On-line výsledky
Závod Cheb - Pomezí - NMS Krajková-Květná - odstartováno
Start 29.9.2017 - 11:50:00

Od 18:00 hod.
hlášení 1. dolétlého holuba do 30 minut po příletu
na telefonní číslo: Truhlář Aleš: +420732666110 (nejlépe SMS),
nebo do 30 minut na e-mail: holubi@tiscali.cz!

Souřadnice startu: 50°12'22'' - 12°31'19''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

OLYMPIA Mácha

Krmelín

412120 1 - 17:52:34 1136.674 m/min 17-0153-240
TIP + JACKPOT
2

PILAŘ TEAM

Proseč

246480 1 - 15:26:51 1136.638 m/min 17-072-834
TIP
3

FILIPI TEAM

Proseč

253280 1 - 15:33:21 1134.005 m/min 17-072-667
4

BOYKO Andrey

Proseč

260160 1 - 15:40:29 1128.758 m/min 17-062-62
5

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

412960 1 - 17:56:38 1126.357 m/min 17.0194.277 + 4 ks
6

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Dol. Heřmanice

272120 1 - 15:52:38 1121.528 m/min 17-0318-1819
7

ČEJKA Petr

Proseč

260160 1 - 15:42:17 1120.011 m/min 17-075-619
8

MACHA David

Krmelín

412120 1 - 17:58:39 1117.917 m/min 17-0153-307
9

Vikovi Team

Náchod

255240 1 - 15:38:51 1115.316 m/min 17-0132-891
TIP
10

TOMEK Jindřich

Velké Meziříčí

273400 1 - 15:55:53 1111.909 m/min 17-0302-627
11

CARBOL Petr

Baška

426420 1 - 18:14:35 1108.784 m/min 17-0149-133
12

DVOŘÁK Karel

Náměšt n.Osl.

270690 1 - 15:55:00 1104.857 m/min 17-0296-1026
13

FOJTÍK Jan

Bylnice

414970 1 - 18:05:41 1104.574 m/min 17-0248-822
14

Slezák + Nozková

Náchod

256250 1 - 15:42:07 1103.971 m/min 17-0132-386
15

Rojšl Miroslav

Náchod

259680 1 - 15:48:33 1088.577 m/min 17-0132-1329
16

FILIPI TEAM

Proseč

253280 1 - 15:43:52 1083.01 m/min 17-072-654
TIP + JACKPOT
17

NOVÁK František

Bylnice

415150 1 - 18:14:00 1081.12 m/min 17-0248-712
18

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

419180 1 - 18:21:04 1071.889 m/min 17-0150-1389
Tip
19

SLOVÁČEK František

Hodonín

364600 1 - 17:30:55 1069.47 m/min 17-0169-718
20

SLOVÁČEK František

Hodonín

364600 1 - 17:31:05 1068.947 m/min 17-0169-752
21

ZEMEK Roman

Havrice

388740 1 - 17:53:45 1068.701 m/min 17-0250-1703
22

Chytil Peter

Kopčany

367750 1 - 17:34:32 1067.386 m/min SK 17-0201-6136
23

ČERVEŇÁK Mikulas

Nový Jičín

399180 1 - 18:05:00 1064.48 m/min 17-0195-15
24

ZEMEK Roman

Havrice

388740 1 - 17:55:34 1063.39 m/min 17-0289-7038
25

KRHOVJÁK Zlatomír

Nový Jičín

398330 1 - 18:05:01 1062.166 m/min 17-0195-469
26

TOMANEC Frantisek

Havrice

393000 1 - 18:00:00 1062.162 m/min 17.0250.1501
27

KRHOVJÁK Zlatomír

Nový Jičín

398330 1 - 18:05:49 1059.905 m/min 17-0195-453
28

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 17:09:41 1058.141 m/min 17-0208-613
29

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

419180 1 - 18:26:25 1057.423 m/min 17-0150-1355
30

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

255310 1 - 15:51:47 1055.945 m/min 17-0303-332
TIP
31

JANÁL Pavel

Holešov

378380 1 - 17:48:35 1055.208 m/min 18.0266.403
32

ZEMEK Roman

Havrice

388740 1 - 17:58:28 1055.021 m/min 17-0250-1752
33

Syrovátko Milan

Náchod

256560 1 - 15:53:42 1052.77 m/min 17-0132-1254
34

JANKŮ Zdeněk

Třebechovice

250520 1 - 15:48:00 1052.605 m/min 17-0137-3615
35

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

358430 1 - 17:31:11 1050.55 m/min 17.0164.258 Tip
36

ZEMEK Roman

Havrice

388740 1 - 18:00:22 1049.608 m/min 17-0250-1722
37

KASIK Frantisek

Kunovice

381160 1 - 17:53:13 1049.401 m/min 17-0256-2626
38

KASIK Frantisek

Kunovice

381160 1 - 17:53:34 1048.391 m/min 17-0256-2621
39

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

358430 1 - 17:31:58 1048.143 m/min 17.0164.220
40

JANKŮ Zdeněk

Třebechovice

250520 1 - 15:50:00 1043.833 m/min 17-0137-3658
41

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 17:15:31 1039.179 m/min 17-0208-714
42

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 17:15:56 1037.85 m/min 17-0208-668
43

Beňák Vladimír

Myjava

401210 1 - 18:16:54 1036.986 m/min
44

MATYÁŠ Martin

Náchod

259810 1 - 16:01:24 1033.453 m/min 17-0132-950
45

Beňák Vladimír

Myjava

401210 1 - 18:19:32 1029.976 m/min
46

Beňák Vladimír

Myjava

401210 1 - 18:19:33 1029.932 m/min
47

Beňák Vladimír

Myjava

401210 1 - 18:22:35 1021.974 m/min
48

CARBOL František

Baška

422700 1 - 18:44:38 1019.455 m/min 17-0149-626
49

KUCERA Ladislav

Dřevohostice

379190 1 - 18:02:55 1016.822 m/min 17-0205-1315
50

KUROVSKI Josef

Vražné

393020 1 - 18:16:49 1016.037 m/min 17-0196-310
51

Žilka Adrián

Kúty

368460 1 - 17:53:57 1012.392 m/min 17-0999-1720
52

NOVÁK Libor

Nezamyslice

339470 1 - 17:27:31 1005.787 m/min 17-0212-1048
53

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 17:26:57 1003.917 m/min 17.0208.317
54

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 17:27:00 1003.769 m/min 17.0208.716
55

Hrozen Peter+Peter

Šaštín

378420 1 - 18:07:47 1001.685 m/min 17-0201-2004
56

SVOBODA Martin

Babice

352320 1 - 17:41:46 1001.573 m/min 17-0164-790
57

SVOBODA Martin

Babice

352320 1 - 17:42:35 999.253 m/min 17-0164-790
58

Hornacek Miroslav

Myjava

389760 1 - 18:22:51 992.134 m/min 17-0201-5222
59

Jankovič Rudolf

Šaštín

381400 1 - 18:15:16 989.964 m/min 17-0201-2581
60

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 17:31:51 989.528 m/min 17.0208.656
61

KOPŘIVOVI

Mistek

418940 1 - 18:54:43 986.399 m/min 17-0155-403
62

HUTÁREK Jiří ml.

Náměšt n.Osl.

282220 1 - 16:37:31 981.578 m/min 17-0296-1253
63

VYSLOUŽIL Zden+Lucas

Lipník

376700 1 - 18:14:18 980.224 m/min 17-0205-24
64

ZALESAK Josef

Banov

398360 1 - 18:42:00 966.893 m/min 17-0245-946
65

DYNKA Miroslav

Lidečko

414490 1 - 18:58:46 966.703 m/min 17-0193-1345
66

JANEK Miroslav

Dřevohostice

381890 1 - 18:26:34 962.991 m/min 17-0205-619
67

NOVOTNÁ Kateřina

Náměšt n.Osl.

290560 1 - 16:52:01 962.066 m/min 17-0296-1181
TIP + JACKPOT
68

Pernecký Ľudovít

Kúty

368150 1 - 18:14:31 957.436 m/min 17-2005-461
69

Pernecký Ľudovít

Kúty

368150 1 - 18:16:28 952.605 m/min 17-2005-492
70

DUDA Rostislav

Těrlicko

429220 1 - 19:21:45 950.127 m/min 17-0152-31
71

KUCERA Ladislav

Dřevohostice

379190 1 - 18:30:57 945.729 m/min 17-0205-1330
72

ZALESAK Josef

Banov

398360 1 - 18:53:00 941.749 m/min 17-0245-919
73

HRUDA Jan

Nezamyslice

348320 1 - 18:00:00 941.405 m/min 17-0212-1462
74

VIKTORIN Ondřej

Hoštice

333640 1 - 17:45:00 939.831 m/min 17-0208-723
75

HRUDA Jan

Nezamyslice

348320 1 - 18:01:00 938.868 m/min 17-0212-1487
76

GRUBER Lubomír

Moravany

314840 1 - 17:26:13 936.42 m/min 17-0141-694
77

NOVÁK Karel

Holešov

373880 1 - 18:30:00 934.7 m/min 17-0266-507
78

DYNKA Miroslav

Lidečko

414490 1 - 19:16:06 929.141 m/min 17-0193-289
79

DYNKA Miroslav

Lidečko

414490 1 - 19:16:08 929.072 m/min 17-0193-272
80

ŠKORPÍK Karel

Ždár nad Sáz.

261530 1 - 16:34:36 918.939 m/min 17-0303-76
81

NOVOTNÝ Miloš

Náměšt n.Osl.

290560 1 - 17:15:10 893.573 m/min 17-0297-453

 

Pásmo ZÁPAD

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

PILAŘ TEAM

Proseč

246480 1 - 15:26:51 1136.638 m/min 17-072-834
TIP
2

FILIPI TEAM

Proseč

253280 1 - 15:33:21 1134.005 m/min 17-072-667
3

BOYKO Andrey

Proseč

260160 1 - 15:40:29 1128.758 m/min 17-062-62
4

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Dol. Heřmanice

272120 1 - 15:52:38 1121.528 m/min 17-0318-1819
5

ČEJKA Petr

Proseč

260160 1 - 15:42:17 1120.011 m/min 17-075-619
6

Vikovi Team

Náchod

255240 1 - 15:38:51 1115.316 m/min 17-0132-891
TIP
7

TOMEK Jindřich

Velké Meziříčí

273400 1 - 15:55:53 1111.909 m/min 17-0302-627
8

DVOŘÁK Karel

Náměšt n.Osl.

270690 1 - 15:55:00 1104.857 m/min 17-0296-1026
9

Slezák + Nozková

Náchod

256250 1 - 15:42:07 1103.971 m/min 17-0132-386
10

Rojšl Miroslav

Náchod

259680 1 - 15:48:33 1088.577 m/min 17-0132-1329
11

FILIPI TEAM

Proseč

253280 1 - 15:43:52 1083.01 m/min 17-072-654
TIP + JACKPOT
12

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

255310 1 - 15:51:47 1055.945 m/min 17-0303-332
TIP
13

Syrovátko Milan

Náchod

256560 1 - 15:53:42 1052.77 m/min 17-0132-1254
14

JANKŮ Zdeněk

Třebechovice

250520 1 - 15:48:00 1052.605 m/min 17-0137-3615
15

JANKŮ Zdeněk

Třebechovice

250520 1 - 15:50:00 1043.833 m/min 17-0137-3658
16

MATYÁŠ Martin

Náchod

259810 1 - 16:01:24 1033.453 m/min 17-0132-950
17

HUTÁREK Jiří ml.

Náměšt n.Osl.

282220 1 - 16:37:31 981.578 m/min 17-0296-1253
18

NOVOTNÁ Kateřina

Náměšt n.Osl.

290560 1 - 16:52:01 962.066 m/min 17-0296-1181
TIP + JACKPOT
19

GRUBER Lubomír

Moravany

314840 1 - 17:26:13 936.42 m/min 17-0141-694
20

ŠKORPÍK Karel

Ždár nad Sáz.

261530 1 - 16:34:36 918.939 m/min 17-0303-76
21

NOVOTNÝ Miloš

Náměšt n.Osl.

290560 1 - 17:15:10 893.573 m/min 17-0297-453

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

FOJTÍK Jan

Bylnice

414970 1 - 18:05:41 1104.574 m/min 17-0248-822
2

NOVÁK František

Bylnice

415150 1 - 18:14:00 1081.12 m/min 17-0248-712
3

SLOVÁČEK František

Hodonín

364600 1 - 17:30:55 1069.47 m/min 17-0169-718
4

SLOVÁČEK František

Hodonín

364600 1 - 17:31:05 1068.947 m/min 17-0169-752
5

ZEMEK Roman

Havrice

388740 1 - 17:53:45 1068.701 m/min 17-0250-1703
6

Chytil Peter

Kopčany

367750 1 - 17:34:32 1067.386 m/min SK 17-0201-6136
7

ZEMEK Roman

Havrice

388740 1 - 17:55:34 1063.39 m/min 17-0289-7038
8

TOMANEC Frantisek

Havrice

393000 1 - 18:00:00 1062.162 m/min 17.0250.1501
9

ZEMEK Roman

Havrice

388740 1 - 17:58:28 1055.021 m/min 17-0250-1752
10

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

358430 1 - 17:31:11 1050.55 m/min 17.0164.258 Tip
11

ZEMEK Roman

Havrice

388740 1 - 18:00:22 1049.608 m/min 17-0250-1722
12

KASIK Frantisek

Kunovice

381160 1 - 17:53:13 1049.401 m/min 17-0256-2626
13

KASIK Frantisek

Kunovice

381160 1 - 17:53:34 1048.391 m/min 17-0256-2621
14

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

358430 1 - 17:31:58 1048.143 m/min 17.0164.220
15

Beňák Vladimír

Myjava

401210 1 - 18:16:54 1036.986 m/min
16

Beňák Vladimír

Myjava

401210 1 - 18:19:32 1029.976 m/min
17

Beňák Vladimír

Myjava

401210 1 - 18:19:33 1029.932 m/min
18

Beňák Vladimír

Myjava

401210 1 - 18:22:35 1021.974 m/min
19

Žilka Adrián

Kúty

368460 1 - 17:53:57 1012.392 m/min 17-0999-1720
20

Hrozen Peter+Peter

Šaštín

378420 1 - 18:07:47 1001.685 m/min 17-0201-2004
21

SVOBODA Martin

Babice

352320 1 - 17:41:46 1001.573 m/min 17-0164-790
22

SVOBODA Martin

Babice

352320 1 - 17:42:35 999.253 m/min 17-0164-790
23

Hornacek Miroslav

Myjava

389760 1 - 18:22:51 992.134 m/min 17-0201-5222
24

Jankovič Rudolf

Šaštín

381400 1 - 18:15:16 989.964 m/min 17-0201-2581
25

ZALESAK Josef

Banov

398360 1 - 18:42:00 966.893 m/min 17-0245-946
26

DYNKA Miroslav

Lidečko

414490 1 - 18:58:46 966.703 m/min 17-0193-1345
27

Pernecký Ľudovít

Kúty

368150 1 - 18:14:31 957.436 m/min 17-2005-461
28

Pernecký Ľudovít

Kúty

368150 1 - 18:16:28 952.605 m/min 17-2005-492
29

ZALESAK Josef

Banov

398360 1 - 18:53:00 941.749 m/min 17-0245-919
30

DYNKA Miroslav

Lidečko

414490 1 - 19:16:06 929.141 m/min 17-0193-289
31

DYNKA Miroslav

Lidečko

414490 1 - 19:16:08 929.072 m/min 17-0193-272

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 17:09:41 1058.141 m/min 17-0208-613
2

JANÁL Pavel

Holešov

378380 1 - 17:48:35 1055.208 m/min 18.0266.403
3

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 17:15:31 1039.179 m/min 17-0208-714
4

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 17:15:56 1037.85 m/min 17-0208-668
5

KUCERA Ladislav

Dřevohostice

379190 1 - 18:02:55 1016.822 m/min 17-0205-1315
6

NOVÁK Libor

Nezamyslice

339470 1 - 17:27:31 1005.787 m/min 17-0212-1048
7

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 17:26:57 1003.917 m/min 17.0208.317
8

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 17:27:00 1003.769 m/min 17.0208.716
9

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 17:31:51 989.528 m/min 17.0208.656
10

VYSLOUŽIL Zden+Lucas

Lipník

376700 1 - 18:14:18 980.224 m/min 17-0205-24
11

JANEK Miroslav

Dřevohostice

381890 1 - 18:26:34 962.991 m/min 17-0205-619
12

KUCERA Ladislav

Dřevohostice

379190 1 - 18:30:57 945.729 m/min 17-0205-1330
13

HRUDA Jan

Nezamyslice

348320 1 - 18:00:00 941.405 m/min 17-0212-1462
14

VIKTORIN Ondřej

Hoštice

333640 1 - 17:45:00 939.831 m/min 17-0208-723
15

HRUDA Jan

Nezamyslice

348320 1 - 18:01:00 938.868 m/min 17-0212-1487
16

NOVÁK Karel

Holešov

373880 1 - 18:30:00 934.7 m/min 17-0266-507

 

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

ZO CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

OLYMPIA Mácha

Krmelín

412120 1 - 17:52:34 1136.674 m/min 17-0153-240
TIP + JACKPOT
2

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

412960 1 - 17:56:38 1126.357 m/min 17.0194.277 + 4 ks
3

MACHA David

Krmelín

412120 1 - 17:58:39 1117.917 m/min 17-0153-307
4

CARBOL Petr

Baška

426420 1 - 18:14:35 1108.784 m/min 17-0149-133
5

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

419180 1 - 18:21:04 1071.889 m/min 17-0150-1389
Tip
6

ČERVEŇÁK Mikulas

Nový Jičín

399180 1 - 18:05:00 1064.48 m/min 17-0195-15
7

KRHOVJÁK Zlatomír

Nový Jičín

398330 1 - 18:05:01 1062.166 m/min 17-0195-469
8

KRHOVJÁK Zlatomír

Nový Jičín

398330 1 - 18:05:49 1059.905 m/min 17-0195-453
9

RANDJÁK R. + M.

Frýdek II.

419180 1 - 18:26:25 1057.423 m/min 17-0150-1355
10

CARBOL František

Baška

422700 1 - 18:44:38 1019.455 m/min 17-0149-626
11

KUROVSKI Josef

Vražné

393020 1 - 18:16:49 1016.037 m/min 17-0196-310
12

KOPŘIVOVI

Mistek

418940 1 - 18:54:43 986.399 m/min 17-0155-403
13

DUDA Rostislav

Těrlicko

429220 1 - 19:21:45 950.127 m/min 17-0152-31

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright C 2014-2020 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návątěv