On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Helmstedt (pásmo MSS SEVER) - zataženo, 16 stupnu a mírný severozapadní vítr
Start 3.6.2018 - 07:45:00

Pro zadání Vašeho doletu
kontaktujte pověřeného koordinátora pásma!

Pásmo Sever - J. Swaczyna

Souřadnice startu: 52°15'5'' - 10°59'0''

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BUČEK Jiří

Lidečko

601610 1 - 14:56:54 1392.938 m/min 15-0193-403 He
2

STRNADEL Roman

Halenkov

600550 1 - 14:57:30 1388.555 m/min 13-0191-463 He
3

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

594870 1 - 15:02:40 1359.185 m/min 15-0197-101He
4

BORTEL Jaromír

Mniší

580650 1 - 14:57:22 1342.957 m/min 14-0194-403 He
5

KANTOR Bronislav

Návsi

617730 1 - 15:28:58 1331.41 m/min 15-0240-584 H
6

SKRBEK Marek

Studénka

568470 1 - 14:52:02 1331.208 m/min 15-0198-382
7

ŽEDEK Žedek Team

Baška

592600 1 - 15:12:02 1325.628 m/min 15-0149-295 H
8

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

589560 1 - 15:10:25 1323.615 m/min 15-0197-596
9

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

546720 1 - 14:39:00 1320.58 m/min 11-0223-213 H
10

Ing. RANOCHA Václav

Krmelín

581460 1 - 15:05:36 1319.7 m/min 13-0153-1372 he
11

SKRBEK Marek

Studénka

568470 1 - 14:55:59 1319.007 m/min 15-0198-449
12

OLYMPIA Mácha

Krmelín

579550 1 - 15:04:47 1317.808 m/min 14-0153-968 H
13

SRNÍČEK J.ml.+ Lucie

Horní Suchá*

593450 1 - 15:15:54 1316.145 m/min 15-0149-569 he
14

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

579820 1 - 15:05:37 1315.928 m/min 15-0199-550 He
15

ČERNÍKOVÁ Alena

Darkovičky *

566910 1 - 14:56:38 1313.406 m/min 15-0285-867 H
16

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

566100 1 - 14:56:19 1312.493 m/min 14-0228-802 H
17

RZYMANEK Josef

Těrlicko

595040 1 - 15:19:00 1310.661 m/min 12-0152-871 He
18

HANZELKA Josef

Štramberk

581670 1 - 15:09:20 1309.085 m/min 15-0306-1131
19

SKRBEK Marek

Studénka

568470 1 - 14:59:16 1309.034 m/min 16-0198-1197 E
20

BEZECNÝ Vlastislav

Nová Bělá

591610 1 - 15:17:13 1308.245 m/min 14-0155-338 h
21

CHOVANEČEK Jan

Štramberk

580250 1 - 15:08:38 1307.95 m/min 14-0306-364
22

HAVRÁNEK MATUŠINSKÝ

Krmelín

579820 1 - 15:09:12 1305.313 m/min 15-0153-169H
23

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

586660 1 - 15:14:58 1303.785 m/min 15-0150-9036
24

BORTEL Jaromír

Mniší

580650 1 - 15:10:42 1302.782 m/min 11-0194-521
25

RODINA MARTYNKOVA

Bystřice

617000 1 - 15:38:53 1302.008 m/min 15-0238-524 He
26

SAMIEC TEAM

Mosty

622890 1 - 15:44:01 1300.351 m/min 14-0310-25 He
27

LAZOVÝ Vladimír

Slezská Ostrava

576440 1 - 15:08:35 1299.508 m/min 14-087-208-HE
28

GOŘOLKA Jan

Jablunkov

620980 1 - 15:43:21 1298.171 m/min 15-0239-1016 H
29

ROMAN Vladislav

Paskov

583730 1 - 15:15:00 1297.178 m/min 14-0157-4109 H
30

HAPL Lubomír

Štramberk

581980 1 - 15:13:57 1296.314 m/min 12-0306-7380H
31

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

583660 1 - 15:17:17 1290.474 m/min 14-0157-4258 he
32

BLOKESCH Norbert

Hlučín 2

571350 1 - 15:08:00 1289.729 m/min 16-0324-998
33

RODINA MARTYNKOVA

Bystřice

617000 1 - 15:43:49 1288.593 m/min 14-0238-443 H
34

PIEKLO Ladislav

Dolní Lutyně

576000 1 - 15:12:29 1287.199 m/min 12-0183-60-H
35

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

586660 1 - 15:20:50 1287.005 m/min DV12-04223-126
36

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

568160 1 - 15:07:10 1284.945 m/min 14-0324-618 E
37

DUDA Rostislav

Těrlicko

594040 1 - 15:27:29 1284.457 m/min 16.0152.59 He
Trojská Helena
38

HONES RAFFAJOVÁ

Vražné

569140 1 - 15:08:16 1283.968 m/min 14-0306-566 He
39

HALAJKOVI

Nová Bělá

575900 1 - 15:13:36 1283.772 m/min 14-0153-722 h
40

HAŠŠO Slavomir

Baška

592350 1 - 15:26:32 1283.439 m/min SK-17-2702-25
41

KANTOR Radim

Těrlicko

596300 1 - 15:30:00 1282.366 m/min 15-0152-543 H
42

DUDA Rostislav

Těrlicko

594040 1 - 15:28:17 1282.239 m/min 16.0152.99 He
43

ŠVIRK Stanislav

Petřvald

584880 1 - 15:21:30 1281.227 m/min 15-0185-383-H
44

CZERMÍN Pavel

Otice

543860 1 - 14:49:40 1280.675 m/min 12-0224-8260 H
45

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

554130 1 - 14:58:00 1279.746 m/min 13-0226-346 H
46

KOMA Daniel

Frýdek

584590 1 - 15:22:09 1278.771 m/min 13-0149-409He
47

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

585910 1 - 15:23:16 1278.535 m/min 14-0194-84 He
48

OSTÁREK Lukáš

Krnov

525210 1 - 14:35:59 1277.935 m/min 16-0222-522 He
49

SAMIEC TEAM

Mosty

622890 1 - 15:53:04 1276.24 m/min 11-0310-85 He
50

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

585910 1 - 15:24:09 1276.075 m/min 15-0194-272
51

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

563080 1 - 15:07:00 1273.937 m/min 13-0228-807 HE
52

Rodina Mazurova

Jablunkov

619320 1 - 15:51:57 1271.835 m/min 15-0240-1195 He
53

HARABIŠ Milan

Mniší

585240 1 - 15:25:44 1270.236 m/min 14-0194-575
54

SRNÍČEK J.ml.+ Lucie

Horní Suchá*

593450 1 - 15:32:12 1270.227 m/min 15-0149-511 H
55

KLEIN David

Těrlicko

601850 1 - 15:38:49 1270.217 m/min 15-0152-669 h
56

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

567620 1 - 15:12:12 1269.275 m/min 13-0324-311
57

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

586660 1 - 15:27:14 1269.186 m/min 13-0150-6435
58

KLEIN David

Těrlicko

601850 1 - 15:39:16 1269.012 m/min 13-0152-641 he
59

ŠVIRK Stanislav

Petřvald

584880 1 - 15:25:54 1268.995 m/min 14-0185-433-HE
60

BAŠISTA+MAJ

Hlučín 2

564240 1 - 15:09:45 1268.668 m/min 13-0324-120 E
61

SALGA Jaromír

Krásné Pole

563390 1 - 15:09:34 1267.279 m/min 14-0228-718 H
62

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

566380 1 - 15:12:23 1265.984 m/min 13-0228-840 HE
63

ČERNOHOUS Vladimír

Třebovice

571450 1 - 15:17:00 1264.27 m/min 15-059-579 h
64

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

566100 1 - 15:12:56 1263.804 m/min 11-0228-95 H
65

KUCHAŘ Jiří

Frýdek

586940 1 - 15:29:30 1263.595 m/min 14-0186-326He
66

BAŠISTA+MAJ

Hlučín 2

564240 1 - 15:11:34 1263.507 m/min 12-0324-245 E
67

HAŠŠO Slavomir

Baška

592350 1 - 15:34:02 1262.917 m/min 15-0149-127
68

SRNÍČEK J.ml.+ Lucie

Horní Suchá*

593450 1 - 15:35:24 1261.586 m/min 15-0149-577 H
69

DUDA Emil

Těrlicko

594040 1 - 15:36:44 1259.271 m/min 13.0152.524 H
70

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

581300 1 - 15:30:29 1248.809 m/min 14-0183-616-H
71

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

579860 1 - 15:30:30 1245.671 m/min 15-0185-404 H
72

HOLCAK Lubomir

Vražné

564070 1 - 15:18:16 1244.455 m/min 15-0195-875 He
73

ŽEDEK Žedek Team

Baška

592600 1 - 15:41:29 1243.695 m/min 15-0149-76
74

SRNÍČEK J.ml.+ Lucie

Horní Suchá*

593450 1 - 15:42:43 1242.264 m/min 14-0149-474 He
75

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

583910 1 - 15:35:22 1241.393 m/min 14-0188-128-HE
76

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

593170 1 - 15:42:50 1241.374 m/min 13-0149-831
77

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

593170 1 - 15:43:07 1240.639 m/min 16-0149-1107 H
78

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

581300 1 - 15:34:56 1236.984 m/min 15-0183-43-H
79

BORTEL Jaromír

Mniší

580650 1 - 15:34:36 1236.478 m/min 12-0194-106
80

HARABIŠ Milan

Mniší

585240 1 - 15:38:39 1235.596 m/min 16-0194-223
81

KRAJČÍ Zdeněk

Dolní Lutyně

581070 1 - 15:35:34 1234.83 m/min 15-0187-265-H
82

HOLCAK Lubomir

Vražné

564070 1 - 15:21:49 1234.784 m/min 16-0196-676
83

ŽEDEK Žedek Team

Baška

592600 1 - 15:45:35 1233.085 m/min 13-0149-932
84

OSTÁREK Lukáš

Krnov

525210 1 - 14:53:43 1225.075 m/min 16-0222-511 He
85

BORTEL Jaromír

Mniší

580650 1 - 15:39:00 1225 m/min 16-0194-548
86

OSTÁREK Lukáš

Krnov

525210 1 - 14:54:05 1224.028 m/min 16-0222-527
87

MITRENGA Josef

Bolatice

557360 1 - 15:20:36 1223.354 m/min 14-0218- 565 HE
88

DUDA Rudolf

Bolatice

557860 1 - 15:21:46 1221.324 m/min 14-0218- 84 H
89

GEBAUER Josef

Otice

542750 1 - 15:10:00 1219.663 m/min 13-0252-732 H
90

GEBAUER Josef

Otice

542750 1 - 15:10:00 1219.663 m/min 13-0252-732 H
91

OSTÁREK Lukáš

Krnov

525210 1 - 14:55:58 1218.679 m/min 12-0222-58
92

MITRENGA Josef

Bolatice

557360 1 - 15:23:34 1215.439 m/min 16-0218-326 HE
93

ŽEDEK Žedek Team

Baška

592600 1 - 15:53:37 1212.812 m/min 15-0149-300
94

BORTEL Jaromír

Mniší

580650 1 - 15:45:15 1209.058 m/min 16-0194-502
95

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

578640 1 - 15:44:09 1207.639 m/min 13-0195-818
96

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

578640 1 - 15:45:17 1204.789 m/min 13-0195-854
97

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

578640 1 - 15:46:01 1202.952 m/min 17-0195-954
98

BARTOŇ Bohumil

Mniší

582550 1 - 15:52:15 1195.587 m/min 10-0201-176
99

BORTEL Jaromír

Mniší

580650 1 - 15:50:53 1195.04 m/min 14-0194-311
100

NEVŘELA Josef

Bolatice

555160 1 - 15:30:42 1192.098 m/min 14-0218- 286 H
101

NEVŘELA Josef

Bolatice

555160 1 - 15:30:45 1191.97 m/min 14-0218- 302 H
102

DUDA Rudolf

Bolatice

557860 1 - 15:33:57 1189.594 m/min 15-0218-3390 H
103

OSTÁREK Lukáš

Krnov

525210 1 - 15:07:13 1187.676 m/min 14-0222-343
104

BORTEL Jaromír

Mniší

580650 1 - 15:53:55 1187.626 m/min 15-0194-462He
105

OSTÁREK Lukáš

Krnov

525210 1 - 15:07:55 1185.799 m/min 16-0222-559
106

OSTÁREK Lukáš

Krnov

525210 1 - 15:08:57 1183.039 m/min 16-0222-566
107

BARTOŇ Bohumil

Mniší

582550 1 - 16:04:28 1166.344 m/min 13-0201-55He
108

BARTOŇ Bohumil

Mniší

582550 1 - 16:05:49 1163.2 m/min 09-0201-663
109

BORTEL Jaromír

Mniší

580650 1 - 16:13:06 1142.787 m/min 13-0194-254
110

BORTEL Jaromír

Mniší

580650 1 - 16:15:39 1137.08 m/min 16-0194-565He

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2018 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv