On-line výsledky (dle hlášení)
Závod Helmstedt (pásmo MSS SEVER) -
Start 15.6.2019 - 06:30:00

Pro zadání Vašeho doletu
kontaktujte pověřeného koordinátora pásma!

Souřadnice startu: 52°15'5'' - 10°59'0''

Pásmo SEVER

Poř.

Chovatel

MS CHPH / bydliště

Vzdálenost Dolet Rychlost Holub / Poznámka
1

KŘEMPEK Leo

Štěpánkovice

550300 1 - 14:03:00 1214.79 m/min 15-0226-3049-H
2

PEROUTKA Jan

Podlesí

581080 1 - 14:51:39 1158.337 m/min 16-0316-879
3

HOLEŠA Štefan

Těrlicko

591820 1 - 15:02:15 1155.334 m/min 14-0152-103 H
4

ŽEDEK Žedek Team

Baška

592600 1 - 15:07:17 1145.6 m/min 15 0149 300 H
5

KOLAŘÍK Pavel

Pozděchov

594870 1 - 15:09:21 1145.413 m/min 13-0197-781 E
6

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

586660 1 - 15:08:16 1131.966 m/min 17-0150-1361 he
7

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

589560 1 - 15:12:08 1129.137 m/min 16 0197 673
8

BEZECNÝ Vlastislav

Nová Bělá

591610 1 - 15:15:53 1124.983 m/min 16 - 0156 - 652 H
9

NOVOSAD František

Pozděchov

594700 1 - 15:19:00 1124.197 m/min 14-0200-349
10

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

554130 1 - 14:43:43 1122.364 m/min 16-0226-428 HE
11

BORTEL Jaromír

Mniší

580650 1 - 15:07:30 1122.029 m/min 16-0194-567 He
12

MATĚJEK Petr

Služovice

550220 1 - 14:41:03 1120.497 m/min 13 - 0225 - 375 H
13

KLEIN David

Těrlicko

601850 1 - 15:27:54 1118.888 m/min 15-pl 0122-4929 h
14

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

567620 1 - 14:59:50 1113.344 m/min 15.0324.74
15

KOCICH Petr

Místek

589320 1 - 15:20:20 1111.226 m/min 16 0155 128 he
16

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

546720 1 - 14:42:02 1111.144 m/min 15 - 0223 - 3303 He
17

LAZOVÝ Vladimír

Slezská Ostrava

576440 1 - 15:09:15 1110.14 m/min 17-0187-57-HE
18

KOZELSKÝ + MUSIAL

Krásné Pole

563080 1 - 14:57:16 1110.028 m/min 15-0228-3639
19

KALÍŠEK Jindřich

Vražné

566030 1 - 15:01:02 1107.619 m/min 14-0196-710 H
20

SANTARIUS Jiří

Těrlicko

592810 1 - 15:25:26 1107.159 m/min 15-0152-1047
21

DUBJUK Jiri

Studenka

568460 1 - 15:03:27 1107.138 m/min 16-0198-1345H
22

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

589560 1 - 15:23:05 1105.943 m/min 15 0197 532 E
23

PEROUTKA Jan

Podlesí

581080 1 - 15:15:35 1105.591 m/min 14-0316-185
24

OLYMPIA Mácha

Krmelín

579550 1 - 15:15:21 1103.169 m/min 15-0153-694 H
25

SLOVÁČEK Lub. a syn

Štramberk

580920 1 - 15:17:03 1102.21 m/min 15-0306-1561 H
26

Rodina Mazurova

Jablunkov

619320 1 - 15:52:20 1101.34 m/min 16-0240-151 He
27

KAŠA Miroslav

Petřvald

583220 1 - 15:20:00 1100.415 m/min 14-0185-13 H
28

WITOS Team

Nebory

603450 1 - 15:39:28 1098.247 m/min 17-0241-290 He
29

SLÍPEK Lubomír

Místek

591410 1 - 15:28:57 1097.337 m/min 15 0155 221 h
30

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

566100 1 - 15:06:25 1096.208 m/min 14-0228-888
31

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

579820 1 - 15:19:01 1096.034 m/min 17 0199 754 He
32

KANTOR Radim

Těrlicko

596300 1 - 15:34:24 1095.334 m/min 15-0152-543-HE
33

CHUPÍK Karel

Lidečko

601900 1 - 15:39:56 1094.496 m/min 15-0193-923
34

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

567620 1 - 15:09:11 1093.294 m/min 16.0324.1450
35

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

567620 1 - 15:09:13 1093.224 m/min 17.0324.1989
36

SZCZOTKA Kazimír

Slezská Ostrava

578330 1 - 15:19:12 1092.838 m/min 12-0187-2-H
37

LYŽBICKI Vladislav

Jablunkov

622590 1 - 15:59:51 1092.551 m/min 15 0239 309
38

GELNAR Jaromír

Třebovice

571330 1 - 15:13:15 1091.887 m/min 16-0159-436 He
39

CABALA Jan

Nová Bělá

578720 1 - 15:20:10 1091.581 m/min 15 0156 499 he
40

Ing.PhD.BROŽ Miroslav

Krmelín

579570 1 - 15:21:20 1090.784 m/min 16-0153-619 H
41

SAMIEC TEAM

Mosty

622890 1 - 16:01:08 1090.621 m/min 14-0310-89 HE
42

BEZECNÝ Vlastislav

Nová Bělá

591610 1 - 15:32:29 1090.559 m/min 14-015-3384 H
43

KAŠNÝ František

Štěpánkovice

550250 1 - 14:54:45 1090.144 m/min 14-0224-1765 H
44

JAST Bojko

Nebory

606960 1 - 15:46:54 1089.89 m/min CZ-12-0241-328H
45

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

579820 1 - 15:22:09 1089.58 m/min 13 0199 301 He
46

PALACKÝ Miroslav

Val.Mez.

579820 1 - 15:22:30 1088.864 m/min 17 086 702 He
47

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

622090 1 - 16:01:46 1088.014 m/min PL-15-0392-1098 H
48

LUKÁŠ Jan a Radi

Pozděchov

589560 1 - 15:32:42 1086.346 m/min 16 - 0197 - 669 E
49

TURSKÝ P. +GAJAN M.

Horní Suchá

591050 1 - 15:34:51 1084.794 m/min 14-0186-178 H
50

SOBEL Vladislav

Mosty

622890 1 - 16:04:16 1084.67 m/min 16-0310-590-E
51

HOLUŠA David

Krásné Pole

567620 1 - 15:13:22 1084.555 m/min 17-0228-546 He
52

DVOŘÁK Jiří

Frydek

583760 1 - 15:28:26 1084.183 m/min 14-0150-8043 h
53

PILCH Tadeaš

Těrlicko

593950 1 - 15:37:55 1084.015 m/min 16-0152-768 He
54

NEDOJEDLÝ Antonín

Orlová

583910 1 - 15:28:41 1083.958 m/min 17-0188-210-HE-
55

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

567620 1 - 15:14:06 1083.038 m/min 13.0324.317
56

ROMAN Vladislav

Paskov

583730 1 - 15:29:00 1082.987 m/min 14 - -0157 - 4094 He
57

SKRBEK Zdeněk,Ing

Služovice

546720 1 - 14:55:29 1081.579 m/min 15 - 0223 - 3320 He
58

KUNZ Ondřej

Nová Bělá *

576140 1 - 15:22:52 1081.209 m/min 15-0156-760-H
59

GELNAR Jaromír

Třebovice

571330 1 - 15:18:33 1080.938 m/min 16-0159-396 He
60

BORTEL Jaromír

Mniší

580650 1 - 15:27:15 1080.782 m/min 14-0194-403 He
61

Rodina Mazurova

Jablunkov

619320 1 - 16:03:04 1080.712 m/min 14-0240-777 He
62

WEISMAN Antonin

Frydek

590400 1 - 15:36:37 1080.099 m/min 15-0150-9088 h
63

SRNÍČEK J.ml.+ Lucie

Horní Suchá*

593450 1 - 15:39:36 1079.785 m/min H 15-0149-530
64

ROMAN Vladislav

Paskov

583730 1 - 15:31:00 1078.983 m/min 14 - 0157 - 4067 H
65

WITOS Team

Nebory

603450 1 - 15:49:30 1078.552 m/min 17-0241-313 He
66

BAČA Robert

Vsetín

588300 1 - 15:35:32 1078.394 m/min 15-0316-414
67

RUMPA Josef

Darkovičky

566850 1 - 15:15:47 1078.106 m/min 11 - 0285 - 2003 H
68

SVOBODA Jindřich

Ludgeřovice

570310 1 - 15:19:00 1078.091 m/min 16 - 0310 - 449 H
69

KUROVSKI Josef

Vrazne

570040 1 - 15:18:49 1077.954 m/min 17-0196-372 h
70

ŽEDEK Žedek Team

Baška

592600 1 - 15:39:46 1077.912 m/min 15 0149 837 He
71

SALGA Jaromír

Krásné Pole

563390 1 - 15:13:08 1076.953 m/min 14-0228-771
72

HAŠŠO Slavomir

Baška

592350 1 - 15:40:02 1076.935 m/min 17 2702 S 14 H
73

DRAŽINA Mir. Ing.

Paskov

583660 1 - 15:32:06 1076.665 m/min 15-0157-5536
74

MÁCHA Aleš

Krmelín

580450 1 - 15:29:10 1076.569 m/min 14-0153-9 He
75

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

586660 1 - 15:35:24 1075.651 m/min 14-0150-7065
76

KOŇAŘÍK Jan a Mir.

Halenkov

598710 1 - 15:47:00 1074.883 m/min 13-0191-270
77

VÝTISK Josef mlad

Krásné Pole

566430 1 - 15:17:00 1074.82 m/min 15-0228-3835
78

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

593170 1 - 15:42:20 1073.935 m/min 14-0149-910He
79

HAPL Lubomír

Štramberk

581980 1 - 15:31:57 1073.863 m/min 11-0360-6059 H
80

PAVERA Josef

Štěpánkovice

553470 1 - 15:06:00 1072.616 m/min 15-0226-3179 H
81

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

567620 1 - 15:20:02 1070.914 m/min 15.0324.79
82

PAVERA Josef

Štěpánkovice

553470 1 - 15:07:00 1070.542 m/min 16-0226-639 H
83

ŽEDEK Žedek Team

Baška

592600 1 - 15:43:37 1070.416 m/min 14 0149 1254 He
84

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

554130 1 - 15:07:43 1070.334 m/min 14-0226-503 HE
85

VENCEL Rudolf

Orlová

585130 1 - 15:37:06 1069.512 m/min 15-0152-205-H
86

MÁCHA Aleš

Krmelín

580450 1 - 15:32:49 1069.33 m/min 16-01610-917H
87

MÁCHA Aleš

Krmelín

580450 1 - 15:33:15 1068.477 m/min 15-01610-344 He
88

ŠOKALA Jiří

Třebovice

579690 1 - 15:32:36 1068.356 m/min 13-0187-283 H
89

PYSZKO Karel + Ra

Mosty

622090 1 - 16:12:30 1067.966 m/min PL-15-0392-1116 H
90

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

554130 1 - 15:09:00 1067.688 m/min 14-0226-530 H
91

HONES RAFFAJOVÁ

Vražné

569140 1 - 15:24:15 1065.307 m/min 16-0194-380 h
92

CHOBOT Lukáš

Darkovičky

566730 1 - 15:22:00 1065.282 m/min 16 - 0285 - 6460 H
93

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

586660 1 - 15:40:50 1065.041 m/min 16-0150-93 h
94

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

586660 1 - 15:41:38 1063.496 m/min 15-0150-9043
95

VÝTISK Jaromír,In

Krásné Pole

566380 1 - 15:23:00 1062.627 m/min 16-0324-1385 HE
96

HRBÁČ D+F

Krásné Pole

566100 1 - 15:23:00 1062.101 m/min 13-0228-93 HE
97

WALACH Evžen

Rychvald

582360 1 - 15:38:34 1061.603 m/min 16-0181-615-H
98

JURČÁK Jiří

Pozděchov

589360 1 - 15:47:24 1057.338 m/min 17 0197 377 E
99

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

586660 1 - 15:45:39 1055.809 m/min 14-0150-7058
100

CHOBOT Lukáš

Darkovičky

566730 1 - 15:27:00 1055.363 m/min 15 - 0285 - 1152 H
101

KOPŘIVOVI

Místek

589010 1 - 15:48:46 1054.125 m/min 15 0155 924 h
102

OSTÁREK Karel

Hlučín 2

568160 1 - 15:29:55 1052.311 m/min 13.0324.284 he
103

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

586660 1 - 15:47:31 1052.273 m/min 14-0150-7025 he
104

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

593170 1 - 15:54:13 1051.316 m/min 16-0149-1119He
105

Rodina Mazurova

Jablunkov

619320 1 - 16:19:13 1051.09 m/min 15-0240-1079 He
106

SKOKAN Pavel + K.

Místek

593280 1 - 15:54:53 1050.27 m/min 17 0400 154 h
107

WITOS Team

Nebory

603450 1 - 16:04:58 1049.539 m/min 16-0241-51 He
108

HONES RAFFAJOVÁ

Vražné

569140 1 - 15:32:19 1049.461 m/min 15-0333-426 h
109

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

593170 1 - 15:55:25 1049.085 m/min 16-0150-1264He
110

SRNÍČEK Jaroslav

Horní Suchá

593170 1 - 15:55:54 1048.189 m/min 16-0149-1200He
111

SKOKAN Pavel + K.

Místek

593280 1 - 15:57:12 1045.98 m/min 15 0155 644 he
112

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

581300 1 - 15:46:24 1044.752 m/min 14-0183-643-HE
113

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

581300 1 - 15:49:14 1039.459 m/min 15-0183-506-HE
114

PIEKLO Ladislav

Dolní Lutyně

576000 1 - 15:44:21 1039.055 m/min 16-0183-438-HE
115

HLOŽEK Miroslav

Místek

597000 1 - 16:04:53 1038.472 m/min 16 0155 197 h
116

JAŠEK Leo

Štěpánkovice

554420 1 - 15:24:03 1038.142 m/min 14-0226-365 H
117

SUCHÁNEK Martin

Hlučín 2

567620 1 - 15:36:55 1037.855 m/min 14.0324.751
118

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

586660 1 - 15:55:24 1037.602 m/min 14-0150-8265 he
119

ČERMÁK Milan

Štěpánkovice

554130 1 - 15:24:37 1036.5 m/min 15-0226-3608 HE
120

PARVA Miroslav

Dolní Lutyně

580760 1 - 15:50:26 1036.27 m/min 15-0183-470-H
121

HONES RAFFAJOVÁ

Vražné

569140 1 - 15:39:36 1035.553 m/min 16-0194-400 h
122

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

585910 1 - 15:58:38 1030.383 m/min 17-0194-211 he
123

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

581300 1 - 15:56:09 1026.76 m/min 17-0183-211-H
124

ADAMČIK Karel

Frenštát

593320 1 - 16:08:48 1025.086 m/min 16-0150-28 h
125

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

585910 1 - 16:03:34 1021.52 m/min 15-0194 226he
126

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

579860 1 - 16:03:00 1011.972 m/min 15-0185-250 H
127

KAŠNÝ František

Štěpánkovice

550250 1 - 15:34:16 1010.993 m/min 14-PL-0142-2801 H
128

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

581300 1 - 16:06:05 1009.055 m/min 13-0183-518-HE
129

RANDJÁK R. + M.

Frýdek

586660 1 - 16:11:28 1008.931 m/min 16-0150-33 he
130

WITOS Team

Nebory

603450 1 - 16:28:16 1008.664 m/min 17-0241-317 He
131

KUBINČAN František

Dolní Lutyně

576260 1 - 16:01:24 1008.505 m/min 15.0183-164-HE
132

JONÁŠ M. ml.+st.

Petřvald

579860 1 - 16:05:00 1008.452 m/min 13-0185-331 H
133

PUSTĚJOVSKÝ Josef

Mniší

585910 1 - 16:12:48 1005.336 m/min 17-0194-208he
134

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

581300 1 - 16:08:36 1004.666 m/min 17-0183-205-H
135

WITOS Team

Nebory

603450 1 - 16:31:14 1003.687 m/min 15-0241-142 He
136

HARŠANY J.+T.

Petřvald

581140 1 - 16:10:08 1001.735 m/min 13-0185-13 H
137

HIMLAR Josef

Dolní Lutyně

581300 1 - 16:11:01 1000.488 m/min 14-0183-635-H
138

HOMOLKOVÁ Eva

Frýdek

587380 1 - 16:18:00 998.946 m/min 17-0150-28 h
139

JAST Bojko

Nebory

606960 1 - 16:39:18 996.16 m/min 15-0241-183He
140

KOMA Daniel

Frýdek

584590 1 - 16:20:08 990.607 m/min 15-0150-8653 h
141

SKÝBA Jiří

Petřvald

582180 1 - 16:35:00 962.281 m/min 14-0185-239 He
142

DUDA Rudolf

Bolatice

557860 1 - 20:52:01 647.157 m/min 15-0218-3352 H
143

SKOKAN Pavel + K.

Místek

593280 2 - 09:40:58 483.928 m/min 16 0155 804 heik
144

BAČA Robert

Vsetín

588300 1 - 00:00:00 -0.023 m/min

Pro tisk pořadí klikni zde...

--- ON-LINE VÝSLEDKY ---
--- Copyright © 2014-2019 JohnyF (www.filipiteam.cz) ---

 

Počítadlo návštěv