On-line výsledky Závod Eindhoven - Tilburg (ZZ MSS CHPH) - zataženo, JZ vítr 10km/h, 14°C Start 2.7.2017 - 05:45:00
První dolétlí holubi musí být
nahlášeni ihned, nejpozději však do 30 minut po příletu na určeného koordinátora
v každém výpočetním pásmu...
Pásmo Západ - Ing. J. Novotný
Pásmo Jih - J. Fridrich
Pásmo Střed - M. Polášek
Pásmo Sever - J. Swaczyna
Videozáznam přepravy a startu...
Souřadnice startu: 51°32'11'' - 5°3'5''
Celkové výsledky |
Poř. |
Chovatel |
ZO CHPH |
Vzdálenost |
Dolet |
Rychlost |
Holub / Poznámka |
1 |
SVOBODA Zdeněk |
Vilémov |
872170 |
1 - 14:31:00 |
1658.118 m/min |
14-0237-190 H |
2 |
GROH Aleš |
Šternberk |
889200 |
1 - 15:09:33 |
1575.06 m/min |
14-0234-1375 H |
3 |
NEJEZCHLEBA Miroslav |
Babice |
920670 |
1 - 15:30:27 |
1572.585 m/min |
12 0244 247 H |
4 |
SKRBEK Marek |
Studénka |
938170 |
1 - 15:42:39 |
1569.765 m/min |
14-0198-704 H |
5 |
KASIK Frantisek |
Kunovice |
925720 |
1 - 15:35:08 |
1568.662 m/min |
CZ-14-0256-3484 HE |
6 |
VELECKY Stanislav |
Nivnice |
938650 |
1 - 15:52:49 |
1544.298 m/min |
13 0258 2146 H |
7 |
SUCHAN Josef |
Halenkov |
961300 |
1 - 16:08:51 |
1540.915 m/min |
14-0191-143 |
8 |
BUMBALÍK Pavel |
Červená Voda |
828260 |
1 - 14:43:00 |
1539.517 m/min |
14-0229-1720 H |
9 |
PISTEK Vitezslav |
Uh. Ostroh |
921750 |
1 - 15:43:58 |
1538.9 m/min |
CZ-0259-1035 H |
10 |
SUCHÁNEK Martin |
Hlučín 2 |
942010 |
1 - 15:58:13 |
1536.178 m/min |
13-0324-311 H |
11 |
BARTL Pavel |
Šumvald |
870980 |
1 - 15:12:00 |
1536.12 m/min |
16-0236-3545 He |
12 |
KRIŠTOF Oldřich |
Červená Voda |
835730 |
1 - 14:49:16 |
1535.516 m/min |
15-0229-1222 He |
13 |
SVOBODA Zdeněk |
Vilémov |
872170 |
1 - 15:14:00 |
1532.812 m/min |
14-0237-143 H |
14 |
KESSLER Frantisek |
Šumvald |
876160 |
1 - 15:17:00 |
1531.748 m/min |
14-0236-1432 He |
15 |
KOUTNÝ Petr |
Přerov |
901690 |
1 - 15:36:41 |
1523.94 m/min |
13-0216-885 H |
16 |
MOLEK Karel |
Halenkov |
955840 |
1 - 16:12:38 |
1522.927 m/min |
10-0191-555 E |
17 |
PETR František |
Šumvald |
867670 |
1 - 15:16:00 |
1519.562 m/min |
13-0233-3103 H |
18 |
VYSEKAL David+Voj. |
Krnov |
900560 |
1 - 15:40:23 |
1512.572 m/min |
12-0222-714 He |
19 |
SÍBAL Alois |
Halenkov |
966180 |
1 - 16:25:00 |
1509.656 m/min |
13-0191-33 E |
20 |
MOŤKA Josef |
Litovel |
865110 |
1 - 15:20:58 |
1502.014 m/min |
11-0302-306 He |
21 |
MAULER Aleš |
Uničov |
877300 |
1 - 15:29:10 |
1501.797 m/min |
15-067-134 He |
22 |
CERNUSKA Vratislav |
Kunovice |
924190 |
1 - 16:00:46 |
1500.877 m/min |
14 035 465 H |
23 |
ORSÁG Dušan |
Otice |
906190 |
1 - 15:50:00 |
1497.835 m/min |
15-0334-1129 He |
24 |
JEMELKA Pavel Ing. |
Přerov |
910500 |
1 - 15:54:39 |
1493.48 m/min |
13-0216-20 H |
25 |
PASEKA Jaroslav |
Holešov |
918280 |
1 - 16:00:32 |
1491.844 m/min |
12-0266-92 H |
26 |
TRÁVNÍČEK Jiří |
Prasklice |
894170 |
1 - 15:45:00 |
1490.283 m/min |
12.05.1094 H |
27 |
TRÁVNÍČEK Jiří |
Prasklice |
894170 |
1 - 15:45:00 |
1490.283 m/min |
12.05.1094 H |
28 |
POLÁŠEK Josef |
Bylnice |
959140 |
1 - 16:30:00 |
1487.039 m/min |
11-0248-906 |
29 |
GONČAR Zdeněk |
Dětmarovice |
966340 |
1 - 16:35:15 |
1486.105 m/min |
13-0182-74-H |
30 |
BIALAS Richard |
Ludgeřovice |
941600 |
1 - 16:18:51 |
1485.525 m/min |
13-0289-1025 H |
31 |
STUDNIČKA Oldřich |
Šumvald |
866970 |
1 - 15:28:42 |
1485.301 m/min |
12-0236-7517 He |
32 |
BRI.UHERKOVI |
Knezpole |
924400 |
1 - 16:08:07 |
1483.51 m/min |
14 0234 444 H |
33 |
ZVONÍČEK Jiří |
Bylnice |
959530 |
1 - 16:31:57 |
1483.159 m/min |
13-0248-797 E |
34 |
MARKOWSKI Jan |
Dolní Lutyně |
956180 |
1 - 16:30:57 |
1480.269 m/min |
14-0183-87-HE |
35 |
POPELKA Roman |
Korytna |
941140 |
1 - 16:21:15 |
1479.198 m/min |
CZ-13-0255-1974 HE |
36 |
KOLAŘÍK Pavel |
Pozděchov |
949640 |
1 - 16:27:05 |
1478.998 m/min |
12-0197-458 E |
37 |
FIŠER Otto |
Červená Voda |
839810 |
1 - 15:13:01 |
1478.495 m/min |
13-0229-8326 H |
38 |
DUDA Rostislav |
Bolatice |
932860 |
1 - 16:17:00 |
1476.044 m/min |
14-0218-66 He |
39 |
LUKÁŠ Jan a Radim |
Pozděchov |
944220 |
1 - 16:24:45 |
1475.92 m/min |
12-0197-318 E |
40 |
HLUSEK Milan |
Zlechov |
913050 |
1 - 16:03:44 |
1475.676 m/min |
12 0263 1968 H |
41 |
KESSLER Frantisek |
Šumvald |
876160 |
1 - 15:39:00 |
1475.017 m/min |
11-0236-6044 H |
42 |
PŘIKRYL Karel |
Hoštice |
887470 |
1 - 15:46:41 |
1474.979 m/min |
12-0208-434 |
43 |
BOCEK Jiri |
Uh. Ostroh |
921570 |
1 - 16:10:24 |
1473.569 m/min |
CZ-0259-428 H |
44 |
KROUPA Jan |
Lidečko |
959970 |
1 - 16:37:33 |
1471.106 m/min |
12-0193-134 |
45 |
ČERMÁK Milan |
Štěpánkovice |
929660 |
1 - 16:18:00 |
1468.657 m/min |
13-0226-293 H |
46 |
ZVONÍČEK Jiří |
Bylnice |
959530 |
1 - 16:39:14 |
1466.648 m/min |
14-0334-232 |
47 |
ČERMÁK Milan |
Štěpánkovice |
929660 |
1 - 16:19:00 |
1466.341 m/min |
13-0226-348 H |
48 |
MIKLAS Jan |
Bylnice |
959390 |
1 - 16:41:00 |
1462.485 m/min |
13-0248-450 |
49 |
JURASEK Ant. |
Uh. Ostroh |
923170 |
1 - 16:16:32 |
1461.791 m/min |
CZ-12-0260-757 H |
50 |
SLÁČIK Jaroslav |
Pozděchov |
948820 |
1 - 16:35:00 |
1459.723 m/min |
12-0197-759 E |
51 |
UTĚŠENÝ Antonín |
Uničov |
867980 |
1 - 15:39:58 |
1458.872 m/min |
09-0233-89 H |
52 |
HLUBINKA Jan |
Litovel |
870410 |
1 - 15:42:27 |
1456.875 m/min |
13-0269-117 H |
53 |
PEROUTKA Jan |
Podlesí |
942550 |
1 - 16:32:00 |
1456.801 m/min |
13-0316-195 |
54 |
BENEŠ Josef |
Lipník |
910220 |
1 - 16:09:56 |
1456.507 m/min |
14-0210-11 H |
55 |
FOJTÍK Jan |
Bylnice |
959180 |
1 - 16:44:00 |
1455.508 m/min |
12-0248-259 |
56 |
HLUBINKA Jan |
Litovel |
870410 |
1 - 15:43:39 |
1453.955 m/min |
13-0231-5025 H |
57 |
PALACKÝ Miroslav |
Val.Meziříčí |
942220 |
1 - 16:36:03 |
1447.231 m/min |
12-0199-222 |
58 |
DUDA Rostislav |
Těrlicko |
966620 |
1 - 16:53:23 |
1446.206 m/min |
12.0152.675 He |
59 |
BORTEL Jaromír |
Mniší |
946510 |
1 - 16:39:31 |
1446.121 m/min |
CZ-13-0194-263 He |
60 |
MAULER Aleš |
Uničov |
877300 |
1 - 15:53:49 |
1440.992 m/min |
15-0233-3211 H |
61 |
VADURA Jaroslav |
Zlechov |
916760 |
1 - 16:22:03 |
1439.071 m/min |
CZ-14-0263-2464 H |
62 |
HRBÁČ D+F |
Krásné Pole |
938810 |
1 - 16:37:27 |
1438.9 m/min |
14-0228-887 H |
63 |
RANDJÁK R. + M. |
Frýdek II. |
957380 |
1 - 16:50:36 |
1438.371 m/min |
12-0150-4624 H |
64 |
SÝKORA Jaromír |
Hoštice |
882470 |
1 - 15:59:20 |
1436.468 m/min |
13-0208-1240 |
65 |
CMIEL Antonín |
Jablunkov |
996940 |
1 - 17:19:22 |
1435.754 m/min |
13 0239 933 He |
66 |
DEDEK Karel |
Služovice |
925870 |
1 - 16:30:00 |
1435.457 m/min |
14-0225-170 He |
67 |
FOCHR Vladimír |
Rataje |
908860 |
1 - 16:18:20 |
1435.042 m/min |
15.0217.5186 He |
68 |
FOCHR Vladimír |
Rataje |
908860 |
1 - 16:18:20 |
1435.042 m/min |
15.0217.5186 He |
69 |
MARKOWSKI Jan |
Dolní Lutyně |
956180 |
1 - 16:52:05 |
1433.374 m/min |
14-0183-63-H |
70 |
SLÁČIK Jaroslav |
Pozděchov |
948820 |
1 - 16:47:00 |
1433.263 m/min |
12-0197-1027 |
71 |
STRATIL Petr |
Holešov |
920100 |
1 - 16:27:00 |
1433.178 m/min |
13.0266.5315 H |
72 |
STRATIL Petr |
Holešov |
920100 |
1 - 16:27:00 |
1433.178 m/min |
13.0266.5315 H |
73 |
VITÁSEK Emil |
Hlučín 2 |
934060 |
1 - 16:36:56 |
1432.754 m/min |
14-PL0142-3079 He |
74 |
KANAK Josef |
Knezpole |
928180 |
1 - 16:33:13 |
1431.898 m/min |
13 0254 2547 H |
75 |
DUDA Ing. Přemysl |
Litovel |
870900 |
1 - 15:54:04 |
1429.893 m/min |
15-0231-1580 H |
76 |
POCEDIČ Pavel |
Studénka |
927280 |
1 - 16:34:00 |
1428.783 m/min |
13-0189-1327 He |
77 |
BIEL Rostislav |
Vsetín |
943340 |
1 - 16:45:32 |
1428.149 m/min |
11-0200-138 H |
78 |
PEROUTKA Jan |
Podlesí |
942550 |
1 - 16:45:19 |
1427.421 m/min |
13-0316-81 |
79 |
STRATIL Petr |
Holešov |
920100 |
1 - 16:30:00 |
1426.512 m/min |
13.0266.5354 H |
80 |
STRATIL Petr |
Holešov |
920100 |
1 - 16:30:00 |
1426.512 m/min |
13.0266.5354 H |
81 |
ČERMÁK Milan |
Štěpánkovice |
929660 |
1 - 16:37:00 |
1425.859 m/min |
13-0226-334 H |
82 |
ČERNÝ Josef |
Holešov |
920300 |
1 - 16:31:29 |
1423.548 m/min |
14-0400-1429 H |
83 |
PIEKLO Ladislav |
Dolní Lutyně |
950890 |
1 - 16:53:26 |
1422.565 m/min |
14-0183-673-H |
84 |
MACHAČ Marek |
Bylnice |
961430 |
1 - 17:01:00 |
1422.234 m/min |
12-0248-306 e |
85 |
SAMIEC TEAM |
Mosty |
992360 |
1 - 17:22:56 |
1421.855 m/min |
12 0310 116 He |
86 |
SALGA Jaromír |
Krásné Pole |
936190 |
1 - 16:44:00 |
1420.622 m/min |
13-0228-214 H |
87 |
DĚRNAR Vitalij |
Uničov |
866640 |
1 - 15:56:00 |
1418.396 m/min |
14-0231-2595 He |
88 |
WITOS Team |
Nebory |
975110 |
1 - 17:12:44 |
1417.861 m/min |
15 0241 142 He |
89 |
OLYMPIA Mácha |
Krmelín |
950180 |
1 - 16:55:18 |
1417.544 m/min |
13-0153-44 H |
90 |
GONČAR Zdeněk |
Dětmarovice |
966340 |
1 - 17:07:20 |
1416.229 m/min |
12-0182-524-H |
91 |
SATORA Miroslav |
Litovel |
872380 |
1 - 16:02:00 |
1413.906 m/min |
13-0231-4940 H |
92 |
JAŠEK Václav |
Uničov |
877400 |
1 - 16:07:00 |
1410.611 m/min |
12-0233-1249 H |
93 |
RUMPA Josef |
Darkovičky |
941920 |
1 - 16:53:10 |
1409.708 m/min |
08-0285-587 H |
94 |
KAMENÁŘ K+L |
Lukov |
929110 |
1 - 16:44:18 |
1409.237 m/min |
10-0265-93 H |
95 |
DĚRNAR Vitalij |
Uničov |
866640 |
1 - 16:01:00 |
1406.883 m/min |
14-0233-2076 H |
96 |
DAVID Petr |
Old Šternberk |
886010 |
1 - 16:14:48 |
1406.812 m/min |
13-0334-4078 He |
97 |
CRHAN Lubomír |
Nezamyslice |
891890 |
1 - 16:20:00 |
1404.551 m/min |
09-0212-200 H |
98 |
WITOS Team |
Nebory |
975110 |
1 - 17:19:50 |
1403.373 m/min |
15 0241 141 He |
99 |
CABALA Jan |
Nová Bělá |
950000 |
1 - 17:02:09 |
1402.939 m/min |
14-0156-232 He |
100 |
DEDEK Karel |
Služovice |
925870 |
1 - 16:45:00 |
1402.833 m/min |
14-0225-3165 He |
101 |
DUDA Rostislav |
Těrlicko |
966620 |
1 - 17:14:09 |
1402.626 m/min |
13.0152.512 He |
102 |
PUSTĚJOVSKÝ Josef |
Mniší |
952880 |
1 - 17:04:25 |
1402.497 m/min |
14-0194-52 H |
103 |
ŠVIRK Stanislav |
Petřvald |
958900 |
1 - 17:09:19 |
1401.252 m/min |
13-0185-144-H |
104 |
JANÁL Pavel |
Holešov |
921840 |
1 - 16:43:00 |
1400.973 m/min |
12-0266-1086 H |
105 |
CIESLAR Josef |
Jablunkov |
990570 |
1 - 17:32:17 |
1400.528 m/min |
10 0239 147 He |
106 |
NOVÁK Karel |
Holešov |
917250 |
1 - 16:40:00 |
1400.382 m/min |
13-0266-5878 He |
107 |
SKOKAN Pavel + K. |
Mistek |
964100 |
1 - 17:14:44 |
1397.787 m/min |
12-0149-1069 he |
108 |
VACEK Jiří |
Červená Voda |
837880 |
1 - 15:45:50 |
1394.53 m/min |
10-0229-3208 He |
109 |
ANTOŠ Jakub |
Kravaře |
946660 |
1 - 17:04:00 |
1394.197 m/min |
12-0221-697 H |
110 |
HALAJKOVI |
Nová Bělá |
945350 |
1 - 17:04:06 |
1392.063 m/min |
12-0153-445 H |
111 |
GANČAŘ Miroslav |
Otice |
916900 |
1 - 16:44:00 |
1391.351 m/min |
12-0252-215 He |
112 |
MACÍČEK František |
Nový Jičín |
945340 |
1 - 17:06:20 |
1387.485 m/min |
14-0195-534 H |
113 |
MATYAS Jaroslav |
Havrice |
936330 |
1 - 17:00:00 |
1387.156 m/min |
14 0250 1109 H |
114 |
OSTAREK Lukáš |
Krnov |
899430 |
1 - 16:35:05 |
1383.561 m/min |
13-0334-7254 H |
115 |
VACL Vladimír |
Rataje |
907480 |
1 - 16:40:55 |
1383.529 m/min |
12-0217-2223 H |
116 |
KUBINČAN František |
Dolní Lutyně |
952340 |
1 - 17:13:29 |
1383.243 m/min |
15-0183-138-H |
117 |
KŘÍŽ František |
Prostějov |
884670 |
1 - 16:25:00 |
1382.297 m/min |
10-0214-150 |
118 |
CIENCIALA + MARTYNEK |
Jablunkov |
991990 |
1 - 17:43:07 |
1381.377 m/min |
14 0239 932 He |
119 |
POCEDIČ Pavel |
Studénka |
927280 |
1 - 16:57:00 |
1379.881 m/min |
11-0189-581 H |
120 |
DUDA Ing. Přemysl |
Litovel |
870900 |
1 - 16:16:52 |
1378.297 m/min |
12-0231-4087 He |
121 |
KOZELSKÝ + MUSIAL |
Krásné Pole |
936070 |
1 - 17:04:33 |
1377.485 m/min |
13-0228-69 HE |
122 |
NYKL Vladimír |
Nová Bělá |
944330 |
1 - 17:10:52 |
1376.842 m/min |
13-0156-697 H |
123 |
HECZKO Petr |
Třinec |
982540 |
1 - 17:42:45 |
1368.917 m/min |
15 0242 91 He |
124 |
BEZECNÝ Vlastislav |
Nová Bělá |
964220 |
1 - 17:30:10 |
1367.365 m/min |
12-0156-416 H |
125 |
VÝTISK Jaromír,Ing. |
Krásné Pole |
938870 |
1 - 17:12:00 |
1366.623 m/min |
13-0228-840 He |
126 |
Ing. RANOCHA Václav |
Krmelín |
951080 |
1 - 17:21:13 |
1366.069 m/min |
14-0153-181 He |
127 |
SVOBODA Jindřich |
Ludgeřovice |
944940 |
1 - 17:20:00 |
1359.626 m/min |
12-0289-2001 H |
128 |
ŽEDEK Žedek Team |
Baška |
961570 |
1 - 17:32:17 |
1359.526 m/min |
13-0149-950 He |
129 |
ZELINKA Jaroslav |
Babice |
920420 |
1 - 17:03:42 |
1356.151 m/min |
12 0256 1336 H |
130 |
BOBŘÍK Konrád |
Darkovičky |
942130 |
1 - 17:20:14 |
1355.128 m/min |
13-0285-700 He |
131 |
ŽEDEK Žedek Team |
Baška |
961570 |
1 - 17:36:33 |
1351.374 m/min |
13- 0149-921 H |
132 |
SRNÍČEK J.+R. |
Baška |
962480 |
1 - 17:37:14 |
1351.355 m/min |
12-0149-1758 H |
133 |
JALŮVKA Jan |
Frýdek II. |
959390 |
1 - 17:35:21 |
1350.588 m/min |
13-0150-7012H |
134 |
JALŮVKA Jan |
Frýdek II. |
959390 |
1 - 17:35:21 |
1350.588 m/min |
13-0150-7012H |
135 |
BOBŘÍK Konrád |
Darkovičky |
942130 |
1 - 17:24:40 |
1346.541 m/min |
14-0285-2106 H |
136 |
DUDA Rostislav |
Těrlicko |
966620 |
1 - 17:46:05 |
1340.511 m/min |
14.0152.1320 H |
137 |
DUDA Rostislav |
Těrlicko |
966620 |
1 - 17:47:30 |
1337.882 m/min |
13.0152.584 H |
138 |
JONÁŠ M. ml.+st. |
Petřvald |
953400 |
1 - 17:38:00 |
1337.167 m/min |
13-0185-358-H |
139 |
PIEKLO Ladislav |
Dolní Lutyně |
950890 |
1 - 17:38:13 |
1333.241 m/min |
14-0183-685-HE |
140 |
SKRBEK Marek |
Studénka |
938170 |
1 - 17:28:45 |
1333.101 m/min |
10-0198-3618 H |
141 |
KLEMENS Karel |
Kravaře |
933000 |
1 - 17:26:00 |
1330.956 m/min |
15-0221-3194 H |
142 |
PRCHALA Ladislav |
Rychvald |
957380 |
1 - 17:46:00 |
1327.85 m/min |
12-0183-520 H |
143 |
PUSTĚJOVSKÝ Josef |
Mniší |
952880 |
1 - 17:45:23 |
1322.74 m/min |
14-0194-54 He |
144 |
SKRBEK Marek |
Studénka |
938170 |
1 - 17:35:14 |
1320.932 m/min |
13-0198-48 E |
145 |
SKRBEK Marek |
Studénka |
938170 |
1 - 17:35:14 |
1320.932 m/min |
13-0198-48 E |
146 |
SKRBEK Marek |
Studénka |
938170 |
1 - 17:35:14 |
1320.932 m/min |
13-0198-48 E |
147 |
BITTA Jan |
Kravaře |
935790 |
1 - 17:34:00 |
1319.873 m/min |
12-0221-171 HE |
148 |
SKRBEK Zdeněk,Ing |
Služovice |
920510 |
1 - 17:23:00 |
1318.782 m/min |
11-0223-213 H |
149 |
KRUPA Josef |
Dolní Lutyně |
956500 |
1 - 17:51:05 |
1317.342 m/min |
14-0183-197-H |
150 |
KOMA Daniel |
Frýdek II. |
954220 |
1 - 17:52:22 |
1311.883 m/min |
12-0150-4410 H |
151 |
SKRBEK Zdeněk,Ing |
Služovice |
920510 |
1 - 17:30:00 |
1305.688 m/min |
13-0223-70 HE |
152 |
KLEMENS Karel |
Kravaře |
933000 |
1 - 17:40:00 |
1304.895 m/min |
14-0221-532 He |
153 |
SKOKAN Pavel + K. |
Mistek |
964100 |
1 - 18:06:34 |
1300.085 m/min |
13-0149-102 he |
154 |
KOPŘIVOVI |
Mistek |
958020 |
1 - 18:02:48 |
1298.482 m/min |
11-0157-1138 he |
155 |
DUDA Rostislav |
Těrlicko |
966620 |
1 - 18:10:37 |
1296.403 m/min |
14.0152.350 H |
156 |
RANDJÁK R. + M. |
Frýdek II. |
957380 |
1 - 18:05:28 |
1292.941 m/min |
12-0150-4608 H |
157 |
SKRBEK Marek |
Studénka |
938170 |
1 - 17:50:39 |
1292.868 m/min |
12-0198-673 H |
158 |
RÝDEL Jiri |
Nový Jičín |
942480 |
1 - 17:58:02 |
1285.726 m/min |
12-0194-323 He |
159 |
DUDA Rostislav |
Bolatice |
932860 |
1 - 17:52:00 |
1283.164 m/min |
14-0159-556 H |
160 |
SKOKAN Pavel + K. |
Mistek |
964100 |
1 - 18:24:12 |
1269.889 m/min |
14-0149-1112 he |
161 |
KLEIN David |
Těrlicko |
975360 |
1 - 18:36:28 |
1264.293 m/min |
14-0152-888 he |
162 |
DUDA Rostislav |
Těrlicko |
966620 |
1 - 18:33:00 |
1258.62 m/min |
14.0152.1250 H |
163 |
PRZECZEK Bruno |
Těrlicko |
964770 |
1 - 18:47:15 |
1233.327 m/min |
13-0152-959-H |
164 |
MAULER Aleš |
Uničov |
877300 |
1 - 18:08:53 |
1179.352 m/min |
16-0233-2508-H |
165 |
BLOKESCH Norbert |
Hlučín 2 |
944700 |
1 - 17:30:00 |
-0.038 m/min |
14-0324-503 H |
Pásmo ZÁPAD |
Poř. |
Chovatel |
ZO CHPH |
Vzdálenost |
Dolet |
Rychlost |
Holub / Poznámka |
Pásmo JIH |
Poř. |
Chovatel |
ZO CHPH |
Vzdálenost |
Dolet |
Rychlost |
Holub / Poznámka |
1 |
NEJEZCHLEBA Miroslav |
Babice |
920670 |
1 - 15:30:27 |
1572.585 m/min |
12 0244 247 H |
2 |
KASIK Frantisek |
Kunovice |
925720 |
1 - 15:35:08 |
1568.662 m/min |
CZ-14-0256-3484 HE |
3 |
VELECKY Stanislav |
Nivnice |
938650 |
1 - 15:52:49 |
1544.298 m/min |
13 0258 2146 H |
4 |
SUCHAN Josef |
Halenkov |
961300 |
1 - 16:08:51 |
1540.915 m/min |
14-0191-143 |
5 |
PISTEK Vitezslav |
Uh. Ostroh |
921750 |
1 - 15:43:58 |
1538.9 m/min |
CZ-0259-1035 H |
6 |
MOLEK Karel |
Halenkov |
955840 |
1 - 16:12:38 |
1522.927 m/min |
10-0191-555 E |
7 |
SÍBAL Alois |
Halenkov |
966180 |
1 - 16:25:00 |
1509.656 m/min |
13-0191-33 E |
8 |
CERNUSKA Vratislav |
Kunovice |
924190 |
1 - 16:00:46 |
1500.877 m/min |
14 035 465 H |
9 |
POLÁŠEK Josef |
Bylnice |
959140 |
1 - 16:30:00 |
1487.039 m/min |
11-0248-906 |
10 |
BRI.UHERKOVI |
Knezpole |
924400 |
1 - 16:08:07 |
1483.51 m/min |
14 0234 444 H |
11 |
ZVONÍČEK Jiří |
Bylnice |
959530 |
1 - 16:31:57 |
1483.159 m/min |
13-0248-797 E |
12 |
POPELKA Roman |
Korytna |
941140 |
1 - 16:21:15 |
1479.198 m/min |
CZ-13-0255-1974 HE |
13 |
KOLAŘÍK Pavel |
Pozděchov |
949640 |
1 - 16:27:05 |
1478.998 m/min |
12-0197-458 E |
14 |
LUKÁŠ Jan a Radim |
Pozděchov |
944220 |
1 - 16:24:45 |
1475.92 m/min |
12-0197-318 E |
15 |
HLUSEK Milan |
Zlechov |
913050 |
1 - 16:03:44 |
1475.676 m/min |
12 0263 1968 H |
16 |
BOCEK Jiri |
Uh. Ostroh |
921570 |
1 - 16:10:24 |
1473.569 m/min |
CZ-0259-428 H |
17 |
KROUPA Jan |
Lidečko |
959970 |
1 - 16:37:33 |
1471.106 m/min |
12-0193-134 |
18 |
ZVONÍČEK Jiří |
Bylnice |
959530 |
1 - 16:39:14 |
1466.648 m/min |
14-0334-232 |
19 |
MIKLAS Jan |
Bylnice |
959390 |
1 - 16:41:00 |
1462.485 m/min |
13-0248-450 |
20 |
JURASEK Ant. |
Uh. Ostroh |
923170 |
1 - 16:16:32 |
1461.791 m/min |
CZ-12-0260-757 H |
21 |
SLÁČIK Jaroslav |
Pozděchov |
948820 |
1 - 16:35:00 |
1459.723 m/min |
12-0197-759 E |
22 |
PEROUTKA Jan |
Podlesí |
942550 |
1 - 16:32:00 |
1456.801 m/min |
13-0316-195 |
23 |
FOJTÍK Jan |
Bylnice |
959180 |
1 - 16:44:00 |
1455.508 m/min |
12-0248-259 |
24 |
PALACKÝ Miroslav |
Val.Meziříčí |
942220 |
1 - 16:36:03 |
1447.231 m/min |
12-0199-222 |
25 |
VADURA Jaroslav |
Zlechov |
916760 |
1 - 16:22:03 |
1439.071 m/min |
CZ-14-0263-2464 H |
26 |
SLÁČIK Jaroslav |
Pozděchov |
948820 |
1 - 16:47:00 |
1433.263 m/min |
12-0197-1027 |
27 |
KANAK Josef |
Knezpole |
928180 |
1 - 16:33:13 |
1431.898 m/min |
13 0254 2547 H |
28 |
BIEL Rostislav |
Vsetín |
943340 |
1 - 16:45:32 |
1428.149 m/min |
11-0200-138 H |
29 |
PEROUTKA Jan |
Podlesí |
942550 |
1 - 16:45:19 |
1427.421 m/min |
13-0316-81 |
30 |
MACHAČ Marek |
Bylnice |
961430 |
1 - 17:01:00 |
1422.234 m/min |
12-0248-306 e |
31 |
MATYAS Jaroslav |
Havrice |
936330 |
1 - 17:00:00 |
1387.156 m/min |
14 0250 1109 H |
32 |
ZELINKA Jaroslav |
Babice |
920420 |
1 - 17:03:42 |
1356.151 m/min |
12 0256 1336 H |
Pásmo STŘED |
Poř. |
Chovatel |
ZO CHPH |
Vzdálenost |
Dolet |
Rychlost |
Holub / Poznámka |
1 |
SVOBODA Zdeněk |
Vilémov |
872170 |
1 - 14:31:00 |
1658.118 m/min |
14-0237-190 H |
2 |
GROH Aleš |
Šternberk |
889200 |
1 - 15:09:33 |
1575.06 m/min |
14-0234-1375 H |
3 |
BUMBALÍK Pavel |
Červená Voda |
828260 |
1 - 14:43:00 |
1539.517 m/min |
14-0229-1720 H |
4 |
BARTL Pavel |
Šumvald |
870980 |
1 - 15:12:00 |
1536.12 m/min |
16-0236-3545 He |
5 |
KRIŠTOF Oldřich |
Červená Voda |
835730 |
1 - 14:49:16 |
1535.516 m/min |
15-0229-1222 He |
6 |
SVOBODA Zdeněk |
Vilémov |
872170 |
1 - 15:14:00 |
1532.812 m/min |
14-0237-143 H |
7 |
KESSLER Frantisek |
Šumvald |
876160 |
1 - 15:17:00 |
1531.748 m/min |
14-0236-1432 He |
8 |
KOUTNÝ Petr |
Přerov |
901690 |
1 - 15:36:41 |
1523.94 m/min |
13-0216-885 H |
9 |
PETR František |
Šumvald |
867670 |
1 - 15:16:00 |
1519.562 m/min |
13-0233-3103 H |
10 |
MOŤKA Josef |
Litovel |
865110 |
1 - 15:20:58 |
1502.014 m/min |
11-0302-306 He |
11 |
MAULER Aleš |
Uničov |
877300 |
1 - 15:29:10 |
1501.797 m/min |
15-067-134 He |
12 |
JEMELKA Pavel Ing. |
Přerov |
910500 |
1 - 15:54:39 |
1493.48 m/min |
13-0216-20 H |
13 |
PASEKA Jaroslav |
Holešov |
918280 |
1 - 16:00:32 |
1491.844 m/min |
12-0266-92 H |
14 |
TRÁVNÍČEK Jiří |
Prasklice |
894170 |
1 - 15:45:00 |
1490.283 m/min |
12.05.1094 H |
15 |
TRÁVNÍČEK Jiří |
Prasklice |
894170 |
1 - 15:45:00 |
1490.283 m/min |
12.05.1094 H |
16 |
STUDNIČKA Oldřich |
Šumvald |
866970 |
1 - 15:28:42 |
1485.301 m/min |
12-0236-7517 He |
17 |
FIŠER Otto |
Červená Voda |
839810 |
1 - 15:13:01 |
1478.495 m/min |
13-0229-8326 H |
18 |
KESSLER Frantisek |
Šumvald |
876160 |
1 - 15:39:00 |
1475.017 m/min |
11-0236-6044 H |
19 |
PŘIKRYL Karel |
Hoštice |
887470 |
1 - 15:46:41 |
1474.979 m/min |
12-0208-434 |
20 |
UTĚŠENÝ Antonín |
Uničov |
867980 |
1 - 15:39:58 |
1458.872 m/min |
09-0233-89 H |
21 |
HLUBINKA Jan |
Litovel |
870410 |
1 - 15:42:27 |
1456.875 m/min |
13-0269-117 H |
22 |
BENEŠ Josef |
Lipník |
910220 |
1 - 16:09:56 |
1456.507 m/min |
14-0210-11 H |
23 |
HLUBINKA Jan |
Litovel |
870410 |
1 - 15:43:39 |
1453.955 m/min |
13-0231-5025 H |
24 |
MAULER Aleš |
Uničov |
877300 |
1 - 15:53:49 |
1440.992 m/min |
15-0233-3211 H |
25 |
SÝKORA Jaromír |
Hoštice |
882470 |
1 - 15:59:20 |
1436.468 m/min |
13-0208-1240 |
26 |
FOCHR Vladimír |
Rataje |
908860 |
1 - 16:18:20 |
1435.042 m/min |
15.0217.5186 He |
27 |
FOCHR Vladimír |
Rataje |
908860 |
1 - 16:18:20 |
1435.042 m/min |
15.0217.5186 He |
28 |
STRATIL Petr |
Holešov |
920100 |
1 - 16:27:00 |
1433.178 m/min |
13.0266.5315 H |
29 |
STRATIL Petr |
Holešov |
920100 |
1 - 16:27:00 |
1433.178 m/min |
13.0266.5315 H |
30 |
DUDA Ing. Přemysl |
Litovel |
870900 |
1 - 15:54:04 |
1429.893 m/min |
15-0231-1580 H |
31 |
STRATIL Petr |
Holešov |
920100 |
1 - 16:30:00 |
1426.512 m/min |
13.0266.5354 H |
32 |
STRATIL Petr |
Holešov |
920100 |
1 - 16:30:00 |
1426.512 m/min |
13.0266.5354 H |
33 |
ČERNÝ Josef |
Holešov |
920300 |
1 - 16:31:29 |
1423.548 m/min |
14-0400-1429 H |
34 |
DĚRNAR Vitalij |
Uničov |
866640 |
1 - 15:56:00 |
1418.396 m/min |
14-0231-2595 He |
35 |
SATORA Miroslav |
Litovel |
872380 |
1 - 16:02:00 |
1413.906 m/min |
13-0231-4940 H |
36 |
JAŠEK Václav |
Uničov |
877400 |
1 - 16:07:00 |
1410.611 m/min |
12-0233-1249 H |
37 |
KAMENÁŘ K+L |
Lukov |
929110 |
1 - 16:44:18 |
1409.237 m/min |
10-0265-93 H |
38 |
DĚRNAR Vitalij |
Uničov |
866640 |
1 - 16:01:00 |
1406.883 m/min |
14-0233-2076 H |
39 |
DAVID Petr |
Old Šternberk |
886010 |
1 - 16:14:48 |
1406.812 m/min |
13-0334-4078 He |
40 |
CRHAN Lubomír |
Nezamyslice |
891890 |
1 - 16:20:00 |
1404.551 m/min |
09-0212-200 H |
41 |
JANÁL Pavel |
Holešov |
921840 |
1 - 16:43:00 |
1400.973 m/min |
12-0266-1086 H |
42 |
NOVÁK Karel |
Holešov |
917250 |
1 - 16:40:00 |
1400.382 m/min |
13-0266-5878 He |
43 |
VACEK Jiří |
Červená Voda |
837880 |
1 - 15:45:50 |
1394.53 m/min |
10-0229-3208 He |
44 |
VACL Vladimír |
Rataje |
907480 |
1 - 16:40:55 |
1383.529 m/min |
12-0217-2223 H |
45 |
KŘÍŽ František |
Prostějov |
884670 |
1 - 16:25:00 |
1382.297 m/min |
10-0214-150 |
46 |
DUDA Ing. Přemysl |
Litovel |
870900 |
1 - 16:16:52 |
1378.297 m/min |
12-0231-4087 He |
47 |
MAULER Aleš |
Uničov |
877300 |
1 - 18:08:53 |
1179.352 m/min |
16-0233-2508-H |
Pásmo SEVER |
Poř. |
Chovatel |
ZO CHPH |
Vzdálenost |
Dolet |
Rychlost |
Holub / Poznámka |
1 |
SKRBEK Marek |
Studénka |
938170 |
1 - 15:42:39 |
1569.765 m/min |
14-0198-704 H |
2 |
SUCHÁNEK Martin |
Hlučín 2 |
942010 |
1 - 15:58:13 |
1536.178 m/min |
13-0324-311 H |
3 |
VYSEKAL David+Voj. |
Krnov |
900560 |
1 - 15:40:23 |
1512.572 m/min |
12-0222-714 He |
4 |
ORSÁG Dušan |
Otice |
906190 |
1 - 15:50:00 |
1497.835 m/min |
15-0334-1129 He |
5 |
GONČAR Zdeněk |
Dětmarovice |
966340 |
1 - 16:35:15 |
1486.105 m/min |
13-0182-74-H |
6 |
BIALAS Richard |
Ludgeřovice |
941600 |
1 - 16:18:51 |
1485.525 m/min |
13-0289-1025 H |
7 |
MARKOWSKI Jan |
Dolní Lutyně |
956180 |
1 - 16:30:57 |
1480.269 m/min |
14-0183-87-HE |
8 |
DUDA Rostislav |
Bolatice |
932860 |
1 - 16:17:00 |
1476.044 m/min |
14-0218-66 He |
9 |
ČERMÁK Milan |
Štěpánkovice |
929660 |
1 - 16:18:00 |
1468.657 m/min |
13-0226-293 H |
10 |
ČERMÁK Milan |
Štěpánkovice |
929660 |
1 - 16:19:00 |
1466.341 m/min |
13-0226-348 H |
11 |
DUDA Rostislav |
Těrlicko |
966620 |
1 - 16:53:23 |
1446.206 m/min |
12.0152.675 He |
12 |
BORTEL Jaromír |
Mniší |
946510 |
1 - 16:39:31 |
1446.121 m/min |
CZ-13-0194-263 He |
13 |
HRBÁČ D+F |
Krásné Pole |
938810 |
1 - 16:37:27 |
1438.9 m/min |
14-0228-887 H |
14 |
RANDJÁK R. + M. |
Frýdek II. |
957380 |
1 - 16:50:36 |
1438.371 m/min |
12-0150-4624 H |
15 |
CMIEL Antonín |
Jablunkov |
996940 |
1 - 17:19:22 |
1435.754 m/min |
13 0239 933 He |
16 |
DEDEK Karel |
Služovice |
925870 |
1 - 16:30:00 |
1435.457 m/min |
14-0225-170 He |
17 |
MARKOWSKI Jan |
Dolní Lutyně |
956180 |
1 - 16:52:05 |
1433.374 m/min |
14-0183-63-H |
18 |
VITÁSEK Emil |
Hlučín 2 |
934060 |
1 - 16:36:56 |
1432.754 m/min |
14-PL0142-3079 He |
19 |
POCEDIČ Pavel |
Studénka |
927280 |
1 - 16:34:00 |
1428.783 m/min |
13-0189-1327 He |
20 |
ČERMÁK Milan |
Štěpánkovice |
929660 |
1 - 16:37:00 |
1425.859 m/min |
13-0226-334 H |
21 |
PIEKLO Ladislav |
Dolní Lutyně |
950890 |
1 - 16:53:26 |
1422.565 m/min |
14-0183-673-H |
22 |
SAMIEC TEAM |
Mosty |
992360 |
1 - 17:22:56 |
1421.855 m/min |
12 0310 116 He |
23 |
SALGA Jaromír |
Krásné Pole |
936190 |
1 - 16:44:00 |
1420.622 m/min |
13-0228-214 H |
24 |
WITOS Team |
Nebory |
975110 |
1 - 17:12:44 |
1417.861 m/min |
15 0241 142 He |
25 |
OLYMPIA Mácha |
Krmelín |
950180 |
1 - 16:55:18 |
1417.544 m/min |
13-0153-44 H |
26 |
GONČAR Zdeněk |
Dětmarovice |
966340 |
1 - 17:07:20 |
1416.229 m/min |
12-0182-524-H |
27 |
RUMPA Josef |
Darkovičky |
941920 |
1 - 16:53:10 |
1409.708 m/min |
08-0285-587 H |
28 |
WITOS Team |
Nebory |
975110 |
1 - 17:19:50 |
1403.373 m/min |
15 0241 141 He |
29 |
CABALA Jan |
Nová Bělá |
950000 |
1 - 17:02:09 |
1402.939 m/min |
14-0156-232 He |
30 |
DEDEK Karel |
Služovice |
925870 |
1 - 16:45:00 |
1402.833 m/min |
14-0225-3165 He |
31 |
DUDA Rostislav |
Těrlicko |
966620 |
1 - 17:14:09 |
1402.626 m/min |
13.0152.512 He |
32 |
PUSTĚJOVSKÝ Josef |
Mniší |
952880 |
1 - 17:04:25 |
1402.497 m/min |
14-0194-52 H |
33 |
ŠVIRK Stanislav |
Petřvald |
958900 |
1 - 17:09:19 |
1401.252 m/min |
13-0185-144-H |
34 |
CIESLAR Josef |
Jablunkov |
990570 |
1 - 17:32:17 |
1400.528 m/min |
10 0239 147 He |
35 |
SKOKAN Pavel + K. |
Mistek |
964100 |
1 - 17:14:44 |
1397.787 m/min |
12-0149-1069 he |
36 |
ANTOŠ Jakub |
Kravaře |
946660 |
1 - 17:04:00 |
1394.197 m/min |
12-0221-697 H |
37 |
HALAJKOVI |
Nová Bělá |
945350 |
1 - 17:04:06 |
1392.063 m/min |
12-0153-445 H |
38 |
GANČAŘ Miroslav |
Otice |
916900 |
1 - 16:44:00 |
1391.351 m/min |
12-0252-215 He |
39 |
MACÍČEK František |
Nový Jičín |
945340 |
1 - 17:06:20 |
1387.485 m/min |
14-0195-534 H |
40 |
OSTAREK Lukáš |
Krnov |
899430 |
1 - 16:35:05 |
1383.561 m/min |
13-0334-7254 H |
41 |
KUBINČAN František |
Dolní Lutyně |
952340 |
1 - 17:13:29 |
1383.243 m/min |
15-0183-138-H |
42 |
CIENCIALA + MARTYNEK |
Jablunkov |
991990 |
1 - 17:43:07 |
1381.377 m/min |
14 0239 932 He |
43 |
POCEDIČ Pavel |
Studénka |
927280 |
1 - 16:57:00 |
1379.881 m/min |
11-0189-581 H |
44 |
KOZELSKÝ + MUSIAL |
Krásné Pole |
936070 |
1 - 17:04:33 |
1377.485 m/min |
13-0228-69 HE |
45 |
NYKL Vladimír |
Nová Bělá |
944330 |
1 - 17:10:52 |
1376.842 m/min |
13-0156-697 H |
46 |
HECZKO Petr |
Třinec |
982540 |
1 - 17:42:45 |
1368.917 m/min |
15 0242 91 He |
47 |
BEZECNÝ Vlastislav |
Nová Bělá |
964220 |
1 - 17:30:10 |
1367.365 m/min |
12-0156-416 H |
48 |
VÝTISK Jaromír,Ing. |
Krásné Pole |
938870 |
1 - 17:12:00 |
1366.623 m/min |
13-0228-840 He |
49 |
Ing. RANOCHA Václav |
Krmelín |
951080 |
1 - 17:21:13 |
1366.069 m/min |
14-0153-181 He |
50 |
SVOBODA Jindřich |
Ludgeřovice |
944940 |
1 - 17:20:00 |
1359.626 m/min |
12-0289-2001 H |
51 |
ŽEDEK Žedek Team |
Baška |
961570 |
1 - 17:32:17 |
1359.526 m/min |
13-0149-950 He |
52 |
BOBŘÍK Konrád |
Darkovičky |
942130 |
1 - 17:20:14 |
1355.128 m/min |
13-0285-700 He |
53 |
ŽEDEK Žedek Team |
Baška |
961570 |
1 - 17:36:33 |
1351.374 m/min |
13- 0149-921 H |
54 |
SRNÍČEK J.+R. |
Baška |
962480 |
1 - 17:37:14 |
1351.355 m/min |
12-0149-1758 H |
55 |
JALŮVKA Jan |
Frýdek II. |
959390 |
1 - 17:35:21 |
1350.588 m/min |
13-0150-7012H |
56 |
JALŮVKA Jan |
Frýdek II. |
959390 |
1 - 17:35:21 |
1350.588 m/min |
13-0150-7012H |
57 |
BOBŘÍK Konrád |
Darkovičky |
942130 |
1 - 17:24:40 |
1346.541 m/min |
14-0285-2106 H |
58 |
DUDA Rostislav |
Těrlicko |
966620 |
1 - 17:46:05 |
1340.511 m/min |
14.0152.1320 H |
59 |
DUDA Rostislav |
Těrlicko |
966620 |
1 - 17:47:30 |
1337.882 m/min |
13.0152.584 H |
60 |
JONÁŠ M. ml.+st. |
Petřvald |
953400 |
1 - 17:38:00 |
1337.167 m/min |
13-0185-358-H |
61 |
PIEKLO Ladislav |
Dolní Lutyně |
950890 |
1 - 17:38:13 |
1333.241 m/min |
14-0183-685-HE |
62 |
SKRBEK Marek |
Studénka |
938170 |
1 - 17:28:45 |
1333.101 m/min |
10-0198-3618 H |
63 |
KLEMENS Karel |
Kravaře |
933000 |
1 - 17:26:00 |
1330.956 m/min |
15-0221-3194 H |
64 |
PRCHALA Ladislav |
Rychvald |
957380 |
1 - 17:46:00 |
1327.85 m/min |
12-0183-520 H |
65 |
PUSTĚJOVSKÝ Josef |
Mniší |
952880 |
1 - 17:45:23 |
1322.74 m/min |
14-0194-54 He |
66 |
SKRBEK Marek |
Studénka |
938170 |
1 - 17:35:14 |
1320.932 m/min |
13-0198-48 E |
67 |
SKRBEK Marek |
Studénka |
938170 |
1 - 17:35:14 |
1320.932 m/min |
13-0198-48 E |
68 |
SKRBEK Marek |
Studénka |
938170 |
1 - 17:35:14 |
1320.932 m/min |
13-0198-48 E |
69 |
BITTA Jan |
Kravaře |
935790 |
1 - 17:34:00 |
1319.873 m/min |
12-0221-171 HE |
70 |
SKRBEK Zdeněk,Ing |
Služovice |
920510 |
1 - 17:23:00 |
1318.782 m/min |
11-0223-213 H |
71 |
KRUPA Josef |
Dolní Lutyně |
956500 |
1 - 17:51:05 |
1317.342 m/min |
14-0183-197-H |
72 |
KOMA Daniel |
Frýdek II. |
954220 |
1 - 17:52:22 |
1311.883 m/min |
12-0150-4410 H |
73 |
SKRBEK Zdeněk,Ing |
Služovice |
920510 |
1 - 17:30:00 |
1305.688 m/min |
13-0223-70 HE |
74 |
KLEMENS Karel |
Kravaře |
933000 |
1 - 17:40:00 |
1304.895 m/min |
14-0221-532 He |
75 |
SKOKAN Pavel + K. |
Mistek |
964100 |
1 - 18:06:34 |
1300.085 m/min |
13-0149-102 he |
76 |
KOPŘIVOVI |
Mistek |
958020 |
1 - 18:02:48 |
1298.482 m/min |
11-0157-1138 he |
77 |
DUDA Rostislav |
Těrlicko |
966620 |
1 - 18:10:37 |
1296.403 m/min |
14.0152.350 H |
78 |
RANDJÁK R. + M. |
Frýdek II. |
957380 |
1 - 18:05:28 |
1292.941 m/min |
12-0150-4608 H |
79 |
SKRBEK Marek |
Studénka |
938170 |
1 - 17:50:39 |
1292.868 m/min |
12-0198-673 H |
80 |
RÝDEL Jiri |
Nový Jičín |
942480 |
1 - 17:58:02 |
1285.726 m/min |
12-0194-323 He |
81 |
DUDA Rostislav |
Bolatice |
932860 |
1 - 17:52:00 |
1283.164 m/min |
14-0159-556 H |
82 |
SKOKAN Pavel + K. |
Mistek |
964100 |
1 - 18:24:12 |
1269.889 m/min |
14-0149-1112 he |
83 |
KLEIN David |
Těrlicko |
975360 |
1 - 18:36:28 |
1264.293 m/min |
14-0152-888 he |
84 |
DUDA Rostislav |
Těrlicko |
966620 |
1 - 18:33:00 |
1258.62 m/min |
14.0152.1250 H |
85 |
PRZECZEK Bruno |
Těrlicko |
964770 |
1 - 18:47:15 |
1233.327 m/min |
13-0152-959-H |
86 |
BLOKESCH Norbert |
Hlučín 2 |
944700 |
1 - 17:30:00 |
-0.038 m/min |
14-0324-503 H |
Pro tisk pořadí klikni zde...
--- ON-LINE VÝSLEDKY --- --- Copyright C 2014-2023 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---
|