On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Gotha 2. (pásmo SEVER) - Zataženo 11 stupňů a slabý jihozapadní vítr..
Start 1.7.2017 - 06:00:00

Pro zadání Vašeho doletu
kontaktujte pověřeného koordinátora pásma!

Pásmo Sever - J. Swaczyna

Souřadnice startu: 50°53'50'' - 10°43'25''

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

PLANKA Oldřich,In

Otice

517880 1 - 11:15:23 1642.065 m/min 12-0224-449 he
2

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 11:28:27 1634.374 m/min 15-0198-458
3

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

540990 1 - 11:32:44 1625.897 m/min 13-0324-317 H
4

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 11:30:41 1623.336 m/min 15-0198-449
5

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 11:31:23 1619.906 m/min 15-0198-477 E
6

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 11:31:25 1619.744 m/min 15-0198-409
7

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 11:44:48 1612.645 m/min 13-0150-6434 HE
8

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 11:42:56 1608.038 m/min CZ-14-0194-98 He
9

DVORAK Jiri a Andrea

Frydek

553300 1 - 11:44:11 1607.573 m/min CZ-14-0150-8008 H
10

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

545440 1 - 11:39:31 1606.519 m/min 14-0306-8373 H
11

HALAJKOVI

Nová Bělá

543980 1 - 11:39:01 1604.582 m/min 15-0156-993 H
12

LOMOZNÍK Dušan

Slezská Ostrava

553020 1 - 11:46:25 1596.401 m/min 14.0187.510 H
13

TURSKÝ P. +GAJAN M.

Horní Suchá

564020 1 - 11:53:42 1594.628 m/min 14-0186-182 HE
14

JALŮVKA Jan

Frýdek

558040 1 - 11:50:27 1592.353 m/min 15-0150-8433 He
15

KALOČ Václav

Nová Bělá

549240 1 - 11:45:00 1592 m/min 110156-423 H
16

KUNZ Ondřej

Nová Bělá

545930 1 - 11:43:38 1588.699 m/min 12-0156-765 H
17

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

534930 1 - 11:37:00 1587.329 m/min 15-0228-3639 he
18

MAJ František

Hlučín 2

537670 1 - 11:38:53 1586.593 m/min 15-0324-309 H
19

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

565420 1 - 11:57:00 1583.81 m/min 15.0152.616 H
20

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 11:44:17 1583.231 m/min CZ-12-0194-151 H
21

CIESLAR Bronislav

Bystřice

585260 1 - 12:10:00 1581.784 m/min 12 DV 0783 37 H
22

SRNICEK Jar.+Lucka

Baska

561280 1 - 11:55:23 1579.365 m/min 16-0149-623 He
23

BAŠISTA František

Hlučín 2

537670 1 - 11:40:35 1578.674 m/min 13-0324-173 He
24

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

540990 1 - 11:43:15 1576.082 m/min 15-0324-93 H
25

HALAJKOVI

Nová Bělá

543980 1 - 11:45:57 1572.424 m/min 14-0153-718 H
26

BAŠISTA František

Hlučín 2

537670 1 - 11:42:23 1570.374 m/min 13-0334-7026 H
27

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

556620 1 - 11:54:43 1569.196 m/min 12-0157 877 h
28

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 11:48:46 1562.879 m/min CZ-14-0194-373 H
29

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

591990 1 - 12:18:54 1562.391 m/min 14 0240 526 He
30

KUNČICKÝ Josef

Těrlicko

563560 1 - 12:00:58 1561.252 m/min 12-0152-2
31

KUNČICKÝ Josef

Těrlicko

563560 1 - 12:01:39 1558.302 m/min 14-0152-503-He
32

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

563890 1 - 12:01:53 1558.209 m/min 14-0152-695 H
33

RODINA MAZUROVA

Návsi

588920 1 - 12:18:00 1557.989 m/min 12 0240 509 H
34

RASZKA Jan

Návsi

586320 1 - 12:17:14 1554.263 m/min 12 0240 855 He
35

KUNČICKÝ Josef

Těrlicko

563560 1 - 12:02:52 1553.077 m/min 14-0152-556 H
36

SOBEL Vladislav

Mosty

590940 1 - 12:20:38 1552.518 m/min 14 0240 376 H
37

OLYMPIA Mácha

Krmelín

548850 1 - 11:53:38 1552.031 m/min 14-0153-1119 H
38

HRBÁČ Daniel + F

Krásné Pole

537640 1 - 11:46:31 1551.556 m/min 12-0400-2308
39

POPEK Rostislav

Horní Suchá

565970 1 - 12:05:22 1549.047 m/min 15-0186-265 HE
40

DUDA R. + Emil

Těrlicko

565380 1 - 12:05:40 1546.162 m/min 15.0152.389 He
41

NOGA Ludvík

Jablunkov

593000 1 - 12:24:26 1542.53 m/min 13 0239 830 He
42

CIENCIALA + MARTYNEK

Jablunkov

590600 1 - 12:23:15 1541.031 m/min 14 0239 926 H
43

CIESLAR Josef

Jablunkov

589170 1 - 12:22:24 1540.717 m/min 14 0310 64 H
44

SIKORA Jiří

Nebory

576370 1 - 12:15:02 1536.85 m/min 15 0241 308He
45

SKOKAN Pavel + K.

Místek

562760 1 - 12:06:17 1536.406 m/min 14-0149-678 he
46

KUNČICKÝ Josef

Těrlicko

563560 1 - 12:07:16 1534.471 m/min 15-0152-90-He
47

CIESLAR Josef

Jablunkov

589170 1 - 12:24:00 1534.297 m/min 14 0239 516 He
48

RODINA MAZUROVA

Návsi

588920 1 - 12:24:03 1533.446 m/min 14 0240 873 H
49

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

591990 1 - 12:26:06 1533.256 m/min 15 0239 370 H
50

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

556620 1 - 12:03:03 1533.177 m/min 12-0157 810 h
51

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 11:59:46 1532.799 m/min CZ-13-0194-452 H
52

DUDA R. + Emil

Těrlicko

565380 1 - 12:09:00 1532.195 m/min 14.0152.1238 He
53

KAISER František

Karviná St. Měs

564120 1 - 12:08:30 1530.855 m/min 15-0184-156 H
54

HOLEŠA Štefan

Těrlicko

563210 1 - 12:08:00 1530.462 m/min 14-0152-33-He
55

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

563890 1 - 12:08:44 1529.262 m/min 14-0152-599 H
56

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

563890 1 - 12:08:56 1528.433 m/min 13-0152-836-H
57

DUDA R. + Emil

Těrlicko

565380 1 - 12:10:00 1528.054 m/min 15.0152.928 H
58

VITÁSEK Emil

Hlučín 2

533180 1 - 11:49:04 1527.445 m/min CZ-0218-14-195 E
59

KUNČICKÝ Josef

Těrlicko

563560 1 - 12:09:07 1526.78 m/min 15-0152-250-He
60

MAREK Miroslav

Závišice

543620 1 - 11:56:04 1526.737 m/min Cz-15-0306-1352 H
61

SRNICEK Jar.+Lucka

Baska

561280 1 - 12:08:43 1522.253 m/min 15-0149-551 He
62

ŽEDEK Žedek Team

Baška

560170 1 - 12:08:59 1518.144 m/min CZ 12-0149-1211 He
63

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

563890 1 - 12:12:01 1515.765 m/min 15-0152-494 H
64

LYSEK Jan

Třinec

581250 1 - 12:23:30 1515.645 m/min 14 0242 542 H
65

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

563890 1 - 12:12:03 1515.63 m/min 15-0152-509 H
66

KUNČICKÝ Josef

Těrlicko

563560 1 - 12:12:07 1514.471 m/min 13-0152-948-H
67

RANOCHA Václav+syn

Krmelín

549710 1 - 12:03:00 1514.353 m/min 13-0153-522 H
68

SKOKAN Pavel + K.

Místek

562760 1 - 12:12:35 1510.427 m/min 11 0149 906 h
69

ŽEDEK Žedek Team

Baška

560170 1 - 12:11:17 1508.74 m/min CZ-14-0149-96 H
70

HARABIŠ Milan

Mniší

550700 1 - 12:05:56 1504.919 m/min CZ-14-0194-536 He
71

KAISER František

Karviná St. Měs

564120 1 - 12:16:15 1499.322 m/min 11-0184-228 H
72

VITÁSEK Emil

Hlučín 2

533180 1 - 11:55:37 1499.311 m/min CZ-0324-15-551 E
73

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

553330 1 - 12:09:46 1496.43 m/min 14 0157 4268 h
74

SRNICEK Jar.+Lucka

Baska

561280 1 - 12:15:15 1495.75 m/min 14-0149-474 He
75

MÁCHA Aleš

Krmelín

548710 1 - 12:08:00 1491.06 m/min 11-0153-40 H
76

SRNICEK Jar.+Lucka

Baska

561280 1 - 12:16:27 1490.982 m/min 14-0149-490 H
77

SRNICEK Jar.+Lucka

Baska

561280 1 - 12:17:48 1485.654 m/min 14-0149-430 He
78

TACINA Jiří

Jablunkov

585860 1 - 12:34:28 1485.195 m/min 13 0239 508 H
79

MAREK Miroslav

Závišice

543620 1 - 12:07:58 1477.362 m/min Cz-15-0306-1360 H
80

VITÁSEK Emil

Hlučín 2

533180 1 - 12:02:28 1470.977 m/min CZ-0218-14-164-he
81

VITÁSEK Emil

Hlučín 2

533180 1 - 12:04:11 1464.043 m/min CZ-0324-15-586-he
82

RODINA SIKOROVA

Návsi

590090 1 - 12:54:02 1425.223 m/min 13 0240 1041 He

Pro tisk pořadí klikni zde...

PIGEON-AUCTION.CZ

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2017 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv