lukov

385470 1 - 12:23:28 1313.505 m/min 16-0265-696
55

BUREŠ Jar. jun.

Vel.Pavlovice

342130 1 - 11:50:44 1312.184 m/min 16-0179-6855
56

VÍTEK Jan

Mutěnice

356130 1 - 12:01:54 1309.783 m/min 16-0166-1102 TIP
57

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

374880 1 - 12:16:54 1306.657 m/min 16-0266-6519 TIP
58

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 11:49:03 1305.81 m/min 16-0144-1265
59

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 11:49:06 1305.558 m/min 16-0208-399
60

NOVÁK Libor

Nezamyslice

339470 1 - 11:50:12 1304.65 m/min 16-0212-619
61

NOVÁK Karel

Holešov

373880 1 - 12:17:00 1302.718 m/min 16-0266-7319
62

TALLA František

Dřevohostice

373110 1 - 12:17:02 1299.884 m/min 16-0205-8827
63

HRUDA Jan

Nezamyslice

348320 1 - 11:58:00 1299.701 m/min 16-0148-2802
64

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

399780 1 - 12:38:20 1296.584 m/min 61
65

MAŇÁK Štěpán

Lipov

384030 1 - 12:26:23 1295.721 m/min 16-0163-965
66

Beňák Vladimír

Myjava

401210 1 - 12:39:45 1295.27 m/min 16-0208-28
67

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

404020 1 - 12:42:00 1294.936 m/min 16-0195-975
68

VYSLOUŽIL Zden+Lucas

Lipník n/Bečvou

376700 1 - 12:20:55 1294.873 m/min 16-0210-224 TIP
69

NĚMEČEK 102 Josef

Kurovice

372870 1 - 12:18:00 1294.688 m/min 16-0269-740
70

Beňák Vladimír

Myjava

401210 1 - 12:39:59 1294.295 m/min 16-0208-13
71

DUDA R. + Emil

Těrlicko

429220 1 - 13:02:29 1290.952 m/min 16-0152-155
72

NOVÁK Libor

Nezamyslice

339470 1 - 11:53:20 1289.127 m/min 16-0212-623
73

KUČERA Václav

Lukov

388750 1 - 12:32:23 1285.62 m/min 16-0267-1467
74

Blažek Ján + Ján

Myjava

393960 1 - 12:36:31 1285.281 m/min 16-0208-290
75

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

418940 1 - 12:55:59 1285.158 m/min 16-0155-1098
76

PISKOVSKÝ Robert-NH

Lipník n/Bečvou

370240 1 - 12:18:24 1283.773 m/min 16-0210-736
77

ZELINA Jiří

Kurovice

375910 1 - 12:23:00 1282.969 m/min 16-0269-653
78

MACKO Zdenek

Sucha Loz

397980 1 - 12:40:39 1281.12 m/min 16-0245-855
79

HRUDA Jan

Nezamyslice

348320 1 - 12:02:00 1280.588 m/min 16-0212-891
80

Formánek L+A

Skalica

372450 1 - 12:21:08 1279.311 m/min 1101
81

ZELINA Jiří

Kurovice

375910 1 - 12:24:00 1278.605 m/min 16-0269-646
82

JANÁL Pavel

Holešov

378380 1 - 12:26:00 1278.311 m/min 16-0266-6714
83

TRUHLAR Ales

Holešov

374700 1 - 12:23:18 1277.532 m/min 16-0266-6252
84

BUREŠ Jar. jun.

Vel.Pavlovice

342130 1 - 11:58:04 1276.287 m/min 16-0400-2350
85

ZEMAN František

Moravany

314770 1 - 11:36:39 1276.181 m/min 16-0141-375 TIP
86

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

374880 1 - 12:24:05 1274.741 m/min 16-0134-1056
87

MRÁZEK Antonín

Kurovice

375650 1 - 12:25:55 1269.445 m/min 16-0294-655
88

KONEČNÝ Pavel

Kurovice

372910 1 - 12:24:00 1268.401 m/min 16-0269-419
89

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

418940 1 - 13:00:48 1266.445 m/min 16-0155-1073
90

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

418940 1 - 13:00:50 1266.317 m/min 16-0155-1046
91

BODY Andrej

Baška

426510 1 - 13:07:00 1265.608 m/min 16-0149-934
92

KONEČNÝ Pavel

Kurovice

372910 1 - 12:26:00 1259.831 m/min 16-0266-6055 TIP
93

NOVÁK Karel

Holešov

373880 1 - 12:29:00 1250.435 m/min 16-0266-7287 TIP
94

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

427900 1 - 13:13:00 1247.522 m/min 16-0152-1024
95

BUREŠ Jar. jun.

Vel.Pavlovice

342130 1 - 12:04:37 1245.846 m/min 16-0400-2336
96

VÍTEK Jan

Mutěnice

356130 1 - 12:15:56 1245.5 m/min 16-0166-1082
97

HOFERICA Jaroslav

Kobylí

345180 1 - 12:07:20 1244.639 m/min 16-0179-6757
98

MARSALEK Pavel

Lopenik

404070 1 - 12:55:00 1243.292 m/min 16-0245-516
99

POLÁŠEK Josef

Bylnice

414890 1 - 13:04:15 1241.257 m/min 16-0248-338
100

GORCIK Frantisek

St.Hrozenkov

408900 1 - 12:59:43 1240.156 m/min 16-0247-313
101

BODY Andrej

Baška

426510 1 - 13:15:00 1236.261 m/min 16-0152-981 TIP
102

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

384780 1 - 12:41:45 1234.258 m/min 16-0400-730
103

ŠKORPÍK Karel

Ostrov nad Osl.

261530 1 - 11:02:15 1232.179 m/min 16-0303-505
104

Cák Vladimír

Šaštín

381770 1 - 12:41:01 1227.49 m/min 16-0205-212
105

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

402190 1 - 12:59:05 1222.152 m/min 16-0228-538
106

TKADLEC Marek

Lukov

393150 1 - 12:51:46 1221.848 m/min 16-0265-254
107

HOFERICA Jaroslav

Kobylí

345180 1 - 12:12:42 1221.012 m/min 16-0179-6766
108

POPELKA Roman

Korytna

396560 1 - 12:54:50 1220.811 m/min 16-0255-412
109

JANEK Miroslav

Dřevohostice

381890 1 - 12:43:34 1217.891 m/min 16-0205-8254
110

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 13:14:14 1217.721 m/min 16-0150-78
111

PETER Milan

Baška

432550 1 - 13:25:40 1216.167 m/min 16-0149-1649
112

ČERVEŇÁK Mikulas

Nový Jičín

399180 1 - 12:59:00 1213.313 m/min 16-0195-408
113

ZEMEK Roman

Vlcnov

388740 1 - 12:51:05 1210.714 m/min 16-0289-310
114

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

418940 1 - 13:16:26 1209.295 m/min 16-0155-1013
115

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

418940 1 - 13:16:38 1208.597 m/min 16-0155-1086
116

Beňák Vladimír

Myjava

401210 1 - 13:02:49 1205.499 m/min 16-55M-999
117

ŘIHÁK Jaroslav

Vacenovice

364190 1 - 12:32:11 1205.196 m/min 16-0165-80
118

VALENTA + VÁŇA

Lipník n/Bečvou

378940 1 - 12:46:27 1197.472 m/min 16-0210-372
119

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

384780 1 - 12:51:22 1197.324 m/min 16-02302-172
120

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

384780 1 - 12:51:39 1196.269 m/min 16-0265-192 TIP
121

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 12:13:36 1192.772 m/min 16-0214-854
122

BODY Andrej

Baška

426510 1 - 13:28:00 1191.369 m/min 16-0149-954
123

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

402190 1 - 13:10:22 1181.637 m/min 16-0228-520
124

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

427900 1 - 13:33:06 1178.463 m/min 16-0152-7
125

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 12:18:32 1172.378 m/min 16-0208-359
126

KROCIL Antonin

Tupesy

370250 1 - 12:48:00 1164.308 m/min 16-01103-401
127

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 12:21:06 1162.041 m/min 16-0208-406
128

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 12:23:16 1153.455 m/min 16-0208-425
129

BODY Andrej

Baška

426510 1 - 13:40:00 1152.73 m/min 16-0149-931
130

BODY Andrej

Baška

426510 1 - 13:40:01 1152.678 m/min 16-0149-935
131

BODY Andrej

Baška

426510 1 - 13:40:02 1152.626 m/min 16-0149-946
132

ŘIHÁK Jaroslav

Vacenovice

364190 1 - 12:47:03 1148.683 m/min 16-0165-77
133

DOHNAL Karel

Mniší

411640 1 - 13:29:03 1146.47 m/min 16-0194-638
134

ČERVEŇÁK Mikulas

Nový Jičín

399180 1 - 13:20:00 1140.514 m/min 16-0195-439
135

ČERVEŇÁK Mikulas

Nový Jičín

399180 1 - 13:22:00 1134.034 m/min 16-0195-427
136

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

326440 1 - 12:19:33 1127.405 m/min 16-0280-2303
137

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

404020 1 - 13:29:00 1125.404 m/min 16-0195-978
138

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

404020 1 - 13:31:00 1119.169 m/min 16-0195-235
139

HALIENKA PETER

Nové Mesto nad Váhom

416200 1 - 13:47:16 1103.198 m/min 16-0603-1032
140

HALIENKA PETER

Nové Mesto nad Váhom

416200 1 - 13:48:21 1100.04 m/min 16-0603-1004
141

ČERVEŇÁK Mikulas

Nový Jičín

399180 1 - 13:34:00 1096.648 m/min 16-0195-411
142

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

326440 1 - 12:29:26 1090.193 m/min 16-0280-2333
143

PŘÍVORA J. & P.

Lipník n/Bečvou

372470 1 - 13:28:00 1040.419 m/min 16-0210-644
144

KRHOVJÁK Zlatomír

Nový Jičín

398330 1 - 14:01:00 1018.747 m/min 16-0195-333

 

Pásmo ZÁPAD

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

IVANOVSKI Zdeněk

Polička

265400 1 - 10:27:54 1491.849 m/min 16-0325-306
2

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

252060 1 - 10:26:00 1432.159 m/min 16-0303-448
3

ŠTARHA Lubomír

Štěpánov n.Svr.

284570 1 - 10:54:00 1394.951 m/min 16-0291-206
4

IVANOVSKI Zdeněk

Polička

265400 1 - 10:40:16 1394.884 m/min 16-0325-303
5

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

314900 1 - 11:16:47 1388.55 m/min 16-0141-660
6

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

314900 1 - 11:16:53 1387.938 m/min 16-0141-674
7

GRUBER Simon

Moravany

314840 1 - 11:17:10 1385.943 m/min 16-0141-554 TIP
8

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

252060 1 - 10:34:00 1369.891 m/min 16-0303-492
9

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

255310 1 - 10:37:01 1365.172 m/min 16-0303-214 TIP
10

ŠKORPÍK Karel

Ostrov nad Osl.

261530 1 - 10:42:11 1360.836 m/min 16-0298-389
11

TOMEK Jindřich

Křižanov

273400 1 - 10:54:00 1340.196 m/min 16-0302-36
12

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

314900 1 - 11:25:25 1337.628 m/min 16-0141-659
13

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

314900 1 - 11:25:27 1337.439 m/min 16-0141-656
14

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

314900 1 - 11:25:29 1337.25 m/min 16-0141-661
15

GRUBER Marek

Moravany

314840 1 - 11:25:29 1336.995 m/min 16-0141-191
16

NOVOTNÝ Zdeněk

Tuřany

325670 1 - 11:33:37 1336.813 m/min 16-0146-119
17

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

314900 1 - 11:25:40 1336.209 m/min 16-0141-667
18

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

252060 1 - 10:39:00 1333.651 m/min 16-0303-428 TIP
19

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

268790 1 - 10:52:00 1330.644 m/min 16-0303-369
20

GRUBER Simon

Moravany

314840 1 - 11:26:58 1328.626 m/min 16-0180-4546
21

GRUBER Simon

Moravany

314840 1 - 11:28:13 1321.654 m/min 16-0141-588 TIP
22

TOMEK Jindřich

Křižanov

273400 1 - 10:57:00 1320.773 m/min 16-0302-78
23

TOMEK Jindřich

Křižanov

273400 1 - 10:58:00 1314.423 m/min 16-0302-3
24

ZEMAN František

Moravany

314770 1 - 11:36:39 1276.181 m/min 16-0141-375 TIP
25

ŠKORPÍK Karel

Ostrov nad Osl.

261530 1 - 11:02:15 1232.179 m/min 16-0303-505

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

VÍTEK Jan

Mutěnice

356130 1 - 11:50:49 1365.442 m/min 16-0166-1076
2

VÍTEK Jan

Mutěnice

356130 1 - 11:51:14 1363.264 m/min 16-0163-32
3

ZALESAK Josef

Banov

398360 1 - 12:25:00 1350.373 m/min 16-0245-427
4

Bakič Štefan

Čáčov

381970 1 - 12:13:06 1349.241 m/min 16-0207-509 TIP
5

MAZUCH Milan

Mutěnice

355990 1 - 11:54:18 1346.916 m/min 16-0166-194
6

Hornacek Miroslav

Myjava

389760 1 - 12:21:00 1339.381 m/min 16-0208-140 TIP
7

BUREŠ Jar. sen.

Bořetice

343810 1 - 11:48:55 1327.879 m/min 11-0179-6875
8

BUREŠ Jar. jun.

Vel.Pavlovice

342130 1 - 11:48:30 1323.52 m/min 16-0400-2338
9

Chalupa Pavol

Myjava

390000 1 - 12:26:15 1316.456 m/min 16-55M-903
10

BUREŠ Jar. jun.

Vel.Pavlovice

342130 1 - 11:50:44 1312.184 m/min 16-0179-6855
11

VÍTEK Jan

Mutěnice

356130 1 - 12:01:54 1309.783 m/min 16-0166-1102 TIP
12

MAŇÁK Štěpán

Lipov

384030 1 - 12:26:23 1295.721 m/min 16-0163-965
13

Beňák Vladimír

Myjava

401210 1 - 12:39:45 1295.27 m/min 16-0208-28
14

Beňák Vladimír

Myjava

401210 1 - 12:39:59 1294.295 m/min 16-0208-13
15

Blažek Ján + Ján

Myjava

393960 1 - 12:36:31 1285.281 m/min 16-0208-290
16

MACKO Zdenek

Sucha Loz

397980 1 - 12:40:39 1281.12 m/min 16-0245-855
17

Formánek L+A

Skalica

372450 1 - 12:21:08 1279.311 m/min 1101
18

BUREŠ Jar. jun.

Vel.Pavlovice

342130 1 - 11:58:04 1276.287 m/min 16-0400-2350
19

BUREŠ Jar. jun.

Vel.Pavlovice

342130 1 - 12:04:37 1245.846 m/min 16-0400-2336
20

VÍTEK Jan

Mutěnice

356130 1 - 12:15:56 1245.5 m/min 16-0166-1082
21

HOFERICA Jaroslav

Kobylí

345180 1 - 12:07:20 1244.639 m/min 16-0179-6757
22

MARSALEK Pavel

Lopenik

404070 1 - 12:55:00 1243.292 m/min 16-0245-516
23

POLÁŠEK Josef

Bylnice

414890 1 - 13:04:15 1241.257 m/min 16-0248-338
24

GORCIK Frantisek

St.Hrozenkov

408900 1 - 12:59:43 1240.156 m/min 16-0247-313
25

Cák Vladimír

Šaštín

381770 1 - 12:41:01 1227.49 m/min 16-0205-212
26

HOFERICA Jaroslav

Kobylí

345180 1 - 12:12:42 1221.012 m/min 16-0179-6766
27

POPELKA Roman

Korytna

396560 1 - 12:54:50 1220.811 m/min 16-0255-412
28

ZEMEK Roman

Vlcnov

388740 1 - 12:51:05 1210.714 m/min 16-0289-310
29

Beňák Vladimír

Myjava

401210 1 - 13:02:49 1205.499 m/min 16-55M-999
30

ŘIHÁK Jaroslav

Vacenovice

364190 1 - 12:32:11 1205.196 m/min 16-0165-80
31

KROCIL Antonin

Tupesy

370250 1 - 12:48:00 1164.308 m/min 16-01103-401
32

ŘIHÁK Jaroslav

Vacenovice

364190 1 - 12:47:03 1148.683 m/min 16-0165-77
33

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

326440 1 - 12:19:33 1127.405 m/min 16-0280-2303
34

HALIENKA PETER

Nové Mesto nad Váhom

416200 1 - 13:47:16 1103.198 m/min 16-0603-1032
35

HALIENKA PETER

Nové Mesto nad Váhom

416200 1 - 13:48:21 1100.04 m/min 16-0603-1004
36

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

326440 1 - 12:29:26 1090.193 m/min 16-0280-2333

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

TRUHLAR Ales

Holešov

374700 1 - 11:59:09 1392.161 m/min 16-0266-6282
2

KYTLICA Jan

Bezměrov

359230 1 - 11:51:00 1376.36 m/min 16-0266-440
3

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

372310 1 - 12:05:00 1353.855 m/min 16-0266-6674
4

VYSLOUŽIL Zden+Lucas

Lipník n/Bečvou

376700 1 - 12:09:01 1350.099 m/min 16-0210-207
5

VOZÁK Miroslav

Dřevohostice

380140 1 - 12:13:00 1343.251 m/min 16-0205-8526
6

LANG Richard

Dřevohostice

378370 1 - 12:12:37 1338.81 m/min 16-0205-9377
7

TRUHLAR Ales

Holešov

374700 1 - 12:10:09 1337.498 m/min 16-0266-6034
8

TRUHLAR Ales

Holešov

374700 1 - 12:10:11 1337.339 m/min 16-0266-6072
9

TRUHLAR Ales

Holešov

374700 1 - 12:10:12 1337.259 m/min 16-0266-6284
10

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

354740 1 - 11:56:22 1331.773 m/min 16-0264-175
11

HRUŠÁK Aleš

Bezměrov

354740 1 - 11:56:27 1331.357 m/min 16-0264-94 TIP
12

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

354740 1 - 11:56:30 1331.107 m/min 16-0264-166
13

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 11:45:07 1325.942 m/min 16-0208-405
14

TRUHLAR Ales

Holešov

374700 1 - 12:13:01 1323.95 m/min 16-0266-6090
15

KAMENÁŘ Karel

Lukov

385470 1 - 12:22:12 1319.199 m/min 16-0265-603 TIP
16

TRUHLAR Ales

Holešov

374700 1 - 12:14:57 1314.968 m/min 16-0266-6408
17

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

372310 1 - 12:13:22 1313.881 m/min 16-0266-6641
18

KAMENÁŘ Karel

Lukov

385470 1 - 12:23:28 1313.505 m/min 16-0265-696
19

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

374880 1 - 12:16:54 1306.657 m/min 16-0266-6519 TIP
20

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 11:49:03 1305.81 m/min 16-0144-1265
21

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 11:49:06 1305.558 m/min 16-0208-399
22

NOVÁK Libor

Nezamyslice

339470 1 - 11:50:12 1304.65 m/min 16-0212-619
23

NOVÁK Karel

Holešov

373880 1 - 12:17:00 1302.718 m/min 16-0266-7319
24

TALLA František

Dřevohostice

373110 1 - 12:17:02 1299.884 m/min 16-0205-8827
25

HRUDA Jan

Nezamyslice

348320 1 - 11:58:00 1299.701 m/min 16-0148-2802
26

VYSLOUŽIL Zden+Lucas

Lipník n/Bečvou

376700 1 - 12:20:55 1294.873 m/min 16-0210-224 TIP
27

NĚMEČEK 102 Josef

Kurovice

372870 1 - 12:18:00 1294.688 m/min 16-0269-740
28

NOVÁK Libor

Nezamyslice

339470 1 - 11:53:20 1289.127 m/min 16-0212-623
29

KUČERA Václav

Lukov

388750 1 - 12:32:23 1285.62 m/min 16-0267-1467
30

PISKOVSKÝ Robert-NH

Lipník n/Bečvou

370240 1 - 12:18:24 1283.773 m/min 16-0210-736
31

ZELINA Jiří

Kurovice

375910 1 - 12:23:00 1282.969 m/min 16-0269-653
32

HRUDA Jan

Nezamyslice

348320 1 - 12:02:00 1280.588 m/min 16-0212-891
33

ZELINA Jiří

Kurovice

375910 1 - 12:24:00 1278.605 m/min 16-0269-646
34

JANÁL Pavel

Holešov

378380 1 - 12:26:00 1278.311 m/min 16-0266-6714
35

TRUHLAR Ales

Holešov

374700 1 - 12:23:18 1277.532 m/min 16-0266-6252
36

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

374880 1 - 12:24:05 1274.741 m/min 16-0134-1056
37

MRÁZEK Antonín

Kurovice

375650 1 - 12:25:55 1269.445 m/min 16-0294-655
38

KONEČNÝ Pavel

Kurovice

372910 1 - 12:24:00 1268.401 m/min 16-0269-419
39

KONEČNÝ Pavel

Kurovice

372910 1 - 12:26:00 1259.831 m/min 16-0266-6055 TIP
40

NOVÁK Karel

Holešov

373880 1 - 12:29:00 1250.435 m/min 16-0266-7287 TIP
41

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

384780 1 - 12:41:45 1234.258 m/min 16-0400-730
42

TKADLEC Marek

Lukov

393150 1 - 12:51:46 1221.848 m/min 16-0265-254
43

JANEK Miroslav

Dřevohostice

381890 1 - 12:43:34 1217.891 m/min 16-0205-8254
44

VALENTA + VÁŇA

Lipník n/Bečvou

378940 1 - 12:46:27 1197.472 m/min 16-0210-372
45

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

384780 1 - 12:51:22 1197.324 m/min 16-02302-172
46

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

384780 1 - 12:51:39 1196.269 m/min 16-0265-192 TIP
47

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 12:13:36 1192.772 m/min 16-0214-854
48

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 12:18:32 1172.378 m/min 16-0208-359
49

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 12:21:06 1162.041 m/min 16-0208-406
50

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 12:23:16 1153.455 m/min 16-0208-425
51

PŘÍVORA J. & P.

Lipník n/Bečvou

372470 1 - 13:28:00 1040.419 m/min 16-0210-644

 

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

HOLUŠA David

Krásné Pole

402660 1 - 12:13:56 1418.15 m/min 16-0228-940
2

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

399780 1 - 12:33:20 1317.956 m/min 26
3

DUDA R. + Emil

Těrlicko

429220 1 - 12:56:20 1315.281 m/min 16-0152-137 TIP
4

DUDA R. + Emil

Těrlicko

429220 1 - 12:56:23 1315.079 m/min 16-0152-101
5

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

399780 1 - 12:38:20 1296.584 m/min 61
6

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

404020 1 - 12:42:00 1294.936 m/min 16-0195-975
7

DUDA R. + Emil

Těrlicko

429220 1 - 13:02:29 1290.952 m/min 16-0152-155
8

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

418940 1 - 12:55:59 1285.158 m/min 16-0155-1098
9

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

418940 1 - 13:00:48 1266.445 m/min 16-0155-1073
10

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

418940 1 - 13:00:50 1266.317 m/min 16-0155-1046
11

BODY Andrej

Baška

426510 1 - 13:07:00 1265.608 m/min 16-0149-934
12

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

427900 1 - 13:13:00 1247.522 m/min 16-0152-1024
13

BODY Andrej

Baška

426510 1 - 13:15:00 1236.261 m/min 16-0152-981 TIP
14

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

402190 1 - 12:59:05 1222.152 m/min 16-0228-538
15

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 13:14:14 1217.721 m/min 16-0150-78
16

PETER Milan

Baška

432550 1 - 13:25:40 1216.167 m/min 16-0149-1649
17

ČERVEŇÁK Mikulas

Nový Jičín

399180 1 - 12:59:00 1213.313 m/min 16-0195-408
18

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

418940 1 - 13:16:26 1209.295 m/min 16-0155-1013
19

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

418940 1 - 13:16:38 1208.597 m/min 16-0155-1086
20

BODY Andrej

Baška

426510 1 - 13:28:00 1191.369 m/min 16-0149-954
21

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

402190 1 - 13:10:22 1181.637 m/min 16-0228-520
22

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

427900 1 - 13:33:06 1178.463 m/min 16-0152-7
23

BODY Andrej

Baška

426510 1 - 13:40:00 1152.73 m/min 16-0149-931
24

BODY Andrej

Baška

426510 1 - 13:40:01 1152.678 m/min 16-0149-935
25

BODY Andrej

Baška

426510 1 - 13:40:02 1152.626 m/min 16-0149-946
26

DOHNAL Karel

Mniší

411640 1 - 13:29:03 1146.47 m/min 16-0194-638
27

ČERVEŇÁK Mikulas

Nový Jičín

399180 1 - 13:20:00 1140.514 m/min 16-0195-439
28

ČERVEŇÁK Mikulas

Nový Jičín

399180 1 - 13:22:00 1134.034 m/min 16-0195-427
29

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

404020 1 - 13:29:00 1125.404 m/min 16-0195-978
30

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

404020 1 - 13:31:00 1119.169 m/min 16-0195-235
31

ČERVEŇÁK Mikulas

Nový Jičín

399180 1 - 13:34:00 1096.648 m/min 16-0195-411
32

KRHOVJÁK Zlatomír

Nový Jičín

398330 1 - 14:01:00 1018.747 m/min 16-0195-333

Pro tisk pořadí klikni zde...

PIGEON-AUCTION.CZ

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2017 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv