On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Gotha (pásmo MSS SEVER) - Jasno, 11 stupnu a bezvetri
Start 1.7.2018 - 06:00:00

Pro zadání Vašeho doletu
kontaktujte pověřeného koordinátora pásma!

Pásmo Sever - J. Swaczyna

Souřadnice startu: 50°53'50'' - 10°43'25''

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 13:14:39 1254.066 m/min 15-0194-422He
2

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 13:15:09 1252.626 m/min 14-0194-369
3

CHOVANEČEK Jan

Štramberk

544780 1 - 13:17:41 1244.69 m/min 15-0306-1045HE
4

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 13:11:20 1244.536 m/min 17-0198-2302
5

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 13:11:36 1243.767 m/min 15-0198-449
6

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 13:55:10 1243.648 m/min 15-0310-355 HE
7

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 13:55:12 1243.561 m/min PL-16-030-6294 HE
8

SOBEL Vladislav

Mosty

590940 1 - 13:55:17 1243.343 m/min 16-0310-560-E
9

DVOŘÁK Jiří

Frydek

553300 1 - 13:28:32 1233.576 m/min 16-0150-1022
10

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 13:15:39 1232.205 m/min 15-0198-334HE
11

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 13:16:33 1229.664 m/min 16-0198-1173
12

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 13:17:31 1226.948 m/min 14-0198-612
13

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 13:34:03 1224.623 m/min 17-0150-1361
14

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 13:34:03 1224.623 m/min 17-0150-1371 He
15

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

548940 1 - 13:29:45 1220.545 m/min 15 0197 197
16

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 13:25:36 1219.726 m/min 16 - 0197 - 669 E
17

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 13:20:14 1219.376 m/min 16-0198-1122
18

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 13:20:22 1219.007 m/min 15-0198-350 He
19

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 13:20:31 1218.592 m/min 16-0198-1255
20

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 13:20:32 1218.546 m/min 15-0198-445
21

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 13:21:55 1214.731 m/min 15-0198-430 He
22

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 13:22:14 1213.861 m/min 15-0198-320
23

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 13:33:18 1207.765 m/min 14-0190-2578 He
24

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

548980 1 - 13:34:37 1207.567 m/min 16-0197-811
25

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

561080 1 - 13:46:31 1202.701 m/min 14-0149-927 he
26

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 13:27:32 1199.486 m/min 16-0198-1151
27

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 13:33:46 1197.774 m/min 16 0197 663 E
28

ŘEPKA Josef

Vsetín

552210 1 - 13:41:15 1197.203 m/min 16 0197 810
29

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 13:28:59 1195.612 m/min 15-0198-447 He
30

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

590450 1 - 14:15:13 1192.306 m/min CZ-15-0310-259-H
31

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

540880 1 - 13:33:49 1191.847 m/min 15-0199-529
32

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

556250 1 - 13:46:44 1191.794 m/min 14 0191 570 H
33

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 13:36:20 1191.037 m/min 14 0197 425 E
34

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 13:30:59 1190.31 m/min 15-0198-382
35

SKRBEK Marek

Studénka

536810 1 - 13:31:01 1190.222 m/min 16-0198-1121
36

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 13:40:02 1190.088 m/min 14-0400-1253 He
37

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 13:47:16 1189.984 m/min 16-0186-675
38

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 13:38:22 1189.179 m/min 15-0194-434
39

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 13:44:18 1187.702 m/min 12-0194-789
40

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 13:41:42 1185.792 m/min 11-0360-6059
41

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 13:38:27 1185.538 m/min 15 0197 523 E
42

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

545440 1 - 13:40:48 1183.681 m/min 16-0306-704
43

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

561480 1 - 13:55:23 1181.11 m/min 15-0189-18 H
44

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

541080 1 - 13:38:45 1179.466 m/min CZ-0195-942 H
45

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

561080 1 - 13:55:58 1178.822 m/min 11-0149-1669 he
46

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 13:51:49 1178.509 m/min 17-0150-93
47

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 13:51:53 1178.342 m/min DV 4223-12-126
48

OSTÁREK Lukáš

Krnov

498570 1 - 13:03:28 1177.354 m/min 16-0222-571 H
49

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 13:39:52 1176.972 m/min 15-0316-480 H
50

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 13:39:52 1176.972 m/min 15-0316-480 H
51

LAŇKA Alfons, In

Kravaře

541090 1 - 13:40:00 1176.283 m/min 15-0221-187
52

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

561080 1 - 13:57:05 1176.063 m/min 16-0149-1155 h
53

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 13:40:21 1175.736 m/min 14-0316-185 H
54

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 13:40:21 1175.736 m/min 14-0316-185 H
55

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 13:53:35 1174.112 m/min 14-0150-7025
56

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 13:41:31 1172.764 m/min 14-0316-120 H
57

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 13:41:31 1172.764 m/min 14-0316-120 H
58

SKOKAN Pavel + K.

Místek

562760 1 - 14:00:20 1171.603 m/min 15-0155-616 H
59

SKOKAN Pavel + K.

Místek

562760 1 - 14:00:20 1171.603 m/min 15-0155-616 H
60

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 13:45:46 1170.286 m/min 12-0194-151
61

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 13:42:38 1169.933 m/min 160316903 H
62

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 13:42:38 1169.933 m/min 160316903 H
63

SÍBAL Alois

Halenkov

564950 1 - 14:03:00 1169.669 m/min 12 0191 483 H
64

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 14:25:37 1168.751 m/min PL-15-021-5317 HE
65

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 14:25:40 1168.635 m/min 16-0310-142 H
66

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 13:55:55 1168.356 m/min 14-0150-7065
67

KALOČ Václav

Nová Bělá

549240 1 - 13:50:33 1167.23 m/min 14-0156-447 H
68

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 13:43:53 1166.78 m/min 16-0316879 H
69

SRNÍČEK J.ml.+ Lucie

Horní Suchá*

561280 1 - 14:01:25 1165.892 m/min 16-0149-666 H
70

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 14:27:12 1165.103 m/min 15-0310-313 H
71

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

548110 1 - 13:51:00 1163.715 m/min 16 0197 621
72

SRNÍČEK J.ml.+ Lucie

Horní Suchá*

561280 1 - 14:02:39 1162.913 m/min 16-0149-134 He
73

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 13:48:53 1162.507 m/min 14-0194-321
74

BEZECNÝ Vlastislav

Nová Bělá

562980 1 - 14:04:41 1161.542 m/min 15-0156-635
75

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

561080 1 - 14:03:19 1160.895 m/min 16-0149-1166 he
76

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 13:49:54 1159.991 m/min 14-0194-783 He
77

BABCZYNSKI Vítězslav

Dětmarovice

564760 1 - 14:07:33 1158.363 m/min 14-0152-447
78

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 14:30:31 1157.533 m/min 14-0310-89 HE
79

SANTARIUS Jiří

Těrlicko

564340 1 - 14:07:33 1157.502 m/min 14-0152-472
80

DUDA Rostislav

Těrlicko

565380 1 - 14:08:28 1157.459 m/min 15.0152.898 H
81

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

548110 1 - 13:53:40 1157.164 m/min 14 0197 526
82

PILCH Tadeaš

Těrlicko

565670 1 - 14:09:09 1156.435 m/min 16-0152-768 he
83

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

561080 1 - 14:05:24 1155.913 m/min 16-0149-1111 H
84

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 14:32:59 1151.967 m/min 15-0310-311 H
85

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

540990 1 - 13:49:51 1151.41 m/min 15.0324.74
86

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 13:53:28 1151.253 m/min 16-0194-531HE
87

STŘEŠOVSKÝ Miroslav

Vsetín

536450 1 - 13:45:59 1151.221 m/min 15 0200 71
88

SRNÍČEK J.ml.+ Lucie

Horní Suchá*

561280 1 - 14:07:46 1150.714 m/min 15-0149-577 H
89

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

561080 1 - 14:07:48 1150.226 m/min 14-0149-943 he
90

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 14:34:41 1148.162 m/min 15-0310-486 H
91

KOPŘIVOVI

Místek

556620 1 - 14:04:48 1148.144 m/min 14 0155 611 he
92

BAŠISTA+MAJ

Hlučín 2

537670 1 - 13:48:50 1146.825 m/min 13.0334.7026
93

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 14:35:32 1146.269 m/min 15-0310-390 H
94

SOBEL Vladislav

Mosty

590940 1 - 14:35:39 1146.01 m/min 15-0310-36-E
95

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 14:37:54 1141.031 m/min 15-0310-314 HE
96

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

541540 1 - 13:54:50 1140.484 m/min 14.0324.34
97

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

563890 1 - 14:15:07 1138.903 m/min 14-0152-695-H
98

WITOS Team

Nebory

573790 1 - 14:24:01 1138.435 m/min 16-0241-78 H
99

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

563890 1 - 14:16:00 1136.875 m/min 15-0152-452H
100

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

563890 1 - 14:16:09 1136.531 m/min 15-0152-509-H
101

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

551740 1 - 14:07:13 1132.433 m/min 16-0187-467-H
102

KUNZ Ondřej

Nová Bělá *

545930 1 - 14:03:00 1130.29 m/min 16-0156-384 H
103

SANTARIUS Jiří

Těrlicko

564340 1 - 14:20:15 1128.116 m/min 14.0152.461 He
104

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

553330 1 - 14:10:35 1127.902 m/min 15-0157-5536 H
105

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

551740 1 - 14:09:15 1127.726 m/min 14-0187-293-H
106

GELNAR Jaromír

Třebovice

542940 1 - 14:02:56 1124.255 m/min 15-0159-690 He
107

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

556230 1 - 14:15:09 1123.357 m/min 15-0183-43-H
108

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 14:46:09 1123.14 m/min 16-0310-134 H
109

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 14:46:16 1122.891 m/min 12-0310-201 H
110

WITOS Team

Nebory

573790 1 - 14:31:11 1122.474 m/min 17-0241-265 He
111

VANĚK Petr

Kravaře

526380 1 - 13:49:08 1122.026 m/min 13-0221-206 He
112

PETEREK Norbert

Štěpánkovice

527960 1 - 13:50:55 1121.133 m/min 15-0226-3651H
113

ROMAN Vladislav

Paskov

553260 1 - 14:14:00 1119.96 m/min 16-0157-25 He
114

ROMAN Vladislav

Paskov

553260 1 - 14:14:10 1119.582 m/min 12-0157-610 H
115

WITOS Team

Nebory

573790 1 - 14:32:58 1118.572 m/min 14-0241-104 He
116

KAŠNÝ František

Štěpánkovice

525370 1 - 13:49:49 1118.245 m/min 13-0224-1765H
117

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 14:49:18 1116.456 m/min 15-0310-362 H
118

PIEKLO Ladislav

Dolní Lutyně

549900 1 - 14:12:48 1115.869 m/min 14-0183-687-HE
119

DUDA Rudolf

Bolatice

531940 1 - 13:57:22 1114.322 m/min 15-0218-3343-H
120

ČERNOHOUS Vladimír

Třebovice

543660 1 - 14:08:16 1113.449 m/min 15-0159-583 He
121

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

528820 1 - 13:57:27 1107.592 m/min 13-0226-530H
122

KAISER František

Dětmarovice

564120 1 - 14:30:04 1105.973 m/min 15-0184-140 H
123

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

556230 1 - 14:23:19 1105.129 m/min 14-0183-643-HE
124

VEČEŘA Jaromír

Paskov

550330 1 - 14:18:43 1103.492 m/min 14-0159-397 He
125

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

528820 1 - 13:59:39 1102.512 m/min 15-0226-3571H
126

SOBEL Vladislav

Mosty

590940 1 - 14:57:25 1099.594 m/min 16-0310-143
127

MITRENGA Josef

Bolatice

532850 1 - 14:08:20 1091.16 m/min 16-0218-333-H
128

SOBEL Vladislav

Mosty

590940 1 - 15:07:18 1079.737 m/min 16-0310-590-E
129

KOVALSKÝ Karel

Dolní Lutyně

550220 1 - 14:31:27 1075.804 m/min 12-0183-94-H
130

BÁRTA Jaroslav

Třebovice

542560 1 - 00:00:00 -0.021 m/min
131

FLORIÁN + TOMÍČEK

Bolatice

533290 1 - 14:07:00 -0.021 m/min 13-0218-641 H
132

ADAMČIK Karel

Frenštát

557200 1 - 00:00:00 -0.022 m/min

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2018 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv