On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Koblenz (pásmo MSS JIH + STŘED) - polojasno; klidno; 15°C
Start 16.6.2018 - 06:00:00

Pro zadání Vašeho doletu
kontaktujte pověřeného koordinátora svého OS CHPH!

Souřadnice startu: 50°20'45'' - 7°30'33''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

693650 1 - 15:55:06 1165.602 m/min 15-0178-5062 h
2

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

695870 1 - 16:02:50 1154.332 m/min 14-0173-421 e
3

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

704440 1 - 16:10:16 1154.315 m/min 15-0234-2042 H
4

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

704440 1 - 16:10:19 1154.22 m/min 14-0234-461 He
5

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

696220 1 - 16:04:38 1151.475 m/min 15-0178-5513 he
6

SVOBODA Zdeněk

Cholina

686640 1 - 15:57:00 1150.151 m/min 14-0237-157-H
7

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

704440 1 - 16:12:57 1149.262 m/min 16-0234-1539 H
8

BARTL Pavel

Šumvald

688430 1 - 15:59:04 1149.171 m/min 15-0236-4483 H
9

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

693650 1 - 16:03:45 1148.903 m/min 13-0178-3032 h
10

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

689100 1 - 16:00:04 1148.372 m/min 13-0179-5334 h
11

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

695870 1 - 16:06:04 1148.174 m/min 14-0173-410 e
12

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

693650 1 - 16:09:55 1137.287 m/min 14-0178-4737 h
13

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

704440 1 - 16:19:27 1137.202 m/min 14-0234-429 H
14

NAVRÁTIL Karel

Lipník n/Bečvou

718380 1 - 16:32:42 1135.42 m/min 14-0210-79
15

BARTL Pavel

Šumvald

688430 1 - 16:07:03 1134.058 m/min 14-0236-911 H
16

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

693650 1 - 16:11:41 1134.002 m/min 15-0178-5025 h
17

RYŠAVÝ Jan

Strukov

693480 1 - 16:12:10 1132.829 m/min 14-0233-2451 H
18

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

734650 1 - 16:48:40 1132.554 m/min 15-0267-1041 H
19

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

693650 1 - 16:13:03 1131.474 m/min 14-0178-4871 h
20

POSPÍŠIL Petr

Mor.Nová Ves

706820 1 - 16:25:05 1130.761 m/min 16-0173-22 he
21

OSIČKA František

Přerov 7

717740 1 - 16:34:51 1130.566 m/min 15-0216-160
22

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov 7

723820 1 - 16:41:39 1128.06 m/min 15-0216-317
23

KORNEL Lubomír

Přerov 7

717380 1 - 16:38:47 1123.041 m/min 14-0216-104
24

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

693610 1 - 16:18:00 1122.346 m/min 14-0236-1030
25

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

693650 1 - 16:18:11 1122.078 m/min 14-0178-4756 h
26

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

704440 1 - 16:27:54 1121.898 m/min 16-0234-1526 He
27

BRI.UHERKOVI

Knezpole

732130 1 - 16:52:38 1121.809 m/min 14 0253 976 H
28

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

704440 1 - 16:28:50 1120.233 m/min 16-0234-1699 H
29

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 16:51:21 1119.552 m/min 16-0334-9118 H
30

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

704440 1 - 16:29:17 1119.432 m/min 16-0234-1652 He
31

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

710550 1 - 16:35:59 1117.246 m/min 16-0165-1212E
32

BEZDEK Ant.+René

Ost.N.Ves

729180 1 - 16:53:00 1116.662 m/min 14-0400-1135 H
33

ZPĚVÁK Zdeněk

Hoštice

701280 1 - 16:28:48 1115.267 m/min 16-0140-239
34

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

693610 1 - 16:22:00 1115.129 m/min 14-0236-1432 He
35

BRI.UHERKOVI

Knezpole

732130 1 - 16:57:31 1113.477 m/min 12 0400 4714 H
36

BRABLC František

Mutěnice

704110 1 - 16:32:33 1113.129 m/min 13-0166-3038
37

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

708050 1 - 16:36:21 1112.674 m/min 15-0164-351
38

LAMÁČEK Josef+ David

Mutěnice

703970 1 - 16:33:08 1111.883 m/min 14-0166-4113
39

LAMÁČEK Josef+ David

Mutěnice

703970 1 - 16:33:21 1111.502 m/min 13-0166-3815
40

VADURA Jaroslav

Zlechov

723730 1 - 16:51:28 1110.924 m/min 16-0263-65 HE
41

NAVRÁTIL Karel

Lipník n/Bečvou

718380 1 - 16:47:49 1108.925 m/min 14-0210-95e
42

LAMÁČEK Josef+ David

Mutěnice

703970 1 - 16:35:15 1108.178 m/min 15-166-4
43

NAVRÁTIL Luděk

Přerov 2

721360 1 - 16:51:39 1106.975 m/min 14-0215-11
44

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

710550 1 - 16:42:14 1106.374 m/min 15-0165-1056
45

KOLÍNEK Ing. Jarolím

Bylnice

771050 1 - 17:37:11 1105.95 m/min 13-0248-1330
46

VARMUZA Martin

Knezpole

732020 1 - 17:02:25 1105.075 m/min 14 0254 3414 H
47

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

708050 1 - 16:40:53 1104.803 m/min 14-0164-199E e
48

VACL Vladimír

Rataje

717540 1 - 16:49:35 1104.616 m/min 14-0217-4326 He
49

STRACHOTA Fr.+ Vít

Lipov

733860 1 - 17:05:29 1102.747 m/min 14-0163-667
50

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

708790 1 - 16:42:58 1102.374 m/min 12-0264-581 H
51

BUREŠ Jar. sen.

Bořetice

691120 1 - 16:27:42 1101.036 m/min 15-0179-6072 h
52

OHAREK Josef

Tlumačov

727150 1 - 17:02:00 1098.414 m/min 14-025-5140 H
53

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

698510 1 - 16:36:01 1098.257 m/min 150164-406H
54

KUBÍČEK Vladimír

Uničov

688210 1 - 16:26:48 1097.974 m/min 15-0231-69 He
55

ŠIRGEL Pavel

Liboš

697090 1 - 16:35:00 1097.78 m/min 15-0234-2803 H
56

JANCA Karel

Korytna

746990 1 - 17:20:31 1097.681 m/min 14-0255-4091 H
57

LÉTAL Milan

Zaječí

686630 1 - 16:25:32 1097.671 m/min 14-0174-711
58

MOŤKA Josef

Bílá Lhota

680400 1 - 16:19:54 1097.596 m/min 15-0231-1098 H
59

DAŇO Daniel

Bylnice

767130 1 - 17:39:06 1097.311 m/min 15-0248-51 HE
60

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

721940 1 - 16:58:21 1096.59 m/min 15-0270-1402 H
61

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

729310 1 - 17:05:05 1096.569 m/min 12-0266-555 H
62

MATYAS Jaroslav

Uh.Brod

743440 1 - 17:18:19 1096.007 m/min 13 0331 340 H
63

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 17:06:17 1094.459 m/min 12-0260-930 H
64

VACL Vladimír

Rataje

717540 1 - 16:55:56 1093.922 m/min 12-0217-2266 H
65

MRTÝNEK Ladislav

Olomouc

700000 1 - 16:40:11 1093.437 m/min 13-0213-453
66

SOUSTEK Petr

Zlechov

724240 1 - 17:02:22 1093.413 m/min 13 0251 1161 He
67

HANAK Milan

Blatnice

732680 1 - 17:10:11 1093.253 m/min 13-0246-983 H
68

ILČÍK Václav

Dubňany

708370 1 - 16:48:00 1093.164 m/min 14-0162-1829
69

BRI.UHERKOVI

Knezpole

732130 1 - 17:09:47 1093.085 m/min 14 0234 444 H
70

ZELINA Jiří

Kurovice

729920 1 - 17:08:11 1092.395 m/min 12-0269-84He
71

DOBROVOLNÝ Miloslav

Dubňany

708870 1 - 16:49:07 1092.053 m/min 12-0160-966
72

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

708430 1 - 16:49:32 1090.675 m/min 15-0164-28
73

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

768230 1 - 17:44:34 1090.358 m/min 14-0334-232
74

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

745430 1 - 17:24:15 1089.412 m/min 16-0258-983 H
75

HYBNER Otto

Petrov

721700 1 - 17:02:35 1089.221 m/min 14-0163-139
76

WESSELY Petr

Starovičky

685770 1 - 16:29:48 1088.869 m/min 14-0174-533
77

TOMECEK Josef

Bilovice

734910 1 - 17:15:19 1088.245 m/min 15-0254-4354 HE
78

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

729310 1 - 17:10:12 1088.198 m/min 13-0266-5492 H
79

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

686450 1 - 16:30:54 1088.049 m/min 14-0231-4432 H
80

RIHA Josef

Drslavice

739860 1 - 17:20:00 1088.029 m/min 12-0400-637
81

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 17:10:19 1087.874 m/min 16-0260-33 H
82

MANASEK Miroslav

Modra

723800 1 - 17:05:38 1087.385 m/min 13 0252 467 H
83

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

657130 1 - 16:06:11 1084.045 m/min 11-0229 4821 h
84

GORCIK Frantisek

St.Hrozenkov

760440 1 - 17:42:30 1082.477 m/min 15-0247-1390 H
85

SATORA Miroslav

Litovel

687660 1 - 16:36:00 1081.226 m/min 16-068-75 H
86

JEŽEK Jiří

Kojetín

706750 1 - 16:54:35 1079.694 m/min 16-0229-7e
87

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

708430 1 - 16:56:33 1079.019 m/min 15--0172-1019E
88

NOVÁK Libor

Nezamyslice

693210 1 - 16:42:36 1078.758 m/min 13-0212-248
89

KŘÍŽEK Jaromír

Olomouc

699140 1 - 16:48:23 1078.282 m/min 15-0213-640e
90

SUCHÁNEK Břetislav

Olomouc

700480 1 - 16:49:58 1077.717 m/min 15-0213-104
91

MAŇÁK Štěpán

Lipov *

733570 1 - 17:20:51 1077.433 m/min 16-0163-697
92

BEZDEK Ant.+René

Ost.N.Ves

729180 1 - 17:16:55 1077.208 m/min 15-0260-2524 H
93

VÍTEK Jan

Mutěnice

704100 1 - 16:54:33 1075.701 m/min 13-0166-4426
94

KROUPA Jan

Přerov 2

717790 1 - 17:07:24 1075.502 m/min 15-0215-2494
95

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

710550 1 - 17:01:24 1074.312 m/min 13-0165-478E
96

NĚMEČEK 102 Josef

Kurovice

726930 1 - 17:17:00 1073.752 m/min 13-0269-611 H
97

SOUSTEK Petr

Zlechov

724240 1 - 17:15:00 1072.948 m/min 14 0263 2389 H
98

INGR Ivan

Kyjov

707950 1 - 17:00:00 1072.652 m/min 12-0164-564
99

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

685080 1 - 16:38:42 1072.616 m/min 15-0233-3164 He
100

ZALESAK Josef

Banov

749730 1 - 17:39:34 1071.706 m/min 12-0245-328 HE
101

GREBENÍČEK Jaroslav

Napajedla

727140 1 - 17:18:37 1071.503 m/min 14-0271-126 H
102

SVOBODNÍK + DOBIÁŠ

Prostějov

693490 1 - 16:47:50 1070.476 m/min 11-0214-273
103

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

686450 1 - 16:42:05 1069.098 m/min 12-0231-4076 H
104

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

686450 1 - 16:42:20 1068.682 m/min 14-0231-5038 H
105

VADURA Jaroslav

Zlechov

723730 1 - 17:18:24 1066.819 m/min 14-0263-2500 H
106

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

669920 1 - 16:28:05 1066.61 m/min 16-0280-2325
107

INGR Ivan

Kyjov

707950 1 - 17:04:16 1065.762 m/min 14-0164-335
108

SLOVÁČEK František

Hodonín

712740 1 - 17:09:01 1065.355 m/min 16-074-498
109

STRATIL Petr

Holesov

731150 1 - 17:27:00 1064.265 m/min 14-0400-1433 H
110

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

720100 1 - 17:16:49 1063.951 m/min 11-0270-343 He
111

GAVLÍK Josef

Petrov

722030 1 - 17:19:22 1062.799 m/min 14-0171-699
112

KOUTNÝ Petr

Přerov 7

714920 1 - 17:12:51 1062.525 m/min 14-0216-1237
113

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

731310 1 - 17:29:56 1059.972 m/min 15-0266-756 H
114

HLUBINKA Jan

Haňovice

685240 1 - 16:47:00 1059.104 m/min 12-0231-3651
115

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

685080 1 - 16:47:03 1058.774 m/min 16-0334-131 H
116

OHAREK Josef

Tlumačov

727150 1 - 17:28:00 1056.904 m/min 13-0275-4535 H
117

SATORA Miroslav

Litovel

687660 1 - 16:51:00 1056.313 m/min 13-0231-4149 H
118

KŘÍŽ František

Prostějov

696680 1 - 16:59:36 1056.216 m/min 14-0214-504e
119

VADURA Jaroslav

Zlechov

723730 1 - 17:25:26 1055.872 m/min 16-0263-66 HE
120

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

710550 1 - 17:13:13 1055.455 m/min 16-0165-181
121

FIŠER Otto

Červený Potok

661190 1 - 16:26:45 1054.95 m/min 15-0229 542 he
122

KONEČNÝ Pavel

Kurovice*

727030 1 - 17:29:57 1053.743 m/min 15-0269-565 H
123

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

708790 1 - 17:13:19 1052.684 m/min 15-0217-5717 H
124

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

698930 1 - 17:04:10 1052.341 m/min 15-0214-143
125

DVOŘÁK František

Vracov

714770 1 - 17:20:00 1051.132 m/min 14-0160-677
126

GAVLÍK Josef

Petrov

722030 1 - 17:26:57 1051.066 m/min 14-0171-692
127

MAREK + Spálovská

Bezměrov

713180 1 - 17:20:01 1048.768 m/min 13-0264-646 H
128

ANTOŠ Zdeněk

Milovice

682590 1 - 16:50:59 1048.552 m/min 16-0165-108E
129

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

710550 1 - 17:17:57 1048.086 m/min 11-0169-34E
130

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

720100 1 - 17:27:37 1047.24 m/min 16-0270-115 He
131

STRACHOTA Fr.+ Vít

Lipov

733860 1 - 17:41:24 1046.279 m/min 15-0163-855
132

JAKŠA Zdeněk

Vracov

714940 1 - 17:25:59 1042.212 m/min 13-0160-53
133

NĚMEČKOVI Team

Blatec

701830 1 - 17:15:00 1039.748 m/min 14-0224-185
134

KUBITA Antonín

Prasklice

707320 1 - 17:22:00 1037.126 m/min 14-0273-2014 He
135

HLUBINKA Jan

Haňovice

685240 1 - 17:01:00 1036.672 m/min 12-0231-3655-H
136

HLUBINKA Jan

Haňovice

685240 1 - 17:01:00 1036.672 m/min 13-0231-5067-H
137

SÝKORA Jaromír

Hoštice

691830 1 - 17:07:52 1035.88 m/min 15-0208-933
138

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

685030 1 - 17:04:35 1030.766 m/min 13-0233-2924-H
139

NĚMEČKOVI Team

Blatec

701830 1 - 17:23:41 1026.543 m/min 17.0202.273
140

JOCH Jan

Mutěnice

703720 1 - 17:26:46 1024.686 m/min 15-0246-2480
141

SÝKORA Jaromír

Hoštice

691830 1 - 17:17:21 1021.377 m/min 15-0208-44
142

MOŽÍŠ Libor

Kostelec

708560 1 - 17:41:40 1009.824 m/min 16-0164-119
143

VOGL Michal

Cervena Voda

657410 1 - 17:30:00 952.768 m/min 11-0229 5381 h
144

HYBNER Otto

Petrov

721700 1 - 18:42:59 945.892 m/min 14-0400-2112

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

693650 1 - 15:55:06 1165.602 m/min 15-0178-5062 h
2

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

695870 1 - 16:02:50 1154.332 m/min 14-0173-421 e
3

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

696220 1 - 16:04:38 1151.475 m/min 15-0178-5513 he
4

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

693650 1 - 16:03:45 1148.903 m/min 13-0178-3032 h
5

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

689100 1 - 16:00:04 1148.372 m/min 13-0179-5334 h
6

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

695870 1 - 16:06:04 1148.174 m/min 14-0173-410 e
7

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

693650 1 - 16:09:55 1137.287 m/min 14-0178-4737 h
8

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

693650 1 - 16:11:41 1134.002 m/min 15-0178-5025 h
9

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

693650 1 - 16:13:03 1131.474 m/min 14-0178-4871 h
10

POSPÍŠIL Petr

Mor.Nová Ves

706820 1 - 16:25:05 1130.761 m/min 16-0173-22 he
11

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

693650 1 - 16:18:11 1122.078 m/min 14-0178-4756 h
12

BRI.UHERKOVI

Knezpole

732130 1 - 16:52:38 1121.809 m/min 14 0253 976 H
13

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 16:51:21 1119.552 m/min 16-0334-9118 H
14

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

710550 1 - 16:35:59 1117.246 m/min 16-0165-1212E
15

BEZDEK Ant.+René

Ost.N.Ves

729180 1 - 16:53:00 1116.662 m/min 14-0400-1135 H
16

BRI.UHERKOVI

Knezpole

732130 1 - 16:57:31 1113.477 m/min 12 0400 4714 H
17

BRABLC František

Mutěnice

704110 1 - 16:32:33 1113.129 m/min 13-0166-3038
18

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

708050 1 - 16:36:21 1112.674 m/min 15-0164-351
19

LAMÁČEK Josef+ David

Mutěnice

703970 1 - 16:33:08 1111.883 m/min 14-0166-4113
20

LAMÁČEK Josef+ David

Mutěnice

703970 1 - 16:33:21 1111.502 m/min 13-0166-3815
21

VADURA Jaroslav

Zlechov

723730 1 - 16:51:28 1110.924 m/min 16-0263-65 HE
22

LAMÁČEK Josef+ David

Mutěnice

703970 1 - 16:35:15 1108.178 m/min 15-166-4
23

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

710550 1 - 16:42:14 1106.374 m/min 15-0165-1056
24

KOLÍNEK Ing. Jarolím

Bylnice

771050 1 - 17:37:11 1105.95 m/min 13-0248-1330
25

VARMUZA Martin

Knezpole

732020 1 - 17:02:25 1105.075 m/min 14 0254 3414 H
26

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

708050 1 - 16:40:53 1104.803 m/min 14-0164-199E e
27

STRACHOTA Fr.+ Vít

Lipov

733860 1 - 17:05:29 1102.747 m/min 14-0163-667
28

BUREŠ Jar. sen.

Bořetice

691120 1 - 16:27:42 1101.036 m/min 15-0179-6072 h
29

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

698510 1 - 16:36:01 1098.257 m/min 150164-406H
30

JANCA Karel

Korytna

746990 1 - 17:20:31 1097.681 m/min 14-0255-4091 H
31

LÉTAL Milan

Zaječí

686630 1 - 16:25:32 1097.671 m/min 14-0174-711
32

DAŇO Daniel

Bylnice

767130 1 - 17:39:06 1097.311 m/min 15-0248-51 HE
33

MATYAS Jaroslav

Uh.Brod

743440 1 - 17:18:19 1096.007 m/min 13 0331 340 H
34

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 17:06:17 1094.459 m/min 12-0260-930 H
35

SOUSTEK Petr

Zlechov

724240 1 - 17:02:22 1093.413 m/min 13 0251 1161 He
36

HANAK Milan

Blatnice

732680 1 - 17:10:11 1093.253 m/min 13-0246-983 H
37

ILČÍK Václav

Dubňany

708370 1 - 16:48:00 1093.164 m/min 14-0162-1829
38

BRI.UHERKOVI

Knezpole

732130 1 - 17:09:47 1093.085 m/min 14 0234 444 H
39

DOBROVOLNÝ Miloslav

Dubňany

708870 1 - 16:49:07 1092.053 m/min 12-0160-966
40

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

708430 1 - 16:49:32 1090.675 m/min 15-0164-28
41

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

768230 1 - 17:44:34 1090.358 m/min 14-0334-232
42

BRI PLESSNER OVI

Nivnice

745430 1 - 17:24:15 1089.412 m/min 16-0258-983 H
43

HYBNER Otto

Petrov

721700 1 - 17:02:35 1089.221 m/min 14-0163-139
44

WESSELY Petr

Starovičky

685770 1 - 16:29:48 1088.869 m/min 14-0174-533
45

TOMECEK Josef

Bilovice

734910 1 - 17:15:19 1088.245 m/min 15-0254-4354 HE
46

RIHA Josef

Drslavice

739860 1 - 17:20:00 1088.029 m/min 12-0400-637
47

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

729220 1 - 17:10:19 1087.874 m/min 16-0260-33 H
48

MANASEK Miroslav

Modra

723800 1 - 17:05:38 1087.385 m/min 13 0252 467 H
49

GORCIK Frantisek

St.Hrozenkov

760440 1 - 17:42:30 1082.477 m/min 15-0247-1390 H
50

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

708430 1 - 16:56:33 1079.019 m/min 15--0172-1019E
51

MAŇÁK Štěpán

Lipov *

733570 1 - 17:20:51 1077.433 m/min 16-0163-697
52

BEZDEK Ant.+René

Ost.N.Ves

729180 1 - 17:16:55 1077.208 m/min 15-0260-2524 H
53

VÍTEK Jan

Mutěnice

704100 1 - 16:54:33 1075.701 m/min 13-0166-4426
54

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

710550 1 - 17:01:24 1074.312 m/min 13-0165-478E
55

SOUSTEK Petr

Zlechov

724240 1 - 17:15:00 1072.948 m/min 14 0263 2389 H
56

INGR Ivan

Kyjov

707950 1 - 17:00:00 1072.652 m/min 12-0164-564
57

ZALESAK Josef

Banov

749730 1 - 17:39:34 1071.706 m/min 12-0245-328 HE
58

GREBENÍČEK Jaroslav

Napajedla

727140 1 - 17:18:37 1071.503 m/min 14-0271-126 H
59

VADURA Jaroslav

Zlechov

723730 1 - 17:18:24 1066.819 m/min 14-0263-2500 H
60

HRYČOVSKÝ Pavel

Nový Přerov

669920 1 - 16:28:05 1066.61 m/min 16-0280-2325
61

INGR Ivan

Kyjov

707950 1 - 17:04:16 1065.762 m/min 14-0164-335
62

SLOVÁČEK František

Hodonín

712740 1 - 17:09:01 1065.355 m/min 16-074-498
63

GAVLÍK Josef

Petrov

722030 1 - 17:19:22 1062.799 m/min 14-0171-699
64

VADURA Jaroslav

Zlechov

723730 1 - 17:25:26 1055.872 m/min 16-0263-66 HE
65

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

710550 1 - 17:13:13 1055.455 m/min 16-0165-181
66

DVOŘÁK František

Vracov

714770 1 - 17:20:00 1051.132 m/min 14-0160-677
67

GAVLÍK Josef

Petrov

722030 1 - 17:26:57 1051.066 m/min 14-0171-692
68

ANTOŠ Zdeněk

Milovice

682590 1 - 16:50:59 1048.552 m/min 16-0165-108E
69

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

710550 1 - 17:17:57 1048.086 m/min 11-0169-34E
70

STRACHOTA Fr.+ Vít

Lipov

733860 1 - 17:41:24 1046.279 m/min 15-0163-855
71

JAKŠA Zdeněk

Vracov

714940 1 - 17:25:59 1042.212 m/min 13-0160-53
72

JOCH Jan

Mutěnice

703720 1 - 17:26:46 1024.686 m/min 15-0246-2480
73

MOŽÍŠ Libor

Kostelec

708560 1 - 17:41:40 1009.824 m/min 16-0164-119
74

HYBNER Otto

Petrov

721700 1 - 18:42:59 945.892 m/min 14-0400-2112

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

ZO CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

704440 1 - 16:10:16 1154.315 m/min 15-0234-2042 H
2

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

704440 1 - 16:10:19 1154.22 m/min 14-0234-461 He
3

SVOBODA Zdeněk

Cholina

686640 1 - 15:57:00 1150.151 m/min 14-0237-157-H
4

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

704440 1 - 16:12:57 1149.262 m/min 16-0234-1539 H
5

BARTL Pavel

Šumvald

688430 1 - 15:59:04 1149.171 m/min 15-0236-4483 H
6

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

704440 1 - 16:19:27 1137.202 m/min 14-0234-429 H
7

NAVRÁTIL Karel

Lipník n/Bečvou

718380 1 - 16:32:42 1135.42 m/min 14-0210-79
8

BARTL Pavel

Šumvald

688430 1 - 16:07:03 1134.058 m/min 14-0236-911 H
9

RYŠAVÝ Jan

Strukov

693480 1 - 16:12:10 1132.829 m/min 14-0233-2451 H
10

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

734650 1 - 16:48:40 1132.554 m/min 15-0267-1041 H
11

OSIČKA František

Přerov 7

717740 1 - 16:34:51 1130.566 m/min 15-0216-160
12

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov 7

723820 1 - 16:41:39 1128.06 m/min 15-0216-317
13

KORNEL Lubomír

Přerov 7

717380 1 - 16:38:47 1123.041 m/min 14-0216-104
14

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

693610 1 - 16:18:00 1122.346 m/min 14-0236-1030
15

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

704440 1 - 16:27:54 1121.898 m/min 16-0234-1526 He
16

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

704440 1 - 16:28:50 1120.233 m/min 16-0234-1699 H
17

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

704440 1 - 16:29:17 1119.432 m/min 16-0234-1652 He
18

ZPĚVÁK Zdeněk

Hoštice

701280 1 - 16:28:48 1115.267 m/min 16-0140-239
19

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

693610 1 - 16:22:00 1115.129 m/min 14-0236-1432 He
20

NAVRÁTIL Karel

Lipník n/Bečvou

718380 1 - 16:47:49 1108.925 m/min 14-0210-95e
21

NAVRÁTIL Luděk

Přerov 2

721360 1 - 16:51:39 1106.975 m/min 14-0215-11
22

VACL Vladimír

Rataje

717540 1 - 16:49:35 1104.616 m/min 14-0217-4326 He
23

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

708790 1 - 16:42:58 1102.374 m/min 12-0264-581 H
24

OHAREK Josef

Tlumačov

727150 1 - 17:02:00 1098.414 m/min 14-025-5140 H
25

KUBÍČEK Vladimír

Uničov

688210 1 - 16:26:48 1097.974 m/min 15-0231-69 He
26

ŠIRGEL Pavel

Liboš

697090 1 - 16:35:00 1097.78 m/min 15-0234-2803 H
27

MOŤKA Josef

Bílá Lhota

680400 1 - 16:19:54 1097.596 m/min 15-0231-1098 H
28

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

721940 1 - 16:58:21 1096.59 m/min 15-0270-1402 H
29

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

729310 1 - 17:05:05 1096.569 m/min 12-0266-555 H
30

VACL Vladimír

Rataje

717540 1 - 16:55:56 1093.922 m/min 12-0217-2266 H
31

MRTÝNEK Ladislav

Olomouc

700000 1 - 16:40:11 1093.437 m/min 13-0213-453
32

ZELINA Jiří

Kurovice

729920 1 - 17:08:11 1092.395 m/min 12-0269-84He
33

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

729310 1 - 17:10:12 1088.198 m/min 13-0266-5492 H
34

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

686450 1 - 16:30:54 1088.049 m/min 14-0231-4432 H
35

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

657130 1 - 16:06:11 1084.045 m/min 11-0229 4821 h
36

SATORA Miroslav

Litovel

687660 1 - 16:36:00 1081.226 m/min 16-068-75 H
37

JEŽEK Jiří

Kojetín

706750 1 - 16:54:35 1079.694 m/min 16-0229-7e
38

NOVÁK Libor

Nezamyslice

693210 1 - 16:42:36 1078.758 m/min 13-0212-248
39

KŘÍŽEK Jaromír

Olomouc

699140 1 - 16:48:23 1078.282 m/min 15-0213-640e
40

SUCHÁNEK Břetislav

Olomouc

700480 1 - 16:49:58 1077.717 m/min 15-0213-104
41

KROUPA Jan

Přerov 2

717790 1 - 17:07:24 1075.502 m/min 15-0215-2494
42

NĚMEČEK 102 Josef

Kurovice

726930 1 - 17:17:00 1073.752 m/min 13-0269-611 H
43

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

685080 1 - 16:38:42 1072.616 m/min 15-0233-3164 He
44

SVOBODNÍK + DOBIÁŠ

Prostějov

693490 1 - 16:47:50 1070.476 m/min 11-0214-273
45

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

686450 1 - 16:42:05 1069.098 m/min 12-0231-4076 H
46

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

686450 1 - 16:42:20 1068.682 m/min 14-0231-5038 H
47

STRATIL Petr

Holesov

731150 1 - 17:27:00 1064.265 m/min 14-0400-1433 H
48

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

720100 1 - 17:16:49 1063.951 m/min 11-0270-343 He
49

KOUTNÝ Petr

Přerov 7

714920 1 - 17:12:51 1062.525 m/min 14-0216-1237
50

ODSTRČIL Miroslav

Holešov

731310 1 - 17:29:56 1059.972 m/min 15-0266-756 H
51

HLUBINKA Jan

Haňovice

685240 1 - 16:47:00 1059.104 m/min 12-0231-3651
52

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

685080 1 - 16:47:03 1058.774 m/min 16-0334-131 H
53

OHAREK Josef

Tlumačov

727150 1 - 17:28:00 1056.904 m/min 13-0275-4535 H
54

SATORA Miroslav

Litovel

687660 1 - 16:51:00 1056.313 m/min 13-0231-4149 H
55

KŘÍŽ František

Prostějov

696680 1 - 16:59:36 1056.216 m/min 14-0214-504e
56

FIŠER Otto

Červený Potok

661190 1 - 16:26:45 1054.95 m/min 15-0229 542 he
57

KONEČNÝ Pavel

Kurovice*

727030 1 - 17:29:57 1053.743 m/min 15-0269-565 H
58

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

708790 1 - 17:13:19 1052.684 m/min 15-0217-5717 H
59

CETKOVSKÝ Josef

Prostějov

698930 1 - 17:04:10 1052.341 m/min 15-0214-143
60

MAREK + Spálovská

Bezměrov

713180 1 - 17:20:01 1048.768 m/min 13-0264-646 H
61

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

720100 1 - 17:27:37 1047.24 m/min 16-0270-115 He
62

NĚMEČKOVI Team

Blatec

701830 1 - 17:15:00 1039.748 m/min 14-0224-185
63

KUBITA Antonín

Prasklice

707320 1 - 17:22:00 1037.126 m/min 14-0273-2014 He
64

HLUBINKA Jan

Haňovice

685240 1 - 17:01:00 1036.672 m/min 12-0231-3655-H
65

HLUBINKA Jan

Haňovice

685240 1 - 17:01:00 1036.672 m/min 13-0231-5067-H
66

SÝKORA Jaromír

Hoštice

691830 1 - 17:07:52 1035.88 m/min 15-0208-933
67

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

685030 1 - 17:04:35 1030.766 m/min 13-0233-2924-H
68

NĚMEČKOVI Team

Blatec

701830 1 - 17:23:41 1026.543 m/min 17.0202.273
69

SÝKORA Jaromír

Hoštice

691830 1 - 17:17:21 1021.377 m/min 15-0208-44
70

VOGL Michal

Cervena Voda

657410 1 - 17:30:00 952.768 m/min 11-0229 5381 h

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2018 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv