On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Hamm (pásmo MSS SEVER) - Bezvětří, polojasno a 18 stupňů
Start 16.6.2018 - 06:15:00

Pro zadání Vašeho doletu
kontaktujte pověřeného koordinátora pásma!

Pásmo Sever - J. Swaczyna

Souřadnice startu: 51°40'35'' - 7°55'42''

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BORTEL Jaromír

Mniší

754330 1 - 17:36:52 1106.272 m/min 15-0194-462 He
2

CISLAR Josef

Jablunkov

797660 1 - 18:24:47 1093.009 m/min 13-0239-375 He
3

KUNZ Ondřej

Nová Bělá *

753820 1 - 17:51:00 1083.075 m/min 15-0228-3032 H
4

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

769570 1 - 18:08:54 1077.98 m/min 15-0149-1022 H
5

ŽEDEK Žedek Team

Baška

768740 1 - 18:11:04 1073.559 m/min 14-0149-1254 He
6

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

760470 1 - 18:04:15 1072.217 m/min 14-0194-88 He
7

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

750760 1 - 17:56:21 1070.45 m/min 14-0195-954 H
8

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

769570 1 - 18:15:10 1068.6 m/min 15-0149-1040 He
9

KLEMENS Karel

Kravaře

738800 1 - 17:46:32 1068.351 m/min 15-0221-3210 H
10

OLYMPIA Mácha

Krmelín

756900 1 - 18:04:36 1066.657 m/min 15-0153-700He
11

SKRBEK Marek

Studénka

745030 1 - 17:53:33 1066.538 m/min 13-0198-12
12

WITOS Team

Nebory

781720 1 - 18:28:05 1066.345 m/min 14-0241-104 He
13

WITOS Team

Nebory

781720 1 - 18:28:07 1066.297 m/min 15-0241-141 He
14

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

754810 1 - 18:03:12 1065.815 m/min 14-0197-434
15

ŽEDEK Žedek Team

Baška

768740 1 - 18:16:19 1065.746 m/min 15-0149-295 H
16

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

760250 1 - 18:08:27 1065.597 m/min 14-0197-812E
17

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

742170 1 - 17:51:59 1064.832 m/min 14-0228-702 E
18

CZAKON Vratislav

Paskov

760990 1 - 18:10:00 1064.322 m/min 15-0191-653 He
19

OLYMPIA Mácha

Krmelín

756900 1 - 18:06:51 1063.286 m/min 14-153-1113H
20

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

764120 1 - 18:14:28 1062.064 m/min 15-0150-9036
21

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

754810 1 - 18:06:00 1061.617 m/min 14-0197-456
22

VEČEŘA Jaromír

Paskov

757720 1 - 18:08:55 1061.356 m/min 14-0159-382 He
23

SKRBEK Marek

Studénka

745030 1 - 17:57:00 1061.296 m/min 13-0198-165
24

BIEL Rostislav

Vsetín

752900 1 - 18:05:44 1059.328 m/min 14-0200-636E
25

HOMOLKOVÁ Eva

Frýdek

764910 1 - 18:17:11 1059.163 m/min 15-0150-8247 He
26

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

768720 1 - 18:21:15 1058.478 m/min 12-0186-86-H
27

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

750850 1 - 18:04:42 1057.982 m/min 15-0199-554E
28

BUČEK Jiří

Lidečko

767250 1 - 18:20:13 1057.96 m/min 14-0193-1229
29

SKRBEK Marek

Studénka

745030 1 - 17:59:25 1057.655 m/min 13-0198-48 He
30

DUDA Emil

Těrlicko

772980 1 - 18:26:30 1056.705 m/min 14.0152.1230 He
31

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

764120 1 - 18:19:47 1054.274 m/min 16-0150-23
32

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

761780 1 - 18:18:58 1052.231 m/min 16-0183-293-E
33

KROUPA Jan

Lidečko

770580 1 - 18:27:59 1051.293 m/min 15-0193-1056
34

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

760250 1 - 18:19:52 1048.814 m/min 14-0197-875E
35

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

771390 1 - 18:31:00 1048.084 m/min 15-0152-458-HE
36

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

764120 1 - 18:24:19 1047.72 m/min 12-0150-4613He
37

OSTÁREK Lukáš

Krnov

705060 1 - 17:28:58 1046.135 m/min 14-0222-317 he
38

GLADIŠ Bernard

Baška

762250 1 - 18:24:29 1044.918 m/min 14-0149-360 He
39

DVOŘÁK Jiří

Frydek

761310 1 - 18:24:32 1043.558 m/min 14-0150-8060
40

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

767000 1 - 18:31:33 1041.341 m/min 14-0191-532
41

MÁCHA Aleš

Krmelín

757030 1 - 18:22:01 1041.283 m/min 14-0153-9He
42

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

726350 1 - 17:53:35 1039.747 m/min 11-0223-213
43

SAMIEC TEAM

Mosty

799580 1 - 19:04:36 1038.955 m/min 14-0310-49 HE
44

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

771910 1 - 18:39:03 1037.444 m/min 12-0182-560-H
45

KŘEMPEK Leo

Štěpánkovice

731670 1 - 18:01:00 1036.36 m/min 14-0226-618 H
46

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

754810 1 - 18:24:00 1035.405 m/min 12-0197-249E
47

HOLEŠA Štefan

Těrlicko

770780 1 - 18:40:00 1034.604 m/min 14-0152-30-HE
48

MAREK Miroslav

Závišice

752670 1 - 18:24:02 1032.422 m/min 14-0195-636 He
49

HANZELKA Josef

Štramberk

755440 1 - 18:27:08 1031.834 m/min 12-0306-7423 He
50

HANZELKA Josef

Štramberk

755440 1 - 18:27:10 1031.787 m/min 13-0306-8541
51

BIEL Rostislav

Vsetín

752900 1 - 18:25:35 1030.546 m/min 13-0200-307E
52

RUMPA Josef

Darkovičky

747590 1 - 18:21:57 1028.393 m/min 12-0285-4050 H
53

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

760250 1 - 18:34:30 1028.059 m/min 13-0197-718E
54

KROUPA Jan

Lidečko

770580 1 - 18:44:54 1027.577 m/min 12-0193-122
55

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

726350 1 - 18:03:07 1025.749 m/min 13-0223-66
56

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

764410 1 - 18:41:45 1023.649 m/min 16-0188-218-H
57

BIEL Rostislav

Vsetín

752900 1 - 18:30:44 1023.333 m/min 16-0200-3E
58

SAMIEC TEAM

Mosty

799580 1 - 19:16:57 1022.546 m/min 12-0310-179 HE
59

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

760300 1 - 18:38:51 1022.115 m/min 15-0197-31
60

BORTEL Jaromír

Mniší

754330 1 - 18:33:06 1021.989 m/min 14-0194-403 He
61

MITRENGA Josef

Bolatice

738980 1 - 18:18:50 1020.926 m/min 15-0218-3246-HE
62

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

745100 1 - 18:26:39 1018.383 m/min 13-0228-1797 H
63

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

759470 1 - 18:41:00 1018.056 m/min 13-0185-358-H
64

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

769570 1 - 18:51:19 1017.524 m/min 14-0149-910 He
65

GELNAR Jaromír

Třebovice

750310 1 - 18:32:44 1017.048 m/min 14-0159-62
66

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

760250 1 - 18:42:46 1016.694 m/min 14-0197-873
67

CHOVANEČEK Jan

Štramberk

754000 1 - 18:37:13 1015.876 m/min 13-0306-7205
68

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

744990 1 - 18:28:45 1015.319 m/min 15-055-1513 H
69

MOLEK Karel

Halenkov

765990 1 - 18:49:38 1015.049 m/min 16-0191-925E
70

BIALAS Richard

Ludgeřovice

747310 1 - 18:32:46 1012.935 m/min 12-0289-1694 H
71

PRZECZEK Bruno

Těrlicko

771010 1 - 18:56:42 1012.223 m/min 14-0152-503
72

SÍBAL Alois

Halenkov

775280 1 - 19:01:00 1012.115 m/min 14-0191-934
73

DUDA Emil

Těrlicko

772980 1 - 19:00:53 1009.266 m/min 14.0152.1250 He
74

Klemens Karel ml.

Kravaře

738800 1 - 18:27:17 1008.899 m/min 15-0221-3403 He
75

BĚČÁK Jaromír

Místek

766770 1 - 18:55:32 1008.2 m/min 14 0150 8146 h
76

PAVERA Josef

Štěpánkovice

734710 1 - 18:24:00 1007.833 m/min 13-0226-10 H
77

HAŠŠO Slavomir

Baška

768780 1 - 18:59:41 1005.357 m/min 16-0149-524 He
78

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

769570 1 - 19:00:39 1005.12 m/min 14-0149-911 He
79

BIALAS Richard

Ludgeřovice

747310 1 - 18:39:40 1003.55 m/min 13-0289-1025 H
80

CHOVANEČEK Jan

Štramberk

754000 1 - 18:46:28 1003.371 m/min 15-0306-1026 He
81

CHOVANEČEK Jan

Štramberk

754000 1 - 18:48:40 1000.442 m/min 15-0306-1002 He
82

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

771910 1 - 19:07:20 999.452 m/min 15-0182-607-H
83

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

735170 1 - 18:31:00 998.872 m/min 13-0226-334H
84

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

760250 1 - 18:56:46 998.009 m/min 15-0197-143
85

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

760250 1 - 18:56:51 997.9 m/min 16-0197-556
86

GELNAR Jaromír

Třebovice

750310 1 - 18:46:54 997.885 m/min 11-0159-773 H
87

KOPŘIVOVI

Místek

765160 1 - 19:01:49 997.84 m/min 15 0152 143 h
88

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

760250 1 - 18:58:35 995.635 m/min 14-0197-825E
89

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

764410 1 - 19:02:53 995.477 m/min 15-0188-296-H
90

DUDA Rudolf

Bolatice

738500 1 - 18:36:56 995.372 m/min 14-0159-556 H
91

ŽEDEK Žedek Team

Baška

768740 1 - 19:07:27 995.197 m/min 13-0149-932
92

BIEL Rostislav

Vsetín

752900 1 - 18:51:58 994.628 m/min 15-0200-732E
93

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

744990 1 - 18:47:18 990.283 m/min 15-0228-3142 H
94

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

747370 1 - 18:50:45 988.912 m/min 09-0200-296
95

MITRENGA Josef

Bolatice

738980 1 - 18:42:20 988.822 m/min 11-0218-204-HE
96

BIEL Rostislav

Vsetín

752900 1 - 18:57:46 987.065 m/min 16-0200-18
97

SALGA Jaromír

Krásné Pole

742340 1 - 18:49:20 984.101 m/min 15-0228-3503 H
98

ČERNOHOUS Vladimír

Třebovice

750860 1 - 18:59:42 981.901 m/min 12-0159-381 H
99

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

747370 1 - 18:56:28 981.487 m/min 12-0200-602
100

SALGA Jaromír

Krásné Pole

742340 1 - 18:51:40 981.066 m/min 13-0228-214 H
101

PRZECZEK Bruno

Těrlicko

771010 1 - 19:21:02 980.887 m/min 15-0152-241 He
102

KRUPA Josef

Dolní Lutyně

762050 1 - 19:12:51 979.688 m/min 13-0183-724 H
103

KRAJČÍ Zdeněk

Dolní Lutyně

762260 1 - 19:13:44 978.846 m/min 15-0183-512-H
104

SALGA Jaromír

Krásné Pole

742340 1 - 18:54:19 977.642 m/min 14-0228-771 H
105

DUDA Emil

Těrlicko

772980 1 - 19:26:32 976.56 m/min 16.0152.184 He
106

SALGA Jaromír

Krásné Pole

742340 1 - 18:55:55 975.586 m/min 14-0228-786 E
107

SALGA Jaromír

Krásné Pole

742340 1 - 18:56:33 974.775 m/min 14-0228-749 H
108

DUDA Emil

Těrlicko

772980 1 - 19:28:57 973.588 m/min 14.0152.1320 H
109

KOPŘIVOVI

Místek

765160 1 - 19:21:48 972.496 m/min 14 0155 675 h
110

DUDA Emil

Těrlicko

772980 1 - 19:39:22 960.98 m/min 15.0152.934 H
111

MITRENGA Josef

Bolatice

738980 1 - 19:06:06 958.345 m/min 14-0218-592-H
112

SAMIEC TEAM

Mosty

799580 1 - 20:12:49 954.362 m/min 12-0310-127
113

KOPŘIVOVI

Místek

765160 1 - 19:37:08 953.906 m/min 15 0155 908 h
114

DUDA Emil

Těrlicko

772980 1 - 19:48:06 950.658 m/min 15.0152.1000 H
115

HLOŽEK Miroslav

Místek

772240 1 - 19:48:12 949.631 m/min 16 0155 197 h
116

KOPŘIVOVI

Místek

765160 1 - 19:58:58 928.63 m/min 14 0155 636 h
117

DUDA Emil

Těrlicko

772980 1 - 20:12:54 922.521 m/min 16.0183.528 H
118

RODINA SIKOROVA

Návsi

798620 1 - 21:01:53 900.479 m/min 13-0240-1027-H
119

KAISER František

Dětmarovice

770600 1 - 21:11:12 859.853 m/min CZ-0184-15-152 He
120

PRZECZEK Bruno

Těrlicko

771010 1 - 21:36:39 856.678 m/min 15-0152-222 H

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2018 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv