On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Koblenz (pásmo JIH + STŘED) - jasno, klidno, 11°C
Start 17.6.2017 - 06:00:00

Pro zadání Vašeho doletu
kontaktujte pověřeného koordinátora pásma!

Pásmo Jih - J. Fridrich
Pásmo Střed - M. Polášek

Souřadnice startu: 50°20'45'' - 7°30'33''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

696220 1 - 12:53:24 1684.132 m/min 12.0178.2296.h
2

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

693650 1 - 12:52:51 1680.15 m/min 13:0178.3214.h
3

OHAREK Josef

Tlumačov

727150 1 - 13:15:00 1671.609 m/min 15-0275-295 H
4

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

693650 1 - 12:55:04 1671.177 m/min 14.0178.4756.h
5

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

693650 1 - 12:55:16 1670.372 m/min 13.0178.3283.h
6

GAVLÍK Josef

Petrov

722030 1 - 13:12:54 1667.891 m/min 13-0171-516E
7

GAVLÍK Josef

Petrov

722030 1 - 13:12:57 1667.698 m/min 14-0171-699
8

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

693650 1 - 12:56:29 1665.493 m/min 12.0178.2536.h
9

BUREŠ Jar. jun.

Vel.Pavlovice

689100 1 - 12:53:49 1665.23 m/min 15.0179.6009.h
10

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

693650 1 - 12:56:34 1665.16 m/min 12.0178.2538.h
11

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 13:18:27 1663.177 m/min CZ-14-031-351 H
12

KASIK Frantisek

Vesky

732670 1 - 13:20:40 1662.64 m/min CZ-14-0256-3457 H
13

KUCERA Josef

Vlcnov

739310 1 - 13:24:50 1661.993 m/min 13 0250 280
14

VRUBEL Radek

Holesov

730210 1 - 13:20:47 1656.619 m/min 12-0266-327 He
15

STRNAD Jaroslav

Rohatec

716480 1 - 13:12:34 1656.346 m/min 14-0169-66
16

POSPÍŠIL Petr

Mor. Nová Ves

706820 1 - 13:07:17 1654.219 m/min 13.0173.467.he
17

BUREŠ Jar. jun.

Vel.Pavlovice

689100 1 - 12:56:49 1653.245 m/min 14.0179.5116.h
18

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

704440 1 - 13:06:12 1652.839 m/min 15-0234-2161 H
19

KREJČÍ Slavomír

Perná

676920 1 - 12:50:17 1649.884 m/min 14.0141.97.he
20

LAMÁČEK Jos.+David

Mutěnice

703970 1 - 13:07:15 1647.677 m/min 10.0166.350.h
21

TRUHLAR Ales

Holešov

729180 1 - 13:22:39 1647.306 m/min 11.0266.4299
22

GAVLÍK Josef

Petrov

722030 1 - 13:18:26 1646.841 m/min 13-0171-547
23

GAJDOS Josef

Babice

728320 1 - 13:22:23 1646.355 m/min 13 0244 36 H
24

SOUČEK Petr

Žadovice

711760 1 - 13:12:31 1645.624 m/min 14-0172-673
25

VÍTEK Jan

Mutěnice

704100 1 - 13:08:17 1644.005 m/min 13-0166-4426
26

BEDNAŘÍK Josef

Rakvice

690040 1 - 13:00:02 1642.822 m/min 12.0178.2987.h
27

HLUBINKA Jan

Haňovice

685240 1 - 12:57:49 1640.049 m/min CZ-12-0231-3651 H
28

GROH Aleš

Domašov

705170 1 - 13:10:00 1639.93 m/min CZ-14-0234-1338 H
29

PŘIKRYL Karel

Hoštice

696710 1 - 13:04:59 1639.382 m/min
30

ZELINA Jiří

Kurovice

729920 1 - 13:25:22 1638.919 m/min 11-029-777 H
31

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

704440 1 - 13:10:05 1637.915 m/min 14-0234-581 H
32

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

704440 1 - 13:10:12 1637.471 m/min 16-0234-1539 H
33

DAVID Petr

Šternberk

702360 1 - 13:09:05 1636.885 m/min CZ-13-0334-4011 He
34

SOUSTEK Petr

Zlechov

724240 1 - 13:23:00 1634.853 m/min 14 0263 2389 H
35

INGR Ivan

Kyjov

707950 1 - 13:13:29 1633.165 m/min 14-0164-352E
36

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

693610 1 - 13:05:00 1632.024 m/min CZ-14-0236-1021 H
37

ILČÍK Václav

Dubňany

708370 1 - 13:14:03 1632.001 m/min 13-0162-630
38

STRACHOTA Fr.+ Vít

Lipov

733860 1 - 13:29:42 1631.888 m/min 12-0163-32E
39

MAŇÁK Štěpán

Lipov

733570 1 - 13:29:51 1630.699 m/min 15-0163-881E
40

DOBROVOLNÝ Miloslav

Dubňany

708870 1 - 13:14:51 1630.148 m/min 12-0160-946
41

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

745430 1 - 13:38:01 1627.517 m/min 14 0258 2187 H
42

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

739110 1 - 13:35:23 1623.05 m/min 13-0265-992
43

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

739110 1 - 13:35:36 1622.278 m/min 12-0265-858
44

VANEK Josef Ing.

Blatnice

732860 1 - 13:31:51 1621.91 m/min CZ-14-0256-3465 HE
45

MAULER Aleš

Strukov

693300 1 - 13:07:28 1621.881 m/min CZ-16-0233-2508 H
46

TRUHLAR Ales

Holešov

729180 1 - 13:30:01 1620.34 m/min 11.0266.4207
47

IŠTVÁNEK Stanislav

Dol. Bojanovice

705220 1 - 13:15:17 1620.14 m/min 11-0169-83
48

ILČÍK Václav

Dubňany

708370 1 - 13:17:18 1619.872 m/min 14-0162-1802
49

VALENTA Josef

Vlkoš

710550 1 - 13:18:42 1619.672 m/min 1-0172-559
50

GORCIK Frantisek

St.Hrozenkov

760440 1 - 13:50:03 1617.785 m/min CZ-14-0247-1039 H
51

KOLMAN Oldřich

Kroměříž

718090 1 - 13:24:07 1616.895 m/min 12-0270-660 H
52

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 13:31:01 1616.836 m/min CZ-2015-0262-603 H
53

KROUPA Jan

Přerov 2

717790 1 - 13:24:11 1615.977 m/min 13.0215.3144
54

TRUHLAR Ales

Holešov

729180 1 - 13:31:19 1615.673 m/min 13.0266.5680
55

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

722060 1 - 13:27:00 1615.347 m/min 12-0275-3721
56

KASIK Frantisek

Vesky

732670 1 - 13:33:44 1614.759 m/min CZ-14-0256-3462 HE
57

SOUČEK Petr

Žadovice

711760 1 - 13:20:53 1614.395 m/min 15-0172-1020
58

INGR Ivan

Kyjov

707950 1 - 13:18:32 1614.358 m/min 12-0164-564
59

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

760300 1 - 13:51:00 1614.225 m/min 12-0197-458 E
60

MAŇÁK Štěpán

Lipov

733570 1 - 13:34:29 1614.075 m/min 15-0179-69E
61

VACL Vladimír

Rataje

717540 1 - 13:24:39 1613.719 m/min 14-0217-4327
62

KASIK Frantisek

Vesky

732670 1 - 13:34:02 1613.692 m/min CZ-15-0256-616 H
63

BRI.UHERKOVI

Knezpole

732130 1 - 13:33:55 1612.917 m/min 14 0234 444 H
64

BRI.UHERKOVI

Knezpole

732130 1 - 13:33:57 1612.799 m/min 14 0254 3814 H
65

VELECKY Stanislav

Nivnice

745140 1 - 13:42:10 1612.276 m/min CZ-13-0258-2146 H
66

ZELINA Jiří

Kurovice

729920 1 - 13:32:45 1612.192 m/min 12-0269-15 He
67

PAŽITKA Miroslav

Hroznová Lhota

730860 1 - 13:33:26 1611.836 m/min 13-0105-346E
68

VÍTEK Jan

Mutěnice

704100 1 - 13:17:01 1611.151 m/min 12-0166-3020
69

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

729310 1 - 13:33:00 1609.956 m/min 15-0266-1062 H
70

CITTERBARD Oldřich

Velké Němčice

676330 1 - 13:00:28 1608.522 m/min 13.0175.1071.h
71

CITTERBARD Oldřich

Velké Němčice

676330 1 - 13:00:28 1608.522 m/min 13.0175.1071.h
72

ZEMEK Roman

Vlcnov

740090 1 - 13:40:32 1607.028 m/min 13 0250 133 E
73

TRUHLAR Ales

Holešov

729180 1 - 13:33:47 1606.89 m/min 11.0266.4390
74

WESSELY Petr

Starovičky

685770 1 - 13:06:59 1606.081 m/min 14.0180.201.h
75

MIKLAS Jan

Bylnice

768220 1 - 13:58:25 1605.755 m/min 15-0248-125
76

INGR Ivan

Kyjov

707950 1 - 13:20:53 1605.754 m/min 13-0164-114
77

VADURA Jaroslav

Zlechov

723730 1 - 13:30:45 1605.613 m/min 10 0263 917 E
78

BRI.UHERKOVI

Knezpole

732130 1 - 13:36:00 1605.548 m/min 14 0254 3709 H
79

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

708790 1 - 13:21:39 1604.868 m/min 12-0264-581 H
80

TRUHLAR Ales

Holešov

729180 1 - 13:34:47 1603.357 m/min 14.0266.838
81

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

693610 1 - 13:12:49 1602.549 m/min CZ-13-0266-5591 He
82

MOŽÍŠ Libor

Kostelec

708560 1 - 13:22:12 1602.352 m/min 15-0162-154
83

ŘIHÁK Jaroslav

Vacenovice

713260 1 - 13:25:21 1601.572 m/min 14-0205-8
84

OSIČKA František

Přerov 7

717740 1 - 13:28:09 1601.562 m/min 13.0216.1274
85

CHLUP Ladislav

Hovorany

699120 1 - 13:16:36 1601.283 m/min 11-0164-809
86

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

722060 1 - 13:31:00 1601.02 m/min 13-0215-3822
87

NOVÁK Libor

Nezamyslice

693210 1 - 13:13:06 1600.577 m/min 14.0212.406
88

SVOBODA Zdeněk

Cholina

686640 1 - 13:09:00 1600.559 m/min CZ-12-0237-1858 H
89

BRI.UHERKOVI

Knezpole

732130 1 - 13:37:40 1599.701 m/min 12 0254 1401 H
90

NAVRÁTIL Luděk

Přerov 2

721360 1 - 13:31:00 1599.468 m/min 14.0215.1
91

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

729310 1 - 13:36:00 1599.364 m/min 13-0266-5492 H
92

MOŤKA Josef

Bílá Lhota

680400 1 - 13:05:37 1598.622 m/min CZ-13-0231-4376 He
93

INGR Ivan

Kyjov

707950 1 - 13:22:53 1598.502 m/min 13-0164-30E
94

MANASEK Miroslav

Modra

723800 1 - 13:32:52 1598.263 m/min 11 0252 640 E
95

VÍTEK Jan

Mutěnice

704100 1 - 13:20:39 1597.867 m/min 12-0166-3060
96

SLOVÁČEK František

Hodonín

712740 1 - 13:26:17 1597.057 m/min 14-0169-440
97

BALAŠTÍK Bohumil

Mutěnice

704000 1 - 13:21:02 1596.251 m/min 12.0166.2262.h
98

OSIČKA František

Přerov 7

717740 1 - 13:30:11 1594.328 m/min 14.0216.929
99

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

740670 1 - 13:44:36 1594.21 m/min CZ-14-0400-2471 H
100

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

726840 1 - 13:36:00 1593.947 m/min 12-0266-745
101

PAŽITKA Miroslav

Hroznová Lhota

730860 1 - 13:38:34 1593.792 m/min 14-0163-975E
102

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

698510 1 - 13:18:19 1593.62 m/min 13-0164-320
103

CERNUSKA Vratislav

Kunovice

731010 1 - 13:38:57 1592.788 m/min 14 035 469 H
104

MACHAČ Marek

Bylnice

770850 1 - 14:04:00 1592.665 m/min 14-0150-8105
105

JURČÁK Jiří

Pozděchov

754880 1 - 13:54:00 1592.574 m/min 13-0197-229
106

SLOVÁČEK František

Hodonín

712740 1 - 13:27:33 1592.537 m/min 14-0169-478
107

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

759500 1 - 13:57:00 1592.243 m/min 11-0197-920
108

KANAK Josef

Brezolupy

736410 1 - 13:42:50 1591.091 m/min 11 0254 683 E
109

STRACHOTA Fr.+ Vít

Lipov

733860 1 - 13:41:32 1590.048 m/min 15-0163-771E
110

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

740670 1 - 13:45:58 1589.534 m/min CZ-12-0233-301 H
111

TRUHLAR Ales

Holešov

729180 1 - 13:38:46 1589.435 m/min 14.0266.913
112

KYTLICA Jan

Bezměrov

713380 1 - 13:29:00 1588.82 m/min 11-0264-387
113

BOCEK Jiri

Uh.Ostroh

727520 1 - 13:37:59 1588.529 m/min CZ-14-0259-406 H
114

BOCEK Jiri

Uh.Ostroh

727520 1 - 13:38:27 1586.912 m/min CZ-14-0259-424 HE
115

KOUTNÝ Petr

Přerov 7

714920 1 - 13:31:05 1584.896 m/min 13.0216.913
116

PISTEK Vitezslav

Uh.Ostroh

727760 1 - 13:39:16 1584.613 m/min CZ-13-0259-2331 H
117

BARTL Pavel

Šumvald

688430 1 - 13:15:00 1582.598 m/min CZ-13-0236-474 H
118

KOLMAN Oldřich

Kroměříž

718090 1 - 13:34:06 1581.348 m/min 12-0270-670 H
119

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

685080 1 - 13:13:29 1580.407 m/min CZ-15-0233-3177 H
120

JURASEK Ant.

Ost.N.Ves

729370 1 - 13:41:44 1579.635 m/min CZ-13-0260-1164 H
121

JURASEK Ant.

Ost.N.Ves

729370 1 - 13:41:49 1579.35 m/min CZ-13-0260-1233 H
122

BRI.UHERKOVI

Knezpole

732130 1 - 13:43:44 1578.774 m/min 13 0254 2159 H
123

JAKŠA Zdeněk

Vracov

714930 1 - 13:32:51 1578.735 m/min 08-0160-1090
124

VADURA Jaroslav

Zlechov

723730 1 - 13:38:33 1578.301 m/min CZ-13-0263-1561 H
125

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

740670 1 - 13:49:20 1578.132 m/min CZ-13-0249-1368 H
126

HLUSEK Milan

Buchlovice

720150 1 - 13:36:24 1577.892 m/min 13 0263 2048 H
127

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 13:42:19 1577.317 m/min CZ-15-0260-2714 H
128

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 13:42:25 1576.976 m/min CZ-14-0260-2556 H
129

VALENTA Josef

Vlkoš

710550 1 - 13:31:18 1574.452 m/min 13-0172-652E
130

VALENTA Josef

Vlkoš

710550 1 - 13:31:20 1574.335 m/min 14-0172-517
131

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 13:43:26 1573.517 m/min CZ-15-031-760 H
132

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

737240 1 - 13:49:12 1571.27 m/min 12-0163-38
133

HANAK Milan

Blatnice

732680 1 - 13:46:25 1570.87 m/min CZ-12-0246-318 H
134

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 13:44:19 1570.523 m/min CZ-14-0260-2531 H
135

HYBNER Otto

Petrov

721700 1 - 13:39:36 1570.279 m/min 13-0163-875E
136

SEDLÁK František

Rousínov

685700 1 - 13:16:48 1569.826 m/min 14.0144.1143
137

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 13:44:39 1569.396 m/min CZ-15-0260-2722 H
138

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 13:45:11 1567.597 m/min CZ-13-0260-1126 H
139

VÁLEK Luboš

Ždánice

698750 1 - 13:26:09 1566.177 m/min 13.0176.177.h
140

DOMANSKÝ Josef

Vracov

714210 1 - 13:36:21 1565.049 m/min 08-0160-855
141

VALENTA Josef

Vlkoš

710550 1 - 13:34:16 1564.169 m/min 12-0172-628E
142

STRACHOTA Fr.+ Vít

Lipov

733860 1 - 13:49:11 1564.122 m/min 12-0163-600
143

HUDEČEK Zdeněk

Tvarožná Lhota

727710 1 - 13:45:20 1563.847 m/min 12-0163-985
144

BRI.UHERKOVI

Knezpole

732130 1 - 13:48:13 1563.656 m/min 12 0254 1503 H
145

KRUTIL Karel

Dřevohostice

728940 1 - 13:46:51 1561.401 m/min 15.0205.6012
146

BÁTĚK Vladimír

Luběnice

692960 1 - 13:24:00 1560.721 m/min 10.0211.1055
147

HUDEČEK Zdeněk

Tvarožná Lhota

727710 1 - 13:46:30 1559.936 m/min 13-0163-801
148

JOCH Jan

Mutěnice

703720 1 - 13:32:13 1556.157 m/min 11.0166.656.h
149

DADA Miroslav

Dřevohostice

732090 1 - 13:50:44 1555.212 m/min 11.0205.287
150

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

685030 1 - 13:20:46 1554.178 m/min CZ-09-0233-89 H
151

KUBÍČEK Vladimír

Uničov

688210 1 - 13:23:26 1552.003 m/min CZ-15-0231-69 He
152

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

743680 1 - 14:00:08 1548.903 m/min 14.0249.336
153

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

743680 1 - 14:00:19 1548.312 m/min 14.0210.1405
154

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 13:51:31 1546.541 m/min CZ-12-0260-974 H
155

LOVEČEK Alois ml.

Prostějov

693040 1 - 13:29:00 1543.519 m/min 11.0214.519
156

FIŠER Otto

Červený Potok

661190 1 - 13:09:00 1541.235 m/min CZ-14-0229-402 He
157

HYBNER Otto

Petrov

721700 1 - 13:49:39 1536.676 m/min 12-0168-755
158

BUMBALÍK Pavel

Mladkov

649210 1 - 13:03:00 1534.775 m/min CZ-14-0229-1720 H
159

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

698930 1 - 13:35:31 1534.368 m/min 13.0214.15
160

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 13:55:41 1532.995 m/min CZ-15-031-758 H
161

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 13:56:11 1531.385 m/min CZ-13-0260-1109 H
162

KŘÍŽEK Jaromír

Olomouc

699140 1 - 13:36:59 1529.903 m/min 11.0202.1648
163

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

686450 1 - 13:29:13 1528.104 m/min CZ-14-0237-5098 He
164

HYBNER Otto

Petrov

721700 1 - 13:52:36 1527.084 m/min 14-0163-135
165

BENEŠ Josef

Lipník n/Bečvou

724450 1 - 13:55:20 1524.088 m/min 12.0210.648
166

SÝKORA Jaromír

Hoštice

691830 1 - 13:35:02 1520.394 m/min 13.0208.1240
167

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

657130 1 - 13:17:16 1502.813 m/min CZ-13-0229-8862 H
168

SÝKORA Jaromír

Hoštice

691830 1 - 13:41:15 1499.902 m/min 12.0147.241
169

BAHENSKÝ Jan

Novosedly

668780 1 - 13:28:29 1491.204 m/min 14.0280.5153.h
170

SÝKORA Jaromír

Hoštice

691830 1 - 13:46:53 1481.805 m/min 14.0208.191 he
171

BÁTĚK Josef

Luběnice

690200 1 - 13:47:00 1477.944 m/min 11.0211.202
172

SÝKORA Jaromír

Hoštice

691830 1 - 13:50:09 1471.509 m/min 12.0147.221

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

696220 1 - 12:53:24 1684.132 m/min 12.0178.2296.h
2

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

693650 1 - 12:52:51 1680.15 m/min 13:0178.3214.h
3

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

693650 1 - 12:55:04 1671.177 m/min 14.0178.4756.h
4

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

693650 1 - 12:55:16 1670.372 m/min 13.0178.3283.h
5

GAVLÍK Josef

Petrov

722030 1 - 13:12:54 1667.891 m/min 13-0171-516E
6

GAVLÍK Josef

Petrov

722030 1 - 13:12:57 1667.698 m/min 14-0171-699
7

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

693650 1 - 12:56:29 1665.493 m/min 12.0178.2536.h
8

BUREŠ Jar. jun.

Vel.Pavlovice

689100 1 - 12:53:49 1665.23 m/min 15.0179.6009.h
9

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

693650 1 - 12:56:34 1665.16 m/min 12.0178.2538.h
10

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 13:18:27 1663.177 m/min CZ-14-031-351 H
11

KASIK Frantisek

Vesky

732670 1 - 13:20:40 1662.64 m/min CZ-14-0256-3457 H
12

KUCERA Josef

Vlcnov

739310 1 - 13:24:50 1661.993 m/min 13 0250 280
13

STRNAD Jaroslav

Rohatec

716480 1 - 13:12:34 1656.346 m/min 14-0169-66
14

POSPÍŠIL Petr

Mor. Nová Ves

706820 1 - 13:07:17 1654.219 m/min 13.0173.467.he
15

BUREŠ Jar. jun.

Vel.Pavlovice

689100 1 - 12:56:49 1653.245 m/min 14.0179.5116.h
16

KREJČÍ Slavomír

Perná

676920 1 - 12:50:17 1649.884 m/min 14.0141.97.he
17

LAMÁČEK Jos.+David

Mutěnice

703970 1 - 13:07:15 1647.677 m/min 10.0166.350.h
18

GAVLÍK Josef

Petrov

722030 1 - 13:18:26 1646.841 m/min 13-0171-547
19

GAJDOS Josef

Babice

728320 1 - 13:22:23 1646.355 m/min 13 0244 36 H
20

SOUČEK Petr

Žadovice

711760 1 - 13:12:31 1645.624 m/min 14-0172-673
21

VÍTEK Jan

Mutěnice

704100 1 - 13:08:17 1644.005 m/min 13-0166-4426
22

BEDNAŘÍK Josef

Rakvice

690040 1 - 13:00:02 1642.822 m/min 12.0178.2987.h
23

SOUSTEK Petr

Zlechov

724240 1 - 13:23:00 1634.853 m/min 14 0263 2389 H
24

INGR Ivan

Kyjov

707950 1 - 13:13:29 1633.165 m/min 14-0164-352E
25

ILČÍK Václav

Dubňany

708370 1 - 13:14:03 1632.001 m/min 13-0162-630
26

STRACHOTA Fr.+ Vít

Lipov

733860 1 - 13:29:42 1631.888 m/min 12-0163-32E
27

MAŇÁK Štěpán

Lipov

733570 1 - 13:29:51 1630.699 m/min 15-0163-881E
28

DOBROVOLNÝ Miloslav

Dubňany

708870 1 - 13:14:51 1630.148 m/min 12-0160-946
29

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

745430 1 - 13:38:01 1627.517 m/min 14 0258 2187 H
30

VANEK Josef Ing.

Blatnice

732860 1 - 13:31:51 1621.91 m/min CZ-14-0256-3465 HE
31

IŠTVÁNEK Stanislav

Dol. Bojanovice

705220 1 - 13:15:17 1620.14 m/min 11-0169-83
32

ILČÍK Václav

Dubňany

708370 1 - 13:17:18 1619.872 m/min 14-0162-1802
33

VALENTA Josef

Vlkoš

710550 1 - 13:18:42 1619.672 m/min 1-0172-559
34

GORCIK Frantisek

St.Hrozenkov

760440 1 - 13:50:03 1617.785 m/min CZ-14-0247-1039 H
35

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 13:31:01 1616.836 m/min CZ-2015-0262-603 H
36

KASIK Frantisek

Vesky

732670 1 - 13:33:44 1614.759 m/min CZ-14-0256-3462 HE
37

SOUČEK Petr

Žadovice

711760 1 - 13:20:53 1614.395 m/min 15-0172-1020
38

INGR Ivan

Kyjov

707950 1 - 13:18:32 1614.358 m/min 12-0164-564
39

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

760300 1 - 13:51:00 1614.225 m/min 12-0197-458 E
40

MAŇÁK Štěpán

Lipov

733570 1 - 13:34:29 1614.075 m/min 15-0179-69E
41

KASIK Frantisek

Vesky

732670 1 - 13:34:02 1613.692 m/min CZ-15-0256-616 H
42

BRI.UHERKOVI

Knezpole

732130 1 - 13:33:55 1612.917 m/min 14 0234 444 H
43

BRI.UHERKOVI

Knezpole

732130 1 - 13:33:57 1612.799 m/min 14 0254 3814 H
44

VELECKY Stanislav

Nivnice

745140 1 - 13:42:10 1612.276 m/min CZ-13-0258-2146 H
45

PAŽITKA Miroslav

Hroznová Lhota

730860 1 - 13:33:26 1611.836 m/min 13-0105-346E
46

VÍTEK Jan

Mutěnice

704100 1 - 13:17:01 1611.151 m/min 12-0166-3020
47

CITTERBARD Oldřich

Velké Němčice

676330 1 - 13:00:28 1608.522 m/min 13.0175.1071.h
48

CITTERBARD Oldřich

Velké Němčice

676330 1 - 13:00:28 1608.522 m/min 13.0175.1071.h
49

ZEMEK Roman

Vlcnov

740090 1 - 13:40:32 1607.028 m/min 13 0250 133 E
50

WESSELY Petr

Starovičky

685770 1 - 13:06:59 1606.081 m/min 14.0180.201.h
51

MIKLAS Jan

Bylnice

768220 1 - 13:58:25 1605.755 m/min 15-0248-125
52

INGR Ivan

Kyjov

707950 1 - 13:20:53 1605.754 m/min 13-0164-114
53

VADURA Jaroslav

Zlechov

723730 1 - 13:30:45 1605.613 m/min 10 0263 917 E
54

BRI.UHERKOVI

Knezpole

732130 1 - 13:36:00 1605.548 m/min 14 0254 3709 H
55

MOŽÍŠ Libor

Kostelec

708560 1 - 13:22:12 1602.352 m/min 15-0162-154
56

ŘIHÁK Jaroslav

Vacenovice

713260 1 - 13:25:21 1601.572 m/min 14-0205-8
57

CHLUP Ladislav

Hovorany

699120 1 - 13:16:36 1601.283 m/min 11-0164-809
58

BRI.UHERKOVI

Knezpole

732130 1 - 13:37:40 1599.701 m/min 12 0254 1401 H
59

INGR Ivan

Kyjov

707950 1 - 13:22:53 1598.502 m/min 13-0164-30E
60

MANASEK Miroslav

Modra

723800 1 - 13:32:52 1598.263 m/min 11 0252 640 E
61

VÍTEK Jan

Mutěnice

704100 1 - 13:20:39 1597.867 m/min 12-0166-3060
62

SLOVÁČEK František

Hodonín

712740 1 - 13:26:17 1597.057 m/min 14-0169-440
63

BALAŠTÍK Bohumil

Mutěnice

704000 1 - 13:21:02 1596.251 m/min 12.0166.2262.h
64

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

740670 1 - 13:44:36 1594.21 m/min CZ-14-0400-2471 H
65

PAŽITKA Miroslav

Hroznová Lhota

730860 1 - 13:38:34 1593.792 m/min 14-0163-975E
66

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

698510 1 - 13:18:19 1593.62 m/min 13-0164-320
67

CERNUSKA Vratislav

Kunovice

731010 1 - 13:38:57 1592.788 m/min 14 035 469 H
68

MACHAČ Marek

Bylnice

770850 1 - 14:04:00 1592.665 m/min 14-0150-8105
69

JURČÁK Jiří

Pozděchov

754880 1 - 13:54:00 1592.574 m/min 13-0197-229
70

SLOVÁČEK František

Hodonín

712740 1 - 13:27:33 1592.537 m/min 14-0169-478
71

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

759500 1 - 13:57:00 1592.243 m/min 11-0197-920
72

KANAK Josef

Brezolupy

736410 1 - 13:42:50 1591.091 m/min 11 0254 683 E
73

STRACHOTA Fr.+ Vít

Lipov

733860 1 - 13:41:32 1590.048 m/min 15-0163-771E
74

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

740670 1 - 13:45:58 1589.534 m/min CZ-12-0233-301 H
75

BOCEK Jiri

Uh.Ostroh

727520 1 - 13:37:59 1588.529 m/min CZ-14-0259-406 H
76

BOCEK Jiri

Uh.Ostroh

727520 1 - 13:38:27 1586.912 m/min CZ-14-0259-424 HE
77

PISTEK Vitezslav

Uh.Ostroh

727760 1 - 13:39:16 1584.613 m/min CZ-13-0259-2331 H
78

JURASEK Ant.

Ost.N.Ves

729370 1 - 13:41:44 1579.635 m/min CZ-13-0260-1164 H
79

JURASEK Ant.

Ost.N.Ves

729370 1 - 13:41:49 1579.35 m/min CZ-13-0260-1233 H
80

BRI.UHERKOVI

Knezpole

732130 1 - 13:43:44 1578.774 m/min 13 0254 2159 H
81

JAKŠA Zdeněk

Vracov

714930 1 - 13:32:51 1578.735 m/min 08-0160-1090
82

VADURA Jaroslav

Zlechov

723730 1 - 13:38:33 1578.301 m/min CZ-13-0263-1561 H
83

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

740670 1 - 13:49:20 1578.132 m/min CZ-13-0249-1368 H
84

HLUSEK Milan

Buchlovice

720150 1 - 13:36:24 1577.892 m/min 13 0263 2048 H
85

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 13:42:19 1577.317 m/min CZ-15-0260-2714 H
86

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 13:42:25 1576.976 m/min CZ-14-0260-2556 H
87

VALENTA Josef

Vlkoš

710550 1 - 13:31:18 1574.452 m/min 13-0172-652E
88

VALENTA Josef

Vlkoš

710550 1 - 13:31:20 1574.335 m/min 14-0172-517
89

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 13:43:26 1573.517 m/min CZ-15-031-760 H
90

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

737240 1 - 13:49:12 1571.27 m/min 12-0163-38
91

HANAK Milan

Blatnice

732680 1 - 13:46:25 1570.87 m/min CZ-12-0246-318 H
92

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 13:44:19 1570.523 m/min CZ-14-0260-2531 H
93

HYBNER Otto

Petrov

721700 1 - 13:39:36 1570.279 m/min 13-0163-875E
94

SEDLÁK František

Rousínov

685700 1 - 13:16:48 1569.826 m/min 14.0144.1143
95

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 13:44:39 1569.396 m/min CZ-15-0260-2722 H
96

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 13:45:11 1567.597 m/min CZ-13-0260-1126 H
97

VÁLEK Luboš

Ždánice

698750 1 - 13:26:09 1566.177 m/min 13.0176.177.h
98

DOMANSKÝ Josef

Vracov

714210 1 - 13:36:21 1565.049 m/min 08-0160-855
99

VALENTA Josef

Vlkoš

710550 1 - 13:34:16 1564.169 m/min 12-0172-628E
100

STRACHOTA Fr.+ Vít

Lipov

733860 1 - 13:49:11 1564.122 m/min 12-0163-600
101

HUDEČEK Zdeněk

Tvarožná Lhota

727710 1 - 13:45:20 1563.847 m/min 12-0163-985
102

BRI.UHERKOVI

Knezpole

732130 1 - 13:48:13 1563.656 m/min 12 0254 1503 H
103

HUDEČEK Zdeněk

Tvarožná Lhota

727710 1 - 13:46:30 1559.936 m/min 13-0163-801
104

JOCH Jan

Mutěnice

703720 1 - 13:32:13 1556.157 m/min 11.0166.656.h
105

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 13:51:31 1546.541 m/min CZ-12-0260-974 H
106

HYBNER Otto

Petrov

721700 1 - 13:49:39 1536.676 m/min 12-0168-755
107

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 13:55:41 1532.995 m/min CZ-15-031-758 H
108

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 13:56:11 1531.385 m/min CZ-13-0260-1109 H
109

HYBNER Otto

Petrov

721700 1 - 13:52:36 1527.084 m/min 14-0163-135
110

BAHENSKÝ Jan

Novosedly

668780 1 - 13:28:29 1491.204 m/min 14.0280.5153.h

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

OHAREK Josef

Tlumačov

727150 1 - 13:15:00 1671.609 m/min 15-0275-295 H
2

VRUBEL Radek

Holesov

730210 1 - 13:20:47 1656.619 m/min 12-0266-327 He
3

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

704440 1 - 13:06:12 1652.839 m/min 15-0234-2161 H
4

TRUHLAR Ales

Holešov

729180 1 - 13:22:39 1647.306 m/min 11.0266.4299
5

HLUBINKA Jan

Haňovice

685240 1 - 12:57:49 1640.049 m/min CZ-12-0231-3651 H
6

GROH Aleš

Domašov

705170 1 - 13:10:00 1639.93 m/min CZ-14-0234-1338 H
7

PŘIKRYL Karel

Hoštice

696710 1 - 13:04:59 1639.382 m/min
8

ZELINA Jiří

Kurovice

729920 1 - 13:25:22 1638.919 m/min 11-029-777 H
9

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

704440 1 - 13:10:05 1637.915 m/min 14-0234-581 H
10

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

704440 1 - 13:10:12 1637.471 m/min 16-0234-1539 H
11

DAVID Petr

Šternberk

702360 1 - 13:09:05 1636.885 m/min CZ-13-0334-4011 He
12

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

693610 1 - 13:05:00 1632.024 m/min CZ-14-0236-1021 H
13

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

739110 1 - 13:35:23 1623.05 m/min 13-0265-992
14

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

739110 1 - 13:35:36 1622.278 m/min 12-0265-858
15

MAULER Aleš

Strukov

693300 1 - 13:07:28 1621.881 m/min CZ-16-0233-2508 H
16

TRUHLAR Ales

Holešov

729180 1 - 13:30:01 1620.34 m/min 11.0266.4207
17

KOLMAN Oldřich

Kroměříž

718090 1 - 13:24:07 1616.895 m/min 12-0270-660 H
18

KROUPA Jan

Přerov 2

717790 1 - 13:24:11 1615.977 m/min 13.0215.3144
19

TRUHLAR Ales

Holešov

729180 1 - 13:31:19 1615.673 m/min 13.0266.5680
20

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

722060 1 - 13:27:00 1615.347 m/min 12-0275-3721
21

VACL Vladimír

Rataje

717540 1 - 13:24:39 1613.719 m/min 14-0217-4327
22

ZELINA Jiří

Kurovice

729920 1 - 13:32:45 1612.192 m/min 12-0269-15 He
23

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

729310 1 - 13:33:00 1609.956 m/min 15-0266-1062 H
24

TRUHLAR Ales

Holešov

729180 1 - 13:33:47 1606.89 m/min 11.0266.4390
25

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

708790 1 - 13:21:39 1604.868 m/min 12-0264-581 H
26

TRUHLAR Ales

Holešov

729180 1 - 13:34:47 1603.357 m/min 14.0266.838
27

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

693610 1 - 13:12:49 1602.549 m/min CZ-13-0266-5591 He
28

OSIČKA František

Přerov 7

717740 1 - 13:28:09 1601.562 m/min 13.0216.1274
29

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

722060 1 - 13:31:00 1601.02 m/min 13-0215-3822
30

NOVÁK Libor

Nezamyslice

693210 1 - 13:13:06 1600.577 m/min 14.0212.406
31

SVOBODA Zdeněk

Cholina

686640 1 - 13:09:00 1600.559 m/min CZ-12-0237-1858 H
32

NAVRÁTIL Luděk

Přerov 2

721360 1 - 13:31:00 1599.468 m/min 14.0215.1
33

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

729310 1 - 13:36:00 1599.364 m/min 13-0266-5492 H
34

MOŤKA Josef

Bílá Lhota

680400 1 - 13:05:37 1598.622 m/min CZ-13-0231-4376 He
35

OSIČKA František

Přerov 7

717740 1 - 13:30:11 1594.328 m/min 14.0216.929
36

PŘÍVARA Vladimir

Holešov

726840 1 - 13:36:00 1593.947 m/min 12-0266-745
37

TRUHLAR Ales

Holešov

729180 1 - 13:38:46 1589.435 m/min 14.0266.913
38

KYTLICA Jan

Bezměrov

713380 1 - 13:29:00 1588.82 m/min 11-0264-387
39

KOUTNÝ Petr

Přerov 7

714920 1 - 13:31:05 1584.896 m/min 13.0216.913
40

BARTL Pavel

Šumvald

688430 1 - 13:15:00 1582.598 m/min CZ-13-0236-474 H
41

KOLMAN Oldřich

Kroměříž

718090 1 - 13:34:06 1581.348 m/min 12-0270-670 H
42

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

685080 1 - 13:13:29 1580.407 m/min CZ-15-0233-3177 H
43

KRUTIL Karel

Dřevohostice

728940 1 - 13:46:51 1561.401 m/min 15.0205.6012
44

BÁTĚK Vladimír

Luběnice

692960 1 - 13:24:00 1560.721 m/min 10.0211.1055
45

DADA Miroslav

Dřevohostice

732090 1 - 13:50:44 1555.212 m/min 11.0205.287
46

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

685030 1 - 13:20:46 1554.178 m/min CZ-09-0233-89 H
47

KUBÍČEK Vladimír

Uničov

688210 1 - 13:23:26 1552.003 m/min CZ-15-0231-69 He
48

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

743680 1 - 14:00:08 1548.903 m/min 14.0249.336
49

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

743680 1 - 14:00:19 1548.312 m/min 14.0210.1405
50

LOVEČEK Alois ml.

Prostějov

693040 1 - 13:29:00 1543.519 m/min 11.0214.519
51

FIŠER Otto

Červený Potok

661190 1 - 13:09:00 1541.235 m/min CZ-14-0229-402 He
52

BUMBALÍK Pavel

Mladkov

649210 1 - 13:03:00 1534.775 m/min CZ-14-0229-1720 H
53

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

698930 1 - 13:35:31 1534.368 m/min 13.0214.15
54

KŘÍŽEK Jaromír

Olomouc

699140 1 - 13:36:59 1529.903 m/min 11.0202.1648
55

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

686450 1 - 13:29:13 1528.104 m/min CZ-14-0237-5098 He
56

BENEŠ Josef

Lipník n/Bečvou

724450 1 - 13:55:20 1524.088 m/min 12.0210.648
57

SÝKORA Jaromír

Hoštice

691830 1 - 13:35:02 1520.394 m/min 13.0208.1240
58

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

657130 1 - 13:17:16 1502.813 m/min CZ-13-0229-8862 H
59

SÝKORA Jaromír

Hoštice

691830 1 - 13:41:15 1499.902 m/min 12.0147.241
60

SÝKORA Jaromír

Hoštice

691830 1 - 13:46:53 1481.805 m/min 14.0208.191 he
61

BÁTĚK Josef

Luběnice

690200 1 - 13:47:00 1477.944 m/min 11.0211.202
62

SÝKORA Jaromír

Hoštice

691830 1 - 13:50:09 1471.509 m/min 12.0147.221

Pro tisk pořadí klikni zde...

PIGEON-AUCTION.CZ

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2017 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv