On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Eindhoven - Tilburg - jasno, S vitr 10 km/h, 13 C
Start 30.6.2018 - 06:00:00

První dolétlí holubi musí být nahlášeni ihned,
nejpozději však do 30 minut po příletu na určeného koordinátora
v každém výpočetním pásmu...

Pásmo Západ - Ing. J. Novotný
Pásmo Jih - J. Fridrich
Pásmo Střed - M. Polášek
Pásmo Sever - J. Swaczyna

Souřadnice startu: 51°32'11'' - 5°3'5''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

ZEMAN František

Moravany

859250 1 - 18:52:49 1111.842 m/min 15-0141-102
2

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

868870 1 - 19:13:25 1095.099 m/min 13-0180-1949
3

BRI.UHERKOVI

Knezpole

924400 1 - 20:11:27 1085.677 m/min 12-0400-4714
4

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

894180 1 - 19:50:43 1076.396 m/min 14.0173.410.he
5

BRI.UHERKOVI

Knezpole

924400 1 - 20:21:41 1072.784 m/min 14-0254-3733
6

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov 7

910500 1 - 20:11:37 1069.143 m/min 15 0216 207
7

RIHA Josef

Drslavice

932600 1 - 20:35:00 1065.829 m/min 14-0250-752
8

SLÁDEK Martin

Dol.Bojanovice

901870 1 - 20:13:15 1056.982 m/min 14-0166-4885H
9

MRTÝNEK Miroslav

Olomouc

885830 1 - 20:00:22 1054.099 m/min 13 0207 436
10

WESSELY Petr

Starovičky

882650 1 - 19:59:33 1051.337 m/min 14.0174.528.h
11

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

912590 1 - 20:30:10 1048.753 m/min 15-0270-1472 H
12

KUCERA Josef

Vlcnov

932560 1 - 20:49:16 1048.684 m/min 14-0250-48
13

BIEL Rostislav

Vsetín

943340 1 - 21:00:26 1047.651 m/min 16-0200-18
14

LAMÁČEK Josef+ David

Mutěnice

900060 1 - 20:19:24 1047.312 m/min 15-0166-104H
15

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

918400 1 - 20:37:32 1046.57 m/min 12-0266-556 H
16

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

891250 1 - 20:12:52 1045.005 m/min 15.0178.5125.h
17

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

889100 1 - 20:13:46 1041.385 m/min 14-PORT-4101460 H
18

ČERMÁK Miroslav

Vojkovice

867900 1 - 19:54:52 1039.567 m/min 14-0180-1480
19

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

826410 1 - 19:15:56 1038.29 m/min 14-0292-47 H
20

VADURA Jaroslav

Zlechov

916760 1 - 20:44:54 1036.004 m/min 16 0263 65 He
21

HANAK Milan

Blatnice

927030 1 - 20:54:52 1035.942 m/min 13-0246-983
22

KADLEČÍK Jiří

Drnholec

865910 1 - 19:56:11 1035.55 m/min 16-0278-390
23

MIKEŠKA Ladislav

Holešov

918250 1 - 20:48:00 1034.065 m/min 14-0266-691 H
24

ČERNÝ Josef

Holešov

920300 1 - 20:50:57 1032.942 m/min 14-0400-1422 He
25

NOVÁČEK Josef

Mohelno

834410 1 - 19:28:37 1031.898 m/min 14-0296-322 He
26

ZELINA Jiří

Kurovice

919780 1 - 20:51:34 1031.645 m/min 11-0269-59 H
27

WESSELY Petr

Starovičky

882650 1 - 20:15:39 1031.555 m/min 14.0180.201.h
28

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

885960 1 - 20:20:04 1030.106 m/min 13.0179.5334.h
29

GROH Aleš

Domašov

889200 1 - 20:23:47 1029.425 m/min 16-0234-772-H
30

RACHUNEK Karel

Banov

942770 1 - 21:16:00 1029.225 m/min 15-0245-242
31

BARTONĚK Jaroslav

Těšetice

842460 1 - 19:38:34 1029.189 m/min 12-0282-619
32

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

902950 1 - 20:38:34 1027.754 m/min 15-0164-55H
33

BLATA Miroslav

Šardice

897680 1 - 20:34:54 1026.037 m/min 14-0164-878H
34

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

893490 1 - 20:33:00 1023.471 m/min 11.0178.1195.h
35

STRATIL Petr

Holesov

920100 1 - 21:03:33 1018.317 m/min 13-0266-5354 H
36

BLATA Miroslav

Šardice

897680 1 - 20:42:53 1016.759 m/min 14-0164-228H
37

ČECH František

Moravský Písek

916690 1 - 21:01:45 1016.568 m/min 13-0178-4002H
38

MANDELÍK Zdeněk

Těšany

876120 1 - 20:22:06 1016.263 m/min 14.0175.1373.h
39

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

902950 1 - 20:48:44 1015.997 m/min 15-0164-29H
40

FRANK Jakub

Vojkovice

864940 1 - 20:12:14 1014.91 m/min 15-0180-561
41

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

858510 1 - 20:07:31 1012.971 m/min 14-0278-298
42

KALINA Jos.+ Filip

Šatov

838030 1 - 19:48:00 1012.114 m/min 13-0248-965
43

LÉTAL Milan

Zaječí

883930 1 - 20:33:34 1011.863 m/min 14.0174.711
44

NOVÁK Libor

Nezamyslice

883590 1 - 20:33:31 1011.532 m/min 14 0212 491
45

JANEČEK Pavel

Rajhrad

864630 1 - 20:14:55 1011.362 m/min 14-0323-77
46

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

928410 1 - 21:18:14 1011.083 m/min 13-0265-992 H
47

PROCHÁZKA Miloslav

Budkovice

846990 1 - 19:58:49 1009.744 m/min 14-0279-1521 H
48

WESSELY Petr

Starovičky

882650 1 - 20:35:27 1008.224 m/min 15.0174.303.h
49

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

921660 1 - 21:14:12 1008.16 m/min 13-0271-2032
50

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

816460 1 - 19:30:49 1006.96 m/min 15-0318-797 H
51

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

887860 1 - 20:42:27 1006.131 m/min 15.0173.662.he
52

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

916930 1 - 21:12:11 1005.204 m/min 12-0269-182 H
53

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

870900 1 - 20:26:24 1005.194 m/min 13-0231-4432-H
54

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

902950 1 - 20:58:49 1004.599 m/min 15-0164-28H
55

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

891250 1 - 20:47:15 1004.508 m/min 13.0178.3214.h
56

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

796080 1 - 19:17:57 997.656 m/min 13-0303-2147 H
57

STRATIL Petr

Holesov

920100 1 - 21:22:19 997.597 m/min 13-0266-5315 H
58

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

966340 2 - 04:39:25 996.826 m/min 12-0182-561-H
59

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

889100 1 - 20:53:46 994.779 m/min 16-0234-1526 He
60

NAVRÁTIL Karel

Lipník n/Bečvou

903990 1 - 21:09:09 994.324 m/min 14 0210 81
61

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

826410 1 - 19:51:42 993.64 m/min 15-0292-340 H
62

PAVELKA Josef

Černín

829070 1 - 19:55:03 992.839 m/min 15-0284-997
63

MAULER Aleš

Strukov

877300 1 - 20:44:05 992.327 m/min 16-0233-2550-H
64

SVOBODA Zdeněk

Cholina

872170 1 - 20:41:00 989.977 m/min 15-0237-983-He
65

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

867980 1 - 20:37:56 988.663 m/min 15-0233-2680-H
66

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

796080 1 - 19:25:16 988.592 m/min 14-0400-1815 H
67

BECHA Lubomír

Vedrovice

851230 1 - 20:23:18 986.019 m/min 14-0281-90 he
68

FAJMON Team

Velký Dvůr

864070 1 - 20:38:46 983.276 m/min 15-0282-308 he
69

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

891250 1 - 21:09:22 980.078 m/min 14.0178.4839
70

KOHOUTEK Boh.+Marek

Mirosl.Knínice

849400 1 - 20:28:55 977.539 m/min 14-0277-109 he
71

FUKSA Josef

Holešov

921350 1 - 21:43:00 977.041 m/min 12-0266-908 H
72

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

814070 1 - 19:54:59 974.954 m/min 14-0302-1127 He
73

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

876160 1 - 20:59:23 974.179 m/min 15-0236-4367-H
74

POPELKA Roman

Korytna

941140 2 - 04:36:58 973.291 m/min 15-0255-4632
75

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

812990 1 - 19:56:08 972.321 m/min 15-0143-431 H
76

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

812990 1 - 19:56:15 972.185 m/min 15-0303-215 H
77

TOMEK Jindřich

Křižanov

817970 1 - 20:01:59 971.48 m/min 11-0400-150 He
78

ZPĚVÁK Zdeněk

Hoštice

893540 1 - 21:20:59 970.202 m/min 13 0140 425E
79

ŠABATA Jan

Sentice

843860 1 - 20:29:51 970.121 m/min 13-0143-113 H
80

MARŠÁLEK Igor,Emíli

Staré Brno

858360 1 - 20:45:02 969.862 m/min 14-0323-177
81

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

868870 1 - 20:58:34 966.951 m/min 12-0180-610
82

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

884820 1 - 21:15:48 966.172 m/min 14-0234-355-H
83

KANTOR Bronislav

Návsi

988370 2 - 05:35:22 963.919 m/min 14-0240-420 H
84

ŽEDEK Alois

Mor.Bránice

852870 1 - 20:49:00 959.359 m/min 14-0312-663
85

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

826410 1 - 20:23:58 956.53 m/min 12-0400-1304 H
86

RYŠAVÝ Jan

Strukov

877510 1 - 21:20:00 953.815 m/min 15-0233-2580-H
87

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

867980 1 - 21:14:02 949.615 m/min 13-0233-2944-He
88

JAŠEK Václav

Strukov

877400 1 - 21:25:00 948.541 m/min 14-0233-2463-H
89

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

868870 1 - 21:17:13 947.29 m/min 10-0180-2187
90

DVOŘÁK Karel

Hostákov

814900 1 - 20:21:04 946.384 m/min 11-0296-338 H
91

SVOBODA Zdeněk

Cholina

872170 1 - 21:23:00 944.93 m/min 13-0237-432-H
92

BODY Andrej

Baška

965670 2 - 05:31:57 944.929 m/min 13-0194-634He
93

VARMUZA Martin

Knezpole

924290 2 - 04:51:19 941.888 m/min 14 0271 355
94

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

828900 1 - 20:40:40 941.219 m/min 12-0333-1211 H
95

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

826410 1 - 20:45:51 932.901 m/min 15-0292-345 H
96

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

796080 1 - 20:14:26 931.705 m/min 14-0303-246 H
97

KAŠA Miroslav

Petřvald

957510 2 - 05:41:35 928.195 m/min 15-0185-269-HE
98

KOVÁŘ Jiří

Bořitov

848820 1 - 21:15:15 927.672 m/min 10-0142-51 H
99

SRNÍČEK J.ml.+ Lucie

Horní Suchá*

962680 2 - 05:48:49 926.708 m/min 15-0149-569 he
100

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

796080 1 - 20:21:34 923.991 m/min 15-0303-364 H
101

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

826410 1 - 20:54:27 923.931 m/min 14-0292-66 H
102

NOVOTNÝ Miloš

Sudice

834870 1 - 21:03:40 923.869 m/min 14-0296-647 H
103

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

868870 1 - 21:42:55 921.471 m/min 13-0180-1934
104

STRACHOTA Fr.+ Vít

Lipov

928770 2 - 05:27:21 912.931 m/min 15-0163-883H
105

ZELINKA Jaroslav

St.Mesto

920420 2 - 05:23:04 908.548 m/min 13-0256-2807
106

SVOBODA Zdeněk

Cholina

872170 2 - 04:17:36 908.51 m/min 13-0237-4045-He
107

CIESLAR Josef

Jablunkov

990570 2 - 06:41:12 907.78 m/min 14-0239-516 He
108

KAMENÁŘ K+L

Lukov

929110 2 - 05:36:25 905.198 m/min 13-0265-385 H
109

VARMUZA Martin

Knezpole

924290 2 - 05:39:01 898.226 m/min 13 0254 2041
110

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

965110 2 - 06:30:20 893.345 m/min 15-0183-284-HE
111

SKRBEK Marek

Studénka

938170 2 - 06:00:33 893.027 m/min 15-0198-373 He
112

SKRBEK Marek

Studénka

938170 2 - 06:03:45 890.316 m/min 14-0198-640 He
113

GOŘOLKA Jan

Jablunkov

991570 2 - 07:05:33 888.862 m/min 15-0239-1049 H
114

BRI.UHERKOVI

Knezpole

924400 2 - 05:49:59 888.86 m/min 13 0254 2159
115

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

921660 2 - 05:48:57 887.107 m/min 15-0271-205
116

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

952790 2 - 06:32:38 880.067 m/min 14-0187-332-H
117

DUDA Rostislav

Těrlicko

966620 2 - 06:50:28 878.373 m/min 14.0150.7841 He
118

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

962480 2 - 06:45:55 878.242 m/min 15-0149-1022 H
119

KOLMAN Oldřich

Kroměříž

908310 2 - 05:44:52 877.707 m/min 11-0270-530 H
120

KLEIN David

Těrlicko

975360 2 - 07:01:21 877.635 m/min 15-0152-650 he
121

MAULER Aleš

Strukov

877300 2 - 05:10:26 876.92 m/min 16-0233-2510-H
122

RODINA MARTYNKOVA

Bystřice

988390 2 - 07:17:44 876.439 m/min 15-0238-524 He
123

DUDA Emil

Těrlicko

966620 2 - 06:53:52 875.667 m/min 16.0183.528 H
124

MAULER Aleš

Strukov

877300 2 - 05:16:11 871.909 m/min 15-067-134-He
125

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

932650 2 - 06:22:43 869.428 m/min 15-0163-38
126

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

859380 2 - 05:01:40 866.602 m/min 14-0141-415
127

HAŠŠO Slavomir

Baška

961700 2 - 07:00:16 866.188 m/min 14-0149-260
128

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

937450 2 - 06:32:17 866.178 m/min 12-0200-602
129

BIEL Rostislav

Vsetín

943340 2 - 06:41:23 864.353 m/min 16-0200-3 E
130

GELNAR Jaromír

Třebovice

944110 2 - 06:43:44 863.199 m/min 13-0159-603 He
131

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

952880 2 - 06:56:54 860.855 m/min 13-0194-464 He
132

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

933000 2 - 06:34:16 860.489 m/min 16-0221-1000 HE
133

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

966340 2 - 07:21:25 854.097 m/min 13-0182-74-H
134

PEROUTKA Jan

Podlesí

942550 2 - 06:53:34 854.094 m/min 12-017-754 H
135

ROMAN Vladislav

Paskov

954590 2 - 07:08:00 853.837 m/min 15-0157-5244 He
136

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

946870 2 - 07:02:43 850.953 m/min 15-0306-1533HE
137

ŽEDEK Žedek Team

Baška

961570 2 - 07:20:52 850.295 m/min 15.0149-295
138

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

859380 2 - 05:21:06 849.946 m/min 12-0141-136
139

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

944220 2 - 07:07:34 844.889 m/min 14-0197-456
140

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

944220 2 - 07:09:09 843.694 m/min 14-0197-424 E
141

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

991860 2 - 08:09:11 841.141 m/min CZ-13-0310-211-H
142

SALGA Jaromír

Krásné Pole

936190 2 - 07:05:53 838.968 m/min 14-0228-749 H
143

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

929660 2 - 06:59:04 838.236 m/min 14-0226-495H
144

MAULER Aleš

Strukov

877300 2 - 05:58:43 836.546 m/min 14-0233-3168-He
145

STRNAD Jaroslav

Rohatec

912270 2 - 06:40:44 836.382 m/min 14-0169-82E
146

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

876160 2 - 05:58:07 835.937 m/min 16-0236-2102-H
147

SUCHAN Josef

Halenkov

961300 2 - 07:42:21 834.208 m/min 14-0191-174
148

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

892610 2 - 06:25:16 830.129 m/min 13-0164-325H
149

CZAKON Vratislav

Paskov

954340 2 - 07:46:00 825.554 m/min 15-0191-653 He
150

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

892610 2 - 06:31:47 825.128 m/min 13-0167-361H
151

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

902570 2 - 06:44:03 824.981 m/min 15-0164-348E
152

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

933000 2 - 07:22:21 823.95 m/min 16-0221-950 HE
153

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

942560 2 - 07:36:59 821.773 m/min 11.0324.1145he
154

LEŠŇOVSKÝ+VRBA

Vojkovice

871770 2 - 06:11:44 821.082 m/min 15-0180-337
155

BOJDA Augustin

Lidečko

956650 2 - 07:59:56 817.696 m/min 15-0193-604 E
156

ZEMAN František

Moravany

859250 2 - 06:05:40 813.941 m/min 15-01605-704 he
157

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

962630 2 - 08:14:58 812.369 m/min 13-0189-175 H
158

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

859380 2 - 06:09:19 811.259 m/min 12-0141-59
159

SVOBODA Zdeněk

Cholina

872170 2 - 06:27:04 809.764 m/min 14-0237-143-H
160

HONES RAFFAJOVÁ

Vražné

934460 2 - 07:44:55 809.115 m/min 14-0306-566 He
161

SUCHAN Josef

Halenkov

961300 2 - 08:18:56 808.54 m/min 14-0191-198
162

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

962630 2 - 08:28:20 803.307 m/min 13-0189-170 He
163

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

962630 2 - 08:30:06 802.125 m/min 13-0189-181 He
164

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

958570 2 - 08:26:42 801.011 m/min 14-0188-128-HE
165

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

944220 2 - 08:10:15 800.017 m/min 12-0197-249 E
166

WITOS Team

Nebory

975110 2 - 08:48:56 799.97 m/min 15-0241-142 He
167

SKRBEK Marek

Studénka

938170 2 - 08:03:04 799.758 m/min 12-0198-673
168

HLOŽEK Miroslav

Místek

964760 2 - 08:37:08 799.216 m/min 15 0155 313 h
169

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

942010 2 - 08:11:40 797.188 m/min 15.0324.79
170

KUNZ Ondřej

Nová Bělá *

947230 2 - 08:19:00 796.661 m/min 150156-733 H
171

KANTOR Bronislav

Návsi

988370 2 - 09:19:58 790.717 m/min 15-0240-585 He
172

SKRBEK Marek

Studénka

938170 2 - 08:17:59 789.716 m/min 13-0198-48 He
173

BIEL Rostislav

Vsetín

943340 2 - 08:27:03 788.054 m/min 13-0200-325
174

OLYMPIA Mácha

Krmelín

950180 2 - 08:35:53 787.954 m/min 13-0153-201He
175

SVOBODA Zdeněk

Cholina

872170 2 - 06:58:34 786.755 m/min 14-0231-5066-He
176

DUDA Rostislav

Těrlicko

966620 2 - 08:59:48 785.998 m/min 16.0152.59 He Trojská Helena
177

SUCHAN Josef

Halenkov

961300 2 - 08:53:22 785.782 m/min 13-0191-75
178

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

868540 2 - 06:56:26 784.991 m/min 15-0250-3623-PL-H
179

OSTÁREK Lukáš

Krnov

899430 2 - 07:37:08 784.068 m/min 13-0222-657 he
180

KROUPA Jan

Lidečko

959970 2 - 08:56:50 782.478 m/min 14-0193-1045 E
181

SALGA Jaromír

Krásné Pole

936190 2 - 08:29:16 780.635 m/min 14-0156-752 H
182

BEZECNÝ Vlastislav

Nová Bělá

964220 2 - 09:14:37 774.712 m/min 12-0156-416 H
183

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

937450 2 - 08:41:11 773.995 m/min 09-0200-296
184

SUCHAN Josef

Halenkov

961300 2 - 09:12:37 773.609 m/min 10-0191-947
185

KAISER František

Dětmarovice

965040 2 - 09:20:39 771.631 m/min 14-0184-26 - H
186

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

962630 2 - 09:17:55 771.39 m/min 12-0186-86 H
187

VARAČKA Petr

Vsetín

942650 2 - 08:57:00 768.256 m/min 15-0200-650
188

LATOŇ Miroslav

Služovice

923190 2 - 08:37:10 764.758 m/min 16-0223 - 330
189

ŠIMČÍK Milan

Hlučín 2

941660 2 - 09:12:40 757.774 m/min 14.0324.566 he
190

SALGA Jaromír

Krásné Pole

936190 2 - 09:14:54 752.02 m/min 14-0228-771 H
191

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

962480 2 - 09:52:35 750.423 m/min 15-0149-1040 He
192

KAISER František

Dětmarovice

965040 2 - 09:58:53 748.741 m/min 12-0184-263 H
193

DVOŘÁK Jiří

Frydek

954620 2 - 09:45:02 748.702 m/min 16-0150-1061 H
194

PAVERA Josef

Štěpánkovice

929270 2 - 09:12:00 748.205 m/min 14-0226-251H
195

MOLEK Karel

Halenkov

955840 2 - 10:03:43 738.833 m/min 15-0191-942 E
196

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

944220 2 - 09:48:31 738.528 m/min 14-0197-434
197

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

920510 2 - 09:22:02 735.212 m/min 11-0223-182
198

LAZOVÝ Vladimír

Slezská Ostrava

950540 2 - 10:05:00 734.008 m/min 15-0187-132-HE
199

DUDA Emil

Těrlicko

966620 2 - 10:28:13 733.279 m/min 14.0152.1250 H
200

ROMAN Vladislav

Paskov

954590 2 - 10:13:17 732.45 m/min 13 0157 372 h
201

SKRBEK Marek

Studénka

938170 2 - 09:53:48 730.776 m/min 13-0198-165
202

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

936070 2 - 09:51:12 730.62 m/min 14-0228-641 HE
203

PEROUTKA Jan

Podlesí

942550 2 - 10:01:44 729.678 m/min 14-0316-103 H
204

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

962480 2 - 10:31:07 728.535 m/min 14-0149-935 he
205

KOPŘIVOVI

Místek

958020 2 - 10:27:55 726.92 m/min 11 0157 1138 he
206

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

965110 2 - 10:42:14 724.43 m/min 13-0238-478 H
207

GANČAŘ Miroslav

Otice

916900 2 - 09:40:12 721.855 m/min 14-0224-289 E
208

SUCHAN Josef

Halenkov

961300 2 - 10:41:43 721.85 m/min 14-0191-143
209

KOPŘIVOVI

Místek

958020 2 - 10:43:29 718.434 m/min 14 0155 675 h
210

MAULER Aleš

Strukov

877300 2 - 08:52:16 717.765 m/min 14-0137-890-H
211

MK TEAM - Konečný

Bolatice

932810 2 - 10:25:20 709.181 m/min 15-0218-3279-H
212

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

957380 2 - 11:04:07 707.014 m/min 12-0150-4608 H
213

KURTIN Miroslav

Lidečko

956680 2 - 11:04:23 706.358 m/min 14-0193-913 E
214

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

948820 2 - 11:00:00 702.83 m/min 12-0197-756 E
215

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

920510 2 - 10:22:00 701.608 m/min 13-0223-79
216

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

948820 2 - 11:18:00 693.582 m/min 14-0197-540 E
217

DUDA Emil

Těrlicko

966620 2 - 11:49:36 690.64 m/min 15.0152.142 He
218

HOLUŠA David

Krásné Pole

939640 2 - 11:31:31 680.151 m/min 16-0228-956 HE
219

MAULER Aleš

Strukov

877300 2 - 10:49:38 654.881 m/min 17-0233-319-He
220

GELNAR Jaromír

Třebovice

944110 2 - 12:32:59 654.276 m/min 14-0159-62 H
221

BÁRTA Jaroslav

Třebovice

943740 1 - 00:00:00 -0.037 m/min

 

Pásmo ZÁPAD

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

ZEMAN František

Moravany

859250 1 - 18:52:49 1111.842 m/min 15-0141-102
2

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

868870 1 - 19:13:25 1095.099 m/min 13-0180-1949
3

ČERMÁK Miroslav

Vojkovice

867900 1 - 19:54:52 1039.567 m/min 14-0180-1480
4

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

826410 1 - 19:15:56 1038.29 m/min 14-0292-47 H
5

KADLEČÍK Jiří

Drnholec

865910 1 - 19:56:11 1035.55 m/min 16-0278-390
6

NOVÁČEK Josef

Mohelno

834410 1 - 19:28:37 1031.898 m/min 14-0296-322 He
7

BARTONĚK Jaroslav

Těšetice

842460 1 - 19:38:34 1029.189 m/min 12-0282-619
8

FRANK Jakub

Vojkovice

864940 1 - 20:12:14 1014.91 m/min 15-0180-561
9

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

858510 1 - 20:07:31 1012.971 m/min 14-0278-298
10

KALINA Jos.+ Filip

Šatov

838030 1 - 19:48:00 1012.114 m/min 13-0248-965
11

JANEČEK Pavel

Rajhrad

864630 1 - 20:14:55 1011.362 m/min 14-0323-77
12

PROCHÁZKA Miloslav

Budkovice

846990 1 - 19:58:49 1009.744 m/min 14-0279-1521 H
13

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

816460 1 - 19:30:49 1006.96 m/min 15-0318-797 H
14

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

796080 1 - 19:17:57 997.656 m/min 13-0303-2147 H
15

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

826410 1 - 19:51:42 993.64 m/min 15-0292-340 H
16

PAVELKA Josef

Černín

829070 1 - 19:55:03 992.839 m/min 15-0284-997
17

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

796080 1 - 19:25:16 988.592 m/min 14-0400-1815 H
18

BECHA Lubomír

Vedrovice

851230 1 - 20:23:18 986.019 m/min 14-0281-90 he
19

FAJMON Team

Velký Dvůr

864070 1 - 20:38:46 983.276 m/min 15-0282-308 he
20

KOHOUTEK Boh.+Marek

Mirosl.Knínice

849400 1 - 20:28:55 977.539 m/min 14-0277-109 he
21

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

814070 1 - 19:54:59 974.954 m/min 14-0302-1127 He
22

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

812990 1 - 19:56:08 972.321 m/min 15-0143-431 H
23

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

812990 1 - 19:56:15 972.185 m/min 15-0303-215 H
24

TOMEK Jindřich

Křižanov

817970 1 - 20:01:59 971.48 m/min 11-0400-150 He
25

ŠABATA Jan

Sentice

843860 1 - 20:29:51 970.121 m/min 13-0143-113 H
26

MARŠÁLEK Igor,Emíli

Staré Brno

858360 1 - 20:45:02 969.862 m/min 14-0323-177
27

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

868870 1 - 20:58:34 966.951 m/min 12-0180-610
28

ŽEDEK Alois

Mor.Bránice

852870 1 - 20:49:00 959.359 m/min 14-0312-663
29

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

826410 1 - 20:23:58 956.53 m/min 12-0400-1304 H
30

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

868870 1 - 21:17:13 947.29 m/min 10-0180-2187
31

DVOŘÁK Karel

Hostákov

814900 1 - 20:21:04 946.384 m/min 11-0296-338 H
32

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

828900 1 - 20:40:40 941.219 m/min 12-0333-1211 H
33

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

826410 1 - 20:45:51 932.901 m/min 15-0292-345 H
34

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

796080 1 - 20:14:26 931.705 m/min 14-0303-246 H
35

KOVÁŘ Jiří

Bořitov

848820 1 - 21:15:15 927.672 m/min 10-0142-51 H
36

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

796080 1 - 20:21:34 923.991 m/min 15-0303-364 H
37

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

826410 1 - 20:54:27 923.931 m/min 14-0292-66 H
38

NOVOTNÝ Miloš

Sudice

834870 1 - 21:03:40 923.869 m/min 14-0296-647 H
39

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

868870 1 - 21:42:55 921.471 m/min 13-0180-1934
40

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

859380 2 - 05:01:40 866.602 m/min 14-0141-415
41

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

859380 2 - 05:21:06 849.946 m/min 12-0141-136
42

LEŠŇOVSKÝ+VRBA

Vojkovice

871770 2 - 06:11:44 821.082 m/min 15-0180-337
43

ZEMAN František

Moravany

859250 2 - 06:05:40 813.941 m/min 15-01605-704 he
44

DVOŘÁK Zbyněk

Moravany

859380 2 - 06:09:19 811.259 m/min 12-0141-59

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BRI.UHERKOVI

Knezpole

924400 1 - 20:11:27 1085.677 m/min 12-0400-4714
2

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

894180 1 - 19:50:43 1076.396 m/min 14.0173.410.he
3

BRI.UHERKOVI

Knezpole

924400 1 - 20:21:41 1072.784 m/min 14-0254-3733
4

RIHA Josef

Drslavice

932600 1 - 20:35:00 1065.829 m/min 14-0250-752
5

SLÁDEK Martin

Dol.Bojanovice

901870 1 - 20:13:15 1056.982 m/min 14-0166-4885H
6

WESSELY Petr

Starovičky

882650 1 - 19:59:33 1051.337 m/min 14.0174.528.h
7

KUCERA Josef

Vlcnov

932560 1 - 20:49:16 1048.684 m/min 14-0250-48
8

LAMÁČEK Josef+ David

Mutěnice

900060 1 - 20:19:24 1047.312 m/min 15-0166-104H
9

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

891250 1 - 20:12:52 1045.005 m/min 15.0178.5125.h
10

VADURA Jaroslav

Zlechov

916760 1 - 20:44:54 1036.004 m/min 16 0263 65 He
11

HANAK Milan

Blatnice

927030 1 - 20:54:52 1035.942 m/min 13-0246-983
12

WESSELY Petr

Starovičky

882650 1 - 20:15:39 1031.555 m/min 14.0180.201.h
13

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

885960 1 - 20:20:04 1030.106 m/min 13.0179.5334.h
14

RACHUNEK Karel

Banov

942770 1 - 21:16:00 1029.225 m/min 15-0245-242
15

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

902950 1 - 20:38:34 1027.754 m/min 15-0164-55H
16

BLATA Miroslav

Šardice

897680 1 - 20:34:54 1026.037 m/min 14-0164-878H
17

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

893490 1 - 20:33:00 1023.471 m/min 11.0178.1195.h
18

BLATA Miroslav

Šardice

897680 1 - 20:42:53 1016.759 m/min 14-0164-228H
19

ČECH František

Moravský Písek

916690 1 - 21:01:45 1016.568 m/min 13-0178-4002H
20

MANDELÍK Zdeněk

Těšany

876120 1 - 20:22:06 1016.263 m/min 14.0175.1373.h
21

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

902950 1 - 20:48:44 1015.997 m/min 15-0164-29H
22

LÉTAL Milan

Zaječí

883930 1 - 20:33:34 1011.863 m/min 14.0174.711
23

WESSELY Petr

Starovičky

882650 1 - 20:35:27 1008.224 m/min 15.0174.303.h
24

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

921660 1 - 21:14:12 1008.16 m/min 13-0271-2032
25

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

887860 1 - 20:42:27 1006.131 m/min 15.0173.662.he
26

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

902950 1 - 20:58:49 1004.599 m/min 15-0164-28H
27

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

891250 1 - 20:47:15 1004.508 m/min 13.0178.3214.h
28

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

891250 1 - 21:09:22 980.078 m/min 14.0178.4839
29

POPELKA Roman

Korytna

941140 2 - 04:36:58 973.291 m/min 15-0255-4632
30

VARMUZA Martin

Knezpole

924290 2 - 04:51:19 941.888 m/min 14 0271 355
31

STRACHOTA Fr.+ Vít

Lipov

928770 2 - 05:27:21 912.931 m/min 15-0163-883H
32

ZELINKA Jaroslav

St.Mesto

920420 2 - 05:23:04 908.548 m/min 13-0256-2807
33

VARMUZA Martin

Knezpole

924290 2 - 05:39:01 898.226 m/min 13 0254 2041
34

BRI.UHERKOVI

Knezpole

924400 2 - 05:49:59 888.86 m/min 13 0254 2159
35

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

921660 2 - 05:48:57 887.107 m/min 15-0271-205
36

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

932650 2 - 06:22:43 869.428 m/min 15-0163-38
37

STRNAD Jaroslav

Rohatec

912270 2 - 06:40:44 836.382 m/min 14-0169-82E
38

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

892610 2 - 06:25:16 830.129 m/min 13-0164-325H
39

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

892610 2 - 06:31:47 825.128 m/min 13-0167-361H
40

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

902570 2 - 06:44:03 824.981 m/min 15-0164-348E

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov 7

910500 1 - 20:11:37 1069.143 m/min 15 0216 207
2

MRTÝNEK Miroslav

Olomouc

885830 1 - 20:00:22 1054.099 m/min 13 0207 436
3

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

912590 1 - 20:30:10 1048.753 m/min 15-0270-1472 H
4

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

918400 1 - 20:37:32 1046.57 m/min 12-0266-556 H
5

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

889100 1 - 20:13:46 1041.385 m/min 14-PORT-4101460 H
6

MIKEŠKA Ladislav

Holešov

918250 1 - 20:48:00 1034.065 m/min 14-0266-691 H
7

ČERNÝ Josef

Holešov

920300 1 - 20:50:57 1032.942 m/min 14-0400-1422 He
8

ZELINA Jiří

Kurovice

919780 1 - 20:51:34 1031.645 m/min 11-0269-59 H
9

GROH Aleš

Domašov

889200 1 - 20:23:47 1029.425 m/min 16-0234-772-H
10

STRATIL Petr

Holesov

920100 1 - 21:03:33 1018.317 m/min 13-0266-5354 H
11

NOVÁK Libor

Nezamyslice

883590 1 - 20:33:31 1011.532 m/min 14 0212 491
12

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

928410 1 - 21:18:14 1011.083 m/min 13-0265-992 H
13

VYBÍRAL Pavel

Kurovice

916930 1 - 21:12:11 1005.204 m/min 12-0269-182 H
14

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

870900 1 - 20:26:24 1005.194 m/min 13-0231-4432-H
15

STRATIL Petr

Holesov

920100 1 - 21:22:19 997.597 m/min 13-0266-5315 H
16

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

889100 1 - 20:53:46 994.779 m/min 16-0234-1526 He
17

NAVRÁTIL Karel

Lipník n/Bečvou

903990 1 - 21:09:09 994.324 m/min 14 0210 81
18

MAULER Aleš

Strukov

877300 1 - 20:44:05 992.327 m/min 16-0233-2550-H
19

SVOBODA Zdeněk

Cholina

872170 1 - 20:41:00 989.977 m/min 15-0237-983-He
20

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

867980 1 - 20:37:56 988.663 m/min 15-0233-2680-H
21

FUKSA Josef

Holešov

921350 1 - 21:43:00 977.041 m/min 12-0266-908 H
22

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

876160 1 - 20:59:23 974.179 m/min 15-0236-4367-H
23

ZPĚVÁK Zdeněk

Hoštice

893540 1 - 21:20:59 970.202 m/min 13 0140 425E
24

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

884820 1 - 21:15:48 966.172 m/min 14-0234-355-H
25

RYŠAVÝ Jan

Strukov

877510 1 - 21:20:00 953.815 m/min 15-0233-2580-H
26

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

867980 1 - 21:14:02 949.615 m/min 13-0233-2944-He
27

JAŠEK Václav

Strukov

877400 1 - 21:25:00 948.541 m/min 14-0233-2463-H
28

SVOBODA Zdeněk

Cholina

872170 1 - 21:23:00 944.93 m/min 13-0237-432-H
29

SVOBODA Zdeněk

Cholina

872170 2 - 04:17:36 908.51 m/min 13-0237-4045-He
30

KAMENÁŘ K+L

Lukov

929110 2 - 05:36:25 905.198 m/min 13-0265-385 H
31

KOLMAN Oldřich

Kroměříž

908310 2 - 05:44:52 877.707 m/min 11-0270-530 H
32

MAULER Aleš

Strukov

877300 2 - 05:10:26 876.92 m/min 16-0233-2510-H
33

MAULER Aleš

Strukov

877300 2 - 05:16:11 871.909 m/min 15-067-134-He
34

MAULER Aleš

Strukov

877300 2 - 05:58:43 836.546 m/min 14-0233-3168-He
35

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

876160 2 - 05:58:07 835.937 m/min 16-0236-2102-H
36

SVOBODA Zdeněk

Cholina

872170 2 - 06:27:04 809.764 m/min 14-0237-143-H
37

SVOBODA Zdeněk

Cholina

872170 2 - 06:58:34 786.755 m/min 14-0231-5066-He
38

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

868540 2 - 06:56:26 784.991 m/min 15-0250-3623-PL-H
39

MAULER Aleš

Strukov

877300 2 - 08:52:16 717.765 m/min 14-0137-890-H
40

MAULER Aleš

Strukov

877300 2 - 10:49:38 654.881 m/min 17-0233-319-He

 

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BIEL Rostislav

Vsetín

943340 1 - 21:00:26 1047.651 m/min 16-0200-18
2

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

966340 2 - 04:39:25 996.826 m/min 12-0182-561-H
3

KANTOR Bronislav

Návsi

988370 2 - 05:35:22 963.919 m/min 14-0240-420 H
4

BODY Andrej

Baška

965670 2 - 05:31:57 944.929 m/min 13-0194-634He
5

KAŠA Miroslav

Petřvald

957510 2 - 05:41:35 928.195 m/min 15-0185-269-HE
6

SRNÍČEK J.ml.+ Lucie

Horní Suchá*

962680 2 - 05:48:49 926.708 m/min 15-0149-569 he
7

CIESLAR Josef

Jablunkov

990570 2 - 06:41:12 907.78 m/min 14-0239-516 He
8

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

965110 2 - 06:30:20 893.345 m/min 15-0183-284-HE
9

SKRBEK Marek

Studénka

938170 2 - 06:00:33 893.027 m/min 15-0198-373 He
10

SKRBEK Marek

Studénka

938170 2 - 06:03:45 890.316 m/min 14-0198-640 He
11

GOŘOLKA Jan

Jablunkov

991570 2 - 07:05:33 888.862 m/min 15-0239-1049 H
12

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

952790 2 - 06:32:38 880.067 m/min 14-0187-332-H
13

DUDA Rostislav

Těrlicko

966620 2 - 06:50:28 878.373 m/min 14.0150.7841 He
14

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

962480 2 - 06:45:55 878.242 m/min 15-0149-1022 H
15

KLEIN David

Těrlicko

975360 2 - 07:01:21 877.635 m/min 15-0152-650 he
16

RODINA MARTYNKOVA

Bystřice

988390 2 - 07:17:44 876.439 m/min 15-0238-524 He
17

DUDA Emil

Těrlicko

966620 2 - 06:53:52 875.667 m/min 16.0183.528 H
18

HAŠŠO Slavomir

Baška

961700 2 - 07:00:16 866.188 m/min 14-0149-260
19

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

937450 2 - 06:32:17 866.178 m/min 12-0200-602
20

BIEL Rostislav

Vsetín

943340 2 - 06:41:23 864.353 m/min 16-0200-3 E
21

GELNAR Jaromír

Třebovice

944110 2 - 06:43:44 863.199 m/min 13-0159-603 He
22

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

952880 2 - 06:56:54 860.855 m/min 13-0194-464 He
23

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

933000 2 - 06:34:16 860.489 m/min 16-0221-1000 HE
24

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

966340 2 - 07:21:25 854.097 m/min 13-0182-74-H
25

PEROUTKA Jan

Podlesí

942550 2 - 06:53:34 854.094 m/min 12-017-754 H
26

ROMAN Vladislav

Paskov

954590 2 - 07:08:00 853.837 m/min 15-0157-5244 He
27

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

946870 2 - 07:02:43 850.953 m/min 15-0306-1533HE
28

ŽEDEK Žedek Team

Baška

961570 2 - 07:20:52 850.295 m/min 15.0149-295
29

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

944220 2 - 07:07:34 844.889 m/min 14-0197-456
30

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

944220 2 - 07:09:09 843.694 m/min 14-0197-424 E
31

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

991860 2 - 08:09:11 841.141 m/min CZ-13-0310-211-H
32

SALGA Jaromír

Krásné Pole

936190 2 - 07:05:53 838.968 m/min 14-0228-749 H
33

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

929660 2 - 06:59:04 838.236 m/min 14-0226-495H
34

SUCHAN Josef

Halenkov

961300 2 - 07:42:21 834.208 m/min 14-0191-174
35

CZAKON Vratislav

Paskov

954340 2 - 07:46:00 825.554 m/min 15-0191-653 He
36

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

933000 2 - 07:22:21 823.95 m/min 16-0221-950 HE
37

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

942560 2 - 07:36:59 821.773 m/min 11.0324.1145he
38

BOJDA Augustin

Lidečko

956650 2 - 07:59:56 817.696 m/min 15-0193-604 E
39

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

962630 2 - 08:14:58 812.369 m/min 13-0189-175 H
40

HONES RAFFAJOVÁ

Vražné

934460 2 - 07:44:55 809.115 m/min 14-0306-566 He
41

SUCHAN Josef

Halenkov

961300 2 - 08:18:56 808.54 m/min 14-0191-198
42

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

962630 2 - 08:28:20 803.307 m/min 13-0189-170 He
43

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

962630 2 - 08:30:06 802.125 m/min 13-0189-181 He
44

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

958570 2 - 08:26:42 801.011 m/min 14-0188-128-HE
45

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

944220 2 - 08:10:15 800.017 m/min 12-0197-249 E
46

WITOS Team

Nebory

975110 2 - 08:48:56 799.97 m/min 15-0241-142 He
47

SKRBEK Marek

Studénka

938170 2 - 08:03:04 799.758 m/min 12-0198-673
48

HLOŽEK Miroslav

Místek

964760 2 - 08:37:08 799.216 m/min 15 0155 313 h
49

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

942010 2 - 08:11:40 797.188 m/min 15.0324.79
50

KUNZ Ondřej

Nová Bělá *

947230 2 - 08:19:00 796.661 m/min 150156-733 H
51

KANTOR Bronislav

Návsi

988370 2 - 09:19:58 790.717 m/min 15-0240-585 He
52

SKRBEK Marek

Studénka

938170 2 - 08:17:59 789.716 m/min 13-0198-48 He
53

BIEL Rostislav

Vsetín

943340 2 - 08:27:03 788.054 m/min 13-0200-325
54

OLYMPIA Mácha

Krmelín

950180 2 - 08:35:53 787.954 m/min 13-0153-201He
55

DUDA Rostislav

Těrlicko

966620 2 - 08:59:48 785.998 m/min 16.0152.59 He Trojská Helena
56

SUCHAN Josef

Halenkov

961300 2 - 08:53:22 785.782 m/min 13-0191-75
57

OSTÁREK Lukáš

Krnov

899430 2 - 07:37:08 784.068 m/min 13-0222-657 he
58

KROUPA Jan

Lidečko

959970 2 - 08:56:50 782.478 m/min 14-0193-1045 E
59

SALGA Jaromír

Krásné Pole

936190 2 - 08:29:16 780.635 m/min 14-0156-752 H
60

BEZECNÝ Vlastislav

Nová Bělá

964220 2 - 09:14:37 774.712 m/min 12-0156-416 H
61

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

937450 2 - 08:41:11 773.995 m/min 09-0200-296
62

SUCHAN Josef

Halenkov

961300 2 - 09:12:37 773.609 m/min 10-0191-947
63

KAISER František

Dětmarovice

965040 2 - 09:20:39 771.631 m/min 14-0184-26 - H
64

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

962630 2 - 09:17:55 771.39 m/min 12-0186-86 H
65

VARAČKA Petr

Vsetín

942650 2 - 08:57:00 768.256 m/min 15-0200-650
66

LATOŇ Miroslav

Služovice

923190 2 - 08:37:10 764.758 m/min 16-0223 - 330
67

ŠIMČÍK Milan

Hlučín 2

941660 2 - 09:12:40 757.774 m/min 14.0324.566 he
68

SALGA Jaromír

Krásné Pole

936190 2 - 09:14:54 752.02 m/min 14-0228-771 H
69

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

962480 2 - 09:52:35 750.423 m/min 15-0149-1040 He
70

KAISER František

Dětmarovice

965040 2 - 09:58:53 748.741 m/min 12-0184-263 H
71

DVOŘÁK Jiří

Frydek

954620 2 - 09:45:02 748.702 m/min 16-0150-1061 H
72

PAVERA Josef

Štěpánkovice

929270 2 - 09:12:00 748.205 m/min 14-0226-251H
73

MOLEK Karel

Halenkov

955840 2 - 10:03:43 738.833 m/min 15-0191-942 E
74

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

944220 2 - 09:48:31 738.528 m/min 14-0197-434
75

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

920510 2 - 09:22:02 735.212 m/min 11-0223-182
76

LAZOVÝ Vladimír

Slezská Ostrava

950540 2 - 10:05:00 734.008 m/min 15-0187-132-HE
77

DUDA Emil

Těrlicko

966620 2 - 10:28:13 733.279 m/min 14.0152.1250 H
78

ROMAN Vladislav

Paskov

954590 2 - 10:13:17 732.45 m/min 13 0157 372 h
79

SKRBEK Marek

Studénka

938170 2 - 09:53:48 730.776 m/min 13-0198-165
80

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

936070 2 - 09:51:12 730.62 m/min 14-0228-641 HE
81

PEROUTKA Jan

Podlesí

942550 2 - 10:01:44 729.678 m/min 14-0316-103 H
82

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

962480 2 - 10:31:07 728.535 m/min 14-0149-935 he
83

KOPŘIVOVI

Místek

958020 2 - 10:27:55 726.92 m/min 11 0157 1138 he
84

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

965110 2 - 10:42:14 724.43 m/min 13-0238-478 H
85

GANČAŘ Miroslav

Otice

916900 2 - 09:40:12 721.855 m/min 14-0224-289 E
86

SUCHAN Josef

Halenkov

961300 2 - 10:41:43 721.85 m/min 14-0191-143
87

KOPŘIVOVI

Místek

958020 2 - 10:43:29 718.434 m/min 14 0155 675 h
88

MK TEAM - Konečný

Bolatice

932810 2 - 10:25:20 709.181 m/min 15-0218-3279-H
89

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

957380 2 - 11:04:07 707.014 m/min 12-0150-4608 H
90

KURTIN Miroslav

Lidečko

956680 2 - 11:04:23 706.358 m/min 14-0193-913 E
91

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

948820 2 - 11:00:00 702.83 m/min 12-0197-756 E
92

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

920510 2 - 10:22:00 701.608 m/min 13-0223-79
93

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

948820 2 - 11:18:00 693.582 m/min 14-0197-540 E
94

DUDA Emil

Těrlicko

966620 2 - 11:49:36 690.64 m/min 15.0152.142 He
95

HOLUŠA David

Krásné Pole

939640 2 - 11:31:31 680.151 m/min 16-0228-956 HE
96

GELNAR Jaromír

Třebovice

944110 2 - 12:32:59 654.276 m/min 14-0159-62 H
97

BÁRTA Jaroslav

Třebovice

943740 1 - 00:00:00 -0.037 m/min

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2018 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv