On-line výsledky (dle hlášení)
Závod KM Krajková-Květná (pásmo SEVER) - jasno 11 C, prom?nlivý vítr do 4 km/h...
Start 11.6.2017 - 05:45:00

Pro zadání Vašeho doletu
kontaktujte pověřeného koordinátora pásma!

Pásmo Sever - J. Swaczyna

Souřadnice startu: 50°12'22'' - 12°31'19''

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BORTEL Jaromír

Mniší

406250 1 - 10:46:26 1347.728 m/min CZ-14-0194-311 H
2

SKRBEK Marek

Studénka

399920 1 - 10:42:02 1346.381 m/min 15-0198-350 He
3

SKRBEK Marek

Studénka

399920 1 - 10:42:10 1345.777 m/min 15-0198-409 H
4

DVORAK Jiri a Andrea

Frydek

416570 1 - 10:55:24 1342.043 m/min CZ-16-0306-416 H
5

BORTEL Jaromír

Mniší

406250 1 - 10:47:48 1341.645 m/min CZ-10-0306-5266 He
6

KANTOR Radim

Těrlicko

431440 1 - 11:07:03 1339.668 m/min 15.0152.164 He
7

VYSEKAL David+Voj.

Krnov

367430 1 - 10:22:56 1322.008 m/min 13-0222-1137
8

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

395270 1 - 10:44:00 1321.973 m/min 14-0226-530
9

LAŇKA Alfons, In

Kravaře

406950 1 - 10:54:00 1316.99 m/min 12-0285-4357
10

VYSEKAL David+Voj.

Krnov

367430 1 - 10:24:49 1313.11 m/min 12-0222-434
11

KOREC Milan

Paskov

416850 1 - 11:03:00 1310.849 m/min 15 - 0157 - 5214 H
12

VITÁSEK Emil

Hlučín 2

399380 1 - 10:50:34 1307.014 m/min 11 - 0218 - 359 H
13

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

416920 1 - 11:04:00 1306.959 m/min 15-0185-215 H
14

OSTÁREK Lukáš

Krnov

365300 1 - 10:24:38 1306.354 m/min 16-0222-522
15

KOMA Daniel

Frýdek

415530 1 - 11:04:23 1301.038 m/min 13-0149-472 HE
16

ČERNOHOUS Vladimír

Třebovice

408450 1 - 10:59:00 1300.796 m/min 14 - 0159 - 562 H
17

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:07:17 1300.657 m/min 14-0150-7025 HE
18

PLAČKO Vladimír

Paskov

415980 1 - 11:05:00 1299.938 m/min 15 - 0153 - 258 H
19

CIENCIALA + MARTYNEK

Jablunkov

452950 1 - 11:33:45 1298.781 m/min 15 0239 265
20

ČERNOHOUS Vladimír

Třebovice

408450 1 - 11:00:13 1295.775 m/min 15 - 0159 - 583 HE
21

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

399780 1 - 10:54:00 1293.786 m/min 16-0228-90
22

GELNAR Jaromír

Třebovice

407450 1 - 10:59:58 1293.629 m/min 14 - 0159 - 27 HE
23

SAMIEC Miroslav +

Mosty

452770 1 - 11:35:05 1293.321 m/min 15 0310 355
24

HOLUŠA David

Krásné Pole

402660 1 - 10:56:40 1291.957 m/min 15-0228-3003
25

HALAJKOVI

Nová Bělá

406790 1 - 10:59:54 1291.807 m/min 13 - 0153 - 878 H
26

SKOKAN Pavel + K.

Místek

425790 1 - 11:14:50 1290.925 m/min 12-0149-1069
27

MATĚJEK Petr

Služovice

389810 1 - 10:46:59 1290.833 m/min 13-0225-375
28

MATĚJEK Petr

Služovice

389810 1 - 10:47:00 1290.762 m/min 13-0225-154
29

SKOKAN Pavel + K.

Místek

425790 1 - 11:15:27 1288.516 m/min 14-0149-1009
30

HRBÁČ Daniel + F

Krásné Pole

402260 1 - 10:57:19 1287.988 m/min 15-0228-3131
31

SKOKAN Pavel + K.

Místek

425790 1 - 11:16:34 1284.176 m/min 13-0149-151
32

CIESLAR Bronislav

Bystřice

448100 1 - 11:34:06 1283.586 m/min 15-0238-609-He
33

FLAŠKA Petr

Nebory

444860 1 - 11:31:43 1283.065 m/min 15 0241 332
34

VÝTISK Josef mlad

Krásné Pole

402290 1 - 10:59:00 1281.178 m/min 13-0228-652
35

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

454390 1 - 11:39:55 1280.272 m/min 15 0239 376
36

VITÁSEK Emil

Hlučín 2

399380 1 - 10:57:17 1278.903 m/min 12 - 0224 - 281 H
37

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

406430 1 - 11:02:51 1278.685 m/min 15 - 0324 - 81 h
38

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

385260 1 - 10:46:33 1277.599 m/min 13-00223-81 H
39

KANTOR Bronislav

Návsi

449420 1 - 11:37:12 1276.036 m/min 14 0240 426
40

KUNČICKÝ Josef

Těrlicko

427670 1 - 11:20:33 1274.534 m/min 14-0152-556 H
41

KOMA Daniel

Frýdek

415530 1 - 11:11:18 1273.46 m/min 13-0149-480 HE
42

PIEKLO Ladislav

Dolní Lutyně

415360 1 - 11:11:15 1273.134 m/min 14-0183-690
43

KLEMENS Karel

Kravaře

397620 1 - 10:58:00 1270.351 m/min 15-0221-3438
44

LASEK Lubomír

Slezská Ostrava

417880 1 - 11:15:00 1266.303 m/min 13-0187-610-H
45

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

425970 1 - 11:21:25 1266.198 m/min 15-0189-1 H
46

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

427900 1 - 11:23:00 1265.976 m/min 15-0152-468-He
47

KLEIN David

Těrlicko

438270 1 - 11:31:18 1265.579 m/min 15-0152612 H
48

KLEIN David

Těrlicko

438270 1 - 11:31:25 1265.153 m/min 15-0152-652 HE
49

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

402190 1 - 11:03:00 1264.748 m/min 14-0228-194
50

DUDA R. + Emil

Těrlicko

429220 1 - 11:24:29 1264.333 m/min 16.0152.55 H
51

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

416920 1 - 11:15:00 1263.394 m/min 14-0185-7 H
52

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

406430 1 - 11:06:56 1262.466 m/min 13 - 0324 - 311 H
53

ŠUSTEK Stanislav

Místek

419330 1 - 11:17:14 1262.155 m/min 14-0155-185
54

HALFAR Robert, In

Darkovičky

405590 1 - 11:06:27 1261.751 m/min 13 - 0334 - 7019 H
55

BAŠISTA František

Hlučín 2

403230 1 - 11:04:46 1261.013 m/min 13 - 0334 - 7026 H
56

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

422650 1 - 11:20:33 1259.574 m/min 15-0188-289 H
57

DUDA R. + Emil

Těrlicko

429220 1 - 11:26:20 1257.48 m/min 15.0152.898 H
58

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

416920 1 - 11:17:34 1253.643 m/min 15-0187-99-H
59

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

416920 1 - 11:17:36 1253.518 m/min 16-0187-456-H
60

KAISER František

Karviná St. Měs

429850 1 - 11:29:20 1248.354 m/min 11-0184-215 - He
61

KAISER František

Karviná St. Měs

429850 1 - 11:30:30 1244.139 m/min 09-0184-74 He
62

DUDA R. + Emil

Těrlicko

429220 1 - 11:30:04 1243.876 m/min 13.152.175 H
63

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

416920 1 - 11:20:26 1242.93 m/min 15-0187-161-H
64

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

418940 1 - 11:22:14 1242.285 m/min 15-0155-974
65

SOBEL Vladislav

Mosty

452770 1 - 11:49:28 1242.281 m/min 14 0240 316
66

ŠVIRK Stanislav

Petřvald

422570 1 - 11:25:11 1242.183 m/min 15-0185-399 H
67

GÖTTLICHER Martin

Místek

419990 1 - 11:23:08 1242.084 m/min 14-0155-242
68

POPEK Rostislav

Horní Suchá

430330 1 - 11:31:47 1240.919 m/min 15-0186-153 H
69

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

418940 1 - 11:23:16 1238.49 m/min 12-0157-810
70

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

418940 1 - 11:23:27 1237.819 m/min 14-0155-611
71

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

416920 1 - 11:22:00 1237.151 m/min 15-0185-423 H
72

KAISER František

Karviná St. Měs

429850 1 - 11:33:10 1234.61 m/min 16-0184-109 He
73

MAŠEK Rudolf

Horní Suchá

424100 1 - 11:29:13 1232.073 m/min 15-0189-266 H
74

ŠVIRK Stanislav

Petřvald

422570 1 - 11:28:05 1231.683 m/min 15-0185-383 H
75

HARŠANY J.+T.

Petřvald

418110 1 - 11:27:36 1220.403 m/min 12-0185-554 He
76

GÖTTLICHER Martin

Místek

419990 1 - 11:30:19 1216.246 m/min 15-0155-481
77

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

422040 1 - 11:32:49 1213.398 m/min 12-0183-409-HE
78

SIKORA ONDŘEJ

Návsí

452090 1 - 12:01:29 1200.823 m/min 15 0240 201
79

GÖTTLICHER Martin

Místek

419990 1 - 11:35:19 1198.887 m/min 15-0155-494

Pro tisk pořadí klikni zde...

PIGEON-AUCTION.CZ

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2017 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv