On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Krajková - Katovický memoriál - odstartováno, zataženo, 15°C
Start 10.6.2018 - 05:45:00

Největší závod v ČR!

Dobrovolné hlášení samotnými chovateli...

Souřadnice startu: 50°12'22'' - 12°31'19''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:16:56 1280.387 m/min 16-PORT-6290172
2

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:17:03 1279.838 m/min 17-0234-393 He
3

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:17:13 1279.055 m/min 17-0234-448 He
4

GROH Aleš

Domašov

348780 1 - 10:17:48 1278.519 m/min Cz 16.0234.1094
5

SLOVÁČEK František

Hodonín

364600 1 - 10:32:28 1268.321 m/min 15-0169-87
6

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

337030 1 - 10:10:53 1267.586 m/min 16-0236-2105
7

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

337030 1 - 10:10:59 1267.109 m/min 15-0236-4318
8

KUCERA Josef

Vlcnov

387990 1 - 10:53:07 1259.231 m/min CZ-15-0250-311 H
9

HORÁK Zdeněk Ing

Prostějov

342850 1 - 10:19:24 1249.453 m/min 15-0214-529 H
10

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:04:40 1248.831 m/min 15-0303-573
11

SKRBEK Marek

Studénka

399920 1 - 11:05:37 1247.346 m/min 15-0198-382
12

SKRBEK Marek

Studénka

399920 1 - 11:05:49 1246.569 m/min 15-0198-458
13

ZEMAN František

Moravany

314770 1 - 09:58:21 1242.431 m/min 15-01605-761
14

ZEMAN František

Moravany

314770 1 - 09:58:23 1242.268 m/min 13-01604-62 E
15

DOBROVOLNÝ Miloslav

Dubňany

360470 1 - 10:35:18 1241.715 m/min 17-0162-519 h
16

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

406640 1 - 11:12:53 1240.197 m/min 13-0306-8372He
17

ZEMAN František

Moravany

314770 1 - 09:58:54 1239.74 m/min 15-01605-712
18

JASINEK Jindřich

Křepice

330850 1 - 10:11:53 1239.68 m/min 16-0175-567he
19

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

349820 1 - 10:27:21 1238.959 m/min 17.0178.7791 H
20

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

252060 1 - 09:08:31 1238.523 m/min 16-0303-448 H
21

RYŠAVÝ Jan

Strukov

337080 1 - 10:17:14 1238.203 m/min 15-0233-2555
22

VOLEK Martin

Stramberk

407170 1 - 11:14:11 1236.91 m/min 16-0195-236He
23

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

252060 1 - 09:08:53 1236.295 m/min 16-0303-434 H
24

ZALESAK Josef

Banov

398360 1 - 11:07:20 1235.863 m/min 16-0245-457
25

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

415280 1 - 11:21:03 1235.768 m/min 17-0248-508
26

GAVLÍK Josef

Petrov

373410 1 - 10:47:16 1235.366 m/min 15-0171-775
27

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

378480 1 - 10:51:24 1235.248 m/min CZ-15-031-758 H
28

FAJMON Team

Velký Dvůr

320390 1 - 10:04:32 1234.485 m/min 16-0282-67 H
29

KONEČNÝ Pavel

Kurovice*

372910 1 - 10:47:10 1234.12 m/min 15 0269 559
30

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

252060 1 - 09:09:33 1232.266 m/min 14-0303-267 E
31

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

272120 1 - 09:25:51 1232.149 m/min 15-0318-724
32

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

347750 1 - 10:27:33 1230.756 m/min 15.0178.5190
33

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

282460 1 - 09:34:31 1230.673 m/min 15-0180-379
34

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

368440 1 - 10:44:36 1229.773 m/min 15-0270-1401H
35

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

268790 1 - 09:23:47 1228.567 m/min 14-0303-140 H
36

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:26:28 1227.587 m/min 16-0150-39
37

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

347750 1 - 10:28:26 1226.92 m/min 14.0178.4712
38

VÍTEK Jan

Mutěnice

356130 1 - 10:36:01 1223.744 m/min 16_0166_1012_h
39

MAŇÁK Štěpán

Lipov *

384030 1 - 10:58:51 1223.61 m/min CZ-16-0163-696
40

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

314900 1 - 10:02:29 1222.992 m/min 13-0141-293
41

GORCIK Frantisek

St.Hrozenkov

408900 1 - 11:20:09 1220.051 m/min CZ-16-060-118 H
42

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

314900 1 - 10:03:25 1218.575 m/min 16-0141-675
43

ŠABATA Jan

Sentice

299290 1 - 09:51:08 1215.967 m/min CZ-12-0143-1703 H
44

BORTEL Jaromír

Mniší

406250 1 - 11:19:21 1215.044 m/min 16-0194-560
45

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

337030 1 - 10:22:40 1213.794 m/min 17-0236-29
46

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

388230 1 - 11:05:29 1211.389 m/min Sk-15-0208-37
47

DVOŘÁK Jiří

Frydek

416570 1 - 11:29:57 1207.624 m/min CZ-17-0150-834 He
48

HORNÝ Josef

Olomouc

343300 1 - 10:29:20 1207.386 m/min 16 0213 833 H
49

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

406640 1 - 11:21:50 1207.244 m/min 15-0306-1561H
50

NOVOTNÝ Miloš

Sudice

290560 1 - 09:45:44 1206.979 m/min 17-0296-766 H
51

KUROVSKI Josef

Vrazne

393020 1 - 11:10:52 1206.076 m/min 16-0196-216H
52

LEIKEP Tomáš

Petrovice

302720 1 - 09:56:01 1205.976 m/min 13-0277-296 h
53

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

394450 1 - 11:12:17 1205.225 m/min 17-0200-232
54

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:28:32 1205.22 m/min 17-0179-7386 e
55

LHOTAN Michal

Stramberk

413850 1 - 11:28:24 1205.154 m/min 16-0152-496 HE
56

DVOŘÁK Karel

Hostákov

270690 1 - 09:29:48 1204.137 m/min 14-0296-465 H
57

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 11:18:04 1203.153 m/min 16-0316-830
58

MAZUCH Milan

Mutěnice

355990 1 - 10:40:58 1202.804 m/min 15-0166-1284 E
59

PINTERA Jaroslav

Věteřov

351600 1 - 10:37:24 1202.462 m/min 15-0164-606 E
60

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

406640 1 - 11:23:12 1202.365 m/min 16-0306-704H
61

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

400630 1 - 11:18:17 1202.07 m/min 17 0265 201 E
62

SEDLÁK František

Hoštice

333600 1 - 10:22:33 1201.946 m/min 15-0144-931
63

MAZUCH Milan

Mutěnice

355990 1 - 10:41:29 1200.708 m/min 16-0166-182 E
64

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

345210 1 - 10:32:41 1199.965 m/min CZ-0180-1610-He
65

VALACH Pavel

Ketkovice

293330 1 - 09:49:36 1199.223 m/min 15.0296-919-H
66

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

345210 1 - 10:33:02 1198.507 m/min CZ-0280-1134-He
67

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

454390 1 - 12:04:12 1198.286 m/min 15 0239 374
68

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

454390 1 - 12:04:12 1198.286 m/min 15 0239 374
69

HOLCAK Lubomir

Vražné

389090 1 - 11:09:55 1197.507 m/min 15-0195-875 He
70

SKRBEK Marek

Studénka

399920 1 - 11:19:00 1197.365 m/min 15-0198-420 E
71

SKRBEK Marek

Studénka

399920 1 - 11:19:02 1197.246 m/min 15-0198-477 E
72

KUROVSKI Josef

Vrazne

393020 1 - 11:13:20 1197.015 m/min 13-0196-758H
73

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

412960 1 - 11:30:24 1195.599 m/min 14-0194-47 H
74

HAŠŠO Slavomir

Baška

422700 1 - 11:38:33 1195.588 m/min 17-0149-648 He
75

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:35:50 1194.812 m/min 13-0150-6415
76

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

406640 1 - 11:25:24 1194.595 m/min 15-0306-1584H
77

KRHOVJÁK Zlatomír

Nový Jičín

398330 1 - 11:18:31 1194.333 m/min CZ-14-0195-688-H
78

POCEDIČ Pavel

Studénka

388180 1 - 11:10:05 1194.094 m/min 14-0196-18
79

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 10:28:38 1192.631 m/min 15 0208 926
80

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

412960 1 - 11:31:16 1192.607 m/min 14-0194-45 He
81

JANEČEK František

Otice

384550 1 - 11:07:49 1191.233 m/min 14-0224-513h
82

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

416670 1 - 11:34:51 1190.996 m/min 15-0157-5466 He
83

KUNZ Ondřej

Nová Bělá *

409490 1 - 11:29:00 1190.378 m/min 15-0156-782 H
84

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

366120 1 - 10:52:40 1189.989 m/min 11-0270-343E
85

MACHALA Frantisek

Bystr.p.Lop.

402460 1 - 11:23:24 1189.303 m/min 16-0245-73 He
86

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

406640 1 - 11:26:55 1189.296 m/min 15-0306-1507h
87

HAPL Lubomír

Štramberk

409060 1 - 11:29:03 1188.955 m/min 14-0190-2582
88

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:37:35 1188.882 m/min 16-0150-48
89

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

414460 1 - 11:33:46 1188.359 m/min 10 - 0191 - 824 He
90

PAVELKA Josef

Černín

286480 1 - 09:46:17 1187.318 m/min 14-0284-48 h
91

HAPL Lubomír

Štramberk

409060 1 - 11:29:35 1187.115 m/min 16-0190-4105 He
92

POCEDIČ Pavel

Studénka

388180 1 - 11:12:00 1187.095 m/min 15-0196-427
93

KUNZ Ondřej

Nová Bělá *

409490 1 - 11:30:00 1186.928 m/min 13-0156-875 H
94

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 11:22:49 1186.235 m/min 2014-0316-120
95

BALAŠTÍK Bohumil

Mutěnice

355980 1 - 10:45:07 1186.139 m/min 15-0212-150
96

DOLÁK Josef

Lipník n/Bečvou

373170 1 - 10:59:43 1185.733 m/min CZ16-0210-1253
97

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

395270 1 - 11:18:24 1185.573 m/min 15-0226-3570 H
98

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:38:40 1185.24 m/min 16-0150-100
99

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

368700 1 - 10:56:07 1185.086 m/min 15-0270-1728-H
100

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:15:25 1185.03 m/min 16-0303-111
101

CIESLAR Bronislav

Bystřice

448100 1 - 12:03:14 1184.718 m/min 16-0238-715-h
102

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:39:14 1183.344 m/min 14-0150-7023
103

WITOS Team

Nebory

436980 1 - 11:54:18 1183.266 m/min 17-0241-302
104

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 10:34:13 1182.954 m/min 17-0179-7343
105

KLAJN Frantisek

Volenov

396020 1 - 11:20:04 1181.914 m/min 11-0258-1798
106

STRNAD Jaroslav

Rohatec

367980 1 - 10:56:24 1181.696 m/min 14-0169-59 He
107

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

401490 1 - 11:24:49 1181.49 m/min 16-0195-162
108

DVOŘÁK Milan

Dolní Heřmanice

273140 1 - 09:36:24 1180.38 m/min 16-0400-556 H
109

BODY Andrej

Baška

426510 1 - 11:46:28 1179.943 m/min 16-0149-364H+8holub?
110

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 11:25:03 1178.444 m/min 2015-0316-430
111

Rodina Mazurova

Jablunkov

451540 1 - 12:08:19 1177.982 m/min 15-0240-1037 He
112

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

414460 1 - 11:37:10 1176.886 m/min 14 - 0191 - 527 He
113

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 10:35:44 1176.783 m/min 16-0400-2335
114

MUSIL František

Linhartice

303610 1 - 10:03:11 1175.947 m/min cz 16 068 377 H
115

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:41:40 1175.271 m/min 16-0150-76
116

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:41:42 1175.161 m/min 17-0150-1154
117

KLAJN Frantisek

Volenov

396020 1 - 11:22:03 1174.959 m/min 15-0258-3269
118

OSTÁREK Lukáš

Krnov

365300 1 - 10:56:38 1172.211 m/min 14-0222-331 he
119

OSTÁREK Lukáš

Krnov

365300 1 - 10:56:41 1172.023 m/min 16-0222-571
120

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

255310 1 - 09:22:51 1171.953 m/min 12-0303-1454
121

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:17:48 1171.758 m/min 15-0303-66
122

ZÁŘECKÝ Rudolf

Petřvald

420300 1 - 11:44:00 1170.752 m/min 17-0152-413H
123

ANTOŠ Zdeněk

Milovice

337080 1 - 10:33:02 1170.281 m/min CZ-0280-1134-He
124

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:43:18 1169.913 m/min 16-0186-675
125

ČERVEŇÁK Mikulas

Nový Jičín

399180 1 - 11:26:15 1169.758 m/min CZ-17-0195-14-He
126

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:43:26 1169.478 m/min 14-0150-7074
127

WITOS Team

Nebory

436980 1 - 11:58:54 1168.708 m/min 17-0241-262 He
128

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 11:27:57 1168.479 m/min 2015-0316-381
129

ČAJKA Jindřich

Velká n.Velič.

389580 1 - 11:18:33 1167.981 m/min 15-0163-1143-He
130

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 10:34:43 1167.589 m/min 15 0208 14
131

MAREK Miroslav

Závišice

405170 1 - 11:32:17 1166.684 m/min 16-0306-836-He
132

OSTÁREK Lukáš

Krnov

365300 1 - 10:58:12 1166.347 m/min 16-0222-529 he
133

BORTLOVA Dagmar

Mnisi

406250 1 - 11:33:39 1165.209 m/min 17-0194-604
134

PRŮŠOVI Zd.+ Lucie

Nárameč

269160 1 - 09:36:03 1164.943 m/min 11-0318-446
135

SKOKAN Pavel + K.

Místek

425790 1 - 11:50:50 1163.891 m/min CZ-14-0149-1162 H
136

SKOKAN Pavel + K.

Místek

425790 1 - 11:50:51 1163.838 m/min CZ-14-0149-841 H
137

KLEIN David

Těrlicko

438270 1 - 12:01:35 1163.806 m/min 15-0152-617 h
138

HALAJKOVI

Nová Bělá

406790 1 - 11:34:41 1163.31 m/min 14-0153-656 H
139

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

406430 1 - 11:34:27 1163.056 m/min 15.0324.81
140

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

406970 1 - 11:35:18 1161.776 m/min 12.0324.1497
141

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:20:14 1158.51 m/min 16-0303-150
142

WITOS Team

Nebory

436980 1 - 12:02:12 1158.484 m/min 17-0241-290 He
143

HALAJKOVI

Nová Bělá

406790 1 - 11:36:45 1156.475 m/min 13-0153806 h
144

Rodina Mazurova

Jablunkov

451540 1 - 12:16:03 1154.686 m/min 17-0240-397 He
145

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

385260 1 - 11:19:13 1152.725 m/min 15-0223-3309 E
146

FIŠER Otto

Červený Potok

304950 1 - 10:09:34 1152.64 m/min 15-0231 1621 h
147

VEČEŘA Jaromír

Paskov

414710 1 - 11:44:51 1152.452 m/min 15-0159-287 H
148

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

431090 1 - 11:59:20 1151.621 m/min 15-0182-629-H
149

MAREK Miroslav

Závišice

405170 1 - 11:37:19 1150.017 m/min 17-0201-433
150

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

284800 1 - 09:53:19 1146.923 m/min 14-0333-471
151

HYBNER Otto

Petrov

373150 1 - 11:11:23 1143.288 m/min 17-0163-405 H
152

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

284800 1 - 09:54:13 1142.781 m/min 12-0333-1258
153

RAFAJ Lukáš

Tuřany *

326050 1 - 10:31:02 1139.902 m/min 15-0146-10 E
154

RAPUTA Michal

Hor.Dunajovice

298070 1 - 10:07:05 1137.31 m/min 16-0277-570 e
155

RAPUTA Michal

Hor.Dunajovice

298070 1 - 10:07:22 1136.082 m/min 16-0277-568 e
156

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:46:10 1134.654 m/min 16-0179-6515 e
157

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

284800 1 - 09:56:01 1134.586 m/min 14-0333-444
158

PIEKLO Ladislav

Dolní Lutyně

415360 1 - 11:52:09 1131.309 m/min 14-0183-662-HE
159

OSTÁREK Lukáš

Krnov

365300 1 - 11:07:55 1131.252 m/min 16-0222-522 he
160

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:47:49 1128.472 m/min 17-0179-7188
161

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

422040 1 - 11:59:16 1127.645 m/min 14-0183-643 HE
162

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

416920 1 - 11:55:00 1126.811 m/min 15-0185-404
163

MUSIL František

Linhartice

303610 1 - 10:15:06 1124.065 m/min cz16 068 353 H
164

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

422650 1 - 12:01:55 1121.335 m/min 14-0188-130-HE
165

MUSIL František

Linhartice

303610 1 - 10:16:02 1120.194 m/min cz 16 068 381H
166

MUSIL František

Linhartice

303610 1 - 10:16:05 1119.988 m/min cz 16 068 389 H
167

PAŽITKA Miroslav

Hroznová Lhota

381330 1 - 11:27:02 1114.891 m/min SK-17-0302-667-He
168

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

416920 1 - 12:03:00 1102.963 m/min 14-0185-7
169

PAŽITKA Miroslav

Hroznová Lhota

381330 1 - 11:32:23 1097.721 m/min 16-0163-413
170

PAŽITKA Miroslav

Hroznová Lhota

381330 1 - 11:33:10 1095.251 m/min 16-0163-428-He
171

KOVALSKÝ Karel

Dolní Lutyně

415870 1 - 12:04:50 1094.875 m/min 14-0183-711-H
172

POUSTKA Marek

Hodonín

361800 1 - 11:21:00 1076.786 m/min 17-0167-413 H
173

GAŽAR Martin + Josef

Dlouhomilov

320840 1 - 10:55:06 1034.634 m/min 13 0304 206 Cz
174

ANTOŠ Zdeněk

Milovice

337080 1 - 11:11:23 1032.773 m/min 17-0163-405 H
175

BADIN Vladimír

Mor.Bránice

308560 1 - 00:00:00 -0.012 m/min
176

ANTOŠ Zdeněk

Milovice

337080 1 - 00:00:00 -0.013 m/min
177

ANTOŠ Zdeněk

Milovice

337080 1 - 00:00:00 -0.013 m/min
178

ANTOŠ Zdeněk

Milovice

337080 1 - 00:00:00 -0.013 m/min
179

KIRSCH Jiří

Rajhrad

318730 1 - 00:00:00 -0.013 m/min
180

VÍTEK Jan

Mutěnice

356130 1 - 00:00:00 -0.014 m/min
181

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

384780 1 - 00:00:00 -0.015 m/min
182

BORTEL Jaromír

Mniší

406250 1 - 00:00:00 -0.016 m/min
183

ADAMČIK Karel

Frenštát

417880 1 - 00:00:00 -0.016 m/min
184

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

405410 1 - 00:00:00 -0.016 m/min
185

BALON Hubert

Nebory

436990 1 - 00:00:00 -0.017 m/min

 

Pásmo ZÁPAD

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:04:40 1248.831 m/min 15-0303-573
2

ZEMAN František

Moravany

314770 1 - 09:58:21 1242.431 m/min 15-01605-761
3

ZEMAN František

Moravany

314770 1 - 09:58:23 1242.268 m/min 13-01604-62 E
4

ZEMAN František

Moravany

314770 1 - 09:58:54 1239.74 m/min 15-01605-712
5

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

252060 1 - 09:08:31 1238.523 m/min 16-0303-448 H
6

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

252060 1 - 09:08:53 1236.295 m/min 16-0303-434 H
7

FAJMON Team

Velký Dvůr

320390 1 - 10:04:32 1234.485 m/min 16-0282-67 H
8

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

252060 1 - 09:09:33 1232.266 m/min 14-0303-267 E
9

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

272120 1 - 09:25:51 1232.149 m/min 15-0318-724
10

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

282460 1 - 09:34:31 1230.673 m/min 15-0180-379
11

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

268790 1 - 09:23:47 1228.567 m/min 14-0303-140 H
12

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

314900 1 - 10:02:29 1222.992 m/min 13-0141-293
13

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

314900 1 - 10:03:25 1218.575 m/min 16-0141-675
14

ŠABATA Jan

Sentice

299290 1 - 09:51:08 1215.967 m/min CZ-12-0143-1703 H
15

NOVOTNÝ Miloš

Sudice

290560 1 - 09:45:44 1206.979 m/min 17-0296-766 H
16

LEIKEP Tomáš

Petrovice

302720 1 - 09:56:01 1205.976 m/min 13-0277-296 h
17

DVOŘÁK Karel

Hostákov

270690 1 - 09:29:48 1204.137 m/min 14-0296-465 H
18

VALACH Pavel

Ketkovice

293330 1 - 09:49:36 1199.223 m/min 15.0296-919-H
19

PAVELKA Josef

Černín

286480 1 - 09:46:17 1187.318 m/min 14-0284-48 h
20

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:15:25 1185.03 m/min 16-0303-111
21

DVOŘÁK Milan

Dolní Heřmanice

273140 1 - 09:36:24 1180.38 m/min 16-0400-556 H
22

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

255310 1 - 09:22:51 1171.953 m/min 12-0303-1454
23

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:17:48 1171.758 m/min 15-0303-66
24

PRŮŠOVI Zd.+ Lucie

Nárameč

269160 1 - 09:36:03 1164.943 m/min 11-0318-446
25

ČEJKA Václav

Sázava

249350 1 - 09:20:14 1158.51 m/min 16-0303-150
26

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

284800 1 - 09:53:19 1146.923 m/min 14-0333-471
27

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

284800 1 - 09:54:13 1142.781 m/min 12-0333-1258
28

RAFAJ Lukáš

Tuřany *

326050 1 - 10:31:02 1139.902 m/min 15-0146-10 E
29

RAPUTA Michal

Hor.Dunajovice

298070 1 - 10:07:05 1137.31 m/min 16-0277-570 e
30

RAPUTA Michal

Hor.Dunajovice

298070 1 - 10:07:22 1136.082 m/min 16-0277-568 e
31

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

284800 1 - 09:56:01 1134.586 m/min 14-0333-444
32

BADIN Vladimír

Mor.Bránice

308560 1 - 00:00:00 -0.012 m/min
33

KIRSCH Jiří

Rajhrad

318730 1 - 00:00:00 -0.013 m/min

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SLOVÁČEK František

Hodonín

364600 1 - 10:32:28 1268.321 m/min 15-0169-87
2

KUCERA Josef

Vlcnov

387990 1 - 10:53:07 1259.231 m/min CZ-15-0250-311 H
3

DOBROVOLNÝ Miloslav

Dubňany

360470 1 - 10:35:18 1241.715 m/min 17-0162-519 h
4

JASINEK Jindřich

Křepice

330850 1 - 10:11:53 1239.68 m/min 16-0175-567he
5

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

349820 1 - 10:27:21 1238.959 m/min 17.0178.7791 H
6

ZALESAK Josef

Banov

398360 1 - 11:07:20 1235.863 m/min 16-0245-457
7

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

415280 1 - 11:21:03 1235.768 m/min 17-0248-508
8

GAVLÍK Josef

Petrov

373410 1 - 10:47:16 1235.366 m/min 15-0171-775
9

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

378480 1 - 10:51:24 1235.248 m/min CZ-15-031-758 H
10

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

347750 1 - 10:27:33 1230.756 m/min 15.0178.5190
11

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

347750 1 - 10:28:26 1226.92 m/min 14.0178.4712
12

VÍTEK Jan

Mutěnice

356130 1 - 10:36:01 1223.744 m/min 16_0166_1012_h
13

MAŇÁK Štěpán

Lipov *

384030 1 - 10:58:51 1223.61 m/min CZ-16-0163-696
14

GORCIK Frantisek

St.Hrozenkov

408900 1 - 11:20:09 1220.051 m/min CZ-16-060-118 H
15

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

388230 1 - 11:05:29 1211.389 m/min Sk-15-0208-37
16

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

394450 1 - 11:12:17 1205.225 m/min 17-0200-232
17

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:28:32 1205.22 m/min 17-0179-7386 e
18

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 11:18:04 1203.153 m/min 16-0316-830
19

MAZUCH Milan

Mutěnice

355990 1 - 10:40:58 1202.804 m/min 15-0166-1284 E
20

PINTERA Jaroslav

Věteřov

351600 1 - 10:37:24 1202.462 m/min 15-0164-606 E
21

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

400630 1 - 11:18:17 1202.07 m/min 17 0265 201 E
22

MAZUCH Milan

Mutěnice

355990 1 - 10:41:29 1200.708 m/min 16-0166-182 E
23

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

345210 1 - 10:32:41 1199.965 m/min CZ-0180-1610-He
24

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

345210 1 - 10:33:02 1198.507 m/min CZ-0280-1134-He
25

MACHALA Frantisek

Bystr.p.Lop.

402460 1 - 11:23:24 1189.303 m/min 16-0245-73 He
26

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

414460 1 - 11:33:46 1188.359 m/min 10 - 0191 - 824 He
27

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 11:22:49 1186.235 m/min 2014-0316-120
28

BALAŠTÍK Bohumil

Mutěnice

355980 1 - 10:45:07 1186.139 m/min 15-0212-150
29

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 10:34:13 1182.954 m/min 17-0179-7343
30

KLAJN Frantisek

Volenov

396020 1 - 11:20:04 1181.914 m/min 11-0258-1798
31

STRNAD Jaroslav

Rohatec

367980 1 - 10:56:24 1181.696 m/min 14-0169-59 He
32

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 11:25:03 1178.444 m/min 2015-0316-430
33

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

414460 1 - 11:37:10 1176.886 m/min 14 - 0191 - 527 He
34

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

342130 1 - 10:35:44 1176.783 m/min 16-0400-2335
35

KLAJN Frantisek

Volenov

396020 1 - 11:22:03 1174.959 m/min 15-0258-3269
36

ANTOŠ Zdeněk

Milovice

337080 1 - 10:33:02 1170.281 m/min CZ-0280-1134-He
37

PEROUTKA Jan

Podlesí

400730 1 - 11:27:57 1168.479 m/min 2015-0316-381
38

ČAJKA Jindřich

Velká n.Velič.

389580 1 - 11:18:33 1167.981 m/min 15-0163-1143-He
39

HYBNER Otto

Petrov

373150 1 - 11:11:23 1143.288 m/min 17-0163-405 H
40

PROCINGER Jan sen.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:46:10 1134.654 m/min 16-0179-6515 e
41

PROCINGER Jan jun.

Vel.Pavlovice

341720 1 - 10:47:49 1128.472 m/min 17-0179-7188
42

PAŽITKA Miroslav

Hroznová Lhota

381330 1 - 11:27:02 1114.891 m/min SK-17-0302-667-He
43

PAŽITKA Miroslav

Hroznová Lhota

381330 1 - 11:32:23 1097.721 m/min 16-0163-413
44

PAŽITKA Miroslav

Hroznová Lhota

381330 1 - 11:33:10 1095.251 m/min 16-0163-428-He
45

POUSTKA Marek

Hodonín

361800 1 - 11:21:00 1076.786 m/min 17-0167-413 H
46

ANTOŠ Zdeněk

Milovice

337080 1 - 11:11:23 1032.773 m/min 17-0163-405 H
47

ANTOŠ Zdeněk

Milovice

337080 1 - 00:00:00 -0.013 m/min
48

ANTOŠ Zdeněk

Milovice

337080 1 - 00:00:00 -0.013 m/min
49

ANTOŠ Zdeněk

Milovice

337080 1 - 00:00:00 -0.013 m/min
50

VÍTEK Jan

Mutěnice

356130 1 - 00:00:00 -0.014 m/min
51

ADAMEC Lubomir

Bojkovice

405410 1 - 00:00:00 -0.016 m/min

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:16:56 1280.387 m/min 16-PORT-6290172
2

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:17:03 1279.838 m/min 17-0234-393 He
3

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

348180 1 - 10:17:13 1279.055 m/min 17-0234-448 He
4

GROH Aleš

Domašov

348780 1 - 10:17:48 1278.519 m/min Cz 16.0234.1094
5

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

337030 1 - 10:10:53 1267.586 m/min 16-0236-2105
6

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

337030 1 - 10:10:59 1267.109 m/min 15-0236-4318
7

HORÁK Zdeněk Ing

Prostějov

342850 1 - 10:19:24 1249.453 m/min 15-0214-529 H
8

RYŠAVÝ Jan

Strukov

337080 1 - 10:17:14 1238.203 m/min 15-0233-2555
9

KONEČNÝ Pavel

Kurovice*

372910 1 - 10:47:10 1234.12 m/min 15 0269 559
10

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

368440 1 - 10:44:36 1229.773 m/min 15-0270-1401H
11

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

337030 1 - 10:22:40 1213.794 m/min 17-0236-29
12

HORNÝ Josef

Olomouc

343300 1 - 10:29:20 1207.386 m/min 16 0213 833 H
13

SEDLÁK František

Hoštice

333600 1 - 10:22:33 1201.946 m/min 15-0144-931
14

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 10:28:38 1192.631 m/min 15 0208 926
15

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

366120 1 - 10:52:40 1189.989 m/min 11-0270-343E
16

DOLÁK Josef

Lipník n/Bečvou

373170 1 - 10:59:43 1185.733 m/min CZ16-0210-1253
17

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

368700 1 - 10:56:07 1185.086 m/min 15-0270-1728-H
18

MUSIL František

Linhartice

303610 1 - 10:03:11 1175.947 m/min cz 16 068 377 H
19

SÝKORA Jaromír

Hoštice

338270 1 - 10:34:43 1167.589 m/min 15 0208 14
20

FIŠER Otto

Červený Potok

304950 1 - 10:09:34 1152.64 m/min 15-0231 1621 h
21

MUSIL František

Linhartice

303610 1 - 10:15:06 1124.065 m/min cz16 068 353 H
22

MUSIL František

Linhartice

303610 1 - 10:16:02 1120.194 m/min cz 16 068 381H
23

MUSIL František

Linhartice

303610 1 - 10:16:05 1119.988 m/min cz 16 068 389 H
24

GAŽAR Martin + Josef

Dlouhomilov

320840 1 - 10:55:06 1034.634 m/min 13 0304 206 Cz
25

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

384780 1 - 00:00:00 -0.015 m/min

 

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SKRBEK Marek

Studénka

399920 1 - 11:05:37 1247.346 m/min 15-0198-382
2

SKRBEK Marek

Studénka

399920 1 - 11:05:49 1246.569 m/min 15-0198-458
3

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

406640 1 - 11:12:53 1240.197 m/min 13-0306-8372He
4

VOLEK Martin

Stramberk

407170 1 - 11:14:11 1236.91 m/min 16-0195-236He
5

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:26:28 1227.587 m/min 16-0150-39
6

BORTEL Jaromír

Mniší

406250 1 - 11:19:21 1215.044 m/min 16-0194-560
7

DVOŘÁK Jiří

Frydek

416570 1 - 11:29:57 1207.624 m/min CZ-17-0150-834 He
8

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

406640 1 - 11:21:50 1207.244 m/min 15-0306-1561H
9

KUROVSKI Josef

Vrazne

393020 1 - 11:10:52 1206.076 m/min 16-0196-216H
10

LHOTAN Michal

Stramberk

413850 1 - 11:28:24 1205.154 m/min 16-0152-496 HE
11

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

406640 1 - 11:23:12 1202.365 m/min 16-0306-704H
12

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

454390 1 - 12:04:12 1198.286 m/min 15 0239 374
13

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

454390 1 - 12:04:12 1198.286 m/min 15 0239 374
14

HOLCAK Lubomir

Vražné

389090 1 - 11:09:55 1197.507 m/min 15-0195-875 He
15

SKRBEK Marek

Studénka

399920 1 - 11:19:00 1197.365 m/min 15-0198-420 E
16

SKRBEK Marek

Studénka

399920 1 - 11:19:02 1197.246 m/min 15-0198-477 E
17

KUROVSKI Josef

Vrazne

393020 1 - 11:13:20 1197.015 m/min 13-0196-758H
18

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

412960 1 - 11:30:24 1195.599 m/min 14-0194-47 H
19

HAŠŠO Slavomir

Baška

422700 1 - 11:38:33 1195.588 m/min 17-0149-648 He
20

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:35:50 1194.812 m/min 13-0150-6415
21

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

406640 1 - 11:25:24 1194.595 m/min 15-0306-1584H
22

KRHOVJÁK Zlatomír

Nový Jičín

398330 1 - 11:18:31 1194.333 m/min CZ-14-0195-688-H
23

POCEDIČ Pavel

Studénka

388180 1 - 11:10:05 1194.094 m/min 14-0196-18
24

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

412960 1 - 11:31:16 1192.607 m/min 14-0194-45 He
25

JANEČEK František

Otice

384550 1 - 11:07:49 1191.233 m/min 14-0224-513h
26

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

416670 1 - 11:34:51 1190.996 m/min 15-0157-5466 He
27

KUNZ Ondřej

Nová Bělá *

409490 1 - 11:29:00 1190.378 m/min 15-0156-782 H
28

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

406640 1 - 11:26:55 1189.296 m/min 15-0306-1507h
29

HAPL Lubomír

Štramberk

409060 1 - 11:29:03 1188.955 m/min 14-0190-2582
30

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:37:35 1188.882 m/min 16-0150-48
31

HAPL Lubomír

Štramberk

409060 1 - 11:29:35 1187.115 m/min 16-0190-4105 He
32

POCEDIČ Pavel

Studénka

388180 1 - 11:12:00 1187.095 m/min 15-0196-427
33

KUNZ Ondřej

Nová Bělá *

409490 1 - 11:30:00 1186.928 m/min 13-0156-875 H
34

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

395270 1 - 11:18:24 1185.573 m/min 15-0226-3570 H
35

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:38:40 1185.24 m/min 16-0150-100
36

CIESLAR Bronislav

Bystřice

448100 1 - 12:03:14 1184.718 m/min 16-0238-715-h
37

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:39:14 1183.344 m/min 14-0150-7023
38

WITOS Team

Nebory

436980 1 - 11:54:18 1183.266 m/min 17-0241-302
39

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

401490 1 - 11:24:49 1181.49 m/min 16-0195-162
40

BODY Andrej

Baška

426510 1 - 11:46:28 1179.943 m/min 16-0149-364H+8holub?
41

Rodina Mazurova

Jablunkov

451540 1 - 12:08:19 1177.982 m/min 15-0240-1037 He
42

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:41:40 1175.271 m/min 16-0150-76
43

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:41:42 1175.161 m/min 17-0150-1154
44

OSTÁREK Lukáš

Krnov

365300 1 - 10:56:38 1172.211 m/min 14-0222-331 he
45

OSTÁREK Lukáš

Krnov

365300 1 - 10:56:41 1172.023 m/min 16-0222-571
46

ZÁŘECKÝ Rudolf

Petřvald

420300 1 - 11:44:00 1170.752 m/min 17-0152-413H
47

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:43:18 1169.913 m/min 16-0186-675
48

ČERVEŇÁK Mikulas

Nový Jičín

399180 1 - 11:26:15 1169.758 m/min CZ-17-0195-14-He
49

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

419180 1 - 11:43:26 1169.478 m/min 14-0150-7074
50

WITOS Team

Nebory

436980 1 - 11:58:54 1168.708 m/min 17-0241-262 He
51

MAREK Miroslav

Závišice

405170 1 - 11:32:17 1166.684 m/min 16-0306-836-He
52

OSTÁREK Lukáš

Krnov

365300 1 - 10:58:12 1166.347 m/min 16-0222-529 he
53

BORTLOVA Dagmar

Mnisi

406250 1 - 11:33:39 1165.209 m/min 17-0194-604
54

SKOKAN Pavel + K.

Místek

425790 1 - 11:50:50 1163.891 m/min CZ-14-0149-1162 H
55

SKOKAN Pavel + K.

Místek

425790 1 - 11:50:51 1163.838 m/min CZ-14-0149-841 H
56

KLEIN David

Těrlicko

438270 1 - 12:01:35 1163.806 m/min 15-0152-617 h
57

HALAJKOVI

Nová Bělá

406790 1 - 11:34:41 1163.31 m/min 14-0153-656 H
58

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

406430 1 - 11:34:27 1163.056 m/min 15.0324.81
59

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

406970 1 - 11:35:18 1161.776 m/min 12.0324.1497
60

WITOS Team

Nebory

436980 1 - 12:02:12 1158.484 m/min 17-0241-290 He
61

HALAJKOVI

Nová Bělá

406790 1 - 11:36:45 1156.475 m/min 13-0153806 h
62

Rodina Mazurova

Jablunkov

451540 1 - 12:16:03 1154.686 m/min 17-0240-397 He
63

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

385260 1 - 11:19:13 1152.725 m/min 15-0223-3309 E
64

VEČEŘA Jaromír

Paskov

414710 1 - 11:44:51 1152.452 m/min 15-0159-287 H
65

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

431090 1 - 11:59:20 1151.621 m/min 15-0182-629-H
66

MAREK Miroslav

Závišice

405170 1 - 11:37:19 1150.017 m/min 17-0201-433
67

PIEKLO Ladislav

Dolní Lutyně

415360 1 - 11:52:09 1131.309 m/min 14-0183-662-HE
68

OSTÁREK Lukáš

Krnov

365300 1 - 11:07:55 1131.252 m/min 16-0222-522 he
69

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

422040 1 - 11:59:16 1127.645 m/min 14-0183-643 HE
70

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

416920 1 - 11:55:00 1126.811 m/min 15-0185-404
71

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

422650 1 - 12:01:55 1121.335 m/min 14-0188-130-HE
72

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

416920 1 - 12:03:00 1102.963 m/min 14-0185-7
73

KOVALSKÝ Karel

Dolní Lutyně

415870 1 - 12:04:50 1094.875 m/min 14-0183-711-H
74

BORTEL Jaromír

Mniší

406250 1 - 00:00:00 -0.016 m/min
75

ADAMČIK Karel

Frenštát

417880 1 - 00:00:00 -0.016 m/min
76

BALON Hubert

Nebory

436990 1 - 00:00:00 -0.017 m/min

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2018 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv