On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Duisburg - mirny S vitr, 15C
Start 14.7.2018 - 06:15:00

První dolétlí holubi musí být nahlášeni ihned,
nejpozději však do 30 minut po příletu na určeného koordinátora
v každém výpočetním pásmu...

Pásmo Západ - Ing. J. Novotný
Pásmo Jih - J. Fridrich
Pásmo Střed - M. Polášek
Pásmo Sever - J. Swaczyna

Souřadnice startu: 51°29'53'' - 6°47'40''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

769530 1 - 15:40:09 1361.639 m/min 14-0234-461 He
2

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

837340 1 - 16:38:36 1342.752 m/min 16-0150-23 H
3

ŽEDEK Žedek Team

Baška

841650 1 - 16:45:28 1334.964 m/min 15-0149-300
4

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov 7

791190 1 - 16:17:18 1313.614 m/min 14-0216-1123
5

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

769530 1 - 16:01:31 1312.034 m/min 14-0234-429 H
6

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

794350 1 - 16:23:47 1304.816 m/min 10-0254-884 He
7

MRTÝNEK Ladislav

Olomouc

766430 1 - 16:02:46 1303.97 m/min 12-0213-115
8

SEDLÁK František

Hoštice

760020 1 - 15:57:57 1303.748 m/min 14-0144-1153
9

KŘIVÁNEK Petr

Rousínov

758170 1 - 15:57:30 1301.579 m/min 14-0144-765
10

BARTL Pavel

Šumvald

751160 1 - 15:54:54 1295.327 m/min 14-0236-65-H
11

GERSPITZER Team

Hrušovany n.J.

744970 1 - 15:50:57 1293.463 m/min 12-0278-720
12

PONÍŽIL Jan

Přerov 7

785830 1 - 16:23:07 1292.236 m/min 13-0216-785
13

BARTL Pavel

Šumvald

751160 1 - 15:57:45 1288.992 m/min 16-0236-3710-H
14

VARMUZA Martin

Knezpole

806020 1 - 16:40:34 1288.464 m/min 12 0254 1705 H
15

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

769530 1 - 16:12:55 1287.019 m/min 16-0234-1618 H
16

NAVRÁTIL Karel

Lipník n/Bečvou

784530 1 - 16:25:19 1285.447 m/min 14-0210-79
17

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

771700 1 - 16:15:58 1284.098 m/min 14-0180-1610 he
18

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

809520 1 - 16:46:05 1282.747 m/min 12-0265-618 H
19

GERSPITZER Team

Hrušovany n.J.

744970 1 - 15:56:43 1280.641 m/min 15-0278-78
20

JEŽEK Jiří

Kojetín

777760 1 - 16:24:45 1275.539 m/min 15-0209-310
21

VAŠÍČEK Karel Ing

Židenice

763970 1 - 16:13:57 1275.515 m/min 15-0148-1253
22

VACL Vladimír

Rataje

788760 1 - 16:34:17 1273.666 m/min 12-0217-2218 H
23

TOMEK Jindřich

Křižanov

699980 1 - 15:24:38 1273.54 m/min 13-0302-590 He
24

BECHA Lubomír

Vedrovice

734340 1 - 15:52:41 1271.181 m/min 14-0281-4
25

MOŤKA Josef

Bílá Lhota

745590 1 - 16:01:42 1270.82 m/min 15-0231-1096-he
26

HOUDEK Pavel

Štěpánov n.Svr.

709560 1 - 15:33:22 1270.778 m/min 15-0292-385 H
27

NOVÁK Libor

Nezamyslice

765000 1 - 16:17:18 1270.131 m/min 12-0147-341 E
28

SUCHAN Josef

Halenkov

841980 1 - 17:18:18 1269.38 m/min 14-0191-198
29

NAVRÁTIL Luděk

Přerov 2

788210 1 - 16:36:01 1269.225 m/min 14-0215-37
30

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

777680 1 - 16:28:11 1268.267 m/min 14-0173-410 e
31

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

677530 1 - 15:09:54 1266.648 m/min 16-05-1433 He
32

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

842430 1 - 17:20:15 1266.336 m/min 12-0186-57 He
33

OLYMPIA Mácha

Krmelín

830140 1 - 17:10:54 1265.65 m/min 14-0153-1113 H
34

HANAK Milan

Blatnice

809270 1 - 16:54:31 1265.44 m/min 16-0246-67
35

NOVÁČEK Josef

Mohelno

717340 1 - 15:42:03 1265.038 m/min 14-0296-322 He
36

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

748220 1 - 16:06:32 1264.882 m/min 12-0233-503-H
37

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

774520 1 - 16:27:25 1264.695 m/min 14-0178-4735
38

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

699070 1 - 15:27:50 1264.522 m/min 14-0318-505 He
39

HASTIK Josef

Susice

801210 1 - 16:49:10 1263.406 m/min 14 0244 1232 H
40

STRATIL Petr

Holesov

801150 1 - 16:49:30 1262.648 m/min 13-0266-5770 He
41

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

769020 1 - 16:24:49 1261.068 m/min 14-0179-5252
42

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

779940 1 - 16:33:59 1260.034 m/min 15-0264-1068 H
43

CITTERBARD Oldřich

Velké Němčice

755410 1 - 16:14:32 1259.997 m/min 13-0175-1037
44

SÝKORA Jaromír

Hoštice

763940 1 - 16:21:43 1259.138 m/min 15-0208-37
45

KRUTIL Karel

Dřevohostice

797430 1 - 16:48:33 1258.669 m/min 15-0205-6597
46

OHAREK Josef

Tlumačov

798740 1 - 16:50:00 1257.858 m/min 13-0275-4530 H
47

KIRSCHOVÁ Jana

Rajhrad

745680 1 - 16:08:09 1257.152 m/min 13-0334-7142 he
48

STRUŽKA Libor

Bylnice

833760 1 - 17:18:15 1257.083 m/min 15 0248 1016 H
49

BRI.UHERKOVI

Knezpole

806130 1 - 16:57:22 1254.937 m/min 14 0254 3755 H
50

BRI.UHERKOVI

Knezpole

806130 1 - 16:57:24 1254.872 m/min 15 0254 4482 H
51

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

751540 1 - 16:14:08 1254.379 m/min 15-0180-857
52

BRI.UHERKOVI

Knezpole

806130 1 - 16:57:54 1253.896 m/min 14 0254 3769 H
53

SUCHÁNEK Břetislav

Olomouc

767600 1 - 16:27:35 1253.054 m/min 14-0213-63
54

SUCHÁNEK Břetislav

Olomouc

767600 1 - 16:27:38 1252.952 m/min 11-0202-1245
55

FAJMON Team

Velký Dvůr

747210 1 - 16:11:23 1252.902 m/min 14-0282-998 he
56

MANASEK Miroslav

Modra

798050 1 - 16:52:04 1252.695 m/min 15 0252 33 He
57

LAŇKA Alfons, In

Kravaře

821730 1 - 17:11:00 1252.637 m/min 12-0285-4394 H
58

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

799490 1 - 16:53:19 1252.497 m/min 14-0266-27 H
59

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

788370 1 - 16:44:31 1252.342 m/min 16-0165-111H
60

KUNZ Ondřej

Nová Bělá *

827150 1 - 17:16:00 1251.362 m/min 14-0156-714 H
61

LEŠŇOVSKÝ+VRBA

Vojkovice

754380 1 - 16:18:11 1250.665 m/min 16-0278-205
62

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

769020 1 - 16:30:25 1249.592 m/min 16-0179-6814
63

ZEMAN František

Moravany

741670 1 - 16:08:37 1249.409 m/min 15-0266-536
64

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

677530 1 - 15:17:32 1248.826 m/min 13-0303-2122 He
65

FRANK Jakub

Vojkovice

747720 1 - 16:13:47 1248.732 m/min 15-0180-508
66

SVOBODA Zdeněk

Cholina

752750 1 - 16:18:06 1248.135 m/min 14-0237-143-H
67

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

837340 1 - 17:26:44 1246.536 m/min 14-0150-7065
68

MAŇÁK Štěpán

Lipov *

810920 1 - 17:05:57 1245.749 m/min 16-0163-1023E
69

KOLMAN Oldřich

Kroměříž

789630 1 - 16:49:02 1245.408 m/min 14-0270-1019 H
70

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

776660 1 - 16:38:45 1245.146 m/min 15-0178-5596
71

BEZDEK Ant.+René

Ost.N.Ves

805160 1 - 17:02:05 1244.291 m/min 15-0260-2524
72

SÝKORA Jaromír

Hoštice

763940 1 - 16:29:08 1243.932 m/min 15-0208-933
73

BOCEK Jiri

Uh.Ostroh

803740 1 - 17:01:22 1243.474 m/min 15-0259-544
74

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

776660 1 - 16:39:43 1243.22 m/min 15-0178-5549
75

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

707780 1 - 15:44:21 1243.137 m/min 15-0292-340 H
76

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

799490 1 - 16:58:08 1243.117 m/min 15-0266-1016 H
77

GALUSKA Lud.+Mir.

Veseli

804200 1 - 17:02:34 1241.88 m/min 12-0171-289
78

ZELINA Jiří

Kurovice

801020 1 - 17:00:16 1241.378 m/min 12-0269-59 H
79

PETER Milan

Baška

851800 1 - 17:41:45 1240.335 m/min 14-0149-94 he
80

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

825370 1 - 17:20:33 1240.132 m/min 14-0195-87 He
81

BLATA Miroslav

Šardice

780280 1 - 16:44:12 1240.114 m/min 14-0164-228H
82

KADLEČÍK Jiří

Drnholec

749530 1 - 16:19:32 1239.849 m/min 16-0278-390
83

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

774520 1 - 16:39:45 1239.728 m/min 15-0178-5110
84

INGR Zdeněk

Vlkoš

787960 1 - 16:50:49 1239.288 m/min 12-0172-158H
85

KONEČNÝ Mir.Yvetta

Kurovice

798050 1 - 16:59:00 1239.208 m/min 12-0269-562 H
86

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

776660 1 - 16:41:47 1239.12 m/min 15-0178-5683 e
87

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

793990 1 - 16:55:57 1238.771 m/min 15-0270-1434 H
88

NOVÁČEK Josef

Mohelno

717340 1 - 15:54:30 1237.86 m/min 13-0296-919 He
89

KOHOUTEK Boh.+Marek

Mirosl.Knínice

732730 1 - 16:07:09 1237.406 m/min 16-0281-476 he
90

GROH Aleš

Domašov

769540 1 - 16:37:01 1237.169 m/min Cz 14.0234.1338
91

KAMENÁŘ K+L

Lukov

810210 1 - 17:10:14 1236.521 m/min 14-0265-455 H
92

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

677530 1 - 15:22:58 1236.444 m/min 14-0400-1815 H
93

KIRSCHOVÁ Jana

Rajhrad

745680 1 - 16:18:24 1235.797 m/min 15-0323-458
94

KROUPA Jan

Přerov 2

787310 1 - 16:52:08 1235.707 m/min 14_0169-889
95

MAŇÁK Štěpán

Lipov *

810920 1 - 17:12:00 1234.277 m/min 13-0163-439E
96

PŘIKRYL Karel

Hoštice

768950 1 - 16:38:16 1233.742 m/min 11-0208-2328
97

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

751540 1 - 16:24:16 1233.516 m/min 14-0180-26
98

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

776660 1 - 16:44:51 1233.087 m/min 14-0178-4578
99

ŠPENDLÍK Bedřich

Ořechov

795210 1 - 17:00:00 1232.884 m/min 16-0160-405H
100

ŠEVČÍK Miroslav

Křenovice

770250 1 - 16:39:56 1232.531 m/min 12-0140-656
101

WALACH Evžen

Rychvald

836600 1 - 17:33:56 1232.227 m/min 12-0181-348-H
102

POSPÍŠIL Petr

Mor.Nová Ves

787430 1 - 16:54:07 1232.06 m/min 16-0173-92 e
103

KOLÁČEK Josef

Staré Brno

735800 1 - 16:12:18 1231.877 m/min 13-0145-262
104

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

751540 1 - 16:25:25 1231.192 m/min 13-0180-2014
105

SVOBODA Zdeněk

Cholina

752750 1 - 16:26:30 1230.989 m/min 13-0237-445-He
106

KAMENÁŘ K+L

Lukov

810210 1 - 17:13:20 1230.699 m/min 12-0265-281 H
107

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

844960 1 - 17:41:38 1230.584 m/min 14-0152-645 He
108

BRI.UHERKOVI

Knezpole

806130 1 - 17:10:08 1230.482 m/min 14 0253 976 H
109

KUCERA Josef

Vlcnov

814510 1 - 17:17:00 1230.378 m/min 14-0250-48
110

VYSLOUŽIL Zdeněk

Rataje

782340 1 - 16:51:00 1230.094 m/min 11-0217-560 H
111

DVOŘÁK Jiří

Frydek

834570 1 - 17:33:38 1229.78 m/min 16-0150-1061 H
112

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

776660 1 - 16:46:51 1229.184 m/min 14-0178-4487
113

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

829890 1 - 17:30:15 1229.011 m/min 13-0197-639 He
114

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

771700 1 - 16:43:02 1228.756 m/min 14-0334-131
115

CARBOL Petr

Baška

845650 1 - 17:43:30 1228.25 m/min 17-0149-106 H
116

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

799490 1 - 17:06:00 1228.095 m/min 13-0266-5492 H
117

BODY Andrej

Baška

845730 1 - 17:43:51 1227.742 m/min 16-0149-990 H
118

BECHA Lubomír

Vedrovice

734340 1 - 16:13:17 1227.412 m/min 15-0281-204 he
119

BRI.UHERKOVI

Knezpole

806130 1 - 17:13:01 1225.091 m/min 12 0254 1432 H
120

STRATIL Petr

Holesov

801150 1 - 17:09:08 1224.75 m/min 13-0266-5315"Vlastik"
121

FAJMON Team

Velký Dvůr

747210 1 - 16:25:19 1224.299 m/min 17-0282-708
122

KROUPA Jan

Přerov 2

787310 1 - 16:58:45 1223.006 m/min 14-0215-220
123

VYSLOUŽIL Zdeněk

Rataje

782340 1 - 16:55:00 1222.406 m/min 12-0217-2572 He
124

VYSLOUŽIL Zdeněk

Rataje

782340 1 - 16:55:00 1222.406 m/min 13-0217-3009 He
125

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

803200 1 - 17:12:07 1222.31 m/min 15-0271-201
126

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

825290 1 - 17:30:47 1221.235 m/min 14-0197-434
127

KOUKAL Petr a Jan

Staré Brno

740550 1 - 16:21:30 1221.022 m/min 14-0145-198
128

ŽEDEK Žedek Team

Baška

841650 1 - 17:44:22 1220.903 m/min 15-0149-76
129

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

805170 1 - 17:14:34 1220.756 m/min 15-031-758
130

BORTEL Jaromír

Mniší

826750 1 - 17:32:29 1220.325 m/min 14-0194-403He
131

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

769530 1 - 16:46:14 1219.09 m/min 16-0234-1530 H
132

SUCHAN Josef

Halenkov

841980 1 - 17:45:57 1218.583 m/min 14-0191-791
133

CHALUPNÍK Štěp.MVDr.

Koroužné

709760 1 - 15:57:29 1218.507 m/min 13-03333-2152 H
134

ZEMAN František

Moravany

741670 1 - 16:23:42 1218.449 m/min 14-0141-26
135

KUBITA Antonín

Prasklice

779560 1 - 16:54:56 1218.189 m/min 15-0273-165 H
136

DVOŘÁK Karel

Hostákov

697650 1 - 15:47:43 1218.142 m/min 14-02806-247 H
137

ZEMAN František

Moravany

741670 1 - 16:24:05 1217.682 m/min 15-01605-721
138

KASIK Frantisek

Vesky

807630 1 - 17:18:34 1217.105 m/min 16-0256-25
139

KŠICA Miroslav

Vojkovice

748800 1 - 16:30:23 1216.803 m/min 14-0145-244
140

VYSLOUŽIL Zdeněk

Rataje

782340 1 - 16:58:00 1216.703 m/min 14-0217-4406 He
141

Ing. RANOCHA Václav

Krmelín

831100 1 - 17:38:08 1216.6 m/min 13-0153-1397 He
142

FIŠER Otto

Červený Potok

719630 1 - 16:06:33 1216.516 m/min 15-0231 1618 h
143

JANÁL Pavel

Holešov

802890 1 - 17:15:00 1216.5 m/min 12-0266-1070 H
144

KUCERA Josef

Vlcnov

814510 1 - 17:25:00 1215.687 m/min 13-0250-243
145

CABALA Jan

Nová Bělá

829920 1 - 17:38:23 1214.428 m/min 15.0156.465
146

CABALA Jan

Nová Bělá

829920 1 - 17:38:24 1214.399 m/min 14.0156.232 he
147

HAPL Lubomír

Štramberk

829080 1 - 17:38:09 1213.613 m/min 16-0190-4165 H
148

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

769530 1 - 16:49:12 1213.387 m/min 16-0234-1526 He
149

RIHA Josef

Drslavice

814420 1 - 17:26:42 1212.476 m/min 12-0400-637
150

WITOS Team

Nebory

855050 1 - 18:00:33 1211.891 m/min 14-0241-104 He
151

ZIMÁČEK Lubomír

Vracov

791320 1 - 17:08:04 1211.699 m/min 13-0160-501E
152

VOLEK Martin

Stramberk

827660 1 - 17:38:05 1211.653 m/min 16-0306-677
153

SVOBODA Zdeněk

Cholina

752750 1 - 16:36:40 1210.858 m/min 15-0237-983-He
154

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

677530 1 - 15:34:52 1210.163 m/min 14-0400-1804 H
155

KŘEMPEK Leo

Štěpánkovice

805920 1 - 17:21:00 1210.09 m/min 14-0226-618 H
156

PEROUTKA Jan

Podlesí

823090 1 - 17:35:18 1209.893 m/min 2015-0316-402
157

HAPL Lubomír

Štramberk

829080 1 - 17:40:16 1209.865 m/min 14-0190-2648 He
158

OPAVSKÝ Zdeněk

Dubňany

787010 1 - 17:05:34 1209.73 m/min 15-0162-75E
159

HASTIK Josef

Susice

801210 1 - 17:17:36 1209.191 m/min 15 0252 286 H
160

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

873390 1 - 18:17:32 1208.789 m/min 15-0239-347 H
161

JANEČEK Pavel

Rajhrad

747190 1 - 16:33:33 1207.97 m/min 16-0146-22 he
162

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

785280 1 - 17:05:34 1207.071 m/min 15-0164-43H
163

WESSELY Petr

Starovičky

765710 1 - 16:49:36 1206.603 m/min 14-0280-201
164

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

846030 1 - 17:56:22 1206.259 m/min 15-0182-639-H
165

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

846030 1 - 17:56:25 1206.173 m/min 15-0182 -643H
166

ŠENKÝŘ Pavel

Bystřice n.P.

704620 1 - 15:59:11 1206.162 m/min 14-0292-573 H
167

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

815150 1 - 17:30:56 1205.962 m/min 15-0163-1361H
168

NOVOTNÝ Ladislav

Židenice

740470 1 - 16:29:22 1205.257 m/min 14-0148-174
169

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

769530 1 - 16:53:34 1205.09 m/min 14-0234-530 H
170

LAZOVÝ Vladimír

Slezská Ostrava

830310 1 - 17:44:12 1204.745 m/min 15-0156-744-HE
171

SVOBODA Zdeněk

Cholina

752750 1 - 16:39:53 1204.625 m/min 13-0237-422He
172

SIK Jaroslav

Buchlovice

795100 1 - 17:15:04 1204.575 m/min 13-0263-2603
173

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

769020 1 - 16:53:34 1204.291 m/min 13-0179-5334 h
174

BEDNAŘÍK Josef

Rakvice

770660 1 - 16:55:02 1204.094 m/min 15-0178-5450
175

LÉTAL Milan

Zaječí

767120 1 - 16:52:07 1204.049 m/min 12-0174-1026
176

ŽEDEK Žedek Team

Baška

841650 1 - 17:54:23 1203.417 m/min 15-0149-295 H
177

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

769530 1 - 16:54:34 1203.205 m/min 16-0234-1570 He
178

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

791320 1 - 17:12:45 1203.071 m/min 11-0270-343 He
179

SVOBODA Zdeněk

Cholina

752750 1 - 16:40:52 1202.732 m/min 14-0237-105-He
180

JABŮREK Vlastimil

Hartvíkovice

708140 1 - 16:03:59 1202.309 m/min 13-0296-19 H
181

HUTÁREK Jiří ml.

Vícenice *

709180 1 - 16:04:51 1202.306 m/min 16-0296-227 H
182

ZEMAN František

Moravany

741670 1 - 16:31:53 1202.286 m/min 15-01605-745 he
183

HLUBINKA Jan

Haňovice

750940 1 - 16:40:00 1201.504 m/min 13-0231-5043-H
184

IŠTVÁNEK František

Strážnice

802560 1 - 17:23:07 1201.227 m/min 14-0296-68H
185

GREBENÍČEK Jaroslav

Napajedla

800200 1 - 17:21:11 1201.171 m/min 15-0271-352
186

NOVOTNÝ Miloš

Sudice

717520 1 - 16:12:27 1200.971 m/min 13-0296-382 H
187

KANTOR Bronislav

Návsi

868390 1 - 18:19:02 1199.378 m/min 15-0240-584 H
188

MARŠÁLEK Igor,Emíli

Staré Brno

740700 1 - 16:32:40 1199.191 m/min 13-0141-386 he
189

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

751320 1 - 16:41:36 1199.042 m/min 15-0231-1543-He
190

MAŇÁK Štěpán

Lipov *

810920 1 - 17:31:19 1199.024 m/min 15-0163-898H
191

LÉTAL Milan

Zaječí

767120 1 - 16:54:48 1199 m/min 14-0174-437
192

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

769530 1 - 16:57:01 1198.614 m/min 14-PORT-4101460 H
193

SKRBEK Marek

Studénka

818150 1 - 17:37:57 1197.965 m/min 14-0198-640 He
194

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

681070 1 - 15:43:33 1197.907 m/min 15-0303-111 He
195

ŽEDEK Žedek Team

Baška

841650 1 - 17:57:52 1197.453 m/min 15-0149-97
196

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

751320 1 - 16:42:28 1197.386 m/min 15-0231-1504-h
197

MAŇÁK Štěpán

Lipov *

810920 1 - 17:32:20 1197.224 m/min 15-0163-877H
198

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

842540 1 - 17:58:46 1197.187 m/min 15-0149-1022 H
199

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

707780 1 - 16:06:15 1197.091 m/min 14-0292-47 H
200

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

677530 1 - 15:41:02 1196.979 m/min 15-0303-343 H
201

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

751320 1 - 16:42:42 1196.941 m/min 14-0231-5038-h
202

VYSEKAL David+Voj.

Krnov

780190 1 - 17:06:54 1196.794 m/min 12-0222-714 he
203

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

681070 1 - 15:44:06 1196.749 m/min 14-0303-51 H
204

SLOVÁČEK František

Hodonín

791560 1 - 17:16:28 1196.674 m/min 11-0169-8E
205

PROCHÁZKA Miloslav

Budkovice

729920 1 - 16:25:07 1196.361 m/min 14-0279-1570 H
206

SVOBODA Zdeněk

Cholina

752750 1 - 16:44:13 1196.329 m/min 14-0237-170He
207

HUTÁREK Jiří ml.

Vícenice *

709180 1 - 16:07:48 1196.323 m/min 15-0296-1069 H
208

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

710360 1 - 16:09:02 1195.825 m/min 16-0333-254 He
209

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

832540 1 - 17:51:34 1195.205 m/min 16-0187-447-HE
210

HAŠŠO Slavomir

Baška

841750 1 - 17:59:26 1194.932 m/min 16 - 0149 - 506 H
211

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

677530 1 - 15:42:02 1194.868 m/min 15-0303-547 H
212

HONES RAFFAJOVÁ

Vražné

814710 1 - 17:37:00 1194.589 m/min 13-0306-8714 H
213

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

769530 1 - 16:59:16 1194.428 m/min 17-0234-418 H
214

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

769530 1 - 16:59:16 1194.428 m/min 17-0234-418 H
215

KANTOR Bronislav

Návsi

868390 1 - 18:22:03 1194.402 m/min 16-0240-617 He
216

ŽEDEK Žedek Team

Baška

841650 1 - 17:59:50 1194.112 m/min 15-0149-83
217

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

785280 1 - 17:13:09 1193.163 m/min 15-0172-1019E
218

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

677530 1 - 15:43:13 1192.38 m/min 12-0400-4372 He
219

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

825290 1 - 17:47:10 1192.328 m/min 14-0197-424 He
220

GELNAR Jaromír

Třebovice

823940 1 - 17:46:17 1191.899 m/min 12-0159-542 H
221

GROH Aleš

Domašov

769540 1 - 17:00:48 1191.607 m/min Cz 16.0234.772
222

DĚRNAR Vitalij

Hlivice

746960 1 - 16:42:00 1191.324 m/min 13-0233-3093-H
223

ŽEDEK Žedek Team

Baška

841650 1 - 18:01:41 1190.986 m/min 13-0149-950 He
224

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

748840 1 - 16:44:00 1190.525 m/min 15-0250-3697-PL-H
225

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

769020 1 - 17:01:00 1190.433 m/min 14-0179-5156
226

CHOVANEČEK Jan

Štramberk

826440 1 - 17:49:20 1190.264 m/min 15-0306-1002 He
227

OLYMPIA Mácha

Krmelín

830140 1 - 17:52:51 1189.568 m/min 16-0153-953 He
228

ZEMEK Roman

Vlcnov

815250 1 - 17:41:00 1188.411 m/min 15-0210-61
229

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

833060 1 - 17:56:08 1188.162 m/min 14-0195-874 H
230

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

825800 1 - 17:50:07 1188.002 m/min 12.0289.1844 he
231

ZEMAN František

Moravany

741670 1 - 16:39:19 1187.971 m/min 15-0141-102
232

ILČÍK Václav

Dubňany

786930 1 - 17:17:49 1187.251 m/min 16-0162-10H
233

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

751320 1 - 16:47:52 1187.169 m/min 13-0231-4432-H
234

ČEJKA Václav

Sázava

675370 1 - 15:44:21 1186.212 m/min 15-0303-38 H
235

BEDNAŘÍK Josef

Rakvice

770660 1 - 17:04:43 1186.148 m/min 15-0178-5456
236

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

788370 1 - 17:19:48 1185.875 m/min 16-0165-108E
237

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

784900 1 - 17:16:59 1185.679 m/min 12-0164-1076E
238

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

784900 1 - 17:17:02 1185.59 m/min 12--0164-1091H
239

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

846030 1 - 18:09:15 1184.501 m/min 12-0182-561 -H
240

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

677530 1 - 15:47:16 1183.941 m/min 15-0303-375 He
241

STRNAD Jaroslav

Rohatec

794940 1 - 17:26:48 1183.299 m/min 12-0168-624E
242

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

815150 1 - 17:44:16 1182.634 m/min 15-0163-942H
243

GROH Aleš

Domašov

769540 1 - 17:05:55 1182.24 m/min Cz 13.0234.566
244

KAISER František

Dětmarovice

844730 1 - 18:09:47 1181.799 m/min 15-0184-12 He
245

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

803200 1 - 17:35:02 1181.119 m/min 15-0271-234
246

KŘÍŽ František

Prostějov

765630 1 - 17:03:21 1180.89 m/min 14-0214-511
247

OLYMPIA Mácha

Krmelín

830140 1 - 17:59:02 1179.12 m/min 14-0153-1169 H
248

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

769020 1 - 17:07:18 1178.936 m/min 15-0179-6047
249

GROH Aleš

Domašov

769540 1 - 17:07:45 1178.92 m/min Cz 17.0234.1703
250

BOBŘÍK Konrád

Darkovičky

821830 1 - 17:52:16 1178.645 m/min 17.52.16
251

HLUBINKA Jan

Haňovice

750940 1 - 16:52:40 1177.637 m/min 12-0231-3665
252

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

825290 1 - 17:55:52 1177.528 m/min 12-0197-249 He
253

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

765120 1 - 17:05:19 1176.535 m/min 14-0234-355-H
254

BAŠISTA+MAJ

Hlučín 2

818410 1 - 17:51:21 1175.285 m/min 14.0324.4 he
255

GROH Aleš

Domašov

769540 1 - 17:09:50 1175.169 m/min Cz 15.0234.3308
256

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

800250 1 - 17:36:29 1174.277 m/min 15-0223-3345 He
257

SALGA Jaromír

Krásné Pole

816000 1 - 17:49:57 1174.185 m/min 13-0228-649 HE
258

ROMANOVÁ Vladimíra

Paskov

834530 1 - 18:06:00 1173.741 m/min 14.0157.4067
259

RYŠAVÝ Jan

Strukov

757870 1 - 17:01:00 1173.173 m/min 14-0233-2451-h
260

SKRBEK Marek

Studénka

818150 1 - 17:53:09 1171.883 m/min 12-0198-12
261

PETER Milan

Baška

851800 1 - 18:22:22 1171.074 m/min 13-0149-1127 h
262

CHALUPNÍK Štěp.MVDr.

Koroužné

709760 1 - 16:21:05 1171.06 m/min 14-0333-330 He
263

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

812730 1 - 17:49:39 1169.985 m/min 14-0221-423 HE
264

MRŇA Bohuslav

Velká Bíteš

710650 1 - 16:22:47 1169.249 m/min 15-0302-242 H
265

DVOŘÁK Karel

Hostákov

697650 1 - 16:12:36 1167.42 m/min 13-02805-69 H
266

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

827100 1 - 18:03:35 1167.259 m/min 15-0306-1538He
267

HLUBINKA Jan

Haňovice

750940 1 - 16:58:43 1166.569 m/min 12-0231-3617-H
268

KLEIN David

Těrlicko

855190 1 - 18:28:37 1165.718 m/min 14-0152-887 he
269

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

833060 1 - 18:09:47 1165.472 m/min 16-0194-477 He
270

HALFAR František

Hlučín 2

821590 1 - 18:00:05 1165.238 m/min 13.0324.374 he
271

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

844960 1 - 18:20:28 1164.712 m/min 15-0152-417-H
272

SKRBEK Marek

Studénka

818150 1 - 17:58:31 1162.943 m/min 15-0198-327
273

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

788370 1 - 17:33:17 1162.302 m/min 16-0165-107E
274

ILČÍK Václav

Dubňany

786930 1 - 17:32:26 1161.635 m/min 13-0162-629H
275

DUDA Rostislav

Těrlicko

846490 1 - 18:23:45 1161.564 m/min 16.0152.59 HeTr.Helena
276

ČEJKA Václav

Sázava

675370 1 - 15:57:55 1158.605 m/min 15-0303-72 H
277

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

822850 1 - 18:05:48 1157.639 m/min 14-0195-954 H
278

SKRBEK Marek

Studénka

818150 1 - 18:02:56 1155.688 m/min 13-0198-165
279

KŘÍŽ František

Prostějov

765630 1 - 17:18:24 1154.1 m/min 10-0214-150
280

PAVERA Josef

Štěpánkovice

808920 1 - 17:56:00 1153.951 m/min 14-0226-251H
281

BLATA Miroslav

Šardice

780280 1 - 17:31:36 1153.237 m/min 14-0164-876H
282

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

833060 1 - 18:17:27 1153.104 m/min 14-0194-54 He
283

HANZELKA Josef

Štramberk

827880 1 - 18:13:12 1152.715 m/min 12-0306-7424
284

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

812730 1 - 18:00:13 1152.454 m/min 16-0221-1087
285

KOPŘIVOVI

Místek

838090 1 - 18:23:04 1151.117 m/min 11-0157-1138 He
286

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

710360 1 - 16:33:35 1148.366 m/min 12-0333-1211 H
287

DĚRNAR Vitalij

Hlivice

746960 1 - 17:06:00 1147.404 m/min 14-0233-2071H
288

SALGA Jaromír

Krásné Pole

816000 1 - 18:08:42 1143.338 m/min 14-0228-771 H
289

BLATA Miroslav

Šardice

780280 1 - 17:37:55 1142.57 m/min 13-0164-206H
290

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

844960 1 - 18:35:30 1141.067 m/min 15-0183-284-HE
291

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

774870 1 - 17:34:10 1140.913 m/min 13-0164-325H
292

BODY Andrej

Baška

845730 1 - 18:37:01 1139.772 m/min 14-0149-764 H
293

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

710360 1 - 16:38:20 1139.615 m/min 13-0333-2387 H
294

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

748840 1 - 17:13:00 1138.055 m/min 16-0233-2117-h
295

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

844960 1 - 18:39:07 1135.521 m/min 14-0152-102-HE
296

BODY Andrej

Baška

845730 1 - 18:39:53 1135.386 m/min 13-0149-616 HE
297

BODY Andrej

Baška

845730 1 - 18:41:10 1133.433 m/min 13-0149-634 He
298

ONDRÁČEK Petr

Služovice

802210 1 - 18:03:10 1132.798 m/min 14-O223-423 H
299

Rodina Mazurova

Jablunkov

870340 1 - 19:04:46 1130.654 m/min 15-0240-1080 He
300

SALGA Jaromír

Krásné Pole

816000 1 - 18:18:58 1127.124 m/min 14-0228-719 HE
301

SKRBEK Marek

Studénka

818150 1 - 18:21:14 1126.566 m/min 13-0198-48 He
302

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

837340 1 - 18:40:58 1122.49 m/min 15-0150-9044
303

SKRBEK Marek

Studénka

818150 1 - 18:24:15 1121.906 m/min 10-0198-3618
304

BORTEL Jaromír

Mniší

826750 1 - 18:34:29 1118.01 m/min 16-0194-567He
305

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

815870 1 - 18:24:59 1117.656 m/min 14-0324-123 HE
306

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

756340 1 - 17:32:00 1117.194 m/min 15-0236-4331-He
307

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

800250 1 - 18:12:06 1115.953 m/min 15-O223-3400 H
308

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

774870 1 - 17:49:33 1115.643 m/min 15-0164-413H
309

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

748840 1 - 17:28:00 1112.689 m/min 15-0234-131-h
310

BODY Andrej

Baška

845730 1 - 18:56:20 1110.854 m/min 16-0149-976 H
311

LAZOVÝ Vladimír

Slezská Ostrava

830310 1 - 18:44:15 1108.188 m/min 15-0187-132-HE
312

HLOŽEK Miroslav

Místek

844920 1 - 19:06:26 1095.26 m/min 15-0306-1770 H
313

SVRČINA David

Dolní Lutyně*

836450 1 - 19:01:10 1091.734 m/min 15-0183-305-H
314

Rodina Mazurova

Jablunkov

870340 1 - 19:33:17 1090.265 m/min 15-0240-1195 He
315

ADAMČIK Karel

Frenštát

838920 1 - 19:06:01 1088.07 m/min 15-0210-1322 He
316

SKRBEK Marek

Studénka

818150 1 - 18:48:17 1086.112 m/min 15-0198-483
317

DVOŘÁK Jiří

Frydek

834570 1 - 19:06:01 1082.428 m/min 15-0210-1322 He
318

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

844960 1 - 19:17:28 1079.867 m/min 15-0152-468-HE
319

KOVALSKÝ Karel

Dolní Lutyně

830890 1 - 19:10:51 1070.942 m/min 11-0183-384-HE
320

KOVALSKÝ Karel

Dolní Lutyně

830890 1 - 19:11:14 1070.413 m/min 14-0183-709-H
321

KAISER František

Dětmarovice

844730 1 - 19:26:28 1067.297 m/min 12-0184-263 H
322

PŘEUČIL Jaroslav

Štěpánkovice

809460 1 - 18:58:14 1060.567 m/min 16-0226-160 H
323

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

812730 1 - 19:04:18 1056.454 m/min 16-0221-950 HE
324

PETER Milan

Baška

851800 1 - 19:42:05 1055.405 m/min 16-0149-50
325

MITRENGA Josef

Bolatice

813250 1 - 19:17:30 1039.297 m/min 11-0218-204-HE
326

MITRENGA Josef

Bolatice

813250 1 - 19:31:29 1021.051 m/min 14-0218-581-HE

 

Pásmo ZÁPAD

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KŘIVÁNEK Petr

Rousínov

758170 1 - 15:57:30 1301.579 m/min 14-0144-765
2

GERSPITZER Team

Hrušovany n.J.

744970 1 - 15:50:57 1293.463 m/min 12-0278-720
3

GERSPITZER Team

Hrušovany n.J.

744970 1 - 15:56:43 1280.641 m/min 15-0278-78
4

VAŠÍČEK Karel Ing

Židenice

763970 1 - 16:13:57 1275.515 m/min 15-0148-1253
5

TOMEK Jindřich

Křižanov

699980 1 - 15:24:38 1273.54 m/min 13-0302-590 He
6

BECHA Lubomír

Vedrovice

734340 1 - 15:52:41 1271.181 m/min 14-0281-4
7

HOUDEK Pavel

Štěpánov n.Svr.

709560 1 - 15:33:22 1270.778 m/min 15-0292-385 H
8

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

677530 1 - 15:09:54 1266.648 m/min 16-05-1433 He
9

NOVÁČEK Josef

Mohelno

717340 1 - 15:42:03 1265.038 m/min 14-0296-322 He
10

CHMELÍČKOVI M.+ M.

Kojatín

699070 1 - 15:27:50 1264.522 m/min 14-0318-505 He
11

KIRSCHOVÁ Jana

Rajhrad

745680 1 - 16:08:09 1257.152 m/min 13-0334-7142 he
12

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

751540 1 - 16:14:08 1254.379 m/min 15-0180-857
13

FAJMON Team

Velký Dvůr

747210 1 - 16:11:23 1252.902 m/min 14-0282-998 he
14

LEŠŇOVSKÝ+VRBA

Vojkovice

754380 1 - 16:18:11 1250.665 m/min 16-0278-205
15

ZEMAN František

Moravany

741670 1 - 16:08:37 1249.409 m/min 15-0266-536
16

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

677530 1 - 15:17:32 1248.826 m/min 13-0303-2122 He
17

FRANK Jakub

Vojkovice

747720 1 - 16:13:47 1248.732 m/min 15-0180-508
18

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

707780 1 - 15:44:21 1243.137 m/min 15-0292-340 H
19

KADLEČÍK Jiří

Drnholec

749530 1 - 16:19:32 1239.849 m/min 16-0278-390
20

NOVÁČEK Josef

Mohelno

717340 1 - 15:54:30 1237.86 m/min 13-0296-919 He
21

KOHOUTEK Boh.+Marek

Mirosl.Knínice

732730 1 - 16:07:09 1237.406 m/min 16-0281-476 he
22

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

677530 1 - 15:22:58 1236.444 m/min 14-0400-1815 H
23

KIRSCHOVÁ Jana

Rajhrad

745680 1 - 16:18:24 1235.797 m/min 15-0323-458
24

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

751540 1 - 16:24:16 1233.516 m/min 14-0180-26
25

ŠEVČÍK Miroslav

Křenovice

770250 1 - 16:39:56 1232.531 m/min 12-0140-656
26

KOLÁČEK Josef

Staré Brno

735800 1 - 16:12:18 1231.877 m/min 13-0145-262
27

CEZAVA a.s. Ivan M.

Vojkovice

751540 1 - 16:25:25 1231.192 m/min 13-0180-2014
28

BECHA Lubomír

Vedrovice

734340 1 - 16:13:17 1227.412 m/min 15-0281-204 he
29

FAJMON Team

Velký Dvůr

747210 1 - 16:25:19 1224.299 m/min 17-0282-708
30

KOUKAL Petr a Jan

Staré Brno

740550 1 - 16:21:30 1221.022 m/min 14-0145-198
31

CHALUPNÍK Štěp.MVDr.

Koroužné

709760 1 - 15:57:29 1218.507 m/min 13-03333-2152 H
32

ZEMAN František

Moravany

741670 1 - 16:23:42 1218.449 m/min 14-0141-26
33

DVOŘÁK Karel

Hostákov

697650 1 - 15:47:43 1218.142 m/min 14-02806-247 H
34

ZEMAN František

Moravany

741670 1 - 16:24:05 1217.682 m/min 15-01605-721
35

KŠICA Miroslav

Vojkovice

748800 1 - 16:30:23 1216.803 m/min 14-0145-244
36

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

677530 1 - 15:34:52 1210.163 m/min 14-0400-1804 H
37

JANEČEK Pavel

Rajhrad

747190 1 - 16:33:33 1207.97 m/min 16-0146-22 he
38

ŠENKÝŘ Pavel

Bystřice n.P.

704620 1 - 15:59:11 1206.162 m/min 14-0292-573 H
39

NOVOTNÝ Ladislav

Židenice

740470 1 - 16:29:22 1205.257 m/min 14-0148-174
40

JABŮREK Vlastimil

Hartvíkovice

708140 1 - 16:03:59 1202.309 m/min 13-0296-19 H
41

HUTÁREK Jiří ml.

Vícenice *

709180 1 - 16:04:51 1202.306 m/min 16-0296-227 H
42

ZEMAN František

Moravany

741670 1 - 16:31:53 1202.286 m/min 15-01605-745 he
43

NOVOTNÝ Miloš

Sudice

717520 1 - 16:12:27 1200.971 m/min 13-0296-382 H
44

MARŠÁLEK Igor,Emíli

Staré Brno

740700 1 - 16:32:40 1199.191 m/min 13-0141-386 he
45

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

681070 1 - 15:43:33 1197.907 m/min 15-0303-111 He
46

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

707780 1 - 16:06:15 1197.091 m/min 14-0292-47 H
47

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

677530 1 - 15:41:02 1196.979 m/min 15-0303-343 H
48

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

681070 1 - 15:44:06 1196.749 m/min 14-0303-51 H
49

PROCHÁZKA Miloslav

Budkovice

729920 1 - 16:25:07 1196.361 m/min 14-0279-1570 H
50

HUTÁREK Jiří ml.

Vícenice *

709180 1 - 16:07:48 1196.323 m/min 15-0296-1069 H
51

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

710360 1 - 16:09:02 1195.825 m/min 16-0333-254 He
52

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

677530 1 - 15:42:02 1194.868 m/min 15-0303-547 H
53

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

677530 1 - 15:43:13 1192.38 m/min 12-0400-4372 He
54

ZEMAN František

Moravany

741670 1 - 16:39:19 1187.971 m/min 15-0141-102
55

ČEJKA Václav

Sázava

675370 1 - 15:44:21 1186.212 m/min 15-0303-38 H
56

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

677530 1 - 15:47:16 1183.941 m/min 15-0303-375 He
57

CHALUPNÍK Štěp.MVDr.

Koroužné

709760 1 - 16:21:05 1171.06 m/min 14-0333-330 He
58

MRŇA Bohuslav

Velká Bíteš

710650 1 - 16:22:47 1169.249 m/min 15-0302-242 H
59

DVOŘÁK Karel

Hostákov

697650 1 - 16:12:36 1167.42 m/min 13-02805-69 H
60

ČEJKA Václav

Sázava

675370 1 - 15:57:55 1158.605 m/min 15-0303-72 H
61

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

710360 1 - 16:33:35 1148.366 m/min 12-0333-1211 H
62

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

710360 1 - 16:38:20 1139.615 m/min 13-0333-2387 H

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

VARMUZA Martin

Knezpole

806020 1 - 16:40:34 1288.464 m/min 12 0254 1705 H
2

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

771700 1 - 16:15:58 1284.098 m/min 14-0180-1610 he
3

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

777680 1 - 16:28:11 1268.267 m/min 14-0173-410 e
4

HANAK Milan

Blatnice

809270 1 - 16:54:31 1265.44 m/min 16-0246-67
5

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

774520 1 - 16:27:25 1264.695 m/min 14-0178-4735
6

HASTIK Josef

Susice

801210 1 - 16:49:10 1263.406 m/min 14 0244 1232 H
7

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

769020 1 - 16:24:49 1261.068 m/min 14-0179-5252
8

CITTERBARD Oldřich

Velké Němčice

755410 1 - 16:14:32 1259.997 m/min 13-0175-1037
9

STRUŽKA Libor

Bylnice

833760 1 - 17:18:15 1257.083 m/min 15 0248 1016 H
10

BRI.UHERKOVI

Knezpole

806130 1 - 16:57:22 1254.937 m/min 14 0254 3755 H
11

BRI.UHERKOVI

Knezpole

806130 1 - 16:57:24 1254.872 m/min 15 0254 4482 H
12

BRI.UHERKOVI

Knezpole

806130 1 - 16:57:54 1253.896 m/min 14 0254 3769 H
13

MANASEK Miroslav

Modra

798050 1 - 16:52:04 1252.695 m/min 15 0252 33 He
14

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

788370 1 - 16:44:31 1252.342 m/min 16-0165-111H
15

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

769020 1 - 16:30:25 1249.592 m/min 16-0179-6814
16

MAŇÁK Štěpán

Lipov *

810920 1 - 17:05:57 1245.749 m/min 16-0163-1023E
17

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

776660 1 - 16:38:45 1245.146 m/min 15-0178-5596
18

BEZDEK Ant.+René

Ost.N.Ves

805160 1 - 17:02:05 1244.291 m/min 15-0260-2524
19

BOCEK Jiri

Uh.Ostroh

803740 1 - 17:01:22 1243.474 m/min 15-0259-544
20

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

776660 1 - 16:39:43 1243.22 m/min 15-0178-5549
21

GALUSKA Lud.+Mir.

Veseli

804200 1 - 17:02:34 1241.88 m/min 12-0171-289
22

BLATA Miroslav

Šardice

780280 1 - 16:44:12 1240.114 m/min 14-0164-228H
23

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

774520 1 - 16:39:45 1239.728 m/min 15-0178-5110
24

INGR Zdeněk

Vlkoš

787960 1 - 16:50:49 1239.288 m/min 12-0172-158H
25

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

776660 1 - 16:41:47 1239.12 m/min 15-0178-5683 e
26

MAŇÁK Štěpán

Lipov *

810920 1 - 17:12:00 1234.277 m/min 13-0163-439E
27

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

776660 1 - 16:44:51 1233.087 m/min 14-0178-4578
28

ŠPENDLÍK Bedřich

Ořechov

795210 1 - 17:00:00 1232.884 m/min 16-0160-405H
29

POSPÍŠIL Petr

Mor.Nová Ves

787430 1 - 16:54:07 1232.06 m/min 16-0173-92 e
30

BRI.UHERKOVI

Knezpole

806130 1 - 17:10:08 1230.482 m/min 14 0253 976 H
31

KUCERA Josef

Vlcnov

814510 1 - 17:17:00 1230.378 m/min 14-0250-48
32

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

776660 1 - 16:46:51 1229.184 m/min 14-0178-4487
33

VYMYSLICKÝ Jiří

Hlohovec

771700 1 - 16:43:02 1228.756 m/min 14-0334-131
34

BRI.UHERKOVI

Knezpole

806130 1 - 17:13:01 1225.091 m/min 12 0254 1432 H
35

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

803200 1 - 17:12:07 1222.31 m/min 15-0271-201
36

Team Chmelar Jurasek

Ost.N.Ves

805170 1 - 17:14:34 1220.756 m/min 15-031-758
37

KASIK Frantisek

Vesky

807630 1 - 17:18:34 1217.105 m/min 16-0256-25
38

KUCERA Josef

Vlcnov

814510 1 - 17:25:00 1215.687 m/min 13-0250-243
39

RIHA Josef

Drslavice

814420 1 - 17:26:42 1212.476 m/min 12-0400-637
40

ZIMÁČEK Lubomír

Vracov

791320 1 - 17:08:04 1211.699 m/min 13-0160-501E
41

OPAVSKÝ Zdeněk

Dubňany

787010 1 - 17:05:34 1209.73 m/min 15-0162-75E
42

HASTIK Josef

Susice

801210 1 - 17:17:36 1209.191 m/min 15 0252 286 H
43

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

785280 1 - 17:05:34 1207.071 m/min 15-0164-43H
44

WESSELY Petr

Starovičky

765710 1 - 16:49:36 1206.603 m/min 14-0280-201
45

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

815150 1 - 17:30:56 1205.962 m/min 15-0163-1361H
46

SIK Jaroslav

Buchlovice

795100 1 - 17:15:04 1204.575 m/min 13-0263-2603
47

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

769020 1 - 16:53:34 1204.291 m/min 13-0179-5334 h
48

BEDNAŘÍK Josef

Rakvice

770660 1 - 16:55:02 1204.094 m/min 15-0178-5450
49

LÉTAL Milan

Zaječí

767120 1 - 16:52:07 1204.049 m/min 12-0174-1026
50

IŠTVÁNEK František

Strážnice

802560 1 - 17:23:07 1201.227 m/min 14-0296-68H
51

GREBENÍČEK Jaroslav

Napajedla

800200 1 - 17:21:11 1201.171 m/min 15-0271-352
52

MAŇÁK Štěpán

Lipov *

810920 1 - 17:31:19 1199.024 m/min 15-0163-898H
53

LÉTAL Milan

Zaječí

767120 1 - 16:54:48 1199 m/min 14-0174-437
54

MAŇÁK Štěpán

Lipov *

810920 1 - 17:32:20 1197.224 m/min 15-0163-877H
55

SLOVÁČEK František

Hodonín

791560 1 - 17:16:28 1196.674 m/min 11-0169-8E
56

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

785280 1 - 17:13:09 1193.163 m/min 15-0172-1019E
57

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

769020 1 - 17:01:00 1190.433 m/min 14-0179-5156
58

ZEMEK Roman

Vlcnov

815250 1 - 17:41:00 1188.411 m/min 15-0210-61
59

ILČÍK Václav

Dubňany

786930 1 - 17:17:49 1187.251 m/min 16-0162-10H
60

BEDNAŘÍK Josef

Rakvice

770660 1 - 17:04:43 1186.148 m/min 15-0178-5456
61

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

788370 1 - 17:19:48 1185.875 m/min 16-0165-108E
62

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

784900 1 - 17:16:59 1185.679 m/min 12-0164-1076E
63

BUŠTÍK Lubomír

Kyjov

784900 1 - 17:17:02 1185.59 m/min 12--0164-1091H
64

STRNAD Jaroslav

Rohatec

794940 1 - 17:26:48 1183.299 m/min 12-0168-624E
65

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

815150 1 - 17:44:16 1182.634 m/min 15-0163-942H
66

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

803200 1 - 17:35:02 1181.119 m/min 15-0271-234
67

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

769020 1 - 17:07:18 1178.936 m/min 15-0179-6047
68

NEDVĚDICKÝ Dušan

Milotice

788370 1 - 17:33:17 1162.302 m/min 16-0165-107E
69

ILČÍK Václav

Dubňany

786930 1 - 17:32:26 1161.635 m/min 13-0162-629H
70

BLATA Miroslav

Šardice

780280 1 - 17:31:36 1153.237 m/min 14-0164-876H
71

BLATA Miroslav

Šardice

780280 1 - 17:37:55 1142.57 m/min 13-0164-206H
72

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

774870 1 - 17:34:10 1140.913 m/min 13-0164-325H
73

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

774870 1 - 17:49:33 1115.643 m/min 15-0164-413H

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

769530 1 - 15:40:09 1361.639 m/min 14-0234-461 He
2

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov 7

791190 1 - 16:17:18 1313.614 m/min 14-0216-1123
3

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

769530 1 - 16:01:31 1312.034 m/min 14-0234-429 H
4

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

794350 1 - 16:23:47 1304.816 m/min 10-0254-884 He
5

MRTÝNEK Ladislav

Olomouc

766430 1 - 16:02:46 1303.97 m/min 12-0213-115
6

SEDLÁK František

Hoštice

760020 1 - 15:57:57 1303.748 m/min 14-0144-1153
7

BARTL Pavel

Šumvald

751160 1 - 15:54:54 1295.327 m/min 14-0236-65-H
8

PONÍŽIL Jan

Přerov 7

785830 1 - 16:23:07 1292.236 m/min 13-0216-785
9

BARTL Pavel

Šumvald

751160 1 - 15:57:45 1288.992 m/min 16-0236-3710-H
10

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

769530 1 - 16:12:55 1287.019 m/min 16-0234-1618 H
11

NAVRÁTIL Karel

Lipník n/Bečvou

784530 1 - 16:25:19 1285.447 m/min 14-0210-79
12

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

809520 1 - 16:46:05 1282.747 m/min 12-0265-618 H
13

JEŽEK Jiří

Kojetín

777760 1 - 16:24:45 1275.539 m/min 15-0209-310
14

VACL Vladimír

Rataje

788760 1 - 16:34:17 1273.666 m/min 12-0217-2218 H
15

MOŤKA Josef

Bílá Lhota

745590 1 - 16:01:42 1270.82 m/min 15-0231-1096-he
16

NOVÁK Libor

Nezamyslice

765000 1 - 16:17:18 1270.131 m/min 12-0147-341 E
17

NAVRÁTIL Luděk

Přerov 2

788210 1 - 16:36:01 1269.225 m/min 14-0215-37
18

UTĚŠENÝ Antonín

Troubelice

748220 1 - 16:06:32 1264.882 m/min 12-0233-503-H
19

STRATIL Petr

Holesov

801150 1 - 16:49:30 1262.648 m/min 13-0266-5770 He
20

HRUŠÁK Pavel

Bezměrov

779940 1 - 16:33:59 1260.034 m/min 15-0264-1068 H
21

SÝKORA Jaromír

Hoštice

763940 1 - 16:21:43 1259.138 m/min 15-0208-37
22

KRUTIL Karel

Dřevohostice

797430 1 - 16:48:33 1258.669 m/min 15-0205-6597
23

OHAREK Josef

Tlumačov

798740 1 - 16:50:00 1257.858 m/min 13-0275-4530 H
24

SUCHÁNEK Břetislav

Olomouc

767600 1 - 16:27:35 1253.054 m/min 14-0213-63
25

SUCHÁNEK Břetislav

Olomouc

767600 1 - 16:27:38 1252.952 m/min 11-0202-1245
26

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

799490 1 - 16:53:19 1252.497 m/min 14-0266-27 H
27

SVOBODA Zdeněk

Cholina

752750 1 - 16:18:06 1248.135 m/min 14-0237-143-H
28

KOLMAN Oldřich

Kroměříž

789630 1 - 16:49:02 1245.408 m/min 14-0270-1019 H
29

SÝKORA Jaromír

Hoštice

763940 1 - 16:29:08 1243.932 m/min 15-0208-933
30

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

799490 1 - 16:58:08 1243.117 m/min 15-0266-1016 H
31

ZELINA Jiří

Kurovice

801020 1 - 17:00:16 1241.378 m/min 12-0269-59 H
32

KONEČNÝ Mir.Yvetta

Kurovice

798050 1 - 16:59:00 1239.208 m/min 12-0269-562 H
33

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

793990 1 - 16:55:57 1238.771 m/min 15-0270-1434 H
34

GROH Aleš

Domašov

769540 1 - 16:37:01 1237.169 m/min Cz 14.0234.1338
35

KAMENÁŘ K+L

Lukov

810210 1 - 17:10:14 1236.521 m/min 14-0265-455 H
36

KROUPA Jan

Přerov 2

787310 1 - 16:52:08 1235.707 m/min 14_0169-889
37

PŘIKRYL Karel

Hoštice

768950 1 - 16:38:16 1233.742 m/min 11-0208-2328
38

SVOBODA Zdeněk

Cholina

752750 1 - 16:26:30 1230.989 m/min 13-0237-445-He
39

KAMENÁŘ K+L

Lukov

810210 1 - 17:13:20 1230.699 m/min 12-0265-281 H
40

VYSLOUŽIL Zdeněk

Rataje

782340 1 - 16:51:00 1230.094 m/min 11-0217-560 H
41

POLÁŠEK Mich+Mart.

Holešov

799490 1 - 17:06:00 1228.095 m/min 13-0266-5492 H
42

STRATIL Petr

Holesov

801150 1 - 17:09:08 1224.75 m/min 13-0266-5315"Vlastik"
43

KROUPA Jan

Přerov 2

787310 1 - 16:58:45 1223.006 m/min 14-0215-220
44

VYSLOUŽIL Zdeněk

Rataje

782340 1 - 16:55:00 1222.406 m/min 12-0217-2572 He
45

VYSLOUŽIL Zdeněk

Rataje

782340 1 - 16:55:00 1222.406 m/min 13-0217-3009 He
46

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

769530 1 - 16:46:14 1219.09 m/min 16-0234-1530 H
47

KUBITA Antonín

Prasklice

779560 1 - 16:54:56 1218.189 m/min 15-0273-165 H
48

VYSLOUŽIL Zdeněk

Rataje

782340 1 - 16:58:00 1216.703 m/min 14-0217-4406 He
49

FIŠER Otto

Červený Potok

719630 1 - 16:06:33 1216.516 m/min 15-0231 1618 h
50

JANÁL Pavel

Holešov

802890 1 - 17:15:00 1216.5 m/min 12-0266-1070 H
51

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

769530 1 - 16:49:12 1213.387 m/min 16-0234-1526 He
52

SVOBODA Zdeněk

Cholina

752750 1 - 16:36:40 1210.858 m/min 15-0237-983-He
53

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

769530 1 - 16:53:34 1205.09 m/min 14-0234-530 H
54

SVOBODA Zdeněk

Cholina

752750 1 - 16:39:53 1204.625 m/min 13-0237-422He
55

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

769530 1 - 16:54:34 1203.205 m/min 16-0234-1570 He
56

DVOŘÁK Tomáš

Kroměříž*

791320 1 - 17:12:45 1203.071 m/min 11-0270-343 He
57

SVOBODA Zdeněk

Cholina

752750 1 - 16:40:52 1202.732 m/min 14-0237-105-He
58

HLUBINKA Jan

Haňovice

750940 1 - 16:40:00 1201.504 m/min 13-0231-5043-H
59

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

751320 1 - 16:41:36 1199.042 m/min 15-0231-1543-He
60

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

769530 1 - 16:57:01 1198.614 m/min 14-PORT-4101460 H
61

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

751320 1 - 16:42:28 1197.386 m/min 15-0231-1504-h
62

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

751320 1 - 16:42:42 1196.941 m/min 14-0231-5038-h
63

SVOBODA Zdeněk

Cholina

752750 1 - 16:44:13 1196.329 m/min 14-0237-170He
64

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

769530 1 - 16:59:16 1194.428 m/min 17-0234-418 H
65

KUBÁČEK Lubomír

Bělkovice

769530 1 - 16:59:16 1194.428 m/min 17-0234-418 H
66

GROH Aleš

Domašov

769540 1 - 17:00:48 1191.607 m/min Cz 16.0234.772
67

DĚRNAR Vitalij

Hlivice

746960 1 - 16:42:00 1191.324 m/min 13-0233-3093-H
68

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

748840 1 - 16:44:00 1190.525 m/min 15-0250-3697-PL-H
69

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

751320 1 - 16:47:52 1187.169 m/min 13-0231-4432-H
70

GROH Aleš

Domašov

769540 1 - 17:05:55 1182.24 m/min Cz 13.0234.566
71

KŘÍŽ František

Prostějov

765630 1 - 17:03:21 1180.89 m/min 14-0214-511
72

GROH Aleš

Domašov

769540 1 - 17:07:45 1178.92 m/min Cz 17.0234.1703
73

HLUBINKA Jan

Haňovice

750940 1 - 16:52:40 1177.637 m/min 12-0231-3665
74

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

765120 1 - 17:05:19 1176.535 m/min 14-0234-355-H
75

GROH Aleš

Domašov

769540 1 - 17:09:50 1175.169 m/min Cz 15.0234.3308
76

RYŠAVÝ Jan

Strukov

757870 1 - 17:01:00 1173.173 m/min 14-0233-2451-h
77

HLUBINKA Jan

Haňovice

750940 1 - 16:58:43 1166.569 m/min 12-0231-3617-H
78

KŘÍŽ František

Prostějov

765630 1 - 17:18:24 1154.1 m/min 10-0214-150
79

DĚRNAR Vitalij

Hlivice

746960 1 - 17:06:00 1147.404 m/min 14-0233-2071H
80

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

748840 1 - 17:13:00 1138.055 m/min 16-0233-2117-h
81

KESSLER Fr.+Martin

Dlouhá Loučka

756340 1 - 17:32:00 1117.194 m/min 15-0236-4331-He
82

HAVLÍČEK Miloslav

Medlov

748840 1 - 17:28:00 1112.689 m/min 15-0234-131-h

 

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

837340 1 - 16:38:36 1342.752 m/min 16-0150-23 H
2

ŽEDEK Žedek Team

Baška

841650 1 - 16:45:28 1334.964 m/min 15-0149-300
3

SUCHAN Josef

Halenkov

841980 1 - 17:18:18 1269.38 m/min 14-0191-198
4

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

842430 1 - 17:20:15 1266.336 m/min 12-0186-57 He
5

OLYMPIA Mácha

Krmelín

830140 1 - 17:10:54 1265.65 m/min 14-0153-1113 H
6

LAŇKA Alfons, In

Kravaře

821730 1 - 17:11:00 1252.637 m/min 12-0285-4394 H
7

KUNZ Ondřej

Nová Bělá *

827150 1 - 17:16:00 1251.362 m/min 14-0156-714 H
8

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

837340 1 - 17:26:44 1246.536 m/min 14-0150-7065
9

PETER Milan

Baška

851800 1 - 17:41:45 1240.335 m/min 14-0149-94 he
10

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

825370 1 - 17:20:33 1240.132 m/min 14-0195-87 He
11

WALACH Evžen

Rychvald

836600 1 - 17:33:56 1232.227 m/min 12-0181-348-H
12

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

844960 1 - 17:41:38 1230.584 m/min 14-0152-645 He
13

DVOŘÁK Jiří

Frydek

834570 1 - 17:33:38 1229.78 m/min 16-0150-1061 H
14

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

829890 1 - 17:30:15 1229.011 m/min 13-0197-639 He
15

CARBOL Petr

Baška

845650 1 - 17:43:30 1228.25 m/min 17-0149-106 H
16

BODY Andrej

Baška

845730 1 - 17:43:51 1227.742 m/min 16-0149-990 H
17

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

825290 1 - 17:30:47 1221.235 m/min 14-0197-434
18

ŽEDEK Žedek Team

Baška

841650 1 - 17:44:22 1220.903 m/min 15-0149-76
19

BORTEL Jaromír

Mniší

826750 1 - 17:32:29 1220.325 m/min 14-0194-403He
20

SUCHAN Josef

Halenkov

841980 1 - 17:45:57 1218.583 m/min 14-0191-791
21

Ing. RANOCHA Václav

Krmelín

831100 1 - 17:38:08 1216.6 m/min 13-0153-1397 He
22

CABALA Jan

Nová Bělá

829920 1 - 17:38:23 1214.428 m/min 15.0156.465
23

CABALA Jan

Nová Bělá

829920 1 - 17:38:24 1214.399 m/min 14.0156.232 he
24

HAPL Lubomír

Štramberk

829080 1 - 17:38:09 1213.613 m/min 16-0190-4165 H
25

WITOS Team

Nebory

855050 1 - 18:00:33 1211.891 m/min 14-0241-104 He
26

VOLEK Martin

Stramberk

827660 1 - 17:38:05 1211.653 m/min 16-0306-677
27

KŘEMPEK Leo

Štěpánkovice

805920 1 - 17:21:00 1210.09 m/min 14-0226-618 H
28

PEROUTKA Jan

Podlesí

823090 1 - 17:35:18 1209.893 m/min 2015-0316-402
29

HAPL Lubomír

Štramberk

829080 1 - 17:40:16 1209.865 m/min 14-0190-2648 He
30

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

873390 1 - 18:17:32 1208.789 m/min 15-0239-347 H
31

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

846030 1 - 17:56:22 1206.259 m/min 15-0182-639-H
32

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

846030 1 - 17:56:25 1206.173 m/min 15-0182 -643H
33

LAZOVÝ Vladimír

Slezská Ostrava

830310 1 - 17:44:12 1204.745 m/min 15-0156-744-HE
34

ŽEDEK Žedek Team

Baška

841650 1 - 17:54:23 1203.417 m/min 15-0149-295 H
35

KANTOR Bronislav

Návsi

868390 1 - 18:19:02 1199.378 m/min 15-0240-584 H
36

SKRBEK Marek

Studénka

818150 1 - 17:37:57 1197.965 m/min 14-0198-640 He
37

ŽEDEK Žedek Team

Baška

841650 1 - 17:57:52 1197.453 m/min 15-0149-97
38

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

842540 1 - 17:58:46 1197.187 m/min 15-0149-1022 H
39

VYSEKAL David+Voj.

Krnov

780190 1 - 17:06:54 1196.794 m/min 12-0222-714 he
40

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

832540 1 - 17:51:34 1195.205 m/min 16-0187-447-HE
41

HAŠŠO Slavomir

Baška

841750 1 - 17:59:26 1194.932 m/min 16 - 0149 - 506 H
42

HONES RAFFAJOVÁ

Vražné

814710 1 - 17:37:00 1194.589 m/min 13-0306-8714 H
43

KANTOR Bronislav

Návsi

868390 1 - 18:22:03 1194.402 m/min 16-0240-617 He
44

ŽEDEK Žedek Team

Baška

841650 1 - 17:59:50 1194.112 m/min 15-0149-83
45

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

825290 1 - 17:47:10 1192.328 m/min 14-0197-424 He
46

GELNAR Jaromír

Třebovice

823940 1 - 17:46:17 1191.899 m/min 12-0159-542 H
47

ŽEDEK Žedek Team

Baška

841650 1 - 18:01:41 1190.986 m/min 13-0149-950 He
48

CHOVANEČEK Jan

Štramberk

826440 1 - 17:49:20 1190.264 m/min 15-0306-1002 He
49

OLYMPIA Mácha

Krmelín

830140 1 - 17:52:51 1189.568 m/min 16-0153-953 He
50

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

833060 1 - 17:56:08 1188.162 m/min 14-0195-874 H
51

VRANÍK Arnošt

Ludgeřovice

825800 1 - 17:50:07 1188.002 m/min 12.0289.1844 he
52

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

846030 1 - 18:09:15 1184.501 m/min 12-0182-561 -H
53

KAISER František

Dětmarovice

844730 1 - 18:09:47 1181.799 m/min 15-0184-12 He
54

OLYMPIA Mácha

Krmelín

830140 1 - 17:59:02 1179.12 m/min 14-0153-1169 H
55

BOBŘÍK Konrád

Darkovičky

821830 1 - 17:52:16 1178.645 m/min 17.52.16
56

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

825290 1 - 17:55:52 1177.528 m/min 12-0197-249 He
57

BAŠISTA+MAJ

Hlučín 2

818410 1 - 17:51:21 1175.285 m/min 14.0324.4 he
58

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

800250 1 - 17:36:29 1174.277 m/min 15-0223-3345 He
59

SALGA Jaromír

Krásné Pole

816000 1 - 17:49:57 1174.185 m/min 13-0228-649 HE
60

ROMANOVÁ Vladimíra

Paskov

834530 1 - 18:06:00 1173.741 m/min 14.0157.4067
61

SKRBEK Marek

Studénka

818150 1 - 17:53:09 1171.883 m/min 12-0198-12
62

PETER Milan

Baška

851800 1 - 18:22:22 1171.074 m/min 13-0149-1127 h
63

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

812730 1 - 17:49:39 1169.985 m/min 14-0221-423 HE
64

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

827100 1 - 18:03:35 1167.259 m/min 15-0306-1538He
65

KLEIN David

Těrlicko

855190 1 - 18:28:37 1165.718 m/min 14-0152-887 he
66

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

833060 1 - 18:09:47 1165.472 m/min 16-0194-477 He
67

HALFAR František

Hlučín 2

821590 1 - 18:00:05 1165.238 m/min 13.0324.374 he
68

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

844960 1 - 18:20:28 1164.712 m/min 15-0152-417-H
69

SKRBEK Marek

Studénka

818150 1 - 17:58:31 1162.943 m/min 15-0198-327
70

DUDA Rostislav

Těrlicko

846490 1 - 18:23:45 1161.564 m/min 16.0152.59 HeTr.Helena
71

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

822850 1 - 18:05:48 1157.639 m/min 14-0195-954 H
72

SKRBEK Marek

Studénka

818150 1 - 18:02:56 1155.688 m/min 13-0198-165
73

PAVERA Josef

Štěpánkovice

808920 1 - 17:56:00 1153.951 m/min 14-0226-251H
74

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

833060 1 - 18:17:27 1153.104 m/min 14-0194-54 He
75

HANZELKA Josef

Štramberk

827880 1 - 18:13:12 1152.715 m/min 12-0306-7424
76

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

812730 1 - 18:00:13 1152.454 m/min 16-0221-1087
77

KOPŘIVOVI

Místek

838090 1 - 18:23:04 1151.117 m/min 11-0157-1138 He
78

SALGA Jaromír

Krásné Pole

816000 1 - 18:08:42 1143.338 m/min 14-0228-771 H
79

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

844960 1 - 18:35:30 1141.067 m/min 15-0183-284-HE
80

BODY Andrej

Baška

845730 1 - 18:37:01 1139.772 m/min 14-0149-764 H
81

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

844960 1 - 18:39:07 1135.521 m/min 14-0152-102-HE
82

BODY Andrej

Baška

845730 1 - 18:39:53 1135.386 m/min 13-0149-616 HE
83

BODY Andrej

Baška

845730 1 - 18:41:10 1133.433 m/min 13-0149-634 He
84

ONDRÁČEK Petr

Služovice

802210 1 - 18:03:10 1132.798 m/min 14-O223-423 H
85

Rodina Mazurova

Jablunkov

870340 1 - 19:04:46 1130.654 m/min 15-0240-1080 He
86

SALGA Jaromír

Krásné Pole

816000 1 - 18:18:58 1127.124 m/min 14-0228-719 HE
87

SKRBEK Marek

Studénka

818150 1 - 18:21:14 1126.566 m/min 13-0198-48 He
88

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

837340 1 - 18:40:58 1122.49 m/min 15-0150-9044
89

SKRBEK Marek

Studénka

818150 1 - 18:24:15 1121.906 m/min 10-0198-3618
90

BORTEL Jaromír

Mniší

826750 1 - 18:34:29 1118.01 m/min 16-0194-567He
91

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

815870 1 - 18:24:59 1117.656 m/min 14-0324-123 HE
92

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

800250 1 - 18:12:06 1115.953 m/min 15-O223-3400 H
93

BODY Andrej

Baška

845730 1 - 18:56:20 1110.854 m/min 16-0149-976 H
94

LAZOVÝ Vladimír

Slezská Ostrava

830310 1 - 18:44:15 1108.188 m/min 15-0187-132-HE
95

HLOŽEK Miroslav

Místek

844920 1 - 19:06:26 1095.26 m/min 15-0306-1770 H
96

SVRČINA David

Dolní Lutyně*

836450 1 - 19:01:10 1091.734 m/min 15-0183-305-H
97

Rodina Mazurova

Jablunkov

870340 1 - 19:33:17 1090.265 m/min 15-0240-1195 He
98

ADAMČIK Karel

Frenštát

838920 1 - 19:06:01 1088.07 m/min 15-0210-1322 He
99

SKRBEK Marek

Studénka

818150 1 - 18:48:17 1086.112 m/min 15-0198-483
100

DVOŘÁK Jiří

Frydek

834570 1 - 19:06:01 1082.428 m/min 15-0210-1322 He
101

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

844960 1 - 19:17:28 1079.867 m/min 15-0152-468-HE
102

KOVALSKÝ Karel

Dolní Lutyně

830890 1 - 19:10:51 1070.942 m/min 11-0183-384-HE
103

KOVALSKÝ Karel

Dolní Lutyně

830890 1 - 19:11:14 1070.413 m/min 14-0183-709-H
104

KAISER František

Dětmarovice

844730 1 - 19:26:28 1067.297 m/min 12-0184-263 H
105

PŘEUČIL Jaroslav

Štěpánkovice

809460 1 - 18:58:14 1060.567 m/min 16-0226-160 H
106

KLEMENSOVÁ Jaroslava

Kravaře

812730 1 - 19:04:18 1056.454 m/min 16-0221-950 HE
107

PETER Milan

Baška

851800 1 - 19:42:05 1055.405 m/min 16-0149-50
108

MITRENGA Josef

Bolatice

813250 1 - 19:17:30 1039.297 m/min 11-0218-204-HE
109

MITRENGA Josef

Bolatice

813250 1 - 19:31:29 1021.051 m/min 14-0218-581-HE

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2018 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv