On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Knokke - národní závod - zataženo, JZ vítr
Start 29.7.2017 - 06:30:00

První dolétlí holubi musí být nahlášeni ihned,
nejpozději však do 30 minut po příletu na určeného koordinátora
v každém výpočetním pásmu...

Pásmo Západ - Ing. J. Novotný
Pásmo Jih - J. Fridrich
Pásmo Střed - M. Polášek
Pásmo Sever - J. Swaczyna

Souřadnice startu: 51°19'2'' - 3°17'44''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 1 - 17:31:31 1379.255 m/min 14-0303-286 He
2

KUNZ Ondřej

Nová Bělá

1066310 1 - 19:31:34 1364.324 m/min 14-0156-697 H
3

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

1033420 1 - 19:18:24 1344.898 m/min 13-0269-436 H
4

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

1007130 1 - 19:23:47 1301.566 m/min 15-0234-2161 H
5

TALLA František

Dřevohostice

1033160 1 - 19:47:21 1295.742 m/min 11-0205-942 H
6

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 1 - 18:15:22 1293.512 m/min 14-0400-1804 H
7

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

1045090 1 - 19:59:47 1290.58 m/min 12-0265-618 H
8

KRUTIL Michal

Dřevohostice

1033950 1 - 19:54:00 1286.007 m/min 12-0205-623 H
9

KŘIVÁNEK Emil

Rousínov

990260 1 - 19:22:31 1281.862 m/min 12-0144-913
10

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 1 - 19:40:52 1264.195 m/min 11-0147-9 H
11

HRÁDEK Roman

Rohy

928710 1 - 18:45:15 1263.121 m/min 13-0318-594 He
12

SVOBODA Zdeněk

Cholina

989910 1 - 19:34:57 1261.112 m/min 15-0187-383 H
13

JASINEK Jindřich

Křepice

989070 1 - 19:35:54 1258.519 m/min 14.0175.1043.E
14

OLYMPIA Mácha

Krmelín

1069190 1 - 20:39:42 1258.315 m/min 13-0153-42 He
15

RYŠAVÝ Jan

Strukov

995690 1 - 19:45:00 1252.44 m/min 14-0233-2451 H
16

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 1 - 18:41:28 1247.357 m/min 14-0400-1849 H
17

MUSIL Jaroslav

Černovice

950930 1 - 19:15:17 1242.586 m/min 11-0212-241 H
18

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

1006960 1 - 20:03:33 1237.736 m/min 14.0178.4558.E
19

DUDA R. + Emil

Těrlicko

1085830 1 - 21:08:06 1236.568 m/min 14.0152.1230 He
20

BUREŠ Antonín

Přerov 2

1024860 1 - 20:20:00 1234.771 m/min 12.0215.1217
21

GERSPITZER Team

Hrušovany n.J.

973730 1 - 19:38:50 1234.393 m/min 13-0145-336 he
22

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 1 - 18:49:49 1233.279 m/min 15-0303-321 He
23

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 1 - 20:07:21 1229.045 m/min 12.0178.2538.H
24

DAVID Petr

Šternberk

1004310 1 - 20:08:21 1227.238 m/min 11-0334-771 H
25

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 1 - 21:19:03 1220.655 m/min 13-0149-950 He
26

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 1 - 20:57:33 1218.489 m/min 12-0198-530 H
27

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

942800 1 - 19:26:19 1214.453 m/min 14-0292-66 H
28

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

954980 1 - 19:39:24 1209.754 m/min 14-0229-1743 H
29

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

1007130 1 - 20:23:26 1208.411 m/min 15-0203-860 H
30

FUKSA Josef

Holešov

1038150 1 - 20:50:39 1206.239 m/min 12-0266-908 He
31

OLYMPIA Mácha

Krmelín

1069190 2 - 05:03:11 1203.794 m/min 11-0153-129 He
32

SVOBODA Jindřich

Ludgeřovice

1064530 2 - 04:59:11 1202.859 m/min 12-0289-2001 H
33

FAJMON Team

Velký Dvůr

977630 1 - 20:04:19 1200.553 m/min 14-0282-999
34

TOMEK Jindřich

Křižanov

933330 1 - 19:27:35 1200.296 m/min 14-0302-310 H
35

MARŠÁLEK Igor

Staré Brno

973130 1 - 20:03:01 1196.937 m/min 11-0141-200 he
36

GERSPITZER Team

Hrušovany n.J.

973730 1 - 20:04:12 1195.935 m/min 13-0278-485
37

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 1 - 20:30:08 1195.715 m/min 12.0178.2536.H
38

KOHOUTEK Boh.+Marek

Mirosl.Knínice

962730 1 - 19:57:15 1192.605 m/min 15-0277-532 he
39

IRÁNEK Martin

Vojkovice

979390 1 - 20:15:23 1186.588 m/min 10-0180-1958
40

SÝKORA Jaromír

Hoštice

998590 1 - 20:32:22 1185.458 m/min 14-0208-37 H
41

KOHOUTEK Boh.+Marek

Mirosl.Knínice

962730 1 - 20:02:54 1184.315 m/min 14-0277-109 he
42

TOMEK Jindřich

Křižanov

933330 1 - 19:38:17 1184.003 m/min 13-0302-555 H
43

KAMENÁŘ Karel

Lukov

1045780 1 - 21:15:07 1181.672 m/min 11-0265-179 H
44

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

983110 1 - 20:22:21 1181.126 m/min 13-0180-1949
45

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 1 - 19:22:35 1180.973 m/min 14-0235-753 He
46

VADURA Jaroslav

Zlechov

1032060 1 - 21:04:21 1180.374 m/min CZ-10-0263-909 He
47

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

1007450 1 - 20:44:59 1178.327 m/min 11-0164-25H
48

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

1007450 1 - 20:49:35 1172.021 m/min 13-0164-325H
49

JAŠEK Václav

Strukov

995590 1 - 20:40:00 1171.282 m/min 09-0233-706 H
50

BENEŠ Josef

Lipník n/Bečvou

1027970 1 - 21:08:54 1169.61 m/min 12.0210.634
51

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

986430 1 - 20:34:04 1168.664 m/min 14-0233-2345 H
52

RAFAJ Lukáš

Tuřany

985790 1 - 20:37:33 1163.105 m/min 13-0400-2455 he
53

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

1075560 2 - 05:39:51 1162.956 m/min 13-0248-710
54

TOMEK Jindřich

Křižanov

933330 1 - 19:55:28 1158.744 m/min 14-0302-342 H
55

HUTÁREK Jiří

Vícenice

940860 1 - 20:03:51 1156.061 m/min 13-0296-738 H
56

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 05:15:40 1154.711 m/min 13 0245 2159 H
57

POSPÍŠIL Miroslav

Staré Brno

973130 1 - 20:35:33 1150.884 m/min 13-0145-19 he
58

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 05:33:44 1150.606 m/min 14-0198-640 He
59

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

930930 1 - 20:01:26 1147.266 m/min 11-0143-38 He
60

VYROUBAL Pavel

Břevenec

990180 1 - 20:54:00 1146.042 m/min 11-0236-4276 He
61

DVOŘÁK Karel

Hostákov

929170 1 - 20:02:31 1143.57 m/min 11-0296-338 H
62

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

1072800 2 - 05:55:00 1141.277 m/min 13-0185-358 H
63

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

1065620 2 - 05:51:16 1138.159 m/min 14-0289-246 H
64

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

1047580 2 - 05:36:36 1136.697 m/min SK.12.1905.1026 H
65

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

1086030 2 - 06:16:00 1130.104 m/min 13-0182-74-H
66

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

983110 1 - 21:00:09 1129.817 m/min 10-0180-2187
67

KŘIVÁNEK Emil

Rousínov

990260 1 - 21:08:47 1126.853 m/min 14-0144-619 he
68

ČERNÝ Josef

Holešov

1037040 2 - 05:36:52 1124.935 m/min 14-0267-609 H
69

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

1075880 2 - 06:14:41 1121.078 m/min 14-0183-63-h
70

PAVELKA Josef

Černín

941960 1 - 20:30:28 1120.758 m/min 14-0284-5
71

PASEKA Jaroslav

Holešov

1035000 2 - 05:39:32 1119.484 m/min 13.0266.6335 H
72

GELNAR Jaromír

Třebovice

1063450 2 - 06:05:55 1118.342 m/min 13-0159-603
73

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 05:45:14 1118.01 m/min 14 0254 3709 H
74

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 1 - 20:07:47 1115.699 m/min 14-0303-295 He
75

HALAJKOVI

Nová Bělá

1064210 2 - 06:09:11 1115.31 m/min 14-0153-722 H
76

VALACH Pavel

Ketkovice

951910 1 - 20:43:30 1115.302 m/min 14-0296-40 H
77

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 06:08:11 1109.021 m/min 12-0198-673 H
78

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

1066340 2 - 06:18:00 1107.31 m/min 13-0197-741
79

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

945140 1 - 20:44:04 1106.635 m/min 09-0303-908 H
80

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

1033420 2 - 05:52:23 1102.452 m/min 12-0269-216 H
81

VARMUZA Ant+Martin

Knezpole

1039890 2 - 05:58:23 1102.298 m/min 11 0263 1396 H
82

MUSIL Jaroslav

Černovice

950930 1 - 20:54:10 1100.401 m/min 13-0325-2117 H
83

ŠIMČÍK Milan

Hlučín 2

1061210 2 - 06:20:03 1099.643 m/min 13-0324-607 He
84

OHAREK Josef

Tlumačov

1033740 2 - 05:56:23 1098.107 m/min 13-0275-4530 H
85

GOŘOLKA Jan

Jablunkov

1110360 2 - 07:15:43 1087.824 m/min 11 0239 1174 H
86

DVOŘÁK Karel

Hostákov

929170 1 - 20:46:26 1084.93 m/min 13-02805-69 H
87

PASEKA Jaroslav

Holešov

1035000 2 - 06:09:15 1084.621 m/min 12.0266.92 H
88

BUČEK Jiří

Lidečko

1073350 2 - 06:45:00 1084.192 m/min 13-0193-737 e
89

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

1007130 2 - 05:44:11 1083.887 m/min 12-0234-1258 He
90

FUKSA Josef

Holešov

1038150 2 - 06:13:24 1083.212 m/min 14-0266-230 H
91

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

1076840 2 - 06:51:26 1080.694 m/min 13-0183-501-H
92

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

1073680 2 - 06:50:19 1078.732 m/min Cz 13 0157 289 h
93

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

1035180 2 - 06:17:00 1076.071 m/min 14-0266-384 H
94

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

1047010 2 - 06:28:35 1075.419 m/min 14-0163-38H
95

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 2 - 05:55:14 1068.416 m/min 14-0175-4871 H
96

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

1086030 2 - 07:11:33 1068.349 m/min 15-0182-644-HE
97

SUSZKA Emil

Jablunkov

1112130 2 - 07:38:37 1065.65 m/min 11 0239 1259 He
98

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

1054570 2 - 06:45:14 1064.971 m/min 12-0200-602
99

NOVÁK Karel

Holešov

1034120 2 - 06:28:21 1062.434 m/min 14-0266-1007 He
100

TRUHLAR Ales

Holešov

1035000 2 - 06:30:58 1060.487 m/min 14.0266.857
101

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

1060090 2 - 06:56:14 1058.784 m/min 14-0199-453
102

STRNADEL Roman

Halenkov

1077360 2 - 07:13:00 1058.31 m/min 13-0191-442 E
103

HONES Jiri

Mniší

1052800 2 - 06:56:39 1051.066 m/min 13-0306-8714 H
104

STOKLASA Karel

Hlučín 2

1061490 2 - 07:07:48 1048.075 m/min 13-0324-549 He
105

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

988940 2 - 06:00:13 1046.257 m/min 14-0231-5047 He
106

GAVLÍK Josef

Petrov

1031940 2 - 06:42:40 1044.826 m/min 14-0171-637E
107

KAMENÁŘ Karel

Lukov

1045780 2 - 06:56:13 1044.509 m/min 13-0265-385 H
108

DUDA R. + Emil

Těrlicko

1085830 2 - 07:36:24 1042.664 m/min 16.0152.59 He
109

STRUŽKA Libor

Bylnice

1069090 2 - 07:22:14 1040.747 m/min 12-0248-1538
110

CZAKON Vratislav

Paskov

1073380 2 - 07:30:42 1036.381 m/min 15-0191-653 He
111

HANUŠ Vlastimil

Staré Brno

970690 2 - 05:54:03 1033.694 m/min 11-0145-521 he
112

MAULER Aleš

Strukov

995490 2 - 06:20:14 1031.346 m/min 14-0233-3168 He
113

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

1071340 2 - 07:33:51 1031.275 m/min 14-0194-52 H
114

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 1 - 21:32:57 1030.96 m/min 14-0400-1802 H
115

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 1 - 21:38:45 1030.96 m/min 14-0400-1815 H
116

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

1007450 2 - 06:35:29 1027.503 m/min 15-0164-411H
117

ŠVIRK Stanislav

Petřvald

1078340 2 - 07:45:34 1026.437 m/min 13-0185-315 He
118

KLEMENS Karel

Kravaře

1052590 2 - 07:25:18 1021.634 m/min 14-0221-300-He
119

ZELINKA Jaroslav

St.Mesto

1035800 2 - 07:11:30 1018.987 m/min 12 0256 1317 H
120

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 07:33:02 1018.368 m/min 15-0198-373 He
121

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

1008360 2 - 06:45:46 1017.757 m/min 09.0214.239 e
122

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 07:58:55 1016.997 m/min 12-0186-86 H
123

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

1063090 2 - 07:42:48 1014.592 m/min 13-07-314 H
124

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

1006960 2 - 06:51:00 1011.004 m/min 11.0178.1195.H
125

KRUPA Josef

Dolní Lutyně

1076220 2 - 08:02:03 1008.594 m/min 12-0183-552-H
126

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

1061590 2 - 07:48:51 1007.344 m/min 14-0324-769 H
127

PASEKA Jaroslav

Holešov

1035000 2 - 07:23:44 1006.092 m/min 13.0266.5665 e
128

MOLEK Karel

Halenkov

1072790 2 - 08:01:40 1005.741 m/min 14-0193-765
129

DUDA R. + Emil

Těrlicko

1085830 2 - 08:17:27 1003.123 m/min 14.0152.1250 H
130

HAPL Lubomír

Frenstat

1067390 2 - 08:00:04 1002.181 m/min 13-0306-8029 H
131

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 2 - 07:00:25 999.148 m/min 12-0178-2577 H
132

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

1075880 2 - 08:13:15 997.802 m/min 14-0183-101-h
133

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

1065620 2 - 08:03:11 997.6 m/min 14-0289-276 H
134

SÍBAL Alois

Halenkov

1083730 2 - 08:22:45 996.304 m/min 14-0191-934
135

FUKSA Josef

Holešov

1038150 2 - 07:38:00 995.35 m/min 14-0275-5412 H
136

GAVLÍK Josef

Petrov

1031940 2 - 07:34:13 992.998 m/min 14-0171-666E
137

KRAJČÍ Zdeněk

Dolní Lutyně

1076290 2 - 08:19:31 992.414 m/min 14-0183-411-H
138

STRATIL Petr

Holesov

1036870 2 - 07:43:51 988.578 m/min 13-0266-5770 He
139

VARMUZA Ant+Martin

Knezpole

1039890 2 - 07:50:32 985.18 m/min 11 0254 365 H
140

JURASEK Ant.

Ost.N.Ves

1038180 2 - 07:50:07 983.948 m/min CZ-13-0260-1233 H
141

GROH Aleš

Domašov

1007400 2 - 07:19:50 982.989 m/min 14-0234-1338 H
142

ŠENKÝŘ Pavel

Bystřice n.P.

939460 2 - 06:11:01 982.682 m/min 11-0303-412 H
143

KONEČNÝ Pavel

Kurovice

1033250 2 - 07:50:14 979.167 m/min 13-0271-2825 H
144

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

1037590 2 - 07:55:04 978.797 m/min 10-0271-924 He
145

SÝKORA Jaromír

Hoštice

998590 2 - 07:15:30 978.53 m/min 14.0208.191 he
146

SALGA Jaromír

Krásné Pole

1055570 2 - 08:14:48 977.561 m/min 12-0228-415-He
147

NOVÁK František

Bylnice

1075440 2 - 08:36:00 976.785 m/min 15-0248-1560
148

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 08:00:03 976.489 m/min 14 0254 3728 He
149

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

1073680 2 - 08:35:33 975.585 m/min Cz 12 0157 505 he
150

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 08:19:02 975.155 m/min 13-0198-41 H
151

KLEMENS Karel

Kravaře

1052590 2 - 08:15:04 974.56 m/min 15-0221-3127-He
152

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

1001270 2 - 07:22:38 974.346 m/min 11.0178.1227.H
153

PETER Milan

Baška

1090460 2 - 08:55:20 973.335 m/min 14-0149-113-H
154

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 08:47:31 972.57 m/min 13-0189-181 HE
155

OHAREK Josef

Tlumačov

1033740 2 - 07:58:00 972.474 m/min 13-0275-4503 H
156

KOVÁŘ Jiří

Bořitov

964940 2 - 06:48:00 971.742 m/min 10-0142-51 H
157

SÍBAL Alois

Halenkov

1083730 2 - 08:52:37 969.68 m/min 13-0191-99
158

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 2 - 07:27:35 968.261 m/min 11.0147.76 H
159

VÉMOLA Jaroslav

Dlouhá Loučka

992380 2 - 07:22:00 966.29 m/min 13-0236-1348 H
160

KŘÍŽ František

Prostějov

1001690 2 - 07:32:00 965.95 m/min 13.0214.427 e
161

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

1038050 2 - 08:09:50 965.778 m/min CZ-13-0260-1109 H
162

SLOVÁČEK František

Hodonín

1022840 2 - 07:54:17 965.596 m/min 12-0169-557H
163

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

1007450 2 - 07:41:57 962.271 m/min 13-0164-361H
164

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

1072800 2 - 08:51:00 961.29 m/min 15-0185-406 H
165

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

1007450 2 - 07:44:38 959.811 m/min 10-0164-612H
166

MACHAČ Marek

Bylnice

1077720 2 - 08:58:00 959.679 m/min 12-0248-316
167

GAVLÍK Josef

Petrov

1031940 2 - 08:12:56 957.332 m/min 13-0171-548H
168

NOVOTNÝ Miloš

Sudice

949240 2 - 06:47:39 956.269 m/min 14-0296-647 H
169

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

1007130 2 - 07:49:02 955.501 m/min 08-0234-736 He
170

SALGA Jaromír

Krásné Pole

1055570 2 - 08:40:20 954.979 m/min 13-0228-246-He
171

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

1007450 2 - 07:50:37 954.371 m/min 14-0164-928H
172

STRATIL Petr

Holesov

1036870 2 - 08:21:28 954.35 m/min 14-0400-1442 He
173

DAŇO Daniel

Bylnice

1073730 2 - 09:01:00 953.579 m/min 12-0248-1301
174

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 08:44:19 952.929 m/min 13-0198-48 He
175

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

1061590 2 - 08:50:17 951.857 m/min 11-0324-1020 H
176

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

1049470 2 - 08:37:45 951.684 m/min CZ-13-0249-1368 H
177

KLEIN David

Těrlicko

1094650 2 - 09:25:31 951.442 m/min 14-0152-888 he
178

VACEK Jiří

Červená Voda

957040 2 - 07:02:04 950.324 m/min 10-0229-3208 He
179

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

1073680 2 - 09:05:14 949.963 m/min Cz 11 0157 15 he
180

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

929120 2 - 06:33:30 949.535 m/min 14-0303-155 H
181

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

1003110 2 - 07:53:04 948.059 m/min 11-0234-1038-He
182

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

1020200 2 - 08:14:58 944.659 m/min 13-0165-478E
183

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

988940 2 - 07:42:19 944.261 m/min 12-0231-4087 He
184

SVOBODA František

Val.Mez.

1053700 2 - 08:55:21 940.51 m/min 13-0199-602
185

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 08:40:50 940.476 m/min 14 0254 3769 H
186

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 2 - 08:05:56 938.023 m/min 14.0178.4839.H
187

VRZAL Bohumil

Rataje

1021050 2 - 08:25:00 936.743 m/min 14-0217-4623 H
188

KONEČNÝ Pavel

Kurovice

1033250 2 - 08:39:24 935.576 m/min 13-0269-94 H
189

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

1026470 2 - 08:33:13 934.67 m/min 14-0270-1590 H
190

SAMIEC Miroslav +

Mosty

1110980 2 - 10:05:24 933.283 m/min 12 0310 179 He
191

FOJTÍK Jan

Bylnice

1075260 2 - 09:29:00 931.768 m/min 14-SK-01806-45
192

TRUHLAR Ales

Holešov

1035000 2 - 08:47:49 930.072 m/min 13.0266.5559 H
193

POLÁŠEK Josef

Bylnice

1075170 2 - 09:34:00 927.67 m/min 11-0248-906
194

KRAJČÍ Zdeněk

Dolní Lutyně

1076290 2 - 09:35:30 927.436 m/min 12-0183-205-HE
195

INGR Ivan

Kyjov

1017200 2 - 08:39:08 921.266 m/min 12-0164-564H
196

INGR Ivan

Kyjov

1017200 2 - 08:43:19 917.788 m/min 13-0164-93E
197

GELNAR Jaromír

Třebovice

1063450 2 - 09:36:04 915.925 m/min 11-0159-773 H
198

HANAK Milan

Blatnice

1041820 2 - 09:14:38 914.171 m/min CZ-15-0246-2022 H
199

KLEMENS Karel

Kravaře

1052590 2 - 09:28:47 912.294 m/min 15-0221-3173-He
200

PRCHALA Ladislav

Rychvald

1076920 2 - 09:56:36 911.408 m/min 13-0181-520-HE
201

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

1003840 2 - 08:36:51 911.05 m/min 14.0214.393 he
202

HYBNER Otto

Petrov

1031640 2 - 09:08:10 910.404 m/min 12-0168-755H
203

FOJTÍK Jan

Bylnice

1075260 2 - 09:57:00 909.695 m/min 12-0248-1588
204

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

1078100 2 - 10:01:30 908.639 m/min 14-0188-143 H
205

KAISER František

Karviná St. Měs

1084740 2 - 10:09:56 907.783 m/min 10-0184-140-H
206

KLEMENS Karel

Kravaře

1052590 2 - 09:38:40 904.546 m/min 16-0221-1073-H
207

CERNUSKA Vratislav

Kunovice

1039450 2 - 09:24:12 904.499 m/min 10 0256 1089 H
208

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

1037590 2 - 09:29:33 898.696 m/min 13-0271-2145 H
209

ŠAFAŘÍK Antonín

Pozděchov

1066550 2 - 10:04:00 897.014 m/min 13-0197-143 E
210

KUNZ Ondřej

Nová Bělá

1066310 2 - 10:06:58 894.58 m/min 13-0156-766-h
211

BAHENSKÝ Jan

Novosedly

980150 2 - 08:34:59 891.059 m/min 15.0180.1248.H
212

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

1075560 2 - 10:30:37 884.785 m/min 12-0248-915 E
213

IŠTVÁNEK František

Strážnice

1034390 2 - 09:44:58 884.119 m/min 14-0296-68H
214

SALGA Jaromír

Krásné Pole

1055570 2 - 10:11:21 882.325 m/min 10-0228-2411-H
215

KREJČÍ Slavomír

Perná

988030 2 - 08:55:14 881.986 m/min 14.0280.5421.H
216

SÍBAL Alois

Halenkov

1083730 2 - 10:47:07 879.568 m/min 13-0191-46 E
217

KASIK Frantisek

Vesky

1041030 2 - 10:06:28 873.738 m/min CZ-14-0256-3433 H
218

ŠIRGEL Pavel

Liboš

999690 2 - 09:28:02 867.009 m/min 15-0234-2803 H
219

CIENCIALA + MARTYNEK

Jablunkov

1110780 2 - 11:41:54 863.144 m/min 13 0239 1035 He
220

KUNZ Ondřej

Nová Bělá

1066310 2 - 10:51:55 862.071 m/min 13-0156-767-h
221

HOLEČEK Jar.+Stan.

Nosislav

985090 2 - 09:33:12 850.535 m/min 13.0180.599.H
222

KAISER František

Karviná St. Měs

1084740 2 - 11:44:15 841.373 m/min 12-0184-263-H
223

GOCHOVA Eliska tym

Stramberk

1077850 2 - 11:36:15 841.249 m/min 13-0150-7285 H
224

TŮMA Josef

Závišice

1063440 2 - 11:19:11 841.207 m/min 13-0201-221 H
225

CMIEL + MOTYKA

Jablunkov

1115700 2 - 12:31:06 835.042 m/min 14 0239 664 H
226

BAHENSKÝ Jan

Novosedly

980150 2 - 09:49:24 834.596 m/min 14.0280.5110.H
227

CISLAR Josef

Jablunkov

1109280 2 - 12:36:04 827.162 m/min 13 0310 452 He
228

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 11:37:17 824.389 m/min 13-0198-165 H
229

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 11:37:17 824.389 m/min 13-0198-165 H
230

DUDA R. + Emil

Těrlicko

1085830 2 - 13:50:59 766.838 m/min 14.0152.350 H
231

NOVÁK František

Bylnice

1075440 2 - 13:44:00 763.265 m/min 14-0254-3869
232

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

1076760 2 - 14:52:50 728.607 m/min 14 0155 636 h
233

KUZNÍK Václav

Otice

1040480 2 - 14:15:07 722.497 m/min 15-0224-3194-h
234

KUZNÍK Václav

Otice

1040480 2 - 14:16:00 722.054 m/min 14-0224-1569 h
235

ŘEHÁK Karel

Místek

1085880 2 - 19:58:13 608.945 m/min 15-0155-326 HE

 

Pásmo ZÁPAD

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 1 - 17:31:31 1379.255 m/min 14-0303-286 He
2

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 1 - 18:15:22 1293.512 m/min 14-0400-1804 H
3

KŘIVÁNEK Emil

Rousínov

990260 1 - 19:22:31 1281.862 m/min 12-0144-913
4

HRÁDEK Roman

Rohy

928710 1 - 18:45:15 1263.121 m/min 13-0318-594 He
5

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 1 - 18:41:28 1247.357 m/min 14-0400-1849 H
6

MUSIL Jaroslav

Černovice

950930 1 - 19:15:17 1242.586 m/min 11-0212-241 H
7

GERSPITZER Team

Hrušovany n.J.

973730 1 - 19:38:50 1234.393 m/min 13-0145-336 he
8

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 1 - 18:49:49 1233.279 m/min 15-0303-321 He
9

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

942800 1 - 19:26:19 1214.453 m/min 14-0292-66 H
10

FAJMON Team

Velký Dvůr

977630 1 - 20:04:19 1200.553 m/min 14-0282-999
11

TOMEK Jindřich

Křižanov

933330 1 - 19:27:35 1200.296 m/min 14-0302-310 H
12

MARŠÁLEK Igor

Staré Brno

973130 1 - 20:03:01 1196.937 m/min 11-0141-200 he
13

GERSPITZER Team

Hrušovany n.J.

973730 1 - 20:04:12 1195.935 m/min 13-0278-485
14

KOHOUTEK Boh.+Marek

Mirosl.Knínice

962730 1 - 19:57:15 1192.605 m/min 15-0277-532 he
15

IRÁNEK Martin

Vojkovice

979390 1 - 20:15:23 1186.588 m/min 10-0180-1958
16

KOHOUTEK Boh.+Marek

Mirosl.Knínice

962730 1 - 20:02:54 1184.315 m/min 14-0277-109 he
17

TOMEK Jindřich

Křižanov

933330 1 - 19:38:17 1184.003 m/min 13-0302-555 H
18

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

983110 1 - 20:22:21 1181.126 m/min 13-0180-1949
19

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 1 - 19:22:35 1180.973 m/min 14-0235-753 He
20

RAFAJ Lukáš

Tuřany

985790 1 - 20:37:33 1163.105 m/min 13-0400-2455 he
21

TOMEK Jindřich

Křižanov

933330 1 - 19:55:28 1158.744 m/min 14-0302-342 H
22

HUTÁREK Jiří

Vícenice

940860 1 - 20:03:51 1156.061 m/min 13-0296-738 H
23

POSPÍŠIL Miroslav

Staré Brno

973130 1 - 20:35:33 1150.884 m/min 13-0145-19 he
24

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

930930 1 - 20:01:26 1147.266 m/min 11-0143-38 He
25

DVOŘÁK Karel

Hostákov

929170 1 - 20:02:31 1143.57 m/min 11-0296-338 H
26

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

983110 1 - 21:00:09 1129.817 m/min 10-0180-2187
27

KŘIVÁNEK Emil

Rousínov

990260 1 - 21:08:47 1126.853 m/min 14-0144-619 he
28

PAVELKA Josef

Černín

941960 1 - 20:30:28 1120.758 m/min 14-0284-5
29

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 1 - 20:07:47 1115.699 m/min 14-0303-295 He
30

VALACH Pavel

Ketkovice

951910 1 - 20:43:30 1115.302 m/min 14-0296-40 H
31

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

945140 1 - 20:44:04 1106.635 m/min 09-0303-908 H
32

MUSIL Jaroslav

Černovice

950930 1 - 20:54:10 1100.401 m/min 13-0325-2117 H
33

DVOŘÁK Karel

Hostákov

929170 1 - 20:46:26 1084.93 m/min 13-02805-69 H
34

HANUŠ Vlastimil

Staré Brno

970690 2 - 05:54:03 1033.694 m/min 11-0145-521 he
35

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 1 - 21:32:57 1030.96 m/min 14-0400-1802 H
36

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 1 - 21:38:45 1030.96 m/min 14-0400-1815 H
37

ŠENKÝŘ Pavel

Bystřice n.P.

939460 2 - 06:11:01 982.682 m/min 11-0303-412 H
38

KOVÁŘ Jiří

Bořitov

964940 2 - 06:48:00 971.742 m/min 10-0142-51 H
39

NOVOTNÝ Miloš

Sudice

949240 2 - 06:47:39 956.269 m/min 14-0296-647 H
40

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

929120 2 - 06:33:30 949.535 m/min 14-0303-155 H

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

JASINEK Jindřich

Křepice

989070 1 - 19:35:54 1258.519 m/min 14.0175.1043.E
2

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

1006960 1 - 20:03:33 1237.736 m/min 14.0178.4558.E
3

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 1 - 20:07:21 1229.045 m/min 12.0178.2538.H
4

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 1 - 20:30:08 1195.715 m/min 12.0178.2536.H
5

VADURA Jaroslav

Zlechov

1032060 1 - 21:04:21 1180.374 m/min CZ-10-0263-909 He
6

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

1007450 1 - 20:44:59 1178.327 m/min 11-0164-25H
7

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

1007450 1 - 20:49:35 1172.021 m/min 13-0164-325H
8

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

1075560 2 - 05:39:51 1162.956 m/min 13-0248-710
9

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 05:15:40 1154.711 m/min 13 0245 2159 H
10

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 05:45:14 1118.01 m/min 14 0254 3709 H
11

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

1066340 2 - 06:18:00 1107.31 m/min 13-0197-741
12

VARMUZA Ant+Martin

Knezpole

1039890 2 - 05:58:23 1102.298 m/min 11 0263 1396 H
13

BUČEK Jiří

Lidečko

1073350 2 - 06:45:00 1084.192 m/min 13-0193-737 e
14

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

1047010 2 - 06:28:35 1075.419 m/min 14-0163-38H
15

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 2 - 05:55:14 1068.416 m/min 14-0175-4871 H
16

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

1054570 2 - 06:45:14 1064.971 m/min 12-0200-602
17

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

1060090 2 - 06:56:14 1058.784 m/min 14-0199-453
18

STRNADEL Roman

Halenkov

1077360 2 - 07:13:00 1058.31 m/min 13-0191-442 E
19

GAVLÍK Josef

Petrov

1031940 2 - 06:42:40 1044.826 m/min 14-0171-637E
20

STRUŽKA Libor

Bylnice

1069090 2 - 07:22:14 1040.747 m/min 12-0248-1538
21

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

1007450 2 - 06:35:29 1027.503 m/min 15-0164-411H
22

ZELINKA Jaroslav

St.Mesto

1035800 2 - 07:11:30 1018.987 m/min 12 0256 1317 H
23

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

1006960 2 - 06:51:00 1011.004 m/min 11.0178.1195.H
24

MOLEK Karel

Halenkov

1072790 2 - 08:01:40 1005.741 m/min 14-0193-765
25

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 2 - 07:00:25 999.148 m/min 12-0178-2577 H
26

SÍBAL Alois

Halenkov

1083730 2 - 08:22:45 996.304 m/min 14-0191-934
27

GAVLÍK Josef

Petrov

1031940 2 - 07:34:13 992.998 m/min 14-0171-666E
28

VARMUZA Ant+Martin

Knezpole

1039890 2 - 07:50:32 985.18 m/min 11 0254 365 H
29

JURASEK Ant.

Ost.N.Ves

1038180 2 - 07:50:07 983.948 m/min CZ-13-0260-1233 H
30

NOVÁK František

Bylnice

1075440 2 - 08:36:00 976.785 m/min 15-0248-1560
31

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 08:00:03 976.489 m/min 14 0254 3728 He
32

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

1001270 2 - 07:22:38 974.346 m/min 11.0178.1227.H
33

SÍBAL Alois

Halenkov

1083730 2 - 08:52:37 969.68 m/min 13-0191-99
34

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

1038050 2 - 08:09:50 965.778 m/min CZ-13-0260-1109 H
35

SLOVÁČEK František

Hodonín

1022840 2 - 07:54:17 965.596 m/min 12-0169-557H
36

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

1007450 2 - 07:41:57 962.271 m/min 13-0164-361H
37

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

1007450 2 - 07:44:38 959.811 m/min 10-0164-612H
38

MACHAČ Marek

Bylnice

1077720 2 - 08:58:00 959.679 m/min 12-0248-316
39

GAVLÍK Josef

Petrov

1031940 2 - 08:12:56 957.332 m/min 13-0171-548H
40

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

1007450 2 - 07:50:37 954.371 m/min 14-0164-928H
41

DAŇO Daniel

Bylnice

1073730 2 - 09:01:00 953.579 m/min 12-0248-1301
42

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

1049470 2 - 08:37:45 951.684 m/min CZ-13-0249-1368 H
43

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

1020200 2 - 08:14:58 944.659 m/min 13-0165-478E
44

SVOBODA František

Val.Mez.

1053700 2 - 08:55:21 940.51 m/min 13-0199-602
45

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 08:40:50 940.476 m/min 14 0254 3769 H
46

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 2 - 08:05:56 938.023 m/min 14.0178.4839.H
47

FOJTÍK Jan

Bylnice

1075260 2 - 09:29:00 931.768 m/min 14-SK-01806-45
48

POLÁŠEK Josef

Bylnice

1075170 2 - 09:34:00 927.67 m/min 11-0248-906
49

INGR Ivan

Kyjov

1017200 2 - 08:39:08 921.266 m/min 12-0164-564H
50

INGR Ivan

Kyjov

1017200 2 - 08:43:19 917.788 m/min 13-0164-93E
51

HANAK Milan

Blatnice

1041820 2 - 09:14:38 914.171 m/min CZ-15-0246-2022 H
52

HYBNER Otto

Petrov

1031640 2 - 09:08:10 910.404 m/min 12-0168-755H
53

FOJTÍK Jan

Bylnice

1075260 2 - 09:57:00 909.695 m/min 12-0248-1588
54

CERNUSKA Vratislav

Kunovice

1039450 2 - 09:24:12 904.499 m/min 10 0256 1089 H
55

ŠAFAŘÍK Antonín

Pozděchov

1066550 2 - 10:04:00 897.014 m/min 13-0197-143 E
56

BAHENSKÝ Jan

Novosedly

980150 2 - 08:34:59 891.059 m/min 15.0180.1248.H
57

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

1075560 2 - 10:30:37 884.785 m/min 12-0248-915 E
58

IŠTVÁNEK František

Strážnice

1034390 2 - 09:44:58 884.119 m/min 14-0296-68H
59

KREJČÍ Slavomír

Perná

988030 2 - 08:55:14 881.986 m/min 14.0280.5421.H
60

SÍBAL Alois

Halenkov

1083730 2 - 10:47:07 879.568 m/min 13-0191-46 E
61

KASIK Frantisek

Vesky

1041030 2 - 10:06:28 873.738 m/min CZ-14-0256-3433 H
62

HOLEČEK Jar.+Stan.

Nosislav

985090 2 - 09:33:12 850.535 m/min 13.0180.599.H
63

BAHENSKÝ Jan

Novosedly

980150 2 - 09:49:24 834.596 m/min 14.0280.5110.H
64

NOVÁK František

Bylnice

1075440 2 - 13:44:00 763.265 m/min 14-0254-3869

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

1033420 1 - 19:18:24 1344.898 m/min 13-0269-436 H
2

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

1007130 1 - 19:23:47 1301.566 m/min 15-0234-2161 H
3

TALLA František

Dřevohostice

1033160 1 - 19:47:21 1295.742 m/min 11-0205-942 H
4

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

1045090 1 - 19:59:47 1290.58 m/min 12-0265-618 H
5

KRUTIL Michal

Dřevohostice

1033950 1 - 19:54:00 1286.007 m/min 12-0205-623 H
6

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 1 - 19:40:52 1264.195 m/min 11-0147-9 H
7

SVOBODA Zdeněk

Cholina

989910 1 - 19:34:57 1261.112 m/min 15-0187-383 H
8

RYŠAVÝ Jan

Strukov

995690 1 - 19:45:00 1252.44 m/min 14-0233-2451 H
9

BUREŠ Antonín

Přerov 2

1024860 1 - 20:20:00 1234.771 m/min 12.0215.1217
10

DAVID Petr

Šternberk

1004310 1 - 20:08:21 1227.238 m/min 11-0334-771 H
11

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

954980 1 - 19:39:24 1209.754 m/min 14-0229-1743 H
12

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

1007130 1 - 20:23:26 1208.411 m/min 15-0203-860 H
13

FUKSA Josef

Holešov

1038150 1 - 20:50:39 1206.239 m/min 12-0266-908 He
14

SÝKORA Jaromír

Hoštice

998590 1 - 20:32:22 1185.458 m/min 14-0208-37 H
15

KAMENÁŘ Karel

Lukov

1045780 1 - 21:15:07 1181.672 m/min 11-0265-179 H
16

JAŠEK Václav

Strukov

995590 1 - 20:40:00 1171.282 m/min 09-0233-706 H
17

BENEŠ Josef

Lipník n/Bečvou

1027970 1 - 21:08:54 1169.61 m/min 12.0210.634
18

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

986430 1 - 20:34:04 1168.664 m/min 14-0233-2345 H
19

VYROUBAL Pavel

Břevenec

990180 1 - 20:54:00 1146.042 m/min 11-0236-4276 He
20

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

1047580 2 - 05:36:36 1136.697 m/min SK.12.1905.1026 H
21

ČERNÝ Josef

Holešov

1037040 2 - 05:36:52 1124.935 m/min 14-0267-609 H
22

PASEKA Jaroslav

Holešov

1035000 2 - 05:39:32 1119.484 m/min 13.0266.6335 H
23

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

1033420 2 - 05:52:23 1102.452 m/min 12-0269-216 H
24

OHAREK Josef

Tlumačov

1033740 2 - 05:56:23 1098.107 m/min 13-0275-4530 H
25

PASEKA Jaroslav

Holešov

1035000 2 - 06:09:15 1084.621 m/min 12.0266.92 H
26

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

1007130 2 - 05:44:11 1083.887 m/min 12-0234-1258 He
27

FUKSA Josef

Holešov

1038150 2 - 06:13:24 1083.212 m/min 14-0266-230 H
28

BUREŠ Petr

Hor.Lapač

1035180 2 - 06:17:00 1076.071 m/min 14-0266-384 H
29

NOVÁK Karel

Holešov

1034120 2 - 06:28:21 1062.434 m/min 14-0266-1007 He
30

TRUHLAR Ales

Holešov

1035000 2 - 06:30:58 1060.487 m/min 14.0266.857
31

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

988940 2 - 06:00:13 1046.257 m/min 14-0231-5047 He
32

KAMENÁŘ Karel

Lukov

1045780 2 - 06:56:13 1044.509 m/min 13-0265-385 H
33

MAULER Aleš

Strukov

995490 2 - 06:20:14 1031.346 m/min 14-0233-3168 He
34

KVAPIL Zdeněk

Prostějov

1008360 2 - 06:45:46 1017.757 m/min 09.0214.239 e
35

PASEKA Jaroslav

Holešov

1035000 2 - 07:23:44 1006.092 m/min 13.0266.5665 e
36

FUKSA Josef

Holešov

1038150 2 - 07:38:00 995.35 m/min 14-0275-5412 H
37

STRATIL Petr

Holesov

1036870 2 - 07:43:51 988.578 m/min 13-0266-5770 He
38

GROH Aleš

Domašov

1007400 2 - 07:19:50 982.989 m/min 14-0234-1338 H
39

KONEČNÝ Pavel

Kurovice

1033250 2 - 07:50:14 979.167 m/min 13-0271-2825 H
40

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

1037590 2 - 07:55:04 978.797 m/min 10-0271-924 He
41

SÝKORA Jaromír

Hoštice

998590 2 - 07:15:30 978.53 m/min 14.0208.191 he
42

OHAREK Josef

Tlumačov

1033740 2 - 07:58:00 972.474 m/min 13-0275-4503 H
43

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 2 - 07:27:35 968.261 m/min 11.0147.76 H
44

VÉMOLA Jaroslav

Dlouhá Loučka

992380 2 - 07:22:00 966.29 m/min 13-0236-1348 H
45

KŘÍŽ František

Prostějov

1001690 2 - 07:32:00 965.95 m/min 13.0214.427 e
46

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

1007130 2 - 07:49:02 955.501 m/min 08-0234-736 He
47

STRATIL Petr

Holesov

1036870 2 - 08:21:28 954.35 m/min 14-0400-1442 He
48

VACEK Jiří

Červená Voda

957040 2 - 07:02:04 950.324 m/min 10-0229-3208 He
49

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

1003110 2 - 07:53:04 948.059 m/min 11-0234-1038-He
50

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

988940 2 - 07:42:19 944.261 m/min 12-0231-4087 He
51

VRZAL Bohumil

Rataje

1021050 2 - 08:25:00 936.743 m/min 14-0217-4623 H
52

KONEČNÝ Pavel

Kurovice

1033250 2 - 08:39:24 935.576 m/min 13-0269-94 H
53

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž

1026470 2 - 08:33:13 934.67 m/min 14-0270-1590 H
54

TRUHLAR Ales

Holešov

1035000 2 - 08:47:49 930.072 m/min 13.0266.5559 H
55

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

1003840 2 - 08:36:51 911.05 m/min 14.0214.393 he
56

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

1037590 2 - 09:29:33 898.696 m/min 13-0271-2145 H
57

ŠIRGEL Pavel

Liboš

999690 2 - 09:28:02 867.009 m/min 15-0234-2803 H

 

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KUNZ Ondřej

Nová Bělá

1066310 1 - 19:31:34 1364.324 m/min 14-0156-697 H
2

OLYMPIA Mácha

Krmelín

1069190 1 - 20:39:42 1258.315 m/min 13-0153-42 He
3

DUDA R. + Emil

Těrlicko

1085830 1 - 21:08:06 1236.568 m/min 14.0152.1230 He
4

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 1 - 21:19:03 1220.655 m/min 13-0149-950 He
5

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 1 - 20:57:33 1218.489 m/min 12-0198-530 H
6

OLYMPIA Mácha

Krmelín

1069190 2 - 05:03:11 1203.794 m/min 11-0153-129 He
7

SVOBODA Jindřich

Ludgeřovice

1064530 2 - 04:59:11 1202.859 m/min 12-0289-2001 H
8

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 05:33:44 1150.606 m/min 14-0198-640 He
9

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

1072800 2 - 05:55:00 1141.277 m/min 13-0185-358 H
10

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

1065620 2 - 05:51:16 1138.159 m/min 14-0289-246 H
11

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

1086030 2 - 06:16:00 1130.104 m/min 13-0182-74-H
12

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

1075880 2 - 06:14:41 1121.078 m/min 14-0183-63-h
13

GELNAR Jaromír

Třebovice

1063450 2 - 06:05:55 1118.342 m/min 13-0159-603
14

HALAJKOVI

Nová Bělá

1064210 2 - 06:09:11 1115.31 m/min 14-0153-722 H
15

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 06:08:11 1109.021 m/min 12-0198-673 H
16

ŠIMČÍK Milan

Hlučín 2

1061210 2 - 06:20:03 1099.643 m/min 13-0324-607 He
17

GOŘOLKA Jan

Jablunkov

1110360 2 - 07:15:43 1087.824 m/min 11 0239 1174 H
18

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

1076840 2 - 06:51:26 1080.694 m/min 13-0183-501-H
19

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

1073680 2 - 06:50:19 1078.732 m/min Cz 13 0157 289 h
20

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

1086030 2 - 07:11:33 1068.349 m/min 15-0182-644-HE
21

SUSZKA Emil

Jablunkov

1112130 2 - 07:38:37 1065.65 m/min 11 0239 1259 He
22

HONES Jiri

Mniší

1052800 2 - 06:56:39 1051.066 m/min 13-0306-8714 H
23

STOKLASA Karel

Hlučín 2

1061490 2 - 07:07:48 1048.075 m/min 13-0324-549 He
24

DUDA R. + Emil

Těrlicko

1085830 2 - 07:36:24 1042.664 m/min 16.0152.59 He
25

CZAKON Vratislav

Paskov

1073380 2 - 07:30:42 1036.381 m/min 15-0191-653 He
26

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

1071340 2 - 07:33:51 1031.275 m/min 14-0194-52 H
27

ŠVIRK Stanislav

Petřvald

1078340 2 - 07:45:34 1026.437 m/min 13-0185-315 He
28

KLEMENS Karel

Kravaře

1052590 2 - 07:25:18 1021.634 m/min 14-0221-300-He
29

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 07:33:02 1018.368 m/min 15-0198-373 He
30

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 07:58:55 1016.997 m/min 12-0186-86 H
31

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

1063090 2 - 07:42:48 1014.592 m/min 13-07-314 H
32

KRUPA Josef

Dolní Lutyně

1076220 2 - 08:02:03 1008.594 m/min 12-0183-552-H
33

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

1061590 2 - 07:48:51 1007.344 m/min 14-0324-769 H
34

DUDA R. + Emil

Těrlicko

1085830 2 - 08:17:27 1003.123 m/min 14.0152.1250 H
35

HAPL Lubomír

Frenstat

1067390 2 - 08:00:04 1002.181 m/min 13-0306-8029 H
36

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

1075880 2 - 08:13:15 997.802 m/min 14-0183-101-h
37

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

1065620 2 - 08:03:11 997.6 m/min 14-0289-276 H
38

KRAJČÍ Zdeněk

Dolní Lutyně

1076290 2 - 08:19:31 992.414 m/min 14-0183-411-H
39

SALGA Jaromír

Krásné Pole

1055570 2 - 08:14:48 977.561 m/min 12-0228-415-He
40

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

1073680 2 - 08:35:33 975.585 m/min Cz 12 0157 505 he
41

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 08:19:02 975.155 m/min 13-0198-41 H
42

KLEMENS Karel

Kravaře

1052590 2 - 08:15:04 974.56 m/min 15-0221-3127-He
43

PETER Milan

Baška

1090460 2 - 08:55:20 973.335 m/min 14-0149-113-H
44

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 08:47:31 972.57 m/min 13-0189-181 HE
45

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

1072800 2 - 08:51:00 961.29 m/min 15-0185-406 H
46

SALGA Jaromír

Krásné Pole

1055570 2 - 08:40:20 954.979 m/min 13-0228-246-He
47

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 08:44:19 952.929 m/min 13-0198-48 He
48

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

1061590 2 - 08:50:17 951.857 m/min 11-0324-1020 H
49

KLEIN David

Těrlicko

1094650 2 - 09:25:31 951.442 m/min 14-0152-888 he
50

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

1073680 2 - 09:05:14 949.963 m/min Cz 11 0157 15 he
51

SAMIEC Miroslav +

Mosty

1110980 2 - 10:05:24 933.283 m/min 12 0310 179 He
52

KRAJČÍ Zdeněk

Dolní Lutyně

1076290 2 - 09:35:30 927.436 m/min 12-0183-205-HE
53

GELNAR Jaromír

Třebovice

1063450 2 - 09:36:04 915.925 m/min 11-0159-773 H
54

KLEMENS Karel

Kravaře

1052590 2 - 09:28:47 912.294 m/min 15-0221-3173-He
55

PRCHALA Ladislav

Rychvald

1076920 2 - 09:56:36 911.408 m/min 13-0181-520-HE
56

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

1078100 2 - 10:01:30 908.639 m/min 14-0188-143 H
57

KAISER František

Karviná St. Měs

1084740 2 - 10:09:56 907.783 m/min 10-0184-140-H
58

KLEMENS Karel

Kravaře

1052590 2 - 09:38:40 904.546 m/min 16-0221-1073-H
59

KUNZ Ondřej

Nová Bělá

1066310 2 - 10:06:58 894.58 m/min 13-0156-766-h
60

SALGA Jaromír

Krásné Pole

1055570 2 - 10:11:21 882.325 m/min 10-0228-2411-H
61

CIENCIALA + MARTYNEK

Jablunkov

1110780 2 - 11:41:54 863.144 m/min 13 0239 1035 He
62

KUNZ Ondřej

Nová Bělá

1066310 2 - 10:51:55 862.071 m/min 13-0156-767-h
63

KAISER František

Karviná St. Měs

1084740 2 - 11:44:15 841.373 m/min 12-0184-263-H
64

GOCHOVA Eliska tym

Stramberk

1077850 2 - 11:36:15 841.249 m/min 13-0150-7285 H
65

TŮMA Josef

Závišice

1063440 2 - 11:19:11 841.207 m/min 13-0201-221 H
66

CMIEL + MOTYKA

Jablunkov

1115700 2 - 12:31:06 835.042 m/min 14 0239 664 H
67

CISLAR Josef

Jablunkov

1109280 2 - 12:36:04 827.162 m/min 13 0310 452 He
68

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 11:37:17 824.389 m/min 13-0198-165 H
69

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 11:37:17 824.389 m/min 13-0198-165 H
70

DUDA R. + Emil

Těrlicko

1085830 2 - 13:50:59 766.838 m/min 14.0152.350 H
71

KOPŘIVOVI J. + M.

Místek

1076760 2 - 14:52:50 728.607 m/min 14 0155 636 h
72

KUZNÍK Václav

Otice

1040480 2 - 14:15:07 722.497 m/min 15-0224-3194-h
73

KUZNÍK Václav

Otice

1040480 2 - 14:16:00 722.054 m/min 14-0224-1569 h
74

ŘEHÁK Karel

Místek

1085880 2 - 19:58:13 608.945 m/min 15-0155-326 HE

Pro tisk pořadí klikni zde...

PIGEON-AUCTION.CZ

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2017 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv