On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Leverkusen (pásmo JIH + STŘED) - polojasno, klidno, 13°C
Start 15.7.2017 - 06:15:00

Pro zadání Vašeho doletu
kontaktujte pověřeného koordinátora pásma!

Pásmo Jih - J. Fridrich
Pásmo Střed - M. Polášek

Souřadnice startu: 51°0'56'' - 6°59'50''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

745420 1 - 15:01:40 1415.354 m/min 14.0178.4727.H
2

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

745420 1 - 15:04:03 1408.978 m/min 12.0178.2504.H
3

SLOVÁČEK František

Hodonín

763340 1 - 15:17:34 1406.905 m/min 13-0169-1114H
4

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

745420 1 - 15:06:30 1402.484 m/min 15.0178.5069.H
5

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

748200 1 - 15:09:35 1399.595 m/min 15.0173.975.E
6

CITTERBARD Oldřich

Velké Němčice

726980 1 - 14:54:26 1399.564 m/min 13.0175.1012.H
7

BUREŠ Jar. jun.

Vel.Pavlovice

740290 1 - 15:05:31 1395.413 m/min 14.0179.5156.H
8

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

745420 1 - 15:13:31 1384.21 m/min 13.0178.3214.H
9

DOBROVOLNÝ Miloslav

Dubňany

759310 1 - 15:24:08 1382.743 m/min 12-0160-966H
10

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 15:40:03 1380.285 m/min 14 0254 3737 H
11

GAVLÍK Josef

Petrov

772370 1 - 15:35:31 1377.961 m/min 14-0171-637E
12

GAVLÍK Josef

Petrov

772370 1 - 15:35:54 1377.019 m/min 13-0171-510H
13

IŠTVÁNEK Stanislav

Dol. Bojanovice

756300 1 - 15:25:41 1373.385 m/min 11-0169-72H
14

CHLUP Ladislav

Hovorany

749410 1 - 15:20:52 1372.881 m/min 11-0164-809H
15

BUREŠ Jar. jun.

Vel.Pavlovice

740290 1 - 15:14:14 1372.857 m/min 14.0179.5242.H
16

ILČÍK Václav

Dubňany

758810 1 - 15:27:47 1372.708 m/min 09-0162-16H
17

DOLEŽEL Emil

Perná

729810 1 - 15:08:06 1368.993 m/min 14.0280.5408.E
18

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

745420 1 - 15:20:41 1366.03 m/min 11.0178.1878.H
19

HRABEC Stanislav

Karlín

748070 1 - 15:22:56 1365.257 m/min 13.0167.751.H
20

BUREŠ Jar. jun.

Vel.Pavlovice

740290 1 - 15:17:20 1365.009 m/min 15.0179.6047.H
21

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

745420 1 - 15:22:10 1362.327 m/min 14.0178.4871.H
22

POSPÍŠIL Petr

Mor. Nová Ves

758470 1 - 15:32:18 1360.973 m/min 14.0173.600.E
23

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

774830 1 - 15:45:14 1358.795 m/min 12-0266-555 H
24

KUCERA Josef

Vlcnov

787840 1 - 15:55:45 1356.591 m/min CZ-14-0250-48 H
25

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

774830 1 - 15:46:16 1356.337 m/min 15-0266-1062 H
26

POSPÍŠIL Petr

Mor. Nová Ves

758470 1 - 15:35:07 1354.129 m/min 13.0173.467.E
27

ČECH František

Moravský Písek

771670 1 - 15:45:11 1353.372 m/min 11-0160-653H
28

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

747730 1 - 15:27:55 1352.338 m/min 15.0178.5681.E
29

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

747730 1 - 15:28:39 1350.546 m/min 14.0178.4540.E
30

BAHENSKÝ Jan

Novosedly

721280 1 - 15:09:05 1350.501 m/min 14.0301.502.H
31

TRUHLAR Ales

Holešov

774710 1 - 15:49:59 1347.361 m/min 14-0266-834 H
32

HANAK Milan

Blatnice

782010 1 - 15:55:58 1346.05 m/min CZ-14-0246-1561 H
33

KAMENÁŘ Karel

Lukov

785490 1 - 15:59:08 1344.71 m/min 14-0265-455 H
34

JANCA Miroslav

Korytna

796160 1 - 16:09:16 1339.735 m/min CZ-15-0255-4050 HE
35

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 15:58:04 1337.634 m/min 12 0254 1344 H
36

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

757860 1 - 15:42:02 1336.535 m/min 15-0164-29H
37

MRTÝNEK Ladislav

Olomouc

743200 1 - 15:31:46 1334.85 m/min 14.0213.252 H
38

FOJTÍK Jan

Bylnice

815080 1 - 16:25:51 1334.337 m/min 13-0248-119 E
39

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

754830 1 - 15:40:55 1333.818 m/min 14-0264-621 H
40

STRNAD Jaroslav

Rohatec

766880 1 - 15:50:25 1332.739 m/min 13-0169-1439E
41

VOJTESEK Ladislav

Hluk

784610 1 - 16:04:53 1330.11 m/min CZ-11-0251-450 H
42

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

742070 1 - 15:33:18 1329.16 m/min 11.0178.1215.H
43

PISTEK Vitezslav

Uh.Ostroh

776820 1 - 16:00:09 1327.557 m/min CZ-13-0259-2331 H
44

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

747730 1 - 15:38:37 1326.664 m/min 14.0178.4427.H
45

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

773160 1 - 15:57:52 1326.478 m/min 12-0269-195 H
46

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

784800 1 - 16:06:42 1326.348 m/min 13-0265-936 H
47

DAVID Petr

Šternberk

744080 1 - 15:36:06 1326.109 m/min 13-0334-4078 He
48

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

746850 1 - 15:38:58 1324.28 m/min 15-0234-2002 H
49

JASINEK Jindřich

Křepice

729550 1 - 15:26:14 1323.487 m/min 15.0175.204.E
50

LOPATA Josef

Uh.Ostroh

775550 1 - 16:01:29 1322.373 m/min CZ-15-0259-208 H
51

KASIK Frantisek

Vesky

781040 1 - 16:06:52 1319.622 m/min CZ-14-0256-3393 H
52

ZIMÁČEK Lubomír

Vracov

763720 1 - 15:53:56 1319.185 m/min 12-0160-409H
53

KUCERA Josef

Vlcnov

787840 1 - 16:13:22 1316.651 m/min CZ-13-0250-280 H
54

ZELINA Jiří

Kurovice

775990 1 - 16:05:52 1313.308 m/min 12-0269-25 H
55

BLAHA Milan

Knezpole

780220 1 - 16:10:10 1310.927 m/min 12 0254 1911 H
56

BAHENSKÝ Jan

Novosedly

721280 1 - 15:25:52 1309.355 m/min 14.0400.652.H
57

BOCEK Jiri

Uh.Ostroh

776620 1 - 16:09:29 1306.378 m/min CZ-15-0259-502 HE
58

HLAVINKA František

Holešov

778330 1 - 16:12:00 1303.735 m/min 12-0266-988 H
59

MIKLAS Jan

Bylnice

815280 1 - 16:42:00 1300.287 m/min 14-0248-982
60

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

746850 1 - 15:49:45 1299.435 m/min 15-0234-2065 H
61

BARTL Pavel

Šumvald

729380 1 - 15:38:00 1295.524 m/min 12-0236-6580 He
62

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

806050 1 - 16:37:16 1295.345 m/min 14-0197-801
63

KASIK Frantisek

Vesky

781040 1 - 16:18:00 1295.257 m/min CZ-15-0256-623 H
64

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

789570 1 - 16:24:41 1295.049 m/min CZ-14-0400-2471 H
65

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

784800 1 - 16:22:21 1292.171 m/min 12-0265-618 H
66

SEHNAL Jiří

Holešov

777850 1 - 16:17:00 1292.11 m/min 14-0265-4913 H
67

MIKLAS Jan

Bylnice

815280 1 - 16:46:00 1292.044 m/min 12-0248-1671
68

HLUBINKA Jan

Haňovice

727950 1 - 15:38:36 1291.608 m/min 12-0231-3614 H
69

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

780590 1 - 16:19:34 1291.156 m/min 14-0267-591 H
70

NAVRÁTIL Luděk

Přerov 2

764880 1 - 16:07:31 1290.9 m/min 13.0215.3492
71

VOJTESEK Ladislav

Hluk

784610 1 - 16:24:19 1287.688 m/min CZ-11-0251-448 H
72

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

780590 1 - 16:22:57 1283.971 m/min 13-0267-662
73

VADURA Jaroslav

Zlechov

772070 1 - 16:16:38 1283.29 m/min CZ-14-0263-2457 H
74

KONEČNÝ Mir.Yvetta

Kurovice

773080 1 - 16:19:00 1279.934 m/min 12-0269-572 H
75

HLUSEK Milan

Buchlovice

768390 1 - 16:16:11 1278.129 m/min 12 0263 1968 H
76

JANÁL Pavel

Holešov

778350 1 - 16:24:00 1278.079 m/min 12-0266-1086 H
77

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

787260 1 - 16:31:09 1277.708 m/min 14.0210.1405
78

NOVÁK Karel

Holešov

773820 1 - 16:20:56 1277.071 m/min 14-0266-1018 H
79

OSIČKA František

Přerov 7

762000 1 - 16:11:43 1276.988 m/min 15.0216.168 e
80

STRATIL Petr

Holesov

776570 1 - 16:24:00 1275.156 m/min 13-0266-5354 H
81

CERNUSKA Vratislav

Kunovice

779470 1 - 16:27:07 1273.401 m/min 14 0256 3237 H
82

GREBENÍČEK Jaroslav

Napajedla

774370 1 - 16:23:31 1272.553 m/min 14-0271-153 He
83

KOLMAN Oldřich

Kroměříž

764390 1 - 16:16:04 1271.722 m/min 14-0270-1044 H
84

DĚRNAR Vitalij

Hlivice

724700 1 - 15:44:54 1271.627 m/min 14-0233-2089 H
85

SLOVÁČEK František

Hodonín

763340 1 - 16:15:33 1271.068 m/min 12-0169-557H
86

BIEL Rostislav

Vsetín

800340 1 - 16:44:50 1270.717 m/min 08-0216-991
87

SVOBODA František

Val.Mez.

793400 1 - 16:40:11 1269.068 m/min 13-0199-729
88

SUCHAN Josef

Halenkov

818400 1 - 17:00:17 1268.28 m/min 14-0191-145
89

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

806050 1 - 16:51:00 1267.374 m/min 13-0197-741
90

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

757860 1 - 16:13:08 1267.042 m/min 15-0172-1019E
91

RYŠAVÝ Jan

Strukov

735440 1 - 15:56:00 1265.818 m/min 14-0233-2451 H
92

SÝKORA Jaromír

Hoštice

738380 1 - 15:58:21 1265.758 m/min 14.0208.37 H
93

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

778170 1 - 16:30:36 1264.084 m/min CZ-15-031-760 H
94

HASTIK Josef

Susice

775000 1 - 16:28:58 1262.284 m/min CZ-13-0244-305 H
95

BIEL Rostislav

Vsetín

800340 1 - 16:51:36 1257.21 m/min 12-0200-256
96

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

726240 1 - 15:53:24 1255.602 m/min 13-0233-2944 He
97

VACL Vladimír

Rataje

763650 1 - 16:23:50 1254.284 m/min 14-0217-4327 H
98

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

787260 1 - 16:43:07 1253.366 m/min 15.0210.1592
99

GROH Aleš

Domašov

747160 1 - 16:11:20 1252.923 m/min 14-0234-1338 H
100

PASEKA Jaroslav

Holešov

774710 1 - 16:34:23 1250.776 m/min 13.0266.5665 e
101

TRUHLAR Ales

Holešov

774710 1 - 16:34:44 1250.07 m/min 11.0266.4207
102

GROH Aleš

Domašov

747160 1 - 16:13:14 1248.944 m/min 15-0234-3309 H
103

HLUBINKA Jan

Haňovice

727950 1 - 15:57:53 1248.878 m/min 13-0269-117 H
104

TRUHLAR Ales

Holešov

774710 1 - 16:37:31 1244.481 m/min 14.0266.913
105

PASEKA Jaroslav

Holešov

774710 1 - 16:39:57 1239.635 m/min 14.0266.929 e
106

KREJČÍ Josef

Strukov

735240 1 - 16:09:00 1237.778 m/min 11-0233-402 H
107

PŘIKRYL Karel

Hoštice

743360 1 - 16:17:19 1234.168 m/min 14.0208.766
108

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

695220 1 - 15:38:35 1233.571 m/min 13-0229-8833 H
109

TRUHLAR Ales

Holešov

774710 1 - 16:43:10 1233.287 m/min 13.0266.5627
110

TRUHLAR Ales

Holešov

774710 1 - 16:43:13 1233.189 m/min 13.0266.5680
111

TRUHLAR Ales

Holešov

774710 1 - 16:44:37 1230.447 m/min 11.0266.4299
112

BUMBALÍK Pavel

Mladkov

687740 1 - 15:34:37 1228.948 m/min 10-0229-2638-H
113

VESELY David

Olomouc

744400 1 - 16:21:51 1226.662 m/min 14.0213.310
114

KUBÍČEK Vladimír

Uničov

729850 1 - 16:10:41 1225.232 m/min 15-0231-69 He
115

VALENTA + VÁŇA

Lipník n/Bečvou

777870 1 - 16:54:13 1216.911 m/min 10.0192.613
116

ROSYPAL Jiří+Radek

Hoštice

743140 1 - 16:28:39 1211.016 m/min 14.0208.839
117

FIŠER Otto

Červený Potok

699470 1 - 15:53:00 1210.156 m/min 13-0229-8318 He
118

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

728670 1 - 16:21:00 1202.426 m/min 13-0231-4459 H
119

MAULER Aleš

Strukov

735240 1 - 16:26:51 1201.667 m/min 16-0233-2508 H
120

SÝKORA Jaromír

Hoštice

738380 1 - 16:31:18 1198.085 m/min 15.0208.48
121

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

726240 1 - 16:21:20 1197.757 m/min 14-0233-2345 H
122

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

734580 1 - 16:29:00 1196.384 m/min 11-0236-6036 H
123

STRAKA Stanislav

Šumvald

729680 1 - 16:25:00 1196.197 m/min 15-0236-4240 He
124

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

743510 1 - 16:45:19 1179.582 m/min 13.0214.15
125

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

726640 1 - 16:34:53 1172.221 m/min 15-0250-3689 He
126

HLUBINKA Jan

Haňovice

727950 1 - 16:39:03 1166.493 m/min 13-0231-5025 H
127

AMBROŽ Marcel

Hoštice

742850 1 - 16:52:00 1166.17 m/min 13.0214.427 e
128

KŘÍŽ František

Prostějov

741370 1 - 16:52:00 1163.846 m/min 13.0214.427 e
129

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

728670 1 - 16:42:00 1162.153 m/min 12-0231-4087 He
130

FIŠER Otto

Červený Potok

699470 1 - 16:18:00 1159.983 m/min 15-0229-543 H
131

VACEK Jiří

Červená Voda

697100 1 - 16:16:38 1158.679 m/min 14-0229-335 H
132

MAULER Aleš

Strukov

735240 1 - 16:50:00 1157.858 m/min 15-067-134 He
133

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

726640 1 - 16:48:42 1146.662 m/min 15-0250-3694 He
134

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

726640 1 - 16:52:11 1140.394 m/min 15-0250-3664 He

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

745420 1 - 15:01:40 1415.354 m/min 14.0178.4727.H
2

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

745420 1 - 15:04:03 1408.978 m/min 12.0178.2504.H
3

SLOVÁČEK František

Hodonín

763340 1 - 15:17:34 1406.905 m/min 13-0169-1114H
4

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

745420 1 - 15:06:30 1402.484 m/min 15.0178.5069.H
5

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

748200 1 - 15:09:35 1399.595 m/min 15.0173.975.E
6

CITTERBARD Oldřich

Velké Němčice

726980 1 - 14:54:26 1399.564 m/min 13.0175.1012.H
7

BUREŠ Jar. jun.

Vel.Pavlovice

740290 1 - 15:05:31 1395.413 m/min 14.0179.5156.H
8

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

745420 1 - 15:13:31 1384.21 m/min 13.0178.3214.H
9

DOBROVOLNÝ Miloslav

Dubňany

759310 1 - 15:24:08 1382.743 m/min 12-0160-966H
10

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 15:40:03 1380.285 m/min 14 0254 3737 H
11

GAVLÍK Josef

Petrov

772370 1 - 15:35:31 1377.961 m/min 14-0171-637E
12

GAVLÍK Josef

Petrov

772370 1 - 15:35:54 1377.019 m/min 13-0171-510H
13

IŠTVÁNEK Stanislav

Dol. Bojanovice

756300 1 - 15:25:41 1373.385 m/min 11-0169-72H
14

CHLUP Ladislav

Hovorany

749410 1 - 15:20:52 1372.881 m/min 11-0164-809H
15

BUREŠ Jar. jun.

Vel.Pavlovice

740290 1 - 15:14:14 1372.857 m/min 14.0179.5242.H
16

ILČÍK Václav

Dubňany

758810 1 - 15:27:47 1372.708 m/min 09-0162-16H
17

DOLEŽEL Emil

Perná

729810 1 - 15:08:06 1368.993 m/min 14.0280.5408.E
18

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

745420 1 - 15:20:41 1366.03 m/min 11.0178.1878.H
19

HRABEC Stanislav

Karlín

748070 1 - 15:22:56 1365.257 m/min 13.0167.751.H
20

BUREŠ Jar. jun.

Vel.Pavlovice

740290 1 - 15:17:20 1365.009 m/min 15.0179.6047.H
21

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

745420 1 - 15:22:10 1362.327 m/min 14.0178.4871.H
22

POSPÍŠIL Petr

Mor. Nová Ves

758470 1 - 15:32:18 1360.973 m/min 14.0173.600.E
23

KUCERA Josef

Vlcnov

787840 1 - 15:55:45 1356.591 m/min CZ-14-0250-48 H
24

POSPÍŠIL Petr

Mor. Nová Ves

758470 1 - 15:35:07 1354.129 m/min 13.0173.467.E
25

ČECH František

Moravský Písek

771670 1 - 15:45:11 1353.372 m/min 11-0160-653H
26

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

747730 1 - 15:27:55 1352.338 m/min 15.0178.5681.E
27

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

747730 1 - 15:28:39 1350.546 m/min 14.0178.4540.E
28

BAHENSKÝ Jan

Novosedly

721280 1 - 15:09:05 1350.501 m/min 14.0301.502.H
29

HANAK Milan

Blatnice

782010 1 - 15:55:58 1346.05 m/min CZ-14-0246-1561 H
30

JANCA Miroslav

Korytna

796160 1 - 16:09:16 1339.735 m/min CZ-15-0255-4050 HE
31

BRI.UHERKOVI

Knezpole

779930 1 - 15:58:04 1337.634 m/min 12 0254 1344 H
32

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

757860 1 - 15:42:02 1336.535 m/min 15-0164-29H
33

FOJTÍK Jan

Bylnice

815080 1 - 16:25:51 1334.337 m/min 13-0248-119 E
34

STRNAD Jaroslav

Rohatec

766880 1 - 15:50:25 1332.739 m/min 13-0169-1439E
35

VOJTESEK Ladislav

Hluk

784610 1 - 16:04:53 1330.11 m/min CZ-11-0251-450 H
36

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

742070 1 - 15:33:18 1329.16 m/min 11.0178.1215.H
37

PISTEK Vitezslav

Uh.Ostroh

776820 1 - 16:00:09 1327.557 m/min CZ-13-0259-2331 H
38

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

747730 1 - 15:38:37 1326.664 m/min 14.0178.4427.H
39

JASINEK Jindřich

Křepice

729550 1 - 15:26:14 1323.487 m/min 15.0175.204.E
40

LOPATA Josef

Uh.Ostroh

775550 1 - 16:01:29 1322.373 m/min CZ-15-0259-208 H
41

KASIK Frantisek

Vesky

781040 1 - 16:06:52 1319.622 m/min CZ-14-0256-3393 H
42

ZIMÁČEK Lubomír

Vracov

763720 1 - 15:53:56 1319.185 m/min 12-0160-409H
43

KUCERA Josef

Vlcnov

787840 1 - 16:13:22 1316.651 m/min CZ-13-0250-280 H
44

BLAHA Milan

Knezpole

780220 1 - 16:10:10 1310.927 m/min 12 0254 1911 H
45

BAHENSKÝ Jan

Novosedly

721280 1 - 15:25:52 1309.355 m/min 14.0400.652.H
46

BOCEK Jiri

Uh.Ostroh

776620 1 - 16:09:29 1306.378 m/min CZ-15-0259-502 HE
47

MIKLAS Jan

Bylnice

815280 1 - 16:42:00 1300.287 m/min 14-0248-982
48

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

806050 1 - 16:37:16 1295.345 m/min 14-0197-801
49

KASIK Frantisek

Vesky

781040 1 - 16:18:00 1295.257 m/min CZ-15-0256-623 H
50

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

789570 1 - 16:24:41 1295.049 m/min CZ-14-0400-2471 H
51

MIKLAS Jan

Bylnice

815280 1 - 16:46:00 1292.044 m/min 12-0248-1671
52

VOJTESEK Ladislav

Hluk

784610 1 - 16:24:19 1287.688 m/min CZ-11-0251-448 H
53

VADURA Jaroslav

Zlechov

772070 1 - 16:16:38 1283.29 m/min CZ-14-0263-2457 H
54

HLUSEK Milan

Buchlovice

768390 1 - 16:16:11 1278.129 m/min 12 0263 1968 H
55

CERNUSKA Vratislav

Kunovice

779470 1 - 16:27:07 1273.401 m/min 14 0256 3237 H
56

SLOVÁČEK František

Hodonín

763340 1 - 16:15:33 1271.068 m/min 12-0169-557H
57

BIEL Rostislav

Vsetín

800340 1 - 16:44:50 1270.717 m/min 08-0216-991
58

SVOBODA František

Val.Mez.

793400 1 - 16:40:11 1269.068 m/min 13-0199-729
59

SUCHAN Josef

Halenkov

818400 1 - 17:00:17 1268.28 m/min 14-0191-145
60

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

806050 1 - 16:51:00 1267.374 m/min 13-0197-741
61

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

757860 1 - 16:13:08 1267.042 m/min 15-0172-1019E
62

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

778170 1 - 16:30:36 1264.084 m/min CZ-15-031-760 H
63

HASTIK Josef

Susice

775000 1 - 16:28:58 1262.284 m/min CZ-13-0244-305 H
64

BIEL Rostislav

Vsetín

800340 1 - 16:51:36 1257.21 m/min 12-0200-256

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

774830 1 - 15:45:14 1358.795 m/min 12-0266-555 H
2

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

774830 1 - 15:46:16 1356.337 m/min 15-0266-1062 H
3

TRUHLAR Ales

Holešov

774710 1 - 15:49:59 1347.361 m/min 14-0266-834 H
4

KAMENÁŘ Karel

Lukov

785490 1 - 15:59:08 1344.71 m/min 14-0265-455 H
5

MRTÝNEK Ladislav

Olomouc

743200 1 - 15:31:46 1334.85 m/min 14.0213.252 H
6

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

754830 1 - 15:40:55 1333.818 m/min 14-0264-621 H
7

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

773160 1 - 15:57:52 1326.478 m/min 12-0269-195 H
8

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

784800 1 - 16:06:42 1326.348 m/min 13-0265-936 H
9

DAVID Petr

Šternberk

744080 1 - 15:36:06 1326.109 m/min 13-0334-4078 He
10

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

746850 1 - 15:38:58 1324.28 m/min 15-0234-2002 H
11

ZELINA Jiří

Kurovice

775990 1 - 16:05:52 1313.308 m/min 12-0269-25 H
12

HLAVINKA František

Holešov

778330 1 - 16:12:00 1303.735 m/min 12-0266-988 H
13

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

746850 1 - 15:49:45 1299.435 m/min 15-0234-2065 H
14

BARTL Pavel

Šumvald

729380 1 - 15:38:00 1295.524 m/min 12-0236-6580 He
15

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

784800 1 - 16:22:21 1292.171 m/min 12-0265-618 H
16

SEHNAL Jiří

Holešov

777850 1 - 16:17:00 1292.11 m/min 14-0265-4913 H
17

HLUBINKA Jan

Haňovice

727950 1 - 15:38:36 1291.608 m/min 12-0231-3614 H
18

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

780590 1 - 16:19:34 1291.156 m/min 14-0267-591 H
19

NAVRÁTIL Luděk

Přerov 2

764880 1 - 16:07:31 1290.9 m/min 13.0215.3492
20

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

780590 1 - 16:22:57 1283.971 m/min 13-0267-662
21

KONEČNÝ Mir.Yvetta

Kurovice

773080 1 - 16:19:00 1279.934 m/min 12-0269-572 H
22

JANÁL Pavel

Holešov

778350 1 - 16:24:00 1278.079 m/min 12-0266-1086 H
23

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

787260 1 - 16:31:09 1277.708 m/min 14.0210.1405
24

NOVÁK Karel

Holešov

773820 1 - 16:20:56 1277.071 m/min 14-0266-1018 H
25

OSIČKA František

Přerov 7

762000 1 - 16:11:43 1276.988 m/min 15.0216.168 e
26

STRATIL Petr

Holesov

776570 1 - 16:24:00 1275.156 m/min 13-0266-5354 H
27

GREBENÍČEK Jaroslav

Napajedla

774370 1 - 16:23:31 1272.553 m/min 14-0271-153 He
28

KOLMAN Oldřich

Kroměříž

764390 1 - 16:16:04 1271.722 m/min 14-0270-1044 H
29

DĚRNAR Vitalij

Hlivice

724700 1 - 15:44:54 1271.627 m/min 14-0233-2089 H
30

RYŠAVÝ Jan

Strukov

735440 1 - 15:56:00 1265.818 m/min 14-0233-2451 H
31

SÝKORA Jaromír

Hoštice

738380 1 - 15:58:21 1265.758 m/min 14.0208.37 H
32

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

726240 1 - 15:53:24 1255.602 m/min 13-0233-2944 He
33

VACL Vladimír

Rataje

763650 1 - 16:23:50 1254.284 m/min 14-0217-4327 H
34

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

787260 1 - 16:43:07 1253.366 m/min 15.0210.1592
35

GROH Aleš

Domašov

747160 1 - 16:11:20 1252.923 m/min 14-0234-1338 H
36

PASEKA Jaroslav

Holešov

774710 1 - 16:34:23 1250.776 m/min 13.0266.5665 e
37

TRUHLAR Ales

Holešov

774710 1 - 16:34:44 1250.07 m/min 11.0266.4207
38

GROH Aleš

Domašov

747160 1 - 16:13:14 1248.944 m/min 15-0234-3309 H
39

HLUBINKA Jan

Haňovice

727950 1 - 15:57:53 1248.878 m/min 13-0269-117 H
40

TRUHLAR Ales

Holešov

774710 1 - 16:37:31 1244.481 m/min 14.0266.913
41

PASEKA Jaroslav

Holešov

774710 1 - 16:39:57 1239.635 m/min 14.0266.929 e
42

KREJČÍ Josef

Strukov

735240 1 - 16:09:00 1237.778 m/min 11-0233-402 H
43

PŘIKRYL Karel

Hoštice

743360 1 - 16:17:19 1234.168 m/min 14.0208.766
44

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

695220 1 - 15:38:35 1233.571 m/min 13-0229-8833 H
45

TRUHLAR Ales

Holešov

774710 1 - 16:43:10 1233.287 m/min 13.0266.5627
46

TRUHLAR Ales

Holešov

774710 1 - 16:43:13 1233.189 m/min 13.0266.5680
47

TRUHLAR Ales

Holešov

774710 1 - 16:44:37 1230.447 m/min 11.0266.4299
48

BUMBALÍK Pavel

Mladkov

687740 1 - 15:34:37 1228.948 m/min 10-0229-2638-H
49

VESELY David

Olomouc

744400 1 - 16:21:51 1226.662 m/min 14.0213.310
50

KUBÍČEK Vladimír

Uničov

729850 1 - 16:10:41 1225.232 m/min 15-0231-69 He
51

VALENTA + VÁŇA

Lipník n/Bečvou

777870 1 - 16:54:13 1216.911 m/min 10.0192.613
52

ROSYPAL Jiří+Radek

Hoštice

743140 1 - 16:28:39 1211.016 m/min 14.0208.839
53

FIŠER Otto

Červený Potok

699470 1 - 15:53:00 1210.156 m/min 13-0229-8318 He
54

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

728670 1 - 16:21:00 1202.426 m/min 13-0231-4459 H
55

MAULER Aleš

Strukov

735240 1 - 16:26:51 1201.667 m/min 16-0233-2508 H
56

SÝKORA Jaromír

Hoštice

738380 1 - 16:31:18 1198.085 m/min 15.0208.48
57

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

726240 1 - 16:21:20 1197.757 m/min 14-0233-2345 H
58

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

734580 1 - 16:29:00 1196.384 m/min 11-0236-6036 H
59

STRAKA Stanislav

Šumvald

729680 1 - 16:25:00 1196.197 m/min 15-0236-4240 He
60

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

743510 1 - 16:45:19 1179.582 m/min 13.0214.15
61

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

726640 1 - 16:34:53 1172.221 m/min 15-0250-3689 He
62

HLUBINKA Jan

Haňovice

727950 1 - 16:39:03 1166.493 m/min 13-0231-5025 H
63

AMBROŽ Marcel

Hoštice

742850 1 - 16:52:00 1166.17 m/min 13.0214.427 e
64

KŘÍŽ František

Prostějov

741370 1 - 16:52:00 1163.846 m/min 13.0214.427 e
65

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

728670 1 - 16:42:00 1162.153 m/min 12-0231-4087 He
66

FIŠER Otto

Červený Potok

699470 1 - 16:18:00 1159.983 m/min 15-0229-543 H
67

VACEK Jiří

Červená Voda

697100 1 - 16:16:38 1158.679 m/min 14-0229-335 H
68

MAULER Aleš

Strukov

735240 1 - 16:50:00 1157.858 m/min 15-067-134 He
69

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

726640 1 - 16:48:42 1146.662 m/min 15-0250-3694 He
70

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

726640 1 - 16:52:11 1140.394 m/min 15-0250-3664 He

Pro tisk pořadí klikni zde...

PIGEON-AUCTION.CZ

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2017 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv