On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Hannover 1. (pásmo SEVER) - Jasno 16 C a mirný zapadní vítr
Start 18.6.2017 - 06:00:00

Pro zadání Vašeho doletu
kontaktujte pověřeného koordinátora pásma!

Pásmo Sever - J. Swaczyna

Souřadnice startu: 52°18'52'' - 9°49'15''

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

OLYMPIA Mácha

Krmelín

654530 1 - 13:54:43 1378.78 m/min 13-0153-95H
2

SAMIEC Miroslav +

Mosty

697850 1 - 14:28:47 1371.605 m/min 11 0310 85 he
3

RODINA MAZUROVA

Návsi

694480 1 - 14:27:29 1368.478 m/min 15 0240 1195 he
4

BEZECNÝ Vlastislav

Nová Bělá

666970 1 - 14:09:00 1363.947 m/min 12-0156-420 H
5

GÖTTLICHER Martin

Místek

663420 1 - 14:07:05 1362.026 m/min 14-0155 848 he
6

KUTRA Josef

Slezská Ostrava

653930 1 - 14:01:01 1359.475 m/min 14-0187-366 H
7

HOLEŠA Štefan

Těrlicko

667180 1 - 14:11:56 1356.241 m/min 14.0152.103 H
8

HANZELKA Josef

Štramberk

655850 1 - 14:04:14 1354.409 m/min 13-0306-8572 H
9

BOBŘÍK Konrád

Darkovičky

642560 1 - 13:55:07 1352.426 m/min 13-0285-700 He
10

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

638380 1 - 13:52:03 1352.357 m/min 14-0228-702
11

GOŘOLKA Jan

Jablunkov

696120 1 - 14:35:01 1351.646 m/min 14 0239 752 h
12

CZAKON Vratislav

Paskov

658370 1 - 14:07:39 1350.087 m/min 13-0157-104 He
13

OLYMPIA Mácha

Krmelín

654530 1 - 14:05:00 1349.546 m/min 14-0153-1119H
14

HARABIŠ Milan

Mniší

659590 1 - 14:09:04 1348.671 m/min CZ-14-0194-534 He
15

SRNICEK Jar.+Lucka

Baska

668250 1 - 14:16:06 1347.007 m/min 15-0149-513 H
16

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

660280 1 - 14:10:24 1346.411 m/min CZ-14-0194-52 H
17

CISLAR Josef

Jablunkov

695630 1 - 14:36:54 1345.773 m/min 14 0239 560 he
18

DUDA R. + Emil

Těrlicko

669400 1 - 14:17:55 1344.402 m/min 15.0152.154 HE
19

RANOCHA Václav+syn

Krmelín

656270 1 - 14:09:49 1339.828 m/min 14-0142-854 H
20

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

663760 1 - 14:15:32 1339.486 m/min 14-0155 625 he
21

SAMIEC Miroslav +

Mosty

697850 1 - 14:41:01 1339.401 m/min 14 0310 89 he
22

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

622080 1 - 13:45:00 1337.806 m/min 11-0223-213
23

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

660280 1 - 14:13:57 1336.734 m/min CZ-13-0194-464 He
24

SRNICEK Jar.+Lucka

Baska

668250 1 - 14:20:16 1335.788 m/min 15-0149-531 H
25

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

664490 1 - 14:18:09 1333.915 m/min 13-0189-175 H
26

RANOCHA Václav+syn

Krmelín

656270 1 - 14:12:35 1332.302 m/min 12-0153-1144 He
27

SRNÍČEK J.+R.

Baška

667980 1 - 14:21:45 1331.3 m/min 14-0149-911 He
28

KLEIN David

Těrlicko

677400 1 - 14:29:29 1329.582 m/min 15-0183-232 H
29

KŘEMPEK Leo

Štěpánkovice

626060 1 - 13:51:00 1329.214 m/min 14-0226-606
30

KRAJČÍ Zdeněk

Dolní Lutyně

656870 1 - 14:15:06 1326.742 m/min 15-0187-263-H
31

SKOKAN Pavel + K.

Místek

668350 1 - 14:23:53 1326.398 m/min 14-0149-1122 h
32

SKOKAN Pavel + K.

Místek

668350 1 - 14:23:53 1326.398 m/min 14-0149-1122 h
33

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

697770 1 - 14:46:24 1325.551 m/min 15 0239 340 h
34

VYSEKAL David+Voj.

Krnov

600500 1 - 13:33:12 1325.022 m/min 12-0222-714/ HE
35

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

622080 1 - 13:50:00 1323.574 m/min 13-0223-81
36

GELNAR Jaromír

Třebovice

646640 1 - 14:08:50 1322.823 m/min 13-0159-647 H
37

DUDA R. + Emil

Těrlicko

669400 1 - 14:26:41 1321.141 m/min 14.0150.7841 He
38

STOKLASA Karel

Hlučín 2

643060 1 - 14:06:56 1320.633 m/min 13-0324-542 H
39

DITTRICH Adolf

Slezská Ostrava

654480 1 - 14:15:35 1320.626 m/min 12-0157-185-H
40

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

666210 1 - 14:25:00 1319.228 m/min 13-0182-52 He
41

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

654850 1 - 14:17:18 1316.811 m/min 13-07-314 H
42

CHOBOT Lukáš

Darkovičky

642410 1 - 14:08:21 1315.47 m/min 14-0285-2725 H
43

PILCH Tadeaš

Těrlicko

669380 1 - 14:29:01 1315.045 m/min 14SK-01506-743 H
44

LAŇKA Alfons, In

Kravaře

642570 1 - 14:09:15 1313.378 m/min 12-0285-4410
45

TACINA Jiří

Jablunkov

691190 1 - 14:46:56 1311.722 m/min 13 0239 508 h
46

CZUDEK Pavel

Mosty

696980 1 - 14:51:50 1310.523 m/min 13 0310 40 h
47

POPEK Rostislav

Horní Suchá

669040 1 - 14:30:34 1310.387 m/min 15-0186-301 H
48

SANTARIUS Jiří

Těrlicko

668210 1 - 14:30:00 1310.216 m/min 10-0186-1084 He
49

VEČEŘA Jaromír

Paskov

653970 1 - 14:20:00 1307.94 m/min 120324-1213 H
50

HALAJKOVI

Nová Bělá

650660 1 - 14:17:40 1307.421 m/min 12-0153-445 H
51

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

663760 1 - 14:27:52 1306.957 m/min 15 0155 950 he
52

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

659580 1 - 14:25:01 1306.056 m/min 12-0188-214 E
53

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

657150 1 - 14:23:16 1305.769 m/min 13-0183-548-H
54

DUDA R. + Emil

Těrlicko

669400 1 - 14:32:53 1305.17 m/min 14.0152.1250 H
55

CIENCIALA + MARTYNEK

Jablunkov

696530 1 - 14:53:55 1304.567 m/min 13 0239 1035 he
56

GANČAŘ Miroslav

Otice

618270 1 - 13:54:00 1304.367 m/min 13-0227-149
57

KOVALSKÝ Karel

Ludgeřovice

651710 1 - 14:20:10 1302.986 m/min 14-0188-246-H
58

ŠOKALA Josef

Slezská Ostrava

656850 1 - 14:24:11 1302.8 m/min 13-0187-174-H
59

SUSZKA Emil

Jablunkov

697980 1 - 14:56:00 1302.201 m/min 14 0239 871 h
60

HALFAR Robert, In

Darkovičky

640480 1 - 14:11:57 1301.921 m/min 14-0285-1666 H
61

NOGA Ludvík

Jablunkov

699070 1 - 14:57:00 1301.806 m/min 11 0240 1261
62

GANČAŘ Miroslav

Otice

618270 1 - 13:55:00 1301.621 m/min 10-0252-405
63

Klemens Karel ml.

Kravaře

634250 1 - 14:07:19 1301.515 m/min 15-0221-3161
64

ČERNOHOUS Vladimír

Třebovice

646850 1 - 14:17:20 1300.637 m/min 13-0400-4560 H
65

PARVA Miroslav

Dolní Lutyně

656580 1 - 14:25:33 1298.744 m/min 15-0183-470-H
66

BAŠISTA František

Hlučín 2

639790 1 - 14:12:56 1297.924 m/min 12-0324-903 H
67

CIENCIALA + MARTYNEK

Jablunkov

696530 1 - 14:57:03 1296.956 m/min 12 0239 706 h
68

PIEKLO Ladislav

Dolní Lutyně

651680 1 - 14:22:32 1296.79 m/min 14-0183-293-HE
69

MAJ František

Hlučín 2

639790 1 - 14:13:26 1296.609 m/min 13-0324-68 He
70

HONES Jiri

Mniší

643140 1 - 14:16:35 1295.13 m/min CZ-12-0195-1298 He
71

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

647160 1 - 14:19:56 1294.493 m/min 13-0289-5 H
72

VYSEKAL David+Voj.

Krnov

600500 1 - 13:44:21 1293.206 m/min 13-0222-1215/H
73

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

667650 1 - 14:36:56 1291.559 m/min 14-0152-578 He
74

MACHALA Václav

Dětmarovice

662160 1 - 14:33:00 1290.76 m/min 14-0182-557 H
75

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

622080 1 - 14:02:00 1290.622 m/min 13-0223-79
76

VENCEL Rudolf

Orlová

660920 1 - 14:32:19 1290.061 m/min 13-0188-195 H
77

ŠVIRK Stanislav

Petřvald

660450 1 - 14:31:59 1289.983 m/min 14-0185-449-HE
78

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

661680 1 - 14:33:01 1289.783 m/min CZ-14-0150-7058 H
79

ŠVIRK Stanislav

Petřvald

660450 1 - 14:32:43 1288.138 m/min 15-0185-383-H
80

PIEKLO Ladislav

Dolní Lutyně

651680 1 - 14:26:27 1286.761 m/min 12-0183-60-H
81

LECH Antonín

Rychvald

657500 1 - 14:31:24 1285.686 m/min 12-0152-753-HE
82

HRBÁČ Daniel + F

Krásné Pole

641370 1 - 14:18:57 1285.439 m/min 15-055-1505
83

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

661680 1 - 14:34:50 1285.231 m/min CZ-12-0150-4624 H
84

HRBÁČ Daniel + F

Krásné Pole

641370 1 - 14:19:03 1285.182 m/min 14-0228-887
85

MITRENGA Josef

Bolatice

633180 1 - 14:13:00 1284.341 m/min 14-0218-568
86

KRAJČÍ Zdeněk

Dolní Lutyně

656870 1 - 14:32:02 1282.866 m/min 15-0183-512
87

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

641610 1 - 14:20:41 1281.469 m/min 11-0228-468
88

BORTEL Jaromír

Mniší

654800 1 - 14:31:25 1280.365 m/min CZ-11-0194-521 H
89

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

657150 1 - 14:33:28 1279.83 m/min 14-0183-605-H
90

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

641610 1 - 14:21:57 1278.235 m/min 12-0228-75
91

VÝTISK Josef mlad

Krásné Pole

641670 1 - 14:22:00 1278.227 m/min 11-0228-509
92

VYSEKAL David+Voj.

Krnov

600500 1 - 13:51:08 1274.586 m/min 12-0222-492
93

VYSEKAL David+Voj.

Krnov

600500 1 - 13:51:10 1274.496 m/min 10-0222-3550
94

SRNICEK Jar.+Lucka

Baska

668250 1 - 14:44:50 1273.261 m/min 14-0149-430 He
95

HRBÁČ Daniel + F

Krásné Pole

641370 1 - 14:24:36 1271.046 m/min 15-055-1513
96

BORTEL Jaromír

Mniší

654800 1 - 14:35:35 1270.018 m/min CZ-13-0194-224 H
97

HONES Jiri

Mniší

643140 1 - 14:27:24 1267.521 m/min _CZ-14-0306-580 H
98

SRNICEK Jar.+Lucka

Baska

668250 1 - 14:47:41 1266.385 m/min 14-0149-419 He
99

HRBÁČ Daniel + F

Krásné Pole

641370 1 - 14:26:28 1266.362 m/min 14-0228-881
100

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

652420 1 - 14:35:54 1264.625 m/min CZ-12-0195-757 He
101

KAISER František

Karviná St. Měs

664880 1 - 14:46:20 1263.23 m/min 14-0184-27 H
102

BORTEL Jaromír

Mniší

654800 1 - 14:38:28 1262.955 m/min CZ-14-0194-409He
103

SALGA Jaromír

Krásné Pole

638660 1 - 14:25:55 1262.382 m/min 12-0228-423
104

SALGA Jaromír

Krásné Pole

638660 1 - 14:26:00 1262.174 m/min 13-0228-270
105

SALGA Jaromír

Krásné Pole

638660 1 - 14:27:00 1259.684 m/min 14-0228-749
106

KAISER František

Karviná St. Měs

664880 1 - 14:51:33 1250.832 m/min 09-0184-74 He
107

SRNICEK Jar.+Lucka

Baska

668250 1 - 14:55:18 1248.365 m/min 14-0149-463 H
108

SRNICEK Jar.+Lucka

Baska

668250 1 - 14:55:20 1248.288 m/min 14-0149-474 He
109

OSTÁREK Lukáš

Krnov

600550 1 - 14:07:51 1231.014 m/min 14-0222-317
110

SRNICEK Jar.+Lucka

Baska

668250 1 - 15:03:40 1229.154 m/min 14-0149-444 H
111

KAISER František

Karviná St. Měs

664880 1 - 15:03:15 1223.893 m/min 14-0184-65 H
112

KNIEZEK Milan

Horní Suchá

663990 1 - 14:28:00 -0.027 m/min 10-0186-45 HE
113

KNIEZEK Milan

Horní Suchá

663990 1 - 14:31:00 -0.027 m/min 11-0186-579 HE

Pro tisk pořadí klikni zde...

PIGEON-AUCTION.CZ

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2017 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv