On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Gotha 3. (pásmo SEVER) - Jasno, 20 stupňů a mírný jižní vítr...
Start 30.7.2017 - 06:15:00

Pro zadání Vašeho doletu
kontaktujte pověřeného koordinátora pásma!

Pásmo Sever - J. Swaczyna

Souřadnice startu: 50°53'50'' - 10°43'25''

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

OLYMPIA Mácha

Krmelín

548850 1 - 14:19:33 1132.7 m/min 14-0153-968 H
2

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 14:15:18 1117.656 m/min 15-0198-449 H
3

OLYMPIA Mácha

Krmelín

548850 1 - 14:26:48 1116.002 m/min 14-0153-1169H
4

GOCHOVA Eliska tym

Stramberk

557530 1 - 14:35:47 1113.316 m/min DV-15.05927-629 H
5

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

545440 1 - 14:25:59 1110.913 m/min 15-0306-1537H
6

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 14:26:16 1109.54 m/min 14-0194-373 H
7

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

519510 1 - 14:04:55 1105.536 m/min 13-0223-81 H
8

HALAJKOVI

Nová Bělá

543980 1 - 14:30:26 1097.988 m/min 14-0153-662 H
9

HALAJKOVI

Nová Bělá

543980 1 - 14:31:08 1096.439 m/min 15-0156-993 H
10

SAMIEC Miroslav +

Mosty

590940 1 - 15:16:18 1091.705 m/min PL 14 030 8445 H
11

KALOČ Václav

Nová Bělá

549240 1 - 14:39:19 1089.078 m/min 13-0159-105 H
12

PIEKLO Ladislav

Dolní Lutyně

549900 1 - 14:40:16 1088.336 m/min 14-0183-687-HE
13

BEZECNÝ Vlastislav

Nová Bělá

562980 1 - 14:52:29 1087.919 m/min 15-0241-439 H
14

KUNZ Ondřej

Nová Bělá

545930 1 - 14:37:24 1086.644 m/min 12-0156-755 H
15

PILCH Tadeaš

Těrlicko

565670 1 - 14:55:44 1086.295 m/min 16-0152-768 He
16

SKÝBA Jiří

Petřvald

555080 1 - 14:46:00 1086.262 m/min 15-0185-28 He
17

PIEKLO Ladislav

Dolní Lutyně

549900 1 - 14:42:37 1083.298 m/min 14-0183-690-H
18

KUZNÍK Václav

Otice

520000 1 - 14:15:07 1083.07 m/min 15-0224-3194-H
19

KUNZ Ondřej

Nová Bělá

545930 1 - 14:39:12 1082.765 m/min 12-0156-788 H
20

NOGA Ludvík

Jablunkov

593000 1 - 15:22:44 1082.644 m/min 11 0240 1261 H
21

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

540990 1 - 14:34:48 1082.413 m/min 15-0324-72 H
22

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

556230 1 - 14:49:13 1081.704 m/min 14-0183-643-HE
23

HERMAN Karel

Jablunkov

595140 1 - 15:25:18 1081.483 m/min 13 0239 607 H
24

KUZNÍK Václav

Otice

520000 1 - 14:16:00 1081.081 m/min 14-0224-1569-H
25

BEZECNÝ Vlastislav

Nová Bělá

562980 1 - 14:56:06 1080.368 m/min 11-0156-631 h
26

HAPL Lubomír

Frenstat

547480 1 - 14:42:04 1079.7 m/min 14-0194-2582 H
27

RODINA MAZUROVA

Návsi

588920 1 - 15:20:30 1079.597 m/min 13 0240 215 He
28

SAMIEC Miroslav +

Mosty

590940 1 - 15:22:37 1079.113 m/min 14 0310 42 He
29

MAJ František

Hlučín 2

537670 1 - 14:34:13 1077.027 m/min 13-0324-68 He
30

BAŠISTA František

Hlučín 2

537670 1 - 14:34:33 1076.309 m/min 13-0324-140 H
31

KANTOR Radim

Těrlicko

567640 1 - 15:02:24 1076.299 m/min 15-0152-549-H
32

PETER Milan

Baška

570330 1 - 15:06:57 1072.15 m/min 14-0149-1463- h
33

CIESLAR Bronislav

Lyžbice

585260 1 - 15:20:59 1071.937 m/min 13-0152-159-He
34

ŽEDEK Žedek Team

Baška

560170 1 - 14:57:42 1071.685 m/min 15-0149-295 H
35

KUNZ Ondřej

Nová Bělá

545930 1 - 14:44:28 1071.572 m/min 14-0156-714 H
36

HALAJKOVI

Nová Bělá

543980 1 - 14:43:18 1070.195 m/min 12-0153-454 H
37

SAMIEC Miroslav +

Mosty

590940 1 - 15:27:36 1069.381 m/min 14 0310 15 H
38

BEZECNÝ Vlastislav

Nová Bělá

562980 1 - 15:01:46 1068.746 m/min 08-0150-999 H
39

SVOBODA Jindřich

Ludgeřovice

543940 1 - 14:44:28 1067.666 m/min 14-0289-433 H
40

RANOCHA Václav+syn

Krmelín

549710 1 - 14:50:15 1066.88 m/min 13-0153-1372-He
41

DVORAK Jiri a Andrea

Frydek

553300 1 - 14:53:57 1066.191 m/min 13-0150-7746-H
42

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

541080 1 - 14:42:34 1066.027 m/min PL-12-0464-5259 H
43

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

563890 1 - 15:04:00 1065.955 m/min 15-0152-468-He
44

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

590450 1 - 15:29:26 1064.961 m/min 11-0310-588 He
45

BÁRTA Jaroslav

Třebovice

542560 1 - 14:44:28 1064.957 m/min 14-0289-433 H
46

SAMIEC Miroslav +

Mosty

590940 1 - 15:30:20 1064.118 m/min 14 0310 89 He
47

BUJAS O. +HRBÁČEK

Horní Suchá

562360 1 - 15:04:00 1063.062 m/min 14-0186-292 HE
48

ŽEDEK Žedek Team

Baška

560170 1 - 15:02:04 1062.807 m/min 16-0149-845 H
49

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:59:11 1060.774 m/min 14-0150-7056 HE
50

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

541540 1 - 14:45:57 1059.869 m/min 12-0324-1497 H
51

BAŠISTA František

Hlučín 2

537670 1 - 14:42:19 1059.831 m/min 15-0324-375 H
52

MAJ František

Hlučín 2

537670 1 - 14:42:22 1059.727 m/min 14-0324-437 He
53

RODINA MARTYNKOVA

Bystřice

587040 1 - 15:29:43 1058.27 m/min 14 0238 420 He
54

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

552260 1 - 14:57:00 1057.969 m/min 15-0185-408 He
55

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 15:00:52 1057.378 m/min DV 12-04223-124 HE
56

GELNAR Jaromír

Třebovice

542940 1 - 14:48:52 1056.578 m/min 14-0159-46 H
57

SKOKAN Pavel + K.

Místek

562760 1 - 15:08:34 1054.714 m/min 11 0149 906 h
58

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 14:58:50 1052.72 m/min 14-0194-45 He
59

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

561480 1 - 15:08:31 1052.413 m/min 14-0189-298 H
60

NOGA Ludvík

Jablunkov

593000 1 - 15:40:04 1049.434 m/min 13 0239 830 He
61

KOCICH Petr

Místek

557590 1 - 15:06:31 1049.055 m/min 14 0155 170 he
62

KANTOR Bronislav

Návsi

586990 1 - 15:36:07 1046.11 m/min 13 0240 102 He
63

PETER Milan

Baška

570330 1 - 15:20:39 1045.23 m/min 140149-94-He
64

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 14:56:47 1044.648 m/min 14-0194-403 He
65

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 14:56:57 1044.315 m/min 13-0194-252 He
66

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

556620 1 - 15:08:19 1043.695 m/min 14 0155 617 h
67

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 14:57:18 1043.615 m/min 14-0194-783 He
68

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

553330 1 - 15:10:21 1033.586 m/min 14 0157 4255 h
69

ŽEDEK Žedek Team

Baška

560170 1 - 15:17:04 1033.397 m/min 15-0149-84 H
70

ŽEDEK Žedek Team

Baška

560170 1 - 15:18:43 1030.261 m/min 15-0149-293 H
71

KANTOR Bronislav

Návsi

586990 1 - 15:45:07 1029.596 m/min 13-0240-196 he
72

HLOŽEK + BERGER

Místek

563340 1 - 15:30:23 1014.326 m/min 15 0155 98 h
73

KANTOR Bronislav

Návsi

586990 1 - 15:54:02 1013.741 m/min 15-0240-508 H
74

GÖTTLICHER Martin

Místek

557200 1 - 15:25:11 1012.753 m/min 13 0155 735 h
75

RZYMANEK Josef

Těrlicko

567960 1 - 15:36:06 1012.226 m/min 14-0152-954 HE
76

GELNAR Jaromír

Třebovice

542940 1 - 15:13:16 1008.682 m/min 15-0159-649 H
77

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

541080 1 - 15:13:50 1004.17 m/min 14-0195-954 H
78

GELNAR Jaromír

Třebovice

542940 1 - 15:17:56 1000.012 m/min 13-0159-596 H
79

GELNAR Jaromír

Třebovice

542940 1 - 15:18:54 998.235 m/min 11-0159-722 H
80

POPEK Rostislav

Horní Suchá

565970 1 - 15:49:43 984.781 m/min 15-0186-219 HE
81

ŠVIRK Stanislav

Petřvald

557790 1 - 15:46:21 976.267 m/min 15-0185-135 H
82

KNIEZEK Milan

Horní Suchá

559990 1 - 15:49:00 975.592 m/min 13-0189-335 HE
83

MAŠEK Rudolf

Horní Suchá

559550 1 - 15:52:03 969.673 m/min 14-0189-153 H
84

MAŠEK Rudolf

Horní Suchá

559550 1 - 15:52:46 968.471 m/min 14-0189-138 H

Pro tisk pořadí klikni zde...

PIGEON-AUCTION.CZ

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2017 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv