On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Gotha (pásmo MSS SEVER) - Polojasno, 17 stupnu a bezvetri
Start 29.7.2018 - 06:00:00

Pro zadání Vašeho doletu
kontaktujte pověřeného koordinátora pásma!

Pásmo Sever - J. Swaczyna

Souřadnice startu: 50°53'50'' - 10°43'25''

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

GONČAR Zdeněk

Dětmarovice

565420 1 - 13:37:00 1237.243 m/min 16-0182-264 He
2

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

519510 1 - 13:00:00 1236.929 m/min 16-0223-248 HE
3

MOLEK Karel

Halenkov

554950 1 - 13:29:23 1234.915 m/min 11-0191-159
4

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

548940 1 - 13:25:25 1232.419 m/min 16-0197-582he
5

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 13:23:24 1229.319 m/min 14-0194-783 He
6

KROUPA Jan

Lidečko

559270 1 - 13:35:11 1228.67 m/min 16-0193-500He
7

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 13:22:26 1228.456 m/min 15 0197 532 E
8

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

548940 1 - 13:28:11 1224.811 m/min 15-0197-101he
9

KLEMENS Karel

Kravaře

532000 1 - 13:15:17 1222.192 m/min 16-0221-1077
10

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

545440 1 - 13:26:57 1220.36 m/min 15-0306-1567
11

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

548940 1 - 13:31:19 1216.308 m/min 15-0197-152he
12

CHOVANEČEK Jan

Štramberk

544780 1 - 13:29:04 1213.138 m/min 15-0306-1045 HE
13

KUNZ Ondřej

Nová Bělá *

545930 1 - 13:30:30 1211.831 m/min 12-0156-756 H
14

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 13:31:32 1207.176 m/min 15-0194-434
15

HANZELKA Josef

Štramberk

546210 1 - 13:32:50 1206.205 m/min 14-0306-220 H
16

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

528820 1 - 13:18:42 1205.425 m/min 15-0226-3571H
17

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 13:41:39 1204.462 m/min 16-0150-39 e
18

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

561080 1 - 13:45:52 1204.379 m/min 14.0149.937 H
19

WITOS Team

Nebory

573790 1 - 13:57:07 1202.62 m/min 17-0241-289 He
20

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

590450 1 - 14:11:03 1202.423 m/min PL-15-0392-1098 H
21

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 13:42:32 1202.162 m/min 16-0150-100
22

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 13:33:26 1202.117 m/min 15-0194-449He
23

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 13:33:27 1202.073 m/min 13-0194-254
24

MÁCHA Aleš

Krmelín

548710 1 - 13:36:32 1201.906 m/min 16-0153-39 H
25

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 13:38:51 1201.809 m/min 17-0194-276H
26

PRCHALA Richard +

Ludgeřovice

543660 1 - 13:33:47 1198.061 m/min 17-0289-7485 H
27

KLEIN David

Těrlicko

574170 1 - 13:59:51 1196.561 m/min 13-0152-641 he
28

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

534930 1 - 13:27:16 1195.998 m/min 16-0228-64
29

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

545440 1 - 13:36:39 1194.438 m/min 15-0306-1507
30

VRLÍK Jaroslav

Orlová

558800 1 - 13:47:59 1194.06 m/min 16-0188-180-HE
31

BIALAS Richard

Ludgeřovice

540640 1 - 13:32:55 1193.685 m/min 15-0289-429 HE
32

JAST Bojko

Nebory

578100 1 - 14:04:21 1193.558 m/min CZ-15-0241-183 He
33

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

590450 1 - 14:14:47 1193.351 m/min CZ-16-0310-480 He
34

KUČERA Vladimír

Nový Jičín

543610 1 - 13:35:44 1192.825 m/min 16-0195-972H
35

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

537680 1 - 13:31:00 1192.195 m/min 13-0228-887
36

BAŠISTA+MAJ

Hlučín 2

537670 1 - 13:31:27 1190.985 m/min 16-0324-1165 H
37

VANĚK Petr

Kravaře

526380 1 - 13:23:55 1185.763 m/min 17-0221-37 He
38

DUDA Emil

Těrlicko

565380 1 - 13:56:59 1185.324 m/min 17.0152.1020
39

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 13:42:30 1183.741 m/min 14-0190-2606 HE
40

ŠTACH Vladimír

Pozděchov

548980 1 - 13:43:57 1183.274 m/min 15-0197-47he
41

ŽEDEK Žedek Team

Baška

560170 1 - 13:55:04 1179.14 m/min 16-0149-820 H
42

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

545440 1 - 13:42:39 1178.947 m/min 16-0306-772
43

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 13:41:20 1178.129 m/min 16 0334 9008
44

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

519510 1 - 13:21:06 1177.76 m/min 15-0223-3345 He
45

DUDA Emil

Těrlicko

565380 1 - 14:00:19 1177.098 m/min 17.0152.1046H
46

MÁCHA Aleš

Krmelín

548710 1 - 13:46:13 1176.942 m/min SK15-01610-344He
47

SALGA Jaromír

Krásné Pole

535040 1 - 13:34:39 1176.817 m/min 15-0228-3533 H
48

MÁCHA Aleš

Krmelín

548710 1 - 13:46:18 1176.732 m/min SK16-03402-271 He
49

KOPŘIVOVI

Místek

556620 1 - 13:53:02 1176.704 m/min 16-0155-1055 h
50

HAŠŠO Slavomir

Baška

560310 1 - 13:56:15 1176.504 m/min 16-0149-555 He
51

DVOŘÁK Jiří

Frydek

553300 1 - 13:50:19 1176.441 m/min 14-0150-8070 He
52

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 13:45:47 1175.396 m/min 16-0190-4105 He
53

SKOKAN Pavel + K.

Místek

562760 1 - 13:58:48 1175.355 m/min 16-0155-821 h
54

VITÁSEK Emil

Hlučín 2

533180 1 - 13:33:51 1174.793 m/min 16.0324.1084 e
55

VÝTISK Josef mlad

Krásné Pole

537770 1 - 13:38:00 1174.17 m/min 15-0228-3802 He
56

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 13:49:44 1173.964 m/min 19-0194-161H
57

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

545440 1 - 13:44:39 1173.873 m/min 15-0306-1561
58

KANTOR Radim

Těrlicko

567640 1 - 14:03:42 1173.537 m/min 15-0152-164 He
59

WITOS Team

Nebory

573790 1 - 14:09:20 1172.595 m/min 17-0241-296 H
60

DUDA Rudolf

Bolatice

531940 1 - 13:33:41 1172.492 m/min 15-0289-301 H
61

PETEREK Norbert

Štěpánkovice

527960 1 - 13:30:22 1172.289 m/min 16-0289-990 H
62

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 13:51:49 1168.78 m/min 15-0194-211H
63

DUDA Rostislav

Těrlicko

565380 1 - 14:03:47 1168.664 m/min 15.0238.601 H
64

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 13:48:37 1168.29 m/min 16-0190-4199
65

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 14:26:53 1165.83 m/min 15-0310-355 HE
66

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

537640 1 - 13:41:28 1165.068 m/min 14-0228-888
67

SVRČINA David

Dolní Lutyně*

555830 1 - 13:57:27 1164.164 m/min 17-0183-131-H
68

MÁCHA Aleš

Krmelín

548710 1 - 13:51:31 1163.713 m/min 16-0153-13H
69

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 13:50:39 1163.242 m/min 11-0360-6059
70

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 13:58:40 1161.643 m/min 16-0186-675
71

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

561480 1 - 14:03:30 1161.282 m/min 16-0186-83 H
72

SLIWKA P. +GREGOR L.

Horní Suchá

561480 1 - 14:03:34 1161.122 m/min 14-0189-298 H
73

ŘEPKA Josef

Vsetín

552210 1 - 13:55:37 1161.04 m/min 16-0200-652he
74

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 13:55:23 1160.011 m/min 19-0194-992H
75

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

557520 1 - 14:01:27 1158.002 m/min 16-0188-65 H
76

VEČEREK Richard

Služovice

525260 1 - 13:34:10 1156.536 m/min 15-0225-3275 He
77

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

543510 1 - 13:50:12 1155.912 m/min 15 0197 535
78

ADAMČIK Karel

Frenštát

557200 1 - 14:02:09 1155.657 m/min 15-0150-9043
79

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 13:57:13 1155.555 m/min 16-0194-282HE
80

HAPL Lubomír

Štramberk

547480 1 - 13:54:02 1154.94 m/min 13-0306-8190
81

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:01:34 1154.648 m/min DV 04223-12-126
82

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:01:34 1154.648 m/min DV 04223-12-126
83

PETER Milan

Baška

570330 1 - 14:14:01 1154.475 m/min 15-0149-669 he
84

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

540880 1 - 13:48:35 1154.288 m/min 15 0199 505 He
85

PAVERA Josef

Štěpánkovice

528460 1 - 13:38:00 1153.843 m/min 16-0226-364He
86

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:02:09 1153.251 m/min 15-0150-9043
87

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:02:09 1153.251 m/min 15-0150-9043
88

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 14:32:27 1153.166 m/min 15-0310-40 H
89

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:03:07 1150.944 m/min 16-0150-306
90

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:03:07 1150.944 m/min 16-0150-306
91

BORTEL Jaromír

Mniší

545080 1 - 13:55:50 1145.527 m/min 12-0194-106
92

KŘEMPEK Leo

Štěpánkovice

525520 1 - 13:39:00 1144.924 m/min 13-0226-515-H
93

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:06:09 1143.762 m/min 15-0150-9114
94

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:06:09 1143.762 m/min 15-0150-9114
95

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:06:09 1143.762 m/min 15-0150-9114
96

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:06:09 1143.762 m/min 15-0150-9114
97

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 14:02:39 1142.546 m/min 14-0194-47H
98

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 14:03:15 1141.128 m/min 17-0194-218HE
99

PEROUTKA Jan

Podlesí

541250 1 - 13:55:28 1138.355 m/min 13-017-775
100

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

551740 1 - 14:05:31 1136.398 m/min 14-0187-333-H
101

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

551450 1 - 14:05:18 1136.307 m/min 17-0194-244H
102

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

551740 1 - 14:06:04 1135.112 m/min 14-0187-260-H
103

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

541080 1 - 13:56:42 1135.053 m/min 12-0464-5259
104

OSTÁREK Lukáš

Krnov

498570 1 - 13:19:15 1135.048 m/min 16-0222-571 H
105

WEISMAN Antonin

Frydek

560370 1 - 14:14:00 1134.352 m/min 16-0150-141
106

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

556230 1 - 14:10:47 1133.351 m/min 14-0183-616-H
107

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:10:59 1132.503 m/min 16-0150-33 e
108

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:10:59 1132.503 m/min 16-0150-33 e
109

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

563890 1 - 14:18:34 1131.022 m/min 15-0152-509-H
110

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

545440 1 - 14:03:33 1127.991 m/min 16-0306-704
111

KRAJČÍ Zdeněk

Dolní Lutyně

555680 1 - 14:13:05 1126.949 m/min 15-0187-263-HE
112

RÝDEL Jiri

Nový Jičín

541080 1 - 14:00:12 1126.781 m/min 16-0190-4281
113

SWACZYNA Jindřich

Těrlicko

563890 1 - 14:21:45 1123.847 m/min 15-0152-449-H
114

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:16:36 1119.694 m/min 17-0150-1361 e
115

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:16:36 1119.694 m/min 17-0150-1361 e
116

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:16:36 1119.694 m/min 17-0150-1361
117

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:17:06 1118.568 m/min 15-0150-9099
118

PARVA Miroslav

Dolní Lutyně

555500 1 - 14:18:55 1113.412 m/min 11-0183-612-H
119

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 14:51:36 1111.625 m/min 11-0310-83 H
120

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:21:23 1109.012 m/min 14-0150-8268 e
121

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

556230 1 - 14:22:10 1107.66 m/min 14-0183-619-H
122

OSTÁREK Lukáš

Krnov

498570 1 - 13:32:05 1102.828 m/min 16-0222-566 H
123

OSTÁREK Lukáš

Krnov

498570 1 - 13:32:32 1101.731 m/min 16-0222-508 H
124

KOMA Daniel

Frýdek

552840 1 - 14:24:21 1096.144 m/min 14-0150-7813
125

SAMIEC TEAM

Mosty

590940 1 - 15:00:54 1092.512 m/min 13-0310-404 H
126

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:29:51 1090.595 m/min 15-0150-9036
127

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

556040 1 - 14:30:19 1089.598 m/min 16-0150-25 e
128

VANĚK Petr

Kravaře

526380 1 - 14:05:29 1084.239 m/min 13-0221-206-He
129

KUCHAŘ Jiří

Frýdek

556660 1 - 14:40:23 1069.711 m/min 15-0150-8251

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2018 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv