On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Hannover 2. (pásmo SEVER) - Polojasno 15 stupnu bezv?t?í..
Start 16.7.2017 - 06:15:00

Pro zadání Vašeho doletu
kontaktujte pověřeného koordinátora pásma!

Pásmo Sever - J. Swaczyna

Souřadnice startu: 52°18'52'' - 9°49'15''

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SRNICEK Jar.+Lucka

Baska

668250 1 - 14:48:10 1302.209 m/min 14-0149-419He
2

SRNÍČEK J.+R.

Baška

667980 1 - 14:48:11 1301.64 m/min 14-0149-911 He
3

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

660280 1 - 14:45:07 1294.371 m/min 14-0194-52H
4

PETER Milan

Baška

677170 1 - 14:59:52 1290.175 m/min 14-0149-113H
5

CISLAR Josef

Jablunkov

695630 1 - 15:15:16 1287.568 m/min 13 0310 452 He
6

SRNÍČEK J.+R.

Baška

667980 1 - 14:54:54 1284.824 m/min 15-0149-1035H
7

SKRBEK Marek

Studénka

643240 1 - 14:35:39 1284.81 m/min 15-0198-42 H
8

OLYMPIA Mácha

Krmelín

654530 1 - 14:44:44 1284.064 m/min 15-0153-694hE
9

RODINA MAZUROVA

Návsi

694480 1 - 15:17:37 1279.872 m/min 15 0240 1195 He
10

OLYMPIA Mácha

Krmelín

654530 1 - 14:46:26 1279.795 m/min 15-0153-737H
11

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

666210 1 - 14:56:10 1278.305 m/min 13-0182-74-H
12

PLAČKO Vladimír

Paskov

656420 1 - 14:48:31 1278.284 m/min 13-0159-75E
13

HAPL Lubomír

Frenstat

656330 1 - 14:48:28 1278.233 m/min 11-0306-6059H
14

SKOKAN Pavel + K.

Místek

668350 1 - 14:57:53 1278.201 m/min 12 0149 1069 he
15

VANĚK Petr

Kravaře

628820 1 - 14:27:00 1278.089 m/min 13-0221-206 He
16

KUTRA Josef

Slezská Ostrava

653930 1 - 14:46:55 1277.415 m/min 13-0187-10
17

BEZECNÝ Vlastislav

Nová Bělá

666970 1 - 14:57:33 1276.375 m/min 14 0155 338 h
18

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

658710 1 - 14:51:11 1276.116 m/min 13 0157 289 h
19

SAMIEC Miroslav +

Mosty

697850 1 - 15:23:59 1271.168 m/min 14 0310 120He
20

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

657150 1 - 14:52:20 1270.264 m/min 14-0183-605-H
21

RANOCHA Václav+syn

Krmelín

656270 1 - 14:51:42 1270.118 m/min 13-0153-1372-He
22

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

697100 1 - 15:24:57 1267.57 m/min 15 PL 0206 926 H
23

LIPOWSKI Václav + A

Návsi

694550 1 - 15:23:10 1267.042 m/min 14 0238 1041 H
24

SKRBEK Marek

Studénka

643240 1 - 14:43:05 1266.013 m/min 13-0198-48 E
25

GELNAR Jaromír

Třebovice

646640 1 - 14:46:20 1264.615 m/min 13-0159-647 He
26

SIUDA Jindřich

Těrlicko

669280 1 - 15:05:00 1262.792 m/min 15.0152.629
27

KLEIN David

Těrlicko

677400 1 - 15:12:13 1260.944 m/min 15-0152-650 he
28

KLEIN David

Těrlicko

677400 1 - 15:12:15 1260.866 m/min 15-0183-232 he
29

PILCH Tadeaš

Těrlicko

669380 1 - 15:05:54 1260.84 m/min 14-0152-200-H
30

KLEIN David

Těrlicko

677400 1 - 15:12:16 1260.826 m/min 13-0152-641 he
31

ROMAN Vladislav

Paskov

658760 1 - 14:57:47 1260.101 m/min 15 0157 5090 he
32

VEVERKA Martin

Hlučín 2

637410 1 - 14:40:58 1259.787 m/min 13-0218-481
33

GOCHOVA Eliska tym

Stramberk

663110 1 - 15:01:29 1259.508 m/min 13-0150-7285 H
34

SUSZKA Emil

Jablunkov

697980 1 - 15:29:50 1257.999 m/min 14 0239 871 H
35

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

661680 1 - 15:01:15 1257.349 m/min 13-0150-6405 H
36

BAŠISTA František

Hlučín 2

639790 1 - 14:44:06 1256.708 m/min 13-1324-120E
37

SKRBEK Marek

Studénka

643240 1 - 14:46:53 1256.614 m/min 15-0198-441 H
38

VYSEKAL David+Voj.

Krnov

600500 1 - 14:13:00 1256.276 m/min 12-0222-714 He
39

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

655090 1 - 14:56:31 1256.125 m/min 14-0306-19He
40

DUDA R. + Emil

Těrlicko

669400 1 - 15:07:57 1256.028 m/min 15.0152.960 He
41

HALAJKOVI

Nová Bělá

650660 1 - 14:53:17 1255.414 m/min 14 0153 661 h
42

SRNÍČEK J.+R.

Baška

667980 1 - 15:07:05 1255.405 m/min 14-0149-927He
43

KUNZ Ondřej

Nová Bělá

651180 1 - 14:53:44 1255.327 m/min 12 0156 765 h
44

MAŠEK Rudolf

Horní Suchá

662520 1 - 15:02:49 1255.209 m/min 14-0189-151 H
45

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

643720 1 - 14:47:55 1255.019 m/min 11-0324-1145E
46

POCEDIČ Pavel

Studénka

634190 1 - 14:40:39 1254.207 m/min 14-0196-93 H
47

RANOCHA Václav+syn

Krmelín

656270 1 - 14:58:31 1253.58 m/min 12-0153-1144-He
48

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

664490 1 - 15:05:24 1252.809 m/min 14-0189-292 H
49

LAŇKA Alfons, In

Kravaře

642570 1 - 14:48:00 1252.573 m/min 12-0285-4410 H
50

HANZELKA Josef

Štramberk

655850 1 - 14:58:53 1251.901 m/min 14-0306-234He
51

HALAJKOVI

Nová Bělá

650660 1 - 14:55:05 1251.069 m/min 12 0153 445 h
52

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

661680 1 - 15:04:01 1250.773 m/min 15-0150-9036 H
53

SAMIEC Miroslav +

Mosty

697850 1 - 15:32:57 1250.739 m/min 14 0310 42 He
54

HLOŽEK + BERGER

Místek

671560 1 - 15:12:56 1248.407 m/min 15 0155 173 h
55

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

660280 1 - 15:04:02 1248.088 m/min 14-0194-84 He
56

JALŮVKA Jan

Frýdek

663970 1 - 15:07:10 1247.673 m/min 14-0150-7576He
57

BORTEL Jaromír

Mniší

654800 1 - 14:59:52 1247.555 m/min 11-0194-521 H
58

ADAMČIK Karel

Frenštát

667440 1 - 15:10:05 1247.357 m/min 14-0153-15-H
59

GEBAUER Josef

Otice

618160 1 - 14:31:00 1246.29 m/min 14-0224-934 H
60

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

664490 1 - 15:08:19 1245.958 m/min 14-0189-281 E
61

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

641610 1 - 14:50:00 1245.845 m/min 13-0228-898
62

KLEIN David

Těrlicko

677400 1 - 15:19:02 1245.144 m/min 14-0152-888 he
63

NOGA Ludvík

Jablunkov

699070 1 - 15:36:45 1244.45 m/min 13 0239 830 He
64

KLEMENS Karel

Kravaře

634250 1 - 14:45:00 1243.627 m/min 14-0221-343
65

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

641610 1 - 14:51:00 1243.43 m/min 13-0228-887
66

LAZOVÝ Vladimír

Slezská Ostrava

651990 1 - 15:00:00 1241.886 m/min 13-0187-610-H
67

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

657150 1 - 15:04:24 1241.311 m/min 13-0183-501-H
68

MAREKWICA Alois

Jablunkov

696190 1 - 15:36:17 1240.354 m/min 15 0239 565 H
69

BORTEL Jaromír

Mniší

654800 1 - 15:03:04 1239.995 m/min 13-0194-224 H
70

POCEDIČ Pavel

Studénka

634190 1 - 14:46:51 1239.015 m/min 14-0196-18 H
71

POPEK Rostislav

Horní Suchá

669040 1 - 15:15:24 1238.046 m/min 15-0186-301 H
72

GÖTTLICHER Martin

Místek

663420 1 - 15:10:53 1237.993 m/min 14 0155 848 he
73

ŠKOVRÁNEK Konrád

Darkovičky

644780 1 - 14:55:59 1237.621 m/min 14-0285-2082 He
74

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

653940 1 - 15:03:26 1237.507 m/min 14-0187-256-H
75

HALFAR Robert, In

Darkovičky

640480 1 - 14:52:43 1237.125 m/min 14-0285-1625 He
76

BAŠISTA František

Hlučín 2

639790 1 - 14:52:43 1235.792 m/min 13-0324-357E
77

ŽEDEK Žedek Team

Baška

667350 1 - 15:15:06 1235.605 m/min 13-0149-935 H
78

KAISER František

Karviná St. Měs

664880 1 - 15:13:20 1235.071 m/min 14-0184-46 H
79

DUDA R. + Emil

Těrlicko

669400 1 - 15:17:00 1235.055 m/min 14.0150.7841 He
80

DUDA R. + Emil

Těrlicko

669400 1 - 15:17:01 1235.017 m/min 14.0152.1230 He
81

HARABIŠ Milan

Mniší

659590 1 - 15:10:04 1232.725 m/min 14-0194-539 H
82

HALFAR Robert, In

Darkovičky

640480 1 - 14:54:51 1232.048 m/min 11-0285-3043 H
83

PAVERA Josef

Štěpánkovice

629200 1 - 14:46:00 1231.311 m/min 15-0226-3173
84

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

659580 1 - 15:11:07 1230.292 m/min 14-0188-93-HE
85

ŽEDEK Žedek Team

Baška

667350 1 - 15:18:08 1228.704 m/min 17-0149-997 He
86

HARABIŠ Milan

Mniší

659590 1 - 15:13:25 1225.055 m/min 13-0194-635 He
87

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

622080 1 - 14:44:00 1222.161 m/min 13-0223-66 H
88

HRBÁČ Daniel + F

Krásné Pole

641370 1 - 15:00:00 1221.657 m/min 15-055-1513
89

OSTÁREK Lukáš

Krnov

600550 1 - 14:27:00 1220.63 m/min 14-0222-343 H
90

GOCHOVA Eliska tym

Stramberk

663110 1 - 15:18:39 1219.737 m/min 15-0306-1704 H
91

SALGA Jaromír

Krásné Pole

638660 1 - 14:58:42 1219.515 m/min 14-0228-747
92

SVOBODA Jindřich

Ludgeřovice

645920 1 - 15:05:10 1218.334 m/min 14 0289 433 h
93

ČERNOHOUS Vladimír

Třebovice

646850 1 - 15:06:11 1217.753 m/min 12-SK1002-80 He
94

VYSEKAL David+Voj.

Krnov

600500 1 - 14:29:00 1215.587 m/min 10-0222-3503e
95

DUDA R. + Emil

Těrlicko

669400 1 - 15:26:00 1214.882 m/min 14.0152.350 H
96

VEČEŘA Jaromír

Paskov

653970 1 - 15:13:25 1214.617 m/min 14 0159 415 h
97

KAISER František

Karviná St. Měs

664880 1 - 15:22:24 1214.615 m/min 10-0184-140 H
98

SALGA Jaromír

Krásné Pole

638660 1 - 15:01:20 1213.414 m/min 13-0228-649 HE
99

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

622080 1 - 14:48:00 1212.632 m/min 11-0223-213 H
100

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

622080 1 - 14:48:00 1212.632 m/min 13-0223-79 H
101

HRBÁČ Daniel + F

Krásné Pole

641370 1 - 15:04:28 1211.351 m/min 15-0228-3142
102

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

657150 1 - 15:18:03 1210.11 m/min 13-0183-203-H
103

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

638380 1 - 15:02:38 1209.893 m/min 13-0228-69 HE
104

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

667650 1 - 15:27:00 1209.511 m/min 13-0152-799 H
105

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

629820 1 - 14:56:00 1208.868 m/min 13-0226-334
106

VÝTISK Josef mlad

Krásné Pole

641670 1 - 15:06:00 1208.418 m/min 14-0228-247
107

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

657150 1 - 15:19:12 1207.552 m/min 12-0183-422-H
108

HALFAR Robert, In

Darkovičky

640480 1 - 15:05:43 1206.821 m/min 12-0156-535 He
109

SALGA Jaromír

Krásné Pole

638660 1 - 15:04:13 1206.803 m/min 14-0228-730
110

ČERNÝ Vilém

Krásné Pole

640580 1 - 15:06:00 1206.365 m/min 14-0228-449
111

GELNAR Jaromír

Třebovice

646640 1 - 15:11:54 1204.396 m/min 13-0159-603 He
112

DUDA Rudolf

Bolatice

633480 1 - 15:01:00 1204.335 m/min 14-0218-66 He
113

ČERNÝ Vilém

Krásné Pole

640580 1 - 15:07:00 1204.098 m/min 14-0228-436
114

HALFAR Robert, In

Darkovičky

640480 1 - 15:07:09 1203.57 m/min 12-0285-4107 H
115

VITÁSEK Emil

Hlučín 2

634400 1 - 15:02:21 1202.996 m/min 14-pl0142-3079E
116

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

663760 1 - 15:28:11 1199.892 m/min 14 0155 677 he
117

CZERMÍN Pavel

Otice

618550 1 - 14:51:00 1198.74 m/min 12-0224-812
118

OSTÁREK Lukáš

Krnov

600550 1 - 14:36:00 1198.703 m/min 14-0222-320 H
119

FLORIÁN + TOMÍČEK

Bolatice

634510 1 - 15:06:00 1194.934 m/min 14-0218-346
120

KRAJČÍ Zdeněk

Dolní Lutyně

656870 1 - 15:25:01 1194.273 m/min 15-0187-269-HE
121

PARVA Miroslav

Dolní Lutyně

656580 1 - 15:25:10 1193.42 m/min 12-0183-29-HE
122

DUDA R. + Emil

Těrlicko

669400 1 - 15:37:00 1191.103 m/min 14.0152.1250 H
123

DUDA R. + Emil

Těrlicko

669400 1 - 15:37:00 1191.103 m/min 15.0152.969 He
124

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

657150 1 - 15:27:38 1189.125 m/min 13-0183-524-HE
125

DUDA R. + Emil

Těrlicko

669400 1 - 15:39:00 1186.879 m/min 14.0334.106 He
126

SUKENÍK Miroslav

Otice

630210 1 - 15:06:00 1186.836 m/min 13-0224-793 He
127

KOVALSKÝ Karel

Ludgeřovice

651710 1 - 15:26:08 1182.491 m/min 11-0183-391-HE
128

DUDA Rudolf

Bolatice

633480 1 - 15:12:00 1179.665 m/min 15-0218-3352
129

DUDA Rudolf

Bolatice

633480 1 - 15:13:00 1177.472 m/min 14-0159-556 H
130

KOVALSKÝ Karel

Ludgeřovice

651710 1 - 15:31:17 1171.543 m/min 10-0183-314-H
131

HECZKO Petr

Třinec

685200 1 - 10:22:32 7.532 m/min 15 0241 363 H
132

KŘEMPEK Leo

Štěpánkovice

626060 1 - 14:41:00 -0.025 m/min 14-0226-606 H
133

KLEMENS Karel

Kravaře

634250 1 - 14:45:00 -0.025 m/min 14-0221-343 He

Pro tisk pořadí klikni zde...

PIGEON-AUCTION.CZ

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2017 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv