On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Eindhoven - Tilburg (ZZ MSS CHPH) - zataženo, JZ vítr 10km/h, 14°C
Start 2.7.2017 - 05:45:00

První dolétlí holubi musí být nahlášeni ihned,
nejpozději však do 30 minut po příletu na určeného koordinátora
v každém výpočetním pásmu...

Pásmo Západ - Ing. J. Novotný
Pásmo Jih - J. Fridrich
Pásmo Střed - M. Polášek
Pásmo Sever - J. Swaczyna

Videozáznam přepravy a startu...

Souřadnice startu: 51°32'11'' - 5°3'5''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SVOBODA Zdeněk

Cholina

872170 1 - 14:31:00 1658.118 m/min 14-0237-190 H
2

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

868870 1 - 14:41:04 1620.825 m/min 13-0180-1949
3

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

891250 1 - 15:05:15 1590.808 m/min 13.0178.3296.H
4

GROH Aleš

Domašov

889200 1 - 15:09:33 1575.06 m/min 14-0234-1375 H
5

NEJEZCHLEBA Miroslav

Babice

920670 1 - 15:30:27 1572.585 m/min 12 0244 247 H
6

TOMEK Jindřich

Křižanov

817970 1 - 14:25:49 1570.553 m/min 13-0302-590 He
7

TOMEK Jindřich

Křižanov

817970 1 - 14:25:53 1570.352 m/min 14-0302-313 H
8

SKRBEK Marek

Studénka

938170 1 - 15:42:39 1569.765 m/min 14-0198-704 H
9

KŠICA Miroslav

Vojkovice

866040 1 - 14:56:52 1569.292 m/min 11-55M-2582 SK
10

KASIK Frantisek

Vesky

925720 1 - 15:35:08 1568.662 m/min CZ-14-0256-3484 HE
11

BUREŠ Jar. jun.

Vel.Pavlovice

885960 1 - 15:09:58 1568.163 m/min 14.0179.5116.H
12

ZEMAN František

Moravany

859250 1 - 14:53:26 1566.736 m/min 15-0141-102
13

LÉTAL Milan

Zaječí

883930 1 - 15:10:03 1564.339 m/min 14.0174.441.H
14

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

891250 1 - 15:14:50 1564.054 m/min 12.0178.2504.H
15

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

796080 1 - 14:14:29 1562.524 m/min 13-0303-2147 H
16

PAVELKA Josef

Černín

829070 1 - 14:35:37 1562.465 m/min 14-0284-5
17

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

888090 1 - 15:14:14 1560.151 m/min 14.0334.131.E
18

INGR Ivan

Kyjov

902550 1 - 15:24:29 1557.508 m/min 10-0164-282E
19

JASINEK Jindřich

Křepice

875020 1 - 15:06:57 1557.114 m/min 14.0175.1031.H
20

LAMÁČEK Jos.+David

Mutěnice

900060 1 - 15:24:33 1553.033 m/min 12.0166.3394.H
21

TOMEK Jindřich

Křižanov

817970 1 - 14:32:01 1552.076 m/min 14-0302-342 H
22

KŠICA Miroslav

Vojkovice

866040 1 - 15:03:44 1550.006 m/min 12-0180-429
23

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

891250 1 - 15:21:09 1546.906 m/min 14.0178.4839.H
24

POSPÍŠIL Petr

Mor. Nová Ves

904250 1 - 15:29:47 1546.299 m/min 13.0173.415.E
25

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

796080 1 - 14:20:18 1544.886 m/min 14-0303-267 He
26

VELECKY Stanislav

Nivnice

938650 1 - 15:52:49 1544.298 m/min 13 0258 2146 H
27

DVOŘÁK Milan

Dolní Heřmanice

817660 1 - 14:34:36 1543.92 m/min 15-0318-535 He
28

HRADSKÝ Josef

Novosedly

867130 1 - 15:07:00 1542.936 m/min 11-0278-503 e
29

BADIN Vladimír

Mor.Bránice

852720 1 - 14:57:43 1542.78 m/min 14-0312-278
30

SUCHAN Josef

Halenkov

961300 1 - 16:08:51 1540.915 m/min 14-0191-143
31

BUMBALÍK Pavel

Mladkov

828260 1 - 14:43:00 1539.517 m/min 14-0229-1720 H
32

PISTEK Vitezslav

Uh.Ostroh

921750 1 - 15:43:58 1538.9 m/min CZ-0259-1035 H
33

HOŠEK Jiří Ing.

Sloup

859400 1 - 15:03:31 1538.719 m/min 10-0142-468 H
34

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

942010 1 - 15:58:13 1536.178 m/min 13-0324-311 H
35

BARTL Pavel

Šumvald

870980 1 - 15:12:00 1536.12 m/min 16-0236-3545 He
36

KŘIVÁNEK Petr+Filip

Rousínov

876250 1 - 15:15:38 1535.575 m/min 13-0144-525 e
37

KRIŠTOF Oldřich

Heřmanice

835730 1 - 14:49:16 1535.516 m/min 15-0229-1222 He
38

DVOŘÁK Karel

Hostákov

814900 1 - 14:35:48 1535.23 m/min 14-0296-419 He
39

SVOBODA Zdeněk

Cholina

872170 1 - 15:14:00 1532.812 m/min 14-0237-143 H
40

FAJMON Team

Velký Dvůr

864070 1 - 15:08:43 1532.809 m/min 09-0282-301 e
41

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

876160 1 - 15:17:00 1531.748 m/min 14-0236-1432 He
42

KOUTNÝ Petr

Přerov 7

901690 1 - 15:36:41 1523.94 m/min 13-0216-885 H
43

MOLEK Karel

Halenkov

955840 1 - 16:12:38 1522.927 m/min 10-0191-555 E
44

PETR František

Nová Hradečná

867670 1 - 15:16:00 1519.562 m/min 13-0233-3103 H
45

STRNAD Jaroslav

Rohatec

912270 1 - 15:45:26 1519.353 m/min 11-0221-157E
46

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

859380 1 - 15:10:59 1518.384 m/min 14-0141-415
47

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

891250 1 - 15:32:15 1517.667 m/min 14.0178.4735.H
48

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

893490 1 - 15:34:55 1514.604 m/min 14.0178.4427.H
49

HANUS Jan

Rožná

823320 1 - 14:49:09 1513.039 m/min 13-0297-2216 He
50

VYSEKAL David+Voj.

Krnov

900560 1 - 15:40:23 1512.572 m/min 12-0222-714 He
51

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

891250 1 - 15:34:36 1511.618 m/min 12.0178.2536.H
52

SÍBAL Alois

Halenkov

966180 1 - 16:25:00 1509.656 m/min 13-0191-33 E
53

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

891250 1 - 15:35:55 1508.25 m/min 12.0178.2577.H
54

BALAŠTÍK Bohumil

Mutěnice

900140 1 - 15:41:49 1508.235 m/min 12.0166.2218.H
55

TOMEK Jindřich

Křižanov

817970 1 - 14:47:41 1507.269 m/min 14-0302-373 H
56

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

828900 1 - 14:55:30 1505.722 m/min 13-0333-2308 H
57

VALENTA Josef

Vlkoš

905310 1 - 15:46:53 1504.129 m/min 13-0172-652E
58

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

929940 1 - 16:03:25 1503.743 m/min 14-0210-1405
59

FAJMON Team

Velký Dvůr

864070 1 - 15:19:47 1503.297 m/min 14-0282-906 e
60

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

826410 1 - 14:54:48 1503.11 m/min 10-0292-583 H
61

MOŤKA Josef

Bílá Lhota

865110 1 - 15:20:58 1502.014 m/min 11-0302-306 He
62

MAULER Aleš

Strukov

877300 1 - 15:29:10 1501.797 m/min 15-067-134 He
63

BÁTĚK Vladimír

Luběnice

879570 1 - 15:31:00 1500.973 m/min 10-0211-1055 H
64

CERNUSKA Vratislav

Kunovice

924190 1 - 16:00:46 1500.877 m/min 14 035 465 H
65

ORSÁG Dušan

Otice

906190 1 - 15:50:00 1497.835 m/min 15-0334-1129 He
66

HORÁČEK Jan

Rajhrad

860350 1 - 15:19:40 1497.129 m/min 12-0323-563
67

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov 7

910500 1 - 15:54:39 1493.48 m/min 13-0216-20 H
68

ŠŤASTNÝ Jan

Vacenovice

908310 1 - 15:53:30 1492.703 m/min 14-0165-1343E
69

PASEKA Jaroslav

Holešov

918280 1 - 16:00:32 1491.844 m/min 12-0266-92 H
70

TRÁVNÍČEK + SRBECKÝ

Prasklice

894170 1 - 15:45:00 1490.283 m/min 12.05.1094 H
71

TRÁVNÍČEK + SRBECKÝ

Prasklice

894170 1 - 15:45:00 1490.283 m/min 12.05.1094 H
72

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

796080 1 - 14:39:54 1488.278 m/min 14-0303-286 He
73

BURSÍK Karel

Konice

836190 1 - 15:07:00 1487.883 m/min 14-0305-493
74

POLÁŠEK Josef

Bylnice

959140 1 - 16:30:00 1487.039 m/min 11-0248-906
75

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

966340 1 - 16:35:15 1486.105 m/min 13-0182-74-H
76

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

816460 1 - 14:54:32 1485.733 m/min 13-0318-343 He
77

BIALAS Richard

Ludgeřovice

941600 1 - 16:18:51 1485.525 m/min 13-0289-1025 H
78

STUDNIČKA Oldřich

Libina

866970 1 - 15:28:42 1485.301 m/min 12-0236-7517 He
79

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

828900 1 - 15:03:06 1485.218 m/min 12-0333-1211 H
80

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

814070 1 - 14:53:26 1484.355 m/min 14-0302-1179 He
81

BRI.UHERKOVI

Knezpole

924400 1 - 16:08:07 1483.51 m/min 14 0234 444 H
82

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

959530 1 - 16:31:57 1483.159 m/min 13-0248-797 E
83

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

916930 1 - 16:04:00 1481.309 m/min 13.0269.436 H
84

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

916930 1 - 16:04:00 1481.309 m/min 13.0269.436 H
85

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

916930 1 - 16:04:00 1481.309 m/min 13.0269.436 H
86

FAJMON Team

Velký Dvůr

864070 1 - 15:28:37 1480.544 m/min 13-0282-778 e
87

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

956180 1 - 16:30:57 1480.269 m/min 14-0183-87-HE
88

POPELKA Roman

Korytna

941140 1 - 16:21:15 1479.198 m/min CZ-13-0255-1974 HE
89

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

949640 1 - 16:27:05 1478.998 m/min 12-0197-458 E
90

FIŠER Otto

Červený Potok

839810 1 - 15:13:01 1478.495 m/min 13-0229-8326 H
91

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

929940 1 - 16:14:09 1478.089 m/min 14-0210-1496
92

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

868880 1 - 15:33:25 1476.641 m/min 15.0280.1721.H
93

DUDA Rudolf

Bolatice

932860 1 - 16:17:00 1476.044 m/min 14-0218-66 He
94

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

944220 1 - 16:24:45 1475.92 m/min 12-0197-318 E
95

HLUSEK Milan

Buchlovice

913050 1 - 16:03:44 1475.676 m/min 12 0263 1968 H
96

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

876160 1 - 15:39:00 1475.017 m/min 11-0236-6044 H
97

PŘIKRYL Karel

Hoštice

887470 1 - 15:46:41 1474.979 m/min 12-0208-434
98

MAŇÁK Štěpán

Lipov

928520 1 - 16:15:05 1473.646 m/min 13-0163-439E
99

BOCEK Jiri

Uh.Ostroh

921570 1 - 16:10:24 1473.569 m/min CZ-0259-428 H
100

KREJČÍ Slavomír

Perná

874960 1 - 15:39:22 1472.088 m/min 11.0141.341.H
101

KAISER František

Karviná St. Měs

965040 1 - 16:40:46 1471.621 m/min 12-0184-263 H
102

MOŽÍŠ Libor

Kostelec

902830 1 - 15:58:38 1471.286 m/min 14-0160-45H
103

KROUPA Jan

Lidečko

959970 1 - 16:37:33 1471.106 m/min 12-0193-134
104

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

868870 1 - 15:35:57 1470.294 m/min 10-0180-2113
105

ČEJKA Václav

Sázava

793690 1 - 14:45:09 1469.388 m/min 13-0303-2388 H
106

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

929660 1 - 16:18:00 1468.657 m/min 13-0226-293 H
107

IŠTVÁNEK František

Strážnice

920030 1 - 16:11:38 1468.211 m/min 13-0169-637E
108

NOVOTNÝ Ladislav

Židenice

858360 1 - 15:30:00 1467.282 m/min 13-0148-62
109

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

959530 1 - 16:39:14 1466.648 m/min 14-0334-232
110

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

929660 1 - 16:19:00 1466.341 m/min 13-0226-348 H
111

KŘIVÁNEK Petr+Filip

Rousínov

876250 1 - 15:43:14 1464.729 m/min 13-0140-584 e
112

KOUDELKA Jan

Deblín

835990 1 - 15:15:59 1464.123 m/min 11-0302-857 H
113

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

932650 1 - 16:22:40 1462.598 m/min 15-0163-966E
114

MIKLAS Jan

Bylnice

959390 1 - 16:41:00 1462.485 m/min 13-0248-450
115

JURASEK Ant.

Ost.N.Ves

923170 1 - 16:16:32 1461.791 m/min CZ-12-0260-757 H
116

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

948820 1 - 16:35:00 1459.723 m/min 12-0197-759 E
117

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

867980 1 - 15:39:58 1458.872 m/min 09-0233-89 H
118

RAFAJ Lukáš

Tuřany

870640 1 - 15:41:50 1458.766 m/min 14-0146-546
119

HLUBINKA Jan

Haňovice

870410 1 - 15:42:27 1456.875 m/min 13-0269-117 H
120

PEROUTKA Jan

Podlesí

942550 1 - 16:32:00 1456.801 m/min 13-0316-195
121

ČEJKA Václav

Sázava

793690 1 - 14:49:53 1456.624 m/min 15-0303-11 H
122

BENEŠ Josef

Lipník n/Bečvou

910220 1 - 16:09:56 1456.507 m/min 14-0210-11 H
123

FOJTÍK Jan

Bylnice

959180 1 - 16:44:00 1455.508 m/min 12-0248-259
124

HLUBINKA Jan

Haňovice

870410 1 - 15:43:39 1453.955 m/min 13-0231-5025 H
125

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

868870 1 - 15:42:41 1453.73 m/min 14-0180-76
126

ŘEZNÍČEK Miloslav

Ždár nad Sáz.

799510 1 - 14:56:20 1450.139 m/min 13-0303-2470 H
127

BAHENSKÝ Jan

Novosedly

867350 1 - 15:43:41 1448.763 m/min 14.0280.5150.H
128

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

868870 1 - 15:45:22 1447.232 m/min 13-0180-2818
129

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

942220 1 - 16:36:03 1447.231 m/min 12-0199-222
130

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

957140 1 - 16:46:25 1447.106 m/min 12-0183-422-H
131

DUDA R. + Emil

Těrlicko

966620 1 - 16:53:23 1446.206 m/min 12.0152.675 He
132

BORTEL Jaromír

Mniší

946510 1 - 16:39:31 1446.121 m/min CZ-13-0194-263 He
133

ŠŤASTNÝ Jan

Vacenovice

908310 1 - 16:13:53 1444.322 m/min 10-0165-403H
134

DVOŘÁK Karel

Hostákov

814900 1 - 15:09:34 1443.408 m/min 13-0400-4359 H
135

CZAKON Vratislav

Paskov

954340 1 - 16:47:08 1441.311 m/min 15-0191-653 He
136

MAULER Aleš

Strukov

877300 1 - 15:53:49 1440.992 m/min 15-0233-3211 H
137

HORÁČEK Jan

Rajhrad

860350 1 - 15:42:15 1440.519 m/min 11-0180-230
138

MRÁZEK Antonín

Kurovice

919520 1 - 16:23:28 1440.2 m/min 13-0269-231 H
139

VADURA Jaroslav

Zlechov

916760 1 - 16:22:03 1439.071 m/min CZ-14-0263-2464 H
140

HRBÁČ Daniel + F

Krásné Pole

938810 1 - 16:37:27 1438.9 m/min 14-0228-887 H
141

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

957380 1 - 16:50:36 1438.371 m/min 12-0150-4624 H
142

TERNKA Rafael

Bolatice

933180 1 - 16:34:00 1437.874 m/min 11-0247-11861 H
143

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

796080 1 - 14:58:41 1437.789 m/min 14-0400-1802 H
144

SÝKORA Jaromír

Hoštice

882470 1 - 15:59:20 1436.468 m/min 13-0208-1240
145

CMIEL + MOTYKA

Jablunkov

996940 1 - 17:19:22 1435.754 m/min 13 0239 933 He
146

DEDEK Karel

Služovice

925870 1 - 16:30:00 1435.457 m/min 14-0225-170 He
147

FOCHR Vladimír

Rataje

908860 1 - 16:18:20 1435.042 m/min 15.0217.5186 He
148

FOCHR Vladimír

Rataje

908860 1 - 16:18:20 1435.042 m/min 15.0217.5186 He
149

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

956180 1 - 16:52:05 1433.374 m/min 14-0183-63-H
150

MUSIL Jaroslav

Černovice

834690 1 - 15:27:21 1433.313 m/min 13-0325-2117 H
151

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

948820 1 - 16:47:00 1433.263 m/min 12-0197-1027
152

STRATIL Petr

Holesov

920100 1 - 16:27:00 1433.178 m/min 13.0266.5315 H
153

STRATIL Petr

Holesov

920100 1 - 16:27:00 1433.178 m/min 13.0266.5315 H
154

HUBÁČEK Antonín

Znojmo

837820 1 - 15:29:40 1432.987 m/min 14-0305-433 e
155

VITÁSEK Emil

Hlučín 2

934060 1 - 16:36:56 1432.754 m/min 14-PL0142-3079 He
156

KANAK Josef

Brezolupy

928180 1 - 16:33:13 1431.898 m/min 13 0254 2547 H
157

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

954650 1 - 16:51:57 1431.367 m/min 12-0157-429 He
158

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

870900 1 - 15:54:04 1429.893 m/min 15-0231-1580 H
159

FAJMON Team

Velký Dvůr

864070 1 - 15:49:41 1428.963 m/min 13-0282-745
160

POCEDIČ Pavel

Studénka

927280 1 - 16:34:00 1428.783 m/min 13-0189-1327 He
161

BIEL Rostislav

Vsetín

943340 1 - 16:45:32 1428.149 m/min 11-0200-138 H
162

ŠENKÝŘ Pavel

Bystřice n.P.

823180 1 - 15:21:27 1428.016 m/min 13-0292-2565 He
163

PEROUTKA Jan

Podlesí

942550 1 - 16:45:19 1427.421 m/min 13-0316-81
164

STRATIL Petr

Holesov

920100 1 - 16:30:00 1426.512 m/min 13.0266.5354 H
165

STRATIL Petr

Holesov

920100 1 - 16:30:00 1426.512 m/min 13.0266.5354 H
166

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

929660 1 - 16:37:00 1425.859 m/min 13-0226-334 H
167

NOVOTNÝ Miloš

Sudice

834870 1 - 15:30:36 1425.666 m/min 14-0296-647 H
168

GAVLÍK Josef

Petrov

917730 1 - 16:29:24 1424.162 m/min 13-0171-547H
169

ČERNÝ Josef

Holešov

920300 1 - 16:31:29 1423.548 m/min 14-0400-1429 H
170

NĚMEČEK 102 Josef

Kurovice

916730 1 - 16:29:00 1423.494 m/min 12.0269.301 H
171

NĚMEČEK 102 Josef

Kurovice

916730 1 - 16:29:00 1423.494 m/min 12.0269.301 H
172

PIEKLO Ladislav

Dolní Lutyně

950890 1 - 16:53:26 1422.565 m/min 14-0183-673-H
173

MACHAČ Marek

Bylnice

961430 1 - 17:01:00 1422.234 m/min 12-0248-306 e
174

SAMIEC Miroslav +

Mosty

992360 1 - 17:22:56 1421.855 m/min 12 0310 116 He
175

SALGA Jaromír

Krásné Pole

936190 1 - 16:44:00 1420.622 m/min 13-0228-214 H
176

JAKŠA Zdeněk

Vracov

909660 1 - 16:25:42 1419.791 m/min 14-0160-928H
177

DĚRNAR Vitalij

Hlivice

866640 1 - 15:56:00 1418.396 m/min 14-0231-2595 He
178

WITOS Team

Nebory

975110 1 - 17:12:44 1417.861 m/min 15 0241 142 He
179

OLYMPIA Mácha

Krmelín

950180 1 - 16:55:18 1417.544 m/min 13-0153-44 H
180

STRNAD Jaroslav

Rohatec

912270 1 - 16:28:39 1417.339 m/min 10-0168-126H
181

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

966340 1 - 17:07:20 1416.229 m/min 12-0182-524-H
182

GAVLÍK Josef

Petrov

917730 1 - 16:33:02 1416.177 m/min 13-0171-510H
183

SATORA Miroslav

Litovel

872380 1 - 16:02:00 1413.906 m/min 13-0231-4940 H
184

ŘIHÁK Jaroslav

Vacenovice

908580 1 - 16:28:26 1412.081 m/min 14-0165-1588H
185

LEŠŇOVSKÝ Zdeno

Vojkovice

871770 1 - 16:02:50 1411.012 m/min 12-0292-1213
186

HUBÁČEK Antonín

Znojmo

837820 1 - 15:38:47 1410.986 m/min 15-0305-33 e
187

JAŠEK Václav

Strukov

877400 1 - 16:07:00 1410.611 m/min 12-0233-1249 H
188

NĚMEČEK František

Moravský Písek

916520 1 - 16:34:52 1410.32 m/min 12-0160-104H
189

RUMPA Josef

Darkovičky

941920 1 - 16:53:10 1409.708 m/min 08-0285-587 H
190

KAMENÁŘ Karel

Lukov

929110 1 - 16:44:18 1409.237 m/min 10-0265-93 H
191

DĚRNAR Vitalij

Hlivice

866640 1 - 16:01:00 1406.883 m/min 14-0233-2076 H
192

DAVID Petr

Šternberk

886010 1 - 16:14:48 1406.812 m/min 13-0334-4078 He
193

ŘÍKOVSKÝ Antonín

Rajhrad

866530 1 - 16:01:15 1406.134 m/min 12-0180-1909
194

SUCHÁNEK Břetislav

Olomouc

886910 1 - 16:16:12 1405.117 m/min 13-0202-421 H
195

CRHAN Lubomír

Nezamyslice

891890 1 - 16:20:00 1404.551 m/min 09-0212-200 H
196

SLOVÁČEK František

Hodonín

908800 1 - 16:32:14 1404.13 m/min 12-0169-557H
197

WITOS Team

Nebory

975110 1 - 17:19:50 1403.373 m/min 15 0241 141 He
198

CABALA Jan

Nová Bělá

950000 1 - 17:02:09 1402.939 m/min 14-0156-232 He
199

DEDEK Karel

Služovice

925870 1 - 16:45:00 1402.833 m/min 14-0225-3165 He
200

DUDA R. + Emil

Těrlicko

966620 1 - 17:14:09 1402.626 m/min 13.0152.512 He
201

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

952880 1 - 17:04:25 1402.497 m/min 14-0194-52 H
202

ŠVIRK Stanislav

Petřvald

958900 1 - 17:09:19 1401.252 m/min 13-0185-144-H
203

JANÁL Pavel

Holešov

921840 1 - 16:43:00 1400.973 m/min 12-0266-1086 H
204

CIESLAR Josef

Jablunkov

990570 1 - 17:32:17 1400.528 m/min 10 0239 147 He
205

NOVÁK Karel

Holešov

917250 1 - 16:40:00 1400.382 m/min 13-0266-5878 He
206

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

962630 1 - 17:12:49 1399.544 m/min 13-0189-175 H
207

FAJMON Team

Velký Dvůr

864070 1 - 16:02:29 1399.341 m/min 14-0282-1000 e
208

VYROBIK Miroslav

Kojetin

902540 1 - 16:30:00 1399.287 m/min 10-0270-1500 He
209

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

868870 1 - 16:06:00 1399.147 m/min 11-0180-1291
210

SKOKAN Pavel + K.

Místek

964100 1 - 17:14:44 1397.787 m/min 12-0149-1069 he
211

CHLUP Ladislav

Hovorany

894800 1 - 16:25:36 1396.815 m/min 13-0164-553E
212

HUBÁČEK Antonín

Znojmo

837820 1 - 15:45:24 1395.436 m/min 15-0305-32 e
213

VACEK Jiří

Červená Voda

837880 1 - 15:45:50 1394.53 m/min 10-0229-3208 He
214

ANTOŠ Jakub

Kravaře

946660 1 - 17:04:00 1394.197 m/min 12-0221-697 H
215

ŠKORPÍK Karel

Ostrov nad Osl.

805990 1 - 15:23:14 1393.884 m/min 15-0298-26 H
216

BAŠISTA František

Hlučín 2

938680 1 - 16:58:38 1393.458 m/min 13-0324-197 H
217

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

965110 1 - 17:18:00 1392.655 m/min 13-0238-478 H
218

HALAJKOVI

Nová Bělá

945350 1 - 17:04:06 1392.063 m/min 12-0153-445 H
219

KUČERA Josef

Třebíč

810610 1 - 15:27:30 1391.605 m/min 11-0283-16 H
220

GANČAŘ Miroslav

Otice

916900 1 - 16:44:00 1391.351 m/min 12-0252-215 He
221

KŠICA Miroslav

Vojkovice

866040 1 - 16:08:59 1387.922 m/min 10-0312-81
222

MACÍČEK František

Nový Jičín

945340 1 - 17:06:20 1387.485 m/min 14-0195-534 H
223

MATYAS Jaroslav

Uh.Brod

936330 1 - 17:00:00 1387.156 m/min 14 0250 1109 H
224

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

921660 1 - 16:49:57 1386.059 m/min 10-0271-924 He
225

KONEČNÝ Pavel

Kurovice

916740 1 - 16:46:30 1385.85 m/min 13-026-136 H
226

OSTÁREK Lukáš

Krnov

899430 1 - 16:35:05 1383.561 m/min 13-0334-7254 H
227

VACL Vladimír

Rataje

907480 1 - 16:40:55 1383.529 m/min 12-0217-2223 H
228

KUBINČAN František

Dolní Lutyně

952340 1 - 17:13:29 1383.243 m/min 15-0183-138-H
229

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

957140 1 - 17:17:25 1382.318 m/min 13-0183-501-H
230

KŘÍŽ František

Prostějov

884670 1 - 16:25:00 1382.297 m/min 10-0214-150
231

CIENCIALA + MARTYNEK

Jablunkov

991990 1 - 17:43:07 1381.377 m/min 14 0239 932 He
232

POCEDIČ Pavel

Studénka

927280 1 - 16:57:00 1379.881 m/min 11-0189-581 H
233

ZEMAN František

Moravany

859250 1 - 16:07:49 1379.619 m/min 11-0141-357
234

LEŠŇOVSKÝ Zdeno

Vojkovice

871770 1 - 16:17:01 1379.347 m/min 15-098-383
235

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

870900 1 - 16:16:52 1378.297 m/min 12-0231-4087 He
236

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

936070 1 - 17:04:33 1377.485 m/min 13-0228-69 HE
237

NYKL Vladimír

Nová Bělá

944330 1 - 17:10:52 1376.842 m/min 13-0156-697 H
238

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

965110 1 - 17:28:00 1372.845 m/min 14-0152-610 H
239

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

828900 1 - 15:49:05 1372.162 m/min 13-0333-2341 He
240

VEČEŘA Jaromír

Paskov

951510 1 - 17:19:00 1371.052 m/min 12-0324-1213 He
241

HECZKO Petr

Třinec

982540 1 - 17:42:45 1368.917 m/min 15 0242 91 He
242

NĚMEČEK František

Moravský Písek

916520 1 - 16:54:37 1368.723 m/min 12-0160-885E
243

BEZECNÝ Vlastislav

Nová Bělá

964220 1 - 17:30:10 1367.365 m/min 12-0156-416 H
244

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

938870 1 - 17:12:00 1366.623 m/min 13-0228-840 He
245

BURIAN Miroslav

Staré Brno

853590 1 - 16:09:48 1366.181 m/min 14-0145-204
246

RANOCHA Václav+syn

Krmelín

951080 1 - 17:21:13 1366.069 m/min 14-0153-181 He
247

BURIAN Miroslav

Staré Brno

853590 1 - 16:09:54 1365.963 m/min 13-0145-352
248

HONES Jiri

Mniší

934460 1 - 17:10:30 1363.18 m/min 14-0306-566 He
249

HAPL Lubomír

Frenstat

948910 1 - 17:21:07 1363.148 m/min 12-0306-7097 H
250

ZEMAN František

Moravany

859250 1 - 16:16:00 1361.727 m/min 14-0141-26
251

SVOBODA Jindřich

Ludgeřovice

944940 1 - 17:20:00 1359.626 m/min 12-0289-2001 H
252

ŽEDEK Žedek Team

Baška

961570 1 - 17:32:17 1359.526 m/min 13-0149-950 He
253

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

965110 1 - 17:35:00 1359.31 m/min 14-0152-578 He
254

ZELINKA Jaroslav

Staré Město

920420 1 - 17:03:42 1356.151 m/min 12 0256 1336 H
255

BOBŘÍK Konrád

Darkovičky

942130 1 - 17:20:14 1355.128 m/min 13-0285-700 He
256

ŽEDEK Žedek Team

Baška

961570 1 - 17:36:33 1351.374 m/min 13- 0149-921 H
257

SRNÍČEK J.+R.

Baška

962480 1 - 17:37:14 1351.355 m/min 12-0149-1758 H
258

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

928410 1 - 17:12:09 1351.102 m/min 12-0265-858 H
259

ŠKORPÍK Karel

Ostrov nad Osl.

805990 1 - 15:41:35 1351.01 m/min 03-0303-247 H
260

JALŮVKA Jan

Frýdek

959390 1 - 17:35:21 1350.588 m/min 13-0150-7012H
261

JALŮVKA Jan

Frýdek

959390 1 - 17:35:21 1350.588 m/min 13-0150-7012H
262

BOBŘÍK Konrád

Darkovičky

942130 1 - 17:24:40 1346.541 m/min 14-0285-2106 H
263

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

799510 1 - 15:40:07 1343.451 m/min 14-0303-11 H
264

VÁLEK Luboš

Ždánice

892830 1 - 16:49:40 1343.275 m/min 14-0167-419H
265

KRAJČÍ Zdeněk

Dolní Lutyně

956620 1 - 17:37:35 1342.468 m/min 14-0183-405-HE
266

DUDA R. + Emil

Těrlicko

966620 1 - 17:46:05 1340.511 m/min 14.0152.1320 H
267

DUDA R. + Emil

Těrlicko

966620 1 - 17:47:30 1337.882 m/min 13.0152.584 H
268

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

953400 1 - 17:38:00 1337.167 m/min 13-0185-358-H
269

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

928410 1 - 17:19:25 1336.964 m/min 12-0265-880 H
270

KAISER František

Karviná St. Měs

965040 1 - 17:47:10 1336.312 m/min 10-0184-140 H
271

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

957140 1 - 17:41:46 1335.358 m/min 11-0183-343-H
272

PIEKLO Ladislav

Dolní Lutyně

950890 1 - 17:38:13 1333.241 m/min 14-0183-685-HE
273

SKRBEK Marek

Studénka

938170 1 - 17:28:45 1333.101 m/min 10-0198-3618 H
274

KLEMENS Karel

Kravaře

933000 1 - 17:26:00 1330.956 m/min 15-0221-3194 H
275

PRCHALA Ladislav

Rychvald

957380 1 - 17:46:00 1327.85 m/min 12-0183-520 H
276

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

952880 1 - 17:45:23 1322.74 m/min 14-0194-54 He
277

SKRBEK Marek

Studénka

938170 1 - 17:35:14 1320.932 m/min 13-0198-48 E
278

SKRBEK Marek

Studénka

938170 1 - 17:35:14 1320.932 m/min 13-0198-48 E
279

SKRBEK Marek

Studénka

938170 1 - 17:35:14 1320.932 m/min 13-0198-48 E
280

BITTA Jan

Kravaře

935790 1 - 17:34:00 1319.873 m/min 12-0221-171 HE
281

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

920510 1 - 17:23:00 1318.782 m/min 11-0223-213 H
282

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

965110 1 - 17:57:00 1318.456 m/min 13-0152-799 H
283

KRUPA Josef

Dolní Lutyně

956500 1 - 17:51:05 1317.342 m/min 14-0183-197-H
284

KOMA Daniel

Frýdek

954220 1 - 17:52:22 1311.883 m/min 12-0150-4410 H
285

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

920510 1 - 17:30:00 1305.688 m/min 13-0223-70 HE
286

KLEMENS Karel

Kravaře

933000 1 - 17:40:00 1304.895 m/min 14-0221-532 He
287

SKOKAN Pavel + K.

Místek

964100 1 - 18:06:34 1300.085 m/min 13-0149-102 he
288

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

958020 1 - 18:02:48 1298.482 m/min 11-0157-1138 he
289

DUDA R. + Emil

Těrlicko

966620 1 - 18:10:37 1296.403 m/min 14.0152.350 H
290

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

957380 1 - 18:05:28 1292.941 m/min 12-0150-4608 H
291

SKRBEK Marek

Studénka

938170 1 - 17:50:39 1292.868 m/min 12-0198-673 H
292

KOVALSKÝ Karel

Ludgeřovice

950940 1 - 18:02:48 1288.886 m/min 11-0157-1138 he
293

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

942480 1 - 17:58:02 1285.726 m/min 12-0194-323 He
294

DUDA Rudolf

Bolatice

932860 1 - 17:52:00 1283.164 m/min 14-0159-556 H
295

SKOKAN Pavel + K.

Místek

964100 1 - 18:24:12 1269.889 m/min 14-0149-1112 he
296

KLEIN David

Těrlicko

975360 1 - 18:36:28 1264.293 m/min 14-0152-888 he
297

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

965110 1 - 18:30:32 1260.703 m/min 11.0153.891 He
298

DUDA R. + Emil

Těrlicko

966620 1 - 18:33:00 1258.62 m/min 14.0152.1250 H
299

KUNČICKÝ Josef

Těrlicko

964770 1 - 18:47:15 1233.327 m/min 13-0152-959-H
300

HONES Jiri

Mniší

934460 1 - 18:26:54 1226.486 m/min 12-0195-1298 He
301

MAULER Aleš

Strukov

877300 1 - 18:08:53 1179.352 m/min 16-0233-2508-H
302

ŠPENDLÍK Bedřich

Ořechov

913100 1 - 16:25:00 -0.037 m/min 14-0160-340E
303

BLOKESCH Norbert

Hlučín 2

944700 1 - 17:30:00 -0.038 m/min 14-0324-503 H

 

Pásmo ZÁPAD

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

868870 1 - 14:41:04 1620.825 m/min 13-0180-1949
2

TOMEK Jindřich

Křižanov

817970 1 - 14:25:49 1570.553 m/min 13-0302-590 He
3

TOMEK Jindřich

Křižanov

817970 1 - 14:25:53 1570.352 m/min 14-0302-313 H
4

KŠICA Miroslav

Vojkovice

866040 1 - 14:56:52 1569.292 m/min 11-55M-2582 SK
5

ZEMAN František

Moravany

859250 1 - 14:53:26 1566.736 m/min 15-0141-102
6

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

796080 1 - 14:14:29 1562.524 m/min 13-0303-2147 H
7

PAVELKA Josef

Černín

829070 1 - 14:35:37 1562.465 m/min 14-0284-5
8

TOMEK Jindřich

Křižanov

817970 1 - 14:32:01 1552.076 m/min 14-0302-342 H
9

KŠICA Miroslav

Vojkovice

866040 1 - 15:03:44 1550.006 m/min 12-0180-429
10

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

796080 1 - 14:20:18 1544.886 m/min 14-0303-267 He
11

DVOŘÁK Milan

Dolní Heřmanice

817660 1 - 14:34:36 1543.92 m/min 15-0318-535 He
12

HRADSKÝ Josef

Novosedly

867130 1 - 15:07:00 1542.936 m/min 11-0278-503 e
13

BADIN Vladimír

Mor.Bránice

852720 1 - 14:57:43 1542.78 m/min 14-0312-278
14

HOŠEK Jiří Ing.

Sloup

859400 1 - 15:03:31 1538.719 m/min 10-0142-468 H
15

KŘIVÁNEK Petr+Filip

Rousínov

876250 1 - 15:15:38 1535.575 m/min 13-0144-525 e
16

DVOŘÁK Karel

Hostákov

814900 1 - 14:35:48 1535.23 m/min 14-0296-419 He
17

FAJMON Team

Velký Dvůr

864070 1 - 15:08:43 1532.809 m/min 09-0282-301 e
18

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

859380 1 - 15:10:59 1518.384 m/min 14-0141-415
19

HANUS Jan

Rožná

823320 1 - 14:49:09 1513.039 m/min 13-0297-2216 He
20

TOMEK Jindřich

Křižanov

817970 1 - 14:47:41 1507.269 m/min 14-0302-373 H
21

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

828900 1 - 14:55:30 1505.722 m/min 13-0333-2308 H
22

FAJMON Team

Velký Dvůr

864070 1 - 15:19:47 1503.297 m/min 14-0282-906 e
23

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

826410 1 - 14:54:48 1503.11 m/min 10-0292-583 H
24

HORÁČEK Jan

Rajhrad

860350 1 - 15:19:40 1497.129 m/min 12-0323-563
25

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

796080 1 - 14:39:54 1488.278 m/min 14-0303-286 He
26

BURSÍK Karel

Konice

836190 1 - 15:07:00 1487.883 m/min 14-0305-493
27

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

816460 1 - 14:54:32 1485.733 m/min 13-0318-343 He
28

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

828900 1 - 15:03:06 1485.218 m/min 12-0333-1211 H
29

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

814070 1 - 14:53:26 1484.355 m/min 14-0302-1179 He
30

FAJMON Team

Velký Dvůr

864070 1 - 15:28:37 1480.544 m/min 13-0282-778 e
31

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

868870 1 - 15:35:57 1470.294 m/min 10-0180-2113
32

ČEJKA Václav

Sázava

793690 1 - 14:45:09 1469.388 m/min 13-0303-2388 H
33

NOVOTNÝ Ladislav

Židenice

858360 1 - 15:30:00 1467.282 m/min 13-0148-62
34

KŘIVÁNEK Petr+Filip

Rousínov

876250 1 - 15:43:14 1464.729 m/min 13-0140-584 e
35

KOUDELKA Jan

Deblín

835990 1 - 15:15:59 1464.123 m/min 11-0302-857 H
36

RAFAJ Lukáš

Tuřany

870640 1 - 15:41:50 1458.766 m/min 14-0146-546
37

ČEJKA Václav

Sázava

793690 1 - 14:49:53 1456.624 m/min 15-0303-11 H
38

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

868870 1 - 15:42:41 1453.73 m/min 14-0180-76
39

ŘEZNÍČEK Miloslav

Ždár nad Sáz.

799510 1 - 14:56:20 1450.139 m/min 13-0303-2470 H
40

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

868870 1 - 15:45:22 1447.232 m/min 13-0180-2818
41

DVOŘÁK Karel

Hostákov

814900 1 - 15:09:34 1443.408 m/min 13-0400-4359 H
42

HORÁČEK Jan

Rajhrad

860350 1 - 15:42:15 1440.519 m/min 11-0180-230
43

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

796080 1 - 14:58:41 1437.789 m/min 14-0400-1802 H
44

MUSIL Jaroslav

Černovice

834690 1 - 15:27:21 1433.313 m/min 13-0325-2117 H
45

HUBÁČEK Antonín

Znojmo

837820 1 - 15:29:40 1432.987 m/min 14-0305-433 e
46

FAJMON Team

Velký Dvůr

864070 1 - 15:49:41 1428.963 m/min 13-0282-745
47

ŠENKÝŘ Pavel

Bystřice n.P.

823180 1 - 15:21:27 1428.016 m/min 13-0292-2565 He
48

NOVOTNÝ Miloš

Sudice

834870 1 - 15:30:36 1425.666 m/min 14-0296-647 H
49

LEŠŇOVSKÝ Zdeno

Vojkovice

871770 1 - 16:02:50 1411.012 m/min 12-0292-1213
50

HUBÁČEK Antonín

Znojmo

837820 1 - 15:38:47 1410.986 m/min 15-0305-33 e
51

ŘÍKOVSKÝ Antonín

Rajhrad

866530 1 - 16:01:15 1406.134 m/min 12-0180-1909
52

FAJMON Team

Velký Dvůr

864070 1 - 16:02:29 1399.341 m/min 14-0282-1000 e
53

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

868870 1 - 16:06:00 1399.147 m/min 11-0180-1291
54

HUBÁČEK Antonín

Znojmo

837820 1 - 15:45:24 1395.436 m/min 15-0305-32 e
55

ŠKORPÍK Karel

Ostrov nad Osl.

805990 1 - 15:23:14 1393.884 m/min 15-0298-26 H
56

KUČERA Josef

Třebíč

810610 1 - 15:27:30 1391.605 m/min 11-0283-16 H
57

KŠICA Miroslav

Vojkovice

866040 1 - 16:08:59 1387.922 m/min 10-0312-81
58

ZEMAN František

Moravany

859250 1 - 16:07:49 1379.619 m/min 11-0141-357
59

LEŠŇOVSKÝ Zdeno

Vojkovice

871770 1 - 16:17:01 1379.347 m/min 15-098-383
60

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

828900 1 - 15:49:05 1372.162 m/min 13-0333-2341 He
61

BURIAN Miroslav

Staré Brno

853590 1 - 16:09:48 1366.181 m/min 14-0145-204
62

BURIAN Miroslav

Staré Brno

853590 1 - 16:09:54 1365.963 m/min 13-0145-352
63

ZEMAN František

Moravany

859250 1 - 16:16:00 1361.727 m/min 14-0141-26
64

ŠKORPÍK Karel

Ostrov nad Osl.

805990 1 - 15:41:35 1351.01 m/min 03-0303-247 H
65

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

799510 1 - 15:40:07 1343.451 m/min 14-0303-11 H

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

891250 1 - 15:05:15 1590.808 m/min 13.0178.3296.H
2

NEJEZCHLEBA Miroslav

Babice

920670 1 - 15:30:27 1572.585 m/min 12 0244 247 H
3

KASIK Frantisek

Vesky

925720 1 - 15:35:08 1568.662 m/min CZ-14-0256-3484 HE
4

BUREŠ Jar. jun.

Vel.Pavlovice

885960 1 - 15:09:58 1568.163 m/min 14.0179.5116.H
5

LÉTAL Milan

Zaječí

883930 1 - 15:10:03 1564.339 m/min 14.0174.441.H
6

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

891250 1 - 15:14:50 1564.054 m/min 12.0178.2504.H
7

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

888090 1 - 15:14:14 1560.151 m/min 14.0334.131.E
8

INGR Ivan

Kyjov

902550 1 - 15:24:29 1557.508 m/min 10-0164-282E
9

JASINEK Jindřich

Křepice

875020 1 - 15:06:57 1557.114 m/min 14.0175.1031.H
10

LAMÁČEK Jos.+David

Mutěnice

900060 1 - 15:24:33 1553.033 m/min 12.0166.3394.H
11

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

891250 1 - 15:21:09 1546.906 m/min 14.0178.4839.H
12

POSPÍŠIL Petr

Mor. Nová Ves

904250 1 - 15:29:47 1546.299 m/min 13.0173.415.E
13

VELECKY Stanislav

Nivnice

938650 1 - 15:52:49 1544.298 m/min 13 0258 2146 H
14

SUCHAN Josef

Halenkov

961300 1 - 16:08:51 1540.915 m/min 14-0191-143
15

PISTEK Vitezslav

Uh.Ostroh

921750 1 - 15:43:58 1538.9 m/min CZ-0259-1035 H
16

MOLEK Karel

Halenkov

955840 1 - 16:12:38 1522.927 m/min 10-0191-555 E
17

STRNAD Jaroslav

Rohatec

912270 1 - 15:45:26 1519.353 m/min 11-0221-157E
18

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

891250 1 - 15:32:15 1517.667 m/min 14.0178.4735.H
19

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

893490 1 - 15:34:55 1514.604 m/min 14.0178.4427.H
20

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

891250 1 - 15:34:36 1511.618 m/min 12.0178.2536.H
21

SÍBAL Alois

Halenkov

966180 1 - 16:25:00 1509.656 m/min 13-0191-33 E
22

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

891250 1 - 15:35:55 1508.25 m/min 12.0178.2577.H
23

BALAŠTÍK Bohumil

Mutěnice

900140 1 - 15:41:49 1508.235 m/min 12.0166.2218.H
24

VALENTA Josef

Vlkoš

905310 1 - 15:46:53 1504.129 m/min 13-0172-652E
25

CERNUSKA Vratislav

Kunovice

924190 1 - 16:00:46 1500.877 m/min 14 035 465 H
26

ŠŤASTNÝ Jan

Vacenovice

908310 1 - 15:53:30 1492.703 m/min 14-0165-1343E
27

POLÁŠEK Josef

Bylnice

959140 1 - 16:30:00 1487.039 m/min 11-0248-906
28

BRI.UHERKOVI

Knezpole

924400 1 - 16:08:07 1483.51 m/min 14 0234 444 H
29

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

959530 1 - 16:31:57 1483.159 m/min 13-0248-797 E
30

POPELKA Roman

Korytna

941140 1 - 16:21:15 1479.198 m/min CZ-13-0255-1974 HE
31

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

949640 1 - 16:27:05 1478.998 m/min 12-0197-458 E
32

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

868880 1 - 15:33:25 1476.641 m/min 15.0280.1721.H
33

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

944220 1 - 16:24:45 1475.92 m/min 12-0197-318 E
34

HLUSEK Milan

Buchlovice

913050 1 - 16:03:44 1475.676 m/min 12 0263 1968 H
35

MAŇÁK Štěpán

Lipov

928520 1 - 16:15:05 1473.646 m/min 13-0163-439E
36

BOCEK Jiri

Uh.Ostroh

921570 1 - 16:10:24 1473.569 m/min CZ-0259-428 H
37

KREJČÍ Slavomír

Perná

874960 1 - 15:39:22 1472.088 m/min 11.0141.341.H
38

MOŽÍŠ Libor

Kostelec

902830 1 - 15:58:38 1471.286 m/min 14-0160-45H
39

KROUPA Jan

Lidečko

959970 1 - 16:37:33 1471.106 m/min 12-0193-134
40

IŠTVÁNEK František

Strážnice

920030 1 - 16:11:38 1468.211 m/min 13-0169-637E
41

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

959530 1 - 16:39:14 1466.648 m/min 14-0334-232
42

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

932650 1 - 16:22:40 1462.598 m/min 15-0163-966E
43

MIKLAS Jan

Bylnice

959390 1 - 16:41:00 1462.485 m/min 13-0248-450
44

JURASEK Ant.

Ost.N.Ves

923170 1 - 16:16:32 1461.791 m/min CZ-12-0260-757 H
45

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

948820 1 - 16:35:00 1459.723 m/min 12-0197-759 E
46

PEROUTKA Jan

Podlesí

942550 1 - 16:32:00 1456.801 m/min 13-0316-195
47

FOJTÍK Jan

Bylnice

959180 1 - 16:44:00 1455.508 m/min 12-0248-259
48

BAHENSKÝ Jan

Novosedly

867350 1 - 15:43:41 1448.763 m/min 14.0280.5150.H
49

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

942220 1 - 16:36:03 1447.231 m/min 12-0199-222
50

ŠŤASTNÝ Jan

Vacenovice

908310 1 - 16:13:53 1444.322 m/min 10-0165-403H
51

VADURA Jaroslav

Zlechov

916760 1 - 16:22:03 1439.071 m/min CZ-14-0263-2464 H
52

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

948820 1 - 16:47:00 1433.263 m/min 12-0197-1027
53

KANAK Josef

Brezolupy

928180 1 - 16:33:13 1431.898 m/min 13 0254 2547 H
54

BIEL Rostislav

Vsetín

943340 1 - 16:45:32 1428.149 m/min 11-0200-138 H
55

PEROUTKA Jan

Podlesí

942550 1 - 16:45:19 1427.421 m/min 13-0316-81
56

GAVLÍK Josef

Petrov

917730 1 - 16:29:24 1424.162 m/min 13-0171-547H
57

MACHAČ Marek

Bylnice

961430 1 - 17:01:00 1422.234 m/min 12-0248-306 e
58

JAKŠA Zdeněk

Vracov

909660 1 - 16:25:42 1419.791 m/min 14-0160-928H
59

STRNAD Jaroslav

Rohatec

912270 1 - 16:28:39 1417.339 m/min 10-0168-126H
60

GAVLÍK Josef

Petrov

917730 1 - 16:33:02 1416.177 m/min 13-0171-510H
61

ŘIHÁK Jaroslav

Vacenovice

908580 1 - 16:28:26 1412.081 m/min 14-0165-1588H
62

NĚMEČEK František

Moravský Písek

916520 1 - 16:34:52 1410.32 m/min 12-0160-104H
63

SLOVÁČEK František

Hodonín

908800 1 - 16:32:14 1404.13 m/min 12-0169-557H
64

CHLUP Ladislav

Hovorany

894800 1 - 16:25:36 1396.815 m/min 13-0164-553E
65

MATYAS Jaroslav

Uh.Brod

936330 1 - 17:00:00 1387.156 m/min 14 0250 1109 H
66

NĚMEČEK František

Moravský Písek

916520 1 - 16:54:37 1368.723 m/min 12-0160-885E
67

ZELINKA Jaroslav

Staré Město

920420 1 - 17:03:42 1356.151 m/min 12 0256 1336 H
68

VÁLEK Luboš

Ždánice

892830 1 - 16:49:40 1343.275 m/min 14-0167-419H
69

ŠPENDLÍK Bedřich

Ořechov

913100 1 - 16:25:00 -0.037 m/min 14-0160-340E

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SVOBODA Zdeněk

Cholina

872170 1 - 14:31:00 1658.118 m/min 14-0237-190 H
2

GROH Aleš

Domašov

889200 1 - 15:09:33 1575.06 m/min 14-0234-1375 H
3

BUMBALÍK Pavel

Mladkov

828260 1 - 14:43:00 1539.517 m/min 14-0229-1720 H
4

BARTL Pavel

Šumvald

870980 1 - 15:12:00 1536.12 m/min 16-0236-3545 He
5

KRIŠTOF Oldřich

Heřmanice

835730 1 - 14:49:16 1535.516 m/min 15-0229-1222 He
6

SVOBODA Zdeněk

Cholina

872170 1 - 15:14:00 1532.812 m/min 14-0237-143 H
7

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

876160 1 - 15:17:00 1531.748 m/min 14-0236-1432 He
8

KOUTNÝ Petr

Přerov 7

901690 1 - 15:36:41 1523.94 m/min 13-0216-885 H
9

PETR František

Nová Hradečná

867670 1 - 15:16:00 1519.562 m/min 13-0233-3103 H
10

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

929940 1 - 16:03:25 1503.743 m/min 14-0210-1405
11

MOŤKA Josef

Bílá Lhota

865110 1 - 15:20:58 1502.014 m/min 11-0302-306 He
12

MAULER Aleš

Strukov

877300 1 - 15:29:10 1501.797 m/min 15-067-134 He
13

BÁTĚK Vladimír

Luběnice

879570 1 - 15:31:00 1500.973 m/min 10-0211-1055 H
14

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov 7

910500 1 - 15:54:39 1493.48 m/min 13-0216-20 H
15

PASEKA Jaroslav

Holešov

918280 1 - 16:00:32 1491.844 m/min 12-0266-92 H
16

TRÁVNÍČEK + SRBECKÝ

Prasklice

894170 1 - 15:45:00 1490.283 m/min 12.05.1094 H
17

TRÁVNÍČEK + SRBECKÝ

Prasklice

894170 1 - 15:45:00 1490.283 m/min 12.05.1094 H
18

STUDNIČKA Oldřich

Libina

866970 1 - 15:28:42 1485.301 m/min 12-0236-7517 He
19

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

916930 1 - 16:04:00 1481.309 m/min 13.0269.436 H
20

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

916930 1 - 16:04:00 1481.309 m/min 13.0269.436 H
21

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

916930 1 - 16:04:00 1481.309 m/min 13.0269.436 H
22

FIŠER Otto

Červený Potok

839810 1 - 15:13:01 1478.495 m/min 13-0229-8326 H
23

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

929940 1 - 16:14:09 1478.089 m/min 14-0210-1496
24

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

876160 1 - 15:39:00 1475.017 m/min 11-0236-6044 H
25

PŘIKRYL Karel

Hoštice

887470 1 - 15:46:41 1474.979 m/min 12-0208-434
26

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

867980 1 - 15:39:58 1458.872 m/min 09-0233-89 H
27

HLUBINKA Jan

Haňovice

870410 1 - 15:42:27 1456.875 m/min 13-0269-117 H
28

BENEŠ Josef

Lipník n/Bečvou

910220 1 - 16:09:56 1456.507 m/min 14-0210-11 H
29

HLUBINKA Jan

Haňovice

870410 1 - 15:43:39 1453.955 m/min 13-0231-5025 H
30

MAULER Aleš

Strukov

877300 1 - 15:53:49 1440.992 m/min 15-0233-3211 H
31

MRÁZEK Antonín

Kurovice

919520 1 - 16:23:28 1440.2 m/min 13-0269-231 H
32

SÝKORA Jaromír

Hoštice

882470 1 - 15:59:20 1436.468 m/min 13-0208-1240
33

FOCHR Vladimír

Rataje

908860 1 - 16:18:20 1435.042 m/min 15.0217.5186 He
34

FOCHR Vladimír

Rataje

908860 1 - 16:18:20 1435.042 m/min 15.0217.5186 He
35

STRATIL Petr

Holesov

920100 1 - 16:27:00 1433.178 m/min 13.0266.5315 H
36

STRATIL Petr

Holesov

920100 1 - 16:27:00 1433.178 m/min 13.0266.5315 H
37

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

870900 1 - 15:54:04 1429.893 m/min 15-0231-1580 H
38

STRATIL Petr

Holesov

920100 1 - 16:30:00 1426.512 m/min 13.0266.5354 H
39

STRATIL Petr

Holesov

920100 1 - 16:30:00 1426.512 m/min 13.0266.5354 H
40

ČERNÝ Josef

Holešov

920300 1 - 16:31:29 1423.548 m/min 14-0400-1429 H
41

NĚMEČEK 102 Josef

Kurovice

916730 1 - 16:29:00 1423.494 m/min 12.0269.301 H
42

NĚMEČEK 102 Josef

Kurovice

916730 1 - 16:29:00 1423.494 m/min 12.0269.301 H
43

DĚRNAR Vitalij

Hlivice

866640 1 - 15:56:00 1418.396 m/min 14-0231-2595 He
44

SATORA Miroslav

Litovel

872380 1 - 16:02:00 1413.906 m/min 13-0231-4940 H
45

JAŠEK Václav

Strukov

877400 1 - 16:07:00 1410.611 m/min 12-0233-1249 H
46

KAMENÁŘ Karel

Lukov

929110 1 - 16:44:18 1409.237 m/min 10-0265-93 H
47

DĚRNAR Vitalij

Hlivice

866640 1 - 16:01:00 1406.883 m/min 14-0233-2076 H
48

DAVID Petr

Šternberk

886010 1 - 16:14:48 1406.812 m/min 13-0334-4078 He
49

SUCHÁNEK Břetislav

Olomouc

886910 1 - 16:16:12 1405.117 m/min 13-0202-421 H
50

CRHAN Lubomír

Nezamyslice

891890 1 - 16:20:00 1404.551 m/min 09-0212-200 H
51

JANÁL Pavel

Holešov

921840 1 - 16:43:00 1400.973 m/min 12-0266-1086 H
52

NOVÁK Karel

Holešov

917250 1 - 16:40:00 1400.382 m/min 13-0266-5878 He
53

VYROBIK Miroslav

Kojetin

902540 1 - 16:30:00 1399.287 m/min 10-0270-1500 He
54

VACEK Jiří

Červená Voda

837880 1 - 15:45:50 1394.53 m/min 10-0229-3208 He
55

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

921660 1 - 16:49:57 1386.059 m/min 10-0271-924 He
56

KONEČNÝ Pavel

Kurovice

916740 1 - 16:46:30 1385.85 m/min 13-026-136 H
57

VACL Vladimír

Rataje

907480 1 - 16:40:55 1383.529 m/min 12-0217-2223 H
58

KŘÍŽ František

Prostějov

884670 1 - 16:25:00 1382.297 m/min 10-0214-150
59

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

870900 1 - 16:16:52 1378.297 m/min 12-0231-4087 He
60

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

928410 1 - 17:12:09 1351.102 m/min 12-0265-858 H
61

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

928410 1 - 17:19:25 1336.964 m/min 12-0265-880 H
62

MAULER Aleš

Strukov

877300 1 - 18:08:53 1179.352 m/min 16-0233-2508-H

 

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SKRBEK Marek

Studénka

938170 1 - 15:42:39 1569.765 m/min 14-0198-704 H
2

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

942010 1 - 15:58:13 1536.178 m/min 13-0324-311 H
3

VYSEKAL David+Voj.

Krnov

900560 1 - 15:40:23 1512.572 m/min 12-0222-714 He
4

ORSÁG Dušan

Otice

906190 1 - 15:50:00 1497.835 m/min 15-0334-1129 He
5

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

966340 1 - 16:35:15 1486.105 m/min 13-0182-74-H
6

BIALAS Richard

Ludgeřovice

941600 1 - 16:18:51 1485.525 m/min 13-0289-1025 H
7

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

956180 1 - 16:30:57 1480.269 m/min 14-0183-87-HE
8

DUDA Rudolf

Bolatice

932860 1 - 16:17:00 1476.044 m/min 14-0218-66 He
9

KAISER František

Karviná St. Měs

965040 1 - 16:40:46 1471.621 m/min 12-0184-263 H
10

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

929660 1 - 16:18:00 1468.657 m/min 13-0226-293 H
11

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

929660 1 - 16:19:00 1466.341 m/min 13-0226-348 H
12

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

957140 1 - 16:46:25 1447.106 m/min 12-0183-422-H
13

DUDA R. + Emil

Těrlicko

966620 1 - 16:53:23 1446.206 m/min 12.0152.675 He
14

BORTEL Jaromír

Mniší

946510 1 - 16:39:31 1446.121 m/min CZ-13-0194-263 He
15

CZAKON Vratislav

Paskov

954340 1 - 16:47:08 1441.311 m/min 15-0191-653 He
16

HRBÁČ Daniel + F

Krásné Pole

938810 1 - 16:37:27 1438.9 m/min 14-0228-887 H
17

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

957380 1 - 16:50:36 1438.371 m/min 12-0150-4624 H
18

TERNKA Rafael

Bolatice

933180 1 - 16:34:00 1437.874 m/min 11-0247-11861 H
19

CMIEL + MOTYKA

Jablunkov

996940 1 - 17:19:22 1435.754 m/min 13 0239 933 He
20

DEDEK Karel

Služovice

925870 1 - 16:30:00 1435.457 m/min 14-0225-170 He
21

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

956180 1 - 16:52:05 1433.374 m/min 14-0183-63-H
22

VITÁSEK Emil

Hlučín 2

934060 1 - 16:36:56 1432.754 m/min 14-PL0142-3079 He
23

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

954650 1 - 16:51:57 1431.367 m/min 12-0157-429 He
24

POCEDIČ Pavel

Studénka

927280 1 - 16:34:00 1428.783 m/min 13-0189-1327 He
25

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

929660 1 - 16:37:00 1425.859 m/min 13-0226-334 H
26

PIEKLO Ladislav

Dolní Lutyně

950890 1 - 16:53:26 1422.565 m/min 14-0183-673-H
27

SAMIEC Miroslav +

Mosty

992360 1 - 17:22:56 1421.855 m/min 12 0310 116 He
28

SALGA Jaromír

Krásné Pole

936190 1 - 16:44:00 1420.622 m/min 13-0228-214 H
29

WITOS Team

Nebory

975110 1 - 17:12:44 1417.861 m/min 15 0241 142 He
30

OLYMPIA Mácha

Krmelín

950180 1 - 16:55:18 1417.544 m/min 13-0153-44 H
31

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

966340 1 - 17:07:20 1416.229 m/min 12-0182-524-H
32

RUMPA Josef

Darkovičky

941920 1 - 16:53:10 1409.708 m/min 08-0285-587 H
33

WITOS Team

Nebory

975110 1 - 17:19:50 1403.373 m/min 15 0241 141 He
34

CABALA Jan

Nová Bělá

950000 1 - 17:02:09 1402.939 m/min 14-0156-232 He
35

DEDEK Karel

Služovice

925870 1 - 16:45:00 1402.833 m/min 14-0225-3165 He
36

DUDA R. + Emil

Těrlicko

966620 1 - 17:14:09 1402.626 m/min 13.0152.512 He
37

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

952880 1 - 17:04:25 1402.497 m/min 14-0194-52 H
38

ŠVIRK Stanislav

Petřvald

958900 1 - 17:09:19 1401.252 m/min 13-0185-144-H
39

CIESLAR Josef

Jablunkov

990570 1 - 17:32:17 1400.528 m/min 10 0239 147 He
40

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

962630 1 - 17:12:49 1399.544 m/min 13-0189-175 H
41

SKOKAN Pavel + K.

Místek

964100 1 - 17:14:44 1397.787 m/min 12-0149-1069 he
42

ANTOŠ Jakub

Kravaře

946660 1 - 17:04:00 1394.197 m/min 12-0221-697 H
43

BAŠISTA František

Hlučín 2

938680 1 - 16:58:38 1393.458 m/min 13-0324-197 H
44

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

965110 1 - 17:18:00 1392.655 m/min 13-0238-478 H
45

HALAJKOVI

Nová Bělá

945350 1 - 17:04:06 1392.063 m/min 12-0153-445 H
46

GANČAŘ Miroslav

Otice

916900 1 - 16:44:00 1391.351 m/min 12-0252-215 He
47

MACÍČEK František

Nový Jičín

945340 1 - 17:06:20 1387.485 m/min 14-0195-534 H
48

OSTÁREK Lukáš

Krnov

899430 1 - 16:35:05 1383.561 m/min 13-0334-7254 H
49

KUBINČAN František

Dolní Lutyně

952340 1 - 17:13:29 1383.243 m/min 15-0183-138-H
50

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

957140 1 - 17:17:25 1382.318 m/min 13-0183-501-H
51

CIENCIALA + MARTYNEK

Jablunkov

991990 1 - 17:43:07 1381.377 m/min 14 0239 932 He
52

POCEDIČ Pavel

Studénka

927280 1 - 16:57:00 1379.881 m/min 11-0189-581 H
53

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

936070 1 - 17:04:33 1377.485 m/min 13-0228-69 HE
54

NYKL Vladimír

Nová Bělá

944330 1 - 17:10:52 1376.842 m/min 13-0156-697 H
55

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

965110 1 - 17:28:00 1372.845 m/min 14-0152-610 H
56

VEČEŘA Jaromír

Paskov

951510 1 - 17:19:00 1371.052 m/min 12-0324-1213 He
57

HECZKO Petr

Třinec

982540 1 - 17:42:45 1368.917 m/min 15 0242 91 He
58

BEZECNÝ Vlastislav

Nová Bělá

964220 1 - 17:30:10 1367.365 m/min 12-0156-416 H
59

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

938870 1 - 17:12:00 1366.623 m/min 13-0228-840 He
60

RANOCHA Václav+syn

Krmelín

951080 1 - 17:21:13 1366.069 m/min 14-0153-181 He
61

HONES Jiri

Mniší

934460 1 - 17:10:30 1363.18 m/min 14-0306-566 He
62

HAPL Lubomír

Frenstat

948910 1 - 17:21:07 1363.148 m/min 12-0306-7097 H
63

SVOBODA Jindřich

Ludgeřovice

944940 1 - 17:20:00 1359.626 m/min 12-0289-2001 H
64

ŽEDEK Žedek Team

Baška

961570 1 - 17:32:17 1359.526 m/min 13-0149-950 He
65

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

965110 1 - 17:35:00 1359.31 m/min 14-0152-578 He
66

BOBŘÍK Konrád

Darkovičky

942130 1 - 17:20:14 1355.128 m/min 13-0285-700 He
67

ŽEDEK Žedek Team

Baška

961570 1 - 17:36:33 1351.374 m/min 13- 0149-921 H
68

SRNÍČEK J.+R.

Baška

962480 1 - 17:37:14 1351.355 m/min 12-0149-1758 H
69

JALŮVKA Jan

Frýdek

959390 1 - 17:35:21 1350.588 m/min 13-0150-7012H
70

JALŮVKA Jan

Frýdek

959390 1 - 17:35:21 1350.588 m/min 13-0150-7012H
71

BOBŘÍK Konrád

Darkovičky

942130 1 - 17:24:40 1346.541 m/min 14-0285-2106 H
72

KRAJČÍ Zdeněk

Dolní Lutyně

956620 1 - 17:37:35 1342.468 m/min 14-0183-405-HE
73

DUDA R. + Emil

Těrlicko

966620 1 - 17:46:05 1340.511 m/min 14.0152.1320 H
74

DUDA R. + Emil

Těrlicko

966620 1 - 17:47:30 1337.882 m/min 13.0152.584 H
75

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

953400 1 - 17:38:00 1337.167 m/min 13-0185-358-H
76

KAISER František

Karviná St. Měs

965040 1 - 17:47:10 1336.312 m/min 10-0184-140 H
77

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

957140 1 - 17:41:46 1335.358 m/min 11-0183-343-H
78

PIEKLO Ladislav

Dolní Lutyně

950890 1 - 17:38:13 1333.241 m/min 14-0183-685-HE
79

SKRBEK Marek

Studénka

938170 1 - 17:28:45 1333.101 m/min 10-0198-3618 H
80

KLEMENS Karel

Kravaře

933000 1 - 17:26:00 1330.956 m/min 15-0221-3194 H
81

PRCHALA Ladislav

Rychvald

957380 1 - 17:46:00 1327.85 m/min 12-0183-520 H
82

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

952880 1 - 17:45:23 1322.74 m/min 14-0194-54 He
83

SKRBEK Marek

Studénka

938170 1 - 17:35:14 1320.932 m/min 13-0198-48 E
84

SKRBEK Marek

Studénka

938170 1 - 17:35:14 1320.932 m/min 13-0198-48 E
85

SKRBEK Marek

Studénka

938170 1 - 17:35:14 1320.932 m/min 13-0198-48 E
86

BITTA Jan

Kravaře

935790 1 - 17:34:00 1319.873 m/min 12-0221-171 HE
87

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

920510 1 - 17:23:00 1318.782 m/min 11-0223-213 H
88

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

965110 1 - 17:57:00 1318.456 m/min 13-0152-799 H
89

KRUPA Josef

Dolní Lutyně

956500 1 - 17:51:05 1317.342 m/min 14-0183-197-H
90

KOMA Daniel

Frýdek

954220 1 - 17:52:22 1311.883 m/min 12-0150-4410 H
91

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

920510 1 - 17:30:00 1305.688 m/min 13-0223-70 HE
92

KLEMENS Karel

Kravaře

933000 1 - 17:40:00 1304.895 m/min 14-0221-532 He
93

SKOKAN Pavel + K.

Místek

964100 1 - 18:06:34 1300.085 m/min 13-0149-102 he
94

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

958020 1 - 18:02:48 1298.482 m/min 11-0157-1138 he
95

DUDA R. + Emil

Těrlicko

966620 1 - 18:10:37 1296.403 m/min 14.0152.350 H
96

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

957380 1 - 18:05:28 1292.941 m/min 12-0150-4608 H
97

SKRBEK Marek

Studénka

938170 1 - 17:50:39 1292.868 m/min 12-0198-673 H
98

KOVALSKÝ Karel

Ludgeřovice

950940 1 - 18:02:48 1288.886 m/min 11-0157-1138 he
99

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

942480 1 - 17:58:02 1285.726 m/min 12-0194-323 He
100

DUDA Rudolf

Bolatice

932860 1 - 17:52:00 1283.164 m/min 14-0159-556 H
101

SKOKAN Pavel + K.

Místek

964100 1 - 18:24:12 1269.889 m/min 14-0149-1112 he
102

KLEIN David

Těrlicko

975360 1 - 18:36:28 1264.293 m/min 14-0152-888 he
103

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

965110 1 - 18:30:32 1260.703 m/min 11.0153.891 He
104

DUDA R. + Emil

Těrlicko

966620 1 - 18:33:00 1258.62 m/min 14.0152.1250 H
105

KUNČICKÝ Josef

Těrlicko

964770 1 - 18:47:15 1233.327 m/min 13-0152-959-H
106

HONES Jiri

Mniší

934460 1 - 18:26:54 1226.486 m/min 12-0195-1298 He
107

BLOKESCH Norbert

Hlučín 2

944700 1 - 17:30:00 -0.038 m/min 14-0324-503 H

Pro tisk pořadí klikni zde...

PIGEON-AUCTION.CZ

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2017 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv