On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Knokke - národní závod - odstartováno - polojasno, Z vítr
Start 28.7.2018 - 08:30:00

První dolétlí holubi musí být nahlášeni ihned,
nejpozději však do 30 minut po příletu na určeného koordinátora
v každém výpočetním pásmu...

Pásmo Západ - Ing. J. Novotný
Pásmo Jih - J. Fridrich
Pásmo Střed - M. Polášek
Pásmo Sever - J. Swaczyna

Počet nasazených holubů za OS CHPH:
Uherské Hradiště 301ks
Uničov 245ks

Zlín 230ks
Vysočina 218ks
Znojmo 187ks
Brno
186ks
Valašsko 143ks

Karviná - Ostrava 134ks
Beskydy ???ks
Haná ???ks
Hlučín ???ks
Hodonín ???ks

Opava ???ks
Třinec ???ks

Souřadnice startu: 51°19'2'' - 3°17'44''

Celkové výsledky

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KASIK Frantisek

Vesky

1041030 2 - 05:53:24 1249.136 m/min 14-0256-3433
2

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

999600 2 - 05:30:43 1232.983 m/min 13-0179-5334 h
3

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

1006960 2 - 05:45:45 1219.449 m/min 14-0178-4558 e
4

GREGOR Věroslav

Rousínov

993580 2 - 05:42:10 1208.49 m/min 10-0144-235 He
5

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

954980 2 - 05:23:36 1188.377 m/min 13-0229-8176-H
6

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 06:46:55 1172.613 m/min 13-0254-2159
7

NEDVĚDICKÝ Jindřich

Milotice

1020210 2 - 06:49:00 1147.593 m/min 13-0165-387H
8

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

1017630 2 - 06:49:02 1144.648 m/min 15-0164-29H
9

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

1001270 2 - 06:42:00 1135.227 m/min 14-0178-4337 e
10

NOVÁČEK Josef

Mohelno

948360 2 - 05:55:53 1134.56 m/min 13-0296-919 He
11

BARTL Pavel

Šumvald

989540 2 - 06:32:29 1134.165 m/min 12-0236-6571-He
12

BARTL Pavel

Šumvald

989540 2 - 06:36:29 1128.989 m/min 13-0236-445-H
13

LÉTAL Milan

Zaječí

997370 2 - 06:43:26 1128.97 m/min 14-0174-774
14

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 07:59:57 1127.142 m/min 13-0189-175 H
15

ZEMAN František

Moravany

973910 2 - 06:34:22 1113.846 m/min 15-0141-102 H
16

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov 7

1027980 2 - 07:25:10 1111.13 m/min 13-0216-20 H
17

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

915640 2 - 05:47:40 1106.291 m/min 15-0303-119 He
18

BECHA Lubomír

Vedrovice

964880 2 - 06:37:27 1099.641 m/min 14-0281-80 he
19

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

1075560 2 - 08:23:49 1093.252 m/min 13-0248-710
20

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 2 - 07:27:00 1083.668 m/min 14-0178-4735
21

BAHENSKÝ Jan

Novosedly

980150 2 - 07:09:34 1077.601 m/min 14-0280-5145
22

KOUTNÝ Petr

Přerov 7

1019120 2 - 07:46:04 1077.218 m/min 15-0216-996
23

FUKSA Josef

Holešov

1038150 2 - 08:05:52 1074.838 m/min 15-0266-65 He
24

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

1028770 2 - 08:01:55 1069.5 m/min 15-0270-1421 H
25

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

1063090 2 - 08:35:07 1068.307 m/min 14-0195-87 He
26

PASEKA Jaroslav

Holešov

1035000 2 - 08:10:38 1066.314 m/min 12-0266-53 H
27

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

1003110 2 - 07:41:42 1065.212 m/min 11-0234-1038-He
28

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

988940 2 - 07:29:28 1063.987 m/min 12-0231-4087-He
29

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

1007450 2 - 07:48:54 1061.703 m/min 13-0164-325H
30

PROBOŠT Bohumil

Mor.Krumlov

960920 2 - 07:08:00 1058.282 m/min 14-0281-538 he
31

VADURA Jaroslav

Zlechov

1032060 2 - 08:17:22 1055.96 m/min 15-0263-3339 He
32

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

1028770 2 - 08:22:41 1046.899 m/min 15-0270-1078 H
33

HASTIK Josef

Susice

1035080 2 - 08:29:35 1045.976 m/min 13-0244-317
34

PASEKA Jaroslav

Holešov

1035000 2 - 08:29:44 1045.736 m/min 13-0266-5675 H
35

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

1001270 2 - 07:57:50 1045.349 m/min 13-0178-3929 e
36

NAVRÁTIL Karel

Lipník n/Bečvou

1021780 2 - 08:19:45 1042.899 m/min 10-0265-716 E
37

SLOVÁČEK František

Hodonín

1022840 2 - 08:23:38 1039.859 m/min 11-0169-8E
38

FAJMON Team

Velký Dvůr

977630 2 - 07:40:30 1039.479 m/min 15-0180-296 he
39

HANZELKA Josef

Štramberk

1065990 2 - 09:07:00 1037.965 m/min 12-0306-7424 h
40

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

1017630 2 - 08:21:28 1036.846 m/min 15-0172-1019E
41

DVOŘÁK Karel

Hostákov

929170 2 - 07:00:08 1032.258 m/min 15-0296-847 he
42

HOLICKÝ Rostislav

Pohořelice

975410 2 - 07:45:29 1031.652 m/min 16-0312-238
43

STRATIL Petr

Holesov

1036870 2 - 08:45:48 1030.891 m/min 13-0266-5315Vlastik
44

TOMEK Jindřich

Křižanov

933330 2 - 07:08:41 1027.123 m/min 13-0302-590 He
45

HANAK Milan

Blatnice

1041820 2 - 08:54:36 1026.828 m/min 12-0246-318
46

RIHA Josef

Drslavice

1048040 2 - 09:04:00 1023.477 m/min 15-0250-1576
47

MAULER Aleš

Strukov

995490 2 - 08:15:41 1020.3 m/min 16-0233-2521-He
48

ŘEZNÍČEK Miloslav

Ždár nad Sáz.

915640 2 - 06:58:33 1019.02 m/min 14-0303-525 H
49

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

1007160 2 - 08:31:01 1016.29 m/min 14-0173-410 e
50

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 2 - 09:43:29 1015.794 m/min 15-0149-295 H
51

HOUDEK Pavel

Štěpánov n.Svr.

944440 2 - 07:29:46 1015.782 m/min 15-0292-385 H
52

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

1017630 2 - 08:43:10 1014.418 m/min 15-0164-55H
53

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

945140 2 - 07:32:16 1013.809 m/min 14-0333-433 He
54

KYTLICA Jan

Bezměrov

1019570 2 - 08:46:00 1013.489 m/min 10-0264-1302 H
55

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

1075880 2 - 09:43:46 1011.387 m/min 14-0183-63
56

OHAREK Josef

Tlumačov

1033740 2 - 09:02:37 1010.877 m/min 13-0275-4535 H
57

KOLÁČEK Josef

Staré Brno

968070 2 - 07:59:47 1008.634 m/min 11-0145-471
58

NOVÁK Karel

Holešov

1034120 2 - 09:06:00 1007.914 m/min 14-0266-1015 H
59

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

1072320 2 - 09:44:51 1007.015 m/min 14-0187-332-H
60

OLYMPIA Mácha

Krmelín

1069190 2 - 09:43:13 1005.618 m/min 13-0153-201He
61

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

1040860 2 - 09:15:17 1005.387 m/min 12-0267-753 H
62

KREJČÍ Slavomír

Perná

988030 2 - 08:27:39 1000.385 m/min 16-0280-2722
63

ZELINA Jiří

Kurovice

1036250 2 - 09:17:25 998.875 m/min 12-0269-59 H
64

MATYAS Jaroslav

Uh.Brod

1051720 2 - 09:35:00 996.891 m/min 14-0250-1114
65

STRACHOTA Fr.+ Vít

Lipov

1043340 2 - 09:26:58 996.536 m/min 15-0163-853E
66

NAVRÁTIL Karel

Lipník n/Bečvou

1021780 2 - 09:05:54 995.984 m/min 14-0210-81
67

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 2 - 08:49:19 995.287 m/min 14-0178-4839
68

JANCA Karel

Korytna

1055830 2 - 09:41:12 994.94 m/min 14 0255 3458 He
69

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

1001270 2 - 08:50:04 991.291 m/min 15-0173-662 e
70

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 2 - 08:50:57 988.981 m/min 14-0212-463
71

KUBÍNEK František

Rousínov

985450 2 - 08:36:55 988.498 m/min 14-0144-314
72

VARMUZA Martin

Knezpole

1039890 2 - 09:32:29 988.035 m/min 13 0254 2041 H
73

MOŤKA Josef

Bílá Lhota

983070 2 - 08:37:04 985.962 m/min 13-0231-4304-H
74

HANAK Milan

Blatnice

1041820 2 - 09:36:50 985.794 m/min 13-0246-983 H
75

KOVÁŘ Jiří

Bořitov

964940 2 - 08:20:32 984.097 m/min 10-0142-51 H
76

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

1073680 2 - 10:12:08 983.103 m/min 12-0157-505 HE
77

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

973370 2 - 08:32:17 980.94 m/min 14-0278-298
78

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

1029010 2 - 09:29:52 980.134 m/min 13-0215-3822 H
79

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

1047580 2 - 09:49:26 979.566 m/min 14-0210-1427
80

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 2 - 10:03:13 979.435 m/min 14-0197-418
81

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 2 - 10:22:58 979.431 m/min 14-0149-1254 He
82

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

1075560 2 - 10:19:23 978.33 m/min 13-0248-797 He
83

KUTRA Josef

Ludgeřovice

1072340 2 - 10:16:51 977.654 m/min 14-0187-372 He
84

PALUPA Ladislav

Křenovice

991540 2 - 08:54:14 977.625 m/min 14-0140-215
85

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

1047580 2 - 09:53:57 975.446 m/min 12-1905-1026
86

VARMUZA Martin

Knezpole

1039890 2 - 09:46:10 975.354 m/min 11 0263 1396 H
87

MAZUCH Milan

Mutěnice

1014130 2 - 09:25:11 970.289 m/min 11-0166-907
88

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 2 - 07:42:27 968.115 m/min 15-0303-321 He
89

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

1037590 2 - 09:51:53 968.006 m/min 13-0271-2032 He
90

KROUPA Jan

Přerov 2

1023200 2 - 09:37:52 967.23 m/min 13-0215-3137
91

SALGA Jaromír

Krásné Pole

1055570 2 - 10:16:38 962.555 m/min 14-0228-730 HE
92

NĚMEČEK František

Moravský Písek

1031370 2 - 09:52:01 962.084 m/min 13-0160-763H
93

MAULER Aleš

Strukov

995490 2 - 09:17:38 959.385 m/min 16-0233-2510-H
94

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

1047580 2 - 10:13:06 958.357 m/min 15-0210-1596
95

ŽEDEK Alois

Mor.Bránice

966960 2 - 08:50:00 957.386 m/min 16-0312-379
96

BAHENSKÝ Jan

Novosedly

980150 2 - 09:05:59 955.327 m/min 15-0180-1256
97

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

942800 2 - 08:27:02 955.186 m/min 15-0292-340 H
98

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

1075880 2 - 10:48:03 953.752 m/min 15-0183-268
99

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

929100 2 - 08:14:11 953.722 m/min 15-0302-739 He
100

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

1047010 2 - 10:20:15 951.611 m/min 14-0163-38H
101

NOVÁČEK Josef

Mohelno

948360 2 - 08:36:53 951.325 m/min 14-0296-321 H
102

KOPŘIVOVI

Místek

1076760 2 - 10:53:23 950.04 m/min 14 0155 675 H
103

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

1045090 2 - 10:21:40 948.644 m/min 15-0265-101 He
104

SUCHAN Josef

Halenkov

1078730 2 - 10:57:08 948.64 m/min 14-0191-174
105

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 2 - 08:04:18 946.179 m/min 14-0400-1815 H
106

HLOŽEK Miroslav

Místek

1083280 2 - 11:05:47 945.449 m/min 15-0155-313 H
107

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

1040860 2 - 10:23:19 943.392 m/min 13-0267-662 H
108

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

1040860 2 - 10:25:51 941.231 m/min 11-0267-301 H
109

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 2 - 11:07:55 941.079 m/min 13-0149-950 He
110

BARTL Pavel

Šumvald

989540 2 - 09:32:02 940.598 m/min 17-0236-1054-He
111

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 10:44:20 940.202 m/min 15-0198-373 HE
112

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

1045090 2 - 10:32:41 939.252 m/min 12-0265-618 H
113

PAŽITKA Miroslav

Hroznová Lhota

1040350 2 - 10:30:15 937.041 m/min 13-0603-174E
114

SLOVÁČEK František

Hodonín

1022840 2 - 10:15:26 933.731 m/min 14-0169-440H
115

KASIK Frantisek

Vesky

1041030 2 - 10:43:10 926.87 m/min 13-0256-2920
116

ZELINKA Jaroslav

St.Mesto

1035800 2 - 10:37:47 926.655 m/min 12-0256-1317 H
117

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

1003110 2 - 10:05:44 923.901 m/min 14-0234-355-H
118

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 2 - 08:27:55 923.56 m/min 14-0400-1849 H
119

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

1063090 2 - 11:14:09 921.102 m/min 13-07-314 H
120

SNÁŠEL Antonín

Rousínov

991690 2 - 10:02:32 916.083 m/min 13-0144-1023
121

JANÁL Pavel

Holešov

1038650 2 - 11:02:00 909.501 m/min 15-0148-1736 H
122

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 11:50:23 908.951 m/min 12-0186-57 He
123

KREJČÍ Josef

Strukov

995490 2 - 10:20:00 904.991 m/min 11-0233-402-H
124

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

973370 2 - 09:59:01 902.09 m/min 14-0145-91 he
125

HLAVINKA František

Holešov

1038630 2 - 11:13:00 900.807 m/min 12-0266-799 H
126

VINTRLÍK Jan

Vojkovice

981600 2 - 10:12:38 898.38 m/min 13-0180-889 he
127

BIEL Rostislav

Vsetín

1060670 2 - 11:46:11 894.187 m/min 13-0200-307He
128

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

1081230 2 - 12:14:32 890.243 m/min 14.0149.935 H
129

HUTÁREK Jiří ml.

Vícenice *

940860 2 - 09:40:51 886.893 m/min 14-0296-817 H
130

KOUKAL Petr a Jan

Staré Brno

973010 2 - 10:22:00 882.949 m/min 15-0145-283 he
131

LAŇKA Alfons, In

Kravaře

1061710 2 - 12:05:00 881.087 m/min 12-0285-4394 H
132

ŽEDEK Alois

Mor.Bránice

966960 2 - 10:22:22 877.167 m/min 16-0312-336 H
133

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

1071340 2 - 12:22:20 876.471 m/min 14-0194-54 He
134

CABALA Jan

Nová Bělá

1069100 2 - 12:45:39 858.267 m/min 15-0156-465 H
135

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 13:04:03 855.979 m/min 13-0189-170 He
136

NOVÁČEK Josef

Mohelno

948360 2 - 10:33:07 851.986 m/min 14-0296-322 He
137

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

1049470 2 - 12:35:36 849.361 m/min 14-0400-2471
138

KLIMEK Jan

Bystřice

1105080 2 - 13:52:23 842.041 m/min 15-0238-34 H
139

ČERNÝ Josef

Holešov

1037040 2 - 12:31:51 841.856 m/min 15-0284-291 He
140

CABALA Jan

Nová Bělá

1069100 2 - 13:10:19 841.601 m/min 16-0156-875 HE
141

GREBENÍČEK Jaroslav

Napajedla

1034520 2 - 12:30:02 841.05 m/min 14-0271-313 He
142

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

945140 2 - 10:47:37 838.175 m/min 13-0333-2387 H
143

KANTOR Bronislav

Návsi

1107190 2 - 14:08:58 833.121 m/min 15-0240-533 He
144

KREJČÍ Slavomír

Perná

988030 2 - 11:47:57 831.71 m/min 15-0280-1817
145

BORTEL Jaromír

Mniší

1064850 2 - 13:22:13 830.476 m/min 14-0194-342He
146

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

929120 2 - 10:50:07 822.145 m/min 14-0303-255 H
147

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 13:56:30 821.876 m/min 12-0186-86 H
148

KUDELA Jaromír

Místek

1079430 2 - 14:12:34 810.038 m/min 14-0155-211 he
149

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 2 - 13:51:33 808.921 m/min 12 0334 8207 E
150

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 2 - 14:24:31 803.471 m/min 15-0149-97
151

KROUPA Jan

Lidečko

1076640 2 - 14:23:58 801.091 m/min 13-0611-609He
152

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

1066340 2 - 14:15:05 798.707 m/min 15-0197-157
153

WESSELY Petr

Starovičky

996270 2 - 13:03:50 788.292 m/min 14-0176-2480
154

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 14:23:23 786.894 m/min 12-0198-673
155

DOHNAL Karel

Mniší

1069820 2 - 14:58:02 776.338 m/min 13-0194-66
156

PETER Milan

Baška

1090460 2 - 15:44:42 765.396 m/min 14-0149-94 he
157

DUDA Rostislav

Těrlicko

1085830 2 - 15:50:36 759.003 m/min 14.0150.7841 He
158

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

1065520 2 - 15:26:00 757.838 m/min 14-0197-540He
159

MOLEK Karel

Halenkov

1072790 2 - 15:37:04 757.05 m/min 15-0191-942He
160

DYNKA Miroslav

Lidečko

1074830 2 - 16:04:23 744.145 m/min 15-0193-1178 He
161

KAISER František

Dětmarovice

1084740 2 - 16:23:54 740.993 m/min 12-0184- 263 - H
162

MAULER Aleš

Strukov

995490 2 - 14:30:39 737.045 m/min 14-0137-890-H
163

VARAČKA Petr

Vsetín

1060000 2 - 16:14:33 728.748 m/min 15-0200-650
164

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

1081230 2 - 17:09:23 716.339 m/min 14.0149.923 H
165

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

1073680 2 - 17:00:13 715.683 m/min 14-0157-4244 HE
166

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

1081230 2 - 17:16:59 712.75 m/min 16.0149.1123 h
167

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 2 - 16:51:12 711.467 m/min 14-0197-437
168

KURTIN Miroslav

Lidečko

1073360 2 - 17:13:00 709.425 m/min 14-0193-913He
169

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

1040100 2 - 16:27:07 708.942 m/min 13-0223-66 H
170

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 17:48:48 682.528 m/min 16-0198-1184 He
171

KURTIN Miroslav

Lidečko

1073360 2 - 18:21:00 678.912 m/min 13-0193-135He
172

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 18:06:45 674.709 m/min 14-0198-640 He
173

ŘEHÁK Karel

Místek

1085880 2 - 19:10:19 666.055 m/min 15-0155-326 HE
174

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 2 - 19:12:09 665.276 m/min 14.0152.1250 H
175

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

1084360 2 - 19:43:24 651.894 m/min 12 - 0152-1167 He
176

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 19:22:44 643.501 m/min 15-0198-327
177

PEROUTKA Jan

Podlesí

1060280 2 - 19:51:50 634.202 m/min 2015-0316-394
178

KRAJČÍ Zdeněk

Dolní Lutyně

1076290 2 - 20:32:47 628.387 m/min 12-0183-205-HE
179

ČERNÝ Jan

Služovice

1044130 2 - 20:13:15 616.643 m/min 13-0225-537 He
180

PETER Milan

Baška

1090460 3 - 06:47:53 580.686 m/min 13-0149-1127 h
181

PEROUTKA Jan

Podlesí

1060280 3 - 06:03:10 578.387 m/min 13-0316-81
182

DUDA Rostislav

Těrlicko

1085830 3 - 07:04:13 573.234 m/min 14.0334.106 He
183

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 3 - 07:05:00 572.997 m/min 14.0150.7869 H
184

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 3 - 07:34:37 564.18 m/min 16.0152.572 H
185

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

1076360 3 - 08:27:27 544.317 m/min 12-0150-4608
186

BARTL Pavel

Šumvald

989540 3 - 06:20:07 534.853 m/min 17-0236-1036 He
187

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 3 - 09:13:14 533.937 m/min 15-0149-283He
188

ONDRÁČEK Petr

Služovice

1042300 3 - 08:12:30 531.108 m/min 14-0223-419 He
189

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 3 - 10:05:21 523.203 m/min 13.0152.584 H
190

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 3 - 10:06:34 522.897 m/min 17.0152.1027 H
191

DUDA Rostislav

Těrlicko

1085830 3 - 11:36:27 501.202 m/min 17.0152.29 He
192

BARTL Pavel

Šumvald

989540 5 - 08:53:41 248.398 m/min 17-0236-1091 H

 

Pásmo ZÁPAD

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

GREGOR Věroslav

Rousínov

993580 2 - 05:42:10 1208.49 m/min 10-0144-235 He
2

NOVÁČEK Josef

Mohelno

948360 2 - 05:55:53 1134.56 m/min 13-0296-919 He
3

ZEMAN František

Moravany

973910 2 - 06:34:22 1113.846 m/min 15-0141-102 H
4

PRACHAŘ Bohumil

Ždár nad Sáz.

915640 2 - 05:47:40 1106.291 m/min 15-0303-119 He
5

BECHA Lubomír

Vedrovice

964880 2 - 06:37:27 1099.641 m/min 14-0281-80 he
6

PROBOŠT Bohumil

Mor.Krumlov

960920 2 - 07:08:00 1058.282 m/min 14-0281-538 he
7

FAJMON Team

Velký Dvůr

977630 2 - 07:40:30 1039.479 m/min 15-0180-296 he
8

DVOŘÁK Karel

Hostákov

929170 2 - 07:00:08 1032.258 m/min 15-0296-847 he
9

HOLICKÝ Rostislav

Pohořelice

975410 2 - 07:45:29 1031.652 m/min 16-0312-238
10

TOMEK Jindřich

Křižanov

933330 2 - 07:08:41 1027.123 m/min 13-0302-590 He
11

ŘEZNÍČEK Miloslav

Ždár nad Sáz.

915640 2 - 06:58:33 1019.02 m/min 14-0303-525 H
12

HOUDEK Pavel

Štěpánov n.Svr.

944440 2 - 07:29:46 1015.782 m/min 15-0292-385 H
13

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

945140 2 - 07:32:16 1013.809 m/min 14-0333-433 He
14

KOLÁČEK Josef

Staré Brno

968070 2 - 07:59:47 1008.634 m/min 11-0145-471
15

KUBÍNEK František

Rousínov

985450 2 - 08:36:55 988.498 m/min 14-0144-314
16

KOVÁŘ Jiří

Bořitov

964940 2 - 08:20:32 984.097 m/min 10-0142-51 H
17

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

973370 2 - 08:32:17 980.94 m/min 14-0278-298
18

PALUPA Ladislav

Křenovice

991540 2 - 08:54:14 977.625 m/min 14-0140-215
19

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 2 - 07:42:27 968.115 m/min 15-0303-321 He
20

ŽEDEK Alois

Mor.Bránice

966960 2 - 08:50:00 957.386 m/min 16-0312-379
21

DVOŘÁK Jos.+Jiří

Pivonice

942800 2 - 08:27:02 955.186 m/min 15-0292-340 H
22

ŠVEC Václav Ing

Velké Meziříčí

929100 2 - 08:14:11 953.722 m/min 15-0302-739 He
23

NOVÁČEK Josef

Mohelno

948360 2 - 08:36:53 951.325 m/min 14-0296-321 H
24

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 2 - 08:04:18 946.179 m/min 14-0400-1815 H
25

ŘEZNÍČEK Jiří

Polnička

912400 2 - 08:27:55 923.56 m/min 14-0400-1849 H
26

SNÁŠEL Antonín

Rousínov

991690 2 - 10:02:32 916.083 m/min 13-0144-1023
27

HANUŠ Ladislav

Staré Brno

973370 2 - 09:59:01 902.09 m/min 14-0145-91 he
28

VINTRLÍK Jan

Vojkovice

981600 2 - 10:12:38 898.38 m/min 13-0180-889 he
29

HUTÁREK Jiří ml.

Vícenice *

940860 2 - 09:40:51 886.893 m/min 14-0296-817 H
30

KOUKAL Petr a Jan

Staré Brno

973010 2 - 10:22:00 882.949 m/min 15-0145-283 he
31

ŽEDEK Alois

Mor.Bránice

966960 2 - 10:22:22 877.167 m/min 16-0312-336 H
32

NOVÁČEK Josef

Mohelno

948360 2 - 10:33:07 851.986 m/min 14-0296-322 He
33

FILIP František

Štěpánov n.Svr.

945140 2 - 10:47:37 838.175 m/min 13-0333-2387 H
34

SKALNÍK Vlad.+syn

Křídla

929120 2 - 10:50:07 822.145 m/min 14-0303-255 H

 

Pásmo JIH

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KASIK Frantisek

Vesky

1041030 2 - 05:53:24 1249.136 m/min 14-0256-3433
2

BUREŠ Jar. jun.

Velké Pavlovice

999600 2 - 05:30:43 1232.983 m/min 13-0179-5334 h
3

SNOVICKÝ Vítězslav

Vel.Bílovice

1006960 2 - 05:45:45 1219.449 m/min 14-0178-4558 e
4

BRI.UHERKOVI

Knezpole

1040010 2 - 06:46:55 1172.613 m/min 13-0254-2159
5

NEDVĚDICKÝ Jindřich

Milotice

1020210 2 - 06:49:00 1147.593 m/min 13-0165-387H
6

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

1017630 2 - 06:49:02 1144.648 m/min 15-0164-29H
7

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

1001270 2 - 06:42:00 1135.227 m/min 14-0178-4337 e
8

LÉTAL Milan

Zaječí

997370 2 - 06:43:26 1128.97 m/min 14-0174-774
9

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

1075560 2 - 08:23:49 1093.252 m/min 13-0248-710
10

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 2 - 07:27:00 1083.668 m/min 14-0178-4735
11

BAHENSKÝ Jan

Novosedly

980150 2 - 07:09:34 1077.601 m/min 14-0280-5145
12

ONDRÁČEK Zdeněk

Ždánice

1007450 2 - 07:48:54 1061.703 m/min 13-0164-325H
13

VADURA Jaroslav

Zlechov

1032060 2 - 08:17:22 1055.96 m/min 15-0263-3339 He
14

HASTIK Josef

Susice

1035080 2 - 08:29:35 1045.976 m/min 13-0244-317
15

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

1001270 2 - 07:57:50 1045.349 m/min 13-0178-3929 e
16

SLOVÁČEK František

Hodonín

1022840 2 - 08:23:38 1039.859 m/min 11-0169-8E
17

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

1017630 2 - 08:21:28 1036.846 m/min 15-0172-1019E
18

HANAK Milan

Blatnice

1041820 2 - 08:54:36 1026.828 m/min 12-0246-318
19

RIHA Josef

Drslavice

1048040 2 - 09:04:00 1023.477 m/min 15-0250-1576
20

ČULEN Jaroslav

Char.Nová Ves

1007160 2 - 08:31:01 1016.29 m/min 14-0173-410 e
21

KŮŘIL Rostislav

Kyjov

1017630 2 - 08:43:10 1014.418 m/min 15-0164-55H
22

KREJČÍ Slavomír

Perná

988030 2 - 08:27:39 1000.385 m/min 16-0280-2722
23

MATYAS Jaroslav

Uh.Brod

1051720 2 - 09:35:00 996.891 m/min 14-0250-1114
24

STRACHOTA Fr.+ Vít

Lipov

1043340 2 - 09:26:58 996.536 m/min 15-0163-853E
25

JOCHMAN Zdeněk

Podivín

1004560 2 - 08:49:19 995.287 m/min 14-0178-4839
26

JANCA Karel

Korytna

1055830 2 - 09:41:12 994.94 m/min 14 0255 3458 He
27

ZLÁMAL Jaroslav

Rakvice

1001270 2 - 08:50:04 991.291 m/min 15-0173-662 e
28

VARMUZA Martin

Knezpole

1039890 2 - 09:32:29 988.035 m/min 13 0254 2041 H
29

HANAK Milan

Blatnice

1041820 2 - 09:36:50 985.794 m/min 13-0246-983 H
30

ZVONÍČEK Jiří

Bylnice

1075560 2 - 10:19:23 978.33 m/min 13-0248-797 He
31

VARMUZA Martin

Knezpole

1039890 2 - 09:46:10 975.354 m/min 11 0263 1396 H
32

MAZUCH Milan

Mutěnice

1014130 2 - 09:25:11 970.289 m/min 11-0166-907
33

HLAČÍK Ing. Zdeněk

Napajedla

1037590 2 - 09:51:53 968.006 m/min 13-0271-2032 He
34

NĚMEČEK František

Moravský Písek

1031370 2 - 09:52:01 962.084 m/min 13-0160-763H
35

BAHENSKÝ Jan

Novosedly

980150 2 - 09:05:59 955.327 m/min 15-0180-1256
36

ČAMBAL Vladimír

Kuželov

1047010 2 - 10:20:15 951.611 m/min 14-0163-38H
37

PAŽITKA Miroslav

Hroznová Lhota

1040350 2 - 10:30:15 937.041 m/min 13-0603-174E
38

SLOVÁČEK František

Hodonín

1022840 2 - 10:15:26 933.731 m/min 14-0169-440H
39

KASIK Frantisek

Vesky

1041030 2 - 10:43:10 926.87 m/min 13-0256-2920
40

ZELINKA Jaroslav

St.Mesto

1035800 2 - 10:37:47 926.655 m/min 12-0256-1317 H
41

DOHNAL Vaclav

Dol.Nemci

1049470 2 - 12:35:36 849.361 m/min 14-0400-2471
42

GREBENÍČEK Jaroslav

Napajedla

1034520 2 - 12:30:02 841.05 m/min 14-0271-313 He
43

KREJČÍ Slavomír

Perná

988030 2 - 11:47:57 831.71 m/min 15-0280-1817
44

WESSELY Petr

Starovičky

996270 2 - 13:03:50 788.292 m/min 14-0176-2480

 

Pásmo STŘED

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

MIKULÁŠ Josef

Heřmanice

954980 2 - 05:23:36 1188.377 m/min 13-0229-8176-H
2

BARTL Pavel

Šumvald

989540 2 - 06:32:29 1134.165 m/min 12-0236-6571-He
3

BARTL Pavel

Šumvald

989540 2 - 06:36:29 1128.989 m/min 13-0236-445-H
4

JEMELKA Pavel Ing.

Přerov 7

1027980 2 - 07:25:10 1111.13 m/min 13-0216-20 H
5

KOUTNÝ Petr

Přerov 7

1019120 2 - 07:46:04 1077.218 m/min 15-0216-996
6

FUKSA Josef

Holešov

1038150 2 - 08:05:52 1074.838 m/min 15-0266-65 He
7

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

1028770 2 - 08:01:55 1069.5 m/min 15-0270-1421 H
8

PASEKA Jaroslav

Holešov

1035000 2 - 08:10:38 1066.314 m/min 12-0266-53 H
9

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

1003110 2 - 07:41:42 1065.212 m/min 11-0234-1038-He
10

DUDA Ing. Přemysl

Červenka

988940 2 - 07:29:28 1063.987 m/min 12-0231-4087-He
11

KOSTRHUN Josef

Kroměříž

1028770 2 - 08:22:41 1046.899 m/min 15-0270-1078 H
12

PASEKA Jaroslav

Holešov

1035000 2 - 08:29:44 1045.736 m/min 13-0266-5675 H
13

NAVRÁTIL Karel

Lipník n/Bečvou

1021780 2 - 08:19:45 1042.899 m/min 10-0265-716 E
14

STRATIL Petr

Holesov

1036870 2 - 08:45:48 1030.891 m/min 13-0266-5315Vlastik
15

MAULER Aleš

Strukov

995490 2 - 08:15:41 1020.3 m/min 16-0233-2521-He
16

KYTLICA Jan

Bezměrov

1019570 2 - 08:46:00 1013.489 m/min 10-0264-1302 H
17

OHAREK Josef

Tlumačov

1033740 2 - 09:02:37 1010.877 m/min 13-0275-4535 H
18

NOVÁK Karel

Holešov

1034120 2 - 09:06:00 1007.914 m/min 14-0266-1015 H
19

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

1040860 2 - 09:15:17 1005.387 m/min 12-0267-753 H
20

ZELINA Jiří

Kurovice

1036250 2 - 09:17:25 998.875 m/min 12-0269-59 H
21

NAVRÁTIL Karel

Lipník n/Bečvou

1021780 2 - 09:05:54 995.984 m/min 14-0210-81
22

NOVÁK Libor

Nezamyslice

999810 2 - 08:50:57 988.981 m/min 14-0212-463
23

MOŤKA Josef

Bílá Lhota

983070 2 - 08:37:04 985.962 m/min 13-0231-4304-H
24

NĚMEČEK Zdeň+Jiří

Kroměříž

1029010 2 - 09:29:52 980.134 m/min 13-0215-3822 H
25

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

1047580 2 - 09:49:26 979.566 m/min 14-0210-1427
26

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

1047580 2 - 09:53:57 975.446 m/min 12-1905-1026
27

KROUPA Jan

Přerov 2

1023200 2 - 09:37:52 967.23 m/min 13-0215-3137
28

MAULER Aleš

Strukov

995490 2 - 09:17:38 959.385 m/min 16-0233-2510-H
29

RYŠKA Jan ing.

Lipník n/Bečvou

1047580 2 - 10:13:06 958.357 m/min 15-0210-1596
30

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

1045090 2 - 10:21:40 948.644 m/min 15-0265-101 He
31

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

1040860 2 - 10:23:19 943.392 m/min 13-0267-662 H
32

ŠUMŠÁL Vítězslav

Hor.Lapač

1040860 2 - 10:25:51 941.231 m/min 11-0267-301 H
33

BARTL Pavel

Šumvald

989540 2 - 09:32:02 940.598 m/min 17-0236-1054-He
34

ADAMÍK Zdeněk

Lukov

1045090 2 - 10:32:41 939.252 m/min 12-0265-618 H
35

MACHÁČEK Dalibor

Šternberk

1003110 2 - 10:05:44 923.901 m/min 14-0234-355-H
36

JANÁL Pavel

Holešov

1038650 2 - 11:02:00 909.501 m/min 15-0148-1736 H
37

KREJČÍ Josef

Strukov

995490 2 - 10:20:00 904.991 m/min 11-0233-402-H
38

HLAVINKA František

Holešov

1038630 2 - 11:13:00 900.807 m/min 12-0266-799 H
39

ČERNÝ Josef

Holešov

1037040 2 - 12:31:51 841.856 m/min 15-0284-291 He
40

MAULER Aleš

Strukov

995490 2 - 14:30:39 737.045 m/min 14-0137-890-H
41

BARTL Pavel

Šumvald

989540 3 - 06:20:07 534.853 m/min 17-0236-1036 He
42

BARTL Pavel

Šumvald

989540 5 - 08:53:41 248.398 m/min 17-0236-1091 H

 

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 07:59:57 1127.142 m/min 13-0189-175 H
2

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

1063090 2 - 08:35:07 1068.307 m/min 14-0195-87 He
3

HANZELKA Josef

Štramberk

1065990 2 - 09:07:00 1037.965 m/min 12-0306-7424 h
4

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 2 - 09:43:29 1015.794 m/min 15-0149-295 H
5

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

1075880 2 - 09:43:46 1011.387 m/min 14-0183-63
6

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

1072320 2 - 09:44:51 1007.015 m/min 14-0187-332-H
7

OLYMPIA Mácha

Krmelín

1069190 2 - 09:43:13 1005.618 m/min 13-0153-201He
8

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

1073680 2 - 10:12:08 983.103 m/min 12-0157-505 HE
9

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 2 - 10:03:13 979.435 m/min 14-0197-418
10

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 2 - 10:22:58 979.431 m/min 14-0149-1254 He
11

KUTRA Josef

Ludgeřovice

1072340 2 - 10:16:51 977.654 m/min 14-0187-372 He
12

SALGA Jaromír

Krásné Pole

1055570 2 - 10:16:38 962.555 m/min 14-0228-730 HE
13

MARKOWSKI Jan

Dolní Lutyně

1075880 2 - 10:48:03 953.752 m/min 15-0183-268
14

KOPŘIVOVI

Místek

1076760 2 - 10:53:23 950.04 m/min 14 0155 675 H
15

SUCHAN Josef

Halenkov

1078730 2 - 10:57:08 948.64 m/min 14-0191-174
16

HLOŽEK Miroslav

Místek

1083280 2 - 11:05:47 945.449 m/min 15-0155-313 H
17

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 2 - 11:07:55 941.079 m/min 13-0149-950 He
18

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 10:44:20 940.202 m/min 15-0198-373 HE
19

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

1063090 2 - 11:14:09 921.102 m/min 13-07-314 H
20

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 11:50:23 908.951 m/min 12-0186-57 He
21

BIEL Rostislav

Vsetín

1060670 2 - 11:46:11 894.187 m/min 13-0200-307He
22

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

1081230 2 - 12:14:32 890.243 m/min 14.0149.935 H
23

LAŇKA Alfons, In

Kravaře

1061710 2 - 12:05:00 881.087 m/min 12-0285-4394 H
24

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

1071340 2 - 12:22:20 876.471 m/min 14-0194-54 He
25

CABALA Jan

Nová Bělá

1069100 2 - 12:45:39 858.267 m/min 15-0156-465 H
26

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 13:04:03 855.979 m/min 13-0189-170 He
27

KLIMEK Jan

Bystřice

1105080 2 - 13:52:23 842.041 m/min 15-0238-34 H
28

CABALA Jan

Nová Bělá

1069100 2 - 13:10:19 841.601 m/min 16-0156-875 HE
29

KANTOR Bronislav

Návsi

1107190 2 - 14:08:58 833.121 m/min 15-0240-533 He
30

BORTEL Jaromír

Mniší

1064850 2 - 13:22:13 830.476 m/min 14-0194-342He
31

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

1082000 2 - 13:56:30 821.876 m/min 12-0186-86 H
32

KUDELA Jaromír

Místek

1079430 2 - 14:12:34 810.038 m/min 14-0155-211 he
33

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 2 - 13:51:33 808.921 m/min 12 0334 8207 E
34

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 2 - 14:24:31 803.471 m/min 15-0149-97
35

KROUPA Jan

Lidečko

1076640 2 - 14:23:58 801.091 m/min 13-0611-609He
36

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

1066340 2 - 14:15:05 798.707 m/min 15-0197-157
37

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 14:23:23 786.894 m/min 12-0198-673
38

DOHNAL Karel

Mniší

1069820 2 - 14:58:02 776.338 m/min 13-0194-66
39

PETER Milan

Baška

1090460 2 - 15:44:42 765.396 m/min 14-0149-94 he
40

DUDA Rostislav

Těrlicko

1085830 2 - 15:50:36 759.003 m/min 14.0150.7841 He
41

SLÁČIK Jaroslav

Pozděchov

1065520 2 - 15:26:00 757.838 m/min 14-0197-540He
42

MOLEK Karel

Halenkov

1072790 2 - 15:37:04 757.05 m/min 15-0191-942He
43

DYNKA Miroslav

Lidečko

1074830 2 - 16:04:23 744.145 m/min 15-0193-1178 He
44

KAISER František

Dětmarovice

1084740 2 - 16:23:54 740.993 m/min 12-0184- 263 - H
45

VARAČKA Petr

Vsetín

1060000 2 - 16:14:33 728.748 m/min 15-0200-650
46

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

1081230 2 - 17:09:23 716.339 m/min 14.0149.923 H
47

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

1073680 2 - 17:00:13 715.683 m/min 14-0157-4244 HE
48

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

1081230 2 - 17:16:59 712.75 m/min 16.0149.1123 h
49

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

1060940 2 - 16:51:12 711.467 m/min 14-0197-437
50

KURTIN Miroslav

Lidečko

1073360 2 - 17:13:00 709.425 m/min 14-0193-913He
51

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

1040100 2 - 16:27:07 708.942 m/min 13-0223-66 H
52

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 17:48:48 682.528 m/min 16-0198-1184 He
53

KURTIN Miroslav

Lidečko

1073360 2 - 18:21:00 678.912 m/min 13-0193-135He
54

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 18:06:45 674.709 m/min 14-0198-640 He
55

ŘEHÁK Karel

Místek

1085880 2 - 19:10:19 666.055 m/min 15-0155-326 HE
56

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 2 - 19:12:09 665.276 m/min 14.0152.1250 H
57

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

1084360 2 - 19:43:24 651.894 m/min 12 - 0152-1167 He
58

SKRBEK Marek

Studénka

1057100 2 - 19:22:44 643.501 m/min 15-0198-327
59

PEROUTKA Jan

Podlesí

1060280 2 - 19:51:50 634.202 m/min 2015-0316-394
60

KRAJČÍ Zdeněk

Dolní Lutyně

1076290 2 - 20:32:47 628.387 m/min 12-0183-205-HE
61

ČERNÝ Jan

Služovice

1044130 2 - 20:13:15 616.643 m/min 13-0225-537 He
62

PETER Milan

Baška

1090460 3 - 06:47:53 580.686 m/min 13-0149-1127 h
63

PEROUTKA Jan

Podlesí

1060280 3 - 06:03:10 578.387 m/min 13-0316-81
64

DUDA Rostislav

Těrlicko

1085830 3 - 07:04:13 573.234 m/min 14.0334.106 He
65

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 3 - 07:05:00 572.997 m/min 14.0150.7869 H
66

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 3 - 07:34:37 564.18 m/min 16.0152.572 H
67

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

1076360 3 - 08:27:27 544.317 m/min 12-0150-4608
68

ŽEDEK Žedek Team

Baška

1080280 3 - 09:13:14 533.937 m/min 15-0149-283He
69

ONDRÁČEK Petr

Služovice

1042300 3 - 08:12:30 531.108 m/min 14-0223-419 He
70

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 3 - 10:05:21 523.203 m/min 13.0152.584 H
71

DUDA Emil

Těrlicko

1085830 3 - 10:06:34 522.897 m/min 17.0152.1027 H
72

DUDA Rostislav

Těrlicko

1085830 3 - 11:36:27 501.202 m/min 17.0152.29 He

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2018 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv